ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

 متخصص مغز و اعصاب در منزل

شاید تعداد زیادی از متخصصان مغز و اعصاب را در سطح شهر دیده باشید. یافتن بهترین آنها را به کارشناسان طب پزشکی بسپارید. موسسات پزشکی همیشه سعی می کنند بهترین های هر تخصص را گرد هم بیاورند. موسسه معتبر کیان یکی از این موسسات است که در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و امنیت روانی آن، تلاش خود را بر رعایت موازین قانونی، تسریع خدمات رسانی، دسترسی شبانه روزی، عرضه تجهیزات مدرن متمرکز کرده است. متخصص اعزامی فردی جزئی نگر، تصمیم گیر قوی، با مهارت فوق العاده در حل مسئله است.

متخصص مغز و اعصاب در منزل

وظایف متخصص مغز و اعصاب

معاینه

متخصص مغز و اعصاب اطلاعات پیشینه شما شامل بیماری های زمینه ای، آزمایشات قبلی و… را دریافت می کند سپس علائمی مانند: بینایی، گفتار، حرکت، هماهنگی، بازخوردها را سنجیده و برای تشخیص دقیق، آزمایشات دیگری را انجام می دهد.

تشخیص

جمع آوری مایع نخاعی، اندازه گیری فعالیت های عصبی و انجام برخی آزمایشات عصبی توسط متخصص مغز واعصاب انجام می گیرد. سپس با توجه به مهارت وعلم خود، شروع به تفسیر نتایج آزمایشات وتصویر برداری های عصبی می کند.

درمان

درمان با در نظر گرفتن پیشرفت یا پسرفت بیماری، نوع آسیب متفاوت خواهد بود. همچنین متخصص، اطلاعاتی درباره فناوری های مدرن، اختلالات عصبی، خدمات پشتیبانی و اثرات جانبی دارو را در اختیار بیمار قرار می دهد.

مراقبت های ثانویه

متخصص در صورت نیاز، درحین درمان با بیمار درباره مراقبت های ثانویه و استراتژی های بلند مدت حفظ سلامتی مشورت کرده و دستورالعمل هایی را ارئه می دهد یا به جراحان و انکولوژیست ها ارجاع می دهد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام ونام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

تعرفه قیمت متخصص مغز و اعصاب در منزل کیان

تعرفه قیمت متخصص مغز و اعصاب در منزل کیان بر اساس تصویب نامه ای است که توسط هیات وزیران در تاریخ 11/1/ 1400 طبق درخواست وپیشنهاد وزارت بهداشت ارائه شده است. موسسه شبانه روزی کیان با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انواع خدمات را با تعرفه شفاف، منصفانه و متناسب با درخواست شماست. تعرفه قیمت متخصص مغز و اعصاب در منزل کیان با توجه به مدت زمان حضور متخصص در منزل شما و نوع خدمات دریافتی متغیر است. برای کسب اطلاعات دقیق می توانید به صورت شبانه روزی با خطوط ارتباطی این موسسه تماس بگیرید.

 

متخصص مغز و اعصاب درمنزل

بررسی اجمالی

متخصص مغز و اعصاب به تشخیص  و درمان اختلالات، بیماری ها و آسیب های وارد شده به مغز، نخاع و سیستم عصبی محیطی می پردازد. اگر به دنبال اطلاعاتی برای دریافت متخصص مغز و اعصاب در منزل یا مطب هستید با ما همراه شوید.

متخصص مغز واعصاب، مهارت خود را درطی 13 سال تحصیلات دانشگاهی وسالها تجربه ی درمان ، در زمینه های آناتومی، فیزیولوژی و سیستم عصبی مرکزی بدست آورده است.

همچنین از دیکر خدمات مرکز کیان می توان به ویزیت متخصص داخلی در منزل و متخصص ریه در منزل اشاره کرد.

مشکلات مغزی_عصبی

برای مداوای شما تیمی از سایر پزشکان با متخصص مغز و اعصاب همکاری می کنند. شنوایی شناس، روانپزشک ، متخصص بیهوشی و… ازجمله آنها هستند.

آنسفالیت

دربیماری های مختلفی مانند هاری، مالاریا ، سفلیس و… با انتقال عامل بیماری عمدتا ویروس به مغز، التهاب حاد مغزی(آنسفالیت) به وجود می آید. برای درمان آنسفالیت از متخصص مغز و اعصاب در منزل کمک بگیرید.

تشنج

فعالیت غیرطبیعی، ناگهانی و شدید در مغز که ناشی ازمشکلات و بیماری هایی مثل صرع ، ضربه مغزی ، میگرن، تب و.. است، را تشنج می نامند.

ضربه به سر

سقوط، تصادف، سندروم تکان کودک و.. می توانند باعث افزایش فشار مغزی، خونریزی مغزی و شکستگی جمجمه شوند. ضربه به سر از جمله دلایل مراجعه به متخصص مغز و اعصاب در منزل است.

تومور مغزی یا سرطان

امکان ایجاد تومور در مغز انسان وجود دارد. انواع سرطان مغز شامل: آستروسیتوماها، اولیگودندروگلیوم ها و اپندیموما می باشد. درمان و پیگیری سرطان مغز با با مراجعه زودهنگام امکان پذیر است.

بیماریهای عصبی پیشرونده

بسیاری از بیماری های عصبی مانند: آلزایمر، ام اس، پارکینسون و..  به تدریج آغاز و به مرور وخیم می شود. برای کنترل روند پیشرفت یا مدیریت علائم بیماری ها متخصص مغز و اعصاب در منزل راهنمای خوبی است.

انواع متخصص مغز واعصاب

متخصص مغز و اعصاب در منزل  ، بسته به علاقه خود، روی اختلالات خاصی تمرکز می کنند. از جمله:

نورولوژی خواب

متخصص با انجام تست خواب در منزل ، الگوهای خواب و فعالیت مغزی بیمار را در طول چرخه خواب بررسی کرده و داروهای مناسب را تجویز می کند.

مدیریت درد

اگر دارای درد تیرکشنده، مزمن، سوزشی در اثر عواملی مانند : تصادف، جراحی، عفونت، کمبود ویتامین ب، مشکل تیروئید و….هستید.

طب عصبی عضلانی

متخصص مغز و اعصاب در منزل یا مطب بیماری های عصبی عضلانی را مورد درمان قرار می دهد که بر اساس نوع وراثت ، سن بیمار، مکانیسم بروز بیماری، چگونگی سیربیماری انواع مختلفی دارند.

نورولوژی عروقی

درمان بیماری هایی از قبیل: سکته ی مغزی ایسکمیک، هموراژیک و مالفورماسیون های عروقی برعهده شاخه خاصی از مغز واعصاب است . همچنین پزشکان این شاخه با متخصصان چشم پزشکی، قلب وعروق، روان پزشکی در ارتباط هستند.

توانبخشی عصبی

آسیب دیدن عصب مغز یا ستون فقرات منجر به ناکارآمدی در مهارت و توانایی افراد می شود. بدین منظور برای تغییر در نگرش فرد آسیب دیده و افزایش مهارت های فردی، مراجعه به متخصص مغز و اعصاب در منزل توصیه می گردد.

 

 

مراقبت های تسکینی

در این نوع مراقبت، علاوه بر تمرکز در درمان بیماری و افزایش طول عمر، به کیفیت زندگی بیمار و خانواده اش توجه می شود.

عصب شناسی رشدی کودکان

در 5 تا 10 درصد کودکان شاهد اختلالات رشدی ناشی از مشکلات عصبی هستیم. مشکلات عصبی در کودکی را جدی بگیرید.

عملکرد عصبی کهنسالان

با افزایش سن برخی ماهیچه ها تحلیل رفته و بالطبع عصب آن ها نیز غیر فعال می شود. با کمک گرفتن از متخصص مغز و اعصاب در منزل می توان با تقویت عضلات، براین مشکل فائق آمد.

بیماری عصبی با تخریب آهسته

برخی بیماری ها با تخریب آهسته ی رشته های عصبی در دراز مدت باعث ناتوانی شخص می شوند. این شاخه  از علم عصب شناسی، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند.

علائم مشکلات مغزی_عصبی

درصورت مشاهده علائم زیر از متخصص مغز و اعصاب در منزل بهره ببرید. بسته به چیستی منشا بیماری در سیستم عصبی، علائم متغیر و شامل موارد زیر می باشند.

 • علائم خفیف
 • سردرد
 • تهوع
 • گیجی
 • زنگ زدن گوش ها
 • احساس سبکی در سر

علائم خفیف در صورت ادامه دار بودن خطرناک تلقی و نیازمند متخصص مغز و اعصاب در منزل هستند.

 • علائم شدید
 • تشنج
 • مشکلات بینایی
 • اختلال در حرکت و تعادل
 • تغییر در افکار، رفتار
 • از دست دادن هوشیاری
 • فراموشی
 • سر درد طولانی
 • خروج مایعات روشن از گوش وبینی
 • ناتوانی درکنترل عضلات
متخصص مغز و اعصاب در منزل

پیشگیری از مشکلات مغزی_عصبی

انجام اقدامات زیر از احتمال بروز مشکلات مغزی_عصبی می کاهد :

انجام ورزش منظم و بدون استرس

برای تنظیم سوخت و ساز مناسب بدن وکاهش عوامل لختگی خون، انجام تمرینات ورزشی مداوم دور از استرس توصیه می شود.

عدم استعمال دخانیات

مصرف دخانیات می تواند برعروق اثرگذار باشد. دخانیات را عامل ایجاد 25 نوع سرطان درجهان می دانند . کاهش مصرف دخانیات، کاهش مراجعه به مراکز درمانی را به دنبال دارد.

رژیم غذایی متعادل

رژیم غذایی حاوی انواع ویتامین ها ،کم چرب، کم نمک، دارای آب و مایعات زیاد همراه با فیبر یا سبوس به ترمیم بافت های عصبی کمک میکند. متخصص مغز و اعصاب در منزل درحین درمان و پس ازآن، رژیم غذایی خاصی را توصیه می کند.

کنترل دیابت وفشار خون

مشکلاتی مثل فشارخون و دیابت از عملکرد مناسب سیستم عصبی می کاهند. با کنترل این عوامل به بهبود عملکرد سیستم عصبی کمک کنید.

استراحت کافی

استراحت کافی از فشار عصبی در طی روزمره کاسته واحتمال بروزمشکلات مغزی _عصبی را کاهش میدهد.در نتیجه شاهد کاهش مراجعه به مطب یا خدمات متخصص مغز و اعصاب در منزل خواهیم بود.

عدم مصرف الکل و دارو

مصرف درازمدت الکل یا داروهای غیر مجاز عوارض جانبی زیادی را برای سیستم عصبی درپی دارد.

افزایش تمرکز

یادگیری مهارتهای جدید، یادداشت برداری، نگرش مثبت و انجام تمرینات فکری می تواند برخی علائم مشکلات مغزی از قبیل فراموشی را کاهش دهد. می توانید جهت مشاوره از طریق متخصص مغز و اعصاب در منزل اقدام کنید.

خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل و ویزیت متخصص قلب در منزل نیز توسط موسسه کیان به شما عزیزان ارائه می شود.

محافظت از خود

با محافظت از خود توسط کلاه وکمربند ایمنی در رانندگی، محل کار و دقت در عبور از پله ها از ضربه به سر جلوگیری کنید و شانس مراجعه به مطب یا  متخصص مغز و اعصاب در منزل را کاهش دهید.

متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران

مغز و اندام حیاتی توسط استخوان جمجمه، قفسه سینه وستون فقرات محافظت می شوند این نکته، اهمیت حفاظت از این ارگان ها و استفاده از متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران را می رساند. در شهرهایی با جمعیت بالا مثل تهران، وجود خدمات پزشکی_پرستاری آنلاین به دلایل متعددی مثل همه گیری کرونا ، عدم شبانه روزی بودن مطب ها، صرفه جویی در زمان، رزرو بدون نوبت در مراکز بهداشتی، گریز از ترافیک های سنگین و.. به شدت حس می شود.

بدین جهت مردم، بدنبال مراکز معتبر دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی هستند.  موسسه شبانه روزی کیان اقدام به ارائه خدمات پزشکی  متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران کرده است. شما عزیزان در هنگام بروز مشکل مغزی_عصبی می توانید به صورت 24 ساعته درخواست خود مبنی بر دریافت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران را مطرح کنید. تلفن های این مرکزآماده ی ثبت درخواست شما هستند.

 

 

متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران

اگر ساکن مناطق شمال تهران از قبیل : ازگل ، سوهانک، شهرک نفت، کاشانک، جماران، دارآباد، اوین، کامرانیه ، باغ فردوس،امامزاده قاسم ، شهرک محلاتی و.. هستید و درخواست متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران را دارید. بهتر است بدانید عصب شناسان و روان پزشکان هر دو با اختلالات مغزی وعصبی سر وکار دارند. عصب شناسان بر عوارض جسمانی این اختلالات تمرکز می کنند. روان پزشکان اثرات روانی این اختلالات را بررسی می کنند. این دو رشته با هم دیگر همکاری می کنند.

روش های تشخیصی زیر توسط متخصص تجویز می شود:

 • آزمایش خون. متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران برای تشخیص انواع عفونت اثرگذار به بافت شامه مغز و یا عدم تعادل الکترولیتی آزمایش خون را تجویز می کند.
 • تصویر برداری CT. اسکن و دیگر تصویربرداری ها به تشخیص خونریزی مغزی، تومور مغزی و آسیب های دیگر کمک می کند و متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران ، از آنها استفاده می کند.
 • ارزیابی . برخی آزمایشات بخش های خاصی از مغز مانند حافظه ، تمرکز، حل مسئله را مورد ارزیابی قرار می دهند این آزمایشات توسط متخصص مغز و اعصاب در منزل شمال تهران انجام می گیرد.

متخصص مغز و اعصاب درمنزل شهرک غرب و سعادت آباد

تفسیر پونکسیونهای کمری ، الکترومیوگرافی ، الکتروانسفالوگرافی و تستهای هدایت عصبی از جمله کارهای متخصص مغز واعصاب است. اگرخواستار انجام این آزمایشات یا تفسیر آنها هستید با خدمات متخصص مغز واعصاب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد در ارتباط باشید.

تشخیص علت اختلالات عصبی دشوار متخصص مغز و اعصاب در منزل شهرک غرب و سعادت آباد قدرت جزئی نگری بالا و تصمیم گیری فوق العاده دارد و به طورمنطقی گزینه ها را بررسی و مسیر منشا تا پیامد را دنبال کرده و دلایل پزشکی را رد می کند. راههای درمانی یا آزمایشی را می سنجد. ازنظر سلامتی هر فرد برای اجتماع از اهمیت بالایی برخودار است.

متخصص مغز و اعصاب درمنزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

روش های درمانی  در مشکلات مغزی _عصبی به شرح زیر است:

 • دارو درمانی . برخی مشکلات مغزی _عصبی با دارو درمانی قابل رفع هستند. تعیین این نوع درمان توسط متخصص مغز واعصاب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه صورت می گیرد.
 • جراحی . ممکن است پزشک برای حذف هماتوم ،کاهش فشار مغزی، ترمیم واصلاح جمجمه ، جراحی را در اولویت درمان قرار دهد. بعد از تفسیر آزمایشات، متخصص مغز و اعصاب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه این تصمیم را اتخاذ می کند.

توانبخشی . بازیابی استقلال وکیفیت زندگی پس از سکته مغزی یا تحلیل عضلات توسط توانبخشی امکان پذیر است. توانبخشی اهدافی مانند سلامت جسمی، عاطفی و اجتماعی را دنبال می کند. تیم توانبخشی که همراه با متخصص مغز و اعصاب در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه در کنار شماست شامل : فیزیاتر، متخصص داخلی ، پرستار و متخصص توانبخشی ، کار درمانگر، متخصص تغذیه، روانپزشک، فیزیوتراپیست است.

متخصص مغز و اعصاب در منزل

متخصص مغز و اعصاب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

مناطق جردن و فرمانیه و آجودانیه از با فرهنگ ترین مناطق تهران محسوب می شوند. همیشه به دنبال داشتن بهترین های خدمات بهداشتی _ پزشکی بوده اند. بهترین متخصص مغز و اعصاب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه در موسسه کیان خواهید یافت. ازآنجاکه این متخصصان تحت پوشش یک موسسه ای که مجوز وزارت بهداشت دارد، فعالیت می کنند شما با خیال راحت این خدمات را درخواست کنید.

متخصص مغز و اعصاب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه، از مهارت بین فردی بالایی برخوردار است . این خصیصه در طول درمان مشکلات مزمن عصبی ، بسیار موثر است. زیرا بیمار، علائم و نشانه های بیماری  را به خوبی شرح می دهد.  هم چنین متخصص مغز و اعصاب در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه ، دارای مهارت در ثبت حساسیت عصبی ، جمع آوری مایع نخاعی یا تزریق دارو به کمر و قرار دادن فرستنده ها برای تحریک عمقی مغز است.

متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید و قصد استفاده از خدمات پزشکی در منزل را برای رفع مشکلات مغزی_عصبی دارید. موسسه کیان بهترین گزینه است. زیرا تمام جوانب این خدمات را در نظرگرفته ، سپس اقدام به ارائه خدماتی مانند متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران کرده است.

این موسسه با دارا بودن متخصصانی مجرب، با اخلاق،  تاییدشده از طرف وزارت بهداشت و متناسب با درخواست شما اعم ازخانم وآقا آماده خدمات رسانی است. در صورت تماس درخواهید یافت که ثبت درخواست ها از جمله خدمات متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران به صورت شبانه روزی توسط شخص صورت می گیرد. در لحظاتی که ثانیه ها زندگی بخش هستند منتظر نخواهید ماند.

پونک ، گیشا ، شهرزیبا، طرشت ، شهران، کن، فردوس، تهرانسر چیتگر و… ازجمله مناطق غرب تهران هستند که می توانند خدمات متخصص مغز و اعصاب در منزل غرب تهران را دریافت کنند.

متخصص مغز و اعصاب در منزل جنت آباد و ستارخان

اقداماتی که متخصص مغز و اعصاب در منزل جنت آباد و ستارخان انجام می دهد شامل ، تشخیص اولیه بر پایه معاینه فیزیکی و توجه به مشخصات فردی و ژنتیکی ارائه شده، پیگیری علائم تومور ، تفسیر نتایج تصویر برداری و آزمایشات، تجویز دارو برای بیماریها (تشنج _منژیت_آلزایمر) ، بررسی وضعیت روحی وجسمی است. متخصص مغز واعصاب با دارا بودن مجوز از وزارت بهداشت، شخصی متعهد و باتجربه است که براساس جدیدترین متد های تشخیصی ، درمانی به مداوای بیماران مشغول می پردازد.

گاهی نیاز به توانبخشی برای بیماران مبتلا به مشکلات مغزی _عصبی هست. توانبخشی بعد از سکته مغزی، توسط متخصص مغز و اعصاب در منزل جنت آباد و ستارخان نیز قابل دسترس است. که اهداف بلند مدت وکوتاه مدت را دنبال می کند.

متخصص مغز و اعصاب در منزل صادقیه و اکباتان

ساکنان مناطق صادقیه و اکباتان هنگامی که پزشک عمومی بنا به هر دلیلی آنها را به متخصص مغز واعصاب ارجاع دهد. می توانند از خدمات آنلاین متخصص مغز و اعصاب در منزل صادقیه و اکباتان استفاده کنند.

اگرساکن صادقیه و اکباتان هستید و دچارعوارض بعد از سکته مغزی شده اید. متخصص مغز و اعصاب در منزل صادقیه و اکباتان می تواند در درمان این 5 نوع از ناتوانی، همراه شما باشد.

 1. مشکلات حافظه و تفکر
 2. مشکل در حواس پنجگانه
 3. مشکلات حرکتی
 4. مشکلات گفتاری
 5. مشکل عاطفی

توانبخشی همواره متشکل از چندین متخصص ماهر از رشته های متخلف، می باشدکه حول همکاری بیمار، خانواده اش وپزشک برنامه کاربردی ارائه می دهد.

متخصص مغز و اعصاب درمنزل شرق تهران

امروزه چشم انداز مثبتی برای افرادی که دچار سکته مغزی شده اند وجود دارد. متخصص مغز و اعصاب در منزل شرق تهران، داروها و روش های جدیدی برای رفع نیازهای خاص هر فرد تجویز می کند. درمان ها بر اساس این 3 اصل انجام می شود.

 1. درمان دارویی بیماری و عوارض آن
 2. درمان ناتوانی و بهبود عملکرد
 3. تغییر محیط و سبک زندگی

موسسه کیان برای ساکنان شرق تهران، خصوصا کسانی که در مناطق حکیمیه، نارمک، هنگام، فرجام، تهران نو، نبرد، شمیزان نو و… زندگی می کنند، بهترین متخصص مغز و اعصاب در منزل شرق تهران را در نظرگرفته است.کافیست با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید.

متخصص مغز و اعصاب در منزل تهرانپارس و پیروزی

تهرانپارس و پیروزی از مناطق پرازدحام شرق تهران هستند. مردمانی خونگرم و باصفا که مشکلات را با پشتوانه همدیگر حل می کند. همیشه بدنبال بهترین متخصص مغز و اعصاب در منزل تهرانپارس و پیروزی هستند.

مشکلات مغزی _عصبی بسیاری از بیماریها مثل ام اس را شامل می شوند. ام اس بیماری خود ایمنی است که میلین های رشته های عصبی را تخریب می کند. متخصص مغز و اعصاب در منزل تهرانپارس و پیروزی، درمدیریت این بیماری کمک می کند.

همچنین در درمان بیماری های نادر ارثی که بر عصب تاثیر می گذارند مانند sma و سندروم آندرومن مراجعه به متخصص مغز و اعصاب گزینه خوبی است.

متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران

اگر ساکن مناطق: شوش، نازی آباد، یاخچی آباد، امام‌زاده حسن، شهرک ولیعصر و… هستید. و به دنبال بهترین ومجرب ترین متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران هستید، بهتر است درپی موسسات و مراکز باشید. به چندین دلیل زیر:

 • درمان بهتر با مشورت یک مجموعه از پزشکان
 • کاهش احتمال بروز مشکلات اجتماعی و قضایی
 • اجبار به داشتن مجوز از وزارت بهداشت

پیشنهاد ما به شما استفاده از متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران موسسه کیان است. این سه اصل، شاخصه رفتاری پرسنل در موسسه کیان است:

 1. رضایت بالای متقاضیان خدمات
 2. به روز بودن روش های تشخیصی و درمانی
 3. اخلاق مدار بودن پزشکان و پرستاران

متخصص مغز و اعصاب در منزل شهریار و اسلامشهر

مشکلات مغزی_عصبی منجر به ناتوانی و اختلال در حرکت، رفتار، گفتار میشوند. اهداف زیر در درمان مشکلات عصبی دنبال می شود:

 • مهارت های ارتباطی، شناختی تان را دوباره به دست آورید.
 • اثرات بیماری را کاهش دهید.
 • استعدادهای دیگر خود را پرورش دهید.
 • با تغییرات سبک زندگی سازگاری پیدا کنید.
 • حمایت خانواده خود را دریافت کنید.

در همه گیری کرونا بسیاری ازفعالیت ها به صورت دورکاری است. خدمات پزشکی آنلاین در این ایام به طور چشمگیری افزایش یافته است ازجمله این خدمات می توان به دریافت متخصص مغز و اعصاب در منزل شهریار و اسلامشهر را نام برد. بیشترین مراجعه به موسسات معتبر است . تا بهترین ومجرب ترین متخصص مغز و اعصاب در منزل شهریار و اسلامشهر را در اختیارشان قرار دهد.

متخصص مغز و اعصاب درمنزل شبانه روزی کیان

اگرشما پرسشی درمورد بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب داشته باشید، می توانید با خاطری آسوده، به صورت 24ساعته با مرکز کیان تماس بگیرید و از کارشناسان مربوطه بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

هم چنین این موسسه علاوه بر متخصص مغز و اعصاب در منزل شبانه روزی کیان، ارائه خدماتی مانند ویزیت پزشک در منزل، تزریقات در منزل، رادیولوژی در منزل ، آمبولانس خصوصی ،اکو قلب در منزل را در لیست خدماتش قرار داده است. رضایت کسانی که متخصص مغز و اعصاب در منزل شبانه روزی کیان رادریافت کرده اند گواه خوبی بر کارآمدی سیستم اعمالی این موسسه درگردآوری بهترین های کادر درمان و نظارت بر عملکرد پزشکان و پرستاران تحت پوشش خود است.

بازدیدها: 73

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته