ساعت کاری به صورت شبانه روزی

تزریقات در منزل

 

تزریقات در منزل یکی دیگر از خدمات تخصصی موسسه کیان می باشد که توسط پرستاران مجرب در این زمینه به صورت شبانه روزی در غرب و شرق و شمال و جنوب تهران حتی به صورت تزریقات در منزل بانوان ارائه می شود.
تزریقات در منزل یکی از خدماتی می باشد که با اعزام پرستار به منزل در تهران توسط موسسه کیان صورت گرفته و در مدت زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی میکند.با خدمات تزریق در منزل دیگر نیازی به بیرون رفتن از خانه ، ماندن در ترافیک سنگین و منتظر بودن در صف شلوغ مراکز درمانی را ندارید.
ما خدمات تزریقات در منزل را همراه با اعزام کارشناس و پرستاران مجرب و دوره دیده در برنامه خود داریم و آماده ارائه این خدمات به مردم عزیز که هزینه و زمان برایشان مهم است می باشیم.

خدمات تزریق در منزل

دسترسی شبانه روزی در هر مکانی به خدمات پزشکی و پرستاری که در منزل انجام میشود، یکی از نیاز های ضروری ، مهم و ناگهانی هر خانواده میباشد. دسترسی نداشتن به بیمارستان یا مراکز درمانی در ساعات مختلف و حتی روز های تعطیل ، ترافیک سنگین داخل شهر یا سخت بودن جابجایی بیمار از مواردی می باشند که نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را ضروری میکند .تزریق در منزل نیز یکی از خدماتی میباشد که جهت راحتی و آرامش افراد و بیماران در شهر تهران ارائه میشود.
موسسه کیان تزریقات در منزل را همراه با خدمات ویزیت پزشک در منزل در هر ساعت از شبانه روز و ایام تعطیل نیز در تهران  به شما عزیزان ارائه داده و شما بیماران عزیز برای هر نوع تزریق آمپول در منزل میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

تزریقات در منزل - تزریقات در محل

 

انواع تزریقات در منزل

یکی از روش های رساندن دارو به بدن تزریقات میباشد. که حتما باید تکنیکهای آسپتیک مورد استفاده قرار گیرد.
تزریقات توسط پرستار به 7 روش انجام میشود:

1ـ تزریق وریدی

تزریق وریدی در شرایطی انجام می گیرد که بیمار به هر علتی قادر به خوردن مایعات از طریق دهان نمی باشد. پرستار‌، وریدی خوب را برای تزریق انتخاب کرده که به راحتی قابل لمس باشد.

تزریق وریدی ، تزریقات وریدی

2ـ تزریق زیر جلدی

از این روش زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که که نیاز به جذب سریع دارو نباشد. سطح قدامی و طرفی ران، قسمت تحتانی دیواره شکم و بافت چربی، قسمت پایین و پشتی بازوها از محل‌های مناسب برای تزریق زیر جلدی می باشند.

تزریق زیر جلدی، تزریق زیر جلدی در منزل - تزریقات در منزل

3ـ تزریق داخل جلدی

از تزریقات داخل جلدی جهت تست های آلرژیک , برخی از واکسیناسیونها و نیز بررسی پاسخ سیستم ایمنی استفاده می گردد.

تزریقات در منزل - تزریق داخل جلدی

4-تزریق عضلانی

در تزریق عضلانی دارو در ماهیچه  تزریق میگردد . تزریقات عضلانی رایج ترین روش تزریق است و در شرایطی  این روش مورد استفاده قرار می گیرد که جذب گوارشی دارو سخت باشد و یا این احتمال این  وجود داشته باشد که به بافت گوارشی آسیب برساند.

چگونگی انجام تزریقات عضلانی بسیار مهم می باشد و پرستار حتما  باید متناسب با سن و جنس بیمار، محل تزریق را به درستی انتخاب کند. بعد از انجام تزریقات عضلانی احتمال دارد عوارض مختلفی مانند درد شدید در محل انجام تزریق، سوزن سوزن شدن یا بی‌حسی، قرمزی و اکیموز و تورم در محل تزریق ایجاد شود. بیشتر این عوارض طبیعی بوده اما علائم و عوارض خاص ممکن می باشد از یک مشکل جدی خبر دهند و حتما با پزشک در ارتباط باشید.

تزریق عضلانی ، تزریقات عضلانی، تزریق عضلانی در منزل - تزریقات در منزل

5- داخل مفصلی

از این نوع تزریق جهت مفاصل آسیب دیده استفاده می شود و برای درمان بیماری‌هایی مانند آرتروز و التهاب از آن استفاده می‌گردد.

تزریق داخل مفصلی

6- داخل صفاقی

تزریق داخل صفاقی  معمولا برای بیمارهای سرطانی که درگیر شیمی درمانی می باشند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تزریق داخل صفاقی

7ـ تزریق بصورت پونکسیون مانند پونکسیون مایع نخاعی CSF

توجه به این مسئله بسیار حیاتی است که انجام هر یک از پروسیجر های فوق نیازمند مهارت‌های خاص خودش می باشد و حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود.

تزریق مایع نخاعی

اکنون اندکی میخواهیم در مورد خدماتی که موسسه کیان در زمینه‌ی تزریقات در منزل ارائه می‌دهد به صحبت بنشینیم.

از خدمات تزریق در منزل موسسه کیان میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 تزریق آمپول های عضلانی ( نوروبیون و آمپول تقویتی)
 تزریق وریدی در منزل
 تزریق آمپول زیر جلدی

اهمیت اصولی بودن تزریقات در منزل

تزریقات در محل یکی از روش های تجویز دارو و نمونه گیری می باشد که امروزه استفاده از خدمات تزریق در منزل بیشتر شده است. که هم پرستار و هم بیمار باید اصول و قواعد بهداشتی و نکات آسپتیک را رعایت نمایند زیرا اثرات ناشی از تزریق غیر ایمن خطرناک است.
اگرجهت انجام تزریقات سرنگ و سوزن های بهداشتی و استریل مورد استفاده قرار نگیرند. باعث انتقال عفونت به بیماران و به خطر افتادن زندگی آنها میشود که مشکلاتی مثل هپاتیت و ایدز نتیجه این اشتباهات و سهل انگاری ها است.
قبل از تزریق، حتما باید سوابق حساسیت های دارویی بیمار پرسیده شود تا پرستار بعد از بررسی کامل تزریق را انجام دهد. پرستار باید دست های خود را قبل از تزریق به خوبی بشوید.
باید در زمان هایی که تزریق با خون و یا ترشحات بدن بیمار همراه میباشد، از دستکش یکبار مصرف استفاده شود. حتماً به تاریخ انقضای دارو توجه کامل شود. اگر تاریخ انقضای دارو گذشته آن دارو دور انداخته شود. بعد از تزریق، فوراً سرنگ مصرف شده و دستکش دور انداخته شود و دست ها به خوبی شسته شود.
موسسه خدمات پرستاری کیان جهت آسایش و آرامش شما در تهران خدمات تزریقات در منزل را همراه با پرستاران مجرب و با رعایت تمامی اصول بهداشتی و ایمنی انجام می دهد.
مجموعه ما با بهره مندی از متخصصان حرفه‌ای و‌ با مناسب‌ ترین قیمت و بهترین کیفیت، سرویس تزریقات در محل را برای شما عزیزان ارائه میکند.

مرکز کیان آماده ارائه خدمات پرستاربیمار در منزل و وصل سوند ادرار در منزل می باشد.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

تزریقات در منزل - تزریقات شبانه روزی در منزل

مزایای تزریقات در منزل

1) صرفه جویی در وقت و هزینه:
گاهی اوقات جهت انجام تزریقات از ساعات کاری خود کم کرده و با پرداخت هزینه، به یک مرکز درمانی می روید. در چنین شرایطی استفاده از خدمات درمانی در منزل برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مناسب می باشد.
2) دیگر هوای آلده شهر را نفس نمی کشید:
تنفس هوای آلوده برای بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند و یا با بیماری های قلبی عروقی درگیر هستند بسیار خطرناک می باشد. ارائۀ خدمات تزریقات در منزل می تواند از بیرون رفتن این بیماران جلوگیری به عمل آورد.
3) آسایش و راحتی بیمار:
استفاده از تزریقات در منزل برای بیمارانی که وضعیت مناسبی ندارند و رفت و آمد آنها به مراکز درمانی بسیار سخت و دشوار می باشد، یک انتخاب به جا می باشد.
4) اطمینان از حفظ نکات بهداشتی در تزریق:
اطمینان دارید که هیچ عفونتی به بیمار شما منتقل نخواهد شد.

عوارض ناشی از درست انجام نشدن تزریقات در منزل

در صورتی که تزریق در منزل توسط شخص بی تجربه و انجام شود، عوارض و خطراتی جدی، سلامتی بیمار را تهدید می کند. تورم، درد و کبودی محل تزریق از عوارض خفیف تزریق ناصحیح است. عوارض جدی در صورت انجام نادرست تزریقات در منزل به شرح زیر است.
• احتمال وقوع آبسه.
• احساس گرما، قرمزی، تورم و التهاب در قسمت تزریق.
• ایجاد آسیب در رگ های خونی، اعصاب و بافت های بدن.
• امکان خونریزی در بیماران
• امکان ایجاد حساسیت دارویی به تزریق و ایجاد شوک در بدن

نکاتی که جهت خدمات تزریق در منزل باید رعایت کنیم

• تمام وسایل لازم برای انجام تزریقات شامل: سرنگ ها، سرسوزن ها، دارویی که باید تزریق شود، الکل یا مواد ضد عفونی کننده و پنبه را در دسترس بگذارید .
• در صورت تکرار تزریق، بهتر است که ناحیۀ تزریق را عوض نمایید.
• حتما توجه کنید که محل تزریق دارای التهاب یا تورم نباشد.
• به منظور حفظ حریم بیمار، لازم می باشد تزریق در اتاقی جدا انجام شود.

تزریقات برای کودکان

از خدمات دیگر موسسه کیان ، انجام تزریق برای کودکان می باشد. کودکان در طول زندگی خود به تزریقات مختلفی نیاز پیدا خواهند کرد که مهم‌ترین آن‌ها، تزریق واکسن‌های دوره‌ای می باشد .

از آنجایی که کودکان از حضور در مراکز درمانی ترس دارند و ممکن است تجربه تلخی در ذهن آنها باقی بماند توصیه می شود از خدمت تزریقات در منزل کودکان که  می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای خانواده‌ها و کودکان باشد استفاده نمایید.

اضطراب و استرس کودک با استفاده از این خدمات کاهش پیدا کرده و کودک با آرامش بیشتری واکسن‌های خود را دریافت می کند.اگر که به این خدمات نیاز دارید کافیست  با شماره‌ی 02166268533 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

تزریقات در منزل کودکان ، تزریق کودک ، تزریقات کودکان ، تزریق کودکان

تزریقات در منزل تهران، شعبه:

 

تزریقات در منزل جنوب تهران

خدمات پرستاری کیان مفتخر است خدمات تزریق آمپول در جنوب تهران را به شما عزیزان ارائه دهد.

تزریقات در منزل غرب تهران

تزریقات در منزل مرزداران

تزریقات در مرزداران یکی از شایع ترین روش های دسترسی آسان به درمان در منزل می باشد که به سرعت رواج پیدا کرده و نیاز به این خدمت با توجه به سرعت و سهولت و قابل دسترسی بودن آن مورد توجه است.

تزریقات در منزل در سعادت آباد

سعادت آباد از مناطق تحت پوشش تیم کیان می باشد می باشد کافیست با ما تماس بگیرید.

تزریقات در منزل در شهرک غرب و ایوانک

مرکز کیان خدمات تزریق در منزل شهرك غرب و ایوانک را با بهره گیری از متخصصان با تجربه و کارشناسان تحصیل کرده پرستاری درکوتاهترین زمان با بهترین کیفیت به بیماران ارائه می دهند.

تزریقات در منزل در صادقیه

اکثر خدماتی که در مراکز بهداشتی برای تزریقات ارائه می­شود در صادقیه در منزل هم قابل ارائه می باشد.

تزریقات در منزل در ستارخان

خدمات تزریقات با دستور پزشک معالج در اسرع وقت در منطقه ستارخان انجام می شود.

تزریقات در منزل در جنت آباد

اگر برای شما مقدور نمی باشد که بیمار خود را برای امور تزریقات به مرکز درمانی منتقل کنید امور مربوط به تزریقات بیمار خود در منطقه جنت آباد را به صورت اورژانسی با قیمت مناسب به ما بسپارید.

تزریقات در منزل در دریاچه چیتگر ، شهرک گلستان و کوهک

مردم ساکن منطقه دریاچه چیتگر ، شهرک گلستان و کوهک  تهران نیز علاوه بر حضور در مراکز درمانی و بیمارستان­ها و کلینیک­ها می­ توانند در صورت نیاز از خدمات تزریقات ما استفاده کنند.

تزریقات در منزل در گیشا

با خدمات درمان در منزل در گیشا می‌توانید در محیط بهداشتی خانه منتظر پرستار باشید تا تزریق شما را انجام دهد.

تزریقات در منزل در بلوار فردوس

تلاش موسسه کیان بر این است تا در صورت درخواست شما برای تزریق در منزل نزدیک ترین کارشناس به محل زندگی شما در بلوار فردوس اعزام گردد.

تزریقات در منزل دهکده المپیک

پرستاران و بهیاران موسسه خدمات درمانی کیان آماده هر گونه خدمت رسانی در جهت تزریقات در محل به شما عزیزان در دهکده المپیک می باشند.

تزریقات در منزل پونک

دسترسی شبانه روزی در هر مکانی به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل یکی از نیاز های ضروری و ناگهانی هر خانواده می باشد. با ما در منطقه پونک همراه باشید.

تزریقات در منزل تهرانسر

ما مرکزی پذیرفته شده و قابل اعتماد برای ارائه خدمات مراقبتی در منزل می باشیم، ما می توانیم خواسته های شما را در منطقه تهرانسر بر آورده کنیم.

تزریقات در منزل در یوسف آباد

خدمات تزریق در یوسف آباد را از کادر حرفه ای و پرستاران مجرب، متعهد و آموزش دیده کیان درخواست کنید.

تزریقات در منزل در ونک

اگر به تزریقات در ونک نیاز دارید کیان نزدیک‌ترین سرویس خدمات رسانی پزشکی و پرستاری به شما می باشد.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

تزریقات در منزل شمال تهران

 تزریقات در منزل در زعفرانیه ، اقدسیه، فرشته و جردن

برای انجام تزریقات در زعفرانیه ، اقدسیه ،فرشته و جردن خود با پرستاران متخصص موسسه کیان در ارتباط باشید.

تزریقات در منزل در ولنجک ، الهیه ، اوین و درکه 

تزریق در منزل محدوده ولنجک ، الهیه، اوین و درکه بدون معطلی و اورژانسی صورت می گیرد.

تزریقات در منزل در نیاوران ، تجریش ، قیطریه ،اندرزگو و دزاشیب

اگر به دریافت خدمات درمانی در نیاوران ، تجریش ، قیطریه ، اندرزگو و دزاشیب نیاز دارید، در انتخاب کیان شک نکنید و همین حالا با شماره 02166268533 تماس بگیرید.

تزریقات در منزل در پاسداران ، دیباجی ، اختیاریه ، دارآباد و جمشیدیه

موسسه خدمات پرستاری کیان آماده ارائه خدمات در محدوده پاسداران ، دیباجی ، اختیاریه ، دارآباد و جمشیدیه می باشد .

 تزریقات در فرمانیه ، کامرانیه ، شریعتی و قلهک

ما در مناطق فرمانیه ، کامرانیه ، شریعتی و قلهک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات ویژه هستیم.

تزریقات در پارک وی ، نلسون ماندلا ، خیابان دولت و هروی و نوبنیاد

همکاران مجرب و متعهد ما در مناطق پارک وی و نلسون ماندلا و خیابان دولت و هروی و نوبنیاد آماده ارائه خدمات شبانه روزی می باشند.

تزریقات در منزل شرق تهران

تزریقات در منزل نیروی هوایی

مرکز کیان خدمات تزریق در منزل نیروی هوایی را با بهره گیری از متخصصان با تجربه درکوتاهترین زمان با بهترین کیفیت به بیماران ارائه می دهند.

تزریقات در منزل پیروزی

در منطقه پیروزی و افسریه تهران موسسه کیان خدمات تزریقات را به صورت فوری امکان پذیر نموده است.

تزریقات در منزل در تهرانپارس

خدمات تخصصی تزریق در منزل در تهران پارس به صورت کاملا استریل انجام می گیرد.

تزریقات در مینی سیتی

انواع تزریقات به صورت اورژانسی و شبانه روزی در مینی سیتی قابل ارائه می باشد.

تزریقات در منزل در نارمک ، مجیدیه و سبلان

همکاران ما در موسسه کیان به صورت تمام وقت در نارمک ، مجیدیه و سبلان آماده خدمت رسانی می باشند.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

تزریقات در منزل، تزریقات بانوان در منزل

تزریقات در منزل توسط بانوان

خدمات پرستاری در منزل کیان آماده ارائه خدمات تزریقات در منزل توسط پرستاران خانم میباشد.

قیمت تزریقات در منزل

در تعیین هزینه و قیمت تزریقات در منزل موارد مختلفی مانند تعداد تزریقات ، مسافت طی شده توسط پرستار و نوع تزریق  مهم است. برای دریافت تعرفه انواع تزریقات با ما تماس بگیرید.

 

تزریقات در منزل ۲۴ ساعته با خدمات پرستاری کیان

همه ما شرایطی را که در آن عدم توانایی خروج از خانه یا عدم تمایل جهت خروج از خانه را داشته باشیم تجربه کرده ایم. و در این شرایط نیاز به خدمات در منزل میباشد.
تزریقات در منزل نیز یکی از خدماتی می باشد که موسسه کیان علاوه بر خدمات دیگری مانند فیزیوتراپی در منزل ، رادیولوژی در منزل و حتی کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل ارائه داده تا برای درمان خود نیاز به خروج از خانه نداشته باشید.
انجام تزریقات توانایی مهمی است که پرستار انجام دهنده برای اجرای آن باید تخصص و مهارت کافی داشته باشد و کار ساده ای نمی باشد که همه بتواند به درستی انجام دهند. زیرا فردی که بدون داشتن مهارت لازم اقدام به انجام تزریقات میکند علاوه بر این که نمی تواند تزریقات را انجام دهد بلکه برای بیمار نیز مشکل به وجود می آورد.

پس این نکته قابل توجه است که هرگز به افراد فاقد تخصص در زمینه تزریقات اعتماد نکرده و با مراکز درمانی که افراد متخصص و مجرب دارند تماس بگیرید.

تزریق سرم در منزل و تزریقات دیگر برای سالمندان و بیمارانی که به علت ناتوانی در حرکت، امکان جا به جا شدن و رفتن به درمانگاه ها را ندارند، توصیه می شود و تزریقات همان طور که گفته شد باید توسط فردی که در این زمینه مهارت و تخصص دارد انجام گیرد به همین دلیل می توان از پرستاران تحصیل کرده دانشگاهی کمک گرفت.

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *