موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت چشم پزشک در منزل { اطفال و بزرگسالان}

ویزیت چشم پزشک در منزل تهران

اعزام شبانه روزی چشم پزشک اطفال و بزرگسالان به منزل

 یک تماس با شرکت خدمات پزشکی در منزل کیان می تواند خاطر شما را درباره تشخیص درست و درمان به موقع بیماری های چشمی اطفال و بزرگسالان آسوده سازد. ما با استفاده از خدمات ویزیت چشم پزشک در منزل ، بهترین پروفسور چشم پزشک در تهران با گرایش اطفال یا بزرگسالان را در اختیار شما قرار می دهیم؛ کافیست برای اعزام شبانه روزی این متخصصان به منزل یا محل کار خود تماس بگیرید.

دسترسی به سایر متخصصان کلیک کنید: ویزیت در منزل تهران

بهترین پروفسور چشم پزشک تهران

چرا ویزیت دکتر چشم پزشک در منزل کیان

شما با اعتماد به شاخص های زیر می توانید به خدمات ویزیت چشم پزشک در منزل کیان اعتماد کرده و با ما در ارتباط باشید:

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات ویزیت دکتر چشم پزشک در خانه تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

اعزام متخصصان آقا و خانم

بنا به حساسیت هایی که در بانوان ایرانی وجود دارد، بهترین چشم پزشک تهران، اعم از خانم و آقا را در صورت درخواست شما اعزام میکنیم.

اعزام شبانه روزی

اعزام چشم پزشک اطفال و بزرگسالان 24 ساعته بوده و در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

ما به اهمیت لحظات در امر تشخیص و درمان بیماری های چشمی مخصوصا در کودکان واقفیم و با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته ایم.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت چشم پزشک در منزل تهران، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

هزینه ویزیت دکتر چشم پزشک در منزل 

شرایط بیمار و نوع درمان در بالا و پایین رفتن هزینه ویزیت دکتر چشم پزشک در منزل موثر است. برای مثال اینکه اعزام شبانه روزی مد نظرتان باشد یا در ایام تعطیل خواهان حضور این متخصصان باشید و یا حتی متخصص چشم پزشک اطفال را بخواهید یا بهترین پروفسور چشم پزشک تهران، در میزان قیمت ویزیت چشم پزشک در خانه اثر گذار است. البته، تعرفه این خدمات با نرخ های متفاوت که بسته به شرایط بیمار، توسط وزارت بهداشت به شرکت های درمان در منزل اعلام شده است بعد از تماس شما با کارشناسان کیان و شنیدن درخواست هایتان برآورد می شود.  

با سایر خدمات کیان همراه شوید: انجام انواع تزریقات در منزل تهران توسط پرستاران مجرب 

آیا بیمه ها در ویزیت دکتر چشم در منزل تاثیر دارند؟

هر بیمه درصد خاصی از اقدامات درمانی را پوشش می دهد و نحوه اعمل آنها با یکدیگر متفاوت است. از آنجایی که شرکت های بیمه ای مختلفی در ایران وجود دارد و ما از نوع بیمه شما مطلع نیستیم؛ پس برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است که در زمان تماس برای ویزیت چشم پزشک در منزل با کارشناسان درباره نوع بیمه خود صحبت نمایید. اما اطمینان داشته باشید مرکز شبانه روزی کیان برگه حاوی اطلاعات ویزیت دکتر متخصص چشم پزشک اطفال و بزرگسالان در منزل را برای ارائه به شرکت بیمه به شما تحویل می دهد.

دریافت انواع سرم و سرم تقویتی با خدمات تزریق سرم در منزل

مزایای ویزیت چشم پزشک در منزل تهران

حفاظت از آلاینده ها

ویزیت شدن در منزل توسط بهترین دکتر چشم پزشک تهران ، شما را از آلاینده های هوا، آلودگی صوتی ، گرمازدگی و عفونت های بیمارستانی مصون میدارد.

ذخیره نیرو و روحیه

استفاده از خدمات ویزیت چشم پزشک در منزل موجب کاهش تردد و خستگی بیماران بخصوص کودکان، حفظ روحیه آنها و درمان در محیط امن می شود.

توجه و تمرکز بیشتر

ذهن دکتر چشم پزشک در منزل درگیر انجام کارهای چندین بیمار به طور همزمان نیست در نتیجه تمرکز در هنگام معاینه و درمان بالا خواهد بود.

خدمات همزمان

شما می توانید همزمان با درخواست ویزیت چشم پزشک در منزل ، از سایر خدمات کیان استفاده کنید.

با سایر خدمات کیان همراه شوید: خرید واکسن گارداسیل 

صرفه جویی در زمان

صرف زمان برای پیدا کردن درمانگاه باز، ماندن در ترافیک یا صف طولانی و.. موجب شده ویزیت دکتر چشم پزشک در منزل تهران ، صرفه جویی در زمان باشد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس
  1. نام و نام خانوادگی
  2. توان حرکتی بیمار
  3. بیماری زمینه ای
  4. حساسیت دارویی
  5. جنسیت و سن

وظایف دکتر چشم پزشک در خانه 

چه انتظاری از دکتر چشم پزشک بعد از حضور در منزل خود دارید؟ برای تشخیص و درمان کدام بیماری ها نیاز به تخصص چشم پزشک خواهید داشت؟ اکنون به وظایت دکتر چشم پزشک در خانه می پردازیم که عبارتندار:

معاینه بیمار

روند درمان با معاینه بیمار شروع می شود. چشم پزشک بعد از حضور در منزل شما اقدام به معاینه اولیه می نماید.

گرفتن نمونه خون، ادرار و انجام کلیه آزمایشات پزشکی در خانه توسط پرستار با انتخاب خدمات : آزمایش در منزل تهران 

تشخیص اولیه

چشم پزشک ، در همان دیدار اول مشکلات چشمی مثل: دو بینی، دوربینی، نزدیک بینی، آستیگمات، گلوکوم، کورنگی، مشکلات قرنیه و .. را در منزل تشخیص می دهد.

تشخیص تکمیلی

برخی از مشکلات چشمی به دلیل داشتن علائم مشابه، نیاز به انجام آزمایشات دقیقتر برای رد فرضیه های مختلف دارند که چشم پزشک در مواجه با آنها تست های پزشکی بیشتری را تجویز می نماید.

آموزش بیمار

بعد از معاینه، تشخیص اولیه و یا نوشتن نسخه ( در صورت نیاز) حالا نوبت به دادن آموزش بیشتر به بیمار  در خصوص تغذیه، نحوه استحمام، تغییر سبک زندگی و اقدامات احتیاطی نسبت به بیماری تشخیص داده شده در کودکان و بزرگسالان است.

ویزیت دکتر متخصص چشم پزشک اطفال

کدام گروه های سِنی توسط متخصص چشم در منزل ویزیت می شوند؟

ما با پاسخگویی 24 ساعته آماده اعزام متخصصان چشم پزشک برای درمان بیماری های چشمی گروه های سِنی زیر هستیم:

دکتر متخصص چشم پزشک اطفال

مرکز کیان انواع متخصصان را گرده هم آورده که از میان آنها می توان به دکتر متخصص چشم پزشک اطفال اشاره کرد.

در صورت داشتن سرگیجه، سردرد، دیابت و.. درخواست دهید: ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران 

اعزام متخصص چشم پزشک خانم 

بانوان ایرانی به دلیل ماخوذ به حیا بودن، ترجیح می دهد که بررسی بیماری های چشمی آنها توسط بهترین دکتر چشم پزشک خانم در تهران صورت گیرد؛ از این رو، خدمات ویزیت چشم پزشک در منزل این خواسته آنها را برآورده می نماید.

بهترین دکتر چشم پزشک آقا

مردان نیز می توانند به طور اختصاصی درخواست اعزام بهترین چشم پزشک آقا در تهران را نمایند. رعایت حریم شخصی و التزام به برآورد نیازهای بیماران از اهداف شرکت خدمات پرستاری در منزل کیان می باشد. از این رو، سعی نموده در کلیه خدمات ارائه شده از جمله ویزیت چشم پزشک در منزل این نکات را لحاظ کند.

متخصص انحراف چشم سالمندان

آسیب های مربوط به بینایی در سالمندان نسبت به جوانان بیشتر است. البته امروزه با دست گیری همه ساعته گوشی ها توسط کودکان، این روند در حال تغییر است و دیری نخواهد پایید که کودکان به چشم پزشک نیاز بیشتری خواهند داشت. توجه داشته باشید که بیماری های سالمندان باید توسط متخصص سالمندان تشخیص داده شده و درمان شوند. مشکلات بینایی سالمندان نیز نیاز به بهترین چشم پزشک ایران دارد که با خدمات ویزیت چشم پزشک در منزل، بهترین فوق تخصص چشم تهران در دسترس شما قرار می گیرد.

وارد شوید: خرید واکسن آنفولانزا برای کودکان و بزرگسالان

بهترین دکتر چشم پزشک تهران به درمان کدام بیماری ها می پردازد؟

برای درمان بیماریها و مشکلات چشمی زیر می توانید از بهترین دکتر چشم پزشک تهران که از طریق مرکز شبانه روزی کیان اعزام می شود کمک بگیرید: 

آب مردارید. یک عدسی طبیعی در داخل چشم انسان وجود دارد که بنا به دلایلی به مرور زمان کدر می شود. برای تشخیص و درمان آب مروارید از خدمات ویزیت چشم پزشک در منزل استفاده کنید.

عفونت های مختلف چشمی. عوامل مختلفی مثل : حساسیت، ورود میکروب ها (ویروس، باکتری، انگل و قارچ) باعث بروز علائمی همچون: قرمز شدن سفیدی چشم، ریزش مداوم اشک، ترشحات چرکی( سبز_ شیری یا زرد) ، احساس وجود سنگریزه در چشم، ورم، خشکی شبانه چشم می شود. ویزیت چشم پزشک در منزل تهران و کرج به شما در شناسایی عفونت های مختلف چشمی و درمان آنها کمک می کند.

بررسی عیوب انکساری چشم: تغییر اندازه کره چشم یا داشتن مشکلاتی مثل: دور بینی، نزدیک بینی، دوبینی، آستیگمات و.. می تواند توسط بهترین دکتر چشم پزشک تهران تشخیص داده شده و درمان موثر را دریافت کنند. استفاده از خدمات ویزیت چشم پزشک در خانه تهران برای بررسی عیوب انکساری چشم کودکان و بزرگسالان مناسب ترین گزینه است.

سایر خدمات موسسه خدمات درمانی کیان: صدور گواهی فوت در منزل تهران

معاینه چشم در منزل

مشکلات عصبی چشم: تاری دید، پریدن پلک، افتادگی پلک ، پلک زدن بیش از حد، آبریزش چشم، بی حسی صورت نزدیک چشم ها و… چند نمونه از مشکلات مربوط به عصب چشم ها هستند که با معاینه چشم در منزل قابل تشخیص و درمان می باشند.

مشکلات مربوط به شبکیه چشم: پارگی شبکیه، جمع شدن مایع پشت شبکیه چشم، سوراخ ماکولار، جداشدن شبکیه چشم، التهاب شبکی، انسداد ورید شبکیه و… را با ویزیت متخصص چشم در منزل در میان بگذارید.

مشکلات بینایی ناشی از بیماری های زمینه ای: گاهی بیماری های مزمن و زمینه ای مثل: دیابت یا فشار خون می توانند عصب چشم را درگیر کرده یا فشار داخل آن را افزایش دهند. این وظیفه دکتر متخصص چشم است که بتواند رابطه بین علائم شما با علل دقیق آن را کشف و درمان کند. ویزیت چشم پزشک در منزل تهران به بررسی وجود این بیماری ها در شما نیز می پردازد.

انسداد مجرای اشک: بسته شدن مجرای اشک می تواند باعث ریزش بیش از حد اشک یا برعکس خشکی چشم، حساسیت به نور، ترشح چرک از چشم، قرمز شدن چشمها و احساس درد شود. با مشاهده این علائم بهتر است ویزیت دکتر چشم پزشک در خانه تهران را برای بررسی بیشتر درخواست کنید.

کدام مناطق تهران ، بهترین متخصص چشم را ملاقات می کنند؟

مرکز شبانه روزی کیان علاوه بر گسترش فعالیت های خود در استان تهران سعی نموده در سایر استانهای ایران مانند: قزوین، کرمان، کرمانشاه، مشهد، کرج اقدام به اعزام پزشکان، پرستاران یا حتی ارسال تجهیزات آزمایشگاهی برای رفاه حال بیماران بستری در منزل نماید. دسترسی به بهترین متخصص چشم تهران برای ساکنین مناطق زیر در کمترین زمان میسر است:

بهترین چشم پزشک کودکان در شمال تهران

کودکان و بزرگسالان ساکن در شمال تهران زمانی با بهترین دکتر چشم پزشک اطفال و بزرگسالان شمال تهران ملاقات می نمایند که با مرکز کیان و پزشکان آن آشنا شوند. خدماتی که درخانه ارائه میشود. نیازی به تهیه هیچگونه دارو یا تجهیزات نیست. فقط کافیست برنامه یک ساعت آینده خود را کنسل کنید زیرا فاصله زمانی تماس شما تا ویزیت شدن توسط متخصص چشم در منزل کمتر از یک ساعت است.

انتخاب بهترین ها با شماست: انجام رادیولوژی در منزل

ملاقات یا ویزیت آنلاین بهترین چشم پزشک غرب تهران

اگر خواهان ملاقات با بهترین دکتر چشم پزشک غرب تهران در خانه خود هستید یا می خواهید که مشکلات بینایی خود را با ویزیت آنلاین حل نمایید، بهتر است از طریق شرکت های خدمات پزشکی واقع در این منطقه مثل موسسه کیان اقدام به درخواست آن نمایید. تیم تحقیقاتی این موسسه سعی نموده تا بهترین متخصص چشم تهران را از نظر سابقه کاری، پرونده های موفق درمانی، رضایتمندی بیماران، منصف بودن و داشتن مدارک معتبر تحصیلی از دانشگاه های مطرح دنیا برای ارائه خدمات ویزیت دکتر چشم پزشک در منزل در اختیار داشته باشد.

ویزیت اینترنتی چشم پزشک شرق تهران در منزل

وجود شرکت خدمات پزشکی در شرق تهران یک پوئن مثبت برای ساکنین این منطقه از کلانشهر تهران محسوب می شود. اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن و بدون نوبت بر پایه اعتماد به تیم تحقیقاتی این شرکت ها با بهترین دکتر چشم پزشک تهران در منزل خود ملاقات کنید باعث می شود تا در زمان و انرژی تان صرفه جویی شده و بالاترین درصد موفقیت را کسب کنید. خدمات ویزیت چشم پرشک در منزل کیان، پزشکانی شامل: متخصص، فوق تخصص و پروفسور چشم را در اختیار شما قرار می دهد.

ویزیت چشم پزشک در منزل شرق تهران

ویزیت چشم پزشک در منزل جنوب تهران

جمعیت ساکن در مناطق واقع در جنوب تهران برای دسترسی آسان به بهترین دکتر چشم پزشک تهران می توانند به مهارت تیم تحقیقاتی کیان برای گزینش پزشکانی با سابقه طولانی، تعداد زیاد پرونده های پزشکی موفق، داشتن مدارک علمی معتبر، خوش رفتاری و برخورد منصفانه همراه با تکریم بیمار، داشتن گوش شنوا برای سخنان بیمار، صبوری و جزئی نگر بودن متخصص چشم اعتماد کنند و بهترین دکتر چشم پزشک جنوب تهران را در خانه خود ملاقات نمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest