موسسه کیان

آمبولانس خصوصی [ اجاره آمبولانس با قیمت مناسب ]

امبولانس خصوصی چیست؟ آیا منظورتان آمبولانسی است که توسط شرکت‌ های خصوصی به عنوان خدمات پزشکی ارائه می‌شود؟

  • آمبولانس خصوصی یکی از خدمات پزشکی میباشد که توسط شرکت‌ های خصوصی ارائه می‌شود.که شما میتوانید از مرکز کیان در خواست امبولانس خصوصی را داشته باشید.
  • در بسیاری از شهرهای جهان ، آمبولانس خصوصی به عنوان جایگزینی برای امبولانس‌ های دولتی وجود دارد.
  • خدمات آمبولانس خصوصی از جمله حمل و نقل فوری بیماران داخل شهر ، ارائه خدمات درمانی در سفر های خارج از شهر ، و تجهیزات پزشکی پیشرفته است.
     
     

دلایل اعتماد برای درخواست آمبولانس خصوصی  از مرکز کیان

قبل از درخواست اعزام آمبولانس خصوصی به منزل شما بیایید از ویژگی های این خدمات آگاه شویم که عبارتند از :

مطالعه کنید : صدور گواهی فوت 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات اعزام آمبولانس خصوصی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

کادر کامل پزشکی

با توجه به شرایط خاص بیماران منتقله با آمبولانس خصوصی، وجود کادر کامل فوریت پزشکی الزامی است.

اعزام شبانه روزی

اعزام آمبولانس خصوصی در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انتقال بیمار یا پس از آن، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

امروزه با توجه به پاندمی رخ داده به دلیل بیماری کرونا نیاز به استفاده از آمبولانس خصوصی تهران در کلان شهر تهران بسیار اهمیت دارد زیرا که بسیاری از افرادی که دارای بیماری به جز کرونا هستند در صورت در معرض قرار گرفتن ویروس کرونا به دلیل ضعف ایمنی سریعا آلوده می شوند و ممکن است که به مرگ بیمار منجر شود. به همین دلیل استفاده از آمبولانس خصوصی و داشتن شماره امبولانس بسیار ضروری می باشد.

آمبولانس خصوصی و کد دار در تهران و کرج

اجاره روزانه آمبولانس خصوصی

اجاره روزانه آمبولانس با توجه به نوع امبولانس و امکانات آن متفاوت خواهد بود معمولا آمبولانس های نوع VIP از همه مدل ها گرانتر و بعد از آن مدل های تیپ A و B گرانتر می باشند.

البته اجاره روزانه آمبولانس خصوصی در موارد خاص برای حمل نوزاد و بیماران اعصاب و روان هم تعرفه خاص خود را خواهد داشت. اجاره امبولانس خصوصی تهران معمولا 75% قیمت حمل بیمار می باشد که این مورد در ابلاغیه وزارت بهداشت و آموزش پزشکی می باشد. که با توجه به شهر و تیپ آمبولانس تعیین می شود.

اعزام انواع آمبولانس خصوصی به منزل 

بسته به شرایط بیمار ، انواع متفاوتی از آمبولانس های خصوصی برای اعزام به منزل متقاضیان وجود دارد که عبارتند از:

تیپ  A ( آمبولانس معمولی )

دارای دو نوع A1 وA2   است. تیپ A1 برای حمل یک بیمار ساخته شده است. در حالیکه با آمبولانس تیپ A2 می توان دو بیمار را به طور همزمان منتقل کرد.آمبولانس های معمولی برای انتقال بیماران دارای سطح هوشیاری بالا استفاده می شوند.

البته لوازم و داروهای مورد نیاز برای استفاده در مواقع اضطراری در داخل آمبولانس تعبیه شده است.

اعزام آمبولانس های معمولی بیشتر در مواقعی است که حالت بیمار وخیم نیست . مثلا در مواقعی مثل تجمعات ورزشی ( احتمال حادثه با ازدحام جمعیت ) ، جشن های ملی و اماکن شلوغ از این نوع آمبولانس استفاده می شود.

تیپ B ( آمبولانس ICU و CCU )

زمان طلایی رسیدگی به بیمارانی که دچار سکته مغزی و قلبی یا تصادفات شده اند برابر با 3 ساعت می باشد. استفاده از آمبولانس خصوصی تیپ B می تواند زمان رسیدن بیمار به اقدامات درمانی را به حداقل برساند و جان بیماران را نجات دهد.لذا هنگام تماس برای اعزام آمبولانس خصوصی به منزل یا محل مد نظر خود ، حتما شرایط بیمار را شرح دهید تا آمبولانس مخصوص اعزام شود. خدمات ICU و CCU در داخل این نوع از آمبولانس ها ارائه می شود.

آمبولانس آن ای سی یو ( مخصوص انتقال نوزاد) 

امبولانس حمل نوزاد به امبولانس های آن ای سی یو نیز معروف هستند که در آن ها تمامی تجهیزات و دستگاه های لازم برای انتقال نوزادان با شرایط خاص تعبیه شده است.در نتیجه شما می توانید با خیالی آسوده نوزاد خود را به وسیله این آمبولانس ها به بیمارستان مورد نظر خود منتقل کنید و مطمئن باشید که در طول مسیر تحت مراقبت های ویژه و ضروری قرار دارد.

برطرف سازی نیازهای بیمار در کنار اعزام آمبولانس 

می خواهید بدانید که آیا علاوه بر اعزام آمبولانس خصوصی می توان سایر هماهنگی ها را برای پذیرش بیمار انجام داد؟ باید گفت باتوجه به گستردگی فعالیت های شرکت کیان و روابط بالای این مرکز با کادر درمان در سراسر کشور ، در صورتی که نیاز به هماهنگی برای پذیرش در بیمارستان مقصد داشته باشد می توانید به ما اعتماد کنید.

قیمت آمبولانس خصوصی

اگر منظور از قیمت آمبولانس تعرفه حمل بیمار توسط امبولانس باشد که در قسمت بالا به آن مورد که تعرفه سال 1403 می باشد اشاره شد. ولی اگر هدف از قیمت آمبولانس خصوصی خرید آمبولانس ، ماشین و تجهیزات آمبولانس می باشد .

این قیمت نیز با توجه به مدل نوع و برند آمبولانس و تجهیزات سوار شده در کابین این ماشین متفاوت خواهد بود. که البته برای نیل به این هدف در بخش خصوصی ماشین ونی خریداری شده و سپس توسط تجهیزات پزشکی مجهز می شود. ولی برخی از خودروها به صورت اختصاصی برای امبولانس خصوصی تهران تجهیز و خریداری شده اند.

تعرفه آمبولانس خصوصی

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از تعرفه آمبولانس خصوصی با ما تماس بگیرید. لازم بذکر است تعرفه آمبولانس خصوصی در تهران به دلیل ترافیک و مشکلات خاصی که این کلانشهر دارد معمولا بالاتر از سایر شهر ها می باشد.

خدمات متخصص عفونی در منزل و متخصص قلب در منزل نیز توسط موسسه کیان به شما عزیزان ارائه می شود.

آمبولانس خصوصی ارزان تهران

با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و پاندمی کرونا همگان به دنبال خدمات ارزانتر و اقتصادی تر هستند. به خصوص در بخش درمان بیماران هزینه ها سرسام آور می باشد. برای پیدا کردن آمبولانس خصوصی ارزان تهران شما می توانید از سایت کیان استفاده نمایید که تمامی امبولانس های تهران را در تمام نقاط تحت پوشش خود دارد و شما می توانید با مقایسه قیمت امبولانس ارزان را در این منطقه پیدا کنید.

ولی آمبولانس خصوصی ارزان تهران به این معنی نیست که این مرکز خدمات کمتری را ارائه می دهد بلکه این قیمت منصفانه نشان از منصف بودن این مجموعه و داشتن قیمت رقابتی برای ارائه خدمات می باشد.

شماره تلفن آمبولانس خصوصی

برای داشتن شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران شما بایستی مواردی را در نظر بگیرید سپس اقدام به پیدا کردن شماره تلفن آمبولانس کنید. اولین مورد محل و منطقه اعزام آمبولانس می باشد. مورد بعدی نوع امبولانس مورد نیاز شما می باشد که ممکن است برخی از مناطق اعزام آمبولانس نوع خاص آمبولانس را که شما نیاز دارید نداشته باشند به همین دلیل باید در سرچ خود این مورد را نیز مد نظر داشته باشد.

و مورد سوم قیمت این خدمات می باشد. ولی برای پیدا کردن بسیاری از شماره تلفن آمبولانس خصوصی با قیمت و امکانات مناسب در تمام مناطق تهران شما می توانید از موسسه کیان استفاده کنید که بهترین و سریعترین امکانات را با بهترین قیمت دریافت کنید.

بهترین و مجهزترین آمبولانس خصوصی تهران و کرج

آمبولانس خصوصی تهران

با توجه به شیوع بیمار کرونا و افزایش تعداد بیماران بدحال و نیاز مبرم به استفاده از آمبولانس و اعزام بیمار به مراکز درمانی عمدتا در شهر تهران و سایر کلانشهرها اعزام امبولانس در بخش دولتی با تاخیر صورت می پذیرد به همین دلیل استفاده از آمبولانس در این وضعیت ضروری به نظر می رسد. و همچنین داشتن شماره امبولانس خصوصی تهران نیز امروزه یکی از ضروریات می باشد.

آمبولانس خصوصی تهران با توجه به این که در تمام مناطق تهران وجود دارد می تواند سریعا به بیمار شما رسیدگی کرده و آن را به نزدیکترین بیمارستان دولتی ویا خصوصی و یا هر مرکز درمانی مد نظر شما برساند.

تهرانپارس

این مرکز یعنی آمبولانس خصوصی تهرانپارس در نزدیکی منطقه نامبرده در تهران واقع شده است و برای ارائه خدمات به متقاضیان آن منطقه آماده می باشد. مرکز خدماتی کیان دارای یک ایستگاه اعزام امبولانس در آن منطقه می باشد.

شما با تماس با این مرکز و درخواست آمبولانس در صورتی که نزدیک به امبولانس خصوصی تهرانپارس باشید در کمترین زمان ممکن برای شما اعزام اکیپ و آمبولانس صورت می پذیرد. همچنین شما با سرچ عنوان امبولانس و یا با مراجعه به سایت مذکور می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

پیروزی

این ایستگاه اعزام آمبولانس این مرکز امبولانس خصوصی پیروزی نام دارد که برای ارائه خدمات به مناطق 13 و 14 مناسب می باشد. مرکز اعزام آمبولانس در سایت کیان با داشتن ایستگاه های متعدد از جمله ایستگاه امبولانس خصوصی پیروزی قابلیت ارائه خدمات برای درخواست کنندگان گرامی در این مناطق با بیشترین سرعت و کمترین هزینه را خواهد داشت.

تمامی مراکز اعزام آمبولانس این مرکز خدماتی از جمله آمبولانس خصوصی پیروزی امکان ارسال هر نوع از امبولانس را خواهند داشت.

جنت آباد

آمبولانس خصوصی جنت آباد که این ایستگاه نزدیک به غرب و شمال غرب تهران و حوالی اتوبان همت و منطقه 5 تهران می باشد. مراجعان و درخواست کنندگان محترم این مناطق و نزدیک به این منطقه می توانند از خدمات امبولانس در این زمینه استفاده کنند. این مرکز با داشتن ایستگاه های مختلف در زمینه اعزام آمبولانس می تواند به تمام مناطق تهران خدمات رسانی کند.

آمبولانس خصوصی جنت آباد هم یکی از ایستگاه هایی است که در این خصوص می تواند خدمت رسانی مناسبی برای همشهریان محترم داشته باشد.

شهریار

این مرکز خدمات علاوه بر داشتن ایستگاه اعزام آمبولانس خصوصی تهران دارای ایستگاه هایی در شهر های اطراف تهران نیز می باشد که یکی از این ایستگاه ها ایستگاه اعزام امبولانس خصوصی در شهریار است.

استفاده از این خدمات برای ساکنین شهر های اطراف بسیار مهم و ضروری می باشد زیرا که ممکن است وضعیت بیمار ما به گونه ای باشد که امکان رسیدگی به فرد در این شهر ها وجود نداشته باشد و فرد باید سریعا اعزام شود در این زمان تماس با آمبولانس خصوصی در شهریار و اعزام سریع بیمار می تواند جان بیمار شما را نجات دهد. امبولانس کیان در شهریار قادر است تا در اسرع وقت به ساکنین محترم آن شهر خدمت رسانی داشته باشد.

آمبولانس خصوصی تهران غرب

این مرکز دارای چندین ایستگاه اعزام آمبولانس می باشد و شما با مراجعه به سایت کیان می توانید این مراکز را شناسایی کرده و از خدمات آنها بهره مند شوید.

با توجه به گستردگی منطقه غرب تهران این مرکز ایستگاه های متعددی از جمله امبولانس خصوصی تهران غرب را در این مناطق قرار داده تا در صورت درخواست خدمات اعزام آمبولانس خصوصی تهران غرب به سرعت انجام شود. زیراکه در اعزام امبولانس به محل لحظه ها مهم می باشند.

ستارخان

آمبولانس خصوصی ستارخان و فلکه صادقیه یکی از شلوغ ترین مناطق تهران محسوب میشود که اعزام امبولانس ممکن است در این منطقه با مشکل روبرو شود به همین دلیل ایستگاه آمبولانس خصوصی ستارخان در این منطقه و نزدیک به منطقه 2 تهران واقع شده است که نیاز درخواست کنندگان این منطقه را به سرعت پاسخ دهد. امبولانس ستارخان به منظور ارائه خدمات در اسرع وقت در آن منطقه در نظر گرفته شده است.

شهرری

وجود مرکز آمبولانس شهرری که یکی از پرجمعیت ترین شهر های اطراف تهران می باشد بسیار ضروری به نظر می رسد. درخواست کنندگان امبولانس از مرکز آمبولانس خصوصی شهرری هم می توانند از خدمات حمل بیمار و یا اجاره روزانه امبولانس برای بیمار برخوردار شوند. آمبولانس خصوصی شهر ری زیر مجموعه هایی از خدمات رسانی این مرکز به عنوان امبولانس تهران می باشد.

اسلامشهر

ساکنین اسلامشهر برای درخواست اعزام آمبولانس خصوصی به منزل جهت حمل بیمار به هر نقطه ای از ایران که باشد؛ می توانند روی مرکز شبانه روزی کیان حساب کنند. با پاسخگویی 24 ساعته و اعزام شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل، مقدمات کاهش دغدغه های شما فراهم شده پس، سلامت بیمار خود را به ما بسپارید.

شهرک اکباتان

وجود ایستگاه آمبولانس خصوصی شهرک اکباتان می تواند به عنوان امکانات بسیار مناسبی برای یکی از قدیمی ترین و شلوغ ترین شهرک های تهران محسوب شود.

این شهرک با دارا بودن جمعیت زیاد و به علت داشتن فاصله نسبتا زیاد با تهران نیاز به امبولانس خواهد داشت. مرکز خدمت رسانی کیان با قرار دادن آمبولانس در شهرک اکباتان قصد دارد که خدمات رسانی به اهالی این مرکز در زمینه اعزام امبولانس خصوصی تهران را به بهترین نحو انجام دهد.

آمبولانس خصوصی شبانه روزی در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران

شهر قدس

این شهر یکی از شهر های تازه تاسیس اطراف تهران می باشد به همین دلیل این مرکز با توجه به این که ممکن است خدمات درمانی در این شهر دچار نقص هایی باشد ایستگاه اعزام آمبولانس خصوصی شهر قدس را در آن منطقه قرار داده است.

بدیهی است که اعزام بیمار از شهر های اطراف تهران از جمله شهر قدس باید با سرعت بیشتری انجام شود. به همین دلیل این مرکز امکان اعزام امبولانس در شهر قدس را قرار داده است. مراجعین و درخواست کنندگان گرامی میتوانند از آمبولانس خصوصی شهر قدس در زمینه حمل بیمار و اجاره روزانه امبولانس استفاده کنند.

شهرک غرب

آمبولانس خصوصی شهرک غرب در منطقه 2 و در نزدیکی یکی از پرجمعیت ترین مناطق غرب تهران می باشد. اعزام امبولانس خصوصی تهران در این مناطق و مناطق نزدیک آن توسط آمبولانس خصوصی شهرک غرب می باشد که این مرکز قابلیت اعزام بیمار در اسرع وقت به مراکز درمانی نزدیک را خواهد داشت.

امبولانس شهرک غرب از مجهزترین آمبولانس ها برای اعزام بهره می برد که قابلیت خدمت رسانی به همشهریان محترم آن مناطق را خواهد داشت.

صادقیه

این مرکز با توجه به پر جمعیت و گسترده بودن منطقه غرب و شمال غرب تهران ایستگاه های متعددی را در زمینه اعزام آمبولانس خصوصی تهران قرار داده است. یکی از این مراکز امبولانس خصوصی صادقیه می باشد.

این مرکز یعنی آمبولانس خصوصی صادقیه در منطقه 2 تهران واقع شده است. و مراجعین و بیماران محترم ساکن در این منطقه قادر هستند از خدمات امبولانس استفاده کنند.

منطقه 1

آمبولانس خصوصی منطقه 1 در یکی از مناطق تهران واقع شده است که علاوه بر شلوغ بودن دارای تلفیقی از بافت جدید و قدیم می باشد. امبولانس خصوصی منطقه 1 قادر است تا به محله های تجریش، باغ فردوس ولنجک، دربند و نیاوران و مناطق نزدیک این منطقه خدمات رسانی کند. آمبولانس خصوصی منطقه 1 به ویژه در روز های تعطیل به علت ازدحام جمعیت در برخی از محله های این مناطق در زمینه اعزام امبولانس خصوصی تهران می تواند بسیار مهم و کمک رسان باشد.

نارمک

آمبولانس خصوصی نارمک در نزدیکی محله نارمک یکی از محله های منطقه 8 تهران واقع شده است. و ساکنین این محله با مراجعه به موسسه کیان می توانند از خدمات آمبولانس خصوصی نارمک استفاده کنند. ساکنین این مناطق قادر خواهند بود تا از خدمات حمل بیمار و اجاره روزانه آمبولانس خصوصی نارمک بهره مند شوند.

ولنجک

این مرکز خدمات رسانی و درمانی سعی کرده است با شناسایی مناطق و محله های پرجمعیت ایستگاه های خود را جایگذاری نماید  یکی از این ایستگاه ها آمبولانس خصوصی ولنجک می باشد. که آمبولانس ولنجک در شمال تهران و در منطقه 1 قرار دارد. آمبولانس ولنجک قادر است تا در اسرع وقت اقدام به اعزام آمبولانس و ارائه خدمات آمبولانس خصوصی تهران به ساکنین آن محله کند.

زعفرانیه

آمبولانس زعفرانیه در یکی از بهترین و شلوغ ترین مناطق تهران قرار دارد. آمبولانس خصوصی زعفرانیه در منطقه 1 واقع شده که این محله نزدیک به نمایشگاه بین المللی تهران بوده که در زمان برگزاری نمایشگاه ترافیک این منطقه واقعا آزار دهنده است.

و در صورت نیاز ضروری به آمبولانس فرد بیمار ممکن است دچار مشکل شود. آمبولانس خصوصی زعفرانیه قادر است به علت نزدیک بودن به آن منطقه سریعا خدمات اعزام آمبولانس خصوصی تهران را در آن منطقه انجام دهد.

جردن

آمبولانس جردن نزدیک به منطقه 3 و خیابان نلسون ماندلا می باشد. و ساکنین این منطقه به راحتی می توانند از خدمات آمبولانس خصوصی جردن در این مناطق استفاده کنند. بدیهی است که استفاده از اعزام سریع آمبولانس توسط آمبولانس خصوصی جردن در این منطقه شلوغ تهران می تواند بسیار عالی و ایده آل باشد.

سعادت آباد

محله سعادت آباد یکی از محله های غرب تهران بوده و شامل میدان کاج میدان سرو و شهرک  مخابرات می باشد. آمبولانس خصوصی سعادت آباد با توجه به وسعت این منطقه در این منطقه حضور دارد تا بتواند خدمت رسانی مناسبی را در این زمینه ارائه دهد.

آمبولانس خصوصی سعادت آباد قادر است تا در زمینه حمل بیمار توسط آمبولانس و اجاره آمبولانس به صورت روزانه خدمت رسانی نماید. آمبولانس خصوصی سعادت آباد یکی از ایستگاه ها ی مهم در زمینه ارائه خدمات آمبولانس خصوصی تهران می باشد.

آمبولانس خصوصی در ولنجک ، جردن ، تجریش ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، نیاوران ، زعفرانیه ، اقدسیه ، شریعتی ، قلهک ، کامرانیه ، دارآباد ، دیباجی

الهیه

آمبولانس خصوصی الهیه در نزدیکی محله هایی مانند الهیه و فرشته واقع شده است که از محله های پر رفت و آمد آن منطقه می باشند. آمبولانس خصوصی الهیه در منطقه 1 می باشد و قابلیت ارائه خدمات آمبولانس خصوصی تهران در آن منطقه را خواهد داشت. در لیست خدمات آمبولانس خصوصی الهیه خدماتی مانند حمل بیمار و اجاره انواع آمبولانس به صورت روزانه وجود دارد.

آجودانیه

آمبولانس خصوصی آجودانیه یا تهرانسر در منطقه 3 تهران مستقر بوده و آماده خدمات رسانی به ساکنین این منطقه می باشد. شما با مراجعه به سایت کیان می توانید از خدمات آمبولانس خصوصی تهران در تمام مناطق از جمله آمبولانس خصوصی آجودانیه بهره ببرید. آمبولانس خصوصی آجودانیه و اکیپ اعزامی همراه قابلیت ارائه تمام خدمات روتین بهداشتی را خواهد داشت.

فرمانیه

آمبولانس خصوصی فرمانیه در یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین محلات منطقه 1 مستقر بوده و آماده خدمات رسانی می باشد. آمبولانس خصوصی فرمانیه در منطقه 1 قابلیت خدمت رسانی را خواهد داشت. آمبولانس خصوصی فرمانیه دارای اکیپ مجرب بوده و میتواند در مواقع لزوم برای بیمار بسیار کمک رسان و مفید باشد. آمبولانس خصوصی فرمانیه از نقاط مهم برای ارائه خدمات آمبولانس خصوصی تهران می باشد. 

فرشته

همانطور که اشاره شد یک ایستگاه از این مرکز خدمات رسانی در محله فرشته الهیه با نام آمبولانس خصوصی فرشته مستقر می باشد که قادر است تا در اسرع وقت خدمت اعزام آمبولانس خصوصی تهران را در آن منطقه انجام دهد. آمبولانس خصوصی فرشته قابلیت ارائه خدمات به ساکنین منطقه 1 تهران را خواهد داشت. همچنین آمبولانس خصوصی فرشته از خدمات اجاره روزانه آمبولانس نیز بهره خواهد برد. 

قیطریه

این مرکز خدمت رسانی و درمانی با تمرکز بر منطقه 1 تهران و شناسایی محله های آن مانند آمبولانس خصوصی قیطریه سعی کرده است تا سریعترین اعزام آمبولانس و اکیپ را در آن مناطق داشته باشد. آمبولانس خصوصی قیطریه از محلات شلوغ و پر ازدحام منطقه 1 می باشد. این محله در خصوص آمبولانس خصوصی تهران توسط آمبولانس خصوصی قیطریه تحت پوشش قرار گرفته است. 

کامرانیه

آمبولانس خصوصی کامرانیه محله کامرانیه از محله های منطقه 1 و محله های حوالی این محله را تحت پوشش خود قرار خواهد داد. آمبولانس خصوصی کامرانیه در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و از کادر مجرب بهره میبرد.  آمبولانس خصوصی کامرانیه تمامی خدمات روتین اشاره شده در  زمینه آمبولانس خصوصی تهران را قادر به ارائه می باشد. 

نیاوران

آمبولانس خصوصی نیاوران در منطقه تهران آماده ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد. یکی از محله هایی که این آمبولانس خصوصی نیاوران تحت پوشش قرار میدهد محله بزرگ نیاوران می باشد. همچنین آمبولانس خصوصی نیاوران قادر است تا در سریعترین زمان ممکن این خدمات را برای بیماران ساکن  آن محله به انجام برساند.

تجریش

آمبولانس خصوصی تجریش یکی دیگر از محله های منطقه 1 را تحت پوشش خود قرار می دهد. این محله شلوغ و پر از مراکز خرید نیاز مبرم به آمبولانس خصوصی تجریش خواهد داشت. تا در مواقع لزوم خدمات  آمبولانس خصوصی تهران توسط ایستگاه اعزام آمبولانس خصوصی تجریش به انجام برساند. 

یوسف آباد

آمبولانس خصوصی یوسف آباد در منطقه 6 تهران مستقر شده است. و این ایستگاه اعزام آمبولانس خصوصی یوسف آباد قادر است تا این محله و محله های اطراف را تحت پوشش خود داشته باشد. این محله از محله های پر ازدحام و شلوغ منطقه 6 بوده و مستقر شدن آمبولانس خصوصی یوسف آباد می تواند برای ساکنین این محله بسیار مفید به فایده باشد.
همچنین از دیکر خدمات مرکز کیان می توان به متخصص داخلی در منزل و متخصص ریه در منزل اشاره کرد.

شماره تلفن آمبولانس خصوصی کیان

این موسسه با توجه هدفی که برای خود ترسیم کرده است قصد دارد تا در این شرایط کرونایی و وضعیت اقتصادی مردم از آلام مردم کاسته و تا آنجایی که می تواند به بیماران و همراهان آنها کمک رسانی نمایید.

این موسسه سعی کرده است تمامی خدمات خود را غیر حضوری کرده و تمام خدمات با مراجعه به این سایت و در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد. این مرکز با راه اندازی اعزام آمبولانس خصوصی تهران و شهر های اطراف و تحت پوشش قرار دادن محله های پر ازدحام سعی کرده تا سهمی را در کاهش مرگ و میر و رسیدن سریع بیماران بدحال به بیمارستان ها داشته باشد.
لازم بذکر است خدمات ویزیت پزشک در منزل ، رادیولوژی در منزل و تزریقات شبانه روزی در منزل جزء خدمات تخصصی مرکز کیان است.

مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی چیست ؟

استفاده از آمبولانس خصوصی برای حمل و نقل بیماران، مزایایی دارد. برخی از مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی عبارتند از :

سرعت بالاتر در رسیدن به محل نیاز : زمان پاسخگویی سریع به شرایط اورژانسی می‌ تواند زندگی افراد را نجات دهد. استفاده از آمبولانس خصوصی می ‌تواند باعث کاهش زمان پاسخگویی و رسیدن به محل نیاز شود.

می‌توانید برای اجاره آمبولانس خصوصی در شرق تهران با شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات تماس بگیرید.یکی از شرکت های اجاره آمبولانس خصوصی در شرق تهران ، موسسه شبانه روزی کیان می باشد . امبولانس ها نو و دارای جدیدترین تجهیزات پزشکی احیا و کادر مجرب درمان هستند.

KIANMEDS

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان این افتخار را دارد که پس از برنامه ریزی و گذراندن دوره های مختلف و با لطف و یاری پروردگار و کمک شما عزیزان با جذب متخصص ترین و دلسوز ترین پرسنل درمانی و مراقبتی و توان بخشی به همراه کارشناسان برجسته خود به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان باشد.

با ما در ارتباط باشید