ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریق سفازولین در منزل

سفازولین از جمله آنتی بیوتیک هایی است که در درمان عفونت های بعد از جراحی و ادراری ناشی از باکتری گرم مثبت و گرم منفی به کار می رود. بانوان ممکن است به دلیل ملاحظاتی شرعی یا قومیتی که دارند، با عدم مراجعه به موقع زمان طلایی درمان را از دست بدهند. در بحث درمان و سلامتی خود نیازی به حذف حساسیت های شرعی خود ندارید زیرا موسسه کیان تمام خدمات خود را متناسب با نیاز و عرف جامعه ارائه می دهد. پرستار اعزامی آقا یا خانم: فردی متعهد، اخلاق مدار، دارای تبحر در انواع تزریق و مهارت درک بالاست.

تزریق سفازولین در منزل

وظایف پرستار جهت تزریق سفازولین

بررسی وضعیت

عوامل موثر زیادی در انجام یک تزریق موفق دخیل هستند. گام های نخستین از اهمیت بالایی برخوردارند. پرستار در وهله اول شرایط و وضعیت سلامتی، جسمانی بیمار را بررسی خواهد کرد.

ثبت وقایع

اتفاقاتی که در زمان قبل از تزریق، حین تزریق و بعد از تزریق برای علائم حیاتی و بالینی می افتد، توسط پرستار ثبت می شود تا در صورت مشاهده هر گونه تغییر، اقدامات مناسب انجام شود.

روحیه دهی

دریافت دارو به تنهایی، درمان موفقیت آمیز را رقم نخواهد زد. توجه به حالات روحی، دغدغه های بیمار، عدم داشتن استرس و امیدآفرینی سبب تقویت بدن بیماران در برابر مشکلات می شود.

تزریق دارو

پرستار با توجه به نوع دارو، دوز تجویزی، وضعیت جسمانی فرد و…. ، نوع تزریق را انتخاب کرده و با تجهیزات استریل در محیطی ایمن، طبق پروتکل های ستاد ملی کرونا تزریق را انجام می دهد.

تزریق سفازولین در منزل

تعرفه قیمت تزریق آمپول سفازولین در منزل

قیمت تزریقات در موسسه کیان طبق ابلاغیه ای که توسط وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال 1400منتشر شده است، صورت می گیرد. قیمت ها بر اساس عواملی چون: گوناگونی انواع تزریق، نحوه ی آن ، لوازم مورد نیاز، مسیر طی شده و… متفاوت تعیین شده اند. اگر به دنبال موسسه ای ارزان، با انصاف، مطمئن هستید بهترین گزینه برای شما می تواند اعتماد به بانیان این موسسه باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا استفاده از مشاوره رایگان توسط کارشناسان این مرکز می توانید با خطوط ارتباطی آن تماس بگیرید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

درباره موسسه کیان

موارد زیر از ویژگی های شاخص موسسه کیان است.
1 . دارای تاییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است .
2 . خدمات دهی به صورت شبانه روزی و به تمام نقاط تهران درکمترین زمان صورت می گیرد.
3 . ضمانت نامه و مدارک تحصیلی معتبر از افراد اعزامی اخذ گردیده است.
4 . تمامی خدمات با پرسنل آقا و خانم انجام می شود.
5. رضایت دریافت کنندگان خدمات در بخش نظرات سایت موجود است.
موسسات معتبر پزشکی علاوه بر فعالیت در دنیای حقیقی همیشه داده های پزشکی و تخصصی خود را در دنیای مجازی و آنلاین افزایش داده و آن را به روز می کنند که این به دلیل گستردگی خدماتشان در سرتاسر نقاط تحت پوشش آن هاست. ضمن اینکه هر چه خدمات یک موسسه افزون تر و دامنه اطلاعاتی _ داده ای آن بیشتر باشد ملاکی برای بودن در صدرسایت ها از نظر گوگل است. موسسه کیان با داشتن حجم بالایی از فعالیت های حقیقی و مجازی در لیست بهترین و معتبرترین سایت ها از نظر مردم و داده های پزشکی گوگل است.

بازدیدها: 19

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته