موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

آزمایش در منزل 

ما با اعزام شبانه روزی پرستاران مجرب برای گرفتن نمونه آزمایش در منزل ( خون_ ادرار_ بزاق و..) در تمام مراحل: نمونه گیری، ارسال نمونه به آزمایشگاه، تحویل جواب و تفسیر آن در کنارتان هستیم. تمام انواع آزمایشات، تحت پوشش بوده و محدودیتی برای انجام ندارند. 

اینکه چه زمانی نیاز به انجام آزمایش و تست های پزشکی در منزل داریم و‌ آیا آزمایش در منزل یا تست pcr در منزل امکان پذیر است؟ سوالاتی است که ممکن است از ذهن همه ما گذشته باشد. قبل از دادن پاسخ به آنها بهتر است کمی ‌درباره علل ‌ایجاد تست‌های پزشکی ، نمونه گیری در منزل ، آزمایش کرونا در خانه و… صحبت کنیم.

آزمایش در منزل تهران

دلایل اعتماد به موسسه کیان برای درخواست انجام آزمایش در منزل

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات آزمایش در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

پرستاران آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که در گرفتن نمونه از زنان وجود دارد، پرستاران خانم و آقا برای نمونه گیری اعزام می گردند.

اعزام شبانه روزی

اعزام پرستاران برای انجام آزمایش شبانه روزی و در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام آزمایش خانه، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

چه آزمایشاتی برایتان انجام میشود؟

تمامی آزمایشات تشخیصی که متخصص برای بیماران تجویز می کند با خدمات آزمایش در منزل موسسه کیان به صورت شبانه روزی یا 24 ساعته در خانه یا محل مورد نظر متقاضی مثل  کار و … در تمام نقاط پایتخت اعم از : شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران و کرج قابل دسترس می باشد. کلیه تست ها و نمونه برداری ها در محل طبق تجویز پزشک و بنا به درخواست شما با اعزام متخصص یا پرستار مجرب انجام می شود.

نمونه های دریافتی به آزمایشگاه معتبر طرف قرارداد با موسسه یا مکان درخواستی بیمار ارسال میشود تا در کمترین زمان ، جواب آزمایش در اختیارتان باشد. تفسیر دقیق و سریع جواب آزمایش نیز در اسرع وقت با امکانات مدرن مانند شبکه های اجتماعی و آنلاین توسط متخصصان کیان صورت می پذیرد. نا گفته نماند پروتکل های بهداشتی و استاندارد های ابلاغیه وزارت بهداشت در حین نمونه برداری و آزمایش در منزل به طور کامل اجرا خواهد شد. انواع آزمایشات در دسترس عبارتند از :

برای دریافت مشاوره با ما در تماس بگیرید.

آزمایش در منزل تهران برای چه کسانی انجام می شود؟

نوع درمان و نحوه برخورد با کودکان برای نمونه گیری خون یا ادرار در مقایسه با بزرگسالان متفاوت است. در هر یک از گروه های سنی یا جنسیتی زیر هستید ؛ برای دریافت خدمات آزمایش در منزل تهران مشکلی نخواهید داشت:

آزمایش در منزل برای کودکان

موسسه شبانه روزی کیان آماده است تا بهترین پرستاران تهران را که آشنا به علوم روانشناختی کودک هستند ، برای ارائه خدمات آزمایش در منزل برای کودکان به صورت 24 ساعته اعزام کند.

آزمایش در خانه برای بارداری

هرچه مادر باردار کمتر در معرض آلودگی هوا یا استرس های محیطی قرار گیرد ؛ سلامت جسمانی جنین تضمین شده تر است. انجام آزمایش در خانه برای بارداری به دلیل کاهش احتمال تماس با عفونت های بیمارستانی در حفظ سلامت جنین موثر است.

چکاپ سالمندان 

اغلب سالمندان با بیماری های مزمنی مثل : قند خون ، چربی ، فشار خون و.. دست به گریبان هستند. چکاپ و آزمایش در منزل سالانه یا 6 ماه یک بار برای اطلاع از وضعیت سلامت جسمانی آنان از برنامه های پزشکان می باشد.یکی از کارهایی که موسسه کیان به متقاضیان ارائه میدهد انجام چکاپ سالمندان  ( مردانه و زنانه ) است.

آزمایش خون در منزل

ارائه کلیه خدمات آزمایش خون در منزل وانواع تست خون در منزل توسط موسسه پرستاری کیان.

تست بارداری در منزل

بهترین روش برای اطلاع از حاملگی انجام تست بارداری است که توسط موسس کیان صورت میگیرد.

تست PCR در منزل

یکی از تست های مهم این روز ها آزمایش کرونا در منزل می باشد که به صورت PCR در منزل صورت می گیرد.

آزمایش ادرار در منزل

آزمایش ادرار، مهم ترین تست‌ است که برای ارزیابی سلامت بدن بخصوص کلیه ها صورت می گیرد.

آزمایش در منزل چیست ؟

بدن انسان یک ماشین بی‌نهایت دقیق است که اجزای آن در شرایط عادی در کمال سازگاری با هم همکاری دارند. ما معمولا تا زمانی که ‌این ماشین سالم و بی‌نقص است نسبت به عملکرد آن بی توجه‌ایم و تنها وقتی به یادش می‌افتیم که مشکلی پیش آمده باشد. بدن آنچنان پیچیده است که ما تنها می‌توانیم بفهمیم‌ ایرادی پیدا کرده‌ایم و از درک علت آن عاجزیم.‌ این همان نقطه‌ای است که منجر به ‌ایجاد یک شاخه مهم پزشکی یعنی علوم آزمایشگاهی شده است.

تست‌های پزشکی بسیار متنوع بوده و هر کدام بر ‌نکته خاصی متمرکز‌ هستند. با‌ این وجود در گذشته یافتن علت بیماری به ‌این سادگی نبود. تاریخچه به وجود آمدن آزمایشات پزشکی به دوران‌ ایمهوتپ در مصر باستان و بقراط در یونان باز می‌گردد. در آن زمان حضور پزشک در منزل بیمار ضروری بود و تمام مراحل معاینه، تشخیص و آزمایش در منزل فرد صورت می‌گرفت.

با گذشت زمان، فاصله بین دکتر و بیمار افزایش یافت و همین موجبات بسیاری از تشخیص‌های اشتباه و دردسر‌های دیگر را فراهم کرد. امروزه ارائه انواع خدمات پزشکی و بخصوص انجام آزمایش در منزل و یا خدمات تزریقات در منزل بیمار امکان پذیر بوده و به خدمتی پرطرفدار بدل شده است.

چگونگی انجام آزمایش در منزل تهران

بعد از تماس شما جهت اعزام پرستار برای انجام آزمایش در منزل تهران ، به چند نکته برای بهتر انجام شدن آن باید توجه کنید. در گام نخست باید اطلاعات یا نسخه حاوی آزمایش را در اختیار کارشناسان قرار دهید.

در گام بعدی میتوانید زمان و یا پرستار مدنظر خود را انتخاب فرمایید.

انجام آزمایش در منزل به همراه پوشش بیمه تکمیلی و پایه

انجام آزمایش با بیمه در ابتدا یک مزیت عالی برای کسانی است که تحت پوشش بیمه هستند .

در گام بعد میتوان به مزیت هایی همچون راحتی صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها اشاره کرد . شما میتوانید از خدمات شرکت کیان که ارائه دهنده خدمات آزمایش در منزل بوده و همچنین با تمامی بیمه های مختلف طرف قرار داد است استفاده کنید و آزمایشات خود را انجام دهید. 

آزمایش خون در منزل - آزمایش ادرار در منزل _ آزمایش کرونا در منزل _ نمونه گیری در منزل - آزمایش در منزل

انواع آزمایش در منزل

یکی از معضلات در زمان بیماری نیاز به مراجعه به آزمایشگاه‌های متعدد جهت انجام تست‌های پزشکی و یا نیاز به آزمایش در منزل است. دکتر معمولا لیست بلند بالایی از انواع چکاپ‌ها به شما می‌دهد که انجام دادنشان کار آسانی نیست. با ‌این وجود در شهرهای بزرگ تا حد زیادی ‌این مشکل با امکان انجام آزمایش در منزل برطرف شده است. در اکثر تست‌ها تکنسین آزمایشگاه باید نمونه‌ای را از بدن بیمار استخراج و با رعایت متد بخصوص آن را آماده ارزیابی کند.‌

حتما بخوانید: تزریق سرم در منزل

سپس با توجه به درخواست پزشک مربوطه بر روی یافتن یک ماده یا مقادیر یک فاکتور خاص تمرکز نماید. نتیجه در قالب برگه یا فایل مجازی قابل ارسال است. در ‌اینجا لازم است تاکید شود که برای بررسی نتایج آزمایش هرگز به گفته‌های افراد غیر متخصص یا اطلاعات سایت‌ها استناد نکنید. نتیجه آزمایش تنها باید توسط دکتری که درخواست آزمایش را داده است؛ قرائت شود‌.

آزمایش در منزل ، نمونه گیری در منزل، آزمایش خون در منزل، خدمات آزمایش در منزل، خدمات نمونه گیری در منزل
از طریق خون
سوند ادراری ، سوند ادرار در منزل ، سونداژ
از طریق ادرار
آزمایش از طریق بزاق
آزمایش از طریق بزاق
آزمایش از طریق مو
آزمایش از طریق مو

گرفتن آزمایش خون در منزل

یکی از معمول‌ترین آزمایشات که تقریبا در زمان تشخیص بیماری برای هر پزشکی مهم قلمداد می‌شود آزمایش خون است. هیچ چیز به ‌اندازه ‌این مایع قرمز رنگ حیاتی اسرار بدن ما را افشا نمی‌کند. از آنجایی که شمار گلبول‌ها ، میزان آنزیم‌ها ، مواد مغذی و شیمیایی و سطح مایعات در خون فرد سالم مشخص است؛‌ این آزمایش وضعیت نرمال را شاهد قرار داده و تفاوت آن با شرایط بیمار را به اطلاع دکتر می‌رساند. در گذشته برای انجام ‌این تست حتما باید به آزمایشگاه‌ها مراجعه می‌شد که خوشبختانه ‌این روزها گرفتن آزمایش خون در منزل بسیار متداول شده است.

حتما بخوانید: تزریق آمپول رمدسیویر در منزل

یکی از شرایط مورد نیاز در اکثر آزمایش خون‌ها نیاز به ناشتا بودن بیمار برای ساعات طولانی است. در نتیجه بیماران برای انجام تست ناچار بودند با قند خون پایین و ضعف ناشی از ناشتا بودن از منزل خارج شده و جهت انجام تست چندین ساعت را در مسیر و آزمایشگاه بگذرانند. ‌این یکی از دلایلی است که لزوم انجام آزمایش در منزل بخصوص آزمایش خون را تا ‌این حد بالا برده است.

آزمایش و تست کرونا pcr پی سی آر ،

آزمایش پی سی آر در منزل

آزمایش یا تست PCR در منزل اصطلاحی است که در دوران پاندمی کرونا زیاد به گوشمان خورده است. در لغت به معنای واکنش زنجیره‌ای پلیمراز است و برای تشخیص مواد ژنتیکی یک ارگانیسم خاص، مانند ویروس به کار می‌رود. اگر در زمان آزمایش به ویروس مورد نظر مبتلا باشید، ‌این تست وجود آن را تشخیص می‌دهد.

بیشتر مطالعه کنید: وصل سوند ادراری در منزل

تست PCR در منزل همچنین قطعات ویروس را حتی پس از آنکه شخص عفونت را پشت سر گذاشته باشد؛ شناسایی می‌کند. با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا ‌این تست به یک آزمایش در منزل رایج بدل شده است. شما جهت انجام ‌این تست هم نیاز به مراجعه به کلینیک‌ها ندارید و آزمایش پی سی آر در منزل به راحتی امکان پذیر است.

آزمایش کرونا در منزل ، تست فوری pcr ، آزمایش سریع در خانه

نمونه گیری آزمایش در منزل

همانطور که عنوان شد در اکثر آزمایش‌ها باید یک یا چند سمپل یا نمونه جهت مطالعه و بررسی از بیمار گرفته شود. دلیل مراجعه حضوری بیمار در طی سالهای گذشته به مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها هم به همین نیاز بر می‌گردد. البته با پیشرفت خدمات پزشکی در شهرهای مدرن، نمونه گیری آزمایش در منزل کاملا انجام پذیر شده و به یک خدمت قابل توجه بدل گشته است. علاوه بر انجام صفر تا صد آزمایش خون در منزل انواع نمونه‌گیری‌های دیگر هم در تست‌های آزمایشگاهی مطرح است. در‌این بین میتوان به نمونه ادرار، مدفوع، بزاق، مایعات بدن و … اشاره کرد. در‌این تست‌ها پزشک و تکنسین آزمایشگاه به خانه بیمار مراجعه کرده و با آزمایش و نمونه گیری در منزل سبب آرامش خاطر او در دوران بیماری خواهند بود.

هزینه آزمایش خون در منزل

با توجه به ‌اینکه در یک آزمایش خون طیف وسیعی از ترکیبات و مواد مختلف رصد می‌شوند تا اطلاعات جامعی درباره وضعیت پزشکی فرد ارائه دهند؛ ‌این تست را میتوان یکی از مهمترین آزمایشات تشخیصی دانست. در بسیاری از مواقع پزشک با مطالعه نتیجه آزمایش خون به کمک تجویز دارو، پرهیز و متد درمانی می‌تواند بدن فرد را به تعادل اولیه بر‌گرداند. هزینه آزمایش خون در منزل هم مثل تمامی ‌تست‌ها بستگی به نوع درخواست پزشک، فاکتورهای مورد ارزیابی و تجهیزات لازم جهت بررسی و نمونه گیری دارد‌.‌

این مبلغ قبلا با هزینه‌ها و ریسک‌های خروج از منزل شما جمع بسته می‌شد که در حال حاضر بیمار تنها هزینه آزمایش در منزل را می‌پردازد. چون گرفتن آزمایش در خانه فرد صورت می‌گیرد؛ پزشک در کنار رسیدگی به متد آزمایشگاهی مورد نیاز، وقت و فرصت کافی برای صحبت با او و درک شرایط بیماری‌اش خواهد داشت. Attr. William Osler می‌گوید: «همواره به صحبت‌های بیمار خود با دقت گوش دهید. او راه تشخیص درست را نشان می‌دهد.» ‌این سخن نقض گویای ‌این مطلب است که اعزام پرستار برای نمونه گیری در منزل نسبت به روش‌های سنتی گذشته نتایج بهتر و دقیق‌تری به همراه داشته است.

ارائه خدمات آزمایش در منزل با کیفیت برتر در تهران!

برای دریافت خدمات آزمایش خون در منزل ، آزمایش ادرار در منزل ، آزمایش PCR در منزل ، تست بارداری و… بابهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت همین حالا با موسسه پرستاری در منزل کیان تماس بگیرید.

مزایای آزمایش در منزل

با توجه به اینکه دو انتخاب پیش روی شماست. اطلاع از مزایا و معایب این فرصت ها میتواند به انتخابی درست منجر شود.شما می توانید با استفاده از وسایل نقلیه شخصی یا عمومی خود را به بیمارستان یا مراکز درمانی خصوصی یا دولتی رسانده و در صف ویزیت پزشک بمانید تا برای شما نسخه حاوی آزمایش بنویسد یا در خانه بمانید و این پزشک باشد که به بالین شما بیاید و نسخه بنویسد. اگر هم نسخه دارای آزمایش دارید باید در صف آزمایشگاه بمانید در حالیکه می توانید با درخواست خدمات آزمایش در منزل ، پرستار را به خانه خود بیاورید تا نمونه گیری خون یا ادرار یا بیوپسی و.. را انجام دهد.

آیا خدمات آزمایش در منزل بدون نسخه پزشک قابل ارائه است ؟ تا به حال پیش آمده که تنها خودتان نسبت به سلامت و ایمنی بدنتان مشکوک شده باشید و بخواهید بدون نسخه یک آزمایش چکاپ کامل انجام دهید؟

مثلا ممکن است احساس کنید که علائم کمبود ویتامین دارید و یا اینکه کلسیم بدنتان کاهش یافته ولی تمایلی به مراجعه پزشکی ندارید ، در این صورت کیان به شما خدمات آزمایش در منزل را ارائه می‌ دهد و می توانید بدون نسخه پزشک از سلامتی و وضعیت بدنتان اطمینان حاصل کنید و از بیماری های مزمن جلوگیری نمایید .

نمونه را به آزمایشگاه ببرد و جواب آن را به شما تحویل دهد. مزایای انجام آزمایش در منزل عبارتند از :

  • بیماری های واگیردار در مراکز جمعی شیوع بیشتری دارند لذا از دیگران ، بیماری های مسری نمی گیرید.
  • دود و دم تهران را استنشاق نمی کنید. پس در آینده از ابتلا به بیماری های قلبی و تنفسی در امان هستید.
  • پرستار بهتر می تواند به بیمار رسیدگی کند زیرا سیستم تک بیماری حاکم است.

آزمایش آنتی بادی در منزل

آنتی بادی‌ها مولکول‌هایی از جنس پروتئین هستند که توسط سیستم ‌ایمنی بدن در هنگام مبارزه با عفونت‌ها ترشح می‌شوند. سلول‌های خاصی از سیستم ‌ایمنی در هنگام ابتلا فرد یا واکسینه شدن او در برابر یک عامل بیماری‌زای مشخص، وظیفه تولید آنتی بادی‌ها را بر عهده می‌گیرند. واکسیناسیون روشی ‌ایمن و موثر جهت آموزش بدن برای تولید آنتی بادی‌های بخصوص است.

دقت نمائید: ساکشن بیمار در منزل

با توجه به ‌اینکه در حال حاضر ویروس COVID-19 دغدغه شماره یک جوامع بشری است؛ انجام آزمایش‌های آنتی بادی در منزل هم بیشتر برای یافتن آنتی بادی‌های ضد ‌این ویروس و تشخیص ‌اینکه ‌آیا واکسن موثر بوده یا خیر به کار برده می‌شود. انجام ‌این آزمایش های مختلف در منزل بسیار مهم است چرا که بیمار را از حضور در آزمایشگاه‌ها و تماس خطرساز با دیگران معاف می‌کند.  

آزمایش ژنتیک در منزل

‌ تست ژنتیک در منزل یکی دیگر از خدمات موسسه کیان است که در آزمایش در منزل تهران قابل ارائه می باشد. این آزمایش‌ ها می ‌توانند با برسی دی ان ای ، جهش‌ هایی را در ژن ‌های شما شناسایی کنند که خطر ابتلا به برخی مشکلات سلامتی را افزایش می‌ دهد. برای استفاده از ازمایش ژنتیک در منزل نیازی به نسخه پزشک ندارید. برخی از تسهای بدن هستند که حاوی دی ان ای هستند و به ژن ها تقسیم می شون. در این صورت ، می ‌توان به کمک تست ژنتیک به اطلاعات زیادی پی برد که یکی از مفید ترین آنان بررسی احتمال بیماری است .

آزمایش ژنتیک در منزل  اطلاعاتی در مورد سلامتی ، نسبت فامیلی یا سابقه سلامت خانوادگی شما ارائه می‌ دهند .

ژن‌ ها تعیین می‌ کنند که فرد چه ویژگی ‌هایی مانند گروه خونی ، رنگ مو ، رنگ چشم و سایر ویژگی‌ ها را از والدین خود به ارث می‌ برد.

آزمایش در منزل شمال تهران

شمال تهران به جهت موقعیت مکانی از آب و هوای خوبی برخوردار بوده و از ‌این رو همیشه طرفداران بسیار داشته است. در شمال تهران شاهد مرتفع‌ترین برج‌ها، بیشترین امکانات رفاهی، جاذبه‌های توریستی و مکان‌های تفریحی هستیم. آزمایش در منزل شمال تهران از جمله خدماتی است که اکثر ساکنان ‌این محلات با آن آشنا هستند. شمال تهران با امتیازات بی‌نظیرش، منطقه‌ای مرفه نشین بوده و ساکنان آن همواره از سطح بالای خدمات و تست های پزشکی در منزل رضایت داشته‌اند.

تست های پزشکی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب و سعادت آباد از محله‌های قدیمی، معروف و خوشنام تهران هستند. محله سعادت آباد از ساختمان‌های بسیار شیک و تازه ساز تشکیل شده و شهرک غرب محله‌ای با اصالت و امنیت بالاست که در گذشته اکثر ساکنانش مسیحی بودند. امکان انجام آزمایش در منزل در شهرک غرب و سعادت آباد فراهم بوده و آرامش را به ساکنان ‌این مناطق هدیه می‌کند.

ولنجک و زعفرانیه و الهیه

ولنجک محله‌ای نام آشنا در دامنه‌های قله توچال است. زعفرانیه که کوهپایه البرز را در خاطر تداعی می‌کند و عضو جدا نشدنی شمیرانات است؛ یکی از محلات اعیان نشین محسوب می‌شود. ساختمان‌های الهیه پذیرای دیپلمات‌های بسیاری بوده است. با توجه به وسعتی که دارد واجد پل‌های ارتباطی زیاد به پایتخت است. ساکنان هر سه محله می‌توانند با توجه به مشغله‌های فراوان در زمان نیاز از امکان انجام آزمایش درب منزل خودشان استفاده ببرند. به خاطر داشته باشید در هر نقطه از ولنجک و زعفرانیه و الهیه تهران و در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید انواع آزمایشات را در منزل تجربه کنید.

جردن و فرمانیه و آجودانیه

محله جردن تهران هنرمندان مشهور زیادی را به خود دیده و ساختمان‌های اداری و تجاری مهمی‌ دارد که معروف‌ترین آن‌ها ساختمان ریاست جمهوری است. فرمانیه تهران هم از جمله محلاتی است که تعداد زیادی سفارتخانه در آن بنا شده است. آجودانیه تهران عاری از ترافیک است و آرامش را می‌توان در‌این محله لمس کرد. ساکنان ‌این سه محله علاوه بر امکانات بالا از خدمات انجام انواع آزمایش در خانه نیز بهره مند هستند. کلیه خدمات آزمایش در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه برای رفاه حال ساکنان ‌این محلات فعال بوده و با یک تماس از تجربه پرستاران و یک کادر متخصص و مجرب بهره مند می‌شوید.

قیطریه و فرشته و کامرانیه

جوامع بشری امروز همواره به دنبال رفاه بیشتر بوده و با چنین تفکری رو به پیشرفت هستند. یکی از مهمترین طرح‌های حال حاضر خدمات پزشکی ارائه امکانات درمانی و آزمایش در خانه بیمار است. آزمایش در خانه قیطریه و فرشته و کامرانیه تهران کلیه نیازهای فرد به پزشک، تجهیزات و انجام تست را مرتفع می‌سازد.

تجریش و نیاوران و یوسف آباد

از جمله محلات نوستالژیک تهران می‌توان به تجریش و نیاوران و یوسف آباد اشاره کرد. اگر نیاز به انجام آزمایش دارید می‌توانید بدون نگرانی از محدودیت‌های رفت و آمد انواع خدمات و تست های پزشکی در منزل را دریافت نمایید.

آزمایش در منزل غرب تهران

غرب تهران که بر روی نقشه شبیه مثلث است دو منطقه بیشتر ندارد اما محله‌های زیادی را در خود جای داده است. با توجه به وسعت آن و جمعیت زیادش تقاضا برای انجام آزمایش در منزل مرتب غرب تهران در حال افزایش است. غرب تهران ویژگی‌های قابل توجهی دارد که امکان انجام تست های پزشکی در خانه ، آرامش فراوانی برای ساکنان آن به همراه داشته است.

جنت آباد و ستارخان

جنت‌آباد و ستارخان تهران بسیار قدیمی و پر رفت و آمد بوده و ساکنان صمیمی و سرزنده‌ای دارند. به دلیل جمعیت زیاد این دو محله خدمات پزشکی در منزل یک نیاز همیشگی بوده و امکان آزمایش در منزل جنت آباد و ستارخان بیست و چهار ساعته فراهم می‌باشد.

تست های پزشکی در منزل صادقیه و اکباتان

صادقیه که هنوز هم اکثر مردم آن را با نام سابقش یعنی آریا‌شهر می‌خوانند و اکباتان که بزرگترین شهرک در کل خاورمیانه محسوب می‌شود امکان درخواست ویزیت پزشک در منزل را دارند و در حال حاضر آزمایش و تست های پزشکی در منزل صادقیه و اکباتان فعال می‌باشد.

آزمایش در منزل شرق تهران

شرق تهران دارای محله‌های فراوانی است و پتانسیل بالایی برای استفاده از خدمات پزشکی در منزل بخصوص انجام کلیه تست های پزشکی در منزل دارد. متخصصان این حوزه در حال خدمت رسانی در تمام ساعات شبانه روز هستند.

تهرانپارس و پیروزی

تهرانپارس با پارک‌های جنگلی لویزان و سرخه حصار شناخته می‌شود. محله پیروزی هم از محله‌های خوش نشین پایتخت به حساب می‌آید. این مناطق برای استفاده از انواع امکانات آزمایش و چکاپ منزل تنها یک تماس تلفنی فاصله دارند.

آزمایش در منزل منطقه 14

بیماران ساکن در محدوده منطقه 14 مانند ساکنین بلوار ابوذر، نبرد و.. که توان حرکتی کمی دارند یا از ریه های خود در برابر آلودگی هوا محافظت می کنند می توانند از خدمات آزمایش در منزل استفاده کرده و منتظر رسیدن پرستار مجرب برای گرفتن نمونه خون یا ادرار، مدفوع، بزاق و.. (بسته به نوع آزمایش تجویز شده توسط پزشک) شوند. بعد از گرفتن نومنه آزمایش در منزل، باقی کارها از جمله ارسال نمونه به آزمایشگاه معتبر، گرفتن جواب آزمایش وئ تحویل به بیمار ، ارتباط گیری بیم بیمار و پزشک برای تفسیر جواب آرمایش و… به عهده موسسه می باشد.

آزمایش در منزل جنوب تهران

محله‌های قدیمی فراوانی در جنوب تهران وجود دارد که بازار تهران را هم شامل می‌شود. در جنوب تهران نیاز به خدمات پزشکی در منزل بسیار مشهود بوده و علیرغم شلوغی و ازدحام، اکیپ مجهز آزمایشات پزشکی در منزل همیشه در کنار ساکنین این مناطق می‌باشد.

شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلامشهر دیگر جزو جدانشدنی از تهران هستند و امکانات حمل و نقل عمومی فاصله این دو ناحیه را به مرکز پایتخت بسیار کوتاه کرده است. تست pcr در منزل برای تک تک ساکنان این محلات فعال و انجام پذیر می‌باشد.

آزمایش در منزل ، نمونه برداری ، بیوپسی ، آزمایش خون در خانه CBC cbc ادرار

آزمایش در منزل موسسه کیان

زمانیکه شما بیمار هستید و نیاز به استفاده از خدمات پزشکی همچون آزمایش و یا تست pcr در منزل پیدا کرده‌اید یافتن یک مرکز معتبر و متخصص که بتواند ‌این قسم امکانات را به بهترین شکل ارائه دهد؛ آسان نخواهد بود. انجام خدمات پزشکی و پرستاری کیان نامی‌ است که توصیه می‌شود همواره در خاطرتان نگه دارید. در هر زمان و هر نقطه از تهران بزرگ که نیاز به ویزیت پزشک در منزل کرج یا تهران داشتید یا احتیاج به اکو قلب در منزل و انجام تزریقات در منزل کرج یا تهران و تنقیه در منزل  پیدا کردید؛ می‌توانید اکیپ مجرب خدمات پزشکی و آزمایش در منزل کیان را در کنار خود داشته باشید. ‌این مرکز آمادگی در اختیار گذاشتن آمبولانس خصوصی به بیماران خود را نیز داراست.