موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک { شبانه روزی }| موسسه کیان

صدور گواهی فوت در منزل

صدور گواهی فوت در منزل تهران

صدور گواهی فوت در منزل  نیز مانند صدور گواهی تولد، یکی از ملزومات است که پس از مرگ هر فردی باید اخذ شود. مرگ افراد به علت های مختلفی ممکن است اتفاق بیوفتد، مانند بیماری های مزمن، تصادف، مرگ ناگهانی ناشی از ایست قلبی و غیره. افراد بیماری که در بیمارستان یا کلینیک ها فوت می کنند، گواهی فوت آنان توسط پزشک در بیمارستان صادر می شود؛ اما در برخی از اوقات افراد در خانه خود فوت می کنند که در این شرایط نیاز به صدور آن در منزل است که توسط پزشک صورت گیرد. پزشکی که گواهی فوت در خانه را صادر می کند، باید تایید شده باشد. این گواهی توسط هر کسی صادر نمی‌ شود. 

شما می توانید بدون نگرانی با مرکز شبانه روزی کیان تماس گرفته و درخواست اعزام پزشکی که مجوز صدور گواهی فوت در منزل را دارد نمایید. کارشناسان این شرکت تخصصی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و اعزام پزشکان هستند.

چرا صدور گواهی فوت در منزل موسسه کیان

مجوز رسمی از وزارت بهداشت 

دارای مجوز رسمی در وزارت بهداشت و درمان ایران است و قادر به ارائه کلیه خدمات درمانی( پزشکی و پرستاری) و همچنین ارسال تجهیزات پیشرفته عکسبرداری و آزمایشگاهی می باشد.

اعزام پزشکان خانم و آقا

بنا به حساسیت های که بخصوص در هنگام معاینه زنان متوفی از دید همراهان آنها وجود دارد ، بهترین پزشکان خانم و آقا برای صدور گواهی فوت در منزل اعزام می شوند.

کمترین سرعت اعزام 

داشتن شعب مختلف در سراسر پایتخت و حتی کرج این امکان را به مرکز شبانه روزی کیان می دهد تا بتواند کمترین زمان در اعزام پزشک برای صدور گواهی فوت در منزل داشته باشد.

صدور شبانه روزی گواهی فوت

دیگر نیاز نیست به دنبال مراکز درمانی شبانه روزی در تهران و کرج باشید. پزشک در هر ساعت از شبانه روز که شما بخواهید برای صدور گواهی فوت به صورت شبانه روزی در منزل شما حضور می یابد.

پشتیبانی کامل خدمات صدور گواهی فوت 

موسسه ای را انتخاب کنید که بتواند خدمات صدور گواهی فوت در منزل تهران و کرج را به طور کامل پشتیبانی کند. موسسه کیان مفتخر است که توانسته این امکان را برای شما محقق نماید. در صورت ضعف در اجرا یا نارضایتی از نحوه برخورد پزشکان با خطوط پشتیبانی برای حل مشکل تماس بگیرید.

سایر خدمات: خرید واکسن گارداسیل  اصل و تحویل فوری درب منزل

صدور گواهی فوت در منزل

صدور گواهی فوت در منزل عموما توسط پزشک شبانه روزی صورت می گیرد؛ مزیتی که صدور گواهی فوت در خانه دارد این است که گاهی اوقات شاهد این موضوع هستیم که افراد سالمند یا حتی افراد سالم در منزل فوت می کنند و نیاز به تایید پزشک مورد تایید نظام پزشکی وجود دارد.

پزشک مورد تایید به معاینه فرد فوت شده می پردازد و در صورتی که مشکل قانونی و قضایی وجود نداشته باشد، گواهی فوت در خانه صادر می شود؛ اما در صورتی که پزشک صلاح نداند، باید از طریق پزشک قانونی و طی فرایند های قضایی اقدام کنید.

زمانی که پزشک برای صدور گواهی فوت اقدام می کند، علت فوت ، سوابق بیماری ، سن و … را در نظر می گیرد و بررسی می کند؛ چرا که مسئولیت قانونی برای صادر کننده این گواهی وجود دارد. شاید این سوال برایتان وجود داشته باشد که مراحل صدور آن در منزل چیست؟ پاسخ این موضوع را در زیر می دهیم.

اگر شما هم در مورد صدور گواهی فوت در منزل سوال دارید، در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات جامع و دقیقی در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. 

مراحل صدور گواهی فوت در منزل

اگر فرد متوفی، در منزل خودش فوت کرده باشد، پزشک دارای صلاحیت اقدام به بررسی کامل و معاینه فرد فوت شده می کند. در صورتی که احتمال قتل یا دیگر موارد وجود نداشته باشد، صدور گواهی فوت در منزل انجام می شود.

شرایطی که پزشک می تواند برای فرد متوفی گواهی فوت در منزل صادر نماید:

 • در صورتی که پزشک از قبل، فرد متوفی را تحت درمان داشته و از بیماری او آگاه بوده باشد، گواهی فوت در خانه صادر می شود.
 • اگر پزشک فرد متوفی را نمی شناسد با بررسی مدارک و شرایط متوفی بتواند علت مرگ را غیر مشکوک تشخیص دهد.
 • مرگ متوفی باید طبیعی و بدون دخالت هیچ گونه عامل خارجی اتفاق افتاده باشد.
همچنین ؛
 • جسد شخص متوفی از نظر دررفتگی، اصابت گلوله یا چاقو ، شکستگی، خفگی ، تروما و…. مورد معاینه ی کامل پزشک قرار گیرد.
 • علت فوت باید برای پزشک کاملا مشخص و در ارتباط با بیماری فرد متوفی باشد، موجب می شود که گواهی فوت در خانه صادر شود.
 • جسد متوفی با مدارک همخوانی داشته و برای پزشک هویت شخص متوفی، احراز شود.
 • به حالات افراد خانواده فرد متوفی دقت کرده و شاهد نارضایتی در آنان نباشد.
 

در صورتی که در هر مرحله از کفن و دفن یا معاینات، شواهدی وجود داشته باشد که مرگ طبیعی را زیر سوال ببرد، جنازه متوفی به پزشکی قانونی ارجاع داده می شود. اگر فرد بیماری را در منزل دارید می توانید قبل از اینکه کار به صدور گواهی فوت در خانه بکشد از خدمات ویزیت پزشک در منزل کیان استفاده کنید. زیرا بهترین متخصصان و حاذق ترین آن ها در این مرکز گرد هم آمده اند.

 

 

تعرفه صدور گواهی فوت در منزل

تعرفه صدور گواهی فوت در منزل بسته به فاصله منزل فرد فوت شده با پزشک، متفاوت خواهد بود و نمی‌ توان به صورت دقیق نرخی را مشخص کرد. این هزینه بر اساس ابلاغیه وزرات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ایران مشخص شده است. نرخ و قیمت گواهی فوت به صورت کاملا شفاف ، مشخص و منصفانه اعلام می شود.

هدف ما جلب رضایت شماست. در صورت داشتن هر گونه پرسش با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید. همچنین می توانید از راهنمایی یا مشاوره کارشناسان این مرکز در خصوص اینکه گواهی فوت را از کجا باید گرفت ، استفاده کنید.

صادر نشدن گواهی فوت در منزل در چه مواقعی است؟

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، پزشک ، فرد فوت شده را معاینه می کند، در صورتی که مشکل و مورد قضایی وجود نداشته باشد، این گواهی را صادر می کند؛ در غیر این صورت، نیاز به معاینه پزشک قانونی خواهد بود.

در صورتی که مرگ غیر طبیعی و مشکوک باشد چه روند قانونی ای باید طی شود ؟

در صورتی که مرگ متوفی غیر طبیعی و مشکوک باشد صدور گواهی فوت در منزل برای ایشان امکان ندارد و باید توسط پزشکی قانونی انجام شود . در چنین شرایطی ابتدا با پلیس تماس گرفته و مراتب به اطلاع ایشان رسانده شود تا از طریق پلیس مراحل انتقال متوفی به پزشکی قانونی انجام شود ؛ پس از انجام بررسی های لازم و طی کردن مراحل قانونی و مشخص شدن علت مرگ ، گواهی فوت برای ایشان صادر میگردد .

موارد زیر باعث صادر نشدن گواهی فوت در منزل است:

 • اگر مرگ به دنبال اقدام به قتل اتفاق بیافتد.
 • اگر مرگ در اثر خودکشی باشد؛ صدور گواهی فوت در خانه نخواهد بود.
 • هرگونه درگیری فیزیکی یا لفظی منجر به مرگ شود.
همچنین ؛
 • اگر حوادث ترافیکی به هر شکلی و با هر فاصله زمانی، منجر به مرگ شود.
 • هرگونه مسمومیت شیمیایی، دارویی، گازگرفتگی و… سبب مرگ شود.
 • اگر سوء مصرف مواد باعث مرگ شود (مواد مخدر، توهم‌زا، روان‌گردان و…) صدور گواهی فوت در خانه اتفاق نمی افتد.
دلایل دیگر ؛
 • اگر برق‌گرفتگی، غرق‌شدگی سبب فوت شود، امکان صدور گواهی فوت در خانه وجود ندارد.
 • برای افرادی که دچار سقوط از بلندی، گرما زدگی، سرمازدگی شوند گواهی فوت در خانه صادر نمی شود.
 • فوت در محل کار (حوادث شغلی، مواد شیمیایی و آلاینده در محل کار و…)
 • اگر فرد در بازداشتگاه یا زندان فوت شود.
 
 • فرد در یکی از اقامت‌گاه های جمعی مانند خوابگاه، پادگان، پرورشگاه، آسایشگاه، اردوگاه و …فوت کند.
 • اگر فرد به علت اقدامات تشخیصی و درمانی فوت شود، صدور گواهی فوت در خانه امکانپذیر نیست.
 • اگر فرد در زمان بارداری، زایمان، پس از زایمان یا در زمان سقط جنین، به علت اقدامات تشخیصی و درمانی فوت کند.
 • فرد در زمان ورزش کردن فوت کند.
و همچنین ؛
 • اگر فرد به صورت ناگهانی و بدون علت فوت کند، صدور گواهی فوت در خانه صورت نمی گیرد.
 • هر فوتی که پزشک احتمال به شکایت از کسی در آن وجود داشته باشد.
 • اگر مرگ مشکوک و با دلیل ناشناخته باشد. گواهی فوت در خانه صادر نمی شود.
 
 • برای فوت افراد ناشناس و بی‌هویت.
 • هر فوتی که پزشک احتمال جنایت در آن تشخیص دهد.
 • در فوت افراد ناشی از حوادث مترقبه، گواهی فوت در منزل صادر نمی شود.

در مواردی که گفتیم صادر نشدن گواهی فوت در منزل طبیعی است.

صدور گواهی فوت

چه مدارکی جهت صدور گواهی فوت در منزل نیاز است؟

 • کارت ملی (در صورت صدور کارت) و شناسنامه متوفی:

این مدارک مهم ترین مدارک محسوب می شوند اما در مواقعی که شناسنامه فرد متوفی بنا به هر دلیلی در دسترس نیست یا کارت ملی صادر نشده است از سایر مدارک شناسایی هویتی استفاده می شود (ثبث دقیق اطلاعات فردی و هویتی از روی این مدارک بر روی فرم گواهی فوت انجام می گیرد و برای تطابق فرد با مدارک جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات قانونی و حقوقی در آینده الزامی است.)

 • وجود بستگان درجه یک متوفی  :

رضایت بستگان درجه یک ، ملاک انجام مراحل بعد قرار می گیرد.

 • گواهی پزشک :

این گواهی بر اساس سوابق پزشکی متوفی، داروها، علائم و آثار بدن متوفی و…… صادر می شود. کدپستی در برگه گواهی فوت لحاظ می شود.

همانگونه که ولادت اشخاص در سازمان ثبت احوال باید ثبت گردد، وفات افراد نیز در این سازمان ثبت می شود. جهت انجام مراحل قانونی انتقال ارث و….. از متوفی به وراث، داشتن برگه ثبت وفات که توسط سازمان ثبت احوال صادر می گردد الزامی است.

در مناطق صعب العبور که امکان دسترسی پزشک به متوفی و صدور گواهی فوت در منزل یا دسترسی به بیمارستان وجود ندارد، تایید مسئولین گورستان یا معرفی و حضور دو نفر گواه با ارائه مدرک شناسایی در اداره ثبت احوال محل وقوع یا محل سکونت فرد متوفی کافیست.

در چه مواقعی گرفتن گواهی فوت الزامیست

 

گواهی فوت سندی است که فوت افراد را تایید میکند گرفتن گواهی فوت در موارد زیر الزامی میباشد:

 • اگر قصد سوزاندن جسد را دارید
 • گواهی برای انجام امور بیمه
 • گواهی برای انتقال اموال بین ذینفع ها (همسر و فرزندان)

مرکز کیان شبانه روز در اختیار شما عزیزان : صدور گواهی فوت در منزل کرج

قانون کشور درباره فوت ایرانیان و گواهی فوت

بر طبق ماده 22 قانون ثبت احوال کشور ، وفات کلیه اتباع ایرانی ، چه مقیم داخل کشور باشند چه در خارج از ایران سکونت داشته باشند توسط سازمان ثبت احوال باید ثبت گردد.

در داخل کشور بستگان درجه یک، افرادی که در زمان و مکان فوت حضور داشته اند، گروه های امدادی (هلال احمر-اورژانس )، مقامات قضایی و نظامی ، متصدی گورستان ، ماموران انتظامی محل یا صاحب مکانی که فرد در آن مکان فوت کرده با احراز هویت خود، می توانند نسبت به اعلام وفات و اخذ گواهی فوت اقدام نمایند.

در خارج از کشور، کنسولگری های ایران مسئول گزارش فوت ایرانیان مقیم آن کشور به سازمان ثبت احوال ایران برای ثبت وفات توسط این سازمان هستند.

روند ثبت وفات در ثبت احوال

برای ثبت وفات در سازمان ثبت احوال، شناسنامه فرد متوفی (جهت ابطال ) و برگه صدور گواهی فوت در منزل یا بیمارستان که  توسط پزشک تایید شده به این سازمان ارائه می گردد. در صورت صحت و اصالت مدارک، سند فوت صادر می گردد و شناسنامه ابطال می شود و در نهایت گواهی فوت یا خلاصه رونوشت وفات توسط ثبت احوال صادر می گردد.

تمامی مراحل ثبت فوت فرد، توسط اداره ثبت احوال انجام می شود.

ساکنان کرج می توانند خدمات  تزریقات در منزل کرج را دریافت کنند.

مدارک لازم برای گواهی فوت المثنی 

در صورتی که گواهی فوت ، مفقود شده باشد یا بنا به هر دلیلی به دنبال مدارک لازم برای گواهی فوت المثنی و مجدد هستید. کافی است به سازمان ثبت احوال مراجعه کرده مدارک شناسایی متوفی اعم از شناسنامه یا کارت ملی را تحویل دهید و درخواست گواهی فوت المثنی را مطرح کنید.

نحوه گرفتن برگه و نمونه گواهی فوت

چگونه می توان گواهی فوت گرفت؟ نحوه گرفتن برگه فوت یا نمونه گواهی بدین شرح است : هنگامی که شما با احتمال مرگ عزیزانتان مواجه هستید. نیاز به تاییدیه پزشک مبنی بر مرگ بدون شبه ، تحت عنوان گواهی فوت دارید. ارائه برگه گواهی فوت به ثبت احوال برای دریافت سند وفات و انجام امور انحصار وراثت الزامی است.

لذا مدارک متوفی مثل شناسنامه یا کارت ملی را آماده کرده با موسسه شبانه روزی کیان تماس بگیرید در اسرع وقت, پزشک برای معاینه متوفی در محل حاضر خواهد شد. می توانید نمونه گواهی فوت را چک کنید تا جعلی نباشد. اما اطمینان داشته باشید که قانون مدارترین و متعهدترین موسسه را انتخاب کرده اید. در صورت نارضایتی و بروز مشکل حتما کارشناسان را در جریان قرار دهید تا اقداماتی متناسب بامشکل ایجاد شده صورت گیرد.

گواهی فوت شبانه روزی

 

صدور گواهی فوت در منزل تهران

از آن‌ جایی که شهر تهران بسیار بزرگ است، برای صدور گواهی فوت در منزل تهران باید افراد به این نکته توجه داشته باشند که ممکن است یک پزشک از هر مسیری نیاید؛ پس در زمان درخواست این خدمات ، باید به آدرس منزل و مسیر پزشک، توجه داشته باشید.

موسسه شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات گواهی فوت در خانه تهران به عزیزان سوگوار در منطقه آبعلی و شمشک  می باشد. برای ساکنین منطقه رود هن و شهر ری، موسسه کیان خدمات صدور گواهی فوت در خانه در اسرع وقت را در نظر گرفته است.

پزشکان مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات مربوط به گواهی فوت تهران به اهالی محترم بومهن و پردیس هستند. ساکنان شهر پرند یا صفا دشت برای دریافت خدمات گواهی فوت در خانه تهران برای متوفیان خود نگران نباشند موسسه کیان در اسرع وقت پزشکان را اعزام خواهد کرد. موسسه شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات صدور گواهی فوت در خانه تهران برای متوفیان منطقه نصیر شهر  و قیام دشت می باشد.

گواهی فوت در منزل تهران برای متوفیان شهر پاکدشت یا قرچک در اسرع وقت توسط پزشکان موسسه ما صادر خواهد شد. موسسه شبانه روزی کیان صدور گواهی فوت در خانه تهران را برای متوفیان منطقه ورامین و فشم در اسرع وقت در نظر گرفته است. از جمله مناطقی که گواهی فوت تهران برای متوفیان آن اصادر میشود؛ منطقه ملارد و بهارستان است.

گواهی فوت در خانه شبانه روزی تهران برای متوفیان محله پیشوا یا رباط کریم توسط موسسه کیان قابل دریافت است. منطقه گلستان یا صالحیه می تواند مقصد پزشکان برای ارائه خدمات گواهی فوت شبانه روزی در خانه تهران در اسرع وقت باشد. اهالی شهر کیلان و کهریزک نباید نگران صدور شبانه روزی گواهی فوت در خانه تهران برای متوفیان خود باشند. موسسه شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات صدور گواهی فوت در منزل تهران برای متوفیان شهر اندیشه می باشد.

 

نمونه گواهی فوت _ گواهی فوت _ تفاوت با گواهی فوت جعلی

 

صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران

صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران برای افرادی صورت می گیرد که ساکن مناطق زیر باشند: زعفرانیه ، ازگل ، تجریش ، فرشته ، فرمانیه ، کاشانک ، قیطریه ، سوهانک ، جماران ، آجودانیه ، اوین ، دارآباد ، شهرک نفت ، شهرک محلاتی ، ولنجک ، امام‌زاده قاسم ، کامرانیه ، باغ فردوس ، نیاوران ، الهیه و … می شود.

ساکنان زعفرانیه و ازگل برای صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران در اسرع وقت توسط پزشکان مجرب برای متوفیان خود مشکلی نخواهند داشت. صدور گواهی فوت در خانه شمال تهران برای متوفیان منطقه ، کاشانک ، فرمانیه ، تجریش و فرشته در اسرع وقت با موسسه شبانه روزی و 24 ساعته مهیا شده است.

ساکنان محترم سوهانک ، قیطریه ،  جماران و آجودانیه برای دریافت خدمات گواهی فوت در خانه شمال تهران در سریعترین زمان با پزشکان مجرب هیچ مشکلی نخواهند داشت. دارآباد و اوین از جمله مناطقی است که گواهی فوت شمال تهران برای متوفیان آن در اسرع وقت توسط پزشکان مرکز شبانه روزی کیان صادر خواهد شد.

پزشکان مجرب کیان آماده ارائه خدمات گواهی فوت در شمال تهران برای متوفیان منطقه شهرک نفت و ولنجک در اسرع وقت به صورت شبانه روزی می باشند. گواهی فوت در خانه برای متوفیان شهرک محلاتی و کامرانیه در اسرع وقت توسط پزشکان مجرب مرکز شبانه روزی کیان صادر خواهد شد. ساکنان سوگوار منطقه امام زاده قاسم  و باغ فردوس نگران دریافت خدمات گواهی فوت در خانه نباشند.

گواهی فوت در منزل تهران در دسترس ساکنان سوگوار منطقه نیاوران و الهیه در اسرع وقت خواهد بود. خدمات تزریقات در منزل نیز از دیگر سرویس هایی است که موسسه کیان به هموطنان بیمار ارائه می دهد.

گواهی فوت در خانه_ کیان مد

 

صدور گواهی فوت در شهرک غرب و سعادت آباد

افرادی که در شهرک غرب حضور دارند، نباید نگرانی بابت صدور گواهی فوت در منزل داشته باشند، این افراد به راحتی می توانند با مرکز شبانه روز کیان تماس بگیرند و این خدمات را درخواست کنند. گواهی فوت در خانه برای متوفیان منطقه سعادت آباد در اسرع وقت با پزشک جزئی نگر و با مهارت در دسترس خواهدبود.

 ولنجک و زعفرانیه و الهیه

فرقی نمی‌کند که شما در ولنجک باشید یا زعفرانیه، در هر ساعت از شبانه‌روز که باشد، شما می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل اقدام کنید و مطمئن باشید که در سریع‌ ترین زمان، پزشک معتبر و تایید شده برای معاینه متوفی حضور پیدا خواهد کرد. مردمی که در الهیه زندگی می کنند نگرانی بابت صادر نشدن گواهی فوت در منزل الهیه نخواهند داشت.

جردن و فرمانیه و آجودانیه

افراد ساکن در منطقه جردن می توانند بدون آنکه نگران حضور و دسترسی پزشک معتبر و تایید شده باشند، در هر ساعت از شبانه روز با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و منتظر پزشک برای معاینه باشند.

صدور گواهی فوت در منزل فرمانیه برای ساکنان سوگوار این منطقه با پزشکان تایید شده کیان در اسرع وقت در دسترس خواهد بود.

قیطریه و فرشته و کامرانیه

افرادی که ساکن منطقه قیطریه هستند، اگر فرد فوت شده‌ ای در منزل داشتند، می توانند در هر ساعت از شبانه روز، با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و برای حضور پزشک معتبر و صدور گواهی فوت در منزل قیطریه درخواست دهند.

پزشک مورد تایید در منزل حضور خواهد یافت و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. همچنین گواهی فوت در منزل برای متوفیان منطقه فرشته و کامرانیه در کمترین زمان صادر می شود.

تجریش و نیاوران و یوسف آباد

افرادی که در منطقه تجریش ساکن هستند، می توانند در طول 24 ساعت از شبانه روز،  اقدام کنند. پزشکان مجرب ما برای بررسی امکان صدور گواهی فوت در خانه نیاوران در اسرع وقت حاضر خواهند شد. گواهی فوت در منزل برای متوفیان یوسف آباد قابل دریافت است.

 گواهی پزشکی فوت در منزل -کیان مد

 

صدور گواهی فوت در منزل غرب تهران

غرب تهران شامل مناطقی زیادی است که صدور گواهی فوت در منزل برای متوفیان آن توسط پزشکان مجرب صادر خواهد شد ازجمله:

پونک یا شهر زیبا یکی از مناطق دریافت کننده خدمات صدور گواهی فوت در منزل غرب تهران در کمترین زمان می باشد، مرکز شبانه روزی ما آماده اعزام پزشکان باتجربه در امر بررسی متوفی در زمینه صادر کردن گواهی فوت در خانه غرب تهران در کوهک و گیشا می باشد. طرشت و ونک می تواند یکی از مناطق هدف ما برای اعزام پزشک باشد.

امکان دستیابی به گواهی فوت در منزل در هر ساعت شبانه روز در منطقه چیتگر ، ستارخان و تهرانسر مهیا شده است. همچنین ویزیت در منزل کرج در کمترین زمان در اختیار متقاضیان خواهد بود.

جنت آباد و ستارخان

جنت آباد و ستارخان یکی از مناطق غرب تهران هستند و می توانند بدون نگرانی و مانند مناطق شمال تهران، در هر ساعت از شبانه‌روز با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و برای صدور گواهی فوت در منزل جنت آباد و ستارخان اقدام کنند.

همچنین تزریق سرم در منزل در جنت آباد و ستارخان توسط بهترین کادر درمان مورد تایید وزارت بهداشت ارائه می شود.

 صادقیه و اکباتان

صادقیه و اکباتان نیز در غرب تهران واقع شده‌اند و دسترسی خوبی به خدمات پزشکی و قانونی دارند؛ کسانی که ساکن صادقیه یا اکباتان باشند، می توانند برای صدور گواهی فوت در منزل در صادقیه و اکباتان اقدام کنند و پزشک برای معاینه اولیه حاضر خواهد شد.

در نظر داشته باشید که اگر ممنوعیت قضایی وجود نداشته باشد، صدور گواهی فوت در منزل انجام نمی گیرد.

صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران

گواهی فوت برای ساکنین مناطق شرق تهران توسط موسسه شبانه روزی کیان در دسترس خواهد بود ازجمله:

گواهی فوت برای متوفیان مناطق نارمک و تهران نو در اسرع وقت با پزشکان مجرب امکانپذیر شده است. ساکنین محترم دلاوران یا مشیریه در صورت تمایل می توانند گواهی فوت در خانه شرق تهران را دریافت کنند. پزشکان مجرب در کمترین زمان برای صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران راهی شمیران نو یا هنگام خواهند شد.

عزیزان سوگوار هموطن در استخر ، حکیمیه ، افسریه یا سراج می توانند صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران را از ما بخواهند. نبرد ، فرجام ، شهرک والفجر و  بلوار ابوذر یکی دیگر از مناطق تهران و دریافت کننده خدمات صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران شبانه روزی می باشد. پزشکان ما آماده اعزام به محله شهید کلاهدوز و مجیدیه برای صدور این گواهی هستند.

صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران در علم و صنعت امکان پذیر شده است. برای جابه جایی بیماران ، استفاده از  آمبولانس خصوصی بهترین گزینه است این خدمات نیز از طریق موسسه خدمات پزشکی کیان در دسترس شما می باشد.

 تهرانپارس و پیروزی

تهران پارس و پیروزی یکی از مناطق غرب تهران هستند و می توانند بدون نگرانی و مانند مناطق دیگر مناطق تهران، در هر ساعت از شبانه‌روز، با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و برای صدور گواهی فوت در منزل تهران پارس و پیروزی اقدام کنند.

صدور گواهی فوت در منزل در تهرانپارس و پیروزی توسط پزشک مورد تایید صورت خواهد گرفت. از دیگر خدمات موسسه پزشکی کیان ، ارائه سونوگرافی در منزل می باشد.

گواهی فوت در منزل _ موسسه شبانه روزی کیان

 

صدور گواهی فوت در منزل جنوب تهران

صدور گواهی فوت در منزل جنوب تهران برای افرادی صورت می گیرد که ساکن مناطق زیر باشند: شوش، نازی آباد، یاخچی آباد، محله امام‌زاده حسن، شهرک ولیعصر، شهریار، شهرک صاحب الزمان ، مولوی، خلیج فارس _ شماره دو ، اسلام شهر و … از مناطق جنوب تهران محسوب می شوند.

اهالی شوش می توانند برای آشنایی با تعرفه گواهی فوت در منزل با ما تماس بگیرند. علت فوت نامعلوم در گواهی فوت مشخص شده و گواهی فوت در منزل جنوب تهران برای متوفیان نازی آباد تا مشخص شدن علت صادر نخواهد شد. برای دستیابی به گواهی پزشکی فوت می توان از موسسات معتبر آنلاین کمک گرفت.

مراحل صدور گواهی فوت در منزل قبل از ورود به سامانه گواهی فوت سازمان ثبت احوال باید انجام شود. نمونه گواهی فوت جهت مشاهده در اختیار سوگواران ساکن منطقه شهرک ولیعصر هنگام صادر شدن گواهی فوت در خانه جنوب تهران قرار می گیرد. اگر ساکنان مولوی در پی پاسخی برای گواهی فوت را باید از کجا گرفت هستند باید گفت پزشکان ما صدور گواهی فوت در منزل را به صورت شبانه روزی در جنوب تهران انجام می دهند.

می توان با موسسه شبانه روزی ما تماس گرفت و اطلاعات تکمیلی را درباره صدور گواهی فوت در خانه جنوب تهران در منطقه خلیج فارس یا چهار دانگه دریافت کرد. ساکنان یافت آباد می توانند برای دانستن اینکه گواهی فوت را از کجا باید گرفت با کارشناسان ما که ارائه دهنده خدمات صدور گواهی فوت در منزل اند تماس بگیرند.

صدور گواهی فوت در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلامشهر یکی از مناطق پر جمعیت تهران هستند و به همین دلیل خدمات صدور گواهی فوت در منزل به ساکنین شهریار و اسلامشهر ارائه می شود.

اگر شما هم ساکن این مناطق هستید، می توانید از طریق مرکز شبانه روز کیان اقدام کنید. انجام اکو قلب در منزل از مزیت های ارائه خدمات توسط این موسسه است. در صورت نیاز به اکو قلب یا نوار قلب در منزل کافیست با این موسسه تماس بگیرید.

صدور گواهی فوت الکترونیکی

همانطور که می دانیم صدور گواهی  فوت در منزل ، یکی از مدارک الزامی برای انجام کارهایی همچون انحصار وراثت است.در گذشته؛ بعد از صدور آن  توسط پزشک، تنها راه برای تکمیل مراحل صدور گواهی فوت، مراجعه حضوری به سازمان ثبت احوال بود اما امروزه خدمات صدور گواهی فوت الکترونیکی در سایت www.sabteahval.ir راه اندازی شده است. شما می توانید بعد از صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک ، مراحل را در خانه انجام دهید.

صدور گواهی فوت الکترونیکی باعث تسهیل در انجام کار می شود و به عدم شیوع کرونا کمک می کند باید توجه داشت صدور الکترونیکی گواهی فوت، فقط محدود به چند استان از جمله تهران ، اردبیل ، خراسان شمالی و…است.

اقدامات لازم جهت صدور گواهی فوت الکترونیکی به شرح زیر است:

 1. وارد سایت ثبت احوال شوید.
 2. روی قسمت صدور گواهی فوت کلیک کنید.
 3.  فرم درخواست را کامل کنید.
 4. پرداخت های خواسته شده رابا رمز دوم انجام دهید .
 5. کد رهگیری را دریافت و یادداشت کنید.
 6. گزینه |پیگیری درخواست گواهی فوت| را انتخاب کنید .
 7. کد رهگیری را وارد کنید.

گواهی فوت الکترونیکی صادر شده از ثبت احوال، جایگزین شناسنامه متوفی است. صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک اولین مرحله است و کارهای حقوقی را پوشش نمی دهد.

امیدواریم بعد از صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشکان مرکز کیان، و تحمل رنج نبود عزیزان، با این روش سریعا به خواسته خود برسید.

صدور گواهی فوت در منزل شبانه روزی کیان

مرکز شبانه روزی کیان، یکی از مراکزی است که به صورت شبانه روزی به ارائه خدماتی مانند ، پانسمان زخم در منزل  می پردازد.

تمامی این خدمات از جمله خدمات گواهی فوت توسط بهترین پزشکان تایید شده صورت می گیرد و شما می توانید با خیال راحت، نسبت به استفاده از خدمات مرکز شبانه روزی کیان اقدام کنید.

شما می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل شبانه روزی کیان اقدام کنید و منتظر باشید تا پزشک مورد تایید برای معاینه حضور پیدا کند. انجام فیزیوتراپی در منزل نیز از طریق مرکز کیان امکان پذیر است.

اگر شما هم سوالی در زمینه صدور گواهی فوت در خانه داشته باشید، می توانید با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرید و از کارشناسان مربوطه بخواهید تا شما را راهنمایی کنند و سوالات شما را به نحو احسن پاسخ دهند.

فواید صدور گواهی فوت در منزل

آگاهی از فواید یک عمل و مقایسه آن با مضراتش می تواند به یک تصمیم درست در رابطه با انتخاب خدمات صدور گواهی فوت در منزل یا بیمارستان ها ختم شود. بیایید مزایای استفاده از این طرح را با هم مرور کنیم که عبارتند از:

داشتن ذهن آرام

صدور گواهی فوت در خانه موجب کاهش تردد و خستگی ناشی از بروکراسی ادراری و بیمارستانی شده که از اعصاب خوردی بعد آن جلوگیری می کند.

خدمات همزمان با گواهی فوت

از آنجایی که امکان افت فشار خون و بد حالی خانواده متوفی وجود دارد، شما می توانید علاوه بر صدور گواهی فوت در منزل از سایر خدمات موسسه کیان مثل تزریق سرم تقویتی و... به صورت جداگانه استفاده نمایید.

صرفه جویی در زمان همراهان

انجام همزمان کارهای کفن و دفن، دعوت آشنایان و تدارکات ایاب و ذهاب در کنار انجام کارهای متوفی می تواند به قدر کافی زمان بر، پیچیده یا دور از توان باشد. با صدور گواهی فوت در منزل، قسمتی از مسئولیت های محوله بر دوش شما کاسته می شود.

اهمیت صدور گواهی فوت در منزل

اینکه پزشک بر بالین متوفی حاضر شود و برگه گواهی فوت را در منزل امضا کند، سوگواران را از نظر زمانی و برگزاری مراسم آبرومند، بسیار جلو می اندازد و موجب تسریع امور دفن می گردد. درحالیکه می دانیم تدارک مراسم دفن و کفن متوفی به همراه ایاب و ذهاب ، یک دغدغه بزرگ برای نزریکان متوفی است. یک لحظه فکر کنید متوفی در آمبولانس یا ماشین مخصوص متوفیان است و شما به دنبال امضا و کارهای دفتری او . درحالیکه با درخواست اعزام پزشک می توانید اول کار ، خود را آسوده کرده و با خیال راحت به مهمانان و برقراری مراسم برسید. ضمن اینکه مِیِت ، زمان کمتری روی زمین باقی می ماند و از نظر بهداشتی بهتر است.

صدور گواهی فوت در منزل در کرج

کرج از جمله شهر هایی است که پزشکان کیان برای صدور گواهی فوت در منزل به آنجا اعزام می شوند.تمام مناطق کرج از جمله : عظیمیه ، مهرشهر ، محمد شهر ، جهان شهر ، گلشهر ، فردیس ، باغستان ، گوهردشت و.. می توانند در هر ساعت از شبانه روز که به صدور گواهی فوت نیاز داشتند با خطوط ارتباطی درج شده در بالای سایت تماس گرفته و درخواست اعزام یا ویزیت پزشک در منزل کرج  را مطرح کنند.

دلیل استقبال خانواده ها از صدور گواهی فوت در منزل

دلیل اصلی برای ترجیح خانواده ها صدور گواهی فوت در منزل ، راحتی و آسایش روحی است که برای آنها فراهم می شود. بعضی از خانواده ها دوست دارند که فرد فوت شده در خانه خود بماند و با خانواده خود خداحافظی کند.

مدارک لازم برای دریافت گواهی فوت المثنی

همانگونه که بار اول به مدارک شناسایی هویتی نیاز بود، برای صدور گواهی فوت المثنی نیز به مدارک خاصی نیاز است. مدارک لازم برای صدور گواهی فوت المثنی از طرف ثبت احوال عبارتند از : شناسنامه ، کارت ملی ، جواز دفن ، صورت حساب هزینه های پرداختی درباره ( تدفین ، تغسیل ، خرید قبر ، گرفتن مباشر) و برگه گواهی فوت صادر شده توسط پزشک.

مفقود شدن گواهی فوت

راه های قانونی خاصی برای کسانی که با مفقود شدن گواهی فوت مواجه می شوند وجود دارند. برای اینکه به مشکل برنخورید می توانید گواهی فوت را کپی برابر اصل کنید یا از طریق سامانه اینترنتی ثبت احوال درخواست خود را مبنی بر مفقودی مدارک ثبت نمایید. ثبت احوال اختیار صدور گواهی فوت المثنی و یا مجدد را دارد. در صورتی که سایر مدارک متوفی مثل شناسنامه گم شده باشند، باید از طریق تشکیل دادگاه و رای مثبت قاضی برای گرفتن آنها اقدام کنید. شناسنامه صادر شده با ذکر کلمه متوفی خواهد بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.