غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

وصل سوند ادرار در منزل با پرستار بیمارستان[شبانه روزی]

وصل سوند ادرار در منزل - نصب سوند ادراری در منزل - سوند فولی در منزل - سونداژ مثانه در منزل

نصب و تعویض سوند فولی در تهران

در گذشته سوندگذاری فقط در مراکز درمانی انجام می شد امروز بعد از همه گیری کرونا شاهد تغییر رویه در ارائه خدمات درمانی از بیمارستان ها به داخل منازل هستیم. یکی از شرکت های خدمات پرستاری در تهران که داشتن بالاترین تراز علمی را برای پرستاران خود مبنا قرار داده و بهترین آنها را در امر نصب سوند در منزل یا تعویض آن به خدمت گمارده مرکز شبانه روزی کیان است. از مزایای درخواست وصل سوند ادرار در منزل از طریق این موسسات ؛ سپردن کار به کاردان است زیرا سنجش مهارت پرستاران را به کارشناسان متخصص می سپارید.

در صورت نیاز کلیک کنید : کشیدن بخیه در منزل 

آیا بیمار نیازمند به خدمات وصل یا تعویض سوند ادرار در منزل دارید؟ انسان ها در برهه هایی از زندگیشان توانایی دفع طبیعی ادرار را ندارند. این شرایط ممکن است قبل یا بعد از یک عمل سنگین جراحی باشد یا زمانی که توان حرکتی بیمار بسیار محدود است. خانواده های عزیز برای رفع مشکل عزیزانشان در پی یافتن قانونمند ترین موسسات (داشتن مجوز رسمی و پرسنل دارای مدرک تحصیلی معتبر ) برای اعزام حاذق ترین پرستاران ، بهترین داروها ، با کیفیت ترین تجهیزات سوند ، اخلاق مدارترین کادر پرستاری و نازل ترین تعرفه سوندگذاری در منزل هستند. همه آنچه که برشمردیم و بیشتر از آن را می توانید در خدمات وصل و تعویض سوند ادرار در منزل کیان بیابید.

سوندگذاری در منزل . وصل سوند در منزل . نصب سوند در منزل . تعویض سوند در منزل. سوند ادرار زنان و مردان . سوند ادراری تهران در خانه

وظایف پرستار هنگام وصل یا تعویض سوند

جمع آوری اطلاعات

درمان قطعی برپایه دریافت اطلاعات کامل از شرایط جسمانی ، محیط زندگی ، روابط اجتماعی و روحیات فرد خواهد بود. پرستار ابتدا تمام شرایط را می سنجد.

چکاپ علائم حیاتی

به دلیل اینکه امکان تغییر علائم حیاتی و بالینی در هر مرحله از کار وجود دارد ، پرستار اعزامی سعی می کند این علائم را قبل ، حین و بعد از وصل سوند ثبت کند.

انتخاب نوع خدمات

بیمار یا برای اولین بار نیاز به نصب سوند دارد یا قبلا سوندگذاری شده و بنا به هر دلیلی نیاز به تعویض سوند دارد. پرستار نوع سوند و طریقه انجام آن را مشخص می کند.

وصل سوند

سوندگذاری در محیطی استریل ، به صورت VIP و با پروتکل های مربوط به همه گیری کرونا که توسط سازمان جهانی بهداشت تعیین شده انجام می شود.

مزایای سوند گذاری در منزل

همین که بتوان با وجود درد زیاد بدون جابجایی در سطح شهر و نیاز به رانندگی ؛ پزشک یا پرستار را به صورت شبانه روزی برای گذاشتن یا برداشتن سوند در منزل تهران ملاقات کرد ، بزرگترین مزیت است. سایر مزایا شامل : 

 • دوری از ابتلا به عفونت های بیمارستانی.
 • عدم ابتلا به بیماری های تنفسی واگیر دار مثل کرونا یا آنفولانزا .
 • عدم ابتلا به بیماری های تنفسی مزمن نظیر آسم .
 • کاهش احتمال بروز حمله قلبی در بیماران قلبی .
 • معاینه توسط بهترین متخصص نه با افراد تازه کار بیمارستانی
 • دریافت خدمات همزمان مانند تزریقات در منزل زعفرانیه
 • کاهش استرس ترافیک و خستگی تردد. 
 • ترس کمتر افراد خردسال با انجام خدمات درمانی در منزل
 • صرفه جویی در زمان ( معطل نماندن در پشت صف درمانگاه ).
 • بهبودی سریعتر به علت صرف زمان بیشتر برای استراحت.
 • چکاپ علائم حیاتی بیمار در قبل ، حین و بعد از معاینه 

ویژگی خدمات سوندگذاری در منزل کیان

با آگاهی از ویژگی های خدمات سوندگذاری در منزل از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و از آنها به طور کامل بهره ببرید. این ویژگی ها عبارتند از :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیتهای این مرکز از جمله : خدمات سوندگذاری در منزل تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و قانونی است.

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، کارشناسان خانم و آقا اعزام می گردد.

سوند شبانه روزی

اعزام شبانه روزی افراد متخصص برای گذاشتن یا برداشتن سوند در تمام ساعات شبانه روز و ایام تعطیل امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف، دارای سریعترین سیستم اعزام است.

پشتیبانی کامل

بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین سوند گذاری شبانه روزی تهران را به کارشناسان مرکز شبانه روزی کیان اطلاع دهید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

وصل سوند ادراری تهران . وصل سوند مردان تهران . نصب سوند . تعویض سوند . سوند مردانه

خدمات سونداژ ادراری در منزل

وصل سوند ادرار در منزل برای بیماران ، سالمندان و افراد ناتوان از قشر زنان ، مردان یا کودکان به علت های مختلفی مانند تکرر ادرار ، عدم توانایی در کنترل ادرار ، اندازه گیری جذب و دفع بیمار و غیره انجام می شود. اندازه لوله مخصوص وصل سوند ادرار هم نسبت به سن ، جنس و اندازه مجاری ادراری بیماران متفاوت است و یکی از شایع ترین عوارض نصب سوند ادرار تنبلی مثانه و عفونت می باشد.
مجموعه کیان با اعزام پرستار به منزل خدمات نصب سوند ادرار در منزل را در بهترین شرایط همراه با پیشرفته ترین تجهیزات استریل شده انجام می دهد.

هزینه وصل و تعویض سوند در منزل

هزینه وصل و تعویض سوند ادرار در منزل ارائه شده توسط تمام موسسات ارائه دهنده طرح درمان در منزل تهران بر حسب ابلاغیه وزارت بهداشت و نرخ مصوب برای خدمات درون منزل می باشد. قیمت سوند ، مسیر طی شده ، همزمانی چندین خدمات ، زمان ارائه و… در تغییر این هزینه نقش دارند. آنچه مسلم است هزینه نصب و تعویض سوند ادراری در منزل فقط مربوط به همان خدمات می باشد در صورت درخواست سایر خدمات مانند : تزریق سرم در منزل تهران قیمت آنها جداگانه محاسبه می گردد. 

قیمت سوندگذاری در منزل موسسه شبانه روزی کیان شفاف و منصفانه است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در باب مبلغ گذاشتن سوند ادراری در منزل با خطوط ارتباطی ما تماس بگیرید. می توانید از مشاوره رایگان درباره قیمت سوند گذاشتن در منزل و نحوه دسترسی به آن بهره مند شوید همچنین اگر پیشنهاد و انتقادی از نحوه اجرا و اصول صحیح سونداژ ادراری زنان و مردان در منزل داشته باشید استقبال می کنیم . هدف ما جلب رضایت شما در باب هزینه نصب ، وصل و تعویض سوند در منزل می باشد.

 

انواع سوند ادرار

سوند ادرار را به طور کلی به دو دسته سوند دائمی و موقت تقسیم می کنند که در ادامه با انواع سوند ادرار به طور کلی آشنا می شویم.

انواع سوند ادراری . انواع سوند ادرار . انواع سونداژ ادراری . سوند فولی . سوند دائمی . سوند موقت . سوند سیلیکونی . سوندگذاری . گذاشتن سوند در منزل

سوند دائمی

این سوند برای استفاده کوتاه مدت و بلند مدت است و به شکل دائمی در مثانه کار گذاشته می شود این سوند‌ ها را با نام سوند فولی نیز می‌شناسند. روش نصب سوند ادراری بلند مدت تقریبا همانند نصب سوند های کوتاه مدت است و به این شکل می باشد که یک پرستار مجرب عمدتا از طریق مجرای ادرار نصب این سوند را در محل خود انجام می‌دهد. گاهی نیز ممکن است وصل سوند از طریق ایجاد یک سوراخ در پایین شکم توسط پزشک اورولوژیست در ابتدای مجرای ادرار صورت گیرد. این نوع سونداژ به عنوان وصل سوند داخلی می باشد و در ابتدای خود دارای یک بالن کوچک بوده که با آب مقطر پرشده تا از خارج شدن سوند جلوگیری شود.

سوند موقت

ممکن است یک فرد فقط یک بار به وصل سوند ادرار نیاز داشته باشد. به عنوان مثال فردی که جراحی می کند ممکن است فقط یک بار به سونداژ نیاز داشته باشد، در این وضعیت برای بیمار نصب سوند یکبار مصرف اتفاق می افتد، وصل این سوند هم مانند نصب سوند دائم، هم از طریق مجرای ادراری و هم زیر شکم قابل جا گذاری است.0

وصل سوند ادرار در منزل - نصب سوند ادراری در منزل - سوند فولی در منزل - سونداژ مثانه در منزل . انواع سوند ادراری . انواع سوند ادرار

انواع دیگر سوند ادراری

گفتیم که از لحاظ مدت زمان استفاده ، نصب یا گذاشتن سوند در بدن بیمار در منزل ؛ انواع سوند ادرار به دائمی و موقت تقسیم بندی می شود اما تقسیم بندی دیگری نیز برای انواع سوند ادراری وجود دارد و آن نحوه عملکرد و هدف از سوندگذاری مثانه است. آموزش نحوه استفاده از سوند ، بستن ، شستشو ، برداشتن ، کشیدن یا جایگذاری آنها در کودکان و بزرگسالان ( مردان و زنان ) ؛ تابع آشنایی با نوع سوند جایگذاری شده در بدن بیمار است. بسته به اینکه محل لوله کجا باشد ، طرز استفاده بیمار چگونه است یا نحوه گذاشتن سوند ادراری توسط چه کسی صورت گیرد در گروه های زیر طبقه بندی می شوند:

 • سوند های داخلی

در همه انواع سوند ادرار که نام بردیم هنگام نصب سوند یک سرِ آن در خارج بدن بیمار قرار دارد اما نوع دیگری از سوندها وجود دارند که هر دو سر آن در داخل بدن فرد بیمار قرار گرفته و به آن سوند داخلی گفته می شود. هنگامی که بین مثانه و کلیه انسداد وجود داشته باشد از این نوع سوند ها استفاده می شود. که به آن دبل جی هم گفته می شود.

 • کاندوم شیت یا سوندهای بیرونی

نصب سوند کاندوم شیت یا بیرونی فقط برای مردان است و بیرون بدن قرار داده می شود. هنگامی که فرد سالم بوده مانند بیمارانی که به زوال عقل دچار شده اند و توانایی کنترل ادرار خود را ندارد  وصل سوند ادرار بیرونی انجام می شود. همان طور که از نام این سوند پیدا است، مانند کاندوم به مجرای ادراری آقایان وصل شده و آن را به کیسه ادرار منتقل می کند.

 • سوندهای سوپراپوبیک

وصل سوند های سوپراپوبیک حتما باید توسط پزشک اورولوژیست با جراحی صورت گیرد. طریقه وصل سوند ادرار سوپراپوبیک اینگونه است که یک سوراخ کوچک در زیر شکم ایجاد شده و لوله سوند وارد مثانه می شود. این عمل حتما در بیمارستان و با بیهوشی انجام می شود.

 • سوندهای مسکن

کیسه ی این سوند ها با متصل شدن به پای بیمار ادرار را منتقل می کنند. نحوه تخلیه سوند ادرار مسکن اینگونه است که از طریق باز و بسته کردنِ دریچه ی واقع در قسمت پایینی این سوند ها صورت می گیرد. بیمار به راحتی می تواند هنگامی که کیسه پر شد با باز کردن این دریچه ادرار را تخلیه کند.

 • سوندهای یک راه یا مستقیم

نحوه عملکرد سوند ادراری مستقیم اینچنین است که تنها یک مسیر برای تخلیه ادرار دارد. نصب سوند های مستقیم زمانی است که نیاز به گرفتن نمونه ادرار یا وارد کردن دارو می باشد.

 • سوندهای دو راه

همانطور که اشاره شد این سوند ها داری یک بالن برای ثابت کردن سوند در مثانه بوده و دارای دو راه یا مسیر می باشند. طرز استفاده از سوند ادراری دو راه ؛ یکی از این راه ها برای خروج ادرار و کانال دیگر جهت بالن تعبیه شده است.

 • سوندهای سه راه

نصب سوند ادراری سه راه برای شست و شوی مثانه است هنگامی که خون لخته یا بافت مرده در ادرار وجود دارد یا بعد از جراحی های پروستات استفاده می شود.

موارد استفاده از سوند ادراری . طرز استفاده از سوند ادراری . نحوه وصل سوند ادراری در منزل . روش نصب سوند . طریقه تعویض سوند . طرز گذاشتن سوند ، عوارض برداشتن سوند، نحوه شستشو سوند فولی، جایگذاری سوند ادرار در زنان و مردان

دلایل و موارد استفاده از سوند ادراری

افزایش آگاهی درباره دلایل و موارد استفاده از سوند ادراری باعث می شود که فرد آمادگی لازم را برای پذیرش اتصال این ابزار خارجی به بدنش را داشته باشد و راحت تر با موضوع کنار بیاید و اطلاعات لازم درباره چگونگی برخورد با مسئله از صفر تا صد سوندگذاری مثانه و عوارض استفاده طولانی مدت از آن را کسب کند. آیا از موارد گذاشتن یا نصب سوند ادراری در منزل آگاهید؟ هرگاه در یکی یا مجموع شرایط زیر قرار گرفتید ممکن است پزشک حین ویزیت در منزل برای شما وصل سوند در منزل را تجویز کند. 

 • برای تسکین و بهبود احتباس ادرار ناشی از انسداد آناتومیکی یا فیزیولوژیکی به علت بیماری های مختلف مانند بزرگی پروستات ، عفونت ادراری ، مشکلات عصبی ، یبوست و ناتوانی جسمی از خدمات وصل سوند فولی استفاده می‌شود.
 • علت سوند زدن میتواند گرفتن نمونه ادرار استریل باشد.
 • جهت اندازه گیری دقیق جذب و دفع مایعات و برون ده ادراری ، نصب سوند صورت می گیرد.
 • به وجود آوردن محیط تمیز و خشک جهت بیمارانی که در کما هستند یا بی اختیاری ادرار دارند وصل سوند انجام می شود.
 • انجام برخی عمل های جراحی ، علت سوند گذاشتن و نصب آن است..
 • جراحی های اورولوژی و پروستات باید با وصل سوند همراه باشند.
 • مدیریت برخی بیماری های خود ایمنی می تواندعلت گذاشتن سوند در منزل باشد.
 • آسیب نخاعی یکی از دلایل و موارد استفاده از سوند توسط بیمار است.
شاید بخواهید: باز کردن گچ در منزل توسط پزشک مجرب و مدرن ترین تجهیزات به صورت دقیق و ایمن

مزایای استفاده از سوند ادرار

 • با تخلیه کردن ادرار باعث سبکی و از بین رفتن درد مثانه می شود.
 • کارایی کلیه ها و دستگاه تناسلی را نشان می دهد.
 • مشکلات مانند عفونت ادراری از بین می رود.

نصب سوند ادرار در منزل ، سوند ادرار . مزایای استفاده از سوند فولی

معایب استفاده از خدمات سوند ادرار 

  1. احتمال دارد بیمار بعد از برداشتن یا تعویض سوند احساس ناراحتی کند. معمولا هر چه مدت زمان استفاده از سوند ادرار بیشتر باشد احساس ناراحتی بیشتر می شود طوریکه ممکن است چندین روز بعد از خروج و تعویض سوند ادرار احساس سوزش داشته باشد.
  2. هنگامی که وصل سونداژ مثانه برای چندین روز یا چندین هفته به طول بکشد یا به روش غیر استریل انجام شود ممکن است سبب عفونت شود.
  3. ممکن است سوند بعد از خالی نکردن مایع داخل بالن خارج شود یا نصب سوند به طور ناگهانی به مجرای ادراری سبب درد و آسیب بافتی می شود.

نکاتی که روزانه هنگام استفاده از سوند ادرار در منزل باید رعایت کنید

نکات بعد از سوندگذاری ادرار یا سونداژ که برای بیمار و اطرافیانش حائز اهمیت هستند عبارتند از :
 • قبل از هر گونه اقدام برای وصل سوند در منزل و یا تعویض لوله ادراری باید دست خود را با آب و صابون بشویید.
 • تعویض سوند ادرار در منزل حتما باید هر دو هفته یکبار به روش استریل انجام شود.
 • با آب گرم و صابون پوست دور مجرای ادراری و دیواره سوند را حداقل روزی یکبار بشویید. تمیز کردن و شستشو سوند ادرار پس از هر بار اجابت مزاج نیز توصیه می گردد.
 • بعد از وصل سوند در منزل ؛ کیسه ادرار یا یورین بگ حتما پایین تر از سطح مثانه باشد.
 • جهت جلوگیری از رطوبت ناحیه تناسلی و عفونت بعد از سوند از لباس های زیر نخی و پنبه ای استفاده کنید.
 • مصرف مایعاتی مانند آب و آبمیوه و شیر حداقل روزی 8 لیوان ؛ یکی از نکات مراقبت بعد از سوند گذاری محسوب می شود.
 •  مصرف مایعات کافیئن دار مانند چای ، قهوه و نوشابه را هنگام استفاده از سوند ادراری محدود کنید.
 • تکان دادن سوند فولی چه به داخل مجرا چه به طرف بیرون باعث آسیب دیدگی ، عوارض و خونریزی بعد از سوند گذاری مثانه می شود و نباید انجام شود.
 • بعد از نصب سوند در منزل زمانی که می خواهید راه بروید، لوله سوند را در دست گرفته و کیسه ادرار را حتما پایین تر از مثانه نگه دارید.
 •  علت گرفتگی یا نشتی سوند ادرار می تواند پیچ خوردگی لوله باشد مسیر آن را بعد از وصل سوند در منزل چک کنید تا جریان ادرار متوقف نشود.
 • از نکات مراقبت بعد از سوند این است که حتما هنگامی که بیمار در تخت می باشد کیسه ادرار پایین تر از مثانه باشد و اگر تخت بیمار چرخ دارد، مراقب باشید تا کیسه ادرار به زیر چرخ گیر نکند.

زمان تعویض سوند و کیسه ادرار

حداکثر ۱۴ روز پس از جایگذاری سوند در زنان و مردان به اصطلاح بعد از نصب سوند ادراری داخلی ( فولی ) در صورتی که بیمار دچار انسداد ادراری نشده و جریان ادرار برقرار باشد و نشت و عفونت ادرار وجود نداشته باشد، باید تعویض سوند ادرار در منزل انجام شود، مگر اینکه سوند استفاده شده سیلیکونی باشد. پس ، مدت زمان تعویض سوند فولی در صورت مهیا بودن تمام شرایط 14 روز می باشد.
اگر نصب سوند ادراری صورت گرفته است؛ تعویض کیسه ادرار هر 5 روز باید انجام شود و قبل از اینکه کیسه ادرار کاملا پر شود آن را تخلیه کنید.
پس از وصل سوند در منزل در هنگام قطع یا کاهش جریان ادرار؛ نشت ادرار و رویت خون در کیسه ادرار باید بررسی تخصصی روند از نصب سوند انجام گیرد پس از بررسی اگر نیاز به تعویض سوند ادرار در منزل باشد انجام می گیرد.
زمان تعویض سوند کاندومی در صورت استفاده از کاندوم شیت هر 24 ساعت است.

خدمات وصل لوله معده در منزل و نوار قلب در منزل را مطالعه نمایید.

وصل سوند ادرار در منزل - نصب سوند ادراری در منزل - سوند فولی در منزل - سونداژ مثانه در منزل - تعویض سوند ادرار در منزل . سوند کاندوم شیت . سوند سیلیکونی . مراقبت بعد از سوند . زمان تعویض سوند فولی ، سیلیکونی و کاندومی

جهت آگاهی از روش های دقیق و اصولی خارج کردن سوند ادرار در ادامه با ما همراه باشید.

تعویض سوند ادرار

بیماران عزیز در هر ساعت و هر مکانی در صورت نیاز به تعویض سوند ادراری می توانید از خدمات تعویض سوند ادرار در منزل مجموعه ما استفاده کنید. پرستاران متخصص ما علاوه بر اینکه به صورت کاملا حرفه ای عمل سوندگذاری ، تعویض یا برداشتن سوند در منزل را انجام می‌دهند، آموزش لازم جهت نگه داری و تعویض کیسه سوند را ارائه می دهند و اطلاعات کاملی از تاریخ ، نحوه و مدت زمان تعویض سوند ادراری را به شما بیماران عزیز می دهند.

پرستاران مجرب ما به صورت کاملا تخصصی و با تجهیزات استریل و پیشرفته تعویض سوند ادرار در منزل شما را انجام داده تا شما به هیچ عنوان نگران عفونت یا عوارض برداشتن سوند در منزل نباشید.

موسسه کیان خدمات پانسمان زخم در منزل را به صورت تخصصی ارائه می دهد.

روش صحیح خارج کردن سوند ادرار در منزل

 1. برای برداشتن سوند و کاهش عوارض آن ، ابتدا با آب گرم و صابون دست های خود را بشویید.
 2. جهت تعویض آسان سوند ابتدا ادرار موجود در کیسه را تخلیه کنید.
 3. جهت تعویض آسان سوند ابتدا ادرار موجود در کیسه را تخلیه کنید.
 4. بیمار را جهت کاهش عوارض برداشتن سوند در منزل در پوزیشن راحت قرار دهید.
 5. اکنون برای تعویض سوند ؛ دستکش‌ها را بپوشید و لوله‌ی سوند را تمیز کنید.
 6. اطمینان داشته باشید آب بالون سوند را هنگام برداشتن آن ، خالی کرده اید.
 7. سوند را به دست بگیرید و در بیاورید.
 8.  جهت اطمینان از سالم بودن سوند، آن را بررسی کنید.
 9. سوند استفاده شده و کیسه‌ی ادرار را در زمان تعویض سوند دور بیندازید.
 10. از خوب بودن بیمار بعد از تعویض سوند مطمئن شوید.
 11. در حین تعویض سوند ادرار اگر نشانه ای از عفونت و التهاب وجود دارد آن را بررسی کنید.
 12. مصرف مایعات را جهت انجام تعویض سوند در منزل زیاد کنید.
 13. هدف از خارج کردن سوند ادرار یا تعویض سوند ادرار را بدانید.
 14. اگر به نصب سوند ادرار در منزل برای مدت طولانی نیاز است از خدمات وصل و تعویض سوند ادرار در منزل استفاده کنید.
 15. در صورت وجود هر گونه عارضه جانبی بعد از گذاشتن سوند ادرار در منزل به ما اطلاح دهید تا سوند را دربیاوریم یا تعویض سوند ادرار در منزل را انجام دهیم.

سوالات در مورد سوند . وصل سوند ادراری در منزل . نحوه تعویض سوند ادراری . آموزش وصل سوند ادرار در منزل یا خانه . روش یا طریقه نصب ، گذاشتن ، کشیدن و برداشتن سوند ادراری . سوال سوند . سوند سوال

 تماس با ما . سوالات در مورد سوند

مواقعی که باید با پزشک یا مراکز درمانی تماس بگیرید

هرگاه در شرایط زیر قرار گرفتید و در پی پاسخی برای سوالات در مورد سوند گذاری یا سونداژ مثانه در منزل هستید با ما تماس بگیرید:

 • درد در اطراف محل نصب سوند یا مثانه بعد از گذاشتن سوند ادراری در بدن
 • هر گونه تغییر در رنگ یا بوی ادرار بعد از  نصب سوند ادرار در منزل
 • هر گونه لخته‌ یا عفونت که در لوله سونداژ  یا در کیسه آن پس از وصل سوند ادرار در منزل دیده می‌شوند.
 • کاهش یا افزایش محسوس بدون توجیه مقدار ادرار بعد از گذاشتن سوند در منزل
 • عفونت بدن ناشی از نصب یا برداشتن سوند در منزل ، که ممکن است با رفتار‌هایی مانند گیجی همراه باشد.
 • نشت ادرار یا ترشحات چرکی در اطراف لوله ادرار پس از نصب یا کشیدن سوند ادراری در منزل
 • افزایش درجه حرارت بدن که می‌تواند نشان دهنده عفونت باشد.

سوند وصل کردن برای چه کسانی انجام می شود؟

آیا به دنبال دانستن این مطلب هستید که سوند وصل کردن در خانه انجام می شود یا نه و اینکه اگر انجام می شود برای چه کسانی خواهد بود؟ در جواب باید گفت : نصب سوند در منزل برای تمام افراد جامعه اعم از زنان و مردان در هر رده سنی از قبیل : کودکان و نوجوانان یا سالمندان که باشند به صورت شبانه روزی انجام می شود. در هر شرایطی که هستید مثلا توان حرکتی محدود دارید یا به خاطر مسائل زایمان مجبور به وصل سوند بانوان هستید به پرستاران و متخصصصان مجرب کیان اعتماد کنید.

سوند زنانه . سوند مردانه . سوند بانوان . سوند آقایان ، وصل کردن سوند . سوند وصل کردن در منزل . تعویض کردن سوند در منزل . نصب کردن سوند در منزل

مردان

طبیعتا نحوه نصب سوند مردان با بانوان متفاوت می باشد. علاوه بر تفاوت های جسمانی ، تفاوت های اخلاقی یا تفکر عرفی و شرعی باعث می شود که آقایان برای وصل یا تعویض سوند مردانه در منزل درخواست بهترین دکتر اورولوژیست مرد یا مجرب ترین پرستار آقا را داشته باشند. گذاشتن یا برداشتن سوند آقایان را در منزل تان به ما بسپارید.

زنان

شکل خاص سیستم تناسلی خانم ها باعث می شود که روش و نحوه سوندگذاری زنان مختص به خودشان باشد. علاوه براین با توجه به مسائل عرفی و شرعی در کشور ما بانوان ترجیح می دهند نصب سوند زنانه توسط پرستار خانم انجام شود. بهترین پرستاران خانم را برای وصل کردن یا تعویض سوند بانوان در منزل با ما تجربه خواهید کرد.

کودکان

کودکان از جمله گروه های حساسی هستند که نیازمند تخصص و مهارت خاص پزشکان یا پرستاران جهت نصب و تعویض سوند خود می باشند. دقت عمل به علاوه آشنایی با ویژگی هایی همچون روانشناسی کودک از مولفه های پرستار یا پزشک اعزامی از طریق موسسه شبانه روزی کیان برای وصل سوند کودکان در منزل می باشد.

نحوه سوند گذاری در بانوان چگونه می باشد؟

نحوه سوند گذاری در بانوان از آقایان پیچیده تر است و نیازمند تجهیزات بیشتری می باشد و ما با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی برای زنان با هر سنی نصب سوند بانوان در منزل را در تهران انجام می دهیم. در ابتدای کار در مورد تجهیزات نصب و تعویض سوند در منزل بحث خواهیم کرد.

نحوه گذاشتن سوند زنانه اینگونه است که : در مرحله ابتدایی یک ست کامل و صاف بسته بندی شده و استریل برای وصل کردن سوند بانوان در منزل می خواهیم، محتویات سِت سونداژ زنان عبارتند از: سوند پلاستیکی استریل، پنبه، دستکش استریل و ژل لغزنده محلول در آب که لوله سوند برای ورود بدون درد به مجاری ادراری به آن  آغشته می گردد. همچنین هنگام تهیه لوازم سوندگذاری بانوان در منزل ، به وسایل نظافتی مانند صابون و حوله نیاز داریم.

بعد از تهیه وسایلی که به آن اشاره شد به نحوه نصب سوند بانوان در منزل می پردازیم، ابتدای کار دست ها را کاملا ضدعفونی می کنیم تا ایجاد عفونت در سونداژ بانوان به حداقل برسد. سپس پاهای بیمار هنگام وصل سوند زنان در منزل باید با زاویه 70 درجه  از هم باز شود به گونه ای که کف پاها کاملا به زمین چسبیده است. بدن باید کاملا شل باشد، زیرا انقباض عضلات مانع اجرای صحیح نحوه سوند گذاری در بانوان یا خانم ها در خانه می گردد.

اگر می خواهید در هنگام نصب سوند بانوان هیچ مشکلی به وجود نیاید باید پوزیشن بیمار در حالت نشسته و زاویه 45 درجه باشد به گونه ای که طریقه وصل کردن سوند زنان در منزل با پاهای کاملا باز خواهد بود و مقداری زانو ها را خم نماید این پوزیشن بهترین حالت می باشد.

مرحله بعد سوند گذاری است، سینی وسایل سونداژ را باز کرده، پارچه استریل را برداشته و آن را بین دو ران و تا اندکی زیر باسن بیمار قرار می دهیم.

قبل از نصب سوند در زنان ، دستکش های استریل را می پوشیم و ادامه مراحل را انجام می دهیم، لازم به ذکر می باشد هنگامی که دستکش استریل پوشیده شده، به هیچ عنوان نباید دست به وسایل ضد عفونی نشده برخورد کند. در ادامه کار ؛ پارچه استریل دوم را که یک سوراخ ریز دارد را برداشته و بر روی آلت تناسلی می گذاریم، به گونه ای که سوراخ کاملا روی پیشابراه قرار داشته باشد.

روش صحیح وصل سوند بانوان در منزل اینگونه است که پارچه قرار داده شده باید کل نواحی شکم و ران را بپوشاند ، بعد از این سوند استریل را بر می داریم و آن را به 7 سی سی ماده لغزنده آغشته می نماییم. برای وصل سوند های که بسته بندی نشده اند در زنان حتما باید فقط 5 سانتی متر از ابتدای سوند را به ماده لغزنده آغشته نمود.

بعد از اینکه سوند کاملا به ماده ذکر شده آغشته گردید آن را داخل سینی گذاشته و به سراغ پنبه ها می رویم. پنبه ها در هنگام سوند وصل کردن بانوان در منزل باید حالت گلوله گلوله داشته باشند. سپس هر کدام را بتادینه می کنیم و پنبه های  آغشته به بتادین را از بالا به پایین بر روی ناحیه تناسلی خواهیم کشید این عمل باعث کاهش عفونت هنگام نصب سوند زنان در منزل می شود سپس با یک دست دیگر ناحیه فرج بیمار را باز می کنیم.

این نکته را باید توجه کنیم که هنگام نصب سوند ، این عمل با دستکش استریل انجام نشود، سپس گلوله های پنبه را با پنس برداشته و ترشحات آلت تناسلی را از بالا به پایین تمیز خواهیم کرد و باید برای هر قسمت از پنبه جداگانه استفاده می نماییم.

این کار را در حین وصل سوند زنان حداکثر سه بار تکرار می کنیم و آلت تناسلی از قسمت بالا به پایین به وسیله چند پنبه در سه مرحله تمیز می نماییم. حتما توجه کنید در نصب سوند بانوان در منزل هیچ گاه نباید پنبه را از پایین به سمت بالا بکشیم ، زیرا به علت حساس بودن پوست ناحیه تناسلی باعث سوزش می شود.

توجه نمایید در هنگام گذاشتن سوند زنانه ، با دستی که فرج را باز خواهیم کرد با همان دست به هیچ وجه به وسایل استریل دست نمیزنیم، زیرا دستی که فرج را نگه می دارد آلوده است.

اکنون مرحله وارد کردن سوند می باشد، با دستی که دارای دستکش استریل می باشد سوند آغشته به ماده لغزنده را داشته و آن را وارد دهانه پیشابراه می کنیم و به سمت داخل تا حداکثر 7 سانتی متر حرکت می دهیم. زمانی که ادرار بیمار جریان پیدا می کند سوند را 2 سانتی متر دیگر داخل می بریم.
در برخی لحظات ممکن است هنگام گذاشتن سوند ، با انقباض ماهیچه و اسپاسم روبه رو شویم. در این حالت مقداری صبر کرده و مجددا وصل سوند را امتحان می کنیم.

اگر سونداژ با مانع رو به رو شد دست از فشار اضافی بر می داریم و منتظر می شویم تا مثانه به طور کامل خالی شود، برای اطلاع یافتن از اینکه مثانه خالی شده است یا خیر، سوند را بیرون کشیده و مقدار داخل آن را اندازه گیری می کنیم.

اگر کل سوند دارای ادرار باشد به این معنی می باشد که مثانه تخلیه شده و می توانیم مجدد نصب سوند را انجام دهیم. پس از اتمام مراحل نصب سوند زنانه در منزل تهران ، دست ها را ضد عفونی کنید.

سوند ادراری یکبار مصرف زنانه چیست ؟

سوند ادراری یا کاتتر ادراری دستگاه پزشکی‌ است که برای جمع آوری ادرار از داخل دستگاه ادراری بیمار استفاده می‌ شود. این سوند معمولاً به دو صورت دائمی و یکبار مصرف تولید می‌ شود. این نوع از سوند ادراری مخصوصاً برای زنان طراحی شده است و شامل یک لوله نازک و انعطاف‌ پذیر با قطر کمتر از سوند ادراری معمولی است. سوند ادراری یکبار مصرف زنانه به دلیل انعطاف‌ پذیری و قابلیت حرکت بالا در داخل مجاری ادراری ، سبب کاهش درد ، عفونت و تحریک داخلی می‌ شود. همچنین ، سوند ادراری یکبار مصرف زنانه به دلیل طراحی خاصش به راحتی قابل استفاده و درج و حذف از دستگاه ادراری بیمار است.

سوند ادراری یکبار مصرف زنانه چیست ؟

سوند ادراری یا کاتتر ادراری دستگاه پزشکی‌ است که برای جمع آوری ادرار از داخل دستگاه ادراری بیمار استفاده می‌ شود. این سوند معمولاً به دو صورت دائمی و یکبار مصرف تولید می‌ شود. این نوع از سوند ادراری مخصوصاً برای زنان طراحی شده است و شامل یک لوله نازک و انعطاف‌ پذیر با قطر کمتر از سوند ادراری معمولی است.

نصب سوند در منزل شبانه روزی

بسیاری ار بیماری ها و جراحی ها نیاز به نصب سوند دارند. ابتدا وصل کردن سوند در بیمارستان انجام میشد اما در صورت مرخص شدن بیمار ؛ نصب سوند در منزل یا باصطلاح در خانه صورت می گیرد. موسسات متعددی گذاشتن یا برداشتن سوند در خانه را برای بیماران عزیز انجام می دهند .تلاش موسسه کیان در ارائه نصب سوند در منزل شبانه روزی بوده است در صورت تمایل و نیاز می توانید سوندگذاری مثانه در خانه را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی با ما امتحان کنید. انجام شبانه روزی سونداژ مثانه در منزل به شما در آموزش مراقبت های اولیه نیز کمک می کند. بهترین پرستاران و پزشکان در موسسه کیان آماده ارائه خدمات وصل ، کشیدن یا تعویض شبانه روزی سوند در منزل هستند. کار گذاشتن یا خارج کردن سوند می تواند توسط متخصص زنان در منزل نیز انجام شود.

خدمات وصل سوند ادراری در منزل

اگر توانایی خروج از منزل را ندارید می توانید از خدمات نصب سوند ادرار در منزل مجموعه ما یعنی موسسه خدمات پزشکی کیان استفاده کنید با نصب سوند در منزل در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید زیرا خدمات سوند در منزل ما با قیمت های مناسب و ارزان ارائه می شود.

مواردی مانند وصل سوند ادرار ، تعویض سوند ادراری ، خروج سوند ادرار ، نوع سوند ادراری ، موقعیت مکانی مقصد و مدت زمان استفاده از خدمات در هزینه خدمات سوند ادرار در منزل بسیار اهمیت دارد.

نصب سوند بانوان _ تعویض سوند زنانه _ تعویض سوند در منزل تهران . سوند مردانه

تعویض سوند در منزل شبانه روزی

در برخی مواقع بعد از نصب سوند اولیه، مشکلی برای سوند و بیمار به وجود می آید که بیمار را نیازمند تعویض شبانه روزی سوند در منزل می کند. تعویض کیسه سوند یا خود آن در منزل دارای اصول و قواعدی است که فقط یک فرد آموزش دیده می تواند تمامی نکات کشیدن و گذاشتن سوند زنانه و مردانه را اجرا کند. تعویض سوند در منزل شبانه روزی به شما این امکان را می دهد در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید این خدمات را به خدمت بگیرید. مجربترین افراد کاربلد در امر سوندگذاری مثانه در منزل را با دریافت این خدمات از موسسه شبانه روزی کیان تجربه خواهید کرد. کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست تعویض 24 ساعته سوند در منزل را مطرح کنید. تعویض سوند بانوان در خانه نیز توسط پزشکان مجرب ما در تهران ارائه می گردد.

وصل سوند در منزل تهران

دسترسی بیماران به وصل سوند در منزل در استان تهران به دلیل ترافیک های سنگین بهترین روش درمانی محسوب می شود. یکی از معضلات کلانشهر تهران با جمعیت انبوه ؛ جابجایی بیمار در سطح شهر  جهت وصل کردن سوند است. نصب سوند در خانه تهران به تمامی بیماران متقاضی ارائه می شود. سالمندان ، بارداران ، کودکان و بیماران بدون توان حرکتی می توانند سوندگذاری مثانه در منزل تهران را درخواست دهند. خدمات پزشکی در منزل تهران ارائه شده توسط کیان با بهترین کادر درمانی ، وصل سوند در منزل تهران شبانه روزی ارائه می دهد. 

نصب سوند در منزل _ تعویض سوند منزل تهران_ وصل سوند تهران . سوندگذاری مثانه در تهران . سونداژ مثانه تهران . سوند وصل کردن

مناطقی که موسسه کیان خدمات سونداژ مثانه در خانه را برای آنها در نظر گرفته است شامل: 

نصب سوند در منزل تهران برای اهالی شهر تهران در دسترس می باشد. شهر قدس مقصد پزشکان برای وصل سوند در خانه تهران در اسرع وقت است. موسسه کیان در شهر ملارد وصل سوند ادرار در منزل تهران را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. وصل شبانه روزی سوند بانوان در خانه تهران در پاکدشت با پرسنل مجرب قابل دریافت است. اهالی بهارستان می توانند گذاشتن و برداشتن سوند ادراری زنان در منزل تهران را با کیفیت عالی را از ما بخواهند. کشیدن سوند در منزل شبانه روزی برای ساکنین قرچک در اسرع وقت انجام می گیرد.

ساکنان شهر ورامین با درخواست وصل سوند ادرار در خانه تهران از ما آنرا با بهترین کیفیت دریافت خواهند کرد. موسسه کیان خدمات نصب شبانه روزی سوند در منزل تهران را در شهر اندیشه نیز ارائه می دهد. گذاشتن سوند برای خانم ها به صورت شبانه روزی در خانه تهران برای ساکنان شهر آبسرد به آسانی قابل دریافت است.

اهالی منطقه فشم با خاطری آسوده نصب سوند در منزل تهران را درخواست دهند. موسسه کیان وصل سوند ادرار در منزل برای بانوان در خانه را به صورت شبانه روزی در منطقه آبعلی ارائه می دهد. ساکنین منطقه شمشک می توانند در هر ساعت از شبانه روز سوند گذاری زنان در منزل تهران را درخواست کنند. سوند گذاری مردان در منزل تهران شبانه روزی با بهترین کیفیت برای اهالی فیروزکوه انجام می شود.

تعویض سوند در منزل تهران

خدمات تعویض سوند در منزل تهران برای ساکنین شهر تهران و حومه به صورت شبانه روزی با بهترین تجهیزات و ماهرترین پرسنل توسط موسسه کیان در نظر گرفته شده است. گذاشتن سوند برای کودکان در منزل تهران به بیماران در هر رنج سنی از نوزاد گرفته تا نوجوان ارائه می شود. افرادی که نیازمند کشیدن سوند بیمار در منزل تهران هستند؛ نگران دیر رسیدن پزشک نباشند موسسه کیان برای خارج کردن سوند ادرار یا نصب آن در منزل در سراسر تهران نیرو برای اعزام دارد. پس شما در اسرع وقت خدمات تعویض سوند ادراری در خانه تهران را دریافت خواهید کرد. کافیست جهت درخواست گذاشتن یا برداشتن سوند زنانه و مردانه در خانه تهران با خطوط ارتباطی کیان تماس بگیرید. تعویض سوند در منرل برای بانوان ساکن تهران با پزشکان مجرب در اسرع وقت انجام می شود. مناطقی که خدمات سونداژ مثانه در خانه تهران را دریافت می کنند، عبارتند از:

اهالی محترم ساکن حسن آباد می توانند تعویض شبانه روزی سوند زنان در منزل تهران در اسرع وقت در اختیار داشته باشند. سوند گذاری بانوان در خانه تهران برای ساکنین صفادشت نیز انجام می شود. موسسه ما آماده ارائه نصب سوند برای خانم ها در منزل تهران در کهریزک می باشد. قیام دشت مقصد بهترین پزشکان ما برای تعویض سوند در منزل تهران می باشد. ساکنان محترم ری برای دریافت خدمات کارگذاری سوند فولی و سیلیکونی یا غیره به صورت شبانه روزی در خانه تهران هیچ مشکلی نخواهند داشت.

موسسه کیان آماده خارج کردن سوند در منزل تهران در کیلان می باشد. اهالی نصیر شهر درصورت درخواست تعویض سوند زنانه در خانه تهران 24 ساعته در اسرع وقت آنرا دریافت می کنند. نحوه گذاشتن یا کشیدن سوند در خانه تهران برای اهالی منطقه پیشوا به بهترین وجه انجام می گیرد. مرکز شبانه روزی کیان در رباط کریم خدمات وصل سوند ادرار در منزل تهران را ارائه می دهد. شهر گلستان می تواند مقصد پزشکان حاذق برای نصب سوند ادرار در منزل برای زنان و مردان یا کودکان تهران باشد. ساکنین صالحیه اگر در جستجوی دانستن طریقه سوند گذاشتن برای خانم ها و آقایان در منزل تهران هستند با ما تماس بگیرند.

شاید برایتان جالب باشد : انجام حجامت در منزل شرق تهران

 تماس با ما

 

وصل سوند ادرار در منزل شرق تهران . نصب سوند ادرار در منزل شرق تهران . سوندگذاشتن برای خانم ها و کودکان در شرق تهران . تعویض سوند زنانه و مردانه برای زنان و مردان در شرق تهران . سونداژ مثانه شرق تهران . سوند گذاری ادراری شرق تهران

وصل سوند ادرار در منزل شرق تهران

شرق تهران از جمله مناطقی است که خدمات وصل سوند ادرار در منزل شرق تهران توسط موسسه کیان به اهالی آن ارائه می شود. سوندگذاری زنان و مردان در خانه شرق تهران به وسیله پزشک حاذق و باتجربه انجام خواهد شد. متخصص در حین گذاشتن یا برداشتن سوند ادراری در شرق تهران تمامی جزئیات این امر را مو به مو اجرا می کند. وصل سوند ادرار یا تزریق سرم در منزل شرق تهران به صورت VIP خواهد بود. ضمن اینکه در همه گیری کرونا تمام مسائل مربوط به ویروس کووید اعم از ماسک و.. در هنگام انجام خدمات سونداژ مثانه در منزل شرق تهران رعایت می شود. سوند گذاشتن برای خانم ها ، کودکان و… در شرق تهران در مناطق زیر ارائه می شود:

نصب سوند در منزل شرق تهران

سرسبز از جمله مناطقی است که نصب سوند در منزل شرق تهران را برای بانوان و مردان دریافت می کند. موسسه ما آماده ارائه خدمات وصل سوند ادرار در منزل شرق تهران در شمیران نو میباشد. سوند گذاری برای سالمندان در خانه برای اهالی فرجام توسط پزشکان مجرب انجام می گردد. ساکنان منطقه هنگام می توانند گذاشتن یا کشیدن سوند را به صورت شبانه روزی در خانه خود در  شرق تهران با موسسه کیان امتحان کنند.

موسسه کیان بهترین پزشکان را برای وصل سوند بانوان شرق تهران به افسریه اعزام می کند. سوندگذاری زنان در خانه ساکنین منطقه پیروزی نیز انجام می شود. بلوار ابوذر می تواند مقصد پزشکان ماهر ما برای انجام نصب سوند در منزل شرق تهران باشد. موسسه شبانه روزی کیان در حال خدمات رسانی سونداژ مثانه به ویژه حوزه کارگذاری سوند فولی برای خانم ها و کودکان در خانه برای اهالی منطقه 15 علی الخصوص مشیریه با بهترین کیفیت می باشد.

پرند از جمله مناطقی است که نصب سوند در منزل شرق تهران را دریافت می کند. وصل سوند ادرار در منزل برای سالمندان ساکن فیروزکوه توسط بهترین متخصصان قابل دریافت است. ساکنین منطقه لواسان می توانند نحوه سوند گذاشتن برای کودکان را در منزل نظارت کنند. مرکز شبانه روزی کیان در منطقه رودهن ، خدمات سونداژ مثانه را به صورت 24 ساعته یا شبانه روزی برای زنان و مردان با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

وصل سوند ادرار در منزل تهران شبانه روزی برای ساکنین آبعلی در اسرع وقت قابل دریافت است. اهالی محترم تکاوران سوندگذاری زنانه یا مردانه در شرق تهران را با بهترین پزشکان و تجهیزان از طریق موسسه ما دنبال کنند. نصب سوند در منزل شرق تهران با مجرب ترین پزشکان در دسترس ساکنان مینی سیتی خواهد بود.

نصب سوند در منزل شرق تهران . سونداژ مثانه شرق تهران ، کشیدن سوند در منزل . سوند گذاری زنان و مردان و اطفال شرق تهران

تعویض سوند در منزل شرق تهران

علاوه بر وصل سوند ادرار در منزل شرق تهران شما می توانید در صورت نیاز تعویض سوند را نیز با موسسه کیان امتحان کنید. شرق تهران با فرهنگ بالای مردمش شناخته می شود همیشه به دنبال بهترین خدمات برای سونداژ مثانه در خانه خود بوده اند. ما در اسرع وقت متخصصان را برای خارج کردن و کارگذاری سوند فولی اعزام خواهیم کرد بنابراین بیماران بدون جابجایی می توانند وصل سوند یا تعویض سوند در منزل شرق تهران را تجربه کنند. از دیگر خدمات موسسه کیان سونوگرافی در منزل می باشد. به برخی از مناطق شرق تهران که خدمات سوندگذاری زنان و مردان در منزل شرق تهران را دریافت می کنند اشاره می کنیم:

اهالی سبلان می تواند در سریعترین زمان ممکن خدمات با کیفیت تعویض سوند بانوان و آقایان در شرق تهران را دریافت کنند. وصل سوند ادرار در منزل برای ساکنین نیرو هوایی با بهترین متخصصان انجام می گردد. موسسه ما بهترین روش یا طریقه گذاشتن و برداشتن سوند را برای اهالی شهرک رضویه در منزل ارائه می دهد. ساکنان منطقه سراج می توانند نحوه کشیدن سوند زنان در خانه را با خاطری آسوده آموزش ببینند. نصب سوند در منزل شرق تهران در منطقه علم و صنعت نیز ارائه می گردد.

اگر ساکنان رسالت درخواست تعویض شبانه روزی سوند در منزل شرق تهران را دارند آنرا از ما بخواهند. مرکز ما آماده ارائه خدمات سونداژ مثانه برای بانوان و آقایان در خانه در مجیدیه می باشد. اهالی ساکن بومهن برای دریافت خدمات سوندگذاری بانوان با خاطری آسوده به ما اعتماد کنند. وصل سوند ادرار در منزل برای سالمندان ساکن در منطقه نبرد با بهترین کیفیت ارائه می گردد.

میدون صد از مناطق دریافت کننده تعویض سوند ادراری برای خانم ها و کودکان در شرق تهران با بهترین متخصصان در اسرع وقت و شبانه روزی می باشد. مردم ساکن منطقه شهید کلاهدوز در صورت تمایل می توانند خدمات کارگذاری سوند فولی برای بانوان و مردان در منزل را دریافت کنند. نارمک می تواند مقصد پرشکان ماهر برای انجام نصب یا کشیدن سوند ادراری زنان در منزل شرق تهران باشد. بهترین پزشکان برای خارج کردن سوند ادرار بیمار از بدنش در خانه تهران نو اعزام خواهند شد.

تعویض سوند زنان شبانه روزی در خانه شرق تهران برای عزیزان ساکن دلاوران با بهترین کیفیت ارائه می شود. اگر مردم تهرانپارس ساکنین فلکه اول یا دوم یا فلکه سوم  قصد دریافت خدمات سوندگذاری مردان و بانوان در خانه با پزشکان مجرب را دارند به مرکز شبانه وزی کیان اعتماد کنند. موسسه ما وصل سوند ادرار در منزل شبانه روزی را در محله استخر با پزشکان ماهر ارائه می دهد. ساکنان حکیمیه می توانند نصب سوند زنان را با ما تجربه کنند. گذاشتن یا برداشتن سوند ادراری شبانه روزی در منزل در پردیس نیز انجام می شود.

وصل سوند ادرار در منزل شمال تهران . نصب سوند ادراری در منزل شمال تهران . سونداژ مثانه شمال تهران . سوندگذاری زنان و مردان شمال تهران منطقه 1 ، 2 ، 3 ، تعویض سوند

وصل سوند ادرار در منزل شمال تهران

شمال تهران مناطق متعددی را شامل می شود امکانات بالا و دسترسی های زیاد، انجام خدمات وصل سوند ادرار در منزل شمال تهران را آسان نموده است.بیماران ساکن آن می توانند جهت دریافت خدمات مربوط به سوندگذاری مثانه در خانه به صورت شبانه روزی اقدام کنند. نصب سوند ادراری در منزل ممکن است برای سالمندان یا کودکان تجویز شده باشد، مطمئن باشید گذاشتن یا برداشتن سوند در منزل شمال تهران بدون هیچ عارضه ای برای خانم ها ، مردان ، زنان و اطفال به بهترین صورت انجام خواهد شد. برای انتخاب پزشک جهت انجام وصل سوند ادرار یا تزریق در منزل شمال تهران از تجارب موسسات معتبر استفاده کنید.

مناطقی از شمال تهران که خدمات سونداژ مثانه در منزل شمال تهران را دریافت می کنند شامل:

کارگذاری سوند زنانه در منزل شمال تهران برای مردم ساکن دارآباد مهیا شده است. اگر ساکنان محله نلسون ماندلا نیازمند نصب سوند در منزل شمال تهران هستند این امکان فراهم شده ست. موسسه ما گذاشتن و کشیدن سوند مردان در خانه شمال تهران را برای اهالی قلهک ارائه می دهد. نحوه برداشتن سوند در خانه به بهترین وجه و شبانه روزی در هروی انجام می شود.

اقدسیه از جمله مناطق هدف خدمات وصل سوند ادرار در منزل شمال تهران شبانه روزی می باشد. بهترین پزشکان برای نصب سوند بانوان در نوبنیاد اعزام خواهند شد. گذاشتن یا کشیدن سوند ادراری زنانه و مردانه در خانه برای اهالی شمال تهران به ویژه ساکنان خیابان دولت ممکن شده است. مردم ساکن اختیاریه می توانند برای دریافت خدمات سوندگذاری مردان و زنان در منزل به ما اعتماد کنند.

مرکز شبانه روزی کیان وصل سوند ادرار در منزل تهران را به مردم شریعتی ارائه می کند. سونداژ مثانه در خانه شمال تهران برای ساکنین اندرزگو با بهترین پزشکان محقق شده است. برای ساکنین دیباجی بهترین پزشک در منزل جهت انجام نصب سوند ادراری شمال تهران اعزام می شود. مراحل سوند گذاری زنان در سوهانک زیر نظر متخصص و در محیط کاملا استریل خواهد بود.

سوندگذاری در منزل . طریقه سوند زدن بیمار . طریقه سونداژ زنان . طریقه سوند زدن مردان . سوندگذاری بانوان . سوند زدن زنان شمال تهران . نصب سوند قیطریه ، شهرک غرب ، سعادت آباد تجریش

تعویض سوند ادراری در منزل شمال تهران

موسسه کیان دسترسی به تعویض سوند ادراری در منزل شمال تهران را برای شما امکان پذیر کرده است بدین منظور بهترین پزشکان و متخصصان را جهت اجرای صحیح نحوه گذاشتن و برداشتن سوند فولی یا سیلیکونی در خانه در اختیار ساکنان این خطه از تهران قرار می دهد. این پزشکان تعویض کیسه سوند یا کشیدن سوند را در منزل بر طبق اصول جهانی پیش می برند. در هنگام خارج کردن سوند بیمار در منزل شمال تهران بهتر است بیمار و اطرافیان اش خونسردی و روحیه خود را حفظ کنند. اکو قلب در منزل را نیز می توانید از موسسه کیان بخواهید. مناطق هدف خدمات سوندگذاری مثانه مردان و زنان در منزل شمال تهران شامل:

جمشیدیه از جمله مناطقی است که مقصد پزشکان برای ارائه تعویض شبانه روزی سوند بانوان در منزل شمال تهران می باشد. ساکنین میرداماد نیز می توانند بهترین شیوه برداشتن سوند بیمار سوند در خانه را تجربه کنند. کارآمد ترین روش کشیدن سوند در منزل را در کاشانک با مرکز شبانه روزی کیان خواهید داشت. مرکر شبانه روزی کیان خدمات سونداژ مثانه در خانه را در پاسداران ارائه می دهد.

منطقه درکه می تواند دریافت کننده خدمات خروج سوند یا کیسه آن در خانه ، مخصوص شمال تهران به صورت شبانه روزی باشد. ماهرترین پرستاران برای اجرای دقیق طریقه کشیدن سوند بیمار چه زنان چه مردان در منزل شمال تهران در شهرک محلاتی حضور می یابند. اهالی دزاشیب می توانند نصب سوند ادراری در خانه شمال تهران را از طریق موسسه ما دنبال کنند. مجرب ترین پزشکان برای انجام تعویض سوند در منزل شمال تهران در منطقه اوین حضور خواهند یافت.

امامزاده قاسم از دیگر مناطق هدف اجرای مطلوب طریقه سوند زدن مردان شمال تهران می باشد. در جستجوی اجرای کامل و صحیح طریقه سونداژ زنان در منزل در شهرک نفت هستید به ما اعتماد کنید. ساکنان منطقه ازگل  برای دریافت خدمات سوند زدن زنان و مردان در خانه شمال تهران با بهترین پزشکان مشکلی نخواهند داشند. حاذق ترین پزشکان جهت نصب و تعویض سوند ادراری در منزل شمال تهران به منطقه جماران اعزام خواهند شد. برداشتن یا کارگذاری سوند در خانه شمال تهران شبانه روزی توسط بهترین پزشکان در باغ فردوس انجام می شود.

 تماس با ما

وصل سوند ادرار در منزل غرب تهران . سونداژ مثانه غرب تهران . سوندگذاری در منزل غرب تهران . سوند زدن برای مردان و زنان غرب تهران . گذاشتن سوند برای خانم ها و کودکان غرب تهران . سوند فولی غرب تهران . نصب سوند غرب تهران . وصل سوند . تعویض سوند

وصل سوند ادرار در منزل غرب تهران

شاید بدنبال یک موسسه معتبر با پزشکانی حاذق جهت وصل سوند در منزل غرب تهران باشید کیفیت یک موسسه به گستردگی خدمات و رضایت متاضیان آن بستگی دارد. موسسه کیان در به دست آوردن این دو هدف خصوصا خدمات وصل سوند در منزل غرب تهران موفق بوده است. شما نیز می توانید برای دستیابی به خدمات وصل سوند در منزل غرب تهران  با این موسسه تماس بگیرید در سریع ترین زمان ممکن متخصصان برای وصل سوند در منزل غرب تهران حاضر خواهند شد. همچنین شما می توانید برای دریافت داروهای تزریقی خود از خدمات تزریقات در منزل شبانه روزی کیان استفاده کنید.

مناطقی که خدمات وصل سوند در منزل غرب تهران را دریافت می کنند شامل:

مرزداران از جمله مناطقی است که وصل سوند ادرار در منزل غرب تهران را دریافت می کند. زبده ترین پزشکان برای نصب سوند ادراری بانوان و مردان به پونک اعزام خواهند شد. افرادی که در ایوانک زندگی می کنند در صورت نیاز خدمات سوند گذاری در خانه غرب تهران را برای زنان و آقایان دریافت می کنند. دستیابی به بهترین نحوه سوند گذاشتن برای خانم ها و کودکان در منزل به صورت 24 ساعته برای اهالی کوهک امکانپذیر است. ساکنان منطقه چیتگر می توانند سونداژ زنان در منزل غرب تهران را با پزشکان کیان تجربه کنند.

مرکز شبانه روزی کیان نصب سوند ادراری در خانه غرب تهران را برای بیماران ساکن شهر زیبا در نظر گرفته است. کار گذاری سوند فولی یا کشیدن سوند در خانه برای مردم شهرک گلستان با بهترین کیفیت و شبانه روزی انجام می شود. اگر افرادی که در صادقیه زندگی می کنند نیازمند به سوند زدن مردان ، زنان و سالمندان در خانه غرب تهران شبانه روزی باشد به ما اعتماد کنند. محله گیشا می تواند مقصد پزشکان موسسه کیان برای سوندگذاری در منزل غرب تهران شبانه روزی باشد.

وصل سوند بانوان در منزل . سوند زدن به زنان . سوندگذاری زنان . سوانداژ زنان . سوند زنانه . وصل سوند ادرار در منزل غرب تهران . نصب سوند در منزل غرب تهران . تعویض سوند در منزل غرب تهران . نصب سوند ادراری

تعویض سوند ادراری در منزل غرب تهران

غرب تهران با مردمان با فرهنگ و اصیل همیشه در پی بهترین خدمات درمانی مانند نصب و تعویض سوند ادراری در منزل غرب تهران بوده اند. موسسه کیان از این دغدغه آنان آگاه بوده و تمام جوانب اعم از محدودیت های اجتماعی ، عرفی ، خانوادگی و.. را برای سوندگذاری در خانه در نظر گرفته است. انتخاب یک پزشک یا پرستار برای سوند زدن در منزل غرب تهران را به موسسات بسپارید زیرا این موسسات هنگام جذب و گزینش سعی می کنند ویژگی های از قبیل: مدارک تحصیلی ، رزومه ، ضمانت نامه، اخلاقی، مهارتی و.. مد نظر قرار می گیرد. با خیال راحت تعویض سوند ادراری در منزل غرب تهران را درخواست کنید. هم چنین می توانید رادیولوژی در منزل را با موسسه کیان تجربه کنید. مناطقی که خدمات سونداژ مثانه در منزل را دریافت می کنند عبارتند از:

نصب سوند در بلوار فردوس با کیفیت عالی ارائه می شود. مردم ساکن جنت‌آباد ، بهترین روش خارج کردن سوند زنانه و مردانه یا کارگذاری آن را در خانه با خاطری آسوده تجربه می کنند. طریقه سوند زدن به مردان همیشه با بانوان متفاوته بوده ما هر دو شیوه را به نحو احسن به شما در دهکده المپیک ارائه می دهیم. ونک می تواند مقصد پزشکان باتجربه کیان برای تعویض سوند ادراری در منزل غرب تهران باشد. ساکنان طرشت در صورت درخواست خدمات سوندگذاری مثانه در خانه ، آن را دریافت خواهند کرد. 

پزشکان مجرب کیان به منطقه ستارخان جهت انجام تعویص سوند اعزام می شوند. گذاشتن یا برداشتن سوند برای خانم ها و کودکان در خانه اهالی محترم تهرانسر به صورت شبانه روزی صورت می گیرد. انجام وصل سوند ادرار در منزل در منطقه یوسف آباد ممکن شده است. اکباتان می تواند مقصد متخصصان کیان برای تعویض کیسه ادرار و سوند بیمار در منزل باشد. مردم منطقه کن نصب سوند بیمار از هر نوع که باشد چه فولی چه سیلیکونی یا کاندومی را با موسسه کیان تجربه می کنند.

نصب سوند بانوان در منزل _ تعویض سوند منزل تهران_ وصل سوند جنوب تهران _ سوند زنانه _ سوند مردانه _ تعویض سوند ادراری در منزل جنوب تهران

وصل سوند در منزل جنوب تهران

جنوب تهران از جمله مناطقی است که موسسه شبانه روزی کیان خدمات وصل سوند در منزل جنوب تهران را به مردم ساکن آن ارائه می دهد. اگر به دنبال پزشکانی مجرب ، بااخلاق و تایید شده برای انجام سوند گذاری در منزل هستید به ما اعتماد کنید. رضایت شما ضامن بقا و ادامه دار شدن این رابطه خواهد بود. موسسه کیان با علم به این موضوع، خدمات سونداژ مثانه و تزریق در منزل جنوب تهران را به شما هموطنان ارائه می دهد. در کمال اطمینان وصل سوند در منزل جنوب تهران را به متخصصان مرکز شبانه روزی کیان بسپارید. از دیگر خدمات موسسه کیان وصل سرم در منزل می باشد.

اجرای بهترین نحوه کارگذاری سوند فولی در زنان و مردان در منطقه خزانه ارائه می گردد. پزشکان با تجریه ما آماده ارائه خدمات سوندگذاری بانوان و آقایان در جنوب تهران به ویژه در منطقه شوش هستند. موسسه ما خدمات نصب سوند در منزل را در نعمت آباد ارائه می دهد. ساکنان فلاح می تواند وصل سوند ادرار در منزل را با موسسه ما تجربه کنند. جوادیه از جمله مناطق دریافت کننده خدمات سوند زدن به مردان و زنان در منزل تهران می باشد.

سونداژ  مثانه در منزل جنوب تهران در منطقه راه آهن قابل دریافت است. اهالی محترم شهرری اگر خواستار نصب سوند ادرار در خانه شبانه روزی هستند به ما اعتماد کنند. گذاشتن سوند زنانه و مردانه در منزل در نازی آباد نیز انجام می گردد. دروازه غار می تواند هدف کارگذاری سوند فولی در زنان و مردان در منزل به صورت شبانه روزی باشد. وصل سوند ادرار در منزل برای اهالی مولوی تهران نیز در دسترس می باشد.

مردم کوی سیزده آبان می توانند خدمات بهترین شیوه سوند گذاشتن در زنان و مردان را در منزل را از طریق کیان دریافت کنند. پزشکان ماهر ما آماده اعزام به منطقه تختی سوندگذاری در خانه هستند. بازار تهران یکی از مناطق دریافت کننده خدمات نصب سوند ادراری می باشد. وصل سوند ادرار در منزل شبانه روزی در شهرک ولیعصر با بهترین پزشکان قابل انجام است. ساکنان یافت آباد در صورت تمایل می توانند نصب سوند در منزل جنوب تهران را دریافت کنند.

تعویض سوند در منزل جنوب تهران

عوض کردن سوند نیز مانند نصب سوند در خانه نیازمند تخصص یک پزشک با سابقه است پزشکان باسابقه و جزئی نگر را برای انجام تعویض سوند در منزل جنوب تهران در موسسه شبانه روزی کیان می یابید. دسترسی به خدمات تعویض کیسه سوند ادرار یا کشیدن آن در هر ساعتی از شبانه روز امکانپذیر است. انجام درست نحوه تخلیه کیسه سوند ادرار یا برداشتن سوند در منزل مختص به رده سنی خاصی نیست. همچنین شرایط متفاوت اعم از بیماری های خطرناک مانند ایدز ، سالمندی ، بارداری و…مانع دریافت خدمات تعویض سوند در منزل نخواهد بود. در مناطق زیر کارگذاری سوند فولی جنوب تهران انجام می شود:

شاد آباد یکی از مناطق دریافت کننده خدمات نصب سوند بانوان در منزل است.  وصل سوند ادراری زنان و مردان در خانه در شهرک صاحب الزمان قابل دریافت است. مردم ساکن خلیج فارس می توانند سوند گذاری در خانه را با ما تجربه کنند. پزشکان موسسه کیان جهت سوند گذاشتن برای خانم ها و کودکان در جنوب تهران بخصوص یاخچی آباد آماده خدمات رسانی هستند.

موسسه کیان نصب شبانه روزی سوند بانوان در منزل جنوب تهران را ارائه می دهد. منطقه آذری می تواند مقصد پزشکان مجرب کیان برای خدمات سونداژ زنان در خانه جنوب تهران باشد. اهالی محترم امیریه در صورت نیاز می توانند تعویض کیسه ادرار یا برداشتن سوند در منزل را دریافت کنند. موسسه کیان آماده ارائه خدمات سوند زدن بانوان در خانه در خانی آباد می باشد.

نصب سوند ادراری سالمندان در منزل جنوب تهران در اتابک شبانه روزی قابل دریافت است. کیان شهر یکی از مناطق دریافت کننده تعویض سوند در خانه شبانه روزی می باشد. ساکنین منطقه منیریه وصل سوند ادرار در منزل برای بانوان و مردان را با موسسه کیان می توانند امتحان کنند. سوند زدن بانوان در منزل از خدمات کیان در منطقه خراسان می باشد.

مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات نصب سوند بانوان در منزل در منطقه امیر بهادر می باشد. گذاشتن سوند بانوان و برداشتن آن در منزل در شهرک رسالت صورت می گیرد. پزشکان ما در اسرع وقت جهت سوندگذاری در خانه در بازار موبایل حاضر خواهند شد. محله سیروس از جمله مناطقی است که سونداژ زنان در منزل شبانه روزی جنوب تهران را دریافت می کند.

خدمات سوندگذاری کیان . خدمات سونداژ کیان . زدن سوند در منزل کیان . سوند گذاشتن برای مردان و زنان کیان. سوندگذاری شبانه روزی در منزل . نصب سوند شبانه روزی . وصل سوند ادرار شبانه روزی . تعویض سوند ادرار شبانه روزی

 تماس با ما

سونداژ ادراری در منزل توسط موسسه کیان

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار مانند نصب و تعویض سوند ادرار در منزل در هر نوع شرایط و در هر زمان و مکانی توسط بهترین و متخصص ترین پزشکان و پرستاران همراه با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در مرکز پرستاری کیان با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ارائه می شود.
برای خارج کردن ادرار از مثانه بیمارانی که توانایی ندارند وصل سوند در منزل انجام می گیرد. سوند ادرار و کاتتر ادرار یک لوله ای باریک و انعطاف پذیر است که جهت انجام سونداز مثانه مورد استفاده قرار می گیرد. که حتما باید توسط پرستاران متخصص در این زمینه انجام شود و گرنه مشکلاتی جبران ناپذیر مانند صدمه به دستگاه ادراری ، ناراحتی و عفونت ممکن است به وجود بیاید. ویزیت در منزل اسلامشهر را امتحان کنید.
برای افرادی که کنترلی روی تخلیه ادرار خود ندارند و یا دچار انسداد در مجاری ادرای می باشند از خدمات وصل سوند ادرار در منزل استفاده می شود. جنس سوندها می تواند از لاستیک، پلاستیک پی وی سی و یا سیلیکون باشد.

علت نیامدن ادرار بعد از کشیدن سوند

یکی از عوامل نیامدن ادرار پس از کشیدن سوند، ممکن است تحریک ادرار در کیسه‌ی ادرار باشد. در این حالت، شاید نیاز به چندین ساعت صبر داشته باشید تا بدن شما به طور خودکار و با احتمال بالا ادرار را تخلیه کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.