ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تست خواب در منزل

درمان تضمینی اختلالات خواب

 

 

تست خواب یا پلی سومنوگرام یک تست برای تشخیص اختلالات و مشکلات خواب در افراد می باشد. خواب یکی از نیازهای بسیار ضروری انسان است. هر کسی در هر سن و هر شرایط ممکن است دچار اختلالات خواب گردد. وجود مشکل در خواب تمام جنبه های زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. تست خواب در منزل یکی از راه های قابل قبول برای درمان اختلالات خواب می باشد.

در هنگام انجام تست خواب سنسورهای مخصوصی به بدن فرد وصل می گردد. نوع تنفس، ضربان قلب و حرکات چشم مورد بررسی قرار می گیرد. خواب فرد در طی خواب شبانه مدام توسط دستگاه های موجود مانیتور و بررسی می گردد. در صورت وجود هرگونه مشکل و اختلال در خواب سنسورها هشدار لازم را نشان می دهند. بنابراین در صورت وجود هرگونه مشکل در خواب می توانید با استفاده از این تست اختلال موجود را تشخیص داده و برای درمان آن اقدام نمایید. کم خوابی، مشکلات تمرکز و اختلال در عملکرد اندام ها ممکن است مربوط به همین موضوع باشد.

تست خواب در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

تست خواب در منزل چگونه انجام می شود؟

تست خواب در منزل انجام پلی سومنوگرام در خانه می باشد. برخی از مراکز درمانی با فراهم کردن تجهیزات و وسایل لازم در خانه شما می توانند تست خواب را در منزل به انجام برسانند. حتما بستری شدن در بیمارستان و یا مراجعه به مرکز برای تست خواب کار سختی است. برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می توانید تست خود را در منزل انجام دهید. افراد در خانه احساس آرامش و امنیت بیشتری را دارند. انجام تست خواب در منزل می تواند بهتر انجام گردد و نتیجه دقیق تری را داشته باشد.
برای انجام این تست دستگاه های لازم برای اندازه گیری میزان تنفس، ضربان قلب، امواج مغزی و فشار بدن به منزل و محل خواب فرد انتقال داده می شود. با وصل شدن دستگاه ها به بدن فرد و خوابیدن او طی کل شب پارامترها مدام مورد بررسی قرار می گیرد. معمولا یک دوربین برای ضبط حالت خواب فرد در اتاق گذاشته می شود. بعد از بیدار شدن فرد از خواب و بررسی دستگاه ها می توان به اختلال موجود در بدن و خواب پی برد. انجام این تست می تواند مشکلات جسمی بدن را مشخص نماید و درمان لازم برای آن شروع گردد.

 

قیمت تست خواب در منزل

هزینه و قیمت دقیق تست خواب در منزل را نمی توان مشخص نمود. هر مرکزی با توجه به شرایط و تجهیزاتی که برای تست خواب استفاده می کند قیمت متفاوتی را دارد. قطعا هزینه انجام این تست در بیمارستان کمتر می باشد ولی انجام تست خواب در منزل دارای مزیت هایی است که بیشتر افراد آن را انتخاب می نمایند. بهتر است قبل از انجام تست خواب در منزل و انتخاب مرکز درمانی تحقیق کامل و کافی را درباره ی قیمت انجام دهید. ممکن است برخی از مراکز قیمت بسیار بالا و غیر معقولی را از شما درخواست نمایند.
نوع دستگاه ها یک عامل بسیار مهم برای تعیین قیمت تست می باشد. در صورتی که از آخرین تکنولوژی برای انجام این کار استفاده شود قطعا هزینه بیشتری را در پی خواهد داشت. متاسفانه برخی از مراکز نامعتبر از دستگاه ها و تجهیزات غیر استاندارد برای این کار استفاده می نمایند. توجه داشته باشید که به وسیله ی دستگاه های غیر استاندار نمی توان نتیجه قابل قبولی را از تست خواب در منزل به دست آورد، بنابراین حتما درباره ی معتبر بودن مرکز و دستگاه ها قبل از انجام تست تحقیق نمایید تا بعدا دچار هیچ مشکلی نگردید. توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی علت نیست.

 

اقدامات قبل از انجام تست خواب در منزل

اگر دنبال جدیدترین درمان خروپف هستید بهتر است از خدمات تست خواب در منزل استفاده کنید. لازم است شما قبل از انجام تست خواب در منزل شرایطی را برای انجام بهتر و دقیق تر آن مهیا کنید. اقدامات زیر را برای رسیدن به درمان و زندگی بهتر پیگیری کنید:

 • حدود 24 ساعت قبل از انجام تست خواب ، کافئین یا الکل را از تغذیه خود حذف کنید. دلیل این امر ؛ اثر گذاری و تغییر الگوی خواب شما توسط این مواد می باشد حتی امکان افزایش اختلالات الگوی خواب وجود دارد.
 • سعی کنید قبل از انجام تست خواب، از استعمال مواد آرایشی، لوسیون، ژل، ادکلن، کرم و پماد خودداری کنید زیرا امکان ایجاد اختلال در عملکرد الکترودها وجود دارد .
 • یکی از کارهایی که قبل از انجام تست خواب در منزل ، برای جلوگیری از چرت زدن توصیه می شود؛ رفتن به حمام و دوش گرفتن است.
 • کارهای روزمره و برنامه ریزی های خود را به طور دقیق انجام دهید تا با خاطری آسوده این تست را انجام دهید.

 

نکات حین انجام تست خواب در منزل

اقدامات زیر را در حین انجام تست خواب در منزل دنبال کنید زیرا به شما کمک می کنند تا این تست بهتر انجام شود:

 • در حین انجام تست خواب در منزل ، لباس خواب بر تن شما باشد.
 • باید سکوت و تاریکی بر فضای اتاق شما حکم فرما باشد.
 • اگر برای خواب آماده باشید حسگر هایی توسط تکنسین روی سینه ، پاها، پوست سر شما چسبانده می شود. این حسگر های با سیم به دستگاه ثبت فعالیت الکتریکی مغز متصل شده اند. از اینکه امکان غلت زدن نداشته باشید نترسید زیرا این سیم ها به اندازه کافی بلند و طولانی هستند و این امکان را برای شما فراهم کرده اند.
 • در حین انجام تست خواب ، سطح اکسیژن خون شما توسط دستگاه اکسیژن سنج متصل به انگشت شما سنجیده می شود.
 • تکنسین انجام دهنده تست خواب در منزل، لحظه به لحظه الگوی خواب شما را رصد ، ثبت و بررسی می کند.
 • بعد از انجام تست خواب در خانه تنها عارضه ای که ممکن است با آن مواجه شوید سوزش پوست ناشی از کندن چسب هایی است که حسگر ها را به بدن متصل کرده بودند.

 

تست خواب در خانه

شاید برایتان این پرسش پیش آمده باشد که تست خواب در خانه برای چیست ؟ تست خواب در خانه چه اهدافی را دنبال می کند؟ این تست تشخیصی به اختلالات خواب شما می پردازد این اختلالات خواب ممکن است ناشی از بیماری های تنفسی، عصبی، قلبی و… باشد در صورتی که هر یک از مشکلات زیر را دارید در پی درخواست تست خواب در منزل باشید:

 • خواب آلودگی در طول روز
 • سندروم پای بی قرار
 • کاهش اکسیژن خون
 • خروپف
 • وقفه در تنفس در خواب
 • بی خوابی
 • داشتن کابوس شبانه
 • سر درد صبحگاهی
 • فشار خون بالا در صبحگاه

 

تست خواب در منزل شمال تهران

برای انجام تست خواب در منزل شمال تهران می توانید با مرکز کیان در ارتباط باشید. اختلالات خواب می تواند اثرات بسیار مخربی بر روی کل سیستم بدن داشته باشد. توجه داشته باشید که در روزی که تست خواب در منزل شمال تهران انجام می شود نباید از الکل و کافئین استفاده نمایید. کافئین و الکل می تواند روند و الگوی خواب هر شب شما را تغییر دهند. بنابراین توجه زیادی به این موضوع داشته باشید و در صورتی که از الکل و کافئین استفاده نموده اید بهتر است تست خواب را به زمان دیگری موکول نمایید.

 

تست خواب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

برای تست خواب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد نیازی به قطع داروهای خود ندارید. برخی به اشتباه این تصور را دارند که برای انجام این تست باید هیچ دارویی را مصرف نکنند. بهتر است قبل از انجام تست خواب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد با پزشک خود مشورت نمایید. در صورتی که هر شب قرص خاصی را مصرف می نمایید در هنگام انجام تست نیز می توانید داروی خود را مصرف کنید. انجام مشاوره با پزشک قبل از تست اهمیت بسیار زیادی داشته و در نتیجه تست تاثیر خواهد داشت.

 

تست خواب در منزل ولنجک، زعفرانیه و الهیه

بهتر است در روزی که قرار است تست خواب در منزل ولنجک، زعفرانیه و الهیه را انجام دهید، خواب بعد از ظهر نداشته باشید. خوابیدن در طول روز می تواند بر روی خواب شبانه شما تاثیر منفی داشته باشد. بنابراین حتما در هنگام انجام تست خواب در منزل ولنجک، زعفرانیه و الهیه حتما به این مورد توجه نمایید. برخی از افراد به خواب بعد از ظهر عادت دارند. باید بدانید که خوابیدن در طول روز باعث ایجاد اختلال در خواب شبانه و اصلی شما خواهد شد.

 

تست خواب در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

تست خواب در منزل جردن، فرمانیه و آجودانیه

در هنگام انجام تست خواب در منزل جردن، فرمانیه و آجودانیه نباید از هیچ مواد آرایشی و بهداشتی بر روی بدن خود استفاده نمایید. وجود هرگونه کرم، ادکلن و ژل می تواند روند تست را دچار مشکل نماید. حتما بدن خود را از هر ماده ای تمیز کنید. وجود هرگونه ماده می تواند باعث اختلال در عملکرد الکترودها گردد. تست خواب در منزل جردن، فرمانیه و آجودانیه می تواند سبب مشخص شدن مشکلات جسمی شما شود. حمام کردن و دوش گرفتن در روز انجام تست مشکلی ندارد البته بهتر است قبلا با پزشک خود مشورت نمایید.

 

تست خواب در منزل قیطریه، فرشته و کامرانیه

توصیه می شود در زمان انجام تست خواب در منزل قیطریه، فرشته و کامرانیه از لباس های راحتی و نخی استفاده نمایید. استفاده از لباس نامناسب می تواند باعث از بین رفتن راحتی در هنگام خواب شود و این موضوع تاثیر مستقیمی در نتیجه تست خواب در منزل قیطریه، فرشته و کامرانیه خواهد داشت. افراد با لباس راحتی هر روز خود باید این آزمایش را انجام دهند تا نتایج درستی به دست آید بهتر است از پوشیدن لباس هایی که دارای الیاف مصنوعی و پلاستیک هستند خودداری نمایید.

 

تست خواب در منزل تجریش، نیاوران و یوسف آباد

یکی از اختلالات خواب دندان قروچه است. دندان قروچه به معنی فشردن محکم دندان ها در خواب است. این اختلال در برخی از کودکان و بزرگسالان وجود دارد. دلیل مشخصی برای وجود این اختلال شناخته نشده است. در اغلب موارد پزشکان وجود استرس و اضطراب زیاد را دلیل دندان قروچه در افراد می دانند. در صورت وجود این مشکل بهتر است تست خواب در منزل تجریش، نیاوران و یوسف آباد را انجام دهید. بعد از انجام تست خواب در منزل تجریش، نیاوران و یوسف آباد اطلاعات مشخصی از دلیل وجود این اختلال پدیدار می شود.

 

 

تست خواب در منزل غرب تهران

از دیگر اختلالات خواب که باید در صورت مشاهده آن اقدام به تست خواب در منزل غرب تهران نمایید، وجود بیداری در ریتم خواب شبانه است. ممکن است برای شما یا اطرافیان شما این مشکل پیش آمده باشد که بعد از چند ساعت از خواب شبانه به یکباره از خواب بیدار شده اید و دیگر توانایی به خواب رفتن را نداشته اید. این مشکل ممکن است به علت وجود مشکلات بسیاری پدیدار گردد. انجام تست خواب در منزل غرب تهران می تواند در درمان این اختلال به شما کمک بزرگی نماید.

 

تست خواب در منزل صادقیه و اکباتان

در برخی از افراد سندروم پای بی قرار در خواب وجود دارد. یعنی فرد در خواب پای و یا سایر نقاط از بدن خود را حرکت می دهد. در صورت وجود این مشکل حتما باید تست خواب در منزل صادقیه و اکباتان را انجام دهید. بعد از انجام تست خواب در منزل صادقیه و اکباتان دلیل وجود این سندروم مشخص می گردد. قطعا این مشکل می تواند خواب فرد را دچار اختلال کند و انرژی زیادی را از او بگیرد. بهتر است برای درمان و انجام آزمایش هر چه زودتر اقدام نمایید.

 

تست خواب در منزل جنت آباد و ستارخان

خروپف کردن از سایر مشکلات خواب است که نیاز به انجام تست خواب در منزل جنت آباد و ستارخان را دارد. چاقی و یا وجود فشار در راه تنفسی فرد می تواند سبب ایجاد این مشکل شود. با انجام تست خواب در منزل جنت آباد و ستارخان وجود مشکلات تنفسی در راه بینی و حلق مشخص می گردد. خروپف کردن در خواب برای اطرافیان بیمار بسیار آزار دهنده می باشد. با درمان این مشکل می توانید خواب راحتی را برای خود و اهل خانه فراهم نمایید. بهتر است قبلا توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرید.

 

تست خواب در منزل شرق تهران

انجام رفتارهای خطرناک مانند راه رفتن و حرف زدن در خواب نیز مشکلاتی هستند که نیاز به تست خواب در منزل شرق تهران دارند. برخی از افراد در خواب حرف می زنند و یا اقدام به راه رفتن می کنند. این کارها به دلیل خواب بودن فرد و عدم وجود هوشیاری می تواند بسیار خطرناک باشد. تست خواب در منزل شرق تهران می توان علت مشکل موجود در فرد را شناسایی نماید. بهتر است در صورت وجود این مشکلات حتما در اولین فرصت اقدام به انجام آزمایش و درمان خود نمایید. مناطق : حکیمیه، نارمک، سرسبز، دلاوران، هنگام، شمیران نو، تهران نو، استخر، پارک پلیس، مجیدیه، سبلان، فرجام، رسالت، افسریه، نبرد، بلوار ابوذر، بسیج، محلاتی و … می توانند تست خواب در منزل شرق تهران را دریافت کنند.

 

تست خواب در منزل تهرانپارس و پیروزی

برخی از افراد نیز مشکل بزرگ بی خوابی را دارند. بی خوابی بدین معنی است که فرد در هنگام شب و رفتن به تخت خواب توانایی به خواب رفتن را ندارد. انجام تست خواب در منزل تهرانپارس و پیروزی می تواند علت وجود این اختلال را مشخص نماید. بی خوابی در افراد می تواند مشکلات جدی روحی و جسمی را ایجاد نماید. بهتر است با تست خواب در منزل تهرانپارس و پیروزی می توانید مشکل بی خوابی شبانه خود را درمان نمایید. انتخاب یک مرکز معتبر برای انجام تست خواب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

تست خواب در منزل جنوب تهران

آپنه و یا اختلال خفگی از دیگر مشکلات خواب می باشد که نیاز به انجام تست خواب در منزل جنوب تهران را دارد. همه ی افراد ممکن است یک یا چند بار در عمر خود دچار این مشکل شوند. در واقع آپنه به توقف ناگهانی تنفس در خواب گفته می شود. در این شرایط فرد احساس خفگی می کند و توانایی تنفس خود را از دست می دهد. انجام تست خواب در منزل جنوب تهران می تواند در تشخیص علت این اختلال و درمان آن کمک بزرگی باشد. در اغلب موارد این اختلال موقتی می باشد.

 

تست خواب در منزل شهریار و اسلامشهر

بعد از انجام تست خواب در منزل شهریار و اسلامشهر با بررسی ضربان قلب، تنفس، حرکات چشمی و امواج مغزی پزشک می تواند اختلال موجود را تشخیص داده و راه های درمانی را ارائه دهد. در اغلب بیمارانی که دارای اختلال خواب هستند با استفاده از دوره ی درمانی کوتاهی می توانند سلامت خود را به دست آورده و خواب راحتی را تجربه نمایند. تست خواب در منزل شهریار و اسلامشهر در صورت انجام اصولی و حرفه ای می تواند مشکلات و اختلالات خواب افراد را از بین ببرد.

 

تست خواب در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

تست خواب در منزل کیان

مرکز درمانی کیان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز برای انجام تست خواب در منزل کیان می باشد. این مجموعه درمانی با ارائه انواع خدمات درمانی مانند ویزیت پزشک در منزل، انجام تزریقات در منزل، انجام تزریق سرم در منزل و ارسال آمبولانس خصوصی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد. تست خواب در منزل کیان با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات فوق پیشرفته آزمایش دقیقی را از الگوی خواب شما انجام می دهد. برای تشخیص و درمان مشکلات خواب می توانید به این مرکز مراجعه نمایید. انتخاب یک مرکز درمانی معتبر و متخصص از جمله موارد بسیار مهم می باشد. توجه داشته باشید که در صورت عدم درمان اختلالات خواب در طولانی مدت دچار انواع بیماری های روانی و جسمی خواهید شد.

بازدیدها: 147

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته