موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت متخصص داخلی در منزل

ویزیت متخصص داخلی در منزل

 ویزیت متخصص داخلی در منزل

متخصص داخلی رشته ی مادر تمام فوق تخصص ها محسوب می شود به عبارتی تمام کسانی که در یک رشته خاص فوق تخصص گرفته اند زمانی از این شاخه جدا شده اند. پس زمانی که یک فوق تخصص مسیری را اشتباه طی می کند برای بازیابی مسیر درمان صحیح یا دریافت علوم پایه ، خودش به پزشک داخلی رجوع می کند. متخصصان داخلی صفات اخلاقی بازری همچون: حوصله فراوان برای شنیدن دغدغه بیمار ، ادب و عدم تفاخر را دارند. آنها دارای روابط گسترده بین فوق تخصصان ، سرآمد در تحقیق و آموزش پزشکی هستند و در موسسه کیان گرد آمده اند که با ارائه ویزیت متخصص داخلی در منزل ؛ بهترین دکتر داخلی از متخصص تا فوق تخصص را در منزل خواهید داشت.

 

وظایف متخصص داخلی در منزل

در زمینه پیشگیری

متخصص داخلی اقدامات پیشگیرانه مانند: ارائه توصیه های بهداشتی (تغییر رژیم غذایی، فعالیت بدنی) ،ایمن سازی بیماری های قابل پیشگیری ، یافتن روشهای جدید درمان و مشاوره دادن به بیمار را انجام می دهد.

مدیریت در طول درمان

توضیح دادن به بیمار درباره روش های درمان و داروها، یادداشت برداری از روند درمان ، تهیه کردن اسناد رسمی بهداشتی ، ارجاع دادن بیمار به پزشکان فوق تخصص ، روحیه دهی به بیمار ، از جمله اقدامات پزشک داخلی است.

درمان بیماری ها

درمان دارویی بیماری های حاد یا مزمن بزرگسالان ( با منشا باکتریایی _ ویروسی _ روحی _ ارثی و…) و همچنین ارجاع به فوق تخصص در صورت لزوم از ویژگی های درمانی متخصص داخلی در منزل است.

پیگیری درمان ها

وظیفه متخصص داخلی پیگیری درمان ها به دلیل امکان بازگشت بیماری است. یااینکه برخی از بیماری ها به چندین جلسه ویزیت، نیاز دارند. متخصص می تواند درمان هم زمان را با همفکری چند پزشک انجام دهد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت و سن

اطلاعات تماس

تعرفه قیمت ویزیت متخصص داخلی در منزل کیان

تعرفه قیمت ویزیت متخصص داخلی در منزل کیان طبق تعرفه های اعلامی وزارت بهداشت می باشد. این هزینه با توجه به زمانی که متخصص در منزل صرف می کند، متفاوت است . باید توجه داشت هزینه سرم تراپی در منزل و یا تزریقات در منزل شامل ویزیت متخصص نمی شود.

اگر خواستار این خدمات هستید. نرخ یا مبلغ دریافتی  آنها جداگانه محاسبه می گردد. هزینه ویزیت متخصص داخلی در منزل موسسه کیان ، مشخص ، شفاف و منصفانه است. اگر پرسش یا نظری درباره تعرفه قیمت دکتر داخلی در خانه کیان دارید خطوط ارتباطی این موسسه به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان است.

جایگاه بیمه در کاهش هزینه ها

استفاده از توان شرکت های بیمه برای کاهش هزینه های درمان در منزل به ویژه ویزیت متخصص داخلی ، امری معمول و معقول می باشد. شرکت ها و سازمان های بی شماری با نام های متعددی مثل تامین اجتماعی ، سلامت ، نیروهای مسلح ، تکمیلی ، طلایی ، فرهنگیان و.. در ایران فعالیت می کنند. در استفاده از بیمه ؛ هنگام ویزیت دکتر داخلی در خانه باید چندین نکته را توجه داشت: 1. پوشش دهی بیمه شما چه میزان می باشد (اکثر بیمه ها خدمات زیبایی را پوشش نمی دهند) 2. نوع بیمه شما (پزشک با بیمه شما قرارداد دارد یا نه )

لذا هنگام تماس جهت ویزیت پزشک داخلی در منزل سعی کنید نام بیمه خود را به کارشناسان موسسه شبانه روزی کیان اطلاع دهید. اطمینان داشته باشید در صورت مناسب بودن شرایط اعم از تطبیق نوع بیمه و میزان پوشش ؛ برگه حاوی اطلاعات ویزیت به شما برای ارائه به بیمه داده می شود. 

ویزیت متخصص داخلی در منزل

در این وب سایت کمی درباره نوع فعالیت ، میزان مهارت و تفاوت متخصص داخلی با سایر پزشکان آگاه می شویم. با ما همراه شوید.

روند درمان بیماری ها و ویزیت مخصص داخلی در منزل

به جز مواردی مثل سرطان ها یا بیماری های خاص ،بیماری ها در اکثر مواقع با علائم همراه هستند. علائمی مثل سرگیجه، تهوع، سردرد، بدن درد، خارش، بثورات پوستی، بی حسی، تکرر ادرار و…می توانند نشات گرفته از بیماری های مختلف باشند. با احساس این علائم، ابتدا به پزشک عمومی مراجعه کرده و باید تجویزات او را در خصوص انجام آزمایشات متعدد و عکسبرداری ها انجام دهید. البته می توانید از طریق همین شرکت، درخواست اعزام پزشک عمومی یا ارسال تجهیزات عکسبرزداری مثل سونوگرافی، رادیولوژی یا حتی پرستار برای گرفتن نمونه خون و ادرار  را داشته باشید. بعد از بدست آمدن نتایج اولیه درخصوص نوع بیماری، اکنون نوبت به استفاده از تخصص و ماهر دکتر داخلی می رسد و با ویزیت متخصص داخلی در منزل روند درمان بیماری ها تسریع می یابد.

ویژگی خدمات ویزیت پزشک داخلی در منزل

آگاهی از ویژگی های خدمات اعزام و ویزیت پزشک داخلی در منزل به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. این خصوصیات عبارتند از :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات ویزیت پزشک داخلی در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت دکتر داخلی در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام متخصصان دست یافته است.

دسترسی به بهترین متخصص داخلی

انتخاب و گزینش بهترین متخصص داخلی تهران برای مرکز کیان به دلیل داشتن تیم تحقیقاتی زبده بسیار آسان بوده است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت متخصص داخلی در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

ویزیت متخصص داخلی در منزل . ویزیت دکتر داخلی در خانه . ویزیت پزشک داخلی در خانه و منزل

متخصص داخلی چیست؟

در پاسخ به متخصص داخلی چیست؟ باید گفت متخصص داخلی برای تشخیص مشکلات گیج کننده پزشکی ، بیماری های مزمن ، درمان مبتلایان به بیش از یک بیماری به خوبی آموزش دیده است. او 11 سال تحصیلات دانشگاهی دارد و تمرکزش فقط روی درمان بیماران بزرگسال (هجده سال به بالا) است. همه رشته های فوق تخصص از پزشکی داخلی منشعب شده اند.مسئولیت او تشخیص بیماری هایی مانند بیماری های قلبی ، کلیوی ، ریوی و عفونی را بر عهده دارد. همچنین ، متخصص داخلی برای درمان بیماران مبتلا به بیش از یک بیماری ، نظیر دیابت ، فشار خون بالا و بیماری های مزمن آموزش دیده است پس ، طیف وسیعی از بیماری ها تحت نظر متخصص داخلی درمان می شود و مجوز جراحی ندارد.

مزایای ویزیت متخصص داخلی در منزل

آیا از مزایای ویزیت متخصص داخلی در منزل آگاهید ؟ اگر خواستار درمان توسط متخصص داخلی هستید باید بدانید شما علاوه بر مراجعه به بیمارستان ها ، مراکز درمانی و مطب ها برای استفاده از توانایی ها و تجربیات این پزشکان می توانید از حضور آنها در منزل خود بهره ببرید. بعد از همه گیری کرونا ؛ تمرکز سیستم درمان کشور به ارائه خدمات درمانی در منزل بوده است لذا به موسسات با رعایت دستورالعمل های خاصی ؛ مجوز فعالیت داده است. مرکز شبانه روزی کیان با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، خدمات ویزیت دکتر داخلی در منزل را با بهترین پزشک پایتخت در اختیارتان قرار می دهد. مزایای استفاده از این خدمات عبارتند از:

 1.  کاهش امکان ابتلا به بیماری های واگیردار مانند کرونا در اثر کاهش حضور در تجمعات
 2. مصون ماندن از بیماری های تنفسی مانند آسم، در نتیجه دور ماندن از آلودگی هوا 
 3. کاهش استرس و خستگی ، ناشی از عدم تجربه ترافیک های سنگین و آلودگی صوتی
 4. آرامش روان به خاطر مواجه کمتر با محیط بیمارستان 
 5. عدم ابتلا به عفونت های مقاوم بیمارستانی
 6. دریافت درمان بهتر به دلیل تمرکز بیشتر پزشک در درمان یک بیمار
 7. صرفه جویی در زمان و عدم اتلاف آن در صف های طولانی رزرو علی الخصوص پشت در مطب ها
 8. شبانه روزی بودن ویزیت متخصص داخلی در منزل
 9. استفاده هم زمان از چندین خدمات ( نیازی به خروج از خانه برای آزمایش و.. نیست. )

 

ویزیت متخصص داخلی در منزل . ویزیت پزشک داخلی در منزل . ویزیت دکتر داخلی در خانه

برای چه مشکلاتی به متخصص داخلی مراجعه کنیم ؟

 شما هرگونه بیماری داشته باشید می توانید روی توان علمی متخصص داخلی در منزل حساب کنید هیچ گونه محدودیتی در نوع بیماری نیست. تنها یک محدودیت وجود دارد و آن ، عدم داشتن مجوز پزشک در امر جراحی است. از آنجایی که عمده بیماری ها بدون جراحی بهبود می یابند و جراحی ؛ آخرین گزینه در درمان می باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از تخصص تشخیصی و درمانی دکتر داخلی در خانه است.

موارد مراجعه به متخصص داخلی

از بین بیماری های بی شماری که تحت درمان این پزشکان در منزل قرار می گیرند ما به طور کلی موارد مراجعه به متخصص داخلی را ذکر می کنیم که شامل :

درمان افسردگی

حالتی که در آن فرد احساس بی حوصلگی ، افسردگی ، پوچی و…. می کند. این احساسات بر فعالیت های روزانه فرد اثرگذار هستند. با پیگیری های مستمر توسط ویزیت متخصص داخلی در منزل ، فرد به حالت عادی برمی گردد.

تجویز آزمایشات و چکاپ کامل 

بزرگسالان به توصیه پزشکان ، سالیانه باید معاینات و آزمایشات دوره ای انجام دهند. آنها می توانند با مراجعه به پزشک داخلی  یا ویزیت متخصص داخلی در منزل ، خواهان انجام این معاینات و آزمایش های لازم مانند آزمایشات هورمونی ، آزمایش CBC و… باشند.

مشکلات ریوی

درمان بیماری هایی با منشا میکروبی حاد تنفسی مثل سل ، پنومونیا _ ذات الریه ، آنفولانزا ، کرونا ، سرماخوردگی ساده ،بیماری های مزمن ریوی یا حتی آسم و…. را با مراجعه به متخصص داخلی یا ویزیت در منزل دنبال کنید. از جمله موارد مراجعه به متخصص داخلی ؛ درمان پنومونیاست که یک بیماری رایج ریه با منشا ویروس، قارچ یا باکتری است. درمان آن در هر فرد بسته به سن و شدت علائم متفاوت است. با درمان به موقع با ویزیت متخصص داخلی در منزل از انتشار بیماری در ریه ها جلوگیری کنید.

در صورت نیاز کلیک کنید : ویزیت متخصص سالمندان در منزل

بیماری های عصبی 

کلیه بیماری های عصبی از قبیل : سکته مغزی ، مننژیت ، صرع ، پارکینسون ، بیماری آمیوتروفیک و… که منشا ژنتیکی دارند یا عوامل اکتسابی در به وجود آمدن آنها دخیل هستند برای شناسایی و درمان می توانند روی تخصص تشخیصی متخصص داخلی در منزل حساب کنند. یکی از این بیماری ها میگرن می باشدکه با علائمی مثل : سردرد هایی منظم که متاثر از سابقه خانوادگی ، سن ، جنسیت و هورمون هاست شناخته می شود. معاینه بیمار و ارائه دستورالعمل ها و شیوه های درمانی توسط پزشک داخلی در خانه به مدیریت و درمان این بیماری می انجامد.

ویزیت متخصص داخلی در منزل برای درمان بیماری های عصبی . دلایل مراجعه به متخصص داخلی .

کاهش چاقی

با تغییر سبک زندگی شاهد افزایش وزن در افراد و پیشروی آن در بین گروه های سنی پایین تر هستیم. یکی از مهارت های متخصص داخلی در خانه ؛ ارائه بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن باتوجه به فیزیولوژی بدن متقاضی و شرایط اجتماعی فرد می باشد.

بیماری های کبد 

معاینه بیمار ، تشخیص ، درمان  و مراقبت های ثانویه مربوط به بیماری های کبدی می توانند جزء عملکرد دکتر هنگام ویزیت متخصص داخلی در منزل باشد. بیماری های کبد منشا ارثی یا خارجی دارند و یا حتی بر اثر سبک غلط زندگی مانند مصرف الکل ، فست فود ها ، ورزش نکردن ، مصرف غذاهای سرخ کردنی و… ایجاد می شوند. اگر بیماری هایی نظیر : هپاتیت ، کبد چرب ، هموکروماتوز ، بیماری ویلسون ، سندروم گلیبرت ، نقص آنتی تریپسین آلفا1 ، سیروز صفراوی اولیه ، کلانژیت اسکلروزان اولیه ، آدنوم کبد ، سرطان کبد و… دارید از ویزیت آنلاین متخصص داخلی در منزل کمک بگیرید. همچنین می توانید در هر مرحله از درمان که باشید برای تغییر روند درمان یا رفع ابهامات داروها ، تغییر یا تمدید نسخه و.. از مشاوره تلفنی و آنلاین پزشک استفاده کنید.

بیماری های مفاصل 

انواع بیماری های مربوط به مفاصل با ویزیت متخصص داخلی در منزل قابل درمان هستند بیماری های مثل : آرتریت یا التهاب مفصل ، رماتیسم مفصلی ، ساییدگی مفصل یا آرتروز ، نقرس و.. جزء حیطه عملکردی پزشک داخلی با مدرک متخصص یا فوق تخصص می باشند. پس می بینید که منظور از ویزیت متخصص داخلی در منزل ؛ درمان بیماری های داخل شکم نیست هر بیماری که هر عضو بدن بزرگسالان را درگیر کند دکتر داخلی توانایی ورود و درمان آن ( به غیر از جراحی ) را خواهد داشت.

اینجا بخوانید : گچ گرفتن در منزل 

امراض خونی

آیا می دانید برای تشخیص و درمانِ کلیه امراضِ مربوط به خون می توان ویزیت متخصص داخلی  در منزل را در کنار خود داشت ؟ هرگونه بیماری خونی از قبیل :کم خونی ( آنمی ) ، تالاسمی ، پلی سیتمی ورا ، لنفوم ، لوسمی ، سندروم میلودیسپلاستیک ، اختلالات پلاکت ، بیماری فون ویلبراند ، هموفیلی ، ترومبوسیتمی اولیه ، میلوم سلول پلاسما (سرطان نادر ) و.. را با دکتر داخلی در منزل خود در میان بگذارید.

مشکلات کلیه

یکی از مشکلاتی که در حیطه عملکردی پزشک داخلی جا می گیرد تشخیص و درمان مشکلات کلیوی است اختلالاتی مثل : سرطان ، کیست ، عفونت ، کلیه سنگ ساز  با دانش و مهارتِ تشخیصیِ دکتر مجرب هنگام ویزیت متخصص داخلی در منزل قابل پیگیری و درمان است. مشاوره و ویزیت آنلاین دکتر به شما در کاهش زمان درد و کاهش خستگی ناشی از تردد در سطح شهر کمک می کند.

همچنین با یک کلیک می توانید بهترین دکتر اورولوژی تهران را در اختیار داشته باشید.

دلایل مراجعه به پزشک متخصص داخلی . دکتر داخلی . ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران . بهترین فوق تخصص داخلی تهران در خانه

بیماری های قلبی

ویزیت متخصص داخلی در منزل به شما این امکان را می دهد که هرگونه احساس درد در قفسه سینه یا گردن ، بی حسی در دست چپ یا تنگی تنفس را برای تشخیص و درمان بیماری های قلبی با بهترین دکتر داخلی تهران در میان بگذارید. انواع بیماری های قلبی از بزرگی دریچه های قلب گرفته تا سرطان این اعضای مهم ، نیاز به مهارت تشخیصی عالی دارند که فقط از عهده پزشک یا فوق تخصص داخلی برمی آید زیرا این پزشکان به دلیل عدم مجوز جراحی ، تمرکز خود را روی دانش تشخیصی گذاشته اند.

اختلالات غدد و هورمون

اختلالات غدد درون ریز و هورمون ها یکی مشکلات رایج در عصر کنونی برای افراد به ویژه بانوان می باشد. انواع اختلالات هورمونی که می توانند تحت نظر ویزیت متخصص داخلی در منزل ؛ شناسایی و درمان شوند شامل : سندروم  کوشینک ، پرکاری تیروئید ، کم کاری تیروئید ، ترشح نابهنگام شیر از سینه بانوان ، اختلالات چرخه پریودی ، کوتاهی قامت ، پوکی استخوان ها ، هاشیموتو ، دیابت ، سندروم تخمدان پلی کیستیک ، بیماری آدیسون و نارسایی آدرنال ، سرطان غدد ( تیروئید _فوق کلیه و..) ، آکرومگالی = قامت بسیار بلند ، بیماری گریوز ، پرولاکتینوما ، گواتر و… می باشد. ویزیت متخصص داخلی در منزل به شما این امکان را می دهد که کلیه سوالات خود در خصوص بیماری های غدد را بدون دلهره و ترس با بهترین پزشک تهران در میان بگذارید.

فشار خون

نادیده گرفتن بالا بودن فشار خون یا حتی پایین بودن آن در هر رده سنی و هر شرایطی خطرناک است. ویزیت متخصص داخلی در منزل برای تشخیص بیماری فشارخون مزمن جهت جلوگیری از عواقب و پیامد های ناگوار آن توصیه می شود. در صورت اهمیت ندادن به مسئله فشار خون باید منتظر حمله قبلی در افراد باشیم. در بانوان باردار این موضوع بیشتر اهمیت می یابد زیرا فشار خون بارداری سلامت دو نفر یعنی مادر و جنین را تحت الشعاع قرار می دهد. می توانید دوران حاملگی را زیر نظر این پزشکان به پایان برسانید و با ویزیت متخصص داخلی در منزل ؛ چکاپ های ضروری بارداری را انجام دهید.

گیرندگان ویزیت متخصص داخلی در منزل 

متخصص داخلی مردان تهران . دکتر داخلی مردان تهران . پزشک متخصص داخلی تهران
مردان
متخصص داخلی مردان وظیفه ی : بررسی ، معاینه ، تشخیص و درمان تمام بیماری های بزرگسالان آقا را برعهده دارد. ضمن اینکه در صورت نیاز و تشخیص باید پرونده پزشکی بیمار را به فوق تخصص ارجاع دهد. ارتباط تنگاتنگ دکتر داخلی مردان با سایر فوق تخصصان باعث شده که بتوان از این متخصصان به عنوان بهترین درمانگر بیماری های آقایان یاد کرد. ویزیت متخصص داخلی در منزل کیان ؛ امکان دسترسی به مجرب ترین پزشک داخلی تهران را برای شما فراهم نموده است.
زنان 

در کشور ما با توجه به فرهنگ غنی به جا مانده از گذشتگان و عفیف بودن زنان ؛ نیاز به متخصص داخلی خانم برای ویزیت در منزل تهران حس می شود. بهترین دکتر داخلی زنان که در تهران وجود دارد می تواند در اختیار شما قرار گیرد منوط به اینکه موسسه شبانه روزی کیان رو انتخاب کنید. اعتماد به پزشک و مهارتش ؛ اولین و مهم ترین مولفه در درمان موفق یک بیماری است. جلب رضایت و اعتماد بیمار به متخصص در تک تک اعمال پزشک خلاصه می شود. گزینش از بین بهترین ها را به ما بسپارید.

متخصص داخلی خانم در منزل تهران . خانم دکتر داخلی در خانه تهران . پزشک متخصص داخلی زنان تهران

نحوه درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل

هرگاه بنا به دلایلی ترجیح دادید از خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل موسسه شبانه روزی کیان استفاده کنید با یک تماس می توانید شرایط بیمار اعم از : سن ، جنسیت ، داروهای مصرفی ، توان حرکتی ، نام و نام خانوادگی ، بیماری های زمینه ای ، مکان تماس ( جهت فرستادن نزدیک ترین نیرو به محل ) ، وضعیت فیزیولوژیک بدن مانند بارداری زنان و… را به کارشناسان اطلاع دهید تا بعد از برآورد هزینه ؛ زمان اعزام اعلام گردد.

 بعد از توافق بر سر قیمت و هزینه ویزیت متخصص داخلی در منزل از شما خواسته می شود آدرس خود را با پیامک یا اپلیکیشن های خاصی به شماره مورد نظر موسسه ارسال کنید. هماهنگی های لازم با توجه به اینکه مرکز شبانه روزی کیان در سطح شهر تهران دارای شعب مختلف می باشد با نزدیک ترین شعبه و نیرو برای اعزام صورت می گیرد. سریع ترین ویزیت در منزل را با ما تجربه کنید.  

متخصص داخلی شبانه روزی تهران در منزل

متخصص داخلی شبانه روزی تهران

شاید یافتن متخصص داخلی شبانه روزی تهران به نظر سخت بیاید اما امروزه با ویزیت آنلاین و تلفنی در هر ساعت از شبانه روز که نیازمند تبحر پزشک داخلی باشید می توانید حضور او را در منزل خود حس کنید. در صورتی که دکتر برای شما انواع آزمایش در منزل را تجویز کند یا تست های تشخیصی مانند سونوگرافی ، رادیولوژی ، اکو قلب ، نوارقلب و… را لازم بداند می توانید آن ها را نیز در خانه خود به صورت شبانه روزی انجام دهید. کافیست تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید.

پشتیبانی خدمات پزشک داخلی 

موسسه کیان به عنوان رابط بین متخصص داخلی و متقاضیان خدمات درمانی در منزل عمل می کند. هرچه رضایت بیماران از خدمات دریافتی ( ویزیت متخصص داخلی در خانه ) بیشتر باشد، ضامن بقا و پیشرفت این موسسه خواهد بود. با اینکه ما سعی نموده ایم سرشناس ترین و بهترین پزشک داخلی تهران را از نظر عملکرد ، اخلاق ، قانون مداری ، تجربه ، تحصیلات ، مهارت تشخیصی ، سابقه کار ، کارکرد با بیمه ها و.. به خدمت بگماریم اما رضایت شماست که در اعزام دوباره دکتر به منزل سایر هموطنان تعیین کننده است. لذا در صورت بروز ناراحتی حین ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران سعی کنید مراتب آن را با کارشناسان مرکز در میان بگذارید ضمن عذرخواهی از مشکل به وجود آمده مسئولان مرکز سعی خواهند نمود متناسب با مشکل به وجود آمده تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران

تمام امکانات و اکثر متخصصان در کلان شهر تهران جای گرفته است. دسترسی به تکنولوژی ، داشتن دانش علمی و مهارت عملی طبق آخرین متد های جهانی ، توسط متخصصان داخلی به درمان بهتر بیماران می انجامد. جمعیت بالای پایتخت ایران با وجود همه گیری کرونا ، انسان را از حضور در اجتماعات آلوده به ویژه بیمارستان ها برحذر میدارد. خدمات پزشکی داخلی را می توان از طریق ویزیت متخصص داخلی خوب در تهران در منزل دریافت کرد.

موسسه خدمات پزشکی کیان به صورت شبانه روزی با داشتن پزشکان مجرب ، با اخلاق و متناسب با درخواست شما مبنی بر ویزیت بهترین متخصص داخلی خانم یا آقا در تهران ، اقدام به ارائه خدمات کرده است. از طریق مرکز شبانه روزی کیان در اسرع وقت شاهد حضور فوق تخصص داخلی تهران باشید.

ویزیت متخصص داخلی در منزل شمال تهران

شمال تهران به دلیل در اختیار داشتن امتیازات مکانی ویژه ، محله ای مرفه نشین محسوب می شود و ساکنان آن همواره به دنبال بهترین ها هستند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که نیاز به امکانات پزشکی دارید؛ در نظر داشته باشید که ویزیت متخصص داخلی در منزل شمال تهران هم برای شما در دسترس می باشد. اگر جوانان و سالمندان در زمینه های زیر دچار مشکل هستند به دکتر در تهران مراجعه کنند .

 • فشار خون
 • چربی و قند خون
 • بیماری هایی با منشا میکروبی
 • بیماری های تنفسی
 • بیماری های گوارشی
 • برنامه ریزی برای رژیم غذایی
 • و….

ضمن اینکه عزیزانی که دارای مشکلات قلبی هستند اکو قلب در منزل همزمان با متخصص داخلی در دسترس آن ها خواهد بود. خدمات متخصص داخلی در منزل شمال تهران به ساکنان مناطق : ازگل ، فرشته ، اقدسیه ، مینی سیتی ، کامرانیه ، جعفر آباد ، اختیاریه ، دروس ، پاسداران ، دولت ، دیباجی ، ولیعصر ، سید خندان ، ظفر ، قلهک ، ونک ، میرداماد ، زرگنده ، داوودیه ، ده ونک ، ونک ، جردن ، امانیه ، آرارات ، زیبا دشت ، احتشامیه ،  و …ارائه می گردد. با تماس با مرکز خدمات پزشکی کیان جهت ویزیت متخصص داخلی در منزل شمال تهران ، بهترین پزشک داخلی در اسرع وقت در نزد شما حضور می یابد .کافیست آدرس دقیق محل زندگیتان را با لوکیشن یا پیامک ارسال کنید. هماهنگی ها جهت اعزام پزشک صورت می گیرد.

ویزیت متخصص داخلی در منزل شمال تهران . ویزیت دکتر داخلی در منزل شمال تهران . بهترین متخصص داخلی خانم شمال تهران . متخصص داخلی مردان شمال تهران در خانه .

متخصص داخلی زنان و مردان منطقه یک

عزیزانی که خواهان ویزیت متخصص داخلی در منزل منطقه یک شامل : سوهانک دزاشیب ، درکه ، شهرک نفت ، دانشگاه _گل ها ، کوهسار ، شهید محلاتی ، دربند ، دارآباد ، ولنجک ، حکمت ، حصار بوعلی ، نیاوران ، چیذر ، محمودیه ، جماران ، گلاب دره ، تجریش ، کاشانک ، قیطریه ، باغ فردوس ، اوین ، فرمانیه ، امامزاده قاسم ، ازگل ، زعفرانیه و اراج هستند بهتر است هنگام دریافت خدمات ویزیت متخصص داخلی مردان و زنان در منزل منطقه 1 به نکات زیر توجه کنید:

 1. همراه داشتن پرونده پزشکی قبلی شامل آزمایشات و….
 2. بیان حساسیت های دارویی و داروهای مصرفی
 3. گفتن حالات روحی و جسمی
متخصص داخلی منطقه 6

ساکنان منطقه 6 که به دکتر داخلی احتیاج دارند اگر توان حرکتی ندارند یا بنا به تجویز پزشک عمومی باید از خدمات درمانی در منزل استفاده کنند می توانند روی تخصص ، تجربه و مهارت تشخیصی پزشکان داخلی کیان حساب کنند. بهترین متخصص داخلی منطقه 6 برای ساکنان محلات : کشاورز ، امیر آباد ، نصرت ، یوسف آباد ، جهاد ، والفجر ، فاطمی ، جمالزاده ، نظامی گنجوی ، بهجت آباد ، ایرانشهر ، کریم خان ، آرژانتین و ساعی به صورت 24 ساعته در دسترس خواهد بود.

ویزیت متخصص داخلی در منزل
ویزیت دکتر داخلی در خانه

ویزیت پزشک داخلی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب و سعادت آباد از مناطق پر جمعیت تهران و دارای فرهنگی غنی مبنی بر داشتن سطح بالای بهداشت و سلامت هستند. بدین منظور موسسه شبانه روزی کیان ، اقدام به ارائه خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد کرده است. از مهم ترین مزایای آن می توان به کاهش استرس ، کاهش سرایت بیماری ها از دیگران ، صرفه ‌جویی در وقت ، انجام معاینه بدون رزرو نوبت ، تشخیص زودتر و دلگرمی ناشی از حضور خانواده در کنار بیمار اشاره نمود.

در اسرع وقت به درخواست شمارسیدگی شده و هماهنگی ها جهت دریافت ویزیت پزشک داخلی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد و حضور متخصص در کمترین زمان انجام می شود. پزشکی داخلی به عنوان مرجع و نقطه اتکا تشخیص و درمان بیماری ها تلقی می شود و می تواند از پیشروی بسیاری از بیماری ها جلوگیری کند.

بهترین پزشک داخلی با فوق تخصص رشته های : گوارش ، بیماری های با منشا میکروبی ، غدد درون ریز ، خون و سرطان ، ریوی ، ایمونولوژی و روماتولوژی در ارتباط است و ممکن است مشورت گیرنده از آنان یا مشورت دهنده به آنان باشد و این لزوم بهره بردن از پزشک داخلی خوب را نشان می دهد.

متخصص داخلی ولنجک ، زعفرانیه و الهیه

انتخاب از بین انبوه پزشکان داخلی در کلان شهر تهران دشوار است. رعایت این مولفه ها در این رابطه می تواند گره گشا باشد.

1. اینکه خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل محدوده ولنجک ، زعفرانیه و الهیه که توسط موسسات ارائه می شوند را انتخاب کنید.

2. دکتر یا پزشک داخلی خوب در محدوده زعفرانیه ، ولنجک و الهیه که دوستان معرفی می کنند را در منزل به خدمت بگیرید.

دسترسی به سایر پزشکان با کلیک بر : ویزیت در منزل زعفرانیه

جردن و فرمانیه و آجودانیه

جردن و فرمانیه و آجودانیه تهران محله هایی هستند که ساکنان آن به این موضوع واقف اند که امکان دریافت ویزیت خدمات متخصص داخلی در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه ، تا چه اندازه به کمک آنها آمده و نیازهایشان را برآورده می کند. این خدمات که برای کاهش دغدغه های درمان فعال شده است. در همه ساعات شبانه روز در دسترس است. پزشک داخلی در منزل آجودانیه ، فرمانیه و جردن در عین داشتن مهارت در تشخیص ، درمان و پیشگیری از همه ی بیماری های بزرگسالان خانم و آقا ، بر اساس این 4 اصل به اقدام به پذیرش بیمار می کند:

 1. مراقبت از بیمار
 2. دانش پزشکی
 3. مهارت های ارتباطی
 4. رعایت اصول حرفه ای

جهت بررسی منشا علائم و درمان بیماری ، با این مرکز تماس گرفته و در مورد چگونگی دریافت خدمات ویزیت دکتر داخلی در منزل فرمانیه ، جردن و فرمانیه از قبیل نحوه اعزام و… اطلاعات لازم را به دست آورید. با درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن پزشک در اختیار شماست.

ویزیت متخصص داخلی در منزل غرب تهران

غرب تهران شامل مناطق : پونک ، ایوانک ، کوهک ، شهران ، منطقه 5 ، منطقه 22 ، ورد آورد ، اکباتان ، آپادانا ، شهرک پرواز ، شهر زیبا ، صادقیه ، گیشا ، جنت‌آباد ، طرشت ، ستارخان ، تهرانسر ، اکباتان ، مرزداران و …است. آیا ویزیت متخصص داخلی در منزل غرب تهران امکان پذیر است؟ هر زمان که احساس نیاز به خدمات پزشکی داشتید. این خدمات می توانید به بهترین شکل و کوتاه ترین زمان در خانه خودتان ارائه شود. وقت شما با ارزش تر از آن است که در ترافیک و مسیر تلف گردد. به خصوص زمانی که بیمار هستید و بیشتر همیشه به آرامش نیاز دارید.

کافیست با مرکز شبانه روزی کیان تماس گرفته و درخواست دکتر فوق تخصص داخلی یا بهترین متخصص داخلی در منزل غرب تهران را بکنند. هماهنگی ها انجام خواهد شد تا در اسرع وقت پزشکی متعهد، باتجربه و تایید شده اعزام شود.

ویزیت دکتر داخلی در منزل جنت آباد و ستارخان

بیشترین مراجعان در زمان شیوع کرونا، به متخصصان داخلی بوده است. اگر ساکن جنت آباد و ستارخان هستید و علائمی مانند تب ، لرز ، بدن درد و سایر علائم آنفولانزا یا کرونا را دارید با خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل جنت آباد و ستارخان که توسط موسسه شبانه روزی کیان ارائه می شود ، دنبال درمان باشید. پزشک داخلی ؛ مراقبت ها و داروهای مورد نیاز شما را تجویز می نماید. ممکن است در مواقع شدید بیماری ، برای بستری شدن در بیمارستان نامه بنویسد. برای جلوگیری از پیشرفت بیماری ها ، درمان به موقع و مراقبت های پس از درمان به ما اعتماد کنید.

بهتر است زمان حضور پزشک در ترافیک را در نظر بگیرید. تا مشکلی در آینده در باب خدمات ویزیت دکتر داخلی در منزل جنت آباد و ستارخان پیش نیاید. در صورت نیاز به آمبولانس خصوصی نیز می تواند از طریق این موسسه اقدام کنید.

فوق تخصص داخلی تهران . ویزیت شبانه روزی متخصص داخلی در منزل تهران سعادت آباد ، شهرک غرب

پزشک داخلی در خانه صادقیه و اکباتان

افراد بزرگسال ساکن صادقیه و اکباتان می توانند با دریافت خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل صادقیه و اکباتان از بیماری های مزمن گرفته تا کوتاه مدت در همه ی زمینه ها درمان شوند. هم چنین آماده ارائه اقدامات پیشگیرانه مانند غربالگری سرطان ، ماموگرافی ، رادیولوژی در منزل است. پزشک داخلی می تواند با تنظیم برنامه غذایی مناسب ، سبب ارتقاع سطح سلامتی شما شود. بنابراین حتی می توان برای اصلاح تغذیه و دریافت برنامه رژیم غذایی ، ویزیت متخصص داخلی در خانه اکباتان و صادقیه را انجام داد. در صورت مراجعه به پزشک داخلی شاهد معاینه فیزیکی با بررسی های زیر خواهید بود:

 • بررسی ضربان قلب
 • بررسی ریتم تنفس
 • بررسی حس لامسه، گلو و ناخن

ممکن است پزشک تشخیص دهد شما به آزمایش های غربالگری مانند آزمایش چربی یا تست تراکم استخوان نیاز دارید. این آزمایشات را می توانید با تزریقات در منزل انجام دهید. 

با تماس با مرکز خدمات پزشکی کیان جهت دریافت ویزیت دکتر داخلی در منزل صادقیه و اکباتان ، بهترین پزشک داخلی در اسرع وقت در نزد شما حضور می یابد کافیست آدرس دقیق محل زندگی تان را با لوکیشن یا پیامک برای هماهنگی ارسال کنید. هماهنگی ها جهت اعزام پزشک صورت می گیرد.

ویزیت متخصص داخلی در منزل
ویزیت متخصص داخلی در منزل

ویزیت متخصص داخلی در منزل شرق تهران

مناطق هدفی که موسسه شبانه روزی کیان خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل شرق تهران را ارائه می دهد شامل : نارمک ، منطقه 4 ، سرسبز ، علم و صنعت ، اتابک ، خاوران ، امام حسین ، تهران نو ، دلاوران ، تهرانپارس (فلکه اول _ دوم _ سوم ) ، شمیران نو ، فرجام ، هنگام ، افسریه ، پیروزی ، بلوار ابوذر ، نبرد ، استخر ، حکیمیه، سراج ، مجیدیه ، پردیس ، رودهن ، بومهن ، فیروزکوه ، منطقه 14 ، منطقه 15 ، مشیریه ، شهرک رضویه ، پاکدشت  و …است. در صورت تماس در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده و هماهنگی ها جهت اعزام پزشک به منزل صورت می گیرد. عواملی که شما را بی نیاز از دریافت ویزیت متخصص داخلی در منزل شرق تهران می کند:

 • سبک زندگی سالم
 • نداشتن سابقه ژنتیکی و خانوادگی
 • حذف یا کاهش عوامل محیطی
 • حذف عامل بیماری 
 

متخصص داخلی منطقه 4

معروفترین و مطرح ترین محلات شرق تهران در منطقه 4 قرار دارند. بیمارانی که توان حرکتی اندکی دارند یا بنا به هر دلیلی به دنبال بهترین متخصص داخلی منطقه 4 هستند می توانند این پزشکان را در خانه خود داشته باشند موسسات معتبری همچون کیان که با مجور رسمی از وزارت بهداشت در حال فعالیت در حوزه درمان در منزل است با انتخاب بهترین پزشکان هر رشته و هر گرایش از بین هزاران پزشک پایتخت آماده است آنها را به خانه هموطنان جهت ویزیت در منزل به صورت شبانه روزی اعزام کند.در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل مثل پنج شنبه ها و جمعه ها یا نوبت صبح و عصر که بخواهید دکتر متخصص داخلی منطقه 4 درب منزل تان حاضر خواهد شد.

 دریافت ویزیت متخصص داخلی در منزل در محلات تهرانپارس غربی ، کوهک ، نارمک ، محله مهران ، محله کاظم آباد ، مجیدیه ، شمس آباد ، کالاد ، حسین آباد ، شیان و لویزان ، پاسداران ، علم و صنعت ، خاک سفید ، جوادیه ، تهرانپارس شرقی ، قاسم آباد ، اوقاف ، شمیران نو ، حکیمیه ، قنات کوثر ، مجید آباد و کوهسار در کمترین زمان به صورت 24 ساعته و با پشتیبانی کامل خواهد بود. 

ویزیت متخصصی داخلی در منزل منطقه 14

کسانی که در منطقه 14 تهران زندگی می  کنند، برای درمان بیماری های زمینه ای و مزمن که به عمل های جراحی منتهی نمی شوند به بهترین متخصص داخلی نیاز خواهند داشت که توسط مرکز شبانه روزی کیان در دسترس شان قرار خواهد گرفت. کافیست با این شرکت ارائه دهده خدمات پزشکی و پرستاری تماس گرفته و درخواست اعزام پزشک برای ویزیت متخصص داخلی در منزل نمایید. 

متخصص داخلی در منزل تهرانپارس و پیروزی

تهرانپارس و پیروزی از مناطق پرجمعیت ، قدیمی و با فرهنگ تهران هستند ساختار شهری و رفتار ساکنان آن گواه خوبی برای اثبات این ادعاست به همین جهت مرکز شبانه روزی کیان اقدام به ارائه خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل تهرانپارس ( فلکه اول _ فلکه دوم _ فلکه سوم ) و پیروزی به این عزیزان نموده است. برای بهره مندی از این خدمات با این مرکز تماس گرفته و درخواست ویزیت دکتر داخلی در منزل پیروزی و تهرانپارس کنید و شاهد حضور دراسرع وقت پزشک باشید.

ویزیت متخصص داخلی در منزل شرق و جنوب تهران . دکتر متخصص داخلی در منزل تهرانپارس و پیروزی ، پزشک داخلی خانم و مردان

اتفاقاتی که ممکن است با مراجعه به متخصص داخلی رخ دهد :

 • پزشک داخلی برای هر مشکلی ، آزمایش مختص آن را تجویز می کند، شاید آزمایش ساده باشد. مانند آزمایش ادرار یا پیچیده باشد مانند انواع تصویر برداری ها
 • در صورت مراجعه هم زمان شما به پزشکی دیگر ، پزشک داخلی با پزشک دیگر شما مشورت می کند تا راه حلی مشترک ارائه دهند و تداخلات دارویی پیش نیاید. همین نکته مثبت فوق تخصص داخلی در منزل تهرانپارس ( فلکه اول _ دوم _ سوم ) و پیروزی است.

بهترین متخصص داخلی نارمک

تشخیص و درمان کلیه بیماری هایی که بشود بدون جراحی بهبود نمود را میتوان به متخصص داخلی سپرد. بهترین متخصص داخلی نارمک را زمانی در خانه خود ملاقات می کنید که انتخاب پزشک را به کاردان های این رشته بسپارید. ما بهترین تیم گزینش پزشکان را گرد هم آورده ایم تا بتوانیم خدمات ویزیت متخصص  داخلی در منزل تهران را بدون ذره ای نگرانی و با بهترین کیفیت با بالاترین سرعت اعزام ارائه دهیم.

ویزیت متخصص داخلی در منزل جنوب تهران

اعزام پزشک جهت ارائه خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل جنوب تهران برای ساکنان مناطق : شوش ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، خانی آباد نو ، گمرک ، مولوی ، راه آهن ، شهرری ، محله امام‌ زاده حسن ، شهرک ولیعصر ، شهریار ، اسلامشهر ، خلیج فارس ، منطقه 18 ، منطقه 19 ، منطقه 10 ، منطقه 11 ، نواب ، بریانک ، سی متری جی ، دوراهی قپان ، شمشیری _ آذری ، یافت آباد ، شاد آباد ، هفده شهریور ، شهرک صاحب الزمان و… 24 ساعته صورت می گیرد.

عوامل محیطی با افزایش بیماری ها ارتباط مستقیم دارد. از این عوامل می توان آلودگی هوا ، بهداشت پایین ، الگوی تغذیه نا مناسب و… را نام برد. با کنترل یا کاهش دسترسی به عوامل محیطی از ویزیت دکتر داخلی در خانه جنوب تهران بی نیاز شوید. طبق تحقیقات ؛  از جمله معیارهایی که از نظر بیمار دارای اهمیت عمده است. به شرح زیر است:

 • مهارت
 • به موقع بودن قرار ملاقات
 • پوشش بیمه
 •  ارتباطات متخصص با سایر پزشکان
 •  ارتباط خوب بیمار

بدین منظور مرکز خدمات پزشکی شبانه روزی کیان ماهرترین ، با اخلاق ترین پزشکان و فوق تخصص داخلی آقا و خانم را تحت خدمات ویزیت پزشک داخلی در منزل جنوب تهران در اختیار شما قرار می دهد. در صورت هماهنگی ، پزشک در کمترین زمان آماده خدمت رسانی است.

ویزیت متخصص داخلی خوب در جنوب تهران در منزل . دکتر متخصص داخلی در خانه جنوب تهران .

متخصص داخلی شهرری

شهرری از مناطق جنوب تهران با آوازه ای بالای هزاره در تاریخ است فرهنگ اصیل و تمدن ساز آن شهره این دیار بوده است حق این مردم نجیب است که بهترین متخصص داخلی تهران را در منزل شهر ری  به خدمت بگمارند. مرکز شبانه روزی کیان آمادگی خود را جهت اعزام 24 ساعته بهترین و حاذق ترین پزشک داخلی به منزل ساکنان شهر ری اعلام می دارد.

حتما بخوانید: ویزیت پزشک در منزل شهرری

متخصص داخلی نازی آباد 

محله نازی آباد یکی از مناطق پر جمعیت جنوب پایتخت محسوب می شود. جمعیتی که ساکن آن هستند؛ می توانند با ویزیت متخصص داخلی در منزل به معاینه بیمار در خانه خود و یافتن جدیدترین راه حل های بدون جراحی دست پیدا کنند. بهترین دکتر فوق تخصص داخلی و گوارش تهران را ازموسسه کیان بخواهید کافیست با شماره های این سایت تماس گرفته و شاهد پاسخگویی 24 ساعته و اعزام شبانه روزی در کمتر از یک ساعت باشید.

متخصص داخلی در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلامشهر یکی از مناطق پر جمعیت تهران با مردمانی مهربان و خونگرم هستند و به همین دلیل خدمات ویزیت متخصص داخلی در منزل شهریار و اسلامشهر توسط مرکز شبانه روزی کیان ارائه می شود. شما با خدمات ویزیت پزشک داخلی در منزل اسلامشهر و شهریار به یک دکتر حاذق دسترسی خواهید داشت که برای تشخیص ، درمان‌ ، ارتقای سلامت و پیشگیری از طیف وسیع و جامع بیمار‌ی های بزرگسالان خدمت رسانی می کند.

برای این متخصصان مهم نیست بیماری رایج باشد یا نادر ، ساده باشد یا پیچیده ، بیمار سرپا باشد یا بستری ، مکان آن در بیمارستان باشد یا مراکز توانبخشی ، این متخصصان برای همه ی شرایط آموزش دیده اند.

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری ، خدمات پزشکی ، خدمات درمانی ، درمان خانگی ،

ویزیت متخصص داخلی در منزل شبانه روزی کیان

مرکز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان، مجموعه ای متشکل از بهترین ، متعهدترین و مسئولیت پذیرترین فوق تخصصان ، متخصصان، پزشکان و…. از هر گرایشی است که هر یک از خدمات ، به نحوه احسن انجام خواهد شد. از جمله آنها می توان به ویزیت متخصص داخلی در منزل شبانه روزی کیان اشاره کرد.

علاوه بر ویزیت متخصص یا فوق تخصص داخلی خوب در منزل این مرکز اقدام به ارائه خدماتی مثل ویزیت پزشک در منزل، صدور گواهی فوت در منزل ، تست خواب در منزل ، تزریق سرم ، وصل و تعویض سوند ادراری یا معده ، نوار مغز در منزل و فیزیوتراپی در منزل می کند. علاوه بر پایتخت ؛ کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل به ساکنین استان های کرمانشاه و البرز نیز ارائه می گردد از جمله این خدمات می توان تزریقات در منزل کرج ، ویزیت پزشک در منزل کرج ، تزریقات یا ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه و سایر خدمات را برشمرد. بهبود بیمار خود را به ما بسپارید. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سر لوحه ی تلاش ماست.

دکتر متخصص داخلی منطقه 19

فشارتان جا به جا می شود، سرگیجه دارید ، آزمایشات شما حاکی از بالا بودن چربی خون یا آنزیم های کبدی است ، در میزان  CBC خون مشکل دارید و بسیاری از امراض دیگر را باید با مراجعه به دکتر متخصص داخلی منطقه 19 درمان کنید. اگر توان خروج از خانه را ندارید یا پیشگیری را بهتر از درمان میدانید از ویزیت متخصص داخلی در منزل استفاده کنید. هرچه کمتر در معرض آلاینده های هوا به ویژه در فصل سرد سال قرار گیرید ، بدن سالم تری خواهید داشت و طول عمر بیشتری را تجربه خواهید نمود. این امکان به صورت 24 ساعته و شبانه روزی برای ساکنان منطقه 19 فراهم شده که جواب آزمایشات خود از جمله چکاپ سراسری تان را با یک پزشک داخلی خوب در تهران مطرح کنید.

متخصص داخلی منطقه 18 تهران

ساکنان منطقه 18 تهران اعم از : یافت آباد، شهرک ولیعصر، شهرک صاحب الزمان، خلیج فارس ( شماره دو ) و غیره تنها با یک تماس می توانند ویزیت متخصص داخلی در منزل را داشته باشند. دیابت ، فشار خون ، چربی و کلسترول بالا ، بارداری خطرناک ، انجام چکاپ و بهبود بسیاری از بیماری ها می تواند با درایت پزشک ختم به خیر شوند. این متخصصان در امر تشخیص و درمان بدون جراحی سرآمد هستند. زیرا باید بیماری را بدون جراحی معالجه کنند. لذا خود را به جدیدترین متد های روز دنیا در تشخیص و درمان مجهز می کنند. 

متخصص داخلی منطقه 21

یکی از مهم ترین مناطق پایتخت با تراکم جمعیتی بالا ، همین منطقه 21 است. هرچه تعداد افراد یک محله بیشتر باشد بار بیماری های تنفسی و امراض واگیردار در آنجا بیشتر است. اما اهمیت این منطقه به خاطر بالا بودن جمعیت آن نیست بلکه سطح توقع مردم و فرهنگ بهداشتی ساکنان این محلات به قدری بالاست که تنها با ویزیت متخصص داخلی در منزل اقناع می شوند. ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران ، حکم یک عامل بازدارنده و پیشگیرانه را ایفا می کند شما با تقاضای آن از عفونت های بیمارستانی و دیدن محیط پر درد و رنج مراکز درمانی دور خواهید ماند.  

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

یک پاسخ

 1. سلام ممنونم از پاسخگویی و هماهنگی به موقع و تیم حرفه ای خدماتتون . برای مادرم آمدن، دکتر امیری بسیار با حوصله و مجرب هستن ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.