موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

خدمات پرستاری در منزل تهران

خدمات پرستاری در تهران

خدمات پرستاری در منزل تهران

شرکت پرستاری تخصصی کیان با دارا بودن نیروهای متخصص در امر خدمات پرستاری در تهران ؛ رسیدن به آرامش و بهبود سریع بیماری را به شما و اطرافیانتان نوید می دهد. مرکز خدمات سلامتی در منزل کیان شاخصه هایی مانند: شبانه روزی بودن، سرعت بالا در دسترسی، مهارت فوق العاده پرسنل ، ارائه تمامی خدمات با کادر درمان آقا و خانم ،مجوز از وزارت بهداشت و… را در ساختار خود دارد. شرکت های متعددی مسئولیت ارائه خدمات درمانی در مناطق تهران را برعهده دارند. گستردگی خدمات و قیمت مناسب موجب شده است که موسسه ما به عنوان یکی از بهترین های مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران مطرح باشد.

خدمات پرستاری در منزل تهران

اگر خواهان پرستار شبانه روزی در منزل هستید به مرکز شبانه روزی کیان اعتماد کنید تا آن را در کمترین زمان و بهترین شرایط دریافت کنید. مطمئن ترین و مسئولیت پذیرترین شرکت یا مرکز خدمات پرستاری و یا در تهران (شرق ، غرب ، شمال و جنوب) را به جرأت می توان مرکز شبانه روزی کیان دانست.

تعرفه خدمات پرستاری در تهران

پایه و اساس تعرفه خدمات پرستاری در تهران توسط وزارت بهداشت در سال 1403 تعیین گردیده و ابلاغ می گردد. نرخ خدمات پرستاری در منزل به صورت کاملا شفاف و معین در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. مولفه هایی چون : زمان حضور پرستار در منزل ، موقعیت و شرایط بیمار ، نوع خدمات ارائه شده و… در تعیین قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران موثر هستند. یقینا قیمت پرستار تمام وقت یا پاره وقت متفاوت خواهد بود. لیست خدمات پرستاری در منزل که توسط مرکز شبانه روزی کیان ارائعه می ود به شرح زیر است:

خدمات پرستاری در تهران

تزریق سرم

یکی از خدمات پر متقاضی در ایام همه گیری کووید19 تزریق سرم در منزل است. مهمترین نکته هنگام سرم تراپی در منزل را می توان روش تزریق سرم دانست. اگر سرم زدن به دست با روش درست انجام نشود ممکن است تا یک هفته کبودی ، تورم و سفت شدن رگ دست بعد از سرم زدن وجود داشته باشد. علت این امر می تواند پیدا نشدن رگ برای سرم یا عدم مهارت پرستار باشد. چاقی یا سن کم بیمار نیز از دیگر علت های پیدا نشدن رگ مناسب برای  هنگام زدن سرم هستند. اغلب افراد نگران هواگیری سرم در هنگام وصل آن هستند. هواگیری از هر نوع سرم اعم از نرمال سالین ویا قندی از اصول اولیه آمادگی تجهیزات و تزریق می باشد. همچنین عواملی مانند: نوع سرم ، مسافت طی شده ، زمان انجام خدمات و… در محاسبه هزینه تزریق یا سرم تراپی در منزل موثر هستند. خدمات تزریقات و وصل سرم در منزل برای تمام مناطق پایتخت اعم از غرب ، شمال ، شرق و جنوب تهران قابل دسترس می باشد.

آیا سرم زدن ضرر دارد؟

امکان دارد این پرسش که آیا سرم زدن ضرر دارد؟ ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. در واقع خود سرم ضرری ندارد اما تزریق نادرست می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد. قیمت سرم زدن در منزل تحت خدمات پرستاری تهران بسیار مقرون به صرفه و رضایت بخش خواهد بود.

تزریقات

امروزه انجام تزریقات جزء جدایی ناپذیر از زندگی بشر است. انسان از بدو تولد تا لحظه پایان زندگی خود انواع تزریقات را تجربه می کند از تزریقات عضلانی هنگام دریافت واکسن گرفته تا تزریق وریدی برای زدن سرم ؛ نمونه هایی از تزریقات می باشند.

 شرکت خدمات پرستاری کیان در تهران مفتخر است که تزریقات بانوان را برای تمامی سنین و گروه ها مانند بانوان باردار ، سالمندان به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. بدین منظور پرستاران خانم اعزام می شوند تا تزریقات بانوان در منزل به پشت با کمترین حساسیت عرفی و دینی صورت گیرد.

در هر ساعت از طول روز که شما نیاز به تزریقات در منزل شبانه روزی داشته باشید پرستار مجرب و متعهد در کمترین زمان اعزام می شود. هزینه تزریقات در منزل با توجه به : نوع تزریق ، مسافت طی شده ، وسایل و داروهای به کار رفته ، زمان انجام خدمات متغیر می باشد. تزریقات در منزل 24 ساعته برای بانوان و آقایان در تمامی نقاط غرب ، شرق، شمال و جنوب تهران ارائه می گردد.

خدمات پرستاری در تهران (غرب)

موسسه کیان یکی از معتبرترین مراکز تزریقات در غرب تهران است که قادر به ارائه آن با بهترین کیفیت در منزل ساکنان مناطق : صادقیه ، جنت آباد شمالی _ جنوبی، مزرداران ، شهران ، شهر زیبا ، تهرانسر و… می باشد. همچنین طرح درمان در منزل غرب تهران برای موارد اورژانسی بیماران بستری شده در منزل قابل اجراست.

خدمات پرستاری در تهران (شرق)

اگر خواستار بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل شرق تهران برای انجام تزریقات هستید می توانید به ما اعتماد کنید. خدمات پرستاری به وسیله پرستاران با سابقه بالای 10 سال کار در بخش نوزادان بیمارستان های مطرح پایتخت به ویژه انجام تزریقات در منزل شرق تهران در مناطق: تهرانپارس، منطقه 8 ، تهران نو ، نارمک، رسالت ارائه می گردد.

خدمات پرستاری در تهران (شمال)

شاید بتوان گفت اعزام پرستار در سریعترین زمان به منزل بیماران توسط شرکت خدمات پرستاری کیان شعبه شمال تهران خواهد بود. این خدمات شامل تزریقات شبانه روزی در منزل برای ساکنین : پونک ، تجریش ، زعفرانیه ، قیطریه ، نیاوران ، شمال شرق تهران و.. می باشد.

خدمات پرستاری در تهران (جنوب)

خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران نیز با همان کیفیت ارائه شده به ساکنان شمال تهران خواهد بود. شما می توانید علاوه بر تزریقات در منزل ؛ سایر خدمات پرستاری در نازی آباد ، خانی آباد نو ، جنوب شرق تهران و …  را با ما امتحان کنید.

ساکشن بیمار

عمل ساکشن بیمار یا کمک به خروج خلط و ترشحات راه هوایی از جمله : گلو ، دهان و حلق توسط دستگاه مکنده باید توسط یک فرد آموزش دیده انجام گیرد. ساکشن پرستاری با دقت بالا و توجه به جزئیات صورت می پذیرد. در بیماری های مانند کرونا درمان با ساکشن ریه از اهمیت زیادی برخوردار است. ساکشن تراپی در منزل از جمله خدمات پرستاری در منزل ارائه شده توسط مرکز کیان برای نواحی شرق ، شمال ، غرب و جنوب تهران است. قیمت ساکشن بیمار در منزل با توجه به مدت زمان ساکشن ، نحوه و محل ساکشن از قبیل : گوش ، شکم ، صورت ، بینی ، ریه و… تعیین می گردد. همچنین امکان اجاره دستگاه ساکشن عفونت فراهم شده است.

تنقیه در منزل

تنقیه چیست ؟ درمان یبوست و پاکسازی روده را تحت عنوان تنقیه یا انما می شناسند. روش های متفاوتی از خدمات پرستاری مربوط به تنقیه در منزل وجود دارد که برای تمام ساکنان شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران قابل دریافت است. این خدمات را می توان با محلول هایی مثل تنقیه آب و صابون یا مواد غذایی از جمله قهوه پیگیری کرد. درباره تنقیه خانگی برای یبوست باید گفت پرستاران مجرب در این زمینه به شما خدمات به روز پرستاری را ارائه خواهند داد. شاید بخواهید ساخت دستگاه تنقیه در منزل را یاد بگیرید. با حضور پرستار شبانه روزی در منزل خود می توانید اطلاعات مربوط ساخت دستگاه تنقیه در منزل را بدست آورید. باید توجه داشت که هزینه تنقیه در منزل متاثر از اِلمان های زیادی است.

پرستار سالمند

مراقب ، پرستار، نگهداری از سالمند تحت عنوان خدمات پرستاری در تهران به صورت شبانه روزی در منزل در اختیار شما خواهد بود. قیمت مراقب و نگهداری سالمند در منزل تهران ابلاغ شده در سال 1400 وابسته با اِلمان های زیادی همچون نوع پرستار ، زمان درخواستی ، نوع خدمات و… می باشد. موسسه پرستاری کیان به افراد خواستار پرستار شبانه روزی جهت نگهداری از سالمند در منزل تهران؛ بهترین کیفیت و نازلترین قیمت را ارائه می دهد. استخدام نگهداری از سالمند در تهران با امضای قرارداد و تفاهم نامه بین پرستار و سالمند ( متقاضی) تحت نظارت موسسه امکانپذیر است. مفاد قرارداد شامل وظایف و تعهدات دو طرف ، قیمت پرستار سالمند در منزل، قیمت لوازم مورد مصرف و.. می باشد. نگهداری از سالمند شبانه روزی یا نیمه وقت در منزل می تواند یکی از شرایط قرارداد باشد. نگهداری و مراقبت از سالمند در تهران به طور نیمه وقت در تمام مناطق به ویژه نازی آباد ، خانی آباد نو ، شمال تهران

پرستار بیمار

مرکز شبانه روزی کیان خدمات پرستاری در بیمارستان را نیز برای افراد متقاضی در نظر گرفته است. شرایط و ضوابط استخدام پرستار همراه بیمار در بیمارستان تهران به سختی استخدام آن در منزل نیست. البته اگر خواستار استخدام پرستار بیمار در بیمارستان شبانه روزی  به مدت طولانی هستید باید توجه داشته باشید مسائل مدنظر شما و پرستار مثل قیمت و هزینه مراقبت از بیمار در منزل ، زمان و مسئولیت های مورد درخواست و… در یک تفاهم نامه ذکر شود. قیمت پرستار همراه بیمار در بیمارستان با توجه ساعات حضور ، نوع خدمات نگهداری و مراقبت تعیین می گردد.

نگران قیمت و هزینه پرستار در منزل یا بیمارستان نباشید سعی ما جلب رضایت شماست. مهم نیست بیماری شما چه باشد حتی اگر نیازمند پرستار بیمار کرونا در منزل باشید موسسه کیان به عنوان شرکت پرستاری در منزل تهران در اسرع وقت آن را اعزام خواهد کرد. امکان استخدام پرستار یا همراه بیمار در بیمارستان یا منزل به صورت شبانه روزی ، تمام وقت یا نیمه وقت در تمام  مناطق : شرق ، غرب ، مرکز ، شمال و جنوب تهران با کمترین زمان و نازل ترین قیمت فراهم شده است.

پرستار بچه

والدینی که بدنبال استخدام پرستار بچه در تهران هستند. بهتر است توجه به ویژگی های شخصیتی ، مهارت و توانایی کنترل شرایطی مثل گریه کودک توسط پرستار بچه را در مدنظر داشته باشند. استخدام پرستار بچه قاعده مند است بدین معنی که بیمار یا اطرافیانش یک توافق نامه حاوی تعهدات پرستار ، قیمت پرستار بچه ، نحوه اجرا و… را با پرستار در حضور موسسه امضا می کنند. باید توجه داشت قیمت پرستار بچه یا کودک بستگی به نوع پرستار درخواستی و همچنین مدت زمان حضور او در منزل دارد. برای استخدام پرستار بچه مهم نیست در کدام منطقه تهران ساکن باشید؛ پرستار مجرب و مسلط به علوم پرستاری و روانشناختی در اسرع وقت در اختیار مردم سکن غرب ، شرق ، جنوب و شمال تهران خواهد بود. ضمن اینکه شما با مطالعه رزومه و سابقه کار پرستار بچه با اطمینان کودک خود را به او خواهید سپرد

آزمایش در منزل

با ما خدمات گسترده پرستاری در حوزه آزمایش در منزل تهران را تجربه خواهید کرد. شما می توانید هرگونه درخواست انجام یا مشاوره درباره : آزمایش زردی نوزاد، تست سریع و فوری کرونا  یا اومیکرون ، آزمایش آنلاین ، تفسیر آزمایش خون ، نمونه گیری و آزمایش خون در منزل ، جواب آزمایش های مختلفی مثل آزمایش کودکانه و تست pcr  در تهران را از ما بخواهید. انجام آزمایش در محل مورد نظر شما صورت خواهد گرفت همچنین آزمایش خون در منزل برای کودکان و سایر گروه ها مانند بانوان باردار قابل انجام است لذا استرس نداشته باشید. کیان را می توان یکی از مراکز تست سریع کرونا  در تهران برای پرواز دانست ضمن اینکه آزمایش خون در منزل با سریع ترین و دقیق ترین جواب در مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران قابل دریافت است. هزینه خدمات از قیمت تست کرونا گرفته تا هزینه آزمایش خون در منزل بسته به نوع آن متفاوت می باشد. تماس با کارشناسان این مرکز اطلاعات شما را در زمینه تهیه لیست مراکز تایید شده آزمایش تشخیص مولکولی مسافران برون مرزی و نحوه تست کرونا در منزل افزایش خواهد داد.

درمان زردی نوزاد

اعزام پرستار یا تکنسین برای آموزش نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی ، انجام آزمایش و تست زردی نوزاد بدون خونگیری یا اجاره دادن دستگاه زردی نوزاد از اقدامات مرکز شبانه روزی کیان در راستای درمان قطعی زردی نوزاد در تهران می باشد پرستاران مجرب و تجهیزات پیشرفته موجب شده است که سریعترین راه درمان خانگی زردی نوزاد در تهران به صورت شبانه روزی با موسسه ما قابل دسترس باشد. در بحث درمان زردی توجه به مسائلی مانند قیمت و هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد یا فتوتراپی در منزل در تمامی مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران برای والدین بسیار حائز اهمیت می باشد مثلا دسترسی و اجاره دستگاه زردی یا فتوتراپی در تهرانپارس و پردیس دو نمونه کاملا موفق بوده است. موسسه کیان به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در غرب ، شرق ، شمال و جنوب تهران مطرح است.

حجامت در منزل

انجام کلیه خدمات پرستاری در منزل از جمله حجامت توسط پرستاران مجرب و آموزش دیده صورت می گیرد. سعی ما در رسیدن به مقام بهترین مرکز حجامت شبانه روزی در منزل در شرق ، غرب ، شمال و جنوب ( شهر ری _ نازی آباد ) تهران از بین تمام مراکز انجام حجامت در تهران و ایران جز با یاری شما در ارائه انتقادات و پیشنهادات ممکن نخواهد بود. همه حتی زنان قادر به استفاده از این خدمات هستند زیرا حجامت بانوان در منزل تهران توسط خانم انجام می شود. هزینه و قیمت حجامت در منزل 1400با توجه به مولفه هایی مثل: مسافت طی شده ، مواد به کار برده شده ساعت حضور و.. تعیین گردیده است. دیگر نیازی به مراجعه به کلینیک حجامت در تجریش ، سعادت آباد ، پل چوبی، خیابان پیروزی ، منطقه 7 و.. نیست.

فصد خون

شاید بتوان گفت موسسه کیان یکی از معتبرترین مراکز فصد خون در تهران می باشد. از ویژگی مراکز شاخص در امر فصد خون در شمال ، جنوب ( شهر ری) ، شرق و غرب تهران می توان به دسترسی آسان ، مهارت پرستاران ، تجهیزات بروز ، شبانه روزی بودن اشاره کرد که همگی در مرکز شبانه روزی کیان وجود دارند. شما می توانید فصد خون در منزل را در مناطق تهرانپارس ، سپهر ، شمیران ، پاسداران ، ولنجک ، اندیشه و.. دریافت کنید. ما نازلترین قیمت فصد خون با بالاترین کیفیت را ارائه می دهیم. برای دریافت اطلاعاتی از قبیل: آموزش فصد ، عوارض فصد خون  و نکات قبل از انجام آن می توانید به وبلاک سایت مراجعه کنید.

تزریق پیروکسیکام

مرکز خدمات پرستاری در منزل کیان برای نواحی ، شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران ارائه خدمات تزریق پیروکسیکام در منزل به صورت شبانه روزی را در نظر گرفته است. قیمت آمپول پیروکسیکام مبتنی بر نوع تزریق ، تجهیزات استفاده شده و ساعت حضور می باشد.

تزریق جنتامایسین

شرکت پرستاری کیان آماده اعزام پرستاران آموزش دیده و با تجربه به تمامی مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران برای تزریق شبانه روزی جنتامایسین در منزل می باشد. جهت اطلاع از قیمت آمپول جنتامایسین 80 در منزل با خطوط بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران یعنی کیان تماس بگیرید.

تزریق بتامتازون

تزریق بتامتازون در منزل از دیگر خدمات شرکت خدمات پرستاری کیان است که به صورت شبانه روزی در تمام مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوبی تهران قابل دریافت می باشد. هزینه و قیمت تزریق بتامتازون متناسب با نوع تزریق ، زمان و مکان آن خواهد بود.

تزریق سفازولین

با توجه به ظهور بیماری های نوپدید نیاز به خدمات پرستاری در تهران افزایش یافته است. تزریق سفازولین در منزل توسط مرکز شبانه روزی کیان به عنوان بهترین مرکز خدمات پرستاری  شرق ، غرب ، شمال ، جنوب تهران صورت می پذیرد.

تزریق پروژسترون

موسسه خدمات پرستاری کیان آماده اعزام پرستاران ماهر و شاغل در بیمارستان های مطرح پایتخت به مناطق شمال ، جنوب ، غرب و شرق تهران جهت تزریق پروژسترون در منزل می باشد.

تزریق متاکاربامول

تزریق متاکاربامول را می توان یکی از بهترین خدمات شرکت پرستاری کیان برای ارائه در منزل در جنوب ، شمال ، شرق ، غرب تهران به صورت شبانه روزی دانست.

تزریق گارداسیل / خرید واکسن hpv

بیمارانی که قصد تزریق گارداسیل خارجی یا ایرانی در منزل و یا خرید این واکسن از نوع 2 ظرفیتی، 4 ظرفیتی و 9 ظرفیتی که وارد شده از ترکیه ، هلند و سایر کشور هاست را دارند می توانند با مرکز خدمات پرستاری در منزل کیان تماس گرفته و آن را در هر جای پایتخت اعم از شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران به صورت شبانه روزی با اعزام پرستاران آن را تزریق نمایید و یا خرید آن را درب منزل دریافت کنند. منظور از خدمات پرستاری در منزل تهران این است که این مرکز شبانه روزی با پاسخگویی 24 ساعته از زمان پیشگیری تا درمان در کنار شماست.

مراقبت از معلولین

معلولین در دست یابی به خدمات پرستاری در منزل ، سهم یکسانی با سایرین دارند. هر خدمات پرستاری که برای آن به بیمارستان مراجعه می کنید، می تواند در خانه انجام شود. زیرا مرکز مجهز کیان سعی نموده که صفر تا صد درمان را برای همگان در منزل شان مهیا کند. از ساکشن گرفته تا نصب سوند ادراری در طرح مراقبت از معلولین لحاظ شده است.

تزریق رمدسیویر در منزل

رمدسیویر یک نوع دارو است که برای تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده می شود. این دارو در درمان بسیاری از بیماری هایی که با کاهش عملکرد سیستم ایمنی همراه هستند، مانند سرطان، بیماری های التهابی مزمن و ایدز ، استفاده می شود.

پرستاری توسط پرستاری که برای خدمات پرستاری در منزل شما میگیرید تمامی خدمات را برای شما عزیزان در منزلتان انجام میدهد شما میتوانید هم برای سالمند خود و هم برای کودک خود بهترین پرستاران را از مرکز ما دریافت کنید.

تزریق نوروبیون در منزل

یکی از مکمل های ویتامین ب با نام تجاری نوروبیون برای همگان شناخته شده است. اگر نیاز به تهیه یا تزریق ب کمپلکس یا همان نوروبیون داشتید ، کافیست با موسسه شبانه روزی کیان تماس بگیرید و درخواست اعزام پرستار به منزل تان را داشته باشید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest