موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تست خواب در منزل | تست خواب چیست؟ [درمان تضمینی بدخوابی]

تست خواب در منزل

تست خواب در منزل

خواب یکی از نیاز های انسان است. در سنین کودکی ؛ بیشترین رشد در خواب اتفاق می افتد و در سنین کهنسالی موجب کاهش خستگی و استراحت بدن برای بازیابی توان اولیه می گردد. هر گونه اختلال در روند خواب باعث خواهد شد که ریتم زندگی انسان بهم بخورد. خود اختلال خواب ؛ ناشی از یک بیماری است که با مشکلات خواب خود را بروز می دهد. لذا برای بررسی علت بدخوابی ، دستگاه های ویژه ای ساخته شده است که قابل انتقال به منزل می باشند. مرکز خدمات پزشکی کیان مفتخر است خدمات تست خواب در منزل را با تکنسین های مجرب آقا و خانم برای زنان و مردان یا کودکان و سالمندان در سراسر تهران به صورت 24 ساعته ارائه می دهد.

ویژگی خدمات تست خواب در منزل کیان 

قبل از درخواست خدمات تست در منزل تهران بیایید از ویژگی های این خدمات آگاه شویم که عبارتند از: 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات تست خواب در منزل تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

اعزام شبانه روزی

اعزام تجهیزات تست خواب در خانه در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام تست خواب، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

درمان تضمینی اختلالات خواب

کاربرد تست خواب برای چیست ؟ تست خواب یا پلی سومنوگرافی یک تست سلامت برای تشخیص اختلالات و مشکلات خواب در افراد مختلف اعم از : مردان ، زنان ، کودکان ، نوزاد ، سالمندان و بازنشستگان می باشد. خواب یکی از نیازهای بسیار ضروری انسان است. هر کسی در هر سن و هر شرایط ممکن است دچار اختلالات خواب گردد. وجود مشکل در خواب تمام جنبه های زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. تست خواب در منزل یکی از راه های قابل قبول برای درمان اختلالات خواب می باشد.پس در نتیجه احتیاج انجام تست خواب در منزل داشتید مرکز ما بصورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان میباشد.

تست خواب در ایران

علاوه بر مراکز ، کلینیک ها و بیمارستان های متعددی مانند مسیح دانشوری ، امام خمینی و.. که تست خواب در تهران پایتخت ایران را انجام می دهند، موسسات زیادی از قبیل کیان با بردن دستگاه های تست خواب خانگی به منزل هم وطنان ؛ امکان انجام این آزمایش با هزینه و قیمت مناسب بدون دغدغه تردد در سطح شهر تهران و کرج را فراهم کرده اند.

هدف از انجام تست خواب

تکنسین مسئول انجام تست خواب در منزل قصد دارد میزان خوابیدن ، ساعت و سلامت خواب را بسنجد. هرچه شرایط انجام تست حقیقی تر باشد نتیجه گیری و درمان مرتبط با آن دقیق تر خواهد بود. در این راستا او سعی می کند طرز خوابیدن شما در لحظه انجام تست خواب با روزهای دیگر تفاوتی نداشته باشد زیرا ممکن است در نتیجه تاثیر بگذارد. سپس ؛ نوع تنفس، ضربان قلب و حرکات چشم مورد بررسی قرار می گیرد. خواب فرد در طی خواب شبانه مدام توسط دستگاه های موجود مانیتور و بررسی می گردد. در صورت وجود هرگونه مشکل و اختلال در خواب سنسورها هشدار لازم را نشان می دهند. بنابراین در صورت وجود هرگونه مشکل در خواب می توانید با استفاده از این تست اختلال موجود را تشخیص داده و برای درمان آن اقدام نمایید. کم خوابی ، مشکلات تمرکز و اختلال در عملکرد اندام ها ممکن است مربوط به همین موضوع باشد.

چه اختلالاتی نیاز به انجام تست خواب دارند؟

 1. آپنه خواب مرکزی و انسدادی
 2. دندان قروچه
 3. اختلالات خواب و بیداری ریتم شبانه روزی

تست خواب در منزل سالمندان ، تست خواب سالمندان و بازنشستگان کشوری ، تست خواب خانگی سالمند ، تست خواب در خانه ، تست خواب سالمندان در خانه

قیمت یا هزینه تست خواب در منزل

هزینه و قیمت دقیق انجام تست خواب در منزل را نمی توان مشخص نمود. هر مرکزی با توجه به شرایط ، دستگاه ها و تجهیزاتی که برای تست خواب در خانه استفاده می کند قیمت متفاوتی را دارد. قطعا هزینه انجام این تست در بیمارستان کمتر می باشد ولی انجام تست خواب در منزل دارای مزیت هایی است که بیشتر افراد آن را انتخاب می نمایند. بهتر است قبل از انجام تست خواب در منزل و انتخاب مرکز درمانی تحقیق کامل و کافی را درباره ی قیمت انجام دهید. ممکن است برخی از مراکز قیمت بسیار بالا و غیر معقولی را از شما درخواست نمایند.

تست خواب در منزل چگونه انجام می شود؟

تست خواب در منزل انجام پلی سومنوگرام در خانه می باشد. برخی از مراکز درمانی با فراهم کردن تجهیزات و وسایل لازم در خانه شما می توانند تست خواب را در منزل به انجام برسانند. حتما بستری شدن در بیمارستان و یا مراجعه به مرکز برای تست خواب کار سختی است. برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می توانید تست خود را در منزل انجام دهید. افراد در خانه احساس آرامش و امنیت بیشتری را دارند. انجام تست خواب در منزل می تواند بهتر انجام گردد و نتیجه دقیق تری را داشته باشد.

ویزیت متخصص داخلی در منزل برای درمان چربی ، فشارخون ، دیابت و.. بهترین گزینه است.

چگونگی و طریقه انجام تست خواب

طریقه انجام تست خواب در منزل یا سایر مراکز توسط مسئول و تکنسین مربوطه به متقاضی آموزش داده می شود. اما به طور کلی می توان چگونگی آن را اینگونه توضیح داد که در هنگام انجام تست خواب در خانه سنسورهای مخصوصی به بدن فرد وصل می گردد. برای انجام این تست دستگاه های لازم برای اندازه گیری میزان تنفس، ضربان قلب، امواج مغزی و فشار بدن به منزل و محل خواب فرد انتقال داده می شود. با وصل شدن دستگاه ها به بدن فرد و خوابیدن او طی کل شب پارامترها مدام مورد بررسی قرار می گیرد. معمولا یک دوربین برای ضبط حالت خواب فرد در اتاق گذاشته می شود. بعد از بیدار شدن فرد از خواب و بررسی دستگاه ها می توان به اختلال موجود در بدن و خواب پی برد. انجام این تست می تواند مشکلات جسمی بدن را مشخص نماید و درمان لازم برای آن شروع گردد.

تاثیرگذاری بیمه ها در خدمات تست خواب

اکثریت خدمات درمانی زیر پوشش بیمه قرار ندارند. ما سعی کرده ایم امکان تاثیرگذاری بیمه ها را افزایش دهیم با توجه به اینکه شرکت های بیمه میزان ؛ اثرگذاری را تعیین می کنند لذا برای آگاهی از مقدار کاهش هزینه های درمان از جمله تست خواب در منزل می توانید با موسسه شبانه روزی کیان تماس برقرار کرده و نام بیمه خود اعم از : تامین اجتماعی ، فرهگیان ، تکمیلی ، نیروهای مسلح ، طلایی ، سلامت و … را مطرح کنید. کارشناسان برآورد دقیقی از هزینه ها و چتر بیمه ای جهت انجام تست خواب خانگی یا به اصطلاح در خانه را به شما ارائه می دهند. 

انجام تست خواب تو خونه

گروه های هدف 

بیماری های ایجاد کننده اختلالات خواب مختص به سن یا جنسیت نیست ممکن است این مشکل از نوزادی تا کهنسالی وجود داشته باشد. از این رو تست خواب در منزل برای شناسایی این معضلات و اختلالات محدود به سن یا جنسیت خاصی نیست. تست خواب در خانه برای افراد در گروه های زیر به صورت 24 ساعته با دستگاه های مدرن ارائه می شود.

تست خواب کودکان ، تست خواب نوزاد ، تست اختلال خواب کودک ، تست خواب کودکان در خانه یا در منزل ، تست خواب کودکان آنلاین
کودکان 

کودکان جزء گروه های حساس هستند دریافت هرگونه خدمات درمانی از جمله تست خواب در منزل تهران باید به گونه ای باشد که ترس کودک را در پی نداشته باشد. تکنسین های اعزامی مرکز شبانه روزی کیان جهت انجام تست خواب کودکان و نوزادان آشنا به علوم روانشناختی کودک بوده و از مهارت های بالقوه ای برای حصول نتیجه ای بهتر برخوردارند. تست اختلال خواب کودک و نوزاد باید با فراهم کردن بهترین شرایط و در امنیت کامل روانی اطفال صورت گیرد. ما بهترین اشخاص و ابزار را برای این کار در اختیار شما قرار می دهیم.

تست خواب زنان در منزل ، تست خواب بانوان در خانه ، تست خواب خانگی خانم ها ، تست اختلال خواب زنان

زنان

در زندگی خانوادگی خروپف و سایر اختلالات خواب مختص به مردان نیست ممکن است در زنان نیز بروز کند و موجب رنجِش طرف مقابل شود. بهتر است ریشه این مشکلات را زودتر بیابید. برای این منظور می توانید از خدمات تست خواب در منزل مخصوص بانوان استفاده کنید. بدین منظور تکنسین های خانم برای انجام تست خواب زنان در خانه اعزام می شوند. تست خواب خانگی زنان را با ما امتحان کنید.

تست خواب مردان در منزل ، تست خواب در منزل ، تست خواب آقایان در خانه ، تست خانگی خواب مرد ها ، تست خواب در خانه یا منزل برای مردان

مردان

ما آماده ارائه خدمات تست خواب مردان در منزل با تکنسین های مجرب و دستگاه های مدرن در سراسر پایتخت از جمله : شمال ، جنوب ، شرق و غرب با کیفیت یکسان هستیم. مراحل و نحوه انجام تست خواب آقایان در خانه مشابه خانم هاست. البته بهتر است که مردها حین انجام تست خواب خانگی ریش خود را کوتاه کرده یا بتراشند. اگر امکان این عمل وجود ندارند نگران نباشید ضروری نیست.

تست خواب در منزل سالمندان ، تست خواب سالمندان و بازنشستگان کشوری در خانه ، تست خواب خانگی سالمند ، تست خواب در خانه ، تست خواب سالمندان در خانه

سالمندان 

الگوی خواب در اثر افزایش سن ممکن است تغییر کند و افراد سالمند زود بخوانند یا دیر خوابیدن را دوست داشته باشند. ضمن اینکه مشکلات سلامتی در سالمندان بیشتر از دیگران است. مجموع این عوامل باعث اختلالات خواب در سالمندان خواهد شد. با انجام تست خواب سالمندان در منزل و یافتن ریشه مشکل به ریتم اصلی خواب دست خواهید یافت. تست خواب در خانه مختص بازنشستگان یا سالمندان با توجه به روحیه لطیف آنها با تکنسین های مجرب و با اخلاق صورت خواهد پذیرفت.

تست خواب برای ریه ها چیست ؟

تست خواب یا همان اپنوگرافی برای ارزیابی عملکرد ریه‌ ها و تشخیص مشکلات تنفسی استفاده می‌ شود. در این تست، فرد به طور معمول در شب قبل از تست ، به خواب کامل رسیده و با استفاده از یک دستگاه اپنوگرافی ، نحوه تنفس و فعالیت ریه‌ هایش در حین خواب بررسی می‌ شود. این تست به عنوان یکی از روش‌ های تشخیص اختلالات خواب و بیماری‌ های تنفسی مانند آپنه خواب و سایر مشکلات تنفسی استفاده می‌ شود. بهترین دکتر فوق تخصص خواب در تهران به منزل شما می آید، منوط به اینکه این پزشکان رو از بهترین مرکز تست خواب در تهران یعنی کیان بخواهید.

اقدامات قبل از انجام تست خواب در منزل

اگر دنبال جدیدترین درمان خروپف هستید بهتر است از خدمات تست خواب در منزل استفاده کنید. لازم است شما قبل از انجام تست خواب در منزل شرایطی را برای انجام بهتر و دقیق تر آن مهیا کنید. اقدامات زیر را برای رسیدن به درمان و زندگی بهتر پیگیری کنید:

 • حدود 24 ساعت قبل از انجام تست خواب  سعی کنید که کافئین یا الکل را از تغذیه خود حذف کنید. دلیل این امر ؛ اثر گذاری و تغییر الگوی خواب شما توسط این مواد می باشد حتی امکان افزایش اختلالات الگوی خواب وجود دارد.
 • سعی کنید پیش از انجام تست از استعمال مواد آرایشی ، لوسیون ، ژل ، ادکلن ، کرم و پماد خودداری کنید زیرا امکان ایجاد اختلال در عملکرد الکترودهای دستگاه تست خواب خانگی وجود دارد .
 • یکی از کارهایی که قبل از انجام تست خواب در منزل برای جلوگیری از چرت زدن توصیه می شود؛ رفتن به حمام و دوش گرفتن است.
 • کارهای روزمره و برنامه ریزی های خود را به طور دقیق انجام دهید تا با خاطری آسوده این تست را در خانه انجام دهید.

نکات حین انجام تست خواب در منزل

اقدامات زیر را در حین انجام تست خواب در منزل دنبال کنید زیرا به شما کمک می کنند تا این تست بهتر در خانه انجام شود. این نکات مهم عبارتند از :

 • در حین انجام تست خواب در منزل ، لباس خواب بر تن شما باشد.
 • باید سکوت و تاریکی بر فضای اتاق شما حکم فرما باشد.
 • اگر برای خواب آماده باشید حسگر هایی توسط تکنسین روی سینه ، پاها، پوست سر شما چسبانده می شود. این حسگر های با سیم به دستگاه ثبت فعالیت الکتریکی مغز متصل شده اند. از اینکه امکان غلت زدن نداشته باشید نترسید زیرا این سیم ها به اندازه کافی بلند و طولانی هستند و این امکان را برای شما فراهم کرده اند.
 • در حین انجام تست خواب در خانه ، سطح اکسیژن خون شما توسط دستگاه اکسیژن سنج متصل به انگشت شما سنجیده می شود.
 • تکنسین انجام دهنده تست خواب در منزل ، لحظه به لحظه الگوی خواب شما را رصد ، ثبت و بررسی می کند.

عوارض و مضرات تست خواب 

بعد از انجام تست خواب در منزل یا به اصطلاح خانگی می توان تنها عارضه ای که ممکن است با آن مواجه شود را سوزش پوست ناشی از کندن چسب های حسگر های متصل به بدن دانست. در کل طبق آمار ؛ عوارض و مضرات خاصی برای انجام تست خواب در خانه یا بیمارستان ثبت نشده است. 

تست خواب در خانه

شاید برایتان این پرسش پیش آمده باشد که تست خواب در خانه برای چیست ؟ تست خواب خانگی چه اهدافی را دنبال می کند؟ بهتر است بدانید که این تست تشخیصی به اختلالات خواب شما می پردازد. این اختلالات ممکن است ناشی از بیماری های تنفسی، عصبی، قلبی و… باشند در صورتی که احتمال می دهید هر یک از این مشکلات را داشته باشید سعی کنید به دنبال انجام تست خواب در منزل باشید.

نشانه های اختلال خواب در کودکان و بزرگسالان

وجود هریک از نشانه های زیر می تواند دلیلی بر لزوم انجام تست اختلال خواب در نوزادان ، کودکان ، جوانان ، آقایان ، بانوان ، سالمندان و بازنشستگان در منزل باشد: 

 • خواب آلودگی در طول روز
 • سندروم پای بی قرار
 • کاهش اکسیژن خون
 • خروپف
 • وقفه در تنفس در خواب
 • بی خوابی
 • داشتن کابوس شبانه
 • سر درد صبحگاهی
 • فشار خون بالا در صبحگاه
تست خواب در منزل ، تست خواب آنلاین و اینترنتی ، دستگاه تست خواب در خانه ، تست خواب
 

تست خواب در منزل تهران

تست خواب از جمله خدمات درمانی است که امکان انجام آن در منزل هموطنان ساکن تهران محقق شده است. وجود و افزایش کلینیک های خواب و بیمارستان های متعدد برای ارائه این تست تشخیصی ؛ نشان از گسترش پدیده اختلال خواب در افراد جامعه دارد. با ادغام علم پزشکی و اپلیکشن هایی که دسترسی عامه به نت را آسان نموده اند می توان جواب تست خواب را آنلاین دریافت نمود. دستگاه های ارسالی برای ارائه خدمات تست خواب در منزل تهران از بهترین و پیشرفته ترین های روز دنیا هستند که برای یافتن اختلالات و معضلات کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرند.

تست خواب در منزل شمال تهران

دیگر نیاز نیست به کلینیک تست خواب شمال تهران مراجعه کنید زیرا برای انجام این تست در منزل می توانید با مرکز کیان در ارتباط باشید. اختلالات خواب می تواند اثرات بسیار مخربی بر روی کل سیستم بدن داشته باشد. توجه داشته باشید که در روزی که تست خواب در خانه شمال تهران انجام می شود نباید از الکل و کافئین استفاده نمایید. کافئین و الکل می تواند روند و الگوی خواب هر شب شما را تغییر دهند. بنابراین توجه زیادی به این موضوع داشته باشید و در صورتی که از الکل و کافئین استفاده نموده اید بهتر است تست خواب خانگی را به زمان دیگری موکول نمایید. خدمات تست خواب در منزل برای ساکنان مناطق : دارآباد ، اوین ، درکه ، دزاشیب ، شریعتی ، میرداماد ، قلهک ، پاسداران ، شهرک نفت ، جماران ، هروی ، نلسون ماندلا ، نوبنیاد ، اقدسیه ، خیابان دولت ، اندرزگو ، اختیاریه ، دیباجی ، سوهانک ، کاشانک ، جمشیدیه ، ازگل ، امام زاده قاسم و… واقع در شمال تهران با موسسه شبانه روزی کیان قابل دسترس می باشد.

شهرک غرب و سعادت آباد

برای تست خواب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد نیازی به قطع داروهای خود ندارید. برخی به اشتباه این تصور را دارند که برای انجام این تست باید هیچ دارویی را مصرف نکنند. بهتر است قبل از انجام تست خواب در خانه شهرک غرب و سعادت آباد با پزشک خود مشورت نمایید. در صورتی که هر شب قرص خاصی را مصرف می نمایید در هنگام انجام تست خانگی نیز می توانید داروی خود را مصرف کنید. انجام مشاوره با پزشک قبل از تست اهمیت بسیار زیادی داشته و در نتیجه تست تاثیر خواهد داشت.

ولنجک ، زعفرانیه و الهیه

بهتر است در روزی که قرار است تست خواب در منزل ولنجک ، زعفرانیه و الهیه را انجام دهید، خواب بعد از ظهر نداشته باشید. خوابیدن در طول روز می تواند بر روی خواب شبانه شما تاثیر منفی داشته باشد. بنابراین حتما در هنگام انجام تست خواب در خانه ولنجک، زعفرانیه و الهیه حتما به این مورد توجه نمایید. برخی از افراد به خواب بعد از ظهر عادت دارند. باید بدانید که خوابیدن در طول روز باعث ایجاد اختلال در خواب شبانه و اصلی شما خواهد شد.

تست خواب در منزل شمال شرق غرب و جنوب تهران و کرج . تست خواب در خانه ، تست خواب خانگی . تست خواب آنلاین

جردن ، فرمانیه و آجودانیه

در هنگام انجام تست خواب در منزل جردن ، فرمانیه و آجودانیه نباید از هیچ مواد آرایشی و بهداشتی بر روی بدن خود استفاده نمایید. وجود هرگونه کرم، ادکلن و ژل می تواند روند تست را دچار مشکل نماید. حتما بدن خود را از هر ماده ای تمیز کنید. وجود هرگونه ماده می تواند باعث اختلال در عملکرد الکترودها گردد. تست خواب خانگی یا در خانه جردن ، فرمانیه و آجودانیه می تواند سبب مشخص شدن مشکلات جسمی شما شود. حمام کردن و دوش گرفتن در روز انجام تست مشکلی ندارد البته بهتر است قبلا با پزشک خود مشورت نمایید.

قیطریه ، فرشته و کامرانیه

توصیه می شود در زمان انجام تست خواب در منزل قیطریه ، فرشته و کامرانیه از لباس های راحتی و نخی استفاده نمایید. استفاده از لباس نامناسب می تواند باعث از بین رفتن راحتی در هنگام خواب شود و این موضوع تاثیر مستقیمی در نتیجه تست خواب خانگی یا در خانه قیطریه ، فرشته و کامرانیه خواهد داشت. افراد با لباس راحتی هر روز خود باید این آزمایش را انجام دهند تا نتایج درستی به دست آید بهتر است از پوشیدن لباس هایی که دارای الیاف مصنوعی و پلاستیک هستند خودداری نمایید.

تجریش ، نیاوران و یوسف آباد

یکی از اختلالات خواب دندان قروچه است. دندان قروچه به معنی فشردن محکم دندان ها در خواب است. این اختلال در برخی از کودکان و بزرگسالان وجود دارد. دلیل مشخصی برای وجود این اختلال شناخته نشده است. در اغلب موارد پزشکان وجود استرس و اضطراب زیاد را دلیل دندان قروچه در افراد می دانند. در صورت وجود این مشکل بهتر است تست خواب در منزل تجریش ، نیاوران و یوسف آباد را انجام دهید. بعد از انجام تست خواب خانگی یا در خانه تجریش، نیاوران و یوسف آباد اطلاعات مشخصی از دلیل وجود این اختلال پدیدار می شود.

تست خواب در منزل غرب تهران

از دیگر اختلالات خواب که باید در صورت مشاهده آن اقدام به تست خواب در منزل غرب تهران نمایید، وجود بیداری در ریتم خواب شبانه است. ممکن است برای شما یا اطرافیان شما این مشکل پیش آمده باشد که بعد از چند ساعت از خواب شبانه به یکباره از خواب بیدار شده اید و دیگر توانایی به خواب رفتن را نداشته اید. این مشکل ممکن است به علت وجود مشکلات بسیاری پدیدار گردد. انجام تست خواب خانگی یا در خانه غرب تهران می تواند در درمان این اختلال به شما کمک بزرگی نماید. ما آماده اعزام تکنسین های مجرب و دستگاه های مدرن تست خواب برای خدمات رسانی به هموطنان ساکن غرب تهران شامل : کوهک ، پونک ، ونک ، ایوانک ، کن ، طرشت ، دهکده المپیک ، زیباشهر ، تهرانسر ، منطقه 5 ، منطقه 22 ، چیتگر ، آزادی ، مرزداران ، گیشا ، باغ فردوس ، شهرک گلستان و.. در منزل شان به صورت شبانه روزی هستیم.

صادقیه و اکباتان

در برخی از افراد سندروم پای بی قرار در خواب وجود دارد. یعنی فرد در خواب پای و یا سایر نقاط از بدن خود را حرکت می دهد. در صورت وجود این مشکل حتما باید تست خواب در منزل صادقیه و اکباتان را انجام دهید. بعد از انجام تست خواب خانگی یا در خانه صادقیه و اکباتان دلیل وجود این سندروم مشخص می گردد. قطعا این مشکل می تواند خواب فرد را دچار اختلال کند و انرژی زیادی را از او بگیرد. بهتر است برای درمان و انجام آزمایش هر چه زودتر اقدام نمایید.

جنت آباد و ستارخان

خروپف کردن از سایر مشکلات خواب است که نیاز به انجام تست خواب در منزل جنت آباد و ستارخان را دارد. چاقی و یا وجود فشار در راه تنفسی فرد می تواند سبب ایجاد این مشکل شود. با انجام تست خواب خانگی یا در خانه جنت آباد و ستارخان وجود مشکلات تنفسی در راه بینی و حلق مشخص می گردد. خروپف کردن در خواب برای اطرافیان بیمار بسیار آزار دهنده می باشد. با درمان این مشکل می توانید خواب راحتی را برای خود و اهل خانه فراهم نمایید. بهتر است قبلا توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرید.

تست خواب در منزل شرق تهران

انجام رفتارهای خطرناک مانند راه رفتن و حرف زدن در خواب نیز مشکلاتی هستند که نیاز به تست خواب در منزل شرق تهران دارند. برخی از افراد در خواب حرف می زنند و یا اقدام به راه رفتن می کنند. این کارها به دلیل خواب بودن فرد و عدم وجود هوشیاری می تواند بسیار خطرناک باشد. تست خواب در خانه شرق تهران می توان علت مشکل موجود در فرد را شناسایی نماید. بهتر است در صورت وجود این مشکلات حتما در اولین فرصت اقدام به انجام آزمایش و درمان خود نمایید. مناطق : حکیمیه ، نارمک ، سرسبز ، دلاوران ، هنگام ، شمیران نو ، تهران نو ، استخر ، پارک پلیس ، مجیدیه ، سبلان ، فرجام ، رسالت ، افسریه ، نبرد ، بلوار ابوذر ، بسیج ، محلاتی و … می توانند تست خواب خانگی و در منزل شرق تهران را دریافت کنند.

تهرانپارس (فلکه اول ، دوم و سوم ) و پیروزی

برخی از افراد نیز مشکل بزرگ بی خوابی را دارند. بی خوابی بدین معنی است که فرد در هنگام شب و رفتن به تخت خواب توانایی به خواب رفتن را ندارد. انجام تست خواب در منزل تهرانپارس ( فلکه اول ، دوم و سوم ) و پیروزی می تواند علت وجود این اختلال را مشخص نماید. بی خوابی در افراد می تواند مشکلات جدی روحی و جسمی را ایجاد نماید. بهتر است با تست خواب خانگی یا در خانه تهرانپارس و پیروزی می توانید مشکل بی خوابی شبانه خود را درمان نمایید. انتخاب یک مرکز معتبر برای انجام تست خواب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

تست خواب در منزل جنوب تهران

آپنه و یا اختلال خفگی از دیگر مشکلات خواب می باشد که نیاز به انجام تست خواب در منزل جنوب تهران را دارد. همه ی افراد ممکن است یک یا چند بار در عمر خود دچار این مشکل شوند. در واقع آپنه به توقف ناگهانی تنفس در خواب گفته می شود. در این شرایط فرد احساس خفگی می کند و توانایی تنفس خود را از دست می دهد. انجام تست خواب در منزل جنوب تهران می تواند در تشخیص علت این اختلال و درمان آن کمک بزرگی باشد. در اغلب موارد این اختلال موقتی می باشد.

شهریار و اسلامشهر

بعد از انجام تست خواب در منزل شهریار و اسلامشهر با بررسی ضربان قلب، تنفس، حرکات چشمی و امواج مغزی پزشک می تواند اختلال موجود را تشخیص داده و راه های درمانی را ارائه دهد. در اغلب بیمارانی که دارای اختلال خواب هستند با استفاده از دوره ی درمانی کوتاهی می توانند سلامت خود را به دست آورده و خواب راحتی را تجربه نمایند. تست خواب در خانه شهریار و اسلامشهر در صورت انجام اصولی و حرفه ای می تواند مشکلات و اختلالات خواب افراد را از بین ببرد.

تست خواب در منزل ، تست خواب در خانه ، تست خواب خانگی ، تست خواب آنلاین و اینترنتی، عوارض تست خواب

تست خواب در منزل کیان

مرکز درمانی کیان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز برای انجام تست خواب در منزل کیان می باشد. این مجموعه درمانی با ارائه انواع خدمات درمانی مانند ویزیت دکتر در منزل ، انجام انواع تزریقات در منزل ، انجام تزریق سرم در منزل و ارسال آمبولانس خصوصی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد. تست خواب در منزل کیان با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات فوق پیشرفته آزمایش دقیقی را از الگوی خواب شما انجام می دهد. برای تشخیص و درمان مشکلات خواب می توانید به این مرکز مراجعه نمایید. انتخاب یک مرکز درمانی معتبر و متخصص از جمله موارد بسیار مهم می باشد. توجه داشته باشید که در صورت عدم درمان اختلالات خواب در طولانی مدت دچار انواع بیماری های روانی و جسمی خواهید شد.

درخواست خرید: واکسن hpv برای جلوگیری از ابتلا به زگیل تناسلی و سرطان دهانه رحم.

نوع دستگاه ها یک عامل بسیار مهم برای تعیین قیمت تست خانگی خواب می باشد. در صورتی که از آخرین تکنولوژی برای انجام این کار استفاده شود قطعا هزینه بیشتری را در پی خواهد داشت. متاسفانه برخی از مراکز نامعتبر از دستگاه ها و تجهیزات غیر استاندارد برای این کار استفاده می نمایند. توجه داشته باشید که به وسیله ی دستگاه های غیر استاندار نمی توان نتیجه قابل قبولی را از تست خواب در منزل به دست آورد، بنابراین حتما درباره ی معتبر بودن مرکز و دستگاه ها قبل از انجام تست خواب خانگی تحقیق نمایید تا بعدا دچار هیچ مشکلی نگردید. توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی علت نیست.

 

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام تست خواب در منزل تهران و کرج ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید. ما در انتظار ارتقای سطح  خدمات رسانی هستیم که با یافتن مشکلات و خبررسانی شما امکانپذیر است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest