موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

درمان زخم بستر و پای دیابتی در منزل توسط متخصص با کمترین قیمت

درمان زخم بستر - درمان قطعی زخم بستر - درمان زخم - درمان زخم در منزل - درمان زخم بستر در منزل- درمان زخم پای دیابتی - خدمات درمان زخم در منزل - درمان زخم فشاری در منزل

درمان قطعی و تضمینی زخم بستر در تهران

زخم بستر چیست؟

زخم بستر یا زخم فشاری به علت فشار طولانی مدت و غیرقابل برگشت به یک منطقه از پوست ایجاد می گردد. که اکثرا در بیمارانی که استراحت مطلق بوده و توانایی حرکت ندارند و یا بیمارانی که از صندلی چرخ دار استفاده می کنند و همچنین در سالمندان اتفاق می افتد. زخم بستر بیشتر در نقاطی از بدن که پوست روی برجستگی استخوانی قرار می گیرد و در بین پوست و استخوان عضله وجود ندارد مانند بین باسن ها و پاشنه به وجود می آید و شما عزیزان برای درمان زخم بستر خود میتوانید از پرسنل کارشناس زخم بستر مجموعه ما کمک بگیرید.
در افرادی که مدت طولانی را در یک موقعیت می باشند و در تغییر وضعیت خود ناتوان هستند زخم بستر می تواند ایجاد شود. به عنوان مثال کسانی که به دلیل بیماری خاص ، فلج شدن اعصاب، سالخوردگی یا ضعف، نمی توانند جا به جا شوند. زخم بستر سریع ایجاد خواهد شد و درمان بسیار مشکل می شود.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

علت ایجاد زخم بستر چیست؟

علت زخم فشاری این می باشد که مویرگ های که پوست را تغذیه می کنند به علت تحت فشار قرار گرفتن مداوم پوست بین برجستگی استخوانی از یک طرف و سطح بستر از طرف دیگر مسدود خواهند شد. تا زمانی که فشار برطرف نشود این مویرگ ها بسته می مانند.
در یک انسان سالم، فرد بطور غیر ارادی در هنگام خواب مرتبا تغییر وضعیت می دهد و به این شکل آن محل هایی از پوست را که زیر فشار قرار دارند را مرتبا تغییر پوزیشن می دهد و به این ترتیب باعث می شود که بین همه قسمت های پوست خون بطور یکسان تقسیم شود.
این توانایی در یک فرد بیمار اما به درستی کار نمی کند. بیمار مدت زمان طولانی در یک وضعیت ثابت می خوابد. نتیجه این می شود که خون پوست قسمتی که مدت طولانی ثابت مانده قطع شده و آن قسمت از پوست نکروز شده و بافت مرده تشکیل می گردد.
مکانیسم دیگر این است که در حین مراقبت از بیمار در بسیاری از اوقات، پرستار بیمار را به روی بستر یا ملحفه می کشد.
این کشیده شدن پوست باعث می شود اصطکاک زیاد بین پوست و سطح زیرین ایجاد شده و بخصوص اگر کمی هم رطوبت وجود داشته باشد حتما به پوست آسیب خواهد زد.
بر اثر نیروهایی که از دو جهت مختلف به پوست و استخوان وارد میشوند گاهی آسیب به وجود می آید. به عنوان مثال بیماری که بر روی تخت خوابیده اگر پشت تخت در زیر سر بیمار بالا باشد بیمار به سمت پایین تخت کشیده می شود.
در این نوع پوزیشن به علت اصطکاک با ملحفه پوست زیر باسن ثابت می ماند ولی استخوانهای خاجی و دنبالچه به سبب وزن بیمار به سمت پایین تخت کشیده خواهند شد. این روند باعث کشیده شدن عروق خونرسان در زیر پوست و به خونرسانی پوست اسیب وارد می شود و زخم بستر ایجاد می شود . درمان قطعی زخم بستر را به کارشناس ما بسپارید.

درمان زخم بستر - درمان قطعی زخم بستر - درمان زخم - درمان زخم در منزل - درمان زخم بستر در منزل- درمان زخم پای دیابتی - خدمات درمان زخم در منزل - درمان زخم فشاری در منزل

 عوامل تاثیر گزار بر ایجاد زخم بستر

 • تغذیه مایعات و مواد مغذی مناسب نمی باشد.
 • سوختگی‌های پوستی و وسیع اتفاق می افتد.
 • ثابت بودن و بی حرکتی
 • به جهت سرمازدگی
 • فشارزیاد و مداوم بر قسمت‌های خاص بدن مانند پاشنه ها و ساکروم
 • خوابیدن بر روی سطح بسیار سفت
 • در معرض رطوبت بودن به مدت طولانی
 • اگر دیابت و مراقبت های آن جدی گرفته نشود.
 • تروما و حوادث روی دهد.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

نشانه های زخم بستر در بیمار

 

این نشانه ها به شما کمک خواهد کرد قبل از اینکه بیمار به صورت جدی آسیب ببیند به درمان زخم بستر اقدام کنید و بهبودی سریع تر را به دست آورده و از هزینه های زیادی جلوگیری کنید. نشانه‌های زخم بستربه شرح زیر است.

 1. در رنگ یا بافت پوست تغییر ایجاد شود.
 2. اندام ها ورم کنند.
 3. مایعات پر از چرک ترشح شود.
 4. بعضی ازمناطق پوست از بقیه نقاط گرمتر یا سردتر هستند.
 5. در برخی از نقاط بدن حساسیت پوستی ایجاد می شود.

 با ما خدمات وصل سوند ادرار در منزل و اعزام آمبولانس خصوصی به منزل را همراه باشید.

مراحل و درجات زخم بستر:

زخم بستر نسبت به شدت و درجه آن به چهار قسمت تقسیم می گردد که در ادامه به طور مفصل به توضیح آنها می پردازیم.

 • مرحله اول

مرحله شروع، یک زخم فشاری، دارای مشخصات زیر می باشد :

 • پوست شکسته نیست.
 • پوست در افراد با رنگ پوست روشن تر، قرمز به نظر رسیده و در لمس، رنگ پریده می باشد.
 • در افراد با پوست تیره تر، پوست ممکن است تغییر رنگ بدهد، و در لمس رنگ پریده نیست.
 • محل زخم ممکن است حساس به لمس، دردناک، سفت، نرم، گرم یا سرد در مقایسه با پوست اطراف خود باشد.

 

 • مرحله دوم

مرحله دوم زخم بستر دارای علائم زیر است :

 • لایه بیرونی پوست ( اپیدرم ) و بخشی از لایه زیرین پوست ( درم ) آسیب دیده و یا از دست رفته می باشد.
 • زخم ممکن است کم عمق و مایل به رنگ صورتی یا قرمز باشد.
 • زخم ممکن است مانند یک تاول پر از مایع یا یک تاول پاره شده باشد.
 • در این مرحله می‌توان به سادگی زخم را تشخیص دارد و برای درمان زخم بستر اقدام نمود.

 

 • مرحله سوم

اگر در دو مرحله اول نسبت به زخم بی توجهی داشته باشیم، زخم وارد مرحله سوم خواهد شد.

 • در مرحله سوم زخم عمیق می باشد.
 • پوست با مقداری چربی زیر آن از دست می رود.
 • زخم دهانه دار است.
 • ممکن است پایین زخم برخی از بافت مرده زرد رنگ شده باشد.
 • آسیب ممکن است فراتر از زخم اولیه باشد و زیر لایه هایی از پوست سالم گسترش یافته باشد.

 

 • مرحله چهارم
 • زخم در مرحله چهارم با از دست دادن بافت در مقیاس بزرگ روبه رو می‌شود.
 • زخم ممکن است عضله، استخوان و تاندون را درگیر کند.
 • پایین زخم به احتمال زیاد شامل بافت مرده مایل به زرد یا تیره و خشن می باشد.
 • آسیب، اغلب فراتر از زخم اولیه زیر لایه‌های پوست سالم گسترش می یابد.
 • علائم عفونت در زخم می‌تواند شامل تخلیه چرک و بوی بد از زخم، حساسیت به لمس، گرما و افزایش قرمزی در پوست اطراف زخم بستر باشد.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

داروهای خانگی آسان و مؤثر برای درمان زخم بستر

لطفا توجه کنید که زخم فشاری اگر به موقع و به طور مؤثر درمان نگیرد بسیار خطرناک است. در حالی که درمان های زیر بر روی بعضی از بیماران در که ویلچری بودند آزمایش شده است، توصیه ما به شما این است که احتیاط نمایید و برای داروهای مناسب مانند آنتی بیوتیک ها با پزشک در ارتباط بوده و مشورت بگیرید. اقدامات درمانی بلافاصله پس از مشاهده محل درد انجام گیرد. این پروتکل درمانی می تواند یک مسیر معمولی را طی کرده یا به شکل درمان خانگی انجام گیرد که در درمان عفونت و بهبود زخم نیز به همان اندازه تاثیر گذار است. بسیار مهم است  که در مراحل اولیه زخم را تشخیص بدهید و درمان را سریعاً شروع نمایید.

آلوئه ورا

آلوئه ورا گیاه حیرت انگیزی است. دارای خواص ضد باکتریایی، ضد التهابی، تسکین دهنده و درمانی می باشد . به راحتی ژل آلوئه ورا را روی زخم های بستر آغشته کنید. این گیاه نه تنها باعث درمان زخم بستر می شود  بلکه از بروز آن پیشگیری می کند. خاصیت خنک کننده طبیعی آلوئه ورا از خارش و احساس سوزش جلوگیری می نماید. از این روش به عنوان یکی از مؤثرترین روش های خانگی برای درمان زخم بستر یاد می شود.

 • نکته 1: برگ آلوئه ورا را برش داده و ژل را استخراج نمایید.
 • نکته 2: این ژل را روی قسمت آسیب دیده بزنید و چند دقیقه به آهستگی ماساژ دهید.
 • نکته 3: بگذارید خشک شود، سپس با یک دستمال مرطوب تمیز آن را تمیز و پاک کرده و این عمل را 3 با در روز تکرار کنید.
 • نکته 4: از پودر ژل آلوئه ورا، خامه یا پماد آن نیز می توانید برای تقویت استفاده کنید.

درمان و پانسمان زخم بستر در منزل

اگر در منزل بیماری دارید که به این بیماری دچار شده است ما در این صفحه به شما خواهیم آموخت که چگونه درمان زخم بستر توسط دکترها و پرستاران ما حتی در منزل شما عزیزان انجام  و نحوه پانسمان زخم در منزل چگونه است.
در دسترس بودن شبانه روزی پزشک و یا پرستار بدون شک یکی از مهمترین نیاز هایی می باشد که درهر جامعه ای به آن نیازمیشود. و همچنین شما میتوانید از خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار هم علاوه بر این بهره مند شوید تا خیالتان بابت درمان راحت شود.
در محلی که زندگی میکنیم مطب یا درمانگاهی نزدیک به صورت شبانه روزی اگر وجود نداشته باشد کمی کار برای ما سخت می شود. ولی میتوانیم بگوییم که هیچ مشکلی وجود ندارد ما میتوانیم به صورت شبانه روزی این امکان را برای شما به ارمغان بیاوریم، که هر زمانی که نیاز به تعویض پانسمان زخم بستر در منزل دارید را حتی در روز ها و ایام تعطیل فراهم کنیم. و دیگر نیازی نمی باشد که درگیر با ترافیک و شلوغی در شهر باشید و با ما آرامش بیشتری خواهید داشت.
افرادی به عنوان کسی که میتوانند پانسمان زخم بستر را  به صورت خانگی انجام دهد در منزل شما حضور می یابند ولی به خوبی نمیتواند پانسمان زخم بستر را انجام دهند و بیماربهبود نیافته و دچار کلافگی عدم درمان زخم بستر میشود و از افرادی باید استفاده کنیم که سابقه پانسمان زخم بستر در منزل را به صورت کاملا حرفه ایی قبلا داشته اند و این بیماری بسیار در آینده فرد موثر می باشد و پانسمان کردن با بهترین روش در روند زمانی بهبود بیماری میتواند یاری بخش باشد.

همکارانی که توسط ما به منزل اعزام می شوند با هرگونه زخم بستری میتوانند کار کنند. و با جدید ترین تکنیک ها جای زخم بستر را در منزل شما تعویض و پانسمان می نمایند.

معمولا روش های زیادی برای پانسمان زخم بستر مانند پانسمان های حضوری و پانسمان به صورت سرپایی وجود دارد ولی بهترین روش پانسمان زخم بستر روش پانسمان زخم بستردر منزل بوده که بدون اینکه به فرد فشار و یا دردی متحمل شود یا دچار عفونت گردد میتواند پانسمان زخم بستر انجام گیرد. و وقتی میخواهیم پرستاری را برای پانسمان در منزل هماهنگ کنیم، باید به پرستار حتما شرایط حال جسمی بیمار را به طور دقیق توضیح بدهیم. که دقیقا چه قسمتی از بدن بیمار زخم بستر دارد و الان در چه حالت هایی می باشد و چه داروهایی برای پانسمان های قبلی مورد استفاده قرار گرفته است. و کدام دارو موثر بوده است.
وقتی که از خدمات ویزیت پزشک در منزل و درمان زخم بستر و زخم پای دیابتی در منزل بهره مند می شوید باید حتما اسم و فامیل پزشک و پرستار را جویا شوید که برای شما به صورت نادرست اعزام نشده باشد و باید این موضوع را در نظر داشته باشید که پرستار باید به تمامی استاندارد های تعویض و پانسمان زخم بستر در منزل تسلط داشته باشد.

اگر بیماری که دچار زخم بستر شده و فردی مسن و سالمند می باشد لازم است بدانید که شما میتوانید از خدمات درمان زخم بستر سالمندان موسسه کیان که توسط  کارشناس زخم بستر مجرب و حرفه ای خانم و آقا ارائه میشود هم استفاده کرده تا خیالتان از همه لحاظ برای درمان زخم بستر در منزل آسوده باشد همچنین ما برای بیماری که که دچار زخم پای دیابتی شده است و فرزند دارد هم خدمات مراقبت از کودک را ارائه میدهیم تا خیالتان راحت باشد.

درمان زخم بستر - درمان قطعی زخم بستر - درمان زخم - درمان زخم در منزل - درمان زخم بستر در منزل- درمان زخم پای دیابتی - خدمات درمان زخم در منزل - درمان زخم فشاری در منزل

برای جلوگیری از زخم بستر چکار کنیم:

 • برای از بین بردن فشار، دست کم هر 2 ساعت موقعیت بیمار را تغییر دهید.
 • از بالش جهت کاهش فشار استفاده نمایید.
 • با تغذیه مناسب باید به اندازه کافی کالری، پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و آب به بدن رسانده شود.
 • بیمار هرروز مقدار کافی آب ( 8 تا 10 لیوان ) مصرف کند.
 • ورزش روزانه و فیزیوتراپی حتما استفاده شود.
 • پوست بیمار باید مرتبا با آب گرم و صابون ملایمی شسته و سپس خشک گردد.
 • پوست قسمت هایی را که ممکن است مرطوب شوند با پودر تالک خشک نگه میداریم. به پوست های خشک لوسیون میزنیم تا خشکی آنها کمتر شود.
 • هر روز بطور مرتب باید پوست نقاطی را که بیشتر احتمال زخم بستر دارند بدقت وارسی کنیم.
 • اگر بیمار کنترل ادار و مدفوع ندارد باید مانع از ریختن ادرار و مدفوع بر روی پوست شویم و پوست را خشک و تمیز نگه داریم.
 • اگر بیمار سیگار میکشد باید او را تشویق به کنار گذاشتن حداقل موقت آن کرد.
 • یک فیزیوتراپیست خوب میتواند حرکاتی را به بیمار آموزش دهد تا وی بتواند با انجام آنها، عضلات قویتر و پوست بهتری داشته باشد. خون بیشتری به پوست برسد و اشتهای بیمار بهتر شود.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

متخصصان درمان زخم بستر

یکی از حساس ترین و سخت ترین کارها در زمینه درمان های کلینیکی درمان زخم بستر است.
همان طور که می‌دانید زخم بستر، به تدریج پیش می رود.در صورت درمان نامناسب یا عدم اقدام به درمان باعث از بین رفتن بافت های دیگر خواهد گردید.
مورد دیگر که باعث مهم بودن درمان زخم بستر به دست کارشناس و متخصص زخم می شود، درمان زخم بر اساس نوع طبقه بندی و درجات این زخم است. که هر محله از زخم درمان خاصی را دارد.
استفاده از داروهای متناسب نیز نیاز به دانش پزشکی مربوط به حوزه ی درمان تخصصی این نوع زخم ها بستگی دارد.
برای تضمین سلامت بیمار کار را به افراد متخصص بسپارید.

بیماری دیابت و زخم پای دیابتی

دیابت نوعی بیماری مزمن می باشد که در آن بدن نمی‌تواند از گلوکز استفاده کرده و یا آن را ذخیره کند. گلوکز نوعی قند می باشد، که اگر در خون جمع شود باعث بالا رفتن قند خون می‌شود.
دو نوع اصلی از این بیماری وجود دارد؛ دیابت نوع ۱ و نوع ۲ به جز این دو نوع اصلی به پیش‌ دیابت و دیابت بارداری نیز می‌توان اشاره کرد.

 • دیابت نوع 1

در دیابت نوع ۱، بدن به صورت کامل تولید هرگونه انسولین را متوقف می‌کند. انسولین هورمونی می باشد که بدن را قادر می‌سازد تا از گلوکز موجود در غذاها برای تولید انرژی استفاده نماید. افراد مبتلا به دیابت نوع یک باید به صورت روزانه انسولین تزریق کنند تا زنده بمانند. این نوع بیماری معمولا در کودکان و نوجوانان رایج است، اما در هر سنی ممکن است اتفاق بیافتد.

 • دیابت نوع ۲

در دیابت نوع ۲، بدن به اندازه کافی انسولین تولید نمی‌کند و یا قادر نیست به خوبی از آن استفاده کند. نوع دوم این بیماری معمولا در افرادی اتفاق می‌افتد که سنشان بالای ۴۰ سال است و یا اضافه وزن و سابقه خانوادگی دیابت دارند. با این حال امروزه دیابت نوع دو به شدت در میان افراد جوان در حال افزایش است.

 • دیابت بارداری

نوع دیگری از این بیماری، دیابت بارداری است. این نوع دیابت در طی حاملگی و بدون سابقه دیابت ظاهر می‌شود. دیابت بارداری بر روی رشد جنین اثر می‌گذارد. دیابت بارداری باعث مشکلات تنفسی، ناهنجاری‌های مادرزادی برای جنین و زایمان زودرس برای مادر می‌شود. در صورت عدم درمان دیابت بارداری، مادر در آینده به دیابت نوع دو مبتلا خواهد شد.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

زخم پای دیابتی

سالیانه درحدود ۶۰ هزار نفر از افراد مبتلا به دیابت به زخم پای دیابتی دچار می شوند.
در ۳۵ درصد موارد به علت عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی، زخم پای دیابتی عفونت می کند و متاسفانه ناچارا برای درمان و کاهش خطرات دیگر عضو مربوطه قطع یا آمپوته می شود.
با درمان به موقع و پرهیزهای تغذیه ای و جسمانی لازم است تا از ایجاد زخم های دیابتی پیشگیری شود. با ما همراه باشید تا نحوه ی درمان و مراقبت از پای دیابتی را بیاموزید.
به زخمی که که دراثر کاهش خونرسانی به بافت های اندام تحتانی یا فوقانی ایجاد میشود زخم دیابتیک میگویند. کاهش خونرسانی به علت رسوب قند در دیواره رگ ها ایجاد شده و باعث تنگی عروق و درنهایت باعث ایجاد نکروز در اندام ها میگردد.

درمان زخم بستر - درمان قطعی زخم بستر - درمان زخم - درمان زخم در منزل - درمان زخم بستر در منزل- درمان زخم پای دیابتی - خدمات درمان زخم در منزل - درمان زخم فشاری در منزل

درمان زخم پای دیابتی

برای درمان زخم پای دیابتی باید نکات بهداشتی و مراقبتی رعایت گردد. اولویت اقدامات درمانی جلوگیری از عفونی شدن زخم و بهبود سریع زخم پای دیابتی است.
یکی دیگر از راهکاری مناسب برای جلوگیری یا کاهش عفونت زخم درمان آنتی بیوتیکی زخم پای دیابتی است. و در مواقعی لازم است تا پانسمان زخم انجام شود.

علل ایجاد زخم پای دیابتی:

 • اختلال حسی به دلیل نوروپاتی محیطی
 • خشکی بیش از حد پوست که آن را آسیب پذیر می‌کند
 • تضعیف سیستم ایمنی بدن
 • اختلال در خون رسانی به بافت‌های آسیب دیده
 • قند خون بالا( هیپرگلیسمی )
 • آسیب عصبی
 • پای زخمی و یا مجروح شده

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

هزینه های درمان زخم بستر و پانسمان زخم پای دیابتی

هزینه پانسمان ها و درمان زخم بستر در منزل طبق مبلغی که مرکز درمانی موسسه کیان به شما اعلام کرده است باید با مبلغی که کارشناس زخم درخواست میکند یکی باشد چون موسسه کیان از آخرین قیمت تعرفه های بهداشتی مطلع می باشد .
قیمت وسایلی که توسط پرستار برای پانسمان زخم بستر در منزل استفاده شده باید حتما با موسسه کیان چک شود.
هزینه رفت و آمد پرستار باید پرداخت شود و اگر خود شما به دنبال پرستار میروید که هیچ گونه هزینه ایاب و ذهاب شامل حال شما نمی شود.

پماد ترمیم کننده زخم بستر

پماد آلفا :

این پماد، محصول ترمیم کننده گروه رژودرم می باشد که با خاصیت باکتریواستاتیک خود نقش مهمی در پیشگیری و کنترل عفونت زخم بستر دارد.

با استفاده از این محصول و به کار بستن توصیه‌های مربوط به زخم بستر که در راهنمای مصرف آلفا توضیح داده شده است می‌توان به ترمیم این زخم‌ها کمک نمود.

با استفاده از آلفا نیازی به دبریدمان‌های دردناک و مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها به صورت بی‌رویه نمی باشد؛

همچنین التهاب و درد بیمار کاهش می‌یابد. مجموع این امتیازات آلفا را به عنوان یک ترمیم کننده مناسب زخم‌های بستر معرفی می‌کند.

پماد کالاندولا برای زخم بستر

با توجه به ارزانی و در دسترس بودن می تواند در درمان زخم های فشاری مورداستفاده قرار گیرد و در بهبود زخم موثر واقع شود و به عنوان یک روش درمانی در بیمارستان ها و منازل برای درمان زخم های فشاری بیماران تجویز و استفاده شود.

گاها افرادی توصیه می کنند که برای درمان زخم بستر شربت معده بزنید ،دوستان بدون مشورت با کادر پرشکی این کار را نکنید مشاوران ما 24 ساعته آماده پاسخگویی در خصوص درمان زخم بستر می باشند.

درمان زخم بستر - درمان قطعی زخم بستر - درمان زخم - درمان زخم در منزل - درمان زخم بستر در منزل- درمان زخم پای دیابتی - خدمات درمان زخم در منزل - درمان زخم فشاری در منزل

 درمان زخم بستر با عسل طبیعی

عسل دارای خاصیت ضدعفونی بوده و استفاده از آن باعث تسکین و بهبود زخم می شود. عسل همچنین در کم کردن خارش و تسکین درد موثر است.

یک مخلوطی از شکر و عسل تهیه کنید که در آن عسل و شکر به مساوات بوده و این مخلوط را به طور ضخیم بر روی زخم با پانسمان تمییز ببندید. این عمل را یک بار در روز انجام داده و از تاثیر آن در درمان شگفت زده شوید.

 

درمان زخم دیابتی و زخم بستر در منزل توسط موسسه کیان:

موسسه خدمات پرستاری کیان مجرب ترین و متخصص ترین کارشناسان زخم خود را همراه با جدید ترین و به روز ترین تجهیزات پزشکی برای درمان قطعی زخم بستر و زخم پای دیابتی در منزل درمان برای شما عزیزان اعزام میکند.
کسانی که بیش از حد به صورت ثابت ، ساکن می مانند و تحرک فیزیکی ندارند دچار زخم بستر خواهند شد و برای سالمندان این مشکل معمولا بیشتر بوجود می آید.
برای افرادی که دارای قند خون می باشند و دیابت دارند نیز زخم دیابتیک بوجود می آید.
همه این مشکلات دارای راه حل بوده و دارای درمان های مختلفی می باشند. که توسط پزشکان و پرستاران موسسه کیان به همه بیماران عزیز ارائه میشود.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

خدمات

[sliding_box image=”1381″ title=”تزریق سرم در منزل” link=”https://kianmeds.com/serum-injection-at-home/”][sliding_box image=”467″ title=”تزریقات در منزل” link=”https://kianmeds.com/injections-at-home/”][sliding_box image=”1643″ title=”ویزیت پزشک در منزل” link=”https://kianmeds.com/visiting-a-doctor-at-home/”][sliding_box image=”848″ title=”وصل سوند ادراری در منزل” link=”https://kianmeds.com/urine-catheter-at-home/”][sliding_box image=”842″ title=”ساکشن بیمار در منزل” link=”https://kianmeds.com/suctioning-the-patient-at-home/”]
برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.