ویزیت پزشک در منزل

 

از دیگر خدمات مرکز کیان در تهران، ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل اعم از پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص جهت درمان شما می باشد. پزشکان موسسه کیان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در خانه شما عزیزان می باشند که به محض تماس شما اقدامات لازم برای اعزام پرسنل مربوطه توسط موسسه کیان انجام می شود، بیماری فرد مشخص شده و اگر نیاز به خدمات دیگر که جدا از ویزیت پزشک در منزل باشد، اقدامات لازم جهت اعزام پرستار نیز انجام می شود.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

ویزیت پزشک در غرب تهران

همکاران ما در مرکز کیان آماده خدمت رسانی در غرب تهران به صورت شبانه روزی می باشند که این خدمات عبارت است از ویزیت پزشک در منزل که شامل پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص می باشد.

ویزیت پزشک در شمال تهران

پرسنل متخصص ما در شمال تهران در سریع ترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر می شوند.

ویزیت پزشک در جنوب تهران

نیروهای مجرب و متعهد ما در جنوب تهران آماده ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل به صورت شبانه روزی می باشند.

ویزیت پزشک در شرق تهران

پرسنل مجرب ما در شرق تهران به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند که این خدمات عبارت است از ویزیت پزشک در منزل و اعزام پرستار در محل.

 

ویزیت پزشک داخلی در منزل

اگر ویزیت پزشک داخلی در منزل انجام شود مشکلات زمانی و فیزیکی  بیمار حل می شود.همچنین بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان ها برای رفت و آمد بیماران و افراد کم توان مناسب نمی باشند، و مشکلی جدی برای این عزیزان به حساب می آیند. و ما ویزیت پزشک در منزل (داخلی) را با ارزان ترین تعرفه در اختیار شما قرار می دهیم.
معاینات بالینی پزشک شامل مواردی همچون تعیین سطح هوشیاری ، علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت و تنفس می باشد.
ما با تجهیزات کامل همانند یک بیمارستان در منازل بیمار آماده خدمت رسانی هستیم. خدماتی همچون ارسال کامل تجهیزات پزشکی، نمونه گیری و ارسال نمونه آزمایش خون شما به بهترین آزمایشگاه های تهران را ارائه می دهیم.

ویزیت پزشک در منزل - ویزیت متخصص عفونی در منزل - ویزیت متخصص ریه در منزل

درخواست ویزیت پزشک

بیماران در اکثر اوقات جهت مشکل خود به پزشک عمومی مراجعه کرده و پزشک عمومی درخواست آزمایشات و خدمات کامل را انجام داده که پس از دریافت جواب ، شما را به پزشک متخصص ارجاع می دهد که باعث اتلاف هزینه و زمان می شود.مشاوران ما با تماس شما عزیزان متخصص مربوطه را به شما معرفی می کنند.
هر زمانی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل داشتید. می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه کیان از خدمات اعزام پزشک به خانه استفاده کنید. با دادن اطلاعات کامل بیمار خود اقدام به اعزام پزشک متخصص به منزل کنید. موسسه کیان در اسرع وقت پزشک و پرستار خود را به منطقه مورد نظر شما اعزام می کند.
این مجموعه با تکیه بر سابقه و دانش کامل در زمینه های ارائه خدمات پزشکی و تشخیصی در منزل و سرعت و دقت در درمان، موفقیت های بسیاری را بدست آورده و به لطف خداوند در راستای رسیدن به هدف نهایی خود که رضایت کامل مشتریان است گام برداشته است.

ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را هم ارائه می دهیم.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل

 • پزشک متخصص مغز و اعصاب

(پزشک متخصص مغز و اعصاب ) نورولوژیست درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی مانند سکته مغزی و بیماری های خود ایمنی مانند MS را انجام میدهد.

 • پزشک متخصص داخلی

پزشک داخلی برای تشخیص و درمان بیماری های داخلی مانند دیابت و و افزایش یا کاهش الکترولیت ها علم و تجربه بیشتری دارد.

 • پزشک متخصص ارتوپد

مشکلات و بیماری هایی که در سیستم حرکتی فرد تاثیر گذاشته است را متخصص ارتوپد درمان می کند و تمرکز این متخصص در استخوان و مفاصل و رباط ها است.

 • پزشک متخصص اطفال

پزشک کودکان یا طب اطفال: از شاخه‌های اصلی پزشکی است که با عناوین دیگری همچون بیماری‌های کودکان، طب کودکان و پزشکی کودکان نیز شناخته می‌شود.

 • پزشک متخصص گوارش

پزشکی گوارش، یکی حوزه‌های علم پزشکی است که بر سلامت دستگاه گوارشی تمرکز دارد. متخصصان گوارش می‌توانند تمام مشکلات گوارشی، از سندرم روده تحریک پذیر (IBS) گرفته تا هپاتیت Cرا درمان کنند.برای درمان بیماری هایی گوارشی بدن که شامل دهان،معده،روده،مری،کبد و …است میتوانید از پزشک متخصص گوارش استفاده کنید.

 • پزشک متخصص طب فیزیکی

متخصصان طب فیزیکی و یا پزشکان توانبخشی، پزشکانی هستند که در پزشکی فیزیکی غیر جراحی، یعنی درمان مشکلات عضلانی اسکلتی، شامل عضلات، استخوان‌ها، مفاصل، تاندون‌ها، رباط‌ها و اعصاب بدون استفاده از جراحی تخصص دارند. هدف نهایی آنها بازگرداندن عملکرد، تحرک و کیفیت زندگی می باشد.

 • پزشک متخصص گوش،حلق و بینی

متخصص های گوش و حلق و بینی، پزشکانی هستند که در درمان و مدیریت بیماری‌های گوش، بینی، حلق و دیگر ساختارهای جسمی وابسته، تخصص پیدا کرده‌اند.
این متخصصین هم مراقبت‌های دارویی و هم جراحی را انجام می‌دهند. بیماری‌ها و اختلالات گوش، حلق و بینی می‌توانند در افراد با هر سن یا جنسی رخ دهند. بزرگسالان با سن بین 45 تا 64 سال بیشترین مراجعان کلینیک‌های گوش، حلق و بینی را تشکیل می‌دهند، در حالی‌ که تنها 20 درصد مراجعان، افراد زیر 15 سال هستند.

 • پزشک متخصص اورولوژی

اورولوژی یک تخصص جراحی است که بیماری های دستگاه ادراری مرد و زن و ارگان های تولید مثل مردانه را درمان می کند. این تخصص همچنین به تشخیص و درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان و نیز مراقبت های جراحی غدد فوق کلیه مرد و زن مرتبط است. به افرادی که در ارولوژی تخصص گرفته و در حیطه تشخیص، درمان و کنترل بیماریها با اختلالات ارولوژی فعالیت می کنند، ارولوژیست گفته می شود.

 • پزشک متخصص زنان

متخصص زنان بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی را تشخیص و درمان می کند.این متخصص بیشتر در درمان مشکلات زایمان و قاعدگی فعالیت می کنند.

 • پزشک متخصص پوست و مو

متخصص پوست و مو پزشک متخصص در معالجه اختلالات و بیماری های پوست، مو، ناخن و غشای مخاطی است.

 • پزشک متخصص چشم

متخصص چشم در تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان مهارت دارد. چشم انسان می‌تواند دچار حوادث و بیماریهای گردد مختلف مانند عفونت میکروبی چشم، آب سیاه ،گل مژه،آب مروارید، دکولمان شبکیه و … از آنجا که چشم‌ پزشکان بر روی چشم جراحی هم انجام می ‌دهند دکتر چشم پزشک دارای یک تخصص جراحی و طبی است.

 • پزشک متخصص خون و آنکولوژی

آنکولوژیست پزشک متخصص در تشخیص و معالجه افرادی است که سرطان دارند. اگر مبتلا به سرطان هستید، یک متخصص انکولوژیست بر اساس گزارشات آسیب شناسی دقیق، یک برنامه درمانی را طراحی خواهد کرد که می گوید چه نوع سرطانی و چه میزان ایجاد شده است، چقدر سریع احتمال دارد که گسترش یابد و چه قسمت هایی از بدن شما درگیر باشد.

 • پزشک فوق تخصص ریه

برای بیماری های ریه و سایر اجزایی که به سیستم تنفسی مربوط است فوق تخصص ریه ویزیت می نماید.بیماران کرونا نیز در حال حاظر بیشترین مراجعات را به فوق تخصص های ریه دارند.

 • پزشک متخصص عفونی

برای بیماری های عفونی ،واگیردار و تمامی عفونت های مربوط به دستگاه گوارشی و تنفسی و ادراری متخصص عفونی میتوانید ویزیت کند. برای بیماران کرونایی نیز متخصص عفونی ویزیت خواهد کرد.

ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل

بیماری‌های عفونی از  بیماری‌های شایع و خطرناک در میان انسان ها می باشد و پزشکان متخصص‌ عفونی در تلاش هستند تا در زمینه‌ی شناسایی و پیشگیری و درمان این بیماری‌ها موفق شوند. این عفونت‌ها دارای انواع مختلفی مانند عفونت‌های تنفسی ( ویروس کرونا)، عفونت‌ها گوارشی و .. می باشند. و پزشک متخصص عفونی با گرفتن شرح‌حال کامل و انجام معاینات پاراکلینیکی و بالینی، در تلاش است تا ابتدا عفونت را به درستی تشخیص داده و سپس بر اساس نتیجه تشخیص برای شما روند درمان را شروع نماید.

تلاش ما در موسسه کیان این می باشد که خدمات ویزیت پزشک در منزل (متخصص عفونی) را برای شما فراهم آوریم. بنابراین اگر خواهان این می باشید که شلوغی‌های مطب را تجربه نکرده و با راحتی بیشتری ویزیت گردید ، می‌توانید از خدمات ویزیت پزشک عفونی در منزل بهره ببرید. کافیست فقط با تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

ویزیت پزشک در منزل - ویزیت متخصص عفونی در منزل - ویزیت متخصص ریه در منزل

مزایای استفاده از ویزیت پزشک در منزل

 • اولین و مهمترین مزیت استفاده از خدمات پزشکی در منزل دسترسی سریع به این خدمات در منزل است.
 • استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج و تهران باعث صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد و ویزیت پزشکی می شود.
 • پزشک با حضور در منزل بیمار توجه و همدلی بیشتری به بیمار نشان می دهد.
 • عوارض جانبی ناشی از مصرف خودسرانه دارو کم می شود.
 • امکان ویزیت توسط متخصص طب سالمندی و دریافت خدمات توسط پرسنل ماهر در زمینه سالمندان وجود دارد.
 • به تعیین وقت قبلی نیاز نمی باشد.
 • مدت زمان بستری در بیمارستان کاهش می یابد.
 • امکان دریافت مشاوره پزشکی و بهداشتی در هفت روز هفته و بصورت شبانه روزی(حتی در ایام تعطیل) وجود دارد.
 • کاهش بیماران در خانه سالمندان پذیرش می یابد.
 • پرونده جامع سلامت تشکیل می شود.
 • تمام خدمات پزشکی مورد نیاز بیمار دریافت و صف های طولانی انتظار حذف می شود.
 • مرکز درمان در منزل سالمندی امداد وابسته به جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد، از اعتبار بالایی برخوردار بوده و قابل مقایسه با سایر مراکز مشابه نمی باشد.
 • خدمات ارائه شده به بیمار توسط تیم امداد به طورمستمر ارزیابی و تلاش مضاعف در جهت ارتقا خدمات انجام می شود.
 • مشخص بودن و متناسب تعرفه خدمات پزشکی در منزل.
 • دسترسی آسان به کلیه تخصص ها از جمله تخصص های ارتوپدی ، قلب، عفونی، داخلی، نفرولوژی و…

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

در چه مواردی نیاز به ویزیت پزشک در منزل داریم ؟

 • بررسی بیمار عمومی

بیمارانی که در منزل هستند و توانایی رفتن به مراکز درمانی ندارند. اگر در خانه شرایط بهتری از نظر شما دارد. برای بیماری هایی مثل سرماخوردگی، فشار خون و قند خون و… از پزشک عمومی استفاده کنید.

 • مراقب ارتوپدی

بیمارانی که دچار شکستگی شده و یا نمی تواند حرکت کنند یا از درد مفاصل ، آرتروز، و گرفتگی عضلات رنج می برد. ا افراد حتما برای رفت و آمد به بیمارستان و مراکز درمانی دچار مشکل می شوند. پزشک متخصص شکستگی یا مراقب ارتوپدی می تواند در منزل به روند بهبود شخص کمک کند.

 • پزشک کودک

اکثر کودکان از بیمارستان و مراکز خدمات درمانی ترس دارند. بهترین راه حل برای بهبود ارتباط کودک با دارو و پزشک این است، که ویزیت پزشک در منزل صورت گیرد. در این صورت کودک احساس راحتی خیلی بیشتری دارد.

 • پزشک سالمندان

پزشک سالمند در منزل، خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل برای سالمندان انجام می دهد.سالمندان نیاز به محبت، رسیدگی و مراقبت دارند و در حرکت یا مصرف داروها و مواد غذایی نیاز به کمک دارند، که با انتخاب پزشک در منزل احساس رضایت بیشتری در کنار خانواده ها دارند.

 • مراقب بیماران داخلی

فرد مبتلا به بیماری دیابت نیاز به مراقبت دارد. زیرا باید قند خون و فشار خون نظارت شود. و حتما به صورت دوره ایی و چند ماه یکبار از پزشک متخصص مشاوره بگیرد. مراقب دیابتی یا پزشک در منزل خیلی خوب می تواند از طریق مشاوره و داروها، رژِیم غذایی خوبی را برای بیماران پیشنهاد بدهند.

 • مراقبت بیماران قلبی

عموم بیماران قلبی باید تحت نظر پزشک باشند. این افراد پس از بستری شدن در بیمارستان پس از مدتی به منزل منتقل می شوند. در صورت رعایت نکردن منظم مصرف داروها و همچنین نظارت بر عملکرد قلب بیمار ممکن است. خطراتی را به دنبال داشته باشد. پیشنهاد می شود .بیماران قلبی در منزل با نظارت مستقیم پزشک روند درمان را طی کرده تا به شرایط عادی برسند.

 • بیماران مبتلا به کرونا

یکی از خدمات اصلی در این روزها ویزیت بیماران مبتلا به کرونا است در مجموعه کیان ما خدمات آزمایش کرونا در منزل، ویزیت متخصص عفونی و فوق تخصص ریه را برای بیماران کرونایی ارائه میدهیم.

اگر نیاز به وصل کردن سرم یا تزریقات در منزل  دارید. می توانید این کارها را به وسیله پزشک یا پرستار در منزل انجام دهید. با این کار از رفت آمد به مراکز درمانی و صرف وقت و هزینه اضافی جلوگیری کرده  و در محیط خانه کنار بیمار خود باشید.

هزینه ویزیت پزشک در منزل

اگر شما و یا فردی از خانواده شما مریض شود و یا مشکل جدی تری برایش پیش بیاید شما یا میتوانید به بیمارستان مراجعه کنید یا درخواست ویزیت پزشک در منزل را بدهید.
اگر قصد این را دارید بیمار را به بیمارستان ببرید مشکلات هزینه و هدر رفتن زمان خود را نیز دارید اما اگر درخواست اعزام پزشک به منزل را بدهید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده اید و از همه لحاظ برای بیمار و خانواده بیمار بهتر است.برای دریافت بهترین خدمات پزشکی در منزل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان  با تعرفه مناسب درمان شوید.

خدمات درمان زخم بستر و زخم پای دیابتی و همچنین رادیولوژی و سونوگرافی در منزل توسط کارشناسان کیان قابل ارائه است.

ویزیت پزشک در منزل - ویزیت متخصص عفونی در منزل - ویزیت متخصص ریه در منزل

ویزیت پزشک در منزل توسط موسسه کیان:

در کدام منطقه تهران سکونت دارید؟ اگر جهت رفتن به مراکز درمانی و بیمارستان مسافت زیادی را طی خواهید کرد. نیاز به پزشک دارید. ولی حوصله تحمل مسائل ترافیکی و زمانی و رفت و آمد را ندارید.می توانید از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در هر منطقه ای از تهران استفاده کنید. هدف موسسه کیان رضایت و آسایش شماست. تا بدون دغدغه و نگرانی با سرویس ویزیت پزشک در منزل، روند درمانی بیماران عزیز خود را در منزل پیگیری کنید.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *