موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

ویزیت پزشک در کرج در منزل به صورت شبانه روزی [متخصص]

ویزیت پزشک در کرج در منزل

 

در حال حاضر با شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن نیاز به پزشکان و خصوصا پزشکانی که در منزل هم حاضر میشوند و به ارائه ی خدمانت به بیماران می پردازند از اهمیت بالایی برخوردار است. عموم افراد در این وضعیت ترجیح میدهند به جای حضور در مراکز درمانی که ریسک آنها بالا است و خطر ابتلا به این ویروس وجود دارد، از خدمات ویزیت پزشک در کرج در منزل استفاده کنند. البته که پیش از پاندمی کرونا هم این موضوع وجود داشت و افراد با توجه به وضعیت بیمار خود گاها اقدام به آوردن پزشک به منزل می کردند. برای مثال وقتی بیمار یک سالمند باشد یا بیماری که نباید حرکت داده شود و یا حتی بیمارانی که نیاز به خدمات مراقبت های ویژه در منزل دارند نیازمند خدمات پزشک در منزل هستند. این پزشک می تواند متخصص، فوق تخصص و یا حتی پزشک عمومی باشد و تخصص مورد نظر برای درمان بیمار مورد بحث را در اختیار داشته باشد. حتی گاها همراهان بیمار نیاز به خدماتی نظیر تزریق سرم در منزل و یا به طور کلی تزریقات در منزل دارند که این خدمات به وسیله ی موسسه های ارائه دهنده ی خدمات پزشکی برای بیماران فراهم آورده شده است. در این مطلب قصد داریم تا به ویزیت پزشک در کرج پرداخته و در مورد انواع مختلف خدمات و تخصص هایی که پزشکان در منزل به بیماران ارائه می دهند به صحبت بپردازیم با ما همراه باشید.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج

ویزیت پزشک در کرج در منزل تنها منحصر به خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل نمی شود. بلکه کلیه ی خدمات  پزشک متخصص و پزشک فوق تخصص در منزل کرج را هم در بر می گیرد. لذا بر همین اساس می توانیم خدمات پزشکی ک در منزل دریافت می شوند را در دو دسته ی خدمات پزشک متخصص و خدمات پزشک فوق تخصص دسته بندی کنیم. هر یک از این دو دسته بندی خود به دسته بندی های کوچکتری تقسیم می شوند که آنها را می توان به شرح زیر به شمار آورد:

 • ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج:
 1. ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل
 2. ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل
 3. ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل
 4. ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل
 5. ویزیت پزشک متخصص بیهوشی در منزل
 6. ویزیت پزشک متخصص ارتوپد در منزل
 7. ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل
 8. ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل
 9. ویزیت پزشک متخصص زنان در منزل
 10. ویزیت پزشک متخصص ارولوژی در منزل

 

ویزیت پزشک فوق تخصص در منزل کرج:

الف. ویزیت پزشک فوق تخصص ریه در منزل

ب. ویزیت پزشک فوق تخصص کلیه و نفرولوژی در منزل

ج. ویزیت پزشک فوق تخصص گوارش در منزل

د. ویزیت پزشک فوق تخصص غدد در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

خدمات ویزیت پزشک در کرج در منزل عموما به وسیله ی موسسه های پزشکی که چنین خدماتی را برای بیماران فراهم آورده اند ارائه می شود. یکی از بهترین موسسه های مشغول به کار در این زمینه موسسه ی کیان است که در این مطلب به معرفی آن خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه ی کیان اینجا کلیک کنید.

 1. ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل کرج

یکی از انواع خدمات ارائه شده در زمینه ی ویزیت پزشک در کرج در منزل را می توان ویزیت متخصص داخلی در منزل به شمار آورد. پزشک متخصص داخلی فردی است که در حوزه ی بالینی دارای تخصص مناسب و به میزان کافی است و به کمک این دانش و تخصص وی می تواند از شیوع و یا پیشرفت برخی بیماری ها برای مریض خود پیشگیری به عمل آورد. همچنین این فرد می بایست در مورد نوع بیماری فرد و نیز نحوه ی دچار شدن وی به این بیماری اطلاعات کافی را کسب کند تا بهتر بتواند به درمان بیمار کمک کند. پس تشخیص نوع بیماری فرد در کنار انجام کارهای درمانی برای بهبود وی مهمترین وظیفه های یک پزشک متخصص داخلی است.

 1. ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل کرج

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در زمینه ی ویزیت پزشک در کرج در منزل را می توان ویزیت متخصص عفونی در منزل به شمار آورد. به طور کلی همانطور که از نام آن هم مشخص است این متخصص در زمینه ی بیماری هایی که ناشی از عفونت هستند مشغول به فعالیت است و جنبه ی عملکردی این دست از متخصصان عمدتا بالینی است. اگر شما دارای عفونتی باشید که مقاوم به درمان باشد، عفونتی که پزشک عمومی از تشخیص آن عاجز باشد، عفونتی که در آن علاوه بر عفونی شدن بدن بیمار دچار تب شدید هم باشد و سایر مواردی از این دست، آنگاه می بایست به متخصص عفونی مراجعه کنید. خدمات ویزیت دکتر در منزل این امر را برای شما بسیار آسان کرده است و شما می توانید بدون حضور در مطب پزشک و یا بیمارستان، پزشک متخصص را به منزل خود بیاورید.

 1. ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل کرج

مورد بعدی که در مورد ویزیت پزشک در خانه مطرح می شود ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل است. هنگامی که شما از یک متخصص قلب درخواست می کنید تا به منزل شما برای ویزیت بیمارتان حضور پیدا کند می توانید مواردی نظیر تعیین و مشخص کردن هر نوع نارسایی و یا مشکل در زمینه ی سیستم گردش خون و اجزای آن یعنی قلب و عروق و …، علت به وجود آمدن آن عارضه ی قلبی یا بیماری قلبی عروقی و سایر مواردی از این دست را از وی درخواست کنید. معمولا این متخصصان ابتدا کار خود را با آزمایش آغاز می کنند و سپس تشخیص خود را بیان می کنند.

 1. ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل کرج

در راستای صحبت در مورد ویزیت پزشک در کرج در منزل نوبت به ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل می رسد. این دست از متخصصان خدماتی به شرح زیر را در منزل ارائه می دهند:

 • بررسی و کمک به بیمارانی که دچار بیماری صرع بوده و یا مشکل تشنج دارند.
 • بررسی وضعیت بیمارانی که دچار سکته ی مغزی شده و در منزل بستری هستند و رسیدگی به آنها.
 • انجام ویزیت برای بیمارانی که مبتلا به ام اس هستند
 • و …
 1. ویزیت پزشک متخصص بیهوشی در منزل کرج

تخصص بعدی که در این بخش از ویزیت پزشک در کرج در منزل به آن می پردازیم ویزیت پزشک بیهوشی در منزل است. این تخصص عمدتا برای بیماران آی سی یو و یا سی سی یو که در منزل بستری هستند مورد استفاده قرار گرفته و در صورت لزوم و صلاحدید پزشک فرد می بایست از خدمات یک پزشک بیهوشی هم در منزل بهره گرفته شود.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 1. ویزیت پزشک متخصص ارتوپد در منزل کرج

ویزیت پزشک ارتوپدی در منزل را هم می توان یکی از خدماتی به شمار آورد که در موسسه های ارائه دهنده ی خدمات ویزیت پزشک در کرج در منزل ارائه می شود. با توجه به این که بیمارانی که دچار بیماری های مفصلی هستند در حرکت مشکل دارند بهتر است به عوض انتقال آنها به مطب، پزشک متخصص ارتوپد بر بالین آنها حاضر شده و معاینات لازم را بعمل آورد. این پزشک مسئولیت تشخیص بیماری و ارائه ی راهکارهای درمانی را بر عهده دارد.

 1. ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل کرج

یکی از خدمات ارائه شده در زمینه ی ویزیت پزشک در کرج در منزل را می توان ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل به شمار آورد. با توجه به حساسیت های ویژه در زمینه ی کودکان هرچه کمتر آنها را به مطب های پزشکان و یا بیمارستان ها ببریم بهتر بوده و کودک ما کمتر درگیر بیماری خواهد شد. لذا استفاده از خدمات متخصص اطفال برای کودکان در منزل می تواند بسیار مفید باشد. این فرد در زمینه ی تشخیص مشکل کودک، انجام تزریقات، انجام آزمایش های لازم و تجویز آنها، ارائه ی یک برنامه ی غذایی هماهنگ با مشکل کودک و نیز شرایط عمومی وی و حتی ارائه ی مشاوره به والدین کودک و … به افراد خدمات ارائه می دهند.

 1. ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل کرج

مورد بعدی از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج را می توان ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل بیان نمود. اگر در هر یک از قسمت های فوق الذکر دچار مشکل و ناراحتی هستید می توانید از خدمات این متخصصان در منزل بهره مند شوید. از جمله خدمات این دست پزشکان متخصص می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمک به بهبود اختلال هایی که در زمینه ی شنوایی برای فرد رخ می دهند.
 • کمک به درمان بیماری هایی نظیر سینوزیت، آلرژی و …
 • بررسی وضعیت بیمار برای تشخیص ابتلای وی به مشکلات حنجره ای، مری، مشکلات صوتی، بلع و … و نیز ارائه ی راهکارهای درمانی
 • حتی درمان بیماری های در زمینه ی سر و گردن نظیر عفونت ها، ضربه خوردن، سرطان و یا اصلاح فرم و … هم بر عهده ی متخصص گوش و حلق و بینی است.
 • و …
 1. ویزیت پزشک متخصص زنان در منزل کرج

یکی دیگر از زیرشاخه های ویزیت پزشک در کرج در منزل چیزی نیست به غیر از ویزیت پزشک متخصص زنان در منزل. ممکن است برخی خانم ها در دوران بارداری استراحت مطلق باشند و  نتوانند به پزشک مراجعه کنند که در این وضعیت استفاده از این خدمات بهترین راهکاری است که آنها در اختیار دارند. علاوه بر این ویزیت فرد به منظور رفع مشکلاتی در مورد دوران پریودی، سندروم پیش از قاعدگی، مشکلات دوران یائسگی، دریافت خدمات مربوط به تنظیم خانواده و جلوگیری از حاملگی، بیماری های مقاربتی، هرگونه مشکل در دستگاه تولید مثل مانند کیست، فیبروم، زخم های ناحیه ی تناسلی و بسیاری موارد دیگر  نیز در این خدمات ارائه می شوند.

 1. ویزیت پزشک متخصص ارولوژی در منزل کرج

از دیگر خدماتی که در ویزیت پزشک در کرج در منزل می توان از آن بهره مند شد می توان به ویزیت پزشک متخصص ارولوژی در منزل اشاره کرد. به ور کلی پزشک اورولوژ برای مردان همانند پزشک زنان برای خانم ها است. این متخصص به بررسی بیماری های ناحیه ی سیستم تولید مثل مردان و نیز سیستم مجاری ادراری و دفع ادرار می پردازد و در صورت بروز مشکل راهکارهای برای رفع آن ارائه می دهد. ناگفته نماند مورد دوم یعنی مشکلات دستگاه دفع ادرار برای خانم ها هم پیش آمده و آنها می توانند برای درمان از خدمات متخصص اورولوژی در منزل بهره مند شوند.

 

هزینه ویزیت پزشک در کرج در منزل

یکی از مهمترین مواردی که در زمینه ی ویزیت پزشک در کرج در منزل مطرح می شود را می توان  هزینه ویزیت در منزل به شمار آورد. در صورتی که این تعرفه ها و هزینه ها بسیار سنگین باشند قطعا تعداد زیادی از افراد از پس آنها بر نخواهند آمد و استفاده از خدمات حضوری در مطب و یا بیمارستان را ترجیح خواند داد. اما در مقابل به کمک دریافت خدمات ویزیت پزشک در کرج شما می توانید تا حد زیادی زمان خود صرفه جویی کرده و بدون هیچ معطلی خدمات لازم را دریافت نمایید. تصور کنید شما از حاذق ترین پزشک شهر برای درمان بیماری تان وقت گرفته اید. تنها دو الی سه ساعت شما در مسیر رفت و برگشت به مطب پزشک و منزل تلف خواهد شد. این در صورتی است که به زمانی که در مطب پزشک تلف می شود و می تواند چندين ساعت باشد هم اصلا فکر نکنیم. پس می بینید که به کمک خدمات ویزیت در منزل کرج شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید. از جمله مواردی که در تعرفه ها و هزینه های ویزیت در منزل تاثیر می گذارد می توان به مواردی نظیر هزینه ی تردد پزشک مورد نظر، هزینه ای که برای ابزارهای مورد استفاده برای معاینه و یا درمان استفاده می شود، هزینه ی دانش و تخصص آن پزشک متخصص و سایر مواردی از این دست اشاره کرد. در یکی از بهترین موسسه های ارائه دهنده ی خدمات در منزل را می توان موسسه ی کیان به شمار آورد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

الف)ویزیت پزشک در کرج در منزل (فوق تخصص ریه)

یکی از رایج ترین شاخه های ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج را می توان ویزیت پزشک متخصص ریه در منزل به شمار آورد که از خدمات این دست پزشکان متخصص و فوق تخصص به شدت استقبال می شود. خصوصا در دوران پاندمی کرونا که نیاز مبرمی به ویزیت پزشک کرونا در منزل می باشد متخصصان ریه به شدت مورد نیاز بوده و به خدماتی که آنها ارائه می دهند به شدت نیاز وجود دارد. این متخصصان وظیفه ی بررسی وضعیت مجراهای تنفسی بیماران و نیز ارائه ی راهکارهای درمانی، کمک به درمان بیمارانی که به تنگی نفس و آسم مبتلا هستند، کم به بیماران مبتلا به سرطان ریه، کمک به بیماران مبتلا به برونشیت، آمفیزم، پنومونی و غیره و سایر مواردی از این دست را برعهده دارند.

 

ب) ویزیت پزشک در کرج در منزل (فوق تخصص کلیه و نفرولوژی)

مورد بعدی از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج که قصد داریم به آن بپردازیم خدمات ویزیت پزشک متخصص کلیه و نفرولوژی در منزل است. نفرولوژی یکی از تخصص هایی است که عمدتا در زمینه ی داخلی مطرح می شود و عمده ی فعالیت وی در زمینه ی کلیه و و بیماری های کلیوی است. این فرد حتی با وجود در اختیار داشتن فوق تخصص جراح به شمار نمی آید و لذا بیماری های این حوزه را با روش هایی نظیر دیالیز، تجویز داروهای مورد نیاز، کمک به به تعادل رساندن مایعات موجود در بدن، کمک به تنظیم الکترولیت های موجود در بدن، کمک به کنترل و نیز تنظیم فشار خون در بیماران و … درمان می کند. اگر نارسایی شدید در ناحیه ی کلیه دارید، از عفونت های ادرای و یا بیماری های کلیوی که مزمن هستند رنج می برید، فشار خونتان تنظیم نبوده و سطح آن بسیار بالاست و یا حتی الکترولیت های بدنتان در تعادل نیستند می توانید از خدمات پزشک فوق تخصص نفرولوژی و کلیه در منزل کرج بهره مند شوید.

ج) ویزیت پزشک در کرج در منزل (فوق تخصص گوارش)

یکی دیگر از خدماتی که در زمینه ی ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج ارائه می شود ویزیت پزشک متخصص گوارش در منزل است. این فرد می بایست بتواند ریفلاکس را در بیمار شناسایی کرده و درمان کند، پولیپ روده، معده، التهابات لوزالمعده، سرطان کولون، بیماری های پانکراس و .. را هم در بیمار تشخیص داده و در جهت درمان آنها قدم بردارد، کلیه ی سرطان های دستگاه گوارش مانند معده، روده و بیماری های این ناحیه اعم از کبد، کیسه صفرا، معده، زخم معده و سایر مواردی از این دست را شناسایی کرده و برای درمان آنها اقدام کند.

 

ویزیت پزشک در کرج در منزل موسسه کیان

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام استفاده از خدمات ویزیت پزشک در کرج در منزل مطرح می شود قطعا موسسه ای است که ارائه دهنده ی این خدمات است. در صورتی که بتوانیم یک موسسه ی خدمات پزشکی مطرح و معتبر را انتخاب کنیم که از کادر درمان و پرسنل حرفه ای و محدب استفاده می کند می توانیم اطمینان داشته باشیم که در پروسه ی تشخیص بیماری و سپس درمان آن مشکلی به وجود نخواهد آمد.

یکی از بهترین و معتبرترین موسسه های ارائه کننده ی خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج را میتوان موسسه ی کیان به شمار آورد. شما می توانید بهترین خدمات ویزیت در منزل کرج را از موسسه ی کیان انتظار داشته باشید و در نهایت هم خدماتی با سطح کیفی بسیار بالا دریافت نمایید. این موسسه با استفاده از پرسنلی فوق العاده حرفه ای و باتجربه که در عین حال دلسوز هم هستند خدماتی با سطح کیفی فوق العاده به مشتری های خود و بیماران ارائه دهد و رضایت خاطر آنها را به ارمغان آورد. این موسسه تلاش کرده است با ارائه ی خدمات ویزیت پزشک در منزل موسسه کیان باری از روی دوش خانواده های بیماران برداشته و به آنها در راستای نگهداری و درمان بیماران یاری رساند. این موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان بوده و از این نظر هم تایید شده است. یکی از امکانات این موسسه امکان ثبت درخواست دریافت خدمات آنلاین است که بسیار مفید و کاربردی می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کرده و پاسخ کلیه ی پرسش های خود را پیدا کنید.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

خدمات

[sliding_box image=”1381″ title=”تزریق سرم در منزل” link=”https://kianmeds.com/serum-injection-at-home/”][sliding_box image=”467″ title=”تزریقات در منزل” link=”https://kianmeds.com/injections-at-home/”][sliding_box image=”1407″ title=”تزریق آمپول رمدسیویر در منزل” link=”https://kianmeds.com/inject-remedesivir-at-home/”][sliding_box image=”848″ title=”وصل سوند ادراری در منزل” link=”https://kianmeds.com/urine-catheter-at-home/”][sliding_box image=”842″ title=”ساکشن بیمار در منزل” link=”https://kianmeds.com/suctioning-the-patient-at-home/”]
برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest