موسسه کیان

پرستار بیمار در منزل با قیمت مناسب با پرستاران با تجربه

پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل

پرستار اعزامی به منزل جهت نگهداری و انجام خدمات پرستاری باید علاوه بر مهارت در انجام کار، دارای حسن رفتار و حفظ روحیه بالا در شرایط بحرانی نیز باشد. موسسه کیان نکات اخلاقی، اجتماعی، مهارتی، شخصیتی را در هنگام گزینش در نظر گرفته است. از ویژگی های دیگر پرستاران این مرکز، تحویل رزومه و مدرک تحصیلی معتبر همراه با ضمانت نامه نزد موسسه می باشد. با اطمینان خاطر از اینکه پرستار اعزامی بالای ده سال سابقه کار در بیمارستان دارد درخواست خدمات را داشته باشید. خدمات متناسب با نیاز بیمار توسط پرسنل آقا و خانم به صورت شبانه روزی در سراسر نقاط تهران در دسترس می باشد.

پرستار بیمار در منزل
وظایف پرستار در منزل

ارزیابی وضعیت

پرستار اطلاعات اولیه را که از طریق شما حین تماس ارائه شده به همراه اطلاعات و شرایط خاص بیمار از قبیل موقعیت خانوادگی، فیزیولوژی بدن و علائم بالینی چک کرده و اقداماتی را برای انجام بهتر خدمات ارائه می دهد.

تثبیت علائم حیاتی

در هر مرحله از انجام خدمات پرستاری امکان تغییر علائم حیاتی مانند: فشار، نبض، تنفس و… وجود دارد. علائم حیاتی باید برای پیشگیری از ایجاد شرایط اضطرار، در سه مرحله: قبل، حین و بعد از انجام خدمات تثبیت شود.

انتخاب شیوه مناسب

هر خدماتی که توسط پزشک برای بیمار تجویز می شود چندین شیوه اجرایی دارد که پرستار به خوبی در مورد آن ها آموزش دیده و تجاربی را نیز حین کار آموخته است. سعی می شود بهترین شیوه برای بیمار انتخاب شود.

انجام خدمات

پرستار سعی میکند خدمات را با توجه به: نوع درخواست شما، دستورالعمل های پزشک، پروتکل های مربوط به همه گیری کرونا ارائه شده توسط WHO و وزارت بهداشت ایران، در محیطی ایمن و به صورت VIP انجام دهد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

قیمت پرستار بیمار در منزل

تعرفه قیمت پرستار بیمار در منزل بر اساس ساعات کاری، نوع خدمات ارائه شده، وضعیت بیمار، نوع بیماری و… متغیر می باشد. منشور وزارت بهداشت یک الگو و مبنا جهت تعیین قیمت برای موسسات مختلف به شمار می آید. این قیمت ها به صورت شفاف، منصفانه و متناسب با نیاز متقاضیان تعبیه شده است. در صورت تماس کارشناسان سعی در جلب رضایت شما خواهند داشت. یقینا از کیفیت خدمات و پاسخگویی موسسه نسبت به قیمت ارائه شده راضی خواهید بود. در صورت نیاز به مشاوره یا راهنمایی با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید.

همانطور که در جریان هستید امروزه خانواده های مختلف به دلیل سختی زندگی و وجود مشغله های کاری زیاد ترجیح میدهند از خدمات پزشکی و مراقبتی در منزل استفاده نمایند.به عنوان مثال خانواده هایی هستند که نگران والدین خود بوده و از خدمات نگهداری سالمند در منزل مجموعه ما استفاده میکنند و همچنین خانواده های که شاغل و دارای فرزند هستند درخواست پرستاری و مراقبت از کودک در منزل را دارند.

اما با این شرایط و با وجود بیماری های مختلف برای تمامی سنین مرکز کیان خدمات پرستاری و نگهداری از بیمار در منزل را نیز برای راحتی و آرامش و امنیت بیمار و خانواده بیمار ارائه میکند که این خدمات توسط پرستاران و بهیاران آموزش دیده  دانشگاهی و با تجربه انجام میشود.

هنگامی که از مرکز درمانی و پرستاری درخواست پرستار بیمار در منزل میکنید باید از همه نظر قابل اعتماد باشد تا بتوانید با خیال آسوده خانه و وسایل و از همه مهم تر بیمار را به او بسپارید.اما فقط قابل اعتماد بودن مهم نبوده و ملاک نیست  بلکه پرستار مورد نظر باید دارای دانش و مهارت های لازم در زمینه کاری  خود باشد و همچنمین از تمامی بیماری ها اطلاعات داشته باشد تا در مواقع ضروری بهترین عمل را انجام دهد البته لازم به ذکر می باشد  که اگر بیمار مورد نظر به طور ناگهانی هوشیاری خود را از دست دهد و مشکلی ایجاد شود مجموعه ما به صورت اضطراری خدمات اعزام آمبولانس به محل را در خدمت عزیزان قرار می دهد.

 

خدمات مراقبت برای چه بیمارانی ارائه میشود؟

مراقبت از بیماران مولتیپل اسکلروزیس

مراقبت و نگهداری از بیماران CVA( سکته مغزی )

با توجه به اینکه سکته مغزی  آسیب‌های جدی و جبران ناپذیری را برای بیمار به همراه دارد ، نگهداری و مراقبت از این افراد نیز بسیار سخت می باشد با توجه به میزان آسیب‌هایی که بیمار دیده، حتما احتیاج به دریافت خدمات پرستاری در منزل می باشد.

مراقبت از بیماران پارکینسون ، آلزایمر و دمانس

مراقبت از بیماران سرطانی

مراقبت از بیماران قلبی ریوی

مراقبت از بیماران CCU

مراقبت از بیماران ICU

پرستاری از بیماران فلج مغزی

پرستاری از بیماران جراحی شده

 •  
 • پرستاری از بیماران اعصاب و روان

کلیه خدمات درمانی مرکز کیان  توسط کادر درمانی متشکل از پزشکان ، پرستاران ، بهیاران ، کمک بهیاران و گروه های فوریت پزشکی به صورت شیفتی انجام می گیرد.

 

مراقبت از بیمار کرونایی در منزل

اگر در منزل یا حتی بیمارستان فردی مشکوک به کرونا یا فردی مبتلا به کرونا داشته باشید حتما سریعا با ما تماس بگیرید تا مجموعه ما خدمات اعزام پرستار کرونا به منزل را با تجهیزات و پرستاران متخصص در اختیار شما عزیزان قرار دهد  تا نگران چیزی نشوید.

فردی که به این ویروس مبتلا میشود باید هم در منزل و هم در بیمارستان یک سری نکات را رعایت نماید و همچنین از انجام دادن بعضی کارها صرف نظر کند که این نکات را همه افراد و خانواده نمی دانند و نمیتوانند این ویروس را مهار نمایند به همین دلیل ما به شما پیشنهاد میکنیم از مراکز درمانی مطمئن خدمات اعزام پرستار بیمار کرونایی به منزل یا بیمارستان را درخواست نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن درمان شوید.

تماس با ما

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل باید چه ویژگی هایی باشد؟

طبق تحقیقاتی که در زمینه پرستاری و مراقبت از بیمار صورت پذیرفته، محققان به این نتیجه رسیده اند که اگر بیمار در منزل خود تحت نظر و درمان باشد ، راحت تر و سریعتر روند بهبود خود را بدست می آورد تا اینکه با حال ناخوش در محیط آلوده بیمارستان و دور از خانه خود قرار گیرد.

اگر حال فردی در خانواده شما به وخامت رفت میتوانید ابتدا از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید.

پزشک متخصص بررسی ها را انجام داده و به شما میگوید که میتوانید خوتان به راحتی از بیمار مراقبت کنید یا اینکه بیمار مورد نظر را به بیمارستان انتقال دهید و یا اینکه از خدمات مراقبت و نگهداری مراکز درمانی استفاده نمایید.

اگر بیمار نیاز به تجهیزات و بررسی های مداوم درمانی و مراقبتی نداشته باشد شما میتوانید از بیمار پرستاری و مراقبت کنید در غیر این صورت توصیه ما به شما این است تا مرکز درمانی کیان تماس گرفته و خدمات مراقبت از بیمار در منزل را درخواست کنید تا با جدید ترین تجهیزات و بهترین پرستاران برای شما انجام گیرد.

خدمات پرستار بیمار در منزل خدماتی هستند که به بیماران کمک می کند تا بتوانند در محیطی که علاقه دارند طبق عادات گذشته خود به زندگی ادامه دهند و همچنین تحت مراقبت های درمانی نیز باشند.

در این مرکز یک تیم کامل تخصصی و حرفه ای از جمله پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، کاردرمانگر و گفتاردرمان، دستیار پرستاری و غیره به طور پیوسته در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران مختلف می باشند.

مراقبت از بیمار می تواند  صورت شبانه روزی و تمام وقت و یا پاره وقت در ساعات مشخصی از روز انجام گیرد. این موضوع با توجه به نظر پزشک و همچنین درخواست خانواده تعیین می گردد.

 

خدماتی که برای پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل ارائه میشود:

 1. برنامه مراقبتی روزانه تنظیم می شود
 2. وضعیت بهداشت فردی بیمار تحت نظر است
 3. نظارت بر تغذیه بیمار و انجام توصیه های تغذیه ای با توجه به نوع بیماری افراد
 4. انجام تخصصی انواع تزریقات در منزل
 5. انجام تغذیه بیمار با گاواژ یا روش تغذیه وریدی
 6. مراقبت از سوند ادراری بیمار و انجام سونداژ
 7. مراقبت تخصصی از زخم و بخیه بیمار
 8. مراقبت از زخم های دیابتی
 9. پیشگیری از زخم بستر و مراقبت از زخم بستر
 10. تحت نظر داشتن مصرف داروهای تجویزی پزشک
 11. توجه به عوارض دارویی
 12. مراقبت از درن و اتصالات
 13. تغییر پوزیشن به بیمار برای جلوگیری از زخم بستر
 14. کمک به حرکت و جابجا شدن  بیمار و آموزش های لازم جهت چگونگی شروع حرکت و استفاده از عضلات
 15. مدیریت و کاهش درد بیمار
 16. توجه به بهداشت روان بیمار
 17. ارائه توصیه های لازم در جهت انجام اصلاحات مربوط به محیط فیزیکی بیمار و کنترل صدمات فیزیکی

پرستار بیمار در خانه

وظایف پرستار برای مراقبت از بیمار در منزل

 • استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی

یکی از کارهایی که انجام آن در زمان بیماری به دلیل توان کم و یا  بعضی مواقع  به علت مشکلات حرکتی برای بیماران بسیار مشکل می باشد ، استحمام و انجام امور مربوط به نظافت شخصی، رفتن به توالت و یا مرتب کردن و آرایش مو ها است . بعضی از بیماران به علت مشکلاتی همچون بی اختیاری در ادرار و … نیاز به پوشک دارند، که این مورد نیز در حیطه وظایف پرستار بیمار است.

 • مراقبت و نگهداری از بیمار

مراقبت و نگهداری از بیمار ، برقراری یک ارتباط دوستانه و صمیمی با بیمار یکی از اساسی ترین وظایف پرستاران بیمار است. این موضوع باعث می‌شود تا عزیزان شما  احساس آرامش و اعتماد بیشتری داشته و این باعث تسریع در روند بهبود  و التیام بیماری خواهد شد.

 • انجام پانسمان و تزریقات و فیزوتراپی در منزل

یکی از وظایفی که پرستار بیمار با توجه به تخصص خود دارد ، انجام تزریقات و همچنین شستشوی زخم، تعویض بانداژ و پانسمان بیمار و یا انجام فیزیوتراپی در منزل می باشد. بیمارانی که در دوران بهبودی پس از جراحی هستند و یا افرادی که دچار زخم بستر شده‌اند، همگی نیازمند این قبیل مراقبت ها و خدمات درمانی می‌باشند.

 • رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل

پرستار بیمار طبق زمانبندی تعیین شده توسط پزشک معالج  زمان مصرف دارو را به بیمار یادآور می شود و وظیفه دارو دادن به وی را برعهده می گیرد. علاوه بر این پرستار موظف می باشد در صورت نیاز بصورت روزانه و هفتگی فشار خون و یا اندازه قند خون وی را اندازه‌گیری کند. پرستار با توجه به توصیه پزشک می‌تواند گزارشات دوره‌ای از وضعیت بیمار برای وی تدارک دیده و ارسال نماید.

 

شرایط استخدام پرستار در منزل چگونه می باشد؟

اگر قصد این را دارید یک یا چند پرستار برای مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل استخدام کنید باید به مراکز درمانی معتبر و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان  مراجعه نمایید.

در این مراکز پرستاران با تجربه با عبور از آزمون های مهارتی و رفتاری و اخلاقی و تایید نهایی به خانواده ها معرفی می گردند.

لازم به ذکر است که برای استخدام پرستار در منزل به نکات زیر توجه کنید که شامل :

 1. پرستار تجربه کاری همانند داشته باشد
 2. نحوه رفتار پرستار با بیمار
 3. پرستار قابل اتکا و اعتماد باشد
 4.  در هر صورتی نیاز های بیمار اولویت باشد
 5. آمادگی پرستار هنگام موقعیت های اضطراری پیش بینی نشده

پرستار بیمار کرونایی در منزل

اما قیمت استخدام و استفاده از خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل چقدر است؟

سوالات مهمی می باشند که  که برای استفاده از خدمات در منزل به  وجود می آیند مانند قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر می باشد؟ چگونه این قیمت تعیین می شود؟ و یا چه مواردی روی این هزینه ها تاثیر گذار هستند؟

مقدار هزینه اصلی خدمات نگهداری از بیمار در منزل توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت مشخص میگردد اما شرایط و خدماتی که افراد قصد استفاده از آنها را دارند هم تاثیر زیادی روی این قیمت داشته و باعث تغییر قیمت و هزینه میشود.

در حقیقت کارشناس پرستاری که خود دارای مدرک پرستاری است؛ هزینه مراقبت از بیمار در منزل یا بیمارستان را بر اساس درخواست خانواده بیمار و نرخ اتحادیه محاسبه می نماید. باتوجه به نوع درخواست مشتری، دستمزد پرستار به صورت ساعتی، روزمزد و یا تمام وقت یا به صورت ماهیانه و ثابت تعیین می گردد.

اما با این حال استفاده از خدمات درمانی و مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل به صرفه تر از روش های درمانی دیگر می باشد .

تماس با ما

مزیت ها و دلایل به صرفه بودن خدمات پرستاری از بیمار در منزل

 • استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل مزایای بسیاری برای خانواده ها دارد. پرستار بیمار در منزل به خوبی می داند چگونه از بیمار شما مراقبت نماید و روند بهبودی و انگیزه بیمار به زندگی و حس خوب را زیاد کند. شما با استفاده از آموزش ها و تجربیات پرستار بیمار در منزل می توانید این دوران سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید. بی شک مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل استرس زیادی را بر خانواده ها اضافه می کند. بنابراین تمامی خانواده هایی که از خدمات پرستار بیمار در منزل استفاده کرده اند رضایت خود را از این انتخاب به ما اعلام نموده اند.
 • مزیت مهم دیگر استفاده از خدمات پرستاری در منزل علاوه بر افزایش آسایش و رفاه حال خانواده و بیمار، کاهش هزینه های مراقبت از بیمار است؛ زیرا اکثر خانواده ها برای دریافت خدمات درمانی مانند تزریقات و پانسمان و مراقبت از عضو آسیب دیده و غیره به طور مداوم باید به مراکز خدمات درمانی مراجعه می کردند. علت اینکه مشتریان ما استفاده از خدمات پرستار در منزل را بسیار به صرفه و پرفایده می دانند هزینه رفت و آمد و همچنین هزینه ویزیت و درمان است.
 • با پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را به وجود آمده است که خانواده ها در جریان روند بهبودی بیمارشان باشند و بیماردر منزل احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری داشته باشد، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز و به صورت تمام وقت ارائه میگردد.

پرستار بیمار در منزل با موسسه کیان

مرکز مراقبت پرستاری در منزل  کیان با تیم مجرب خود به صورت شبانه روزی در تهران آماده ارائه خدمات پرستار بیمار در منزل به شما عزیزان است.

برای دریافت خدمات پرستار در منزل می توانید در تمام ساعات شبانه روز و در هر روز از سال با کارشناسان مشاور این مرکز تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن پرستار مورد نظر خود را با توجه به شرایط بیمار انتخاب نمایید.

خدمات

[sliding_box image=”1381″ title=”تزریق سرم در منزل” link=”https://kianmeds.com/serum-injection-at-home/”][sliding_box image=”467″ title=”تزریقات در منزل” link=”https://kianmeds.com/injections-at-home/”][sliding_box image=”1643″ title=”ویزیت پزشک در منزل” link=”https://kianmeds.com/visiting-a-doctor-at-home/”][sliding_box image=”848″ title=”وصل سوند ادراری در منزل” link=”https://kianmeds.com/urine-catheter-at-home/”][sliding_box image=”842″ title=”ساکشن بیمار در منزل” link=”https://kianmeds.com/suctioning-the-patient-at-home/”]
برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته