ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پرستاری از کودک در منزل ( مراقبت و نگهداری )

پرستار کودک (مراقب) فردی می باشد که در انجام امور شخصی کودک و آموزش به کودک در منزل مهارت دارد و حرفه ای است و اغلب به صورت تخصصی از کودک در غیاب یا حضور خانواده در منزل مراقبت می نماید.

اگر شما یک خانواده شاغل می باشد و برای ساعات مشخص از روز نیاز به پرستار کودک در منزل دارید، اگر به صورت شبانه روزی برای فرزند عزیز خود نیاز به مراقب دارید، اگر کودک شما دارای استرس، اضطراب، شب ادراری و … است و نیاز به مشاور کودک در منزل دارید ما به صورت شبانه روز برای رفع نگرانی و برآورده کردن خواسته شما آماده خدمت رسانی می باشیم.

پرستار کودک در منزل - مراقب کودک در منزل

مراقبت و نگهداری از کودک در منزل با پرستاران مجرب موسسه کیان با بهترین قیمت

در کدام شرایط نیاز به پرستار کودک در منزل است؟

 • در بعضی از روزهای سال و فقط برای ساعات مشخصی از روز در موقعیت هایی مانند مهمانی و مسافرت
 • در  ایجاد شرایط غیرمنتظره
 • در صورت بستری بودن در بیمارستان
 • وقتی که فرزند چند قلو متولد می شود
 • هنگام نگهداری از فرزند چند قلو
 • روزهای خاصی از هفته برای رسیدگی به کارهای شخصی
 • جهت داشتن وقت استراحت و کنترل خستگی ناشی از کودک داری
 • در مسافرت ها برای مواظبت از کودک همراهتان باشد.
 • مراقبت از کودک زمانی که شما سر کار هستید

انواع خدمات پرستاری از کودک

زمانی که مراکز ارائه دهنده خدمات مراقبتی – پرستاری کودک در اطراف شما می باشند بهترین راه حل برای مراقبت از کودک در محیط خانواده و به دور از استرس، استفاده از پرستاران و مراقبین کودک می باشد .

در این مراکز تعداد زیادی مادر با عنوان مادریار، کودک یار و روانشناس کودک وجود دارند که میتوانند در امر مراقبت از نوزاد یا کودک شما کمک کنند، اماده همکاری می باشند. خدمات گسترده ای از خدمات مراقبتی از نوزاد و کودک در مراکز خدمات مراقبتی – پرستاری کودک با توجه به نیاز و شرایط خانواده ارائه میگردد. این خدمات شامل مراقبت از کودک، انجام اموز شخصی کودک، تغذیه و شست و شو، آموزش و بازی و در موارد تخصصی و بیماری های  کودک مراقبت و کار با شرایط ویژه کودک صورت می گیرد.

با ما تماس بگیرید.

02122096805

 

مادر یار

مراقبینی که در این گروه فعالیت می کنند افرادی هستند که تجربه مادر شدن دارند، اصول نگهداری از کودک را می دانند و بر روند رشد کودک اشراف دارند. این افراد تحصیلات دانشگاهی ندارند و مادریاران به صورت ویژه اغلب از کودکان زیر 2 سال مراقبت می کنند و توانایی آموزش تخصصی به کودک ندارند و از عادات، پروسه رشد و نیازهای کودک در سنین مختلف آگاهی دارند و در کنار مراقبت از کودک انجام امور منزل را نیز بر عهده دارند.

 

از جمله وظایفی که مادر یار به عهده دارد شامل موارد زیر است.

 • تربیت کودک بر اساس توصیه و معیار های والدین
 • آماده نمودن شیر خشک نوزاد و تهیه غذای کودک
 • کمک کردن به تغذیه کودک
 • استحمام و شست و شوی کودک
 • تعویض لباس ها و پوشک کودک
 • سشتن لباس کثیف کودک
 • کمک به دستشویی رفتن کودک و آموزش کنترل آن
 • در مورد نظافت شخصی و آداب معاشرت به کودک آموزش می دهد
 • آموزش انضباط به کودک با توجه به توصیه والدین
 • آماده نمودن غذای خانواده
 • خواندن قصه برای کودک
 • شستن ملحفه و مرتب کردن تخت خواب کودک
 • آماده کردن تغذیه و میان وعده برای کودکی که به مدرسه یا کلاس آموزشی خواهد رفت.
 • برنامه ریزی برای اوقات فراغت مانند بازی در خانه، رفتن به شهربازی، و ورزش و کمک به اجرای این برنامه ها.
 • با کودک به مدرسه برود و برگردد.
 • تشویق کودک به انجام تکالیف مدرسه
 • تمیز نگه داشتن محیط اطراف کودک در اتاق یا خارج از آن
 • فواصل زمانی تغذیه و خواب کودک را تنظیم  کند
 • انجام امور نظافتی منزل
 • انجام خرید روزانه برای خانه

کودکیار

دسته دوم کودک یاران می باشند. این دسته از مراقبین با داشتن مدرک کودکیاری و گذراندن دوره های آموزشی و همچنین فعالیت تخصصی در حوزه کودک به صورت حرفه ای تر به نگهداری از کودک خواهند پرداخت.

کودک یاران تمام وقت کاری خود را به مراقبت، بازی و آموزش با کودک اختصاص می دهند و امور نظافتی محدود به کودک را انجام می دهند. در این صورت والدین می توانند به امور شخصی، کاری و امور منزل رسیدگی نمایند و مراقبت از کودک را تحت نظر بگیرند. همچنین  شما می توانید برخی از آموزش ها و بازی های فکری و خلاقانه را از کودکیار بخواهید.

 

روانشناسان

 افرادی که کاملا تخصصی در حوزه کودک فعالیت دارند روانشناسان کودک می باشند، که پایه بازی و ارتباط خود با کودک را بر اساس علوم روانشناسی قرار می دهند. نتیجه تلاش روانشناسان کودک در حوزه کار با کودکان دارای افسردگی، استرس، اضطراب، بیش فعالی و عقب ماندگی ذهنی را در محیط امن خانه نمی توان نادیده گرفت و بی توجه رد شد.

مراقب آموزشی

در صورتی که والدین نیاز به مراقب کودک در زمینه خاصی از نظر اموزش زبان و یا  مهارت های زندگی به کودک  داشته باشند مرکز کیان  شرایطی به وجود آورده است تا خانواده خدمات مورد نظر خود را در منزل برای کودک فراهم نمایند.

پرستار کودک در منزل - مراقبت از کودک در منزل

چگونگی پرداخت حقوق پرستار کودک

عوامل مختلفی که بر عملکرد و انتخاب پرستار کودک تاثیر می گذارد، بر میزان حقوق پرستار کودک در منزل نیز موثر می باشد.

شما طی تماس با مراکز پرستاری کودک می توانید از جزئیات عملکرد پرستار و هزینه دقیق آن اطلاع کسب کنید.

 با ما تماس بگیرید.

02122096805

 

مزایای استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل

انعطاف پذیری در ساعات حضور پرستار در منزل: شما قادر هستید در زمان های مورد نظر خود پرستار را استخدام کنید و در بعضی از روزها که اتفاقات غیر منتظره و برنامه ریز نشده به وجود می آید و ساعت کار او را تغییر داده و یا از پرستار جایگزین استفاده نمایید.

شما فرزند خود را به فردی که مورد اطمینان شما و منتخب شما می باشد سپرده تا او را به مدرسه ببرد، از مدرسه به خانه بیاورد، او را به کلاس های آموزشی ببرد و برای او غذای مورد علاقه و سالم آماده کرده  و برای او وقت بگذارد.

کودکان همیشه از حضور در یک محیط نا آشنا می ترسند و بسیاری از آن ها تا مدت طولانی خود را با محیط جدید مطابقت نمی دهند. اما نگهداری از کودک در منزل به ارامش کودک و خانواده منجر خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه و وقت خانواده از دیگر نکات مهم پرستار کودک در منزل می باشد، با این روش نگهداری در هزینه سرویس رفت و آمد و یا در صورتی که این کار را والدین بر عهده دارند در وقت خود صرفه جویی می کنند.

پرستار کودک در منزل - نگهداری از کودک در منزل

امنیت کودک در منزل

اکثریت والدین معتقد هستند که فرزندان آنها در محیط خانه و زندگی خانوادگی شان احساس امنیت و شادابی بیشتری دارند. بسیاری دیگر به علت اینکه ساعات کارای متفاوتی دارند قادر نیستند در ساعات اداری در مراکز خارج از منزل مانند مهد کودک ها و همچنین رفت و آمدهایی در در مدت طولانی برای نگهداری از عزیزانشان دست به کار شوند.

پیدا کردن یک پرستار کودک خوب

 

گام اول

دقیقا مشخص نمایید به  چه پرستاری نیاز دارید. در این مورد با همسر خود هم اندیشی کنید.

پرستار کودک دقیقا در چه فعالیت هایی باید به شما کمک کند و چه مسئولیت هایی خواهد داشت؟

گام دوم

تحقیقات گسترده ای انجام دهید و دوستان و آشنایان خود در مورد تصمیمی که گرفته اید در جریان بگذارید و از تجارب آنها استفاده کنید. مهمترین منبع برا معرفی یک مرکز پرستار معتبر افراد قابل اعتماد می باشند.
مراکز پرستاری کودک را در اطراف خود پیدا کنید و به صورت حضوری برای دریافت مشاوره  به سراغ آنها بروید و یا از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین آن ها استفاده نمایید.

گام سوم

با پرستاران کودکی که به شما معرفی می شوند مصاحبه نمایید:

با آنها در مورد فلسفه کاریشان، علایق، سابقه کاری، مهارت رانندگی و چگونگی گذران اوقات فراغت و ایده هایی که در این زمینه دارند گفت و گو و صحبت کنید.

سعی کنید در زمانی مصاحبه انجام  می دهید کودک نیز در جلسه حضور داشته باشد. از این طریق می توانید شاهد تعامل کودک با پرستار و میزان مهارت پرستار در همراهی و برقراری ارتباط با کودک  خود باشید.

گام چهارم

در دوره ای آزمایشی عملکرد پرستار را مورد سنجش قرار دهید. از پرستار کودک بخواهید تا به صورت آزمایشی در کنار کودک شما حضور پیدا کند و از نزدیک عملکرد او را ارزیابی کنید و در نهایت با مرکز پرستاری کودک در منزل قرار داد ببندید.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

02122096805

مراقبت از کودک در منزل با موسسه کیان

ما با توجه به نیاز شما و کودک عزیزتان و با الویت قرار دادن گزینه های انتخابی شما در انتخاب پرستار کودک در منزل ، بهترین پرستاران را برای مراقبت از فرزند دلبند شما  با بهترین قیمت معرفی می کنیم.

از خدمات تخصصی ما برای شما این امکان فراهم است تا 48 ساعت عملکرد پرستار کودک را از نزدیک و در برخورد مستقیم با کودکتان بررسی نمایید و در صورت تمایل برای استخدام پرستار کودک در منزل اقدام کنید.

ما به طور مداوم ارتباط خود را با شما حفظ خواهیم کرد و در موقعیت های پیش بینی نشده پرستار جایگزین برای شما در دسترس قرار خواهیم داد.

در نهایت شما یک پرستار حرفه ای  کودک استخدام خواهید کرد که از مرکزی معتبر و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت  در منزل شما حضور داشته و طبق نظر و اهداف شما با کودک رفتار خواهد کرد.

پرستاران و مراقبین کیان خدمات خود را با بهترین کیفیت و امنیت، بالاترین سطح خدمات پرستاری از کودک در منزل و  انعطاف پذیری به خانواده ارائه خواهند داد.

موسسه  کیان آماده ارائه خدمات تزریق سرم ، تزریقات در منزل و پرستار سالمند جهت مراقبت از عزیزان شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *