موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

متخصص داخلی در منزل

ویزیت متخصص داخلی در منزل

 متخصص داخلی در منزل

متخصص داخلی رشته ی مادر تمام فوق تخصص ها محسوب می شود به عبارتی تمام کسانی که در یک رشته خاص فوق تخصص گرفته اند زمانی از این شاخه جدا شده اند. پس زمانی که یک فوق تخصص مسیری را اشتباه طی می کند برای بازیابی مسیردرمان صحیح، یا دریافت علوم پایه، خود به متخصص داخلی رجوع می کند. همین امر موجب شده است که متخصصان داخلی صفات اخلاقی بازری همچون: حوصله فراوان برای شنیدن دغدغه بیمار، ادب، عدم تفاخر را داشته باشند. بهترین وحاذق ترین متخصصان داخلی که دارای روابط گسترده بین فوق تخصصان ، سرآمد در تحقیق و آموزش پزشکی هستند در موسسه کیان گرد آمده اند.

 

ویزیت متخصص داخلی در منزل

وظایف متخصص داخلی در منزل

درزمینه پیشگیری

متخصص داخلی اقدامات پیشگیرانه مانند: ارائه توصیه های بهداشتی (تغییر رژیم غذایی، فعالیت بدنی) ،ایمن سازی بیماری های قابل پیشگیری، یافتن روشهای جدید درمان و مشاوره دادن به بیمار را انجام می دهد.

مدیریت در طول درمان

توضیح دادن به بیمار درباره روش های درمان و داروها، یادداشت برداری از روند درمان، تهیه کردن اسناد رسمی بهداشتی، ارجاع دادن بیمار به پزشکان فوق تخصص، روحیه دهی به بیمار، از جمله اقدامات پزشک داخلی است.

درمان بیماری ها

درمان دارویی بیماری های حاد یا مزمن بزرگسالان ( با منشا باکتریایی _ ویروسی _روحی _ ارثی و…) و  همچنین ارجاع به فوق تخصص در صورت لزوم از ویژگی های درمانی متخصص داخلی در منزل است.

پیگیری درمان ها

وظیفه متخصص داخلی پیگیری درمان ها به دلیل امکان بازگشت بیماری است. یااینکه برخی از بیماری ها به چندین جلسه ویزیت، نیاز دارند. متخصص می تواند درمان هم زمان را با همفکری چند پزشک انجام دهد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

تعرفه قیمت متخصص داخلی در منزل کیان

تعرفه قیمت متخصص داخلی در منزل کیان طبق تعرفه های اعلامی وزارت بهداشت می باشد.این هزینه با توجه به زمانی که متخصص در منزل صرف می کند، متفاوت است . باید توجه داشت هزینه سرم تراپی در منزل و یا تزریقات در منزل شامل ویزیت متخصص نمی شود.

اگر خواستار این خدمات هستید. هزینه آنها جداگانه محاسبه می گردد. تعرفه های موسسه کیان ، مشخص، شفاف و منصفانه است. اگر پرسش یا نظری درباره تعرفه قیمت متخصص داخلی در منزل کیان دارید خطوط ارتباطی این موسسه به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان است.

متخصص داخلی در منزل

در این وب سایت کمی درباره نوع فعالیت ، میزان مهارت و تفاوتش با سایر پزشکان آگاه می شویم.با ما همراه شوید.

متخصص داخلی چیست؟

در پاسخ به متخصص داخلی چیست؟ باید گفت متخصص داخلی 11سال تحصیلات دانشگاهی دارد. باید بدانید تمرکز این پزشکان فقط روی بزرگسالان (هجده سال به بالا) است. همه رشته های فوق تخصص از پزشکی داخلی منشعب شده اند. بنابراین ، طیف وسیعی از بیماری ها تحت نظر متخصص داخلی درمان می شود.

متخصص داخلی، برای تشخیص مشکلات گیج کننده پزشکی ، بیماری های مزمن، درمان مبتلایان به بیش از یک بیماری به خوبی آموزش دیده است.

 چهار اقدام درمانی که متخصص داخلی در منزل انجام می دهد. در اینجا ذکر می کنیم.

افسردگی

حالتی که در آن فرد احساس بی حوصلگی، افسردگی، پوچی و…. می کند. این احساسات، بر فعالیت های روزانه فرد اثرگذار هستند. با پیگیری های مستمر توسط متخصص داخلی، فرد به حالت عادی برمی گردد.

چکاب

بزرگسالان به توصیه پزشکان، سالیانه باید معاینات و آزمایشات دوره ای انجام دهند. آنها می توانند با مراجعه به پزشک داخلی ، خواهان انجام این معاینات و آزمایش های لازم مانند آزمایشات هورمونی ، آزمایش CBC و… باشند.

پنومونیا

یک بیماری رایج ریه با منشا ویروس، قارچ یا باکتری است. درمان آن در هر فرد بسته به سن و شدت علائم متفاوت است. با درمان به موقع، از انتشار بیماری  در ریه ها جلوگیری کنید.

میگرن

سردرد هایی منظم که متاثر از سابقه خانوادگی، سن، جنسیت، هورمون ها هستند و با مراجعه به پزشک داخلی می توان آنها را کنترل کرد.

همچنین درمان درد قفسه‌ی سینه، گسترش میکروبی حاد تنفسی، کرونا، بیماری های قلبی، چاقی و بیماری مزمن ریوی و…. را با مراجعه به متخصص دنبال کنید.

متخصص داخلی در منزل تهران

تمام امکانات و اکثر متخصصان درکلان شهر تهران جای گرفته است. دسترسی به تکنولوژی، داشتن دانش علمی و مهارت عملی طبق آخرین متد های جهانی ، توسط متخصصان داخلی به درمان بهتر بیماران می انجامد.

جمعیت بالای تهران با وجود همه گیری کرونا، انسان را از حضور در اجتماعات آلوده، به ویژه بیمارستان ها برحذرمی دارد. خدمات پزشکی داخلی را می توان از طریق متخصص داخلی خوب در تهران در منزل دریافت کرد.

موسسه خدمات پزشکی کیان به صورت شبانه روزی با داشتن پزشکان مجرب ، با اخلاق و متناسب با درخواست شما مبنی بر متخصص داخلی خوب در تهران (آقا_خانم)، اقدام به ارائه خدمات کرده است. از طریق مرکز شبانه روزی کیان در اسرع وقت شاهد حضور. فوق تخصص داخلی تهران باشید.

متخصص داخلی در منزل شمال تهران

شمال تهران به دلیل در اختیار داشتن امتیازات مکانی ویژه، محله ای مرفه نشین محسوب می شود و ساکنان آن همواره به دنبال بهترین ها هستند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که نیاز به امکانات پزشکی دارید؛ در نظر داشته باشید که متخصص داخلی در منزل شمال تهران هم برای شما در دسترس می باشد.

اگر در زمینه های زیر دچار مشکل هستید به متخصص داخلی مراجعه کنید .

 • فشار خون
 • چربی و قند خون
 • بیماری هایی با منشا میکروبی
 • بیماری های تنفسی
 • بیماری های گوارشی
 • برنامه ریزی برای رژیم غذایی
 • و….

ضمن اینکه عزیزانی که دارای مشکلات قلبی هستند اکو قلب در منزل همزمان با متخصص داخلی در دسترس آن ها خواهد بود. در هنگام مراجعه به پزشک داخلی  یا دریافت متخصص داخلی در منزل شمال تهران به نکات زیر توجه کنید:

 1. همراه داشتن پرونده پزشکی قبلی شامل آزمایشات و….
 2. بیان حساسیت های دارویی و داروهای مصرفی
 3. گفتن حالات روحی و جسمی

خدمات متخصص داخلی در منزل شمال تهران به ساکنان مناطق: ازگل ، فرشته، کاشانک، قیطریه، سوهانک، جماران، اوین ، دارآباد، شهرک نفت، شهرک محلاتی، ولنجک، امام‌زاده قاسم، کامرانیه، باغ فردوس، نیاوران و …ارائه می گردد.

با تماس با مرکز خدمات پزشکی کیان جهت متخصص داخلی در منزل شمال تهران ، بهترین پزشک داخلی در اسرع وقت در نزد شما حضور می یابد .کافیست آدرس دقیق محل زندگیتان را با لوکیشن یا پیامک ارسال کنید. هماهنگی ها جهت اعزام پزشک صورت می گیرد.

 

ویزیت متخصص داخلی در منزل

 

متخصص داخلی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب و سعادت آباد از مناطق پر جمعیت تهران و دارای فرهنگی غنی مبنی بر داشتن سطح بالای بهداشت و سلامت هستند. بدین منظور موسسه شبانه روزی کیان، اقدام به ارائه خدمات متخصص داخلی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد کرده است.

از مهم ترین مزایای متخصص داخلی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد می توان به کاهش استرس، کاهش سرایت بیماری ها از دیگران، صرفه ‌جویی در وقت، انجام معاینه بدون رزرو نوبت، تشخیص زودتر و دلگرمی ناشی از حضور خانواده در کنار بیمار اشاره نمود.

در اسرع وقت به درخواست شمارسیدگی شده و هماهنگی ها جهت دریافت متخصص داخلی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد و حضور متخصص درکمترین زمان، انجام می شود.

 پزشکی داخلی به عنوان مرجع و نقطه اتکا تشخیص و درمان بیماری ها تلقی می شود و می تواند از پیشروی بسیاری از بیماری ها جلوگیری کند.

پزشک داخلی با فوق تخصص رشته های قلب و عروق، گوارش، بیماری های با منشا میکروبی، غدد درون ریز، خون و سرطان، ریه، ایمونولوژی و روماتولوژی در ارتباط است و ممکن است مشورت گیرنده از آنان یا مشورت دهنده به آنان باشد و این لزوم بهره بردن از پزشک داخلی را نشان می دهد.

متخصص داخلی در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

تخصص پزشک داخلی محدود به داخل شکم نیست. از بیماری پوستی گرفته تا زخم پای دیابتی مورد بررسی و درمان قرار می گیرد. با خدمات متخصص داخلی در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه به درمان موارد زیر اقدام کنید:

سرطان ها، آسم، کرونا، برونشیت، آرتروز، کلسترول بالا، فشارخون، پوکی استخوان، میگرن، یائسگی، کم کاری تیروئید و…

موسسه خدمات پزشکی کیان به صورت شبانه روزی با داشتن بهترین پزشک داخلی  مجرب، با اخلاق و متناسب با درخواست شما (آقا_خانم)، اقدام به ارائه خدمات متخصص داخلی در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه کرده است.

از طریق این مرکز، در اسرع وقت شاهد حضور پزشک در منزل خود باشید.خدمات پانسمان زخم در منزل  نیز توسط موسسه ارائه می شود.

متخصص داخلی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

جردن و فرمانیه و آجودانیه تهران محله هایی هستند که ساکنان آن به این موضوع واقف اند که امکان دریافت خدمات متخصص داخلی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه ، تا چه اندازه به کمک آنها آمده و نیازهایشان را برآورده می کند. این خدمات که برای کاهش دغدغه های درمان فعال شده است. در همه ساعات شبانه روز در دسترس است.

پزشک داخلی اعزامی از طریق خدمات متخصص داخلی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه در عین داشتن مهارت در تشخیص، درمان و پیشگیری از همه ی بیماری های بزرگسالان، بر اساس این 4 اصل به اقدام به پذیرش بیمار می کند:

 1. مراقبت ازبیمار
 2. دانش پزشکی
 3. مهارت های ارتباطی
 4. رعایت اصول حرفه ای

جهت بررسی منشا علائم و درمان بیماری ، با این مرکز تماس گرفته و در مورد چگونگی دریافت خدمات متخصص داخلی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه از قبیل نحوه اعزام و… اطلاعات لازم را به دست آورید. با درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن پزشک در اختیار شماست.

متخصص داخلی در منزل غرب تهران

غرب تهران شامل مناطق: پونک، شهر زیبا، صادقیه، گیشا، جنت‌آباد، طرشت، ستارخان، تهرانسر، اکباتان و …است.

آیا متخصص داخلی در منزل غرب تهران امکان پذیر است؟ هر زمان که احساس نیاز به خدمات پزشکی داشتید. این خدمات می توانید به بهترین شکل و کوتاه ترین زمان در خانه خودتان ارائه شود. وقت شما با ارزش تر از آن است که در ترافیک و مسیر تلف گردد. به خصوص زمانی که بیمار هستید و بیشتر همیشه به آرامش نیاز دارید.

کافیست با مرکز شبانه روزی کیان تماس گرفته و درخواست متخصص داخلی در منزل غرب تهران کنند. هماهنگی انجام خواهد شد تا در اسرع وقت پزشکی متعهد، باتجربه و تایید شده اعزام شود.

متخصص داخلی در منزل جنت آباد و ستارخان

بیشترین مراجعان در زمان شیوع کرونا، به متخصصان داخلی بوده است. اگر ساکن جنت آباد و ستارخان هستید و علائمی مانند تب ، لرز، بدن درد و سایرعلائم کرونا را دارید با خدمات متخصص داخلی در منزل جنت آباد و ستارخان موسسه شبانه روزی کیان ، دنبال درمان باشید. پزشک داخلی، مراقبت ها و داروهای مورد نیاز شما را تجویز می نماید. ممکن است در مواقع شدید بیماری ، برای بستری شدن در بیمارستان نامه بنویسد. برای جلوگیری از پیشرفت بیماری ها، درمان به موقع و مراقبت های پس از درمان به ما اعتماد کنید.

بهتر است زمان حضور پزشک، در ترافیک را در نظر بگیرید. تا مشکلی در آینده در باب خدمات متخصص داخلی در منزل جنت آباد و ستارخان پیش نیاید. در صورت نیاز به آمبولانس خصوصی نیز می تواند از طریق این موسسه اقدام کنید.

متخصص داخلی در منزل صادقیه و اکباتان

افراد بزرگسال ساکن صادقیه و اکباتان می توانند با دریافت خدمات متخصص داخلی در منزل صادقیه و اکباتان از بیماری های مزمن گرفته تا کوتاه مدت در همه ی زمینه ها درمان شوند.

هم چنین متخصص داخلی آماده ارائه اقدامات پیشگیرانه مانند غربالگری سرطان، ماموگرافی، رادیولوژی در منزل است. متخصص داخلی می تواند با تنظیم برنامه غذایی مناسب، سبب ارتقاع سطح سلامتی شما شود. بنابراین حتی می توان به عنوان متخصص تغذیه، متخصص داخلی در منزل صادقیه و اکباتان را انجام داد.

درصورت مراجعه به پزشک داخلی شاهد معاینه فیزیکی با بررسی های زیر خواهید بود:

 • بررسی ضربان قلب
 • بررسی ریتم تنفس
 • بررسی حس لامسه، گلو و ناخن

ممکن است پزشکی که از طریق متخصص داخلی در منزل صادقیه و اکباتان دریافت می کنید. تشخیص دهد شما به آزمایش های غربالگری مانند آزمایش چربی یا تست تراکم استخوان نیاز دارید. این آزمایشات را می توانید با تزریقات در منزل انجام دهید. 

با تماس با مرکز خدمات پزشکی کیان جهت دریافت متخصص داخلی در منزل صادقیه و اکباتان ، بهترین پزشک داخلی در اسرع وقت در نزد شما حضور می یابد کافیست آدرس دقیق محل زندگی تان را با لوکیشن یا پیامک برای هماهنگی ارسال کنید. هماهنگی ها جهت اعزام پزشک صورت می گیرد.

ویزیت متخصص داخلی در منزل

 

متخصص داخلی در منزل شرق تهران

عواملی که شما را بی نیاز از دریافت متخصص داخلی  در منزل شرق تهران می کند:

سبک زندگی سالم

نداشتن سابقه ژنتیکی و خانوادگی

حذف یا کاهش عوامل محیطی

حذف عامل بیماری از قبیل ویروس و….

مناطق هدفی که در شرق تهران، موسسه کیان خدمات متخصص داخلی در منزل شرق تهران را ارائه می دهد شامل :

نارمک، تهران نو ، دلاوران، تهرانپارس ، شمیران نو، فرجام ، هنگام، افسریه، پیروزی، بلوار ابوذر، نبرد ، شهید کلاهدوز ، استخر، حکیمیه، سراج، مجیدیه و …است.

در صورت تماس ،در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده و هماهنگی ها جهت اعزام پزشک صورت می گیرد.

متخصص داخلی در منزل تهرانپارس و پیروزی

تهرانپارس و پیروزی از مناطق پرجمعیت، قدیمی و با فرهنگ تهران هستند ساختار شهری و رفتار ساکنان آن گواه خوبی برای اثبات این ادعا ست به همین جهت مرکز شبانه روزی کیان اقدام به ارائه خدمات متخصص داخلی در منزل تهرانپارس و پیروزی به این عزیزان نموده است.

بدین منظور با این مرکز تماس گرفته و درخواست متخصص داخلی در منزل تهرانپارس و پیروزی کنید و شاهد حضور دراسرع وقت پزشک باشید.

اتفاقاتی که ممکن است با مراجعه به متخصص داخلی رخ دهد :

 • پزشک داخلی برای هر مشکلی، آزمایش مختص آن را تجویز می کند، شاید آزمایش ساده باشد. مانند آزمایش ادرار، یا پیچیده باشد مانند انواع تصویر برداری ها
 • در صورت مراجعه هم زمان شما به پزشکی دیگر ، پزشک داخلی با پزشک دیگر شما مشورت می کند تا راه حلی مشترک ارائه دهند و تداخلات دارویی پیش نیاید. همین نکته مثبت متخصص داخلی در منزل تهرانپارس و پیروزی است.

متخصص داخلی در منزل جنوب تهران

اعزام پزشک برای متقاضیان خدمات متخصص داخلی در منزل جنوب تهران برای ساکنان مناطق: شوش ، نازی آباد، یاخچی آباد، محله امام‌زاده حسن، شهرک ولیعصر، شهریار، اسلامشهر، خلیج فارس، شهرک صاحب الزمان و…صورت می گیرد.

عوامل محیطی با افزایش بیماری ها ارتباط مستقیم دارد. از این عوامل می توان آلودگی هوا، بهداشت پایین ، الگوی تغذیه نا مناسب و… را نام برد. با کنترل یا کاهش دسترسی به عوامل محیطی از متخصص داخلی در منزل جنوب تهران بی نیاز شوید.

طبق تحقیقات از جمله معیارهایی که از نظر بیمار دارای اهمیت عمده ای است. به شرح زیر است:

 • مهارت
 • به موقع بودن قرار ملاقات
 • پوشش بیمه
 •  ارتباطات متخصص با سایر پزشکان
 •  ارتباط خوب بیمار

بدین منظور مرکز خدمات پزشکی شبانه روزی کیان ماهرترین، با اخلاق ترین پزشکان داخلی آقا و خانم را تحت خدمات متخصص داخلی در منزل جنوب تهران در اختیار شما قرار می دهد. در صورت هماهنگی جهت اعزام پزشک برای درخواست متخصص داخلی در منزل جنوب تهران، در کمترین زمان پزشک آماده خدمت رسانی است.

متخصص داخلی در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلامشهر یکی از مناطق پر جمعیت تهران با مردمانی مهربان و خونگرم هستند و به همین دلیل خدمات متخصص داخلی  در منزل شهریار و اسلامشهر توسط مرکز شبانه روزی کیان  ارائه می شود.

شما با خدمات متخصص داخلی در منزل شهریار و اسلامشهر به یک متخصص داخلی دسترسی خواهید داشت که برای تشخیص، درمان‌، ارتقای سلامت و پیشگیری از طیف وسیع و جامع بیمار‌ی های بزرگسالان خدمت رسانی می کند.

برای این متخصصان مهم نیست بیماری رایج باشد یا نادر، ساده باشد یا پیچیده، بیمار سرپا باشد یا بستری مکان بیمارستان باشد یا مراکز توانبخشی ، این متخصصان برای همه ی شرایط آموزش دیده اند.

رضایت کسانی که خدمات متخصص داخلی در منزل شهریار و اسلامشهر را دریافت کرده اند. گواه منظم، مجرب، با اخلاق بودن پزشکان ماست. کافیست با این موسسه تماس گرفته بعد از هماهنگی، آدرس منزل خود را لوکیشن یا پیامک کنید. با احتساب ترافیک زمانی در اسرع وقت اعزام پزشک صورت می گیرد. 

متخصص داخلی در منزل شبانه روزی کیان

موسسه شبانه روزی خدمات پزشکی _پرستاری کیان، مجموعه ای متشکل از بهترین، متعهدترین و مسئولیت پذیرترین فوق تخصصان ، متخصصان، پزشکان و…. است که هر یک از خدمات ، به نحوه احسن انجام خواهد شد. از جمله آنها می توان به متخصص داخلی  در منزل شبانه روزی کیان اشاره کرد.

علاوه بر متخصص داخلی در منزل شبانه روزی کیان این مرکز اقدام به ارائه خدماتی مثل ویزیت پزشک در منزل، صدور گواهی فوت در منزل، تست خواب در منزل، تزریق سرم در منزل، وصل و تعویض سوند در منزل ، نوار مغز در منزل و فیزیوتراپی در منزل می کند. بهبود بیمار خود را به ما بسپارید. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سر لوحه ی تلاش ماست.

برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest