ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل

 

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل تحت نظارت پرستار با تجربه بیمارستانی و کنترل دقیق و منظم مانیتورینگ قلبی ریوی امکان پذیر است که زیر شاخه خدمات تزریقات در منزل و تزریق سرم در منزل موسسه خدمات  پرستاری در منزل کیان می باشد.

داروی رمدسیویر یک داروی ضد ویروس از خانواده انالوگ های نوکلئوزید می باشد. این دارو توسط پزشک متخصص عفونی و داخلی قابل تجویز است. و حتما در تزریق اول 200 mg به بیمار طی 1 ساعت تزریق  شده و در دوزهای بعدی 100mg  تزریق می شود که در طی 5 روز 5 دوز تزریق می شود.

بیماران در طی زمان تزریق باید تحت کنترل مانیتورینگ باشند و در طول درمان با این دارو بیمار از نظر عوارض کلیوی و کبدی و متابولیک چک گردد وازمایشات لازم از بیمار چک شود که شامل آنزیم های کبدی و معیار های کلیوی است، و در صورت تغییر در انزیمهای کبدی و یا کراتینین و قند بیمار حتما پزشک معالج مطلع شود .تزریق داروی رمدسیویر در منزل برای بیماران کرونایی کمکی قابل توجهی به درمان کرده است و باعث کاهش بار کاری مراکز درمانی شده است.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

آمپول رمدسیویر چیست؟

رمدسیویر (remdesivir)، یک داروی ضد ویروس است که برای اولین بار برای درمان هپاتیت سی و پس از آن برای ویروس ابولا مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال 2020 این دارو برای درمان موارد خاصی از بیماران کووید 19، مورد استفاده قرار گرفت. هم اکنون تحقیقات در مورد اثر بخشی این دارو کاهش یافته است، اما درمطالعات بالینی محرز شده که این دارو میزان بستری شدن در بیمارستان را کاهش می دهد.

داروی رمدسیویر در تاریخ 22 اکتبر 2020 رسما توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان بیماری کووید19 در بیماران بستری در بیمارستان تائید نهایی شد. تا قبل از این تاریخ به عنوان یک داروی EUA (اجازه محدود در موراد اضطراری) در بیماران بستری قابل استفاده بود.لازم به ذکر است که تولید ویال رمدسیویر 100 میلی گرم از دو ماه پیش در شرکت داروسازی اکتوورکو آغاز شده است و هم اکنون در بازار دارویی کشور موجود می باشد. این دارو به عنوان یک داروی ضد ویروس در ژاپن از اویل شیوع بیماری کووید 19 بصورت گسترده استفاده شده است. در هند، سنگاپور و بسیاری از کشورهای دیگر بصورت اضطراری استفاده شده است ولی اکنون FDA به عنوان سختگیرترین مرجع تائید کننده دارو در جهان این دارو را برای درمان کووید19 موثر دانسته است. همچنین موسسه کیان علاوه بر خدمات پزشکی و پرستاری، تزریق آمپول رمدسیویر در منزل را نیز انجام می دهد.

مکانیسم اثر آمپول رمدسیویر

داروی رمدسیویر یک پیش دارو نوکلئوتیدی آدنوزین می باشد که بعد از ورود به سلول­ها تبدیل به فرم فعال خود (نوکلئوزید تری­فسفاته) خواهد شد. رمدسیویر تری فسفات به عنوان یک آنالوگ آدنوزین تری فسفات عمل می کند و برای ادغام در زنجیره RNA توسط پلیمراز RNA وابسته به SARS-CoV-2 RNA رقابت می نماید، و در نتیجه منجر به تاخیر در خاتمه زنجیره در طول تکثیر RNA ویروسی خواهد شد. این امر در نهایت منجر به مهار سنتز RNA می­شود.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

نحوه مصرف آمپول رمدسیویر

آماده سازی

 1. برای هر یک عدد ویال حاوی پودر ، ابتدا 19 میلی‌لیتر آب مقطر به ویال اضافه کنید.
 2. ویال را برای 30 ثانیه تکان بدهید.
 3. برای 2-3 دقیقه اجازه می‌دهیم تا محتویات ته‌نشین گردند.
 4. یک محاول شفاف باید به وجود بیاید.
 5. در صورتیکه محتویات ویال به خوبی حل نشده است مجدداً 30 ثانیه تکان داده و 2-3 دقیقه فرصت استراحت دوباره بدهید.
 6. بعد از اضافه کردن 19 سی‌سی آب مقطر محلول حاصل mg/20ml 100خواهد بود. و آماده تزریق است.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

نتایج این مطالعه که توسط محققان موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی وزارت بهداشت آمریکا انجام شد، نه تنها نشان می دهد که داروی رمدسیویر می تواند به بهبود وضعیت بیماران کرونایی کمک کند بلکه می تواند مانع بروز عوارض شدید این بیماری شود.داروی رمدسیویر توسط شرکت داروسازی Gilead Sciences برای درمان «ابولا» ساخته شد. ابولا، تب خونریزی دهنده کشنده ای است که در سال ۲۰۱۴ در غرب آفریقا پدیدار شد. این دارو با مسدود کردن آنزیمی عمل می کند که به ویروس کرونا کمک می کند رونوشت هایی از خود ایجاد کند و به نوبه خود در سراسر بدن گسترش یابد.نتیجه مطالعات در مدل های سلولی و حیوانی نشان داده است که داروی رمدسیویر، فعالیت «سندرم مزمن تنفسی» (SARS) و بیماری ویروسی «مرس» را که از خانواده های ویروس جدید کرونا هستند، مسدود کرده است. از این رو بدلیل فواید این دارو در رابطه با درمان بیماری کرونا ،تزریق آمپول رمدسیویر در منزل توسط موسسه کیان انجام می شود.

مصرف در بارداری آمپول رمدسیویر

در صورت صلاح دید پزشک متخصص مصرف شود.

هیچ مطالعه ای در زنان باردار انجام نشده است
رمدسیویر تنها در صورتی در دوران بارداری استفاده شود که سود بالقوه آن، خطرات احتمالی برای مادر و جنین را توجیه کند.

نکته:

این محلول آماده‌سازی شده قبل از رقیق سازی و تجویز حداکثر 4 ساعت در دمای اتاق و 24 ساعت در یخچال (2-8 سانتی‌گراد) قابل نگهداری است.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل با موسسه کیان

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل توسط پرستار و بهیار که زیر شاخه ای از دانش پزشکی است که ترکیبی از دانش و مهارت رفتاری می باشد انجام میشود.این خدمات همراه با تجهیزات کامل و استریل شده انجام میشود، تا بیمار در امنیت کامل درمان شود. پرستاران و بهیاران موسسه خدمات درمانی کیان آماده هر گونه خدمت رسانی در جهت تزریق سرم در منزل و تزریقات به شما عزیزان می باشند.
مجموعه کیان آماده ارائه خدمات تزریق در منزل و سرم تراپی همراه با پرستاران و بهیاران مجرب و متخصص خود با بهترین قیمت و به صورت شبانه روزی در شمال و جنوب و غرب و شرق تهران می باشد تا روند بهبودی شما تسریع شود.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

بازدیدها: 324

2 Comments

 1. زهرا گفت:

  سلام
  من قبلا از خدمات تزریق در منزلتون استفاده کردم که هم از برخورد پرستاراتون وهم هزینه راضی بودم
  ولی الان برای چیز دیگه ای نظرم رو میذارم
  من یک هفته پیش کرونا گرفتم و واقعا تحمل درد و کوفتگی سخت بود برام و یکی از دوستانم آمپول رمدسیویر رو به پیشنهاد داد که بزنم
  گرون بود ولی ارزشش رو داشت
  اینکه میگن طول درمان رو یک سوم میکنه واقعیه
  ممنون از سایت خوبتون

 2. امین گفت:

  سلام
  من قبلا از خدمات تزریق در منزلتون استفاده کردم که هم از برخورد پرستاراتون وهم هزینه راضی بودم
  ولی الان برای چیز دیگه ای نظرم رو میذارم
  من یک هفته پیش کرونا گرفتم و واقعا تحمل درد و کوفتگی سخت بود برام و یکی از دوستانم آمپول رمدسیویر رو به پیشنهاد داد که بزنم
  گرون بود ولی ارزشش رو داشت
  اینکه میگن طول درمان رو یک سوم میکنه واقعیه
  ممنون از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته