غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت بهترین متخصص مغز و اعصاب تهران در منزل [شبانه روزی]

متخصص مغز و اعصاب در منزل

 ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

شاید تعداد زیادی از متخصصان مغز و اعصاب را در سطح شهر دیده باشید. یافتن بهترین آنها را به کارشناسان طب پزشکی بسپارید. موسسات پزشکی همیشه سعی می کنند بهترین های هر تخصص را گرد هم بیاورند. موسسه معتبر کیان یکی از این موسسات با مجور رسمی از وزارت بهداشت است که در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و امنیت روانی آن ، تلاش خود را بر رعایت موازین قانونی ( اخذ مدارک تحصیلی و رزومه کاری از متخصصان) ، تسریع خدمات رسانی ، دسترسی شبانه روزی ، عرضه تجهیزات مدرن متمرکز کرده است. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل را با فردی جزئی نگر ، تصمیم گیر قوی ، با مهارت فوق العاده در حل مسئله در تمام مناطق شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران و کرج به صورت شبانه روزی یا 24 ساعته تجربه خواهید کرد. 

متخصص مغز و اعصاب در منزل

وظایف متخصص مغز و اعصاب

معاینه

متخصص مغز و اعصاب اطلاعات پیشینه شما شامل بیماری های زمینه ای، آزمایشات قبلی و… را دریافت می کند سپس علائمی مانند: بینایی ، گفتار ، حرکت ، هماهنگی ، بازخوردها را سنجیده و برای تشخیص دقیق ، آزمایشات دیگری را انجام می دهد.

تشخیص

جمع آوری مایع نخاعی ، اندازه گیری فعالیت های عصبی و انجام برخی آزمایشات عصبی توسط ویزیت متخصص مغز و اعصاب انجام می گیرد. سپس با توجه به مهارت و علم خود ، شروع به تفسیر نتایج آزمایشات و تصویر برداری های عصبی می کند.

درمان

درمان با در نظر گرفتن پیشرفت یا پسرفت بیماری و نوع آسیب متفاوت خواهد بود. همچنین متخصص مغز و اعصاب در خانه ، اطلاعاتی درباره فناوری های مدرن ، اختلالات عصبی ، خدمات پشتیبانی و اثرات جانبی دارو را در اختیار بیمار قرار می دهد.

مراقبت های ثانویه

دکتر مغز و اعصاب در صورت نیاز ، درحین درمان با بیمار درباره مراقبت های ثانویه و استراتژی های بلند مدت حفظ سلامتی مشورت کرده و دستورالعمل هایی را ارئه می دهد یا به جراحان و انکولوژیست ها ارجاع می دهد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت و سن

اطلاعات تماس

اعزام شبانه روزی

به صورت شبانه روزی می توانید برای ویزیت متخصص مغز و اعصاب در خانه تماس بگیرید.

پشتیبانی کامل

هرگاه با مشکلی مواجه شُدید یا شاهد تاخیر پزشک و دریافت هزینه مازاد بودید تماس بگیرید.

اعزام در کمترین زمان

وجود شعب مختلف باعث شده که موسسه کیان ، کمترین زمان را برای اعزام متخصص داشته باشد.

 

متخصص مغز و اعصاب کودکان در منزل چه وظایفی دارد؟

متخصص مغز و اعصاب کودکان یا نوپایان ، یک پزشک تخصصی است که در تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ‌ها و نقص‌های عصبی کودکان صدور نظر می ‌دهد.

وظایف اصلی این پزشک شامل:

تشخیص و درمان بیماری‌ های عصبی کودکان

 متخصص مغز و اعصاب کودکان باید بتواند بیماری‌ هایی مانند صرع ، سکته مغزی ، اختلالات حرکتی و بیماری های مرتبط با اعصاب محیطی  و مادرزادی را تشخیص دهد و درمان مناسب را تجویز کند.

تعرفه قیمت متخصص مغز و اعصاب در منزل کیان

مبلغ یا قیمت ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل کیان بر اساس تصویب نامه ای است که توسط هیات وزیران در سال 1401 طبق درخواست و پیشنهاد وزارت بهداشت ارائه شده است. مرکز شبانه روزی کیان با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انواع خدمات را با تعرفه و هزینه ی شفاف، منصفانه و متناسب با درخواست شما در اختیارتان قرار می دهد. نرخ یا هزینه ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل کیان با توجه به مدت زمان حضور متخصص در خانه و نوع خدمات دریافتی متغیر است. برای کسب اطلاعات دقیق می توانید به صورت شبانه روزی با خطوط ارتباطی این موسسه تماس بگیرید.

آیا بیمه ی شما برای ویزیت متخصص در منزل کارایی دارد؟

آیا بیمه ی شما برای ویزیت دکتر مغز و اعصاب در باید گفت بله بیمه برای ویزیت متخصص در منزل کارایی دارد اما مهم نوع بیمه شماست زیرا بیمه های متعددی مثل : تامین اجتماعی ، نیرو های مسلح ، فرهنگیان ، تکمیلی و… در دسترس ایرانیان وجود دارد و هر موسسه با توجه به متخصصانی که با آنها قرارداد دارد بیمه خاصی را می پذیرد. لذا سعی کنید نام بیمه خود را در حین تماس جهت خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل اطلاع دهید. در صورتی که نیاز باشد برگه حاوی اطلاعات ویزیت پزشک در منزل برای ارائه به شرکت بیمه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

ویژگی های خدمات ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل

 

دارای مجوز رسمی

کلیه خدمات پزشکی و پرستاری با مجوز رسمی از وزارت بهداشت صورت می گیرد.

متخصص آقا و خانم

متخصصان آقا و خانم آماده اعزام به منزل شما جهت معاینه و ویزیت در منزل هستند.

متخصص مغز و اعصاب در منزل

متخصص مغز و اعصاب به تشخیص  و درمان اختلالات، بیماری ها و آسیب های وارد شده به مغز، نخاع و سیستم عصبی محیطی می پردازد. اگر به دنبال اطلاعاتی برای ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل یا مطب هستید با ما همراه شوید.

دکتر مغز و اعصاب ، مهارت خود را در طی 13 سال تحصیلات دانشگاهی و سالها تجربه ی درمان ، در زمینه های آناتومی، فیزیولوژی و سیستم عصبی مرکزی بدست آورده است. همچنین از دیگر خدمات مرکز کیان می توان به ویزیت متخصص داخلی در منزل و متخصص ریه در منزل اشاره کرد.

دلایل مراجعه به دکتر مغز و اعصاب

اگر به دنبال دانستن دلایل مراجعه به دکتر مغز و اعصاب هستید، با ما همراه باشید. برای درمان مشکلات زیر می توانید ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل را درخواست کنید.

ویزیت متخصص مغز و اعصال در منزل تهران . بهترین فوق تخصص و متخصص مغز و اعصاب تهران

سکته مغزی 

آنوریسم (خونریزی در مغز و سایر بیماری های عروق مغزی) یا همان سکته مغزی زمانی اتفاق می افتد که لخته شدن خون یا پارگی ، رسیدن اکسیژن و مواد مغذی به عروق خونی مغز جلوگیری می کند . کسی که دچار سکته مغزی میشود باید به طور مداوم تحت کنترل و درمان باشد به همین دلیل بهترین گزینه برای سهولت بیمار و اطرافیان انتخاب ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل است.

مشکلات مغزی _ عصبی

برای مداوا تیمی از سایر پزشکان اعم از : شنوایی شناس، روانپزشک ،متخصص بیهوشی و..با متخصص مغز و اعصاب در منزل همکاری می کنند. 

آنسفالیت

در بیماری های مختلفی مانند هاری ، مالاریا ، سفلیس و… با انتقال عامل بیماری عمدتا ویروس به مغز التهاب حاد مغزی ( آنسفالیت ) به وجود می آید.

تشنج

فعالیت غیرطبیعی ، ناگهانی و شدید در مغز که ناشی از مشکلات و بیماری هایی مثل صرع ، ضربه مغزی ، میگرن ، تب و.. است، را تشنج می نامند.

ضربه به سر

ضربه به سر در اثر سقوط ، تصادف ، سندروم تکان کودک و…باعث افزایش فشار مغزی ، خونریزی مغزی ، شکستگی جمجمه و لختگی خون می شود.

تومور مغزی 

انواع سرطان مغز شامل: آستروسیتوماها ، اولیگودندروگلیوم ها و اپندیموما می باشد. درمان سرطان مغز با مراجعه زود امکانپذیر است.

بیماریهای عصبی پیشرونده

 آلزایمر ، ام اس ، پارکینسون و.. به تدریج آغاز و به مرور وخیم می شوند. برای کنترل و مدیریت بیماری ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل کارگشااست.

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران . بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران

هدف ویزیت متخصص چه گروه هایی هستند؟

دسترسی به خدمات درمانی در منزل برای افراد با سنین مختلف و شرایط متفاوت فراهم شده است. پس ، همه گروه های سنی مانند : کودکان ، نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان و  افراد سالمند می توانند برای ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل خود درخواست دهند. برای بانوان در دوران بارداری ، افراد کم توان و معلول ، جانبازان ، بیماران خاص ، آقایان ، زنان و.. نیز این امکان محقق شده است.

انواع متخصص مغز و اعصاب

دسترسی به انواع متخصص مغز و اعصاب در منزل شما از طریق مرکز کیان امکانپذیر است، این متخصصان بسته به علاقه خود، روی اختلالات خاصی تمرکز می کنند. از جمله:

نورولوژی خواب

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل باعث می شود این پزشک با انجام تست خواب در منزل ، الگوهای خواب و فعالیت مغزی بیمار را در طول چرخه خواب بررسی کرده و داروهای مناسب را تجویز می کند.

مدیریت درد

اگر دارای درد تیر کِشنده ، مزمن ، سوزشی در اثر عواملی مانند : تصادف ، جراحی ، عفونت ، کمبود ویتامین ب ، مشکل تیروئید و….هستید ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل با گرایش مدیریت درد را نتخاب کنید.

طب عصبی عضلانی

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل یا مطب بیماری های عصبی عضلانی را مورد درمان قرار می دهد که بر اساس نوع وراثت ، سن بیمار ، مکانیسم بروز بیماری ، چگونگی سیربیماری انواع مختلفی همچون : نوروپاتی ، میوپاتی ، نوروماسکولار دارند.

نورولوژی عروقی

درمان بیماری هایی از قبیل: سکته ی مغزی ایسکمیک ، هموراژیک و مالفورماسیون های عروقی برعهده شاخه خاصی از مغز و اعصاب است. همچنین پزشکان این شاخه با متخصصان چشم پزشکی ، قلب وعروق ، روان پزشکی در ارتباط هستند. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل ، پزشکانی با این گرایش را در اختیار شما قرار می دهد.

توانبخشی عصبی

آسیب دیدن عصب مغز یا ستون فقرات منجر به ناکارآمدی در مهارت و توانایی افراد می شود. بدین منظور برای تغییر در نگرش فرد آسیب دیده و افزایش مهارت های فردی، ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل توصیه می گردد.

مراقبت های تسکینی

در این نوع مراقبت، علاوه بر تمرکز در درمان بیماری و افزایش طول عمر، به کیفیت زندگی بیمار و خانواده اش توجه می شود.برای کسب مراقبت های تسکینی می توانید ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل را امتحان کنید.

عصب شناسی رشدی کودکان

در 5 تا 10 درصد کودکان شاهد اختلالات رشدی ناشی از مشکلات عصبی هستیم. مشکلات عصبی در کودکی را با ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل جدی بگیرید.

عملکرد عصبی کهنسالان

با افزایش سن برخی ماهیچه ها تحلیل رفته و بالطبع عصب آن ها نیز غیر فعال می شود. با کمک گرفتن از ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل می توان با تقویت عضلات ، براین مشکل فائق آمد.

بیماری عصبی با تخریب آهسته

برخی بیماری ها با تخریب آهسته ی رشته های عصبی در دراز مدت باعث ناتوانی شخص می شوند. این شاخه از علم عصب شناسی ، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند.

برای ثبت درخواست تماس بگیرید: ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصص

مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصص مغز و اعصاب تهران را می توان در چندین مرحله اعم از : قبل از مراجعه به پزشک ، حین درمان و بعد از بهبودی انجام داد. خدمات مشاوره آنلاین پزشکی از تعداد مراجعات غیر ضرور به مراکز درمانی کاسته است و آرامش خاطر برای هموطنان به ارمغان آورده است. همچنین پاسخ مشاوره تلفنی به آزمایشات ، نوع درمان و کمک های فوری پزشکی می تواند در لحظات حیاتی مثل سکته مغزی از شدت آسیب های آن جلوگیری کند.

علائم بیماری و مشکلات مغزی در نوزاد نوزادان کودکان نوجوانان بزرگسالان . ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

علائم مشکلات مغزی _عصبی

در صورت مشاهده علائم زیر از ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل بهره ببرید. بسته به چیستی منشا بیماری در سیستم عصبی، علائم متغیر و شامل موارد زیر می باشند.

علائم خفیف

 • سردرد
 • تهوع
 • گیجی
 • زنگ زدن گوش ها
 • احساس سبکی در سر

علائم خفیف در صورت ادامه دار بودن خطرناک تلقی و نیازمند ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل هستند.

علائم شدید

 • تشنج
 • مشکلات بینایی
 • اختلال در حرکت و تعادل
 • تغییر در افکار، رفتار
 • از دست دادن هوشیاری
 • فراموشی
 • سر درد طولانی
 • خروج مایعات روشن از گوش و بینی
 • ناتوانی در کنترل عضلات

اگر از خدمات درمانی در منزل ناراضی باشم چه؟

ما از انتقادات و پیشنهادات شما استقبال می کنیم این موسسه به عنوان رابط بین متخصص و بیمار می باشد. هرچه رضایت شما از خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل بیشتر باشد به نفع ما خواهد بود. ما متخصصان را گزینش می کنیم اما از حرف تا عمل بسیار فاصله است. با اطلاع رسانی شما عملا کیفیت خدمات اثبات و ارتقاء می یابد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف از مبلغ و تفاهم های وعده شده یا برخورد ناشایست افراد اعزامی با ما تماس بگیرید. ضمن طلب پوزش سعی خواهیم کرد خدمات به دلخواه شما اجرا شود و خسارات جبران گردد. ضمن اینکه این به عنوان کمک شما به سایر هموطنان خواهد بود زیرا در اعزام فرد خاطی جهت ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل صرف نظر خواهد شد.

متخصص مغز و اعصاب در منزل

پیشگیری از مشکلات مغزی _ عصبی

انجام اقدامات زیر از احتمال بروز مشکلات مغزی _ عصبی می کاهد :

 • انجام ورزش منظم و بدون استرس

برای تنظیم سوخت و ساز مناسب بدن و کاهش عوامل لختگی خون ، انجام تمرینات ورزشی مداوم دور از استرس توصیه می شود تا دیگر نیازی به هیچ گونه خدمات درمانی از قبیل ویزیت فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل نداشته باشید.

 • عدم استعمال دخانیات

مصرف دخانیات می تواند بر عروق اثرگذار باشد. دخانیات را عامل ایجاد 25 نوع سرطان در جهان می دانند. کاهش مصرف دخانیات، کاهش مراجعه به مراکز درمانی یا درخواست ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل را به دنبال دارد.

 • رژیم غذایی متعادل

رژیم غذایی حاوی انواع ویتامین ها ،کم چرب ، کم نمک ، دارای آب و مایعات زیاد همراه با فیبر یا سبوس به ترمیم بافت های عصبی کمک می کند. با ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل ؛ پزشک درحین درمان و پس از آن، رژیم غذایی خاصی را توصیه می کند.

 • کنترل فشار خون و دیابت 

مشکلاتی مثل فشارخون و دیابت از عملکرد مناسب سیستم عصبی می کاهند. با کنترل این عوامل به بهبود عملکرد سیستم عصبی کمک کنید.

 • استراحت کافی

استراحت کافی از فشار عصبی در طی روزمره کاسته و احتمال بروز مشکلات مغزی _ عصبی را کاهش می دهد. در نتیجه شاهد کاهش مراجعه به مطب یا کاهش درخواست خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل خواهیم بود.

 • عدم مصرف الکل و دارو

مصرف دراز مدت الکل یا داروهای غیر مجاز عوارض جانبی زیادی را برای سیستم عصبی در پی دارد. حدالامکان از مصرف این ماده اجتناب کنید تا نیازی به ویزیت دکتر مغز و اعصاب در خانه خود نداشته باشید.

 • افزایش تمرکز

یادگیری مهارتهای جدید ، یادداشت برداری ، نگرش مثبت و انجام تمرینات فکری می تواند برخی علائم مشکلات مغزی از قبیل فراموشی را کاهش دهد. می توانید جهت مشاوره از طریق ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل اقدام کنید.

خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل و ویزیت متخصص قلب در منزل نیز توسط موسسه کیان به شما عزیزان ارائه می شود.

 • محافظت از خود

با محافظت از خود توسط کلاه و کمربند ایمنی در رانندگی ، محل کار و دقت در عبور از پله ها از ضربه به سر جلوگیری کنید و شانس مراجعه به مطب یا درخواست ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل را کاهش دهید.

روش های دیگر پیشگیری  

 • ترک سیگار
 • معاینات منظم چشم
 • معاینات شنوایی
 • اجتماعی شدن
 • داشتن فعالیت ذهنی

اطلاعاتی که در اختیار شما قرار دادیم ، هدف آموزش بوده و نباید جایگزین مشاوره پزشکی حرفه ای باشد.

قبل از شروع هر روش درمانی با پزشک مشورت کنید کلیلک کنید: ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران . بهترین پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و بزرگسالان تهران

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران

بدین جهت مردم ، بدنبال مراکز معتبر دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی هستند. موسسه شبانه روزی کیان اقدام به ارائه خدمات پزشکی ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران کرده است. شما عزیزان در هنگام بروز مشکل مغزی _ عصبی می توانید به صورت 24 ساعته درخواست خود مبنی بر دریافت ویزیت دکتر مغز و اعصاب در خانه تهران را مطرح کنید. تلفن های این مرکز آماده ی ثبت درخواست شما هستند.

مغز و اندام حیاتی توسط استخوان جمجمه ، قفسه سینه و ستون فقرات محافظت می شوند این نکته، اهمیت حفاظت از این ارگان ها و استفاده از ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران را می رساند. در شهرهایی با جمعیت بالا مثل تهران ، وجود خدمات پزشکی _ پرستاری آنلاین به دلایل متعددی مثل همه گیری کرونا ، عدم شبانه روزی بودن مطب ها ، صرفه جویی در زمان ، رزرو بدون نوبت در مراکز بهداشتی ، گریز از ترافیک های سنگین و.. به شدت حس می شود.

ویزیت در منزل تهران را برای دستیابی به انواع متخصص بصورت شبانه روزی تقاضا کنید.

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران

اگر ساکن مناطق شمال تهران از قبیل : ازگل ، سوهانک ، شهرک نفت ، کاشانک ، سوهانک ، جماران ، دارآباد ، اوین ، کامرانیه ، باغ فردوس ، اختیاریه ، منطقه 1 ، منطقه 2 ، شریعتی ، پاسداران ، میرداماد ، دیباجی ، دزاشیب ، درکه ، قلهک ، خیابان دولت ، تجریش ، جردن ، الهیه ، کامرانیه ، هروی ، نلسون ماندلا ، پارک وی ، نیاوران ، فرشته ، قیطریه ، فرمانیه ، زعفرانیه ، امامزاده قاسم ، شهرک محلاتی و.. هستید و درخواست ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران را دارید. بهتر است بدانید عصب شناسان و روان پزشکان هر دو با اختلالات مغزی و عصبی سر و کار دارند. عصب شناسان بر عوارض جسمانی این اختلالات تمرکز می کنند. روان پزشکان اثرات روانی این اختلالات را بررسی می کنند. این دو رشته با هم دیگر همکاری می کنند.

آگاهی از مزایا و درخواست : پزشک در منزل زعفرانیه  

روش های تشخیصی پزشک متخصص مغز و اعصاب
 • آزمایش خون. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران برای تشخیص انواع عفونت اثرگذار به بافت شامه مغز و یا عدم تعادل الکترولیتی آزمایش خون را تجویز می کند.
 • تصویر برداری CT. اسکن و دیگر تصویربرداری ها به تشخیص خونریزی مغزی ، تومور مغزی و آسیب های دیگر کمک می کند و فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران ، از آنها استفاده می کند.
 • ارزیابی . برخی آزمایشات بخش های خاصی از مغز مانند حافظه ، تمرکز ، حل مسئله را مورد ارزیابی قرار می دهند این آزمایشات توسط دکتر مغز و اعصاب در منزل شمال تهران انجام می گیرد.
 
شهرک غرب و سعادت آباد

تفسیر پونکسیونهای کمری ، الکترومیوگرافی ، الکتروانسفالوگرافی و تستهای هدایت عصبی از جمله کارهای متخصص مغز و اعصاب است. اگر خواستار انجام این آزمایشات یا تفسیر آنها هستید با خدمات متخصص ویزیت مغز و اعصاب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد در ارتباط باشید.

تشخیص علت اختلالات عصبی دشوار است دکتر مغز و اعصاب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد قدرت جزئی نگری بالا و تصمیم گیری فوق العاده دارد و به طور منطقی گزینه ها را بررسی و مسیر منشا تا پیامد را دنبال کرده و دلایل پزشکی را رد می کند. راههای درمانی یا آزمایشی را می سنجد. از نظر سلامتی هر فرد برای اجتماع از اهمیت بالایی برخودار است.

تزریقات در منزل سعادت آباد را با پرستاران مجرب  مرکز کیان انجام دهید.

ولنجک و زعفرانیه و الهیه

روش های درمانی که پزشک هنگام ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل ولنجک ، زعفرانیه و الهیه برای درمان مشکلات مغزی _ عصبی در پیش می گیرد. به شرح زیر است:

 • دارو درمانی . برخی مشکلات مغزی _عصبی با دارو درمانی قابل رفع هستند. تعیین این نوع درمان توسط دکتر مغز و اعصاب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه صورت می گیرد.
 • جراحی . ممکن است پزشک برای حذف هماتوم ، کاهش فشار مغزی ، ترمیم و اصلاح جمجمه ، جراحی را در اولویت درمان قرار دهد. بعد از تفسیر آزمایشات ، بهترین فوق تخصص متخصص مغز و اعصاب تهران در زعفرانیه ، ولنجک و الهیه این تصمیم را اتخاذ می کند.
 • توانبخشی . بازیابی استقلال و کیفیت زندگی پس از سکته مغزی یا تحلیل عضلات توسط توانبخشی امکان پذیر است. توانبخشی اهدافی مانند سلامت جسمی ، عاطفی و اجتماعی را دنبال می کند. تیم توانبخشی که همراه با تزریقات در منزل زعفرانیه و الهیه در کنار شماست شامل : فیزیاتر، متخصص داخلی ، پرستار و متخصص توانبخشی ، کار درمانگر، متخصص تغذیه، روانپزشک، فیزیوتراپیست است.
متخصص مغز و اعصاب در منزل
جردن و فرمانیه و آجودانیه

مناطق جردن و فرمانیه و آجودانیه از با فرهنگ ترین مناطق تهران محسوب می شوند. همیشه به دنبال داشتن بهترین های خدمات بهداشتی _ پزشکی بوده اند. بهترین پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل فرمانیه  ، جردن و آجودانیه را در موسسه کیان خواهید یافت. ازآنجایی که این متخصصان تحت پوشش یک موسسه ای که مجوز وزارت بهداشت دارد، فعالیت می کنند شما با خیال راحت این خدمات را درخواست کنید.

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه، از مهارت بین فردی بالایی برخوردار است . این خصیصه در طول درمان مشکلات مزمن عصبی ، بسیار موثر است. زیرا بیمار، علائم و نشانه های بیماری  را به خوبی شرح می دهد. هم چنین دکتر مغز و اعصاب در منزل آجودانیه ، جردن و فرمانیه ، دارای مهارت در ثبت حساسیت عصبی ، جمع آوری مایع نخاعی یا تزریق دارو به کمر و قرار دادن فرستنده ها برای تحریک عمقی مغز است.

متخصص مغز و اعصاب منطقه 1

بیماری هایی مثل ام اس ، تشنج ، صرع ، آلزایمر ، سکته مغزی و… برای درمان به ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل نیاز دارند. منطقه یک از محلات بی شماری تشکیل شده است دسترسی به بهترین متخصص مغز و اعصاب منطقه 1 نیازمند جمع آوری اطلاعات از دریافت کنندگان و بیماران درمان شده است یا اینکه می توانید به تبحر و تشخیص کارشناسانِ ما در انتخاب بهترین از بین هزار پزشک اعتماد کنید. ما بهترین های هر گرایش را گرد آورده ایم.

داروهای تزریقی خود را می توانید از طریق درخواست تزریقات در منزل شمال تهران تهیه نمایید.

متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید و قصد استفاده از خدمات پزشکی در منزل را برای رفع مشکلات مغزی _ عصبی دارید. موسسه کیان بهترین گزینه است. زیرا تمام جوانب این خدمات را در نظر گرفته ، سپس اقدام به ارائه خدماتی مانند ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران کرده است.

این موسسه با دارا بودن متخصصانی مجرب ، با اخلاق ،  تاییدشده از طرف وزارت بهداشت و متناسب با درخواست شما اعم از خانم و آقا آماده خدمات رسانی است. در صورت تماس درخواهید یافت که ثبت درخواست ها از جمله خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران به صورت شبانه روزی توسط شخص صورت می گیرد. در لحظاتی که ثانیه ها زندگی بخش هستند منتظر نخواهید ماند.

خدمات همزمان : تزریقات در غرب تهران

پونک ، گیشا ، شهرزیبا ، منطقه 5 ، منطقه 22 ، اکباتان ، آپادانا ، کوهک ، ایوانک ، مرزداران ، طرشت ، شهران ، شهرک پرواز ، سازمان برنامه ، کن ، فردوس ، تهرانسر ، چیتگر و… از جمله مناطق غرب تهران هستند که می توانند خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران را دریافت کنند.

جنت آباد و ستارخان

اقداماتی که دکتر مغز و اعصاب در منزل جنت آباد و ستارخان انجام می دهد شامل ، تشخیص اولیه بر پایه معاینه فیزیکی و توجه به مشخصات فردی و ژنتیکی ارائه شده، پیگیری علائم تومور ، تفسیر نتایج تصویر برداری و آزمایشات ، تجویز دارو برای بیماریها (تشنج  _ مننژیت _آلزایمر ) ، بررسی وضعیت روحی وجسمی است. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل ستارخان و جنت آباد با فردی دارای مجوز از وزارت بهداشت، متعهد و باتجربه ارائه می شود که براساس جدیدترین متد های تشخیصی ، درمانی به مداوای بیماران مشغول می پردازد.

گاهی نیاز به توانبخشی برای بیماران مبتلا به مشکلات مغزی _عصبی هست. توانبخشی بعد از سکته مغزی ، توسط پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل جنت آباد و ستارخان نیز قابل دسترس است. که اهداف بلند مدت و کوتاه مدت را دنبال می کند.

ویزیت آنلاین متخصص مغز و اعصاب . ویزیت تلفنی دکتر مغز و اعصاب .ویزیت آنلاین پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب

صادقیه و اکباتان

ساکنان مناطق صادقیه و اکباتان هنگامی که پزشک عمومی بنا به هر دلیلی آنها را به متخصص مغز و اعصاب ارجاع دهد. می توانند از خدمات آنلاین ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل صادقیه و اکباتان استفاده کنند. اگرساکن صادقیه و اکباتان هستید و دچار عوارض بعد از سکته مغزی شده اید. ویزیت پزشک متخصص یا فوق تخصص مغز و اعصاب صادقیه و اکباتان در منزل می تواند در درمان این 5 نوع از ناتوانی، همراه شما باشد.

 1. مشکلات حافظه و تفکر
 2. مشکل در حواس پنجگانه
 3. مشکلات حرکتی
 4. مشکلات گفتاری
 5. مشکل عاطفی

توانبخشی همواره متشکل از چندین متخصص ماهر از رشته های متخلف، می باشد که حول همکاری بیمار ، خانواده اش و پزشک برنامه کاربردی ارائه می دهد.

متخصص مغز و اعصاب منطقه 5

از مهم ترین مناطق غرب تهران می توان به منطقه 5 اشاره کرد. بیماران بستری در منزل ، افراد ناتوان حرکتی ، افراد دارای فراموشی ، ام اس ، SMA و… که ساکن در این خطه از پایتخت هستند برای دسترسی به متخصص مغز و اعصاب منطقه 5 در هر ساعت از شبانه روز مشکلی نخواهند داشت. ویزیت آنلاین متخصص موقعیتی جدید برای بیماران فراهم نموده است تا بتوانند سوالات خود را بدون خروج از خانه بپرسند و نگرانی شان برطرف گردد. 

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شرق تهران

امروزه چشم انداز مثبتی برای افرادی که دچار سکته مغزی شده اند وجود دارد. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شرق تهران ، داروها و روش های جدیدی برای رفع نیازهای خاص هر فرد تجویز می کند. درمان ها بر اساس این 3 اصل انجام می شود.

 1. درمان دارویی بیماری و عوارض آن
 2. درمان ناتوانی و بهبود عملکرد
 3. تغییر محیط و سبک زندگی

موسسه کیان برای ساکنان شرق تهران ، خصوصا کسانی که در مناطق حکیمیه ، استخر ، منطقه 4 ، منطقه 14 ، بلوار ابوذر ، نارمک ، هنگام ، فرجام ، تهران نو ، نبرد ، افسریه ، شمیران نو و… زندگی می کنند، ویزیت بهترین متخصص مغز و اعصاب در منزل شرق تهران را در نظر گرفته است. کافیست با ما برای ویزیت پزشک یا انجام تزریقات شبانه روزی در منزل شرق تهران تماس بگیرید.

تهرانپارس ( فلکه اول _ دوم _ سوم ) و پیروزی

تهرانپارس و پیروزی از مناطق پر ازدحام شرق تهران هستند. مردمانی خونگرم و باصفا که مشکلات را با پشتوانه همدیگر حل می کند. همیشه بدنبال ویزیت بهترین دکتر مغز و اعصاب در منزل تهرانپارس و پیروزی هستند. مشکلات مغزی _عصبی بسیاری از بیماریها مثل ام اس را شامل می شوند. ام اس بیماری خود ایمنی است که میلین های رشته های عصبی را تخریب می کند. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهرانپارس ( فلکه اول _ دوم _ سوم ) ، پیروزی در مدیریت این بیماری کمک می کند.

همچنین در درمان بیماری های نادر ارثی که بر عصب تاثیر می گذارند مانند sma و سندروم آندرومن ویزیت فوق تخصص متخصص مغز و اعصاب گزینه خوبی است.

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران

اگر ساکن مناطق : شوش ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، امام‌ زاده حسن ، مولوی ، راه آهن ، گمرک ، شهرک ولیعصر ، خانی آباد نو ، منطقه 18 ، منطقه 19 ، منطقه 21 ، گمرک و… هستید. و به دنبال ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران هستید، بهتر است در پی موسسات و مراکز باشید. به چندین دلیل زیر:

 • درمان بهتر با مشورت یک مجموعه از پزشکان
 • کاهش احتمال بروز مشکلات اجتماعی و قضایی
 • اجبار به داشتن مجوز از وزارت بهداشت

پیشنهاد ما به شما استفاده از ویزیت دکتر متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران موسسه کیان است. این سه اصل، شاخصه رفتاری پرسنل در موسسه کیان است:

 1. رضایت بالای متقاضیان خدمات
 2. به روز بودن روش های تشخیصی و درمانی
 3. اخلاق مدار بودن پزشکان و پرستاران
در کنار این خدمات ، می توان ویزیت دکتر در منزل شهرری را نیز آزمود.
شهریار و اسلامشهر

مشکلات مغزی _ عصبی منجر به ناتوانی و اختلال در حرکت، رفتار ، گفتار می شوند. اهداف زیر در درمان مشکلات عصبی دنبال می شود:

 • مهارت های ارتباطی ، شناختی تان را دوباره به دست آورید.
 • اثرات بیماری را کاهش دهید.
 • استعدادهای دیگر خود را پرورش دهید.
 • با تغییرات سبک زندگی سازگاری پیدا کنید.
 • حمایت خانواده خود را دریافت کنید.

در همه گیری کرونا بسیاری از فعالیت ها به صورت دورکاری است. خدمات پزشکی آنلاین در این ایام به طور چشمگیری افزایش یافته است ازجمله این خدمات می توان به دریافت ویزیت آنلاین دکتر مغز و اعصاب در منزل اسلامشهر و شهریار را نام برد. بیشترین مراجعه به موسسات معتبر است تا بهترین و مجرب ترین پزشک تحت خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شهریار و اسلامشهر را در اختیارشان قرار دهد.

ویزیت دکتر در منزل اسلامشهر را برای دسترسی به سایر متخصصین درخواست کتید.

 

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری در منزل ، خدمات پزشکی در منزل ، خدمات درمانی در منزل ، درمان خانگی ، خدمات درمان در منزل .

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شبانه روزی کیان

 اگر شما پرسشی در مورد بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب داشته باشید، می توانید با خاطری آسوده، به صورت 24ساعته با مرکز کیان تماس بگیرید و از کارشناسان مربوطه بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

هم چنین این موسسه علاوه بر ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل شبانه روزی کیان ، ارائه خدماتی مانند ویزیت پزشک در منزل ، تزریقات در منزل ، رادیولوژی در منزل ، آمبولانس خصوصی ، اکو قلب در منزل را در لیست خدماتش قرار داده است. رضایت کسانی که خدمات ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل شبانه روزی کیان را دریافت کرده اند گواه خوبی بر کارآمدی سیستم اعمالی این موسسه در گردآوری بهترین های کادر درمان و نظارت بر عملکرد پزشکان و پرستاران تحت پوشش خود است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest