غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تنقیه در منزل [ انما در منزل با هزینه مناسب ]

تنقیه در منزل 

تنقیه یعنی چه ؟ تنقیه چیست ؟ چگونه در خانه انجام می شود؟ این سوالات اغلب ذهن متقاضیان را درگیر می کند. در واقع انجام دادن انما یا تنقیه در خانه یک روش پزشکی است که به وسیله آن مایعات از طریق مقعد وارد راست روده و روده بزرگ می شود. هدف از انجام تنقیه در منزل را می توان : اهداف دارویی مانند درمان یبوست ، به عنوان بخشی از درمان های جایگزین و یا حتی برای هدف های غیر پزشکی عنوان کرد. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت این است که تنقیه و تزریقات در منزل نباید توسط خودمان یا افراد بی تجربه صورت گیرد. بلکه برای اطمینان و اثربخشی آن باید با ویزیت پزشک در منزل و به وسیله افرادی که خدمات معتبر تزریق سرم در منزل ارائه می دهند، انجام شود. در این مقاله به تنقیه خانگی و درمان یبوست در منزل می پردازیم.

هزینه تنقیه در منزل کیان

تعرفه قیمت انما در منزل بر اساس تعرفه های انتشار یافته وزارت بهداشت می باشد که به صورت شفاف، منصفانه در دسترس شما قرار می گیرد. هدف کارشناسان این مرکز پزشکی در تهران ، ارتباط مستمر بین شما و این موسسه در خصوص خدمات انما در خانه و هزینه تنقیه در منزل می باشد لذا حد الامکان سعی در فراهم کردن رضایت شما خواهند داشت. در صورتی که با پرسش هایی مواجه اید که پاسخ آنها در سایت لحاظ نشده می توانید با خطوط ارتباطی موسسه تماس گرفته و مشاوره های لازم در زمینه تعرفه قیمت و هزینه انما در منزل را دریافت کنید. هزینه انجام دادن تنقیه در منزل براساس مسیر طی شده، مواد به کار برده شده و…. متفاوت است. اگر در طی درمان با خدمات انجام انما در خانه تهران، سایر خدمات نیاز باشد تعرفه آن ها جداگانه محاسبه می شود.

جایگاه بیمه در خدمات درمانی در منزل

هزینه های بالای خدمات درمانی باعث شده است که اکثریت جامعه به دنبال دانستن جایگاه بیمه در کاهش قیمت خدمات پزشکی و پرستاری مانند تنقیه در منزل باشند. موسسه شبانه روزی کیان در راستای دست یابی به رضایت حداکثری متقاضیان ؛ تمامی خدمات را با بیمه ارائه می دهد. در صورت نیاز برگه حاوی اطلاعات ویزیت در خانه به شما تحویل داده خواهد شد تا به شرکت بیمه ارائه دهید. اما در نظر داشته باشید که آیا خدمات درخواستی شما توسط شرکت بیمه حمایت می شود زیرا اغلب خدمات پرستاری تحت پوشش بیمه ای قرار ندارند. همچنین شرکت های بیمه ای با همدیگر متفاوت هستند. لذا در هنگام تماس نوع بیمه خود اعم از : تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ، تکمیلی ، فرهنگیان ، طلایی ، سلامت ، تاکسیرانی و…. را کارسناسان موسسه اطلاع دهید.تا برآورد صحیحی از میزان اثرگذاری بیمه ها در کاهش قیمت و هزینه انجام دادن تنقیه خانگی یا باصلاح انما در خانه تهران و کرج به شما ارائه شود.

تنقیه در خانه _ تنقیه با قهوه ، تنقیه خانگی ، تنقیه در منزل تهران و کرج ، نحوه ی انجام دادن تنقیه در خانه

گیرندگان خدمات تنقیه

افراد مختلفی در پی خدمات مربوط به انجام تنقیه در منزل هستند که شرایط جسمانی ، محیطی ، خانوادگی و عرفی هر کدام با دیگری متفاوت می باشد.شرایط متفاوت خدمات متفاوت را می طلبد. مرکز شبانه روزی کیان سعی نموده است که کلیه خدمات درمانی در منزل را با بهترین پرستاران و پزشکان تهران برای همه گروه های سنی و شرایط جسمانی به صورت 24 ساعته حتی در ساعات و روزهای تعطیل مثل : پنج شنبه ها ، جمعه ها  و صبح ها در استان تهران و کرج ارائه دهد.

زنان

انجام انما در منزل یا تنقیه خانگی برای بانوان توسط متخصص و پرستار خانم بسیار حائز اهمیت است. از جمله شرایطی که روش و نحوه ی انجام دادن تنقیه در خانه برای زنان را تحت تاثیر قرار می دهد، قرار داشتن آنها در دوران بارداری و شرایط ویژه زن باردار یا پس از زایمان می باشد. لذا متقاضیان به دنبال موسسات معتبر و دارای پرستاران خانم باتجربه و متعهد برای انجام دادن انما در خانه برای خانم ها هستند. پیشنهاد ما دریافت آن برای اولین بار از طریق مرکز کیان به صورت شبانه روزی در اسرع وقت می باشد.

کودکان

همیشه بزرگسالان نیازمند انجام تنقیه در منزل نیستند بلکه کودکان یا نوزادان نیز در شرایطی قرار می گیرند که خدمات تنقیه خانگی کودک یا انما در خانه را احتیاج دارند. از آنجایی که روحیه اطفال بسیار حساس می باشد ؛ فرد اعزامی برای انجام انما در منزل کودکان باید دارای ویژگی هایی همچون : مهارت برقراری ارتباط ، مهارت انجام کار ، صبوری ، درک بالای شرایط ، آشنا به علوم روانشناختی کودکان و.. باشد. شما تمام این خصوصیات را در پرستار اعزامی به منزل توسط موسسه شبانه روزی کیان خواهید یافت.

سالمندان 

فراهم نمودن امکان انجام تنقیه در منزل به صورت 24 ساعته و در کمترین زمان برای بازنشستگان و سالمندان از دیگر مزیت های به خدمت گیری موسسه شبانه روزی کیان در پایتخت ایران یعنی تهران و یا حتی کرج می باشد. 

یبوست چیست؟

یبوست به معنای کاهش یا کندی حرکت روده و ناتوانی در انجام مدفوع بیش از سه بار در هفته است. این مشکل شایع ترین اختلال گوارشی در همه گروه های سنی می باشد؛ اما در زنان بیشتر از مردان شایع است.

یبوست یک بیماری محسوب نمی شود، بلکه نشانه یک مشکل زمینه ای است و اغلب یک علامت جدی محسوب نمی شود. در اکثر موارد با ایجاد تغییراتی در رژیم غذایی و شیوه زندگی فرد می توان آن را درمان کرد.

علائم یبوست از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اگر دو یا چند مورد از علائم زیر تا 3 ماه در فرد وجود داشته باشد، یبوست محسوب می شود:

 • مشکل در دفع مدفوع و فشار برای دفع آن
 • مدفوع سفت و خشک
 • تخلیه ناقص روده
 • مدفوع کردن کمتر از 3 بار در هفته

لازم به ذکر است که علائم یبوست ممکن است گاهی با اسهال همراه باشد؛ به ویژه در بیماران مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر.

انما یا تنقیه _ تنقیه خانگی برای یبوست . تنقیه کودک در خانه . دستگاه تنقیه در منزل . تنقیه زنان

علل ایجاد یبوست شدید

دلایل زیادی برای یبوست شدید وجود دارد که مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

1- یبوست ناشی از بیماری ها از جمله:

 • بیماری های روده بزرگ:  به عنوان مثال،  سرطان روده بزرگ، تنگی روده بزرگ.
 • برخی شرایط پزشکی مانند دیابت،  اختلالات تیروئید، بیماری پارکینسون یا بارداری
 • به دلیل مصرف داروها : مانند داروهای فشار (مسدود کننده های کانال کلسیم) و داروهای ضد تشنج
 • بیماری روده: بیماری روده ای یا یک اختلال ساختاری ممکن است منجر به بروز یبوست شود.

2- یبوست مزمن که به دلایل پاتولوژیک نباشد، یبوست عملکردی نامیده می شود و شامل موارد زیر است:

 • یبوست کند: عبور مدفوع از روده بزرگ کندتر از حد معمول است.
 • اختلالات تخلیه:  این ها شامل اختلالات ژنتیکی است که ممکن است باعث یبوست شدید مانند : افتادگی راست روده ، انسداد رکتوم و هماهنگی بی اثر عضلات لگن ، شکم یا مقعد شود.

همچنین از دیگر خدمات مرکز کیان می توان به متخصص داخلی در منزل و متخصص ریه در منزل اشاره کرد.

موارد کاربرد تنقیه در منزل برای درمان یبوست

موارد استفاده رایج از تنقیه خانگی یا در بیمارستان عبارت اند از:

 • کولونوسکوپی: روده باید هنگام انجام کولونوسکوپی خالی باشد.
 • آمادگی برای جراحی: قبل از جراحی روده از تنقیه برای تخلیه روده استفاده می شود.
 • یبوست: تنقیه به درمان یبوست شدید کمک می کند.
 • غربالگری سرطان: باریم انما به تشخیص سرطان روده بزرگ کمک می کند. نحوه ی انجام باریم انما بدین شرح است که  از دو سرنگ استفاده می شود ، یکی از آن ها برای تخلیه روده ها و دیگری انما حاوی باریم است تا روده ها در طول تصویربرداری با اشعه ایکس به وضوح قابل مشاهده باشند.
 

فواید تنقیه در منزل

از فواید تنقیه در منزل می توان گفت برای درمان یبوست ، آماده سازی بیمار و انجام برخی از اقدامات پزشکی یا درمان برخی از بیماری ها استفاده می شود؛ اما هیچ شواهد علمی وجود ندارد که نشان دهد به طور کلی برای سلامت مفید است .

از دیگر فواید و مزایای تنقیه در خانه این است که برخی از انواع داروها را می توان از طریق تنقیه خانگی دریافت کرد. این داروها به درمان مشکلات سلامتی مبتلا به روده بزرگ مانند بیماری التهابی روده کمک می کنند و شبکه عروق خونی در مقعد می تواند به انتقال سریع تر داروها به بدن کمک کند.

انما در منزل یا تنقیه در منزل _ تنقیه خانگی برای خانم ها ، انما باریم

معایب انما در منزل 

 • ناراحتی و درد شکم
 • اسهال و بیرون روی
 • عفونت
 • آسیب به روده ها 
 • عدم تعادل الکترولیک

 

کلیک کنید : تنقیه در منزل

روش تنقیه در خانه 

همان گونه که گفته شد انما به تزریق مایع به مقعد برای تحریک دفع گفته می شود. تنقیه خانگی برای تمیز کردن راست روده عالی برای درمان یبوست شدید انجام می شود. اما روش انجام دادن تنقیه در خانه چگونه است؟ در زیر ؛ چگونگی و طرز انجام تنقیه در منزل آموزش داده می شود. البته باید تاکید کرد که نحوه ی انجام انما نیاز به آموزش عملی و مهارت تجربی دارد که توصیه می شود با تجویز پزشک و موسسه معتبر پرستاری انجام شود تا از عوارض جانبی احتمالی جلوگیری شود.

انما یا تنقیه در منزل: آماده سازی

 1. قبل از شروع تنقیه در منزل وسایل خود را آماده کنید. استفاده از تنقیه برای دفع مدفوع نیاز به تجهیزات اولیه دارد:
 • چند حوله
 • یک قاشق روغن بادام ، روغن زیتون یا روغن نارگیل برای مرطوب کردن
 • تنقیه تمیز
 • کتاب یا مجله
 1. یک مکان گرم و راحت برای استفاده از تنقیه پیدا کنید، مانند حمام با پنجره ای که نور خورشید یا شومینه دریافت می کند.باید چیزی در نزدیکی شما وجود داشته باشد که کیسه تنقیه را به آن وصل کنید.
 • مطمئن شوید جایی که می نشینید نزدیک حمام یا دستشویی است. زیرا زمانی که از تنقیه استفاده می کنید، ممکن است ظرف چند ثانیه تخلیه ادرار داشته باشید. پس بهتر است که در محل مناسب این کار را انجام دهید.
 1. با کیت انما وسایل زیر ارائه می شود:
 • کیسه مایع
 • قلاب برای آویزان کردن کیف
 • خارطوم
 • درپوش
 • سمت مقعد
 1. چند حوله را روی حمام بگذارید.
 2. از روغن برای مرطوب کردن مقعد در قسمت انتهایی لوله تنقیه استفاده کنید.

خدمات متخصص عفونی در منزل و متخصص قلب در منزل نیز توسط موسسه کیان به شما عزیزان ارائه می شود.

انما یا تنقیه در منزل: روش پاکسازی

 1. تنقیه پاکسازی با استفاده از انما سریع و ساده است و باعث تخلیه سریع روده شما می شود. انواع زیادی از تنقیه های پاکسازی وجود دارد. در اینجا چند تنقیه وجود دارد که می توانید در خانه از آن ها استفاده کنید:
 • لیموناد: به تمیز کردن روده بزرگ و کنترل اسیدیته آن کمک می کند. ثابت شده است که سموم را از بدن خارج می کند.
 • سرکه سیب با آب اسیدیته روده را تنظیم می کند. همچنین به رفع بدن از مخاط کمک می کند.
 • ریشه بیدمشک: این داروی گیاهی در آسیا شهرت زیادی در دفع رسوبات کلسیم از بدن دارد.
 • چای بابونه: دارای کارایی بالایی در کاهش یبوست است.
 1. گیاهان و مکمل ها را به میزان دلخواه در آب مخلوط کنید و مطمئن شوید که به خوبی در محلول حل می شوند. مراقب باشید، مواد مخمری را مخلوط کنید تا به اندازه کافی حل شود. انما فقط آب است و مکمل ها کمک هستند.
 2. از گیره برای کنترل سرعت تخلیه سرنگ استفاده کنید و کیسه را با آب و مکمل هایی که می خواهید با آن مخلوط سازید، پر کنید. انتهای لوله ای را که روی سینک یا توالت قرار می دهید نگه دارید.گیره را باز کنید تا آب از لوله به طور مداوم خارج شود.اطمینان حاصل کنید که هیچ هوایی در لوله باقی نمی ماند. پس از اطمینان از این امر، گیره را دوباره روی لوله قرار دهید تا جریان متوقف شود.
 3. در حالی که به پشت دراز کشیده اید، زانو ها را به طرف سینه بلند کنید. موقعیت خود را بر اساس حالتی که راحت هستید تنظیم کنید. شاید بهتر باشد که به پهلو دراز بکشید. برخی از افراد دریافت مایعات بیشتر را در حالی که به پهلو دراز کشیده اند، راحت تر می دانند.
 4. بعد از اینکه راحت شدید، انتهای لوله را حدود 7 سانتی متر (7.5 سانتی متر) در مقعد خود قرار دهید.در صورت برخورد با مانع متوقف شوید و لوله را تغییر مسیر دهید تا بتوانید به راحتی آن را وارد کنید.
 5. گیره را به آرامی بردارید و بگذارید آب شروع به پایین آمدن کند.این کار را آهسته انجام دهید. کلید موفقیت در انجام تنقیه این است که مایع را دریافت کرده و آن را در بدن نگه دارید تا حرکت طبیعی پریستالتیک روده دوباره شروع شود.در صورت احساس انقباض، گیره را روی لوله ببندید و قبل از ادامه نفس عمیق بکشید. در چنین شرایطی ماساژ آرام شکم نیز کمک کننده است.
 6. پس از دریافت مقدار زیادی آب، لوله را به آرامی بردارید. دراز کشیدن روی زمین یا رفتن به دستشویی را ادامه دهید.
 7. بعد از اینکه مایعات را برای چند دقیقه نگه داشتید، روی توالت بنشینید و استراحت کنید. صبر کنید تا بتوانید عمل تخلیه و دفع انجام شود.
 
 

انما یا تنقیه _ فواید و مضرات انما یا تنقیه در منزل . معایب و مزایای تنقیه خانگی و انما در خانه

عوارض جانبی تنقیه در منزل

استفاده زیاد و منظم از تنقیه در منزل برای از بین بردن سموم بدن مضر است. ورود موادی مانند روغن و قهوه از طریق مقعد می تواند باکتری های مضر را وارد بدن کند. آسیب های تنقیه در خانه یا مراکز بهداشتی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • از عوارض انجام دادن تنقیه جهت درمان یبوست به مدت طولانی در منزل، بروز اسهال شدید است که منجر به کم آبی میشود.
 • استفاده از انما یا تنقیه زیاد ممکن است باعث گرفتگی شکم یا تجمع گاز در روده شود.
 • از مضرات انما می تواند واکنش آلرژیک به مواد موجود در تنقیه باشد.
 • پارگی روده بزرگ نیز از عوارض جانبی انجام تنقیه خانگی توسط شخص بدون مهارت می باشد.
 
علائمی که پس از انما یا تنقیه در منزل نیاز به ارزیابی پزشکی دارند.

در صورت مشاهده یک یا چند مورد از علائم زیر پس از استفاده از تنقیه در منزل تهران ، باید ارزیابی فوری پزشکی انجام شود :

 • درد شدید یا مداوم در شکم یا روده
 • خون در مدفوع
 • خونریزی از رکتوم
 • گرفتگی عضله
 • اسهال مداوم
 • تورم در دست و مچ پا
 • ضربان قلب آهسته، سریع یا نامنظم
 • مشکل در تنفس
 • خارش یا بثورات با تورم صورت، زبان یا گلو

 

تنقیه با قهوه : داروی یبوست شدید

قهوه دارویی برای یبوست شدید به شمار می رود. نوشیدن یک فنجان قهوه برای بسیاری از افرادی که به کافئین وابسته هستند، برای یک روز ضروری است. همچنین، برخی اهمیت قهوه را در این می دانند که هضم را تسهیل و به تنظیم حرکت روده کمک می کند.

با این وجود، کسانی هستند که از قهوه در تنقیه خانگی استفاده می کنند. همچنین ممکن است برای برخی از افرادی که می خواهند یبوست را تسکین دهند یا برای عمل آماده شوند، گزینه انتخابی جهت انما باشد؛ اما پزشکان آن را توصیه نمی کنند.

تنقیه در خانه تهران با قهوه نوعی پاکسازی معده و روده بزرگ است که در طب جایگزین استفاده می شود. این کار شامل قرار دادن مایعات در روده بزرگ از طریق راست روده برای رفع یبوست یا آماده سازی روده ها برای معاینه است.

تنقیه در منزل تهران با قهوه فوری ممکن است به رفع یبوست، افزایش ایمنی و افزایش انرژی کمک کند. بسیاری از افراد به این دلیل از قهوه استفاده می کنند که باعث حرکات متعدد روده و پاکسازی روده بزرگ می شود.

به گفته موسسه گرسون، استفاده از تنقیه خانگی با قهوه هنگام پیروی از رژیم غذایی گیاهی برای درمان بیماری های خود ایمنی، بهبود گردش خون ، بهبود سلامت بافت ، از بین بردن انگل ها در سیستم گوارش و… مزایا و کاربرد زیادی دارد.

روش تنقیه با قهوه در خانه چگونه است . انما یا تنقیه با قهوه چیست. تنقیه خانگی با قهوه فوری .

مواد غذایی روان کننده شکم

درمان یبوست چیست؟ برخی از راه های برطرف کردن یبوست استفاده از مواد زیر در رژیم غذایی است که موجب چرب و روان شدن روده ها می شوند:

اسفناج ، موز زیادی رسیده ، سیب ، زردآلو ، بادام ، گلابی ، هلو ، کیوی ، آلو ، عسل ، گردو ، چغندر ، بامیه ، گل کلم ، هویج ، شیر تازه (مصرف مقدار کمی شیر با کیفیت بالا به کاهش یبوست کمک می کند) ، روغن دانه کنجد.

همچنین موارد زیر باعث تحریک حرکات روده می شوند:

کلم ، نارگیل ، روغن کرچک ، مارچوبه ، دانه کنجد سیاه ، انجیر ، نخود فرنگی ، سیب زمینی شیرین ، سبوس جو ، گندم یا برنج.

 درمان گیاهی یبوست در سالمندان

یبوست در افراد مسن یکی از شایع ترین شرایطی است که آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند تاثیر جدی بر سلامت جسمی و روانی آن ها داشته باشد. برخی از درمان خانگی یبوست شدید برای این افراد شامل موارد زیر است:

 1. نوشیدن مقدار زیادی آب

کم آبی بدن یکی از علل شایع یبوست است. بنابراین، چگونه از کم آبی بدن جلوگیری می کنید؟ خوب، با هیدراته ماندن. این ممکن است حتی یکی از ساده ترین درمان های طبیعی برای یبوست باشد. همچنین، طبق چند مطالعه، آب گازدار برای رفع یبوست موثرتر از آب لوله کشی معمولی است. با دقت در عادات غذایی افراد مسن ، کمتر به خدماتی مثل انما در منزل نیاز پیدا خواهند کرد.

    2. دریافت کافی فیبر غذایی

به نظر می رسد که گنجاندن فیبر غذایی در رژیم غذایی شما بهترین درمان برای یبوست باشد. مصرف فیبر نامحلول باعث افزایش حجم و قوام حرکات روده می شود. این باعث می شود که آن ها از طریق دستگاه گوارش شما راحت تر عبور کنند و یکی از موثرترین درمان های خانگی برای یبوست است. می توانید غذاهای غنی از فیبر را در رژیم غذایی خود قرار دهید. مانند میوه ها، سبزیجات و غلات کامل

     3. انجیر

انجیر هنگامی که در آب گرم خیس می شود، یبوست را تسکین می دهد. فیبر بالایی دارد و به شدت توصیه می شود. این میوه به عنوان بهترین درمان خانگی برای یبوست در کودکان نیز شناخته شده است. همچنین می توانید آن را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید تا سیستم گوارش شما بهبود یابد.

     4.آب لیمو

آب لیمو حاوی اسید سیتریک است که به تحریک سیستم گوارشی شما کمک می کند و همچنین سموم را از بدن شما دفع می کند. آب لیمو بسیار مفید است و به عنوان یک یبوست طبیعی عمل می کند. می توانید هر روز آب لیمو تازه را داخل یک لیوان آب بریزید. همچنین، افزودن لیمو به چای یک درمان خانگی ایده آل برای یبوست شدید است و حتی ممکن است هضم طولانی مدت را بهبود بخشد.

    5.چای زنجبیل

چای زنجبیل نیز یکی از درمان های خانگی ایده آل برای درمان یبوست است. زنجبیل گیاهی است که باعث می شود بدن شما گرمای بیشتری تولید کند. همچنین چای داغ زنجبیل به تحریک هضم غذا کمک می کند و یبوست را تسکین می دهد. این یکی از نوشیدنی های مورد علاقه هندی ها است که ممکن است یک درمان طبیعی برای یبوست باشد. 

    6. قهوه

همان گونه که گفته شد، خوردن یک فنجان قهوه داغ و فوری ممکن است به عنوان یک درمان سریع یبوست عمل کند. قهوه ممکن است روده بزرگ شما را تحریک کند.

    7. دالیا

این غذای فوق العاده منبع غنی از پروتئین گیاهی است و حاوی ویتامین های مهمی است که ممکن است به رفع یبوست شدید کمک کند. این گیاه به نام گندم ترک خورده نیز شناخته می شود و همچنین منبع عالی منیزیم است. اعتقاد بر این است که افزودن مقدار مناسب منیزیم در رژیم غذایی روزانه شما یکی از راه های طبیعی برای رفع یبوست است. دالیا همچنین یکی از مواد غذایی فوق العاده ای است که سالمندان باید آن را در رژیم غذایی خود قرار دهند .

غذاهای حاوی چربی سالم در واقع برای عملکردهای اساسی بدن ضروری هستند. همچنین، آن ها به روان شدن روده ها و تسکین طبیعی یبوست کمک می کنند. می توانید غذاهایی مانند آجیل ، روغن زیتون و آووکادو را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید؛ زیرا آن ها به عنوان داروهای طبیعی خانگی برای یبوست عمل می کنند.

    8. دانه کنجد

دانه های کنجد دارای ترکیب چربی هستند که روی روده ها اثر می گذارند و به مرطوب شدن آن ها کمک می کند. این کار بسیار مفید است؛ زیرا ممکن است دفع مدفوع خشک را آسان کند. دانه کنجد به عنوان یک درمان ایده آل یبوست در خانه عمل می کند و می توان آن را به غلات یا سالاد نیز اضافه کرد.

   9. مولتی (ریشه شیرین بیان)

این یکی از موثرترین غذاهای آیورودا است که ممکن است به بهبود هضم کمک کند. یک قاشق چایخوری ریشه شیرین بیان (پودر شده) بردارید و یک قاشق چای خوری نعناع به آن اضافه کنید. اکنون فقط می توانید آن را با یک فنجان آب گرم بنوشید. ثابت شده است که این داروی گیاهی باعث تقویت فعالیت روده می شود و به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین گیاهان برای یبوست در نظر گرفته می شود.

توجه: قبل از مصرف منظم آن با یک متخصص مشورت کنید.

   10.کشمش

آن ها حاوی اسید تارتاریک هستند و فیبر بالایی نیز دارند. کشمش اثر ملین دارد و ممکن است به عنوان یک درمان سریع برای یبوست عمل کند. همچنین، می توانید آن را با یک کاسه ماست برای طعم و مزایای بیشتر استفاده کنید.

   11. ریواس

وقتی در مورد داروهای گیاهی برای یبوست صحبت می کنیم، این گیاه توصیه می شود. به خاطر طعم ترش معروف است و معمولا با شکر طبخ می شود. ریواس همچنین دارای اثر ملین است و ثابت شده که یک درمان طبیعی برای یبوست است.

   12. موز

موز بهترین درمان فوری خانگی هندی برای یبوست است. موز رسیده بسیار مفید است و در رفع یبوست فوری راه حل مناسبی است. این میوه منبع خوبی از فیبر است و همچنین باعث بهبود هضم می شود. طبق یک مطالعه، موز ممکن است به تحریک باکتری های خوب کمک کند.

انما یا تنقیه در منزل یا خانه شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران .

انما در منزل تهران

جمعیت کلانشهر تهران مشکلاتی را برای متقاضیان خدمات پرستاری_ پزشکی و درمانی از جمله انما در منزل به وجود آورده است از جمله این مشکلات می توان به : ازدحام جمعیت در مراکز بهداشتی اشاره کرد که علاوه بر صرف زمان طولانی در صف های دریافت خدمات، باعث سرایت بیماری های تنفسی نوظهور مانند کرونا می شود. انجام دادن انما در خانه یا همان تنقیه خانگی تهران بهترین راه برای کاهش این مشکلات است. از دیگر دلایل انجام تنقیه در منزل تهران ؛ کاهش استرس و دریافت بهترین درمان باتوجه به نظارت شماست. افرادی که به سونوگرافی احتیاج دارند نگران نباشند امروزه این خدمات نیز در خانه، تحت عنوان خدمات سونوگرافی در منزل ارائه می شود.

انما در منزل تهران به مناطق زیر ارائه می شود:

اگر ساکنان قیام دشت قصد استفاده از این خدمات و آشنایی با نحوه ی انجام انما در خانه را دارند می تواند به موسسه شبانه روزی ما اعتماد کنند. پرستاران آموزش دیده دانشگاهی مرکز کیان آماده اعزام به منطقه شمشک جهت انجام تنقیه در خانه تهران می باشند. منطقه آبعلی از جمله مناطق دریافت کننده خدمات تنقیه خانگی در تهران با بهترین کیفیت خواهد بود.

انجام دادن انما در خانه تهران به صورت شبانه روزی برای ساکنان آبسرد در اسرع وقت با پرستاران مجرب امکانپذیر خواهد بود. فیروزکوه مقصد بسیاری از پرستاران مجرب کیان برای ارائه خدمات انما در منزل تهران و آموزش طریقه انجام آن می باشد. مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات تنقیه کودک و بزرگسال در خانه تهران در شهر ری می باشد. تنقیه شبانه روزی در منزل تهران برای ساکنین رودهن در اسرع وقت قابل دریافت است. پرستاران با تجربه کیان آماده ارائه خدمات تنقیه خانگی تهران در منطقه بومهن به صورت شبانه روزی هستند.

انما در منزل شمال تهران

شمال تهران ازجمله مناطقی است که موسسه کیان به صورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات انما در منزل نموده است. این مناطق از نظر رفاه اجتماعی در سطح بالایی قرار دارند. همین امر موجب شده است همیشه به دنبال بهترین های هر نوع خدمات پزشکی_ پرستاری مانند تنقیه در منزل باشند. بهترین های کادر درمان برای انجام دادن انما در خانه شمال تهران را در موسسه کیان می یابید زیرا جذب و گزینش این افراد، توسط بهترین کارشناسان صورت گرفته تا موسسه عملکردی در خور شأن هموطنان داشته باشد زیرا ادامه فعالیت این موسسه در باب تنقیه در خانه شمال تهران منوط به رضایت شما عزیزان خواهد بود. 

مناطق زیر خدمات تنقیه خانگی شمال تهران را دریافت می کنند:

تنقیه در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

دریافت انما در خانه شهرک غرب و سعادت آباد تهران از طریق موسسه کیان می تواند بهترین انتخاب شما برای ساکنان آن به جهت دریافت خدمات پزشکی باشد. این مرکز خدمات تنقیه در خانه شهرک غرب و سعادت آباد خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. از مزایای دریافت خدمات انما در منزل شمال تهران ، دور ماندن از ترافیک های سنگین برای رسیدن به مراکز خصوصی است. رضایت بیمارانی که تنقیه خانگی شمال تهران را دریافت کرده اند گواه مناسبی بر کیفیت خدمات ارائه شده می باشد. پرستاران اعزامی جهت انجام انما در منزل سعادت آباد و شهرک غرب سریع ترین زمان ممکن با احتساب ترافیک در محل مورد نظر بیمار ، حاضر خواهند شد.

انما در منزل تجریش و نیاوران و یوسف آباد

جمعیت فراوان و تمکن بالای ساکنان مناطق تجریش ، نیاوران و یوسف آباد که از مناطق شمال تهران به شمار می روند، باعث شده است نگرانی کمتری را درباره به کارگیری خدمات پزشکی در منزل اعم از انما یا تنقیه در منزل شمال تهران داشته باشند. این افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز، برای دریافت خدمات تنقیه شبانه روزی در خانه شمال تهران اقدام کنند. پرستار معتبر و دارای تاییدیه از وزارت بهداشت جهت انجام تنقیه خانگی یا انما در خانه شمال تهران در اسرع وقت در خدمت شما خواهد بود. علاوه بر انجام خدمات تنقیه مانند باریم انما در منزل شمال تهران، گرفتن نوار مغز در خانه از دیگر خدماتی است که موسسه کیان به هموطنان عزیز ارائه می دهد.

ولنجک و زعفرانیه و الهیه

روش ها و ابزار مختلفی برای انجام انما در منزل شمال تهران وجود دارد که پرستار با توجه به تجویز پزشک آنها را در حین انجام تنقیه به کار می برد. مناطق ولنجک ، زعفرانیه و الهیه از جمله مناطقی هستند که می توانند از پرستاران دارای تاییدیه وزارت بهداشت ، اخلاق مدار با درک بالایی که موسسه شبانه روزی کیان جهت انما در خانه شمال تهران در اختیار آنان قرار می دهد استفاده کنند. انجام دادن تنقیه در منزل از ابتلا به عفونت های بیمارستانی نیز می کاهد. سعی کنید جوانب انجام تنقیه در خانه که توسط موسسات در ولنجک ، زعفرانیه و الهیه ارائه می شوند را با انجام آن در مراکز بهداشتی بسنجید سپس تصمیم عاقلانه ای اتخاذ کنید.

قیطریه و فرشته و کامرانیه

افراد ساکن مناطق قیطریه، فرشته و کامرانیه در صورتی که به انجام انما در منزل شمال تهران نیاز داشته باشند، می توانند در طول 24 ساعت از شبانه روز، با موسسه شبانه روزی کیان تماس گرفته و برای حاضر شدن پرستار آموزش دیده دانشگاهی معتبر جهت انجام انما در خانه قیطریه ، فرشته و کامرانیه درخواست بدهند. پرستار ارسالی برای تنقیه در منزل شمال تهران در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور خواهد یافت پس نگرانی از این بابت نخواهید داشت. کافیست آدرس و لوکیشن را برای کارشناسان ارسال کنید تا پرستار به موقع برای تنقیه در خانه تهران حاضر شود.

تنقیه در منزل تهران و کرج _ انما در منزل تهران و کرج _ موسسه شبانه روزی کیان

انما در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

خدمات انما یا تنقیه در منزل تهران در مناطقی مانند: جردن، فرمانیه و آجودانیه در دسترس گرامیان ساکن این مناطق می باشد. ضمن اینکه انجام تمام مراحل انما در خانه شمال تهران طبق پروتکلهای وزارت بهداشت ایران در ایام کرونا و  نحوه انجام آن مطابق با آموزش های دانشگاهی صورت می گیرد. حتما این خدمات را از طریق موسسات معتبر پیگیری کنید زیرا کوچکترین اهمال هنگام انجام تنقیه خانگی باعث سوراخ شدن روده و انتشار عفونت در سراسر بدن می گردد. از نشانه های یک موسسه معتبر سطح خدمات رسانی گسترده آن است. مثلا اگر هنگام تنقیه در خانه تهران در مناطق جردن ، فرمانیه و آجودانیه نیاز به تصویر برداری هایی مانند رادیولوژی در منزل باشد از طریق موسسه کیان در اختیار شما خواهد بود.

انما در منزل غرب تهران

استرس و نگرانی خود را با دریافت خدمات انما در خانه غرب تهران که توسط مرکز شبانه روزی کیان ارائه می شود کاهش دهید. اگر قرار باشد که تنقیه یا انما در منزل غرب تهران انجام شود؛ حتما محیطی ایمن و خصوصی را برای بیمار مهیا کنید. از دیگر نکاتی که برای بیماران اهمیت دارد سر وقت رسیدن پرسنل اعزامی است . در این راستا سعی می شود پرستار جهت انجام دادن تنقیه در خانه تهران ، در زمان مقرر و تعیین شده حاضر شود.

علاوه بر این خدمات ، تست خواب در خانه نیز انجام می شود.

ساکنان مناطق غرب تهران که می توانند از خدمات انما در منزل غرب تهران با بهترین تجهیزات و افراد مجرب بهره ببرند شامل:

+) شهران ، چیتگر ، تهرانسر و دهکده المپیک 

شهران از جمله مناطقی است که خدمات انما در منزل غرب تهران را با کیفیت بالا دریافت می کند. ساکنان چیتگر می توانند انما در خانه غرب تهران را بدون دغدغه دریافت کنند. پرستاران آموزش دیده ما آماده ارائه خدمات تنقیه در خانه غرب تهران هستند. از جمله مناطق دریافت کننده تنقیه خانگی در غرب تهران به صورت شبانه روزی ، تهرانسر می باشد. انما در خانه شبانه روزی غرب تهران در دهکده المپیک نیز با بهترین پرستاران ارائه می گردد.

+) گیشا ، طرشت ، کن ، باغ فردوس و شهر زیبا

نحوه و روش انجام دادن انما در منزل غرب تهران برای ساکنین گیشا با بهترین پرستاران و تخصصی خواهد بود. از دیگر مناطق غرب تهران که خدمات انما در خانه تهران شبانه روزی را دریافت می کند ، طرشت می باشد. ساکنین محترم کن می توانند تنقیه در منزل غرب تهران شبانه روزی را با موسسه ما تجربه کنند. پرستاران ماهر ما می توانند برای انجام تنقیه در خانه شبانه روزی غرب تهران به منطقه باغ فردوس اعزام شوند. تنقیه خانگی غرب تهران در شهر زیبا و سایر مناطق غرب تهران ارائه می شود.

+) ونک ، پونک ، کوهک  ، مرزداران و ایوانک 

اهالی محترم پونک برای دریافت تنقیه در منزل غرب تهران مشکلی نخواهند داشت. بیمارانی از قبیل کودکان فلج مغزی ، افراد کم توان ، معلول ، مریض های بستری در منزل ، سالمندان ، بازنشستگان کم تحرک ، نوزادان و خانواده های آنها که ساکن در غرب تهران از جمله : ونک ، کوهک ، ایوانک و مرزداران  هستند نیز به خدمات درمانی در خانه مانند انما در منزل یا تنقیه خانگی یا حتی شیاف گذاری دسترسی 24 ساعته و شبانه روزی خواهند داشت.

انما در منزل جنت آباد و ستارخان

در انتخاب موسساتی که خدمات انما در منزل تهران را در غرب پایتخت ارائه می دهند سطح اطلاعات ، فرهنگ، عقاید، بهداشت روانی، سلامت جسمانی متقاضیان بسیار حائز اهمیت است. ساکنان جنت آباد و ستارخان از نظر دارا بودن این صفات هنگام انجام تنقیه در منزل تهران، در سطح بالایی قرار دارند و با اطمینان خاطر انجام انما یا تنقیه در خانه تهران را به پرستاران موسسه کیان می سپارند. طریقه انجام تنقیه خانگی تهران با بهترین ابزار ، تجهیزات و داروهای تجویزی است. قدمت مناطق ستارخان و جنت آباد در تجربه اندوزی ساکنان این مناطق موثر بوده است. همین تجربه باعث اعتماد آنان به این مرکز در دریافت خدمات درمانی در منزل جنت آباد و ستارخان بوده است.

  پانسمان زخم در منزل از دیگر خدمات پرستاری است که توسط موسسه کیان به متقاضیان ارائه می شود.

انما در منزل صادقیه و اکباتان

اکباتان و صادقیه از جمله مناطقی هستند که می توانند مقصد پرستاران موسسه کیان جهت ارائه خدمات تنقیه یا انما در منزل غرب تهران باشند. ساکنان این مناطق با نظر گرفتن آسایش بیمار ، کاهش استرس ، سرعت خدمات دهی ، توان علمی_مهارتی پرسنل اعزامی و… می توانند به موسسه کیان اعتماد کرده و درمان بیماری خود را از کارکنان این مرکز بخواهند. مطالعه پیش از انجام دادن انما یا تنقیه در خانه تهران  ، آگاهی های شما را درباره این موضوع افزایش می دهد. افزایش آگاهی با کاهش استرس همراه است. هر چه استرس بیمار هنگام انجام تنقیه خانگی در غرب تهران کنترل شده تر باشد؛ احتمال موفقیت آمیز بودن آن بیشتر است.

 از دیگر خدمات موسسه کیان اعزام آمبولانس خصوصی به محل مورد نظر شما می باشد.

انما در منزل شرق تهران

پرسنل موسسه کیان آماده ارائه خدمات انما در منزل شرق تهران به اهالی ساکن آن می باشد در نظر داشته باشید که این خدمات شبانه روزی است. اگر خواستار بهترین ارائه دهنده خدمات پزشکی_ پرستاری در زمینه تنقیه در منزل شرق تهران هستید؛ پیشنهاد ما به شما ، بررسی سابقه پرسنل و انتخاب از بین پرسابقه ترین آنهاست. اگر علاوه بر احتیاج به انما یا تنقیه در خانه تهران ، همزمان به خدمات اکو قلب در منزل نیاز داشتید آن را از مرکز ما بخواهید. 

خدمات انما در منزل شرق تهران در مناطق زیر ارائه می شود:

+) دلاوران ، فرجام ، افسریه و نبرد

انما در منزل شرق تهران شبانه روزی در دلاوران با بهترین پرستاران ارائه می شود. فرجام از جمله مناطقی است که پرستاران باتجربه و ماهر کیان برای انجام انما در خانه شرق تهران اعزام می شوند. تنقیه در منزل شرق تهران شبانه روزی در  افسریه با پرستاران شاغل بیمارستانی ارائه می گردد.  موسسه شبانه روزی کیان برای اهالی نبرد خدمات انما در منزل شبانه روزی شرق تهران  را با بهترین کیفیت در نظر گرفته است.

+) محلاتی ، بلوار ابوذر ، مولوی ، مشیریه ، حکیمیه ، شمیران نو و تهران نو

از جمله مناطقی که خدمات تنقیه در منزل شرق تهران شبانه روزی را دریافت می کند محلاتی است. تنقیه خانگی شرق تهران به صورت شبانه روزی در بلوار ابوذر ارائه می شود. پرستاران آموزش دیده کیان آماده اعزام به مولوی برای ارائه خدمات انما در خانه شرق تهران شبانه روزی هستند. ساکنان مشیریه می توانند انما در منزل تهران را با ما تجربه کنند. مرکز شبانه روزی کیان خدمات تنقیه در خانه شبانه روزی شرق تهران را در شمیران نو و تهران نو ارائه می دهد. افراد ساکن حکیمیه می توانند تنقیه در خانه شرق تهران شبانه روزی را ار موسسه کیان بخواهند.

+) استخر ، نارمک ، سرسبز ، علم و صنعت 

تنقیه در منزل تهران برای اهالی منطقه استخر در اسرع وقت و به صورت شبانه روزی در دسترس است. پرستاران ماهر و متعهد کیان آماده اعزام به نارمک جهت ارائه خدمات انما در خانه شرق تهران شبانه روزی هستند. سرسبز می تواند مقصد بهترین پرستاران موسسه کیان برای انجام انما در منزل شبانه روزی شرق تهران باشد. علم و صنعت یکی از مناطق هدف موسسه کیان جهت انجام تنقیه در خانه شرق تهران می باشد.

+) سراج ، مجیدیه ، هنگام و شهید کلاهدوز   

تنقیه در منزل شبانه روزی در شرق تهران برای اهالی سراج با بهترین پرستاران انجام می شود. مرکز کیان انما در منزل شرق تهران را برای ساکنین مجیدیه در اسرع وقت انجام می دهد. آموزش انجام انما در خانه تهران در منطقه هنگام نیز صورت می گیرد. اهالی منطقه شهید کلاهدوز و سایر مناطق شرق تهران در صورت تمایل می توانند خدمات تنقیه خانگی یا انما در منزل شرق تهران را با بهترین پرستاران شاغل در بیمارستان های مطرح تهران و با بروزترین تجهیزات و روش ها از طریق موسسه کیان دریافت کنند.

انما در منزل تهرانپارس و پیروزی

بهترین امکانات و خدماتی که در زمینه انما در منزل تهران وجود دارد می تواند در اختیار ساکنان تهرانپارس ( فلکه اول ، دوم و سوم ) و پیروزی قرار گیرد به شرط اینکه اولویت هایی مانند: قانون مداری، سواد علمی بالای پرستاران، سوابق کار پرستار ارسالی، تجهیزات همراه، توان تامین داروهای باکیفیت در نظر متقاضیان مهم باشد. اگر علاوه بر خدمات تنقیه در منزل تهران به خدمات دیگری همچون تزریق سرم در منزل نیاز داشتید این خدمات از طریق موسسه ما به صورت شبانه روزی در دسترس شما می باشد. از مزیت های تنقیه یا انما در خانه تهرانپارس و پیروزی : شبانه روزی بودن ، همراهی خانواده و روحیه دهی آنان است. برای دریافت خدمات تنقیه خانگی تهران کافیست با خطوط ارتباطی ما تماس حاصل بفرمایید.

تنقیه در منزل تهران |موسسه شبانه روزی کیان

انما در منزل جنوب تهران

 بهترین پرستاران با سابقه را برای انجام تنقیه در منزل جنوب تهران در موسسه شبانه روزی کیان می یابید. از مزایای انجام انما یا تنقیه در خانه تهران می توان به : کاش صرف زمان در صف های مراکز بهداشتی ، دور ماندن از ترافیک های سنگین ، شبانه روزی بودن ، همراهی عزیزان در کنار بیمار ، نظارت شما بر درمان و… اشاره کرد. خدمات نوار قلب در منزل نیز همانند خدمات انما در منزل برای ساکنان جنوب تهران ارائه می شود. 

مناطق جنوب تهران که تنقیه خانگی را دریافت می کنند شامل :

+) یافت آباد ، شمشیری ، شاد آباد ، شهرک ولیعصر

اگر در یافت آباد زندگی می کنید و نیازمند تنقیه در منزل جنوب تهران هستید موسسه ما بهترین کیفیت در زمینه انما  را به شما ارائه می دهد. مردم ساکن شمشیری در صورت تمایل و نیاز می توانند در سریعترین زمان ممکن تنقیه در خانه جنوب تهران را با بالاترین کیفیت دریافت کنند. شادآباد یکی از مناطق دریافت کننده تنقیه خانگی جنوب تهران می باشد. پرستاران آموزش دیده و فارق التحصیل دانشگاهی با سابقه حضور در بیمارستان های مطرح پایتخت آماده ارائه خدمات انما در منزل یا خانه در شهرک ولیعصر هستند.

+) شهرک صاحب الزمان ، شهرک مسلمین ، قرچک  و ورامین 

 خدمات تنقیه در منزل تهران برای ساکنین شهرک صاحب الزمان در اسرع وقت قابل دریافت می باشد. شهرک مسلمین یکی از مناطق با فرهنگ و دریافت کننده خدمات تنفیه در خانه جنوب تهران با پرستاران مجرب است. اهالی محترم قرچک می توانند با تماس با موسسه شبانه روزی کیان در سریعترین زمان ممکن خدمات تنقیه در منزل تهران یا انما در خانه جنوب تهران را دریافت کنند. خدمات تنقیه در منزل جنوب تهران در ورامین با پرستاران متعهد و مجرب قابل دریافت است.

+) شوش ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، امامزاده حسن 

شوش یکی از مناطقی است که می تواند در اسرع وقت خدمات تنقیه در منزل جنوب تهران را دریافت کند. ساکنان نازی آباد دیگر نگران دریافت خدمات تنقیه در منزل جنوب تهران نباشند موسسه ما به صورت شبانه روزی خدمات انما در منزل جنوب تهران را برای آنان در نظرگرفته است. بهتر است اهالی یاخچی آباد خدمات تنقیه در خانه یا منزل را از طریق موسسه شبانه روزی کیان با پرستاران مجرب دنبال کنند. از جمله مناطق پذیرنده پرستاران متعهد و ماهر ما برای انجام تنقیه در منزل جنوب تهران یا انما در منزل تهران  محله امام زاده حسن می باشد.

انما در منزل شهریار و اسلامشهر

اگر ساکن شهریار و اسلامشهر هستید و نیاز به خدمات انما در منزل تهران دارید می توانید در طول شبانه روز با موسسه کیان که گسترده ترین خدمات پزشکی و پرستاری را در اختیار دارد تماس بگیرید. ساکنان این مناطق به خوبی از اهمیت انجام صحیح انما در خانه تهران توسط پرسنل آموزش دیده و تحصیل کرده باخبرند بدین منظور برای دریافت خدمات تنقیه در منزل تهران با موسسات معتبری همچون کیان اعتماد می کنند. بهترین پرستاران که مشکل کمبود وقت ندارن از طریق خدمات آنلاین در خدمت شما هموطنان جهت انجام تنقیه در خانه تهران قرار می گیرد. علاوه بر انجام انما در منزل شبانه روزی خدمات پزشکی همچون گواهی فوت در خانه توسط موسسه کیان انجام می گیرد. 

انما در منزل شبانه روزی موسسه کیان

تیم پرستاری موسسه کیان دارای تجربیات و مهارت های بسیاری است که مراقبت های صحیح و ایمن از بیمار را در منزل به ویژه در امر انما در منزل شبانه روزی تهران ، از طریق نظارت مستمر و دقیق بر وضعیت سلامتی بیمار انجام می دهد و این بار را از دوش خانواده و بستگان بیمار برمی دارد.

همچنین تیم پزشکی این موسسه از نظر روانی از بیمار پشتیبانی می کند؛ زیرا مراقبت از بیماران در خانه هایشان در مجاورت خانواده آن ها باعث افزایش احساس امنیت و اطمینان آن ها و کاهش بار اقتصادی بر بیماران و خانواده های آن ها با صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. دیگر خدمات این تیم شامل این موارد است: انتقال از بیمارستان به بیمارستان یا مرکز درمانی، کاهش مدت اقامت بیمار در بیمارستان و تکمیل برنامه درمانی در خانه برای جلوگیری از عفونت که ممکن است بیمار را در دوره های طولانی تحت تأثیر قرار دهد.

این تیم به کاهش مراجعه بیماران به بیمارستان ها برای دریافت خدمات پزشکی مانند انما که می تواند در خانه بیمار تحت نام خدمات انما در منزل انجام شود، کمک می کند. دیگر فعالیت های درمانی که موسسه شبانه روزی  کیان در منزل ارائه می دهد شامل :

 1. دادن به موقع داروها به بیمار طبق دستور پزشک
 2. گرفتن نمونه ها و علائم حیاتی و انجام آزمایشات لازم در خانه یا محل کار
 3. انما یا تنقیه در منزل
 4. انجام تزریق داخل وریدی و عضلانی
 5. خدمات مراقبت از خانه برای سالمندان
 6. نصب و برداشتن کاتتر در موارد ضروری
 7. ارائه مراقبت های لازم به مبتلایان بیماریهای مزمن
 8. انجام تمریناتی را برای تحریک گردش خون
 9. مراقبت از زخم، به ویژه برای بیماران دیابتی
 10. کمک به بیماران برای حرکت و ورزش منظم
 11. اطمینان از تغذیه بیمار در زمان مقرر و در صورت وجود نیاز ایمنی لوله تغذیه
 12. توجه به بهداشت شخصی بیمار از جمله استحمام، تمیز کردن لباس و کوتاه کردن ناخن ها

حضور پزشکان و کادر پرستاری خانگی در کنار فیزیوتراپیست ها و متخصصین کاردرمانی با تجربه و نیز شایستگی در ارائه خدمات پزشکی یکپارچه، یک عامل حیاتی و تأثیرگذار در روند درمان است. مراقبت های بهداشتی با کیفیت در خانه، حفظ حریم خصوصی بیماران و داشتن زندگی عادی در محیطی آشنا ضمن حفظ آسایش روانی بیمار، موجب آرامش خانواده و عزیزانشان می شود.

خدمات موسسه کیان در منزل، با استفاده از آخرین فن آوری ها و روش های درمانی و ارائه خدمات مناسب مراقبت در منزل برای بیماران، اعم از پزشکی یا روانی برای بیماران ، سالمندان ، زنان ، کودکان و زنان باردار ، با بالاترین استانداردهای کیفیت، ارائه می شود. همه امور مراقبت از بیمار زیر نظر پزشک متخصص که بر اساس نوع بیماری فرد برنامه درمانی مناسب را تعیین می کند، انجام می شود. 

آیا نیازی به تهیه وسایل انما در منزل هست ؟

اگر قصد استفاده از خدمات انمادر منزل کیان را دارید باید بدانید بجز ارائه اطلاعات بیمار از قبیل : سن ، جنسیت ، وزن ، نوع بیماری ، حساسیت دارویی ، داروهای مصرفی ، توان حرکتی ، وضعیت بارداری یا شیردهی در زنان ؛ دیگر نیازی به تهیه لوازم و وسایل انما ندارید.

تنقیه برای برقراری رابطه جنسی خوبه یا نه؟

تنقیه قبل از برقراری رابطه جنسی به عنوان یک موضوع حساس طبیعی است و می تواند به کمک بهداشت جنسی کمک شایانی کند. توصیه می شود که هر دو نفر قبل از برقراری رابطه جنسی اقدام به تمیز شدن از خود کنند تا از بروز عفونت های پوستی و جنسی جلوگیری شود.همچنین، توجه به بهداشت فردی و خوردن مواد غذایی سالم و با کیفیت نیز می تواند به بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک کند. با این حال، تنها انجام تنقیه در منزل نمی تواند به تنهایی کیفیت رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار دهد و بسیاری از عوامل دیگر نیز در این زمینه تاثیرگذارند.

مزایای انجام تنقیه در منزل

حفاظت از آلاینده ها

انجام تنقیه در منزل به صورت شبانه روزی در تهران و کرج ، شما را از آلودگی هوا ، آلاینده های صوتی و عفونت های بیمارستانی مصون میدارد.

ذخیره نیرو و روحیه

انجام دادن انما در خانه شبانه روزی ، موجب کاهش تردد و خستگی ، حفظ روحیه در اثر ندیدن بیماران بدحال و درمان در محیط امن می شود.

توجه و تمرکز بیشتر

ذهن پرستار درگیر انجام کارهای چندین بیمار به طور همزمان نیست در نتیجه تمرکز در انجام تنقیه در منزل تهران بالا خواهد بود.

خدمات همزمان

وقتی پرستار بتواند در خانه حضور یابد چرا متخصص یا تجهیزات عکسبرداری نتوانند؟ امروزه کلیه اقدامات درمانی در خانه انجام می شوند.

توصیه مرکز کیان به شما عزیزان : در صورت داشتن یبوست ، پیشنهاد میکنیم به شما از روش‌های طبیعی مانند مصرف آب بیشتر ، تغذیه با فیبر بالا و ورزش منظم استفاده کنید . همچنین در موارد شدیدتر ، ممکن است لازم باشد داروهای مسهل مصرف شود و یا اگر جوابی نگرفتید پیشنهاد مکنیم در سریع ترین زمان از روش تنقیه و انما در منزل استفاده کنید.

درصورت انجام تنقیه یا انما در منزل با مرکز کیان در تماس باشید.

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

یک پاسخ

 1. خیلی ممنون بابت خدماتتون و پرستارتون خانم دلبری که اینقدر خوب انما رو انجام داد که بیمار ما راحت شدن بعدش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.