ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریق جنتامایسین در منزل

گاهی بدن با عفونت هایی شدید درگیر است و متخصص برای فرد داروی آنتی بیوتیک قوی تجویز می کند. نگرانی را از خود دور کنید زیرا پزشک با درنظر گرفتن تمام ویژگی های منحصر به فرد شما اعم از شرایط جسمانی، محیطی و راه حل هایی که علم برای آنها در نظر گرفته، اقدام به تجویز این دارو نموده است. پرستار ارسالی موسسه کیان از بین بهترین های این رشته گزینش شده است. او مهارت بی نظیری درانواع تزریق به ویژه در رگ گیری، قابلیت کنترل اوضاع در شرایط بحران، توانایی ارتباط گیری با بیمار و روحیه دهی به او را داراست.

تزریق جنتامایسین در منزل

وظایف پرستار جهت تزریق جنتامایسین

ارزیابی وضعیت

با توجه به داشتن تداخل دارویی تزریق آمپول جنتامایسین با سایر دارو ها پرستار اعزامی در اقدام اولیه سعی در ارزیابی وضعیت سلامتی و شرایط زندگی بیمار می کند. در صورت لزوم با پزشک هماهنگی ها صورت می گیرد.

چکاب علائم

علائم حیاتی و بالینی بیمار در لحظات قبل از تزریق، حین تزریق و بعد از تزریق توسط کارشناس ارسالی ثبت و بررسی می شود اگر حال بیمار رو به وخامت رفت اقدامات پرستاری سریعا توسط پرستار ارائه می شود.

تزریق دارو

تزریق در محیطی ایمن و با توجه به شرایط بیمار، دوز تجویزی پزشک طبق دستورالعمل های سازمان جهانی بهداشت who و وزارت بهداشت ایران با رعایت پروتکل های همه گیری کرونا انجام خواهد شد.

مدیریت محیط

در هنگام تزریق عواملی مثل: استرس ناشی از عدم آشنایی با نوع تزریق و عوارض آن, وجود ملاحظات فرهنگی و… بر روحیه ی فرد اثر گذارند. پرستار ضمن انجام تزریق به صورتVIP با مشاوره روحیه بیمار را حفظ می کند.

تزریق متاکاربامول در منزل

درباره جنتامایسین

جنتامایسین به عنوان یک آنتی بیوتیک قوی در صورت عدم تاثیر سایر آنتی بیوتیک ها توسط پزشک تجویز می شود تا با از بین بردن و توقف رشد باکتری ها به درمان عفونت های باکتریایی شدید بپردازد. عملکرد جنتاماسین که یک داروی آمینوگلیکوزیدی است بر توقف بیوسنتز پروتئین در ریبوزم باکتری استوار است و در درمان بیماری هایی با منشا ویروسی ازقبیل سرماخوردگی کاربرد ندارد. دوز دارو در هر فرد متفاوت است.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

درباره موسسه کیان

اگر خواهان دریافت اینترنتی خدمات پزشکی و پرستاری هستید. در انتخاب بین موسسات و خدماتی که افراد به صورت فردی ارائه می دهند؛ این دو نکته مهم را در نظر داشته باشید:

1. امکان گزینش بهترین ها هنگام جذب توسط موسسات وجود دارد. مدارک تحصیلی و تایید وزارت بهداشت توسط موسسه از پرسنل اخذ می گردد.

2. کار گروهی همیشه بهتر پاسخ می دهد. جمع شدن کادر درمان حول یک موسسه امکان تبادل نظر، ارائه روش های نوین درمان و بهبود عملکرد پرسنل را فراهم می کند.

 برای انتخاب از بین خود موسسات نیز می توانید از روش های زیر کمک بگیرید:

1. معمولا موسسه معتبر از نظر علمی در صدر سایت های گوگل قرار دارد.

2. نظرات دریافت کنندگان خدمات در داخل سایت ها راهنمای خوبی هستند.

3. موسسه دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد.

موسسه شبانه روزی کیان با در نظر گرفتن همه ی این ویژگی ها اقدام به ارائه خدمات تزریق آمپول پیروکسیکام در منزل نموده است. این خدمات، توسط بهترین ، مجربترین، متعهدترین عوامل کار درمان صورت می گیرد. 

 

بازدیدها: 19

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته