موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

بهترین متخصص اطفال تهران در منزل [شبانه روزی]

متخصص اطفال در منزل

برای شناخت یک متخصص اطفال خوب برای فرزند دلبندتان از نظرات جراح جورج لمایتر مبنی بر ویژگی هایی مانند: دارا بودن نگرشی دلسوز_همدلانه_ صمیمانه، توانایی منحرف کردن ذهن کودک هنگام معاینه، توانایی گوش کردن، دانش بالای تشخیصی و درمانی، شهرت متخصص، دارا بودن سبک خاص درمانی کمک بگیرید. بررسی این ویژگی ها برای خانواده ها دشوار است بهتر است آن را به کارشناسان موسسه کیان بسپارید زیرا این موسسه علاوه بر موارد ذکرشده برای رعایت قانون: رزومه ، مدارک تحصیلی معتبر، تضامین کافی را نیز اخذ نموده است و بهترین متخصص را متناسب با نیازتان (آقا_ خانم) در اسرع وقت در سراسر تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.

متخصص اطفال در منزل
وظایف متخصص اطفال

کسب اطلاعات

در تشخیص یک بیماری مهم ترین مسئله؛ توجه به جزئیات زندگی بیمار و اطلاعات دقیق و درست می باشد. متخصص اطفال در منزل علاوه بر اطلاعات خواسته شده در سایت به بررسی سایر مولفه ها از قبیل: تحرک، تغذیه و.. بیمار می پردازد.

معاینه کودک

اقداماتی که متخصص هنگام معاینه انجام می دهد شامل: بررسی احساس درد در اندام های مختلف، ارزیابی رشد جسمی_ عاطفی_ اجتماعی کودک، شمارش تنفس، صداهای درون قفسه سینه، تحریک عصب کودک، توجه به تغییر حواس می باشد.

تشخیص بیماری

ممکن است با توجه به اطلاعات به دست آمده از معاینه بیمار، نوع بیماری کودک تشخیص داده شود و اقدامات درمانی صورت گیرد یا اینکه متخصص اطفال در منزل از انجام آزمایشات تکمیلی برای تشخیص درست و دقیق بیماری کودک استفاده کند.

درمان کودک

درمان هایی که متخصص اطفال در منزل در پیش می گیرد بر اساس نتایج بدست آمده از: بیمار و اطرافیان او، تجهیزات پزشکی مانند: نوار قلب، آزمایش خون و عکسبرداری ها متفاوت است که شامل: دارو درمانی ، تغییر شیوه زندگی و.. می باشد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

قیمت متخصص اطفال در منزل

هر ساله وزارت بهداشت برای خدمات پزشکی مانند متخصص اطفال در منزل تعرفه هایی را به موسسات ارائه دهنده این خدمات ابلاغ می کند موسسه شبانه روزی کیان از این قاعده مستثنی نیست و تعرفه قیمت متخصص اطفال در منزل خود را بر اساس متن منتشره این وزارتخانه در سال 1400 تعیین نموده است. هزینه ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل فقط مختص به حضور دکتر در خانه می باشد و در صورت نیاز به سایر خدمات در منزل از قبیل تزریقات؛ هزینه آنها به طور جداگانه محاسبه خواهد شد. تعرفه ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان منصفانه و شفاف می باشد. اگر پرسش یا انتقادی درباره به کار گیری متخصص اطفال در منزل دارید با این مرکز تماس گرفته و مطرح نمایید.

متخصص اطفال در خانه

برای سپردن سلامتی فرزندتان به متخصص اطفال در خانه بهتر است از عملکرد، مهارت ، دانش و تجربه او اطلاعات کافی را بدست آورید. در تعریف و بررسی اجمالی متخصص اطفال یا دکتر کودکان باید گفت : این متخصصان تحصیلات دانشگاهی را به مدت 13 سال در زمینه شناخت بیماری های نوزادان ، کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان کسب کرده اند. به دلیل رشد و تغییر مداوم کودکان : تغییرات جسمانی ، اجتماعی، روانی و… در درمان بیماری های اطفال بسیار مهم است. نیاز پزشکی کودکان با بزرگسالان متفاوت بوده و متخص رده سنی خودشان است. این نیاز پزشکی از دوران جنینی شروع شده و تا بزرگسالی ادامه می یابد. ارزیابی وضعیت سلامتی ، درمان ها و تشخیص ها بر اساس محدوده سنی کودک تعیین می گردد. امروزه خدمات دکتر کودکان آنلاین در دسترس والدین برای تشخیص و درمان بیماری های فرزندان دلبندشان قرار دارد.

تماس با ما

متخصص کودک در مزل

انواع متخصص اطفال

اکنون با انواع متخصص اطفال آشنا می شویم. دکتر کودکان یا اطفال بسته به علایق خود اقدام به انتخاب گرایش های موجود در زمینه درمان نوزادان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می کند. این گرایش ها که بر اساس سن کودک، اندام یا سیستم مورد درمان تقسیم بندی شده اند؛ شامل موارد زیر می باشند:

• متخصص غدد اطفال.
به بررسی بیماری ها و مشکلات دستگاه غدد درون ریز بدن از قیبل دیابت در کودکان و… می پردازد.

• متخصص نوزاد
این متخصصان مراقبت از نوزادان در مراحل: قبل، حین و بعد از تولد را بر عهده دارند. همچنین نوزادان بستری در بخش مراقبت های ویژه و نوزادان نارس توسط این متخصصان درمان می شوند.

• متخصص گوارش اطفال
بیماری ها و مشکلات گوارش اطفال از قبیل درد معده ، دل پیچه و… توسط این متخصصان مورد پیگیری و درمان قرار می گیرد.

• متخصص مشکلات مغزی_عصبی کودکان
بیماری ها و اختلالات مغزی_ عصبی بر کل ارگان ها و اندام های بدن تاثیر می گذارند و احتمال تثبیت شرایط و ادامه دار شدن تا زمان بزرگسالی وجود دارد. جهت درمان مشکلات مغزی در کودکان این گرایش از متخصص اطفال در منزل راهنمای خوبی هستند.

• متخصص نفرولوژیست کودکان
جهت تشخیص و درمان مشکلات ادراری و کلیوی در کودکان باید به این متخصص اطفال مراجعه کرد یا از متخصص اطفال در منزل با این گرایش بهره برد.

• متخصص دستگاه تنفس کودکان
اگر کودک دلبندتان با بیماری های دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی مانند کرونا دلتا یا اومیکرون درگیر است بهترین کار مراجعه به فوق تخصص اطفال گرایش دستگاه تنفس می باشد.

• متخصص روماتولوژی کودکان
جهت درمان درد های مزمن اسکلتی و اختلالات در ساختار اسکلتی عضلانی بدن مانند آرتریت روماتوئید در دوران کودکی و نوجوانی از مهارت و تجربه این متخصص استفاده می شود.

• متخصص انکولوژی کودکان
سرطان ها فقط در دوران بزرگسالی اتفاق نمی افتند. بلکه در دوران کودکی نیز امکان وقوع وجود دارد. متخصص انکولوژی کودکان به تشخیص، مدیریت و درمان سرطان می پردازد.

• متخصص در کودک آزاری کودکان
با افزایش خشونت در زندگی مادی و دور از اخلاق، شاهد افزایش این پدیده هستیم. این متخصصان آموزش، تجربه و مهارت کافی را در زمینه شناخت رفتار کودکان مورد آزار جنسی و رفتاری قرار گرفته؛ کسب کرده اند.

• متخصص مشکلات قلبی_ عروقی کودکان
برای شناخت بیماری های قلبی_ عروقی در اطفال به ویژه در نوزادانی که قادر به تکلم نیستند تبحر خاصی نیاز است. این متخصصان طی سالها آموزش و کسب تجربه، این تبحر را بدست آورده اند.

• متخصص تکاملی_رفتاری کودکان
این متخصصان نحوه یادگیری، تکامل رفتاری را مورد بررسی قرار داده و مشکلاتی مانند اوتیسم و.. را تشخیص می دهند.

• متخصص طب نوجوانان
مراقبت از نوجوانان در سن 11-21 سالگی توسط ارجاع به این متخصصان پیگیری می شود.

• متخصص مراقبت های ویژه اطفال
به مراقبت و درمان کودکانی که در شرایط بهداشتی ناپایدار قرار دارند می پردازند. عمده فعالیت آنها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان می باشد.

• متخصص مراقبت های اولیه کودکان
این متخصصان : معاینات منظم دوره ای کودکان ، انجام واکسیناسیون، ارائه توصیه ها و مراقبت های بهداشتی، تشخیص و درمان بیماری های عمومی را برعهده دارند.

متخصص اطفال در منزل تهران

عزیزانی که در کلانشهر تهران زندگی می کنند با مشکلات عدیده ای هم چون ترافیک های سنگین ، آلودگی هوا، تجمع افراد در مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی، شبانه روزی نبودن مطب ها، عدم امکان نظارت بر روند صحیح تشخیص_درمان ، نبود اطمینان خاطر والدین در مراکز بهداشتی و … روبرو هستند. در این شرایط بهترین گزینه برای درمان کودکان، استفاده از حضور متخصص اطفال در منزل تهران می باشد. متخصص اطفال اعزامی در بهترین بیمارستان فوق تخصص کودکان در تهران سابقه کار داشته و بنا به درخواست شما در اسرع وقت درمحل مورد نظر شما حضور می یابد.

مناطق هدفی که در استان تهران می توانند متخصص اطفال در منزل تهران را دریافت کنند شامل: شهر تهران، شهر قدس، ملارد ، پاکدشت، بهارستان، قرچک، ورامین، اندیشه، آبسرد، فشم، آبعلی، شمشک، فیروزکوه، حسن آباد، صفادشت، کهریزک، قیام دشت، ری، کیلان، نصیر شهر، پیشوا، رباط کریم، گلستان، صالحیه و… می باشند. علاوه بر دکتر اطفال خوب در تهران ، خدمات دیگری هم چون  آمبولانس خصوصی تهران به ساکنان این مناطق ارائه می شود.

متخصص اطفال در منزل شمال تهران

اگر بنا باشد یک موسسه تمام مناطق تهران را تحت پوشش خدمات درمانی در منزل قرار دهد ابتدا باید شناخت کامل از شهر تهران و مناطق آن داشته باشد و مسافت های دسترسی به خدمات پزشکی سنجیده شود. موسسه کیان متخصص اطفال در منزل شمال تهران را در مناطق : زعفرانیه، ازگل، تجریش، فرشته، اقدسیه، فرمانیه، اوین، درکه، کاشانک، قیطریه، سوهانک، جماران، آجودانیه، الهیه، دارآباد ، اندرزگو، دزاشیب ، پاسداران، شهرک نفت، میرداماد، اختیاریه، شهرک محلاتی، دیباجی، دارآباد، ولنجک، امام‌ زاده قاسم، شریعتی، کامرانیه، جمشیدیه ، باغ فردوس، نیاوران، هروی، نوبنیاد، نلسون ماندلا، پارک وی و … ارائه می دهد.

شما با تماس با ما می توانید بهترین دکتر فوق تخصص نوزادان در شمال تهران را دریافت کنید. اگر برای درمان بیماری ها نیاز به تزریقات در خانه داشتید این خدمات را از مجموعه کیان دریافت کنید. بیماری های گوارشی کودکان خود را با ویزیت بهترین فوق تخصص گوارش کودکان در شمال تهران ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان درمان کنید.

متخصص اطفال در منزل منطقه 3

شما می توانید از بین پزشکان اطفال منطقه 3 انتخاب کنید. اما برآورد هزینه ، مسیر ، زمان رنج بردن کودک در صف و… همه و همه شما را به سمت درخواست متخصص اطفال در منزل سوق می دهد. 

متخصص پوست اطفال پاسداران

اهمیت و درمان مشکلات پوستی کودکان با متخصص پوست اطفال پاسداران امکانپذیر شده است. پوست کودکان با اینکه از طراوت و شادابی بالایی برخوردار است به همان اندازه نیازمند مراقبت های بهداشتی است. در صورت آسیب به پوست کودک شما می تواند از خدمات متخصص اطفال در منزل استفاده کنید.

متخصص اطفال در خانه شریعتی 

بیماری های گوارش از جمله موضوعاتی است که فوق تخصص گوارش کودکان شریعتی به درمان آنها می پردازد. خدمات دکتر کودکان آنلاین می تواند تمام نکات در این زمینه به والدین آموزش دهد. همچنین شما قادر هستید که دکتر اطفال خیابان شریعتی را ازما بخواهید.

دکتر کودکان ونک

اگر بدنبال بهترین دکتر کودکان ونک هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات متخصص اطفال در منزل موسسه کیان می باشد. بهرمندی از دکتر فوق تخصص نوزادان در شمال تهران به ویژه در منطقه ونک درخواست بسیاری از والدین برای درمان فرزندانشان است.

متخصص اطفال در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

از مهم ترین مزایای حضور متخصص اطفال در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه می توان : کاهش اضطراب و استرس ، کاهش سرایت بیماری های تنفسی مانند کرونا از دیگران، کاهش خستگی ناشی از جابه جایی و رانندگی، صرفه ‌جویی در وقت و هزینه کردن زمان در بهبودی ، انجام معاینات بدون رزرو نوبت چند ماهه ، تشخیص سریعتر و افزایش امید و روحیه ناشی از حضور خانواده در حین درمان را نام برد. درمان ها را پیش از رسیدن به مرحله غیر قابل بازگشت و صادرشدن گواهی فوت در منزل ، دنبال کرده و آنها را به نحو احسن اجرا کنید.

متخصص اطفال در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

برای دریافت متخصص اطفال در منزل در جردن ، فرمانیه و آجودانیه با اطمینان خاطر می توانید به کارشناسانی که در موسسه کیان مسئول جذب و گزینش هستند؛ اعتماد کنید. سپس با یک تماس در مورد چگونگی دریافت این خدمات از قبیل : نحوه اعزام، زمان حضور و مکان تعیین شده اطلاعات کافی را به دست آورید. با ثبت درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن متخصص اطفال در منزل شما حضور خواهد یافت. همچنین با ویزیت در منزل می توانید از تخصص سایر پزشکان استفاده کنید.

متخصص اطفال در منزل قیطریه و فرشته و کامرانیه

اهالی مناطق قیطریه ، فرشته و کامرانیه تحت پوشش مرکز شبانه روزی کیان برای ارائه خدمات متخصص اطفال در منزل  شبانه روزی هستند. اگر برای شما مقدور نیست که بیمار خود را برای انجام امور پزشکی به مراکز درمانی انتقال دهید. سعی کنید امور مربوط به دریافت متخصص اطفال در منزل خود را در منطقه ی قیطریه ، فرشته و کامرانیه را به موسسه کیان بسپارید.

متخصص اطفال در منزل تجریش و نیاوران و یوسف آباد

درخواست متخصص اطفال در منزل تجریش ، نیاوران و یوسف آباد را از موسسات معتبر آنلاین که یکی از شایع ترین روش های دسترسی آسان به خدمات درمانی است بخواهید. در عصر کنونی نیاز به این خدمت با توجه به سهولت دریافت ، سرعت حضور و قابل دسترسی بودن مورد توجه بیماران و والدین آن ها قرار گرفته است.

تماس با ما

متخصص کودک در خانه

 

متخصص اطفال در منزل غرب تهران

مناطق متعددی مانند: مرزداران ، پونک ، ایوانک ، کوهک، چیتگر ، شهر زیبا، شهرک گلستان ، صادقیه، گیشا، بلوار فردوس ، جنت‌آباد، دهکده المپیک، ونک، طرشت، ستارخان، تهرانسر، یوسف آباد ، اکباتان و … از مناطق غرب تهران به شمار می روند که خدمات متخصص اطفال در منزل  موسسه کیان در اسرع وقت در اختیار ساکنان آن ها قرار می گیرد. بیماری های گوارش فرزندان خود را به فوق تخصص گوارش کودکان در غرب تهران بسپارید. همچنین شما می توانید با خدمات متخصص اطفال در منزل از مهارت و توانایی تشخیصی و درمانی متخصص قلب کودکان ارائه شده در غرب تهران بهره بگیرید.

متخصص اطفال در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

ساکنان شهرک غرب و سعادت آباد در صورت تمایل می توانند بهترین ، حاذق ترین و مسئولیت پذیرترین متخصص اطفال در منزل را از طریق موسسه کیان دریافت کنند. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ما خواهد بود. دیگر نیازی به یافتن شماره تلفن متخصص اطفال نیست هماهنگی ها برای اعزام دکتر کودکان به خانه شما انجام خواهد شد.

متخصص اطفال در منزل جنت آباد و ستارخان

بهترین راهکار برای عدم پیشرفت بیماری ها ، کاهش عوامل خطر هم زمان با اقدامات درمانی است. کیفیت هوا در جنت آباد و ستارخان به ویژه در فصل سرما کاهش می یابد این هوا برای کودکان که جزءگروه های حساس حساب می شوند عوامل تشدید کننده بیماری به شمار می رود. خدمات متخصص اطفال در منزل جنت آباد و ستارخان اثرات این عامل را کاهش می دهد. بنابراین توصیه می شود که دریافت متخصص اطفال خوب در جنت آباد را حتماً از موسسات معتبر مانند مرکز شبانه روزی کیان بخواهید.

متخصص اطفال در منزل صادقیه و اکباتان

مردم ساکن غرب تهران در صورت نیاز می توانند متخصص اطفال در منزل صادقیه و اکباتان که دارای ویژگی های: اخلاق مداری، دانش بالا، روحیه صبور، توانایی ارتباط گیری با سایر متخصصان اطفال با گرایش های مختلف است را از طریق موسسه کیان به دست بیاورند. متخصص اطفال خوب در صادقیه را با ما امتحان کنید.

متخصص اطفال در منزل شرق تهران

از جمله مناطقی که موسسه کیان خدمات متخصص اطفال در منزل شرق تهران را ارائه می دهد شامل مناطق : سرسبز، شمیران نو، فرجام ، هنگام، افسریه، پیروزی، بلوار ابوذر، مشریه ، پرند، فیروزکوه، لواسان، رودهن، آبعلی، تکاوران، مینی سیتی، سبلان، نیرو هوایی، شهرک رضویه، سراج، علم و صنعت، رسالت ، مجیدیه، بومهن، نبرد، میدون صد، شهید کلاهدوز، نارمک، تهران نو، دلاوران، تهرانپارس، استخر، حکیمیه، پردیس و… می باشد. ویزیت متخصص اطفال در روزهای تعطیل مثل پنج شنبه ها و جمعه ها را از طریق موسسه شبانه روزی کیان دنبال کنید. خدمات دکتر کودکان آنلاین برای ساکنان شرق تهران در دسترس می باشد.

متخصص اطفال در منزل تهرانپارس و پیروزی

اگر نیازمند فوق تخصص اطفال در منزل تهرانپارس یا پیروزی هستید می توانید طبق معیار های مثل : بالا بودن تراز سایت بین سایت های مختلف، تجمیع بودن خدمات ارائه شده، داشتن تاییدیه وزارت بهداشت، اطلاعات کامل بارگذاری شده درباره علوم روز پزشکی بدنبال یک موسسه معتبر همچون کیان باشید. بهترین متخصص اطفال تهراپارس در اسرع وقت در منزل شما حاضر خواهد شد. کافیست تماس گرفته و متخصص اطفال در تهرانپارس شرقی یا غربی را در منزل درخواست کنید.

فلکه

فلکه سوم تهرانپارس

ما آماده ارائه خدمات متخصص اطفال در منزل برای ساکنان فلکه سوم تهرانپارس هستیم. مشاوره های جامع درباره بیماری های مختص کودکان توسط دکتر کودکان آنلاین صورت می پذیرد.

متخصص اطفال خوب در نارمک

از جمله خدمات درمانی که با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ارائه می شود متخصص اطفال خوب در نارمک می باشد. ویزیت آنلاین دکتر ؛ بهترین فوق تخصص کودکان در تهران را در اختیار شما قرار خواهد داد.

متخصص اطفال در منزل جنوب تهران

جنوب تهران از پتانسیل جمعیتی بالایی برخوردار است. فرزندان این آب و خاک همیشه باید از گزند بیماری ها مصون بمانند زیرا که آینده این سرزمین در گرو وجود آنهاست. از این رو برای سلامت آن ها بهترین و مجربترین متخصص اطفال در منزل جنوب تهران را به خدمت بگیرید. موسسه کیان مفتخر است که در راستای تحقق این آرمان بزرگ قدمی مهم و اثر گذار را برداشته است و حاذق ترین متخصص اطفال در منزل جنوب شرق تهران را در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد. مناطق جنوب تهران که جامعه هدف هستند و دسترسی به فوق تخصص کودکان شبانه روزی برای آن ها مهیا شده شامل : خزانه ، شوش ، نعمت آباد ، فلاح ، جوادیه ، راه آهن ، شهرری ، نازی آباد ، دروازه غار ، مولوی، کوی سیزده آبان، تختی، بازار تهران، شهرک ولیعصر، یافت آباد، شاد آباد، شهرک صاحب الزمان، خلیج فارس، یاخچی آباد، آذری، امیریه، خانی آباد ، اتابک ، کیان شهر، منیریه ، خراسان ، امیر بهادر، شهرک رسالت، بازار موبایل ، سیروس و… می باشند. همچنین ساکنان این مناطق می توانند برای درخواست متخصص گوارش یا دکتر تغذیه کودکان در جنوب تهران در منزل با موسسه تماس بگیرند. آدرس و لوکیش بفرستند. در اسرع وقت متخصص اطفال در منزل جنوب تهران نزد حاضر خواهد بود.

متخصص اطفال در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلامشهر از مناطق بزرگ استان تهران محسوب می شوند جمعیت بالا و گستردگی این دو مناطق موسسه کیان را برآن داشت تا متخصص اطفال در منزل شهریار و اسلامشهر را برای این مناطق در نظر بگیرد. مردم شهرهای : اندیشه ، باغستان ، صباشهر ، چهاردانگه، وحیدیه ، فردوسیه ، شاهد شهر، احمدباد مستوفی و…که جزء مناطق شهریار و اسلامشهر به شمار می روند می توانند بهترین متخصص و دکتر اطفال در منزل جنوب تهران را با موسسه کیان در اختیار داشته باشند.

متخصص اطفال خوب در نازی آباد

دریافت متخصص اطفال خوب در نازی آباد ارائه شده توسط مرکز خدمات پزشکی کیان در روزهای تعطیل مانند پنج شنبه ها ، جمعه ها و به صورت شبانه روزی امکانپذیر است. 

متخصص اطفال در منزل شبانه روزی کیان

کمتر موسساتی خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهند موسسه کیان این افتخار را دارد که تمام خدمات درمانی در منزل خود را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد که شامل متخصص اطفال در منزل شبانه روزی کیان است. این موسسه علاوه بر متخصص اطفال در منزل شبانه روزی کیان در زمینه های پرستاری، پزشکی، ارائه تجهیزات به صورت گسترده در حال خدمات رسانی است. فوق تخصص کودکان شبانه روزی را با بهترین متخصصان و کمترین زمان با ما تجربه خواهید کرد. جهت آگاهی از خدمات آن می توانید به بخش خدمات سایت مراجعه کنید. اینجا چند نمونه را مطرح می کنیم خدمات پرستاری شامل : وصل سرم _ انواع تزریقات ، وصل و تعویض انواع سوند مانند ادرار یا معده ، پرستاری از سالمند_ بیمار_کودک و… می باشد خدمات پزشکی ارائه شده توسط این مرکز از قبیل: ویزیت انواع متخصص، فیزیوتراپی، حجامت می باشد. همچنین شما می توانید برای دسترسی به تجهیزاتی مانند اکو قلب در خانه ، نوار قلب ، نوار مغز، تست خواب، رادیولوژی ، سونوگرافی و…. از طریق این موسسه اقدام کنید. هدف ما جلب رضایت شما از دریافت خدمات متخصص اطفال در منزل شبانه روزی می باشد.

تماس با ما

خدمات

[sliding_box image=”1381″ title=”تزریق سرم در منزل” link=”https://kianmeds.com/serum-injection-at-home/”][sliding_box image=”467″ title=”تزریقات در منزل” link=”https://kianmeds.com/injections-at-home/”][sliding_box image=”1643″ title=”ویزیت پزشک در منزل” link=”https://kianmeds.com/visiting-a-doctor-at-home/”][sliding_box image=”848″ title=”وصل سوند ادراری در منزل” link=”https://kianmeds.com/urine-catheter-at-home/”][sliding_box image=”842″ title=”ساکشن بیمار در منزل” link=”https://kianmeds.com/suctioning-the-patient-at-home/”]
برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.