موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

فصد خون در منزل [ با هزینه مناسب و بهترین روش ]

فصد خون

فصد خون در منزل

اگرچه فصد خون یک خون گیری در طب سنتی محسوب می شود اما بهتر است انجام آن توسط یک فرد آموزش دیده و با تجربه صورت گیرد. پرستار علاوه بر مهارت در انجام کار، باید: دارای توانایی کنترل اوضاع بحرانی ، درک حالات روحی بیمار، داشتن اطلاعات کامل از عوارض فصد خون، اخلاق مدار و متعهد باشد. شما پرستارانی با ویژگی های ذکر شده و با سابقه ی کار در بیمارستان های مطرح تهران را در شرکت اعزام پرستار و پزشک  کیان می یابید که مدارک تحصیلی معتبر، تضامین کافی و رزومه فعالیتشان را هنگام گزینش به موسسه ارائه داده اند. پرستار متناسب با نیاز شما (آقا- خانم) در هر جای تهران به صورت 24 ساعته در اسرع وقت نزد شما خواهد بود.

فصد خون در منزل

وظایف پرستار در منزل

جلب اعتماد بیمار

پرستار در درجه اول به حالات روحی فرد توجه می کند انجام فصد خون ممکن است با استرس بیمار همراه باشد. دادن اطلاعات و اطمینان از حسن انجام کار به کاهش استرس کمک کرده و درمان بهتر را رقم می زند.

آماده سازی شرایط

انجام فصد خون نیازمند آماده سازی تجهیزات و مهیا ساختن شرایط می باشد. بدین منظور: پوزیشن مناسب، لوازم با کیفیت و متناسب، زمان دقیق ، بهترین مکان از نظر نور_آرامش برای بیمار انتخاب خواهد شد.

مشورت با پزشک

در هنگام انجام تمامی مراحل فصد خون ، ثبت علائم حیاتی و بالینی توسط پرستار اولویت دارد. پرستار با تجربه اگر هنگام انجام فصد خون با تغییر علائم مواجه شود؛ در صورت عدم پایداری با پزشک مشورت می کند.

انجام فصد خون

پرستار ماهر و با تجربه بعد از آماده سازی و رعایت تمامی نکات ریز و درشت، طبق پروتکل های سازمان جهانی بهداشت WHO و ستاد ملی کرونا با ایجاد محیط ایمن، استریل و VIP اقدام به انجام فصد خون می کند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

قیمت فصد خون در منزل

فصد خون از جمله خدمات پرستاری در منزل می باشد که تعرفه قیمت آن در سال 1400 از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به موسسات ارائه دهنده این خدمات اعلام شده است. محاسبه قیمت فصد خون در منزل می تواند با توجه مواد و تجهیزات استفاده شده ، مسافت طی شده توسط پرستار برای اعزام به منزل، تعداد خدمات هم زمان، نوع و محل انجام فصد خون و.. متغیر باشد. هزینه فصد خون در منزل موسسه کیان به صورت شفاف و منصفانه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. اگر مشاوره ، راهنمایی ، پرسش یا انتقادی از شیوه انجام فصد خون در خانه داشتید با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید. از نظرات شما در جهت پیشرفت موسسه استقبال می کنیم .

فصد خون در خانه

در واقع فصد خون به نوعی از خارج کردن خون از بدن در طب سنتی اشاره دارد که در آن با استفاده از یک شکاف یا برش در جداره رگ ؛ خون افراد را خارج می کنند. از جمله روش های شناخته شده در طب سنتی برای خون گیری، حجامت یا انجام بادکش می باشد اما فصد خون یا رگ زنی به طور کاملا ناشناخته باقی مانده است. انسان با افزایش دسترسی به اطلاعات می تواند با عوارض و مزایای این روش از خون گیری آشنا شده و تصمیم آگاهانه را اتخاذ کند. خارج کردن خون باعث خروج مواد آلوده و مسموم کننده از خون می شود همچنین فصد خون در منزل برای درمان بسیاری از امراض کاربرد دارد. اگر بدنبال دانستن این هستید که موسسه کیان فصد خون در خانه را برای چه کاربرد هایی ارائه می دهد با ما همراه باشید.

علت فصد خون در خانه چیست؟

براساس نظریه طب سنتی در بدن هر فرد، اخلاط چهارگانه (بلغم _ صفرا _ خون _ سودا) وجود دارد که در حال تعادل هستند اگر این تعادل به هم بخورد و یکی از آنها افزایش یابد فرد دچار بیماری خواهد شد. هدف طب سنتی برقراری و حفظ این تعادل است. یکی از این روش ها برای حفظ تعادل اخلاط چهارگانه ، فصد خون یا رگ زنی می باشد در گذشته های دور که تعداد بیمارستان ها در ایران بسیار کم بود فصد خون مردم عام در مطب های شخصی توسط پزشکان ایرانی _ هندی صورت می گرفت و برای افراد سرشناس؛ پزشک در منزل حضور یافته و فصد خون در خانه شخصی را پیگیری می کرد. فصد خون در خانه به دنبال اهداف : کاهش حجم و غلظت خون ، ایجاد انحراف و هدایت خون به مسیر مورد نظر برای درمان بیماری و مشکل می باشد. بیشترین استفاده از رگ زنی برای کاستن از غلبه سودا و خروج مواد زائد رسوب کرده؛ است.

نحوه انجام فصد خون در منزل

در گذشته حکیم، بنا بر تشخیص خود مبنی بر محل مناسب فصد خون اقدام به انجام آن به وسیله یک تیغ یا نیشتر می کرد. امروزه فصد خون در منزل یا مراکز بهداشتی با تجهیزات پیشرفته تری انجام می گیرد. هنگام انجام آن ، چندین شاخصه باید رعایت شود که عبارتند از :

  • بدین منظور پرستار ابتدا سوالاتی را درباره ی فشار خون ، داروهای مصرفی ، حساسیت ها و.. می پرسد.
  • بعد از اطمینان از وجود شرایط مطلوب در فرد برای انجام فصد خون در منزل، از یک سوزن برای ورود کانول به درون رگ بیمار استفاده می کند.
  • در هنگام انجام فصد خون ، یک باند نیز به دور دست بیمار به منظور ثابت نگه داشتن سوزن پیچیده می شود.
  • خون خارج شده که حاصل انجام رگ زنی است، معمولا در کیسه متصل به کانول جمع آوری می شود.

 از دیگر ابزاری که در عمل فصد خون در خانه مورد استفاده قرار می گیرد تیغ است. در این مواقع؛ محل مناسب فصد خون توسط ماده بی حس آماده شده و پرستار با استفاده از یک تیغ بیستوری استریل یک شکاف سطحی به ابعاد 2-3 میلی متر در ورید ایجاد می کند. ایجاد خونریزی در روش استفاده از تیغ منوط به یادگیری 21مانور خاص توسط فرد انجام دهنده است. انجام فصد درد چندانی ندارد با انجام آن توسط فرد مجرب، عوارض و خطراتش حذف خواهد شد.

محل فصد خون 

کانال هایی که برای فصد خون در نظر گرفته می شوند بالغ بر 64 نقطه در بدن هستند که هر کدام برای بیماری خاصی جهت خون گیری استفاده می شوند. به طور کلی در عمل فصد خون در منزل هر بیماری، مکان و شیوه خاصی برای اجرا دارد. این 64 موضع در اندام ها و نواحی مختلف بدن پخش هستند. از مهمترین محل های فصد خون  می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• فصد گوش
• فصد صورت
• فصد بینی
• فصد پا
• فصد دست راست
• فصد دست چپ
• فصد زیر زبان

مزایای فصد خون

پزشکان طب سنتی براین باورند که انجام فصد خون ، از ابتلا به بسیاری از امراض پنهان در بدن می کاهد. به همین دلیل علاوه بر درمان بیماری ها، فصد خون را به منظور پیشگیری نیز توصیه می کنند. از مهم ترین فواید و مزایای فصد خون می توان موارد زیر را نام برد:

تولید و افزایش گلبول های قرمز
فصد خون در منزل با خارج کردن خون از بدن و در نتیجه کمبود آن در سیستم گردش خون ، بدن و در رأس آن مغز را مجبور به صدور فرمان تولید و افزایش گلبول های قرمز برای رسیدن به حد نرمال می کند. فصد خون در منزل برای بیمارانی که شیمی درمانی می کنند بسیار مفید تلقی می شود. زیرا این بیماران در مقایسه با افراد عادی به دلیل درمان هایی که دریافت می کنند از سلولهای خونی کمتری برخوردارند و فصد خون در خانه به منظور تحریک تولید گلبول های قرمز به آنها توصیه می شود.

کاهش کلسترول خون
در عمل فصد خون، خون حاوی دی اکسید کربن، سموم، هورمون های پیرکننده، مواد سرطان زا، مواد افزاینده فشار خون ، چربی های مضر از بدن خارج می شود. سپس بدن کمبود ناشی از خروج خون را با تولید خون تازه ی عاری از این مواد جایگزین می کند. پس افرادی که فصد خون در منزل یا مطب را انجام می دهند از سلامت بدنی بالایی برخوردارند. طبق تحقیقات افرادی که فصد خون در منزل یا مراکز بهداشتی را انجام داده اند نسبت به سایرین ، احساس سرزندگی و شادابی بالایی را تجربه می کنند. در افرادی که به فشار خون بالا مبتلا هستند؛ پاکسازی غدد لنفاوی و پالایش خون با فصد خون در منزل ، اثرات فوق العاده ای در کاهش کلسترول خون و فشار خون آن ها داشته است.

بهبود بیماری ها
برخی از بیماری ها با کاهش غلظت خون و کاهش مواد سمی در بدن بهبود می یابند از جمله بیماری های تحت درمان فصد خون در منزل ، می توان به هموکروماتوز که از مقدار آهن زیاد در خون نشأت می گیرد اشاره کرد. با خروج خون از بدن مقدار آهن خون نیز کاهش می یابد. از دیگر بیماری هایی که فصد خون در خانه باعث بهبود آن می شود پلی سیتمی است که در آن بدن به دلیل سرطان خون سلول های خونی بیش از حدی تولید می کند و امکان مرگ و صدور گواهی فوت در منزل بر اثر این بیماری وجود دارد. با فصد خون در منزل امکان این اتفاق کاهش می یابد.

تنظیم آهن خون
افرادی که آهن خون بالایی دارند به بیماری هموکروماتیس مبتلا هستند این بیماری جز بیماری های خاص تلقی می شود و در صورت عدم درمان عوارضی مانند : بیماری های کبدی، نارسای قلبی، خستگی مفرط و ضعف عمومی را در پی دارد. برای دست یابی به تشخیص و درمان بهتر نارسایی قلبی احتیاج به تجهیزات به روز و مدرن هست. شما می توانید بهترین و مدرنترین تجهیزات اکو قلب در منزل یا نوار قلب در منزل را از طریق موسسه کیان دریافت کنید. فصد خون در منزل با فراهم کردن امکان پالایش خون ، باعث ایجاد تعادل در تولید و انتشار آهن در سیستم گردش خون می شود.

عوارض فصد یا رگ زنی

فصد خون نیز مانند سایر روش های درمانی عوارض خاص خود را دارد یا برای انجام آن محدودیت هایی برای برخی افراد وجود دارد. در عمل فصد خون در منزل باید توجه داشت که خروج خون از بدن در مقایسه با سایر روش های خونگیری مانند حجامت، بیشتر است. همانگونه که در حجامت توصیه می شود فرد باید غذاهای مقوی قبل از انجام آن خورده باشد تا دچار ضعف نشود این قاعده برای انجام فصد خون در منزل نیز صادق است و مصرف غذاهایی مقوی برای عدم ضعف و آسیب ناشی از آن به اعضای اصلی بدن مانند: کلیه، کبد و قلب توصیه می گردد.

 به دلیل ضعف بعد از انجام فصد خون در منزل، بهتر است کودکان و سالمندان این کار را انجام ندهند. همچنین انجام فصد خون در خانه برای افراد : ساکن مناطق سرد سیر، افراد دارای تب، اشخاص دارای ضعف کبد و معده ، افراد با چهره زرد رنگ ناشی از بیماری به دلیل بروز عوارضی مانند : رخوت و سستی بدن، ضعف نیروی بدن، ضعف کبد و معده، بی اشتهایی و سوء مزاج ممنوع است. از دیگر عوارض فصد خون در منزل یا مراکز بهداشتی می توان به آسیب بافتی و سلول های عصبی و ایجاد عفونت بعد از آن اشاره کرد.

زمان مناسب فصد خون

فصد خون در منزل در همه فصول سال انجام می شود اما بهترین زمان برای انجام آن از نظر متخصصان این امر؛ فصول گرم و معتدل می باشد زیرا سیستم جسمانی افراد در این موقع از سال در بهترین حالت خود قرار دارد. همچنین بهترین زمان انجام فصد خون در خانه در طی روز، در بازه ی زمانی صبح تا ظهر می باشد. تعداد انجام فصد خون در منزل ، سه بار و در مدت زمان 14 روز می باشد. دلیل این تعدد خروج کامل سموم از بدن است. اگر فقط یه بار فصد خون انجام شود امکان باقی ماندن سموم در بدن وجود دارد.

افراد مناسب برای فصد خون

پزشکان فصد خون را معمولا برای افراد دارای غلظت خون بالا و فشار خون بالا توصیه می کنند زیرا این عمل، تنظیم مقدار آهن بدن و غلظت مناسب خون در سیستم گردش خون را به دنبال دارد. به طور کلی انجام فصد خون در منزل برای افراد در گروه های زیر حائز اهمیت است:

مبتلایان به پلی سیتمی

پلی سیتمی حالتی از افزایش غلظت خون است که در اثر نوع نادری از سرطان خون ایجاد می شود در این بیماری سلول های خونی بیش از حد تولید شده و در سیستم گردش خون منتشر می شوند. تجمع انبوه سلول های خونی در رگ ها باعث کند شدن جریان خون به ویژه در رگ های کوچک می شود که در نهایت لخته شدن خون و بروز سکته مغزی یا انفارکتوس قلبی را رقم می زند. فصد خون در منزل از غلظت خون در این افراد می کاهد.

افراد ناتوان در حذف آهن اضافی از بدن

انجام فصد خون در منزل برای افرادی که قادر به دفع آهن اضافی از بدن خود نیستند؛ اولویت دارد. زیرا وجود سطح بالایی از آهن در بدن این افراد، علاوه بر آسیب به اندام شان موجب عوارضی همچون: آسیب کبدی، دیابت، ناباروری و ناتوانی جنسی علی الخصوص در مردان می شود.

فصد خون

تماس با ماافراد نامناسب برای فصد خون 

همانطور که اهدای خون برای همه افراد توصیه نمی ‌شود ، انجام فصد کردن خون نیز برای همه افراد مفید نیست.در ادامه به چند نمونه از این افراد می پردازیم :

  • افرادی که از کم خونی و تالاسمی رنج می ‌برند ، نباید این کار را انجام دهند.
  • افرادی که در دوران نقاهت بیماری هستند ، توصیه می ‌شود پس از بهبودی کامل اقدام به فصد خون در منزل کنند.
  • همچنین توصیه می ‌شود سالمندان ، کودکان ، خانم‌ های باردار و کسانی که بیماری‌ های زمینه‌‌ ای دارند ، از انجام این کار اجتناب کنند. حتی برخی از افراد که در مناطق سردسیر زندگی می‌ کنند ، به دلیل تاثیر نوع آب و هوا بر روی بدن آنها ، نباید فصد خون در منزل را انجام دهند .

نکات مهم قبل از انجام فصد خون در منزل

اگر می خواهید فصد خون در منزل شما به بهترین وجه انجام شود و عوارض کمتری متوجه شما باشد. بهتر است باید ها و نباید های زیر را قبل از انجام فصد خون مد نظر خود قرار دهید:
1. 12 ساعت قبل از انجام فصد خون در منزل ، از انجام فعالیت های شدید ورزشی مانند دویدن پرهیز کنید.
2. نزدیکی یا فعالیت جنسی ، 24 ساعت قبل از انجام فصد خون در خانه توصیه نمی شود.
3. سه روز قبل از انجام فصد خون در منزل ، مصرف غذاهای سودا زا مانند سوسیس، کالباس ، کله پاچه و… را از برنامه غذایی خود حذف کنند.
4. مصرف و استعمال سیگار، قلیان ، مواد مخدر، الکل و… 12 ساعت قبل از انجام فصد خون در منزل ممنوع می باشد.
5. پزشک یا پرستار را از بیماری های خود به ویژه ابتلا به مشکلات انعقادی مطلع کنید. داروهای مصرفی(گیاهی_ شیمیایی_ خانگی) را با پرستار در میان بگذارید.
6. سه روز قبل از فصد خون در منزل پر خوری نکنید.
7. دو ساعت قبل از انجام فصد خون در منزل، مصرف غذاهایی با طبع گرم مثل: شیره، ارده، عسل با نان برای تامین انرژی بعد از انجام فصد و کاهش ضعف توصیه می شود.

اقدامات بعد از انجام فصد خون در منزل

برای کاهش عوارض فصد، بهتر است اقدامات و دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:
1. دست یا اندامی را که فصد روی آن صورت گرفته تا 8 ساعت خم و راست نکنید.
2. امکان ایجاد درد در محل انجام فصد وجود دارد جهت کاهش درد می توانید از روغن میخک یا کمپرس گرم استفاده کنید.
3. در صورت مشاهده هرگونه خونریزی، یک پارچه تمیز یا گاز استریل را روی محل خونریزی قرار داده و آن را به مدت 20 دقیقه محکم فشار دهید.
4. 24 ساعت برای تعویض پانسمان صبر کنید .
5. تماس با آب بعد از 24 ساعت مشکل ندارد.
6. پرخوری و مصرف غذاهای سنگین و پرچرب بعد از فصد توصیه نمی شود.
7. بعد از انجام فصد خون در خانه از ایستادن و پیاده روی طولانی پرهیز کنید.
8. غذاهای بسیار گرم یا بسیار سرد را در برنامه غذایی خود قرار ندهید بدین منظور بهتر است از غذاها و مواد غذایی معتدل مانند: گلابی، خورشت قیمه، شیر برنج، سیب، کرفس، سوپ جو، سکنجبین و… استفاده شود.
9. تخم مرغ و غذاهای دارای تخم مرغ بعد از انجام فصد خون در منزل منع مصرف دارند.
10. مصرف غذاهای بسیار شیرین، تند، ترش تا 24 ساعت بعد از انجام فصد خون در خانه ممنوع می باشد.
11. تا 24 ساعت از مصرف لبنیات ، ماهی خودداری کنید.
12. در صورت بروز تشنگی بعد از انجام فصد خون در خانه هر 8 ساعت از ماءالشعیر و شکر سرخ استفاده کنید.

فصد خون در منزل تهران

برای انجام فصد خون در کلانشهر تهران به دلیل جمعیت بالا و هم زمانی اپیدمی کرونا بهترین روش استفاده از خدمات درمانی _پزشکی در منزل می باشد. بهترین و مجربترین فرد برای انجام فصد خون در منزل تهران توسط موسسه کیان به شما ارائه می شود. مناطقی از تهران که خدمات فصد خون در منزل تهران را دریافت می کنند شامل: شهر تهران؛ آبسرد، آبعلی، پردیس، پرند، نسیم شهر، قرچک، ورامین، قیام دشت، شهر قدس، فشم ، اندیشه، مارلیک، ملارد، رباط کریم، پیشوا ، نصیر شهر، ری ، گلستان، کیلان، صالحیه، حسن آباد، فیروزکوه، پاکدشت، بهارستان، صفا دشت، شمشک و… می باشد.

فصد خون در منزل شمال تهران

برای معرفی مناطقی از تهران که خدمات فصد خون در منزل شمال تهران را دریافت می کنند باید گفت این خدمات برای ساکنان مناطق : نلسون ماندلا، هروی، نوبنیاد، خیابان دولت، فرمانیه، شریعتی، قلهک، کامرانیه، دارآباد، دیباجی، جمشیدیه، اختیاریه، میر داماد، پاسداران، نیاوران ، قیطریه ،تجریش، اندرزگو ، درکه، دزاشیب، اوین، الهیه، ولنجک، جردن، فرشته، اقدسیه، زعفرانیه، امامزاده قاسم ، شهرک نفت، آجودانیه، جماران، سوهانک ، کاشانک، ازگل، باغ فردوس و شهرک محلاتی در دسترس است.

فصد خون در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

در هر ساعت از شبانه روز که ساکنان مناطق ولنجک ، زعفرانیه و الهیه تمایل داشته باشند فصد خون در منزل آن ها انجام شود می توانند با موسسه کیان تماس گرفته و درخواست بدهند. در سریع ترین زمان ممکن پرستار یا پزشک در منزل زعفرانیه ، ولنجک و الهیه حضور خواهد یافت.

فصد خون در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

جردن، فرمانیه و آجودانیه از جمله مناطقی هستند که خدمات فصد خون در منزل شمال تهران با کادری مجرب و تجهیزاتی بروز توسط مرکز شبانه روزی کیان به ساکنان آن ها ارائه می شود.

فصد خون در منزل قیطریه و فرشته و کامرانیه

کار آزموده ترین و حاذق ترین فرد برای انجام فصد خون در منزل قیطریه، فرشته و کامرانیه را در موسسه کیان می یابید. کافیست در طول شبانه روز با خطوط ارتباطی این موسسه تماس بگیرید.

فصد خون در منزل تجریش و نیاوران و یوسف آباد

تجریش ، نیاوران و یوسف آباد از جمله مناطقی هستند که موسسه کیان آماده خدمات رسانی فصد خون در منزل به آنها است. دلیل این امر سطح بالای فرهنگ ساکنان آن می باشد زیرا ساکنان آنها همیشه به دنبال بهترین های خدمات پزشکی در کل ایران به ویژه در تهران بوده اند که با خدمات ویزیت در منزل نیاوران ، تجریش و یوسف آباد تحقق یافته است.

فصد خون در منزل غرب تهران

ساکنان مناطق غرب تهران در رعایت بهداشت فردی و اجتماعی از سایرین پیش گرفته اند. همین لزوم ارائه خدمات بهداشتی ، درمانی در این مناطق را افزوده است از جمله موسساتی که خدمات فصد خون در منزل را با رعایت همه جانبه بهداشت فردی و اجتماعی در اختیار ساکنان این مناطق قرار می دهد موسسه شبانه روزی کیان است. این موسسه ، علاوه بر ویزیت پزشک در منزل غرب تهران ، انجام فصد خون در منزل 24 ساعته را در مناطقی مثل: گیشا، پونک، مرزداران، ایوانک، چیتگر، کوهک، شهرک گلستان، صادقیه، شهر زیبا، بلوار فردوس، دهکده المپیک، طرشت، جنت آباد، ونک، ستارخان ، تهرانسر، یوسف آباد و اکباتان ارائه می دهد.

فصد خون در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

ساکنان مناطق شهرک غرب و سعادت آباد به خوبی از لزوم به کار گیری یک موسسه معتبر برای انجام فصد خون در منزل در ایام کرونا مطلع اند به همین دلیل می توانند به موسسه کیان اعتماد کرده و در اسرع وقت متخصص این کار را در خانه خود ملاقات کنند. البته می توانید از خدمات تزریقات در منزل سعادت آباد نیز استفاده کنید.

فصد خون در منزل جنت آباد و ستارخان

از دلایل انجام فصد خون در منزل می توان به عدم شبانه روزی بودن مطب ها، وجود ترافیک های طولانی و زمانبر، آلوده بودن هوا در مسیر تردد از خانه تا مراکز ارائه دهنده خدمات، صرف کردن زمان زیاد در صف های رزرو ، عدم همراهی اطرافیان در امر درمان، افزایش استرس و… اشاره کرد ساکنان مناطق جنت آباد و ستارخان با دریافت خدمات پزشکی_ پرستاری در منزل از این عوامل رهایی می یابند.

فصد خون در منزل صادقیه و اکباتان

اگر ساکن مناطق صادقیه و اکباتان هستید و به دنبال یه موسسه معتبر برای دریافت و انجام خدمات فصد خون در خانه می گردید بهترین خدمات پزشکی در منزل را به دلیل رعایت شاخصه هایی همچون قانون مداری ، اخلاق مداری و اولویت دادن سلامت جامعه در مرکز شبانه روزی کیان می یابید.

فصد خون در منزل شرق تهران

مناطق شرق تهران شامل: نیرو هوایی، تهران پارس، پیروزی، میتی سیتی، نارمک، سبلان، مجیدیه، تهران نو، هنگام، دلاوران، فرجام، شمیران نو، افسریه، مشیریه، لواسان، بلوار ابوذر، شهرک رضویه، رودهن، نبرد، بومهن ، شهید کلاهدوز، حکیمیه ، استخر، تکاوران، سراج و … تحت پوشش موسسه کیان برای ارائه خدمات فصد خون در خانه در سریع ترین زمان ممکن می باشند.

فصد خون در منزل تهرانپارس و پیروزی

تهرانپارس و پیروزی از جمله مناطقی در شرق تهران هستند که ساکنان آن همیشه به دنبال بهترین ها در همه چیز بوده اند کثرت خدمات درمانی در این مناطق خود گواه اهمیت دادن ساکنان این مناطق یه بحث سلامتی و افزایش طول عمر توسط ساکنان این مناطق است. موسسه کیان با شاخص بالایی در ارائه خدمات درمانی در منزل ، بهترین در نوع خود محسوب می شود. برای آشنایی با نحوه انجام فصد خون یا دریافت انواع تزریقات در منزل شرق تهران با خطوط این مرکز شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.

فصد خون در منزل جنوب تهران

جنوب تهران جمعیت بالایی از تهران را در خود اختصاص داده است جمعیتی که متشکل از نسل گذشته( سالمند) و آینده( کودکان) است. آینده این سرزمین در گرو سلامتی نسل جوان جامعه است. بدین منظور موسسه کیان با داشتن بهترین و مجربترین فرد برای انجام فصد خون در خانه، در پی دستیابی به این هدف والاست. مردم جنوب تهران که در مناطق: خزانه، نعمت آباد، شوش، اتابک، فلاح، یافت آباد، شهرک مسلمین، جوادیه، شهرری، راه آهن، نازی آباد، آذری، دروازه غار، امیریه، مولوی، بازار موبایل، کوی سیزده آبان، شهرک رسالت، تختی، کیان شهر، بازار تهران، منیریه، شهرک ولیعصر، شاد آباد، خلیج فارس، یاخچی آباد، خانی آباد، خراسان، امیر بهادر، سیروس ، شهرک صاحب الزمان و… زندگی می کنند. می توانند در اسرع وقت فصد خون در منزل را دریافت کنند.

کلیک کنید : فصد خون در منزل

فصد خون در منزل شهریار و اسلامشهر

مردم مناطق شهریار و اسلامشهر دسترسی به حاذق ترین و مناسب ترین خدمات فصد خون در خانه را از طریق موسسه کیان می توانند دنبال کنند.

فصد خون در خانه

 

تماس با ما

 

فصد خون در منزل شبانه روزی کیان

تعداد مراکزی که خدمات درمانی در منزل اعم از پزشکی _ پرستاری را ارائه می دهد بی شمار است اما مراکزی که این خدمات را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی ارائه می دهند بسیار اندک شمار هستند. موسسه شبانه روزی کیان مفتخر است که تمام خدمات درمانی در منزل را متناسب با نیاز بیمار با جنسیت آقا و خانم به صورت 24 ساعته ارائه می دهد. این خدمات علاوه بر فصد خون در منزل شبانه روزی کیان شامل: خدمات پرستاری مانند تزریق سرم در منزل ، انجام تزریقات در خانه و… می باشد همچنین خدمات پزشکی مانند اعزام انواع متخصص: از متخصص اطفال در منزل گرفته تا متخصص مغز و اعصاب و یا صادر شدن گواهی فوت در خانه توسط پزشک از طریق موسسه شبانه روزی کیان در دسترس متقاضیان است . ارسال تجهیزاتی مانند سونوگرافی در منزل ، اکو قلب ، نوار قلب، نوار مغز، تست خواب، رادیولوژی و… توسط موسسه کیان انجام می گیرد.

فصد خون برای چی خوبه ؟

قبل از پرداختن به جواب این پرسش که فصد خون برای چی خوبه به شما پیشنهاد می کنیم از علت بیماری خود آگاه شوید بدین منظور می توانید از خدمات ویزیت در منزل شرق تهران یا سایر نواحی ، برای معاینه و انجام فصد خون در منزل توسط پزشک متخصص استفاده کنید.

فصد خون برای غلظت خون

وجود غلظت خون در افراد در زندگی امروزی بیشتر از گذشته مشهود است. شاید دلیل آن وجود آلاینده های موجود در هوا و به هم ریختگی تناسب میان غذای ورودی و نیاز تغذیه ای بدن باشد.به هرحال ؛ انجام فصد خون در خانه تهران برای کاهش غلظت خون به عنوان یک راه حل ایمن و پربازده مطرح است.

فصد خون برای کبد چرب

همانگونه که می دانید کبد علاوه بر ذخیره انرژی به صورت گلیکوژن ، تنظیم تعادل هورمون ها ، ساخت پروتئین های موثر در انعقاد ، ذخیره سازی چربی ها و مواد معدنی و املاح ؛ به عنوان فیلتر عمل کرده و سموم و مواد شیمیایی موجود در خون را تجزیه می کند. با تجمیع چربی در کبد ، این عملکرد دچار اختلال می شود. انجام فصد خون در منزل با کاهش کلسترول به درمان کبد چرب کمک می کند. سموم خون را کاهش داده که با این کار نیز به نوبه خود ،کبد را یاری می رساند. ویزیت متخصص داخلی در منزل را برای ارائه راهکار موثر و تنظیم رژیم تغذیه ای مناسب امتحان کنید.

فصد خون برای جوش صورت

شاید چرب شدن پوست صورت را بعد از بیدار شدن از خواب به وفور حس کرده باشید. دلیل این امر ؛ وجود غدد چربی و منافذ در پوست بدن است. تا زمانی که منافذ مسدود نشده باشند چربی ها به بیرون تراوش می شوند اما با مسدود شدن آنها جوش یا آکنه پدید می آید. خروج خون از طریق فصد با کاهش چربی و کلسترول به کم شدن جوش های صورت کمک می کند. فصد خون در منزل بهترین گزینه است زیرا احتمال دخالت عوامل مخرب محیطی را به حداقل می رسانید.

فصد خون برای دیسک کمر

دیسک کمر با فشار بر عصب و رگ سیاتیک موجب درد در این ناحیه می گردد. معمولا یک پا را درگیر می کند اما امکان اینکه هر دو پا درگیر شوند نیز وجود دارد. با انجام فصد خون در منزل می توانید در عرض چند هفته درد سیاتیک را کاهش دهید. فصد با ایجاد تعادل مزاجی ، فشار را از روی عصب سیاتیک برمی دارد.

فصد خون برای ترک اعتیاد

متخصصان ترک اعتیاد بر این باورند که با سم زادیی از خون می توان به این معضل پایان داد. یکی از راه های سم زادیی ، استفاده از عمل فصد خون می باشد. فصد با خروج یکباره خون پر مواد از بدن و جایگزینی خون تازه در رگ ها به ترک اعتیاد سریع کمک می کند. انجام فصد خون در منزل ، شما را از گزند آلاینده ها محفوظ می دارد.

فصد خون برای واریس

یکی از راه هایی که می توان با آن به مقابله با واریس پرداخت ، انجام فصد خون در منزل یا مراکز درمانی است. یکی از عوامل موثر بر ایجاد واریس ، غلظت خون می باشد. فصد با کاهش غلظت خون می تواند از ایجاد آن جلوگیری کرده یا از شدت آن بکاهد. شما نیز می توانید با درخواست خدمات فصد خون در خانه، واریس خود را درمان کنید.

فصد خون برای بیماران قلبی

بیماران قلبی با ویزیت متخصص قلب در منزل به تمام احتیاجات خود دست پیدا می کنند از معاینه و تجویز دارو گرفته تا انجام اکو و نوار قلب در منزل قابل دستیابی است. عمل فصد خون در دو حالت می تواند به بیماران قلبی کمک کند.

  1. پیشگیری 2. درمان

پیشگیری از بروز حمله قلبی به ویژه در افرادی که قبلا سکته قلبی را تجربه کرده اند ؛ یکی از آثار فصد خون در منزل یا مراکز درمانی است. ضمن اینکه انجام فصد در هنگام بروز حمله از شدت آن می کاهد و به عنوان درمان عمل می کند.

فصد خون برای واریکوسل

واریکوسل به پیچ خوردگی و تورم عروق بالای بیضه گفته می شود که موجب ناباروری در مردان می گردد. طب سنتی علت ایجاد آن را خوردن خوراکی های نامناسب از جمله: کنسروها، سرخ کردنی، شکلات، کاکائو، ماست، دوغ، آب یخ، دخانیات، کله پاچه و.. می داند که با افزایش حرارت بدن باعث غلبه خلط سوداوی می شوند. علاوه بر اصلاح تغذیه با انجام فصد خون در خانه می توان به درمان آن اقدام نمود. البته باید از وجود آن مطمئن شوید بهتر است از ویزیت متخصص اورولوژی در منزل استفاده کنید. سپس به متخصص فصد مراجعه کنید.

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.