موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریق پروژسترون در منزل با سریع ترین حالت ممکن در محل

تزریق پروژسترون در منزل

تزریق پروژسترون در منزل

بیماری ها و مشکلات زنان با توجه به جنسیت ، شرایط محیطی و فرهنگی متفاوت است. مولفه فرهنگی در کشور ما بیشترین تاثیر را بر قشر زنان دارد. تمام تلاش ما در موسسه کیان یکی از مراکز خدمات پرستاری در تهران در راستای حفظ حریم و سلامت بانوان این سرزمین بوده است. برخی از بیماری ها واختلالات مثل: وضعیت بارداری، مشکلات شیردهی، دوران قاعدگی و یائسگی مختص زنان می باشند. از ویژگی های پرستار اعزامی موسسه کیان می توان: روحیه بالا، آگاهی و درک بالا نسبت به بیماری ها و ویژگی های خاص بانوان ، اخلاق مداری ، مهارت خارق العاده در انجام انواع تزریق را نام برد.

تزریق پروژسترون در منزل

وظایف پرستار جهت تزریق پروژسترون

ازریابی سلامت

آمپول پروژسترون در برخی از شرایط و وضعیت ها منع مصرف دارد. ابتدا پرستار با توجه به اطلاعات ارائه شده در سایت، یک ازریابی کلی از شرایط حداقلی شما برای دریافت دارو انجام می دهد.

پایش علائم

ممکن است علائم حیاتی و بالینی به دلایل مختلفی از قبیل: استرس ، تاثیر دارو و عوامل محیطی در سه زمان: قبل ، هنگام و بعد از تزریق تغییر کنند. بنابراین پایش علائم ضروری است.

تزریق دارو

پرستار تزریق را با تجهیزات استریل، دست های ضد عفونی شده، در محیط ایمن و طبق پروتکل های سازمان جهانی بهداشت who در خصوص نوع تزریق و همه گیری کرونا انجام خواهد داد.

امنیت روحی

در پروسه ی درمان بیماری ها؛ علاوه بر داور و جنبه مادی، سلامت روان بیمار از ابتدا تا اتمام درمان مورد توجه قرار می گیرد. بدین جهت تزریق به صورتVIP و دور از استرس انجام می شود.

تزریق پروژسترون در منزل

تعرفه قیمت تزریق آمپول پروژسترون

معیار تعیین تعرفه تزریق آمپول پروژسترون توسط موسسه کیان دستورالعمل ها و ابلاغیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران است. قیمت ها و هزینه های پرداختی به صورت واضح ، مشخص و منصفانه به شما اعلام می شود نرخ ارائه این خدمات بر حسب نوع تزریق ، مواد مصرفی در حین تزریق، مسافت طی شده و زمان سپری شده در منزل متفاوت است. اگر در ذهن خود پرسشی در خصوص نحوه ارائه خدمات تزریق در منزل یا قیمت هر یک از آن ها به ویژه تزریق پروژسترون در خانه دارید کارشناسان و مشاوران موسسه ، آماده پاسخگویی به صورت 24 ساعته هستند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

پروژسترون چیست ؟

پروژسترون یک هورمون زنانه و مردانه با ساختار استروئید است . درست شنیدید هر دو جنس آنرا در بدنشان تولید می کنند اما به دلیل اهمیت عملکرد در زن ها ؛ بیشتر با نام زنانه شناخته می شود. زیرا در بدن زنان و بعد از تخمک گذاری توسط جسم زرد در چرخه دوم پریودی ؛ تولید و ترشح می شود. هورمون Progesterone همراه با سایر هورمون های زنانه در تولید مثل یا همان بارداری و قاعدگی اثرگذار است.

اشکال دارو

این دارو را می توان به سه حالت کپسول ، شیاف واژینال و آمپول تزریقی در داروخانه ها یافت اما میزان سرعت اثرگذاری آمپول پروژسترون 50 میلی گرم به دلیل تزریق مستقیم به محل مورد نظر بیشتر از سایرین است. 

اثرات پروژسترون کم در زنان

کاهش پروژسترون یا پایین بودن آن در زنان با عوارض همراه است که با مشکلاتی همچون : قاعدگی نامنظم ، خطر سقط جنین پس از حاملگی ، افزایش وزن ، کاهش میل جنسی ، افسردگی ، اضطراب ، مشکل در کیسه صفرا و سردرد خود را نشان می دهد. بدن خانم ها قبل از قاعدگی ؛ شروع به تولید هورمون Progesterone در سطح اندک برای ضحیم شدن رحم می کند اگر لقاح در این مدت زمان صورت گیرد ترشح آن ادامه و افزایش می یابد. در غیر این صورت ، خونریزی پریودی آغاز می شود. لذا برای ادامه روند بارداری در بانوان باید تولید این هورمون در حد نیاز در این دوران استمرار داشته باشد. دسترسی 24 ساعته به خدمات تزریق پروژسترون زنان در منزل با موسسه شبانه روزی کیان امکانپذیر است.

پروژسترون در مردان

هورمون پروژسترون در مردان به عنوان پیش نیاز تولید هورمون تستوسترون عمل می کند. تستوسترون در بالغ شدن اسپرم آقایان نقش اساسی دارد. علائم کمبود یا پروژسترون پایین در مردان شامل : اختلال نعوظ ، کج خلقی ، کاهش میل جنسی ، افسردگی ، ضعف عضلانی ، خستگی مفرط ، کاهش تمرکز و مشکلات حافظه می باشد. تزریق امپول عضلانی پروژسترون این دارو در مردان نیز توسط موسسه کیان صورت می گیرد.

کاربرد های داروی پرژسترون ، اهداف مصرف یا تزریق عضلانی آمپول پروژسترون در منزل یا خانه تهران

 
 

کاربرد های پروژسترون

سندروم پیش از قاعدگی
یک بیماری با جامعه آماری  90 درصد از بین دختران است که دارای مشخصه هایی از قبیل : تغییر احساسات ، رفتار و سلامت در خانم ها پیش از شروع قاعدگی می باشد و درمان آن با پروژسترون دنبال میشود.
زایمان
پروژسترون در بدن زن باردار توسط جفت تولید میشود. بعد از زایمان تولید آن ، دچار افت شدید شده که منجر به افسردگی بعد از زایمان در بانوان میشود با تزریق آمپول پروژسترون در منزل میتوان عوارض را کاهش داد.
بارداری
در برخی از زنان ؛ تولید پروژسترون در طول مدت بارداری با کاهش روبرو می شود. تزریق این دارو برای جلوگیری از سقط جنین و زایمان زودرس ضروری است. 
 
 

نحوه تزریق پروژسترون در منزل

در خصوص شیوه و روش تزریق آمپول پروژسترون روغنی باید گفت: نحوه تزریق این دارو به صورت عضلانی است و عمدتا عضله ران و بازو مورد استفاده قرار می گیرد. مراحل زیرا را برای تزریق عضلانی پروژسترون جهت اهدافی مثل : قاعدگی یا پریودی ، بانوان در دوران بارداری ، یائسگی در زنان و یا حتی رفع مشکلات مردان انجام دهید.
 • ابتدا محل تزریق امپول را با پد الکلی استریل کنید.
 • سرنگ را پر از محلول یا ویال داروی مورد نظر کنید.
 • سوزن را برای کاهش درد بعد از تزریق پروژسترون به سرعت وارد عضله کنید.
 • محلول باید به آرامی وارد عضله بازو یا ران شود.
 • اگر نیدل یا سوزن به مدت چند ثانیه در محل تزریق باقی بماند از ایجاد آبسه پس از تزریق پیشگیری می شود.
 • سوزن را خارج کرده و پنبه را رو روی محل تزریق نگه دارید.
نحوه تزریق عضلانی آمپول پروژسترون در منزل یا خانه ، روش تزریق خانگی پروژسترون تهران و کرج ، طریقه زدن امپول پروژسترون در محل
 

عوارض تزریق پروژسترون در منزل

عوارض بعد از تزریق آمپول عضلانی پروژسترون در زنان به ویژه در دوران بارداری یا مردان می تواند به صورت اولیه یا ثانویه بروز کند. عوارض اولیه دارو شامل : درد در محل تزریق ، راش ، کهیر ، کبودی ، خارش ، قرمزی پوست ، جوش زدن ، گر گرفتگی ، تب ، آبسه ( در صورت خروج سریع سوزن و نشت دارو به محل ) و بی خوابی می باشد. برای کاهش درد پس از تزریق پروژسترون می توانید تا 48 ساعت بعد از دریافت دارو کیسه آب یخ روی موضع قرار دهید. در صورت ادامه دار شدن 48 ساعت بعدی را کمپلکس گرم استفاده کنید.

 

عوارض تزریق آمپول عضلانی پروژسترون در زنان باردار ، در دوران حاملگی یا بارداری ، قاعدگی ، یائسگی ، بعد از زایمان ، عوارض زدن امپول عضلانی پروژسترون در مردان و بانوان تهران و کرج در منزل و خانه
 

عوارض شدید پروژسترون

در برخی از افراد بسته به واکنش سیستم ایمنی بدنشان ممکن است عوارض شدیدی را تجربه کنند. عوارض که در زیر نام می بریم امکان آمبولی ریه و شوک آنافیلاکسی را افزایش می دهند که در صورت مشاهده ؛ حتما نیاز به مشاوره پزشکی دارند و عبارتند از : 

 • خونریزی بدون علت یا غیر طبیعی در واژن 
 • ترشحات از سینه یا تغییر ناگهانی سایز سینه 
 • واکنش شدید حساسیتی 
 • درد در ناحیه کبد یا علائم مشکلات کبدی
 • بی اشتهایی
 • بثورات پوستی
 • عوض شدن یکباره خلق و خو
 • ورم یا تورم دست ، پا ، حلق ، دهان 
 • تنگی نفس ، درد در ناحیه قفسه سینه
 
 

تداخل دارویی تزریق آمپول پروژسترون در منزل یا خانه ، تداخل دارویی زدن امپول پروژسترون در تهران و کرج به زنان در دوران بارداری ، قاعدگی ، یائسگی بانوان یا حتی در مردان و آقایانتداخل دارویی پروژسترون

داروی پروژسترون چه به شکل شیاف داخل واژن باشد یا به صورت آمپول تزریق شود یا قرص آن مصرف شود با چندین نمونه از داروها تداخل عملکرد ایجاد می کند این بدان معنی است که برخی علائم و اثرات واکنش به دارو ممکن است بیش از حد انتظار افزایش یابد یا کاهش اثر دارویی را به دنبال داشته باشد حتی امکان تغییر عملکرد دارو نیز وجود دارد. لذا اگر داروهای شما جزء لیست زیر است هنگام دریافت خدمات تزریق آمپول پروژسترون در منزل حتما آنها را به کارشناس اعزامی اطلاع دهید تا از عوارض دریافت نابجای دارو در امان باشید.
 • ایبوپروفن ، استامینوفن
 • ویتامین   D2 ، C ، B12 ، D3
 • زاناکس ، توپاماکس
 • سیتریزین ، سینتروئید
 • مونتلوکاست ، بنادریل
 • آلبوترول ، پروزاک
 • متفورمین ، روغن ماهی
 • پرگابالین، لکساپرو
 • هیدروکدون، استرادیول
 • کلومید ، دیفن هیدرامین
 • و…
 
 
 

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری ، شرکت خدمات پزشکی ، خدمات درمانی ، درمان خانگی ، شرکت اجاره تجهیزات پزشکی

درباره موسسه کیان

موسسه کیان یک موسسه خدمات پزشکی و پرستاری است که گام های موثری را بر طبق آخرین دست یافته های علم نوین پزشکی و متدهای جامعه شناسی برداشته است. بروز و نمود این دست یافته ها در زمینه پیشگیری ، تشخیص ، درمان و تغییر الگوی زندگی در خدمات ارائه شده توسط: پرسنل، کادر درمان اعم از پیرا پزشکان ، پزشکان ، متخصصان ، فوق تخصصان و تجهیزات مورد استفاده مشهود است. این موسسه به خوبی از اهمیت ثانیه ها در بیماری ها و شرایط فرهنگی اجتماع آگاه است. بدین منظور خدمات خود را به صورت شبانه روزی ، متناسب با درخواست شما مبنی بر کادر درمان آقا یا خانم و دسترسی آسان در اختیار شما قرار داده است. ضمن اینکه ضمانت نامه ها و مدارک معتبر تحصیلی از افراد تحت اختیار اخذ شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest