موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

فیزیوتراپی در منزل با کمترین قیمت با فیزیوتراپ های مجرب

فیزیو تراپی در منزل - فیزیو تراپی - فیزیوتراپی در محل - فیزیوتراپ

خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران

خدمات فیزیوتراپی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-عضله ای ، اسکلتی با استفاده از تجهیزات پزشکی ، حرکات دستی ، تمرینات ورزشی ، جریان های الکتریکی و سایر عوامل فیزیکی دیگر است که به نام فیزیک درمانی هم شناخته می شود و در این روش نیاز به خارج شدن از منزل نیست و توسط مجرب ترین فیزیوتراپ های خانم و اقا ویزیت در منزل خواهید شد. 

فیزیوتراپی یا توانبخشی می تواند موجب افزایش قدرت ماهیچه ها و هدایت پذیری عضلات شود. با توجه به اینکه اینگونه بیماران اکثرا بی حرکت بوده یا در حرکت ضعیف هستند و انتقال آنها به مراکز فیزیوتراپی هزینه های بالای آمبولانس های خصوصی به مرکز فیزیوتراپی را دارا می باشد ما به شما فیزیوتراپی در منزل را توصیه می کنیم .

بیمارانی که دچار ضعف عضلانی پس از بستری به مدت طولانی شده اند و یا کلیه بیمارانی که دچار سکته مغزی شده و بیماران دچار ضعف عضلانی بعد از گچ گرفتگی اندام بدن و خیلی از بیماران با بیماریهای دیگرنیاز به فیزیوتراپی در منزل پیدا می کنند .

فیزیو تراپی در منزل - فیزیو تراپی - فیزیوتراپی در محل - فیزیوتراپ

دلایل اعتماد به مرکز کیان برای درخواست فیزیوتراپی در منزل

قبل از درخواست انجام فیزیوتراپی در منزل بیایید از ویژگی های شرکت خدمات پرستاری کیان در رابطه با این خدمات آگاه شویم که عبارتند از :

مطالعه کنید : صدور گواهی فوت

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

اعزام فیزیوتراپیست آقا و خانم

با توجه به حساسیت های زنان، موسسه شبانه روزی کیان با اعزام فیزیوتراپیست های خانم این دغدغه را می کاهد.

اعزام شبانه روزی

اعزام متخصصان برای انجام فیزیوتراپی شبانه روزی تهران در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام فیزیوتراپی در خانه، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی ، فراهم کننده خدمات برای مردم و جوامع بوده تا حداکثر قدرت و توانایی عمل را در طی دوران زندگی حفظ نماید و یا افزایش داده و به شکل اول باز گرداند. فیزیوتراپی خدماتی را ارائه می کند که به حرکت و عملکرد فرد مربوط می شود که توسط مرحله پیری یا آسیب ها و بیماری ها، مورد تهدید قرار می‌ گیرند.
موسسه کیان با با اعزام بهیار و پرستار همراه با فیزیوتراپ به بیماران کمک می کند تا توانایی های خود را افزایش بدهند و همچنین پرستاران مجرب ما هم کمک می کند تا توانایی هایی دیگر را جایگزین توانایی های از دست رفته شان کنند.
در ادامه روند فیزیوتراپی پرسنل کار درمان ما جهت تکمیل پروسه فیزیوتراپی و پیشرفت درمان بیماربه منزل اعزام شده و کلیه ماساژهای مخصوص در ناحیه مورد نظر را با جدید ترین متد ها و مهارت های لازم انجام می دهند. مرحله تکمیلی و نهایی روند فیزیوتراپی این مرحله است .
موسسه کیان در همه شرایط با شما عزیزان است. 

درصورت نیاز درخواست دهید : گچ گیری و باز کردن گچ در منزل  

فیزیوتراپیست کیست؟

امروزه در دانشگاه‌های معتبر دنیا فیزیوتراپی به صورت رشته مجزا و دکترای حرفه‌ای آموزش داده می شود به صورتی که فیزیوتراپیست ها می توانند به درمان بیماران مشغول شوند و با رشته‌هایی مانند ارتوپدی ، مغز و اعصاب ، جراحی و تخصص های دیگر که نیاز به همکاری و تعامل با رشته فیزیوتراپی دارند در تعامل هستند.
فیزیوتراپیست ها باید قدرت بدنی مناسب داشته باشند. چرا که باید در اکثر مواقع باید پوزیشن های خاصی به بیمار بدهند یا نیروی زیادی مثلا برای کشیدن بافت وارد کنند. یک فیزیوتراپیست باید روابط اجتماعی خوب و توانایی جلب اعتماد بیمار و صبور بودن را داشته باشد. داشتن این ویژگی ها می باشد که او را در نیل به اهداف درمانی کمک می کند.

فیزیوتراپیست چه کمکی می‌تواند به بیمار خود کند؟

فیزیوتراپیست قادر است بیمار خود را در محیط امن خانه‌ی خود درمان نماید. او بیمار را ارزیابی میکند، مشکل او را تشخیص خواهد داد و یک برنامه‌ی درمانی کامل برای او اجرا میکند. این برنامه منوط به نیازهای بیمار قابل تغییر است.

یک جلسه‌ فیزیوتراپی حدودا یک ساعت به طول می انجامد. این مدت‌زمان به وضعیت یا پیچیده بودن مشکل بیمار بستگی دارد.

خدمات نوار و اکوی قلب در منزل توسط متخصصین کیان قابل انجام می باشد.

کدام بیماری ها توسط فیزیوتراپی قابل درمان می باشند؟

 1. بیماری هایی که در ارتباط با سیستم قلبی عروقی و تنفسی می باشند.
 2. بیماری های مرتبط با کار و شغل و بهداشت حرفه ای
 3. بیماری های پوستی و سوختگی ها
 4. آسیب های ورزشی
 5. بیماری ها و اختلالات اسکلتی عضلانی( نورولوژی)
 6. کنترل درد
 7. بیماری هایی که در ارتباط با درگیری های اعصاب محیطی و مرکزی می باشند.
 8. سلامت زنان

چه کسانی به فیزیوتراپی نیاز دارند؟

1. افرادی که دچار صدمات دست و پا شده اند، مثل شکستگی استخوان ، رگ به رگ شدن و یا کبودی.

2. بیمارانی که دچار سکته مغزی شده اند.

3. بیمارانی که از انواعه فلج هارنج می برند.

4. بیماری های قلب و عروق مانند سکته قلبی ، بیماری های قلبی مزمن

5. بیماری های تنفسی مثل آسم

6. بیماری های عصبی مانند ام اس ، پارکینسون

7. انواع کمر دردها و آسیب به رباط ، ورم مفاصل ،  گردن درد ، پوکی استخوان

8. پیوند کلیه

9. درمان سرطان

همچنین خدمات پانسمان زخم در منزل و رادیوگرافی و سونوگرافی در منزل را هم انجام می دهیم.

   1.  

فیزیوتراپی در منزل

یکی دیگر از خدمات اصلی موسسه کیان فیزیوتراپی در منزل می باشد. فیزیوتراپی در محل با توجه به گستردگی و پیشرفت خدمات فیزیوتراپی در علم پزشکی و نیز اهمیت خاصی که در درمان بعضی بیماری ها دارد، امروزه یکی از پرکاربردترین خدمات پزشکی محسوب می شود. تعداد جلساتی که بیمار باید تحت درمان با فیزیوتراپی باشد با توجه به تشخیص صلاحدید فیزیوتراپیست معالج و شدت بیماری و شرایط هر بیمار متفاوت می باشد.
تیم ما تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز را در جهت رفاه هر چه بیشتر حال بیمار برای درمان در منزل بیمار انتقال می دهد.
درمان با فیزیوتراپی یک روش درمانی مطمئن می باشد که جهت توانبخشی افراد بعد از آسیب دیدگی صورت میگیرد و هدف از درمان های فیزیوتراپی بازپروری، حفظ و به حداکثر رساندن عملکرد، حرکت و قدرت فرد می باشد.

وظایف فیزیوتراپ در منزل تهران چیست؟

فیزیوتراپ ها در منزل ، مسئولیت های زیادی را بر عهده دارند. این شامل موارد زیر می ‌شود:

 1. بررسی وضعیت بیمار: فیزیوتراپ با بررسی وضعیت بیمار و بررسی تاریخچه بیماری ، به شناسایی مشکلات اصلی بیمار و نقاط ضعف و قوت بدن او می ‌پردازد.
 2. ارائه تمرینات و رژیم‌ های درمانی سفت و محکم : بر اساس بررسی‌ های اولیه ، فیزیوتراپ مشکلات بدنی بیمار را تشخیص می‌ دهد و برنامه‌ های درمانی مناسب برای هر بیمار تدوین می‌ کند.
 3. آموزش بیماران و خانواده آن‌ ها : فیزیوتراپی در منزل در مورد تمرینات درمانی و رژیم‌ های غذایی و درمان ‌های فیزیکی به بیمار و خانواده اش آموزش می دهد. 
 4.  کمک به بیماران در اجرای تمرینات و تقویت عضلات : فیزیوتراپی در منزل به  بیماران با بیماری‌ هایی مانند ضعف عضلات ، صرع ، اسکلروز چندگانه و بیماری‌ های دیگر که نیاز به تمرینات و تقویت عضلات دارند، کمک می کند.

متد‌ها و روش های درمانی مورد استفاده در فیزیوتراپی در منزل شامل:

الکتروتراپی

الکتروتراپی یکی از مدالیته های درمانی پرکابرد در فیزیوتراپی می باشد که در درمان طیف گسترده ای از بیماری‌ ها و مشکلات سیستم اسکلتی _ عضلانی کاربرد دارد. از امواج صوتی، امواج الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی برای تحریک اعصاب و عضلات و کمک به درمان مشکلات بیماران در دستگاه های الکتروتراپی استفاده می شود.

تمرین درمانی

ورزش درمانی یا تمرین درمانی به تمرین‌های اختصاصی و برنامه‌ریزی شده‌ای می گویند که برای اصلاح مشکلات خاص انجام می‌ شود و هدف آن بازگشت یک بیمار آسیب‌دیده به حالت کاملاً عملکردی و بدون درد می‌ باشد. این تمرینات بخش مهمی از هر علم فیزیوتراپی بوده که برای بیشتر ناتوانی‌ های جسمی استفاده می شوند.

آب درمانی

آب درمانی یا هیدروتراپی یکی از روش های درمانی است که از گذشته مورد توجه بوده و امروزه به عنوان یکی از روش های مهم و موثر درمانی در فیزیوتراپی می باشد.

با یک کلیک و تماس در دسترس شماست : ویزیت متخصص داخلی در منزل

لیزر

لیزردرمانی یا لیزرتراپی نوعی روش درمانی غیر تهاجمی و مفید می باشد که امروزه به عنوان یک روش پرکاربرد در کلینیک های فیزیوتراپی شناخته شده است.

شاک ویو

شاک ویو تراپی یک روش درمانی بدون نیاز به عمل جراحی می باشد و مکانیسم عمل آن به صورت ایجاد پالس های انرژی بوده که بافت های آسیب دیده خاص در تاندون های غیر طبیعی را مورد هدف گیری قرار می دهد. با این کار در قسمت های آسیب دیده جریان خون افزایش یافته و باعث تحریک بازسازی سلول ها و بهبودی می شود، و همچنین عواملی را که باعث ایجاد درد می شوند را می کاهد.

اولتراسوند یا امواج فراصوت

یکی از روش های درمانی در شاخه فیزیوتراپی و کاردرمانی، اولتراسوند تراپی می باشد. در این روش درمانی از امواج صوتی که طول موج آن ها خارج از محدوده شنوایی انسان می باشد استفاده می شود.

نیدلینگ

نیدلینگ توسط برخی از پزشکان متخصصین فیزیوتراپیست برای درمان درد میوفاشیال انجام می شود.

الکترومغناطیس مانند دیاترمی

یکی از امواج بسیار مهم و پرکاربرد در رشته فیزیوتراپی امواج الکترومغناطیس است از خصوصیت این امواج تاثیر بر بافت های عمقی می باشد.

ماساژ

ماساژ درمانی و تکنیک های ماساژ آغازگر علم فیزیوتراپی بوده تا جایی که در امروزه تکنیک ماساژ دستی بسیار متفاوت تر از انواع ماساژ درمانی در فیزیوتراپی می باشد.

درمانهای دستی

منوال تراپی یا همان درمان دستی یکی از روش های مهم و پرکاربرد فیزیوتراپی می باشد که با هدف کمک به فرایند درمان و بازیابی دامنه حرکتی مفاصل ارائه می شود.

کشش و جا اندازی مهره های ستون فقرات

درد ستون فقرات یکی از شایع ‌ترین مشکلاتی است که باید برای درمان آن به متخصص فیزیوتراپی مراجعه شود. در بیشتر موارد متخصص فیزیوتراپی می‌تواند به بیمار کمک کننده باشد، اما در همه موارد بررسی مشکل بیمار، انجام ارزیابی‌های اولیه و طراحی یک برنامه درمانی مناسب کاملا ضروری و حیاتی می باشد.

تمامی این خدمات را بیمار می تواند بصورت فیزیوتراپی در منزل دریافت کند. البته اگر بیمار به وصل سرم در منزل نیاز داشته باشد. می تواند درخواست اعزام پرستار به منزل را بکند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل

 • احساس راحتی بیشتر بیمار
 • آموزش درست حرکات در مکان تمرین
 • درمان خصوصی در منزل ارائه می شود.
 • سرعت بخشیدن به روند بهبودی بیمار
 • امکان بررسی دلیل بیماری توسط فیزیوتراپیست معالج
 • مشکلات رفت و آمد وجود ندارد.
 • آموزش حرکات به افراد در منزل توسط فیزیوتراپیست
 • حداکثر استفاده از زمان
 • مقرون به صرفه بودن هزینه ها
 • هماهنگی برنامه درمان با برنامه زندگی
 • استراحت بدن پس از جلسات درمانی

معایب فیزیوتراپی در منزل

انجام فیزیوتراپی توسط کارشناس مربوطه و متخصص ن تنها عوارضی نداشته بلکه باعث توانبخشی بیمار نیز میشود. همچنین در فزیوتراپی به علت عدم استفاده از دارو های خاص و یا داروهای شیمیایی امکان عوارض را به حداقل میرساند.

اگر فیزیوتراپی توسط کارشناسان نابلد و یا بی تجربه انجام شود ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای بیمار شما به جا گذارد که این تخصص به نوع دستگاه که با توجه به مشگلات و درد بیمار تعیین میشود و به شدت فرکانس دستگاه مربوط میشود .

مرکز کیان آماده ی خدمات رسانی با بهترین کارشناسان فیزیوتراپ به همراه انواع دستگاه ها و تجهیزات مناسب: فیزیوتراپی در منزل

خدمات فیزیوتراپی در منزل موسسه کیان

موسسه خدمات پزشکی کیان در موارد زیر خدمات رسانی فیزیوتراپی را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد :

 • فیزیوتراپی سیاتیک

ورزش و فیزیوتراپی در منزل ، اولین اقدامات برای پیشگیری،تسکین و درمان علائم سیاتیک محسوب می شوند. علائم زیر نشان از سیاتیک دارند. در صورت داشتن این علائم از خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاده کنید:

 1. درد در قسمت های کمر ، لگن ، ساق پا ، پا
 2. ضعف، گز گز ، بی حسی در ناحیه باسن ، کشاله داخلی ران ،ساق پا ، پا

این علائم ناشی از پارگی دیسک ، تحلیل رفتن دیسک، فشردگی در قسمت ریشه عصبی ستون فقرات است که موجب انتشار درد به سمت پا ها می شود که به نام سیاتیک شناخته می شود. برای کاهش درد از فیزیوتراپی در منزل استفاده کنید.

عمده تمرکز فیزیوتراپیست ها در درمان سیاتیک ، تقویت و تحرک عضلات پشت ، کمر ، باسن و ران ها می باشد. تقویت این عضلات توسط فیزیوتراپی در منزل ، در ایستادن و نشستن ، فشار را از دسیک برمی دارد تا بدن شروع به ترمیم دیسک آسیب دیده کند.

برای درمان دردسیاتیک ، فیزیوتراپیست از ورزش های متناسب با وضعیت کلی بیمار و محل درد استفاده می کند. انجام فیزیوتراپی در منزل بر مبنای آموزش هایی است که این متخصصان ، در طول تحصیل کسب کرده اند. فیزیوتراپی در منزل اهداف زیر را دنبال می کند:

 • تسکین درد
 • کاهش اسپاسم عضلات
 • بهبود حرکت پایین تنه
 • تثبیت الگوی حرکتی صحیح در فعالیت های روزانه
 • بازیابی عملکرد مفصل ها واندام آسیب دیده
 • جلوگیری از تشدید درد وکاهش ترس از حرکت

فیزیوتراپی در منزل ممکن است همراه با دارو درمانی (داروهای تجویزی| استروئید اپیدورال _غیرتجویزی) باشد یا به تنهایی  انجام شود. روشهای دستی ،تحرک بافت نرم ، ورزش درمانی ازانواع مختلف فیزیوتراپی در منزل است که توسط فیزیوتراپیست تجویز میشود.

آرامش و راحتی با انجام : تست خواب در منزل

تکنیک های مورد استفاده در فیزیوتراپی سیاتیک:

 • روش مکنزی(تشخیص ودرمان مکانیکی)
 • آزادسازی میوفایشال
 • تکنیک انرژی عضلانی
 • سوزن خشک
 • تمرینات تقویتی ایزومتریک
 • تمرینات ایزوتونیک
 • بازآموزی عملکردی
 • سرخوردگی عصب
 • حرکت مفصل
 • دستکاری مفصل
 • دامنه حرکتی کمکی

هریک از این روش ها، شامل حرکات مختص به خود است که توسط فیزیوتراپیست در فیزیوتراپی در منزل اعمال میشود. در درمان سیاتیک فعالیت بدنی موثرتر از استراحت است پس حرکات را با مشورت متخصص یاد بگیرید وسبک زندگی تان را تغییر دهید.

 • فیزیوتراپی زانو

زانو یکی از عضوهای بسیار مهم در بدن آدمی به حساب می آید. این مفصل به علت حرکت های مختلفی که در کارهای روزمره برای شخص ایجاد می نماید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

اختلالات مفصل زانومی تواند از آسیب های فرسایشی مانند آرتروز و تخریب مفصل به گذر زمان و همچنین آسیب‌های تروماتیک یا ناشی از ضربه و برخوردها که به صورت ناگهانی ایجاد شود. فیزیوتراپی روشی درمانی محسوب می‌شود که در آن از خواص مثبت فیزیک با تاکید بر بافت های آسیب دیده در درمان و رفع مشکلات آنها گام موثری بر می دارد.

 • فیزیوتراپی سکته مغزی

سکته مغزی بر اثر مسدود شدن یا پارگی رگ های مغزی اتفاق می افتد. که باعث موجب حرکتی می شود. توانبخشی سکته مغزی یا فیزیوتراپی سکته مغزی پس از درمان اولیه و کنترل علائم جهت توانبخشی و بازتوانی شرایط جسمی بیمار ضروری است.

 • فیزیوتراپی گردن

به علت انعطاف پذیر بودن و اینکه وزن سر را نگه می دارد گردن یکی از آسیب پذیر ترین اعضای بدن می باشد فیزیوتراپی در ناحیه گردن با تشخیص منشاء درد بیمار می تواند مشکلات بیمار را که سال‌ها از آنها رنج برده را مرتفع سازد.

 •  فیزیوتراپی مچ دست 

فیزیوتراپی در منزل از دیگر خدماتی است که در موسسه کیان ارائه می ‌شود . بین افراد و به ‌خصوص ورزشکاران آسیب دیدگی مچ دست از مشکلات شایع است که به دلایلی مثل التهاب تاندون ، شکستگی مچ دست ، آرتروز ، رگ به رگ شدن ، پیوند و…. اتفاق می‌ افتد . راه درمان این نوع آسیب دیدگی ها ، فیزیوتراپی است و از آن جایی که معمولا فیزیوتراپی حداقل 10 جلسه میباشد ، بهترین گزینه برای سهولت و صرفه جویی زمان و هزینه سلامت جو استفاده از از خدمات فیزیوتراپی مچ دست در منزل است .

 • فیزیوتراپی پارکینسون

بیماری پارکینسون یک اختلال حرکتی است. فیزیوتراپی در پارکینسون بخش مهمی از مدیریت درازمدت پارکینسون می باشد. همچنین فیزیوتراپی در طرح درمانی چندرشته‌ای پارکینسون نیز استفاده می شود.

فیزیوتراپی حمله قلبی

نداشتن فعالیت بدنی و سبک زندگی بی تحرک از عوامل خطر ابتلا به بیماری عروق کرونری و حمله قلبی می باشد که قابل پیشگیری می باشد.بنابراین فیزیوتراپی نقش مهمی در آموزش، ارائه برنامه های پیشگیری و برنامه های توانبخشی قلبی دارد.

 • فیزیوتراپی آسم

آسم یک بیماری مزمن است که بر روی مجاری ریه تاثیر گذار است. مجاری تنفسی در افراد مبتلا به آسم، به محرکها حساس می باشند.فیزیوتراپی در مدیریت آسم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. فیزیوتراپیست به شما در مورد کنترل مشکل تان کمک خواهد کرد.

 • فیزیوتراپی بعد از عمل جراحی

اگر به تازگی عمل جراحی کرده اید ، فیزیوتراپی در منزل برای برگشتن به حالت عادی می تواند کمک کننده باشد و تحرک خود را با تمرینات و تقویت عضلات بدست خواهید آورد.
اگر نیاز به این روش های درمانی فیزیوتراپی در محل که ذکر شد را داشته باشید اینکه پزشک و پرستار متخصص شما خانم باشد یا اقا را می توانید انتخاب کنید.

شرایط لازم برای استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل

جلسات فیزیوتراپی در خانه برای کمک به تسریع بهبودی بیمار، چه یک آسیب حاد باشد یا یک بیماری مزمن، طراحی و انجام می گیرد. در اینجا جهت اینکه بیشتر به فواید فیزیوتراپی در محل پی ببرید اشاره خواهیم کرد.

 • لباس آزاد و راحت به تن کنید. لباسی که مانع از انجام حرکاتتان شود را نپوشید زیرا فیزیوتراپیست می‌خواهد پایداری مفاصل و حرکات شما را بسنجد.
 • به فیزیوتراپیست تان دقیقاً بگویید که در چه نواحی از بدنتان درد دارید و تا چه اندازه می‌خواهید عملکردتان در طی جلسات فیزیوتراپی بهبود یابد.
 • یک محل بزرگ و مناسبی را در خانه انتخاب کرده که تهویه‌ی مناسب و نور کافی دارا باشد و مرتب بوده و به هم ریخته نباشد. تا فیزیوتراپیست بتواند تجهیزات ورزشی خود را برای فیزیوتراپی با خود بیاورد.
 • تمریناتی را که فیزیوتراپیست به شما توصیه می کند به درستی انجام دهید و در صورت ابهام در مورد هر چیزی، از او سؤال کنید. همچنین برای رسیدن به نتایج موردنظر ، تمرینات خود را به‌خوبی دنبال کنید.

موسسه کیان با اعزام فیزیوتراپیست های مجرب با تمام دستگاه های مربوطه و تجهیزات پزشکی مورد نیاز این ناتوانی را به شکل فیزیوتراپی در منزل برای شما عزیزان بر طرف می کند.

موسسه خدمات پزشکی کیان به صورت شبانه روزی، علاوه بر فیزیوتراپی در منزل، آماده ارائه خدماتی دیگر از جمله ویزیت انواع متخصص مانند : ویزیت متخصص قلب در منزل ، ویزیت متخصص ریه در منزل ، انجام نوار مغز در منزل ، آزمایش در منزل  ، تزریقات در منزل ، صدور گواهی فوت در منزل و… است.

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.