موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

ویزیت متخصص قلب در منزل با کادر مجرب [شبانه روزی]

ویزیت متخصص قلب در منزل

متخصص قلب در منزل

زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)، سابقه چندین ساله درمانی، در نظر گرفتن جنیست متخصص، شیوه ارتباط گیری پزشک، سازمان های بیمه ای هماهنگ با متخصص و کیفیت بیمارستان محل خدمت اقدام به گزینش و جذب بهترین متخصص قلب نموده است. همچنین علاوه بر پیشگیری، تشخیص، درمان و پیگیری مشکلات قلبی _ عروقی توسط متخصص قلب؛ مشاوره رایگان درباره ی هزینه درمان، شیوه های درمانی، کاهش استرس و.. در دسترس شماست.

ویزیت متخصص قلب در منزل

وظایف متخصص قلب در منزل

بررسی وضیعت بیمار

متخصص قلب، با استفاده از اطلاعاتی که از علائم ، سابقه ی خانوادگی ،حساسیت ها ، داروهای مصرفی و… بدست می آورد شروع به معاینه (ارزیابی تنفس، فشارخون، دما و…) بیمار می کند.

تشخیص بیماری قلبی

متخصص قلب بر اساس تشخیص اولیه که بعد از معاینه دقیق صورت می گیرد. اقدامات تشخیصی تکمیلی مانند غربالگری، آزمایشات خاص، عکسبرداری (اکو قلب ، تست استرس ورزش و…)را تجویز می کند.

درمان بیماری قلبی

درمان ها را بعد از بررسی و تفسیر آزمایشات، عکسبرداری ها ، بسته به منشا بیماری (میکروبی_ ارثی _سرطان و…)، شدت علائم، عوارض ایجاد شده در بدن و توانایی سیستم ایمنی فرد پیش می گیرد.

مراقبت پس از درمان

در صورت انجام عمل جراحی، بعد از عمل، نیاز به ویزیت مجدد است. متخصص، برای عدم بازگشت بیماری توصیه هایی مثل تغییر سبک زندگی، ورزش کردن و…. را می کند و نیاز است تا مدتی تحت نظر باشید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

تعرفه قیمت متخصص قلب در منزل کیان

وزارت بهداشت در خصوص ویزیت انواع متخصص در منزل، تعرفه هایی را ابلاغ کرده است. تعرفه قیمت متخصص قلب در منزل کیان بر اساس این تعرفه ها معین شده است. این تعرفه، مختص به ویزیت متخصص می باشد و در صورت نیاز به خدماتی چون وصل سرم در منزل، نوارقلب در منزل و یا تزریقات در منزل ، قیمت آنها جداگانه اخذ می شود. اطمینان داشته باشید که قیمت ها منصفانه، شفاف  و متناسب با نیاز شما خواهد بود. اگر پرسش یا نظری درباره تعرفه قیمت متخصص قلب در منزل کیان دارید با ما در میان بگذارید. خطوط ارتباطی این مرکز به صورت شبانه روزی، پاسخگوی شما خواهند بود.

 

متخصص قلب در منزل

بررسی اجمالی

برای مراجعه به متخصص قلب، شاید نیاز به اطلاعاتی داشته باشید. بدین منظور، درباره ی شرایط مراجعه، بیماری های تحت درمان، عوامل خطر و…. در این مقاله با ما همراه باشید.

متخصص قلب و عروق، شخصی با آموزش های تخصصی در حوزه پیشگیری، مدیریت، درمان بیماری های قلبی است.13 سال تحصیلات دانشگاهی منجر به مهارت و تخصص او در زمینه شناسایی و درمان انواع مشکلات و بیماری های قلبی شده است.

مشکلات قلبی_عروقی

موارد زیر را می توان به عنوان مشکلات پایه ای  قلبی_عروقی  نام برد:

حملات قلبی

زمانی اتفاق می افتد که مسیر جریان خون به قلب شما مسدود شده است. در صورت مشاهده حملات ناگهانی قلبی، فورا با اورژانس تماس گرفته یا ازخدمات متخصص قلب در منزل استفاده کنید.  

بیماری عروق کرونر

در این نوع از بیماری قلبی، عروق کرونر که وظیفه رساندن مواد مغذی به قلب را دارند مسدود می شوند. برای تشخیص آن به متخصص قلب مراجعه کنید.

نارسایی قلبی

در نارسایی قلبی، قلب ناتوان از پمپاژ صحیح خون است. برای تمایز بیماری های قلبی از تجربه متخصص قلب تحت عنوان متخصص قلب در منزل بهره ببرید.

آریتمی قلبی

اگر قلب شما به طور نا منظم (خیلی سریع، خیلی آرام یا ترکیب هر دو) یا خارج از ریتم عادی قلب، خون رسانی را انجام دهد. شما دچار آریتمی قلبی هستید و نیاز به مراجعه متخصص قلب دارید.

مشکلات دریچه قلب

در برخی از افراد دریچه های موجود در درون قلب در مواقع نیاز، باز یا بسته نمی شوند. گاهی درمان این مشکل با جراحی صورت می گیرد برای اطمینان از روش درمان خود، دریافت متخصص قلب در منزل راه حل خوبی است.

 

10 دلیل دریافت متخصص قلب در منزل 

در صورت داشتن شرایط زیر، نیاز به مراجعه به متخصص قلب دارید:

 1. توصیه پزشک

گاهی ممکن است پزشک عمومی شما را به متخصص قلب ارجاع دهد. بدون تعویق این کار را انجام دهید. زمان زود سپری می شود. زمان را برای درمان به موقع از دست ندهید.

 1. سابقه خانوادگی

اگر کسی در خانواده شما مبتلا به بیماری های قلبی بود یا در خود علائم بیماری های قلبی را مشاهده کردید برای پیگیری درمان یا اطمینان از عدم ابتلای خود به پزشک مراجعه کنید.

3.درد قلب

باتوجه به علل بیماری های قلبی که توضیح داده شد. هرگاه دردی ناشی از این علل به سراغ تان آمد تعلل نکنید با پزشک متخصص قلب مشورت کنید.

 1. فشارخون بالا

 اگر فشار خون بالا دارید یا به طور ناگهانی بالا رفتن آن را تجربه می کنید. همیشه کنترل فشارخون را مد نظر قرار دهید. فشارخون نرمال 120/80 است. برای مشاوره درباره سبک زندگی،  متخصص قلب راهنمای مناسبی است.

 1. کلسترول بالا

کلسترول بالا، خطر بیماری های قلبی را افزایش می دهد. می توان با استفاده از متخصص تغذیه یا خدمات متخصص قلب در منزل این عامل بیماری های قلبی را کاهش داد. سطح کلسترول بالاتر از Mg/Dl 200 خطرناک است.

 1. دیابت

دیابت عامل کمک کننده به بیماری های قلبی می باشد. اگر هم زمان با داشتن دیابت، علائم بیماری های قلبی را مشاهده می کنید. فورا با متخصص در ارتباط باشید. می توانید از خدمات متخصص قلب در منزل نیز استفاده کنید.

 1. بارداری سخت

بارداری دشوار به عنوان عامل خطر پنهان تلقی می شود. در دو دوره از زندگی زنان، بیماری های قلبی بیشتر است.1_ بارداری2_ یائسگی

 1. بیماری لثه

درعین نا باوری، بیماری های لثه به قلب اثرگذارند. گذشتگان نیز گفته اند چرک دندان به قلب می ریزد. امروز این پدیده ثابت شده است. پس بیماری های لثه را جدی بگیرید.

سیگاری بودن

سیگارکشیدن اکسیژن خون را کاهش داده و موجب افزایش فشار خون، ضربان قلب و لختگی خون می شود. استعمال سیگار به عنوان خطری جدی برای بروز بیماری های قلبی مطرح است. برای درمان عوارض سیگار، از متخصص قلب یا متخصص ریه در منزل کمک بخواهید.

 1. شروع فعالیت ورزشی

اگر درسن 40 سالگی، تصمیم به شروع یک فعالیت ورزشی گرفته اید. مشاوره توسط متخصص قلب، می تواند کمک خوبی جهت بررسی سلامت قلب شما، تشخیص آستانه تحمل و توصیه های ورزش های متناسب با وضعیت شما باشد.

 

علائم بیماری های قلبی

علائم زیر جزء متحمل ترین علائم بیماری های قلبی هستند و احتمال مراجعه به متخصص قلب را افزایش می دهند:

 • در صورت مشاهده درد قفسه سینه همراه با : تنگی نفس، حالت تهوع، سرگیجه یا غش، خستگی، ضعف، نبض نا منظم، تپش قلب، فشارخون پایین، اضطراب، مشکل در بلع، گرفتگی صدا، درد در فک_گردن_پشت، عرق کردن، پوست سرد و رنگ پریدگی به فکر متخصص قلب در منزل باشید.
 • درد قفسه سینه که به طور مداوم بیشتر می شود. بنابراین به متخصص قلب مراجعه کنید.
 • درد قفسه سینه که با استراحت کاهش نمی یابد.

 

پیشگیری از بیماری های قلبی

نکاتی که شما را از خدمات متخصص قلب در منزل بی نیاز می کند:

کاهش مصرف نمک

مصرف بالای نمک منجر به فشار خون بالا، سکته ی قلبی خواهد شد. با کاهش نمک در رژیم غذایی نیازی به مراجعه به متخصص قلب نیست.

ورزش کردن

در خدمات متخصص قلب در منزل، متخصص شما را در انتخاب بدترین و بهترین کار برای قلب تان یاری خواهد کرد. اهمیت 30دقیقه ورزش در سلامت قلب بیشتر از ترک سیگار و… است. زیرا همگان از مضرات سیگار و… باخبرند. اما از آسیب های ورزش نکردن نا آگاهند.

کاهش غذاهای چرب

چربی ها با رسوب در دیواره رگ ها، موجب تغییراتی درخون رسانی در بدن و افزایش فشار به قلب در هنگام تپش می شوند. با کاهش مصرف غذاهای چرب نیاز به متخصص قلب در منزل را کاهش دهید.

کاهش وزن

کاهش وزن، کاهش ابتلا به بیماری های قلبی را به دنبال دارد. با کنترل BMI می توان از دریافت متخصص قلب در منزل یا مطب بی نیاز شد.

کاهش استرس

افزایش استرس سبب حمله قلبی می شود. برخی از افراد، در بازی های فوتبال، ترن هوایی و اسکی سواری دچار حمله قلبی می شوند. هر چه کمتر در معرض حمله قلبی باشید، کمتر نیاز به مراجعه به متخصص یا ویزیت متخصص قلب در منزل دارید.

 

متخصص قلب در منزل تهران

امروزه خدمات پزشکی مانند:خدمات متخصص قلب در منزل تهران، جایگزین خوبی برای مراجعه به مطب ها یا مراکز بهداشتی است. با توجه به اینکه زندگی درکلان شهر تهران با جمعیت بالا، آلودگی هوا، ترافیک های سنگین، شبانه روزی نبودن مطب ها و کمبود وقت روبرو است.

درصورت داشتن بیماری قلبی، می توان برای دور زدن این مشکلات و رسیدن به بهبودی سریع از روش آنلاین و الکترونیکی متخصص قلب در منزل تهران استفاده کرد. با مراقبت از قلب خود، به خود و عزیزانتان عشق بورزید. موسسه شبانه روزی کیان، با خدماتی چون متخصص قلب در منزل تهران یا اکو قلب و… به شما و خانواده تان کمک می کند تا از عوارض بیماری های قلبی بکاهید.

 همچنین این مرکز به شما، درمان نتیجه بخش، توسط متخصصان این موسسه را با متخصص قلب در منزل تهران نوید می دهد. متخصصین قلب، طیف وسیعی از خدمات که منحصر به شما است را ارائه می دهند.

 

متخصص قلب در منزل شمال تهران

ساکنان مناطق شمال تهران از جمله : ازگل، فرشته، کاشانک، قیطریه، سوهانک، جماران، اوین، دارآباد، شهرک نفت، شهرک محلاتی ، امامزاده قاسم، کامرانیه، باغ فردوس و … می توانند خدمات متخصص قلب در منزل شمال تهران که توسط موسسه کیان ارائه می شود دریافت کنند.

ساکنان این مناطق به اینکه بهترین ها را به خود اختصاص می دهند معروفند. موسسه کیان نیز بهترین ها را گرد هم آورده است. پس اگرخواستار متخصص قلب در منزل شمال تهران هستید. اقدام کنید

برخی خدمات متخصص قلب در منزل شمال تهران به شرح زیر است:

 • مشاوره درباره پیشگیری وخطرات بیماری های قلبی
 • انجام روش هایی درمانی مثل کاتتریزاسیون قلب، آنژیوگرافی عروق کرونر، کاشت دستگاه ضربان ساز قلب
 • ارجاع به جراح قلب یا الکتروفیزیولوژیست قلب

 

متخصص قلب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

متخصصان قلب با همدیگر و سایر پزشکان همکاری می کند. زیرا برخی از بیماری ها همپوشانی دارند. گاهی نیزمتخصص قلب در دانشگاه تدریس می کند و در امر آموزش و یافتن درمان های جدید سرآمد است. و می تواند به فعالان حوزه درمان مشاوره دهند.

شما می توانید با ویزیت متخصص قلب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد از تجمیع نظرات و تجربیات پزشکان استفاده کنید.

متخصصان قلب روی طیف خاصی از بیماران تمرکز دارند. مثلا متخصص قلب کودکان با بزرگسالان متفاوت است اما ممکن است با هم همکاری کنند. بنابراین حین درخواست متخصص قلب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد، سن مهم است.

برخی از متخصصان قلب، در برخی زمینه ها (نارسایی قلبی پیشرفته_ پیوند قلب) آموزش بیشتری دیده اند. موسسه کیان بهترین های هر بخش را در اختیار دارد و شما با خدمات متخصص قلب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد از آن بهره مند می شوید. کافیست با خطوط ارتباطی این مرکز که به صورت شبانه روزی فعال هستند تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید.

 

متخصص قلب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

باتوجه به اینکه از هر سه مرد یک بیماری قلبی دارد موسسه شبانه روزی کیان، اقدام به ارائه خدمات  متخصص قلب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه کرده است. ولنجک، زعفرانیه و الهیه از مناطق مهم تهران و دارای فرهنگی غنی مبنی بر داشتن سطح بالای بهداشت هستند. ساکنان آن می توانند برای دریافت بهترین پزشکان و امکانات با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و در اسرع وقت، شاهد حضور متخصص قلب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه در منزل خود باشید.

ازمهم ترین مزایای متخصص قلب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه موارد زیر است:

 • کاهش استرس
 • کاهش سرایت از دیگران
 • کاهش خستگی، تشخیص زودتر
 • دلگرمی ناشی از حضور خانواده نزد بیمار
 • صرفه ‌جویی در وقت
 • معاینه بدون رزرو نوبت

 

متخصص قلب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

متخصصان قلب در موسسه کیان، مانند یک گروه پزشکی یکپارچه هستند. با توجه به شرایط شما، متخصص قلب از نظرات جراح، رادیولوژیست، آسیب شناس و… بهره می برد با اطمینان خاطر، دنبال کسب متخصص قلب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه، از این موسسه باشید.

موسسه کیان در خصوص خدمات متخصص قلب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه دارای پزشکانی مجرب در زمینه ی بیماری های قلبی مادرزادی در کودکان و بزرگسالان، آریتمی قلبی، کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک،  بیماری عروق کرونر و.. است.

اگرخواستار متخصص قلب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه هستید. بهتر است بدانید 5 نوع متخصص قلب وجود دارد:

 1. متخصص قلب بزرگسالان
 2. کاردیولوژی مداخله ای
 3. متخصص تصویربرداری قلب
 4. الکتروفیزیولوژیست
 5. متخصص قلب غیر تهاجمی

 

متخصص قلب در منزل غرب تهران

بیماری های قلبی اولین عامل مرگ و میر زنان در جهان هستند. اگر بانو هستید و نگران سلامت قلب خود، به عنوان قلب خانه، لایق دریافت بهترین خدمات پزشکی هستید. بدین منظور بهترین متخصصان قلب را انتخاب کنید.

علائم متفاوتی ازبیماری های قلبی در زنان مشاهده شده است. مثلا علاوه بر درد درناحیه قفسه سینه، سوء هاضمه، ناراحتی در شکم_کمر را نیز تجربه می کنید. این علائم را در هنگام حضور متخصص قلب در منزل غرب تهران، با متخصص درمیان بگذارید.

غرب تهران شامل مناطق زیر است:

پونک، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، تهرانسر، کن، فردوس و… است. اگر ساکن این مناطق هستید. می توانید خدمات متخصص قلب در منزل غرب تهران را بدون نگرانی دریافت کنید.

 

متخصص قلب در منزل جنت آباد و ستارخان

بیماری های قلبی در همه گیری کرونا بعد از بیماری های ریوی دومین عامل مراجعه به پزشک و متخصص به شمار می رود. اگر بیماری قلبی دارید یا علائم بیماری های قلبی را در خود احساس می کنید، همزمان به کرونا مبتلا شده و ریه های شما درگیر است؛ متخصص عفونی در منزل یاری گر درمانی مناسب برای بهبود ریه های شما است.

متخصص قلب در منزل برای عزیزان ساکن مناطق جنت آیاد و ستارخان در دسترس هست موسسه معتبر کیان ضمن داشتن تاییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از نظر حجم دیتا و اعتبار سرآمد موسسات آنلاین می باشد  که این خود ناشی از گستردگی دامنه فعالیت موسسه در زمینه هایی مثل ارسال تجهیزات ، خدمات پرستاری، خدمات نوین پزشکی و مشاوره های رایگان برخط  و.. می باشد.

خدمات متخصص قلب در منزل برای تمام رده های سنی از کودکان گرفته تا سالمندان ارائه می شود. سالمندان گرامی در صورت نیاز می توانند، خدمات پرستار سالمند در منزل را نیز دریافت کنند.

 

متخصص قلب در منزل صادقیه و اکباتان

ازجمله بیماری هایی که توسط متخصص قلب مورد مداوا قرار می گیرد. فیبریلاسیون دهلیزی است. ضربان نامنظم سریع نشانه ی این بیماری است که منجر به سکته قلبی، لختگی خون می شود.

با خدمات متخصص قلب در منزل صادقیه و اکباتان، بیماری سندرم قلب شکسته نیز تحت درمان قرار می گیرد. این بیماری که در بانوان شایع تر است. با کشیدن سیگار و یائسگی تشدید می شود.

هنگامی که شما نیاز به آزمایش یا اقدامات تشخیصی اولیه بیماری قلبی داشته باشید. مرکز خدمات پزشکی کیان در کنار خدمات متخصص قلب در منزل صادقیه و اکباتان، خدماتی مانند: آزمایش در منزل، نوار قلب در منزل ، رادیولوژی در منزل و….را ارائه می دهدکه به تشخیص به موقع و بهبود سریع می انجامد.

 

متخصص قلب در منزل شرق تهران

متخصصان قلب وعروق با تیمی شامل: رادیولوژیست، اکوکاردیوگرافیست، الکتروفیزیولوژیست همکاری می کنند. همکاری این مجموعه حول درمان، منجر به تشخیص دقیق و انتخاب بهترین درمان درسریع ترین زمان خواهد شد.

شرق تهران دارای مردمانی اصیل و فهمیده است که همیشه به دنبال بهترین خدمات پزشکی هستند. بدین منظور، سراغ موسسه های معتبر می روند. مرکز شبانه روزی کیان با اخذ مجوز از وزرات بهداشت وگردآوری بهترین ها، خدمات متنوعی چون متخصص قلب در منزل شرق تهران را تقدیم عزیزان ساکن مناطق می کند.

مناطق تحت پوشش متخصص قلب در منزل شرق تهران توسط موسسه کیان شامل: حکیمیه، نارمک، تهران نو، دلاوران، شمیران نو، افسریه، نبرد، استخر، سراج، مجیدیه و… است.

 

متخصص قلب در منزل تهرانپارس و پیروزی

برای تشخیص مشکلات قلبی یا جهت درمان مداخله ای سریع، روش های کاتتریزاسیون را اجرا می کنند. این روش های کم تهاجمی از بروز سکته قلبی جلوگیری کرده و حداقل عوارض را در پی دارند.

اگر ساکن تهرانپارس یا پیروزی هستید جهت بهره بردن از این روش ها می توانید، درخواست متخصص قلب در منزل تهرانپارس و پیروزی را داشته باشید. درکمترین زمان بهترین متخصص، مجرب، دارای مجوز از وزارت بهداشت، درخدمت شماست.

امیدواریم اطلاعات ارائه شده مربوط به بیماری های قلبی در این سایت، شما را اقناع کرده باشد. همچنین می توانید اطلاعات تکمیلی درباره متخصص قلب در منزل تهرانپارس و پیروزی را از خطوط ارتباطی این موسسه بخواهید.

 

متخصص  قلب در منزل جنوب تهران

یک شهر با مردمانش روح دارد. مردمان جنوب تهران روحی مهربان، با سخاوت، پر لطف دارند که امیدی تازه را در شهر تهران می دمند. ما برای حفظ این سرمایه های انسانی، با اخلاق ترین و مجرب ترین کادر درمان را تحت خدمات مختلف از جمله متخصص قلب در منزل جنوب تهران در اختیارشان قرار می دهیم.

اگر ساکن مناطق: شوش، نازی آباد، یاخچی آباد، امامزاده حسن، شهرک ولیعصر، اسلامشهر و… هستید.

بهتر بدانید که درمان موفقیت آمیز بیماری های قلبی، درگرو تشخیص دقیق، آشنایی با جدید ترین تجهیزات و روش های درمان است. با متخصص قلب در منزل جنوب تهران، این امکانات در دسترس شما خواهند بود.

اگر خواهان متخصص قلب در منزل جنوب تهران هستید با موسسه معتبر کیان که دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان است، تماس بگیرید. بعد از هماهنگی و دریافت آدرس، متخصص متناسب با درخواست شما اعم از آقا یا خانم اعزام می شود.

 

متخصص قلب در منزل شهریار و اسلامشهر

ساکنان مناطق شهریار و اسلامشهر مردمانی خونگرم با بینشی عمیق هستند. روی گشاده ساکنان این مناطق به نوبه خود، در درمان بیماری های قلبی موثر است. مرکز کیان با علم به این موضوع، خدمات متخصص قلب در منزل شهریار و اسلامشهر را ترتیب داده است.

گاهی نیاز هست علاوه بر متخصص قلب در منزل شهریار و اسلامشهر، پرستاران نیز آموزش ببینند تا به فرزند و خانواده اش کمک کنند با ترس از بیماری قلبی، نحوه درمان و.. مواجه شوند. این اتفاق در درمان کودکان و نوجوانان رخ می دهد.

برخی مواقع، متخصص به این نتیجه می رسد که جراحی را به عنوان درمان مد نظر قرار دهد و به جراح قلب ارجاع دهد.

 

متخصص قلب در منزل شبانه روزی کیان

موسسه خدمات پزشکی کیان با داشتن مجوز از وزارت بهداشت ودرمان با به کارگیری مجرب ترین، با اخلاق ترین  متخصصان آقا و خانم خدمات متنوعی را پوشش می دهد. ازجمله این خدمات: متخصص قلب در منزل شبانه روزی کیان است.

همه خدمات، توسط اشخاص پاسخگوی شما هستند. پس شما زمانی که ثانیه ها برای بیمار قلبی مهم هستند معطل اپراتور نخواهید ماند.

این موسسه علاوه بر متخصص قلب در منزل شبانه روزی کیان، خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که می توان به فیزیوتراپی در منزل، نوار مغز در منزل، وصل سوند ادراری در منزل، متخصص داخلی درمنزل، رادیولوژی درمنزل، تزریقات در منزل و .. اشاره کرد.

جلب رضایت دریافت کنندگان خدمات همیشه آرمان ما بوده است. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ماست .

برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest