ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

تزریق سرم در منزل(وصل سرم در منزل)

 

تزریق سرم سریعترین راه برای رساندن مواد تغذیه ای به بدن می باشد ، زیرا سرم زدن دستگاه گوارش و روده ها را دور می زند و مستقیماً وارد بافت ها می شود و در نتیجه میزان جذب آن بسیار بالا می باشد. در گذشته ، مواد مغذی داخل وریدی ترجیحا برای آن دسته از افرادی که که کمبود آب بدن و کمبود مواد تغذیه ای داشتند و یا قادر به مصرف از طریق خوراکی نبودند، استفاده می شد وآن هم به طور سنتی فقط در بیمارستان ها و مراکز درمانی انجام می گردید.
اما امروزه می توان تزریق سرم در منزل را توسط پرستارانی که به طور ویژه و حرفه ای آموزش دیده و تحصیل کرده دانشگاهی می باشند و نکات مهم درمورد تزریق سرم درمنزل (وصل سرم در منزل) را به خوبی می دانند انجام داد. همچنین امروزه افراد سالم هم می توانند از طریق وصل سرم یا درمان داخل وریدی ، مواد مغذی دریافت کنند و بیشتر از نعمت سلامتی بهره ببرند و و انرژی خود را بسیار افزایش دهند.بنابراین، اگر می خواهید ایمنی بدن خود را تقویت کرده و افزایش دهید ، مواد معدنی و مایعات از دست رفته را از طریق سرم زدن جایگزین کنید. تزریق سرم در منزل توسط پرستاران آموزش دیده و با تجربه می تواند مواد معدنی و مواد مغذی از دست رفته بدن شما را به تعادل برساند.

 

تزریق سرم تقویتی در منزل

شاید واژه سرم تقویتی را بسیار شنیده باشید. هنگامی که از این کلمه استفاده می شود منظور بر این است که با این سرم بدن را تقویت کنیم. حال سرم تقویتی میتواند سرم قندی نمکی یا سرم نرمال سالین یا سرم قندی باشد. همچنین از سرم هاف سالین هم می توانیم به عنوان سرم تقویتی استفاده کنیم، که به همه سرم های ذکر شده ویتامین سی و ویتامین ب کمپلکس اضافه شده است که به آن سرم تقویتی می گویند و در خدمات تزریق سرم در منزل کیان میباشد.
همچنین با اضافه کردن آمپول سولوویت به سرم نیز می توان سرم تقویتی را ایجاد کرد که به آن مردم عوام سرم رنگی نیز می گویند. قابل ذکر است که از آمپول نوروبیون هم می توان به عنوان تقویتی استفاده کرد که تزریق آمپول نوروبیون در منزل از خدمات تریق مرکز کیان می باشد. آمپول نوروبیون قابل تزریق در سرم نمی باشد.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

زدن سرم در منزل

ازدیگر کاربردهای زدن سرم و تزریق داخل وریدی رساندن سریع دارو به بدن بیمار می باشد . بعضی اوقات بیماران نمی توانند از راه دهان و خواکی دارو را مصرف کنند علاوه بر این، برخی از داروها به صورت خوراکی تجویز نمی شوند زیرا اسیدهای معده باعث از بین رفتن آنها می شود و دیگر برای درمان بیماری اثر بخشی ندارند .
علل زیادی وجود دارد که باعث می شود داروها از طریق خوراکی وارد بدن نشوند. در این گونه موارد دارو از طریق داخل وریدی یا همان وصل سرم به بیماران داده می شود.نکات مهم در سرم تراپی درمنزل (وصل سرم در منزل) با توجه به روش مورد استفاده فرق می کند.
با این حال زدن سرم داخل وریدی دارو مستقیماً به خون یکی از بهترین و سریعترین روشهای رساندن دارو به بیمار است وقتی دارو داخل وریدی به بیمار تزریق شود مدت زمان شروع اثر آن نیز کوتاه می شود.
این روش درمان عمدتا جهت درمان بیماری های شدید و مزمن انجام می شود که به آنتی بیوتیک های خوراکی پاسخ مناسب نمی دهند. سرطان ها و بد خیمی ها و درد ناشی از سرطان ها ؛ بیماری های داخلی دستگاه گوارش ؛ از دست رفتن آب بدن ناشی از حالت تهوع، استفراغ و اسهال و خونریزی و بیماری کرونا نمونه های رایج هستند که تزریق سرم و درمان داخل وریدی برای آنها انجام می شود.
چند بیماری های پیچیده ای که به بهترین وجه به درمان های داخل وریدی پاسخ می دهند عبارتند از: پسوریازیس ، تب کنگو شوک هایپوولومیک و برخی از انواع اختلالات نقص ایمنی می باشند.

تزریق سرم در منزل

 

وصل سرم در منزل(سرم تراپی)

تزریق سرم در منزل یا همان وصل سرم در منزل یکی از خدماتی است که پرستاران متخصص و آموزش دیده دانشگاهی ما درجهت سرم تراپی در منزل برای بیماران انجام میدهند.معمولا آن دسته از بیمارانی که دچار کاهش فشارخون و افت قند خون میشوند به سرم زدن نیاز دارند
همانطور که گفته شد این خدمات پرستاری باید حتما توسط فردی متخصص انجام گیرد در غیر این صورت مشکلاتی نظیر کبودی پوست و درد ناحیه و از بین رفتن دیواره رگ می شود.
کارشناس پرستاری جهت انجام تزریق سرم، سن و جنسیت بیمار را در نظر گرفته و متناسب با آن آنژیوکت های مربوطه را استفاده می کند تا حداقل درد به بیمار هنگام رگ گیری شود .اگر بیمار بعد از افت فشار یا کاهش قند خون از حال رفته و دچار سقوط شود و بدن بیمار آسیب ببیند ، فیزیوتراپ های ما بعد از ارائه خدمات وصل سرم در منزل توسط پرستاران موسسه کیان، برای بهبودی حال بیمار و رضایت کامل از خدمات کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل را نیز برای بیمار انجام داده تا بیمار احساس ناراحتی و بی حالی و ضعف نداشته باشد و یکی از مواردی که پزشک برای بیمار ارائه میکند تزریق سرم در منزل است. تزریق سرم در بیمارانی که مبتلا به افت فشار یا قند خون هستند مورد نیاز است. تزریق سرم در منزل (وصل سرم در منزل) باید توسط یک متخصص آماده انجام شود. هنگام تزریق سرم در خانه، پرستار مجرب سن بیمار را بررسی می کند و یکی از انواع تزریق کننده های سرم را (آنژوکت) برای کاهش درد بیمار انتخاب کرده و استفاده می کند.

ما خدمات فیزیوتراپی در منزل و پانسمان زخم در منزل را هم ارائه می کنیم.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

نحوه تزریق سرم در منزل (تزریق داخل وریدی)

در این قسمت نکات مهم در مورد نحوه تزریق سرم در منزل یا همان وصل سرم در منزل ارائه می شود.
سرم زدن  از اصلی ترین خدمات پرستاری در منزل است که اکثر مردم به آن نیاز دارند. همچنین از ابتدایی ترین و پایه ای ترین اصول و مهارت هایی است که یک پرستار می آموزد با این حال مسلط شدن بر این امرسخت است و با تلاش و تمرین مداوم و تجربه اندوزی فراوان مهارت لازم بدست می آید.
A. آرام و آماده باشید:سرم تراپی بستگی به آمادگی و مهارت و توانایی پرستار دارد. شما حتما باید با مددجو هماهنگ باشید زیرا یک حرکت زود هنگام و عصبی و عجولانه منجر به ناتوانی در تزریق سرم می شود . ابتدا ترس بیمار را کاهش دهید. مطمئن شوید که بیمار برای رگ گیری به اندازه کافی آماده است .
B. اعتماد به نفس خود را به بیمار نشان دهید:خود را باور داشته باشید و به بیمار اطمینان دهید که بلدید چه کاری را انجام می دهید.بیمار وقتی اعتماد به نفس شما را مشاهده کند همکاری می کند.
C. ترس از سوزن در بیمار را بررسی کنید:سوزن هراسی واکنشی می باشد که اکثرا در نتیجه وصل و تزریق سرم قبلی وجود دارد. علائم آن مانند تاکی کاردی یا افزایش ضربان قلب وافزایش فشار خون قبل از وارد شدن نیدل است. با اعتماد به نفس و لحنی آرام بخش به بیمار اطمینان دهید ، حواستان باشد سوزن تا آخرین لحظه در معرض دید نباشد . استفاده از داروهای بی حس کننده موضعی مانند لیدوکائین می تواند به کاهش سوزن هراسی نیز کمک کند.
D. اقدامات لازم برای کنترل عفونت را انجام دهید:یکی از نکات مهم و لازم در سرم زدن در منزل  رعایت اصول اولیه کنترل عفونت است. در حین استفاده از آنژیوکت دستکش استفاده کنید. وصل سرم یک روش تهاجمی می باشد و باید ازبهترین تکنیک ها برای کنترل عفونت استفاده شود. با استفاده از یک پد الکلی یا سواپ پنبه میکرو ارگانیسم ها به حداقل رسیده و رگ مورد نظر واضح تر می شود.
E. رگ را ارزیابی کنید:قبل از رگ گیری و وصل سرم حتما از خوب بودن رگ اطمینان حاصل کنید . یک فرد سالم دارای رگ های خوب نرم و درشت است و فرد بیمار رگ های ضعیف دارد و رگ های پر آب و درست برای رگ گیری مناسب می باشند . بعضی از بیماران به درمان وریدی و تزریق سرم نیاز دارند که البته نحوه تزریق سرم نیز مهم است، اما بدن آنها کم آب است، بنابراین رگ گیری از بیمار چالش سخت می شود. برای جلوگیری از آسیب به ورید،همیشه ابتدا بررسی کنید و به دنبال وریدی باشید که خوب باشد و در حین وارد کردن نیدل آسیب نبیند.
F. برای پیدا کردن رگ مناسب لمس کنید :
رگ گیری درست یکی از مهمترین نکات مهم در سرم زدن است. اگر رگ مناسبی نمی بینید، بیشتر از چشم خود به حس انگشتان اعتماد کنید. می توانید با لمس کردن یک رگ توسط انگشتان رگ مناسب پیدا کنید. با نگاه نمیتوان تاندون و رگ را به طور کامل تشخیص داد حتما از لمس استفاده کنید.
G. کانول را به درستی انتخاب کنید:یکی دیگر از مهمترین نکات مهم در وصل سرم در منزل انتخاب آنژیوکت مناسب است .در هنگام انتخاب کانول، نوع تزریق مورد نیاز را حتما در نظر بگیرید. سوزن های کوچک جهت تزریق خون و مواد مغذی مناسب نمی باشند و سوزن های بزرگ برای سرم تراپی مناسب هستند. در حال حاضر تجهیزات پزشکی بدون سوزن به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند تا آسیب رگ در حین و بعد از وارد کردن به ورید حداقل برسد.

 

تزریق سرم یا سرم تراپی در منزل ( بیماران کرونایی)

تا چند سال قبل خدمات پرستاری مانند تزریق سرم کمتر در منزل انجام میگرفت. اما در این ایام به دلیل اوضاع به وجود آمده بیشتر مراکز خدمات پرستاری در منزل امکان تزریق سرم توسط پرستار در دوران کرونا را برای بیماران خود امکان پذیر ساخته اند. بیماران با دلایل متفاوتی نیاز دارند که گاهی به آنها سرم تزریق گردد. از دلایل مهم آن به خاطر مصرف داروها و برطرف کردن نیاز انسان به مایعات و یا انواع الکترولیت های مختلف بدن بیمار است. از اینرو نیاز به خدمات  پزشکی و پرستاری در همه خانواده ها وجود دارد که یکی از آنها تزریق سرم در منزل یا وصل سرم در منزل است. با صرف نظر از رفت و آمد و ترافیک، هر خانواده ای می تواند پزشک و پرستار نیاز داشته باشد که به طور کلی انتقال افراد سالمند در خانواده ها امکان پذیر نیست و نیاز است پزشک یا پرستار به خانه ما مراجعه کنند. پس شما عزیزان برای استفاده از خدمات تزریق سرم در خانه کیان میتوانید با ما تماس گرفته تا در سریع ترین حالت ممکن از خدمات ما استفاده کنید.
همچنین اگر شخصی نیاز به تزریق سرم داشته و به هردلیلی نتواند به درمانگاه یا بیمارستان مراجعه کند، میتواند از خدمات تزریق سرم در منزل ما استفاده کرده تا از خطر ابتلا به کرونا نیز جلوگیری کند

بسیاری از انسان ها هنگامی که تزریق سرم در منزل (وصل سرم در منزل) مطرح می شود می گویند مگر می شود؟ در منزل چگونه این کار را انجام می دهند؟ خب این موضوع انقدر ها هم سخت نمی باشد به شرط اینکه این کار توسط یک پرستار با تجربه و وارد به تزریق سرم انجام گیرد تا هم روند بهبود بیمار زودتر حاصل شود و هم سلامت بیمار تضمین گردد.

به طور کلی این را می شود گفت که مزایای وصل سرم در منزل به مراتب بیشتر از مراکز درمانی است.

تزریق سرم در منزل – وصل سرم در منزل – سرم تراپی در منزل – سرم زدن در منزل

مزایای استفاده از خدمات سرم تراپی در منزل

هنگامی که خدمات پزشکی و پرستاری به صورت شخصی و خصوصی ارائه میگردد نتایج بهتری قابل مشاهده است. وصل سرم در منزل نیز از مواردی است که میتواند تخصصی ارائه شود. البته به شرطی که توسط یک فرد باتجربه و کاربلد انجام شود. تعدادی از مهمترین مزایای تزریق سرم در منزل (وصل سرم در منزل) عبارتند از:
• استفاده از تجهیزات استریل و رعایت کردن تمام نکات ایمنی و بهداشتی: زمانی که سرم زدن در منزل انجام شود دیگر نگرانی بابت ابتلای بیمار به کرونا ویروس و عفونت های بیمارستانی نمی باشد.
• آسایش و راحتی بیمار و همراهان او: حریم خانه و خانواده آرامش خاصی به بیمار خواهد داد و اعضای خانواده با کیفیت بهتر و بیشتری از بیمار مراقبت می نمایند.
• صرفه جویی در وقت و هزینه: با سرم تراپی در منزل به صورت شبانه روزی در تهران علاوه بر اینکه در وقت شما صرفه جویی خواهد شد، هزینه های درمان نیز کاهش خواهد یافت زیرا نیازی به صرف هزینه بابت خروج از خانه و رفتن به مراکز درمانی نخواهید داشت.

 

پرستار به چند طریق می تواند ناراحتی بیمار را کاهش دهد

انتخاب یک سوزن نوک تیز با طول و قطر مناسب.

انتخاب محل مناسب تزریق و استفاده از مناطق آناتومیک مناسب.

قبل از تزریق محل تزریق را یخ بگذارید تا ایجاد بی حسی موضعی کند و از شدت درد بکاهد.

سوزن را به نرمی و سریع داخل بافت کنید.

سرنگ را در حینی که سوزن در بافت است نگهدارید.

برای کم کردن سفتی ، عضلات مریض را در وضعیت مناسب قرار دهید.

توجه مریض را با صحبت کردن با او یا معطوف کردن فکرش به چیزهای خوش آیند از تزریق برگردانید.

محل تزریق را بعد از تزریق برای چند ثانیه ماساژ دهید مگر ماساژ دادن ممنوع باشد.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

مناطقی که تزریق سرم در منزل به صورت تخصصی انجام می شود

1) تزریق سرم در منزل جنوب تهران:

تزریق سرم در منزل یا وصل سرم در منزل شهرری

پرسنل با تجربه موسسه کیان برای تزریق سرم در جنوب تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشند.

2) تزریق سرم در منزل غرب تهران:

تزریق سرم در منزل سعادت آباد

پرستاران متخصص ما در محل های سعادت آباد و شهرک غرب در سریع ترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر می شوند.

تزریق سرم در منزل تهرانسر

پرستاران ما که همگی در دانشگاه تحصیل کرده اند و در بهترین بیمارستان های تهران مشغول هستند در مناطق تهرانسر و دهکده المپیک آماده ارائه خدمات هستند.

تزریق سرم در خانه در چیتگر و شهرک گلستان و کوهک

همکاران ما در مرکز کیان آماده خدمت رسانی در مناطق چیتگر و شهرک گلستان و کوهک به صورت شبانه روزی می باشند.

وصل سرم در صادقیه ، بلوار فردوس و مرزداران

نیرو های دانشگاهی ما در مناطق صادقیه ، بلوار فردوس و مرزداران آماده ارائه خدمات درمانی در منزل به صورت اورژانس و شبانه روزی هستند.

تزریق سرم در منزل در گیشا ، ستارخان ، یوسف آباد

پرستاران مجرب دانش آموخته دانشگاهی کیان به شما عزیزان در مناطق گیشا ، ستارخان و یوسف آباد به صورت تمام وقت خدمات ارائه می کنند.

تزریق سرم در منزل (وصل سرم در منزل) در پونک ، سیمون بولیوار و جنت آباد شمالی ، مرکزی و جنوبی

پرسنل مجرب ما در مناطق پونک، سیمون بولیوار و جنت آباد به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

3) تزریق سرم در منزل شمال تهران:

 

تزریق سرم در منزل در زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، فرشته ، اوین و درکه

همکاران ما در موسسه خدمات درمان در منزل کیان به صورت تمام وقت در مناطق زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، فرشته ، اوین و درکه آماده خدمات وصل سرم در منزل می باشند.

وصل سرم در اقدسیه ، نیاوران ، تجریش ، دزاشیب و جمشیدیه

پرسنل پرستاری کیان که همگی از پرستاران تحصیل کرده دانشگاهی هستند و در بهترین بیمارستان های خصوصی شهر تهران مشغول به کار می باشند خدمات تزریق سرم در اقدسیه ، نیاوران ، تجریش ، دزاشیب و جمشیدیه را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند.

تزریق سرم در خانه در پاسداران ، دیباجی ، اختیاریه ، دارآباد و هروی و نوبنیاد

نیروهای تحصیل کرده دانشگاهی ما در مناطق پاسداران ، دیباجی ، اختیاریه و دارآباد ، هروی ، نوبنیاد  با استفاده از تجربه چندین ساله خود آماده ارائه خدمات می باشند.

تزریق سرم در منزل (وصل سرم در منزل) در ونک ، جردن ، نلسون ماندلا و پارک وی

پرستاران مجرب دانش آموخته دانشگاهی کیان که همگی در بهترین مراکز درمانی در تهران مشغول به فعالیت هستند در محل های ونک ، جردن ، نلسون ماندلا و پارک وی آماده ارائه خدمات به صورت اورژانسی می باشند.

تزریق سرم در قیطریه ، اندرزگو ، فرمانیه و کامرانیه

نیروهای مجرب و متعهد ما در مناطق قیطریه ، اندرزگو، فرمانیه و کامرانیه آماده ارائه خدمات سرم تراپی در منزل به صورت شبانه روزی می باشند.

وصل سرم در منزل در شریعتی ، قلهک و دولت 

پرسنل پرستار دانشگاهی کیات آماده ارائه خدمات درمانی در محل های شریعتی و قلهک و دولت در اسرع وقت می باشند.

4) تزریق سرم در منزل شرق تهران:

تزریق سرم در منزل پیروزی

تزریق سرم در منزل در تهرانپارس

تزریق سرم در خانه در پیروزی ، امام حسین

تزریق سرم در منزل در نارمک

انواع سرم و کاربرد های آن

این نکته لازم به ذکر می باشد که سرم‌ها از دو جهت طبقه بندی می‌شوند:

۱- از نظر غلظت

۲- از نظر ترکیب مواد شیمیایی.

که ما به بررسی انواع سرم از نظر ترکیب مواد شیمیایی خواهیم پرداخت :

سرم های نمکی: 

از این نوع سرم‌ها برای بالا بردن فشار خون افرادی که بر اثر شنیدن یک خبر ناگهانی ناگوار ، دچار کاهش و افت فشار خون می‌شوند، استفاده می گردد . همچنین این سرم ها برای حفظ تعادل مایعات و الکترولیت های بدن کاربرد دارند.

سرم نمکی ، سرم نرمال سالین

سرم های قندی:

سرم های قندی را با درصد های مختلف و کاربرد متفاوت در بازار رویت می کنیم. از جمله مهم‌ترین کاربرد‌های این سرم‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

✔ دفع کردن سم از بدن

✔ کاهش دمای بدن

✔ تامین انرژی کافی بیمار

✔ درد بیمار را تسکین می دهند.

 

سرم های قندی نمکی:

برای تامین الکترولیت ها و مایعات بدن و جبران آب از دست رفته از این سرم ها استفاده می شود.

سرم رینگر لاکتات:

این سرم از الکترولیت های سدیم، پتاسیم، کلسیم، کلر و لاکتات تشکیل شده است و ترکیبی همانند پلاسمای خون انسان را دارا است که از نظر شیمیایی مانند پلاسمای خون می ماند . وقتی بدن با کاهش مایعات مواجه می شود این سرم بر تمامی سرمها ارجحیت دارد به طور معمول  این سرم برای جبران مایعات و الکترولیت‌های از دست رفته بدن ، به خصوص قبل و بعد از جراحی‌ها، استفاده می‌گردد.

تزریق سرم در منزل ، سرم رینگر لاکتات

سرم دکستران:

معمولا این نوع سرم در درمان‌ شوک ناشی از عمل‌های جراحی سنگین یا آسیب‌هایی مانند سوختگی وسیع قابل استفاده است. اگر یک بیمار مبتلا به جراحت و سوختگی در منزل دارید برای تزریق سرم دکستران می توانید از خدمات تزریق سرم در منزل موسسه خدمات پرستاری کیان استفاده کنید تا روند بهبودی و سلامت بیمارتان را در خانه سرعت ببخشید.

سرم ژلاتین تعدیل یافته ( هماکسل ):

این سرم ترجیحا برای شوک ناشی از کاهش مقدار حجم خون، بیماری های کلیوی و همچنین دیابت استفاده می‌ گردد. بهترین راه برای مراقبت از بیماران کلیوی و دیابتی در منزل تزریق به موقع این سرم می باشد که می توانید از خدمات تزریق سرم در منزل کیان (وصل سرم در منزل) استفاده کنید.

سرم کربوهیدراتی:

از این نوع سرم جهت تامین نیازهای غذایی مددجویان و بهتر شدن قوای جسمانی بیماران استفاده می شود.

متذکر شویم که سرم‌های دیگری مانند سرم اینترالیپید، سرم آمینواسید ، سرم آلبومین .. نیز وجود دارد. چنانچه مشتاق هستید اطلاعات بیشتری در این باره کسب نمایید، می‌توانید با  یک جستجوی ساده، اطلاعاتی اولیه در رابطه با آن‌ها را به دست بیاورید.

سرم مانیتول :

در افرادی که به دلایلی مثل فشار خون ، سوختگی، بیماری قلبی ، اختلالات کلیوی دچار عدم تعادل مایعات بدن شده اند کار برد دارد.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

قیمت و هزینه تزریق سرم در منزل

در تعیین هزینه تزریق سرم در منزل مواردی مانند تعداد تزریقات و نوع تزریق سرم مهم است، موسسه کیان این اطمینان را به شما عزیزان میدهد که خدمات خود را با بهترین قیمت و کمترین هزینه در اختیارتان قرار خواهد داد. برای دریافت هزینه تزریق سرم در منزل یا همان وصل سرم در منزل با ما تماس بگیرید.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی با موسسه کیان

سرم تراپی در منزل توسط پرستار و بهیار که زیر شاخه ای از دانش پزشکی است که ترکیبی از دانش و مهارت رفتاری می باشد انجام میشود.این خدمات همراه با تجهیزات کامل و استریل شده انجام میشود بعد از اتمام تزریق سرم در منزل پرستاران و بهیاران ما خدمات پانسمان زخم در منزل را نیز برای شما بیماران عزیز انجام میدهند.پرستاران و پزشکان موسسه خدمات درمانی کیان آماده هر گونه خدمت رسانی در جهت وصل سرم در منزل، تزریقات و ویزیت پزشک در منزل به شما عزیزان می باشند.
مجموعه کیان آماده ارائه خدمات سرم تراپی و سرم زدن در منزل همراه با پرستاران و بهیاران مجرب و متخصص خود با بهترین قیمت و به صورت شبانه روزی در شمال و جنوب و غرب و شرق تهران می باشد تا روند بهبودی شما تسریع شود.

با ما خدمات نوار قلب و اکو قلب در منزل را همراه باشید.

1 Comment

  1. کاملیا گفت:

    سلام
    ممنون برای برخورد بی نظیر پرستار و پرسنل کیان
    من از خدمات تزریق سرم استفاده کردم و از همه نظر رضایت کامل دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *