موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

درمان زردی نوزاد در منزل با کادر مجرب بیمارستان [شبانه روزی]

درمان زردی بچه در منزل

درمان زردی نوزاد در منزل

زردی پوست علامتی شایع بین اکثر نوزادان و قابل درمان است. موسسه کیان علاوه بر داشتن مجوز از وزارت بهداشت، مزیت منحصر به فردی دارد که آن را از سایر موسسات متمایز می کند، و آن؛ وجود تیم پزشکی متشکل از پزشک و پرستار با سابقه کار20 ساله در بخش نوزادان بیمارستان است. درمان زردی نوزاد در منزل، ممکن است نیازمند رگ گیری یا وصل سوند معده باشد. بدن نوزادتان را وسیله یادگیری افراد مبتدی قرار ندهید. تیم پزشکی علاوه بر مهارت ذکر شده صبور، اخلاق مدار و مسولیت پذیر هستند ضمن اینکه خدمات به صورت شبانه روزی در سراسر تهران ، متناسب با نیاز جامعه ( آقا _خانم ) و با تجهیزات کاملا مدرن ارائه می شوند.

درمان زردی نوزاد در منزل

وظایف پزشک و پرستار جهت درمان زردی نوزاد

ارزیابی شرایط

متخصص مراقبت های بهداشتی ضمن داشتن اطلاعات ارائه شده توسط شما هنگام تماس با موسسه، اقدام به جمع آوری اطلاعاتی در زمینه سابقه خانوادگی، وضعیت نوزاد و داروهای مصرفی می کند.

آموزش به والدین

درصورت نداشتن سابقه خانوادگی در مورد بیماری هایی مثل پورفیری اریتروپوئیتیک مادرزادی و کاستاتیک، متخصص اعزامی به والدین درباره نحوه استفاده از دستگاه، آموزش های لازم را ارائه می دهد.

آزمایش خون

در طول فتوتراپی در منزل، آزمایش خون جهت اندازه گیری سطح بیلی روبین انجام می گیرد. در صورت بالابودن این سطح یا روند افزایشی داشتن، نوع فتوتراپی و تعدد آزمایش خون متغیر خواهد بود.

مشاوره

در هنگام درمان زردی نوزاد، ذهن والدین درگیر سوالات بی شماری از قبیل: مدت زمان نیاز نوزاد به فتوتراپی، میزان اثرگذاری، نحوه شیردهی و.. است متخصص اعزامی در این زمینه ها مشاوره می دهد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت و سن

اطلاعات تماس

قیمت و هزینه اجاره دستگاه برای درمان زردی نوزاد در منزل

موسسه خدمات پزشکی کیان، خدمات متنوعی را در حوزه پزشکی ارائه می دهد. هزینه یا قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد ( دستگاه فتوتراپی) بر حسب ابلاغیه وزارت بهداشت که در سال 1403 منتشر شده است، می باشد. تعرفه درمان زردی نوزاد در منزل موسسه کیان؛ کاملا واضح، شفاف و منصفانه است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه یا هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد با خطوط موسسه تماس بگیرید. کارشناسان به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی شما هستند. لازم به ذکر است که اگر در هنگام درمان زردی نوزاد در منزل سایر خدمات از قبیل تزریق بانوان در منزل و… نیاز شود، قیمت آن ها جداگانه محاسبه می گردد.

درمان زردی نوزاد در خانه

برای دریافت خدمات درمان زردی نوزاد در منزل ابتدا اطلاعاتی درباره روش های درمان زردی ، دامنه زردی ، زردی در نوزاد یک ماهه ، شیرخشت برای نوزاد ، آزمایش زردی نوزاد ، زردی نوزاد چقدر طول می کشد ، زردی نوزاد چه موقع خطرناک است، میزان خطر برای نوزاد و… را در این مقاله ارائه می دهیم.
علت زردی نوزاد در واقع عدم تعادل در سیستم دفع بیلی روبین در بدن است. این عارضه در نوزادان شایع و موقت است و معمولا به دلیل عدم تطابق بدن نوزاد با زندگی خارج از رحم مادر اتفاق می افتد. زردی در هفته ی اول زندگی نوزادان ترم و نارس بیشتر دیده شده است. در اکثر موارد زردی بی ضرر است و با رعایت دستورالعمل های تجویزی پزشک مانند مصرف شیرخشت برای نوزاد یا فتوتراپی در منزل شاهد درمان زردی نوزاد در منزل هستیم.

در بررسی علت زردی نوزاد باید با عملکرد بیلی روبین آشنا شد. بیلی روبین یک ماده طبیعی حاصل از تجزیه گلبول های قرمز خون می باشد که توسط روده دفع می شود. اگر در سیستم تولید تا دفع بیلی روبین مشکلی پیش بیاید موجب انباشت آن در خون خواهد شد که آثار آن در پوست نمایان می شود. در درمان زردی نوزاد در منزل تهران تمام تلاش ها متمرکز بر حذف بیلی روبین از خون نوزاد توسط فتوتراپی در منزل است.
سطح بیلی روبین خون در حالت عادی، پایین است. در صورت بالا بودن و عدم دفع از طریق روده ها، در بافت چربی زیر پوست رسوب کرده و اندام های خاصی (سفیده چشم) را مورد هدف قرار می دهد با درمان زردی نوزاد در خانه این علائم کاهش می یابند.

درمان زردی در منزل

ویژگیهای مرکز کیان برای ارائه خدمات درمان زردی نوزاد در منزل

آگاهی از ویژگی های خدمات پزشکی ارائه شده در منزل مربوط به درمان زردی نوزاد به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. این ویژگی ها را در زیر با هم مرور می کنیم :

 • دارای مجوز رسمی

  کلیه فعالیت های این مرکز از جمله خدمات درمان زردی نوزاد در منزل تهران و کرج با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

 • متخصصان آقا و خانم

  با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

 • اعزام شبانه روزی

  اعزام پزشکان برای درمان زردی نوزاد در منزل کرج یا تهران در هر ساعت از شبانه روز و ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

 • اعزام در کمترین زمان

  گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

  پشتیبانی کامل

  در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در هنگام درمان زردی نوزاد در خانه تهران ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

کاهش هزینه ها با بیمه. آری یا نه !

درمان زردی نوزاد در منزل نیز می تواند مانند سایر خدمات ارائه شده در مراکز درمانی و بیمارستان ها تحت پوشش بیمه قرار گیرد. لذا در هنگام تماس برای درخواست خدمات : اجاره دستگاه و پتوی فتوتراپی ، مهتابی ، لامپ فلورسنت و نور آبی یا درمان و آزمایش زردی نوزاد در خانه حتما نوع بیمه خود اعم از : تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ، تکمیلی ، فرهنگیان ، سلامت ، طلایی ، تاکسیرانی و.. را با کارشناسان موسسه شبانه روزی کیان درمیان بگذارید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. در صورت لزوم و تمایل متقاضیان ، برگه حاوی اطلاعات ویزیت و اجاره به آنان تحویل داده می شود که به بیمه ارائه دهند. اما توجه به چندین نکته ضروری است:

 1. آیا خدمات ارائه شده را بیمه تقبل می کند.زیرا اکثر بیمه ها خدمات پرستاری را پوشش نمی دهند.
 2. نوع بیمه ها چیست . خدمات هر بیمه با بیمه دیگر متفاوت است.
 3. موسسه با شرکت بیمه شما قرارداد دارد یا خیر.

انواع درمان زردی نوزاد در منزل

زردی در نوزادان علل متفاوتی دارد بسته به اینکه عامل زردی چه چیزی بوده و بدن نوزاد چه واکنشی نشان می دهد، درمان زردی نوزاد در منزل در تهران متفاوت خواهد بود. درمان ها شامل:
1. فتوتراپی
2. تبادل خون
3. دارویی (شیمیایی _گیاهی)

درباره فتوتراپی

درمان با فتوتراپی به روشی گفته می شود که در آن نورهای معینی توسط یک دستگاه خاص جهت درمان زردی نوزاد در منزل تهران پوست و خون او تابانیده می شود.
نحوه عملکرد نور در بدن بدین صوت است که امواج نور باعث فعل و انفعالاتی در درون پوست و خون نوزاد شده و بیلی روبین ( عامل زردی نوزاد) را به مواد شیمیایی قابل دفع از بدن تبدیل می کنند.
از روش فتوتراپی نزدیک به 30 سال است که در بیمارستان ها استفاده می شود. تاکنون این روش بازخوردهای مثبت زیادی داشته است که منجر به ادامه دار شدن استفاده از آن جهت درمان زردی نوزاد شده است. دستگاه فتوتراپی قابل حمل است و تعدادی از موسسات این دستگاه را جهت درمان زردی نوزاد در منزل در اختیار درخواست کنندگان آن در تهران قرار می دهند. فتوتراپی در منزل تهران نیز مانند سایر روش های درمانی برای مشکلات مختلف، هر روز با پیشرفت های تجهیزاتی همراه است و دانشمندان سیستم های فتوتراپی جدیدی را در درمان زردی نوزاد در منزل یا بیمارستان ارائه می دهند. روش های جدید همراه با تجهیزات نو، دردسرها و مشکلات متعارف قبلی را حذف می کنند که این منجر به دریافت بهترین درمان زردی نوزاد در منزل یا بیمارستان خواهد شد.

زردی نوزاد چه موقع خطرناک است؟

برای دانستن این موضوع که زردی نوزاد چه موقع خطرناک است؟ باید توجه داشت که نوزاد از نظر وزن و زمان به دنیا آمدن در چه حدی می باشد. نوزادانی که با نه ماه تمام و وزن طبیعی 3/5_4 کیلوگرم به دنیا می آیند با بیلی روبین سطح 12 مشکلی نخواهند داشت در حالیکه همین میزان از بیلی روبین برای نوزادان نارس با وزن کم خطرناک تلقی می شود.

میزان زردی در نوزاد یا همان سطح بیلی روبین 17-20 برای تمام نوزادان به دلیل امکان رسوب در مغز نوزاد و ایجاد عقب ماندگی ذهنی خطرناک است. این نوزادان باید سریعا تحت نظر متخصص و درمان زردی نوزاد در خانه قرار بگیرند. در پاسخ به اینکه زردی نوزاد چه موقع خطرناک است؟ باید گفت سطح بیلی روبین بالای 20 به ندرت و از هر 100 مورد در 4-5 نوزاد اتفاق می افتد که بسیار خطرناک می باشد.درمان زردی نوزاد در منزل

سریعترین راه درمان زردی نوزاد

اگر به دنبال سریعترین راه درمان زردی نوزاد در منزل خود هستید با ما همراه شوید. همیشه اقدامات تجمعیی برای درمان یک معضل و مشکل بهترین راه حل بوده است. برای مثال شما باید زمانی که درمان زردی نوزاد در خانه را با فتوتراپی دنبال می کنید به تغذیه مادر و نوزاد دقت کنید. در درمان سنتی زردی نوزاد توجه به مواد غذایی مورد تاکید ویژه قرار گرفته است. در اینجا مواد غذایی مورد استفاده برای درمان زردی نوزاد در منزل را به اختصار بیان می کنیم:

درمان زردی نوزاد با انار

برای درمان زردی نوزاد چی خوبه؟ باید گفت درمان زردی نوزاد در منزل با انار به دلیل خاصیت رقیق کنندگی و تصفیه کننده بودن این میوه بهترین گزینه است. استفاده از این ماده غذایی به علت زردی نوزاد مرتبط نیست به عبارتی مهم نیست دلیل زردی نوزاد چه باشد. همچنین عوارض زردی نوزاد را می توان با مصرف انار کاهش داد. کافیست برای درمان زردی نوزاد در منزل با انار؛ مادر روزانه یک لیوان آب انار میل کند. میزان حداکثر 5 قطره آب انار برای زردی نوزاد در بدو تولد کفایت می کند.از دادن آب انار به نوزاد نترسید. از قطره چکان پلاستیکی برای دادن آب انار به نوزاد استفاده کنید.

خاک شیر برای درمان زردی نوزاد 

آیا می دانید چه میوه ای برای زردی نوزاد خوب است؟ بهتر است علاوه بر میوه ها به گیاهان دارویی مانند خاک شیر برای زردی نوزاد بیاندیشید. خاک شیر دارای خاصیت ضد یبوست نیز هست و برای مادرانی که بعد از زایمان دچار این عارضه می شوند به عنوان یک تیر و دو نشان محسوب می شود. روزانه یک قاشق غذاخوری خاک شیر را در یک لیوان آب بریزید و میل کنید. این شیوه برای درمان زردی نوزاد در منزل کمک کننده می باشد.  

درمان زردی نوزاد با لیمو شیرین

اگر در پی میوه های مفید برای زردی نوزادان هستید استفاده از لیمو شیرین می تواند یکی از گزینه های شما باشد. درمان زردی نوزاد با لیمو شیرین فقط یک درمان کمک کننده به شمار می رود هرگز درمان اصلی که پزشک پیشنهاد می دهد را فدای درمان زردی نوزاد با لیموشیرین نکنید. استفاده از لیمو شیرین به مادر فقط توصیه می شود هر چه شیر مادر رقیق تر باشد و تعدد شیرخوردن نوزاد افزایش یابد بیلی روبین بیشتری از طریق ادرار نوزاد دفع شده و درمان زردی نوزاد در منزل تحقق می یابد.

ترنجبین برای درمان زردی نوزاد 

در گذشته مادران از ترنجبین برای دل درد نوزاد استفاده می کردند امروزه توصیه پزشکان به مصرف ترنجبین برای درمان زردی نوزاد در منزل می باشد. طرز تهیه و درست کردن ترنجبین برای نوزاد بدین صورت است که یک قاشق غذاخوری از آن را دریک لیوان آب جوش حل کرده سپس از صافی رد کنید و با شیشه شیر، ترنجبین خنک شده را به نوزاد بخورانید. اگر نگران عادت کردن نوزاد به شیشه شیر و عدم گرفتن سینه مادر هستید می توانید از قطره چکان پلاستیکی استفاده کنید. درمان زردی نوزاد در منزل با ترنجبین نیز یک درمان کمکی است. در مصرف این گیاه دارویی زیاده روی نکنید تا از مضرات ترنجبین برای نوزاد در امان باشید. در کل بالا بودن فواید شیرخشت و ترنجبین برای نوزاد در صورت مصرف به اندازه، می تواند شما را راضی به استفاده از آنها جهت درمان زردی نوزاد کند. همچنین ترنجبین برای رفع یبوست نوزاد مفید می باشد.

شیرخشت برای درمان زردی نوزاد 

شیرخشت برای چی خوبه؟ خواص شیرخشت و طریقه مصرف آن چگونه است؟ این سوالها دغدغه اکثر مادرانی است که به دنبال راه حلی برای درمان زردی نوزاد در منزل هستند. هم زمان با دریافت فتوتراپی یا مواد گیاهی دارویی توسط نوزاد باید تغذیه مادر برای زردی نوزاد نیز مورد توجه قرار گیرد. شیرخشت یک دارویی گیاهی نسبتا قوی است پس طرز دادن شیرخشت به نوزاد و تهیه آن بسیار مهم می باشد.برای درمان زردی نوزاد در منزل همراه با دستگاه فتوتراپی می توانید به اندازه یک قاشق مرباخوری یا 5 تا گردی اندازه ماش را در نصف لیوان آب جوش حل کنید منتظر بمانید خنک که شد با شیشه شیر یا قطره چکان پلاستیکی به نوزاد بخورانید.

درمان زردی نوزاد - اجاره دستگاه زردی نوزاد _ اجاره فتوتراپی

زردی نوزاد چقدر طول می کشد؟

یکی از سوالات رایج که ذهن والدین را درگیر می کند این است که زردی نوزاد چقدر طول می کشد؟ در حالت عادی با تغذیه طبیعی شیرخوار و استفاده از روش های درمانی زردی نوزاد 2هفته طول می کشد. اگر زردی نوزاد طولانی شود والدین باید منتظر عوارض زردی نوزاد مانند آسیب های مغزی باشند. درمان زردی نوزاد در خانه موثرترین روش برای کاهش عوارض زردی نوزاد تازه متولد شده است.

آزمایش زردی نوزاد

تشخیص زردی در نوزاد تازه متولد شده در ابتدا بصری و با معاینه چشم و پوست توسط پزشک صورت می گیرد در صورت تشخیص پزشک؛ آزمایش زردی برای تعیین سطح بیلی روبین نوزاد تازه متولد شده تجویز می شود. ترس از عوارض زردی نوزاد بهترین دلیل برای گرفتن آزمایش زردی نوزاد است. در گذشته این آزمایش را از طریق خونگیری کف پای نوزاد انجام می دادند. اکنون روش های نوینی برای آزمایش زردی نوزاد تازه متولد شده وجود دارد. دستگاه بیلی چک یکی از این روش هاست. تست زردی نوزاد در منزل باید توسط پرستاران مجرب صورت گیرد بعد از انجام آزمایش سعی کنید نتیجه آن را در اختیار پزشک جهت خوانش و درمان زردی نوزاد در منزل قرار دهید.

زردی در نوزاد یه ماهه

در ابتدا درباره زردی در نوزاد یک ماهه باید عرض کرد که اگر نوزاد تولد طبیعی و هفته 38 به بعد را داشته باشد میزان زردی یک ماهگی در حد نرمال خواهد بود. تغذیه باشیر مادر در درمان زردی نوزاد بسیار موثر است .ممکن است نوزاد در روزهای ابتدایی هیچ گونه زردی نداشته سپس افزایش یابد مثلا وجود زردی در نوزاد تازه متولد شده روز اول کمتر از 8/8 و در روز دوم کمتر از 11/3 و در روز سوم 12/7 امری طبیعی است. درمان زردی نوزاد برای توقف این روند انجام می شود.

چه چیزی باعث زردی نوزاد میشود؟

آیا مهم است بدانید چه چیزی باعث زردی نوزاد میشود؟ مهم ترین عامل تغذیه مادر در هنگام بارداری و شیر دهی است. تغذیه نوزاد فقط شیر مادر یا شیر خشک است. دانستن اینکه چه چیزهایی زردی نوزاد را تشدید میکند؟ کمک موثری به کاهش و درمان زردی نوازد در منزل است. نظر طب سنتی اهمیت به تغذیه مادر در دوران بارداری می باشد بدین معنی که با اجتناب از خوردن گرمیجات مانند خرما ، زردچوبه، دارچین و … دیگر نیازی به درمان زردی نوزاد در منزل نخواهد بود. برای زردی نوزاد چی خوبه؟ خوردن هندوانه و سردیجات به مادران باردار و شیرده توصیه می شود.

پشتیبانی خدمات زردی نوزاد در تهران و کرج

اجاره دادن و ارسال تجهیزات پزشکی مانند : دستگاه فتوتراپی سه بعدی ، فتوتراپی معمولی ، مهتابی و.. یا اعزام پرستاران و پزشکان مجرب به محل برای آزمایش و درمان زردی نوزاد در خانه برای سراسر ( غرب ، شرق ، شمال ، جنوب ) تهران و کرج به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در اسرع وقت و با پشتیبانی کامل صورت می گیرد. بدین معنی که اگر در قبل ، حین و بعد از ارائه خدمات درمانی ؛ مشکل و نارضایتی پیش بیاید. موسسه خدمات درمانی کیان سعی در جبران آن از طرق مختلف مثل : عذرخواهی ، تعویض تجهیزات ، جبران خسارت ، کاهش همکاری با فرد خاطی و… خواهد کرد.

درمان زردی نوزاد در منزل تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران با جمعیت چندین میلیونی و ترافیک های سنگین در طول شبانه روز می تواند کانون خدمات آنلاین و در منزل باشد. موسسات متعددی در شهر تهران خدمات پزشکی را در منزل ارائه می دهند. یکی از این موسسات معتبر، موسسه کیان می باشد. اگر به دنبال درمان زردی نوزاد در منزل تهران هستید، بهترین خدمات فتوتراپی در منزل توسط این موسسه در همه جای شهر تهران سریعا در دسترس شما خواهد بود. پرسنل اعزامی بالاترین تخصص و مهارت را در زمینه درمان زردی نوزاد در خانه تهران دارند.

رگ گیری از نوزاد جهت تعیین سطح بیلی روبین خون حین درمان با فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد در خانه تهران بسیار دشوار است. تبحر متخصص مراقبت های بهداشتی در این زمینه بی نظیر است.درمان زردی نوزاد در منزل تهران فقط مختص به شهر تهران نمی باشد موسسه ما توانسته است خدمات درمان زردی نوزاد در خانه تهران را به حومه تهران نیز گسترش دهد. افرادی که نیازمند پرداخت هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در اطراف شهر تهران هستند نیز این خدمات را با بهترین کیفیت دریافت می کنند. مناطق دریافت کننده خدمات درمان زردی نوزاد در منزل تهران عبارتند از:

قیام دشت از جمله مناطق دریافت کننده خدمات درمان زردی نوزاد در منزل تهران با بهترین پرستاران و در اسرع وقت می باشد. اهالی محترم رباط کریم در صورت تمایل به درخواست خدمات درمان زردی نوزاد در خانه تهران می توانند با ما تماس گرفته و درمان زردی نوزاد در منزل خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته دنبال کنند.

مضرات نور دستگاه زردی برای اطرافیان را می توان بسته به میزان در معرض قرار گرفتن و نگاه مستقیم متفاوت در نظر گرفت. نوع و شدت نور هر دستگاه بسته به مارکش کمی متفاوت است همچنین قیمت دستگاه کنترل زردی نوزاد نیز متغیر خواهد بود.

اجاره مهتابی برای زردی نوزاد _ نور آبی و لامپ فلورسنت برای زردی نوزاد

درمان زردی نوزاد در منزل شمال تهران

اگر ساکن شمال تهران از جمله : نلسون ماندلا ، هروی ، شریعتی ، خیابان دولت ، قلهک ، پاسداران ، میرداماد ، جماران ، اوین ، درکه ، شهرک نفت ، ازگل ، کاشانک ، جمشیدیه ، امام زاده قاسم ، دزاشیب ، سوهانک ، شهید محلاتی ، دیباجی ، اندرزگو ، اختیاریه ، نوبنیاد ، اقدسیه ،دارآباد و… هستید و به دنبال موسسه معتبر برای درمان زردی نوزاد در منزل با مهتابی ، نور آبی و لامپ فلورسنت به صورت شبانه روزی  در شمال تهران می گردید، بهتر است این ملاک را مد نظر داشته باشید که موسسات هرچه خدمات تحت پوشش شان یا داده علمی پزشکی ارائه شده در سایت بیشتر باشد اعتبار بالاتری دارند.

درمان های کمک کننده جهت تشخیص و درمان زردی نوزاد در خانه شمال تهران را بهتر ارائه می دهند. ضمن اینکه هر موسسه، ممکن است امتیازات خاصی را جهت درمان زردی نوزاد در خانه شمال تهران مثل: شبانه روزی بودن، در دسترس بودن، داشتن متخصص و پرسنل از هر دو طیف آقا _ خانم و …. داشته باشد. زردی نوزاد بعد از دستگاه باید به حالت نرمال رسیده باشد اجاره بهترین دستگاه فتوتراپی در تهران می تواند این امر را محقق کند.

شهرک غرب و سعادت آباد

ساکنان شهرک غرب و سعادت آباد می توانند بهترین تجهیزات از قبیل پتوی فتوتراپی و مجرب ترین متخصص مراقبت های بهداشتی را جهت درمان زردی نوزاد در منزل شمال تهران برای فرزند دلبندشان درخواست کنند. به جرات می توان موسسه کیان بهترین افراد درمانگر زردی را در اختیار دارد. از مزایای دریافت خدمات درمان زردی نوزاد در خانه شمال تهران از طریق موسسات می توان به: درمان بهتر با مشورت یک مجموعه از پزشکان، کاهش احتمال بروز مشکلات اجتماعی و قضایی، داشتن مجوز از وزارت بهداشت، عدم صرف زمان در ترافیک، عدم نیاز به قرار گرفتن در رزرو نوبت، دور ماندن از همه گیری کرونا و… اشاره کرد. راه اندازی دستگاه زردی نوزاد در خانه در ابتدا با متخصص اعزامی خواهد بود. بعد از آموزش والدین، آنها می توانند هر موقع که نیاز داشته باشند آن را انجام دهند.

با سایر خدمات کیان همراه شوید: ویزیت در منزل سعادت آباد 

 ولنجک و زعفرانیه و الهیه

از جمله مناطقی که خدمات درمان زردی نوزاد در منزل شمال تهران را می توانند از طریق موسسه شبانه روزی کیان دریافت کنند مناطق ولنجک، زعفرانیه و الهیه هستند. برای درمان زردی نوزاد در منزل در شمال تهران از فتوتراپی که به معنی تابش نور مرئی به پوست نوزاد است استفاده می شود. تقریبا 85 درصد نوزادان نارس و 60 درصد نوزادان ترم هنگام تولد، زردی را تجربه می کنند. در ابتدا سطح هموگلوبین خون صعودی خواهد بود. 

تزریق داروهای تزریقی خود را به ما بسپارید: تزریقات در منزل زعفرانیه

علائم زردی 5-7 روز بعد از تولد به اوج خود می رسند سپس رو به کاهش خواهند رفت. در نوزادان ترم 14 روز پس از تولد پایان زردی محسوب می شود درحالیکه در نوزادان نارس 21 روز بعد از تولد، علائم برطرف خواهند شد. والدینی که درمان زردی نوزاد در خانه شمال تهران را دنبال می کنند می توانند از درمان های گیاهی همزمان مانند: خوراندن شیر خشت برای نوزاد استفاده کنند. سرم تراپی در منزل کرج و تهران در دسترس شما عزیزان می باشد.   

جردن و فرمانیه و آجودانیه

ساکنان مناطق جردن، فرمانیه و آجودانیه از دیرباز به دنبال بهترین های خدمات پزشکی_پرستاری بوده اند.  فتوتراپی در منزل ترکیبی از کار با دستگاه، داشتن مهارت تزریقات در منزل و دانش پزشکی است. رگ های کودکان به ویژه نوزادان ، به سختی در دسترس هستند. بدین منظور جهت درمان زردی نوزاد در منزل شمال تهران ، متخصص مراقبت های بهداشتی که تخصص ویژه ای در کار با دستگاه و سابقه طولانی مدت در بیمارستان را دارد؛ به خدمت بگیرید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران به کاهش این مشکل با هر علتی کمک می کند. زردی در نوزادان می تواند ناشی از این سه عامل باشد: هیپربیلی روبینمی غیرکونژوگه، هیپربیلی روبینمی کونژوگه، شیر مادر.

هیپربیلی روبینمی غیرکونژوگه که شایع ترین نوع آن است می تواند با عبور از سد خونی مغزی موجب واکنش نوروتوکسیک شود برعکس،در بیلی روبینمی کونژوگه، واکنش نوروتوکسیک وجود ندارد. زردی ناشی از شیر مادر نیز با مصرف مایعات توسط مادر که می تواند با سرم زدن در منزل همراه با داروهای تقویتی باشد، کاهش می یابد. درمان زردی نوزاد در منزل در جردن با مجربترین پرستاران و بهترین تجهیزات صورت می پذیرد. اگر ساکنین فرمانیه به دنبال درمان زردی نوزاد در خانه شمال تهران هستند بهترین کیفیت و درمان را با موسسه کیان تجربه خواهند کرد.  پرستاران متعهد و مجرب ما آماده اعزام در سریعترین زمان ممکن به آجودانیه برای ارائه درمان زردی نوزاد در خانه شمال تهران هستند.

درمان زردی نوزاد در خانه

درمان زردی نوزاد در منزل غرب تهران

ساکنان مناطق غرب تهران از جمله: پونک، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، تهرانسر، حصارک ، منطقه 5 ،  منطقه 22 ، کوهک ، ایوانک ، ونک ، مرزداران ، شهرک گلستان ، دهکده المپیک ، چیتگر ، کن، فردوس و… افرادی با سطح فرهنگ بالا در زمینه بهداشت و سلامت هستند. موسسه کیان به دنبال کاهش بنیادی زردی در جامعه و درمان زردی نوزاد در منزل در غرب تهران به صورت موثر است. جامعه ای ایمن و سالم آرزوی هر ایرانی است. بدین منظور اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. اگر تغذیه در دوران بارداری زیر نظر متخصص تغذیه یا داخلی باشد نوزادان کمتری بعد از تولد دچار زردی خواهند شد. بدین منظور این مرکز علاوه بر درمان زردی نوزاد در منزل غرب تهران ، خدمات مشاوره در دوران بارداری توسط متخصص داخلی در منزل تهران را نیز ارائه می دهد. دیگر نیازی به مراجعه به مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در غرب تهران نیست . با درخواست از مرکز شبانه روزی کیان این خدمات را به خانه خود ببرید.

جنت آباد و ستارخان

جنت آباد و ستارخان را می توان به عنوان مهم ترین و قدیمی ترین مناطق غرب تهران که دارای مردمانی با اصالت و فرهنگ دوست است، دانست. آنان تجربه بالایی در شناخت خدمات پزشکی موثر دارند. اجاره دستگاه فتوتراپی در غرب تهران تحت خدمات درمان زردی نوزاد در منزل صورت می گیرد. خدمات ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان می تواند از رادیولوژی در منزل تهران تا درمان زردی نوزاد در منزل غرب تهران متنوع باشد. میزان تنوع و گستردگی خدمات در سرتاسر شهر، یکی از ملاک های فعالیت حقیقی و حقوقی این موسسات در چارچوب قانون است. اجاره فتوتراپی نوزاد را در غرب تهران از ما بخواهید.

صادقیه و اکباتان

یکی از مهمترین نکاتی که در درمان زردی نوزاد در منزل باید لحاظ شود دقت در دستگاه ارائه شده توسط موسسات است. دستگاه فتوتراپی سه بعدی یا به عبارتی با نور سبزآبی کارایی بالاتری نسبت به باقی دستگاه ها دارند. زیرا این نور هم توسط بیلی روبین خون جذب می شود هم در پوست نفوذ بالایی دارد. اگر درمان زردی نوزاد در منزل غرب تهران یا بیمارستان پیگیری نشود ممکن است باعث: انسفالوپاتی بیلی روبین و یا کرنیکتروس شود.
علائم انسفالوپاتی بیلی روبین عبارتند از: بی حالی، اسپاسم عضلات، گریه بلند و در نهایت تشنج و کما است. کرنیکتروس نیز می تواند موجب فلج مغزی، مشکلات و نقص شنوایی، دیسپلازی دندان، تأخیر در رشد جسمی و فکری و اختلالات حرکتی چشم شود. شما می توانید آزمایش زردی نوزاد را بجز مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در تهران ؛ توسط موسسه ما همزمان با ویزیت پزشک در منزل غرب تهران پیگیری کنید.

درمان زردی نوزاد در منزل شرق تهران

مناطق تحت پوشش برای درمان زردی نوزاد در منزل توسط موسسه کیان در شرق تهران به صورت شبانه روزی  شامل: تهرانپارس ( فلکه اول ، دوم ، سوم ) حکیمیه، نارمک، تهران نو، دلاوران، شمیران نو، افسریه، نبرد ، بلوار ابوذر ، منطقه 4 ، مشیریه ، سرسبز ، رسالت ، علم و صنعت ، پردیس ، رودهن ، بومهن ، آبعلی ، فیروزکوه ، جاجرود ، لواسان ، استخر، سراج، مجیدیه ، نظام آباد ، امام حسین ، خاوران ، نیرو هوایی ، شهید کلاهدوز ، فرجام ، هنگام و… می باشد.

در هنگام درمان زردی با فتوتراپی در منزل ، شرایط سلامتی و کاهش زردی بر شیردهی نوزاد ارجحیت دارند. تا زمانی که شیردهی با شیر مادر، اثر زیان بار بر درمان نداشته باشد منع مصرف بالینی نخواهد داشت. در نوزادانی که با وجود فتوتراپی معمولی، سطح بیلی روبین آنان به طور فزاینده ای رو به افزایش است تغذیه باید به دلایل اورژانس پزشکی، از طریق بطری یا NGT انجام شود. درمان زردی نوزاد در شرق تهران با اجاره پتوی فتوتراپی نیز ممکن است.
موسسه کیان هم زمان با درمان زردی نوزاد در منزل خدمات وصل سوند معده در منزل را نیز برای این نوزادان ارائه می دهد. ضمن اینکه هنگام فتوتراپی در منزل ، تغذیه تزریقی و افزایش 10 درصدی مایعات برای عدم کم آبی نوزاد تجویز می شود. همچنین شما می توانید برای دریافت و اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران از طریق مرکز شبانه روزی کیان اقدام کنید.

تهرانپارس و پیروزی

بیمارستان ها و مراکز بهداشتی معتبری در منطقه شرق تهران از جمله تهرانپارس ( فلکه اول ، دوم ، سوم ) و پیروزی وجود دارند. اما این مراکز با ازدحام جمعیت و نوبت دهی به چندین ماه دیگر برای درمان، عملا بهبود را به تعویق می اندازند در درمان، ثانیه ها مهم و غیر قابل بازگشت هستند. درمان زردی نوزاد در منزل شرق تهران در اسرع وقت در خدمت شما خواهد بود و تا زمانی که سطح بیلی روبین خون نوزاد به یک سطح ایمن کاهش پیدا نکند نیاز به فتوتراپی در منزل وجود دارد. معمولاً 48 ساعت درمان با فتوتراپی کافی است. مگر اینکه بدن نوزاد در اثر یک وضعیت پاتولوژیک زمینه ای مانند: همولیز ایزوایمون یا کمبود آنزیم RBC به فتوتراپی واکنش مثبت نشان ندهد. از دیگر خدمات موسسه کیان اکو قلب در منزل تهران  برای بیماران قلبی می باشد در صورت نیاز سریعا در دسترس خواهد بود .اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهرانپارس با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت با مارک توسان در دسترس ساکنان این منطقه است.

پردیس

این شهر از جمله مناطقی است که ساکنان آن می توانند اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس را تجربه کنند. اجاره این دستگاه فقط یکی از خدمات درمان زردی نوزاد در منزل می باشد. به طور مثال می توان انجام تست و آزمایش زردی نوزاد را نیز از طریق این خدمات دنبال کرد.

درمان تضمینی زردی نوزاد در منزل _ اجاره دستگاه فتوتراپی و مهتابی برای زردی نوزاد

درمان زردی نوزاد در منزل جنوب تهران

افرادی ساکن جنوب تهران شامل : نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد ، یافت آباد ، شاد آباد ، خزانه ، شوش ، مولوی ، راه آهن ، امیریه ، منیریه ، شهرری ، شهرک ولیعصر ، گمرک ، شماره دو یا خلیج فارس ، پاکدشت ،رباط کریم ، پرند ، قیامدشت ، امیر بهادر ، دروازه غار ، بازار آهن ، بازار موبایل ، کوی سیزده آبان ، سیروس ، امام زاده حسن و…. که نیازمند خدمات درمان زردی نوزاد در منزل جنوب تهران هستند می توانند برای دریافت آن با موسسه شبانه روزی کیان تماس بگیرند. همچنین خدمات ویزیت در منزل جنوب تهران در همه محلات جنوب پایتخت در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران با موسسه کیان قابل دستیابی است. متخصص مراقبت های بهداشتی توضیحاتی در زمینه فتوتراپی در منزل ، از قبیل: میزان قرارگیری نوزاد در معرض نور، عوارض دستگاه فتوتراپی، نحوه و زمان استفاده از پوشش چشم ها، نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی با مارک های مختلف از جمله توسان ، نیاز به خون گیری، دستگاه فتوتراپی سه بعدی ، تغذیه احتمالی با لوله سوند ، شرایط نگهداری نوزاد در دستگاه زردی و… را به والدین می دهد.

اجاره فتوتراپی در منزل خانی آباد

ساکنین خانی آباد برای اجاره فتوتراپی یا همان دستگاه زردی نوزاد می توانند از مرکز شبانه روزی کیان درخواست خدمات درمان زردی نوزاد در منزل را داشته باشند. چه برای اعزام پرستار جهت نمونه گیری چه برای ارسال تجهیزات فتوتراپی، این مرکز شما را ناامید نمی کند.

 شهریار و اسلامشهر

درمان زردی نوزاد در منزل جنوب تهران با توجه به آزمایشات شما انجام می گیرد. اگر آزمایشات نوزاد شما نشان دهنده ی ناسازگاری گروه خونی باشد، با تزریق رگام به مادر ظرف 72 ساعت پس از زایمان؛ می توان مانع از تشکیل آنتی بادی شد که خطر را از نوزادان دیگر خانواده در آینده دور می کند. در گذشته شدیدترین نوع زردی متعلق به مادر و فرزند با گروه خونی متفاوت بود. اما امروزه با پیشرفت علم این مسئله تغییر کرده است. نگران نباشید جز موارد معدودی که بیماری زمینه ای و ارثی دارند اکثرا با دریافت دستگاه فتوتراپی در منزل ، درمان زردی نوزاد محقق می شود. نازلترین قیمت دستگاه کنترل زردی نوزاد را با ما تجربه خواهید کرد.

درمان زردی نوزاد در منزل شبانه روزی کیان

این سه اصل در موسسه خدمات پرستاری کیان شالوده ی خدمات رسانی مطلوب محسوب می شوند :
1. رضایت بالای متقاضیان خدمات
2. به روز بودن روش های تشخیصی، درمانی و تجهیزاتی
3. اخلاق مدار بودن پزشکان و پرستاران
درمان زردی نوزاد در منزل شبانه روزی تهران و کرج با توجه به این سه اصل در اختیار هموطنان ارجمند قرار می گیرد. جلب رضایت دریافت کنندگان خدمات همیشه آرمان ما بوده است. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است.درمان زردی نوزاد در منزل تهران و کرج شامل: اجاره دستگاه زردی نوزاد ، پتوی فتوتراپی، انجام تست و آزمایش زردی نوزاد ، ویزیت متخصص و… می باشد. صدور گواهی فوت در منزل نیز می تواند از طریق این موسسه در دسترس شما باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest