غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل با پرستاران بیمارستان[شبانه روزی]

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل تحت نظارت پرستار با تجربه بیمارستانی و کنترل دقیق و منظم مانیتورینگ قلبی ریوی امکان پذیر است که زیر شاخه خدمات تزریقات در منزل و تزریق سرم در منزل موسسه خدمات  پرستاری در منزل کیان می باشد.

داروی رمدسیویر یک داروی ضد ویروس از خانواده انالوگ های نوکلئوزید می باشد. این دارو توسط پزشک متخصص عفونی و داخلی قابل تجویز است. و حتما در تزریق اول 200 mg به بیمار طی 1 ساعت تزریق  شده و در دوزهای بعدی 100mg  تزریق می شود که در طی 5 روز 5 دوز تزریق می شود.

بیماران در طی زمان تزریق باید تحت کنترل مانیتورینگ باشند و در طول درمان با این دارو بیمار از نظر عوارض کلیوی و کبدی و متابولیک چک گردد و آزمایشات لازم از بیمار چک شود که شامل آنزیم های کبدی و معیار های کلیوی است، و در صورت تغییر در آنزیمهای کبدی و یا کراتینین و قند بیمار حتما پزشک معالج مطلع شود. تزریق داروی رمدسیویر در منزل برای بیماران کرونایی کمکی قابل توجهی به درمان کرده است و باعث کاهش بار کاری مراکز درمانی شده است.

تزریق رمدسیویر در منزل ، زدن آمپول رمدسیوسیر در منزل ، تزریق داروی رمدسیویو در خانه ، تزریق خانگی رمدسیویر ، زدن خانگی رمدسیویر 24 ساعته ، تزریق یا زدن شبانه روی رمدسیویر در منزل

آمپول رمدسیویر چیست؟

در پاسخ به این پرسش که آمپول رمدسیویر چیست یا برای چیست ؟ باید گفت : رمدسیویر (remdesivir) ، یک داروی ضد ویروس است که برای اولین بار برای درمان هپاتیت سی و پس از آن برای ویروس ابولا مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال 2020 این دارو برای درمان موارد خاصی از بیماران کووید 19 یا باصطلاح برای کرونا ، مورد استفاده قرار گرفت. هم اکنون تحقیقات در مورد اثر بخشی این دارو کاهش یافته است، اما در مطالعات بالینی محرز شده که این دارو میزان بستری شدن در بیمارستان را کاهش می دهد.

داروی رمدسیویر در تاریخ 22 اکتبر 2020 رسما توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان بیماری کرونا ( کووید19 ) در بیماران بستری در بیمارستان تائید نهایی شد. تا قبل از این تاریخ به عنوان یک داروی EUA (اجازه محدود در موراد اضطراری) در بیماران بستری قابل استفاده بود. لازم به ذکر است که تولید ویال رمدسیویر 100 میلی گرم از دو ماه پیش در شرکت داروسازی اکتوورکو آغاز شده است و هم اکنون در بازار دارویی کشور موجود می باشد. این دارو به عنوان یک داروی ضد ویروس در ژاپن از اویل شیوع بیماری کووید 19 بصورت گسترده استفاده شده است. در هند، سنگاپور و بسیاری از کشورهای دیگر بصورت اضطراری استفاده شده است ولی اکنون FDA به عنوان سختگیرترین مرجع تائید کننده دارو در جهان این دارو را برای درمان کووید19 موثر دانسته است. همچنین موسسه کیان علاوه بر خدمات پزشکی و پرستاری، تزریق آمپول رمدسیویر در منزل را نیز انجام می دهد.

مکانیسم اثر آمپول رمدسیویر

داروی رمدسیویر یک پیش دارو نوکلئوتیدی آدنوزین می باشد که بعد از ورود به سلول­ها تبدیل به فرم فعال خود (نوکلئوزید تری­فسفاته) خواهد شد. رمدسیویر تری فسفات به عنوان یک آنالوگ آدنوزین تری فسفات عمل می کند و برای ادغام در زنجیره RNA توسط پلیمراز RNA وابسته به SARS-CoV-2 RNA رقابت می نماید، و در نتیجه منجر به تاخیر در خاتمه زنجیره در طول تکثیر RNA ویروسی خواهد شد. این امر در نهایت منجر به مهار سنتز RNA می­شود.

تزریق آمپول برای کرونا ، تزریق رمدسیویر در منزل ، تزریق رمدسیویر در خانه ، تزریق رمدسیویر سرپایی ، تزریق آمپول رمدسیور سرپایی ، زمان تزریق رمدسیویر در کودکان و بارداری

نحوه مصرف آمپول رمدسیویر

آماده سازی

جهت تزریق آمپول رمدسیویر در منزل برای درمان کرونا در گروه های مختلف اعم از: کودکان ، زنان ، مردان ، بانوان در بارداری ، سالمندان و بازنشستگان انجام مراحل زیر را با دقت دنبال کنید:

 1. برای هر یک عدد ویال حاوی پودر ، ابتدا 19 میلی‌لیتر آب مقطر به ویال اضافه کنید.
 2. ویال را برای 30 ثانیه تکان بدهید.
 3. برای 2-3 دقیقه اجازه می‌دهیم تا محتویات ته‌نشین گردند.
 4. یک محاول شفاف باید به وجود بیاید.
 5. در صورتیکه محتویات ویال به خوبی حل نشده است مجدداً 30 ثانیه تکان داده و 2-3 دقیقه فرصت استراحت دوباره بدهید.
 6. بعد از اضافه کردن 19 سی‌سی آب مقطر محلول حاصل mg/20ml 100خواهد بود. و آماده تزریق است.

تزریق رمدسیور در کودکان ، زدن داروی رمدسیویر در بارداری ، تزریق آمپول رمدسیویر در منزل ، تزریق رمدسیویر سرپایی در خانه برای شرق ، شمال ، جنوب و غرب تهران و کرج

نتایج این مطالعه که توسط محققان موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی وزارت بهداشت آمریکا انجام شد، نه تنها نشان می دهد که داروی رمدسیویر می تواند به بهبود وضعیت بیماران کرونایی کمک کند بلکه می تواند مانع بروز عوارض شدید این بیماری شود. داروی رمدسیویر توسط شرکت داروسازی Gilead Sciences برای درمان «ابولا» ساخته شد. ابولا، تب خونریزی دهنده کشنده ای است که در سال ۲۰۱۴ در غرب آفریقا پدیدار شد. این دارو با مسدود کردن آنزیمی عمل می کند که به ویروس کرونا کمک می کند رونوشت هایی از خود ایجاد کند و به نوبه خود در سراسر بدن گسترش یابد.نتیجه مطالعات در مدل های سلولی و حیوانی نشان داده است که داروی رمدسیویر، فعالیت «سندرم مزمن تنفسی» (SARS) و بیماری ویروسی «مرس» را که از خانواده های ویروس جدید کرونا هستند، مسدود کرده است. از این رو بدلیل فواید این دارو در رابطه با درمان بیماری کرونا ، تزریق آمپول رمدسیویر در منزل توسط موسسه کیان انجام می شود.

تزریق رمدسیویر در کودکان

سازمان غذا و داروی آمریکا در خصوص تزریق رمدسیویر در کودکان دستورالعمل ها و مجوز جدیدی را صادر کرده است. از این پس ، تزریق داروی remdesivir  در نوزادان بالای 28 روز و نوزاد بالای  3 کیلوگرم که مبتلا به کرونا باشد مجاز می باشد. اما دو شراط را برای انجام آن تعیین نموده است.

 1. کودکی که پزشک قصد تزریق داروی رمدسیویر به او را دارد باید حتما در بیمارستان بستری باشد تا در صورت بروز عوارض به سرعت اقدامات پزشکی برای کودک انجام شود.
 2. کودک یا نوزاد مبتلا به نوع خفیف یا متوسط است و در صورت ورود به بیمارستان ؛ بیماری کرونای او تبدیل به شدید می شود در این صورت مجوز تزریق آمپول رمدسیویر در منزل برای کودکان صادر شده است.

 

عوارض تزریق رمدسیویر زیر پوست

تزریق آمپول رمدسیویر چه عوارضی دارد ؟ باید توجه داشت زدن داروی رمدسیویر در منزل یا مراکز درمانی فقط به صورت وریدی ( تزریق در رگ ) است. دقت کنید اگر به صورت وریدی تزریق شود دارای عوارضی مانند : درد و کبودی در محل تزریق ، اختلالات گوارشی ، مسمومیت کبد ، راش پوستی و.. خواهد بود. اما در صورتی که سهوا به زیر پوست تزریق شود ممکن است عوارض غیر قابل پیش بینی را برای افراد در پی داشته باشد.

مصرف در بارداری آمپول رمدسیویر

تزریق رمدسیوسر در بارداری باید در صورت صلاح دید پزشک متخصص در منزل یا مراکز درمانی مصرف شود.

باید توجه داشت هیچ مطالعه ای در زنان باردار برای زدن آمپول رمدسیویر انجام نشده است. این دارو تنها در صورتی در دوران بارداری استفاده می شود که سود بالقوه آن، خطرات احتمالی برای مادر و جنین را توجیه کند. تزریق خانگی رمدسیویر نیز از این قاعده مستثنی نیست و نباید خودسرانه تزریق شود.

نکته:

این محلول آماده‌سازی شده remdesivir قبل از رقیق سازی و تجویز حداکثر 4 ساعت در دمای اتاق و 24 ساعت در یخچال (2-8 سانتی‌گراد) قابل نگهداری است.

تزریق رمدسیویر در منزل ، تزریق رمدسیویر در خانه ، تزریق خانگی آمپول رمدسیویر برای کرونا ، تزریق رمدسیویر سرپایی

تزریق رمدسیویر در منزل تهران

مراکز زیادی مسئولیت تزریق سرپایی رمدسیویر در تهران را بر عهده دارند. اما مشکل تردد در ترافیک های سنگین و شلوغی صف ها در گرمای تابستان یا سرمای زمستان و همچنین هزینه های جابه جایی باعث شده است که خدمات تزریق آمپول رمدسیویر در منزل تهران ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان  از نظر تامین آرامش روان افراد ، بسیار مورد استقبال قرار گیرد. دانشمندان، سرم دارای سازگاری با داروی رمدسیوید را سرم نرمال سالین یا قندی نمکی معرفی کرده اند. مرکز شبانه روزی کیان آمادگی دارد تزریق آمپول رمدسیویر را در منزل ساکنان سراسر پایتخت اعم از شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران به صورت 24 ساعته با پرستاران مجرب خانم و آقا و بهترین تجهیزات انجام دهد.

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل با موسسه کیان

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل توسط پرستار و بهیار که زیر شاخه ای از دانش پزشکی است که ترکیبی از دانش و مهارت رفتاری می باشد انجام می شود. این خدمات همراه با تجهیزات کامل و استریل شده انجام می شود، تا بیمار در امنیت کامل درمان شود. پرستاران و بهیاران موسسه خدمات درمانی کیان آماده هر گونه خدمت رسانی در جهت تزریق سرم در منزل و تزریقات به شما عزیزان می باشند.
مجموعه کیان آماده ارائه خدمات تزریق در منزل و سرم تراپی همراه با پرستاران و بهیاران مجرب و متخصص خود با بهترین قیمت و به صورت شبانه روزی در شمال و جنوب و غرب و شرق تهران می باشد تا روند بهبودی شما تسریع شود.

تزریق رمدسیویر در سالمندان

از آنجایی که رمدسیویر یک داروی ضد ویروسی است و برای درمان بیماری هپاتیت سی استفاده می شود. تزریق این دارو در سالمندان نباید به عنوان یک عامل خطرناک در نظر گرفته شود، اما باید توجه داشت که همه سالمندان قابلیت تحمل برابری نسبت به داروها را ندارند.ممکن است بعضی از سالمندان بعد از تزریق رمدسیویر در منزل یا مراکز درمانی ؛ دچار عوارض جانبی شدید شوند، از جمله آنفولانس ، سرگیجه ، تب ، خستگی شدید ، علائم تنفسی و غیره. برای اینکه بتوان در مورد میزان ایمنی تزریق رمدسیویر در سالمندان قطعیت داشت، بهتر است با پزشک خود صحبت کنید و او را در جریان شرایط شما قرار دهید، تا او بتواند به شما راهنمایی کند البته می توان از خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران نیز استفاده نمود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

یک پاسخ

 1. سلام
  من قبلا از خدمات تزریق در منزلتون استفاده کردم که هم از برخورد پرستاراتون وهم هزینه راضی بودم
  ولی الان برای چیز دیگه ای نظرم رو میذارم
  من یک هفته پیش کرونا گرفتم و واقعا تحمل درد و کوفتگی سخت بود برام و یکی از دوستانم آمپول رمدسیویر رو به پیشنهاد داد که بزنم
  گرون بود ولی ارزشش رو داشت
  اینکه میگن طول درمان رو یک سوم میکنه واقعیه
  ممنون از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.