ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

پرستار سالمند در منزل کیان

سالمندان عزیز نیاز بیشتری به رسیدگی و توجه نسبت به سایر افراد درگیر با مشکلات سلامتی دارند. مراقبت از سالمند در منزل نیازمند یک پرستار با روحیه بسیار بالا، صبور، مسلط، با تجربه، خلاق و پیگیر در بازتوانی سالمند است. موسسه کیان ضمن دریافت ضمانت نامه و مدارک تحصیلی معتبر؛ هنگام گزینش و جذب پرستاران تمام ویژگی های اخلاقی و مهارتی گفته شده را لحاظ می کند. این مرکز با داشتن مجوز و تاییدیه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قادر به اعزام پرستار به صورت شبانه روزی می باشد.

پرستار سالمند در منزل

وظایف پرستار سالمند در منزل

تعویض سوند سالمند

عوامل متعددی باعث انسداد مسیر خروج ادرارمیشوند برای خارج کردن ادرار از مثانه ازسوند ادراری استفاده میکنندبه کارگیری ویا تعویض سوند در منزل نیازمند مهارت وتجربه زیاد است بدین جهت بدون نگرانی از پرستار سالمند درمنزل بهره ببرید.

تزریق دارو به سالمند

برای نگهداری از سالمند درمنزل گاهی نیاز به تزریق سرم هست. پرستار سالمند در منزل با توجه به دغدغه های شما و رعایت حساسیت های که سالمند دارد مواد مغذی ،دارو و…را از طریق تزریقات وارد بدن سالمند میکند.

ساکشن معده در منزل

برای خارج کردن مایعات اضافی بدن ، ناشی از جراحی ویا گاها برای گشودن راه تنفسی افراد ازساکشن استفاده میشود اگر توان خروج از منزل را نداریدساکشن در منزل را از طریق خدمات پرستار سالمنددر منزل موسسه کیان بخواهید.

پانسمان زخم سالمند

تعویض غیراصولی پانسمان زخم درمنزل،موجب آسیب به سالمند میشود اگرسالمند نیاز به پانسمان یا تعویض آن دارد.پرستار سالمند در منزل مناسبترین نوع پانسمان را باتوجه به نوع زخم ومیزان آن انتخاب وانجام میدهد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

تعرفه قیمت پرستار سالمند درمنزل کیان

اگر بنا به نیازتان تصمیم برای به کارگیری واستخدام پرستار سالمند درمنزل گرفتید ممکن است درباره تعرفه قیمت پرستار سالمند در منزل پرسشی داشته باشید .باید گفت: تعرفه قیمت پرستار سالمند در منزل کیان بسته به نوع خدمات (مراقبت _ انواع تزریقات _ ساعتی یا شبانه روزی بودن پرستار_ وضعیت جسمانی سالمند_جنسیت پرستار_ انواع تعویض ) ونوع پرستاری که انتخاب میکنید اعم از مراقب ،بهیار،پرستار متفاوت است .اما اطمینان داشته باشید تعرفه قیمت پرستار سالمند در منزل کیان متناسب با خواست ونیاز شما خواهد بود موسسه خدمات پرستاری کیان ،به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما درباره نحوه ارائه خدمات پرستاری سالمند ، از قبیل تعرفه قیمت پرستار سالمند در منزل کیان میباشد.

دیگر وظایف بهیار تحت عنوان پرستار سالمند در منزل

• داشتن توانایی کنترل احساسات درپرستاری سالمندان 

بهیار(پرستار سالمند در منزل ) باید بتواند در شرایط اضطراری علی الخصوص لحظات دردناک وبغرنج ،تصمیم سریع وخرد مندانه بگیرد برای این کار نیاز به کنترل احساسات در این شرایط دارد 

• داشتن مهارت ارتباطی در پرستاری سالمند

بهیار (پرستار سالمند در منزل) وظیفه دارد به سخنان ،درد ودل های سالمندگرامی گوش فرا دهد.سالمنداگر اطمینان پیدا کند که توسط بهیار (پرستار سالمند در منزل )درک میشود همه ی  دردها ، مشکلات،ونگرانی های خود را با او درمان میگذارد بهیار (پرستارسالمند در منزل )در این هنگام  می تواندبا پیش بینی نیازهای سالمند بهتر خدمات رسانی کند

• صبور بودن در مراقبت از سالمند در منزل

پرستاری سالمند توسط بهیار(پرستار سالمنددرمنزل ) نیازبه انعطاف زیادی دارد زیرا داشتن شیفت های طولانی وساعات کاری شبانه روزی مستلزم صبور بودن زیاد است.

• داشتن دقت بالادر پرستاری از سالمندان درمنزل

کم توجهی یا فراموشکاری جزئیات توسط بهیار (پرستار سالمنددر منزل)میتواند به فاجعه منجر شود.

• قدرت بدنی بالادر پرستاری سالمند

جابه جایی سالمند وخدمات رسانی شبانه روزی نیاز به استقامت بدنی بالا دارد سبک زندگی سالم در این امر به بهیار (پرستار سالمند در منزل) کمک میکند.

مراقب

 اگر سالمند عزیز در صحت وسلامت کامل جسمانی باشند و فقط برای انجام اموری از قبیل  کارهای خانه ،اهمیت به فراغت سالمندو….نیاز به پرستار سالمند در منزل حس شود وتخصص پزشکی نیاز نباشد شما میتوانیداز مراقب بهره ببرید.

اکنون به بررسی خدماتی که هریک از این افرادتحت عنوان پرستارسالمند در منزل ارائه می دهند می پردازیم. 

وظایف مراقب تحت عنوان پرستار سالمند در منزل

مراقبت از سالمند در منزل در حوزه روحی وامید افزایی

مراقب(پرستار سالمند در منزل) با ایجاد ارتباط صمیمی ،صادقانه توام با احترام  بین خود و سالمند گرامی  باعث میشود سالمند عزیزکمتر در معرض افسردگی‌ دوران سالمندی قرار بگیرداین عمل یکی از مهمترین وظایف پرستار سالمند در منزل می باشد

پرستاری سالمند در حوزه اوقات فراغت 

نگهداری از سالمند در منزل میتواند با هماهنگی بین پرستار سالمندو فرد(سالمند _اعضای خانواده ) شامل برنامه های تفریحی واجتماعی شود بردن به پارک وگردش یکی دیگراز فعالیت های پرستار سالمند در منزل است. همچنین  سالمندمی‌تواند با استفاده از تماشای فیلم همراه پرستارسالمند در منزل  ، کتاب‌خوانی، تماشای آلبوم ‌های قدیمی ،حل جدول،مرور خاطرات شیرین اوقات فراغت خود را پر کند

پرستاری سالمند در حوزه خدمتکاری در منزل

مراقب (پرستار سالمند در منزل)، کارهای منزل را برای سالمند انجام می‌دهد.از جمله میتوان پخت غذا متناسب با رژیم غذایی سالمند، نظافت منزل ،شستن ظرف _لباس ، پذیرایی از میهمانان ، جابه جایی غیر تخصصی سالمند، امور شخصی سالمند (استحمام _ سلمانی مو ها_ در صورت نیاز غذا دادن به بیمار_درصورت نیاز پوشک کردن سالمند)را برای پرستار سالمنددر منزل برشمرد.

مراقبت از سالمند در منزل درحوزه امور اداری و مالی 

مراقب (پرستار سالمند در منزل ) میتواندبا هماهنگی خانواده سالمند ودرخواست کتبی آنان  اقدام به انجام امور مالی سالمند کنداین اقدامات شامل خرید مایحتاج منزل ،پرداخت شارژساختمان ،امور بانکی ،پرداخت قبوض و….است

نگهداری از سالمند در منزل در حوزه درمانی

در صورت استفاده سالمند از داروهای تجویزی توسط پزشک ، پرستار سالمنددر منزل وظیفه دارد داروها را طبق زمانبندی پزشک ،در اختیار سالمند محترم قرار دهد اگر سالمند فراموشی دارد یا دارو تزریقی است مراقب (پرستار سالمند در منزل)، باید از دریافت دارو توسط بدن سالمند اطمینان یابد.خود مراقب این ترزیقات را انجام نمیدهد اما با اطلاع رسانی به پزشک یا پرستار سالمند در منزل از آنان کمک میطلبد وظیفه دیگر مراقب( پرستار سالمند در منزل )، بسته به نیاز سالمند ، گرفتن فشارخون یا قند خون به صورت روزانه یا هفتگی می باشد.

پرستار سالمند در منزل تهران 

برای دسترسی به پرستار سالمند در منزل تهران به این نکته توجه داشته باشید که تهران یک کلان شهر بسیار بزرگ است و برای خدمات رسانی سریع به کمک شما نیاز است شما میتوانید با آدرس دهی مطلوب ودقیق پرستارسالمند در منزل تهران  را در یافتن مسیر ومقصد یاری کنید.

خدمات گسترده و وظایف  پرستار سالمند درمنزل تهران در قسمت بالای مقاله ذکر شد در صورت تمایل با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرید وجهت نگهداری از سالمند در منزل درخواست اعزام پرستار سالمند در منزل را دهید.

پرستار سالمند در منزل شمال تهران

اگر شما ساکن مناطق زیر هستید برای درخواست پرستار سالمند درمنزل شمال تهران، میتوانید اقدام کنید: زعفرانیه، ازگل، تجریش، فرشته، فرمانیه، کاشانک، قیطریه، سوهانک، جماران، آجودانیه، اوین، دارآباد، شهرک نفت، شهرک محلاتی، ولنجک، امام‌زاده قاسم، کامرانیه، باغ فردوس، نیاوران، الهیه و … 

در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده وپرستارسالمند درمنزل شمال تهران اعزام میشوند

مرکز خدمات پرستاری کیان بهترین ومسئولیت پذیرترین پرستار سالمند در منزل شمال تهران را در کمترین زمان ، جهت نگهداری از سالمند در منزل  در اختیار شما قرار میدهد ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل شمال تهران را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

پرستار سالمند در منزل شهرک غرب وسعادت آباد

افرادی که به پرستار سالمند در منزل شهرک غرب و سعادت آباد جهت نگهداری از سالمند در منزل  نیاز دارند، نباید نگرانی بابت اعزام نیروی پرستاری سالمند داشته باشند، این افراد به راحتی می توانند با مرکز شبانه روز کیان تماس بگیرند و از آنان برای پرستار سالمند در منزل شهرک غرب و سعادت آباد درخواست کننددر کمترین زمان  پرستارسالمند مجرب وبااخلاق اعزام میشود.

مرکز خدمات پرستاری کیان بهترین ومسئولیت پذیرترین پرستار سالمند در منزل شهرک غرب وسعادت آباد را در کمترین زمان ،در اختیار شما قرار میدهد ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل شهرک غرب و سعادت آباد را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل ولنجک وزعفرانیه والهیه

اگر شما ساکن ولنجک باشیدیا زعفرانیه یا الهیه، برای پرستاری از سالمندان در منزل در هر ساعت از شبانه‌روز که اراده کنید، می توانید برای اعزام پرستار سالمند در منزل ولنجک وزعفرانیه والهیه  اقدام به تماس با موسسه شبانه روزی کیان کنید و مطمئن باشید که در سریع‌ترین زمان برای پرستاری ونگهداری ازسالمند ،پرستار سالمند در منزل ولنجک وزعفرانیه والهیه  در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مرکز پرستاری کیان بهترین ومسئولیت پذیرترین پرستار سالمند در منزل ولنجک وزعفرانیه والهیه  را در کمترین زمان ،در اختیار شما قرار میدهد ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل ولنجک وزعفرانیه والهیه  اعم از مراقب،بهیار ، پرستار سالمند را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

 

پرستار سالمند در منزل جردن وفرمانیه وآجودانیه

تمام کسانی که ساکن در مناطق جردن، فرمانیه و آجودانیه،هستند میتوانند بدون آن‌که نگران تخصص ،مهارت ،اخلاق پرستار سالمند در منزل جردن وفرمانیه وآجودانیه  باشند،به این پرستاران دسترسی داشته باشندکافیست در هر ساعت از شبانه روز باموسسه  شبانه روزی کیان تماس بگیرند و درخواست پرستار سالمنددر منزل جردن و فرمانیه وآجودانیه را مطرح کنند و منتظر حضور پرستار سالمند در منزل جردن وفرمانیه وآجودانیه جهت پرستاری سالمند باشند.

ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل جردن وفرمانیه وآجودانیه اعم از مراقب،بهیار ، پرستار سالمند را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان موسسه خدمات پرستاری _پزشکی کیان است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

 

پرستار سالمند در منزل غرب تهران

غرب تهران شامل مناطق: پونک، شهر زیبا، صادقیه، گیشا، جنت‌آباد، طرشت، ستارخان، تهرانسر، اکباتان و … است 

افرادی که در این مناطق زندگی می کنند، می توانند با خیال راحت در هر ساعت از شبانه روز برای اعزام پرستار سالمند در منزل غرب تهران درخواست دهند تا برای نگهداری از سالمند در منزل خود پرستاران متعهد ،باتجربه وتایید شده اعزام شوند و این افراد حضور پرستار سالمند در منزل غرب تهران جهت خدمت رسانی را شاهد خواهند بود.

ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل غرب تهران اعم از مراقب،بهیار ، پرستار سالمند را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان موسسه خدمات پرستاری _پزشکی کیان است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

 

پرستار سالمند در منزل جنت آباد وستارخان

جنت آباد و ستارخان یکی از مناطق غرب تهران هستند وخدمات پرستار سالمند در منزل برای همه ی سالمندان یکسان است مگر اینکه سالمند شرایط خاصی داشته باشد یا خدمات ویژه ای برحسب تجویز پزشک طلب کند پس ساکنان این مناطق نیز، می توانند بدون نگرانی به مانند مناطق شمال تهران، در هر ساعت از شبانه‌روز، با مرکز شبانه روزی کیان تماس گرفته ودرخواست پرستار سالمند در منزل جنت آباد و ستارخان را ارائه دهند.

جهت نگهداری از سالمند در منزل ،اعزام پرستار سالمند در منزل جنت آباد و ستارخان توسط همکاران در کمترین زمان صورت خواهد گرفت.

ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل جنت آباد وستارخان جهت نگهداری از سالمند در منزل  اعم از مراقب،بهیار ، پرستار سالمند را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان موسسه خدمات پرستاری _پزشکی کیان است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

 

پرستار سالمند درمنزل شرق تهران

مناطق نارمک، تهران نو، دلاوران، تهران پارس، شمیران نو، فرجام  ، هنگام، افسریه، پیروزی، بلوار ابوذر،نبرد، شهید کلاهدوز ، استخر، حکیمیه، سراج، مجیدیه و … جزء مناطق شرق تهران هستند و ساکنان  این مناطق می توانند با خیال راحت برای اعزام پرستار سالمند در منزل شرق تهران اقدام کنند.

ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل شرق تهران جهت نگهداری از سالمند در منزل  اعم از مراقب،بهیار ، پرستار سالمند را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان موسسه خدمات پرستاری کیان است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

نگهداری از سالمند در منزل توسط پرستار سالمند در منزل شرق تهران مجرب ، بااخلاق، تایید شده ومسئولیت پذیر درکمترین زمان برای این عزیزان امکان پذیر خواهدبود .

 

پرستار سالمند در منزل تهرانپارس وپیروزی

ساکنان تهران پارس و پیروزی می توانند جهت نگهداری ازسالمند در منزل، بدون نگرانی و مانند مناطق دیگر مناطق تهران، در هر ساعت از شبانه‌روز، با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند وجهت حضور پرستار سالمند در منزل تهران پارس و پیروزی اقدام کنند.

 ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل تهرانپارس وپیروزی جهت نگهداری از سالمند در منزل  اعم از مراقب،بهیار ، پرستار سالمند را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان موسسه خدمات پرستاری کیان است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

نگهداری از سالمند در منزل توسط پرستار سالمند در منزل تهرانپارس وپیروزی مجرب ، بااخلاق، تایید شده ومسئولیت پذیر درکمترین زمان برای این عزیزان امکان پذیر خواهدبود .اقدامات صورت گرفته برای دریافت پرستار سالمند در منزل تهرانپارس وپیروزی توسط عزیزان ساکن این مناطق گواه خوبی برای ارائه خدمات ماست.

 

پرستار سالمند در منزل  جنوب تهران

اعزام پرستار سالمند در منزل جنوب تهران  برای افرادی صورت می گیرد که ساکن مناطق زیر باشند: شوش، نازی آباد، یاخچی آباد، محله امام‌زاده حسن، شهرک ولیعصر، شهریار، اسلام شهر ،خلیج فارس، شهرک صاحب الزمان و  … 

ساکنان این مناطق میتوانند پرستار سالمند ارزان در اختیار داشته باشند تعهد وتجربه پرستاران سالمند در موسسه خدمات پرستاری کیان بسیار بالاست عزیزان ساکن جنوب تهران می توانندجهت نگهداری از سالمند در منزل  با این مرکز شبانه روزی تماس گرفته وشاهد حضور پرستار سالمند در منزل جنوب تهران باشند.

 

مراقبت از سالمند در منزل توسط پرستار سالمند در منزل جنوب تهران که مجرب ، بااخلاق، تایید شده ومسئولیت پذیراست درکمترین زمان برای  عزیزان امکان پذیر خواهدبود .اقدامات صورت گرفته برای دریافت پرستار سالمند در منزل جنوب تهران توسط عزیزان ساکن این مناطق گواه خوبی برای ارائه خدمات ماست.

ما شرح وظایف پرستار سالمند در منزل جنوب تهران جهت نگهداری از سالمند در منزل  اعم از مراقب، بهیار ، پرستار سالمند را برای شما در قسمت اوایل مقاله ذکر کردیم تعهد به سخن از اخلاق بانیان موسسه خدمات پرستاری کیان است تامین رضایت شما هدف وسرلوحه ی تلاش ماست.

 

پرستار سالمند در منزل شهریار واسلامشهر

شهریار و اسلام‌شهر یکی از مناطق پر جمعیت تهران هستند و به همین دلیل خدمات پرستار سالمند در منزل شهریار واسلامشهر ارائه می شود. 

اگر شما هم ساکن این مناطق هستید، می توانید برای نگهداری از سالمند در منزل خود با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیریدواعزام پرستار سالمند در منزل شهریار واسلامشهر را درخواست کنیدپرستار سالمند ارزان در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان قرار خواهد گرفت .پرستاری سالمندان پرمخاطره است این کار با پرستار سالمند با اخلاق صورت میگیرد

مراقبت از سالمند در منزل توسط پرستار سالمند در منزل شهریار واسلامشهرکه مجرب ، تایید شده ومسئولیت پذیراست درکمترین زمان برای  عزیزان امکان پذیر خواهدبود .اقدامات صورت گرفته برای دریافت پرستار سالمند در منزل شهریار واسلامشهر توسط عزیزان ساکن این مناطق گواه خوبی برای ارائه خدمات ماست.

پرستار بیمار در منزل

پرستار سالمند در منزل شبانه روزی کیان

مرکز شبانه روزی کیان، یک  مرکز خدمات پزشکی _پرستاری است که  به صورت 24 ساعته به ارائه خدماتی مانند ویزیت پزشک در منزل، تزریقات در منزل، تزریق سرم در منزل، آمبولانس خصوصی، رادیولوژی در منزل ،نوار قلب در منزل و صدور گواهی فوت در منزل می پردازد.

بهترین پزشکان وپرستاران تایید شده،تمامی این خدمات را ارائه می دهندشما عزیزان می توانید با خیال راحت، نسبت به استفاده از این خدمات با مرکز شبانه روزی کیان تماس حاصل کنید.

همچنین برای نگهداری از سالمند در منزل خود میتوانیدبا قسمت پرستار سالمند در منزل شبانه روزی کیان هماهنگی لازم را انجام دهیدومنتظر باشید تا پرستار سالمند در منزل از شبانه روزی کیان اعزام شود

اگر شما هم سوالی در زمینه پرستار سالمند در منزل شبانه روزی کیان داشته باشید، می توانید باتماس با این مرکز از کارشناسان مربوطه بخواهید تا شما را راهنمایی کنند و سوالات شما درباره پرستار سالمند در منزل شبانه روزی کیان را پاسخ دهند.

بازدیدها: 262

1 Comment

 1. مریم گفت:

  سلام
  من واقعا به پدرم وابسته هستم و نمیتونم تنها بذارمش
  ولی اولین باری که مجبور بودم این کارو انجام بدم خیلی نگران بودم و یکی از دوستانم موسسه شمارو معرفی کرد
  واقعا خوش برخورد و با حوصله بودن همکارتون
  مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته