ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

اکو قلب در منزل | نوار قلب در منزل

 

نوار قلب از ساده ترین و بدون درد ترین آزمایش های قلب است که به پزشک اجازه می دهد فعالیت الکتریکی قلب را به صورت دقیق بررسی نماید. البته یک تست پیچیده تر و تخصصی تر برای بررسی وضعیت سرخرگ ها یا دیواره های قلب و دریچه ها نیز انجام می شود که اکو قلب می باشد و پزشک با کمک این آزمایش متوجه چگونگی پمپاژ قلب و ضربان قلب می گردد.

در واقع زمانی که فرد دچار احساس درد در ناحیه قفسه سینه یا تپش قلب شدید گردد و یا این علائم همراه با نفس تنگی باشد پزشک تست اکو قلب را توصیه می کند. امروزه دلایل متفاوتی وجود دارند که افراد ترجیح دهند از نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل استفاده کنند.

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد چگونگی گرفتن نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

نوارقلب در منزل . اکوی قلب در منزل

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

گرفتن نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل

معمولا افرادی که دچار درد در ناحیه قفسه سینه می شوند یا احساس درد شدیدی در ناحیه سینه دارند یا افرادی که تپش قلب شدید دارند باید آزمایشاتی مانند نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل را انجام دهند.

به خصوص اگر این افراد نتوانند به راحتی نفس بکشند یا در هنگام تنفس درد داشته باشند این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می ‌کند. البته امروزه افراد به دلایل مختلف مثلاً بیماری کرونا، شلوغ بودن کلینیک ها یا بیمارستان ها، ترافیک، زندگی شهری و…ترجیح می ‌دهند که از خدمات نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل استفاده کنند.

در واقع نوار قلب تمامی فعالیت های الکتریکی و مکانیکی قلب را ثبت می‌ کند که این کار تنها در چند دقیقه انجام می‌ شود. در هنگام گرفتن نوار قلب در منزل فرد باید به صورت طاق باز قرار بگیرد و الکترودها در ناحیه سینه و انتهای پاها وصل گردد.

اما برای گرفتن اکو قلب در منزل فرد باید به پشت یا پهلو بخوابد سپس از وسیله ایی خاص استفاده می‌ کنند تا بتوانند دریچه‌ ها، دیواره های قلبی و همچنین ابتدای سرخرگ ها را مشاهده کنند. برای گرفتن آزمایش اکو قلب در منزل از ژل مخصوصی نیز استفاده خواهند کرد.

 

انجام نوار قلب در منزل

برای انجام نوارقلب الکترود هایی از دستگاه به قسمت هایی از بدن بیمار وصل میگردد تا دستگاه فعالیت الکتریکی قلب را بر روی یک کاغذ درجه بندی شده ثبت کند. نوار قلب یا ECG یک آزمایش ساده و بدون درد می باشد که در آن امکان مشاهده ی فعالیت الکتریکی قلب شما برای پزشک امکان پذیر می باشد.

بهترین و اورژانسی ترین روش برای تشخیص مشکلات قلبی، انجام نوار قلب در منزل در شرایطی ممکن است بیمار قادر نباشد برای انجام نوار قلب در بیمارستان یا درمانگاه حضور پیدا کند می باشد و می تواند گرفتن نوار قلب در منزل را تجربه کند.

گرفتن نوار قلب به عنوان یک آزمایش بوده توسط کارشناس پرستاری انجام میشود و درنهایت تشخیص  از طریق پزشک مربوطه متخصص قلب باید انجام شود.

 

شما عزیزان میتوانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل، ساکشن بیمار در منزل و تزریق سرم در منزل استفاده کنید.

 

انجام اکوی قلب در منزل

اکوی قلب یک روش پیچیده تر و تخصصی تر از نوار قلب می باشد. انجام این کار نسبت به نوار قلب که مدت بیشتری نیاز دارد. نمای حقیقی دیواره های قلبی و دریچه های قلب ابتدای سرخک های بزرگ را نمایان می کند . در اصل اکو قلب امکان این را می دهد که ضربان قلب بیمار و پمپاژ قلب توسط پزشک مشاهده شود.

 

البته باید توجه کنید که داشتن دانش این کار و تخصص انجام دادن آن برای افراد غیر از افراد متخصص امکان پذیر نیست.

یکی از مزایای اکوی قلب یا دستگاه اکوکاردیوگرافی قلب این است که متخصص میتواند قلب را در حال حرکت مشاهده کند و اینکه قلب به چه صورتی خون را پمپاژ می کند و همچنین نحوه عملکرد دریچه های قلب را نیز مشاهده کند.

ما به صورت شبانه روزی خدمات آزمایش خون ، ادرار و کرونا در منزل را ارائه می دهیم.

 

گرفتن نوارقلب در چه مواردی توصیه می شود؟

  1. درد قفسه سینه داشته باشید که شدت درد بسیار بالا است.
  2. برای شما تپش قلب شدید وجود داشته باشد.
  3. در ناحیه قلب احساس درد داشته باشید .
  4. به راحتی نتوانید نفس بکشید و هنگام تنفس درد داشته و تنگی نفس داشته باشید.

 

 

اکو قلب در منزل . نوارقلب در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

 

مواردی که قبل از انجام نوار قلب در منزل باید رعایت شود

 

  • قبل از گرفتن نوار قلب فرد باید استراحت کرده و فعالیت شدید نداشته باشد و بعد از گرفتن نوار قلب در منزل فعالیت خود را می تواند شروع کند .
  • شیو کردن موهای اضافی  برای قسمت هایی که الکترود قرار می گیرد و یا کل قسمت قفسه سینه ، پا و دست شیو شود.
  • وعده غذایی سنگین قبل از گرفتن نوار قلب مصرف نشود .
  • هر دارویی که توسط فرد مصرف می شود حتما قبل گرفتن نوار قلب به پزشک اطلاع رسانی شود تا در صورت وجود مشکل به بیمار راه حل ارائه شود.

 

هزینه نوار قلب در منزل

گرفتن نوار قلب در منزل یک روش متداول برای مشخص کردن ناراحتی های قلبی است. همچنین بهتر است بدانید که تست نوار قلب در منزل به عنوان کم ‌هزینه ‌ترین آزمایش قلبی شناخته شده است.

اما بهتر است بدانید که میزان هزینه پرداختی با توجه به ساعت مراجعه و همچنین منطقه ‌ای که بیمار قرار دارد متفاوت است. اما هزینه هایی مانند ایاب و ذهاب و موارد دیگر در تعیین هزینه نوار قلب در منزل تاثیر نخواهد داشت.

 

هزینه اکو قلب در منزل

در مورد هزینه اکو قلب در منزل می‌ توان گفت این هزینه با توجه به تعداد دفعات مورد نیاز بیمار و نوع اکو که برای بیمار انجام می‌ شود مشخص می گردد. علاوه بر آن هزینه پرداختی با توجه به نوع بیمه ای که بیمار دارد متفاوت است.

همچنین مواردی مانند اعزام پزشک متخصص می‌ تواند در تعیین هزینه اکو قلب در منزل موثر باشد.

 

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل شمال تهران

 

گرفتن نوار قلب و اکو قلب در منزل شمال تهران یکی از پرکاربردترین روش های سنجش نحوه عملکرد قلب می باشد و معمولاً برای افرادی که به مشکلات حاد قلبی مانند درد در ناحیه قلب، سکته قلبی و حتی تپش قلب مبتلا هستند توصیه می ‌شود.

بنابراین پزشک می ‌تواند با انجام نوار قلب و اکو قلب در منزل شمال تهران مشکلات قلبی فرد را به راحتی تشخیص دهد و بهترین راه درمان را به او پیشنهاد دهد.

 

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

 

انجام اکو و نوار قلب در منزل در شهرک غرب و سعادت آباد می تواند مزایای بسیار زیادی به همراه داشته باشد. از جمله مهم ترین مزایای که گرفتن اکو و نوار قلب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد دارد می توان به نبود استرس و حتی نا آرامی، کاهش هزینه های رفت و آمد به بیمارستان و همچنین کاهش خستگی، صرفه ‌جویی در وقت، انجام تست و معاینه بدون نیاز به رزرو نوبت، تشخیص زودتر بیماری‌ های قلبی، امکان حضور دیگر اعضای خانواده در کنار بیمار و کاهش حملات قلبی در بیماران اشاره نمود.

 

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل ولنجک و زعفرانیه

بهتر است بدانید که بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند نوار و اکو قلب در منزل را توسط تکنسین خانم انجام دهند. شرکت خدماتی ما با در نظر گرفتن این موضوع گرفتن تست نوار و اکو قلب در منزل ولنجک و زعفرانیه را توسط تکنسین خانم انجام می دهد.

بنابراین برای این که بتوانید تست نوار و اکو قلب در منزل ولنجک و زعفرانیه را توسط تکنسین خانم انجام دهید کافیست با شرکت کیان تماس گرفته و در مورد چگونگی انجام تست نوار قلب در منزل یا تست اکو قلب در منزل، ساعت آن و … اطلاعات لازم را به دست آورید سپس درخواست تکنسین خانم داشته باشید تا بتوانید تست اکو و نوار قلب در منزل را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید.

 

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل جردن و الهیه

معمولاً تست اکو و نوار قلب در منزل جردن و الهیه برای افراد مختلفی انجام می ‌شود.

از جمله بیمارانی که بهتر است تست اکو و نوار قلب در منزل جردن و الهیه را انجام دهند می توان به بیماران ریوی برای مشخص کردن نحوه عملکرد ریه ها، افرادی که دچار سکته های مغزی شده اند ، افرادی که دچار مسمومیت دارویی گردیده اند، افرادی که دچار فشار خون بالا هستند، افرادی که تپش قلب بسیار شدیدی دارند، بیمارانی که به راحتی تنفس نمی‌کنند یا این که تنفس آن ها همراه با درد باشد، افرادی که در ناحیه قفسه سینه دچار درد و تنگی نفس هستند و… اشاره نمود‌. تمامی این افراد باید از اکو و نوار قلب در منزل جردن و الهی استفاده کنند.

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل فرمانیه و آجودانیه

توجه داشته باشید باید حتماً به علائمی که نشان دهنده مشکل قلبی هستند دقت کنید. زیرا این علائم می توانند یک اخطار برای بیمار باشند. در این زمان نیز پزشک نوار و اکو قلب در منزل فرمانیه به آجودانیه را تجویز خواهد کرد تا در صورت بروز مشکل قلبی اقدامات لازم برای بهبودی انجام گردد.

از جمله علائمی که پس از مشاهده آن ها پزشک تست نوار و اکو قلب در منزل فرمانیه و آجودانیه را تجویز می ‌کند می‌ توان به سرگیجه و تاری دید، تنگی نفس، خستگی زودرس، احساس درد در ناحیه سینه در بازه ‌های زمانی متوالی و… اشاره نمود. بنابراین اگر با چنین علائمی روبرو شدید بهتر است سریعاً به پزشک مراجعه کرده یا درخواست نوار و اکو قلب در منزل فرمانیه و آجودانیه را داشته باشید.

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل قیطریه و فرشته

در واقع می ‌توان گفت پزشکان با انجام اکو و نوار قلب در منزل قیطریه و فرشته قصد دارند مشکلاتی مانند اختلالات الکترولیتی در بدن، نواحی از قلب که خون رسانی کافی ندارند، حملات قلبی که برای شخص رخ داده است، تعداد ضربان قلب و حتی الگوی ضربان قلب، ضخیم شدن عضلات دیواره قلب، تشخیص و انواع نارسایی های قلبی و… را مشخص کند تا در صورتی که اکو و نوار قلب در منزل قیطریه و فرشته مشخص کننده حملات قلبی یا خطرات حاد قلبی باشد بیمار سریعاً به بیمارستان منتقل کرد و تحت درمان قرار بگیرد.

 

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل غرب تهران

هنگام گرفتن نوار قلب و اکو قلب در منزل غرب تهران بهتر است که بیمار فعالیت ‌های شدید بدنی نداشته باشد. زیرا این فعالیت ها باعث افزایش ضربان قلب می گردند. البته اگر پس از انجام نوار قلب و اکو قلب در منزل غرب تهران مشخص شود که بیمار مشکل خاصی ندارند، می‌ توانند فعالیت های روزانه خود را انجام دهد.

علاوه بر این موارد بهتر است از مصرف غذاهای پرچرب و سنگین قبل از گرفتن تست نوار قلب و اکو قلب در منزل غرب تهران بپرهیزید. و از غذاهای سالم و کم چرب استفاده نمایید. همچنین باید در مورد تمامی داروهایی که مصرف می کنید با پزشک خود صحبت کنید تا هیچ گونه خللی در انجام کار پیش نیاید و برای حفظ حریم بیمار تست اکو قلب و نوار قلب در منزل باید حتماً در اتاق گرفته شود.

 

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل جنت آباد و ستارخان

بهتر است بدانید که تفسیر اکو و نوار قلب در منزل جنت آباد و ستارخان نیاز به تجربه و تخصص دارد. بنابراین باید توسط پزشک متخصص بررسی گردد تا در صورت نیاز بهترین راهکارها و روش‌ های درمانی به برای بهبود یا جلوگیری از پیشرفت بیماری به شما ارائه شود.

بنابراین به شما توصیه می‌ کنیم که تست اکو و نوار قلب در منزل جنت آباد و ستارخان را حتماً به شرکت های معتبر مانند شرکت کیان بسپارید تا بهترین ‌پزشکان نتایج آزمایشات شما را تفسیر کنند و راهکارهای درمانی موثر را پیشنهاد دهند.

 

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل صادقیه و اکباتان

در یک تعریف کلی می‌ توان گفت نوار و اکو قلب در منزل صادقیه و اکباتان از جمله آزمایشات بدون ‌دردی هستند که هیچ گونه خطر ریسکی به همراه نخواهند داشت.

یک تیم متخصص از شرکت کیان همراه با دستگاه نوار و اکو قلب در منزل صادقیه و اکباتان به محل زندگی شما اعزام می شوند سپس تست اکو و نوار قلب در منزل در بهترین شرایط و کوتاه ترین زمان ممکن بدون آن که نگران حرکت دادن یا خارج کردن بیمار باشید انجام می گردد.

 

اکو قلب در منزل . نوارقلب در منزل

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل شرق تهران

خدمات نوار قلب و اکو قلب در منزل شرق تهران را می‌ توان یکی از دقیق ترین و پیشرفته ترین تست های قلب دانست که توسط تیم پزشکی حرفه ای صورت می ‌گیرد و برای افرادی که بیشتر زمان خود را در محل کار یا خانه می گذرانند بسیار مناسب است. بنابراین افراد می ‌توانند بدون هیچ گونه دغدغه تست نوار قلب و اکو قلب در منزل شرق تهران را انجام دهند.

 

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل تهرانپارس و پیروزی

خوشبختانه امروزه علم پزشکی و تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده است که خدمات پرستاری و پزشکی در منزل نیز انجام می شود. از مهم ‌ترین این خدمات می ‌توان به اکو و نوار قلب در منزل تهرانپارس و پیروزی اشاره نمود.

در واقع می توان گفت امروزه انجام تست اکو و نوار قلب در منزل تهرانپارس و پیروزی با کمک پیشرفته ترین تجهیزات و کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد.

 

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل جنوب تهران

یک موضوع دیگر که باید در مورد نوار قلب و اکو قلب در منزل جنوب تهران باید بدانید آن است که این خدمات به صورت شبانه روزی می باشد و برای افرادی که در خانه به طور ناگهانی دچار حمله قلبی می شوند انجام می گردد.

همچنین به دلیل این که تست نوار قلب و اکو قلب در منزل جنوب تهران یک روش آسان و کم هزینه برای مشخص کردن مشکلات قلبی می باشد، بسیاری از افراد ترجیح می ‌دهند که از خدمات پزشکی در منزل استفاده نمایند.

 

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل شهریار و اسلامشهر

علاوه بر تمام موارد بیشتر بیمارانی که به دلایل مختلف در خانه بستری هستند و قصد چکاپ دارند می توانند به راحتی از خدمات اکو و نوار قلب در منزل شهریار و اسلامشهر استفاده کنند این موضوع می تواند یک راه حل بسیار عالی برای افرادی که از ناراحتی ‌ها یا بیماری ‌های قلبی رنج می‌برند باشد تا بتوانند با انجام اکو و نوار قلب در منزل شهریار و اسلامشهر به راحتی مشکلات قلبی خود را بررسی کنند.

 

نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل کیان

در واقع می توان گفت انجام نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل در کلانشهرهای تهران و کرج توسط تیم حرفه ای و با تجربه انجام می گردد که تست اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل توسط شرکت کیان همراه با خدمات متفاوت دیگر مانند ویزیت پزشک در منزل، انجام تزریقات در منزل، انجام رادیولوژی در منزل، انجام تزریق سرم در منزل و آمبولانس خصوصی انجام می گردد.

 

با ما تماس بگیرید

02122096805

02166268533

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *