غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت متخصص عفونی در منزل با دکتر مجرب | شبانه روزی

متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل

زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که تاثیر استرس بر بدن بیشتر از خود ویروس است. موسسه کیان به خوبی از تاثیر دغدغه هایی از قبیل: یافتن متخصصی با سابقه چندین ساله درمانی، هزینه درمان و دارو، بیمه مورد قبول پزشک، گوش شنوا برای خواسته ها، جنسیت متخصص بر سلامت روان بیماران آگاه است. بدین منظور علاوه بر موارد ذکر شده، مشاوره رایگان در زمینه ی بیماری های میکروبی اعم از: طول درمان، متد ها و روشهای درمانی و.. را ارائه می دهد.

دسترسی به سایر متخصصان با کلیک بر : ویزیت پزشک در منزل تهران

متخصص عفونی در منزل

وظایف متخصص عفونی در منزل

بررسی وضیعت بیمار

پزشک عفونی درباره ی سابقه ی اجتماعی، حساسیت ها و داروهای مصرفی اطلاعاتی را بدست می آورد. سپس از طریق معاینه (ارزیابی تنفس، فشارخون، بثورات جلدی و…) و توجه کردن به علائم، اقدام به تشخیص اولیه بیماری می کند.

تشخیص بیماری عفونی

بر اساس تشخیص اولیه، آزمایشات (خون و…) ، عکسبرداریها (اشعه ایکس_ سی تی اسکن و…)، وتست های میکروسکوپی (مدفوع _ نمونه برداری از بافت ، مایع مغزی نخاعی و…) خاص آن بیماری را تجویز می کند.

درمان بیماری عفونی

درمان ها بسته به ماهیت و بارمیگروارگانسیم وارد شده به بدن، سرعت رشد عفونت، عفونت های چند میکروبی ، شدت علائم، وتوانایی سیستم ایمنی فرد متفاوت است.گاهی باکتری ها مقاوم به درمان(آنتی بیوتیک ) هستند.

مراقبت پس از درمان

ممکن است بعد ازعمل جراحی، بدن بیمار دچار عفونت شود. عفونت در بیمارانی که از پروتزها استفاده می کنند، نیز مشاهده شده است. اگرشاهد عفونت در محل جراحی هستید از متخصص عفونی کمک بخواهید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

قیمت متخصص عفونی در منزل کیان

قیمت ویزیت متخصص عفونی در منزل کیان برحسب ابلاغیه ای که توسط وزارت بهداشت منتشر شده است محاسبه می گردد. این تعرفه کاملا شفاف، واضح و منصفانه می باشد. نرخ یا تعرفه ویزیت متخصص عفونی در خانه فقط مختص به خودِ ویزیتِ پزشک است و با زمان افزایش زمان حضور دکتر در منزل کرج یا تهران ، متغیر می باشد. در صورت نیاز داشتن به سایر خدمات مانند تزریقات در محل یا سرم تراپی در منزل هزینه آنها جداگانه محاسبه می شود. اگر مایل به دانستن اطلاعات بیشتری هستید با مرکز کیان تماس بگیرید خطوط ارتباطی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان، به ویژه درباره هزینه ویزیت متخصص عفونی در منزل کیان هستند.

متخصص عفونی در منزل

برای مراجعه به متخصص عفونی یا دریافت خدمات متخصص عفونی در منزل  با ما همراه شوید تا اطلاعاتی درباره ی شرایط مراجعه ، بیماری های تحت درمان ، عوامل خطر و…. کسب کنید.

متخصص عفونی توانایی تشخیص و درمان بیماری هایی با منشا میکرو ارگانیسم ها (باکتری _ ویروس _انگل _قارچ و….) را دارد. ممکن است عفونت در غشای مغز باشد یا انگشت پا !

او برای داشتن این توانایی ، 13 سال بعد از به دست آوردن دیپلم تجربی ، تلاش کرده است. میکروارگانیسم ها طیف گسترده ای از بیماری ها را به وجود می آورند. در نتیجه شدت بیماری و علائم آنها متفاوت خواهد بود. همین سبب می شود که درمان توسط ویزیت متخصص عفونی در منزل یا مراکز بهداشتی محدود به محل بیماری نباشد.

ویزیت متخصص عفونی برای چه کسانی است؟

 

زنان

خانم دکتر متخصص عفونی آماده : بررسی ، تشخیص و درمان بیماریهای با منشا میکروبی در زنان میباشد. با خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل ؛دسترسی به متخصص عفونی خانم به صورت 24 ساعته فراهم شده است.

مردان

همانگونه که بانوان دوست دارند توسط متخصص عفونی زن درمان شوند، عمده مردان هم در درمان برخی بیماری هایی مربوط به اندام تناسلی ترجیح می دهند توسط متخصص عفونی آقا معالجه شوند. بیماری های عفونی مربوط به ناحیه یا عضو خاصی نیستند در هر قسمت از بدن که فرصت رشد میکروارگانسیم ها فراهم شود باید با آنها مقابله کرد. با وجود بیماری های نوپدید مانند کرونا ؛ مهارت علمی دکتر عفونی در تشخیص و درمان بسیار حائز اهمیت است.

کودکان

علائم خفیف یا مزمن را در درمان بیماری های اطفال جدی بگیرید. اثری که بیماریهای مزمن در کاهش یا توقف رشد دارند برای کسی پوشیده نیست. احتیاج شما به ویزیت متخصص عفونی کودکان در منزل از طریق مرکز شبانه روزی کیان در اسرع وقت رفع خواهد شد.

متخصص عفونی نوزادان و کودکان تهران در منزل . فوق تخصص یا متخصص عفونی اطفال در منزل تهران . دکتر عفونی کودکان در خانه تهران .

علل بیماری های عفونی

شناخت علل بیماری های عفونی در جلوگیری از بازگشت مجدد بیماری در افراد موثر است. مادامی که شما منبع عفونت را از بین نبرید احتمال ابتلای دوباره شما وجود دارد. اکنون به بررسی دلایل ایجاد بیماری های عفونی می پردازیم که عبارتند از :

عدم تعادل زیستی

بدن انسان دارای میکروارگانسیم هایی است که با هم در تعادل هستند. اگر این تعادل ازبین برود. یک نوع، فرصت رشد وگسترش عفونت را خواهد داشت.

انتقال از سایرین

ممکن است عوامل بیماری زا (انگل ، قارچ، ویروس و.. ) توسط حشرات، موادغذایی و یا انسان ها وارد بدن فرد شده و علائم بیماری را ایجاد کنند. مانند تبخال تناسلی، هپاتیت و….

برای درمان این بیماری ها نیاز به مراجعه به متخصص خواهید داشت.

سیستم ایمنی ضعیف

برخی از عفونت ها، در پی تضعیف سیستم ایمنی فرصت پیشرفت دارند. از جمله این بیماری ها می توان به تبخال اشاره کرد. برای تشخیص و کنترل علائم می توان از متخصص عفونی در منزل کمک گرفت.

ویزیت متخصص عفونی در منزل . ویزیت دکتر عفونی در منزل یا خانه . فوق تخصص عفونی تهران و ایران

شرایط مراجعه به متخصص عفونی

شما برای رفتن به نزد فوق تخصص عفونی یا متخصص ؛ نیاز به آشنایی با شرایط ارجاع دارید زیرا برخی بیماری ها ناشی از سبک غلط زندگی یا اختلال در سیستم کلی بدن مثل به هم ریختگی هورونی است و منشا میکروبی ندارد یا توسط دکتر عمومی در خانه قابل درمان است. ما در اینجا شرایطی که در آن نیاز به مراجعه به پزشک عفونی یا درخواست ویزیت متخصص عفونی در منزل دارید را بیان می کنیم که عبارتند از:

 

حمله حیوانات

اگرحیوانی شما را گاز گرفت در این صورت امکان ابتلا به هاری و یا بیماری های مشترک بین انسان و حیوانات وجود دارد. سریعا با متخصص عفونی در منزل تماس بگیرید. خدمات پانسمان زخم در منزل نیز از طرف موسسه ارائه می شود

مشکل تنفسی

در تنفس خود مشکل دارید ممکن است ناشی از میکروارگانیسم ها باشد در این صورت به ویزیت متخصص عفونی در منزل بیاندیشید.

سرفه بیش از یک هفته

با ادامه دار شدن سرفه های خود ، احتمال وجود و پیشروی بیماری های عفونی را جدی بگیرید و به دکتر مراجعه کرده یا خدمات ویزیت متخصص عفونی در خانه را درخواست کنید.

سردرد شدید با تب

تب معمولا نشانه ای وجود یک عفونت در بدن است. اگر با سردرد ترکیب شود، خطرناک تلقی می شود. در هنگام بروز این علامت ، از خدمات ویزیت پزشک عفونی در منزل استفاده کنید.

وجود تورم

در صورت مشاهده تورم آن را با متخصص عفونی در منزل در میان بگذارید.

تب بی علت یا طولانی مدت

 اگر تب طولانی مدت یا بی علت دارید ساده ازکنار آن نگذرید. علتش را از مختصص عفونی جویا شوید. همچنین می توانید از خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل استفاده کنید.

مشکلات بینایی آنی

 این علامت نیز می تواند ناشی از میکروارگانیسم ها در بدن باشد. معمولا با از بین رفتن عامل بیماری ، بینایی مجددا بازمی گردد. برای بازگشت بینایی با متخصص عفونی تماس بگیرید.

علائم عمومی بیماری های عفونی

با اینکه هر بیماری عفونی علائم خاص خود را دارد. اما می توان علائم و نشانه های عمومی مشترکی را برای آنها برشمرد که با مشاهده آنها نیاز به ویزیت متخصص عفونی در منزل است:

 • خستگی
 • تب
 • اسهال
 • دردهای عضلانی
 • سرفه کردن
 • تورم 
 • قرمزی و التهاب 
 • برخی از بیماری های عفونی با استراحت درمان می شوند اما در عفونت های شدید ، نیاز به بستری وجود دارد. اگر حین ویزیت ، متخصص عفونی در منزل تشخیص دهد که شما به بستری شدن احتیاج دارید. برای بیمارستان نامه می نویسد.

مهارت و دانش مورد نیاز برای پزشک عفونی در منزل چیست

متخصص عفونی در منزل برای بررسی بیماری هایی با منشا باکتری ، ویروس ، قارچ و پارازیت ‌ها نیاز به دانش فراوانی در زمینه علمی و تخصصی دارد، به علاوه باید برخی مهارت‌ های کلیدی را نیز داشته باشد. برخی از مهارت‌ ها و دانش‌ های مورد نیاز برای دکتر عفونی در منزل عبارتند از:

 • داشتن دانش کافی در زمینه علوم پایه پزشکی
 • داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه بیماری ‌های عفونی و درمان آن‌ها
 • توانایی تشخیص بیماری ‌های عفونی و تجویز داروهای مناسب برای درمان آن‌ ها
 • توانایی مدیریت بیماری‌ های عفونی در منزل یا در بیمارستان
 • توانایی ارائه آموزش به بیماران و خانواده‌ های آن‌ها در مورد پیشگیری از بیماری‌ های عفونی
 • توانایی کار کردن با تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای تشخیص و درمان بیماری‌ های عفونی
 • داشتن توانایی ‌های ارتباطی و ارتباط خوب با بیماران و همکاران مرتبط

کلیک کنید: ویزیت متخصص عفونی در منزل

درمان کدام بیماری ها با دکتر عفونی است؟

چند نمونه از بیماری هایی که با ویزیت متخصص عفونی در منزل به درمان آنها می توانید اقدام کنید. ذکر می کنیم:

هپاتیت

اگر پزشک عمومی در طی غربالگری ، متوجه میزان بالای آنزیم های کبدی شود و آزمایش هپاتیت مثبت باشد. بیمار را به متخصص عفونی ارجاع خواهد داد. با ویزیت متخصص عفونی در منزل ، ویروس طی 2 ماه پس از شروع درمان از بین خواهد رفت.

کرونا

ویزیت متخصص عفونی در منزل یا مطب با داشتن تخصص در درمان میکروارگانیسم ها در خط مقدم درمان بالینی بیماران کرونایی فعالیت می کند. او به عنوان متخصص اپیدمی ، از داروهایی مانند: رمدسماویر، ایمدویماب وکاسیریویماب در درمان کووید استفاده می کند. در درمان کرونا می توان از دانش متخصص ریه در منزل یا مطب استفاده کرد.

سل

سل یک بیماری عفونی مهلک برای گروهای حساس مانند کودکان، سالمندان و افراد دارای نقص ایمنی است. ویزیت متخصص عفونی در منزل می تواند روی منشا عفونت تمرکز کند و درمان علامتی را به سایر پزشکان بسپارد.

ایدز

بیشترین مرگ در بیماران عفونی ، ناشی از تداخل بیماری با عفونت ثانویه است. در بیماری هایی مانند ایدز ، سیستم ایمنی بر اثر عامل بیماری یا تداوم بیماری تحلیل رفته است. با خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل می توان عفونت اولیه را کنترل کرد.

ویزیت متخصص عفونی در منزل و خانه . پیشگیری از بیماریهای عفونی . درمان بیماری های عفونی خطرناک در زنان و مردان

نکات مهم جهت بی نیازی از دکتر عفونی

اقدامات پیشگیری کننده باعث معصونیت شما و اطرافیان تان از ابتلای جمعی به بیماری های واگیردار و مسری می شود هرچه بیشتر در مسیر پاکیزه ای تلاش کنید بدن شما فرصت رشد بیشتری خواهد داشت. این موضوع در کودکان اهمیت بیشتری می یابد. نکاتی که شما را از درخواست ویزیت متخصص عفونی در منزل یا مراجعه به مراکز درمانی بی نیاز می کند:

شست شوی دست ها

این کار باعث جلوگیری از ورود عوامل بیماری زا به بدن می شود. می توانید قبل و هنگام تهیه غذا، بعد از خوردن غذا، یا بعد از اجابت مزاج دست های خود را بشویید تا از دکتر عفونی در منزل بی نیاز شوید.

واکسیناسیون

 با واکسیناسیون احتمال ابتلا به بیماری های عفونی مثل سرخک و آبله مرغان کاهش می یابد. واکسیناسیون را طبق برنامه سازمان بهداشت جهانی در زمان های معین پیگیری کنید.

عوامل محیطی

مواد غذایی که بهداشتی تهیه می شوند و پخت کامل با دمای مناسب داشته اند را مصرف کنید. برخی انگل ها از طریق گوشت نیم پز، منتقل می شوند. با این اقدامات، مراجعه به پزشک عفونی کاهش می یابد.

رابطه جنسی

کاهش شرکای جنسی ، کاهش ابتلا به بیماری های عفونی را در پی دارد. اگر همسرتان بیماری مقاربتی دارد یا شما رفتارهای پر خطر دارید از کاندوم استفاده کنید.

بهداشت شخصی

استفاده مشترک از وسایلی مانند مسواک، تیغ ، لیوان نوشیدنی ، ظروف غذا باعث انتشار عوامل بیمازی زا می گردد. رعایت بهداشت شخصی مانع نیاز شما به ویزیت متخصص عفونی در منزل می گردد.

فعالیت اجتماعی

در هنگام بروز علائمی مانند تب، اسهال یا تهوع در خانه بمانید. اگر بیمار، کودک است به مدرسه نرود. این اقدامات اولیه، سایرین را از بیماری و رجوع به فوق تخصص کودکان محافظت خواهد کرد.

سفرآگاهانه

درباره بیماری های موجود در سایر کشورها مطالعه کنید. قبل از سفر، خود را برای واکسیناسیون بیماری هایی مانند تب زرد، تب حصبه و.. آماده کنید. درصورت ابتلا به این بیماری ها، باید ویزیت متخصص عفونی در منزل درخواست کنید.

ویزیت متخصص عفونی در خانه یا منزل . پزشک متخصص عفونی در تهران . دکتر عفونی تهران . درمان با فوق تخصص عفونی تهران و کرج

عوارض مراجعه دیر هنگام به پزشک عفونی

آشنایی با عوارض مراجعه دیر هنگام به پزشک عفونی می تواند به تصمیم گیری بیماران کمک کند. ترس از مواجه با جواب آزمایش باعث شده است وقتی به دکتر مراجعه کنیم که فرصتی برای جبران باقی نمانده باشد ویزیت متخصص عفونی در منزل به صورت خصوصی انجام می شود و هیچ نگرانی بابت افشای بیماری خود نخواهید داشت.

مرگ

اکثر بیماری های عفونی عوارض جدی ندارند. اما برخی از عفونت ها مانند : ایدز ، سل و.. موجب مرگ می شوند. می توان با مراجعه به بیمارستان یا انتخاب ویزیت دکتر عفونی در خانه از رسیدن به این مرحله پیشگیری کرد.

سرطان

در برخی از بیماری ها با افزایش مدت عفونت ، خطر سرطان افزایش می یابد. مانند سرطان کبد که با هپاتیت B و C مرتبط است و یا سرطان معده که با هلیکوباکترپیلوری در ارتباط است. با درمان به موقع از طریق ویزیت پزشک عفونی کودکان و بزرگسالان ؛ قبل از ابتلا به سرطان از اعضای بدن خود محافظت کنید.

ظهور علائم در آینده

به برخی از بیماری ها، در کودکی مبتلا می شویم. اما در آینده ، شاهد اثرات آن ها خواهیم بود. مانند آبله مرغان که در پیری تبدیل به زونا می شود. با رعایت نکات بهداشتی، نیازی به مراجعه به ویزیت متخصص عفونی خانم یا آقا در منزل ، ناشی از این موارد نیست.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

مزایای ویزیت دکتر عفونی در منزل

بیماری های عفونی به دلیل اینکه منشا آنها میکروارکانسیم ها هستند پیشنهاد می شود که درمانشان در محل استریل و امن پیگیری شود. از این رو ویزیت دکتر عفونی در منزل بهترین گزینه است اما به جز این دلیل شما می توانید دلایل دیگر را نیز مرور کنید از جمله : 
1. عدم مواجه با ترافیک های سنگین
2. دوری از آلودگی صوتی و هوا علی الخصوص در تهران
3. تمرکز بیشتر پزشک به دلیل تک بیمار بودن
4. امکان استفاده از سایر خدمات پزشکی و پرستاری به صورت همزمان 
5. عدم خروج از منزل و سرگردانی در سطح شهر برای یافتن آزمایشگاه مطمئن ( در صورت نیاز)
6. می توانید بعد از نیمه شب متخصص را در منزل داشته باشید (شبانه روزی )
7. صرفه جویی در زمان به دلیل عدم اتلاف وقت در صف انتظار مطب های متخصصان
8. عدم تجربه خستگی جابه جایی
9. دور ماندن از عفونت بیمارستانی و تجمعات حاوی کرونا  

ویزیت متخصص عفونی در منزل تهران . ویزیت دکتر عفونی تهران . ویزیت پزشک عفونی تهران . ویزیت فوق تخصص عفونی تهران . ویزیت متخصص عفونی کودکان تهران

متخصص عفونی در منزل تهران

از آنجایی که دلیل مراجعه به متخصص عفونی ، بیماری هایی با منشا میکروارگانیسم است و درعین حال، شاهد شیوع کرونا در شهر پرجمعیت تهران هستیم. استفاده از امکانات الکترونیکی شامل ویزیت آنلاین و تلفنی ، برای دور ماندن از ابتلا به کرونا و همچنین ویزیت متخصص عفونی در منزل به شما عزیزان پیشنهاد می شود. کافیست با موسسه شبانه روزی کیان تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر ویزیت پزشک عفونی خانم یا آقا در خانه تهران را برای کودکان و بزرگسالان ارائه بدهید.

متخصص عفونی در منزل شمال تهران

مناطق شمال تهران از جمله : ولنجک ، تجریش ، هروی ، نلسون ماندلا ، دارآباد ، اوین ، درکه ، ونک ، اختیاریه ، قلهک ، شریعتی ، جردن ، خیابان دولت ، پاسداران ، شریعتی ، اقدسیه ، دزاشیب ، دیباجی ، کامرانیه ، فرمانیه ، فرشته ، قیطریه ، جماران ، زعفرانیه ، آجودانیه ، شهرک نفت ، کاشانک ، سوهانک ، منطقه 2 ، منطقه 1 ، منطقه 3 و.. دارای امکانات گسترده ی آزمایشگاهی است هنگامی که شما خدمات متخصص عفونی در منزل شمال تهران را انتخاب می کنید. متخصص بعد از معاینه، آزمایشات و نمونه برداری های خاصی را تجویز می کند. متخصص با بررسی داده های پزشکی بیمار از جمله: اشعه ایکس ، آزمایش خون ، کشت زخم و مایعات بدن و… اقدام به درمان می کند.

 همین دسترسی به آزمایشگاه ها ، از مزیت های درمان بیماری های عفونی محسوب می شود. یکی از مهم ترین فواید ویزیت فوق تخصص عفونی در منزل شمال تهران، در وهله اول پایین آوردن خطر ابتلا به سایر بیماری ها و در وهله دوم بالا بردن سرعت درمان می باشد. تزریقات شبانه روزی در منزل شمال تهران از دیگر خدمات موسسه کیان است که در حین درمان می توان از آن استفاده کرد.

ضرورت مراجعه به متخصص داخلی برای ساکنان این مناطق ، از آنجا مشخص می شود که بدن بیماران عفونی در شرایط فوق حساس قرار دارد. حضور دکتر عفونی خانم یا آقا در خانه شمال تهران همچنین از خستگی ، افت انرژی و استرس این بیماران جلوگیری می کند.

ویزیت متخصص عفونی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

دکتر عفونی در موسسات با سایر پزشکان همکاری می کند. اما در بیمارستان ها فقط مشاوره می دهد. پس در بیمارستان ها شما در دو مرحله منتظر پزشک هستید. درحالی که با خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد، دکتر  ، مستقیما در خدمت شما خواهد بود.

با تزریقات در منزل سعادت آباد در خدمت تان هستیم.

ویزیت متخصص عفونی در منزل شمال تهران . ویزیت دکتر عفونی سعادت آباد ، شهرک غرب ، قیطریه ، ولنچک ، تجریش , الهیه ، منطقه 1، 2 ، 3 _ موسسه شبانه روزی کیان

اگر خواستار پزشک فوق تخصص عفونی در منزل سعادت آباد و شهرک غرب هستید. باید بدانید دامنه درمان بیماری توسط این پزشکان شامل موارد زیر است:

 • عفونت های ویروسی واگیردار مانند کرونا
 • عفونت های حاد و مزمن.
 • عفونت در خون ، استخوان ، کاشت پروتز
 • عفونت های چند میکروبی
 • عفونت های ناشی از پشه ، کنه یا انگل
 • عفونت های بعد از جراحی
 • عفونت های مقاوم به درمان
 • مشاوره برای مسافرت خارجی

ویزیت فوق تخصص عفونی در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

ولنجک ، زعفرانیه و الهیه از مناطق پرجمعیت تهران و دارای فرهنگی غنی مبنی بر داشتن سطح بالای بهداشت و سلامت هستند. بدین منظور موسسه شبانه روزی کیان ، اقدام به ارائه خدمات ویزیت دکتر عفونی در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه کرده است. ساکنان این مناطق می توانند برای دریافت بهترین پزشکان و امکانات با مرکز شبانه روزی کیان تماس گرفته و در اسرع وقت، شاهد حضور متخصص نزد خود باشند. از مهم ترین مزایای ویزیت متخصص عفونی در خانه ولنجک و زعفرانیه و الهیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش استرس
 • کاهش سرایت بیماری ها از دیگران
 • کاهش خستگی، تشخیص زودتر
 • دلگرمی ناشی از حضور خانواده درکنار بیمار
 • صرفه ‌جویی در وقت
 • انجام معاینه بدون رزرو نوبت
ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل تهران در جردن ، فرمانیه ، آجودانیه .

فوق تخصص عفونی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

دکتر عمومی می تواند به خاطر دلایل زیر خواهان ویزیت متخصص عفونی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه ، برای شما باشد:

مشکل در تشخیص

بسیاری از بیماری ها علائم مشابهی دارند. اما متخصصان عفونی ، آموزش لازم برای انجام و خوانش آزمایشات را برای تشخیص دقیق علت بیماری دیده اند.

درمان تخصصی

امروزه با توجه به رشد فزاینده عفونت های مقاوم به درمان، درمان تخصصی این عفونت ها با مراجعه به مختصص عفونی امکان پذیر است.

داشتن تب بالا

تب نشان از عفونت جدی در بدن است. همچنین تب بالای مداوم امکان دارد نشان از سیستم ایمنی ضعیف در فرد باشد. تشخیص آن با دریافت خدمات ویزیت دکتر عفونی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه آسان است.

مزمن بودن بیماری

بیماری های عفونی مزمن ممکن است منجر به مرگ شوند یا زندگی فرد را محدود کنند. در این شرایط ؛ پزشک سعی می کند مراقبت های طولانی مدت را ارئه می دهند.

کافیست با موسسه شبانه روزی کیان تماس بگیرید و درخواست ویزیت فوق تخصص یا متخصص عفونی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه برای اطفال یا بزرگسالان مانند سالمندان را بدهید. هم چنین در صورت نیاز می توانید درخواست آمبولانس خصوصی را از موسسه داشته باشید.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی اطفال و بزرگسالان غرب تهران

اگر به عفونت بیمارستانی مبتلا شده اید یا به دلیل عفونت در بیمارستان بستری هستید. پزشک عفونی به درمان شما کمک خواهد کرد. یا در صورت بازگشت به خانه با خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل غرب تهران ، پیگیر شما خواهد بود. دکتر عفونی می تواند عفونت های رایج باکتریایی از قبیل دریچه های قلب (اندوکاردیت)، خون (باکتریمی)، استخوان (استئومیلیت)، یا ایمپلنت های جراحی پروتز را درمان کند.

همچنین عفونت های قارچی حاد یا مزمن (بلاستومایکوز و آسپرژیلوزیس) یا عفونت های ویروسی مزمن مثل هپاتیت و ایدز را مداوا کند. موسسه کیان ، یکی از مراکزی است که دکترِ متخصص یا فوق تخصص عفونی اطفال و بزرگسالان در منزل غرب تهران را در اختیار ساکنان :منطقه 5 ، منطقه 22 ، منطقه 21  ، چیتگر ، طرشت ، شهرزیبا ، شهران ، آپادانا ، دادمان ، ورد آورد ، ایوانک ، کوهک ، پونک ، گیشا ، مرزداران ، دهکده المپیک ، آزادی ، شهرک پرواز ، سازمان برنامه ، تهرانسر ، اباذر و.. قرار می دهد.

مطالعه کنید : تزریقات شبانه روزی در غرب تهران

متخصص عفونی کودکان در منزل ستارخان و جنت آباد

جنت آباد و ستارخان از قدیمی ترین و مهم ترین محله های شهر تهران محسوب می شوند. زیرا پل ارتباطی مرکز به غرب هستند. جمعیت بالا و موقعیت مناسب این مناطق ، ما را بر آن داشت تا خدمات ویزیت متخصص عفوفی در منزل ستارخان و جنت آباد را ارائه دهیم. بعد از درخواست شما مبنی بر حضور متخصص عفونی کودکان یا بزرگسالان در خانه ، پزشک بعد از بررسی سوابق پزشکی ، معاینه فیزیکی را انجام می دهد. سپس بر طبق تشخیص اولیه، آزمایشات زیر را تجویز می کند:

حتی امکان دارد درباره ی مشکلات ریوی با متخصص ریه یا عفونت های پوستی با متخصص پوست مشورت کند یا ممکن است به ویزیت مجدد متخصص عفونی در خانه جنت آباد و ستارخان نیاز باشد. دکتر برای درمان بیماری ها از داروهای آنتی بیوتیک (خوراکی _تزریق در رگ) ، ضد قارچی ، ضد ویروسی و ضد انگلی استفاده می کند یا شاید توصیه به واکسیناسیون داشته باشد.

ویزیت دکتر متخصص عفونی در منزل غرب تهران برای اطفال ( کودکان ) و بزرگسالان در ستارخان ، جنت آباد ، منطقه 5 و 22

پزشک عفونی در منزل صادقیه و اکباتان

قبل از اقدام برای ویزیت متخصص عفونی در منزل صادقیه و اکباتان ، اطلاعاتی که این متخصص نیاز دارد را در دسترس داشته باشید: سوابق پزشکی ، گزارشات آزمایشگاهی ، عکسبرداری ها ، حتما لیستی از هرگونه حساسیت و داروهای مصرفی (علی الخصوص قرص ضد بارداری )داشته باشید. زیرا امکان تداخل دارویی هست.

 

با دسترسی سریع به این اطلاعات ، پزشک اعزامی بلافاصله به درمان می پردازد. گاهی ثانیه ها سرنوشت سازند. برای درخواست ویزیت دکتر عفونی در منزل صادقیه و اکباتان و دریافت پزشکی متعهد ، باتجربه و تایید شده در کمترین زمان با موسسه شبانه روزی خدمات پزشکی کیان تماس بگیرید. با این اقدام بدون نگرانی از حرکت دادن یا خارج کردن بیمار ، امکان بهبودی افزایش می یابد.

ویزیت متخصص عفونی در منزل شرق تهران

کسانی که در مناطق شرق تهران شامل : نارمک ، تهران نو ، دلاوران ، تهرانپارس ، شمیران نو ، فرجام ، هنگام ، افسریه ، بلوار ابوذر ، نبرد ، استخر ، حکیمیه ، سراج ، نیرو هوایی ، سرسبز ، افسریه ، مشیریه ، منطقه 4 ، منطقه 14 ، منطقه 15 ، اتابک ، خاوران ، بسیج ، امام حسین ، پیروزی ، مجیدیه و … زندگی می کنند.به خوبی از اهمیت درمان در مراحل اولیه بیماری، توسط متخصص عفونی در منزل شرق تهران آگاهی دارند. بدین منظور به دنبال موسسه ای معتبر هستند و می توانند به موسسه خدمات پزشکی کیان، که خدمات متخصص عفونی در منزل شرق تهران را برای این مناطق در نظر گرفته است، اعتماد کنند.

جهت برخورداری از خدمات پزشک در منزل شرق تهران با این مرکز که به صورت 24 ساعته فعالیت می کند، تماس گرفته درخواست خود را مطرح کنید. سپس آدرس خود را از طریق پیامک یا ارسال لوکیشن در واتساپ در اختیار موسسه قرار دهید. در اسرع وقت هماهنگی ها انجام شده متخصص به محل اعزام می گردد. ضمنا می توان خدمات تزریق در منزل شرق تهران را نیز درخواست کرد.

دکتر متخصص بیماری های عفونی در شرق تهران در منزل . دکتر فوق تخصص عفونی گودکان و بزرگسلان شرق تهران ، تهرانپارس ، منطقه 4 ، پیروزی

 

دکتر عفونی در منزل تهرانپارس و پیروزی

در عصر حاضر ، به دلیل اوج گرفتن سرعت بشریت در پیشرفت علمی و وجود همه گیری کرونا ، بسیاری از فعالیت ها به طور الکترونیکی ارائه می شود یا به صورت دورکاری و در منزل انجام می گیرد. خدمات پزشکی هم از این امر مستثنی نیستند. از جمله ی این خدمات می توان ویزیت متخصص عفونی در منزل تهرانپارس ( فلکه اول _ فلکه دوم _ فلکه سوم ) و پیروزی را نام برد.

 

سریع ترین و معتبرترین خدمات پزشکی را از طریق مرکز شبانه روزی کیان دنبال کنید. در صورت تمایل و متناسب با نیازتان (آقا _خانم) در هر ساعت از شبانه روز مختارید ویزیت دکتر عفونی در منزل پیروزی و تهرانپارس را درخواست کنید. شما بهترین و مجرب ترین متخصص یا فوق تخصص را دریافت خواهید کرد. پزشک عفونی در خانه تهرانپارس ( فلکه اول _ فلکه دوم _ فلکه سوم ) و پیروزی ، با توجه به گستردگی بیماری های عفونی ، چندین روش متداول را در پیش می گیرد که عبارتند از: سیگموئیدوسکوپی ، قرار دادن خط مرکزی .

ویزیت متخصص عفونی در منزل جنوب تهران _ کودکان و بزرگسالان

ویزیت متخصص عفونی در منزل جنوب تهران

مردمان جنوب تهران ، دلی آکنده از لطف و مهربانی دارند. دست به دست هم، از مشکلات عبور می کنند. حس همنوع دوستی آنان ، سختی ها را کنار می زند. موسسه کیان به عنوان مرکز خدمات پزشکی در منزل جنوب تهران با اخلاق ترین ترین و با تجربه ترین پزشکان را تحت عنوان ویزیت متخصص عفونی در منزل جنوب تهران در اختیار ساکنان این مناطق قرار می دهد. این مناطق شامل : شوش ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، امام زاده حسن ، شهرک ولیعصر ، خانی آباد نو ، عبدل آباد ، بازار آهن ، منطقه 18 ، منطقه 10 ، منطقه 11 ، منطقه 19 ،  منطقه 16 ، گمرک ، مولوی ، راه آهن ، پاکدشت ، شهریار ، اسلام شهر ، شهرک صاحب الزمان، خلیج فارس و… است.

اگر نیاز به ویزیت دکتر عفونی در منزل دارید موسسه معتبر کیان را انتخاب کنید. تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. بعد از هماهنگی و دریافت آدرس مورد نظر شما پزشک اعزام خواهد شد و شما متخصص عفونی خانم یا آقا را در منزل خود دریافت خواهید کرد.

متخصص عفونی در منزل شهریار و اسلامشهر

ساکنان شهریار و اسلامشهر مردمانی با فرهنگ هستند و از سطح بالای بهداشت و سلامت عمومی برخوردارند. همچنین آنها به اهمیت ویزیت متخصص عفونی در منزل شهریار و اسلامشهر با توجه به همه گیری کرونا واقف اند. امروزه بدلیل افزایش عفونت های مقاوم به درمان ، عفونت های بیمارستانی ، افزایش سفرهای خارجی ، اپیدمی کرونا ، عفونت های منتقله از طریق خون _ روابط جنسی و پیری جمعیت تقاضا برای دکتر عفونی در منزل اسلامشهر و شهریار رو به افزایش است. موسسه خدمات پزشکی کیان یک مرکز معتبر است که با مجوز وزارت بهداشت شروع به ارائه خدمات پزشکی و پرستاری متعددی کرده است. با درخواست شما پزشکی مجرب ، متهعد ، مسئولیت پذیر و با اخلاق در خدمت رسانی به شما حاضر خواهد بود. رضایت دریافت کنندگان  این خدمات گواه خوبی براین مدعاست.

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری ، خدمات پزشکی ، خدمات درمانی ، درمان خانگی ،

متخصص عفونی در منزل شبانه روزی کیان

موسسه خدمات پزشکی کیان به صورت 24 ساعته ، اقدام به ارائه خدمات مختلف پزشکی از جمله : ویزیت متخصص عفونی در منزل شبانه روزی کیان نموده است. مرکز کیان مد با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت،با پزشکانی مجرب ، با اخلاق ، متعهد (آقا_خانم) آماده خدمت رسانی به عزیزان بیمار می باشد. در سریع ترین زمان؛ متخصص ، در محل مورد نظر شما حضور خواهد یافت تا بیمار را تحت درمان قرار دهد.

از دیگر خدمات مرکز پزشکی کیان می توان به سرم تراپی در منزل ، صدور گواهی فوت در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ، نوار مغز در منزل ، نوار قلب در منزل، حجامت در منزل و… اشاره کرد. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ماست.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest