ساعت کاری به صورت شبانه روزی

پرستاری از سالمند در منزل توسط پرستار با تجربه ( نگهداری و مراقبت)

همانطور که  میدانید سالمندی یکی از دوران زندگی همه انسان ها اعم از خانم ها و آقایان می باشد که در این دوران افراد دچار سالخوردگی شده و توانایی های جسمانی آنها رو به کاهش می رود و شاید دیگر قادر نباشند کار های ساده و معمولی و شخصی خود را هم انجام دهند.
اکنون در همین بین و با این مشکلات اقتصادی و مشغله های فراوان کاری ، خانواده های سالمندان نیز بیشتر ساعات روز را درگیر کار و درآمدزایی می باشند و ممکن است زمان و وقت کافی برای پرستاری و نگهداری والدین سالمند خود نداشته باشند.
در این شرایط موسسه کیان با ارائه خدمات مراقبت از سالمند در منزل ، مخصوصا پرستار سالمند در منزل ، این نیاز جامعه امروزی را به بهترین شکل ممکن رفع میکند.

پرستار سالمند در منزلپرستار سالمند

همانطور که در ابتدا گفتیم ، امروزه تقریبا تمامی افراد خانواده مشغول به فعالیت هستند و کسی وقت اضافی برای انجام کارهای دیگر را ندارد.
در چنین شرایطی پرستاری از سالمندان هم یکی از وظایفی می باشد که بر دوش فرزندان قرار میگیرد و باید به بهترین شکل انجام شود.

فرزندان سالمندان چی کاری باید انجام دهند؟

فرزندان به خوبی می دانند که پرستاری و نگهداری از سالمندان باید اصولی و با آسایش و راحتی کامل اجام شوند اما تقریبا نیمی از آنها به مراقبت از سالمند در در خانه سالمندان رضایت نمی دهند.
علاوه بر رضایت ، ممکن می باشد فاصله زیاد بین منزل تا خانه سالمندان ، ترافیک و شلوغی شهر ، آلودگی هوا و همچنین آلودگی محیط خانه سالمندان باعث عدم رضایت فرزندان شود.
از طرف دیگر می دانیم که پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل خودش باعث راحتی و آسایش بیشتر شده و سالمندان احساس رضایت بیشتری دارند.

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند به طور کلی به فردی گفته می شود که وظایف پرستاری و مراقبت و انجام امور شخصی سالمند در منزل را بر عهده میگیرد، که این پرستاران از نظر تخصص و تحصیلات به چند سطح تقسیم میگردند که عبارتند از :
1. مراقب و نگهدار
2. بهیار
3. پرستار

به عنوان مثال اگر پدر و مادر عزیز شما از نظر جسمانی سالم هستند و فقط برای انجام کار های شخصی نیاز به کمک و همراهی دارند ، متوانید از مراقب سالمند در منزل استفاده نمایند. اما اگر سالمند مورد نظر مشکلات فیزیکی و حرکتی داشته باشد ، در این شرایط بهتر می باشد ابتدا از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید تا بیماری و شرایط درمان و پرستاری وی مشخص گردد و در ادامه از پرستار متخصص سالمند در منزل استفاده کنید تا امور درمانی و نگهداری سالمند را به نحو احسنت انجام دهد

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

پرستار سالمند یا اصطلاحا elderly nurse ، فردی می باشد که دارای تحصیلات و دانش و مهارت کافی در زمینه پرستاری از سالمند در منزل است و به تمامی بیماری ها و مشکلاتی که سالمندان دچار آن هستند یا امکان ابتلا شدن به آنها وجود دارد تسلط داشته و اینکه در شرایط حساس چه کاری را انجام دهد به خوبی می داند.
امروزه خدمات مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل افزایش یافته و هر روزه به تنوع خدمات افزوده می شود.
اگر در خواست این خدمات را دارید ، موسسه کیان شما را در این امر مهم همراهی می کند زیرا مجموعه ما یک مرکز پرستاری و درمانی در منزل در تمام نقاط تهران است که دارای بهترین و با تجربه ترین پزشکان و پرستاران در این زمینه می باشد که میتوانید سالمند خود را با خیال راحت به پرستاران ما بسپارید.
در مجموعه ما هر فردی که به عنوان پرستار ، مثلا پرستار سالمند یا پرستار کودک در منزل مشغول به ارائه خدمات می گردد کاملا به وظایف خود مسلط بوده و توانایی انجام تمامی کارهای در مانی و مراقبتی است.
برای استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید.

02122096805

 

مزایا استنفاده از خدمات پرستاری در منزل برای سالمندان در موسسه کیان:

• سالمندان در محیط خانه و کنار فرزندان خود احساس بهتری دارند.
• هزینه و حقوق نگهداری از سالمندان ارزان و کمتر از دیگر مراکز خدماتی که از بیماران نگهداری می کنند.
• ارائه ی خدمات پزشکی و بهداشتی به صورت تخصصی مثل مدیریت تغذیه به موقع و برنامه ی زمانی داروها، کنترل دمای بدن، فشار خون، قندخون و دیگر خدمات درمانی.
• انجام آزمایشات پزشکی لازم، تزریقات و واکسیناسیون سریع در منزل
• انجام کارهای روزمره مثل استحمام و بردن به دستشویی با پرسنل مجرب ما
• شما می توانید عملکرد پرستار سالمند را مشاهده نمایید.
• می توانید سلامت بیمار را به طور مداوم چک کنید.
• احساس آرامش بیشتر به همراهان به علت نزدیک بود فرد سالمند به آنها
• از مبتلا شدن سالمند به عفونت های بیمارستانی و دیگر پیشگیری می شود
• نگهداری راحت تر از سالمند
نگهداری از سالمند پوشکی با مراقبت های تخصصی

پرستار سالمند در منزل

هزینه و قیمت پرستار سالمند در موسسه کیان

نرخ و تعرفه هزینه و قیمت پرستاران در منزل توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت مشخص می گردد اما حقوق نگهداری از سالمند نسبت به شرایط فرد و درخواست ها متفاوت است.
هزینه های پرستاری از سالمند در منزل متغیر است و به عواملی مانند میزان تخصص و تجربه و ساعت کاری، شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، محل زندگی سالمند، نیازهای بیمار، مراقبت های ویژه ای که باید انجام شوند، استفاده از وسایل و اقلام خاص و…. بستگی دارد.
حال و احوال و شرایط سالمند ، توانایی های جسمانی ، خدمات درخواستی و سایر نکات از مواردی می باشند که علاوه بر خدمات شبانه روزی ، شبانه ، روزانه و یا ساعتی و پاره وقت این قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهند.
همچنین خدماتی که پرستار باید به سالمند مورد نظر ارائه دهد مانند آشپزی ، انجام امور شخصی و دیگر موارد هم روی قیمت تاثیر میگذارند.

برای تعیین هزینه و حقوق مراقبت از سالمند پرسش‌های زیر را باید درباره وضعیت سالمند از خود بپرسید :

1. آیا سالمند از لحاظ بدنی و فیزیکی در وضعیت خوبی می باشد؟
2. آیا فرد سالمند بیمار است و این که بیماری او از چه نوعی می باشد؟
3. آیا بیماری فرد سالمند مزمن است و سالمند پوشکی است؟
4. بیماری باعث از کار افتادن همه یا بخشی از بدن وی شده است یا اینطور نمی باشد؟
5. آیا قادر به انجام کارهای اولیه مانند غذا خوردن و رفتن به توالت است یا اینگونه نمی باشد؟
برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

02122096805

 

پرستار سالمند در تهران توسط مجموعه کیان

کشور ما رو به پیری می باشد و ما شاهد افزایش روزافزون جمعیت سالمندان هستیم.
به همین علت ما در مرکز پرستاری-درمانی کیان هم پرستاران خود را در زمینه پرستاری از سالمندان در تهران افزایش داده ایم تا بتوانیم تمامی خدمات را برای شما به بهترین صورت ارائه دهیم و آرامش و آسایش و سلامتی را به خانه های شما ارمغان بیاوریم.
بنابراین پرستار باید توانایی ارائه خدمات کامل پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل را داشته باشند و همچنین دانش و تجربه کافی هم جزئی از این توانایی ها محسوب میگردد مثلا خدمات مراقبت از بیماران ICU وCCU که ارائه میشود باید حتما توسط فردی با تجربه و تحصیل کرده انجام شود زیرا بسیار حساس می باشد و اگر اصول آن رعایت نشود ممکن است مشکلاتی به وقوع بپیوندد.
اگر در شهر تهران سالمندی دارید که نیاز به پرستار دارد میتوانید با ما تماس گرفته و از پرستاران با تجربه و کاربلد ما استفاده نمایید.

02122096805

یکی از مشغله های فکری تمامی افراد در سالمندی و سنین بالا ، تنها ماندن می باشد که باعث دلتنگی ، آلزایمر و سایر مشکلات میگردد.
حالا میتوانید برای جلوگیری از تنهایی و افسردگی این افراد ، از پرستاران دلسوز و مهربان ما درخواست کنید تا مانند یک مونس در کنار والدین سالخورده شما بوده و از آنها مراقبت نمایند.

پرستار سالمند شرق تهران

اگر محل زندگی شما شرق تهران است و نیازمند به پرستار سالمند در شرق تهران هستید، فقط کافیست با شماره های زیر در تماس باشید

پرستار سالمند در منزل

مراقبت از سالمند با موسسه کیان

مجموعه کیان دو راه متفاوت را برای ثبت درخواست متقاضیان ارجمند در جهت خدمات پرستار از سالمند در منزل در نظر گرفته می باشد. راه اول تماس تلفنی با این مجموعه می باشد. در صورت تماس با شماره تلفن 02122096805 کارشناسان ما با شما درمورد نیاز شما و خدمات مورد نظرتان به صحبت می نشینند و در نهایت هماهنگی مورد نیاز برای انجام خدمات را انجام می دهند.
راه دیگری که مجموعه کیان برای افراد درخواست کننده در نظر گرفته، این می باشد که به وب سایت این مجموعه به آدرس www.kianmeds.com مراجعه نمایند . پس از انجام درخواست اینترنتی خود در این صفحه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته تا هم اطلاعات کامل تری از نیاز شما به دست آورده و نیز هماهنگی های مورد نیاز را انجام دهند تا پس از آن به سرعت پرستاری که وظیفه انجام خدمات نگهداری از سالمند را قبول میکند، سریعتر و در اسرع وقت به محل حضور سالمند اعزام گردد.

با ما خدمات مراقبت از کودک در منزل و رادیولوژی و سونوگرافی در منزل را هم همراه باشید.

1 Comment

 1. مریم گفت:

  سلام
  من واقعا به پدرم وابسته هستم و نمیتونم تنها بذارمش
  ولی اولین باری که مجبور بودم این کارو انجام بدم خیلی نگران بودم و یکی از دوستانم موسسه شمارو معرفی کرد
  واقعا خوش برخورد و با حوصله بودن همکارتون
  مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *