غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ختنه نوزاد در منزل با پزشک مجرب بیمارستان [شبانه روزی]

ختنه در منزل

ختنه نوزاد در منزل

ختنه نوزاد از نظر بهداشتی و سلامتی کودک حائز اهمیت است اینکه این عمل به طور کاملا صحیح انجام شود تاثیراتی در آینده فکری و تولید مثلی کودک خواهد گذاشت. عمل ختنه نیازمند دقت بالا در برش و مراقبت های بعد آن است. کوچکترین اشتباه راه بازگشت و جبران نخواهد داشت. با علم به اینکه ختنه نوزاد درمنزل، چه اهدافی را دنبال می کند. مرکز ارائه خدمات سلامتی در منزل کیان بهترین متخصص که دارای ویژگی های مانند: سابقه چندین ساله در بیمارستان برای ختنه، دانش بسیار بالا، مهارت برش و جراحی، صبور، داشتن درک بالا، متعهد به سر وقت حاضر شدن (آن تایم) را به صورت 24 ساعته جهت این عمل در اختیار عزیزان قرار می دهد.

ختنه نوزاد در خانه

وظایف پزشک جهت ختنه نوزاد

ارزیابی و معاینه

متخصص در وهله ی اول، اطلاعات ارائه شده در هنگام تماس را با اطلاعات تکمیلی حاصل از معاینه که از نظر شرایط جسمانی، وضعیت عضو مورد نظر و.. به دست می آورد، بررسی و جمع بندی می کند.

دریافت رضایت والدین

اگر پزشک تشخیص دهد سن و شرایط کودک برای انجام عمل ختنه مناسب است فرم رضایت نامه را در اختیار والدین قرار می دهد. هرچه سن کودک کمتر باشد درک، ترس و درد او کمتر خواهد بود.

تزریق و ختنه

نوع ختنه با توجه به سن و شرایط نوزاد انتخاب می شود. پزشک پس از انتخاب نوع آن، تزریقات لازم و مختص به آن را انجام می دهد. سپس عمل ختنه طبق پروتکلهای وزارت بهداشت صورت می پذیرد.

مشاوره

حق والدین است که درباره ی مزایا، معایب، روش های ختنه، نحوه نگهداری و مراقبت های بعد ختنه اطلاع داشته باشند. همچنین متخصص سعی می کند با روحیه افزایی، استرس را از والدین دور کند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

نحوه ختنه کردن نوزاد در منزل  چگونه است؟

ختنه کردن نوزاد یک عمل جراحی است که معمولاً توسط پزشکان یا جراحان انجام می‌ شود. در این عمل، بخش پوستی غیرلازمی  از بافت آلت تناسلی پسر بریده می ‌شود. در بسیاری از کشورها، ختنه کردن نوزادان در بیمارستان صورت می ‌گیرد.برای انجام این عمل ، ابتدا باید پوست منطقه ختنه کردن با مواد لازم ضدعفونی شود. سپس با استفاده از ابزار خاصی مانند مشابه یک قیچی ، بخش پوستی غیرلازمی بریده می‌ شود. به عنوان یک روش برش، می‌ توان از ابزار خاصی مانند حلقه استفاده کرد. پس از اتمام عمل ، محل آن ، شسته و با یک حوله تمیز خشک می ‌شود.

عضی از پزشکان ممکن است برای کاهش درد و عفونت ، قبل از عمل ، به نوزاد ، داروی خاصی که موجب تحلیل بافت پوستی می ‌شود، را تزریق کنند. همچنین، پس از عمل ، یک پوشش ضدعفونی از جمله پانسمان و یا بانداژ بر روی منطقه ختنه شده قرار داده می‌ شود، تا جلوی عفونت گرفته شود.

پس از ختنه کردن نوزاد در خانه ، ممکن است درد و تورم در منطقه ختنه شده به وجود آید. در چنین مواردی، پزشک معالج می‌ تواند شما را راهنمایی کند که چگونه این علائم را کاهش دهید. همچنین، ممکن است پزشک به شما اطلاعاتی در مورد نحوه تغذیه و مراقبت از منطقه ختنه شده نوزادتان بدهد.

تعرفه ختنه نوزاد در منزل کیان

ختنه نوزاد در منزل نیز مانند سایر خدمات پزشکی _ پرستاری موسسه کیان، از دستورالعمل ها و الگوهای وزارت بهداشت تبعیت می کند. این تعرفه قیمت از پیش تعیین شده و به صورت شفاف روی سایت قرار گرفته اند. یقین بدانید تعرفه قیمت ختنه نوزاد در منزل، به طور منصفانه برای شما محاسبه خواهد شد. اگر پرسشی درباره نحوه ی انجام کار، تبحر پزشک، میزان سابقه کار، محل خدمت قبلی، تعرفه قیمت ختنه نوزاد در منزل دارید با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید. تعرفه قیمت ختنه نوزاد در منزل فقط متخص به ختنه می باشد در صورت نیاز به سایر خدمات مانند تزریق آمپول در منزل، قیمت آنها جداگانه محاسبه می گردد.

درباره ختنه

هنگام تولد، پوستی روی قسمت انتهای آلت تناسلی پسران وجود دارد که با عمل ختنه نوزاد در منزل یا بیمارستان برداشته می شود. با اینکه این عمل در اسلام جزء واجبات به شمار می رود و در مناطق مذهبی مرسوم است،اما امروزه با پیشرفت علم و دست یابی به مزایای آن در بیشتر کشورها در حال انجام است. در عصر حاضر با تحقیقات انجام گرفته درباره بیماری های مقاربتی و نحوه گسترش عفونت در این بیماری ها، بیش از پیش لزوم ختنه کردن و پیشگیری از آنها حس می شود. با توجه به اینکه برخی از عفونت های مقاربتی منجر به نازایی شخص می شوند، ختنه نوزاد در منزل یا بیمارستان موجب کاهش عفونت ادراری و ازدیاد نسل می شود.

پیشینه ختنه

در سالیان گذشته و یا در روستاهایی که به پزشک دسترسی ندارند، پوست آلت تناسلی نوزادان پسر را هنگام ختنه برش می دهند و از خاکستر به عنوان ضد عفونی کننده و ضد درد استفاده می کنند. این کار توسط یک فرد تجربگر صورت می گیرد. این روش قدیمی ترین متد ختنه نوزاد در منزل شناخته می شود. امروزه ختنه توسط متخصص دانش آموخته رشته ی پزشکی، هم در بیمارستان هم در منزل انجام می شود. در این نوع از ختنه، اگر در منزل انجام شود از داروهای بی حس کننده موضعی استفاده می شود. به دلیل استفاده از بی حس کننده ها در هنگام ختنه نوزاد در منزل، درد و سوزش حین ادرار آهسته آهسته سراغ کودک خواهد آمد.

انواع ختنه نوزاد در منزل

برای انجام ختنه به روش جراحی، دو مکانسیم یا روش تعریف شده است. متخصص جهت ختنه نوزاد در منزل ، یکی از دو گزینه زیر را برای انتخاب دارد:
1. روش حلقه (امروزی)
2. روش جراحی( سنتی)
ختنه با حلقه
جهت ختنه نوزاد در منزل به روش حلقه، نوزاد باید کمتر از سه ماه سن داشته باشد. در این روش، حلقه پلاستکی را پایین تر از کلاهک آلت تناسلی قرار می دهند سپس با نخ گره زده و مانع رسیدن خون و مواد غذایی به قسمت مورد نظر می شوند. متخصص می تواند پوست را همان لحظه جدا کند و حلقه باقی بماند تا بعد از بهبود بیوفتد یا پوست را جدا نکند در نتیجه بعد از 5-12 روز پس از حلقه گذاری، پوست قسمت جلوی گره سیاه شده و با حلقه بیوفتد. اگر بعد از 7 روز تنه آلت تناسلی متورم یا قرمز بود با پزشک تماس بگیرید.

ختنه با جراحی

این روش از ختنه نوزاد در منزل ، برای نوزدان بالای سه ماه در نظر گرفته می شود. در ختنه با این شیوه، جراح پوست محل مورد نظر را برش داده و با بخیه آن را می دوزد. وجود چند قطره خون یا مایع سفید در محل ختنه طبیعی است نگران نباشید اگر خونریزی زیاد بود با پزشک تماس بگیرید. در صورت مشاهده مایع سفید رنگ شبیه چرک (چرک یا عفونت نیست) ، شست و شو با آب و صابون و هوا دهی بهبود دهنده زخم هستند.

فواید ختنه

کاهش عفونت ادراری
هنگامی که پوست در قسمت نوک آلت تناسلی جمع شود احتمال به دام افتادن میکروارگانیسم ها زیاد است همچنین به دلیل عدم امکان شستشوی این قسمت، عفونت ادراری تشدید می شود. عفونت ادراری در آینده مشکلات کلیوی را رقم می زند.
کاهش عفونت مقاربتیHIV
مردانی که در کودکی ختنه شده اند کمتر در معرض مبتلا شدن به عفونت های مقاربتی مانند سوزاک و ایدز هستند. برخی عفونت های مقاربتی منجر به نازایی می شوند.

کاهش فیموز

به جمع نشدن و سفت شدن سر آلت تناسلی گفته می شود که در هنگام ادرار عقب نمی رود و می تواند منجر به عوارضی مانند: عدم توانایی ادرار کردن، التهاب، تورم و مشکل در نعوظ شود.

فواید ختنه نوزاد در منزل

تمرکز پزشک در بیمارستان به دلیل کمبود وقت و نفرات زیاد در انتظار ختنه کاهش می یابد. هنگامی که شما خدمات ختنه نوزاد در منزل را درخواست کرده اید؛ پزشک تمام حواس و تمرکزش معطوف به یک نوزاد خواهد بود. ضمن اینکه شما با این درخواست از: ترافیک های سنگین، عدم حضور پزشک در ساعات درخواستی شما، معطل ماندن برای رزرو نوبت، سرایت بیماری ها به ویژه در همه گیری کرونا، عدم دسترسی به داروهای تجویزی پزشک و… در امان می مانید.
عوارض ختنه نوزاد در منزل
عوارض حلقه
هرکدام از روش های انتخاب شده برای ختنه نوزاد در منزل عوارض خاص خود را دارند. در ختنه نوزاد در منزل به روش حلقه شاهد عوارضی مثل: کشیدگی در پوست یا ایجاد پوست اضافی به دلیل کم یا زیاد برداشتن پوست، دل درد و بی قراری در اثر جابه جایی حلقه هنگام ادرار و اثرات روانی ناشی از ترس کودک هستیم.

عوارض جراحی

هنگامی که ختنه نوزاد در منزل به این روش صورت می گیرد پوست، بعد از برش دچار خونریزی می شود و تا زمانی که بخیه زده نشود یا محل برش سوزانده نشود خونریزی ادامه می یابد. در بعضی از موارد ممکن است چسبندگی ایجاد شود که نوزاد را در ادرار کردن با مشکل مواجه کند.
بهترین روش ختنه نوزاد در منزل
تا قبل از سه ماهگی بهترین روش برای ختنه نوزاد در منزل ، استفاده از حلقه است. مزایای روش حلقه عبارتند از :
• امکان پوشک کردن نوزاد به دلیل نبود پانسمان وجود دارد.
• با بی حسی موضعی انجام می شود.
• شستشو و حمام کردن نوزاد می تواند بدون دغدغه انجام شود.
• خونریزی بسیار کم است.
جراحی
میزان خون ریزی بستگی به سن نوزاد و نوع ختنه نوزاد در منزل دارد. معمولا خونریزی با افزایش سن، افزایش می یابد. انتخاب نوع ختنه نوزاد در منزل، با توجه به سن و شرایط جسمانی نوزاد با پزشک خواهد بود. اما آگاهی درباره ی شرایط بعد از جراحی لازم است.
• نوزاد را نمی توان تا چند روز پوشک کرد زیرا امکان از بین رفتن پانسمان و ایجاد درد برای نوزاد وجود دارد.
• جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد.
• حمام کردن بعد از یک هفته امکان پذیر است.
نکته! اعتماد به تجربه پزشک در انتخاب نوع ختنه بسیار مهم است که منجر به نتیجه عالی در ختنه نوزاد در منزل خواهد شد.
بهترین زمان ختنه نوزاد در منزل
طبق برآورد هایی که بر روی نوزادان صورت گرفته است بهترین زمان ختنه نوزاد در منزل ، 40 روز بعد از تولد می باشد. زیرا بدن نوزادان نارس کمی جان گرفته است و محل ختنه با سرعت بیشتری التیام می یابد. ضمن اینکه ختنه با بی حسی موضعی قابل انجام است و نیازی به بیهوشی عمومی نیست. خونریزی، درک، ترس و درد نوزاد نیز نسبت به نوزادان بزرگتر، کمتر خواهد بود.

ختنه نوزاد

مراقبت بعد از ختنه نوزاد در منزل

بعد از انجام ختنه نوزاد در منزل ، پزشک به والدین استفاده از گاز نرم یا باندهای مخصوصی( در روش جراحی) را توصیه می کند. نکات زیر را رعایت کنید:
• در هر بار تعویض پوشک، گاز جدیدی را استفاده کنید.
• پوشک را جهت عدم فشار به آلت نوزاد محکم نبندید.
• پماد های تجویزی را پس از هر بار شستشو برای نوزاد بمالید.
• از محصولات خاص و منقبض کننده جهت شستشو استفاده نکنید.
• پوشک را زود به زود عوض کنید.
• در صورت آلوده شدن محل ختنه به مدفوع، از آب ولرم و صابون استفاده کنید.
مراجعه به پزشک
اگر بعد از انجام ختنه نوزاد در منزل ، علائم زیر را مشاهده کردید به پزشک مراجعه کنید یا ویزیت پزشک در منزل را امتحان کنید:
• خونریزی ادامه دار یا زیاد
• تب
• تاول های پر از چرک
• تورم و قرمزی نوک آلت تناسلی
• عدم ادرار بعد از 12 ساعت
• پوست اضافی

ختنه با لیزر

انجام برش توسط لیزر در هنگام ختنه نوزاد در منزل ، هیچ ارجحیتی نسبت به سایر روش ها ندارد بلکه خطر عفونت در ختنه با لیزر بیش از سایر روش هاست. بدین سبب این روش توصیه نمی گردد.

ختنه نوزاد در منزل تهران

کلانشهر تهران با توجه به جمعیت بالایی که دارد اگر کسی ساکن تهران و خواستار ختنه نوزاد خود در بیمارستان ها باشد باید مدت ها در صف رزور قرار گیرد در صورت تعیین وقت با صرف زمان و هزینه در زمان همه گیری کرونا به آن دست یابد و در انتها نیز ممکن است از نحوه ی ختنه رضایت نداشته باشد. برای جلوگیری از این مشکلات، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات ختنه نوزاد در منزل می باشد.

ختنه نوزاد در منزل شمال تهران

از جمله مناطقی که موسسه شبانه روزی کیان خدمات ختنه نوزاد در منزل را ارائه می دهد شمال تهران می باشد شمال تهران مناطق مرفه نشین تهران به شمار می رود و ساکنان همیشه به دنبال بهترین خدمات پزشکی در منزل بوده اند. از امتیازات موسسه کیان که آن را سرآمد، متمایز از سایر موسسات نموده است می توان به: داشتن مجوز از وزارت بهداشت، شبانه روزی بودن، متخصص های مختلف از نظر جنسیت و مهارت، گستردگی خدمات ارائه شده، رضایت متقاضیان، داده های پزشکی بالا در موسسه و سایت اشاره کرد.

ختنه نوزاد درمنزل شهرک غرب و سعادت آباد

موسسه کیان خدمات ختنه نوزاد در منزل را در اختیار ساکنان شهرک غرب و سعادت آباد سریع ترین زمان ممکن و با بهترین پزشک قرار می دهد. کافی است با خطوط موسسه تماس بگیرید. کارشناسان به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند. در صورت رضایت از پاسخگویی و انتخاب این موسسه باید آدرس خود را پیامک یا لوکیشن کنید. با در نظر گرفتن ترافیک، پزشک در اسرع وقت در نزد شما حاضر خواهد بود.

ختنه نوزاد در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

ختنه کردن از ابتلا به بیماری هایی مثل ایدز یا سیفلیس جلوگیری نمی کند بلکه احتمال ابتلا را کاهش می دهد. همین احتمال کاهش، باعث افزایش باروری در بزرگسالی خواهد شد. ختنه نوزاد در منزل بهتر است در سن 3-5 سال صورت نگیرد زیرا کودک در این برهه از زندگی خود به دنبال شناخت هویت جنسی اش می باشد اگر امکان دارد از وقوع آن در این سن پرهیز کنید. ختنه نوزاد موجب بهداشت و سلامت اندام تناسلی پسران می شود اما در برخی از شرایط مثل: کوچک بودن آلت تناسلی، تجمع آب دور بیضه و یا چاقی کودک ممکن است وقوع آن به تعویق بیوفتد.

ختنه نوزاد در منزل

ختنه نوزاد در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

خدمات ختنه نوزاد در منزل در مناطق جردن، فرمانیه و آجودانیه در دسترس عزیزان و گرامیان ساکن این مناطق می باشد. بهتر است ختنه نوزاد زیر سه ماهگی انجام شود زیرا کنترل کودک در این سن راحت تر است. ضمن اینکه تحرک نوزاد بسیار پایین است که بهبود سریع تر را نوید می دهد. اما اگر امکان انجام ختنه در زیر سه ماهگی به دلایل پزشکی یا خانوادگی نبود. نگران نباشد فقط شرایط ختنه نوزاد در منزل تغییر می کند به جای بی حسی موضعی از بیهوشی عمومی استفاده می شود. اگر هنگام ختنه نیاز به تصویر برداری مانند سنوگرافی در منزل بود از طریق موسسه کیان در اختیار شما خواهد بود.

ختنه نوزاد در خانه غرب تهران

ازجمله مناطقی که خدمات ختنه نوزاد در منزل را می توانند بدون استرس و نگرانی دریافت کنند ساکنان مناطق غرب تهران مانند: پونک، چیتگر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، تهرانسر، کن، فردوس و… هستند. این افراد سطح فرهنگی بالا در زمینه بهداشت و سلامت دارند. در هنگام ختنه نوزاد در منزل، معمولا والدین یک جشن ترتیب می دهند حضور پزشک طبق وعده و سر وقت از اهمیت بالایی برخوردار است. متخصصان در موسسه کیان به خوش قولی و حاذق بودن شهره هستند. ضمنا در صورت نیاز خدمات رادیولوژی در منزل نیز به بیماران ارائه می شود.

ختنه نوزاد در خانه جنت آباد و ستارخان

جنت آباد و ستارخان از مناطق غرب تهران هستند که مردمانی با فرهنگ و اصیل دارند. کسانی که اعتقادات، سلامت جسمانی و بهداشت روانی نوزادشان برای آنان بسیار مهم است. از نکات ختنه نوزاد در منزل می توان به کاربرد بی حس کننده ها اشاره کرد. بی حس کننده می تواند به صورت پماد یا کرم استفاده شودکه بسیار رایج و کم عارضه هستند اما مدت اثر گذاری آن کمی طولانی و بین20 تا40 دقیقه می باشد. بی حس کننده می تواند به صورت تزریقی وارد بدن نوزاد شود سرعت اثرگذاری آن ها زیاد و مدت زمان ماندگاری بی حسی بیشتر است.

ختنه نوزاد در منزل صادقیه و اکباتان

صادقیه و اکباتان می توانند مقصد پزشکان موسسه کیان جهت ارائه خدمات ختنه نوزاد در منزل باشند. اگر نوزاد شما دارای هایپوسپادیاس باشد نباید ختنه را انجام دهید. هایپوسپادیاس به معنی پایین بودن سوراخ آلت تناسلی است. آگاهی های خود را درباره ی نکات و دستورالعمل های ختنه افزایش دهید . این مطالعه از استرس شما می کاهد. مطمئن باشید نوزاد آرامش شما را حس می کند. هرچه نوزاد آرام تر باشد عمل ختنه با موفقیت بیشتری همراه خواهد بود. از دیگر خدمات موسسه کیان اعزام آمبولانس خصوصی به محل می باشد.

ختنه نوزاد در منزل شرق تهران

مناطق شرق تهران از نقاط پرجمعیت و خوش آب وهوای تهران محسوب می شود . ساختار شهری ، فرهنگ بالای مردم منطقه گواه خوبی است بر اینکه همیشه به دنبال بهترین ها بوده اند. موسسه کیان خدمات ختنه نوزاد در منزل را با بهترین ، حاذق ترین ، متعهد ترین پزشکان در اختیار مردم مناطق: حکیمیه، نارمک، تهران نو، دلاوران، شمیران نو، افسریه، نبرد، استخر، علم وصنعت، فرجام، هنگام، سراج، مجیدیه و… قرار می دهد. برخی از نوزادان با بیماری های قلبی دست وپنجه نرم می کنند اگر احتیاج به اکو قلب در منزل داشتید آن را از موسسه کیان بخواهید.

ختنه نوزاد در منزل تهرانپارس و پیروزی

اگر ساکن تهرانپارس و پیروزی هستید و به دنبال موسسه معتبر جهت ختنه نوزاد در منزل می گردید. می توانید براساس شاخصه های زیر به موسسه کیان اعتماد کنید:
• درمان و عمل ختنه موفق. زیرا موسسه در حین جذب بهترین های هر رشته و تخصص را از نظر علمی، عملی، اخلاقی و اجتماعی گزینش می کند.
• کاهش احتمال بروز مشکلات اجتماعی و قضایی نسبت به پزشکانی که به صورت فردی فعالیت می کنند.
• از پرسنل، پزشکان و متخصصان اعزامی؛ مدارک تحصیلی معتبر و ضمانت نامه اخذ گردیده است. موسسه از وزارت بهداشت مجوزهای لازم را دریافت کرده است.

ختنه نوزاد در منزل جنوب تهران

جنوب تهران نیز مانند شمال تهران خدمات یکسانی را در ختنه نوزاد در منزل توسط موسسه کیان دریافت می کند. مادران به دلیل استرس و روحیه لطیف ممکن است در حین انجام ختنه، افت فشار پیدا کنند در این شرایط تزریق سرم در منزل می تواند کمک کننده باشد. به پزشکان اعتماد کنید. پزشک اعزامی به منزل بالای بیست سال سابقه کار در قسمت نوزادان بیمارستان را دارد. انجام ختنه می تواند باعث کاهش عفونت ادراری، کاهش عفونت های مقاربتی، کاهش التهاب ناشی از بیماری فیموز شود.

ختنه نوزاد در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلامشهر از مناطق جنوب تهران به شمار می روند مردمان این مناطق اعتقاداتی عمیق دارند. اعتقاداتی که فواید آن امروزه با علم پزشکی اثبات شده است. یکی از این اعتقادات ختنه نوزاد است که می تواند در بیمارستان یا منزل انجام شود. بهترین پزشکان که مشکل رزرو وقت ندارن از طریق خدمات آنلاین در خدمت هموطنان قرار می گیرد. در سایت ها فواید و عوارض ختنه نوزاد در منزل توضیح داده شده است با جمع آوری اطلاعات تصمیم گیری علمی و راحت تر خواهد بود.
هر موسسه روش ها و ویژگی های مختص به خود را دارد. موسسه ای را انتخاب کنید که تمام جوانب کار را سنجیده و اقدام به ارائه خدمات ختنه نوزاد در منزل نموده است.

ختنه نوزاد در منزل شبانه روزی کیان

موسسات بیشماری خدمات پزشکی و پرستاری مختلفی را در اختیار ایرانیان قرار می دهند. اما اینکه شما بتوانید از بین این موسسات بهترین را انتخاب کنید نیاز به داشتن آگاهی از طرز فعالیت و اولویت بندی گوگل دارد. این موسسات علاوه بر فعالیت در فضای حقیقی برای اینکه در صدر سایت های گوگل قرار گیرند باید دامنه خدمات رسانی، رضایت مشتری و داده های پزشکی بالایی را در سایت ها بارگذاری کرده باشند. همین فعالیت روزانه، قانونی و باکیفیت موسسات را نشان می دهد. موسسه خدمات پزشکی کیان ختنه نوزاد در منزل را به صورت شبانه روزی در تمام نقاط تهران ارائه می دهد.

مرکز کیان خدماتی مانند رادیولوژی در منزل ، گچ گیری در منزل ، فصد خون در منزل و… نیز دارد ، در صورت نیاز کلیک کنید.

برای ختنه نوزاد، مراکز خدمات پزشکی  در منزل هایی مانند مرکز کیان وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. برخی از ویژگی‌ های یک مرکز خدمات پزشکی برای ختنه نوزاد عبارت‌اند از:

۱- داشتن تجهیزات پزشکی حرفه‌ای و با کیفیت بالا

۲- داشتن پزشکان و پرستاران مجرب و متخصص در زمینه ختنه نوزاد

۳- رعایت استانداردهای بهداشتی و بهداشت حرفه ای در انجام خدمات

۴- ارائه مشاوره قبل از ختنه به والدین و خانواده نوزاد

ویژگیهای مرکز کیان برای ارائه خدمات ختنه نوزاد در منزل

آگاهی از ویژگی های خدمات پزشکی ارائه شده در منزل مربوط به ختنه نوزاد به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید.

این ویژگی ها را در زیر با هم مرور می کنیم :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات ختنه نوزاد در منزل تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که ممکن است خانواده نوزاد داشته باشند، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ختنه کردن نوزاد در منزل تهران و کرج در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام ختنه نوزاد در خانه ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

اگر ختنه درست انجام نشود ؟

در صورتی که عمل ختنه به درستی انجام نشود باید منتظر بروز عوارضی مثل افزایش احتمال ابتلا به عفونت ادراری ، کشیده شدن آلت تناسلی به داخل شکم ( ممکن است به جراحی برای بیرون کشیدن آن نیاز باشد ) ، چسبندگی ، استرس دوران بلوغ و.. باشید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest