ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریق آمپول بتامتازون در منزل

کاربرد اصلی بتامتازون کاهش فوری درد است اگر درد امانتان را بریده است لطفا سراغ داروهای گیاهی نروید. اگر داروهای گیاهی اثر کنند منشا درد از دید شما و پزشک پنهان خواهد ماند. اگر تاثیری بر کاهش درد شما نداشته باشند هنگام مراجعه به پزشک و دریافت داروهای شیمیایی، موجب تداخل دارویی خواهند شد. موسسه کیان در زمینه تزریقات، افرادی با تبحر فوق العاده را به خدمت گمارده است. نظرات افرادی که انواع تزریقات را دریافت کرده اند نشان از اخلاق مداری ، داشتن فن بیان بالا، دانش فارموکولوژی بالای این عزیزان است.

تزریق آمپول بتامتازون در منزل

وظایف پرستار جهت تزریق آمپول بتامتازون

چکاپ بیمار

کارشناس اعزامی اطلاعات اولیه خواسته شده در سایت را مطالعه کرده سپس علائم حیاتی و بالینی بیمار را درسه مرحله ی: قبل تزریق، حین تزریق و بعد از تزریق چک می کند.

انتخاب نوع تزریق

نوع تزریق با توجه به وضعیت بیمار اعم از بارداری و… متفاوت خواهد بود. ممکن است به صورت تزریق وریدی، عضلانی، مفصلی انجام شود. در اولین تزریق تست حساسیت انجام می گیرد.

انجام تزریق

کارشناس ارسالی تجهیزات تزریق را آماده کرده سپس با توجه به حجم، نوع دارو و محل تزریق، اندازه سوزن را تعیین می کند. بعد از ضد عفونی کردن محل تزریق، تزریق انجام می شود.

توجه اجتماعی

کارشناش یا پرستاردر زمانی که تزریق را انجام می دهد جنبه های عاطفی واجتماعی تزریق را در نظر می گیرد و تزریق آمپول بتامتازون را به صورت VIP انجام می دهد.

تزریق سفازولین در منزل

تعرفه قیمت تزریق آمپول بتامتازون در منزل

آمپول بتامتازون برحسب درخواست شما توسط کارشناسان مجرب، تاییدشده، متعهد انجام می گیرد تعرفه این خدمات بر اساس ابلاغیه وزارت بهداشت محاسبه می گردد. تعرفه قیمت تزریق آمپول بتامتازون مشخص، منصفانه و متناسب با درخواست شماست. هرخدمات نسبت به مواد به کار رفته، مسافت طی شده و زمان سپری شده متفاوت خواهد بود. اگر پرسشی در زمینه نحوه اعزام نیرو یا قیمت خدمات دارید با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

درباره موسسه کیان

اگر خواهان دریافت اینترنتی خدمات پزشکی و پرستاری هستید. در انتخاب بین موسسات و خدماتی که افراد به صورت فردی ارائه می دهند؛ این دو نکته مهم را در نظر داشته باشید:

1. امکان گزینش بهترین ها هنگام جذب توسط موسسات وجود دارد. مدارک تحصیلی و تایید وزارت بهداشت توسط موسسه از پرسنل اخذ می گردد.

2. کار گروهی همیشه بهتر پاسخ می دهد. جمع شدن کادر درمان حول یک موسسه امکان تبادل نظر، ارائه روش های نوین درمان و بهبود عملکرد پرسنل را فراهم می کند.

 برای انتخاب از بین خود موسسات نیز می توانید از روش های زیر کمک بگیرید:

1. معمولا موسسه معتبر از نظر علمی در صدر سایت های گوگل قرار دارد.

2. نظرات دریافت کنندگان خدمات در داخل سایت ها راهنمای خوبی هستند.

3. موسسه دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد.

موسسه شبانه روزی کیان با در نظر گرفتن همه ی این ویژگی ها اقدام به ارائه خدمات تزریق آمپول پیروکسیکام در منزل نموده است. این خدمات، توسط بهترین ، مجربترین، متعهدترین عوامل کار درمان صورت می گیرد. 

 

بازدیدها: 24

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته