ساعت کاری به صورت شبانه روزی

ویزیت پزشک در منزل کیان

 

 

ویزیت در منزل

برای انجام ویزیت پزشک در منزل، دکتر و تیم او باید علاوه بر دانش و تجربه کافی و تهیه تجهیزات قابل حمل، به طیف وسیعی از مهارتهای دیگر هم مجهز شوند. برای مثال نگرش مثبت و اطلاعات روانشناسی خاص برای ارتباط موثر با بیمار و خانواده او بسیار مهم است‌. در واقع در زمان ویزیت پزشک در منزل علاوه بر سنجش وضعیت جسمی و روحی بیمار، شرایط و محیط خانه هم ارزیابی و در صورت نیاز به هرگونه تغییر، موارد عنوان می شود. مطالعات نشان می دهد که ویزیت پزشک در منزل می‌تواند مراقبت های پزشکی و تشخیص های دقیق تری ارائه دهد. زمانی که ویزیت پزشک در منزل بیمار و در شرایط زندگی او انجام می شود می توان نیازهای بهداشتی و درمانی درست را کشف کرد که در چکاپ های سرپایی و مطب های شلوغ هرگز به دست نمی آمد.

یکی از کلیدهای انجام یک ویزیت در منزل موفق روشن کردن دلیل بازدید و برنامه ریزی دقیق روند درمان از ابتدای آن است. زمانی که قبل از ویزیت پزشک در منزل اطلاعات درست و دقیق درباره وضعیت بیمار به دست می آید می توان تمامی تجهیزات لازم و برنامه های درمانی مطلوب را از قبل طرح ریزی کرد.

 

ویزیت پزشک در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

ویزیت پزشک کرونا در منزل

اگر به کرونا مبتلا شده اید یا مراقب فردی هستید که به کرونا مبتلا است، برای سلامتی خود و اطرافیان بهتر است در خانه بمانید و از خود مراقبت کنید. اولین و مهمترین نکته این است که فرد بیمار باید در یک اتاق جداگانه بماند، همچنین باید حداقل یک متر فاصله بین بیمار و هر شخص دیگر رعایت شود. ثانیاً، داشتن تهویه مناسب در اتاق بیمار و فضاهای مشترک ضروری است. بنابراین این هوای تازه را تا آنجا که ممکن است وارد منزل کنید و در صورت نیاز به مشاوره رایگان یا ویزیت پزشک در منزل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم.

 

اهمیت ویزیت پزشک در منزل

شاید قبل از جنگ جهانی دوم کسی فکر نمی‌کرد ویزیت پزشک در منزل و مراقبتهای خانگی بیمار توسط پزشک تا این حد محبوب شود. البته در آن زمان امکان حضور مستقیم پزشک در منزل بیمار بسیار محدود بود‌. در سال 1990 انجمن پزشکی آمریکا (AMA) اعلام کرد تقریباً نیمی از پزشکان تا به امروز حداقل یکبار ویزیت پزشک در منزل انجام داده اند. برخلاف زمان جنگ که دخالت مستقیم آنها در مراقبت‌های بهداشتی خانگی بسیار کم بود.
اما به راستی اهمیت ویزیت پزشک در منزل چقدر است؟
در حال حاضر بهداشت جهانی و مردم دنیا در یکی از سخت ترین دوران خود به سر می برند. ظهور پاندمی کووید ۱۹ در دوره پیشرفت علم و آمادگی ظاهری بشر در کنترل بیماری ها ثابت کرد که انسان تا چه حد می‌تواند آسیب پذیر باشد. حداقل این فایده را داشت که نشان داد ویزیت پزشک در منزل تا چه حد می تواند در کنترل بیماری موثر واقع شود. به شکل کلی زمانی که شما بیمار یا آسیب دیده هستید بیشتر از مواقع عادی نسبت به عوامل بیماری‌زا ضعف نشان می‌دهید. حتی یک سرماخوردگی ساده در شرایط ضعف بدنی میتواند خطرساز باشد. این خود از مهمترین دلایل اهمیت ویزیت پزشک در منزل است.

 

مزایای ویزیت پزشک در منزل

تا به حال آنقدر مریض بوده‌اید که فکر کنید تحمل بیماری راحت‌تر از آماده شدن و دکتر رفتن است؟ یا بعد از مراجعه به مطب یا بیمارستان این حس به شما دست دهد که توجه و خدمات لازم را دریافت نمی‌کنید؟ درست است؛ همه ما چنین روزهایی داشته‌ایم. خبر خوب اینکه دیگر نیاز نیست در زمان بیماری با چنین دغدغه‌هایی دست و پنجه نرم کنید. از دیگر مزایای ویزیت پزشک در منزل، راحتی بیمار است. شما در محل امن و حریم خصوصی خود درمان می‌شوید.

از دیگر مزایای ویزیت پزشک در منزل می‌توان به امکان نظارت و حمایت خانواده اشاره کرد. نزدیکان بیمار می‌توانند روند بهبودی را در منزل خود زیر نظر داشته و در صورت تمایل کمک کنند. بعلاوه امکان ویزیت پزشک در منزل برای بیمارانی که نیاز به پانسمان مداوم و زخم‌های عود شونده دارند؛ حیاتی است. رفت آمد مکرر نه تنها باعث فرسودگی جسمی و روحی شده بلکه ریسک ابتلا به عفونت را هم به شدت بالا می‌ برد. از فایده‌های دیگر این روش امکان مدیریت دارو و کاهش اشتباهات دارویی است. علاوه بر این ویزیت پزشک در منزل وقت و انرژی شما را حفظ کرده و هزینه های درمان را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

تعرفه ویزیت پزشک در منزل

تحقیقات نشان می ‌دهد تقریباً از هر سه آمریکایی یک نفر برای پرداخت هزینه‌ های پزشکی مشکل دارد. کارشناسان برای یکنواخت بودن روند درمان و کاهش هزینه ها داشتن یک روتین درمانی بین پزشک و بیمار را توصیه می کنند. زمانی که شما ویزیت پزشک در منزل انتخاب می کنید با توجه به تعرفه ویزیت پزشک در منزل هزینه هایتان به شکل تخصصی مدیریت می شود.
در ابتدای کار شاید تعرفه ویزیت پزشک در منزل به نظر بیشتر از ویزیت حضوری برسد اما زمانی که هزینه های جانبی رفت و آمد، از دست دادن شیفت های کاری، ریسک حضور در بیمارستانها و اماکن عمومی درمانی، اتلاف وقت و انرژی و موارد اینچنینی را با هزینه درمان حضوری جمع ببندید نتیجه شما را شگفت زده خواهد کرد. ویزیت دکتر در منزل به خصوص در دراز مدت مقرون به صرفه خواهد بود. تعرفه ویزیت پزشک در منزل علاوه بر درخواست حضور پزشک متخصص و عمومی شامل لیست گسترده ای از انواع خدمات ویژه درمانی مانند موارد زیر است:
• انواع سرم تراپی ها و تزریقات
• رسیدگی به زخمها و پانسمان ها
• فیزیوتراپی
• پرستاری ویژه از کودکان و سالمندان
• انجام نوار قلب و اکو قلب
• رادیولوژی و سونوگرافی

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل

پزشک عمومی یا (GP) پزشکی است که در زمینه عمومی پزشکی واجد شرایط شده است. یک پزشک عمومی همچنین ممکن است در زمینه های خاصی مانند سلامت مردان و زنان، پزشکی ورزشی، پزشکی اطفال یا پزشکی سالمندان تحصیلات بیشتری انجام داده باشد. میتوان گفت پزشکان عمومی اغلب اولین انتخاب در ویزیت پزشک در منزل هستند. زمانی که احساس بیماری می‌کنید یا به دلیلی نگران سلامتی خود شده‌اید معمولا اولین قدم مراجعه به یک پزشک عمومی است. از جمله خدمات گسترده معاینه پزشک در منزل، ویزیت پزشک عمومی در منزل است. مشاوره با بیماران در خانه خودشان فرصت منحصر به فردی برای بررسی چگونگی تأثیر بیماری بر زندگی افراد فراهم می‌کند. با توجه به این موضوع میتوان از کیفیت مراقبت‌های بهداشتی اولیه در اولین مراحل درمان اطمینان حاصل نمود. از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تشخیص و درمان
انواع تمرینات خانوادگی و عمومی در ویزیت پزشک در منزل
معاینات پزشکی و بهداشتی
مشاوره و دادن راهکار
توصیه های بهداشتی و تغذیه‌ای
تجویز داروها در ویزیت پزشک در منزل
سفارش غربالگری و آزمایشات پزشکی
مدیریت شرایط حاد و مزمن
مداخله زودهنگام برای کسانی که در معرض خطر هستند
ارجاع به پزشک متخصص در صورت لزوم

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل

پزشک متخصص پزشکی است که در زمینه خاصی از پزشکی تخصص گرفته است. متخصصان در کلینیک‌ها و در بیمارستانهای خصوصی و دولتی کار می کنند. ممکن است شما بعد از مشاوره با یک پزشک عمومی به یک پزشک متخصص ارجاع داده شوید یا شرایط بیماری به گونه ای باشد که مشخصا ادامه درمان نیاز به داشتن یک پزشک متخصص در کنار شما باشد.

بدیهی است هرچه بیماری شما جدی‌تر و تخصصی‌تر باشد به همان میزان باید علاوه بر استفاده از متد درمانی ویژه‌، شرایط محیطی و روحی هم در بهترین و آرام‌ترین حالت قرار بگیرند. زمانی که اعزام پزشک متخصص به منزل انجام می‌گیرد؛ بیمار و خانواده به همراه پزشک و کادر درمان او در یک تیم قدرتمند قرار گرفته و بازدهی درمان را دو چندان می‌کنند. ویزیت پزشک در منزل این امکان را به دکتر متخصص می‌دهد که تمام دانش و توان خود را منحصرا به بیماری شما اختصاص دهد. با توجه به پیچیدگی بدن انسان و ظرافت کار درمان، تقریبا برای هر عضو و عملکرد آن می‌توان یک یا چند تخصص پزشکی یافت. به شکل کلی چند صد تخصص و فوق تخصص پزشکی در دنیا وجود دارد که شما می‌توانید همه آنها را به سادگی دکتر خطاب کنید.

ویزیت پزشک در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل

زمانی که شما درخواست ویزیت پزشک در منزل می دهید؛ هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل با توجه به نوع بیماری شما و شرایط، ابزار و وسایل و نحوه ادامه درمان می تواند متفاوت باشد. در زمان ویزیت پزشک در منزل، دکتر متخصص آزادی عمل و آرامش خاطر برای بررسی کامل شرایط شما را دارد. همچنین در ویزیت پزشک در منزل شما امکان این را دارید که بدون نگرانی از اتمام وقت یا شلوغی مطب و بیمارستان و دیگر مسائل، بیماری خود را برای دکتر توضیح داده و از او راهکار بگیرید. این نه تنها ریسک های درمان را برای شما پایین می آورد بلکه هزینه های کلی هم مقرون به صرفه تر خواهند شد.

مهمترین قدم در درمان یک بیماری، تشخیص صحیح است. چه بسیار بیمارانی که به دلیل نبود وقت کافی معاینه، درمان نشده یا دچار لطمات جبران ناپذیر شدند. ویزیت پزشک در منزل می تواند انواع مشکلاتی که ممکن است پزشکان قبلی تشخیص نداده یا راه را به اشتباه رفته باشند؛ شناسایی و اصلاح کند.
در ادامه به دو تخصص بسیار مهم در درمان بیماری های شایع جامعه مدرن می پردازیم:

 

ویزیت متخصص ریه در منزل

متخصص ریه پزشکی است که در زمینه یکی از حیاتی ترین ارگان های بدن یعنی شش ها و سیستم تنفسی تخصص گرفته است. هر مشکلی در تنفس شما از کیسه های هوایی و نایژه ها گرفته تا ریه ها و نحوه عملکردشان توسط یک متخصص ریه حاذق قابل شناسایی است. حتی اگر هرگز سیگار نکشیده اید و سابقه بیماری خاصی هم ندارید باز زندگی شهری و هوای آلوده می تواند منجر به بیماری های ریوی شود. یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان داد که آلودگی هوا – به ویژه تغییرات لایه ازون- درصد ابتلا به بیماری های ریوی را به سرعت بالا برده است. عواملی مانند:
• سوزاندن سوخت های فسیلی
• آلودگی های صنعتی
• آلودگی هوای داخل محل سکونت
• آتش سوزی های جنگلی
• سوزاندن زباله ها و …
آمار نشان می دهد با ظهور ویروس کرونا که ریه را هدف قرار داده و به سرعت شخص را از پا می اندازد؛ ویزیت متخصص ریه در منزل افزایش چشمگیری داشته است. بدیهی است شخصی که مشکوک به مشکلات ریوی (کرونا یا مشکلات دیگر سیستم تنفسی) است با در خانه ماندن و استفاده از ویزیت پزشک در منزل به بهبود خود و جامعه کمک شایانی می کند.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

متخصص بیماری‌های عفونی (ID) پزشکی است که در تشخیص و درمان بیماری‌های ناشی از میکروارگانیسم‌ها از جمله باکتری‌ها و ویروس‌ها (مانند اچ‌آی‌وی و هپاتیت)، قارچ‌ها و انگل‌ها و… تخصص گرفته است. از آنجایی که بیماری های عفونی طیف گسترده ای از علائم و نشانه ها را شامل می شوند بعضاً در زمینه تشخیص می توانند هر دکتری را به اشتباه بیاندازند. در ویزیت متخصص عفونی در منزل با بررسی دقیق داده های پزشکی بیمار از جمله سوابق اشعه ایکس و آزمایشات، کار درمان آغاز می شود. در مواردی دکتر نیاز به بررسی آزمایش خون و کشت زخم و مایعات بدن پیدا می کند.
یکی از مهمترین فایده های ویزیت پزشک در منزل برای یک بیمار عفونی در وهله اول پایین آوردن ریسک ابتلا به سایر بیماری ها و در وهله دوم بالا بردن سرعت درمان است. در بیماران عفونی سیستم ایمنی بدن به دلیل درگیری با عامل عفونت بسیار ضعیف شده و مرگ و میر این بیماران بیشتر به خاطر تداخل بیماری با عفونت ثانویه است. ویزیت متخصص عفونی در منزل برای این بیماران ضروری است چرا که بدنشان در شرایط فوق آسیب پذیر قرار دارد. ویزیت پزشک در منزل همچنین از خستگی و افت انرژی این بیماران ممانعت می کند.

 

ویزیت پزشک در منزل تمام نقاط تهران

احتمالا اولین چیزی که در هنگام رفت و آمد در شهری به بزرگی تهران به چشمتان می آید ترافیک همیشگی و عذاب آور آن است. قبل از خروج از منزل تصورتان این است که ۲ الی ۳ ساعت دیگر به خانه بر می گردید در حالیکه یک پروژه شهری، تصادف، یک خروجی اشتباه و مواردی از این قبیل تمام برنامه هایتان را به هم می ریزد. هرچند وسایل نقلیه عمومی تا حد کمی از این معضل کاسته اما بزرگی و فواصل زیاد مناطق از هم کافی است تا ساعتها شما را درگیر رفتن از نقطه ای به نقطه دیگر شهر کند. حال تصور کنید زمانی که خود یا نزدیکانتان بیمار باشید و نیاز به مراجعه به دکتر پیدا کنید. خیلی از ما در این شرایط آرزو کرده ایم ای کاش می شد دکتر را همین الان و همین‌جا ظاهر کرد‌! خوشبختانه این آرزو به حقیقت پیوسته است. در هر کجای تهران که باشید امکان استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل مهیاست. تنها کافی است تلفن را بردارید و با شرح مختصری از مورد پزشکی خود کلیه خدماتی را که نیاز دارید بدون دغدغه راه و خروج از منزل دریافت کنید. به خاطر داشته باشید ویزیت پزشک در منزل تمام نقاط تهران را پوشش می دهد.

 

در ادامه به شرح جزئیات درباره ویزیت پزشک در منزل در نقاط مختلف تهران خواهیم پرداخت:

 

ویزیت در منزل سعادت آباد

محله سعادت آباد از مناطق قدیمی و معروف تهران است و یکی از مناطق تمیز و لوکس پایتخت به شمار می رود. اگر بخواهیم کمی درباره تاریخچه و قدمتش صحبت کنیم باید به دهه ۲۰ شمسی برگردیم. در سال ۱۳۲۷، سعادت آباد از زمینهای گسترده روستایی و کشاورزی تبدیل به محلی برای تامین میوه و بنشن تهران شد. گفته می شود دلیل نامگذاری آن زحماتی است که عده ای از سادات و سید ضیاءالدین طباطبایی برای آبادی محل کشیدند. سید ضیاءالدین طباطبایی شروع به پرورش خرگوشی از نژاد آنغوره کرد که از پوست و پشمش می شد برای تولید چرم و تهیه لباس استفاده کرد. او توانست از این راه به سرمایه خوبی برسد و همین مقدمه ساخت خانه های بسیاری در سادات آباد شد.

بعد ها نام سادات آباد به سعادت آباد تغییر کرد و به دلیل آب و هوای خوب و نزدیکی به تفرجگاه ها مورد توجه قرار گرفت. آیا ویزیت در منزل سعادت آباد امکان پذیر است؟ اگر ساکن سعادت آباد هستید از کوی فراز تا شهرک غرب و از اتوبان چمران تا اوین و فرحزاد، محلی وجود ندارد که خدمات ویزیت پزشک در منزل ارائه نشود. ویزیت در منزل سعادت آباد می تواند تجربه ای خاص و دوست داشتنی باشد.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

یکی از پر جمعیت ترین نواحی کلان شهر تهران محلات واقع در غرب آن هستند. صادقیه که از قدیم به نام آریاشهر معروف بوده، جنت آباد با فضای سبز فراوان، پونک محبوب که گفته میشود قدمتش به ۸۰۰ سال قبل برمیگردد و ستارخان مشهور که در گذشته به اسم خیابان تاج شهرت داشت. همچنین طرشت که روستایی قدیمی بوده ،گیشای پر جنب و جوش، شهرک اکباتان که گفته می شود حتی زلزله ۹ ریشتری را دوام می آورد، شهران که از قدیم آب پیک گفته می شد، چیتگر با پارک و دریاچه دوست داشتنی اش، وردآورد و فردوس و حصارک قدیمی از محله های دیگر غرب تهران هستند. سرانجام خیابان آزادی که میتوان گفت قدیمی ترین و نوستالژیک ترین محله در این لیست است و از میدان انقلاب تا میدان آزادی کشیده شده است. آیا ویزیت پزشک در منزل غرب تهران امکان پذیر است؟ ویزیت پزشک در منزل غرب تهران هرزمان که احساس نیاز به خدمات پزشکی داشتید میتواند به بهترین شکل و کوتاه ترین زمان در خانه خودتان ارائه شود. به خاطر داشته باشید وقت شما با ارزش تر از آن است که در ترافیک و مسیر تلف گردد؛ به خصوص زمانی که بیمار هستید و بیشتر همیشه به آرامش نیاز دارید.

 

ویزیت پزشک در منزل

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

از اماکن دیدنی و جاذبه های توریستی متعدد است. اگر بخواهیم تنها در حد معرفی تعدادی از آنها را نام ببریم می توانیم به نارمک اشاره کنیم که در زمان ساختش مهندسان فرانسوی وظیفه طراحی را بر عهده گرفتند و دلیل متفاوت بودن مدل از شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین محلات تهران می توان به محله های واقع در شرق پایتخت اشاره کرد. این ناحیه سرشار خیابان هایش همین است.

تهرانپارس که در گذشته مجموعه ای از روستاها بود و زرتشتی ها در آن سکونت داشتند. پارک ملی سرخه حصار که قدمتش به دوران قاجار باز می گردد. محله افسریه که نامش را از اسم مالک اولیه اش «افسر الملوک» گرفته است. هفت حوض که عاشقان خرید را به خود دعوت می کند و لویزان با خانه های سنتی و قدیمی اش و پارک جنگلی که پاتوق دوست داران طبیعت است. آیا ویزیت پزشک در منزل شرق تهران امکان پذیر است؟ در هرکدام از محله های زیبای شرق تهران که سکونت دارید همیشه و هر ساعت از شبانه روز می توانید از ویزیت پزشک در منزل بهره ببرید. ویزیت پزشک در منزل شرق تهران یک خاطره ماندگار از یک ارتباط دوستانه را در پروسه درمان شما رقم میزند.

 

ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

جنوب شهر تهران اکثرا بافتی مذهبی و سنتی دارد. مردمش به رفاقت و مردانگی معروف اند و چهره های شناخته شده زیادی از این محله ها زاده شدند. برای معرفی تعدادی از این محله ها می توان از شوش یکی از بهترین مناطق فروش چینی و کریستال اسم برد. نازی آباد که ابتدا روستایی به نام نازآباد بود و قصر ناصرالدین شاه در آن قرار داشت و بعدها به پارک تبدیل شد. نازی آباد تا قبل از سال ۱۳۲۰ مسکونی نبود و همان زمان ها که کم کم راه آهن و کارخانجات مختلف در اطرافش پدیدار شدند؛ به محل مناسبی برای سکونت کارگران تبدیل شد. خیابان مولوی که هر مدل پارچه ای در آن پیدا می شود و آن هم تاریخچه ای طولانی و مربوط به دوران ناصرالدین شاه دارد. مولوی در ابتدا خیابان اسماعیل بزاز نام داشت.

محله آذری پر ترافیک، یافت آباد با بازار مبلهایش و منیریه و لوازم ورزشی اش از دیگر محله های جنوب تهران هستند. آیا ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران امکان پذیر است؟ ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران در هر ساعتی در دسترس است. فراموش نکنید که در زمان بیماری تنها نیستید. با یک تماس پزشک در کنار شما خواهد بود.

 

ویزیت پزشک در منزل شمال تهران

محله‌های شمال تهران از محبوب‌ترین و وسیع‌ترین نواحی پایتخت و یکی از اهداف گردشگران در زمان بازدید از تهران است. تجریش در زمان ناصرالدین شاه مملو از درختان انجیر و گیلاس بود و بافت خانه هایش به ماسوله شباهت داشت. ولنجک که تله کابین توچال و بام تهران و دانشگاه شهید بهشتی را در خود جمع کرده است. سوهانک خوش آب و هوا که شکارگاه فتحعلی شاه قاجار بوده و نیاوران که به خاطر هوای تمیز و خانه های لوکسش معروف است. آیا ویزیت پزشک در منزل شمال تهران امکان پذیر است؟ ویزیت پزشک در منزل شمال تهران شما را در تمام محله های شمال پایتخت حمایت کرده و دغدغه معمول درمان را کاهش میدهد.

 

پزشک در منزل شهرک غرب

از مهمترین و مدرن‌ترین شهرک‌های تهران و حتی ایران میتوان از این محله زیبا اسم برد. هوای مناسبی دارد و معماری متفاوت خانه ها کاملا به چشم می آید. اما تاریخچه این شهرک چیست؟ بعضی ممکن است خیال کنند شهرک غرب جز شهرک‌های تازه ساز تهران بوده و تاریخچه چندانی ندارد در حالیکه چنین نیست. در سال۱۳۴۰، شهرک غرب یک روستا با ساکنین عمدتا مسیحی بود. بعدها مهندسان آمریکایی تصمیم به ساخت شهرکی مدرن به سبک و سیاق شهرک های آمریکایی در این روستا گرفتند و بعد ها نام آن به شهرک غرب و شهرک قدس تغییر کرد. این شهرک شامل ۷ فاز و تنها یک میدان به نام میدان صنعت است. میدان صنعت یا به قول بعضی میدان شهرک غرب در سال ۱۳۷۵ و همزمان با روز بزرگداشت صنعت افتتاح شد. شهرک غرب به مجتمع‌های تجاری بزرگ و مراکز خرید لوکسش هم معروف است. آیا ویزیت در منزل شهرک غرب امکان پذیر است؟ چنانچه ساکن شهرک غرب هستید از سعادت آباد تا اتوبان همت و از اتوبان چمران تا بزرگراه یادگار امام در هر نقطه از محله‌تان میتوانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید. پزشک در منزل شهرک غرب یک تجربه زیبا برای شما و خانواده‌تان است.

 

ویزیت پزشک در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

ویزیت پزشک در منزل موسسه کیان

همانطور که در این متن هم بارها اشاره شد شرایط و نیازهای هر بیمار، خاص و متفاوت است. با یک تشخیص اشتباه، همه چیز میتواند به سرعت بحرانی شود. در راستای داشتن یک تیم درمان حرفه‌ای جهت ویزیت پزشک در منزل ما ویزیت پزشک در منزل کیان را پیشنهاد میکنیم. ویزیت پزشک در منزل کیان به کمک کادر پزشکی آموزش دیده خود قادر است انواع خدمات بهداشتی و درمانی از تزریقات در منزل و تزریق سرم در منزل گرفته تا رادیولوژی در منزل و آمبولانس خصوصی را فراهم کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *