موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

خدمات تزریقات در منزل [شبانه روزی + تزریق آمپول در منزل ]

تزریقات در منزل شبانه روزی

انواع تزریقات در منزل شبانه روزی 

اگر بنا به تجویز پزشک ، یک داروی تزریقی دارید و در پی یک موسسه معتبر برای آمپول زدن یا تزریقات در منزل به صورت 24 ساعته هستید؛ برطبق مولفه هایی مانند: قانون مداری، داشتن سابقه کار بالای ده سال در بیمارستان برای پرستاران اعزامی، تزریقات شبانه روزی در منزل ، در دسترس بودن خدمات در سریع ترین زمان ممکن ، حٌسن اخلاق و رفتار ، توانایی کنترل شرایط بحرانی و روحیه استقامتی بالای پرستار می توانید به موسسه کیان اعتماد کنید. علاوه بر موارد ذکر شده پرستار اعزامی جهت انجام تزریقات در محل متناسب با نیاز شما مبنی بر پرستار خانم یا آقا خواهد بود و رزومه ، ضمانت نامه ، مدارک تحصیلی معتبر هنگام گزینش او اخذ گردیده است.

تزیقات در منزل

دلایل اعتماد به خدمات تزریقات در منزل کیان

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات تزریقات در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

وجود پرستاران آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که در تزریق عضلانی زنان یا تزریق داخل حفره ای مردان وجود دارد، پرستار خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پرستاران برای انجام تزریقات شبانه روزی در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام تزریقات شبانه روزی در خانه، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

تزریقات شبانه روزی در منزل

امروزه بیشتر افراد در شهر های شلوغ به دلیل فشار کاری و دغدغه کمبود وقت، فرصت رفت و آمد به مراکز درمانی برای انجام خدماتی از قبیل تزریق عضلانی را ندارند. عواملی مانند: ترافیک های سنگین، جابجایی های مکرر و مداوم، انتظار در سالن کلینیک ها و … انجام تزریقات شبانه روزی در منزل و به صورت 24 ساعته را به راه حلی موثر مبدل ساخته است.

گاها ممکن است یک بیمار در ساعت خاصی به تزریق شبانه روزی نیاز داشته باشد و جابجایی بیمار هم امکان پذیر نباشد پس به راحتی خدمات تزریقات در منزل را انتخاب می کند. شما در هر ساعاتی از شبانه روز می توانید برای دریافت آن با موسسه کیان تماس حاصل فرمایید و درخواست پرستار جهت تزریق آمپول به پشت در منزل یا سایر تزریقات کنید. این مراکز انواع تزریقات در محل را برای گروه های مختلف افراد از جمله کودکان، تزریقات بانوان در منزل برای مادران باردار، زنان، سالمندان، بیماران کرونایی و … انجام می دهند. تعرفه هایی که بابت خدمات پرستاری اعم از تزریق آمپول به پشت در منزل پرداخت می شود بسیار ناچیز است چون شما بدون آنکه از جای خود تکان خورده باشید خدمات پرستاری با کیفیت بالا و تعرفه پایین برای شما انجام شده است.

خدمات تزریقات در منزل (شبانه روزی)

از جمله خدمات به صورت 24 ساعته کیان:

تزریقات در منزل

تزریقات بانوان در منزل یکی دیگر از خدمات تخصصی موسسه کیان می باشد. این خدمات توسط پرستاران مجرب در زمینه تزریقات بانوان در منزل به صورت شبانه روزی در جنوب تهران ارائه می شود. تزریقات بانوان در منزل تنها یکی از خدماتی است که با اعزام پرستار به منزل در تهران توسط موسسه کیان صورت گرفته و در مدت زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی می کند. با خدمات تزریق شبانه روزی در منزل دیگر نیازی به بیرون رفتن از خانه ، ماندن در ترافیک سنگین و منتظر بودن در صف مراکز درمانی را ندارید.
ما خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل را همراه با اعزام پرستاران دوره دیده در برنامه خود داریم. همچنین آماده ارائه خدمات تزریقات بانوان در منزل به خانم های عزیز که هزینه و زمان برایشان مهم است می باشیم.

تزریقات 24 ساعته در منزل

موسسات متعددی خدمات تزریقات در محل را برای هم وطنان عزیز در نظر گرفته اند اما از مجموع این موسسات؛ فقط تعداد اندک شماری اقدام به ارائه خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل کرده اند. موسسه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان با کادری آموزش دیده در زمینه انواع تزریقات شبانه روزی در منزل مانند انجام تزریقات آمپول به بانوان ، آماده ارائه خدمات تزریقات 24 ساعته در منزل می باشد. امکان افزایش قیمت، به دلیل زمان خواب بودن پرسنل ارسالی وجود دارد. در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تزریق در منزل خود داشتید کافیست با موسسه کیان تماس بگیرید و درخواست تزریقات شبانه روزی در منزل را داشته باشید.

خدمات تزریق در منزل

دسترسی شبانه روزی در هر مکانی به خدمات پرستاری مانند تزریق آمپول به پشت در منزل، یکی از نیازهای ضروری، مهم و ناگهانی هر خانواده می باشد. دسترسی نداشتن به بیمارستان یا مراکز درمانی در ساعات مختلف و روزهای تعطیل، ترافیک سنگین از مواردی می باشند که نیاز به خدمات پرستاری در منزل اعم از تزریقات بانوان در منزل را ضروری می کند. تزریق در منزل یکی از خدماتی می باشد که جهت راحتی بیماران در تهران ارائه می شود. موسسه کیان آمپول زدن در منزل را همراه با خدمات ویزیت پزشک در منزل در هر ساعت از شبانه روز و ایام تعطیل نیز در تهران به شما عزیزان ارائه داده و شما برای هر نوع تزریق شبانه روزی آمپول در منزل می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

قبل از ابتلا به زگیل تناسلی و سرطان دهانه رحم به فکر باشید: خرید واکسن گارداسیل

تزریقات در منزل برای کودکان

تزریق عضلانی بچه ها یکی از دغدغه های والدین می باشد. به طور کلی تزریقات عضلانی یا تزریق آمپول در منزل بایستی توسط افراد آموزش دیده و متخصص انجام شود که می تواند به صورت تزریقات شبانه روزی در منزل باشد. در تزریقات کودکان محل تزریق نسبت به سن کودک متغیر است همچنین پارامترهای دیگری از قبیل میزان توده عضلانی و غلظت حجم دارو در تعیین محل تزریق آمپول به پشت در منزل کودکان دخیل است.

هنگام آمپول زدن در منزل شبانه روزی، هر چه سن کودک کمتر باشد تحمل میزان دارو در یک محل کمتر است. در حالی که کودکان بزرگتر و خردسالان می توانند حتی یک سی سی را در هر جایی از بدن تحمل کنند. پس هر چه سن کودک بیشتر می شود تحمل میزان تزریق عضلانی بچه ها بیشتر می شود. 

تزریق وریدی در منزل، تزریقات وریدی در منزل . تزریقات 24 ساعته

با سایر خدمات موسسه کیان همراه شوید: خرید واکسن آنفولانزا

 

معمولا هنگام تزریق شبانه روزی آمپول به پشت در منزل برای تزریق عضلانی بچه ها، اگر حجم دارو زیاد باشد از عضله های بزرگتر در تزریق عضلانی استفاده می شود و هیچوقت تزریق کودکان در نواحی حساس که دارای رگ های خونی و اعصاب بزرگ هستند انجام نمی شود. 

بهترین عضله برای تزریق عضلانی در شیر خواران عضله وستوس لترالیس است، پس از یکسال که کودک توانایی راه رفتن پیدا کرد می توان تزریق عضلانی را هنگام تزریق آمپول به پشت در منزل بر روی عضله سرینی (دورسوگلوتئال) انجام داد. تکامل این عضله ضعیف است و برای کودکان کمتر از 5 سال مناسب نیست. اما در این شرایط بهترین گزینه برای تزریق عضلانی در حین تزریق شبانه روزی در منزل بچه ها وستوس لترالیس، دلتوئید، و عضله ونتروگلوتئال می باشد.

تزریقات عضلانی بچه ها باید در شرایط مناسب و بی خطری باشد و کودک باید تحرک نداشته باشد. اگر امکان استفاده از خدمات تزریق شبانه روزی در منزل برای شما فراهم است بهتر است برای آسایش کودک تزریق شبانه روزی آمپول به پشت در منزل کیان را انجام دهید.

همچنین از دیگر خدمات مرکز کیان می توان به ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل و ویزیت جراح عمومی در منزل اشاره کرد.

تزریقات بانوان در منزل

تزریق عضلانی بانوان در برخی شرایط واقعا مشکل ساز است. مثلا در مواقعی مانند: بارداری یا افت فشار خون ، نیاز به تزریق عضلانی آمپول برانی ساکنین تهران می باشد. انجام تزریقات آمپول به بانوان تحت عنوان خدمات تزریق عضلانی بانوان در منزل ؛ بهترین گزینه ی پیش رو خواهد بود. پرستارانی که برای تزریقات بانوان در منزل ارجاع داده می شوند خانم هستند و از دانش کافی و مهارت جهت انجام تزریقات آمپول به بانوان برخوردارند. همچنین شما می توانید تزریق آمپول به پشت در منزل را در محیط امن خانه تجربه کنید.

تزریقات عضلانی بانوان تحت خدمات تزریقات بانوان در منزل به صورت شایع؛ برای مواردی به کار گرفته می شود که دارو جذب گوارشی ندارد و یا اینکه بعد از جذب در کبد درصد بالایی از آن تخریب می شود. برای تزریقات عضلانی بانوان از عضله ی پایین بافت زیر جلدی استفاده می شود. به طور کلی هنگام تزریقات زنان در منزل عوامل زیادی در تعیین محل تزریق عضلانی دخیل هستند مثلا : بارداری، شرایط بیماری یا سلامت، میزان حجم دارو ، سن زنان ، میزان بافت عضلانی در دسترس برای تزریقات بانوان در منزل ، نوع و روش تزریق، وزن بانوان، ماهیت داروی تجویزی هنگام تزریقات بانوان در منزل و … در روش تزریق و انتخاب محل تزریق تاثیرگذار هستند.

شما نمی توانید خودتان به شخصه روش تزریق آمپول به پشت در منزل را انتخاب کنید. شما به هر کلینیک یا مرکزی جهت انجام تزریقات آمپول به بانوان مراجعه کنید؛ مواردی از قبیل: اطلاعات کامل آمپول تزریقی، مراقبت های بعد از انجام تزریقات آمپول به بانوان را یاد می دهند. در بیشتر موارد وضعیت زنان به نحوی است که انجام تزریقات شبانه روزی بانوان در منزل برای آنها مناسب است. امروزه شما نگرانی از این بابت نخواهید داشت و هر زمان که بخواهید می توانید از تزریقات شبانه روزی در منزل کمک بگیرید.

نکته: در زنان بهترین عضلات برای انجام تزریقات آمپول به بانوان ، عضلات سرین در دو طرف باسن؛ قسمت خارجی عضله ران؛ عضلات چهار سر ران و عضله دلتوئید در قسمت بالاي بازو می باشد که پرستار به راحتی عضله مناسب را برای تزریق شبانه روزی در منزل انتخاب می کند.

تزریق عضلانی ران

برای رساندن دارو به اعماق عضله از تزریق عضلانی استفاده می شود. هنگام تزریق آمپول به پشت در منزل ، قسمت های مختلفی از بدن را می توان برای تزریق انتخاب کرد. یکی از این قسمت های مهم برای تزریق در منزل ، تزریق عضلانی ران می باشد. زمانی پرستار عضله ران را انتخاب می کند که بنا به هر دلیلی نتوان از سایر قسمت های بدن برای تزریق شبانه روزی در منزل استفاده کرد. برای پیدا کردن قسمت مناسب برای تزریق ، قسمت فوقانی ران را ابتدا به سه بخش تقسیم بندی می کنند و قسمت وسط را پیدا می کنند. سپس تزریق دقیقا در قسمت بالای خارجی انجام می شود.

پرستار معمولا ، یکی از عضله های بدن مانند عضله دلتوئید بازو، عضله Vastus lateralis ران، عضله ونتروگلوتئال مفصل ران و عضلات دورسوگلوتئال باسن را برای تزریقات عضلانی آمپول تعیین می کند. اگر بخواهید برای بزرگسالان و کودکان بالای 7 ماه مکان مناسب برای تزریق شبانه روزی در منزل پیدا کنید عضله ونتروگلوتئال مفصل ران یک گزینه فوق العاده است. امن بودن این ناحیه برای تزریق عضلانی آمپول به این دلیل است که این ناحیه از عروق خونی و اعصاب دور است. انجام تزریق آمپول به پشت در منزل بهتر است توسط افراد آموزش دیده و از طریق خدمات تزریق شبانه روزی در منزل باشد.

انواع تزریقات 

یکی از روش های رساندن دارو به بدن، درخواست تزرریقات شبانه روزی در منزل می باشد. که حتما باید تکنیکهای آسپتیک مورد استفاده قرار گیرد.

تزریقات شبانه روزی در منزل تهران توسط پرستار به 7 روش انجام می شود:

1ـ تزریق وریدی

پرستار اعزامی برای تزریق شبانه روزی در منزل ، هنگامی یک تزریق وریدی را انجام می دهد که بیمار به هر علتی قادر به خوردن مایعات از طریق دهان نمی باشد. پرستار  ‌، وریدی خوب و قابل لمس را برای تزریق انتخاب می کند.

تزریق وریدی در منزل، تزریقات وریدی در منزل . تزریقات 24 ساعته

2ـ تزریق زیر جلدی

این روش زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به جذب سریع دارو نباشد. سطح قدامی و طرفی ران، قسمت تحتانی دیواره شکم و بافت چربی، قسمت پایین و پشتی بازوها از محل‌های مناسب برای تزریق شبانه روزی زیر جلدی هنگام زدن آمپول در منزل تهران می باشند.

تزریق زیر جلدی، تزریق زیر جلدی در منزل - تزریقات در منزل . تزریقات شبانه روزی در منزل . تزریق در خانه

3ـ تزریق داخل جلدی

از تزریقات داخل جلدی جهت تست های آلرژیک , برخی از واکسیناسیون ها و نیز بررسی پاسخ سیستم ایمنی استفاده می گردد.

تزریقات در منزل - تزریق داخل جلدی

4-تزریق عضلانی

در تزریق عضلانی، دارو در ماهیچه تزریق می گردد. تزریقات عضلانی از رایج ترین درخواست ها برای تزریق آمپول به پشت در منزل است. انجام تزریقات در منزل تهران به شیوه تزریق عضلانی؛ زمانی که جذب گوارشی دارو سخت باشد صورت می پذیرد.

در این روش پرستار حتما باید هنگام زدن آمپول در منزل تهران ، متناسب با سن و جنس بیمار، محل تزریق را به درستی انتخاب کند. بعد از انجام تزریقات عضلانی در منزل احتمال دارد عوارض مختلفی مانند درد شدید در محل تزریق، سوزن سوزن شدن یا بی‌حسی، قرمزی و اکیموز و تورم در محل تزریق ایجاد شود. با مشاهده علائم و عوارض خاص بعد از تزریقات در محل به پزشک مراجعه کنید.

تزریق عضلانی ، تزریقات عضلانی ، تزریق عضلانی در منزل - تزریقات در منزل . آمپول زدن به پشت در منزل

5- داخل مفصلی

از این نوع تزریق در منزل ، جهت درمان مفاصل آسیب دیده استفاده می شود و بیماران برای درمان بیماری‌هایی مانند آرتروز و التهاب ، تزریقات شبانه روزی در منزل را انتخاب می کنند.

تزریق داخل مفصلی در منزل . آمپول زدن به زانو در منزل یا خانه

6- داخل صفاقی

تزریق داخل صفاقی معمولا برای بیماران سرطانی درگیر شیمی درمانی می باشد از طریق تزریقات شبانه روزی در منزل در دسترس است.

تزریق داخل صفاقی در منزل . تزریقات بانوان در منزل . تزریق شبانه روزی

7ـ تزریق بصورت پونکسیون مانند پونکسیون مایع نخاعی CSF

انجام هر یک از پروسیجر های فوق، نیازمند مهارت‌های خاص خودش می باشد و حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود و از طریق تزریقات شبانه روزی در منزل تهران قابل دریافت نیست.

تزریق مایع نخاعی . تزریقات در خانه تهران

 

تزریقات عضلانی در منزل

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که برای یک تزریق ساده یک مسافت طولانی را برای مراجعه به یک درمانگاه طی کنید و یا در خانه یک بیمار بدون قدرت تحرک داشته باشید که به صورت روتین تزریق عضلانی در منزل را برای او انجام دهید و یا به دلیل بارداری ، توان تردد طولانی برای انجام تزریقات را نداشته باشید. در این شرایط دریافت آن توسط موسسات ارائه دهنده خدمات تزریقات در منزل شبانه روزی یک راهکار فوق العاده مفید است.

در شهرهای بزرگ؛ افراد زیادی تزریقات در منزل را برای انجام کارهای تزریقاتی خود انتخاب می کنند. تزریقات در محل ، آرامش و آسایش بهتری را برای بیمار فراهم می کند. درصد خطا و اشتباه در زدن آمپول در منزل به شدت پایین است و پرستاران آموزش دیده در این زمینه مشغول به کار هستند. سرویس تزریقات عضلانی در منزل بسیار آسان است. کافیست شما با مجموعه ای که در زمینه تزریقات شبانه روزی در منزل تهران فعالیت می کنند تماس بگیرید و درخواست اعزام پرستار را کنید. در اسرع وقت این شرکت برای انجام خدماتی مثل تزریق آمپول به پشت در منزل به محل مورد نظر شما نیرو می فرستد. پرستاران علاوه بر انجام تزریق عضلانی ، تمام اطلاعات لازم در خصوص عوارض احتمالی این تزریقات را در اختیار بیمار قرار می دهند.

اکنون اندکی می خواهیم در مورد خدماتی که موسسه کیان در زمینه‌ی تزریقات شبانه روزی در منزل ارائه می‌دهد به صحبت بنشینیم و می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تزریق آمپول های عضلانی ( نوروبیون و آمپول تقویتی )
 • تزریق وریدی در منزل
 • تزریق آمپول زیر جلدی

اهمیت اصولی بودن تزریقات

تزریقات شبانه روزی در محل یکی از روش های تجویز دارو و نمونه گیری می باشد که امروزه استفاده از آن بیشتر شده است. که هم پرستار و هم بیمار باید اصول و قواعد بهداشتی و نکات آسپتیک را رعایت نمایند زیرا اثرات ناشی از تزریق در منزل به حالت غیر ایمن خطرناک است. اگر  هنگام زدن آمپول در منزل تهران از سرنگ و سوزن های بهداشتی و استریل استفاده نشود. ممکن است باعث مشکلاتی مثل هپاتیت و ایدز شود. این مشکل در تزریقات شبانه روزی در منزل به حداقل می رسد. قبل از انجام تزریق ، حتما باید سوابق حساسیت های دارویی بیمار پرسیده شود تا پرستار بعد از بررسی کامل تزریق را انجام دهد.

پرستار باید دست های خود را قبل از انجام تزریقات به خوبی بشوید یا ضدعفونی کند. باید در زمان هایی که تزریق شبانه روزی در منزل با خون و یا ترشحات بدن بیمار همراه می باشد، از دستکش یکبار مصرف استفاده شود.  حتماً به تاریخ انقضای دارو توجه کامل شود. بعد از تزریق ، فوراً سرنگ مصرف شده و دستکش دور انداخته شود و دست ها به خوبی شسته شود .موسسه خدمات پرستاری کیان جهت آسایش و آرامش شما خدمات زدن آمپول در منزل تهران را همراه با پرستاران مجرب و با رعایت تمامی اصول بهداشتی و ایمنی انجام می دهد.

مرکز کیان آماده ارائه خدمات پرستار بیمار در منزل و وصل سوند ادرار در منزل می باشد.

تزریق شبانه روزی در منزل

تزریق شبانه روزی در منزل برای افرادی که نیازمند تزریقات در طی شبانه روز هستند؛ به خصوص افرادی که درد های شدید در زمان بیماری مثل افراد سرطانی یا درد های مفصلی را تحمل می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است. مرکز شبانه روزی کیان با افتخار تلاش می کند خدمات تزریق شبانه روزی در منزل را برای این عزیزان محقق کند. جامعه ای موفق است که رنج مریض داری، تنها دغدغه جامعه سلامت آن باشد. در این راستا موسسه کیان ؛ با آمپول زدن در منزل به صورت 24 ساعته سعی می کند حداقل یکی از این دغدغه ها را بکاهد و بهترین پرستاران با بروزترین داروها و تجهیزات را اعزام کند. علاوه بر این ، شما می توانید رادیولوژی در خانه را نیز از طریق موسسه کیان دنبال کنید.

مزایای تزریقات در منزل

 • صرفه جویی در وقت و هزینه:

گاهی اوقات جهت انجام تزریقات از ساعات کاری خود کم کرده و با پرداخت هزینه، به یک مرکز درمانی می روید. در چنین شرایطی استفاده از خدمات درمانی در منزل مانند زدن آمپول در منزل برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مناسب می باشد.

 •  هوای آلوده شهر را تنفس نمی کنید:

تنفس هوای آلوده برای بیماران دارای مشکلات تنفسی یا بیماری های قلبی_عروقی بسیار خطرناک می باشد. ارائۀ خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل می تواند از بیرون رفتن این بیماران جلوگیری به عمل آورد.

 • آسایش و راحتی بیمار:

آمپول زدن در منزل برای بیمارانی که وضعیت جسمانی مناسبی ندارند و رفت و آمد آنها به مراکز درمانی بسیار دشوار می باشد، یک انتخاب به جا است.

 • کاهش سرایت عفونت:

هنگام زدن آمپول در منزل ، هیچ گونه عفونتی به بیمار شما منتقل نخواهد شد.

عوارض ناشی از درست انجام نشدن تزریقات شبانه روزی در منزل

در صورتی که تزریق شبانه روزی در منزل توسط شخص بی تجربه انجام شود، عوارض جدی ، سلامتی بیمار را تهدید می کند. تورم ، درد و کبودی محل تزریق از عوارض خفیف تزریق ناصحیح است. عوارض جدی در صورت انجام نادرست آمپول زدن در منزل به شرح زیر است:

 • احتمال وقوع آبسه.
 • احساس گرما، قرمزی، تورم و التهاب در قسمت تزریق.
  • ایجاد آسیب در رگ های خونی، اعصاب و بافت های بدن.
  • امکان خونریزی
  • امکان ایجاد حساسیت دارویی و ایجاد شوک در بدن

نکاتی که جهت خدمات تزریق شبانه روزی در منزل باید رعایت کنیم

 • تمام وسایل لازم برای انجام تزریق آمپول به پشت در منزل شامل: سرنگ ها ، سرسوزن ها ، داروی تزریقی ، الکل یا مواد ضد عفونی کننده و پنبه را در دسترس بگذارید.
  • در صورت تکرار تزریق، بهتر است که ناحیۀ تزریق را عوض نمایید.
  • هنگام تزریق شبانه روزی در منزل حتما توجه کنید که محل تزریق دارای التهاب یا تورم نباشد.
  • به منظور حفظ حریم بیمار، لازم می باشد که تزریق آمپول به پشت در منزل در اتاقی جدا انجام شود.

تزریقات شبانه روزی در خانه برای بچه ها

از خدمات دیگر موسسه کیان ، انجام تزریقات شبانه روزی در منزل تهران برای بچه ها می باشد. بچه ها در طول زندگی خود به تزریقات مختلفی نیاز پیدا خواهند کرد. از آنجایی که کودکان از حضور در مراکز درمانی ترس دارند توصیه می شود از خدمت تزریقات شبانه روزی کودکان در منزل استفاده نمایید.

اضطراب و استرس بچه با استفاده از این خدمات در خانه کاهش پیدا کرده و کودک با آرامش بیشتری داروهایش را دریافت می کند. اگر که به خدمات آمپول زدن در منزل نیاز دارید کافیست با شماره‌ی 02166268533 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

تزریقات در منزل کودکان ، تزریق کودک ، تزریقات کودکان ، تزریق کودکان

تزریقات در محل تهران

یکی از علت های انجام تزریقات شبانه روزی در منزل تهران، کاهش روزهای هوای پاک در شمارش سالانه است. با داشتن بیماری مثل ذات الریه، لزوم استفاده از متخصص ریه در خانه حس می شود کاهش ابتلا به بیماریهای تنفسی با این خدمات محقق می شود. جمعیت بالای تهران با وجود همه گیری کرونا عاملی است که انسان را از حضور در اجتماعات آلوده، به ویژه بیمارستان ها برحذر می دارد. خدمات پرستاری را می توان از طریق تزریقات شبانه روزی در منزل تهران دریافت کرد. در هر جای تهران که زندگی کنید. اگر نیاز به اکو قلب در منزل دارید می توانید آن را از طریق موسسه کیان پیگیری کنید. آمپول زدن در منزل برای ساکنان مناطق زیر در دسترس است:

تزریقات شبانه روزی تهران در منزل

کلانشهر تهران؛ شهری با جمعیت انبوه است که هر کدام از ساکنان آن با مشکلات زیادی در زندگی خود دست به گریبان هستند برای کاهش آلام خود در برخورد با بیماری ها نیازمند کم شدن زمان دسترسی به خدمات پزشکی اند. اگر تزریقات شبانه روزی در تهران در منزل صورت گیرد کمی از دغدغه های ساکنان آن کاسته می شود. انجام این کار ناشی از تفکر هم نوع دوستی است. سلامتی یک هم وطن ارزش از خواب گذشتن جهت آمپول زدن در منزل تهران را دارد. عزیزان نیازمند به تزریقات، نگران افزایش زمان دسترسی به خدمات نباشند زیرا موسسه کیان در تمام کلانشهر تهران نیرو برای کاهش زمان دسترسی به خدمات تزریقات 24 ساعته در خانه اعم از تزریق شبانه روزی سرم در منزل دارد. اطمینان داشته باشید هنگام جذب و گزینش پرسنل تمام نکات مد نظر شما برای آمپول زدن در منزل تهران لحاظ شده است.

تزریقات جنوب پایتخت

عوامل محیطی مانند: آلودگی هوا، بهداشت پایین، الگوی تغذیه نامناسب و…. با افزایش بیماری ها ارتباط مستقیم دارند. خدمات درمانی در منزل اعم از تزریقات شبانه روزی با کاهش دسترسی به این عوامل، سلامت جامعه را رقم می زند. انجام تزریق شبانه روزی در منزل را در مناطق زیر شاهد هستیم:

یافت آباد ، هفده شهریور ، خلیج فارس ، شهرک ولیعصر، خانی آباد ، نازی آباد، خزانه ، گمرک ، شوش، مولوی، راه آهن، منطقه 10 ، منطقه 18 و..

تزریقات 24 ساعته در محل تهران

تزریقات شبانه روزی در منزل تهران قابل دریافت برای کلیه ساکنین این کلانشهر با هر نوع بیماری و مشکل است. کافیست یک پیشینه از بیماری و اطلاعات خواسته شده در سایت را در اختیار داشته باشید و با خطوط ارتباطی آن تماس بگیرید و نوع نیاز خود را برای آمپول زدن در منزل تهران مطرح کنید یقین بدانید پرستار در اسرع وقت حاضر خواهد شد. بهترین پرستاران آموزش دیده در معتبرترین دانشگاه های تهران و با سابقه کار ده سال کار در بیمارستان های مطرح تهران به ویژه بخش نوزادان (به دلیل اهمیت رگ گیری) در خدمت متقاضیان خواهند بود. آمپول زدن در منزل از معدود خدماتی است که موسسات خدمات پرستاری ارائه می دهند. در هنگام انجام آن باید رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی هم از طرف بیمار و هم از طرف پرستار لحاظ می شود. از خدمات دیگر موسسه کیان تنقیه در منزل تهران می باشد.

تزریقات در خانه شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلا‌مشهر یکی از مناطق پر جمعیت تهران با مردمانی مهربان هستند و خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل شهریار و اسلامشهر برای این عزیزان ارائه می شود.

تزریقات بانوان در منزل _ تزریقات شبانه روزی تهران . تزریق زنان در خانه

تزریقات غرب (شبانه روزی)

خدمات پرستاری کیان مفتخر است خدمات تزریق شبانه روزی آمپول  را به شما عزیزان ارائه دهد.

 تزریقات مرزداران 24 ساعته

تزریقات شبانه روزی در منزل در مرزداران به سرعت رواج پیدا کرده است و نیاز به خدماتی مانند تزریق آمپول به پشت در منزل با توجه به سرعت، سهولت و قابل دسترسی بودن آن مورد توجه است.

تزریقات در منزل سعادت آباد

سعادت آباد از مناطق تحت پوشش تیم کیان می باشد.

تزریقات در منزل شهرک غرب و ایوانک

مرکز کیان خدمات تزریق 24 ساعته در خانه شهرك غرب را با بهره گیری از کارشناسان تحصیل کرده پرستاری در کوتاهترین زمان با بهترین کیفیت به بیماران نیازمند انواع تزریقات شبانه روزی اعم از : تزریق آمپول به پشت در منزل یا تزریقات بانوان در منزل ارائه می دهد.

تزریقات در منزل 24 ساعته صادقیه

اکثر خدماتی که در مراکز بهداشتی جهت تزریقات بانوان ارائه می ­شود در خدمات تزریقات در محل در صادقیه نیز ارائه می گردد.

 ستارخان

خدمات تزریقات بانوان یا تزریقات شبانه روزی در منزل با دستور پزشک معالج در اسرع وقت در منطقه ستارخان انجام می شود.

تزریقات شبانه روزی در منزل جنت آباد

با انجام امور مربوط به تزریقات در محل بیمار خود در منطقه جنت آباد را به صورت اورژانسی با قیمت مناسب به ما بسپارید.

تزریقات 24 ساعته در منزل دریاچه چیتگر ، شهرک گلستان و کوهک

مردم ساکن منطقه دریاچه چیتگر تهران نیز در صورت نیاز از خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل ما استفاده کنند.

تزریقات در منزل گیشا

با خدمات درمان در منزل در گیشا می‌توانید در محیط خانه منتظر پرستار برای تزریق شبانه روزی در منزل باشید.

 بلوار فردوس

تلاش موسسه کیان بر این است تا در صورت درخواست شما برای تزریقات شبانه روزی در منزل نزدیک ترین کارشناس به بلوار فردوس اعزام گردد.

 دهکده المپیک

پرستاران موسسه خدمات درمانی کیان آماده هر گونه خدمت رسانی در جهت تزریق شبانه روزی در محل در دهکده المپیک می باشند.

پونک

دسترسی در هر مکانی به خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل یکی از نیاز های ضروری و ناگهانی هر خانواده می باشد. با تزریقات در محل ما در منطقه پونک همراه باشید.

 تهرانسر

ما مرکزی قابل اعتماد برای ارائه خدمات تزریقات 24 ساعته در منزل تهران در منطقه تهرانسر می باشیم.

یوسف آباد

خدمات تزریق شبانه روزی در منزل در یوسف آباد را از کادر حرفه ای و پرستاران مجرب و آموزش دیده کیان درخواست کنید.

 ونک

اگر به تزریقات شبانه روزی در منزل در ونک نیاز دارید؛ از جمله مراکز معتبر ، موسسه کیان می باشد که نزدیک‌ترین سرویس خدمات رسانی پرستاری به شما را برعهده گرفته است.

تزریقات در منزل منطقه 22

مردم ساکن منطقه 22 تهران در صورت نیاز و تمایل می توانند بهترین خدمات درمانی مانند تزریقات در منزل منطقه 22 را با ما به صورت شبانه روزی تجربه کنند.

 شهران

خدمات پزشکی و پرستاری گسترده ای توسط کیان با بالاترین کیفیت و پرستاران آموزش دیده ارائه می شود.

منطقه 5

ساکنین فهیم منطقه 5 در صورت نیاز می توانند با بهترین مرکز خدمات پرستاری تهران یعنی کیان تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایند تا در کمترین زمان شاهد حضور کارشناس باتجربه پرستاری در خانه خود باشند.

تزریقات بانوان در منزل . تزریق بانوان در منزل شبانه روزی

تزریقات در منزل زعفرانیه ، اقدسیه، فرشته و جردن

برای انجام تزریقات بانوان در منزل یا تزریقات در منزل شبانه روزی در زعفرانیه با پرستاران متخصص موسسه کیان در ارتباط باشید. زنان ساکن اقدسیه داروهای تزریقی خود را با پرستاران خانم و خدمات تزریق شبانه روزی بانوان در خانه دریافت می کنند. اهالی فرشته نیز می توانند از تزریقات شبانه روزی در خانه استفاده کنند. تزریقات در محل برای ساکنین جردن در دسترس است.

تزریقات در منزل ولنجک ، الهیه ، اوین و درکه

تزریق شبانه روزی بانوان در منزل محدوده ولنجک بدون معطلی و اورژانسی صورت می گیرد. اهالی اوین تزریق شبانه روی آمپول را در اسرع وقت دریافت می کنند. منطقه الهیه مقصد بهترین پرستاران برای تزریق شبانه روزی بانوان در خانه است. بانوان ساکن درکه بهترین پرستاران برای انجام تزریق شبانه روزی آمپول بانوان در منزل را با موسسه کیان تجربه خواهند کرد.

تزریقات در منزل قیطریه و دزاشیب

خدمات پرستاری در منزل قیطریه قادر به ارائه خدمات تزریق شبانه روزی در منزل مانند تزریق آمپول به پشت در منزل یا سایر تزریقات می باشد. در انتخاب کیان شک نکنید و همین حالا تماس بگیرید. موسسه شبانه روزی کیان تزریق کودکان و سالمندان در منزل را با بهترین کیفیت برای ساکنین دزاشیب ارائه می دهد. همچنین اهالی قیطریه می توانند در صورت نیاز به تزریقات شبانه روزی بانوان در خانه ، آن را از ما درخواست کنند.

تزریقات شبانه روزی در منزل نیاوران

شرکت خدمات پرستاری که نیاز شهروندان به تزریقات در منزل نیاوران را با پرستاران آموزش دیده دانشگاهی و شاغل در بهترین بیمارستان های مطرح تهران برطرف می کند مرکز شبانه روزی کیان می باشد.

تزریقات 24 ساعته در منزل تجریش

اگر خواستار دریافت تزریقات شبانه روزی در منزل تجریش توسط شرکت خدمات پرستاری هستید آن را با بهترین پرستاران از ما به صورت شبانه روزی بخواهید. تزریقات شبانه روزی بانوان در منزل نیز در منطقه تجریش توسط بهترین پرستاران خانم انجام می شود.

اندرزگو

تزریقات در منزل اندرزگو را از بهترین شرکت خدمات پرستاری بخواهید. پرستاران مجرب و متعهد کیان آماده اعزام به این منطقه هستند. همچنین تزریقات بانوان در محل برای ساکنان منطقه اندرزگو در اسرع وقت انجام می شود.

تزریقات شبانه روزی در منزل بلوار کاوه

مردمان منطقه بلوار کاوه اگر برای درمان بیماری خود نیازمند تزریقات می باشند بهترین شرکت خدمات پرستاری یعنی موسسه ما آماده ارائه خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل هستند.

تزریقات در منزل پاسداران ، دیباجی ، اختیاریه ، دارآباد و جمشیدیه

موسسه کیان آماده ارائه خدمات تزریقات شبانه روزی بانوان در منزل در محدوده پاسداران می باشد. تزریق 24 ساعته در منزل در کوتاهترین زمان برای اهالی دیباجی انجام می شود. دارآباد یکی از مناطقی است که به صورت شبانه روزی خدمات تزریقات بانوان در منزل را دریافت می کند اگر شما ساکن دارآباد هستید می توانید تزریق آمپول شبانه روزی را توسط بهترین شرکت خدمات پرستاری یعنی موسسه کیان دریافت کنید.مردم ساکن اختیاریه در صورت نیاز به تزریقات بانوان در منزل می توانند به موسسه کیان اعتماد کنند. تزریقات در محل در جمشیدیه با بهترین پرستاران تهران ارائه می شود.

تزریقات در فرمانیه ، کامرانیه ، شریعتی و قلهک

ما آماده ارائه تزریقات شبانه روزی بانوان در منزل در منطقه فرمانیه به صورت ویژه هستیم. همچنین موسسه کیان تزریقات در محل را برای ساکنین فرمانیه با پرستاران مجرب در نظر گرفته است. کامرانیه یکی از مناطقی است که این خدمات را با بهترین کیفیت دریافت می کند. تزریق شبانه روزی در منزل برای ساکنین شریعتی با مجربترین پرستاران تهران ارائه می شود.

پارک وی ، نلسون ماندلا

همکاران مجرب و متعهد ما در منطقه پارک وی آماده ارائه خدمات تزریقات شبانه روزی بانوان در منزل می باشند. موسسه ما به عنوان بهترین شرکت خدمات پرستاری انجام تزریق در خانه را برای برطرف کردن یکی از احتیاجات مردم ساکن نلسون ماندلا در نظر گرفته است.

میدان هروی و نوبنیاد

هروی از جمله مناطقی است که تزریق شبانه روزی در منزل را از طریق بهترین شرکت خدمات پرستاری دریافت می کند. تزریق شبانه روزی آمپول در منزل در منطقه نوبنیاد با پرستاران ماهر ارائه می شود.

تزریقات خیابان دولت

افرادی که بدنبال مطمئن ترین و سریع ترین شرکت خدمات پرستاری برای دریافت تزریقات خیابان دولت هستند به تمام اهداف خود در مورد خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل با تماس با موسسه کیان خواهند رسید. اهالی خیابان دولت برای دریافت تزریق شبانه روزی آمپول در خانه به ما با پرستاران باتجربه اعتماد می کنند.

تزریقات شبانه روزی در آجودانیه

تزریق شبانه روزی آمپول در منزل برای ساکنان منطقه آجودانیه با پرستاران شاغل بیمارستانی صورت می گیرد.

تزریقات پاسداران

اگر شما خواهان پرستارانی مجرب اعزامی از بهترین شرکت خدمات پرستاری هستید؛ پاسداران می تواند مقصد آنها برای ارائه خدمات تزریق شبانه روزی در خانه یا تزریقات پاسداران باشد.

تزریقات در منزل منطقه 6

در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه، ما به عنوان شرکت خدمات پرستاری اقدام به ارائه تزریقات شبانه روزی بانوان و کودکان در منزل برای منطقه 6 کرده ایم که می تواند یکی از درخواست های بیماران و اهالی این منطقه باشد.

تزریقات تهران _ تزریقات در منزل تهران

آمپول زدن در منزل نیروی هوایی

مرکز کیان خدمات تزریق در منزل را در نیروی هوایی را بهره گیری از کارشناسان با تجربه در کوتاهترین زمان با بهترین کیفیت ارائه می دهند.

تزریقات در منزل پیروزی

در منطقه پیروزی موسسه کیان خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل شامل : تزریق آمپول به پشت در منزل را به صورت فوری امکان پذیر نموده است.

زدن آمپول در منزل مینی سیتی

انواع تزریقات در محل برای اعم از تزریق آمپول به پشت در منزل به صورت اورژانسی در مینی سیتی قابل ارائه می باشد.

تزریقات در خانه ، مجیدیه و سبلان

همکاران ما به صورت تمام وقت در نارمک آماده خدمت رسانی در زمینه تزریق شبانه روزی در منزل می باشند. اهالی محترم مجیدیه در صورت می توانید آن را با ما دنبال کنید.

تزریقات در منزل رسالت

ساکنان منطقه رسالت می توانند تزریق شبانه روزی در خانه را از سرشناس ترین شرکت خدمات پرستاری در اسرع وقت و با بهترین پرستاران دریافت کنند.

آمپول زدن در منزل نارمک

بیماران و اطرافیان آن ها که خواستار دریافت تزریقات در منزل نارمک هستند با انتخاب و گزینش مرکز شبانه روزی کیان هرگز دچار پشیمانی نخواهند شد.

تزریقات خانم ها در منزل . آمپول زدن در منزل

تزریق در منزل شبانه روزی

امروزه با شیوع کرویا به ویژه سویه جدید اومیکرون استفاده از خدمات پزشکی در منزل افزابش چشمگیری داشته است. موسسه کیان مفتخر است که تمام خدمات پرستاری و پزشکی خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. از این خدمات می توان به: تزریق شبانه روزی در منزل تهران اشاره کرد که توسط پرستاران حاذق با سابقه بالای ده سال کار در بیمارستان های مطرح تهران با حسن شهرت فراوان ارائه می شود. این خدمات برای افراد بدحالی که قابلیت تردد ندارند بسیار گزینه مناسبی است. تزریقات در منزل شبانه روزی تهران به شما این امکان را می دهد که در طی شب به دنبال یک مرکز بهداشتی باز نباشید تا وقت و زمانی را که صرف یافتن درمانگاه باز و مناسب می کنید برای درمان و بهبود خود صرف کنید.

قیمت تزریقات در منزل

بیشتر افراد تزریق عضلانی در منزل را به دلیل صرفه جویی در هزینه ای جانبی و پایین بودن تعرفه ی خدمات انتخاب می کنند. همه ی افراد ممکن است به خدمات تزریقات نیاز پیدا کنند. گاها افراد مبتلا به یک بیماری سخت هزینه زیادی را برای تزریقات در کلینیک ها پرداخت می کنند. پس بهترین راهکار انجام تزریقات عضلانی در منزل است.

در تزریق عضلانی در منزل شما نیازی به مراجعه به هیچ مکانی ندارید و به راحتی با مرکز مورد نظر خود تماس می گیرید و در کمترین زمان ممکن پرستار برای انجام تزریقات در محل ارسال می شود. قیمت تزریقات در منزل تهران کاملا متفاوت بوده و تحت تاثیر پارامترهای مختلفی است در واقع مکان شما یکی از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت تزریقات در منزل تهران می باشد. انجام تزریقات در محل در مسافت های نزدیک قیمت تزریق پایین تری نسبت به مسافت های طولانی دارد. نوع و محل تزریق عامل مهم دیگری در قیمت تزریقات در خانه تهران می باشد همچنین سن افراد و نوع بیماری ها هم می تواند تعرفه تزریقات شبانه روزی در منزل تاثیر گذار باشد. همچنین تعداد تزریقات در محل یا تزریقات بانوان در منزل تهران در قیمت تزریق موثر است. در تعیین قیمت ، تعداد مراجعه پرستار هم تاثیر می گذارد.

هزینه تزریقات در خانه

هزینه تزریق عضلانی در منزل برای: بیماران سرطانی، بیماران کرونایی، خدمات درمانی سالمند یا بیمار نقص عضو بسیار پایین است و اگر شما یک بار به طور کلی هزینه های جابجایی افراد و انتقال آنها به مراکز درمانی برای یک تزریق ساده را محاسبه کنید خواهید دید که برای تزریقات در منزل شبانه روزی هزینه ناچیزی پرداخت می کنید.

دقت کنید در هزینه تزریق عضلانی در منزل ، هزینه تنها برای خدمات پرستاری در منزل است. تهیه دارو و لوازم تزریقات در هنگام تزریق شبانه روزی در منزل بر عهده ی بیمار است. تزریقات در منزل تهران توسط پرستارانی انجام می شود که دارای مدارک پرستاری هستند و به صورت اورژانسی خدمات تزریقات شبانه روزی در منزل را ارائه می کنند. البته هزینه خدمات اورژانسی و شبانه روزی تا حدودی بالا است.

گاها هزینه تزریقات در منزل تهران شامل تخفیف می شود زمانی که فرد چندین خدمات را یک جا انجام می دهد ممکن است یکی از خدمات شامل تخفیف شود. گاها ممکن است هزینه تزریق شبانه روزی در منزل برای داخل شهر محاسبه شده باشد و اگر شما بخواهید برای یک روستا یا یک شهرک بیرون شهری درخواست پرستار کنید هزینه بیشتری را برای دریافت خدمات تزریق در منزل تهران بایستی پرداخت کنید. چون بخشی از هزینه ها مربوط به حمل و نقل پرستار و بخشی مربوط به انجام خدمات می باشد.

مجموعه کیان علاوه بر تزریقات شبانه روزی آمپول در منزل خدمات دیگری از قبیل رادیولوژی در منزل، آمبولانس خصوصی را با تعرفه بسیار مقرون به صرفه انجام می دهد. پس برای درمان بیمار کرونایی در قرنطینه، تزریق شبانه روزی در منزل تهران را انتخاب کنید. اگر در خانه از سالمند یا بیماران خاص مراقبت می کنید بهتر است تزریقات شبانه روزی در منزل تهران را انتخاب کنید. به راحتی با تزریق عضلانی کیان تماس بگیرید و خدمات با کیفیت اعم از تزریقات شبانه روزی بانوان در منزل تهران یا تزریق آمپول به پشت در منزل و.. را دریافت کنید.

تزریقات 24 ساعته در منزل خدمات پرستاری کیان

همه ما شرایط عدم توانایی خروج از خانه یا عدم تمایل جهت خروج از خانه را تجربه کرده ایم. در این شرایط نیاز به خدمات در منزل مانند تزریق شبانه روزی در منزل تهران می باشد. موسسه کیان علاوه بر خدمات تزریقات در منزل ، سایر خدماتی همچون: فیزیوتراپی در منزل ، کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل ارائه داده تا برای درمان نیاز به خروج از خانه نباشد. انجام تزریقات در محل نیاز به یک پرستار با تخصص و مهارت کافی دارد. زیرا فردی که بدون داشتن مهارت لازم اقدام به انجام تزریق اعم از تزریق آمپول به پشت در منزل بکند ممکن است برای بیمار مشکل به وجود آورد.

تزریق سرم در منزل کرج ، تزریقات بانوان در منزل ، تزریق سالمندان در منزل ، تزریق کودکان یا نوزادان در منزل و بیمارانی که به علت ناتوانی در حرکت، امکان جا به جا شدن و رفتن به درمانگاه ها را ندارند، توصیه می شود. بدین منظور می توان از پرستاران تحصیل کرده برای تزریق شبانه روزی در منزل تهران کمک گرفت.

خدمات ویزیت روانپزشک در منزل و متخصص قلب در منزل نیز توسط موسسه کیان به شما عزیزان ارائه می شود.

تزریق وریدی یا داخل رگ برای چه هدف یا بیماری هایی انجام میشه؟

از این تزریق برای مداوای بسیاری از بیماری‌ ها استفاده می شود. به عنوان مثال، رساندن مایعات و خون به بدن بیمار در صورتی که به تزریق فوری و پر سرعت نیاز داشته باشند، با این روش صورت می گیرد. همچنین، این روش برای تأمین تغذیه و سایر مایعات برای بیمارانی که نمی‌ توانند به طور طبیعی مایعات را دریافت کنند، بیمارانی که دچار ترشحات بزاقی زیاد هستند یا بیمارانی که به دلیل جراحی یا حوادثی نمی‌ توانند دارو های خوراکی بپذیرند، از تزریق وریدی یا تزریق داخل رگ استفاده می شود.تزریق عضلانی برای چه بیماری هایی کاربرد داره؟ تزریق عضلانی برای درمان بسیاری از بیماری‌ ها و مشکلات پزشکی به کار می‌ رود. به عنوان مثال؛ برای تزریق دارو به بدن در صورتی که تزریق وریدی ناممکن یا ناپایدار باشد، مورد استفاده قرار می‌ گیرد.ضمن اینکه تزریق عضلانی برای درمان تنش عضلانی ، التهابات عضلانی ، آرتروز ( افتراق استخوان از مفصل )، سوء تغذیه و کمبود ویتامین‌ ها ، درد های مفصلی ، اعصابی و عضلانی از جمله درد عصب سیاتیک ، فیبرومیالژیا ، پارکینسون ، اسپاسم عضلانی و ماهیچه‌ های سفت شده استفاده می‌ شود. همچنین، تزریق عضلانی برای واکسیناسیون و پیشگیری از بیماری‌ ها نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

تزریق عضلانی برای چه بیماری هایی کاربرد داره؟

تزریق عضلانی برای درمان بسیاری از بیماری‌ ها و مشکلات پزشکی به کار می‌ رود. به عنوان مثال؛ برای تزریق دارو به بدن در صورتی که تزریق وریدی ناممکن یا ناپایدار باشد، مورد استفاده قرار می‌ گیرد.ضمن اینکه تزریق عضلانی برای درمان تنش عضلانی ، التهابات عضلانی ، آرتروز ( افتراق استخوان از مفصل )، سوء تغذیه و کمبود ویتامین‌ ها ، درد های مفصلی ، اعصابی و عضلانی از جمله درد عصب سیاتیک ، فیبرومیالژیا ، پارکینسون ، اسپاسم عضلانی و ماهیچه‌ های سفت شده استفاده می‌ شود.همچنین، تزریق عضلانی برای واکسیناسیون و پیشگیری از بیماری‌ ها نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

تزریق زیر جلدی برای دریافت چه دارو هایی استفاده میشه؟

یک روش تزریق است که در آن دارو به فضای بین بافت های پوستی و عضلانی تحت جلدی تزریق می‌ شود. این روش برای درمان برخی بیماری‌ ها و موارد دیگر نیز به کار می‌ رود.

تزریقات در دیگر استان های ایران

مرکز کیان همواره خدمات تزریقات در منزل مشهد و تزریقات در منزل قزوین و تزریقات در منزل کرمان و کرمانشاه را نیز انجام میدهد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.