موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

وصل سوند ادرار در منزل با پرستار بیمارستان[شبانه روزی]

وصل سوند ادرار در منزل - نصب سوند ادراری در منزل - سوند فولی در منزل - سونداژ مثانه در منزل

 

نصب و تعویض سوند فولی در تهران

خدمات سونداژ ادراری در منزل

وصل سوند ادرار در منزل برای بیماران ، سالمندان و افراد ناتوان به علت های مختلفی مانند تکرر ادرار ،عدم توانایی در کنترل ادرار ،اندازه گیری جذب و دفع بیمار و غیره انجام می شود.
اندازه لوله مخصوص وصل سوند ادرار هم نسبت به سن ، جنس و اندازه مجاری ادراری بیماران متفاوت است و یکی از شایع ترین عوارض نصب سوند ادرار تنبلی مثانه و عفونت می باشد.
مجموعه کیان با اعزام پرستار به منزل خدمات نصب سوند ادرار در منزل را در بهترین شرایط همراه با پیشرفته ترین تجهیزات استریل شده انجام می دهد.

 

هزینه وصل و تعویض سوند در منزل

هزینه وصل و تعویض سوند ادرار در منزل ارائه شده توسط تمام موسسات بر حسب ابلاغیه وزارت بهداشت و نرخ مصوب برای خدمات درون منزل می باشد. قیمت سوند، مسیر طی شده، سایر خدمات همزمان، زمان ارائه و… در تغییر هزینه وصل و تعویض سوند در منزل نقش دارند. آنچه مسلم است هزینه نصب و تعویض سوند در منزل فقط مربوط به همان خدمات می باشد در صورت درخواست سایر خدمات در حین انجام وصل و تعویض سوند در منزل ، مانند تزریق سرم در منزل تهران قیمت آنها جداگانه محاسبه می گردد. قیمت سوند در منزل موسسه شبانه روزی کیان شفاف و منصفانه است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباب قیمت سوند در منزل با خطوط ارتباطی ما تماس بگیرید. می توانید از مشاوره رایگان درباره قیمت سوند در منزل و نحوه دسترسی به آن بهره مند شوید همچنین اگر پیشنهاد و انتقادی از نحوه ارائه خدمات وصل سوند در منزل یا قیمت سوند در منزل داشته باشید استقبال می کنیم . هدف ما جلب رضایت شما در باب هزینه وصل ، نصب و تعویض سوند در منزل می باشد.

 

نصب سوند در منزل _ تماس با ما

02166268533

انواع سوند ادرار

سوند ادرار را به طور کلی به دو دسته سوند دائمی و موقت تقسیم می کنند که در ادامه با انواع سوند ادرار به طور کلی آشنا می شویم.

 • سوند دائمی

این سوند برای استفاده کوتاه مدت و بلند مدت است و به شکل دائمی در مثانه کار گذاشته می شود این سوند‌ ها را با نام سوند فولی نیز می‌شناسند. روش نصب سوند ادراری بلند مدت تقریبا همانند نصب سوند های کوتاه مدت است و به این شکل می باشد که یک پرستار مجرب عمدتا از طریق مجرای ادرار نصب این سوند را در محل خود انجام می‌دهد. گاهی نیز ممکن است وصل سوند از طریق ایجاد یک سوراخ در پایین شکم توسط پزشک اورولوژیست در ابتدای مجرای ادرار صورت گیرد. این نوع سونداژ به عنوان وصل سوند داخلی می باشد و در ابتدای خود دارای یک بالن کوچک بوده که با آب مقطر پرشده تا از خارج شدن سوند جلوگیری شود.

 • سوند موقت

ممکن است یک فرد فقط یک بار به وصل سوند ادرار نیاز داشته باشد. به عنوان مثال فردی که جراحی می کند ممکن است فقط یک بار به سونداژ نیاز داشته باشد، در این وضعیت برای بیمار نصب سوند یکبار مصرف اتفاق می افتد، وصل این سوند هم مانند نصب سوند دائم، هم از طریق مجرای ادراری و هم زیر شکم قابل جا گذاری است.

انواع دیگر سوند ادراری

 • سوندهای داخلی

در همه انواع سوند ادرار که نام بردیم هنگام نصب سوند یک سر سوند در خارج بدن بیمار قرار دارد اما نوع دیگری از سوندها وجود دارند که هر دو سر آن در داخل بدن فرد بیمار قرار گرفته و به آن سوند داخلی گفته می شود. هنگامی که بین مثانه و کلیه انسداد وجود داشته باشد از این نوع سوند ها استفاده می شود. که به آن دبل جی هم گفته می شود.

 • کاندوم شیت یا سوندهای بیرونی

نصب این نوع سوند فقط برای مردان است و بیرون بدن قرار داده می شود. هنگامی که فرد سالم بوده مانند بیمارانی که به زوال عقل دچار شده اند و توانایی کنترل ادرار خود را ندارد  وصل سوند ادرار بیرونی انجام می شود. همان طور که از نام این سوند پیدا است، مانند کاندوم به مجرای ادرار وصل شده و آن را به کیسه ادرار منتقل می کند.

 • سوندهای سوپراپوبیک

وصل این نوع سوند توسط پزشک اورولوژیست با جراحی است. هنگام نصب سوند به این روش، یک سوراخ کوچک در زیر شکم ایجاد شده و لوله سوند وارد مثانه می شود. این عمل حتما در بیمارستان و با بیهوشی انجام می شود.

 • سوندهای مسکن

کیسه ی این سوند ها با متصل شدن به پای بیمار ادرار را منتقل می کنند. دریچه ای که در قسمت پایینی این سوند ها وجود دارد مانند شیر باز و بسته می شود. بیمار به راحتی می تواند هنگامی که کیسه پر شد با باز کردن این دریچه ادرار را تخلیه کند.

 • سوندهای یک راه یا مستقیم

تنها یک مسیر برای تخلیه ادرار دارد. نصب سوند های مستقیم زمانی است که نیاز به گرفتن نمونه ادرار یا وارد کردن دارو می باشد.

 • سوندهای دو راه

همانطور که اشاره شد این سوند ها داری یک بالن برای ثابت کردن سوند در مثانه بوده و دارای دو راه یا مسیر می باشند. یکی از این راه ها برای خروج ادرار و کانال دیگر جهت بالن است.

 • سوندهای سه راه

نصب این نوع سوند ادرار برای شست و شوی مثانه هنگامی که خون لخته یا بافت مرده در ادرار وجود دارد یا بعد از جراحی های پروستات استفاده می شود.

وصل سوند ادرار در منزل - نصب سوند ادراری در منزل - سوند فولی در منزل - سونداژ مثانه در منزل

دلایل استفاده از سوند ادراری 

 • برای تسکین و بهبود احتباس ادرار ناشی از انسداد آناتومیکی یا فیزیولوژیکی به علت بیماری های مختلف مانند بزرگی پروستات، عفونت ادراری، مشکلات عصبی، یبوست و ناتوانی جسمی از خدمات وصل سوند فولی  استفاده می‌شود.
 • وصل سوند به عنوان روشی جهت گرفتن نمونه ادرار استریل کاربرد دارد.
 • جهت اندازه گیری دقیق جذب و دفع مایعات و برون ده ادراری، نصب سوند صورت می گیرد.
 • به وجود آوردن محیط تمیز و خشک جهت بیمارانی که در کما هستند یا بی اختیاری ادرار دارندوصل سوند انجام می شود.
 • جهت برخی عمل های جراحی نصب سوند الزامی است..
 • جراحی های اورولوژی و پروستات باید با وصل سوند همراه باشند.
 • بیماری های خود ایمنی نیاز به وصل سوند دارند.
 • در آسیب نخاعی وصل سوند در اولویت بیمار است.

مزایای استفاده از سوند ادرار

 • با تخلیه کردن ادرار باعث سبکی و از بین رفتن درد مثانه می شود.
 • کارایی کلیه ها و دستگاه تناسلی را نشان می دهد.
 • مشکلات مانند عفونت ادراری از بین می رود.

نصب سوند ادرار در منزل ، سوند ادرار

معایب استفاده از خدمات سوند ادرار 

  1. احتمال دارد بیمار بعد از برداشتن یا تعویض سوند احساس ناراحتی کند. معمولا هر چه زمان استفاده از سوند ادرار بیشتر باشد احساس ناراحتی بیشتر می شود طوریکه ممکن است چندین روز بعد از خروج و تعویض سوند ادرار احساس سوزش داشته باشد.
  2. هنگامی که وصل سونداژ مثانه برای چندین روز یا چندین هفته به طول بکشد یا به روش غیر استریل انجام شود ممکن است سبب عفونت شود.
  3. ممکن است سوند بعد از خالی نکردن مایع داخل بالن خارج شود یا نصب سوند به طور ناگهانی به مجرای ادراری سبب درد و آسیب بافتی می شود.

 

تعویض سوند _ تماس با ما

02166268533

 

نکاتی که روزانه هنگام استفاده از سوند ادرار در منزل باید رعایت کنید

 • قبل از هر گونه اقدام برای وصل سوند  در منزل و یا تعویض سوند در خانه و لوله ادراری دست خود را با آب و صابون بشویید.
 • تعویض سوند ادرار در منزل حتما باید هر دو هفته یکبار به روش استریل انجام شود.
 • با آب گرم و صابون پوست دور مجرای ادراری و دیواره سوند را حداقل روزی یکبار بشویید. هر بار پس از اجابت مزاج نیز سوند ادرار را تمیز کرده و بشویید.
 • بعد از وصل سوند در منزل ؛ کیسه ادرار یا یورین بگ حتما پایین تر از سطح مثانه باشد.
 • جهت جلوگیری از رطوبت ناحیه تناسلی از لباس های زیر نخی و پنبه ای بعد از نصب سوند استفاده کنید.
 • پس از وصل سوند در منزل مایعاتی مانند آب و آبمیوه و شیر را حداقل روزی 8 لیوان میل کنید. هنگام نصب سوند در منزل مصرف مایعات کافیئن دار مانند چای ، قهوه و نوشابه را محدود کنید.
 • در حین وصل سوند در منزل ، تکان دادن سوند فولی چه به داخل مجرا چه به طرف بیرون چون باعث آسیب دیدگی و خونریزی می شود نباید انجام شود.
 • بعد از نصب سوند در منزل زمانی که می خواهید راه بروید، لوله سوند را در دست گرفته و کیسه ادرار را حتما پایین تر از مثانه نگه دارید.
 •  مراقب باشید بعد از وصل سوند در منزل؛ لوله ادرار طوری باشد که پیچ نخورده و جریان ادرار متوقف نشود.
 • حتما هنگامی که بیمار در تخت می باشد کیسه ادرار پایین تر از مثانه باشد و اگر تخت بیمار چرخ دارد، مراقب باشید تا کیسه ادرار به زیر چرخ گیر نکند.

زمان تعویض سوند و کیسه ادرار

حداکثر ۱۴ روز پس از جایگذاری، بعد از نصب سوند ادراری داخلی (فولی) در صورتی که بیمار دچار انسداد ادراری نشده و جریان ادرار برقرار باشد و نشت و عفونت ادرار وجود نداشته باشد، باید تعویض سوند ادرار در منزل انجام شود، مگر اینکه سوند استفاده شده سیلیکونی باشد.
اگر نصب سوند ادراری صورت گرفته است؛ تعویض کیسه ادراری هر 5 روز باید انجام شود و قبل از اینکه کیسه ادرار کاملا پر شود آن را تخلیه کنید.
پس از وصل سوند در منزل در هنگام قطع یا کاهش جریان ادرار؛ نشت ادرار و رویت خون در کیسه ادرار باید بررسی تخصصی روند نصب سوند ادراری انجام گیرد پس از بررسی اگر نیاز باشد تعویض سوند ادرار صورت گیرد.
در صورت استفاده از کاندوم شیت باید هر 24 ساعت تعویض سوند داشته باشید.

خدمات وصل لوله معده در منزل و نوار قلب در منزل را مطالعه نمایید.

 

وصل سوند _ تماس با ما

02166268533

جهت آگاهی از روش های دقیق و اصولی خارج کردن سوند ادرار در ادامه با ما همراه باشید.

 

تعویض سوند ادرار

بیماران عزیز در هر ساعت و هر مکانی در صورت نیاز به تعویض سوند ادرار می توانید از خدمات تعویض سوند ادرار در منزل مجموعه ما استفاده کنید. پرستاران متخصص ما علاوه بر اینکه به صورت کاملا حرفه ای عمل سوند گذاری و تعویض سوند در منزل را انجام می‌دهند، آموزش لازم جهت نگه داری از سوند ادرار را به شما بیماران عزیز می دهند.
پرستاران مجرب ما به صورت کاملا تخصصی و با تجهیزات استریل و پیشرفته تعویض سوند ادرار در منزل شما را انجام داده تا شما به هیچ عنوان نگران عفونت یا عوارض تعویض سوند ادرار در منزل نباشید.

موسسه کیان خدمات پانسمان زخم در منزل را به صورت تخصصی ارائه می دهد.

روش صحیح خارج کردن سوند ادرار در منزل

 1. برای تعویض سوند، ابتدا با آب گرم و صابون دست های خود را بشویید.
 2. جهت تعویض آسان سوند ابتدا ادرار موجود در کیسه را تخلیه کنید.
 3. بیمار را جهت تعویض سوند در پوزیشن راحت قرار دهید.
 4. اکنون برای تعویض سوند ؛ دستکش‌ها را بپوشید و لوله‌ی سوند را تمیز کنید.
 5. اطمینان داشته باشید آب بالون سوند را هنگام تعویض سوند ، خالی کرده اید.
 6. سوند را به دست بگیرید و در بیاورید.
 7. هنگام تعویض سوند در منزل جهت اطمینان از سالم بودن سوند، آن را بررسی کنید.
 8. سوند استفاده شده و کیسه‌ی ادرار را در زمان تعویض سوند دور بیندازید.
 9. از خوب بودن بیمار بعد از تعویض سوند مطمئن شوید.
 10. در حین تعویض سوند ادرار اگر نشانه ای از عفونت و التهاب وجود دارد آن را بررسی کنید.
 11. مصرف مایعات را جهت انجام تعویض سوند در منزل زیاد کنید.
 12. هدف از خارج کردن سوند ادرار یا تعویض سوند ادرار را بدانید.
 13. اگر به نصب سوند ادرار در منزل برای مدت طولانی نیاز است از خدمات تعویض سوند ادرار در منزل استفاده کنید.
 14. در صورت وجود هر گونه عارضه جانبی بعد از نصب سوند ادرار در منزل به ما اطلاح دهید تا یا سوند را دربیاوریم یا تعویض سوند ادرار در منزل را انجام دهیم.

وصل سوند ادرار در منزل - نصب سوند ادراری در منزل - سوند فولی در منزل - سونداژ مثانه در منزل - تعویض سوند ادرار در منزل

مواقعی که باید با پزشک یا مراکز درمانی تماس بگیرید

 • درد در اطراف محل نصب سوند یا مثانه بعد از انجام وصل سوند ادرار
 • هر گونه تغییر در رنگ یا بوی ادرار بعد از نصب سوند ادرار در منزل
 • هر گونه لخته‌ یا عفونت که در لوله سونداژ یا در کیسه آن پس از وصل سوند ادرار در منزل دیده می‌شوند.
 • کاهش یا افزایش محسوس بدون توجیه مقدار ادرار بعد از نصب سوند در منزل
 • عفونت بدن ناشی از نصب و تعویض سوند در منزل ، که ممکن است با رفتار‌هایی مانند گیجی همراه باشد.
 • نشت ادرار یا ترشحات چرکی در اطراف لوله ادرار پس از نصب و تعویض سوند ادرار در منزل
 • افزایش درجه حرارت بدن که می‌تواند نشان دهنده عفونت بعد از نصب و تعویض سوند در منزل باشد.

 

سونداژ در منزل _ تماس با ما

02166268533

 

نصب سوند در منزل شبانه روزی

بسیاری ار بیماری ها و جراحی ها نیاز به نصب سوند دارند. ابتدا نصب سوند در بیمارستان انجام می شود اما در صورت مرخص شدن بیمار نصب سوند در منزل یا باصطلاح در خانه صورت می گیرد موسسات متعددی نصب سوند در منزل یا نصب سوند در خانه را به بیماران عزیز ارائه می دهند .تلاش موسسه کیان در ارائه نصب سوند در منزل شبانه روزی بوده است در صورت تمایل و نیاز می توانید نصب سوند در خانه شبانه روزی کیان را امتحان کنید. نصب سوند در منزل شبانه روزی به شما در آموزش مراقبت های اولیه نیز کمک می کند. بهترین پرستاران و پزشکان در موسسه کیان آماده ارائه خدمات نصب سوند در منزل شبانه روزی هستند. نصب سوند می تواند توسط متخصص زنان در منزل نیز انجام شود.

 

خدمات وصل سوند ادراری در منزل

اگر توانایی خروج از منزل را ندارید می توانید از خدمات نصب سوند ادرار درمنزل مجموعه ما یعنی موسسه خدمات پزشکی کیان استفاده کنید با نصب سوند در منزل در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید زیرا خدمات سوند در منزل ما با قیمت های مناسب و ارزان ارائه می شود.
مواردی مانند وصل سوند ادرار ، تعویض سوند ادرار ، خروج سوند ادرار ، نوع سوند ادراری ، موقعیت مکانی مقصد و مدت زمان استفاده از خدمات در هزینه خدمات سوند ادرار در منزل بسیار اهمیت دارد.

روش نصب سوند برای بانوان چگونه می باشد؟

نصب سوند در منزل برای بانوان از آقایان پیچیده تر است و نیازمند تجهیزات بیشتری می باشد و ما با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی برای بانوان با هر سنی نصب سوند بانوان در منزل را در تهران انجام می دهیم. در ابتدای کار در مورد تجهیزات نصب و تعویض سوند در منزل بحث خواهیم کرد.

در مرحله ابتدایی یک ست کامل و صاف بسته بندی شده و استریل  برای نصب و تعویض سوند بانوان در منزل می خواهیم، محتویات ست سونداژ بانوان عبارتند از: سوند پلاستیکی استریل، پنبه، دستکش استریل و ژل لغزنده محلول در آب که  لوله سوند برای ورود بدون درد به مجاری ادراری به آن  آغشته می گردد. همچنین هنگام تهیه لوازم نصب و تعویض سوند بانوان در منزل ، به وسایل نظافتی مانند صابون و حوله نیاز داریم.

بعد از تهیه وسایلی که به آن اشاره شد به نصب سوند بانوان در منزل می پردازیم، ابتدای کار دست ها را کاملا ضدعفونی می کنیم تا ایجاد عفونت در نصب سوند به حداقل برسد. سپس پاهای بیمار هنگام وصل سوند بانوان در منزل باید با زاویه 70 درجه  از هم باز شود به گونه ای که کف پاها کاملا به زمین چسبیده است. هنگام نصب سوند بانوان در منزل بدن باید کاملا شل باشد، زیرا انقباض عضلات مانع وصل سوند در خانه تهران به طور صحیح می گردد.

اگر می خواهید در هنگام نصب سوند بانوان هیچ مشکلی به وجود نیاید باید پوزیشن بیمار در حالت نشسته و زاویه 45 درجه باشد به گونه ای که نصب سوند بانوان در منزل با پاهای کاملا باز خواهد بود و مقداری زانو ها را خم نماید این پوزیشن بهترین حالت برای نصب سوند در بانوان در منزل می باشد.

مرحله بعد نصب سوند است، سینی وسایل سونداژ را باز کرده، پارچه استریل را برداشته و آن را بین دو ران و تا اندکی زیر باسن بیمار قرار می دهیم.

قبل از نصب سوند در زنان ، دستکش های استریل را می پوشیم و ادامه مراحل را انجام می دهیم، لازم به ذکر می باشد هنگامی که دستکش استریل پوشیده شده، به هیچ عنوان نباید دست به وسایل ضد عفونی نشده برخورد کند. در ادامه کار نصب سوند در منزل پارچه استریل دوم را که  یک سوراخ ریز دارد را بر داشته و بر روی آلت تناسلی می گذاریم، به گونه ای که سوراخ  کاملا روی پیشابراه قرار داشته باشد.

در ضمن در هنگام وصل سوند بانوان در منزل این پارچه باید کل نواحی شکم و ران را بپوشاند ، بعد از این سوند استریل را بر می داریم و آن را به 7 سی سی  ماده لغزنده  آغشته می نماییم. برای وصل سوند های که بسته بندی نشده اند در زنان حتما باید فقط 5 سانتی متر از ابتدای سوند را به ماده لغزنده  آغشته نمود.

بعد از اینکه سوند کاملا به ماده ذکر شده آغشته گردید آن را داخل سینی گذاشته و به سراغ پنبه ها می رویم. پنبه ها در هنگام وصل سوند بانوان در منزل باید حالت گلوله گلوله داشته باشند. سپس هر کدام را بتادینه می کنیم و پنبه های  آغشته به بتادین را از بالا به پایین بر روی ناحیه تناسلی خواهیم کشید این عمل باعث کاهش عفونت هنگام نصب سوند زنان در منزل می شود سپس با یک دست دیگر ناحیه فرج بیمار را باز می کنیم.

این نکته را باید توجه کنیم که هنگام نصب سوند ، این عمل با دستکش استریل انجام نشود، سپس گلوله های پنبه را با پنس بر داشته و ترشحات آلت تناسلی را از بالا به پایین تمیز خواهیم کرد و باید برای هر قسمت از پنبه جداگانه استفاده می نماییم.

این کار را در حین وصل سوند زنان حداکثر سه بار تکرار می کنیم و آلت تناسلی از قسمت بالا به پایین به وسیله چند پنبه در سه مرحله تمیز می نماییم. حتما توجه کنید در نصب سوند بانوان در منزل هیچ گاه نباید پنبه را از پایین به سمت بالا بکشیم ، زیرا به علت حساس بودن پوست ناحیه تناسلی باعث سوزش می شود.

توجه نمایید در حین انجام نصب و تعویض سوند زنان در منزل ، با دستی که فرج را باز خواهیم کرد با همان دست به هیچ وجه به وسایل استریل دست نمیزنیم، زیرا دستی که فرج را نگه می دارد آلوده است.

اکنون مرحله وارد کردن سوند می باشد، با دستی که دارای دستکش استریل می باشد سوند آغشته به ماده لغزنده را داشته و آن را وارد دهانه پیشابراه می کنیم و به سمت داخل تا حداکثر 7 سانتی متر حرکت می دهیم. زمانی که ادرار بیمار جریان پیدا می کند سوند را 2 سانتی متر دیگر داخل می بریم.
در برخی لحظات ممکن است هنگام نصب سوند ، با انقباض ماهیچه و اسپاسم روبه رو شویم. در این حالت مقداری صبر کرده و مجددا وصل سوند را امتحان می کنیم.

اگر سونداژ با مانع رو به رو شد دست از فشار اضافی بر می داریم و منتظر می شویم تا مثانه به طور کامل خالی شود، برای اطلاع یافتن از اینکه مثانه خالی شده است یا خیر، سوند را بیرون کشیده و مقدار داخل آن را اندازه گیری می کنیم.

اگر کل سوند دارای ادرار باشد به این معنی می باشد که مثانه تخلیه شده و می توانیم مجدد نصب سوند را انجام می دهیم  پس از اتمام مراحل نصب سوند در منزل تهران ، دست ها را ضد عفونی کنید.

تعویض سوند در منزل شبانه روزی

در برخی مواقع بعد از نصب سوند اولیه، مشکلی برای سوند و بیمار به وجود می آید که بیمار را نیازمند تعویض شبانه روزی سوند در منزل می کند. تعویض سوند در منزل شبانه روزی دارای اصول و قواعدی است که فقط یک فرد آموزش دیده می تواند تمامی نکات تعویض سوند در خانه را اجرا کند. تعویض سوند در منزل شبانه روزی به شما این امکان را می دهد در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید این خدمات (تعویض سوند در منزل) را به خدمت بگیرید. مجربترین افراد کاربلد را در امر تعویض سوند شبانه روزی در منزل با دریافت این خدمات از موسسه شبانه روزی کیان تجربه خواهید کرد. کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست تعویض سوند در منزل شبانه روزی را مطرح کنید. تعویض سوند بانوان در منزل نیز توسط پزشکان مجرب ما در تهران ارائه می گردد.

نصب سوند بانوان _ تعویض سوند زنانه _ نصب سوند

وصل سوند در منزل تهران

دسترسی بیماران به وصل سوند در منزل در استان تهران به دلیل ترافیک های سنگین بهترین روش درمانی محسوب می شود. یکی از معضلات کلانشهر تهران با جمعیت انبوه  جابجایی بیمار در سطح شهر در هنگام وصل سوند است. وصل سوند در منزل تهران به تمامی بیماران متقاضی ارائه می شود. سالمندان، بارداران، کودکان و بیماران بدون توان حرکتی می توانند وصل سوند در منزل تهران را درخواست دهند. موسسه کیان با بهترین کادر درمانی، وصل سوند در منزل تهران شبانه روزی ارائه می دهد.مناطقی که موسسه کیان خدمات وصل سوند در خانه تهران را برای آنها در نظر گرفته است شامل: 

نصب سوند در منزل تهران برای اهالی شهر تهران در دسترس می باشد. شهر قدس مقصد پزشکان برای وصل سوند در خانه تهران در اسرع وقت است. موسسه کیان در شهر ملارد وصل سوند در منزل تهران را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. وصل شبانه روزی سوند بانوان در خانه تهران در پاکدشت با پرسنل مجرب قابل دریافت است. اهالی بهارستان می توانند وصل سوند بانوان شبانه روزی در منزل تهران را با کیفیت عالی را از ما بخواهند. وصل سوند در منزل شبانه روزی برای ساکنین قرچک در اسرع وقت انجام می گیرد.

ساکنان شهر ورامین با درخواست وصل شبانه روزی سوند در خانه تهران از ما آنرا با بهترین کیفیت دریافت خواهند کرد. موسسه کیان خدمات نصب شبانه روزی سوند در منزل تهران را در شهر اندیشه نیز ارائه می دهد. وصل شبانه روزی سوند در خانه تهران برای ساکنان شهر آبسرد به آسانی قابل دریافت است.

اهالی منطقه فشم با خاطری آسوده نصب سوند در منزل تهران را درخواست دهند. موسسه کیان وصل سوند بانوان در خانه را به صورت شبانه روزی در منطقه آبعلی ارائه می دهد. ساکنین منطقه شمشک می توانند در هر ساعت از شبانه روز نصب سوند بانوان در منزل تهران را درخواست کنند. نصب سوند زنان در منزل تهران شبانه روزی با بهترین کیفیت برای اهالی فیروزکوه انجام می شود.

تعویض سوند در منزل تهران

خدمات تعویض سوند در منزل تهران برای ساکنین شهر تهران و حومه به صورت شبانه روزی با بهترین تجهیزات و ماهرترین پرسنل توسط موسسه کیان در نظر گرفته شده است. تعویض سوند در منزل تهران به بیماران در هر رنج سنی ارائه می شود. افرادی که نیازمند تعویض سوند در منزل تهران هستند؛ نگران دیر رسیدن پزشک نباشند موسسه کیان برای انجام تعویض سوند در منزل تهران در سراسر تهران نیرو برای اعزام دارد. پس شما در اسرع وقت خدمات تعویض سوند در خانه تهران را دریافت خواهید کرد. کافیست برای درخواست تعویض سوند در خانه تهران با خطوط ارتباطی کیان تماس بگیرید. تعویض سوند بانوان در تهران با پزشکان مجرب در اسرع وقت انجام می شود.  مناطقی که خدمات تعویض سوند در منزل تهران را دریافت می کنند، عبارتند از:

اهالی محترم ساکن حسن آباد می توانند تعویض سوند زنان در منزل تهران شبانه روزی در اسرع وقت در اختیار داشته باشند. تعویض سوند بانوان در خانه تهران برای ساکنین صفادشت نیز انجام می شود. موسسه ما آماده ارائه نصب سوند شبانه روزی زنان در منزل تهران در کهریزک می باشد. قیام دشت مقصد بهترین پزشکان ما برای تعویض سوند شبانه روزی در خانه تهران می باشد. ساکنان محترم ری برای دریافت خدمات تعویض سوند شبانه روزی در خانه تهران هیچ مشکلی نخواهند داشت.

موسسه کیان آماده ارائه تعویض سوند در منزل تهران شبانه روزی در کیلان می باشد. اهالی نصیر شهر درصورت درخواست تعویض سوند بانوان در خانه تهران شبانه روزی در اسرع وقت آنرا دریافت می کنند. تعویض سوند در خانه تهران شبانه روزی برای اهالی منطقه پیشوا در دسترس است. مرکز شبانه روزی کیان در رباط کریم خدمات تعویض شبانه روزی سوند در منزل تهران را ارائه می دهد. شهر گلستان می تواند مقصد پزشکان حاذق برای نصب و تعویض شبانه روزی سوند زنان در خانه تهران باشد. ساکنین صالحیه برای درخواست تعویض سوند زنان در منزل شبانه روزی تهران مشکلی نخواهند داشت.

نصب سوند زنان _ تماس با ما

 

وصل سوند در منزل شرق تهران

شرق تهران از جمله مناطقی است که خدمات وصل سوند در منزل شرق تهران توسط موسسه کیان به اهالی آن ارائه می شود. وصل سوند در منزل شرق تهران  به وسیله پزشک حاذق و باتجربه انجام خواهد شد. متخصص در حین انجام وصل سوند در منزل شرق تهران تمامی جزئیات این امر را مو به مو اجرا می کند. وصل سوند در منزل شرق تهران به صورت VIP خواهد بود. ضمن اینکه در همه گیری کرونا تمام مسائل مربوط به ویروس کووید اعم از ماسک و.. در هنگام وصل سوند در منزل شرق تهران رعایت می شود. وصل سوند در شرق تهران در مناطق زیر ارائه می شود:

سرسبز از جمله مناطقی است که نصب سوند بانوان در منزل شرق تهران را دریافت می کند. موسسه ما آماده ارائه خدمات وصل سوند بانوان در منزل شرق تهران در شمیران نو می باشد. وصل سوند سالمندان در خانه شرق تهران برای اهالی فرجام توسط پزشکان مجرب انجام می گردد. ساکنان منطقه هنگام می توانند وصل سوند شبانه روزی در خانه شرق تهران را با موسسه کیان امتحان کنند.

موسسه کیان بهترین پزشکان را برای انجام وصل سوند بانوان شبانه روزی در منزل شرق تهران را به افسریه اعزام می کند. نصب سوند زنان در منزل شبانه روزی در منطقه پیروزی نیز انجام می شود. بلوار ابوذر می تواند مقصد پزشکان ماهر ما برای انجام نصب سوند در منزل شرق تهران باشد. موسسه شبانه روزی کیان وصل سوند در خانه شرق تهران را در مشیریه با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

پرند از جمله مناطی است که نصب سوند در منزل شبانه روزی شرق تهران را دریافت می کند. وصل سوند سالمندان در خانه شرق تهران شبانه روزی برای اهالی فیروزکوه توسط بهترین متخصصان قابل دریافت است. ساکنین منطقه لواسان می توانند وصل شبانه روزی سوند در منزل شرق تهران را با ما تجربه کنند. مرکز شبانه روزی کیان در منطقه رودهن خدمات وصل شبانه روزی سوند زنان در خانه  شرق تهران را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

وصل سوند در منزل تهران شبانه روزی برای ساکنین آبعلی در اسرع وقت قابل دریافت است. اهالی محترم تکاوران وصل سوند بانوان شرق تهران را با بهترین پزشکان و تجهیزان از طریق موسسه ما دنبال کنند. نصب سوند در منزل شرق تهران با مجرب ترین پزشکان در دسترس ساکنان مینی سیتی خواهد بود.

تعویض سوند در منزل شرق تهران

علاوه بر وصل سوند در منزل شرق تهران شما می توانید در صورت نیاز تعویض سوند در منزل شرق تهران را با موسسه کیان امتحان کنید. شرق تهران با فرهنگ بالای مردمش شناخته می شود همیشه به دنبال بهترین خدمات برای تعویض سوند در منزل شرق تهران بوده اند. موسسه کیان در اسرع وقت متخصصان را برای تعویض سوند در منزل شرق تهران اعزام خواهد کرد بنابراین بیماران بدون جابجایی می توانند وصل سوند یا تعویض سوند در منزل شرق تهران را تجربه کنند. از دیگر خدمات موسسه کیان سونوگرافی در منزل می باشد. به برخی از مناطق شرق تهران که خدمات تعویض سوند در منزل شرق تهران را دریافت می کنند اشاره می کنیم:

اهالی سبلان می تواند در سریعترین زمان ممکن خدمات با کیفیت تعویض سوند بانوان شرق تهران را دریافت کنند. تعویض سوند در منزل شرق تهران برای ساکنین نیرو هوایی با بهترین متخصصان انجام می گردد. موسسه ما تعویض سوند در خانه شرق تهران را برای اهالی شهرک رضویه در نظر گرفته است. ساکنان منطقه سراج می توانند تعویض سوند بانوان در منزل شرق تهران را با خاطری آسوده دریافت کنند. تعویض سوند در خانه شبانه روزی شرق تهران در منطقه علم و صنعت نیز ارائه می گردد.

اگر ساکنان رسالت درخواست تعویض شبانه روزی سوند در منزل شرق تهران را دارند آنرا از ما بخواهند. مرکز ما آماده ارائه خدمات تعویض شبانه روزی سوند بانوان در خانه شرق تهران در مجیدیه می باشد. اهالی ساکن بومهن برای دریافت خدمات تعویض سوند بانوان با خاطری آسوده به ما اعتماد کنند. تعویض سوند سالمندان در شرق تهران برای ساکنان منطقه نبرد با بهترین کیفیت ارائه می گردد.

میدون صد از مناطق دریافت کننده تعویض سوند بانوان شرق تهران با بهترین متخصصان در اسرع وقت و شبانه روزی می باشد. مردم ساکن منطقه شهید کلاهدوز در صورت تمایل می توانند خدمات تعویض سوند بانوان در منزل را دریافت کنند. نارمک می تواند مقصد پرشکان ماهر برای انجام تعویض سوند زنان در منزل شرق تهران باشد. بهترین پزشکان برای انجام تعویض سوند شبانه روزی در منزل در تهران نو اعزام خواهند شد.

تعویض سوند زنان شبانه روزی در خانه شرق تهران برای عزیزان ساکن دلاوران با بهترین کیفیت ارائه می شود. اگر مردم تهرانپارس قصد تعویض سوند در خانه شرق تهران با پزشکان مجرب را دارند به مرکز شبانه وزی کیان اعتماد کنند. موسسه ما تعویض سوند در خانه شبانه روزی شرق تهران را در محله استخر با پزشکان ماهر ارائه می دهد. ساکنان حکیمیه می توانند نصب سوند زنان شبانه روزی در خانه را با ما تجربه کنند. تعویض سوند شبانه روزی در منزل شرق تهران در پردیس نیز انجام می شود.

نصب سوند در منزل _ تعویض سوند منزل تهران_ وصل سوند

وصل سوند در منزل شمال تهران

شمال تهران مناطق متعددی را شامل می شود امکانات بالا و دسترسی های زیاد، انجام خدمات وصل سوند در منزل شمال تهران را آسان نموده است.بیماران ساکن آن می توانند جهت دریافت خدمات وصل سوند در منزل شمال تهران به صورت شبانه روزی اقدام کنند. وصل سوند در منزل شمال تهران ممکن است برای سالمندان تجویز شده باشد. مطمئن باشید وصل سوند در منزل شمال تهران بدون هپچ عارضه ای برای سالمندان انجام خواهد شد. برای انتخاب پزشک جهت انجام وصل سوند در منزل شمال تهران از تجارب موسسات معتبر استفاده کنید. مناطقی از شمال تهران که خدمات وصل سوند در منزل شمال تهران را دریافت می کنند شامل:

وصل سوند زنان شمال تهران برای مردم ساکن دارآباد مهیا شده است. اگر ساکنان محله نلسون ماندلا نیازمند نصب سوند در منزل شمال تهران هستند این امکان فراهم شده ست. موسسه ما نصب سوند بانوان در خانه شمال تهران را برای اهالی قلهک ارائه می دهد. وصل سوند در خانه شمال تهران شبانه روزی در هروی امکانپذیر شده است.

اقدسیه از جمله مناطق هدف خدمات وصل سوند در منزل شمال تهران شبانه روزی می باشد. بهترین پزشکان برای نصب سوند بانوان شبانه روزی در منزل شمال تهران در نوبنیاد اعزام خواهند شد. وصل سوند زنان شبانه روزی در خانه شمال تهران برای اهالی خیابان دولت ممکن شده است. مردم ساکن اختیاریه می توانند برای دریافت خدمات نصب شبانه روزی سوند در منزل به ما اعتماد کنند.

مرکز شبانه روزی کیان وصل سوند در خانه تهران را به مردم شریعتی ارائه می کند. نصب سوند در خانه شمال تهران برای ساکنین اندرزگو با بهترین پزشکان محقق شده است. برای ساکنین دیباجی بهترین پزشک در منزل جهت انجام نصب سوند شبانه روزی در خانه شمال تهران اعزام می شود. نصب سوند زنان شبانه روزی در منزل شمال تهران در سوهانک قابل دریافت است.

تعویض سوند در منزل شمال تهران

موسسه کیان دسترسی به تعویض سوند در منزل شمال تهران را برای شما امکان پذیر کرده است بدین منظور بهترین پزشکان و متخصصان را جهت تعویض سوند در منزل شمال تهران در اختیار ساکنان این خطه از تهران قرار می دهد. این پزشکان تعویض سوند در منزل شمال تهران را طبق اصول جهانی پیش می برند. در هنگام انجام تعویض سوند در منزل شمال تهران بهتر است بیمار و اطرافیان اش خونسردی و روحیه خود را حفظ کنند. اکو قلب در منزل را نیز می توانید از موسسه کیان بخواهید. مناطق هدف خدمات تعویض سوند در منزل شمال تهران شامل:

جمشیدیه از جمله مناطقی است که مقصد پزشکان برای ارائه تعویض شبانه روزی سوند بانوان در منزل شمال تهران می باشد. ساکنین میرداماد نیز می توانند تعویض سوند شبانه روزی در خانه شمال تهران را تجربه کنند. تعویض سوند در منزل تهران شبانه روزی در کاشانک امکانپذیر شده است. مرکر شبانه روزی کیان خدمات تعویض سوند در خانه تهران را در پاسداران ارائه می دهد.

منطقه درکه می تواند دریافت کننده خدمات تعویض سوند در خانه شمال تهران شبانه روزی باشد. تعویض سوند زنان در منزل شمال تهران در شهرک محلاتی نیز ارائه می شود. اهالی دزاشیب می توانند نصب و تعویض سوند در خانه شمال تهران را از طریق موسسه ما دنبال کنند. مجرب ترین پزشکان برای انجام تعویض سوند در منزل شمال تهران در منطقه اوین حضور خواهند یافت.

امامزاده قاسم از دیگر مناطق هدف تعویض سوند شمال تهران می باشد. تعویض سوند شبانه روزی در منزل شمال تهران در شهرک نفت نیز انجام می شود. ساکنان منطقه ازگل تعویض سوند بانوان شبانه روزی در خانه شمال تهران را با بهترین پزشکان کیان تجربه می کنند. حاذق ترین پزشکان جهت نصب و تعویض سوند در منزل شمال تهران شبانه روزی شمال تهران به منطقه جماران اعزام خواهند شد. تعویض سوند زنان در خانه شمال تهران شبانه روزی توسط بهترین پزشکان در باغ فردوس انجام می شود.

نصب سوند زنان _ تماس با ما

وصل سوند در منزل غرب تهران

شاید بدنبال یک موسسه معتبر با پزشکانی حاذق جهت وصل سوند در منزل غرب تهران باشید کیفیت یک موسسه به گستردگی خدمات و رضایت متاضیان آن بستگی دارد. موسسه کیان در به دست آوردن این دو هدف خصوصا خدمات وصل سوند در منزل غرب تهران موفق بوده است. شما نیز می توانید برای دستیابی به خدمات وصل سوند در منزل غرب تهران  با این موسسه تماس بگیرید در سریع ترین زمان ممکن متخصصان برای وصل سوند در منزل غرب تهران حاضر خواهند شد. همچنین شما می توانید برای دریافت داروهای تزریقی خود از خدمات تزریقات در منزل شبانه روزی کیان استفاده کنید. مناطقی که خدمات وصل سوند در منزل غرب تهران را دریافت می کنند شامل:

مرزداران از جمله مناطقی است که وصل سوند در منزل غرب تهران را دریافت می کند. زبده ترین پزشکان برای نصب سوند بانوان در منزل غرب تهران به پونک اعزام خواهند شد. افرادی که در ایوانک زندگی می کنند در صورت نیاز خدمات نصب سوند در خانه غرب تهران را دریافت می کنند. وصل سوند بانوان در منزل شبانه روزی غرب تهران برای اهالی کوهک قابل دسترس است. ساکنان منطقه چیتگر می توانند نصب سوند زنان در منزل غرب تهران را با پزشکان کیان تجربه کنند.

مرکز شبانه روزی کیان نصب سوند در خانه غرب تهران را برای بیماران ساکن شهر زیبا در نظر گرفته است. نصب سوند در خانه شبانه روزی غرب تهران برای مردم شهرک گلستان با بهترین کیفیت انجام می شود. اگر افرادی که در صادقیه زندگی می کنند نیازمند به نصب سوند سالمندان در خانه غرب تهران شبانه روزی باشد به ما اعتماد کنند. محله گیشا می تواند مقصد پزشکان موسسه کیان برای نصب سوند در منزل غرب تهران شبانه روزی باشد.

تعویض سوند در منزل غرب تهران

غرب تهران با مردمان با فرهنگ و اصیل همیشه در پی بهترین خدمات درمانی مانند نصب و تعویض سوند در منزل غرب تهران بوده اند. موسسه کیان از این دغدغه آنان آگاه بوده و تمام جوانب اعم از محدودیت های اجتماعی، عرفی، خانوادگی و.. را برای تعویض سوند در منزل غرب تهران در نظر گرفته است. انتخاب یک پزشک برای انجام تعویض سوند در منزل غرب تهران را به موسسات بسپارید زیرا این موسسات هنگام جذب و گزینش  برای تعویض سوند در منزل غرب تهران ویژگی های از قبیل: مدارک تحصیلی، رزومه، ضمانت نامه، اخلاقی، مهارتی و..مد نظر قرار می گیرد. با خیال راحت تعویض سوند در منزل غرب تهران را درخواست کنید. هم چنین می توانید رادیولوژی در منزل را با موسسه کیان تجربه کنید. مناطقی که خدمات تعویض سوند در منزل غرب تهران را دریافت می کنند عبارتند از:

تعویض سوند در بلوار فردوس با کیفیت عالی ارائه می شود. مردم ساکن جنت‌آباد تعویض سوند زنان در خانه غرب تهران را با خاطری آسوده دریافت می کنند. تعویص شبانه روزی سوند بانوان در خانه غرب تهران در دهکده المپیک امکانپذیر شده است. ونک می تواند مقصد پزشکان باتجربه کیان برای تعویض شبانه روزی سوند در خانه غرب تهران باشد. ساکنان طرشت در صورت درخواست خدمات تعویض سوند بانوان شبانه روری در خانه غرب تهران ، آن را دریافت خواهند کرد. 

پزشکان مجرب کیان به منطقه ستارخان جهت انجام تعویص سوند اعزام می شوند. تعویض سوند در منزل تهران برای اهالی محترم تهرانسر در نظر گرفته شده است. انجام وصل سوند یا تعویض سوند غرب تهران در منطقه یوسف آباد ممکن شده است. اکباتان می تواند مقصد متخصصان کیان برای انجام وصل سوند یا تعویض سوند باشد. مردم منطقه کن نصب سوند و یا تعویض سوند غرب تهران را با موسسه کیان تجربه می کنند.

نصب سوند بانوان در منزل _ تعویض سوند منزل تهران_ وصل سوند

وصل سوند در منزل جنوب تهران

جنوب تهران از جمله مناطقی است که موسسه کیان خدمات وصل سوند در منزل جنوب تهران را به مردم ساکن آن ارائه می دهد. اگر به دنبال پزشکانی مجرب، بااخلاق و تایید شده برای انجام وصل سوند در منزل جنوب تهران هستید به موسسه کیان اعتماد کنید. رضایت شما ضامن بقا و ادامه دار شدن این رابطه خواهد بود. موسسه کیان با علم به این موضوع، خدمات وصل سوند در منزل جنوب تهران را به شما هموطنان ارائه می دهد. در کمال اطمینان وصل سوند در منزل جنوب تهران را به متخصصان مرکز شبانه روزی کیان بسپارید. از دیگر خدمات موسسه کیان وصل سرم در منزل می باشد. مناطقی که وصل سوند در منزل جنوب تهران به آنها ارائه می شود شامل:

خدمات وصل سوند یا نصب سوند زنان در منطقه خزانه ارائه می گردد. پزشکان با تجریه ما آماده ارائه وصل سوند یا نصب سوند بانوان در منطقه شوش هستند. موسسه ما خدمات نصب سوند در خانه جنوب تهران را در نعمت آباد ارائه می دهد. ساکنان فلاح می تواند نصب سوند در منزل جنوب تهران را با موسسه ما تجربه کنند. جوادیه از جمله مناطق دریافت کننده خدمات نصب سوند در منزل تهران می باشد.

وصل سوند بانوان در منزل جنوب تهران در منطقه راه آهن قابل دریافت است. اهالی محترم شهرری اگر خواستار نصب سوند درخانه جنوب تهران شبانه روزی هستند به ما اعتماد کنند. نصب سوند در منزل تهران در نازی آباد نیز انجام می گردد. دروازه غار می تواند هدف نصب سوند زنان در منزل جنوب تهران به صورت شبانه روزی باشد. وصل یا نصب سوند در منزل تهران برای اهالی مولوی نیز در دسترس می باشد.

مردم کوی سیزده آبان می توانند خدمات نصب سوند در منزل جنوب تهران شبانه روزی را از طریق کیان دریافت کنند. پزشکان ماهر ما آماده اعزام به منطقه تختی جهت نصب سوند در خانه جنوب تهران هستند. بازار تهران یکی از مناطق دریافت کننده خدمات نصب سوند جنوب تهران می باشد. نصب سوند بانوان در منزل شبانه روزی در شهرک ولیعصر با بهترین پزشکان قابل انجام است. ساکنان یافت آباد در صورت تمایل می توانند نصب سوند در منزل جنوب تهران را دریافت کنند.

تعویض سوند در منزل جنوب تهران

تعویض سوند همانند نصب سوند در خانه نیازمند تخصص یک پزشک با سابقه است پزشکان پاسابقه و جزئی نگر را برای انجام تعویض سوند در منزل جنوب تهران در موسسه شبانه روزی کیان می یابید. دسترسی به خدمات تعویض سوند در منزل جنوب تهران در هر ساعتی از شبانه روز امکانپذیر است. انجام تعویض سوند در منزل جنوب تهران مختص به رده سنی خاصی نیست. همچنین شرایط متفاوت اعم از بیماری های خطرناک مانند ایدز ، سالمندی ، بارداری و…مانع دریافت خدمات تعویض سوند در منزل تهران نخواهد بود. در مناطق زیر تعویض سوند در منزل جنوب تهران انجام می شود:

شاد آباد یکی از مناطق دریافت کننده خدمات نصب سوند بانوان در منزل جنوب تهران است. نصب سوند زنان در خانه جنوب تهران در شهرک صاحب الزمان قابل دریافت است. مردم ساکن خلیج فارس می توانند نصب سوند در خانه یا نصب سوند بانوان در منزل جنوب تهران با ما تجربه کنند. پزشکان موسسه کیان برای انجام نصب سوند بانوان در منزل جنوب تهران در یاخچی آباد آماده خدمات رسانی هستند.

موسسه کیان نصب شبانه روزی سوند بانوان در منزل جنوب تهران را ارائه می دهد. منطقه آذری می تواند مقصد پزشکان مجرب کیان برای خدمات نصب سوند زنان در خانه جنوب تهران باشد. اهالی محترم امیریه در صورت نیاز می تواند نصب سوند بانوان در منزل را دریافت کنند. موسسه کیان آماده ارائه خدمات نصب سوند بانوان در خانه جنوب تهران در خانی آباد می باشد.

نصب سوند سالمندان در منزل جنوب تهران در اتابک شبانه روزی قابل دریافت است. کیان شهر یکی از مناطق دریافت کننده تعویض سوند در منزل جنوب تهران شبانه روزی می باشد. ساکنین منطقه منیریه نصب سوند در خانه بانوان جنوب تهران را با موسسه کیان می توانند امتحان کنند. سوند زدن یا نصب سوند بانوان در منزل از خدمات کیان در منطقه خراسان می باشد.

مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات نصب سوند بانوان در منزل در منطقه امیر بهادرمی باشد. انجام نصب سوند بانوان در منزل تهران در شهرک رسالت صورت می گیرد. پزشکان ما در اسرع وقت جهت نصب سوند در خانه  جنوب تهران در بازار موبایل حاضر خواهند شد. محله سیروس از جمله مناطقی است که نصب سوند زنان در منزل شبانه روزی جنوب تهران را دریافت می کند.

نصب سوند بانوان_ تماس با ما

سونداژ ادراری در منزل توسط موسسه کیان

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار مانند نصب و تعویض سوند ادرار در منزل در هر نوع شرایط و در هر زمان و مکانی توسط بهترین و متخصص ترین پزشکان و پرستاران همراه با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در مرکز پرستاری کیان با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ارائه می شود.
برای خارج کردن ادرار از مثانه بیمارانی که توانایی ندارند وصل سوند در منزل انجام می گیرد. سوند ادرار و کاتتر ادرار یک لوله ای باریک و انعطاف پذیر است که هنگام نصب سوند در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. که حتما باید توسط پرستاران متخصص در این زمینه انجام شود و گرنه مشکلاتی جبران ناپذیر مانند صدمه به دستگاه ادراری، ناراحتی و عفونت ممکن است به وجود بیاید.
برای افرادی که کنترلی روی تخلیه ادرار خود ندارند و یا دچار انسداد در مجاری ادرای می باشند از خدمات وصل سوند ادرار در منزل استفاده می شود. جنس سوندها هنگام تعویض سوند در منزل می تواند از لاستیک، پلاستیک پی وی سی و یا سیلیکون باشد.

خدمات

[sliding_box image=”1381″ title=”تزریق سرم در منزل” link=”https://kianmeds.com/serum-injection-at-home/”][sliding_box image=”467″ title=”تزریقات در منزل” link=”https://kianmeds.com/injections-at-home/”][sliding_box image=”1643″ title=”ویزیت پزشک در منزل” link=”https://kianmeds.com/visiting-a-doctor-at-home/”][sliding_box image=”848″ title=”وصل سوند ادراری در منزل” link=”https://kianmeds.com/urine-catheter-at-home/”][sliding_box image=”842″ title=”ساکشن بیمار در منزل” link=”https://kianmeds.com/suctioning-the-patient-at-home/”]
برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.