موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

ویزیت متخصص عفونی در منزل با دکتر مجرب | شبانه روزی

متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل

زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که تاثیر استرس بر بدن بیشتر از خود ویروس است. موسسه کیان به خوبی از تاثیر دغدغه هایی از قبیل: یافتن متخصصی با سابقه چندین ساله درمانی، هزینه درمان و دارو، بیمه مورد قبول پزشک، گوش شنوا برای خواسته ها، جنسیت متخصص بر سلامت روان بیماران آگاه است. بدین منظور علاوه بر موارد ذکر شده، مشاوره رایگان در زمینه ی بیماری های میکروبی اعم از: طول درمان، متد ها و روشهای درمانی و.. را ارائه می دهد.

متخصص عفونی در منزل

وظایف متخصص عفونی در منزل

بررسی وضیعت بیمار

پزشک عفونی درباره ی سابقه ی اجتماعی، حساسیت ها و داروهای مصرفی اطلاعاتی را بدست می آورد. سپس از طریق معاینه (ارزیابی تنفس، فشارخون، بثورات جلدی و…) و توجه کردن به علائم، اقدام به تشخیص اولیه بیماری می کند.

تشخیص بیماری عفونی

بر اساس تشخیص اولیه، آزمایشات (خون و…) ، عکسبرداریها (اشعه ایکس_ سی تی اسکن و…)، وتست های میکروسکوپی (مدفوع _ نمونه برداری از بافت،مایع مغزی نخاعی و…) خاص آن بیماری را تجویز می کند.

درمان بیماری عفونی

درمان ها بسته به ماهیت و بارمیگروارگانسیم وارد شده به بدن، سرعت رشد عفونت، عفونت های چند میکروبی ، شدت علائم، وتوانایی سیستم ایمنی فرد متفاوت است.گاهی باکتری ها مقاوم به درمان(آنتی بیوتیک ) هستند.

مراقبت پس از درمان

ممکن است بعد ازعمل جراحی، بدن بیمار دچار عفونت شود. عفونت در بیمارانی که از پروتزها استفاده میکنند، نیز مشاهده شده است. اگرشاهد عفونت در محل جراحی هستید از متخصص عفونی کمک بخواهید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

قیمت متخصص عفونی در منزل کیان

قیمت متخصص عفونی در منزل کیان برحسب ابلاغیه ای که توسط وزارت بهداشت منتشر شده است محاسبه می گردد. این تعرفه کاملا شفاف، واضح و منصفانه می باشد. تعرفه فقط مختص به ویزیت متخصص است و با زمان افزایش زمان حضور متخصص در منزل، متغیر می باشد. در صورت نیاز داشتن به سایر خدمات مانند تزریقات در منزل یا سرم تراپی در منزل هزینه آنها جداگانه محاسبه می شود. اگر مایل به دانستن اطلاعات بیشتری هستید با مرکز کیان تماس بگیرید خطوط ارتباطی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان، به ویژه درباره قیمت متخصص عفونی در منزل کیان هستند.

متخصص عفونی در منزل

برای مراجعه به متخصص عفونی یا دریافت خدمات متخصص عفونی در منزل  با ما همراه شوید تا اطلاعاتی درباره ی شرایط مراجعه، بیماری های تحت درمان، عوامل خطر و…. کسب کنید.

متخصص عفونی توانایی تشخیص و درمان بیماری هایی با منشا میکرو ارگانیسم ها (باکتری _ ویروس _انگل _قارچ و….) را دارد. ممکن است عفونت در غشای مغز باشد یا انگشت پا !

او برای داشتن این توانایی، 13 سال بعد از به دست آوردن دیپلم تجربی، تلاش کرده است. میکروارگانیسم ها طیف گسترده ای از بیماری ها را به وجود می آورند. در نتیجه شدت بیماری و علائم آنها متفاوت خواهد بود. همین سبب می شود که درمان توسط متخصص عفونی در منزل یا مراکز بهداشتی محدود به محل بیماری نباشد.

 

علل بروز بیماری های  عفونی

عدم تعادل زیستی

بدن انسان دارای میکروارگانسیم هایی است که با هم در تعادل هستند. اگر این تعادل ازبین برود. یک نوع، فرصت رشد وگسترش عفونت را خواهد داشت.

انتقال از سایرین

ممکن است عوامل بیماری زا (انگل ، قارچ، ویروس و.. ) توسط حشرات، موادغذایی و یا انسان ها وارد بدن فرد شده و علائم بیماری را ایجاد کنند. مانند تبخال تناسلی، هپاتیت و….

برای درمان این بیماری ها نیاز به مراجعه به متخصص خواهید داشت.

سیستم ایمنی ضعیف

برخی از عفونت ها، در پی تضعیف سیستم ایمنی فرصت پیشرفت دارند. از جمله این بیماری ها می توان به تبخال اشاره کرد. برای تشخیص و کنترل علائم می توان از متخصص عفونی در منزل کمک گرفت.

 

شرایط مراجعه به متخصص عفونی

شرایطی که در آن نیاز به مراجعه به متخصص عفونی دارید. عبارتند از:

حمله حیوانات

اگرحیوانی شما را گاز گرفت. در این صورت امکان ابتلا به هاری و یا بیماری های مشترک بین انسان و حیوانات وجود دارد. سریعا با متخصص عفونی در منزل تماس بگیرید. خدمات پانسمان زخم در منزل نیز از طرف موسسه ارائه می شود

مشکل تنفسی

در تنفس خود مشکل دارید ممکن است ناشی از میکروارگانیسم ها باشد در این صورت به متخصص عفونی در منزل اعتماد کنید.

سرفه بیش از یک هفته

با ادامه دار شدن سرفه های خود ، احتمال وجود و پیشروی بیماری های عفونی را جدی بگیرید و به متخصص عفونی مراجعه کنید.

سردرد شدید با تب

تب معمولا نشانه ای وجود یک عفونت در بدن است. اگر با سردرد ترکیب شود، خطرناک تلقی می شود. در هنگام بروز این علامت، از خدمات متخصص عفونی در منزل استفاده کنید.

وجود تورم

در صورت مشاهده تورم آن را با متخصص عفونی در منزل درمیان بگذارید.

تب بی علت یا طولانی مدت

 اگر تب طولانی مدت یا بی علت دارید ساده ازکنار آن نگذرید. علتش را از مختصص عفونی جویا شوید. همچنین می توانید از خدمات متخصص عفونی در منزل استفاده کنید.

مشکلات بینایی آنی

 این علامت نیز می تواند ناشی از میکروارگانیسم ها در بدن باشد. معمولا با ازبین رفتن عامل بیماری، بینایی مجددا بازمی گردد. برای بازگشت بینایی با متخصص عفونی در منزل تماس بگیرید.

علائم عمومی بیماری های عفونی

با اینکه هر بیماری عفونی علائم خاص خود را دارد. اما می توان علائم و نشانه های عمومی مشترکی را برای آنها برشمرد که با مشاهده آنها نیاز به حضور متخصص عفونی در منزل نیست:

 • خستگی
 • تب
 • اسهال
 • دردهای عضلانی
 • سرفه کردن

برخی از بیماری های عفونی با استراحت درمان می شوند اما درعفونت های شدید، نیاز به بستری وجود دارد. اگر متخصص عفونی در منزل، حین معاینه تشخیص دهد که شما به بستری شدن احتیاج دارید. برای بیمارستان نامه می نویسد.

بیماری های عفونی

چند نمونه از بیماری هایی که متخصص عفونی در منزل به درمان آنها می پردازد ذکر می کنیم:

هپاتیت

اگر پزشک عمومی در طی غربالگری، متوجه میزان بالای آنزیم های کبدی شود. و آزمایش هپاتیت مثبت باشد. بیمار را به متخصص عفونی ارجاع خواهد داد. در درمان توسط متخصص عفونی در منزل، ویروس طی 2 ماه پس از شروع درمان از بین خواهد رفت.

کرونا

 متخصص عفونی در منزل یا مطب با داشتن تخصص در درمان میکروارگانیسم ها در خط مقدم درمان بالینی بیماران کرونایی فعالیت می کند. او به عنوان متخصص اپیدمی، از داروهایی مانند: رمدسماویر، ایمدویماب وکاسیریویماب در درمان کووید استفاده می کند.در درمان کرونا می توان از دانش متخصص ریه در منزل یا مطب استفاده کرد.

سل

سل یک بیماری عفونی مهلک برای گروهای حساس مانند کودکان، سالمندان و افراد دارای نقص ایمنی است. متخصص عفونی در منزل می تواند روی منشا عفونت تمرکز کند و درمان علامتی را به سایر پزشکان بسپارد.

ایدز

بیشترین مرگ در بیماران عفونی، ناشی از تداخل بیماری با عفونت ثانویه است. در بیماری هایی مانند ایدز، سیستم ایمنی بر اثر عامل بیماری یا تداوم بیماری تحلیل رفته است. با خدمات متخصص عفونی در منزل می توان عفونت اولیه را کنترل کرد.

 

 • نکاتی که شما را از متخصص عفونی در منزل بی نیاز می کند:

شست شوی دست ها

این کار باعث جلوگیری از ورود عوامل بیماری زا به بدن می شود. می توانید قبل و هنگام تهیه غذا، بعد از خوردن غذا، یا بعد از اجابت مزاج دست های خود را بشویید.

واکسیناسیون

 با واکسیناسیون احتمال ابتلا به بیماری های عفونی مثل سرخک و آبله مرغان کاهش می یابد. واکسیناسیون را طبق برنامه سازمان بهداشت جهانی در زمان های معین پیگیری کنید.

عوامل محیطی

مواد غذایی که بهداشتی تهیه می شوند و پخت کامل با دمای مناسب داشته اند را مصرف کنید. برخی انگل ها از طریق گوشت نیم پز، منتقل می شوند. با این اقدامات، مراجعه به پزشک کاهش می یابد.

رابطه جنسی

کاهش شرکای جنسی، کاهش ابتلا به بیماری های عفونی را در پی دارد. اگر همسرتان بیماری مقاربتی دارد یا شما رفتارهای پرخطر دارید از کاندوم استفاده کنید.

بهداشت شخصی

استفاده مشترک از وسایلی مانند مسواک، تیغ، لیوان نوشیدنی، ظروف غذا باعث انتشار عوامل بیمازی زا می گردد.

فعالیت اجتماعی

در هنگام بروز علائمی مانند تب، اسهال یا تهوع در خانه بمانید. اگر بیمار، کودک است به مدرسه نرود. این اقدامات اولیه، سایرین را از بیماری محافظت خواهد کرد.

سفرآگاهانه

درباره بیماری های موجود در سایرکشورها مطالعه کنید. قبل از سفر، خود را برای واکسیناسیون بیماری هایی مانند تب زرد، تب حصبه و.. آماده کنید. درصورت ابتلا به این بیماری ها، باید به متخصص مراجعه کنید.

عوارض درمان دیر هنگام

مرگ

اکثر بیماری های عفونی عوارض جدی ندارند. اما برخی از عفونت ها، مانند ایدز، سل و.. موجب مرگ می شوند. می توان با مراجعه به بیمارستان از رسیدن به این مرحله، پیشگیری کرد.

سرطان

در برخی از بیماری ها با افزایش مدت عفونت، خطر سرطان افزایش می یابد. مانند سرطان کبد که با هپاتیت B وC  مرتبط است و یا سرطان معده که با هلیکوباکترپیلوری در ارتباط است. قبل از ابتلا به سرطان، از معده خود محافظت کنید.

ظهور علائم در آینده

به برخی از بیماری ها، درکودکی مبتلا می شویم. اما در آینده، شاهد اثرات آن ها خواهیم بود. مانند آبله مرغان که در پیری تبدیل به زونا می شود. با رعایت نکات بهداشتی، نیازی به مراجعه به متخصص عفونی، ناشی از این موارد نیست.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل تهران

امروزه خدماتی مانند متخصص عفونی در منزل تهران، جایگزین خوبی برای مراجعه به مطب ها یا مراکز بهداشتی است. با توجه به اینکه ما درکلان شهر تهران با مشکلاتی مانند آلودگی هوا، ترافیک های سنگین، شبانه روزی نبودن مطب ها، عدم توانایی برخی از افراد برای جا به جایی و کمبود زمان مواجه هستیم. برای راحتی و دور زدن این مشکلات می توانیم از متخصص عفونی در منزل تهران استفاده کنیم.

از آنجایی که دلیل مراجعه به متخصص عفونی، بیماری هایی با منشا میکروارگانیسم است و درعین حال، شاهد شیوع کرونا در شهر پرجمعیت تهران هستیم. استفاده از امکانات الکترونیکی، برای دور ماندن از ابتلا به کرونا پیشنهاد می شود.کافیست با موسسه شبانه روزی کیان تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر حضور متخصص در خانه را ارائه بدهید.

 

متخصص عفونی در منزل شمال تهران

مناطق شمال تهران دارای امکانات گسترده ی آزمایشگاهی است هنگامی که شما خدمات متخصص عفونی در منزل شمال تهران را انتخاب می کنید. متخصص بعد از معاینه، آزمایشات و نمونه برداری های خاصی را تجویز می کند. متخصص با بررسی داده های پزشکی بیمار از جمله: اشعه ایکس، آزمایش خون، کشت زخم و مایعات بدن و… اقدام به درمان می کند.

 همین دسترسی به آزمایشگاه ها ، از مزیت های درمان بیماری های عفونی محسوب می شود. یکی از مهم ترین فواید متخصص عفونی در منزل شمال تهران، در وهله اول پایین آوردن خطر ابتلا به سایر بیماری ها و در وهله دوم بالا بردن سرعت درمان می باشد. تزریقات در منزل از دیگر خدمات موسسه کیان است که در حین درمان می توان از آن استفاده کرد.

ضرورت مراجعه به متخصص داخلی برای ساکنان این مناطق، از آنجا مشخص می شود که بدن بیماران عفونی در شرایط فوق حساس قرار دارد. حضور متخصص عفونی در منزل شمال تهران همچنین از خستگی ، افت انرژی و استرس این بیماران، جلوگیری می کند.

 

متخصص عفونی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

متخصص عفونی در موسسات با سایر پزشکان همکاری می کند. اما در بیمارستانها مشاوره می دهد. پس در بیمارستان ها شما در دو مرحله منتظر پزشک هستید. درحالی که با خدمات متخصص عفونی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد، متخصص عفونی مستقیما درخدمت شما خواهد بود. اگر خواستار متخصص عفونی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد هستید.

باید بدانید دامنه درمان بیماری توسط این متخصصان شامل موارد زیر است:

 • عفونت های ویروسی واگیردار . در زمان همه گیری کرونا، متخصص عفونی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد بیش از هرزمان دیگری نیاز است. به دو دلیل :1-تخصص این پزشکان ،خود ویروس است 2- از انتقال بیماری از سایرین پیشگیری می شود.
 • عفونت های حاد و مزمن.
 • عفونت درخون، استخوان، کاشت پروتز
 • عفونت های چند میکروبی
 • عفونت های ناشی از پشه، کنه یا انگل
 • عفونت های بعد از جراحی
 • عفونت های مقاوم به درمان
 • مشاوره برای مسافرت خارجی

 

متخصص عفونی در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

ازمهم ترین مزایای متخصص عفونی درمنزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش استرس
 • کاهش سرایت بیماری ها از دیگران
 • کاهش خستگی، تشخیص زودتر
 • دلگرمی ناشی از حضور خانواده درکنار بیمار
 • صرفه ‌جویی در وقت
 • انجام معاینه بدون رزرو نوبت

ولنجک، زعفرانیه و الهیه از مناطق پرجمعیت تهران و دارای فرهنگی غنی مبنی بر داشتن سطح بالای بهداشت و سلامت هستند. بدین منظور موسسه شبانه روزی کیان، اقدام به ارائه خدمات متخصص عفونی در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه کرده است. ساکنان این مناطق می توانند برای دریافت بهترین پزشکان و امکانات با مرکز شبانه روزی کیان تماس گرفته و در اسرع وقت، شاهد حضور متخصص نزد خود باشند.

 

 متخصص عفونی درمنزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

پزشک عمومی می تواند به خاطر دلایل زیر خواهان متخصص عفونی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه، برای شما باشد:

مشکل در تشخیص

بسیاری از بیماری ها علائم مشابهی دارند. اما متخصصان عفونی، آموزش لازم برای انجام و خوانش آزمایشات را برای تشخیص دقیق علت بیماری دیده اند.

درمان تخصصی

امروزه با توجه به رشد فزاینده عفونت های مقاوم به درمان، درمان تخصصی این عفونت ها با مراجعه به مختصص عفونی امکان پذیر است.

داشتن تب بالا

تب نشان از عفونت جدی در بدن است. همچنین تب بالای مداوم امکان دارد نشان از سیستم ایمنی ضعیف در فرد باشد. تشخیص آن با دریافت خدمات متخصص عفونی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه آسان است.

مزمن بودن بیماری

بیماری های عفونی مزمن ممکن است منجر به مرگ شوند یا زندگی فرد را محدود کنند متخصص، مراقبت های طولانی مدت را ارئه می دهند.

کافیست با موسسه شبانه روزی کیان تماس بگیرید و درخواست متخصص عفونی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه را بدهید. هم چنین در صورت نیاز می توانید درخواست آمبولانس خصوصی را از موسسه داشته باشید.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل غرب تهران

اگر به عفونت بیمارستانی مبتلا شده اید. یا به دلیل عفونت، در بیمارستان بستری هستید. متخصص عفونی به درمان شما کمک خواهد کرد. یا در صورت بازگشت به خانه با خدمات متخصص عفونی در منزل غرب تهران، پیگیر شما خواهد بود.

متخصص عفونی می تواند عفونت های رایج باکتریایی از قبیل دریچه های قلب (اندوکاردیت)، خون (باکتریمی)، استخوان (استئومیلیت)، یا ایمپلنت های جراحی پروتز را درمان کند.

همچنین عفونت های قارچی حاد یا مزمن (بلاستومایکوز و آسپرژیلوزیس) یا عفونت های ویروسی مزمن مثل هپاتیت، ایدز را مداوا کند. موسسه کیان، یکی از مراکزی است که متخصص عفونی در منزل غرب تهران را در اختیار شما قرار می دهد.

 

متخصص عفونی در منزل جنت آباد و ستارخان

جنت آباد و ستارخان از قدیمی ترین و مهم ترین محله های شهر تهران محسوب می شوند. زیرا پل ارتباطی مرکز به غرب هستند. جمعیت بالا و موقعیت مناسب این مناطق، ما را بر آن داشت تا خدمات متخصص عفوفی در منزل جنت  آباد و ستارخان را ارائه دهیم.

بعد از درخواست شما مبنی بر متخصص عفونی در منزل جنت آباد و ستارخان، متخصص بعد از بررسی سوابق پزشکی شما، معاینه فیزیکی را انجام می دهد. سپس بر طبق تشخیص اولیه، آزمایشات زیر را تجویزمی کند:

حتی امکان دارد درباره ی مشکلات ریوی با متخصص ریه یا عفونت های پوستی با متخصص پوست مشورت کند یا ممکن است مراجعه  مجدد متخصص عفونی در منزل جنت آباد و ستارخان نیاز باشد.

متخصص برای درمان بیماری ها از داروهای آنتی بیوتیک (خوراکی _تزریق در رگ)، ضد قارچی، ضد ویروسی، ضد انگلی استفاده می کند. یا شاید توصیه به واکسیناسیون داشته باشد.

 

متخصص عفونی در منزل صادقیه و اکباتان

قبل از اقدام برای حضور متخصص عفونی در منزل صادقیه و اکباتان، اطلاعاتی که این متخصص نیاز دارد را در دسترس داشته باشید:

 • سوابق پزشکی
 • گزارشات آزمایشگاهی
 • عکسبرداری ها
 • حتما لیستی از هرگونه حساسیت و داروهای مصرفی(علی الخصوص قرص ضد بارداری )داشته باشید. زیرا امکان تداخل دارویی هست.

با دسترسی سریع به این اطلاعات، پزشک اعزامی بلافاصله به درمان می پردازد. گاهی ثانیه ها سرنوشت سازند. برای درخواست متخصص عفونی در منزل صادقیه و اکباتان و دریافت پزشکی متعهد، باتجربه و تایید شده درکمترین زمان با موسسه شبانه روزی خدمات پزشکی کیان تماس بگیرید. با این اقدام بدون نگرانی از حرکت دادن یا خارج کردن بیمار، امکان بهبودی افزایش می یابد.

 

متخصص عفونی در منزل شرق تهران

کسانی که در مناطق شرق تهران شامل : نارمک، تهران نو، دلاوران، تهرانپارس، شمیران نو، فرجام ، هنگام ، افسریه ، بلوار ابوذر، نبرد، شهید کلاهدوز ، استخر، حکیمیه، سراج، مجیدیه و … زندگی می کنند.

به خوبی از اهمیت درمان در مراحل اولیه بیماری، توسط متخصص عفونی در منزل شرق تهران آگاهی دارند. بدین منظور به دنبال موسسه ای معتبر هستند و می توانند به موسسه خدمات پزشکی کیان، که خدمات متخصص عفونی در منزل شرق تهران را برای این مناطق در نظر گرفته است، اعتماد کنند.

جهت برخورداری از خدمات متخصص عفونی در منزل شرق تهران با این مرکز،که به صورت 24 ساعته فعالیت می کند، تماس گرفته درخواست خود را مطرح کنید. سپس آدرس خود را از طریق پیامک یا ارسال لوکیشن در واتساپ در اختیار موسسه قرار دهید. در اسرع وقت هماهنگی ها انجام شده متخصص به محل اعزام می گردد. 

 

متخصص عفونی در منزل تهرانپارس و پیروزی

در عصر حاضر، به دلیل اوج گرفتن سرعت بشریت در پیشرفت علمی و وجود همه گیری کرونا، بسیاری از فعالیت ها به طور الکترونیکی ارائه می شود یا به صورت دورکاری و در منزل انجام می گیرد. خدمات پزشکی هم از این امر مستثنی نیستند. از جمله ی این خدمات می توان متخصص عفونی در منزل تهرانپارس و پیروزی را نام برد.

سریع ترین و معتبرترین خدمات پزشکی را از طریق مرکز شبانه روزی کیان دنبال کنید. در صورت تمایل و متناسب با نیازتان (آقا _خانم)، در هر ساعت از شبانه روز متخصص عفونی در منزل تهرانپارس و پیروزی را درخواست کنید. شما بهترین ومجرب ترین متخصص، را دریافت خواهید کرد. در این مقاله به نحوه عملکرد متخصص عفونی و بیماری های عفونی پرداخته ایم. متخصص عفونی در منزل تهرانپارس و پیروزی، با توجه به گستردگی بیماری های عفونی، چندین روش متداول را درپیش می گیرد.که عبارتند از: سیگموئیدوسکوپی، قرار دادن خط مرکزی .

 

متخصص عفونی در منزل جنوب تهران

مردمان جنوب تهران، دلی آکنده از لطف و مهربانی دارند. دست به دست هم، از مشکلات عبور می کنند. حس همنوع دوستی آنان، سختی ها را کنار می زند. مرکز خدمات پزشکی کیان با اخلاق ترین ترین وبا تجربه ترین پزشکان را تحت عنوان متخصص عفونی در منزل جنوب تهران در اختیار ساکنان این مناطق قرار می دهد. این مناطق شامل: شوش، نازی آباد، یاخچی آباد، امام زاده حسن، شهرک ولیعصر، شهریار، اسلام شهر، شهرک صاحب الزمان، خلیج فارس و… است.

اگر نیاز به متخصص عفونی در منزل  دارید.موسسه معتبرکیان را انتخاب کنید.تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. بعد از هماهنگی و دریافت آدرس مورد نظر شما، پزشک (آقا_خانم) اعزام خواهد شد و شما متخصص عفونی در منزل  را دریافت خواهید کرد.

 

متخصص عفونی در منزل شهریار و اسلامشهر

ساکنان شهریار واسلامشهر مردمانی با فرهنگ هستند واز سطح بالای بهداشت وسلامت عمومی برخوردارند. همچنین آنها به اهمیت متخصص عفونی در منزل شهریار و اسلامشهر، باتوجه به همه گیری کرونا واقف اند. امروزه بدلیل افزایش عفونت های مقاوم به درمان ،عفونت های بیمارستانی ، افزایش سفرهای خارجی ، اپیدمی کرونا، عفونتهای منتقله از طریق خون_ روابط جنسی و پیری جمعیت تقاضا برای متخصص عفونی در منزل شهریار و اسلامشهر رو به افزایش است. موسسه خدمات پزشکی کیان یک مرکز معتبراست که با مجوز وزارت بهداشت شروع به ارائه خدمات پزشکی وپرستاری متعددی کرده است. با درخواست شما، پزشکی مجرب، متهعد، مسئولیت پذیر، با اخلاق در خدمت رسانی به شما حاضر خواهد بود. رضایت دریافت کنندگان  این خدمات گواه خوبی براین مدعاست.

 

متخصص عفونی در منزل شبانه روزی کیان

موسسه خدمات پزشکی کیان به صورت 24 ساعته، اقدام به ارائه خدمات مختلف پزشکی از جمله : متخصص عفونی در منزل شبانه روزی کیان نموده است.

مرکزکیان مد با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، با پزشکانی مجرب، با اخلاق، متعهد (آقا_خانم) آماده خدمت رسانی به عزیزان بیمار است. در سریع ترین زمان، متخصص، در محل مورد نظر شما حضور خواهد یافت تا بیمارتحت درمان متخصص عفونی در منزل شبانه روزی کیان قرار بگیرد.

از دیگرخدمات مرکز پزشکی کیان میتوان به سرم تراپی در منزل، صدورگواهی فوت در منزل، فیزیوتراپی در منزل ، نوار مغز در منزل، نوار قلب در منزل، حجامت در منزل و… اشاره کرد. تعهد به سخن ازاخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ماست.

برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest