موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

شستشوی گوش در منزل کرج با متخصص { شبانه روزی}

شستشوی گوش در منزل توسط پزشک

شستشوی گوش در منزل توسط پزشک

آزمایش در منزل

اینکه چه زمانی نیاز به انجام شستشوی گوش در منزل توسط پزشک داریم و‌ آیا شستن گوش در خانه با متخصصان ماهر کرج امکان پذیر است؟ سوالاتی است که ممکن است از ذهن همه ما گذشته باشد. قبل از دادن پاسخ به آنها بهتر است کمی ‌درباره علل ‌ایجاد جرم گوش ، نحوه شستشوی آن ، امکانات مورد نیاز برای شستن در خانه ، مزایای جرم گیری گوش در منزل کرج و… صحبت کنیم.

ویژگی های خدمات شستشوی گوش در خانه کرج

دارای مجوز رسمی

کلیه خدمات پزشکی و پرستاری با مجوز رسمی از وزارت بهداشت صورت می گیرد

متخصص آقا و خانم

متخصصان آقا و خانم آماده اعزام به منزل شما جهت شستشوی گوش در خانه هستند.

اعزام شبانه روزی

به صورت شبانه روزی می توانید برای ویزیت دکتر یا شستن گوش در خانه کرج تماس بگیرید.

پشتیبانی کامل

هرگاه با مشکلی مواجه شُدید یا شاهد تاخیر پزشک و دریافت هزینه مازاد بودید تماس بگیرید.

اعزام در کمترین زمان

وجود شعب مختلف باعث شده که موسسه کیان ، کمترین زمان را برای اعزام متخصص داشته باشد.

شستشوی گوش برای چیست ؟

پزشکان با شستشوی گوش در منزل کرج سعی دارند که جرم های درون آن را پاکسازی کنند تا شنوایی بهبود یابد و عوارض ثانویه به حداقل برسد. ویزیت پزشک در منزل را از ما بخواهید. 

جرم گوش خوبه یا نه ؟

تولید جرم توسط گوش برای سلامت این عضو و حفظ رطوبت و جلوگیری از ورود ذرات خارجی و عوامل میکروبی الزامی است. هیچ چیز در بدن ، بدون دلیل و کاربرد نیست. از ابتدای تولید تا انتهای خروج از بدن برای جرم گوش ، مکانیسم خاصی طراحی شده است. ماهیچه های فک با حرکت خود ، جرم ها را به سمت خارج گوش هل می دهند. جرم ها با رسیدن به انتهای گوش در معرض هوای خشک قرار گرفته و سفت یا پوسته پوسته می شوند که در نتیجه به راحتی خارج می شوند.

در صورت نیاز کلیک کنید: خرید واکسن گارداسیل

چرا جرم گوش زیاد میشه؟

وقتی که شما برای تمیز کردن گوش ، دستمال کاغذی و انگشت یا هر چیز دیگه ای را وارد آن کنید ، مقداری از جرم به سمت عقب رفته و انباشته می شود. هرچه جرم سنگین تر باشد؛ ماهیچه های فک ، توان خارج کردن آن را نخواهند داشت و انباشت بیشتر می شود. پس ، هرگز وسیله ای را داخل گوش خود نکنید بگذارید بدن کار خود را به درستی انجام دهد تا نیازمند جرم گیری و شستشوی گوش در منزل کرج نباشید.

افزایش جرم گوش چه عوارضی داره؟

اگر شستشوی گوش در منزل یا مراکز درمانی انجام نگیرد، باید منتظر بروز عوارضی مثل : کم شنوایی ، کاهش ادراک محیطی در سالمندان در نتیجه زمین خوردن های مکرر و شکستگی استخوان ها ، درد و عفونت در گوش ها ، زنگ زدن یا وزوز گوش ، انسداد کامل و ناشنوایی موقتی باشید. خدمات پزشک در منزل با اعزام بهترین متخصص گوش و حلق و بینی کرج به شما در جلوگیری از پیامدهای ناگوار و غیر قابل جبران کمک شایانی خواهد کرد. 

وظایف پزشک هنگام جرم گیری گوش در منزل کرج

معاینه

رکن اول درمان موثر و شستن گوش در منزل کرج ، معاینه دقیق است. معاینه شامل : بررسی علائم حیاتی بدن ، بررسی داخل گوش با دستگاه های مخصوص ، شنوایی سنجی و.. است. 

تجویز

بعد از معاینه ، اگر مقدار جرم گوش به حدی زیاد باشد که نیاز به خیس خوردگی یه هفته ای باشد؛ دکتر در منزل کرج برای بیمار قطره های مخصوص را تجویز خواهد کرد.

بررسی میزان خیس خوردگی

میزان خیس خوردگی در زمان انجام شستشوی گوش موثر است. اگر جرم ها به قدر کافی نرم نباشند، امکان باقی ماندن آنها یا دردناک بودن عمل شستن گوش در منزل کرج وجود دارد.

شستن گوش

شستشوی گوش در منزل کرج توسط پزشک با دستگاه ساکشن یا سرنگ با رعایت پروتکل های مربوط به پاندمی کرونا انجام می شود. سپس سعی می شود شنوایی سنجی چک شود.

قیمت و هزینه شستشوی گوش در منزل

از آنجایی که شرایط جسمانی ، تجهیزات مورد نیاز تشخیصی ، داروهای مصرفی ، نیاز به مهارت متخصص و… در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است .پس ، نمی توان قیمت شستشوی گوش در منزل کرج را به طور مقطوع بیان کرد. مطمئنا هزینه شستشوی گوش در سال 1403 توسط متخصص گوش و حلق و بینی با انجام اینکار توسط فوق تخصص کمی متفاوت است. همچنین کاهش هزینه های درمانی با توجه به نوع بیمه ممکن است متغیر باشد. ضمن اینکه تعرفه شستن گوش در خانه هر سال، طبق تورم همان سال توسط وزارت بهداشت محاسبه و به شرکت های خدمات درمان در منزل ابلاغ می گردد. در نتیجه منتظر ثابت ماندن هزینه شستشوی گوش در منزل کرج در سال 1403 در مقایسه با سال قبل  نباشید. با ما تماس بگیرید شرایط خود را مطرح کنید تا برآورد هزینه جرم گیری گوش در منزل کرج برای شما صورت گرفته و اطلاع داده شود.

در صورتی که داروی تزریقی دارید میتوانید از خدمات تزریقات در منزل کرج استفاده نمایید.

بحث بیمه ها در کاهش هزینه شستشوی گوش در کرج

در مورد بیمه ها باید گفت: هر شرکت بیمه ای، تعهدات خاصی را به بیمه شوندگان خود داده است و برخی از اقدامات درمانی، تحت پوشش همه بیمه ها نیستند. اما به هر حال، مرکز شبانه روزی کیان تعهد دارد تا برگه حاوی اطلاعات ویزیت پزشک برای شستشوی گوش در منزل کرج را به متقاضیان ارائه دهد تا آن را تحویل شرکت بیمه ای دهند. 

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

1. نام و نام خانوادگی

2. توان حرکتی

3. حساسیت دارویی

4. بیماری زمینه ای

5. جنسیت و وزن

اطلاعات مورد نیاز برای شستشوی گوش در منزل کرج .

اقدامات قبل از شست و شوی گوش در منزل 

شستن گوش در منزل کرج ، وقتی که جرم ها هنوز نرم نشده اند درد آور بوده و خطر پارگی پرده گوش را به همراه دارد. ضمن اینکه ممکن است آنگونه که باید، جرم ها را نتوان حذف کرد. بنابراین انجام برخی از اقدامات قبل از شستشوی گوش در منزل توسط پزشک به شما پیشنهاد می شود. ریختن قطره گلیسیرین فنیکه یا روغن بچه در گوش به عنوان نرم کننده ی جرم ها از جمله این کارهاست. سعی کنید که هر 6 ساعت، 6 الی 7 قطره را درون گوش بریزید. اگر خواب می مانید یا بنا به هر دلیلی زمان از دستتان در می رود حداقل روزی سه بار این کار را انجام  دهید تا جرم گیری گوش در منزل کرج با موفقیت همراه باشد.

اگر در اثر ابتلا به بیماری های مختلف به وصل سرم در منزل کرج احتیاج داشتید موسسه کیان آماده است بهترین پرستاران را برای تزریق آن در خانه تان اعزام کند.

عفونت گوش

مزایای شستشو و ساکشن گوش در منزل کرج

انتخاب بهتر و مناسب تر ؛ با یک تحقیق همه جانبه از شرایط پیش رو به دست می آید. دانستن مزایای شستشوی گوش در منزل توسط پزشک گامی در این راستا به شمار می رود. هرچه مواجهه شما با عوامل مخرب در سلامتی تان کمتر باشد، بهبودی سریعتر اتفاق می افتد.

فواید شستن گوش در خانه عبارتند از :

• در صورتی که در پاکسازی گوش را در خانه انجام دهید از عفونت های مقاوم به درمان بیمارستانی دور خواهید ماند.
•  آلاینده های هوا و استرس آلودگی صوتی را تجربه نخواهید کرد.
• از ابتلا به بیمارهای واگیردار جمعی مثل آنفولانزا ، سرماخوردگی و کرونا که مستقیما روی گوش اثر می گذارند در امان هستید.
• جابه جایی و ترافیک سنگین بر روان انسان اثر گذاشته و خستگی را در پی دارند. شما با شستشوی گوش در خانه توسط پزشک ، کمتر خسته می شوید.
• روحیه تان به دلیل عدم مواجه با بیماران بدحال حفظ خواهد شد.
• اگر قرار است شستشو یا جرم گیری گوش در منزل کرج برای کودک انجام شود ، ترس کودکان در منزل کرج در مقایسه با بیمارستان کمتر است.
• تمرکز و زمان پزشک یا کارشناس برای پاکسازی گوش در خانه بیشتر خواهد بود.
• امکان دریافت سایر خدمات همچون : پانسمان در منزل کرج همزمان با شستشوی گوش در منزل توسط پزشک وجود دارد.
• زمان شما به جای ماندن در صف مراکز درمانی به استراحت صرف خواهد شد.

راه های شستشوی گوش در منزل

راه های مختلفی برای شستشوی گوش در منزل ذکر شده که از جمله آنها می توان به دو روش 1. شستشوی خانگی گوش توسط فرد یا اطرافیانش 2. شستن گوش توسط متخصص اشاره کرد. اکنون به معرفی تک تک آنها می پردازیم.

شستشوی خانگی گوش

شستشوی خانگی گوش همانطور که از نامش پیداست در این روش از دارو های گیاهی و مواد خوراکی برای از بین بردن جرم گوش در منزل استفاده می شود. رایج ترین روش های شستن خانگی گوش عبارتند از :

 • جرم گیری گوش در خانه با پیاز

یکی از درمان های خانگی جرم گیری گوش در  خانه ، استفاده از پیاز است. برای استفاده از پیاز دو روش در طب سنتی ذکر شده که شامل :

 1. قاچ کردن پیاز و قرار دادن تکه های پیاز درون یک پارچه تمیز و گذاشتن پارچه روی گوش به مدت 15 دقیقه
 2. آب پیاز را گرفته و از آن برای ریختن 2الی 3 قطره درون گوش استفاده نمایید. ( مراقب باشید تکه های پیاز وارد گوش نشوند)
 • پاکسازی گوش با سیر

پاکسازی گوش با سیر در مواقعی انجام می شود که احتمال عفونی شدن گوش وجود دارد. زیرا سیر خاصیت ضد میکروبی و ضد التهابی دارد. برای استفاده از سیر برای جرم گیری گوش در منزل کرج سه روش ذکر شده که عبارتند از :

 1. پوست کندن سیر و برش آن ، سپس قرار دادن تکه های بزرگ سیر در مجرای ورودی گوش ( مواظب باشید وارد گوش نشود، می توانید درون پارچه تمیز بگذارید)
 2. سیر پاک شده را درون روغن در حرارت ملایم سرخ کرده از صافی رد کنید. سپس از این روغن برای ریختن در گوش استفاده نمایید.
 3. سیر را در آب جوش ریخته و گوش خود را در معرض بخار آن قرار دهید. یک پارچه تمیز بالای سرتان گرفته و فضای بخور مانند ، درست کنید.

شستشوی گوش

 • تخلیه چرک گوش با شمع 

یکی از روش های بسیار جدید برای حذف جرم گوش ، استفاده از شمع گوش است. مانور های تبلیغاتی زیادی روی این شیوه شستشوی گوش در منزل کرج یا تهران انجام شده که باید گفت: یک هیاهوی رسانه ای برای فروش بیشتر شرکت های آرایشی بهداشتی است و کارکرد علمی ندارد. 

با ما تماس بگیرید: ویزیت متخصص داخلی در منزل

 • شستشوی گوش با سرکه سیب

شاید به جرات بتوان سرکه سیب را یک معجزه درمانی دانست از عفونت سینوس ها گرفته تا عفونت گوش ، از درمان کبد چرب تا لاغری ؛ از خواص درمانی این ماده به شمار می روند. از بین بردن جرم گوش و عفونت آن با سرکه سیب بدین شرح است : محلولی ، متشکل از آب جوشیده ولرم با سرکه سیب صنعتی درست کنید. گوش خود را به عقب و بالا بکشید. چند قطره از محلول را داخل گوش بریزید. بیرون گوش را ماساژ دهید . 5 دقیقه صبر کنید. سپس ، آن را با سشوار دارای درجه پایین یا گوش پاک کن خشک کنید.

اگر آشنایان شما ساکن غرب پایتخت هستند می توانید استفاده از خدمات تزریقات در منزل غرب تهران را به آنان پیشنهاد دهید.

 • تمیز کردن گوش با جوش شیرین

جوش شیرین یک آنتی اکسیدان طبیعی و از بین برنده جرم گوش است و می تواند در جرم گیری گوش در منزل کرج نقش موثری ایفا کند. روش استفاده از جوش شیرین برای شستشوی گوش در منزل کرج بدین شرح است :
 • نصف لیوان معادل 60 میلی لیتر از آب جوشیده با دمای ولرم را تهیه کنید.
 • نصف قاشق چایخوری از جوش شیرین را به این آب اضافه کنید.
 • گوش خود را بالا و به سمت عقب بکشید تا سر در وضعیتی قرار گیرد که بتوان محلول را داخل گوش ریخت.
 • 10-15 قطره از محلول به دست آمده را با استفاده از قطره چکان به درون گوش بریزید.
 • گوش را با آب مقطر یا آب جوشیده خنک شده ، بعد از 1 ساعت بشویید.
 • دو هفته و هر روز یکبار اینکار را انجام دهید.
 
 از دیگر خدمات موسسه کیان ارائه خدمات تزریق سرم در منزل شرق تهران می باشد.

شستشوی گوش با آب اکسیژنه

 • شستشوی گوش با آب اکسیژنه 

برخی از منابع پزشکی مدرن ، استفاده از آب اکسیژنه در هنگام شستن گوش در خانه کرج را به دلیل گاز دار بودن ؛ موثرترین شیوه می دانند. در مصرف آب اکسیژنه باید دقت زیادی داشت. روش تخلیه جرم گوش با آب اکسیزنه اینگونه است که :

 • به مقدار مساوی از آب و آب اکسیژنه ( 3 درصد ) را با هم مخلوط کنید.
 • 3 الی 4 قطره از محلول بدست آمده را با قطره چکان درون گوش بریزید.
 • فرصت 5 دقیقه ای به آب اکسیژنه برای حل کردن جرم گوش بدهید.
 • سر را کج کرده تا محلول تخلیه شود.
 • روزی یک بار این عمل را انجام دهید. 
 • حداکثر تا 14 روز می توانید اینکار را تکرار کنید.

دقت کنید استفاده بیش از حد از آب اکسیژنه می تواند عوارضی مثل تحریک پوستی و شایر مشکلات را به دنبال داشته باشد.

جرم گیری گوش با روغن نارگیل

 • تخلیه جرم گوش با روغن نارگیل

روش استفاده از روغن نارگیل برای زدودن جرم گوش آسان است خطرات و عوارض بخصوصی ندارد در نتیجه دلهره ای نیز برای مصرف کنندگان نخواهد داشت. شیوه جرم گیری گوش در منزل کرج با روغن نارگیل بدین صورت است :
 • ابتدا باید روغن نارگیل را با حرارت ملایم ، کمی گرم کنید. گوشتان را به بالا و عقب بکشید.
 • حالا چند قطره از آن را داخل گوش تان بریزید.
 • اکنون گوش تان را ماساژ دهید.
 • 10 دقیقه به روغن نارگیل برای حل کردن جرم گوش فرصت بدهید.
 • با گوش پاک کن ، جرمها را از گوش حذف کنید.
 
 • شستشوی جرم گوش با روغن بادام شیرین و تلخ

بهره گیری از روغن ها برای درمان جرم گوش از اصول طب سنتی به شمار می رود.  روغن بادام چه تلخ باشد چه شیرین ؛ روش یکسانی برای از بین بردن جرم گوش داشته و همانند روغن نارگیل است. هر آنچه در قسمت تخلیه گوش با روغن نارگیل گفتیم را برای روغن بادام پیاده کنید. کمی روغن را گرم کرده چند قطره در گوش بریزید. 10 دقیقه صبر کرده و با گوش پاک کن ، پاک کنید.
 • شستشوی گوش با سرنگ یا دستگاه 

ابتدا پزشک برای شما قطره نرم کننده جرم گوش را تجویز می کند بعد از مهلت حدودا یک هفته ای اقدام به شستن گوش در خانه شما خواهد کرد. از بین بردن جرم گوش در منزل را با دو وسیله می توان انجام داد. در گذشته از انواع سرنگ برای شستشوی گوش استفاده می شد که خطراتی همچون وارد کردن فشار بیش از حد به پرده گوش را به همراه داشت. امروزه دستگاه های جدیدی به نام میکرو ساکشن برای این کار توسط محققان تعبیه شده است که ضمن حذف این ایراد به راحتی و بدون درد شستشوی گوش در منزل کرج را انجام می دهد.

در صورت نیاز کلیک کنید: انجام آزمایش در منزل کرج با پرستاران مجرب جهت نمونه گیری 24 ساعته و شبانه روزی

جرم گیری گوش در منزل کرج
شستشوی گوش با سرنگ مخصوص
شستن گوش در منزل کرج . انواع دستگاه ساکشن گوش
استفاده از دستگاه ساکشن برای شستشوی گوش

نحوه درخواست برای تخلیه گوش در منزل

اگر در گوش خود دردی حس می کنید یا احساس پری گوش و ناشنوایی موقت دارید می توانید درخواست اعزام متخصص به منزل را برای معاینه گوشتان را بدهید حتی اگر نزد یک پزشک دیگر رفته اید و قطره مورد تجویز او را به مدت 1 هفته یا بیشتر در گوش خود ریخته اید و اکنون منتظر شستشوی گوش در منزل توسط پزشک هستید، از روی شماره های داخل سایت با ما تماس می گیرید و درخواست خود مبنی بر : بودن در چه مرحله ای از شست و شو ، تقاضای استفاده از ابزار خارجی یا ایرانی ، طول مسافت جهت اعزام پزشک ، درخواست پزشک عمومی ، پرستار یا متخصص و فوق تخصص ، نیاز داشتن به سایر خدمات مثل رادیولوژی در منزل و… را مطرح می کنید.

سپس ، ویژگی های بیمار از قبیل : سن ، جنسیت ، بیماری های زمینه ای ، حساسیت های دارویی ، سابقه عمل گوش و… را به کارشناس اطلاع می دهید تا او یک برآورد از هزینه شستشوی گوش در منزل کرج را به دست آورده و به شما اعلام کند. در صورت موافقت با هزینه ، شما باید آدرس و لوکیشن محل مورد نظر خود را از طریق اپلیکشن های موجود یا پیامک به شماره های اعلامی توسط کارشناس ارسال کنید. کمتر از یک ساعت ، پزشک یا پرستار جهت شستن گوش در منزل کرج حضور خواهند یافت.

پشتیبانی خدمات پاکسازی گوش در منزل

همیشه امکان اینکه مشکلی در هنگام ارائه خدمات درمانی در منزل پیش بیاید وجود دارد. نا امید نشوید از اینکه خطای پزشک یا پرستار را در رابطه با جرم گیری گوش در منزل کرج به موسسه پزشکی کیان اطلاع دهید. این مرکز شبانه روزی ، یک شرکت خصوصی است که به عنوان رابط بین بیمار و کادر درمان عمل می کند لذا رضایت بیمار و خانواده او در اولویت بانیان آن است ما خدمات پاکسازی یا همان شستشوی گوش در منزل کرج رابه طور کامل پشتیبانی می کنیم.

 اگر تخلفی در ارتباط با دریافت هزینه مازاد از توافق اولیه ، برخورد نامناسب فرد اعزامی ، انجام ناصحیح شستن گوش در خانه کرج و … مشاهده کردید حتما کارشناسان این مرکز را در جریان امور قرار دهید. کمترین اثر می تواند عدم اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان باشد. ضمن عرض پوزش ؛ بسته به اینکه مشکل ایجاد شده در چه سطحی باشد متناسب با آن ، اقدامات سریع و قاطع صورت خواهد گرفت.

سعی کنید تمام مراحل درمان را در خانه خود انجام دهید و گوشتان کمتر در آلودگی هوا قرار گیرد. مثلا از خدمات تزریقات بانوان در منزل استفاده نمایید.

عوارض شستشوی گوش توسط پزشک

انجام شستشوی گوش توسط پزشک ، خالی از عوارض نیست. البته اگر شستن گوش در خانه باشد، خطرات کمتری برای بیمار در پی خواهد داشت زیرا به دور از عفونت های بیمارستانی هستید. از مضرات جرم گیری گوش در منزل یا مراکز درمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • التهاب مجاری گوش = ابتلا به اوتیت میانی ( عفونت گوش میانی )
 • پاره شدن پرده گوش
 • کم شنوایی دائم یا موقت
 • سرگیجه ، درد گوش ، گیجی ، وزوز گوش

عوارض شستشوی گوش توسط پزشک

شستن گوش برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

همه افراد ، مجاز به انجام شستشوی گوش در منزل کرج یا مراکز درمانی نیستند اگر شرایط زیر را دارید لطفا از شستن گوش در خانه کرج یا مطب ها صرف نظر کنید:

 • پارگی پرده گوش . در افرادی که پرده گوششان پاره شده است. نباید هیچ ماده ای را برای شستشوی گوش در منزل کرج وارد گوش آنها کرد. روش جایگزین شستشوی گوش ، استفاده از دستگاه ساکشن است که چرک ها و جرم را با مکش به بیرون از گوش بکشد.
 • مبتلایان به عفونت گوش میانی و خارجی . شستشوی گوش در این موارد منجر به افزایش عفونت خواهد شد. گوش هایتان را قبل از شستن حتما از نظر نداشتن عفونت چک کنید.
سرم تراپی در منزل ، یکی از امکاناتی است که به صورت شبانه روزی به بیماران بستری در خانه با پرستاران مجرب ارائه می گردد.

مراقبت بعد از شستشوی گوش در خانه کرج

یکسری اقدامات هست که باید بعد از جرم گیری گوش در منزل کرج انجام دهید تا دچار عفونت گوش یا آسیب های بعد از آن نشوید. مراقبت های بعد از شستشوی گوش در منزل کرج توسط پزشک را جدی بگیرید. این اقدامات شامل : 

 •  هرگز دارویی غیر از داروی تجویزی پزشک را وارد گوش خود نکنید.
 • مقدار دارو ، روش مصرف و تعداد دفعات قطره های گوش که توسط پزشک تجویز شده را به دقت پیگیری کنید.
 • در صورت نیاز به مسکن یا داروی ضد درد تزریقی با پزشک یا مشورت نمایید.
 • رژیم غذایی سالم مصرف نموده و بدن خود را هیدراته نگه دارید.
 • به دلیل امکان وجود سرگیجه بعد از شستن گوش در منزل کرج بهتر است از رانندگی کردن ، دویدن و حمام کردن اجتناب نمایید.
 • از مراقبت های بعد از شستشوی گوش در منزل کرج ، انجام سفر های هوایی را با مشورت پزشک است.
 • ممکن است داروهای ضد تهوع برای کنترل حالت تهوع و استفراغ ناشی از سرگیجه برای شما تجویز شود طبق دستورالعمل رفتار کنید.
 • حدالامکان 4-5 روز گوش خود را خشک نگه داشته و از حمام رفتن ، دوش گرفتن یا شنا کردن پرهیز کنید.
 • در صورتی که نیاز به شستشوی بدن دارید حتما یک گلوله پنبه ای را به وازلین آغشته کرده و در گوش بگذارید سپس دوش بگیرید.
 • اگر آب وارد گوش شد سر خود را خم کرده و با حوله خشک آبگیری نمایید.
در صورت نیاز به حجامت در منزل کرج با ما تماس بگیرید.

جرم گیری گوش در منزل کرج . تخلیه و پاکسازی گوش در منزل کرج

عوامل زمینه ساز تولید جرم گوش

به طور کلی 10 درصد کودکان و 5 درصد بزرگسالان دچار انسداد گوش با جرم می شوند. برخی از عوامل باعث افزایش تولید جرم گوش شده و ناشنوایی گوش را در پی دارند. اگر این عوامل را در زندگی خود تجربه می کنید، بیش از دیگران در معرض گرفتگی گوش و شستن گوش در منزل کرج خواهید بود. این عوامل خطر عبارتند از :

 • افزایش سن ( جرم گوش در سالمندان خشک تر است)
 • داشتن مجرای گوش باریک یا مو دار
 • رشد غیر طبیعی استخوان در قسمت بیرونی کانال گوش
 • تولید جرم گوش خشک یا سخت به طور ژنتیکی 
 • استفاده از گوش گیر یا سمعک یا بردن مکرر سواب پنبه ای یا سایر وسایل در گوش
 • داشتن بیماری پوستی مثل اگزما

هر چند وقت یکبار باید گوش ها را تمیز کرد؟

اگر به دنبال پاسخ این پرسش هستید که هرچند وقت یک بار باید گوش ها را تمیز کرد؟ به محیط اطراف و شغل خود نگاهی دوباره بیاندازید. زیرا بسته به اینکه چه مدت زمانی در معرض آلاینده ها قرار می گیرید یا کدام عوامل زمینه ساز جرم گوش در محیط زندگی شما وجود دارد، ممکن است زمان شستشوی گوش در منزل کرج برای هر فرد متفاوت باشد. البته یک متخصص شنوایی با معاینه گوش می تواند زمان دقیق جرم گیری گوش در منزل کرج  و فاصله زمانی برای تکرار مجدد آن را مشخص کند. به طور معمول، متخصصان پیشنهاد می کنند که هر شش ماه یک بار گوش های خود را برای بررسی از نظر تخلیه گوش به پزشک نشان داده یا درصدد شستن گوش در منزل کرج بر بیایید.

سالمندان و بیمارانی که به نصب سوند در منزل کرج احتیاج دارند می توانند از طریق موسسه شبانه روزی کیان جهت اعزام متخصص و پرستار مجرب به خانه خود اقدام کنند.

بهترین مراکز شستشوی گوش کرج و تهران

بهترین اقدام برای جرم گیری گوش ، شستشوی گوش در منزل توسط پزشک است. زیرا شما را از عواقب مواجهه با ذرات آلاینده هوا مصون می دارد. مراکز متعددی ؛ زمینه انجام اینکار را در خانه برای متقاضیان فراهم نموده اند. یکی از آنها موسسسه شبانه روزی کیان است. اگر به دنبال انتخاب بهترین مرکز از بین مراکز شستشوی گوش تهران و کرج هستید کافیست نگاهی به سابقه این مرکز در ارائه انواع خدمات پزشکی و پرستاری در سه استان : تهران ، کرج و کرمانشاه بی اندازید. 

داشتن متخصصان مجرب از هر رشته و گرایشی، گواه کارآمدی سیستم اعزام پزشک درب منزل موسسه کیان می باشد. میزان رضایت مندی متقاضیان باعث شده که برای مثال؛  انجام تزریقات در منزل جنوب تهران را به آشنایان خود که ساکن در جنوب تهران هستند، پیشنهاد دهند.

بیمار در چه مواقعی به شستشوی گوش نیاز دارد؟

شستشوی گوش در خانه کرج یا مراکز درمانی برای حفظ بهداشت و پاکیزگی گوش از اهمیت بالایی برخوردار است.بیمارانی که در موارد زیر دچار مشکلات گوشی هستند به شستشوی گوش نیاز دارند:
۱- وجود سرماخوردگی ، التهاب گوش ، عفونت و خارش در گوش

۲- وجود و تجمع وسایلی مانند گرد و غبار ، شن و ماسه ، مو ، شمع گوش و آب داخل گوش

۳- قرار گرفتن در محیط‌ های گرد و غباری و پر از ذرات ریز

۴- استفاده از سمعک ، پروانه‌ گوشتی و دیگر وسایل شنوایی که تجمع چربی و مواد پوشالی در آن‌ ها ممکن است باعث آلودگی گوش شود.

در هر صورت، بهتر است در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکلی مربوط به گوش، از نظر پزشک متخصص بهره ببرید و طبق گفته ها و پیشنهاد های آن پیش بروید.

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »

شستشوی گوش در منزل کرج برای چه کسانی انجام میشود؟

تمامی گروه های سنی که بنا به تشخیص پزشک با کم شنوایی ناشی از پرشدگی گوش با جرم مواجه هستند می توانند از خدمات شستشوی گوش در منزل کرج برای اعزام متخصص و انجام آن در خانه استفاده کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest