غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل کرج شبانه روزی [تمام مناطق + متخصص]

ویزیت پزشک در منزل کرج

آیا می دانید که خدمات درمانی را می توان بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی دریافت کرد؟ تنها با یک تماس ، بهترین و مجرب ترین پزشک جهت ویزیت در منزل کرج در اختیار شماست. برای تحقق این امر می توانید از طریق موسسات معتبر فعال در زمینه اقدام کنید. مرکز کیان مفتخر است که با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل کرج شبانه روزی ، این امکان را برای شما به صورت 24 ساعته فراهم نموده است. 

معیار گزینش برای اعزام بهترین متخصص جهت ارائه خدمات دکتر در منزل کرج ؛ رعایت اصول قانونی ، سلامت اخلاقی _ روانی ، دانش علمی و آشنایی با متدهای پزشکی مدرن بوده است. اطمینان داشته باشید تمامی مدارک هویتی ، تحصیلات دانشگاهی ، رزومه کاری از پزشکان اعزامی اخذ گردیده است. مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مهارت تشخیصی بالا ناشی از سابقه بالای 12 سال کار در بیمارستان های معتبر تهران یا کرج می تواند دلیلی برای درخواست ویزیت پزشک در منزل کرج باشد.

ویزیت پزشک در منزل کرج . ویزیت دکتر در منزل کرج

تعرفه ویزیت در منزل کرج شبانه روزی 

افرادی که به دنبال حضور دکتر جهت ویزیت در منزل کرج و اطلاعاتی درباره تعرفه آن هستند باید توجه داشته باشند که هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل کرج با متخصص برابر نیست و حتما قیمت پزشک عمومی در خانه کمتر می باشد. تعرفه ای که از سوی کارشناسان اعلام می شود فقط مختص به ویزیت است بدین معنی که اگر متخصص ؛ نیاز شما به سایر خدمات پزشکی در منزل از جمله تزریق سرم کرج را تشخیص دهد ، هزینه آنها جداگانه محاسبه می گردد. 

نرخ یا تعرفه ویزیت در منزل پزشک یا متخصص کرج بر اساس ابلاغیه ای است که وزارت بهداشت در سال 1401 به موسسات درمان در منزل کرج اعلام نموده. موسسه کیان به عنوان رابط بین پزشکان و بیماران عمل می کند ما سعی نموده ایم صداقت و حس انساندوستی بر این روابط حاکم باشد پس ، هزینه ویزیت در منزل کرج شبانه روزی حتما به صورت شفاف ، منصفانه و با در نظر گرفتن تمام شرایط ( خدمات در روز های تعطیل پنج شنبه و جمعه _ ساعات بعد نیمه شب ) خواهد بود.

بیمه و کاهش هزینه ویزیت پزشک در منزل کرج

طبیعی است با پرداخت هایی که به شرکت های بیمه جهت استفاده از خدمات درمانی داشته اید در صدد تاثیر گذاری این بیمه ها و کاهش هزینه ویزیت پزشک در منزل کرج باشید. به اطلاع می رسانیم که دو نکته را فراموش نکنید 1. همه پزشکان با همه بیمه ها قرارداد ندارند. 2. هر شرکت بیمه ای ؛ نوع خاصی از خدمات رو پوشش می دهد.

 لذا از شما خواهشمندیم هنگام تماس با کارشناسان مرکز شبانه روزی کیان جهت اعزام دکتر در منزل ، نوع دفترچه خدمات درمانی خود اعم از : نیروهای مسلح ، تکمیلی ، تامین اجتماعی ، طلایی ، سلامت ، فرهنگیان و.. را ذکر کنید تا با توجه به اطلاعاتی که از مرکز اعزام پزشک به منزل کرج یعنی کیان دریافت می کنید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در صورت نیاز ؛ برگه حاوی اطلاعات ویزیت بیمار در منزل کرج به شما جهت ارائه به شرکت های بیمه ای داده می شود.

وظایف پزشک در خانه کرج

تکمیل اطلاعات

جمع آوری اطلاعات ؛ پایه ی امر درمان است. بدین معنی که بدون داشتن اطلاعات جامع از سابقه پزشکی ، شرایط اجتماعی ، فیزیولوژیک بدنی ( بارداری ) و.. درمان امکانپذیر نیست.  معاینه پزشک در خانه کرج در جهت تکمیل همین اطلاعات خواهد بود.  

تشخیص بیماری

بعد از معاینه بیمار در منزل ؛ پزشک آزمایشات تشخیصی مانند : آزمایش خون و ادرار ، نمونه برداری بیوپسی ، عکسبرداری های سونوگرافی یا رادیولوژی ، اکو و… را تجویز می کند. این آزمایشات همراه با اطلاعات محیطی منجر به تشخیص بهتر میشود.

درمان بیماری

روش درمان بر اساس : شدت بیماری ، سن بیمار ، توان دفاعی بدن و…. انتخاب می شود که از درمان دارویی تا جراحی متغیر می باشد. در صورتی که بدن بیمار ، پاسخ مناسب به یک دارو یا شیوه درمانی ندهد دکتر می تواند روش آن را تغییر دهد.

پیگیری روند درمان

برای خوانش جواب آزمایشاتی که نیاز به زمان دارند یا تجویز نسخه مجدد می توانید از ویزیت در منزل استفاده کنید. ضمن اینکه برخی از بیماری ها با یک جلسه ویزیت ، درمان نمی شوند و نیاز به چندین جلسه حضور پزشک در خانه وجود دارد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

1. نام و نام خانوادگی

2. حساسیت دارویی​

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت و سن

ویزیت پزشک در منزل کرج . مرکز شبانه روزی کیان

مزایای خدمات درمانی در منزل کرج

شما مُخَیَر هستید بین خدمات درمانی در منزل استان البرز و دریافت این خدمات از طریق مراکز بهداشتی ، یکی را انتخاب کنید. انتخابی بهتر است که تمام اِلمان های موجود را بررسی و صحت سنجی کند. مزایای انتخاب مرکز خدمات درمان در منزل کرج یعنی کیان عبارتند از :

  • دریافت درمان اختصاصی ( تمرکز پزشک فقط مختص به یک بیمار است)
  • جلوگیری از ابتلا به بیماری های مسری مانند کرونا و آنفولانزا 
  • عدم زمینه سازی برای ابتلا به بیماری های مزمن مانند آسم و بیماری های قلبی (دروی از آلودگی هوا و صوتی )
  • دروی از عفونت مقاوم بیمارستانی
  • آرامش بیشتر با ویزیت بیمار در منزل کرج ( عدم تجربه ترافیک شهری و صحنه های مایوس کننده بیمارستان)
  • کاهش خستگی ناشی از جابه جایی و تردد در سطح شهر با ویزیت پزشک در منزل کرج
  • صرفه جویی زمان در اثر عدم اتلاف وقت پشت در مطب های شخصی و مراکز درمانی کرج
  • دریافت شبانه روزی ویزیت پزشک در خانه کرج
  • دریافت خدمات درمانی به صورت همزمان ( تجهیزات پزشکی مانند: سونوگرافی ، اکو ، رادیولوژی در منزل با متخصص ارسال میشود.) 

گیرندگان خدمات پزشکی در منزل کرج

خدمات پزشکی در منزل در استان کرج توسط موسسه پرستاری در منزل کیان به کدام اقشار و افراد ارائه می شود؟

ویزیت در منزل کرج . مرکز خدمات پزشکی در منزل کیان

زنان

همانگونه که می دانید فیزیولوژیک و ماهیت بدن بانوان با آقایان متفاوت می باشد از این رو بیماری ها و مشکلات مختص به خود را دارند. تازه های ویزیت پزشک در منزل کرج مربوط به زنان در اختیار بانوان ساکن در تمامی مناطق استان البرز خواهد بود، منوط به اینکه پزشکان و متخصصین مرکز کیان را برای درمان خود در خانه انتخاب کنند.

 حجب و حیای زنان ایران زمین و فرهنگ عرفی و شرعی باعث شده است که ما ویزیت دکتر یا اعزام پرستار را جهت راحتی بانوان با پرستار زن و پزشک خانم در منزل کرج ارائه دهیم. بهترین خدمات پزشکی در خانه کرج از جمله ویزیت متخصص زنان با مرکز کیان در انتظار شماست.

مردان

دستگاه تناسلی مردان و بیماری های مربوط به آن نیاز به متخصص اورولوژی دارد که درمان این مشکلات با ویزیت دکتر آقا در منزل کرج امکانپذیر است. 

کلیه خدمات پزشکی و پرستاری کرج با مجرب ترین و بهترین پزشک مردان و پرستاران مرد به صورت شبانه روزی برای ساکنین همه مناطق این استان با مرکز معتبر کیان در دسترس می باشد. سلامتی آقایان می تواند با ویزیت دکتر عمومی در منزل کرج یا انواع متخصص پیگیری شود. این امر ، بسته به انتخاب شماست.

کودکان

بیماری در اطفال از چندین لحاظ اهمیت پیدا می کند هرچه تن کودک درحال مبارزه با بیماری باشد رشد او به تعویق می افتد دومین اثر بیماری را می توان در حوزه تخریب روح و روان کودکان بررسی کرد. ویزیت پزشک عمومی در منزل کرج برای تمامی رده های سنی از جمله کودکان قابل دریافت است.

 از مزیت های خدمات پزشکی ارائه شده توسط کیان این است که ویزیت پزشک در منزل کرج شبانه روزی است و با بهترین متخصص کودکان با هر گرایشی انجام می شود. پزشکان اعزامی جهت درمان بهتر اطفال به علوم روانشناختی کودکان و نوزادان مسلط هستند.

ویزیت در منزل معلولان کرج یا البرز . مرکز خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی کیان

معلولان

افراد کم توان حرکتی یا معلولان به دلیل ساختار بد و ناهماهنگ شهری برای رفت و آمد در سطح شهر با مشکلات عدیده ای روبرو هستند. استان البرز را وقتی می توانیم پیشرفته بدانیم که شانس درمان و برخورداری از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کرج برای همگان یکسان باشد. 

ما در راستای تحقق این امر و اجرای عدالت اجتماعی و درمانی کوشیده ایم. ویزیت در منزل معلولان ، تنها یکی از خدمات ما در این حوزه می باشد که اعزام پزشک درب منزل کرج را برعهده دارد.

سالمندان

هر چه عمر انسان جلو می رود ضعف عمومی و مشکلات ناشی از آن از قبیل زمین خوردن همراه با شکستکی استخوان ها بیش از پیش برای فرد سالمند اتفاق می افتد. مراقبت از سالمند دغدغه خانواده هاست. ویزیت متخصص سالمندان در منزل کرج به شما کمک می کند دوره درمان را به استراحت بپردازید تا اینکه با تنی رنجور در سطح شهر از این مرکز درمانی به آن یکی تردد کنید.

 همه ما دوره سالمندی و بازنشستگان را با کیسه ای از داروهای فشارخون ، چربی ، دیابت و…. می شناسیم که یقینا برای تمدید نسخه ( گرفتن مجدد دارو ) یا نوشتن آزمایش چکاپ و حتی تفسیر عکسبرداری ها به ویزیت سالمندان در منزل کرج با پزشک متخصص و عمومی احتیاج پیدا می کنیم.

 همچنین پزشک حین ارائه خدمات دکتر در منزل کرج وظیفه : نوشتن آزمایش اولیه ، تفسیر برگه آزمایش ، درمان انواع بیماری ها ، مشاوره درباره نوع درمان ، دوز دارو ها و … را بر عهده دارد.

ویژگی خدمات ویزیت در منزل کرج

آگاهی از ویژگی های خدمات ویزیت در منزل کرج به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. آنها را در زیر با هم مرور می کنیم :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات ویزیت دکتر در منزل کرج با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد. 

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد ، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت پزشک در منزل کرج در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

دکتر جهت ویزیت بیمار در منزل کرج

اگر به دنبال دکتر در کرج برای ویزیت در منزل هستید توجه داشته باشید نوع بیماری شما مطرح نیست ایدز باشد یا سرطان ، بهترین درمان شناخته شده روز دنیا را دریافت خواهید کرد. مراکز خدمات درمانی در منزل سعی نموده اند کارآزموده ترین و حاذق ترین پزشکان را به خدمت بگمارند. موسسه شبانه روزی کیان به گواه متقاضیان به عنوان بهترین مرکز درمان در منزل کرج و پایتخت مطرح است.

 بیماری های زیادی در سطح جهان شناخته شده است و بسیاری نیز مانند کرونا به مرور زمان پدید می آیند که به آنها نوپدید می گویند ویزیت پزشک در منزل کرج برای درمان انواع بیماریها و حتی ویزیت بیماران کرونایی کاربرد دارد. اکثر مراجعه کنندگان دارای بیماری های زیر هستند:

کرونا

در حال حاضر با شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن نیاز به پزشکان و خصوصا پزشکانی که در منزل هم حاضر می شوند و به ارائه ی خدمات به بیماران می پردازند از اهمیت بالایی برخوردار است. عموم افراد در این وضعیت ترجیح میدهند به جای حضور در مراکز درمانی که ریسک آنها بالا است و خطر ابتلا به این ویروس وجود دارد، از خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج استفاده کنند.

 ویروس کرونا با جهش سویه های آن ( غالبا دلتا و اومیکرون ) شناخته می شود. اکثریت افراد بزرگسال را درگیر می کند. سالمندانی که دارای بیماری های زمینه ای هستند جزء گروه های آسیب پذیر در برابر این بیماری به شمار می روند. ویزیت دکتر متخصص در منزل کرج برای بیماران کرونایی به صورت شبانه روزی در کمترین زمان صورت می پذیرد.

بیماران خاص

پیش از پاندمی کرونا افراد با توجه به وضعیت بیمار خود گاها اقدام به آوردن پزشک به منزل می کردند. برای مثال وقتی بیمار یک سالمند باشد یا بیماری که نباید حرکت داده شود و یا حتی بیمارانی که نیاز به خدمات مراقبت های ویژه در منزل دارند، نیازمند خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج هستند.

 این پزشک می تواند متخصص ، فوق تخصص و یا حتی پزشک عمومی باشد و تخصص مورد نظر برای درمان بیمار مورد بحث را در اختیار داشته باشد. بیماری هایی مانند : ایدز ، سرطان ، شکستگی ها ، کبد چرب ، هپاتیت ، دیابت ، فشارخون و کلسترول بالا ، واریس و.. جزء بیماری های خاص هستند که می توان با ویزیت شبانه روزی کرج به درمان آنها پرداخت. 

خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرج این امکان را برایتان محقق کرده است که دکتر در زمینه های : مشاوره پزشکی آنلاین و تلفنی در کرج ، تفسیر جواب آزمایش ، تمدید نسخه و گرفتن دوباره دارو ها ، خوانش و تعیین دوز مصرفی دارو ، راهنمایی درباره عوارض دارو و انتخاب صحیح شیوه درمانی با شما همراه باشد.

گاستروآنتریت

به التهاب و عفونت روده ها که منجر به اسهال و استفراغ شدید می شود گاستروآنتریت می گویند. اسهال و تهوع علامت اکثر بیماری هاست. اغلب افراد از ویزیت پزشک در منزل کرج برای نوشتن سرم و تشخیص نوع بیماری استفاده می کنند. اعزام به موقع دکتر به خانه متقاضیان در کرج مانع از هدر رفت آب و مایعات بدن شده و انرژی بیمار را برای مبارزه با بیماری ذخیره می کند.

ویزیت پزشک در منزل کرج . ویزیت بیمار در منزل کرج . پزشک در خانه کرج .

بیماری قلبی

با همه گیری کرونا و تبدیل آن به اپیدمی ؛ تمام حوس ها به بیماری های میکروبی پرت شد غافل از اینکه بیماری هایی مثل مشکلات قلبی با قرنطینه خانگی و ادامه سبک غلط زندگی ( عدم تحرک _ یک جا نشینی ) زمینه خطرساز بودن کرونا را نیز فراهم می کنند. اکنون که کرونا فروکش کرده باید تا مدت ها منتظر عواقب و پیامدهای این ویروس بر زندگی افراد باشیم. ویزیت پزشک در منزل کرج برای بیماران قلبی نقش حیاتی را ایفا می کند. 

زیرا خدمات درمانی در منزل کرج آنان را از تماس با آلاینده های شهری مصون می دارد و زمانی که نجات جان در بند تک تک ثانیه هاست این سرعت بالای اعزام پزشک متخصص به منزل جهت ویزیت است که نجات بخش است.

گرمازدگی

ویزیت پزشک در منزل کرج در مناطق گرم و خشک نظیر استان البرز با شروع فصول گرم سال که امکان وقوع گرمازدگی بالا می رود از اهمیت بالایی برخوردار است. اکنون فکر کنید فرد به بیماری دیگری نیز نظیر فشار خون بالا دچار باشد با وقوع گرمازدگی که ناشی از تردد در سطح شهر است بیماری او شدت خواهد یافت اعزام پزشک درب منزل در استان کرج باعث می شود علاوه بر درمان اولیه فشار خون در منزل ؛ دیگر گرمازدگی را تجربه نکنید در صورتی که گرمازده شده اید نیز ویزیت دکتر در خانه کرج برای تجویز دارو و سرم جهت کاهش دمای بدن و جبران تعریق زیاد کمک کننده است.

خدمات پرستاری در منزل کرج . خدمات درمانی در منزل کرج .

خدمات پزشکی در استان البرز

آیا به توان و اهمیت خدمات پزشکی در استان کرج واقف اید؟ تاکنون به اهمیت آن پرداختیم وقت آن است که به خدمات ارائه شده زیر مجموعه آن بپردازیم. هرگونه خدمات پزشکی و پرستاری که تصور کنید با مرکز اعزام دکتر درب منزل برای شما در دسترس می باشد.

 حتما می خواهید بدانید چگونه و چه مواردی را در برمی گیرد؟ امروز تصور اینکه تجهیزات عکسبرداری مانند: اکوقلب ، سونوگرافی ، نوار قلب یا لوازم اتاق icu در منزل برای درمان مورد استفاده قرار گیرد دور از ذهن نیست. این دستگاه ها را به گونه ساخته اند که سبک و قابل حمل به منزل متقاضیان باشد در عین اینکه دقت آن ها را نیز بالا برده اند. 

هرگونه عکسبرداری (بجز سی تی اسکن ) ، معاینات و خدمات پزشکی ، تزریق در محل ، اعزام آمبولانس و انواع متخصص و پزشک عمومی ، خدمات پرستاری در منزل کرج را می توانید به صورت شبانه روزی با بهترین پزشکان و پرستاران تجربه کنید.

انواع خدمات درمانی در منزل کرج

آیا از وجود مراکز ارائه دهنده انواع خدمات درمانی در منزل کرج باخبرید ؟ بعد از همه گیری کرونا ؛ تمرکز دولت بر اشاعه و حمایت از موسسات خصوصی ارائه دهنده خدمات درمان در خانه بوده است و تعداد بی شماری در این زمینه فعال هستند. این موسسات برای تداوم فعالیت و حیات خود نیازمند جلب رضایت بیماران هستند بنابراین برای گزینش از بین ده ها هزار پزشک در ایران ، ملاک های سختگیرانه ای را اعمال کرده اند.

 شما با درخواست از مراکز خدمات درمانی در منزل کرج سعی می کنید که انتخاب پیشرفته ترین تجهیزات و بهترین پزشکان را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. در این مطلب قصد داریم تا به ویزیت پزشک در منزل کرج پرداخته و در مورد انواع مختلف خدمات و تخصص هایی که پزشکان در منزل به بیماران ارائه می دهند به صحبت بپردازیم با ما همراه باشید.

ویزیت پزشک عمومی در منزل کرج

ویزیت پزشک عمومی در منزل کرج امکانی است موسسه کیان برای متقاضیان آن به صورت شبانه روزی محقق نموده است. حتی گاها همراهان بیمار نیاز به خدماتی نظیر تزریق سرم در منزل و یا به طور کلی تزریقات در منزل دارند که این خدمات به وسیله ی موسسه های ارائه دهنده ی خدمات پزشکی برای بیماران فراهم آورده شده است. پزشک عمومی خوب خانم یا آقا در کرج با حضور در خانه بیماران به معاینه و تشخیص بیماری می پردازد.

 او شما را در صورت نیاز به معاینه دقیق تر یا مشورت با متخصص به این پزشکان ارجاع خواهد داد. نیاز نیست برای خواندن یک نسخه یا تمدید آن حتما از مهارت یا ویزیت متخصص استفاده کنید. مشاوره آنلاین یا ویزیت تلفنی دکتر عمومی در منزل کرج می تواند شما را از طی کردن مسیر خانه تا مراکز درمانی بی نیاز کند. دسترسی به بهترین پزشک عمومی در گلشهر ، ماهدشت ، گوهردشت ، فردیس ، مهرشهر ، چهارراه طالقانی و سایر مناطق کرج برای ویزیت بیمار کرونایی و سایر بیماری ها به صورت 24 ساعته خواهد بود.

ویزیت پزشک عمومی در منزل کرج . بهترین پزشک عمومی در کرج . پزشک عمومی خوب در کرج . دکتر عمومی کرج . پزشکان عمومی

ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج

پزشک متخصص دارای تحصیلات علمی در یک گرایش خاص از پزشکی است. این متخصصین در مطب ها ، بیمارستان های خصوصی و دولتی ، کلینیک ها و مراکز درمانی مشغول به کارند اما امروزه با خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج می توان به این پزشکان در خانه دسترسی داشت. علاوه بر ویزیت پزشک عمومی ، کلیه خدمات درمانی با پزشک متخصص و پزشک فوق تخصص در منزل کرج نیز انجام می شود.

 لذا بر همین اساس می توانیم خدمات پزشکی که در منزل دریافت می شوند را در دو دسته ی خدمات دکتر متخصص و خدمات پزشک فوق تخصص دسته بندی کنیم. هر یک از این دو دسته بندی خود به دسته بندی های کوچکتری تقسیم می شوند که آنها را می توان به شرح زیر به شمار آورد:

ویزیت انواع پزشک متخصص در منزل کرج

  1. ویزیت متخصص داخلی در منزل کرج
  2. ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل
  3. ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل
  4. ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل
  5. ویزیت پزشک متخصص بیهوشی در منزل
  6. ویزیت پزشک متخصص ارتوپد در منزل
  7. ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل
  8. ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل
  9. ویزیت پزشک متخصص زنان در منزل
  10. ویزیت پزشک متخصص اورولوژی در منزل

 

ویزیت انواع پزشک متخصص در منزل کرج 

کمتر مرکز خدمات درمانی در خانه را می توانید بیابید که همه انواع پزشک متخصص در منزل کرج را در اختیار داشته باشد و آنها را به صورت شبانه روزی به خدمت شما بگمارد. متخصصانی از هر دو جنسیت آقا و خانم که آماده اعزام پزشک درب منزل بیماران هستند.


انواع پزشک متخصص در منزل کرج . ویزیت پزشک در منزل کرج . ویزیت در منزل

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل کرج

یکی از انواع خدمات ارائه شده در زمینه ی خدمات پزشکی کرج را می توان ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل به شمار آورد. متخصص داخلی فردی است که در حوزه ی بالینی دارای تخصص مناسب و به میزان کافی است و به کمک این دانش و تخصص وی می تواند از شیوع و یا پیشرفت برخی بیماری ها برای مریض خود پیشگیری به عمل آورد. همچنین این فرد می بایست در مورد نوع بیماری فرد و نیز نحوه ی دچار شدن وی به این بیماری اطلاعات کافی را کسب کند تا بهتر بتواند به درمان بیمار کمک کند.

پس تشخیص نوع بیماری فرد در کنار انجام کارهای درمانی برای بهبود وی از مهمترین وظایف یک دکتر داخلی خوب در کرج است. آیا می دانید متخصص داخلی کرج در مناطقی مانند گوهردشت ، گلشهر ، فردیس ، عظیمیه و.. به افراد بالای 18 سال خدمات درمانی ارائه می دهد. بله درست متوجه شده اید این پزشکان فقط بیماری های بزرگسالان را درمان می کنند و مجوز جراحی ندارند اما از لحاظ علمی از فوق تخصص ها بالاترند چه بسا استاد فوق تخصص ها به شمار روند.

پزشک داخلی در منزل کرج . دکتر داخلی در منزل کرج . پزشک متخصص داخلی در منزل گوهردشت ، فردیس ، عظیمیه ، گلشهر کرج

ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل کرج

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در زمینه ی ویزیت پزشک در منزل کرج را می توان ویزیت متخصص عفونی در منزل به شمار آورد. به طور کلی همانطور که از نام آن هم مشخص است این متخصص در زمینه ی بیماری هایی که ناشی از میکروارگانیسم مانند کرونا ، آنفولانزا ، ایدز ، سل و.. هستند مشغول به فعالیت است و جنبه ی عملکردی این دست از متخصصان عمدتا بالینی است.

 اگر شما دارای عفونتی باشید که مقاوم به درمان باشد، عفونتی که پزشک عمومی از تشخیص آن عاجز باشد، عفونتی که در آن علاوه بر عفونی شدن بدن بیمار دچار تب شدید هم باشد و سایر مواردی از این دست، آنگاه می بایست به متخصص عفونی مراجعه کنید. خدمات ویزیت دکتر در منزل کرج این امر را برای شما بسیار آسان کرده است و شما می توانید بدون حضور در مطب پزشک و یا بیمارستان ، پزشک متخصص یا فوق تخصص را به منزل خود بیاورید. 

بهترین متخصص عفونی در کرج برای کرونا و سایر بیماری ها با منشا میکروبی در اختیار اهالی محمدشهر ، خیابان بهار ، فردیس ، هفت تیر و.. خواهد بود منوط به اینکه خدمات پزشکی در منزل کیان را انتخاب کنند.

ویزیت متخصص عفونی در منزل کرج . ویزیت در منزل کرج . ویزیت پزشک کرج

ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل کرج

مورد بعدی که در مورد ویزیت پزشک در خانه مطرح می شود ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل کرج است. هنگامی که شما از یک دکتر قلب خوب درخواست می کنید تا به منزل شما برای ویزیت بیمارتان حضور پیدا کند می توانید مواردی نظیر تعیین و مشخص کردن هر نوع نارسایی و یا مشکل در زمینه ی سیستم گردش خون و اجزای آن یعنی قلب و عروق و …، علت به وجود آمدن آن عارضه ی قلبی یا بیماری قلبی عروقی و سایر مواردی از این دست را از وی درخواست کنید.

 معمولا این متخصصان ابتدا کار خود را با آزمایش آغاز می کنند و سپس تشخیص خود را بیان می کنند. بهترین متخصص قلب در منزل کرج برای ساکنین عظیمیه ، فردیس ، گلشهر ، مهرشهر ، هفت تیر ، مهرشهر ، گوهردشت ، چهارراه طالقانی و.. به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه یا صبح و عصر با یک تماس در خدمت شماست.

متخصص قلب در منزل کرج . دکتر قلب و عروق خوب در منزل کرج صبح

ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل کرج

در راستای صحبت در مورد ویزیت پزشک در منزل کرج ، نوبت به ویزیت پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل می رسد. اگر به دنبال خدمات درمانی در خانه ازجمله ویزیت بهترین متخصص مغز و اعصاب کرج برای حضور در منزل تان در فردیس ، مهرشهر ، طالقانی ، گلشهر و..  هستید مژده که با ما آن را به صورت 24 ساعته (شبانه روزی ) و در روز های تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه یا نوبت عصر و صبح تجربه خواهید کرد. این دست از متخصصان خدماتی به شرح زیر را در خانه بیماران ارائه می دهند:

  • بررسی و کمک به بیمارانی که دچار بیماری صرع بوده و یا مشکل تشنج دارند.
  • بررسی وضعیت بیمارانی که دچار سکته ی مغزی شده و در منزل بستری هستند و رسیدگی به آنها.
  • انجام ویزیت برای بیمارانی که مبتلا به ام اس هستند.
  • و …

متخصص مغز و اعصاب کرج در منزل . ویزیت دکتر در منزل کرج

ویزیت پزشک متخصص بیهوشی در منزل کرج

تخصص بعدی که در این بخش از ویزیت پزشک در منزل کرج به آن می پردازیم ویزیت پزشک متخصص بیهوشی در منزل است. این تخصص عمدتا برای بیماران آی سی یو و یا سی سی یو که در منزل بستری هستند مورد استفاده قرار گرفته و در صورت لزوم و صلاحدید دکتر فرد می بایست از خدمات یک پزشک بیهوشی خوب هم در منزل بهره گرفته شود. ویزیت متخصص بیهوشی در منزل کرج . ویزیت دکتر بیهوشی در منزل کرج

ویزیت پزشک متخصص ارتوپد در منزل کرج

ویزیت پزشک ارتوپدی در منزل کرج را هم می توان یکی از انواع خدماتی پزشکی به شمار آورد که در موسسه های ارائه دهنده ی خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج ارائه می شود. با توجه به اینکه بیماران دچار شکستگی استخوان و بیماری های مفصلی در حرکت مشکل داشته و نیازمند دکتر ارتوپد هستند بهتر است به عوض انتقال آنها به مطب، دکتر متخصص ارتوپد بر بالین آنها حاضر شده و معاینات لازم را بعمل آورد. این پزشک مسئولیت تشخیص بیماری و ارائه ی راهکارهای درمانی را بر عهده دارد.

ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل کرج

یکی از خدمات ارائه شده در زمینه ی ویزیت پزشک در منزل کرج را می توان ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل به شمار آورد. با توجه به حساسیت های ویژه در زمینه ی کودکان هرچه کمتر آنها را به مطب های پزشکان و یا بیمارستان ها ببریم بهتر بوده و کودک ما کمتر درگیر بیماری خواهد شد. لذا استفاده از خدمات متخصص اطفال برای کودکان در منزل می تواند بسیار مفید باشد. 

دکتر کودکان در زمینه ی تشخیص مشکل کودک، انجام تزریقات، انجام آزمایش های لازم و تجویز آنها، ارائه ی یک برنامه ی غذایی هماهنگ با مشکل کودک و نیز شرایط عمومی وی و حتی ارائه ی مشاوره به والدین کودک و … به افراد خدمات ارائه می دهند. دکتر متخصص اطفال در منزل کرج برای ساکنین مهرشهر ، عظیمیه ، فردیس ، گوهردشت ، چهارراه طالقانی و…به صورت شبانه روزی فعال است.

ویزیت پزشک متخصص کودکان در منزل کرج . دکتر اطفال در خانه کرج . فوق تخصص کودکان کرج

ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل کرج

مورد بعدی از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج را می توان ویزیت دکتر گوش و حلق و بینی در خانه بیان نمود. اگر در هر یک از قسمت های فوق الذکر دچار مشکل و ناراحتی هستید می توانید از خدمات این متخصصان بهره مند شوید. بهترین فوق تخصص و متخصص گوش و حلق و بینی کرج برای مناطق گوهردشت ، فردیس ، عظیمیه ، گلشهر ، مهرویلا ، مهرشهر ، چهارراه طالقانی و.. در نوبت صبح و عصر با یک تماس جهت ویزیت در منزل به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل حضور می یابد. از جمله خدمات این دست پزشکان متخصص می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمک به بهبود اختلال هایی که در زمینه ی شنوایی برای فرد رخ می دهند.
  • کمک به درمان بیماری هایی نظیر سینوزیت ، آلرژی و …
  • بررسی وضعیت بیمار برای تشخیص ابتلای وی به مشکلات حنجره ای، مری، مشکلات صوتی، بلع و … و نیز ارائه ی راهکارهای درمانی
  • حتی درمان بیماری های در زمینه ی سر و گردن نظیر عفونت ها، ضربه خوردن، سرطان و یا اصلاح فرم و … هم بر عهده ی متخصص گوش و حلق و بینی است.
  • و …

ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی کرج در منزل . ویزیت دکتر متخصص در منزل کرج

ویزیت پزشک متخصص زنان در منزل کرج

یکی دیگر از زیرشاخه های ویزیت پزشک در منزل کرج چیزی نیست به غیر از ویزیت پزشک متخصص زنان در منزل . ممکن است برخی خانم ها در دوران بارداری استراحت مطلق باشند و نتوانند به دکتر بانوان مراجعه کنند که در این وضعیت استفاده از این خدمات بهترین راهکاری است که آنها در اختیار دارند. علاوه بر این ویزیت فرد به منظور رفع مشکلاتی در مورد دوران پریودی ، سندروم پیش از قاعدگی ، مشکلات دوران یائسگی ، دریافت خدمات مربوط به تنظیم خانواده و جلوگیری از حاملگی ، بیماری های مقاربتی مانند زگیل تناسلی ، هرگونه مشکل در دستگاه تولید مثل مانند کیست ، فیبروم ، زخم های ناحیه ی تناسلی و بسیاری موارد دیگر نیز در این خدمات ارائه می شوند. 

خرید واکسن گارداسیل در کرج از موسسه کیان برای پیشگیری از زگیل تناسلی ، یک راه حل قطعی است.

هر گونه مشکلی که داشته باشید با ویزیت بهترین دکتر زنان کرج به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه و نوبت صبح و عصر در مناطق : فردیس ، گلشهر ، عظیمیه ، گوهردشت ، چهارراه طالقانی ، مهرشهر ، جهانشهر ، هفت تیر ، باغستان و.. قابل درمان است.

آشنایی با : طرح درمان در منزل تهران 

ویزیت پزشک متخصص زنان کرج در منزل . ویزیت دکتر فوق تخصص زنان کرج فردیس ، گلشهر ، عظیمیه

ویزیت پزشک متخصص ارولوژی در منزل کرج

از دیگر خدماتی که در ویزیت پزشک در منزل کرج می توان از آن بهره مند شد می توان به ویزیت پزشک متخصص ارولوژی در منزل اشاره کرد. به طور کلی پزشک اورولوژی برای مردان همانند پزشک زنان برای خانم ها است. این متخصص به بررسی بیماری های ناحیه ی سیستم تولید مثل مردان و نیز سیستم مجاری ادراری ، کلیه و دفع ادرار می پردازد و در صورت بروز مشکل راهکارهای برای رفع آن ارائه می دهد.

 ناگفته نماند مورد دوم یعنی مشکلات دستگاه دفع ادرار برای خانم ها هم پیش آمده و آنها می توانند برای درمان از خدمات دکتر اورولوژی خانم در منزل کرج بهره مند شوند.بهترین پزشک فوق تخصص یا متخصص اورولوژی کرج در خدمت گذاری به ساکنان : عظیمیه ، فردیس ، مهرشهر ، هفت تیر ، چهارراه طالقانی و سایر مناطق این استان تردید نخواهد کرد مادامی که از طریق مرکز اعزام پزشک به منزل کیان درخواست خود را مطرح کنید.

پزشک متخصص اورولوژی کرج در منزل . دکتر اورولوژی در کرج فردیس ، مهرشهر ، عظیمیه ، طالقانی ، هفت تیر و.. در خانه

هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج

یکی از مهمترین مواردی که در زمینه ی ویزیت پزشک در منزل کرج مطرح می شود را می توان هزینه ویزیت دکتر متخصص در منزل به شمار آورد. در صورتی که این تعرفه ها و هزینه ها بسیار سنگین باشند قطعا تعداد زیادی از افراد از پس آنها بر نخواهند آمد و استفاده از خدمات حضوری در مطب و یا بیمارستان را ترجیح خواند داد. 

اما در مقابل به کمک دریافت خدمات ویزیت پزشک در کرج شما می توانید تا حد زیادی زمان خود صرفه جویی کرده و بدون هیچ معطلی خدمات لازم را دریافت نمایید. تصور کنید شما از حاذق ترین پزشک شهر برای درمان بیماری تان وقت گرفته اید. تنها دو الی سه ساعت شما در مسیر رفت و برگشت به مطب پزشک و منزل تلف خواهد شد. 

این در صورتی است که به زمانی که در مطب پزشک تلف می شود و می تواند چندين ساعت باشد هم اصلا فکر نکنیم. پس می بینید که به کمک خدمات ویزیت در منزل کرج شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید. از جمله مواردی که تعرفه یا هزینه ویزیت متخصص در منزل کرج را تحت تاثیر قرار می دهد ، مواردی نظیر : هزینه ی تردد پزشک مورد نظر ، هزینه ابزارهای مورد استفاده برای معاینه و یا درمان ، هزینه ی دانش و تخصص آن پزشک متخصص و سایر مواردی از این دست اشاره کرد. 

در یکی از بهترین موسسه های ارائه دهنده ی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را می توان موسسه ی کیان به شمار آورد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

ویزیت پزشک فوق تخصص در منزل کرج

الف. ویزیت پزشک فوق تخصص ریه در منزل کرج

ب. ویزیت پزشک فوق تخصص کلیه و نفرولوژی کرج

ج. ویزیت پزشک فوق تخصص گوارش کرج

د. ویزیت پزشک فوق تخصص غدد در خانه کرج

خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج عموما به وسیله ی موسسه های پزشکی که چنین خدماتی را برای بیماران فراهم آورده اند ارائه می شود. یکی از بهترین موسسه های مشغول به کار در این زمینه موسسه ی کیان است که در این مطلب به معرفی آن خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه ی کیان اینجا کلیک کنید.

ویزیت در منزل کرج . پزشک در خانه کرج . فوق تخصص در منزل کرج . دکتر متخصص کرج

ویزیت فوق تخصص ریه کرج در منزل

یکی از رایج ترین شاخه های ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج را می توان ویزیت فوق تخصص ریه در منزل به شمار آورد که به شدت از آن استقبال می شود. خصوصا در دوران پاندمی کرونا که نیاز مبرمی به ویزیت پزشک کرونا در منزل می باشد متخصصان ریه به شدت مورد نیاز بوده و به خدماتی که آنها ارائه می دهند به شدت نیاز وجود دارد. این متخصصان وظیفه ی بررسی وضعیت مجراهای تنفسی بیماران و نیز ارائه ی راهکارهای درمانی ، کمک به درمان بیمارانی که به تنگی نفس و آسم مبتلا هستند، کم به بیماران مبتلا به سرطان ریه ، کمک به بیماران مبتلا به برونشیت ، آمفیزم، پنومونی و غیره و سایر مواردی از این دست را برعهده دارند.

ویزیت فوق تخصص کلیه و نفرولوژی کرج

مورد بعدی از خدمات ویزیت دکتر متخصص در منزل کرج که قصد داریم به آن بپردازیم خدمات ویزیت پزشک متخصص کلیه و نفرولوژی در خانه کرج است. نفرولوژی یکی از تخصص هایی است که عمدتا در زمینه ی داخلی مطرح می شود و عمده ی فعالیت وی در زمینه ی کلیه و و بیماری های کلیوی است. این فرد حتی با وجود در اختیار داشتن فوق تخصص جراح به شمار نمی آید و لذا بیماری های این حوزه را با روش هایی نظیر دیالیز ، تجویز داروهای مورد نیاز ، کمک به به تعادل رساندن مایعات موجود در بدن ، کمک به تنظیم الکترولیت های موجود در بدن ، کمک به کنترل و نیز تنظیم فشار خون در بیماران و … درمان می کند.

 ویزیت پزشک در منزل کرج بهترین پزشکان را از بین جامعه پزشکی دستچین کرده است .پس ، اگر نارسایی شدید در ناحیه ی کلیه دارید، از عفونت های ادرای و یا بیماری های کلیوی که مزمن هستند رنج می برید، فشار خونتان تنظیم نبوده و سطح آن بسیار بالاست و یا حتی الکترولیت های بدنتان در تعادل نیستند می توانید از خدمات پزشک فوق تخصص نفرولوژی و کلیه در منزل کرج بهره مند شوید.

خدمات پرستاری در کرج . خدمات پزشکی در کرج . مرکز درمان در منزل کرج

ویزیت فوق تخصص گوارش کرج

یکی دیگر از خدماتی که در زمینه ی ویزیت دکتر متخصص در منزل کرج ارائه می شود ویزیت پزشک فوق تخصص و متخصص گوارش است. این فرد می بایست بتواند ریفلاکس را در بیمار شناسایی کرده و درمان کند، پولیپ روده ، معده ، التهابات لوزالمعده ، سرطان کولون ، بیماری های پانکراس و .. را هم در بیمار تشخیص داده و در جهت درمان آنها قدم بردارد، کلیه ی سرطان های دستگاه گوارش مانند معده ، روده و بیماری های این ناحیه اعم از کبد ، کیسه صفرا ، معده ، زخم معده و سایر مواردی از این دست را شناسایی کرده و برای درمان آنها اقدام کند.

معاینه بیمار در منزل کرج

هرنوع بیماری که انسان را مبتلا کند از سرماخوردگی ساده تا سرطان های بدخیم ؛ باید توسط مهارت پزشک که بر مبنای معاینه دقیق بیمار در منزل شکل می گیرد تشخیص داده شود. تبحر دکتر هنگام ویزیت پزشک در منزل کرج به عنوان کلید شناسایی درست و زود هنگام بیماری و درمان به موقع آن محسوب می شود.

 هرگاه شاهد تجربه علائمی همچون : اختلالات گوارشی ، تغییر علائم حیاتی و بالینی ، احساس درد در نقاط مختلف بدن ، تب مدت دار و مزمن ، تغییر سلامت عمومی و.. بودید می توانید زیر نظر خدمات دکتر در منزل قرار بگیرید تا معاینه بیمار در منزل توسط پزشک مجرب صورت گیرد. ما بهترین پزشکان را از بین جامعه پزشکی ایران دستچین کرده و برای ویزیت پزشک در منزل کرج جهت انجام برخی اقدامات شامل : انجام چکاپ کامل سالیانه ، معاینات دوره ای زنان در دوران بارداری یا بعد از زایمان و غیره اعزام می کنیم.

سونوگرافی

شاید برایتان پیش آمده باشد که بعد از ویزیت پزشک در منزل کرج و معاینه توسط متخصص ؛ نیاز به تجهیزات تشخیصی مانند سونوگرافی در منزل داشته باشید تا از عبور و مرور در سطح شهر و خستگی ناشی از آن  راحت شوید. یا اینکه امکان دارد بعد از نیمه شب به سونوگرافی کرج در منزل احتیاج داشته باشید زیرا یافتن مراکز خدمات درمانی شبانه روزیِ دارای سونوگرافی در کرج دشوار است. عکسبرداری از شکم و لگن و سایر اعضای بدن با ارسال تجهیزات سونوگرافی به خانه متقاضیان همراه با خدمات ویزیت در منزل کرج به صورت یکجا انجام می شود. استفاده از دستگاه های سونوگرافی پیشرفته و دقت بالای آنها که از طریق مرکز خدمات درمان در منزل کرج یعنی مرکز شبانه روزی کیان ارسال شده اند ؛ رضایت بیماران را درپی داشته اند.

هزینه سونوگرافی 

برای اینکه از بین موسسات بی شمار ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل یکی را انتخاب کنیم مولفه های اثرگذاری وجود دارد. مثلا هزینه سونوگرافی کرج یکی از این مولفه هاست. پیشرفته بودن تجهیزات عکسبرداری ، مهارت تکنسین در خوانش تصویر ، زمان درخواست ( شبانه روزی ) و… مولفه هایی هستند که علاوه بر قیمت سونوگرافی در منزل کرج در انتخاب افراد موثر هستند.

 تعرفه های اعلامی از طرف موسسه خدمات درمانی کیان براساس ابلاغیه منتشر شده از وزارت بهداشت در سال 1401 می باشد. نرخ های مصوب به صورت شفاف ، منصفانه و در هنگام تماس بیان می شود.در صورت موافقت شما اعزام پزشک در منزل کرج همراه با سونوگرافی در خانه صورت می پذیرد.

متخصص درمان زخم بستر در منزل کرج . پانسمان زخم بستر کرج

درمان زخم بستر

دیگر نیاز نیست به دنبال کلینیک زخم بستر در کرج باشید . با یک تماس می توانید تمام امکانات اعم از ویزیت پزشک متخصص در منزل یا اعزام پرستار مجرب با لوازم پزشکی و دارو های خارجی یا داخلی برای پانسمان و درمان زخم بستر در منزل کرج به صورت شبانه روزی در کمترین زمان را داشته باشید. 

خدمات زخم بستر در منزل کرج در اختیار بیمارانی که توان حرکتی ندارند ، افراد ویلچر نشین ، افراد بستری در منزل یا بیمارستان ، اشخاص دارای تجویز استراحت مطلق  و… قرار می گیرد. Bedsore در اثر فشار و اصطحکاک طولانی مدت پوست بدن با زمین به وجود می آید. زخم بستر در مراحل اولیه با نابودی بخشی از پوست شروع شده و تبدیل به زخم های عمیق تر می شود. عواملی مانند تعریق یا ترشحات از زخم باعث شدت یافتن آن می شوند.

بر اساس میزان زخم و غیر قابل برگشت بودن زخم بستر ، آنرا در 4 رده تقسیم بندی می کنند. خدمات پزشکی در منزل کرج به شما کمک می کند تا هم از پیشرفت بیماری به مرحله بعد جلوگیری کنید هم زخم بستر را در همان وضعیت درمان کنید. ویزیت پزشک در منزل کرج برای درمان هر 4 درجه از زخم بستر در خانه خودتان آماده خدمات رسانی است.

هزینه پانسمان و درمان زخم بستر کرج

اگر به دنبال هزینه های درمان زخم بستر در منزل کرج هستید باید به این نکات توجه داشته باشید تعرفه پانسمان زخم بستر در خانه کرج بر اساس موادی که مورد استفاده قرار می گیرد از قبیل : چسب مخصوص و داروها ، مسیری که پزشک یا پرستار برای ویزیت در منزل کرج طی می کند ، ساعاتی که خدمات رسانی می شود ( شبانه روزی بودن _ ایام تعطیل ) و عوامل دیگر متغیر می باشد.

ضمن اینکه شما می توانید تشک مخصوص ضد زخم بستر را با قیمت مناسب از طریق موسسه شبانه روزی کیان تهیه کنید. هزینه ها برای هر فرد ؛ بسته به شرایط بیماری و اجتماعی اندکی متفاوت است. برای اطلاع دقیق تر از قیمت و هزینه درمان زخم بستر در منزل کرج می توانید با خطوط ارتباطی این مرکز خدمات پرستاری _ پزشکی در منزل تماس حاصل فرمایید. با ویزیت پزشک در منزل کرج ؛ درمان قطعی با مناسب ترین قیمت ها را دریافت می کنید.

آزمایش در منزل کرج . ویزیت پزشک در منزل کرج . تست سرولوژی خون

آزمایش در منزل کرج

امروزه تشخیص بیماری بدون آزمایشات ؛ بسیار زمانبر و در برخی موارد غیر ممکن به نظر می رسد. شما می توانید با خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرج ، هرگونه آزمایش در منزل کرج که دکتر تجویز نموده را انجام دهید. 

این آزمایشات شامل : آزمایش کامل خون CBC ، بیوپسی یا تست بافت ، آزمایش اسپرم ، نمونه گیری مدفوع و ادرار ، تست فوری کرونا یا CPR ، انواع تست های سرولوژی یا آنتی بادی ، نمونه برداری از مو یا بزاق ، آزمایش کبد چرب ، تست اچ آی وی ( ایدز) ، چکاپ کامل مردان و زنان ، تست پاپ اسمیر و… در منزل کرج می باشد. بهره مندی از تمام خدمات ذکر شده منوط به درخواست ویزیت دکتر در منزل کرج همان ویزیت پزشک یا اعزام پرستار مجرب از طریق مرکز شبانه روزی کیان است.

هزینه آزمایش

هزینه آزمایش در منزل کرج هرگز نمی تواند برای همه آزمایشات یکسان باشد زیرا ماهیت و روش نمونه برداری ، نرخ های آزمایشگاه مربوطه ، هزینه انتقال و.. ملاک هایی هستند که در میزان قیمت آزمایش در خانه موثر هستند. در ساله هزینه های خدمات درمان در منزل توسط وزارت بهداشت به موسسات فعال در این زمینه ابلاغ می گردد. قیمت انجام کلیه تست های تشخیصی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در این ابلاغیه کلیه شرایط و ضوابط امر سنجیده شده است. شما می توانید هم زمان با درخواست اعزام پرستار جهت انجام آزمایش در منزل کرج ؛ درخواست ویزیت پزشک در منزل کرج را نیز برای خوانش آزمایشات داشته باشید یا از ویزیت آنلاین دکتر استفاده کنید.

خدمات سونداژ در منزل کرج . اعزام پرستار برای وصل ، نصب یا تعویض سوند معده سوند ادراری ، سوند ادرار در منزل کرج . ویزیت پزشک در منزل کرج

سونداژ کرج

شاید بپرسید سونداژ چیست ؟ سونداژ به عمل لوله گذاری به بدن گفته می شود که برای ورود مواد غذایی و دارو به بدن( مانند سوند معده ) یا خروج مواد دفعی از آن (سوند ادراری ) در زنان ، آقایان ، اطفال و سالمند استفاده می گردد. سوندگذاری دائم یا موقت برای بیماران بستری در منزل ، افراد ناتوان حرکتی ، اشخاصی که به تازگی عمل جراحی داشته اند ، افراد مبتلا به تکرر ادرار ، سالمندان و…بنا به تجویز دکتر هنگام ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج می توانند انجام شود. 

خدمات سونداژ در منزل کرج می تواند هرگونه نیاز شما به خدمات درمانی مربوط به سوند اعم از وصل و تعویض سوند معده در کرج یا نصب سوند ادرار زنانه ، مردانه ، سوند کودکان ، سالمندان و معلولان را برطرف کند. برای دستیابی به این خدمات کافیست با مرکز اعزام پزشک درب منزل کرج یعنی مرکز شبانه روزی کیان تماس حاصل فرمایید و درخواست متخصص یا پرستار مجرب برای نصب و تعویض سوند در منزل کرج را ارائه دهید. 

بهترین خدمات سونداژ با جدیدترین ابزارآلات پزشکی مربوط به سوند های معده یا ادراری از نوع خارجی یا داخلی با مهارت بی نظیر افراد اعزامی در خدمت شما خواهد بود. با خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج ؛ قادر به تجربه بهترین های کادر درمان و تجهیزات خواهید بود.

هزینه سونداژ کرج

هزینه سونداژ در منزل کرج با توجه به مولفه هایی همچون : ابزار به کار رفته ، مسافت طی شده پرستار ، مدت زمان انجام خدمات ، زمان حضور کارشناش در خانه ( ایام تعطیل یا ساعات بعد از نیمه شب ) و… تعیین می گردد. پس نمی توان هزینه سوند در منزل کرج را به طور دقیق بدون دانستن شرایط بیمار و مواد مورد نیاز یا انتخاب بیمار ( سوند داخلی یا خارجی ) گفت. 

//برای دانستن میزان دقیق هزینه تعویص سوند در منزل کرج باید تمام شرایط خود و درخواست هایی را که دارید حین تماس مطرح کنید تا یک برآورد قیمت انجام شده و به شما اعلام گردد. می توانید ویزیت پزشک در منزل کرج را امتحان کنید یا اعزام پرستار باتجربه را درخواست کنید. کافیست تماس گرفته و ویزیت پزشک در منزل کرج را از طریق مرکز شبانه روزی کیان بخواهید. هزینه گذاشتن سوند فولی نیز طبق تعرفه ابلاغی وزارت بهداشت خواهد بود.

فصد خون کرج . فصد خون در منزل کرج . ویزیت پزشک در منزل کرج

فصد خون کرج

یکی از انواع خدمات پزشکی در منزل کرج انجام فصد خون است. آیا می دانید فصد خون چیست ؟ فصد خون را رگ زنی هم می گویند افرادی که به غلظت خون یا پلی سیتمی مبتلا هستند برای کاهش غلظت آن از خدمات فصد خون در منزل کرج استفاده می کنند کی طی آن ؛ خون فرد توسط تیغ مخصوص یا سوزن از رگ خارج می شود. برای تشخیص پلی سیتمی و درمان آن با فصد خون در خانه می توانید از مهارت متخصصان در ویزیت پزشک در منزل کرج بهره ببرید.

قیمت فصد خون کرج

 علاوه بر ویزیت پزشک در منزل کرج می توانید از خدمات فصد خون کرج نیز بهره مند شوید. فصد خون از جمله خدمات پرستاری در منزل است که با پرستاران مجرب انجام می شود هدمات پرستاری جزء پوشش  بیمه ای نیستند. پس ، قیمت فصد خون کرج یک مبلغ مقطوع است که با توجه به مولفه هایی مثل : ابزار به کار رفته حین فصد ، مسیر طی شده پرستار تا مقصد ، ساعت حضور ( ایام تعطیل و شبانه روزی بودن ) . مدت شمان حضور در منزل و.. تعیین می گردد. هزینه فصد خون در منزل کرج با در نظر گرفتن تعرفه هایی که وزارت بهداشت به موسسات خدمات درمانی در سال 1401 ابلاغ نموده محاسبه می گردد.  

ویزیت در منزل کرج برای درمان زخم پای دیابتی . ویزیت پزشک در منزل کرج جهت معاینه بیمار و درمان زخم پای دیابتی . پزشک در خانه کرج

درمان زخم پای دیابتی

امکان مدیریت بیماری و درمان قطعی زخم پای دیابتی با ویزیت بیمار توسط پزشک در منزل کرج مهیا شده است. دیابت یک بیماری رو به افزایش است به ویژه دیابت نوع دو که در اثر سبک غلط زندگی به وجود می آید. ایجاد زخم پا در افراد دیابتیک فقط 15 درصد امکان وقوع دارد. اما بر طبق آمار 85 درصد افراد داری زخم پا در صورت عدم درمان با قطعی پا مواجه می شوند. لذا در صورت ایجاد زخم پای دیابتی آن را جدی بگیرید. خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرج با شستشوی زخم ، پانسمان ، تجویز آنتی بیوتیک و.. سعی در درمان این مشکل خواهد کرد. ویزیت پزشک در منزل کرج بهترین های کادر درمان و تجهیزات را برای شما فراهم می کند.

هزینه درمان زخم پای دیابتی 
هزینه درمان زخم پای دیابتی با توجه به درجه بندی زخم متغیر است. طبیعتا اگر ویزیت پزشک در منزل کرج با بهترین دکتر زخم پای دیابتی در مراحل اولیه اتفاق بی افتد و درمان زخم با گریدبندی پایین شروع شود ، قیمت آن نسبت به روش های اوزون تراپی ، جراحی و.. ارزان تر خواهد بود. قیمت یا تعرفه پانسمان زخم پای دیابتی در منزل ، مانند سایر خدمات پرستاری در منزل دارای ضابطه و طبق ابلاغیه وزارت بهداشت به متقاضیان بیان می شود. هزینه درمان قطعی زخم پای دیابتی کاملا بستگی به انتخاب شما در زمان مراجعه به دکتر ، تعیین روش درمان و درخواست انواع متخصص هنگام ویزیت پزشک در منزل کرج دارد.
 

فیزیوتراپی

از ویزیت پزشک در منزل کرج برای انجام فیزیوتراپی درخانه می توانید استفاده کنید. سوانح متعدد منجر به شکستگی ، پارگی رباط یا تاندون ناشی از ورزش هایی جمعی مانند فوتبال ، سکته مغزی ، افتادن از ارتفاع و… از جمله دلایلی هستند که فیزیوتراپی در منزل کرج را برای بیماران ساکن در این استان الزام آور می کنند. خدمات فیزیوتراپی می تواند از طریق مرکز خدمات درمان در منزل کرج قابل دسترس باشد. این خدمات شامل : اعزام پزشک درب منزل جهت ویزیت و درمان با تجهیزات قابل حمل فیزیوتراپی می باشد.

هزینه فیزیوتراپی در منزل کرج

به طور قطعی نمی توان هزینه فیزیوتراپی در منزل کرج را به صورت یک رقم متقن بیان کرد. زیرا دستگاه های متفاوتی برای بهبود حال بیمار استفاده میشوند ضمن اینکه مدت زمان استفاده بر قیمت فیزیوتراپی در خانه کرج اثر گذار است. تعداد دستگاه های مورد استفاده ، مسیر طی شده توسط تکنسین ، نوع دستگاه ، ویزیت پزشک در منزل کرج و.. بر تعرفه فیزیوتراپی کرج سال 1401 تاثیر می گذارند.  

پشتیبانی خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج

هرگاه هنگام ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج نیاز به خدمات پشتیبانی داشتید یا مشکلی با خودِ دکتر ( عمومی _ متخصص _ فوق تخصص ) به وجود آمد آن را از طریق خطوط ارتباطی موسسه با کارشناسان ما در میان بگذارید. در صورت اثبات تخلف از طرف پزشک یا احیانا سوءتفاهم به وجود آمده سعی می شود خدمات جایگزین یا اصلاح شوند.

 اقدامات پشتیبانی خدمات ویزیت در منزل کرج ؛ ضمن عذرخواهی می تواند از عودت هزینه اضافی گرفته شده از توافق اولیه ، جایگزینی ابزار و اشخاص اعزامی ، عدم اعزام متخلف به منزل سایر هموطنان و… متفاوت باشد. اقدامات کاملا بستگی به شرایط به وجود آمده دارد. ما همیشه کوشیده ایم بهترین ها را در اختیار بیماران نیازمند ویزیت پزشک در منزل قرار دهیم اما رفتار و عمل پزشکان در معاینه بیمار و جلب رضایت اوست که تعیین کننده بهترین آنهاست و این ممکن نمی شود مگر با ثبت بازخورد شما از دریافت پزشک در خانه کرج .  

 

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری ، خدمات پزشکی ، خدمات درمانی ، درمان خانگی ، خدمات درمان در منزل

ویزیت پزشک در منزل کرج موسسه کیان

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج مطرح می شود قطعا موسسه ای است که ارائه دهنده ی این خدمات است. در صورتی که بتوانیم یک موسسه ی خدمات پزشکی مطرح و معتبر را انتخاب کنیم که از کادر درمان و پرسنل حرفه ای و محدب استفاده می کند می توانیم اطمینان داشته باشیم که در پروسه ی تشخیص بیماری و سپس درمان آن مشکلی به وجود نخواهد آمد.

یکی از بهترین و معتبرترین موسسه های ارائه کننده ی خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج را میتوان موسسه ی کیان به شمار آورد. شما می توانید بهترین خدمات ویزیت در منزل کرج را از موسسه ی کیان انتظار داشته باشید و در نهایت هم خدماتی با سطح کیفی بسیار بالا دریافت نمایید. این موسسه با استفاده از پرسنلی فوق العاده حرفه ای و باتجربه که در عین حال دلسوز هم هستند خدماتی با سطح کیفی فوق العاده به مشتری های خود و بیماران ارائه دهد و رضایت خاطر آنها را به ارمغان آورد. 

این موسسه تلاش کرده است با ارائه ی خدمات ویزیت پزشک در منزل لواسان موسسه کیان باری از روی دوش خانواده های بیماران برداشته و به آنها در راستای نگهداری و درمان بیماران یاری رساند. این موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان بوده و از این نظر هم تایید شده است. یکی از امکانات این موسسه امکان ثبت درخواست دریافت خدمات آنلاین است که بسیار مفید و کاربردی می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کرده و پاسخ کلیه ی پرسش های خود را پیدا کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest