ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریق پیروکسیکام در منزل

اگر نگران این هستید که شخصی مطمئن را برای تزریق داروی خود انتخاب کنید آن را از موسسه معتبر کیان بخواهید. این موسسه از دغدغه های شما باخبر است و هنگام جذب و گزینش پرسنل تمام موازین قانونی، مدارک تحصیلی، ضمانت نامه های معتبر و علمی را اخذ می نماید و از بین پرستاران، بهترین آن ها را در زمینه هایی مثل مهارت در انواع تزریق، توانایی برقراری ارتباط بین بیمار و متخصص، اخلاق مداری، تسلط بر کنترل اوضاع در شرایط بحرانی انتخاب می کند. این خدمات در طول شبانه روز و تمام نقاط تهران در دسترس شماست.

تزریق پیروکسیکام در منزل

وظایف پرستار جهت تزریق پیروکسیکام

تکمیل اطلاعات

کارشناس ابتدا اطلاعات ارائه شده به موسسه را مطالعه کرده سپس اطلاعات تکمیلی از قبیل: داروهای استفاده شده توسط بیمار، وضعیت جسمانی (درد های معده، در بانوان بارداری) و.. را جویا می شود.

چکاپ

از جمله اقداماتی که کارشناس ارسالی به منزل باید به صورت مداوم پیگیری کند؛ چک کردن علائم حیاتی و بالینی قبل از تزریق ، درحین تزریق و بعد از تزریق می باشد. تا از بروز شرایط تهدیدکننده زندگی پیشگیری شود.

تزریق دارو

با توجه به موازین و دستورالعمل های ارائه شده توسط who کارشناس ارسالی سعی می کند محیط، ابزار و تجهیزات تزریق، پوزیشن مناسب جهت تزریق عضلانی را آماده کند وسپس تزریق را انجام دهد.

مدیریت محیط

پرستار با در نظر گرفتن جنبه های عاطفی و اجتماعی، تزریق آمپول پیروکسیکام را به صورت VIP انجام می دهد. او در حین تزریق، مراقب روحیه بیمار و برخورد همراهانش است که استرس زا نباشد.

تزریق پیروکسیکام در منزل

تعرفه قیمت تزریق آمپول پیروکسیکام در منزل

تعرفه قیمت تزریق آمپول پیروکسیکام بر اساس ابلاغیه وزارت بهداشت می باشدکه به صورت شفاف، مشخص، منصفانه ومتناسب با درخواست شما خواهد بود. اگر پرسش یا نظری درباره ی چگونگی دریافت خدمات یا قیمت آن ها دارید با خطوط ارتباطی درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید کارشناسان مربوطه پذیرای نظرات وپرسش های شما هستند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

درباره موسسه کیان

اگر خواهان دریافت اینترنتی خدمات پزشکی و پرستاری هستید. در انتخاب بین موسسات و خدماتی که افراد به صورت فردی ارائه می دهند؛ این دو نکته مهم را در نظر داشته باشید:

1. امکان گزینش بهترین ها هنگام جذب توسط موسسات وجود دارد. مدارک تحصیلی و تایید وزارت بهداشت توسط موسسه از پرسنل اخذ می گردد.

2. کار گروهی همیشه بهتر پاسخ می دهد. جمع شدن کادر درمان حول یک موسسه امکان تبادل نظر، ارائه روش های نوین درمان و بهبود عملکرد پرسنل را فراهم می کند.

 برای انتخاب از بین خود موسسات نیز می توانید از روش های زیر کمک بگیرید:

1. معمولا موسسه معتبر از نظر علمی در صدر سایت های گوگل قرار دارد.

2. نظرات دریافت کنندگان خدمات در داخل سایت ها راهنمای خوبی هستند.

3. موسسه دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد.

موسسه شبانه روزی کیان با در نظر گرفتن همه ی این ویژگی ها اقدام به ارائه خدمات تزریق آمپول پیروکسیکام در منزل نموده است. این خدمات، توسط بهترین ، مجربترین، متعهدترین عوامل کار درمان صورت می گیرد. 

 

بازدیدها: 37

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته