موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

غرب تهران
شمال و شرق تهران
جهت اعزام زیر 45 دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید
سایر مناطق تهران
موسسه کیان

شستشوی گوش در منزل کرج با متخصص { شبانه روزی}

شستشوی گوش در منزل توسط پزشک
آزمایش در منزل

شستشوی گوش در منزل توسط پزشک

اینکه چه زمانی نیاز به انجام شستشوی گوش در منزل داریم و‌ آیا شستن گوش در خانه با پزشکان ماهر کرج امکان پذیر است؟ سوالاتی است که ممکن است از ذهن همه ما گذشته باشد. قبل از دادن پاسخ به آنها بهتر است کمی ‌درباره علل ‌ایجاد جرم گوش ، نحوه شستشوی آن ، امکانات مورد نیاز برای شستن در خانه و… صحبت کنیم.

ویژگی های خدمات شستشوی گوش در خانه کرج

دارای مجوز رسمی

کلیه خدمات پزشکی و پرستاری با مجوز رسمی از وزارت بهداشت صورت می گیرد

متخصص آقا و خانم

متخصصان آقا و خانم آماده اعزام به منزل شما جهت شستشوی گوش در خانه هستند.

اعزام شبانه روزی

به صورت شبانه روزی می توانید برای ویزیت دکتر یا شستن گوش در خانه کرج تماس بگیرید.

پشتیبانی کامل

هرگاه با مشکلی مواجه شُدید یا شاهد تاخیر پزشک و دریافت هزینه مازاد بودید تماس بگیرید.

اعزام در کمترین زمان

وجود شعب مختلف باعث شده که موسسه کیان ، کمترین زمان را برای اعزام متخصص داشته باشد.

شستشوی گوش برای چیست ؟

پزشکان با شستشوی گوش در منزل کرج سعی دارند که جرم های درون آن را پاکسازی کنند تا شنوایی بهبود یابد و عوارض ثانویه به حداقل برسد. ویزیت پزشک در منزل را از ما بخواهید. 

جرم گوش خوبه یا نه ؟

تولید جرم توسط گوش برای سلامت این عضو و حفظ رطوبت و جلوگیری از ورود ذرات خارجی و عوامل میکروبی الزامی است. هیچ چیز در بدن ، بدون دلیل و کاربرد نیست. از ابتدای تولید تا انتهای خروج از بدن برای جرم گوش ، مکانیسم خاصی طراحی شده است. ماهیچه های فک با حرکت خود ، جرم ها را به سمت خارج گوش هل می دهند. جرم ها با رسیدن به انتهای گوش در معرض هوای خشک قرار گرفته و سفت یا پوسته پوسته می شوند که در نتیجه به راحتی خارج می شوند.

در صورت نیاز کلیک کنید: خرید واکسن گارداسیل

چرا جرم گوش زیاد میشه؟

وقتی که شما برای تمیز کردن گوش ، دستمال کاغذی و انگشت یا هر چیز دیگه ای را وارد آن کنید ، مقداری از جرم به سمت عقب رفته و انباشته می شود. هرچه جرم سنگین تر باشد؛ ماهیچه های فک ، توان خارج کردن آن را نخواهند داشت و انباشت بیشتر می شود. پس، هرگز وسیله ای را داخل گوش خود نکنید بگذارید بدن کار خود را به درستی انجام دهد تا نیازمند شستشوی گوش در منزل کرج نباشید.

افزایش جرم گوش چه عوارضی داره؟

اگر شستشوی گوش در منزل یا مراکز درمانی انجام نگیرد، باید منتظر بروز عوارضی مثل : کم شنوایی ، کاهش ادراک محیطی در سالمندان در نتیجه زمین خوردن های مکرر و شکستگی استخوان ها ، درد و عفونت در گوش ها ، زنگ زدن یا وزوز گوش ، انسداد کامل و ناشنوایی موقتی باشید. خدمات پزشک در منزل با اعزام بهترین متخصص گوش و حلق و بینی کرج به شما در جلوگیری از پیامدهای ناگوار و غیر قابل جبران کمک شایانی خواهد کرد. 

وظایف پزشک هنگام جرم گیری گوش در منزل کرج

معاینه

رکن اول درمان موثر و شستن گوش در منزل کرج ، معاینه دقیق است. معاینه شامل : بررسی علائم حیاتی بدن ، بررسی داخل گوش با دستگاه های مخصوص ، شنوایی سنجی و.. است. 

تجویز

بعد از معاینه ، اگر مقدار جرم گوش به حدی زیاد باشد که نیاز به خیس خوردگی یه هفته ای باشد؛ دکتر در منزل کرج برای بیمار قطره های مخصوص را تجویز خواهد کرد.

بررسی میزان خیس خوردگی

میزان خیس خوردگی در زمان انجام شستشوی گوش موثر است. اگر جرم ها به قدر کافی نرم نباشند، امکان باقی ماندن آنها یا دردناک بودن عمل شستن گوش در منزل کرج وجود دارد.

شستن گوش

شستشوی گوش در منزل کرج توسط پزشک با دستگاه ساکشن یا سرنگ با رعایت پروتکل های مربوط به پاندمی کرونا انجام می شود. سپس سعی می شود شنوایی سنجی چک شود.

قیمت شستشوی گوش در منزل

از آنجایی که شرایط جسمانی ، تجهیزات مورد نیاز تشخیصی ، داروهای مصرفی ، نیاز به مهارت متخصص و… در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است .پس ، نمی توان قیمت شستشوی گوش در منزل کرج را به طور مقطوع بیان کرد. مطمئنا هزینه شستشوی گوش در سال 1401 توسط متخصص گوش و حلق و بینی با انجام اینکار توسط فوق تخصص کمی متفاوت است. همچنین کاهش هزینه های درمانی با توجه به نوع بیمه ممکن است متغیر باشد. ضمن اینکه تعرفه شستن گوش در خانه هر سال، طبق تورم همان سال توسط وزارت بهداشت محاسبه و به شرکت های خدمات درمان در منزل ابلاغ می گردد. در نتیجه منتظر ثابت ماندن هزینه شستشوی گوش در منزل کرج در سال 1401 درمقایسه با 1400 نباشید. با ما تماس بگیرید شرایط خود را مطرح کنید تا برآورد هزینه شستن گوش در برای شما صورت گرفته و اطلاع داده شود.

در صورتی که داروی تزریقی دارید میتوانید از خدمات تزریقات در منزل کرج استفاده نمایید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

1. نام و نام خانوادگی

2. توان حرکتی

3. حساسیت دارویی

4. بیماری زمینه ای

5. جنسیت و وزن

اطلاعات مورد نیاز برای شستشوی گوش در منزل کرج .

اقدامات قبل از شست و شوی گوش در منزل 

شستن گوش در منزل کرج ، وقتی که جرم ها هنوز نرم نشده اند درد آور بوده و خطر پارگی پرده گوش را به همراه دارد. ضمن اینکه ممکن است آنگونه که باید، جرم ها را نتوان حذف کرد. بنابراین انجام برخی از اقدامات قبل از شستشوی گوش در منزل توسط پزشک به شما پیشنهاد می شود. ریختن قطره گلیسیرین فنیکه یا روغن بچه در گوش به عنوان نرم کننده ی جرم ها از جمله این کارهاست. سعی کنید که هر 6 ساعت، 6 الی 7 قطره را درون گوش بریزید. اگر خواب می مانید یا بنا به هر دلیلی زمان از دستتان در می رود حداقل روزی سه بار این کار را انجام دهید.

اگر در اثر ابتلا به بیماری های مختلف به وصل سرم در منزل کرج احتیاج داشتید موسسه کیان آماده است بهترین پرستاران را برای تزریق آن در خانه تان اعزام کند.

عفونت گوش

مزایای شستشو و ساکشن گوش در منزل کرج

انتخاب بهتر و مناسب تر ؛ با یک تحقیق همه جانبه از شرایط پیش رو به دست می آید. دانستن مزایای شستشوی گوش در منزل توسط پزشک گامی در این راستا به شمار می رود. هرچه مواجهه شما با عوامل مخرب در سلامتی تان کمتر باشد، بهبودی سریعتر اتفاق می افتد.

فواید شستن گوش در خانه عبارتند از :

• در صورتی که در پاکسازی گوش را در خانه انجام دهید از عفونت های مقاوم به درمان بیمارستانی دور خواهید ماند.
•  آلاینده های هوا و استرس آلودگی صوتی را تجربه نخواهید کرد.
• از ابتلا به بیمارهای واگیردار جمعی مثل آنفولانزا ، سرماخوردگی و کرونا که مستقیما روی گوش اثر می گذارند در امان هستید.
• جابه جایی و ترافیک سنگین بر روان انسان اثر گذاشته و خستگی را در پی دارند. شما با شستشوی گوش در خانه توسط پزشک ، کمتر خسته می شوید.
• روحیه تان به دلیل عدم مواجه با بیماران بدحال حفظ خواهد شد.
• اگر قرار است شستشوی گوش برای کودک انجام شود ، ترس کودکان در منزل کرج در مقایسه با بیمارستان کمتر است.
• تمرکز و زمان پزشک یا کارشناس برای پاکسازی گوش در خانه بیشتر خواهد بود.
• امکان دریافت سایر خدمات همچون : پانسمان در منزل کرج همزمان با شستشوی گوش در منزل توسط پزشک وجود دارد.
• زمان شما به جای ماندن در صف مراکز درمانی به استراحت صرف خواهد شد.

راه های شستشوی گوش در منزل

راه های مختلفی برای شستشوی گوش در منزل ذکر شده که از جمله آنها می توان به دو روش 1. شستشوی خانگی گوش توسط فرد یا اطرافیانش 2. شستن گوش توسط متخصص اشاره کرد. اکنون به معرفی تک تک آنها می پردازیم.

شستشوی خانگی گوش

شستشوی خانگی گوش همانطور که از نامش پیداست در این روش از دارو های گیاهی و مواد خوراکی برای از بین بردن جرم گوش در منزل استفاده می شود. رایج ترین روش های شستن خانگی گوش عبارتند از :

  • جرم گیری گوش در خانه با پیاز
  • پاکسازی گوش با سیر
  • تخلیه چرک گوش با شمع 
  • شستشوی گوش با سرکه سیب
  • تمیز کردن گوش با جوش شیرین
  • شستشوی گوش با آب اکسیژنه 
  • تخلیه جرم گوش با روغن نارگیل
  • شستشوی جرم گوش با روغن بادام شیرین و تلخ

شستشوی گوش با سرنگ یا دستگاه 

ابتدا پزشک برای شما قطره نرم کننده جرم گوش را تجویز می کند بعد از مهلت حدودا یک هفته ای اقدام به شستن گوش در خانه شما خواهد کرد. از بین بردن جرم گوش در منزل را با دو وسیله می توان انجام داد. در گذشته از انواع سرنگ برای شستشوی گوش استفاده می شد که خطراتی همچون وارد کردن فشار بیش از حد به پرده گوش را به همراه داشت. امروزه دستگاه های جدیدی به نام میکرو ساکشن برای این کار توسط محققان تعبیه شده است که ضمن حذف این ایراد به راحتی و بدون درد شستشوی گوش در منزل کرج را انجام می دهد.

در صورت نیاز کلیک کنید: انجام آزمایش در منزل کرج با پرستاران مجرب جهت نمونه گیری 24 ساعته و شبانه روزی

شستشوی گوش با سرنگ مخصوص
انواع دستگاه ساکشن شستشوی گوش
استفاده از دستگاه ساکشن برای شستشوی گوش
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest