موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

غرب تهران
شمال و شرق تهران
جهت اعزام زیر 45 دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق تهران
موسسه کیان

صدور گواهی فوت در منزل بصورت شبانه روزی | موسسه کیان

صدور گواهی فوت در منزل

صدور گواهی فوت در منزل تهران

صدور گواهی فوت نیز مانند صدور گواهی تولد، یکی از ملزومات است که پس از مرگ هر فردی باید اخذ شود. مرگ افراد به علت های مختلفی ممکن است اتفاق بیوفتد، مانند بیماری های مزمن، تصادف، مرگ ناگهانی ناشی از ایست قلبی و … .

افراد بیماری که در بیمارستان یا کلینیک ها فوت می کنند، گواهی فوت آنان توسط پزشک در بیمارستان صادر می شود؛ اما در برخی از اوقات افراد در منزل فوت می کنند که در این شرایط نیاز به صدور گواهی فوت در منزل است که نیاز است توسط پزشک در منزل صورت گیرد. پزشکی که گواهی فوت در خانه را صادر می کند، باید تایید شده باشد. گواهی فوت توسط هر کسی صادر نمی‌شود. در زمان درخواست صدور گواهی فوت ، حتما به این نکته توجه داشته باشید.

اگر شما هم در مورد صدور گواهی فوت در منزل سوال دارید، در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات جامع و دقیقی در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

 

گواهی فوت در خانه _ تماس با ما

صدور گواهی فوت در منزل

صدور گواهی فوت در منزل عموما توسط پزشک شبانه روزی صورت می گیرد؛ مزیتی که صدور گواهی فوت در خانه دارد این است که گاهی اوقات شاهد این موضوع هستیم که افراد سالمند یا حتی افراد سالم در منزل فوت می کنند و نیاز به تایید پزشک مورد تایید نظام پزشکی وجود دارد.

پزشک مورد تایید برای صدور گواهی فوت در منزل به معاینه فرد فوت شده می پردازد و در صورتی که مشکل قانونی و قضایی وجود نداشته باشد، گواهی فوت در خانه صادر می شود؛ اما در صورتی که پزشک صدور گواهی فوت در منزل را صلاح نداند، گواهی فوت باید توسط پزشک قانونی و طی فرایند های قضایی صورت گیرد.

زمانی که پزشک برای صدور گواهی فوت اقدام می کند، علت فوت، سوابق بیماری، سن و … را در نظر می گیرد و بررسی می کند؛ چرا که مسئولیت قانونی برای صادر کننده گواهی فوت در منزل وجود دارد.

شاید این سوال برایتان وجود داشته باشد که مراحل صدور گواهی فوت در منزل چیست؟ پاسخ این موضوع را در زیر می دهیم.

صدور گواهی فوت در منزل

 

مراحل صدور گواهی فوت در منزل

اگر فرد متوفی، در منزل خودش فوت کرده باشد، پزشک دارای صلاحیت اقدام به بررسی کامل و معاینه فرد فوت شده می کند. در صورتی که احتمال قتل یا دیگر موارد وجود نداشته باشد، صدور گواهی فوت در منزل انجام می شود.

شرایطی که پزشک می تواند برای فرد متوفی گواهی فوت در منزل صادر نماید:

 • در صورتی که پزشک از قبل، فرد متوفی را تحت درمان داشته و از بیماری او آگاه بوده باشد، گواهی فوت در خانه صادر می شود.
 • اگر پزشک فرد متوفی را نمی شناسد با بررسی مدارک و شرایط متوفی بتواند علت مرگ را غیر مشکوک تشخیص دهد.
 • مرگ متوفی باید طبیعی و بدون دخالت هیچ گونه عامل خارجی اتفاق افتاده باشد، در این صورت گواهی فوت در خانه صادر خواهد شد.
 • جسد شخص متوفی از نظر دررفتگی، اصابت گلوله یا چاقو، شکستگی، خفگی ، تروما و…. مورد معاینه ی کامل پزشک قرار گیرد. بدون معاینه صدور گواهی فوت در منزل امکان ندارد.
 • علت فوت باید برای پزشک کاملا مشخص و در ارتباط با بیماری فرد متوفی باشد، موجب می شود که گواهی فوت در خانه صادر شود.
 • جسد متوفی با مدارک همخوانی داشته وبرای پزشک هویت شخص متوفی، احراز شود.
 • برای صدور گواهی فوت در منزل به حالات افراد خانواده فرد متوفی دقت کرده و شاهد نارضایتی در آنان نباشد.

در صورتی که در هر مرحله از کفن و دفن یا معاینات، شواهدی وجود داشته باشد که مرگ طبیعی را زیر سوال ببرد، جنازه متوفی به پزشکی قانونی ارجاع داده می شود. اگر فرد بیماری را در منزل دارید می توانید قبل از اینکه کار به صدور گواهی فوت در خانه بکشد از خدمات ویزیت پزشک در منزل کیان استفاده کنید. زیرا بهترین متخصصان و حاذق ترین آن ها در این مرکز گرد هم آمده اند.

 

گواهی فوت _تماس با ما

تعرفه صدور گواهی فوت در منزل

تعرفه صدور گواهی فوت در منزل بسته به فاصله منزل فرد فوت شده با پزشک، متفاوت خواهد بود و نمی‌توان به صورت دقیق نرخی را مشخص کرد. هزینه صدور گواهی فوت در منزل بر اساس ابلاغیه وزرات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ایران مشخص شده است. نرخ و قیمت گواهی فوت به صورت کاملا شفاف ، مشخص و منصفانه اعلام می شود.

هدف ما جلب رضایت شما از نوع خدماتی ارائه شده از قبیل صدور گواهی فوت در منزل است. در صورت داشتن هر گونه پرسش با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید. همچنین می توانید از راهنمایی یا مشاوره کارشناسان این مرکز در خصوص اینکه گواهی فوت را از کجا باید گرفت ، استفاده کنید.

صادر نشدن گواهی فوت در منزل در چه مواقعی است؟

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، پزشک زمانی که برای صدور گواهی فوت در منزل، فرد فوت شده را معاینه می کند، در صورتی که مشکل و مورد قضایی وجود نداشته باشد، گواهی فوت صادر می کند؛ در غیر این صورت، نیاز به معاینه پزشک قانونی خواهد بود.

موارد زیر باعث صادر نشدن گواهی فوت در منزل است:

 • اگر مرگ به دنبال اقدام به قتل اتفاق بیافتد، گواهی فود در خانه صادر نمی شود.
 • اگر مرگ در اثر خودکشی باشد؛ صدور گواهی فوت در خانه نخواهد بود.
 • هرگونه درگیری فیزیکی یا لفظی منجر به مرگ شود، باعث عدم صدور گواهی فوت در خانه می شود.
 • اگر حوادث ترافیکی به هر شکلی و با هر فاصله زمانی، منجر به مرگ شود، گواهی فوت در خانه صادر نمی شود.
 • هرگونه مسمومیت شیمیایی، دارویی، گازگرفتگی و… سبب مرگ شود.
 • اگر سوء مصرف مواد باعث مرگ شود (مواد مخدر، توهم‌زا، روان‌گردان و…) صدور گواهی فوت در خانه اتفاق نمی افتد.
 • اگر برق‌گرفتگی، غرق‌شدگی سبب فوت شود، امکان صدور گواهی فوت در خانه وجود ندارد.
 • برای افرادی که دچار سقوط از بلندی، گرما زدگی، سرمازدگی شوند گواهی فوت در خانه صادر نمی شود.
 • فوت در محل کار (حوادث شغلی، مواد شیمیایی و آلاینده در محل کار و…)خدمات صدور گواهی فوت در منزل ممکن نیست.
 • اگر فرد در بازداشتگاه یا زندان فوت شود. طبیعتا گواهی فوت در منزل صادر نخواهد شد.
 • فرد در یکی از اقامت‌گاه های جمعی مانند خوابگاه، پادگان، پرورشگاه، آسایشگاه، اردوگاه و …فوت کند نیازی به گواهی فوت در منزل نیست.
 • اگر فرد به علت اقدامات تشخیصی و درمانی فوت شود، صدور گواهی فوت در خانه امکانپذیر نیست.
 • اگر فرد در زمان بارداری، زایمان، پس از زایمان یا در زمان سقط جنین، به علت اقدامات تشخیصی و درمانی فوت کند.
 • فرد در زمان ورزش کردن فوت کند. صدور گواهی فوت از طریق خدمات گواهی فوت در منزل ممکن نیست.
 • اگر فرد به صورت ناگهانی و بدون علت فوت کند، صدور گواهی فوت در خانه صورت نمی گیرد.
 • هر فوتی که پزشک احتمال به شکایت از کسی در آن وجود داشته باشد.
 • اگر مرگ مشکوک و با دلیل ناشناخته باشد. گواهی فوت در خانه صادر نمی شود.
 • برای فوت افراد ناشناس و بی‌هویت ، گواهی فوت در خانه صادر نخواهد شد.
 • هر فوتی که پزشک احتمال جنایت در آن تشخیص دهد.
 • در فوت افراد ناشی از حوادث مترقبه، گواهی فوت در منزل صادر نمی شود.

در مواردی که گفتیم صادر نشدن گواهی فوت در منزل طبیعی است.

صدور گواهی فوت

چه مدارکی جهت صدور گواهی فوت درمنزل نیاز است؟

 • کارت ملی (در صورت صدور کارت) و شناسنامه متوفی:

این مدارک مهم ترین مدارک محسوب می شوند اما در مواقعی که شناسنامه فرد متوفی بنا به هر دلیلی در دسترس نیست یا کارت ملی صادر نشده است از سایر مدارک شناسایی هویتی استفاده می شود (ثبث دقیق اطلاعات فردی و هویتی از روی این مدارک بر روی فرم گواهی فوت انجام می گیرد و برای تطابق فرد با مدارک جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات قانونی و حقوقی در آینده الزامی است.)

 • وجود بستگان درجه یک متوفی حین صدور گواهی فوت :

رضایت بستگان درجه یک برای صدور گواهی فوت در منزل ، ملاک انجام مراحل بعد قرار می گیرد.

 • گواهی پزشک :

این گواهی بر اساس سوابق پزشکی متوفی، داروها، علائم و آثار بدن متوفی و…… صادر می شود. کدپستی در برگه صدور گواهی فوت در منزل لحاظ می شود.

همانگونه که ولادت اشخاص در سازمان ثبت احوال باید ثبت گردد، وفات افراد نیز در این سازمان ثبت می شود. جهت انجام مراحل قانونی انتقال ارث و….. از متوفی به وراث، داشتن برگه ثبت وفات که توسط سازمان ثبت احوال صادر می گردد الزامی است.

در مناطق صعب العبور که امکان دسترسی پزشک به متوفی و صدور گواهی فوت در منزل یا دسترسی به بیمارستان وجود ندارد، تایید مسئولین گورستان یا معرفی و حضور دو نفر گواه با ارائه مدرک شناسایی در اداره ثبت احوال محل وقوع یا محل سکونت فرد متوفی ،صدور گواهی فوت انجام می گیرد.

 

تماس با ما

قانون کشور درباره فوت ایرانیان و گواهی فوت

بر طبق ماده 22 قانون ثبت احوال کشور،وفات کلیه اتباع ایرانی ، چه مقیم داخل کشور باشند چه در خارج از ایران سکونت داشته باشند توسط سازمان ثبت احوال باید ثبت گردد.

در داخل کشور بستگان درجه یک، افرادی که در زمان و مکان فوت حضور داشته اند، گروه های امدادی (هلال احمر-اورژانس )، مقامات قضایی و نظامی ، متصدی گورستان ، ماموران انتظامی محل یا صاحب مکانی که فرد در آن مکان فوت کرده با احراز هویت خود، می توانند نسبت به اعلام وفات و اخذ گواهی فوت اقدام نمایند.

در خارج از کشور، کنسولگری های ایران مسئول گزارش فوت ایرانیان مقیم آن کشور به سازمان ثبت احوال ایران برای ثبت وفات توسط این سازمان هستند.

روند ثبت وفات در ثبت احوال

برای ثبت وفات در سازمان ثبت احوال، شناسنامه فرد متوفی (جهت ابطال ) و برگه صدور گواهی فوت در منزل یا بیمارستان که  توسط پزشک تایید شده به این سازمان ارائه می گردد. در صورت صحت و اصالت مدارک، سند فوت صادر می گردد و شناسنامه ابطال می شود و در نهایت گواهی فوت یا خلاصه رونوشت وفات توسط ثبت احوال صادر می گردد.

تمامی مراحل ثبت فوت فرد، توسط اداره ثبت احوال انجام می شود.

ساکنان کرج نیز می توانند علاوه بر صدور گواهی فوت در منزل ، تزریقات در منزل کرج را دریافت کنند.

مدارک لازم برای گواهی فوت المثنی 

در صورتی که گواهی فوت ، مفقود شده باشد یا بنا به هر دلیلی به دنبال مدارک لازم برای گواهی فوت المثنی و مجدد هستید. کافی است به سازمان ثبت احوال مراجعه کرده مدارک شناسایی متوفی اعم از شناسنامه یا کارت ملی را تحویل دهید و درخواست گواهی فوت المثنی را مطرح کنید.

نحوه گرفتن برگه و نمونه گواهی فوت

چگونه می توان گواهی فوت گرفت؟ نحوه گرفتن برگه فوت یا نمونه گواهی بدین شرح است : هنگامی که شما با احتمال مرگ عزیزانتان مواجه هستید. نیاز به تاییدیه پزشک مبنی بر مرگ بدون شبه ، تحت عنوان گواهی فوت دارید. ارائه برگه گواهی فوت به ثبت احوال برای دریافت سند وفات و انجام امور انحصار وراثت الزامی است. لذا مدارک متوفی مثل شناسنامه یا کارت ملی را آماده کرده با موسسه شبانه روزی کیان تماس بگیرید در اسرع وقت, پزشک برای معاینه متوفی و صدور گواهی فوت در محل حاضر خواهد شد. می توانید نمونه گواهی فوت را چک کنید تا جعلی نباشد. اما اطمینان داشته باشید که قانون مدارترین و متعهدترین موسسه را انتخاب کرده اید. در صورت نارضایتی و بروز مشکل حتما کارشناسان را در جریان قرار دهید تا اقداماتی متناسب بامشکل ایجاد شده صورت گیرد.

گواهی فوت شبانه روزی

 

صدور گواهی فوت در منزل تهران

از آن‌ جایی که شهر تهران بسیار بزرگ است، برای صدور گواهی فوت در منزل تهران باید افراد به این نکته توجه داشته باشند که ممکن است یک پزشک از هر مسیری برای دادن گواهی فوت در منزل نیاید؛ پس در زمان درخواست صدور گواهی فوت در منزل، باید به آدرس منزل و مسیر پزشک، توجه داشته باشید.

مناطقی از تهران که صدور گواهی فوت در خانه تهران برای آن ها در دسترس است شامل :

گواهی فوت در شهر تهران در اسرع وقت صادر می شود. شمشک از جمله مناطقی است که برای دریافت خدمات گواهی فوت در منزل تهران و صدور آن مشکلی نخواهند داشت. موسسه شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات گواهی فوت در خانه تهران به عزیزان سوگوار در منطقه آبعلی می باشد. صدور گواهی فوت تهران در سریعترین زمان ممکن برای اهالی ساکن آبسرد در دسترس خواهد بود. فیروز کوه می تواند مقصد پزشکان مرکز شبانه روزی کیان برای صدور گواهی فوت در منزل تهران باشد. برای ساکنین منطقه شهر ری، موسسه کیان خدمات صدور گواهی فوت در خانه در اسرع وقت را در نظرگرفته است. صدور گواهی فوت نهران در دسترس ساکنان مناطق رودهن برای متوفیان این منطقه از طریق موسسه شبانه روزی کیان خواهد بود.

پزشکان مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات مربوط به گواهی فوت تهران به اهالی محترم بومهن هستند. پردیس از جمله مناطقی است که مرکز شبانه روزی کیان گواهی فوت در منزل تهران برای متوفیان این منطقه صادر می کند. ساکنان شهر پرند برای دریافت خدمات گواهی فوت در خانه تهران برای متوفیان خود نگران نباشند موسسه کیان در اسرع وقت پزشکان را اعزام خواهد کرد. صدور گواهی فوت در منزل تهران برای اهالی محترم صفا دشت در سریعترین زمان ممکن محقق خواهد شد. موسسه شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات صدور گواهی فوت در خانه تهران برای متوفیان منطقه نصیر شهر می باشد. قیام دشت می تواند مقصد پزشکان موسسه شبانه روزی کیان برای ارائه خدمات گواهی فوت تهران جهت متوفیان آن باشد.

گواهی فوت در منزل تهران برای متوفیان شهر پاکدشت در اسرع وقت توسط پزشکان موسسه ما صادر خواهد شد. پزشکان مجرب کیان آماده ارائه خدمات گواهی فوت در خانه تهران برای متوفیان منطقه قرچک به صورت شبانه روزی می باشند. موسسه شبانه روزی کیان صدور گواهی فوت در منزل تهران را برای متوفیان منطقه ورامین در اسرع وقت در نظر گرفته است. فشم می تواند مقصد پزشکان مجرب کیان برای ارائه خدمات صدور گواهی فوت در خانه تهران باشد. از جمله مناطقی که صدور گواهی فوت تهران برای متوفیان آن امکانپذیر شده است منطقه ملارد است. مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات گواهی فوت در منزل شبانه روزی تهران به متوفیان منطقه بهارستان می باشد.

گواهی فوت در خانه شبانه روزی تهران برای متوفیان محله پیشوا توسط موسسه کیان قابل دریافت است. اهالی رباط کریم برای دریافت گواهی فوت شبانه روزی در منزل تهران و کرج در اسرع وقت و توسط پزشکان مجرب مشکلی خواهند داشت. منطقه گلستان می تواند مقصد پزشکان برای ارائه خدمات گواهی فوت شبانه روزی در خانه تهران در اسرع وقت باشد. صدور شبانه روزی گواهی فوت در منزل تهران برای متوفیات منطقه صالحیه فراهم شده است. اهالی شهر کیلان نگران صدور شبانه روزی گواهی فوت در خانه تهران برای متوفیان خود نباشند. کهریزک می تواند مقصد پزشکان مجرب کیان برای صدور گواهی فوت در منزل تهران در اسرع وقت باشد. موسسه شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات صدور گواهی فوت در منزل تهران برای متوفیان شهر اندیشه می باشد.

تماس با ما

نمونه گواهی فوت _ گواهی فوت _ تفاوت با گواهی فوت جعلی

 

صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران

صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران برای افرادی صورت می گیرد که ساکن مناطق زیر باشند: زعفرانیه، ازگل، تجریش، فرشته، فرمانیه، کاشانک، قیطریه، سوهانک، جماران، آجودانیه، اوین، دارآباد، شهرک نفت، شهرک محلاتی، ولنجک، امام‌زاده قاسم، کامرانیه، باغ فردوس، نیاوران، الهیه و … می شود.

ساکنان زعفرانیه برای صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران در اسرع وقت توسط پزشکان مجرب برای متوفیان خود مشکلی نخواهند داشت. ازگل از جمله مناطقی است که صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران برای متوفیان آن در اسرع وقت فراهم شده است. صدور گواهی فوت در خانه شمال تهران برای متوفیان منطقه تجریش در اسرع وقت مهیا شده است. مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات صدور گواهی فوت در خانه شمال تهران در اسرع وقت با پزشکان مجرب در فرشته می باشد. اهالی سوگوار فرمانیه می توانند صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران را با موسسه شبانه روزی و 24 ساعته ما تجربه کنند. کاشانک می توانند مقصد پزشکان ماهر کیان برای صدور گواهی فوت در خانه شمال تهران در سریعترین زمان باشد.

صدور گواهی فوت درمنزل شمال تهران برای متوفیان منطقه قیطریه در کمترین زمان با پزشکان مجرب انجام می گردد. پزشکان مجرب کیان آماده ارائه خدمات صدور گواهی فوت درخانه شمال تهران برای متوفیان منطقه سوهانک در اسرع وقت می باشند. ساکنان محترم جماران برای دریافت خدمات گواهی فوت درمنزل شمال تهران در سریعترین زمان با پزشکان مجرب هیچ مشکلی نخواهند داشت. آجودانیه می توانند مقصد پزشکان مجرب کیان برای ارائه خدمات گواهی فوت درخانه شمال تهران در کمترین زمان به صورت 24 ساعته باشد. اوین از جمله مناطقی است که گواهی فوت شمال تهران برای متوفیان آن در اسرع وقت توسط پزشکان مرکز شبانه روزی کیان صادر خواهد شد. گواهی فوت در منزل شمال تهران برای متوفیان منطقه دارآباد در اسرع وقت با پزشکان مجرب قابل دریافت است.

پزشکان مجرب کیان آماده ارائه خدمات گواهی فوت در خانه شمال تهران برای متوفیان منطقه شهرک نفت در اسرع وقت به صورت شبانه روزی می باشند. مرکز شبانه روزی کیان برای کاهش آلام ساکنان منطقه ولنجک خدمات صدور گواهی فوت در خانه شمال تهران را در اسرع وقت با پزشکان مجرب ارائه می دهد. گواهی فوت در خانه برای متوفیان شهرک محلاتی در اسرع وقت توسط پزشکان مجرب مرکز شبانه روزی کیان صادر خواهد شد. کامرانیه می تواند مقصد پزشکان کیان برای صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران در اسرع وقت باشد. ساکنان سوگوار منطقه امام زاده قاسم نگران دریافت خدمات گواهی فوت در خانه نباشند.

مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات گواهی فوت در باغ فردوس در سریعترین زمان و بهترین پزشکان است. گواهی فوت در منزل تهران در دسترس ساکنان سوگوار منطقه نیاوران در اسرع وقت خواهد بود. پزشکان مرکز شبانه روزی کیان آماده اعزام به الهیه برای ارائه خدمات صدور گواهی فوت در منزل تهران می باشند.  اگر ساکن این مناطق هستید، می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران اقدام کنید. خدمات تزریقات در منزل نیز از دیگر سرویس هایی است که موسسه کیان به هموطنان بیمار ارائه می دهد.

گواهی فوت در خانه_ کیان مد

 

گواهی پزشکی فوت _ تماس با ما

 

صدور گواهی فوت در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

افرادی که در شهرک غرب حضور دارند، نباید نگرانی بابت صدور گواهی فوت در منزل داشته باشند، این افراد به راحتی می توانند با مرکز شبانه روز کیان تماس بگیرند و از آنان برای صدور گواهی فوت در منزل درخواست کنند. گواهی فوت در خانه برای متوفیان منطقه سعادت آباد در اسرع وقت با پزشک جزئی نگر و با مهارت در دسترس خواهدبود.

 ولنجک و زعفرانیه و الهیه

فرقی نمی‌کند که شما در ولنجک باشید یا زعفرانیه، در هر ساعت از شبانه‌روز که باشد، شما می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل اقدام کنید و مطمئن باشید که در سریع‌ ترین زمان، پزشک معتبر و تایید شده برای معاینه متوفی و صدور گواهی فوت در منزل حضور پیدا خواهد کرد. مردمی که در الهیه زندگی می کنند نگرانی بابت صادر نشدن گواهی فوت در منزل الیه نخواهند داشت.

جردن و فرمانیه و آجودانیه

افراد ساکن در منطقه جردن می توانند بدون آنکه نگران حضور و دسترسی پزشک معتبر و تایید شده باشند، در هر ساعت از شبانه روز با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و برای درخواست صدور گواهی فوت در منزل اقدام کنند و منتظر پزشک برای معاینه و صدور گواهی فوت باشند.

صدور گواهی فوت در منزل فرمانیه برای ساکنان سوگوار این منطقه با پزشکان تایید شده کیان در اسرع وقت در دسترس خواهد بود. ساکنین منطقه آجودانیه برای صدور گواهی فوت درخانه آجودانیه جهت عزیزان از دست رفته شان می توانند به موسسه شبانه روزی ما اعتماد کنند.

قیطریه و فرشته و کامرانیه

افرادی که ساکن منطقه قیطریه هستند، اگر فرد فوت شده‌ای در منزل داشتند، می توانند در هر ساعت از شبانه روز، با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و برای حضور پزشک معتبر و صدور گواهی فوت در منزل قیطریه درخواست دهند.

پزشک مورد تایید برای صدور گواهی فوت در منزل حضور خواهد یافت و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. همچنین گواهی فوت در منزل برای متوفیان منطقه فرشته در کمترین زمان صادر می شود. مردم سوگوار کامرانیه می تواند صدور گواهی فوت در منزل کامرانیه را از ما بخواهند.

تجریش و نیاوران و یوسف آباد

تجریش از مناطق شمال تهران ، جمعیت زیادی دارد و به همین دلیل نباید نگران خدمات صدور گواهی فوت در منزل باشند. افرادی که در منطقه تجریش ساکن هستند، می توانند در طول 24 ساعت از شبانه روز، برای صدور گواهی فوت اقدام کنند.

پزشک معتبر و تایید شده برای صدور گواهی فوت در اسرع وقت برای صدور گواهی فوت در منزل حضور پیدا خواهد کرد.

پزشکان مجرب ما برای بررسی امکان صدور گواهی فوت در خانه نیاوران در اسرع وقت حاضر خواهند شد. گواهی فوت در منزل برای متوفیان یوسف آباد قابل دریافت است.

صدور گواهی فوت در منزل-کیان مد

 

صدور گواهی فوت در منزل غرب تهران

غرب تهران شامل مناطقی زیادی است که گواهی فوت در منزل برای متوفیان آن توسط پزشکان مجرب صادر خواهد شد ازجمله:

پونک یکی از مناطق دریافت کننده خدمات صدور گواهی فوت در منزل غرب تهران در کمترین زمان می باشد، مردم سوگوار ساکن شهر زیبا در صورت تمایل می توانند برای صادر شدن گواهی فوت در منزل غرب تهران اقدام کنند. مرکز شبانه روزی ما آماده اعزام پزشکان باتجربه در امر بررسی متوفی در زمینه صادر کردن گواهی فوت در خانه غرب تهران در کوهک می باشد. صدور گواهی فوت در خانه غرب تهران برای متوفیان ساکن گیشا صورت می پذیرد. ونک می تواند یکی از مناطق هدف ما برای اعزام پزشک جهت صدور گواهی فوت در منزل غرب تهران باشد. صدور گواهی فوت در منزل غرب تهران در اسرع وقت در اختیار مردم محترم و سوگوار طرشت قرار می گیرد.

امکان دستیابی به گواهی فوت در منزل در هر ساعت شبانه روز در منطقه ستارخان مهیا شده است. مردم تهرانسر در صورت نیاز می توانند گواهی فوت در خانه برای عزیزان متوفای خود را از ما بخواهند. چیتگر یکی دیگر از مناطق دریافت کننده صدور گواهی فوت منزل غرب تهران است. مناطق بی شمار و مهم دیگری در غرب تهران  خدمات صدور گواهی فوت در خانه غرب تهران را دریافت می کنند ما اینجا به اختصار نام بردیم.

افرادی که در این مناطق زندگی می کنند، می توانند با خیال راحت در هر ساعت از شبانه روز برای صدور گواهی فوت در منزل درخواست دهند تا پزشک در منزل حضور پیدا کند. همچنین ویزیت در منزل در کمترین زمان در اختیار متقاضیان خواهد بود.

گواهی فوت در منزل _تماس با ما

02166268533

جنت آباد و ستارخان

جنت آباد و ستارخان یکی از مناطق غرب تهران هستند و می توانند بدون نگرانی و مانند مناطق شمال تهران، در هر ساعت از شبانه‌روز، با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و برای صدور گواهی فوت در منزل جنت آباد و ستارخان اقدام کنند.

صدور گواهی فوت در منزل و همچنین تزریق سرم در منزل در جنت آباد و ستارخان توسط بهترین کادر درمان مورد تایید وزارت بهداشت ارائه می شود.

 صادقیه و اکباتان

صادقیه و اکباتان نیز در غرب تهران واقع شده‌اند و دسترسی خوبی به خدمات پزشکی و قانونی دارند؛ کسانی که ساکن صادقیه یا اکباتان باشند، می توانند برای صدور گواهی فوت در منزل در صادقیه و اکباتان اقدام کنند و پزشک برای معاینه اولیه برای صدور گواهی فوت در منزل حاضر خواهد شد.

در نظر داشته باشید که اگر ممنوعیت قضایی وجود نداشته باشد، صدور گواهی فوت در منزل انجام نمی گیرد.

صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران

گواهی فوت برای ساکنین مناطق شرق تهران توسط موسسه شبانه روزی کیان در دسترس خواهد بود ازجمله:

گواهی فوت برای متوفیان مناطق نارمک در اسرع وقت با پزشکان مجرب امکانپذیر شده است. تهران نو یکی از مناطق دریافت کننده گواهی فوت در منزل شرق تهران می باشد. ساکنین محترم دلاوران در صورت تمایل می توانند گواهی فوت در خانه شرق تهران را دریافت کنند. مرکز شبانه روزی ما آماده ارائه خدمات صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران به اهالی مشیریه می باشد. پزشکان مجرب در کمترین زمان برای صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران راهی شمیران نو خواهند شد.

هنگام از جمله مناطق متقاضی خدمات صدور گواهی فوت در خانه شرق تهران از طریق مرکز شبانه روزی ما می باشد. عزیزان سوگوار هموطن در افسریه می توانند صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران را از ما بخواهند. اهالی ساکن سراج اگر بدنبال گواهی فوت شبانه روزی شرق تهران هستند می توانند به ما اعتمادکنند. گواهی فوت در منزل شرق تهران در استخر با کادری مجرب ارائه می گردد. اگر ساکنان حکیمیه تمایل داشته باشد خدمات گواهی فوت شرق تهران شبانه روزی را دریافت خواهند کرد.

اطلاعات درباره نحوه صدور گواهی فوت در خانه شرق تهران برای فرجام با تماس با ما بدست می آید. صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران برای مردم ساکن نبرد قابل دریافت است. بلوار ابوذر یکی دیگر از مناطق تهران و دریافت کننده خدمات صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران شبانه روزی می باشد. یکی از اهداف ما ارائه سریعترین خدمات در زمینه گواهی فوت در شرق تهران شبانه روزی برای ساکنان منطقه شهرک والفجر می باشد. پزشکان ما آماده اعزام به مجیدیه برای صدور گواهی فوت در خانه شرق تهران هستند.

اهالی شهید کلاهدوز برای دریافت گواهی فوت در منزل شرق تهران کافیست با ما تماس بگیرند. صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران در علم و صنعت امکان پذیر شده است. همچنین سایر نقاط شرق تهران نیز گواهی فوت در خانه شرق تهران را توسط موسسه کیان به صورت شبانه روزی دریافت خواهند کرد آنها می توانند با خیال راحت برای صدور گواهی فوت در منزل اقدام کنند. برای جابه جایی بیماران، استفاده از  آمبولانس خصوصی بهترین گزینه است این خدمات نیز از طریق موسسه خدمات پزشکی کیان در دسترس شما می باشد.

 تهرانپارس و پیروزی

تهران پارس و پیروزی یکی از مناطق غرب تهران هستند و می توانند بدون نگرانی و مانند مناطق دیگر مناطق تهران، در هر ساعت از شبانه‌روز، با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و برای صدور گواهی فوت در منزل تهران پارس و پیروزی اقدام کنند.

صدور گواهی فوت در منزل در تهرانپارس و پیروزی توسط پزشک مورد تایید صورت خواهد گرفت. از دیگر خدمات موسسه پزشکی کیان ، ارائه سونوگرافی در منزل می باشد.

گواهی فوت در منزل _ موسسه شبانه روزی کیان

گواهی فوت را باید از کجا گرفت _ تماس با ما

صدور گواهی فوت در منزل جنوب تهران

صدور گواهی فوت در منزل جنوب تهران برای افرادی صورت می گیرد که ساکن مناطق زیر باشند: شوش، نازی آباد، یاخچی آباد، محله امام‌زاده حسن، شهرک ولیعصر، شهریار، شهرک صاحب الزمان ، مولوی، خلیج فارس _ شماره دو ، اسلام شهر و … از مناطق جنوب تهران محسوب می شوند.

اگر ساکن این مناطق هستید، می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل جنوب تهران اقدام کنید. اهالی شوش می توانند برای آشنایی با تعرفه گواهی فوت در منزل با خدمات صدور گواهی فوت در منزل کیان تماس بگیرند. علت فوت نامعلوم در گواهی فوت مشخص شده و گواهی فوت در منزل جنوب تهران برای متوفیان نازی آباد تا مشخص شدن علت صادر نخواهد شد. برای دستیابی به گواهی پزشکی فوت می توان از موسسات معتبر آنلاین کمک گرفت. پزشکان مجرب ما آماده اعزام به یاخچی آباد برای صدور گواهی فوت در منزل هستند.

مراحل صدور گواهی فوت در منزل قبل از ورود به سامانه گواهی فوت سازمان ثبت احوال باید در محله امامزاده حسن و سایر نقاط جنوب تهران انجام شود. نمونه گواهی فوت جهت مشاهده در اختیار سوگواران ساکن منطقه شهرک ولیعصر هنگام صادر شدن گواهی فوت در خانه جنوب تهران قرار می گیرد. اگر ساکنان مولوی در پی پاسخی برای گواهی فوت را باید از کجا گرفت هستند باید گفت پزشکان ما صدور گواهی فوت در منزل را به صورت شبانه روزی در جنوب تهران انجام می دهند.

برای درخواست گواهی فوت می توان با موسسه شبانه روزی ما تماس گرفت و اطلاعات تکمیلی را درباره صدور گواهی فوت در خانه جنوب تهران در منطقه خلیج فارس دریافت کرد. چهار دانگه از جمله مناطق دریافت کننده اطلاعات در زمینه صدور گواهی فوت در منزل و انواع گواهی فوت می باشد. ساکنان یافت آباد می توانند برای دانستن اینکه گواهی فوت را از کجا باید گرفت با کارشناسان ما که ارائه دهنده خدمات صدور گواهی فوت در منزل اند تماس بگیرند.

صدور گواهی فوت در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلام‌شهر یکی از مناطق پر جمعیت تهران هستند و به همین دلیل خدمات صدور گواهی فوت در منزل به ساکنین شهریار و اسلامشهر ارائه می شود.

اگر شما هم ساکن این مناطق هستید، می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل از مرکز شبانه روز کیان اقدام کنید. انجام اکو قلب در منزل از مزیت های ارائه خدمات توسط این موسسه است. در صورت نیاز به اکو قلب یا نوار قلب در منزل کافیست با این موسسه تماس بگیرید.

صدور گواهی فوت الکترونیکی

همانطور که می دانیم صدور گواهی  فوت درمنزل ، یکی از مدارک الزامی برای انجام کارهایی همچون انحصار وراثت است.در گذشته؛ بعد از صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک، تنها راه برای تکمیل مراحل صدور گواهی فوت، مراجعه حضوری به سازمان ثبت احوال بود اما امروزه خدمات  صدور گواهی فوت الکترونیکی در سایت www.sabteahval.ir راه اندازی شده است. شما می توانید بعد از صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک ، مراحل را در خانه انجام دهید.

صدور گواهی فوت الکترونیکی باعث تسهیل در انجام کار می شود و به عدم شیوع کرونا کمک می کند باید توجه داشت صدور الکترونیکی گواهی فوت، فقط محدود به چند استان از جمله تهران ، اردبیل ، خراسان شمالی و…است و بعد از صدور گواهی فوت در منزل انجام می شود.

اقدامات لازم بعد از صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک ،جهت صدور گواهی فوت الکترونیکی به شرح زیر است:

 1. وارد سایت ثبت احوال شوید.
 2. روی قسمت صدور گواهی فوت کلیک کنید.
 3.  فرم درخواست را کامل کنید.
 4. پرداخت های خواسته شده رابا رمز دوم انجام دهید .
 5. کد رهگیری را دریافت و یادداشت کنید.
 6. گزینه |پیگیری درخواست گواهی فوت| را انتخاب کنید .
 7. کد رهگیری را وارد کنید.

گواهی فوت الکترونیکی صادر شده از ثبت احوال، جایگزین شناسنامه متوفی است. صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک اولین مرحله است و کارهای حقوقی را پوشش نمی دهد.

امیدواریم بعد از صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشکان مرکز کیان، و تحمل رنج نبود عزیزان، با این روش سریعا به خواسته خود برسید.

 گواهی فوت شبانه روزی در منزل _ تماس با ما

صدور گواهی فوت در منزل شبانه روزی کیان

مرکز شبانه روزی کیان، یکی از مراکزی است که به صورت شبانه روزی به ارائه خدماتی مانند ، پانسمان زخم در منزل  و صدور گواهی فوت در منزل شبانه روزی کیان اشاره کرد.

تمامی این خدمات از جمله خدمات گواهی فوت توسط بهترین پزشکان تایید شده صورت می گیرد و شما می توانید با خیال راحت، نسبت به استفاده از خدمات مرکز شبانه روزی کیان اقدام کنید.

شما می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل شبانه روزی کیان اقدام کنید و منتظر باشید تا پزشک مورد تایید برای معاینه و صدور گواهی فوت حضور پیدا کند. انجام فیزیوتراپی در منزل نیز از طریق مرکز کیان امکان پذیر است.

اگر شما هم سوالی در زمینه صدور گواهی فوت در خانه داشته باشید، می توانید با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرید و از کارشناسان مربوطه بخواهید تا شما را راهنمایی کنند و سوالات شما را به نحو احسن پاسخ دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest