ساعت کاری به صورت شبانه روزی

آمبولانس خصوصی تهران

 

بعضی مواقع شرایطی ایجاد می شود  که بیمار باید بدون تحرک یا کم تحرک به مرکز درمانی منتقل شود و یا حتی ممکن می باشد مشکلات ناگهانی بوجود آید که دیگر افراد نمیدانند یا نمیتوانند که چه کاری را چگونه صورت دهند و در این مواقع است که اگر با شماره تلفن امبولانس خصوصی مرکز کیان تماس بگیرید خدمات اجاره آمبولانس خصوصی  به همراه پرستار و پزشک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

درخواست آمبولانس

آمبولانس ها به دو دسته آمبولانس دولتی و آمبولانس خصوصی تقسیم می شوند.

  1. امبولانس دولتی :

آمبولانس دولتی همان اورژانس می باشد . افراد تحت استخدام و نظارت مستقیم دانشگاه علوم پزشکی و درمانی و با شماره 115 می توان از خدمات آن استفاده نمود.

  1. امبولانس خصوصی:

آمبولانس هایی که تحت مراکز خصوصی بوده و در زمینه حمل و نقل بیماران در سطح شهر و یا خارج از شهر مشغول هستند.

آمبولانس خصوصی - اعزام آمبولانس به منزل - اعزام آمبولانس به محل

اعزام امبولانس به محل

عصری که همه ما در آن زندگی میکنیم در آن  تکنولوژی و علم پیشرفت کرده و امکانات زیادی در زمنیه های مختلف مخصوصا پزشکی ایجاد شده است اما معمولا کمترین اولویت را برای سلامتی خود قائل می شویم.

موقعیت های زیادی در زندگی همه ما پیش می آید که مجبوریم اعضای خانواده خود را به مراکز درمانی درمانی انتقال دهیم اما وسیله نقلیه مناسب برای این کار در دسترس نمی باشد.ما برای اینکه مشکلی برای بیماران اتفاق نیفتد و زودتر تحت نظر پزشک قرار گیرند خدمات اجاره آمبولانس به منزل را ایجاد کرده ایم که بسیار مورد استقبال است.

وقتی که شما با مجموعه ما تماس حاصل میکنید ، کارشناسان ما شرایط و حال بیمار را از شما پرسیده و نسبت به شرایط بیمار آمبولانس خصوصی را همراه با پزشک و پرستار و تجهیزات لازم و مورد نیاز به محل مورد نظر اعزام می نمایند.

در صورت نیاز به انتقال بیمار از منزل به مراکز درمانی یا برعکس، موسسه کیان این امر را توسط آمبولانس های خصوصی مجهز ارائه میکند. این مرکز به منظور رفاه حال بیماران خود و اعزام هر چه سریعتر بیماران خود به بیمارستان از آمبولانس های مجهز و افراد با تجربه و آموزش دیده استفاده میکند.

همچنین میتوانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل، پرستار کودک در منزل و تزریقات در منزل استفاده کنید.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

آمبولانس خصوصی تهران:

 

آمبولانس خصوصی شرق تهران

آمبولانس خصوصی تهرانپارس و پیروزی

خدمات آمبولانس کیان در تهرانپارس و پیروزی به صورت کاملا تخصصی و ارسال امبولانس در کمترین زمان صورت میگیرد.

 

آمبولانس خصوصی چنوب تهران

آمبولانس خصوصی شهرری

مجموعه کیان خدمات آمبولانس موسسه خود را در سریع ترین زمان ممکن به شهرری برای شما عزیزان ارسال خواهد کرد.

آمبولانس خصوصی غرب تهران

ارسال امبولانس خصوصی در تمامی نواحی غرب تهران در سریع ترین زمان ممکن انجام میگردد.

آمبولانس خصوصی شمال تهران

موسسه خدماتی کیان مفتخر ارائه خدمات به تمامی مناطق شمال تهران در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد.

 

قیمت آمبولانس خصوصی تهران

قیمت آمبولانس خصوصی مطابق با آخرین تعرفه خدمات پزشکی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با توجه به محدوده آدرس ثیت شده در فرم درخواست اجاره آمبولانس است.

کدام نوع آمبولانس خصوصی برای شما بهتر است؟      

امروزه روشهای علمی و سرعت در سیستم بهداشت و درمان موجب شده است که  جهت جابهجایی بیماران بین منزل و مراکز تشخیصی درمانی و همچنین از یک مرکز تشخیصی درمانی به یک مرکز دیگر از  تجهیزات و خودروهای امدادی مرتبط و کادر آموزش دیده و با تجربه استفاده شود. در این جا به توضیح انواع اجاره آمبولانس خصوصی خواهیم پرداخت تا آمبولانس مورد نیاز خود را به درستی انتخاب نموده و درخواست کنید.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

مزایای استفاده از خدمات اجاره آمبولانس خصوصی

 

  • خدمات اجاره آمبولانس دولتی فقط برای شرایط اضطراری امکان پذیر می باشد اما مجموعه ما خدمات اعزام امبولانس خصوصی به محل را در هر شرایطی ارائه داده و آماده خدمت رسانی است.
  • مرکز درمانی کیان خدمات آمبولانس خصوصی  به محل را در تمامی نقاط تهران ارائه میدهد و بیمار شما را به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال می دهد.
  • اجاره آمبولانس خصوصی برای بیمار تنها یا بیماری که کسی توانایی انتقالش را ندارد بسیار مفید و ضروری می باشد.

آمبولانس خصوصی - اعزام آمبولانس به منزل - اعزام آمبولانس به محل

شماره تلفن امبولانس خصوصی مجموعه کیان

ایمنی افراد بیمار برای محافظت از آسیب ها و سوء استفاده ها بسیار دارای اهمیت می باشد مخصوصا اگر فرد بیمار سالمند باشد جابجایی و انتقال بسیار سخت خواهد شد.

امروزه علاوه بر اینکه انتقال بیمار از منزل به مراکز درمانی سخت و دشوار می باشد ، انتقال بیمار از مرکز درمانی از مقصد به مبدا نیز سخت است زیرا بعضی مواقع بیمار منع حرکتی است و شما مجبورید از آمبولانس خصوصی استفاده کنید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید که این خدمات توسط هر مراکز درمانی قابل ارائه نیست.

خطرات و مشکلاتی مثل سقوط بیمار هنگام جابجایی و یا عفونت محل زخم و شکستگی هستند که ممکن است به وقوع بپیوندند پس توصیه ما به شما این است از خدمات اجاره آمبولانس به محل استفاده کنید که همراه با پرستاران مجرب و متخصص  با نرخ و کرایه کم ارائه می شود.

ما اینجاییم تا بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. مهم تر از همه، ما متعهد به  ارائه خدمات با کیفیت برای مراقبت و حفظ سلامتی بیمار می باشیم. اگر تمایل دارید تا همراه امبولانس، متخصص یا پزشک هم اعزام گردد تا خدمات پزشکی یا سایر خدمات دیگر هم انجام گیرد، تنها کافی است با شماره تلفن ما تماس بگیرید دهید تا متخصصان را همراه با آمبولانس اعزام نماییم.

مجموعه کیان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه آمبولانس خصوصی و انتقال بیمار به مراکز درمانی در کمترین زمان و با قیمت های مناسب است و قصد جلب رضایت کامل و درمان بیماران عزیز را دارد.

خدمات ساکشن بیمار در منزل ما را هم میتوانید مطالعه کنید.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *