ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

خدمات پزشکی در منزل تهران

دسترسی آسان به خدمات پزشکی در منزل نیاز روزافزون انسانها در عصر پیش روست. مرکز پزشکی _ درمانی کیان مفتخر است بهترین و جامع ترین خدمات حوزه پزشکی را به متقاضیان در منزل تهران ارائه می دهد. عوامل و شرایط متعددی موجب درخواست خدمات پزشکی در منزل تهران می شوند که می توان: کهولت سن در سالمندان ، آسیب های منجر به کاهش توان حرکتی، بارداری و… را نام برد. دیگر نیاز نیست با صرف هزینه آمبولانس خصوصی به دنبال بهترین کلینیک های تهران یا مراکز پزشکی در سطح شهر باشید زیرا هنگام ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل علاوه بر ویزیت توسط بهترین متخصص می توان به تجهیزات پزشکی مثل رادیولوژی ، سونوگرافی ، نوار قلب و اکوی قلب دسترسی داشت. 

خدمات پزشکی در منزل تهران

تعرفه خدمات پزشکی در منزل تهران

تعرفه خدمات پزشکی در منزل در سال 1401 ب اساس ابلاغیه و دستورالعمل های تعیین شده وزارت بهداشت تعیین می گردد. هر ساله وزارت بهداشت برای هر یک از خدمات پزشکی قیمت پایه را معین می کند برای مثال هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل مختص به ویزیت دکتر می باشد و محاسبه سایر عوامل دخیل مثل: مسافت ، مدت زمان حضور در محل، شبانه روزی بودن، لوازم و تجهیزات مورد استفاده را به عهده موسسه و شرکت های ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل گذارده است. تعرفه ویزیت 1401 می تواند شامل ویزیت آنلاین پزشک و یا حضور دکتر در منزل باشد. هدف ما جلب رضایت شما از ابتدا تا انتهای دریافت خدمات پزشکی در منزل می باشد پس، نگران نباشید تعرفه ویزیت پزشک در منزل برای انجام تمامی خدمات پزشکی در سال 1401 در همه مناطق : شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران منصفانه و قانونمند خواهد بود.

انواع خدمات پزشکی در منزل تهران

خدمات پزشکی قابل ارائه در منزل توسط مرکز شبانه روزی کیان عبارتند از:

متخصص ریه در منزل

دریافت کلیه خدمات درمانی از جمله ویزیت آنلاین و اینترنتی متخصص ، دکتر و یا فوق تخصص ریه در منزل با موسسه خدمات پزشکی در منزل کیان امکانپذیر است. با استفاده از ویزیت آنلاین پزشک امکان درمان و مشاوره با بهترین دکتر ریه در پایتخت ایران یعنی تهران مهیا شده است. استقبال از خدمات دکتر فوق تخصص و متخصص ریه در تمامی مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران نشان از کیفیت بالا و برآورده شدن تمام جزئیات مد نظر متقاضیان دارد.

تعرفه و هزینه ویزیت پزشک متخصص ریه در منزل نیز مانند سایر خدمات برگرفته از ابلاغیه وزارت بهداشت می باشد. دکتر متخصص و فوق تخصص  خوب ریه در باقر شهر ، خانی آباد ، میدان خراسان ، دولت آباد ، شهرری ، پونک ، میر داماد ، شهرک ولیعصر ، کیانشهر ، افسریه ، افسریه، مشیریه و… در اسرع وقت به صورت شبانه روزی در منزل حضور می یابد.

خدمات پزشکی در مناطق تهران

متخصص مغز و اعصاب در منزل

درمان مشکلات عصب و ستون فقرات با بهترین متخصص و دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب در پایتخت ایران یعنی تهران برای بزرگسالان و کودکان ساکن در مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران مهیا شده است قیمت ( نرخ  _ مبلغ ) یا حق ویزیت آنلاین و حضوری متخصص و دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل بر اساس متن منتشره وزارت بهداشت می باشد ارائه خدمات دکتر و متخصص مغز و اعصاب خوب در تهران به ویژه مناطق نارمک ، تهرانپارس ، نازی آباد ، خانی آباد ، شهرری ، صادقیه ، جنت آباد ، سعادت آباد ، تجریش و... با استقبال چشمگیری همراه بوده است.

متخصص مغز و اعصاب در منزل

درمان مشکلات عصب و ستون فقرات با بهترین متخصص و دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب در پایتخت ایران یعنی تهران برای بزرگسالان و کودکان ساکن در مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران مهیا شده است قیمت ( نرخ  _ مبلغ ) یا حق ویزیت آنلاین و حضوری متخصص و دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل بر اساس متن منتشره وزارت بهداشت می باشد ارائه خدمات دکتر و متخصص مغز و اعصاب خوب در تهران به ویژه مناطق نارمک ، تهرانپارس ، نازی آباد ، خانی آباد ، شهرری ، صادقیه ، جنت آباد ، سعادت آباد ، تجریش و... با استقبال چشمگیری همراه بوده است.

متخصص عفونی در منزل

دیگر نیازی به یافتن کلینیک تخصصی عفونی کودکان و بزرگسالان در تهران نیست می توان با خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل مرکز شبانه روزی کیان ؛ دکتر فوق تخصص عفونی خوب برای کودکان ، بزرگسالان و کرونا را در شرق ، غرب ، شمال ، جنوب ، جنوب شرق ، جنوب غرب تهران حتی در روز جمعه بدست آورد ویزیت آنلاین و تلفنی دکتر یا پزشک متخصص عفونی از جمله خدمات نوین موسسه خدمات پزشکی کیان می باشد. اگر بدنبال دکتر متخصص عفونی در مناطق : فرجام ، خیابان پیروزی ، جوادیه ، منطقه 10 ، عبدل آباد ، شهرری ، سعادت آباد ، قیطریه و… برای حضور در منزل هستید با ما بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل را تجربه خواهید کرد. همچنین می توانید سوالات خود را از دکتر یا پزشک عفونی به صورت آنلاین بپرسید.

متخصص داخلی در منزل

ویزیت بهترین دکتر یا متخصص داخلی خوب خانم و آقا در منزل تهران جهت درمان بیماری های داخلی مربوط به کبد ، گوارش ، کرونا و… برای گروه های سنی بزرگسالان و کودکان به صورت شبانه روزی و حتی نوبت صبح یا در روز جمعه با موسسه خدمات پزشکی کیان ممکن شده است ضمن اینکه اعزام دکتر متخصص و فوق تخصص داخلی خوب در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران به ویژه در مناطق : تهرانپارس ، پیروزی ، خزانه بخارایی ، منطقه 7  ،  اندرزگو ، فرمانیه و… در اسرع وقت صورت می پذیرد. بهتر است افرادی که خواستار دکتر آنلاین داخلی یا ویزیت آنلاین متخصص داخلی هستند با شرکت خدمات پزشکی در منزل کیان همراه شوند. هزینه ویزیت پزشک یا دکتر متخصص داخلی در منزل کاملا شفاف و بر مبنای ابلاغیه وزارت ورزش می باشد.

دکتر ارتوپدی در منزل

خدمات پزشکی و ارتوپدی در منزل می تواند شامل اعزام بهترین دکتر و فوق تخصص ارتوپد در تهران باشد. برای اشخاصی که در پی فوق تخصص دست و زانو خوب در تهران هستند پیشنهاد می شود که بهترین دکتر ارتوپدی خانم یا آقا را به طور شبانه روزی در شرق ، غرب ، مرکز ، جنوب و شمال تهران در نظر گرفته شده برای کودکان و بزرگسالان را از طریق مرکز شبانه روزی کیان پیگیری کنند. با وجود ویزیت آنلاین ارتوپد دیگر نگران درمان بیماری های مرتبط با ارتوپدی  نباشید دکتر ارتوپد آنلاین با مشاوره های تخصصی کمک مناسبی در روند بهبود بیماری تان خواهد بود.

هزینه و قیمت ویزیت دکتر و پزشک متخصص ارتوپد در منزل نیز مانند سایر متخصصان می باشد. دیگر نیاز به مراجعه کلینیک شبانه روزی ارتوپدی _ تخصصی ستون فقرات تهران نیست با ویزیت متخصص و دکتر ارتوپد خوب در مناطق : تهرانپارس ، خیابان پیروزی ، نیاوران ، سعادت آباد ، پونک ، تجریش ، قیطریه و …. از طریق مرکز شبانه روزی کیان بهترین دکتر ارتوپد تهران را در کمترین زمان دریافت خواهید کرد.

متخصص قلب در منزل

نیاز به بهترین دکتر متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در پایتخت ایران یعنی تهران به ویژه در مناطق تهرانپارس ، نارمک ، خانی آباد ، نازی آباد ، شهرری ، ستارخان ، فردوس غرب ، تجریش و … برای تمام گروه ها مثل کودکان و شرایط بارداری با دریافت  خدمات پزشکی در منزل موسسه شبانه روزی کیان قابل برطرف شدن می باشد هزینه و قیمت ویزیت پزشک متخصص قلب و عروق در منزل به صورت تجمیعی محاسبه می گردد. ویزیت آنلاین دکتر و متخصص قلب و عروق کودکان و بزرگسالان برای تمامی نواحی شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران قابل دسترس می باشد.

متخصص زنان در منزل

نوبت دهی بهترین دکتر متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان برای درمان کیست تخمدان و سایر بیماری های بانوان در تهران با خدمات پزشکی در منزل کیان به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل  به راحتی انجام می گیرد اگر بدنبال دکتر متخصص زنان و زایمان عالی ، خوب و خوش اخلاق یا فوق تخصص نازایی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران به خصوص در نازی آباد ، شهرک ولیعصر ، 17 شهریور ، سه راه شریعتی ، امامزاده حسن ، نارمک ، تهرانپارس ، محدوده تهران نو ، منطقه 5 ، صادقیه ، منطقه یک و… هستید با ما آن را تجربه خواهید کرد. هزینه و قیمت متخصص زنان در منزل متاثر از زمان حضور در محل می باشد. مشاوره رایگان با معروفترین پروفسور مرد متخصص زنان و زایمان تهران یا ویزیت آنلاین دکتر زنان از خدمات نوین پزشکی ارائه شده می باشد.

متخصص اطفال در منزل

شما می توانید با خدمات پزشکی در منزل مرکز کیان ؛ بهترین دکتر متخصص اطفال یا پزشک فوق تخصص خوب را برای درمان بیماری های گوارش ، تغذیه ، داخلی و… کودکان و نوزادان به صورت شبانه روزی حتی در پنج شنبه ها و جمعه ها در همه مناطق غرب ، شمال ، جنوب ، شرق تهران به ویژه درمنزل : پاسداران ، سعادت آباد ، تهرانپارس ، نازی آباد ، جنت آباد ، صادقیه ، تجریش ، تهران نو و.. دریافت کنید. نیازی به شماره تلفن دکتر اطفال نیست زیرا نوبت دهی این متخصص با کارشناسان موسسه در سریعترین زمان ممکن خواهد بود همچنین می توانید همزمان با ویزیت آنلاین دکتر و پزشک متخصص اطفال ؛ طرح سوال از متخصص اطفال رایگان را نیز در برنامه خود داشته باشید.

نوار مغز در منزل

خدمات پزشکی در منزل گسترده ای توسط مرکز شبانه روزی کیان در تهران ارائه می گردد شما می توانید بجای بهرمندی از کلینیک ها و مراکز تست eeg ؛ از خدمات نوار مغز در منزل برای کودکان یا عصب و عضله بزرگسالان استفاده کرد. با تماس با ما بهترین مرکز شبانه روزی برای گرفتن نوار مغز در منزل در تمام مناطق : شرق ، غرب، شمال و جنوب ( نازی آباد ) تهران در اختیار شماست. هزینه و قیمت دستگاه نوار مغز پروتابل با بیمه سلامت و یا تامین اجتماعی را با کارشناسان موسسه هماهنگ کنید. سوالات خود درباره عکس ، انواع ، عوارض و خواندن نوار مغز سالم و نرمال ، تشنج ، افسردگی ، اضطراب را از طریق وبلاگ دنبال کنید.

صدور گواهی فوت

موسسه شبانه روزی کیان قادر به ارائه خدمات صدور گواهی فوت در منزل برای متوفیان مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران می باشد ضمن اینکه رسیدگی به اورژانس گواهی پزشکی فوت یکی از اولویت های ماست  مشاهده نمونه ، مراحل صدور و نحوه نوشتن گواهی فوت در منزل توسط پزشک تحت نظارت متقاضیان خواهد بود هزینه و تعرفه گواهی فوت 1401 کمی متفاوت تر از 1400 می باشد.

ختنه نوزاد در منزل

تعیین بهترین روش و زمان ختنه نوزاد توسط بهترین دکتر یا فوق تخصص جراحی کودکان با لیزر در تهران صورت می پذیرد بسیاری از مراکز و بیمارستان های دولتی ختنه رایگان نوزادان زیر سه ماه را انجام می دهند اما موسسه کیان بر آن است که ختنه نوزاد بیش از سه ماه ، پسر 6 ساله و بزرگسالان در منزل تمام مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران به ویژه در تهرانپارس ، شهرری و…. را با دکتر خوب برای ختنه شبانه روزی  با بالاترین کیفیت ارائه دهد. قیمت و هزینه ختنه نوزاد 1400 تغییر نموده است.

وصل سوند ادرار در منزل

شرکت خدمات درمانی کیان ضمن سرعت بالا در اعزام نیروی کارآمد و دارا بودن بالاترین کیفیت اقدام به انجام خدمات پزشکی در منزل از جمله نصب ، وصل و تعویض سوند ادراری بانوان و مردان در منزل تهران نموده است. هزینه و قیمت وصل ، نصب و تعویض سوند ادرار زنانه و مردانه در منزل منوط به ابلاغیه وزارت بهداشت می باشد.

وصل سوند معده در منزل

وصل ، نصب و تعویض سوند معده از جمله خدمات پزشکی در منزل موسسه کیان است که در مناطق شرق ، غرب ، شمال ، مرکز و جنوب تهران به صورت شبانه روزی با هزینه و قیمت نازل در سریعترین زمان با کیفیت بالا قابل دسترسی است.

آمبولانس خصوصی

امکان اجاره و درخواست جهت انتقال بیمار با آمبولانس خصوصی از طریق موسسه خدمات پزشکی در منزل کیان برای مناطق غرب ، شرق ، مرکز ، شمال و جنوب تهران با هزینه و قیمت مقرون به صرفه در اسرعت وقت با تجهیزات به روز پزشکی و کادر درمان مجرب به صورت شبانه روزی فراهم شده است.

نوار قلب و اکوی قلب در منزل

انجام کلیه خدمات پزشکی در منزل و عکسبرداری های مرتبط با قلب اعم از نوار قلب و اکو ی قلب در منزل اهالی ساکن در تمام مناطق شرق ، غرب ، شمال ، مرکز و جنوب تهران به ویژه تجریش ، قیطریه ، نازی آباد ، تهرانپارس ، سعادت آباد و.. با قیمت و هزینه مناسب در سریعترین زمان و شبانه روزی صورت می گیرد.

پانسمان زخم در منزل

پانسمان و شستشوی زخم های جراحی ، بخیه و حتی باز در منزل با پرستاران مجرب در مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با قیمت و هزینه مناسب از جمله خدمات پزشکی در منزل که موسسه شبانه روزی کیان ارائه می دهد.

دکتر گوش و حلق و بینی در منزل

یکی از خدمات پزشکی در منزل اعزام پزشک متخصص و دکتر فوق تخصص گوش و حلق و بینی برای ساکنین شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران به صورت شبانه روزی در اسرع وقت با تعرفه ، هزینه و قیمت ویزیت در منزل مصوب دولت است ویزیت تلفنی و آنلاین این متخصص نیز در دسترس می باشد.

فیزیوتراپی در منزل

خدمات پزشکی فیزیوتراپی گردن ، زانو ، کمر ، دست و… در منزل توسط فیزوتراپیست ماهر به صورت شبانه روزی در تمامی مناطق شرق ، غرب ، شمال ، مرکز و جنوب تهران به ویژه تهرانپارس ، تهرانسر ، تهران نو ، جردن ، تجریش ، میر داماد ، منطقه 8 ,4 ، نازی آباد و..  با تعرفه و قیمت معین صورت می پذیرد.

درمان زخم بستر و پای دیابتی در منزل

درمان زخم بستر و پای دیابتی در منزل با پرستار مجرب بیمارستان و بهترین کیفیت به صورت شبانه روزی در همه نقاط شرق ، غرب ، شمال ، جنوب و مرکز تهران با هزینه و قیمت مصوب دولتی از طریق خدمات پزشکی در منزل قابل پیگیری است.

رادیولوژی و سونوگرافی در منزل

خدمات پزشکی در منزل ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان انجام کلیه امور مربوط به رادیولوژی و سنوگرافی را با تکنسین های مجرب و تجهیزات مدرن در همه نواحی شرق ، غرب ، شمال ، مرکز و جنوب تهران با هزینه ، قیمت و تعرفه مصوب برعهده دارد.

تست خواب در منزل

نیازی به یافتن کلینیک ها و مراکز انجام تست خواب نیست شما می توانید از طریق خدمات پزشکی در منزل کیان این خدمات را شبانه روزی و در تمام اقصی نقاط شرق ، غرب ، شمال ، مرکز و جنوب تهران با قیمت ، تعرفه و هزینه مناسب دریافت کنید.

بازدیدها: 15

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته