ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

نوار مغز در منزل

 

زمانی که در حال حل کردن جدول کلمات متقاطع هستید، زبان جدیدی می آموزید یا خاطره ای مربوط به گذشته های دور را مرور می کنید؛ این مغز است که با سرعتی حیرت انگیز نقش آفرینی می‌کند.

ما هر روز توسط شمار عظیمی از اطلاعات مفید و غیر مفید بمباران می‌شویم و در این میان مغز داده ها را دسته بندی و تجزیه و تحلیل می نماید. امروزه با گرفتن نوار مغز در منزل می توان از کیفیت عملکرد این سوپر کامپیوتر انسانی تا حد زیادی مطلع شد.

در گذشته ثبت نوار مغز در منزل ممکن نبود و بیمار حتما باید به یک مرکز تخصصی مراجعه می کرد و با کمک تجهیزات فراوان نوار مغز تهیه می شد. در حال حاضر در بسیاری از کلان شهر ها مانند تهران امکان انجام آزمایشی تخصصی مانند نوار مغز در منزل مهیا شده است. مغز، این اندام پیچیده متشکل از میلیاردها سلول است که نیمی از آنها نورون بوده و نیمی دیگر فعالیت نورون ها را تسهیل می کنند.

 

این سلولها از طریق سیناپس‌هایی که به‌عنوان دروازه‌های فعالیت مهاری یا تحریکی عمل می‌کنند؛ با هم ارتباط دارند. مغز دائماً فعال است و حتی وقتی در خواب هستیم قسمت هایی از این اندام همچنان مشغول رسیدگی به وظایف خود هستند. واکنش های آن نسبت به محرک ها و موقعیت ها منجر به تولید افکار، احساسات و خواسته هایی می شود که در نهایت هویت ما را می سازند.

 

اولین بار یک دانشمند بریتانیایی به نام ریچارد کاتون (1842-1926) توانست فعالیت الکتریکی مغز حیوانات را با استفاده از یک گالوانومتر حساس ثبت کند. وی نشان داد که مغز در حالت هوشیاری و خواب امواج و خواص الکتریکی دارد که با مرگ موجود زنده متوقف می شود‌.

بعدها هانس برگر (1873-1941) روانپزشک آلمانی موفق شد اولین نوار مغزی انسان را در سال 1924 به ثبت برساند. در سال 1934، فیشر و لون بک برای اولین بار امواج مغزی در هنگام حمله صرع را رصد کردند.

 

نوار مغز در منزل

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

ثبت نوار مغز در منزل

الکتروانسفالوگرافی یا EEG روشی فیزیولوژیکی برای ثبت فعالیت های الکتریکی تولید شده توسط مغز از طریق الکترودها است. با وجود نام پر طمطراق آن درک اصول اولیه الکتروانسفالوگرافی به طرز شگفت آوری ساده است.

این الکترود ها به وسیله کلاه‌های لاستیکی مشابه کلاه‌های شنا امروزی روی سطح پوست سر قرار داده می شوند. از آنجایی که نوسانات ولتاژ اندازه گیری شده در الکترودها بسیار پایین است، داده های ثبت شده دیجیتالی شده و به تقویت کننده ارسال می شود. سپس داده های تقویت شده را می توان به صورت دنباله ای از مقادیر نمایش داد.

نوار مغزی یکی از سریع ترین تکنیک های تصویربرداری موجود بوده و از نرخ نمونه برداری بالایی برخوردار است. صد سال پیش نوار مغزی را بر روی کاغذ ترسیم می کردند که خوشبختانه امروزه نتایج به صورت دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شوند. باید توجه کرد که ثبت نوار مغز در منزل تمام ماجرا نیست و باید بتوان این داده ها را تفسیر کرد.

 

 

ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل

پزشکان مغز و اعصاب کسانی هستند که بیماری های مربوط به مغز و نخاع، اعصاب محیطی و ارتباط آن ها با سایر دستگاه ها را درمان می کنند. از بیماری ها و اختلالات دستگاه عصبی می توان به صرع، سکته مغزی، مولتیپل اسکلروزیس (MS) و بیماری پارکینسون اشاره کرد.

یک دکتر مغز و اعصاب پزشکی بسیار آموزش دیده است که می تواند شرایط پیچیده بیماران عصبی را از طریق شرح حال دقیق و معاینه فیزیکی، از جمله آزمایش وضعیت بینایی، گفتار، حواس، هماهنگی، رفلکس ها و … تشخیص دهد.

ویزیت پزشک مغز و اعصاب در منزل علاوه بر معاینات و سنجش های لازم می‌تواند شامل گرفتن نوار مغز در منزل و تفسیر آن نیز باشد. حتی با وجود اینکه علم پزشکی این روزها بیشتر به فناوری وابسته است، مشاهدات و معاینات دکتر مغز و اعصاب همچنان بخش مهمی از روند تشخیص و ارزیابی بیماری محسوب می‌شود.

 

هزینه نوار مغز در منزل

همانطور که درباره تمام اقلام زندگی می‌توان مثال زد: «هیچ گرانی بی علت نیست و هیچ ارزانی هم‌ بی دلیل نیست!» ثبت نوار مغز در منزل یکی از خدماتی است که نیاز به دستگاه های بسیار دقیق و گران قیمت و متخصصینی در بالاترین سطح دانش و توان پزشکی دارد.

دستگاه‌های پیشرفته ثبت نوار مغز در منزل حساسیت فوق‌العاده‌ای دارند و مجهز به تعداد زیادی سنسور هستند. به همین دلیل در هنگام ثبت نوار مغز در منزل محدوده های مختلفی از قیمت ممکن است ارائه شود که با توجه به نیاز شما طراحی شده است.

در مواردی تفاوت قیمت به استفاده از دستگاه های متفاوت در ثبت نوار مغز در منزل بر می گردد. دستگاه ها را می توان از روی تعداد الکترود ها، کیفیت دیجیتالی کردن نتایج، وضعیت تقویت کننده ها و تعداد نمونه‌هایی که دستگاه در هر ثانیه ثبت می کند تقسیم بندی نمود.

 

نوار مغز در منزل شمال تهران

شمال تهران را به دلیل در اختیار داشتن امتیازات مکانی ویژه به محله ای مرفه نشین بوده و ساکنان آن همواره به دنبال بهترین ها هستند. از این جهت باید خدمات پزشکی در منزل را نیز برای ساکنان شمال تهران فراهم نمود.

امروزه با توجه به پیشرفت علم و صنعت و تکنولوژی، در دسترس بودن خدمات، به خصوص خدمات پزشکی حرف اول را در جامعه می زند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که نیاز به این امکانات در شمال تهران دارید؛ در نظر داشته باشید که همین حالا نوار مغز در منزل شمال تهران هم برای شما در دسترس می باشد.

خدمات نوار مغز در منزل شمال تهران به ساکنان مناطق :ازگل ، فرشته، کاشانک، قیطریه، سوهانک، جماران، اوین، دارآباد، شهرک نفت، شهرک محلاتی، ولنجک، امام‌زاده قاسم، کامرانیه، باغ فردوس، نیاوران، الهیه و …ارائه میگردد.

با تماس با مرکزخدمات پزشکی کیان جهت نوار مغزدر منزل شمال تهران ،در اسرع وقت این خدمات در خدمت شماست. کافیست آدرس دقیق محل زندگیتان را با لوکیشن یا پیامک برای هماهنگی ارسال کنید.

هماهنگی ها جهت نوار مغز درمنزل شمال تهران صورت میگیرد.تعهد به سخن ازاخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

 

نوار مغز در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب و سعادت آباد جز محله های محبوب تهران هستند. این محله ها جزو منطقه دو محسوب می‌شوند. نوار مغز در منزل شهرک غرب و سعادت آباد از جمله خدمات پزشکی در منزل است که برای رفاه حال شهروندان این منطقه فراهم شده است. با استفاده از امکان ثبت نوار مغز در منزل بدون نگرانی و به راحتی با یک تماس از مزایای این خدمت بهره مند شوید.

 

نوار مغز در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

وجود جاذبه هایی چون درکه و توچال در ولنجک باعث شده که افراد زیادی برای گردش و تفریح روزانه به این منطقه بیایند. زعفرانیه یکی از محلات اعیان نشین محسوب می شود. و در گران بودن خانه ها حرف اول را می زند. ساکنان هر سه محله در منطقه یک واقع شده اند.

محله های ولنجک و زعفرانیه و الهیه از مناطقی هستند که تجربه استفاده از خدمات پزشکی در منزل را دارند. هم اکنون نیز نوار مغز در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه تهران انجام می شود و ساکنان این محلات دیگر نیاز به مراجعه به آزمایشگاه ها ندارند.

 

نوار مغز در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

جردن و فرمانیه و آجودانیه تهران محله هایی هستند که خدمات پزشکی در منزل را درک کرده و از آن استفاده می کنند. ساکنان این محله ها به این موضوع واقف اند که این امکان تا چه اندازه به کمک آنها آمده و نیازهایشان را برآورده می کند.
نوار مغز در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه از دیگر خدماتی است که برای کاهش دغدغه های درمان فعال شده و در همه ساعات شبانه روز در دسترس است.

 

 

نوار مغز در منزل قیطریه و فرشته و کامرانیه

از دیگر محلاتی که خواستار خدمات پزشکی در منزل هستند و از ویزیت پزشک در منزل استقبال می کنند می توان قیطریه و فرشته و کامرانیه تهران را نام برد. نوار مغز در منزل قیطریه و فرشته و کامرانیه به جهت همین استقبال فعال شد و خدمت رسانی پزشکی در منزل یک گام دیگر رو به جلو برداشت تا ساکنان این محله‌ها احساس آرامش بیشتری داشته باشند.

 

نوار مغز در منزل

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

نوار مغز در منزل تجریش و نیاوران و یوسف آباد

محله های تجریش و نیاوران و یوسف آباد تهران هم مانند دیگر نقاط تهران لایق بهترین خدمات به خصوص خدمات پزشکی در منزل هستند. برای آسایش و رفاه این محله ها ثبت نوار مغز در منزل تجریش و نیاوران و یوسف آباد انجام می شود. ساکنین محترم این محله ها تنها با برقراری یک تماس تلفنی حرفه ای ترین خدمات را تجربه خواهند کرد.

 

نوار مغز در منزل غرب تهران

غرب تهران از مناطق ویژه پایتخت به شمار می آید که تحت پوشش خدمات پزشکی در منزل قرار گرفته است. غرب تهران وسعت زیادی دارد با این حال ساکنان در هر بخشی که باشند می توانند از امکانات خدمات پزشکی در منزل استفاده نمایند.

غرب تهران شامل مناطق: پونک، شهر زیبا، صادقیه، گیشا، جنت‌آباد، طرشت، ستارخان، تهرانسر، اکباتان و …است.

ساکنان این مناطق میتوانندبا مرکز شبانه روزی کیان تماس گرفته و درخواست نوار مغز در منزل کنند.هماهنگی ها برای فرستادن تجهیزات با متخص جهت نوار مغز در منزل  انجام خواهد شد.درکمترین زمان خدمات نوار مغز در منزل دراختیار شما خواهد بود.

نوار مغز در منزل غرب تهران یکی از  امکاناتی است که غرب نشینان پایتخت امکان برخورداری از آن را دارند. بهترین تجهیزات پزشکی و بهترین کادر پزشکی در این زمینه آماده خدمت رسانی در منزل غرب تهران هستند.

 

نوار مغز در منزل جنت آباد و ستارخان

جنت آباد و ستارخان از محله های دوست داشتنی تهران بوده و مردمانی خوب و اصیل دارند. ستارخان یکی از مناطق بسیار قدیمی با شلوغی قابل تحمل است که همیشه پویا به نظر می رسد.

مردم این دو محله نیز از خدمات در منزل استقبال کرده و به دنبال رفاه بیشتر هستند. به همین دلیل نوار مغز در منزل جنت آباد و ستارخان برای این محله ها فعال گردیده است و در صورت نیاز می توانند در هر ساعتی از شبانه روز تماس گرفته و از خدمات پزشکی حرفه ای برخوردار شوند.

 

نوار مغز در منزل صادقیه و اکباتان

نیازهای پزشکی همیشه غافلگیر کننده است و در زمان بروز بیماری هر ثانیه برای درمان ارزشمند است. امکان انجام خدمات ویژه ای مانند ثبت نوار مغز در منزل بسیار راهگشا خواهد بود. نوار مغز در منزل صادقیه و اکباتان تهران هم اکنون انجام می شود و سعی دارد آرامش را به ساکنان این محله ها هدیه دهد.

 

نوار مغز در منزل شرق تهران

امروزه با توجه به ارائه امکانات تخصصی پزشکی مانند انجام نوار مغز در منزل بسیاری از کارهای درمانی آسان شده است. شرق تهران جمعیت فراوانی دارد و این جمعیت نیازمند بسیاری از خدمات در حوزه پزشکی هستند. با این شرایط ویزیت پزشک در منزل و ثبت نوار مغز در منزل، ساکنین شرق تهران را از اتلاف وقت در آزمایشگاه ها معاف کرده است‌.

مناطق هدفی که در شرق تهران، موسسه خدمات پزشکی کیان خدمات نوار مغر در منزل شرق تهران را ارائه میدهد شامل :

نارمک، تهران نو، دلاوران، تهران پارس، شمیران نو، فرجام ، هنگام، افسریه، پیروزی، بلوار ابوذر،نبرد، شهید کلاهدوز ، استخر، حکیمیه، سراج، مجیدیه و …است.

در صورت تماس ،در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده و هماهنگی ها جهت اعزام پزشک برای نوارمغز در منزل شرق تهران صورت میگیرد.

 

نوار مغز در منزل تهرانپارس و پیروزی

تهرانپارس و پیروزی تهران محیطی دلخواه برای یک زندگی آرام دارند. در کنار این آرامش باید نیازها را هم در نظر گرفت و در صدد رفع آنها برآمد. امکان برخورداری از خدمت پزشکی مانند انجام نوار مغز در منزل امکانی است که در حال حاضر انجام می شود و مردم خوب این محله ها به صورت شبانه روزی تحت پوشش هستند.

 

نوار مغز در منزل جنوب تهران

جنوب تهران با مردم حماسه سازش در زمینه های مختلف به خصوص ورزش و هنر از نیاز به داشتن پزشک در منزل مستثنی نیستند. جنوب شهر نشینان هم خدمات پزشکی خانگی را تجربه کرده اند و در حال حاضر امکان استفاده از نوار مغز در منزل جنوب تهران را شاهد هستیم که شبانه روز پاسخگوی نیازهای مردم شریف این محله ها می باشد.

اعزام دستگاه سنجش  نوار مغز برای متقاضیان نوار مغز در منزل جنوب تهران برای ساکنان مناطق: شوش، نازی آباد، یاخچی آباد، محله امام‌زاده حسن، شهرک ولیعصر، شهریار، اسلام شهر ،خلیج فارس، شهرک صاحب الزمان و…صورت میگیرد.

عوامل محیطی با افزایش بیماریها ارتباط مستقیم دارداز این عوامل میتوان آلودگی هوا ،بهداشت پایین ،الگوی تغذیه نامناسب و….را نام برد. با کنترل یا کاهش دسترسی به عوامل محیطی از بیماریهای مغزی  و در نهایت از نوار مغزدر منزل جنوب تهران بی نیازشوید.

 

نوار مغز در منزل شهریار و اسلامشهر

مردم خونگرم و بامرام اسلامشهر و شهریار زبانزد خاص و عام هستند. مردم با صفایی که می توان از خدمت رسانی به آنها لذت برد. امکانات پزشکی مانند انجام نوار مغز در منزل شهریار و اسلامشهر نیز برقرار است و ساکنان این محله ها می توانند تماس بگیرند تا تیمی مجرب با بهترین تجهیزات را در خانه خود داشته باشند.

 

نوار مغز در منزل

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

نوار مغز در منزل کیان

برای استفاده از خدمات پزشکی تخصصی در منزل همواره با مراکز فراوانی رو به رو هستیم که ممکن است انتخاب را برای ما مشکل کنند. داشتن کادر پزشکی دقیق و دلسوز و تجهیز این متخصصین به امکانات پزشکی روز دنیا از یک طرف و آموزش این اکیپ جهت ارائه خدمات پیچیده درمانی در منزل بیمار از طرف دیگر مهمی است که موسسه کیان به آن دست یافته است.

چه نیاز به خدمات روتین پزشکی مانند ویزیت پزشک در منزل و انجام تزریقات در منزل و یا تزریق سرم در منزل داشته باشید و چه خواستار امکانات خاص تری مانند انجام نوار مغز در منزل یا سفارش آمبولانس خصوصی ، فیزیوتراپی در منزل ،انما در منزل ،پانسمان زخم در منزل ،هستید می توانید روی خدمات پزشکی در منزل کیان حساب ویژه ای باز کنید.

به عنوان یک یادآوری به خاطر داشته باشید که ثبت نوار مغز در منزل کیان با مجهزترین اکیپ در تمام نقاط تهران انجام پذیر است.

بازدیدها: 365

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته