موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

درباره دکتر ارتوپد چه می دانید؟

آیا تصور می کنید حیطه کاری دکتر ارتوپد، فقط محدود به شکستگی استخوان هاست؟ آیا از بیماری هایی خبر دارید که نیازمند تخصص متخصص داخلی و پزشک ارتوپد هستند؟ برای مثال فردی که دچار شکستگی ناشی از پوکی استخوان شده است؛ برای درمان باید از  نظرات هر دو  پزشک کمک بگیرد. زیرا علاوه بر درمان فعلی، مشکل را باید ریشه ای حل کرد. درباره دکتر ارتوپد چه می دانید؟ موسسه شبانه روزی کیان ، با ارائه خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل به بیماران در این رابطه کمک شایانی نموده است. کافیست با انتخاب ویزیت در منزل از نحوه ارائه آن آگاه شوید. 

ویژگی متخصص ارتوپد در منزل

دکتر ارتوپد در منزل دارای امتیازاتی مثل: داشتن تاییدیه از وزارت بهداشت، سابقه کار طولانی در بیمارستان های مطرحی همچون آتیه، شبانه روزی بودن ، اعزام در اسرع وقت، متناسب بودن با نیاز بیمار از نظر جنسیت متخصص (آقا و خانم) و اخلاق مداری از شاخصه ها و ویژگی های متخصص اروتوپد در منزل بیمار می باشد. با خاطری آسوده این خدمات را از شرکت پرستاری در منزل کیان درخواست کنید زیرا در جهت قانون مداری : مدارک تحصیلی معتبر ، رزومه کاری و ضمانت نامه های کافی از پرسنل اعزامی اخذ گردیده است.

وظایف دکتر ارتوپد در منزل

هر پزشک یا متخصصی وظایفی مرتبط با تحصیلات خود را در هنگام ویزیت بیمار برعهده دارد. آشنایی با وظایف متخصص ارتوپد در منزل به شما در آماده سازی بیمار و ارائه خدمات بهتر کمک می کند. در ادامه قصد داریم با وظایف دکتر ارتوپد آشنا شویم:

مطالعه کنید: تزریقات در منزل (شبانه روزی و 24 ساعته)

بررسی شرایط

شرایط محیطی ، جسمانی و اجتماعی هر فرد با فردی دیگر متفاوت بوده و در انتخاب نوع دارو و درمان موثر است. در هنگام حضور دکتر ارتوپد در منزل سعی کنید که اطلاعاتی از قبیل: بارداری، شیردهی، سبک زندگی و.. را در اختیار او قرار دهید.

دکتر ارتوپد در منزل
پزشک ارتوپد در منزل

بررسی علائم

معاینه گام بعدی متخصص ارتوپد در منزل خواهد بود هدف از آن دریافت و شناسایی منشا علائم ، میزان آسیب و نوع مشکل است. سیستم های مختلف بدن مانند: سیستم عصبی، تنفس ، گردش خون و دمای بدن در هنگام معاینه چک خواهد شد.

تشخیص مشکل

ممکن است درمان با تشخیص ناقص به آسیب های جبران ناپذیری منجر شود. متخصص ارتوپد در منزل بعد از تشخیص اولیه با معاینه فیزیکی؛ تشخیص های تکمیلی مانند انواع آزمایشات ، عکسبرداری ها را جهت تشخیص دقیق و درست تجویز می کند.

ارتوپدی پا و دست

درمان بیماری

بعضا درمان بیماری فقط محدود به یک جلسه ویزیت نیست. از ابتدا تا انتهای درمان را به یک متخصص بسپارید. درمان های مد نظر دکتر ارتوپد در منزل می تواند شامل: استفاده از بریس طبی ، داروها ، تغییر سبک زندگی یا حتی جراحی باشد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس:

 1. نام ونام خانوادگی
 2. حساسیت دارویی
 3. بیماری زمینه ای
 4. جنسیت
 5. سن
 6. وزن.
ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

اطلاعات مورد نیاز پزشک:

 1. بررسی وضعیت جسمانی
 2. تشخیص علائم بیماری
 3. انجام آزمایشات و معاینه
 4. بررسی بیماری های قبلی
 5. بررسی دارو ها
 6. شروع درمان.

هزینه ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

دانستن هزینه ویزیت متخصص ارتوپد در منزل از جمله مواردی مهمی است که متقاضیان این خدمات به دنبال آن هستند. باید توجه داشت این تعرفه و هزینه با نرخ مصوب وزارت بهداشت که برای قیمت ویزیت متخصص 1403 اعلام شده تطابق داشته و فقط مختص حضور متخصص ارتوپد در منزل می باشد. در صورت نیاز به خدمات پرستاری مانند تزریق سرم یا عکس ارتوپدی قیمت آنها جداگانه محاسبه می گردد. ضمن اینکه مدت زمان حضور متخصص ارتوپد در منزل، مسافت طی شده، ساعت حضور یا همان شبانه روزی بودن و ویزیت در روزهای تعطیل در میزان هزینه پرداختی شما برای ویزیت دکتر ارتوپد در منزل اثرگذار است. خطوط ارتباطی ما آماده شنیدن سوالات ، انتقادات و پیشنهادات شما در زمینه ارائه خدمات درمانی به ویژه قیمت ویزیت متخصص با دفترچه یا بدون آن می باشد.

یکی دیگر از خدمات ویژه این مرکز ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشد.

چرا خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل کیان

بیایید دلایلی که با توجه به آن ها میتوان به موسسه شبانه روزی کیان اعتماد کرد را برای درخواست ویزیت متخصص ارتوپد در منزل با هم مرور کنیم:

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات اعزام دکتر ارتوپد به منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

اعزام متخصص ارتوپد آقا و خانم

با توجه به حساسیت های زنان در مسائل عرفی و شرعی، موسسه کیان سعی نموده که ویزیت پزشک ارتوپد در منزل را با متخصصان خانم و آقا ارادئه دهد.

اعزام شبانه روزی دکتر ارتوپد

اعزام متخصصان ارتوپد برای ویزیت کردن و انجام سایر اقدامات پزشکی در خانه بیماران در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

کوچکترین تحرک در زمان شکستگی استخوان خطرناک است. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت پزشک متخصص ارتوپد در خانه، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

متخصص ارتوپد در تهران

متخصص ارتوپد چیست؟

شاید برایتان جالب باشد که متخصص ارتوپد چیست؟ باید گفت: متخصص ارتوپد یک پزشک با سابقه 11 سال تحصیلات دانشگاهی است که در زمینه بیماری ها و مشکلات مربوط به استخوان ، مفاصل و نحوه درمان آن اعم از جراحی و غیر جراحی مهارت و تجربه کسب کرده است. متخصص ارتوپد در منزل اهتمام ویژه ای در رفع مشکلات سیستم حرکتی بدن دارد.

ارتوپد چیست؟

بسیاری از افراد دچار مشکلات سیستم حرکتی نیازمند پاسخی برای ارتوپد چیست؟ هستند . شاید بتوان گفت ارتوپد شاخه ای از پزشکی است که به درمان و اصلاح سخت ترین عضو بدن یعنی استخوان و مسائل مربوط به آن پرداخته است.

 

متخصص ارتوپد در منزل تهران

اگر به دنبال کلینیک شبانه روزی ارتوپدی در تهران یا کرج هستید دیگر نیازی به تحمل سختی جابه جایی و هجمه های صف های طولانی نیست. برای به خدمت گیری فوق تخصص ارتوپد در تهران کافیست از موسسات خدمت درمانی در منزل کمک بگیرید. این موسسات بهترین دکتر ارتوپد تهران را از بین متخصصان بی شمار این رشته گزینش  می کنند. همچنین با اینکه بیمارستان ارتوپدی تهران گزینه ی قابل توجه ای  برای درمان مشکلاتی مثل آرتروز است اما باید خطرات جابه جایی ، سرایت بیماری کرونا و صرف زمان زیاد در صف رزرو را در نظر داشت.

دقت کنید: رادیولوژی در منزل تهران 

 حتی مراجعه به بهترین کلینیک ارتوپد تهران خالی از اشکال نیست وقتی که بتوان متخصص ارتوپدی تهران را با تجهیزات کامل تشخیصی مثل رادیولوژی در خانه در اختیار داشت. پارگی تاندون ها یا کشیدگی آنها رایج ترین اتفاقی است که در فعالیت های ورزشی مانند فوتبال رخ می دهد متخصص ارتوپد به درمان این مشکلات می پردازد. همچنین رگ به رگ شدن در افرادی که دچار اختلال سطح منیزیم ،کلسیم و پتاسیم می شوند به ویژه در بانوان باردار می تواند با حضور متخصص ارتوپد در منزل تهران قابل درمان باشد. شماره تلفن دکتر ارتوپد فقط در اختیار موسسات می باشد و هماهنگی ها برای اعزام صورت می گیرد.

 افرادی که در ناحیه دست و گردن دچار بیماری مادرزادی یا تومورهای استخوان هستند مهم نیست در چه گروه سنی قرار گرفته باشند خدمات بهترین دکتر دست و گردن در تهران در کمترین زمان در دسترس آنها خواهد بود. بهره مندی از فوق تخصص دست خوب در تهران فقط محدود به شهر تهران نیست شهر ها و مناطق حومه می توانند با بهترین کیفیت آن را تجربه کنند.

متخصص ارتوپد در منزل شمال تهران

بسیاری از افراد که دچار مشکلات ارتوپدی هستند و به دنبال قیمت پین ارتوپدی می گردند مشاوره و راهنمایی درباره یافتن تجهیزات پزشکی مطمئن ، ارزان و با کیفیت را می توانند از طریق خدمات ارتوپدی در منزل شمال تهران دنبال کنند. سعی کنید توجه به امر کیفیت تجهیزات را هم زمان با کاهش  قیمت انواع بریس طبی ازجمله : بریس ستون فقرات ، اسکولیوز و لگن در نظر داشته باشید.

متخصص ارتوپد در منزل شرق تهران

از انجام ورزش های پر ریسک بدون تجهیزات محافظتی خودداری کنید وگرنه باید شاهد حضور متخصص در منزل خود باشید. اگر دستانتان به حالت لمس و بی حس در می آید می توانید دکتر فوق تخصص دست در شرق تهران را با موسسه کیان امتحان کنید. بیماران ساکن شرق تهران که مبتلا به عفونت های اندام منجر به فلج شدن سیستم حرکتی بدن شوند باید توسط فوق تخصص ارتوپد شرق تهران مورد معاینه و درمان قرار گیرند. این اقدام می تواند با مراجعه به کلینیک ارتوپدی شبانه روزی شرق تهران امکان پذیر شود یا متخصص ارتوپد در منزل حضور یابد. از امتیازات موسسه شبانه روزی کیان در اختیار داشتن دکتر ارتوپد خانم در شرق تهران می باشد. مناطق زیر متخصص ارتوپد در منزل شرق تهران را دریافت می کنند:

نارمک

کمر درد از رایج ترین مشکلات ستون فقرات است که از سبک زندگی غلط در نشستن ، برخاستن و حمل اشیاء سنگین نشات می گیرد دکتر ارتوپد در نارمک به بررسی میزان آسیب رسیده به مهره های کمر و درمان آن ها از طریق شیوه های غیر تهاجمی مانند فیزیوتراپی می پردازد. دسترسی به این پزشکان با خدمات متخصص ارتوپد در منزل شرق تهران ارائه شده توسط موسسه شبانه روزی کیان تحقق یافته است.

این مطلب را بخوانید: نوار قلب و اکو قلب در منزل

تهرانپارس

دکتر ارتوپد خوب در تهرانپارس را از ما بخواهید. اگر زانو درد در هنگام نشستن و برخاستن امانتان را بریده است می توانید از بهترین دکتر و متخصص ارتوپدی در تهرانپارس که توسط موسسه کیان اعزام می شود کمک بگیرید. متخصص ارتوپد در منزل تشخیص می دهد که آیا زانوی شما دچار ساییدگی مفصل یا از بین رفتن آن (آرتروز) شده است یا خیر!

متخصص ارتوپد کودکان در تهرانپارس به روش هایی تشخیصی_ درمانی تمام مشکلات سیستم حرکتی کودکان مسلط است.

فلکه سوم

اگر به دنبال متخصص ارتوپد فلکه سوم تهرانپارس هستید پیشنهاد ما به شما به خدمت گرفتن این متخصص در منزل تان می باشد. دکتر ارتوپد در تهرانپارس شرقی با مهارت ویژه تشخیصی و انتخاب روش های نوین درمانی شما را به سمت بهبود سریعتر راهنمایی می کند.

پزشک متخصص یا دکتر ارتوپد در منزل در شمال ، شرق غرب جنوب تهران

متخصص ارتوپد در منزل غرب تهران

مختصص ارتوپد در منزل غرب تهران باید یک شنونده خوب باشد زیرا اکثر مشکلات ارتوپدی با شناخت منشا و اصلاح رفتار قابل رفع هستند. از شیوه های قابل اجرا می توان نرمش طبی خاص و دارو درمانی را نام برد. کیفیت درمان با ویزیت متخصص ارتوپد در منزل در مقایسه با کلینیک ارتوپدی شبانه روزی غرب تهران بسیار بالاتر است زیرا پزشک به صورت اختصاصی و در کمال آرامش تمام توجه خود را به درمان بیماری شما می دهد. 

دکتر ارتوپد در منزل خوب غرب تهران هم زمان با تجهیزات مدرن باعث سرعت بخشی به امر درمان می شود. گاهی اوقات زمان نقشی حیاتی در درمان را برعهده دارد و شبانه روزی نبودن کلینیک ارتوپدی در غرب تهران می تواند به یک معضل تبدیل شود در این صورت ویزیت متخصص ارتوپد در منزل غرب تهران شبانه روزی راه گشاست. بهترین دکتر ارتوپد غرب تهران در اختیار ساکنان مناطق زیر قرار می گیرد:

حتما بخوانید: تزریق سرم در منزل

آیت الله کاشانی

اعزام متخصص ارتوپد در آیت الله کاشانی جهت تشخیص بیماری ها اگر با همکاری نزدیک متخصصین آزمایشگاه و تکنسین های تصویر برداری در سونوگرافی ، رادیولوژی و سی تی اسکن همراه باشد سرعت در نتیجه بخشی درمان را رقم خواهد زد. متخصص ارتوپد در منزل اعزامی توسط ما ارتباطات گسترده ای را در درون موسسه و خارج از آن داراست.  

منطقه5

از جمله خدمات درمانی که موسسه شبانه روزی کیان جهت رفاه حال بیماران در منطقه5 در نظرگرفته است فوق تخصص ارتوپد در منطقه 5 می باشد. بسیاری از درد های موجود در دست و پا ناشی از درگیری و مشکل در بافت غیر استخوانی است. تشخیص منشا این گونه درد ها با ویزیت متخصص ارتوپد در منزل محقق شده است.

منطقه پونک

درد در دست و پا می تواند ناشی از فشار وارده به عصب ستون فقرات باشد در صورت درد داشتن در این اعضا کمک دکتر ارتوپد در منطقه پونک به شناسایی منشا مشکل، بهترین راه حل است. خدمات ویزیت پزشک در منزل قادر به ارائه فوق تخصص دست خوب در غرب تهران می باشد.

صادقیه

باید گفت که فوق تخصص ارتوپد صادقیه فقط وظیفه درمان بیماری های استخوان را برعهده ندارد بلکه بسیاری از درد های سر، پا و گردن که ناشی از تاندون ها، مفصل ها یا عصب های آنهاست می تواند توسط خدمات متخصص ارتوپد در منزل درمان شود. همچنین درد در زانوی خود را جدی بگیرید قبل از پیشرفت بیماری یا مشکل با فوق تخصص زانو در غرب تهران که توسط ما اعزام می شود؛ درمیان بگذارید.

حتما بخوانید : انجام تنقیه در منزل توسط کادر درمان مجرب به صورت شبانه روزی

متخصص ارتوپد در منزل جنوب تهران

جنوب تهران از تراکم جمعیتی بالایی برخوردار است. یکی از اقدامات ارزشمند موسسه کیان ارائه خدمات ارتوپدی شبانه روزی جنوب تهران در راستای بالا بردن سطح سلامت جامعه در این منطقه می باشد. در صورت آسیب دیدن کودکان خود اگر به دنبال فوق تخصص ارتوپد کودکان در جنوب تهران هستید با ما آن را در خانه و منزل خود تجربه خواهید کرد. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل جنوب تهران به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی از سرایت بیماری کووید 19 و آلودگی هوا در محیطی ایمن درمان شوید. دکتر ارتوپد خانم در جنوب تهران در اسرع وقت به صورت شبانه روزی با مرکز کیان قابل دریافت است. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل جنوب تهران برای مناطق زیر قابل دریافت می باشد:

نازی آباد

همکاری نزدیک و گسترده متخصص ارتوپد در نازی آباد با فیزیوتراپ ها و متخصصان روماتولوژی یکی از ویژگی های مثبت خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان می باشد.

شهرری

سالمندان و بانوان بیشتر در معرض پوکی استخوان و شکستگی های مرتبط با آن هستند. فوق تخصص ارتوپد در شهرری علاوه بر توصیه های مربوط به تغذیه ؛ به درمان شکستگی و ترمیم استخوان ها می پردازد. مزایای ویزیت متخصص ارتوپد در منزل نسبت به درمان در کلینیک ارتوپدی در جنوب تهران را می توان در تجمیع هزینه ها ، درمان در محیط ایمن دانست

متخصص ارتوپد در منزل تهران شبانه روزی

موسسه کیان از جمله است موسساتی است که تمام خدمات درمانی خود را در قالب شبانه روزی ارائه می دهد این خدمات ممکن است شامل تجهیزات پزشکی مانند اکو قلب در منزل باشد یا خدمات پرستاری مثل تزریقات در منزل را شامل شود. بهترین متخصصان در موسسه کیان گرد هم آمده اند تا جامعه سالم و پر امید را نوید دهند. متخصص ارتوپد در منزل شبانه روزی تمام سعی خود را در توقف سیر بیماری خواهد کرد. رسیدن به مرحله حاد یا جراحی آخرین مرحله از درمان است. شما می توانید بهترین متخصص ارتوپد در منزل شبانه روزی تهران را در تماس با موسسه خدمات پرستار در منزل کیان به خدمت بگیرید.

تاثیر بیمه ها بر خدمات

با افزایش شرکت های بیمه و تنوع خدمات آن ها در حوزه درمانی امید می رود که شرکت های بیمه ای پوشش خوبی را در بحث خدمات در منزل مانند اعزام متخصص ارتوپد داشته باشند. موسسات بنا به قرارداد خود با متخصصان متعدد می توانند برخی از کاهش هزینه ها را اعمال کنند. این دو نکته موثر را در کاهش قیمت پزشک ارتوپد در منزل به خاطر بسپارید:

 1. نوع و شرکت بیمه 
 2. نوع خدمات درخواستی 

لذا در هنگام تماس نوع بیمه خود اعم از : تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ، سلامت ، تکمیلی ، فرهنگیان ، طلایی ، تاکسیرانی و.. را به کارشناس هماهنگی اطلاع دهید. سپس از طریق کارشناس؛ اطلاعات لازم را از میزان پوشش دهی شرکت بیمه ی خود نسبت به خدمات درخواستی دریافت کنید. در صورت نیاز به شما برگه حاوی اطلاعات ویزیت پزشک یا متخصص در منزل جهت ارائه به شرکت های بیمه تحویل داده خواهد شد.

پشتیبانی خدمات

ارائه خدمات درمانی در منزل توسط موسسه شبانه روزی کیان در هر مرحله از درمان پشتیبانی می شود. موسسات خدمات در منزل رابط بین کادر درمان و بیماران می باشند از این رو تلاش می شود بهترین متخصصان ، پرستاران و یا تجهیزات پزشکی برای تداوم فعالیت یا حیات موسسات به خدمت گرفته شوند. در صورت بروز نارضایتی یا مشاهده هرگونه تخلف از سوی افراد اعزامی سعی کنید مراتب آن را با کارشناسان شرکت در میان بگذارید. اقدامات پشتیبانی شامل : عذر خواهی ، تغییر در اعزام مجدد به منزل سایر هموطنان و تجدید نظر درباره ادامه فعالیت فرد خاطی ، جبران وجه دریافتی مازاد بر توافق اولیه ( درصورت وقوع ) ، انجام مجدد خدمات و.. می باشد.

 

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »