غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

پرستار کودک در منزل با کمترین قیمت با پرستاران مجرب

پرستار کودک در منزل - مراقب کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

کودکان روحیه و رفتار های اجتماعی خاص خود را دارند. رفتار های صحیح مراقبان سلامت؛ حس اطمینان به جامعه و امید را در کودکان تقویت می کند. شرکت خدمات سلامتی در منزل کیان ، هنگام جذب و گزینش پرسنل تمام موازین قانونی اعم از: مدارک تحصیلی معتبر، ضمانت نامه و رزومه پرستاران (سابقه بالای ده سال کار بیمارستانی) را اخذ نموده است و بهترین آنان را در زمینه هایی مثل: توانایی برقراری ارتباط با بیمار به ویژه کودکان، اخلاق مداری، مسئولیت پذیری ، داشتن حوصله، محتاط بودن، مهارت در انجام انواع خدمات، تسلط بر کنترل اوضاع محیطی انتخاب می کند شما میتوانید پرستار کودک در منزل خودتان بصورت شبانه روزی برای کودکتان دریافت کنید و این خدمات به صورت 24 ساعته و در تمام نقاط تهران در دسترس شماست.

کمی استراحت کنید!

فرزند شما بخش مهمی از زندگی شماست اما برای شاد بودن و حضور در کنار فرزندتان ، باید سلامتی خود را پرورش دهید .

پدر و مادر بودن وظیفه سنگینی است که باید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر وضعیت روحی و جسمی از فرزندتان مراقبت کنید و این شرایط با شاغل بودن شما سخت تر می شود.

پرستار کودک در منزل
وظایف پرستار کودک در منزل

توجه به نکات تربیتی

با توجه به مشغله والدین در عصر کنونی، تربیت کودکان در زمینه های احترام به بزرگتر، ادب، مسئولیت پذیر بار آمدن کودک بر عهده پرستار می باشد. احترام به شخصیت و منش کودک از نکات تربیتی است.

توجه به پرورش روحی

توجه به پرورش روحی
روحیه و روان کودک در زمانی که والدین در منزل حضور ندارند. تحت تاثیر پرستار است. همین امر، پرستار کودک را ملزم به آشنایی با روانشناسی، بازی های کودکانه ، توجه به ورزش و گردش کودک خواهد کرد.

مراقبت جسمانی

وظایف پرستار کودک شامل: دادن شیر خشک یا دوشیده شده ی مادر به نوزاد، خوابانیدن نوزاد، مرتب کردن تخت، تهیه غذای کودک، همراهی کودک در مسافرتها ، کمک به انجام تکالیف وکمک به نظافت است.

مراقب سلامتی

همراهی کردن کودک در مراجعه به پزشکان، مراقبت از کودک هنگام بیماری، رعایت بهداشت نوزاد مانند حمام کردن _کوتاهی ناخن ها، ماساژ نوزاد، تعویض به موقع پوشک و… از وظایف پرستار کودک می باشد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

ویژگی خدمات پرستاری از کودک در منزل کیان

ما در اینجا به معرفی برخی شاخص های مثبت موسسه شبانه روزی کیان در هنگام ارائه خدمات پرستاری از کودک در منزل تهران پرداخته ایم که عبارتند از : 

دارای مجوز رسمی 

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات مراقبت از کودک در منزل تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

پرستاران آقا و خانم

با توجه به مسائل اجتماعی ، عرفی و روانپزشکی برای آسایش کودکان سعی شده که پرستاران خانم و آقا برای نگهداری از کودک در منزل تهران اعزام گردند.

اقدامات لازم برای استخدام پرستار بچه در منزل

برداشتن گام های زیر برای استخدام پرستار بچه در منزل به شما پیشنهاد می ود:

1. تماس با ما . با شماره های موجود در این سایت تماس گرفته و درباره شرایط خود با کارشناسان موسسه کیان مصاحبه کنید.

قیمت پرستار کودک در منزل

قیمت پرستار کودک در منزل 1401با توجه به نوع خدمات ارائه شده متفاوت است. تعرفه قیمت همه ی موسسات طبق فهرست منتشر شده وزارت بهداشت در سال 1400 تعیین می شود. قیمت پرستار کودک در منزل در تهران تعیین شده توسط موسسه کیان شفاف، منصفانه و متناسب با نیاز بیماران می باشد. بانیان موسسه در تلاشند که جامعه ای سالم با کمترین دغدغه را برای هموطنان بسازند. جلب رضایت شما باعث ارائه بهتر خدمات پرستار بچه در منزل خواهد شد. در صورت نارضایتی از نحوه ارائه خدمات، حتما با موسسه در میان بگذارید. هم چنین می توانید برای مشاوره و دریافت پاسخ برای پرسش های خود درباره هزینه استخدام پرستار کودک در منزل تهران با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید.

پرستار کودک (مراقب) فردی می باشد که در انجام امور شخصی کودک و آموزش به کودک در منزل مهارت دارد و حرفه ای است و اغلب به صورت تخصصی از کودک در غیاب یا حضور خانواده در منزل مراقبت می نماید.

اگر شما یک خانواده شاغل می باشد و برای ساعات مشخص از روز نیاز به پرستار کودک در منزل دارید، اگر به صورت شبانه روزی برای فرزند عزیز خود نیاز به مراقب دارید، اگر کودک شما دارای استرس، اضطراب، شب ادراری و … است و نیاز به مشاور کودک در منزل دارید ما به صورت شبانه روز برای رفع نگرانی و برآورده کردن خواسته شما آماده خدمت رسانی می باشیم.

در کدام شرایط نیاز به پرستار کودک در منزل است؟

 • در بعضی از روزهای سال و فقط برای ساعات مشخصی از روز در موقعیت هایی مانند مهمانی و مسافرت
 • در  ایجاد شرایط غیرمنتظره
 • در صورت بستری بودن در بیمارستان
 • وقتی که فرزند چند قلو متولد می شود.
 • هنگام نگهداری از فرزند چند قلو
 • روزهای خاصی از هفته برای رسیدگی به کارهای شخصی
 • جهت داشتن وقت استراحت و کنترل خستگی ناشی از کودک داری
 • در مسافرت ها برای مواظبت از کودک همراهتان باشد.
 • مراقبت از کودک زمانی که شما سر کار هستید.

انواع خدمات پرستاری از کودک

زمانی که مراکز ارائه دهنده خدمات مراقبتی – پرستاری کودک در اطراف شما می باشند بهترین راه حل برای مراقبت از کودک در محیط خانواده و به دور از استرس، استفاده از پرستاران و مراقبین کودک می باشد .

در این مراکز تعداد زیادی مادر با عنوان مادریار، کودک یار و روانشناس کودک وجود دارند که می توانند در امر مراقبت از نوزاد یا کودک شما کمک کنند، اماده همکاری می باشند. خدمات گسترده ای از خدمات مراقبتی از نوزاد و کودک در مراکز خدمات مراقبتی – پرستاری کودک با توجه به نیاز و شرایط خانواده با استخدام پرستار کودک فراهم می گردد. این خدمات شامل مراقبت از کودک، انجام اموز شخصی کودک، تغذیه و شست و شو، آموزش و بازی و در موارد تخصصی و بیماری های  کودک مراقبت و کار با شرایط ویژه کودک صورت می گیرد.

تماس با ما

مادر یار

مراقبینی که در این گروه فعالیت می کنند افرادی هستند که تجربه مادر شدن دارند، اصول نگهداری از کودک را می دانند و بر روند رشد کودک اشراف دارند. این افراد تحصیلات دانشگاهی ندارند و مادریاران به صورت ویژه اغلب از کودکان زیر 2 سال مراقبت می کنند و توانایی آموزش تخصصی به کودک ندارند و از عادات، پروسه رشد و نیازهای کودک در سنین مختلف آگاهی دارند و در کنار مراقبت از کودک انجام امور منزل را نیز بر عهده دارند.

وظایف مادر یار

 • تربیت کودک بر اساس توصیه و معیار های والدین
 • آماده نمودن شیر خشک نوزاد و تهیه غذای کودک
 • کمک کردن به تغذیه کودک
 • استحمام و شست و شوی کودک
 • تعویض لباس ها و پوشک کودک
 • سشتن لباس کثیف کودک
 • کمک به دستشویی رفتن کودک و آموزش کنترل آن
 • در مورد نظافت شخصی و آداب معاشرت به کودک آموزش می دهد
 • آموزش انضباط به کودک با توجه به توصیه والدین
 • آماده نمودن غذای خانواده
 • خواندن قصه برای کودک
 • شستن ملحفه و مرتب کردن تخت خواب کودک
 • آماده کردن تغذیه و میان وعده برای کودکی که به مدرسه یا کلاس آموزشی خواهد رفت.
 • برنامه ریزی برای اوقات فراغت مانند بازی در خانه، رفتن به شهربازی، و ورزش و کمک به اجرای این برنامه ها.
 • با کودک به مدرسه برود و برگردد.
 • تشویق کودک به انجام تکالیف مدرسه
 • تمیز نگه داشتن محیط اطراف کودک در اتاق یا خارج از آن
 • فواصل زمانی تغذیه و خواب کودک را تنظیم  کند
 • انجام امور نظافتی منزل
 • انجام خرید روزانه برای خانه

کودکیار

دسته دوم کودک یاران می باشند. این دسته از مراقبین با داشتن مدرک کودکیاری و گذراندن دوره های آموزشی و همچنین فعالیت تخصصی در حوزه کودک به صورت حرفه ای تر به نگهداری از کودک خواهند پرداخت.

کودک یاران تمام وقت کاری خود را به مراقبت، بازی و آموزش با کودک اختصاص می دهند و امور نظافتی محدود به کودک را انجام می دهند. در این صورت والدین می توانند به امور شخصی، کاری و امور منزل رسیدگی نمایند و مراقبت از کودک را تحت نظر بگیرند. همچنین  شما می توانید برخی از آموزش ها و بازی های فکری و خلاقانه را از کودکیار بخواهید.

روانشناسان

 افرادی که کاملا تخصصی در حوزه کودک فعالیت دارند روانشناسان کودک می باشند، که پایه بازی و ارتباط خود با کودک را بر اساس علوم روانشناسی قرار می دهند. نتیجه تلاش روانشناسان کودک در حوزه کار با کودکان دارای افسردگی، استرس، اضطراب، بیش فعالی و عقب ماندگی ذهنی را در محیط امن خانه نمی توان نادیده گرفت و بی توجه رد شد.

مراقب آموزشی

در صورتی که والدین نیاز به مراقب کودک در زمینه خاصی از نظر اموزش زبان و یا  مهارت های زندگی به کودک  داشته باشند مرکز کیان  شرایطی به وجود آورده است تا خانواده خدمات مورد نظر خود را در منزل برای کودک فراهم نمایند.

پرستار کودک در منزل

چگونگی پرداخت حقوق پرستار کودک

عوامل مختلفی که بر عملکرد و انتخاب پرستار کودک تاثیر می گذارد، بر میزان حقوق پرستار کودک در منزل نیز موثر می باشد.

شما طی تماس با مراکز پرستاری کودک می توانید از جزئیات عملکرد پرستار و هزینه دقیق آن اطلاع کسب کنید.

تماس با ما

مزایای استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل

انعطاف پذیری در ساعات حضور پرستار در منزل : شما قادر هستید در زمان های مورد نظر خود پرستار را استخدام کنید و در بعضی از روزها که اتفاقات غیر منتظره و برنامه ریز نشده به وجود می آید و ساعت کار او را تغییر داده و یا از پرستار جایگزین استفاده نمایید.

شما فرزند خود را به فردی که مورد اطمینان شما و منتخب شما می باشد سپرده تا او را به مدرسه ببرد، از مدرسه به خانه بیاورد، او را به کلاس های آموزشی ببرد و برای او غذای مورد علاقه و سالم آماده کرده  و برای او وقت بگذارد.

کودکان همیشه از حضور در یک محیط نا آشنا می ترسند و بسیاری از آن ها تا مدت طولانی خود را با محیط جدید مطابقت نمی دهند. اما نگهداری از کودک در منزل به ارامش کودک و خانواده منجر خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه و وقت خانواده از دیگر نکات مهم پرستار کودک در منزل می باشد، با این روش نگهداری در هزینه سرویس رفت و آمد و یا در صورتی که این کار را والدین بر عهده دارند در وقت خود صرفه جویی می کنند.

 مراقبت از کودک در منزل

امنیت کودک در منزل

اکثریت والدین معتقد هستند که فرزندان آنها در محیط خانه و زندگی خانوادگی شان احساس امنیت و شادابی بیشتری دارند. بسیاری دیگر به علت اینکه ساعات کارای متفاوتی دارند قادر نیستند در ساعات اداری در مراکز خارج از منزل مانند مهد کودک ها و همچنین رفت و آمدهایی در در مدت طولانی برای نگهداری از عزیزانشان دست به کار شوند.

پیدا کردن یک پرستار کودک خوب

گام اول

دقیقا مشخص نمایید به  چه پرستاری نیاز دارید. در این مورد با همسر خود هم اندیشی کنید.

پرستار کودک دقیقا در چه فعالیت هایی باید به شما کمک کند و چه مسئولیت هایی خواهد داشت؟

گام دوم

تحقیقات گسترده ای انجام دهید و دوستان و آشنایان خود در مورد تصمیمی که گرفته اید در جریان بگذارید و از تجارب آنها استفاده کنید. مهمترین منبع برا معرفی یک مرکز پرستار معتبر افراد قابل اعتماد می باشند.
مراکز پرستاری کودک را در اطراف خود پیدا کنید و به صورت حضوری برای دریافت مشاوره  به سراغ آنها بروید و یا از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین آن ها استفاده نمایید.

گام سوم

با پرستاران کودکی که به شما معرفی می شوند مصاحبه نمایید:

با آنها در مورد فلسفه کاریشان، علایق، سابقه کاری، مهارت رانندگی و چگونگی گذران اوقات فراغت و ایده هایی که در این زمینه دارند گفت و گو و صحبت کنید.

سعی کنید در زمانی مصاحبه انجام  می دهید کودک نیز در جلسه حضور داشته باشد. از این طریق می توانید شاهد تعامل کودک با پرستار و میزان مهارت پرستار در همراهی و برقراری ارتباط با کودک  خود باشید.

گام چهارم

در دوره ای آزمایشی عملکرد پرستار را مورد سنجش قرار دهید. از پرستار کودک بخواهید تا به صورت آزمایشی در کنار کودک شما حضور پیدا کند و از نزدیک عملکرد او را ارزیابی کنید و در نهایت با مرکز پرستاری کودک در منزل قرار داد ببندید.

تماس با ما

مراقبت از کودک در منزل موسسه کیان

ما با توجه به نیاز شما و کودک عزیزتان و با الویت قرار دادن گزینه های انتخابی شما در انتخاب پرستار کودک در منزل ، بهترین پرستاران را برای مراقبت از فرزند دلبند شما  با بهترین قیمت معرفی می کنیم.

از خدمات تخصصی ما برای شما این امکان فراهم است تا 48 ساعت عملکرد پرستار کودک را از نزدیک و در برخورد مستقیم با کودکتان بررسی نمایید و در صورت تمایل برای استخدام پرستار کودک در منزل اقدام کنید.

ما به طور مداوم ارتباط خود را با شما حفظ خواهیم کرد و در موقعیت های پیش بینی نشده پرستار جایگزین برای شما در دسترس قرار خواهیم داد.

در نهایت شما یک پرستار حرفه ای  کودک استخدام خواهید کرد که از مرکزی معتبر و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت  در منزل شما حضور داشته و طبق نظر و اهداف شما با کودک رفتار خواهد کرد.

پرستاران و مراقبین کیان خدمات خود را با بهترین کیفیت و امنیت، بالاترین سطح خدمات پرستاری از کودک در منزل و  انعطاف پذیری به خانواده ارائه خواهند داد.

موسسه  کیان آماده ارائه خدمات تزریق سرم ، تزریقات در منزل و پرستار سالمند و رادیولوژی در منزل جهت مراقبت از عزیزان شما می باشد.

خدمات ما شامل پرستاری کودک، مشاوره کودک، مشاوره خانواده و توانبخشی کودک می‌باشد. تیم ما از پرستاران و مشاوران با تجربه در زمینه کودکان تشکیل شده است که به صورت شبانه روزی آماده رفع نگرانی های شما و برآورده کردن نیازهای کودک عزیز شما هستند.با توجه به تخصص و تجربه کاری تیم ما، می‌توانیم به بهبود روند رشد و توسعه کودک شما کمک کنیم. لطفا در صورت نیاز با ما تماس بگیرید. ما حتی آماده اعزام متخصص کودکان در منزل هستیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.