ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریق پروژسترون در منزل

بیماری ها و مشکلات زنان با توجه به جنسیت، شرایط محیطی و فرهنگی متفاوت است. مولفه فرهنگی در کشور ما بیشترین تاثیر را بر قشر زنان دارد. تمام تلاش ما در موسسه کیان در راستای حفظ حریم و سلامت بانوان این سرزمین بوده است. برخی از بیماری ها واختلالات مثل: وضعیت بارداری، مشکلات شیردهی، دوران قاعدگی و یائسگی مختص زنان می باشند. از ویژگی های پرستار اعزامی موسسه کیان می توان: روحیه بالا، آگاهی و درک بالا نسبت به بیماری ها و ویژگی های خاص بانوان، اخلاق مداری، مهارت خارق العاده در انجام انواع تزریق را نام برد.

تزریق پروژسترون در منزل

وظایف پرستار جهت تزریق پروژسترون

ازریابی سلامت

آمپول پروژسترون در برخی از شرایط و وضعیت ها منع مصرف دارد. ابتدا پرستار با توجه به اطلاعات ارائه شده در سایت، یک ازریابی کلی از شرایط حداقلی شما برای دریافت دارو انجام می دهد.

پایش علائم

ممکن است علائم حیاتی و بالینی به دلایل مختلفی از قبیل: استرس، تاثیر دارو و عوامل محیطی در سه زمان: قبل از تزریق، هنگام تزریق و بعد از تزریق تغییر کنند. بنابراین پایش علائم ضروری است.

تزریق دارو

پرستار تزریق را با تجهیزات استریل، دست های ضد عفونی شده، در محیط ایمن و طبق پروتکل های سازمان جهانی بهداشت who در خصوص نوع تزریق و همه گیری کرونا انجام خواهد داد.

امنیت روحی

در پروسه ی درمان بیماری ها؛ علاوه بر داور و جنبه مادی، سلامت روان بیمار از ابتدا تا اتمام درمان مورد توجه قرار می گیرد. بدین جهت تزریق به صورتVIP و دور از استرس انجام می شود.

تزریق پروژسترون در منزل

تعرفه قیمت تزریق آمپول پروژسترون

معیار تعرفه تزریق آمپول پروژسترون توسط موسسه کیان دستورالعمل ها و ابلاغیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران است. قیمت ها به صورت واضح، مشخص و منصفانه بر حسب نوع تزریق، مواد مصرفی در حین تزریق، مسافت طی شده و زمان سپری شده در منزل متفاوت است. این تعرفه ها در سایت درج شده است. اگر در ذهن خود پرسشی در خصوص نحوه ارائه خدمات تزریق در منزل یا قیمت هر یک از آن ها به ویژه تزریق پروژسترون دارید کارشناسان و مشاوران موسسه، آماده پاسخگویی به صورت 24 ساعته هستند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

درباره موسسه کیان

موسسه کیان یک موسسه خدمات پزشکی و پرستاری است که گام های موثری را بر طبق آخرین دست یافته های علم نوین پزشکی و متدهای جامعه شناسی برداشته است. بروز و نمود این دست یافته ها در زمینه پیشگیری، تشخیص، درمان و تغییر الگوی زندگی در خدمات ارائه شده توسط: پرسنل، کادر درمان اعم از پیرا پزشکان، پزشکان، متخصصان، فوق تخصصان و تجهیزات مورد استفاده مشهود است. این موسسه به خوبی از اهمیت ثانیه ها در بیماری ها و شرایط فرهنگی اجتماع آگاه است. بدین منظور خدمات خود را به صورت شبانه روزی، متناسب با درخواست شما مبنی بر کادر درمان آقا یا خانم و دسترسی آسان در اختیار شما قرار داده است. ضمن اینکه ضمانت نامه ها و مدارک معتبر تحصیلی از افراد تحت اختیار اخذ شده است.

بازدیدها: 62

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته