غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

مراقبت از معلولین | پرستاری از افراد معلول

خدمات قابل ارائه برای افراد معلول

مراقبت از معلولین | پرستاری از افراد معلول

حس خودباوری و شکوفایی استعداد در افراد معلول همیشه با گذشت زمان و یک جرقه در ذهن صورت گرفته است در واقع حفظ روحیه و کمک گیری از افرادی که این قابلیت را باور داشته و پرورش می دهند؛ به عنوان بزرگترین امتیاز در بهبود و بازگشت افراد دارای معلولیت به زندگی عادی چه بسا فعال تر و پرشورتر از گذشته مطرح است. بهترین و مجرب ترین پزشکان و پرستاران که درک بالایی از روحیات ، توانمندی ها و ارزش های انسانی در معلولین دارند  و به شیوه های نوین توانبخشی مسلط هستند اختیار شما قرار می گیرند. با خاطری آسوده از اخذ رزومه ، تضامین کافی و مدارک تحصیلی معتبر توسط موسسه، خدمات پزشکی در منزل را درخواست کنید. خدمات مراقبت از معلولین و پرستاری از افراد معلول در کمترین زمان به صورت شبانه روزی با پرسنل آقا و خانم در سراسر تهران قابل دریافت می باشد.

وظایف مراقب سلامت در منزل

کسب اطلاعات

پرسنل اعزامی در درجه اول شروع به جمع آوری اطلاعات محیطی ، فردی ، اجتماعی بیمار کرده و با اطلاعات خواسته شده در سایت پرستاری کیان که هنگام تماس ارائه شده جمع بندی می کند.

آماده سازی شرایط

انجام هرگونه خدمات درمانی در منزل نیازمند آماده سازی ذهنی بیمار برای کاهش استرس و انجام بهینه درخواست می باشد. مراحل به صورت VIP و در محیط استریل صورت می گیرد.

انجام مراحل

مراحل هر نوع خدمات قابل ارائه برای افراد معلول با دیگری متفاوت بوده و در پوزیشن خاص، زمان مخصوص، بهترین مکان از نظر نوردهی_آرامش بخشی، لوازم با کیفیت انجام می شود.

مشورت با پزشک

تمام مراحل با نظارت پزشک پیش خواهد رفت بدین منظور ثبت علائم حیاتی و بالینی از لحظه شروع فعالیت تا خاتمه خدمات جهت جلوگیری از بروز شرایط بحرانی بر عهده مراقب می باشد.

ویژگی خدمات سوندگذاری در منزل کیان

با آگاهی از ویژگی های خدمات سوندگذاری در منزل از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و از آنها به طور کامل بهره ببرید. این ویژگی ها عبارتند از :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیتهای این مرکز از جمله : خدمات پرستاری برای معلولین در منزل تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و قانونی است.

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، پزشکان و پرستاران خانم و آقا اعزام می گردد.

خدمات دهی شبانه روزی

اعزام شبانه روزی افراد متخصص برای ارائه خدمات درمانی به معلولین در تمام ساعات شبانه روز و ایام تعطیل امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف، دارای سریعترین سیستم اعزام است.

پشتیبانی کامل

بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام خدمات پزشکی و پرستاری برای معلولین را به کارشناسان مرکز شبانه روزی کیان اطلاع دهید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

مراقبت از افراد معلول در منزل

تعرفه قیمت خدمات قابل ارائه برای افراد معلول

تعرفه قیمت مراقبت از معلولین در منزل یا حق پرستاری از معلولین در منزل طبق ابلاغیه منتشره وزارت بهداشت در سال 1401معین شده است. عواملی مانند: نوع خدمات، مسافت طی شده ، شبانه روزی بودن خدمات ، مدت زمان حضور در منزل ، مواد استفاده شده و…. در تغییر میزان تعرفه قیمت خدمات قابل ارائه برای افراد معلول موثر هستند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه قیمت می توانید با خطوط شبانه روزی موسسه کیان تماس گرفته و پرسش خود را مطرح نمایید. امید است نظرات شما به ارائه بهتر خدمات مراقبت از معلولین بیانجامد.

معلولیت چیست؟

حدود 80 درصد از افراد در پی بروز یک حادثه یا پیشامد؛ توانایی فردی، روانی ، ذهنی خود را به طور دائم از دست می دهند. باصطلاح دچار معلولیت می شود.

مراقبت از معلول در منزل از خدمات ویژه موسسه پرستاری در منزل کیان می باشد.

معلولیت یعنی چه؟

این سوال به ظاهر ساده در کلام ما یک زندگی کاملا متفاوت را برای فردی رقم زده است روحیه افراد معلول باید دو برابر افراد عادی جنگندگی داشته باشد. علاوه بر محدودیت های ایجاد شده مثل مشکل راه رفتن ، حرکات غیر اردای و.. اینبار باید خود را با نگاه های تازه مردم نسبت به خودشان در اجتماع تطبیق دهند. هنگام انجام خدمات قابل ارائه برای افراد معلول باید جنبه های روان شناسی در رفتار با معلولین نیز مد نظر مراقب قرار گیرد.

انواع معلولیت

زندگی پر از غافلگیری هاست امکان دارد در زندگی خود با انواع معلولیت ها یا ناتوانی ها مواجه شوید. انواع معلولیت های رایج که نیازمند خدمات ویزیت پزشک در منزل و یا هر نوع خدمات پرستاری قابل ارائه برای افراد معلول هستند را مرور می کنیم:

 • اختلالات بینایی،
 • مشکلات شنوایی (ناشنوا_کم شنوا)،
 • مشکلات روانی،
 • ناتوانی ذهنی،
 • اختلال اوتیسم،
 • آسیب مغزی اکتسابی،
 • معلول جسمی Physically handicapped
 

برخورد با معلولین دارای اختلالات بینایی

افراد دارای اختلالات بینایی شامل نابینایان و کم بینایان هستند. نکات زیر باید مد نظر همراهان ، پزشکان و مراقبان سلامت برای افراد معلول بینایی باشد:

 • همیشه در هنگام سخن گفتن، شخصیت های حاضر را برای معلول شناسایی کنید.
 • برای ارائه خدمات؛ فرد معلول را مخاطب قرار داده و از او درباره تمایل به انجام خدمات بپرسید. حتی منتظر پاسخ منفی باشید.
 • در هنگام راهنمایی شخص نابینا به جایی اینکه دست او را بگیرید اجازه دهید او دست شما را بگیرد.
 • اگر معلول دارای سگ راهنماست هرگز حواس سگ را برای نوازش ، تغذیه و سایر موارد پرت نکنید.
 • به تنظیم نور محیط توجه کنید. نور شدید یا ضعیف تشدید اختلالات بینایی را در پی دارد.
 • حتما آموزش های لازم را به اطرافیان معلول بدهید.
 • جهت انجام خدمات قابل ارائه برای افراد معلول ، صبر و زمان بیشتری را در نظر بگیرید.

یکی از راه های تقویت و مراقبت از معلولین دریافت خدمات تزریقات در منزل می باشد. با انجام تزریقات آمپول های تقویتی مانند تزریق آمپول نوروبیون به صورت مرتب می توانید سیستم ایمنی و دفاعی بدن آن ها را بالا تر ببرید تا در مقابل بیماری های احتمالی مقاوم شوند.

انواع عقب ماندگی ذهنی

از جمله انواع عقب ماندگی های ذهنی ، کم توانی ذهنی و اختلالات روانی می توان به : افسردگی، اختلال دوقطبی _ دو شخصیتی ، اسکیزوفرنی ، آلزایمر ، اوتیسم و سایر روان پریشی ها اشاره کرد. راهکارهای موثری برای پیشگیری از افسردگی وجود دارد که از طریق خدمات قابل ارائه برای افراد معلول در باب مشاوره قابل دریافت است.

مزایای طرح مراقبت از معلول در خانه چیست ؟

مراقبت از افراد معلول در منزل در مقایسه با مراجعه به مراکز درمانی دارای بسیاری از مزایاست. این مزایا شامل موارد زیر می‌شود:

1- حفظ استقلال فرد 

با توجه به این که فرد معلول در خانه خود قرار دارد، او می‌ تواند برای انجام کارهای روزمره و مسائل پزشکی خود به صورت مستقل عمل کند و از نگرانی های مربوط به رفتن به مراکز درمانی فاصله بگیرد.

2- تسهیل درمان 

در پرستاری از معلول در خانه ، می‌ توان توجه بیشتری به نیاز های شخصی و درمانی فرد داشت و برای او یک برنامه درمانی سفارشی ارائه داد. همچنین با محیط آشنا ، فرد معلول احساس راحتی بیشتری می‌ کند و این باعث می‌ شود که فرآیند درمانی بهتر و موثرتر باشد.

3-کاهش هزینه‌ های درمان

 نگهداری از معلول در منزل تهران می‌ تواند هزینه‌ های درمانی را به شدت کاهش دهد. به عنوان مثال ، هزینه‌ های مربوط به سفر به مراکز درمانی و پارکینگ ، هزینه بیمارستان و اقامت در آن‌ جا و هزینه‌ های مربوط به داروها و تجهیزات پزشکی قابل کاهش است.

4-حضور خانواده

مواظبت از فرد معلول در خانه این فرصت را به خانواده می‌ دهد تا در مراقبت و بهبودی فرد دخیل شوند و این باعث ایجاد رابطه نزدیکتر و تاثیر بخشی بیشتر در بیماری می‌ شود.

کدام خدمات پرستاری معلولین در منزل انجام میشود؟

ما خدمات پرستاری زیررا برای معلولین در منزل تهران و کرج انجام می دهیم:

 • گرفتن نمونه آزمایش در منزل
 • پرستاری و مراقبت از معلول

مراقبت از افراد معلول در منزل

ارائه کلیه خدمات مراقبت از معلول و پرستاری از معلولین در منزل با پزشکان و پرستاران با تجربه و متخصص بیمارستانی، کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید!

پرستاری از معلولین در منزل

خدمات قابل ارائه برای افراد معلول تهران

ساکنین تهران که با مشکل تردد و ترافیک های سنگین دست به گریبان هستند خدمات قابل ارائه برای افراد معلول تهران را می توانند با بهترین کادر درمان در اسرع وقت در منزل خود به صورت شبانه روزی دریافت کنند. مراقبت از معلولین در منزل تهران فقط مختص شهر تهران نمی باشد بلکه حومه استان تهران نیز می توانند خدمات پرستاری در تهران را با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشد. مناطق زیر خدمات مراقبت از معلولین در خانه تهران را دریافت می کنند :

شهر مردم محترم قرچک با خاطری آسوده خدمات پرستاری معلولین در منزل تهران را دریافت خواهند کرد. پزشکان و پرستاران مجرب ما آماده اعزام به منطقه ورامین جهت ارائه خدمات نگه داری از معلولین در منزل تهران هستند. اهالی ساکن قیام دشت در صورت نیاز به خدمات پرستاری از معلولین در خانه تهران می توانند با ما تماس بگیرند. این خدمات در کمترین زمان در اختیار مردم ساکن پاکدشت قرار می گیرد. منطقه زیبای فشم می تواند مقصد پزشکان و پرستاران ماهر ما جهت ارائه خدمات مراقبت از معلولین در منزل تهران باشد.

خدمات درمانی برای معلولین غرب تهران

غرب تهران به مردمانی با فرهنگ و استوار شهره است که مشکلاتی همچون معلولیت در برابر عزم آن ها سر تعظیم فرد می آورد بهترین کادر درمان که به علوم روانشناختی مسلط هستند برای انجام خدمات پزشکی و پرستاری برای معلولین غرب تهران آماده اند. با درخواست خدمات مراقبت از معلول در منزل از موسسه کیان گام بلندی در جهت بهبود اوضاع معلول برخواهید داشت. پرستاری از معلول در منزل غرب تهران به جزئی نگری و توان بالای جسمانی نیاز دارد. درک اوضاع قبل از وخامت آن از ویژگی های مثبت پرسنل و مراقب ارسالی برای نگه داری از معلول در خانه غرب تهران توسط مرکز شبانه روزی کیان است.

حتما بخوانید: وصل سوند ادرار در منزل با پرستار بیمارستان .

خدمات پرستاری از معلولان ستارخان و جنت آباد

معلولین ساکن ستارخان که نیاز به خدمات پرستاری معلولین در خانه تهران دارند برای دریافت خدمات قابل ارائه برای افراد معلول در غرب تهران هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت. جنت آباد یکی از مناطق دریافت کننده خدمات مراقبت معلولین در منزل تهران با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت می باشد.

خدمات مراقبت از معلول شهرک غرب و سعادت آباد

دسترسی به خدمات درمانی در منزل مزیتی است که در عصر حاضر برای شهروندان ساکن پایتخت به ویژه شهرک غرب فراهم شده است. موسسه کیان با دارا بودن تجهیزات پزشکی مانند: رادیولوژی ، سونوگرافی، اکو و نوار قلب بهترین خدمات در همه زمینه ها علی الخصوص خدمات قابل ارائه برای افراد معلول شهرک غرب تهران در اختیار هموطنان قرار می دهد همچنین ساکنان سعادت آباد برای درخواست شبانه روزی خدمات قابل ارائه برای افراد معلول تهران هیچ گونه نگرانی نخواهد داشت.

خدمات نگه داری از معلولین صادقیه و اکباتان

پرستاران و پزشکان حاذق در کمترین زمان در منزل ساکنین مناطق صادقیه و اکباتان برای انجام خدمات قابل ارائه برای افراد معلول به صورت شبانه روزی حاضر خواهند بود.

خدمات قابل ارائه برای افراد معلول شمال تهران

کیفیت خدمات درمانی در منزل ارائه شده توسط موسسات مختلف تاکنون برای اهالی ساکن شمال تهران بسیار مهم بوده است با کیفیت ترین خدمات پرستاری معلولین در منزل تهران با تمام امکانات از جمله آمبولاس خصوصی با مرکز شبانه روزی ما در اختیار شما تحت عنوان خدمات قابل ارائه برای افراد معلول شمال تهران خواهد بود. از جمله مناطقی که بدون دغدغه و در کمال آرامش خدمات مراقبت از معلول تهران را دریافت می کنند اقدسیه می باشد.

خدمات پزشکی برای معلولین زعفرانیه ، تجریش و آجودانیه

اگر در مناطق زعفرانیه، تجریش و آجودانیه زندگی می کنید، می توانید خدمات توانبخشی، فیزیوتراپی و… برای کودکان معلول جسمی را با مرکز شبانه روزی کیان تحت خدمات قابل ارائه برای افراد معلول دریافت کنید.

حتما بخوانید: متخصص اطفال در منزل .

خدمات پرستاری برای معلولین قیطریه ، فرشته و کامرانیه

علاوه بر بزرگسالان، خدمات توانبخشی معلولین برای کودکان نیز با همان کیفیت بلکه بیشتر انجام می شود. کودکان معلول جسمی راه درازی برای کسب موفقیت دارند برای این کودکان، خدمات قابل ارائه برای افراد معلول تهران در قیطریه ، فرشته و کامرانیه در دسترس است.

خدمات مراقبت از معلولان جردن ، ولنجک و فرمانیه

اگر ساکنان مناطق جردن ، ولنجک و فرمانیه در خانه خود کودکان معلول جسمی دارند؛ دیگر نگران دریافت خدمات پرستاری معلولین در منزل تهران نباشند ما خدمات قابل ارائه برای افراد معلول تهران را با بهترین کیفیت در اختیارشان قرار می دهیم.

خدمات نگه داری از معلول الهیه ، نیاوران و یوسف آباد

انواع عقب ماندگی ذهنی تحت درمان پزشکان و پرستاران مجرب مرکز شبانه روزی کیان قرار خواهند گرفت. آنچه که شما را رنج می دهد؛ ما بر آنیم آن را با خدمات قابل ارائه برای افراد معلول در الهیه ، نیاوران و یوسف آباد کاهش دهیم. مراقبت از معلولین در منزل خدمات ویژه ای که همیشه در دسترس متقاضیان خواهد بود.

خدمات قابل ارائه برای افراد معلول شرق تهران

انواع معلولیت، خدمات درمانی خاص خود را می طلبد با آگاهی از تمام این کارکرد ها و الزامات ما به شما استفاده و بهره مندی از خدمات قابل ارائه برای افراد معلول شرق تهران را پیشنهاد می دهیم. مناطقی از شرق تهران که می توانند پرستاری از معلولین در منزل شرق تهران را به خدمت بگیرند به اختصار آورده خواهد شد.

خدمات درمانی برای معلولین پیروزی و تهرانپارس

تهرانپارس و پیروزی از مناطق پرجمعیت شرق تهران هستند که ساکنان آن در صورت مشاهده علائمی مانند مشکل راه رفتن یا حرکات غیر ارادی بدن می توانند از ویزیت پزشک در منزل ما استفاده کرده و ازبروز مشکلات سلامتی مانند معلولیت در کودکان جلوگیری کنند. همچنین در صورت داشتن کودک مبتلا به انواع عقب ماندگی ذهنی می توانند تحت درمان با خدمات قابل ارائه برای افراد معلول تهرانپارس و پیروزی قرار می گیرند.

مطالعه کنید: آزمایش در منزل .

خدمات قابل ارائه برای افراد معلول جنوب تهران

جنوب تهران شامل مناطق : یافت آباد، مولوی، خزانه، شادآباد ، شهرک ولیعصر و… است. در صورتی که ساکنین این مناطق متقاضی خدمات پرستاری معلولین در خانه تهران باشند با بهترین رفتار با معلولین از جانب پرسنل مجرب کیان مواجه خواهند شد.

خدمات پزشکی در منزل برای معلولین اسلامشهر و شهریار

خدمات پزشکی و  پرستاری در منزل برای معلولین محترم در شهریار و اسلامشهر مهیا شده است کافیست با خطوطی ارتباطی مرکز ما تماس گرفته و درباره انواع معلولیت ، نوع نیاز به توانبخشی و… توضیحات لازم را ارائه دهید تا در کمترین زمان ؛ بهترین پرسنل برای انجام این خدمات را دریافت کنید.

 

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.