موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

تزریقات در کرج در منزل با کادر مجرب [شبانه روزی]

تزریقات در کرج در منزل

تزریقات در کرج در منزل

اگر به دنبال یک پرستار مطمئن ، ماهر و با اخلاق برای انجام تزریقات در کرج هستید؛ بهتر است به موسسه کیان اعتماد کنید. موسسه کیان با در نظر گرفتن تمام خواسته های شما اقدام به جذب و گزینش پرستاران مجرب نموده است. قانون مداری از شاخصه های این مرکز می باشد. در این راستا از تمامی پرستاران اعزامی: مدارک تحصیلی معتبر ، رزومه (سابقه کار در بیمارستان در بخش نوزادان)، ضمانت نامه اخذ گردیده است این پرستاران دارای : تاییدیه وزرات بهداشت، تخصص در انواع تزریق ، روحیه صبور ، اعتماد به نفس بالا و مقید به اصول پرستاری هستند که به صورت شبانه روزی در سراسر کرج آماده ارائه خدمات می باشند.

تزریقات در کرج در منزل
وظایف پرستار جهت تزریقات در کرج

ارزیابی وضعیت 

در وهله ی اول پرستار وضعیت جسمانی، شرایط فیزیولوژیکی، موقعیت اجتماعی _زمانی، حساسیت یا تداخل دارویی بیمار را بررسی می کند .

چکاب علائم حیاتی

امکان تغییر علائم حیاتی و بالینی در هر مرحله از کار وجود دارد. بدین منظور پرستار؛ قبل از تزریق، حین تزریق و بعد از آن علائم شما را چک و ثبت می کند.

انتخاب نوع تزریق

نوع تزریق، بستگی کامل به نوع داروی تجویزی توسط پزشک و دوز آن دارد. پرستار یکی از انواع تزریق وریدی، عضلانی، جلدی، زیر جلدی را انتخاب می کند.

تزریق دارو

تزریق در محیطی استریل، به صورت VIP و با پروتکل های مربوط به پاندمی کرونا که توسط سازمان جهانی بهداشت تعیین شده انجام می شود.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

تعرفه تزریقات در کرج در منزل

تعرفه تزریقات در کرج در منزل براساس نوع تزریقات متفاوت است. امروزه با همه گیری کرونا نیاز به تزریق در منزل کرج بیش از پیش احساس می شود. با این کار از انتشار بیماری کاسته می شود و شما سویه های جدید را از بیماران دریافت نمی کنید. موسسه شبانه روزی کیان اقدام به ارائه این خدمات با پرستاران باتجربه و متعهد نموده است. هزینه و قیمت تزریقات در کرج در منزل آن کاملا شفاف، منصفانه، متناسب با نیاز شما و برحسب ابلاغیه وزارت بهداشت در سال 1401 است. اگر در مواردی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با خطوط ارتباطی این موسسه تماس حاصل بفرمایید. کارشناسان مربوطه اطلاعات دقیقی از نحوه ارائه و هزینه تزریقات در کرج در منزل در اختیار شما قرار می دهند.

مشاوره آنلاین و تلفی درباره تزریقات

مشاوره آنلاین و تلفنی درباره تزریقات و خدمات مربوط به آن از تردد های غیر ضرور در سطح شهر می کاهد و نیاز نیست برای رسیدن به جواب یک سوال ساده، مسیر طولانی را طی کنید. در مواردی مانند: ناخوانا بودن دستور دارو ، نحوه دریافت دارو ، بروز عوارض جانبی تزریقات ، نحوه تزریق در کودکان _ بانوان باردار _ سالمندان و.. می توانید از خدمات مشاوره رایگان تلفنی و آنلاین پزشک که توسط مرکز شبانه روزی کیان به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل مانند پنج شنبه ها و جمعه ها ارائه می شود استفاده کنید.

تزریقات در منزل کرج _ تزریقات در خانه کرج _ تزریقات شبانه روزی کرج _ تزریقات 24 ساعته کرج _ تزریق در منزل کرج _ تزریق کرج _ تزریق در خانه کرج . آمپول زدن در کرج _ زدن آمپول به پشت در کرج

تزریقات در منزل کرج

در زندگی پرسرعت کنونی، پرکاربرد ترین روش دریافت خدمات و مراقبت های بهداشتی انجام تزریقات است. سالیانه حدود 16میلیارد مورد تزریق در جهان درحال انجام است. سهم تزریق، در درمان بیماری ها و مراقبت های تقویتی 95 درصد است. در حالی 3 درصد از تزریقات مربوط به واکسیناسیون است .2 درصد باقیمانده به تزریق خون تعلق می گیرد.  وارد کردن یک دارو یا مایع به بدن از طریق یک سرنگ را تزریق می نامند. تزریقات ، دارو را مستقیما و بدون گذر از سیستم گوارشی به عضو مورد نظر می رسانند. همین باعث تاثیر فوری و جذب بالای دارو توسط عضو می شود.

گیرندگان خدمات تزریقات در کرج

تزریقات در هر فرد با توجه به شرایط جسمی ، سنی ، اجتماعی ، محیطی ، خانوادگی و روحی می تواند متفاوت باشد برای مثال تزریق در کودکان با سالمندان یکسان نیست یا تزریقات زنان باردار با مردان مبتلا به بیماری های خاص متفاوت و دارای شرایط منحصر به فرد خود خواهد بود. ما با در نظر گرفتن همه شرایط ، اقدام به ارائه خدمات تزریقات در منزل کرج نموده ایم و این خدمات درمانی را به گروه های زیر با بهترین کیفیت و به طور شبانه روزی ارائه می دهیم.

زنان

حساسیت های عرفی و مذهبی باعث شده است بانوان ایران زمین به دنبال ارائه دهندگان خدمات تزریقات زنان شبانه روزی در کرج در منزل با پرستاران خانم باشند. مجربترین پرستاران خانم و سریعترین اعزام نیرو ها را برای تزریق در کرج در منزل به صورت شبانه روزی با ما تجربه خواهید کرد. از جمله شرایط حساسی که زن باردار با آن مواجه است زدن آمپول عضلانی به پشت یا تزریق وریدی در دوران بارداری با توجه به حساسیت ها و عوارض احتمالی برای جنین است. نگران نباشید افراد اعزامی نکات ایمنی را مو به مو رعایت می کنند.

تزریقات زنان کرج در منزل و خانه _ تزریق بانوان در کرج _ زدن آمپول زنان _ آمپول زدن به زنان کرج _ تزریقات شبانه روزی زنان در کرج در منزل _ تزریقات در منزل خانم ها در کرج _ تزریق آمپول به زن باردار در دوران بارداری کرج

مردان 

تزریقات درمنزل کرج برای مردان نیز مانند سایرین با توجه به زائقه و نیاز آنها توسط پرستاران مجرب انجام خواهد گرفت برخی بیماری ها مختص به آقایان است و نیازمند تزریق در خانه توسط پرسنل آقاست. هرگونه زدن آمپول عضلانی به پشت یا ران یا بازو ، تزریق وریدی یا داخل سرم ، تزریقات جلدی ، زیر جلدی و…. با تجهیزات به روز پزشکی و رعایت اقدامات ایمنی صورت خواهد پذیرفت.

تزریقات کودکان کرج در منزل _ تزریقات در منزل کرج _ تزریقات در خانه کرج _ تزریق کودک در کرج در منزل _ تزریقات اطفال در منزل کرج _ تزریقات خانگی کرج

کودکان

ترس کودکان از انجام تزریق در محیط های بیمارستانی باعث شده است که درخواست از موسسات ارائه دهنده خدمات تزریقات کودکان در کرج در خانه افزایش یابد. محیط امن می تواند بهترین مکان و فضا را برای تزریقات کودک در کرج در منزل فراهم کند. پرستاران مجرب ، متعهد و آشنا به علوم روانشناختی موسسه شبانه روزی کیان ، آماده ارائه خدمات تزریق شبانه روزی اطفال در منزل کرج به متقاضیان هستند.

سالمندان

تزریقات سالمندان کرج در منزل از جمله خدمات درمانی پر تقاضا می باشد. سالمندان با افزایش سن درگیر بسیاری از بیماری های نیازمند تزریق می شوند. روحیه حساس و امکان تداخل دارویی از نکات قابل تامل در تزریقات افراد مسن در خانه می باشد. از ویژگی های پرستار مخصوص کهنسالان : داشتن اطلاعات دارویی زیاد ، جزئی نگری و مهارت رگ گیری است که با خدمات تزریقات سالمندان در کرج در منزل ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان در اختیار شما قرار می گیرد. 

 بیشتر بخوانید : بهترین متخصص قلب در منزل 

تزریقات سالمندان و بازنشستگان کرج در منزل _ تزریق سالمند در منرل کرج _ زدن آمپول به افراد مسن کرج در خانه _ آمپول زدن به سالمندان در منزل _ تزریق در منزل کرج

معلولان 

افرا کم توان و معلول نیز می توانند از خدمات درمانی در منزل مثل تزریقات در کرج استفاده کنند. شرایط معلولیت هرگز مانعی برای دسترسی به خدمات سلامتی نخواهد بود. تزریقات معلولان در کرج در منزل به صورت شبانه روزی توسط پرستاران مجرب در کم ترین زمان انجام می شود.

بیماران خاص 

هر نوع بیماری که داشته باشید نباید نگران دریافت خدمات تزریقات در کرج در منزل باشد. بیماران دارای ایدز ، سرطان ، پیوند شدگان اعضا ، رماتیسمی ، جانبازان شیمیایی ، بیماران کرونایی و… در دسترسی به بهترین پرستاران و بالاترین کیفیت لوازم پزشکی و دارو محدودیت ندارند.

انواع تزریقات در منزل کرج _ تزریق عضلانی کرج _تزریق وریدی کرج _ تزریقات در خانه کرج _ تزریق جلدی کرج _تزریق زیر جلدی کرج _ زدن آمپول در منزل کرج _ آمپول زدن در خانه کرج

انواع تزریقات در کرج در منزل

بر حسب عضو هدف، داروی تجویزی و مدت زمان اثر، نوع تزریقات در منزل کرج متفاوت هست. تزریق های رایج که برحسب زاویه وارد کردن سوزن تقسیم بندی می شوند. عبارتند از:

 • تزریق وریدی یا به رگ
 • تزریق عضلانی یا به عضله و ماهیچه 
 • تزریق جلدی یا به پوست
 • تزریق زیر جلدی یا زیر پوستی 

تزریق وریدی IV

تزریق وریدی (عمقی) یعنی دارو مستقیم به داخل ورید(رگ) تزریق شود. شایع ترین و سریع ترین پاسخ به درمان در تزریق وریدی است. از جمله خدماتی که موسسه کیان تحت عنوان تزریقات در کرج در منزل ارائه می دهد، تزریقات وریدی در منزل است. داروهایی با طرز زدن آمپول در ورید ممکن است به صورت تک دوز یا انفوزیون در فاصله زمانی چند ساعته تجویز شوند. انجام تزریق در کرج در منزل توسط بهترین پرستاران و در محل های: پشت دست ، گودال جلوی آرنج ، پشت و جلو بازو ، در نوزادان وریدهای پا می باشد.

تزریق وریدی در منزل کرج _ زدن آمپول به رگ کرج _ آمپول زدن در رگ کرج _ تزریقات کرج _ تزریقات در منزل کرج _ تزریق در منزل کرج

 کاربرد های تزریق وریدی در منزل کرج 

موارد زیر احتیاج به تزریق وریدی یا در رگ دارند:

فردکم آب شده

می توان محلول های مایع و الکترولیت ها را به فرد دچار کم آبی شده از طریق تزریق سرم در منزل رساند.

بیهوشی

در هنگام عمل جراحی عمومی یا موضعی ، مواد بیهوش کننده را از زدن آمپول در رگ ( ورید) وارد بدن بیمار می کنند.

داروهای ضد درد

دارو های ضد درد توسط تزریق وریدی در منزل به بدن بیمار رسانده می شود.

دریافت خون

خون و فرآورده های خونی از طریق تزریق وریدی منتقل می شود.

تغذیه تزریقی

برای افرادی که دچار سوءتغذیه یا کمبود آهن هستند، دریافت مواد غذایی لازم  را می توانند توسط خدمات تزریقات در کرج در منزل بدون مراجعه به بیمارستان توصیه می شود.

شیمی درمانی

مصرف داروهای شیمی درمانی از طریق تزریق وریدی  است. خدمات تزریق شبانه روزی در منزل کرج با پرستاری ماهر در محیطی کاملا استریل، دارو را تزریق می کند.

تصویربرداری

در تصویربرداری های خاص، ورود رنگ کنتراست به بدن با تزریق وریدی انجام می گیرد.

استروئید

دریافت دگزامتازون و سایر استروئید ها با زدن آمپول در رگ در منزل امکانپذیز است. درصورت نیاز، تزریقات در کرج در منزل راه حل خوبی است.

آنتی بادی های مونوکلونال

در درمان کرونا استفاده می شود. بدلیل ادغام سویه های مختلف در محیط های تجمعی، بهتر است این دارو را از طریق تزریقات در کرج در منزل برای بیماران کرونایی دریافت کنید.

تزریق عضلانی کرج در منزل _ تزریقات عضلانی در خانه کرج _ تزریق عضلانی در منزل کرج _ زدن آمپول به باسن _ زدن آمپول به پشت و بازو _ آمپول زدت به پشت _ تزریق به پشت کرج

تزریق عضلانی IM

پزشکان در تزریق عضلانی از ماهیچه ها به عنوان هدف تزریق استفاده می کنند. در این تزریق ؛ محل زدن آمپول نباید دارای : التهاب ، تورم ، خال گوشتی ، نقیصه مادرزادی و.. باشد و پرستار با توجه به هدف دارو و وضعیت بیمار ، محل آن را انتخاب می کند. پس بهتر است زدن آمپول عضلانی توسط کادر مجرب از طریق خدمات تزریقات در کرج در منزل انجام شود. 

دلایل تغییر تزریق از سایر روش ها به عضلانی 

امکان دارد داروها تحریک کننده ورید باشند ، رگ مناسب جهت تزریق وریدی وجود نداشته باشد، امکان از بین رفتن دارو در سایر روش ها وجود داشته باشد.

کاربرد تزریق عضلانی در منزل کرج

 

✔ تزریق اپی نفرین

در شرایط اضطراری توسط پرستار اعزامی از طریق خدمات تزریقات در کرج در منزل تزریق می شود.

✔ مدروکسی پروژسترون استات

 تجویز و تعیین دوز با پزشک و دریافت آن عضلانی خواهد بود. تزریق در منزل کرج پیشنهاد ماست.

✔ واکسن

تزریق واکسن های غیر فعال مثل آنفولانزا از طریق عضلانی است.

✔ آنتی بیوتیک ها

پنی سیلین و استرپتومایسین را می توانید از طریق تزریق عضلانی در منزل کرج دریافت کنید.

✔ کورتیکواستروئید ها

کورتیکو استروئید ها مانند کورتون جهت کاهش التهاب یا واکنش های آلرژیک از طریق تزریق عضلانی در خانه تجویز می شود.

 

تزریق عضلانی در منزل کرج _ محل تزریق عضلانی _ تزریقات در منزل کرج _ تزریق در منزل کرج

محل تزریق عضلانی

محل هایی که در هنگام ارائه خدمات تزریقات در کرج در منزل برای تزریق عضلانی انتخاب می شود شامل:

عضلات دلتوئید(سرشانه)

 به دلیل حجم کم عضله در قسمت سرشانه، محدودیت حداکثری ml1 برای تزریق دارو وجود دارد. به دلیل عدم امکان خود تزریقی از تیم تزریقات در کرج در منزل کمک بگیرید.

استوس لترالیس ران

در مواقعی که فرد قصد دارد خودش تزریق عضلانی در منزل کرج را انجام دهد این قسمت استفاده می شود. عضلات جلویی ران را 3 قسمت مساوی کنید به قسمت بالای قسمت میانی تزریق کنید.

ونتروگلوتئال لگن

برای خود تزریقی دشوار است در عین حال به دلیل حجم بالای عضله محدودیت مقدار مصرف دارو ندارد. امن ترین عضله برای تزریق عضلانی محسوب می شود.

دورسوگلوتئال باسن

 تزریق به این عضله امروزه به دلیل آسیب به اعصاب سیاتیک کمتر در تزریقات در کرج در منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

عوارض تزریق عضلانی

در صورت داشتن اضطراب از ارائه کنندگان خدمات تزریقات در کرج در منزل بخواهید توضیحات مربوط به تزریق و عوارض آن را با شما در میان بگذارند تا با خیال راحت دارو را دریافت کنید. داشتن احساس ناراحتی بعد از تزریق عضلانی طبیعی محسوب می شود. در صورت مشاهده هرگونه علائم غیر عادی یا عفونت شدید، پزشک یا مسئول تزریقات در کرج در منزل را در جریان بگذارید. ساکنان کرج که درخواست خدمات تزریقات در کرج در منزل را داشته اند می تواند در حین تزریق به اعمال پرستار ارسالی نظارت کنند. می توان با کمک گرفتن از افراد مجرب عوارضی مثل : درد زیاد، خونریزی، گرما، قرمزی، تورم، بی حسی یا گزگز را کاهش داد یا برای مدیریت آنها آماده بود.

تزریق عضلانی در کرج _ تزریقات بانوان باردار در منزل کرج _ تزریق آمپول عضلانی _ زدن آمپول عضلانی در کرج _ آمپول زدن تو خونه

روش z-track

اگر در تزریقات در کرج در منزل نیاز به تزریق عضلانی دارید. با شیوه ی z-track  آشنا شوید. در این روش ابتدا پوست یا بافت را کشیده و نگه می دارند سپس سوزن را به عضله فرو کرده و پس از تزریق، پوست یا بافت را رها می کنند. این عمل باعث ایجاد حالت  Z در مسیر سوزن می شود به همین دلیل به افراد مجرب برای تزریق در منزل کرج نیاز است. مسیر زیگزاگ ، از نشت دارو به اطراف بافت و تیره شدن آن جلوگیری می کند. پرستار ارسالی از طریق خدمات تزریقات در کرج در منزل موسسه کیان، با در نظر گرفتن وزن، سن، آناتومی شما در تزریق  Z-Track سوزن و سرنگ خاصی را انتخاب می کند. سر سوزن مورد استفاده برای کودکان کوچکتر از بزرگسالان است. هدف از انجام تزریق z-track توسط پرستار در تزریقات در کرج در منزل را می توان موارد زیر برشمرد:

 • درد و تورم کمتر نسبت به تزریق IM سنتی
 • کاهش لک شدگی و تیرگی محل تزریق

عوارض جانبی Z-Track

تزریق  Z-Trackیک روش ایمن به شمار می رود و عوارض خفیفی مانند: درد و کبودی دارد. برخی عوارض جدی اما کمتر رایج عبارت اند از:

 • آبسه
 • عفونت، گرما
 • آسیب به بافت، عصب، رگ، استخوان
 • خونریزی. در صورت داشتن اختلالات خونریزی به مسئول تزریقات در کرج در منزل اطلاع دهید.
تزریقات در کرج
مراحل تزریق عضلانی در منزل 

مراحل تزریق عضلانی توسط پرستار در تزریقات در کرج در منزل به شرح زیر است:

 • شستشوی دست ها یا استفاده از ضدعفونی کننده ها
 • جمع آوری تجهیزات مورد نیاز
 • پیداکردن محل دقیق تزریق
 • ضدعفونی کردن محل
 • پر کردن سرنگ از دارو
 • وارد کردن سرنگ با زاویه 90 درجه به ماهیچه
 • انجام تزریق
 • فشار دادن محل تزریق

نکاتی برای تزریق عضلانی راحت تر در منزل کرج

از افراد ماهر و مجرب اعزامی توسط موسسات خدمات پزشکی_پرستاری تحت عنوان تزریقات در کرج در منزل استفاده کنید و توصیه ها را جدی بگیرید: قبل از تزریق محل آن را با یخ یا کرم های بی حس کننده ،کمی بی حس کنید. جهت جلوگیری از سوزش، مطمئن شوید الکل خشک شده باشد. ویال دارو را در بین دستان خود گرم کنید.

تزریق زیر جلدی در منزل کرج _ تزریق زیر جلدی _ تزریقات زیر پوستی _ تزریق در زیر پوست _ زدن آمپول زیر پوستی _ آمپول زدن زیر جلدی در کرج منزل و خانه

تزریق زیر جلدی SC در منزل کرج 

در تزریق زیر جلدی یا زیر پوستی ، دارو به بافت چربی بین پوست و عضله وارد می شود و سر سوزن کوتاهتر _ نازکتر، جذب دارو به دلیل نبود سیستم گردش خون کندتر است. درد و عفونت در این روش کمتر است. محل هایی که در هنگام ارائه خدمات تزریق در کرج در منزل برای تزریق زیرجلدی انتخاب می شود شامل بافت چربی در مناطق پشت بازو ، شکم ، ران است. برای مصرف برخی دارو به این روش ، نیاز به خدمات تزریقات در کرج در منزل دارید. 

بیشتر بخوانید : ویزیت پزشک در منزل 

موارد زیر احتیاج به زدن آمپول زیر جلدی دارند:

✔ واکسن

تزریق واکسن های : آبله مرغان ، زونا ، MMR(سرخک ، اوریون، سرخجه) از طریق زدن آمپول زیر پوستی است.

✔ انسولین

دارویی مربوط به بیماران دیابتی است که منحصرا به صورت تزریق زیر جلدی در منزل کرج انجام می شود.

✔ مسکن

فنتانیل و مورفین از جمله داروهایی هستند که به روش آمپول زدن زیر جلدی در کرج در منزل قابل دریافت هستند.

✔ اپی نفرین

به هر دو صورت عضلانی و زیرجلدی ، توسط مراقب بهداشتی در تزریقات در کرج در منزل تزریق می شود.

✔ هپارین

کادر درمان این ماده را به صورت زیرجلدی در منزل کرج تزریق می کنند.

✔داروهای خانگی

دوپیکسنت به عنوان داروی خانگی از طریق زیر پوستی در هنگام تزریقات در کرج در منزل تزریق می شود.

تزریق جلدی _ تزریق پوستی _ تزریق در کرج در منزل _ تزریقات شبانه روزی کرج در منزل و خانه _ زدن آمپول جلدی و پوستی کرج _ آمپول زدن پوستی و جلدی کرج

تزریق داخل پوستی ID در منزل کرج

در تزریق داخل جلدی ، دارو به لایه پوست که ما بین اپیدرم و بافت چربی است، تزریق می شود. عمق آمپول زدن ، بسیار کوتاه و با زاویه 5-15 درجه انجام می شود. هرچه عمق کمتر، زمان جذب بیشتر و درمان کندتر خواهد بود. به همین دلیل، تعداد متقاضیان تزریقات در کرج در منزل برای انجام این نوع تزریق کمتر است. در تزریق پوستی در خانه ، اثرات تزریق دارو شامل قرمزی وتورم به خوبی قابل مشاهده است. محل هایی که برای زدن آمپول داخل پوستی انتخاب می شود شامل بافت چربی در مناطق ساعد و پایین کمر است.

کاربرد تزریق زیر جلدی در کرج در منزل

موارد زیر از طریق تزریق شبانه روزی در کرج در منزل قابل انجام هستند:

 • تست پوستی توبرکولین
 • تست های آلرژی
 • تست حساسیت به دارو 

تزریق داخل استخوانی یا انفوزیون در منزل کرج

در این روش، مغز یک استخوان بزرگ ، هدف تزریق دارو قرار می گیرد. میزان سرعت انتشار دارو و بهبودی در این روش بالاست و معادل تزریق وریدی محسوب می شود. اگر پرستار ارسالی برای تزریقات در کرج در منزل ماهر باشد نیاز چندانی به این روش نیست. در تزریق داخل استخوانی ؛ استخوان بازو مد نظر قرار می گیرد. هرگاه امکان تزریق وریدی هنگام انجام تزریقات در کرج در منزل وجود نداشت از این نوع ، تزریق تهاجمی استفاده می شود.

تزریق استخوانی در کرج در منزل _ تزریقات کرج در منزل _ تزریق کرج در منزل _ تزریق شبانه روزی کرج در منزل _ تزریقات شبانه روزی کرج در خانه و منزل

دلایل کاهش امکان تزریق وریدی عبارتند از:

 • فروپاشی رگ درنتیجه رگ گیری مکرر
 • نبود زمان کافی برای رگ گیری مجدد
 • عدم دسترسی به رگ ، مخصوصا درافراد سن پایین و چاق
 • محدود کردن اثرات دارو به یک مکان خاص
 • کاهش عوارض جانبی تزریق وریدی

تزریق داخل حفره ای در منزل کرج

برای درمان بیماری های مربوط به آلت تناسلی از این نوع تزریق استفاده می شود و در آن ، دارو را به صورت موضعی به داخل حفره ای آلت تناسلی تزریق می کنند. از عوارض این نوع تزریق، می توان فیبروز ، درد و کبودی در محل تزریق را نام برد. در صورت نیاز می توان با تزریقات در کرج در منزل تماس گرفت. هدف از تزریق حفره ای به شرح زیر است:

✔درمان اختلال نعوظ

 ممکن است به دنبال افزایش یا کاهش طول مدت نعوظ (با داروی سمپاتومیمتیک) باشید. 

✔ ناکارآمدی روشهای درمانی

 داروهایی مثل: مهارکننده های PDE5 ، پاپاورین ، فنتولامین و آوپیتادین را به روش داخل حفره ای در خدمات تزریقات در کرج در منزل تزریق می کنند.

تزریقات در کرج در خانه

تزریق ایمپلنت

برای تزریق مواد جامد یا نیمه جامد از روش ایمپلنت استفاده می شود. این تزریق نیز از طریق خدمات تزریقات در کرج در منزل در دسترس عزیزان می باشد. ایمپلنت ها موقتی ، قابل تعویض یا قابل برداشتن هستند. در این روش، دارو پس از تزریق، به آرامی در طول زمان اثرمی گذارد و اغلب به روش زیر جلدی صورت می گیرد. در تهیه ایمپلنت ها از پلیمرهای زیست تخریب پذیر، سیستم انتشار اسمزی و مواد حل شونده در بدن استفاده می کنند. ساکنان کرج در صورت درخواست موارد زیر که از نمونه های تزریق ایمپلنت هستند. می توانند با تزریقات در کرج در منزل تماس حاصل کنند:

 • ایمپنت های بارداری
 • درمان اعتیاد (بوپرنورفین)

تزریق داخل زجاجیه در منزل کرج

تزریق داخل زجاجیه یعنی دارو مستقیما به داخل زجاجیه چشم تزریق شود. جهت کاهش عوارض دارو در جریان خون و افزایش غلظت آن در چشم ، از این روش بجای تزریق وریدی استفاده می شود. در این روش بعد از استفاده از یک قطره بی حسی و یک قطره میدریاتیک جهت گشاد کردن مردمک ، تزریق از راه مردمک به زجاجیه چشم صورت می گیرد. پزشک یا پرستار ماهر در تزریقات در کرج در منزل جهت درمان عفونت داخلی چشم ، ادم ماکولا و دژنراسیون ماکولا از این نوع تزریق استفاده می کند. 

تزریق زجاجیه _ آمپول زدن در کرج در منزل _ زدن آمپول در چشم برای عفونت _ تزریقات در منزل کرج

تزریق داخل صفاقی در منزل کرج

در تزریق صفاقی دارو را مستقیما به درون صفاق وارد می کنند. این نوع از تزریق نیز از طریق خدمات تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل موسسه کیان در دسترس است. ممکن است به دلیل بیماری های قلبی هنگام تزریق صفاقی نیازمند نوار قلب در منزل باشید. 

تزریق دپو

در تزریق دپو دارو در محل تزریق رسوب می کند. سپس آرام آرام جذب بافت می گردد این تزریق ممکن است به صورت عضلانی ، داخل پوستی یا زیر جلدی باشد. تزریقات دپو بر پایه روغن یا سوسپانسیون آبی هستند. از جمله داروهایی که می توان به روش دپو در منزل تزریق کرد داروهای : هالوپریدول دکانوت ، نالترکسون و مدروکسی پروژسترون استات هستند که ممکن است به صورت نمک دارو در دسترس باشند. این روش تزریق توسط افراد اعزامی از موسسه شبانه روزی کیان نیز انجام می شود جهت دریافت خدمات تزریقات در کرج در منزل با موسسه تماس بگیرید.

تزریق مفصلی _ تزریق در کرج در منزل _ تزریقات در منزل کرج _ آمپول زدن به زانو در کرج در منزل و خانه _ زدن آمپول به مفصل زانو در منزل کرج _ تزریقات کرج

تزریق داخل مفصلی در منزل کرج

از جمله تزریقاتی که تحت عنوان تزریقات در کرج در منزل توسط موسسه کیان ارائه می شود تزریقات داخل مفصلی است. در این نوع از آمپول زدن که دارو به فضای مفصلی اطراف مفصل تزریق می شود، ممکن است هدف کاهش درد و التهاب مفصل یا حتی جایگزینی مایع سینوویال باشد. مثلا در درمان استئوآرتریت، یک دوز استروئید را برای کاهش درد و التهاب به مفصل تزریق می کنند. هم چنین می توانید جهت زدن آمپول اسید هالورونیک به مفصل خود برای جایگزینی سینوویال طبیعی بدن به تزریق شبانه روزی در کرج این موسسه اعتماد کنید. تزریق اسید هیالورونیک که باعث کاهش اصطحکاک و سفتی مفصل خواهد شد، با سونوگرافی همراه است. از مزایای موسسه شبانه روزی کیان ، ارائه همزمان خدمات تزریقات و خدمات سونوگرافی در منزل است.

عوارض تزریقات نا ایمن

تزریقات، براساس پروتکل های سازمان جهانی بهداشت و استاندارد های خاصی انجام میشود در صورت رعایت نکردن آنها ممکن است عوارض و بیماری های جبران ناپذیری متوجه سلامتی فرد شود. خدمات تزریقات در کرج در منزل طبق این پروتکل ها ودستور العمل ها برای حفاظت شما وپرسنل آن انجام می گیرد. از جمله خطرات تزریقات ناایمن می توان به آسیب های ناشی از سوزن آلوده اشاره کرد. ممکن است در حین ارائه خدمات پرشکی _ پرستاری سوزنی که قبلا با خون، بافت، یا سایر مایعات بدن در تماس بوده است به بدن مراقب یا بیمار وارد شود. در حالی که احتمال آلودگی مخاطی، بینایی و… وجود دارد. بیماری های زیر، مهمترین بیماری های منتقله از سوزن آلوده هستند.

هپاتیت B

بیشترین شانس انتقال از سوزن وسرنگ آلوده مربوط به هپاتیت B  وخطرانتقال آن  37_ 62 درصد تخمین زده می شود. تزریقات در کرج در منزل برای محافظت شما پیشنهاد ما به شماست.

هپاتیت c

خطر انتقال هپاتیت  cحدودا 0.3-0.74٪ است . هپاتیت c واکسنی برای پیشگیری ندارد. در صورت ابتلا می توانید برای درمان از تزریقات در کرج در منزل جهت دریافت دارو استفاده کنید.

ایدز

 0.3% احتمال انتقال ایدز از طریق سرنگ و سوزن آلوده وجود دارد. با رعایت دستورالعمل ها و استفاده از افراد مجرب با خدمات تزریقات در کرج در منزل، احتمال این بیماری ها را کاهش دهید.

اثرات روانی

اثرات روانی شامل: مشکل در افشای بیماری ، انتقال به شریک جنسی، اضطراب و افسردگی گریبان گیر فرد می شوند که در روند روزانه زندگی و تعاملات فرد اثرگذار هستند. گاهی اثرات روانی پایدار و گاهی با تکمیل آزمایشات و نتیجه منفی بیماری کاهش می یابند. با انجام تزریقات در کرج در منزل این اثرات را به حداقل برسانید.

نزریقات کودکان در کرج در منزل _ تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل

پیامد ها و عوارض تزریق  

عمل تزریق اثراتی را بر بدن دارد. این اثرات از دید کارشناس ارسالی جهت تزریقات در کرج در منزل پنهان نیست.

درد

وجود درد در حین تزریق یک حس طبیعی است. مکانیسم های مختلفی برای کاهش درد توسط پرستار در تزریقات در کرج در منزل ارائه می شود. علی الخصوص اگر فرد بیمار کودک باشد یا دچار اضطراب بیش از حدی باشد . این مکانیسم ها شامل : پرت کردن حواس ، استفاده از یخ و مواد بی حسی قبل از تزریق ، نیشگون گرفتن پوست حین آمپول زدن ، سرفه اجباری حین زدن آمپول یا دادن آبنات به کودکان و… هستند.

عفونت

 اگر عوامل بیماریزا توسط سوزن به بافت های بدن وارد شوند، شاهد عفونت سوزنی خواهیم بود. بروز این مشکل در معتادین به مواد مخدر شایع است که ناشی از عدم رعایت بهداشت در استفاده از سوزن برای اولین بار یا استفاده مشترک از سوزن است. بروز عفونت در تزریقات در کرج در منزل توسط افراد مجرب بسیار نادر است.عفونت های رایج در صورت عدم رعایت عبارتند از: انواع هپاتیت (B_C) ، ایدز ، عفونت پوستی ، آبسه ، قانقاریا و در صورت ورود به جریان خون ممکن است به مرگ منتهی شود.

آسیب به عصب

تزریق وریدی و عضلانی ممکن است با آسیب به عصب همراه باشد اگر عصب اصلی آسیب دیده باشد امکان فلجی وجود دارد. با انجام تزریقات در کرج در منزل ، احتمال این نوع آسیب به شدت کاهش می یابد. موسسه کیان خدمات رادیولوژی در منزل را نیز در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

هماتوم

توده بزرگ خونی یا هماتوم می تواند از عواض پارگی رگ در حین تزریق باشد. گاهی در برخی از افراد ( کودکان _ افراد چاق ) رگ گیری بسیار مشکل است. پرستاران ارسالی برای تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل از بهترین های این کار هستند.

فیبروز یا انقباض

در برخی از افراد تزریق عضلانی منجر به فیبروز یا انقباض عضلات می شود.

تزریقات عظیمیه کرج در منزل _ تزریقات مهرشهر ، جهانشهر ، کمالشهر ، هشتگرد ، محمدشهر ، گوهردشت ، حصارک ، گلشهر ، باغستان در منزل کرج _ تزریق در منزل کرج _ زدن آمپول کرج

تزریقات شبانه روزی در مناطق کرج در منزل

شما ساکن هر منطقه از کرج اعم از : حصارک ، کوی بنفشه ، مهرشهر ، گلشهر ، کمالشهر ، باغستان ، محمدشهر  ، عظیمیه ، جهانشهر ، هشتگرد و.. باشید اگر به خدمات تزریقات در منزل نیازمند گشتید کافیست با خطوط ارتباطی این مرکز شبانه روزی تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید نزدیک ترین نیروی مجرب به خانه شما جهت تزریق در محل اعزام می شود. 

تزریقات در منزل کرج عظیمیه

اگر ساکن عظیمیه کرج هستید و بنا دارید به هر دلیلی خدمات تزریقات در کرج در منزل را به کار گیرید، می توانید به موسسه معتبر کیان که به صورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات متنوع پزشکی و پرستاری نموده است اعتماد کنید. خدمات تزریق در کرج در منزل عظیمیه با بهترین و تایید شده ترین افراد کادر درمان اعم از پرستار آقا یا خانم در اختیار شماست.

گلشهر

موسسه خدمات پرستاری کیان، جهت رفاه حال هموطنان عزیز در گلشهر کرج مخصوصا در ایام کرونا خدمات تزریقات در منزل کرج گلشهر را 24 ساعته یا شبانه روزی در اختیار این عزیزان قرار می دهد. از مزایای این تزریق در منزل گلشهر کرج می توان به صرفه جویی در زمان, نبود مشکلات رزرو ویزیت، شبانه روزی بودن ، عدم وجود ترافیک های سنگین و … اشاره کرد.

کمالشهر 

ساکنان محترم کمالشهر اگر در پی دریافت خدمات تزریقات در کرج در منزل هستند و به دنبال افراد معتبر می گردند بهتر است آنها را در موسسات یا مراکز جست وجو کنند. زیرا افراد تحت نظر موسسات برای ارائه خدمات تزریق شبانه روزی در منزل کمالشهر کرج مجبور به ارائه مدارک معتبر به موسسه هستند ضمن اینکه به دلیل تجمیع افراد در یک موسسه، آنان می تواند از نظرات مراقبان دیگر برای انجام بهتر تزریقات در منزل کمالشهر کرج  استفاده کنند.

هشتگرد 

هشتگرد کرج دارای مردمانی با فرهنگ و خونگرم است .مردمانی که اهمیت بهداشت و سلامت را در عصر کنونی به خوبی درک کرده و سعی می کنند بهترین ارائه کنندگان این خدمات را به کار بگیرند. ساکنان هشتگرد کرج، بهترین خدمات تزریقات در کرج در منزل هشتگرد را می توانند در موسسه کیان بیابند. کافیست با کارشناسان تماس گرفته و درخواست دهند. رضایت دریافت کنندگان خدمات تزریق در کرج در منزل هشتگرد گواه کارآمدی سیستم نظارتی این موسسه بر اعزام کنندگان خود است.

جهانشهر

از جمله مناطقی که تزریقات در کرج در منزل توسط موسسه معتبر کیان ارائه می شود منطقه جهانشهر است. برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری با موسسه کیان تماس بگیرید. خطوط ارتباطی این موسسه به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز شما در تزریق در کرج در منزل جهانشهر هستند در لحظاتی که ثانیه ها برای زندگی افراد مهم هستند، توسط اپراتور ها معطل نخواهید شد به این موسسه اطمینان داشته باشید.

مهرشهر

برای دریافت خدمات تزریقات در کرج در منزل مهرشهر می توانید به موسسه معتبر کیان که دارای مجوز از وزارت بهداشت است اعتماد کنید. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ماست. 

محمدشهر

از جمله مناطقی که می توانند تزریق شبانه روزی در منزل را بدون هیچ دغدغه ای دریافت کند محمد شهر کرج است. پرستاران ماهر و فارق التحصیل دانشگاهی آماده اعزام جهت ارائه انجام تزریقات در محمدشهر کرج در منزل هستند.

 

حصارک

ازجمله مناطقی که مرکز شبانه روزی کیان قادر به ارائه خدمات تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل می باشد حصارک است. اهالی سرشناس و فهیم این محل به دنبال بهترین کادر درمانی برای مداوای بیماران خود در منزل هستند. تزریق در منزل حصارک خدمات نوین پزشکی است که امروزه در دسترس عموم قرار گرفته است.

باغستان

همیشه ایده نو شما را از دیگران پیش می اندازد ترس از برخورد و تجربه چیزهای نو ، کار افراد شجاع نیست. دریافت خدمات درمانی در منزل مانند تزریقات شبانه روزی کرج در شهر باغستان از طریق موسسات معتبر باعث خواهد شد بسیاری از عوامل پیشرفت بیماری را از خود دور کنید. تزریق در کرج در منزل باغستان امکان دریافت انواع آمپول های عضلانی ، وریدی و.. را برای شما مهیا نموده است.

گوهر دشت

بیماری های نو پدید مثل کرونا ، بیماری های مزمن رو به گسترش مانند انواع سرطان ها ، مشکلات آلودگی هوا ، سرعت سرسام آور وقایع و بسیاری از علل دیگر باعث شده است که خدمات درمانی از جمله تزریقات در منزل کرج گوهردشت به خانه تان بیایند تا لحظه لحظه زندگی انسان ارزشمند باشد. پرستاران مجرب ما برای زدن آمپول عضلانی ، وریدی ، جلدی و زیر جلدی در منزل کرج حضور خواهند یافت. انواع تزریقات خود در گوهردشت را به ما بسپارید.

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری ، خدمات پزشکی ، خدمات درمانی ، درمان خانگی ،

تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل کیان

موسسه کیان با گرد آوری بهترین، مجرب ترین و متعهدترین فوق تخصصان، متخصصان، پزشکان ،پرستاران خدمات پزشکی و پرستاری گوناگونی را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد که می توان تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل را نام برد. علاوه بر خدمات تزریقات در کرج در منزل شبانه روزی ، خدمات دیگر ارائه شده توسط این موسسه وصل سوند در منزل، تزریقات در منزل ،ارسال آمبولانس خصوصی می باشد.

برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest