غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت روانپزشک در منزل

ویزیت روانپزشک در منزل

کیان به عنوان بزرگ‌ترین مرکز روانپزشکی و ارائه بهترین مشاوره در منزل در خدمت شماست. کلیه خدمات ویزیت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می شوند این نهاد دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است و در سراسر تهران شعبه و نیرو برای کمتر کردن سرعت خدمات دهی در منزل را داراست. روانشناسی بالینی و روانکاوی تنها یکی از چندین خدمات این موسسه می باشد. شما برای درمان دارویی هرگونه اختلالات رفتاری، عاطفی و روانی در زنان ، مردان و اطفال نیاز به ویزیت روانپزشک در منزل یا مطب دارید.

حتما بخوانید: ویزیت پزشک در منزل کرج

گزینش و انتخاب دکتر روانپزشک خوب در تهران را از بین شمار متعدد این پزشکان در پایتخت به مرکز کیان بسپارید. کارشناسان این موسسه هنگام انتخاب متخصص روانپزشک جهت اعزام به خانه متقاضیان در خصوص اخذ تضامین قانونی مثل مدارک شناسایی و تحصیلی معتبر از بهترین دانشگاه‌های جهان، تایید رزومه کاری و سابقه چندین ساله فعالیت، سنجش مهارت تشخیصی، اخلاق مداری و نکته سنجی  سختگیری و دقت زیادی داشته‌اند.

هزینه روانپزشک در منزل

هزینه روانپزشک 1401 در منزل به مانند سایر پزشکان و برگرفته از ابلاغیه وزارت بهداشت به موسسات خدمات درمان در منزل مختص حق ویزیت است. در صورت نیاز متخصص می‌تواند دارو های متناسب با وضعیت بیمار را تجویز که اگر داروها از نوع تزریق باشند قیمت آنها جداگانه محاسبه می گردد. روانپزشک خوب در تهران با قیمت مناسب را از طریق بهترین مرکز خدمات پزشکی در منزل یعنی کیان خواهید داشت. هدف بانیان این مرکز شبانه روزی در واقع جلب رضایت شما در همه ابعاد خصوصا تعرفه حضور دکتر روانپزشک در منزل می‌باشد.

ویزیت روانشناس در منزل

روانشناس را مشاور نیز می گویند زیرا اختیار گفتاردرمانی، روانکاوی و انجام سایر تکنیک های روانشناسی بجز تجویز دارو یا آزمایشات پزشکی را دارد. هرگز از ویزیت روانشناس در منزل برای حل مشکلات روحی و روانی واهمه نداشته باشید. هر انسانی در وهله ای از زندگی خود با فشار های عصبی ناشی از مرگ عزیزیان، ایجاد خلا عاطفی در اثر ترک همسر، مشکلات روانی ورشکستی و… مواجه می‌شود. مشاوره با بهترین روانشناس در خانه علاوه بر اینکه اندوه شما را می‌کاهد به ذهن شما اجازه می دهد خودتان راه حل مناسب برای برخورد با واقع دهشتناک را بیابید. از مزایای ویزیت روانشناس در منزل می‌توان به کاهش نگرانی شما از توجهات اطرافیانتان برای مراجعه به مشاور اشاره کرد. بعد از مشاوره با روانکاو و بازیابی قدرت تسلط بر اوضاع می‌توانید با دیگران برخورد با عزت نفس و مناسب داشته باشید.

خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل

اگر از مشکلات زیر رنج می‌برید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل می‌باشد زیرا عمده مراجعان به بهترین مرکز روانپزشک تهران یعنی کیان در این طیف‌ها جا می‌گیرند:

 • افراد معتاد با انگیزه که به دنبال بهترین روانپزشک ترک اعتیاد تهران هستند.
 • بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان (ADHD)
 • شنیدن صداها ( اطرافیان نمی شنوند)
 • اختلال دو قطبی _ اسکیزوفرنی
 • استرس بعد از سانحه
 • اختلالات اضطرابی
 • توهمات ترسناک
 • افکار خودکشی
 • افسردگی شدید
 • روانگسیختگی
 • حمله پانیک

خدمات روانپزشک در منزل تهران

قبل از درخواست خدمات روانکاو یا روانپزشک در منزل تهران بیایید از ویژگی های این خدمات آگاه شویم که عبارتند از: 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات اعزام روانپزشک به خانه تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

پزشکان آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که در زنان ایرانی مربوط به مسائل عرفی و اجتماعی وجود دارد، متخصصان خانم و آقا برای روانپزشکی در منزل تهران اعزام می گردد.

خصوصیات یک روانپزشک

برای انتخاب روان پزشک حتما موارد زیر را در نظر داشته باشید:

داشتن مهارت ارتباط قوی

یک روانپزشک موثر می بایست با گوش دادن دقیق به بیمار و پرسیدن سوالات مناسب بازخورد مفیدی را ارائه دهد.

داشتن درک عمیق از روانشناسی

روان پزشکان باید برای ویزیت بیماران درک عمیقی از روان شناسی داشته باشند تا بتوانند اختلالات روانی را تشخیص دهند که شامل روش های تحقیق و نظریه های روانشناسی است.

خدمات مشاوره در منزل

خدمات مشاوره در منزل

آیا از خدمات مشاوره در منزل آگاهی دارید؟ آیا می دانید کدام متخصصان تحت این خدمات در منزل شما حضور یافته و خدمات درمانی مشاوره در خانه را به شما ارائه می دهند؟ برای آشنایی بیشتر باید بگوییم مرکز شبانه روزی کیان هم روانپزشک و هم روانشناس را بنا به درخواست شما اعزام می کند. آیا از تفاوت این دو باخبرید؟

روانپزشکی یک شاخه تخصصصی از پزشکی است که روی پیشگیری ، شناخت و درمان بیماری های روانی ، رفتاری ، عاطفی و اخلاقی خصوصا مصرف مواد توهم زا با متد هایی مثل دارو درمانی ، گفتار درمانی و.. متمرکز است.

درحالی که روانشناسی به بررسی ریشه مشکلات فردی از طریق گفتگو و کنکاش در گذشته افراد می پردازد و اجازه تجویز دارو حتی با مدرک دکترا را ندارد.

روانپزشک با چه روش‌ هایی درمان می‌کند؟

هرگاه فکر کردید که مشکلات شما لاینحل یا غیر قابل برطرف شدن هستند یا عملکردتان در زندگی روزمره را دچار تحریف یا تزلزل نموده اند بهتر است از یک دکتر روانپزشک خوب در تهران کمک بگیرید.

روانپزشکان دارای مهارت و اجازه ارزیابی تاثیرات مشکلات روانی بر روح و جسم افراد متقاضی هستند. برعکس روانشناسی که با آسیب های وارد به روح و روان افراد سر و کار دارد. درمان های جسمی و روحی شامل : روان درمانی ، مداخلات روانی اجتماعی ، گفتار درمانی ، تجویز دارو ، شک درمانی با تشنج الکتریکی یا ECT

آیا معیاری برای تشخیص بیماری‌ های روان وجود دارد؟

یک سند حقیقی و شناخته شده در جهان برای تشخیص اختلالات روانی وجود دارد که با نام  راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی APA (DSM-5) در دسترس است و مبنای تشخیص روانپزشکان است که شامل توضیحات، علائم و سایر معیارها برای تشخیص می‌باشد.

روانپزشک آنلاین

وجود خدماتی مثل مشاوره با پزشک روانپزشک آنلاین به خانواده بیماران قبل از اینکه اتفاق تلخی بی افتد در کنترل شرایط بحرانی عزیزانشان کمک می کند گاهی یه تماس با بهترین روانپزشک تهران آنلاین و دریافت شیوه برخورد مناسب با بیمار توسط اطرفیان بیمار می تواند فرد دچار هیجان خودکشی شده را نجات دهد. ضمن اینکه برخی از افراد با رو به رو شدن با مشاور یا قضاوت اطرافیان مثل خطاب شدن آنها با کلماتی مثل روانی مشکل دارند که اگر خودمان را جای آنها بگذاریم این حق را به آنان خواهیم داد.کیان به عنوان بهترین مرکز مشاوره آنلاین روانپزشکی و روانشناسی در تهران شناخته شده است.

گیرندگان ویزیت روانپزشک در منزل

جمیع افراد در هر دره سنی با هر مشکلی که باشند حق دارند از خدمات ویزیت روانپزشک در منزل بهره مند شوند. مشکلات قشر خاصی را نمی‌شناسد در هر زمانی برای هر فردی ممکن است اتفاق بیوفتند. امکان دسترسی عاجل به خدمات مشاوره روانشناس و روانپزشک در خانه یکی از اقدامات نوین درمانی و پزشکی  در کشور ایران است. گروه های زیر پذیرای خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل هستند:

روانپزشک زن در منزل تهران

بانوان برای بیان احساسات خود با هم جنس خود راحت ترند صحبت درباره مسائل شخصی نیاز به ویزیت روانپزشک زن در منزل تهران دارد. علاوه بر مسائل اجتماعی ؛ وجود برخی مسائل خانوادگی و سر و کله زدن با فرزندان به اعصاب فولادی نیازمند است که در همین راستا دکتر روانپزشک خانم در تهران به شما در رسیدن به پله های ترقی و کسب موفقیت کمک می کند. داشتن برخورد موثرتر در اجتماع ، آسودگی خیال و عزت نفس از نتایج مشاوره با بهترین روانشناس یا دکتر روانپزشک زن خوب در تهران است. موسسه کیان بهترین متخصص زنان در منزل و در این رشته‌ها را در اختیارتان می‌گذارد.

روانپزشک کودک در منزل

ویزیت روانپزشک کودک در منزل برای اهدافی چون درمان بیش فعالی اطفال کاربرد دارد. بیش فعالی کودکان در زندگی امروزی جوامع بسیار بیشتر به چشم می‌آید شاید دلیل این امر این باشد که در گذشته مساحت خانه‌ها زیاد بود و بازی کودکان در محلات یا مشغله شدید والدین در رسیدگی به تعداد زیاد فرزندان باعث می‌شد کمتر نمود داشته باشد یا حساسیت والدین بر رفتار اطفال کمتر بود.

روانپزشک کودک در منزل

امروزه والدین به طرز چشمگیری نگران رفتار های هیجانی یا عدم تمرکز بچه ها هستن و اغلب تست های پزشکی در این زمینه را امتحان کرده اند اما نمی توانند خاطری آسوده داشته باشد مگر اینکه بهترین متخصص روانپزشک کودکان در تهران کودک , آنها را ویزیت کند. از دیگر زمان هایی که مشاوره با بهترین دکتر روانپزشک اطفال تهران در منزل اولویت پیدا می کند ، بحث کودکان طلاق یا کار است. این کودکان ممکن است با علائمی همچون شب ادراری ، گوشه گیری ، فریاد های بی دلیل ، عدم تحمل فشار و داشتن آستانه تحمل پایین خود را نشان دهند.

روانشناس مرد در منزل

 برخی از مسائل مانند از دست دادن عزیزان و شوک بعد از سانحه بین هر دو جنس آقا و خانم مشترک‌اند اما مسائلی مثل سربازی متخص به قشر آقایون است که برخورد صحیح با آن توسط رهنمودهای دکتر روانپزشک مرد در منزل قبل از اعزام حیاتی است زیرا هراز چندگاهی شاهد خبر خودکشی این عزیزیان در اثر فشارهای روانی و دوری از خانواده هستیم همچنین بهترین روانپزشک مرد در تهران توسط مرکز شبانه روزی کیان در اختیار مردانی قرار خواهد گرفت که در شرف ازدواج هستند زیرا با مشورت و سنجش متقابل زوجین قبل از ازدواج می‌توان از وقوع بسیاری از ازدواج‌‌های ناموفق جلوگیری کرد.

شما می‌توانید مشکلات موجود در وضعیت تاهل را نیز با بهترین متخصص روانپزشک در تهران مطرح کنید چون جدایی آخرین راه حل زوجین است. افسردگی بعد از طلاق ممکن است گریبانگیر برخی از زوجین شود در این گونه موارد نیز می‌توانید روی کمک موسسات خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل حساب کنید.

آیا روانشناس در منزل کیان ، خدمات لازم برای مشاوره پیش از ازدواج را ارائه می دهد؟

در حال حاضر افراد زیادی هستند که به مشاوره های مختلفی نیاز دارند. دریافت خدمات مشاوره در منزل تنها برای حل مشکلات رفتار های حاد نیست و در موارد زیادی چون ازدواج نیز افراد می توانند از خدمات روانشناس در منزل استفاده کنند .

افرادی که قصد ازدواج دارند و به جلسات مشاوره پیش از ازدواج نیاز داشته باشند ، می توانند با درخواست مشاوره برای حضور در منزل خود خدمات لازم را به همراه فرد مورد نظر برای ازدواج از موسسه کیان دریافت کنند ، در این موارد اگر نیاز به انجام تست های خاص باشد ، روانشناس در منزل اینکار را انجام می دهد ، سپس تحلیل لازم را در مورد این تست و شباهت ها و تفاوت های افراد به کار گیرد . در نظر داشته باشید که کیان بهترین و کارآزموده ترین مشاوران را در این زمینه را در خدمات روانشناس در منزل در اختیار شما قرار می دهد .

روان درمانگر چیست؟

آیا می دانید تفاوت روانپزشک یا روانشناس با روان درمانگر چیست؟ روان درمانگر همان روانپزشک است که با ایجاد یک رابطه گفتاری بین خود و بیمار اولین قدم در راستای درمان طیف گسترده ای از مشکلات عاطفی و اختلالات روانی را برمی دارد. ویزیت روانپزشک در منزل همیشه محدود به یک جلسه نیست گاهی به چندین جلسه مشاوره در منزل توسط روانشناس و روانپزشک نیاز است روان درمانگر در این جلسات سعی می کند برای بهبود عملکرد جسمی و روانی ؛ هدفی مانند کنترل علائم ناتوان کننده و آزار دهنده یا حذف آنها را دنبال کند. روان درمانی می تواند به صورت فردی ، زوجی ، گروهی و خانوادگی دنبال شود. زیرا برخی از مشکلات بیماران, ریشه در نحوه برخورد اشتباه درون خانواده آنها دارد.

روانپزشک خوب در تهران کیست؟

اینگونه تعریف کرد روانشناس و روانپزشکی خوب است که به تمامی روش های اشاره شده می خواهید بدانید روانپزشک خوب در تهران کیست؟ با ما همراه شوید . با توجه به اینکه انواع مختلفی از روان درمانی توسط متخصصان این رشته تعبیه شده است می توان روانکاوی عالی را در زیر مسلط است و در هنگام ویزیت روانپزشک در منزل یا خدمات روانشناسی در خانه به صورت ترکیبی ، تجمیعی یا تکی متناسب با شایط بیمار آن ها را اعمال می کنند. این روش ها عبارتند از:

 • شیوه های مختص به تغییر الگوی فکری و رفتاری
 • روش علت یابی و کشف تاثیر تجربیات و روابط گذشته بر احوالات کنونی افراد
 • کمک گرفتن از روش های طراحی شده برای حل مسائل بیمار به صورت همفکری
 • درمان شناختی رفتاری با تعیین هدفی برای رسیدن و حل مسئله گام به گام

وظایف دکتر روانپزشک در منزل 

در صورتی که درخواست ویزیت روانپزشک در منزل تهران را از طریق تماس با موسسه شبانه روزی کیان داده اید ، می توانید اجرای اقدامات زیر را از روانپزشک اعزامی انتظار داشته باشید:

بررسی نوع اختلال روانی

کَند و کاو در پیشینیه بیمار ، بررسی پرونده پزشکی ، توجه به شرایط زندگی ، آگاهی از اقدامات انجام گرفته توسط سایر پزشکان و… چندین نمونه از فعالیت های روانپزشک در منزل تهران برای شناخت نوع اختلال روان در بیمار می باشد.

تجویز دارو یا روان درمانی

 بعد از تعیین نوع اختلال ، نوبت به تعیین روش درمان از جمله دارو درمانی ، مشاوره های گفتاری ، تکنیک های فریب و اعتماد و.. توسط دکتر روانپزشک در منزل تهران می رسد.

وظایف دیگر پزشک روانپزشک در منزل

وظایف دکتر روان پزشک عبارت است از :

درمان بیماری های روانی 

روان پزشک موظف میباشد که با روش های مختلف مانند دارو درمانی ، روان درمانی ، تحریک مغزی و … بیمار را درمان کرده و بهبود ببخشد.

ارائه مشاوره به همراهان بیمار

روان پزشک میتواند به افراد و خانواده ها در مورد مسائل مربوط به سلامت روان مشاوره داده و آنهارا در داشتن روند بهبود بهتر یاری نماید.

ثبت درخواست : ویزیت روانپزشک در منزل 

ویزیت روانپزشک در منزل تهران

سرعت ورود اطلاعات در عصر دیجیتال به ذهن افراد ، وقوع حوادث دردناک یا بمباران خبرهای ناخوشایند و همچنین القای ناکارآمدی انسان در حل مشکلات کافیست که ذهن انسان به سمت پوچی سوق داده شود. گاهی باید خود را از فضای مجازی یا رسانه های منفی بیرون کشید و فضای حقیقی با افراد مهربان را تجربه کرد. ویزیت روانپزشک در منزل تهران به شما کمک می کند به زندگی تان نظم دهید برای آینده برنامه داشته باشید مشکلات را فردی حل نکنید به اطرافیانتان ( در صورت تایید سالم بودن فکری ) اعتماد کنید. ویزیت روانپزشک در منزل تهران را برای یکبار هم که شده از طریق کیان امتحان کنید.

ویزیت روانپزشک در منزل شمال تهران

شمال تهران به منطقه اعیان نشین یا مرفه نشین معروف است. قصد ما از این یادآوری پرداخت هزینه زیاد نیست بلکه بیان این نکته است که نوع مشکلات روانی و عاطفی این قشر با سایر نقاط تهران هنگام ویزیت روانپزشک در منزل شمال تهران متفاوت است. عمده بیمارانی که برای مشاوره با روانپزشک یا روانشناس در منزل شمال تهران تماس می گیرند برای ترک مواد مخدر یا الکل می باشد.

گاهی تمرکز زیاد بر روی رفتار فرزند در کودکی این حس را در نوجوانی به او القا می کند که استقلال فکری و عملی ندارد و لذا برای نشان دادن این استقلال ممکن است دست به مخالفت و امتحان گزینه های خطرناک بزند هرگاه نوجوانتان رفتار معکوس با شما را دنبال می کند حالت تهاجمی نداشته باشید با تماس روانپزشک آنلاین سعی کنید نوع رفتارتان را متناسب با وضعیت جدید فرزند تغییر دهید. ویزیت روانپزشک در منزل شمال تهران در خدمت مناطق زیر خواهد بود:

ویزیت دکتر روانپزشک در منزل شمال تهران برای اطفال ، مردان و زنان ساکن در مناطق : فرمانیه، فرشته، سعادت آباد، آجودانیه، تجریش، ولنجک، لویزان، اختیاریه، داوودیه، دزاشیب، زرگنده، نیاوران، جردن، کامرانیه، نلسون ماندلا، هروی، الهیه، جماران، قیطریه، دیباجی، نوبنیاد، خیابان دولت، امامزاده قاسم، یوسف آباد، اقدسیه، دارآباد، ازگل، اوین، درکه، سوهانک، کاشانک، قلهک، شریعتی، میرداماد، پاسداران به صورت شبانه‌روزی است.

دکتر روانپزشک زعفرانیه

همیشه ملاک؛ درمان یک فرد نیست بلکه شناخت زمینه های بروز یک بیماری بر امر دارو درمانی ارجحیت دارد. در مشکلات روحی و روانی اجسام دخیل نیستند بلکه نوع برخورد اطرافیان تعیین کننده است. شاید آسانترین کار تجویز دارو برای بیمار توسط ویزیت دکتر روانپزشک زعفرانیه در منزل باشد اما سخت ترین کار ؛ آموزش نحوه برخورد با بیمار به اطرافیان اوست چه بسا یک کلام ساده از نظر اطرافیان بیمار باعث شود که حس امید تازه جوانه زده در فرد کشته شود. لذا متخصص روانپزشک در منزل زعفرانیه به شما گوشزد می کند که قبل از استحکام رفتاری از به چالش کشیدن توان ایستادگی بیمار برحذر باشید.

ویزیت روانپزشک در منزل غرب تهران

غرب تهران از دیرینه‌ترین مناطق پایتخت است اصالت افراد ساکن در آن گواه این موضوع است. همیشه افرادی که به روانشناس مراجعه می‌کند یا خواستار ویزیت روانپزشک در منزل غرب تهران هستند مشکل روحی و روانی ندارند بلکه مشکل ناسازگاری با اطرافیان ناشی از نگرش متفاوت آنهاست مثلا در موقعیت هایی مثل مشاوره ازدواج بهتر است اهداف و توانایی دو طرف در امر پیوند دو تفکر سنجیده شود عشق را با عقلانیت تجربه کرد اینگونه احتمال خطا نیز کاهش می یابد.حتی کسانی که معتاد شده‌اند و اکنون به ویزیت بهترین روانپزشک ترک اعتیاد تهران نیازمند هستند اگر در گذشته هنگام برخورد با مشکلات تحت مشاوره با خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل قرار می‌گرفتند شاید مسیر بهتری را برای خود انتخاب می‌کردند.

موسسه کیان آماده است کلیه خدمات روانپزشکی و روانشناسی اعم از ویزیت روانپزشک در منزل غرب تهران را به ساکنان: ونک، ستارخان، طرشت، ایوانک پونک، کوهک، مرزداران، گیشا و شهرک غرب با بهترین متخصصان و مجرب‌ترین آن‌ها 24 ساعته ارائه دهد.

منطقه 5

بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات روانپزشکی و روانشناسی غرب پایتخت یعنی کیان آماده است خدمات ویزیت روانپزشک در منزل غرب تهران را به مردم ساکن: اکباتان، جنت آباد شمالی و جنوبی، آپادانا، المهدی، پونک شمالی و جنوبی، باغ فیض، شهران شمالی و جنوبی، کن، کوی بیمه، شهر زیبا، مراد آباد، مهران، بهاران، اباذر، اندیشه، حصارک، ارم، فردوس، سازمان برنامه شمالی و جنوبی، شهرک پرواز، شهرک نفت، کوهسار و سازمان آب در منطقه 5 تهران ارائه دهد.

منطقه 9

ویزیت روانپزشک در منزل منطقه 9 برای ساکنان شهرک صابرین، شهرک توحید، شهرک فرهنگیان، شهرک ولی امر، جی و مهرآباد جنوبی به صورت شبانه روزی با بهترین دکتر روانپزشک تهران حتی در ایام تعطیل یا پنج‌شنبه و جمعه انجام خواهد پذیرفت.

منطقه 21

شهرک استقلال، وردآورد، چیتگر، چیتگر جنوبی و تهرانسر جزء منطقه 21 می باشند موسسه شبانه روزی کیان خدمات ویزیت روانپزشک در منزل تهران را برای ساکنین این منطقه به صورت 24 ساعته و حتی روزهای تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه انجام می‌دهد به دلیل وجود شعبه در سراسر پایتخت علی الخصوص غرب تهران بالاترین سرعت اعزام دکتر روانپزشک به منزل را تجربه خواهید کرد.

دکتر روانپزشک در منطقه 22

اگر خواستار ویزیت روانشناس مرد در منزل یا دکتر روانپزشک در منطقه 22 هستید این امکان برای شما توسط بهترین مرکز خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل تهران یعنی موسسه شبانه روزی کیان محقق شده است. منطقه 22 از محلات : دهکده المپیک، هوانیروز، کوهک، زیبا دشت، گلستان، باقری، آبشار، دریاچه خلیج فارس، سرو آزاد، قائم، شریف و صدرا تشکیل شده است که اهالی ساکن در آن برای انتخاب خدمات متخصص روانپزشک زن یا آقا آزادی عمل دارند.

ویزیت روانشناس در منزل

ویزیت روانپزشک در منزل شرق تهران

اگر عزیزانتان نیاز به ترک مواد مخدر یا توهم زا دارد در درجه اول باید عزم او در ترک را تقویت کنید اگر فرد معتاد به این نتیجه نرسد که حیات و زندگی آزاد او در گرو رنجی است که حین ترک تحمل می‌کند هرگز تن به ترک اعتیاد نخواهد داد. مهیا سازی افکار و تقویت انگیره معتادان با مشاوره و روانپزشکی همزمان محقق می‌شود. ویزیت روانپزشک در منزل شرق تهران؛ بهترین متخصص این رشته را جهت ترک اعتیاد در اختیارتان می‌گذارد. مناطقی که دکتر روانپزشک در منزل شرق تهران را دریافت می‌کنند شامل: مشیریه، افسریه، کیانشهر، شهرک رضویه، پردیس و… می‌باشند.

تهرانپارس

این منطقه را تهرانپارس با فلکه اول _ دوم و سوم می‌شناسند. مراکز متعددی در جهت مشاوره درباره مسائل روحی و روانی یا انگیزشی با روانشناس بالینی و روانپزشک در آن فعالیت می‌کنند اما مراکز اعزام متخصص روانکاو برای ویزیت روانپزشک در منزل تهرانپارس انگشت شمارند. انتخاب از بین این موسسات کار دشواری نیست اگر معیار های تشخیصی مانند مجوز رسمی داشتن ، داشتن خدمات گسترده در سطح شهر و تجمیعی (یعنی مرکز آماده ارائه خدمات از تزریقات گرفته تا اعزام آمبولانس برای جابه جایی بیمار است)، ارتباط داشتن مرکز با آزمایشگاه‌ها و ارسال تجهیزات پزشکی به منزل و..را برای ویزیت روانپزشک در منزل تهرانپارس رعایت کنید.

پیروزی

بانوان در دوران بارداری بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. با وقوع زایمان و تغییر هورمون‌ها در معرض افسردگی بعد از زایمان هستند رسیدگی به این مشکل توسط دکتر روانپزشک خانم در تهران در منطقه پیروزی خواهد بود. ضربه روحی خود به خود خوب نمی‌شود بلکه چون خاکستر بر روان فرد می‌نشیند و اگر شخصی خود با اراده و عامدانه این زنگار را پاک نکند سرانجام با انباشت آن و شدیدتر شدن مشکلات مواجه می‌شود. ویزیت روانپزشک در منزل پیروزی گره‌های ذهنی در ارتباط با پایان خوش وقایع به نفع شخص را می‌گشاید. امید می‌دهد و امید را دریافت می‌کند.

منطقه 4

درواقع روانکاوی شکل فشرده روان درمانییک شخص می‌باشد و بجای ویزیت کردن در  جلسات مکرر در طول چندین سال سعی می شود به صورت فشرده انجام شود ویزیت روانپزشک در منزل امکان روانکاوی را برای شما در منطقه 4 شامل: گلشن، تهرانپارس غربی، حکیمیه، استخر، فرجام، هنگام، دلاوران، تکاوران، سراج، نارمک، سرسبز، مهیا می‌کند. مشاوره و روانشناسی در خانه منجر به تغییر الگوی رفتاری در کل اعضای خانواده برای کمک به حل مشکل یکی از اعضا خواهد شد. همکاری اعضای خانواده رمز موفقیت کار یک دکتر روانپزشک تهران حین ارائه خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل می‌باشد.

منطقه 14

اتابک، بلوار ابوذر، نبرد، قصر فیروزه، خاوران، چهارصد دستگاه، دوشان تپه و طیب از جمله محلات منطقه 14  هستند که اهالی آن اگر در زمینه مشاوره ازدواج، تعیین بیش فعالی، درمان افسردگی و.. نیاز به ویزیت روانپزشک در منزل تهران داشته باشد. می‌توانند به خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل کیان اعتماد کنند. 

ویزیت روانپزشک در منزل جنوب تهران

وجود ویزیت روانپزشک در منزل جنوب تهران برای این بخش از پایتخت به دلیل جمعیت بالا و مساحت کوچک خانه‌ها بیشتر الزامی است. تا از بیش فعال نبودن فرزند خود اطمینان حاصل کنند. طبیعی است که هر جا روابط انسانی بیشتر باشد برخورد و اصطحکاک بین آن‌ها بیشتر است اگه آموزش کافی در برخورد با مشکلات نداشته باشند احتمال بروز خشونت یا سرخوردگی افزایش می‌یابد. عمده درخواست کنندگان برای ویزیت روانپزشک در منزل یا روانشناس در خانه جنوب تهران حول محور مشاوره قبل از ازدواج و بعد ازدواج بوده‌اند.

دکتر روانپزشک در منطقه 10

والدین ساکن در منطقه 10 نگران یافتن بهترین روانپزشک اطفال در تهران نباشند مادامی که با موسسه شبانه روزی کیان در تماس باشند مشکلات رفتاری کودک خود را حل شده بدانند. اگر کودکتان علائمی مثل: گوشه گیری غیر عادی، ترس بی مورد، زود عصبانی شدن، سندروم پای بی قرار، پرتاب کردن اشیا، نقاشی‌های تیره با مضمون غمناک یا ترسناک، عدم تمرکز درسی و.. دارد با دکتر روانپزشک در منطقه 10 تماس بگیرید.

بهترین مرکز روانپزشک تهران خدمات خود را گسترده در سطح شهر به صورت شبانه روزی با متدهای جدید یعنی آنلاین و تلفنی ارائه می‌دهد. کیان مفتخر است مشاوره در خانه یا کلیه خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل تهران را با ویژگی های اشاره شده ارائه می‌دهد. دکتر روانپزشک در خانه برای اهالی منطقه10 شامل : بریانک، هفت چنار، مرتضوی، امام خمینی (سپه سابق )، سی متری جی، سلیمانی، هاشمی، سلسبیل، کارون قابل دسترس می‌باشد.

دکتر روانپزشک در خانی آباد نو

آموزش تخصصی و بالینی روانشناسان یا روانپزشکان باعث می‌شود آن‌ها برای درک رابطه پیچیده بین بیماری‌های عاطفی و سایر بیماری‌های پزشکی آماده شده باشد ضمن اینکه کشف روابط بین علائم بروز شده در فرد با ژنتیک و سابقه خانوادگی از ویژگی های دکتر روانپزشک در خانی آباد می‌باشد. از دیگر توانایی های متخصص روانپزشک در تهران برای ویزیت در خانه؛ ارزیابی داده‌های پزشکی و روانشناختی، تشخیص و همکاری با بیماران برای توسعه برنامه‌های درمانی است.

متخصص روانپزشک شهر ری

شهر ری را می‌توان از جمله مناطق اصیل پایتخت دانست. ارائه خدمات ویزیت روانپزشک در منزل به مردم ساکن شهر ری گامی در جهت ارج نهادن به سابقه تاریخی این خطه محسوب می‌شود بازگشت شکوه پیشین در گرو تضمین سلامتی افراد جامعه است تا به سوی پیشرفت و آبادانی حرکت کنند. شما مشاوره مفید با روانشناس در منزل یا دکتر روانپزشک خوب در تهران را با بهترین مرکز روانپزشک پایتخت یعنی کیان تجربه خواهید کرد.

دکتر روانپزشک در منطقه 11

مرکز شبانه روزی کیان آماده است بهترین روانپزشک زن یا مرد در تهران را برای درمان مشکلات عاطفی ، رفتاری و روانی ساکنان : گمرک ، راه آهن ، شوش ، نواب ، میدان حر ، امیریه ، منیریه و هلال احمر واقع در منطقه 11 به صورت شبانه روزی در اسرعت وقت اعزام کند. پزشک روانپزشک آنلاین نیز برای کمک رسانی فعال می باشد.

دکتر روانپزشک در منطقه 18

تمام مشکلات نیاز به دارو یا روش های تهاجمی تر ندارند بلکه با یک مشاوره می توان آن ها را حل کرد در اینگونه موارد مشاوره با روانشناس در منزل توصیه می گردد. حتی دکتر روانپزشک در منطقه 18 اگر دارو درمانی را مد نظر قرار دهد باید در کنار مصرف دارو شیوه مشاوره و گفتگو با فرد دارای مشکل پیش گیرد. اینکار به ساختن تصویری واضح از وضعیت جسمی و روحی در ذهن پزشک کمک می کند تا بتواند بهترین درمان را پیش بگیرد. روانپزشک زن خوب در تهران برای اهالی ساکن منطقه 18 شامل: یافت آباد، شهرک ولیعصر، خلیج فارس، شاد آباد، شمس آباد، نوروز آباد، ابراهیم آباد، هفده شهریور و..  با کیان در دسترس است. 

منطقه 17

پزشک روانپزشک خوب در تهران نصیب افراد ساکن در منطقه 17 شامل: امام زاده حسن، زهتابی ، خزانه، فلاح، آذری یا شمشیری خواهد شد که بخواهند با بهترین مرکز روانپزشکی پایتخت تماس بگیرند و درخواست دکتر روانپزشک در منطقه17 یا روانشناس بالینی را به منزل داشته باشد در کمترین زمان متخصص را دریافت خواهند کرد.

دکتر روانپزشک در منطقه 19

افرادی که مشکلات روحی و رفتاری دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که دکتر روانپزشک در منطقه 19 به دلیل تبحر و تخصص پزشکی که دارد مجاز است هر آنچه از تست‌های آزمایشگاهی و روانشناختی که نیازش برای بیمار را تشخیص دهد تجویز کند. درک روانشناس و روانپزشک از تفاوت ذاتی انسانها و ارائه شیوه مناسب و متناسب با وضعیت شان کلید درمان موفق هر شخصی است. کیان به عنوان بهترین مرکز روانپزشک تهران چنین روانپزشکان نکته سنجی را برای ویزیت 24 ساعته در منزل محلات عبدل آباد، دولت خواه و یاخچی آباد اعزام می‌کند.

درباره مرکز کیان

مرکز پرستاری در منزل کیان علاوه بر خدمات روانپزشکی و روانشناسی مانند ویزیت روانپزشک در منزل از ابتدای احساس هر نوع ناخوشی و ناراحتی در شما همراه‌تان خواهد بود از ویزیت انواع متخصص گرفته تا انجام انواع آزمایش در منزل با کادری مجرب همراه شماست کافیست به قسمت خدمات سایت مراجعه کنید. از دیگر اقدامات کیان می توان به حوزه ارسال تجهیزات پزشکی مانند سونوگرافی، رادیولوژی، نوارقلب و اکو قلب در منزل اشاره کرد.

از جابه جایی بیمار با آمبولانس خصوصی تا صدور گواهی فوت در منزل از خدمات موسسه درمانی کیان می‌باشد. در کل؛ صفر تا صد درمان را به خانه شما می‌آوریم نیاز نیست شما معطل صف های رزرو یا گشتن در سطح شهر برای انجام یک آزمایش یا تصویر برداری تجویز شده پزشک باشید.

کلیه خدمات با پرسنل باتجربه آقا و خانم برای تمام رده های سنی مثل کودکان و بزرگسالان یا سالمندان به صورت 24 ساعته انجام می شود سرعت خدمات رسانی به دلیل وجود شعب در سراسر تهران بالاست. تفاوتی در وضعیت فرد برای دریافت خدمات ویزیت روانپزشک در منزل وجود ندارد چه کم توان ذهنی باشد یا یک بانوی باردار در دوران بارداری تمام نکات مربوط به خدمات درمانی مختص ایشان متناسب با نیاز او تعبیه شده است.

روان درمانی در خانه

وان درمانی در خانه به مجموعه‌ ای از روش‌ ها و تکنیک‌ های درمانی اطلاق می‌شود که به صورت آنلاین یا حضوری در محیط خانگی فرد انجام می‌شود. در این نوع درمان، خدمات پزشکی و روان‌ شناسی به صورت شخصی و به سبک مشاوره ارائه می‌شود و برای کسانی که دسترسی به مراکز درمانی مشکل است، بسیار مفید است. با استفاده از این روش، فرد می‌تواند با کمک مشاور/مربی مجرب و متخصص، بهبود روانی خود را در محیطی آرام و آشنا تجربه کند.

معجزه برای درمان افسردگی را باید در رفتار خود جستجو کرد. کائنات ، انعکاسی از اعمال ما را به ما پس می دهند. جستجو در افکار و رفتار خود را با نظر یک متخصص دنبال کنید. علوم غرب، آمیخته با فرهنگ ایرانی به شما در این رابطه کمک می کند. ویزیت روانپزشک برای روان درمانی در خانه یک موقعیت ایده آل برای بهره مندی از تخصص و مهارت بهترین پزشکان پایتخت می باشد. زیرا ما مجموعه ای از بهترین ها را گزینش و گردآوری کرده ایم که با یک تماس در اختیار شما قرار می دهیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.