ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریقات در کرج در منزل

اگر به دنبال یک پرستار مطمئن ، ماهر و با اخلاق برای انجام تزریقات در کرج هستید؛ بهتر است به موسسه کیان اعتماد کنید. موسسه کیان با در نظر گرفتن تمام خواسته های شما اقدام به جذب و گزینش پرستاران مجرب نموده است. قانون مداری از شاخصه های این مرکز می باشد. در این راستا از تمامی پرستاران اعزامی: مدارک تحصیلی معتبر ، رزومه (سابقه کار در بیمارستان در بخش نوزادان)، ضمانت نامه اخذ گردیده است این پرستاران دارای : تاییدیه وزرات بهداشت، تخصص در انواع تزریق ، روحیه صبور ، اعتماد به نفس بالا و مقید به اصول پرستاری هستند که به صورت شبانه روزی در سراسر کرج آماده ارائه خدمات می باشند.

تزریقات در کرج در منزل
وظایف پرستار جهت تزریقات در کرج

ارزیابی وضعیت 

در وهله ی اول پرستار وضعیت جسمانی، شرایط فیزیولوژیکی، موقعیت اجتماعی _زمانی، حساسیت یا تداخل دارویی بیمار را بررسی می کند .

چکاب علائم حیاتی

امکان تغییر علائم حیاتی و بالینی در هر مرحله از کار وجود دارد. بدین منظور پرستار؛ قبل از تزریق، حین تزریق و بعد از آن علائم شما را چک و ثبت می کند.

انتخاب نوع تزریق

نوع تزریق، بستگی کامل به نوع داروی تجویزی توسط پزشک و دوز آن دارد. پرستار یکی از انواع تزریق وریدی، عضلانی، جلدی، زیر جلدی را انتخاب می کند.

تزریق دارو

تزریق در محیطی استریل، به صورت VIP و با پروتکل های مربوط به پاندمی کرونا که توسط سازمان جهانی بهداشت تعیین شده انجام می شود.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

تعرفه تزریقات در کرج در منزل

تعرفه تزریقات در کرج در منزل براساس نوع تزریقات متفاوت است. امروزه با همه گیری کرونا نیاز به تزریقات در کرج در منزل بیش از پیش احساس می شود. با این کار از انتشار بیماری کاسته می شود و شما سویه های جدید را از بیماران دریافت نمی کنید. موسسه شبانه روزی کیان اقدام به ارائه خدمات تزریقات در کرج در منزل نموده است و تعرفه تزریقات در کرج در منزل آن کاملا شفاف، منصفانه، متناسب با نیاز شما و برحسب ابلاغیه وزارت بهداشت است. اگر در مواردی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با خطوط ارتباطی این موسسه تماس حاصل بفرمایید. کارشناسان مربوطه اطلاعات دقیقی از نحوه ارائه و تعرفه تزریقات در کرج در منزل در اختیار شما قرار می دهند.

تزریقات در خانه در منزل

در زندگی پرسرعت کنونی، پرکاربرد ترین روش دریافت خدمات و مراقبت های بهداشتی انجام تزریقات است. سالیانه حدود 16میلیارد مورد تزریق در جهان درحال انجام است. سهم تزریق، در درمان بیماری ها و مراقبت های تقویتی 95 درصد است. در حالی 3 درصد از تزریقات مربوط به واکسیناسیون است .2 درصد باقیمانده به تزریق خون تعلق می گیرد. وارد کردن یک دارو یا مایع به بدن از طریق یک سرنگ را تزریق می نامند. تزریقات، دارو را مستقیما و بدون گذر از سیستم گوارشی به عضو مورد نظر می رسانند. همین باعث تاثیر فوری و جذب بالای دارو توسط عضو می شود.

 انواع تزریقات در کرج در منزل

بر حسب عضو هدف، داروی تجویزی و مدت زمان اثر، نوع تزریقات متفاوت هست. تزریقات رایج که برحسب زاویه وارد کردن سوزن تقسیم بندی می شوند. عبارتند از:

تزریق وریدی IV

تزریق وریدی (عمقی) یعنی دارو مستقیم به داخل ورید(رگ) تزریق شود. شایع ترین و سریع ترین پاسخ به درمان در تزریق وریدی است. از جمله خدماتی که موسسه کیان تحت عنوان تزریقات در کرج در منزل ارائه می دهد، تزریقات وریدی است. داروهایی با تزریق وریدی ممکن است به صورت تک دوز یا انفوزیون درفاصله زمانی چند ساعته تجویز شوند. انجام  تزریقات در کرج در منزل توسط بهترین پرستاران و در محل های: پشت دست، گودال جلوی آرنج، پشت و جلو بازو، در نوزادان وریدهای پا می باشد. موارد زیر احتیاج به تزریق وریدی دارند:

فردکم آب شده

می توان با خدمات تزریقات در کرج در منزل، محلول های مایع و الکترولیت ها را به فرد دچار کم آبی شده رساند.

بیهوشی

در هنگام عمل جراحی عمومی یا موضعی، مواد بیهوش کننده را از راه ورید وارد بدن بیمار می کنند.

داروهای ضد درد

دارو های ضد درد توسط تزریق وریدی با تزریقات در کرج در منزل انجام می شود.

دریافت خون

خون و فرآورده های خونی از طریق تزریق وریدی منتقل می شود.

تغذیه تزریقی

برای افرادی که دچار سوءتغذیه یا کمبود آهن هستند، دریافت مواد غذایی لازم، توسط تزریقات در کرج در منزل بدون مراجعه به بیمارستان توصیه می شود.

شیمی درمانی

مصرف داروهای شیمی درمانی ازطریق تزریق وریدی است. تزریقات در کرج در منزل با پرستاری ماهر در محیطی کاملا استریل، دارو را تزریق می کند.

تصویربرداری

در تصویربرداری های خاص، ورود رنگ کنتراست به بدن با تزریق وریدی انجام می گیرد.

استروئید

دریافت دگزامتازون با تزریق وریدی است. درصورت نیاز، تزریقات در کرج در منزل راه حل خوبی است.

آنتی بادی های مونوکلونال

در درمان کرونا استفاده می شود. بدلیل ادغام سویه های مختلف در محیط های تجمعی، بهتر است این دارو را از طریق تزریقات در کرج در منزل دریافت کنید.

تزریقات در کرج در منزل _ تماس با ما

تزریق عضلانی IM

در تزریق عضلانی، پزشکان از ماهیچه ها به عنوان هدف تزریق استفاده می کنند. در تزریق عضلانی، محل تزریق نباید دارای التهاب، تورم، خال گوشتی، نقیصه مادرزادی و.. باشد و پرستار با توجه به هدف دارو و وضعیت بیمار، محل آن را انتخاب می کند. پس بهتر است تزریق توسط کادر مجرب در تزریقات در کرج در منزل انجام شود. پرستار ممکن است تزریق عضلانی را جایگزین تزریق وریدی یا سایر روش ها بکند زیرا امکان دارد داروها تحریک کننده ورید ها باشند، رگ مناسب جهت تزریق وریدی وجود نداشته باشد، امکان از بین رفتن دارو در سایر روش ها وجود داشته باشد. موارد زیر احتیاج به تزریق عضلانی دارند:

تزریق اپی نفرین

در شرایط اضطراری توسط پرستار اعزامی از طریق خدمات تزریقات در کرج در منزل تزریق می شود.

مدروکسی پروژسترون استات

 تجویز و تعیین دوز با پزشک و دریافت آن عضلانی خواهد بود. تزریقات در کرج در منزل پیشنهاد ماست.

واکسن

تزریق واکسن های غیر فعال مثل آنفولانزا از طریق عضلانی است.

آنتی بیوتیک

پنی سیلین و استرپتومایسین را می توانید از طریق تزریق عضلانی دریافت کنید.

کورتیکواستروئید

جهت کاهش التهاب یا واکنش های آلرژیک از طریق تزریق عضلانی تجویز می شود.

محل تزریق عضلانی

محل هایی که در تزریقات در کرج در منزل برای تزریق عضلانی انتخاب می شود شامل:

عضلات دلتوئید(سرشانه)

 به دلیل حجم کم عضله در قسمت سرشانه، محدودیت حداکثری ml1 برای تزریق دارو وجود دارد. به دلیل عدم امکان خود تزریقی از تیم تزریقات در کرج در منزل کمک بگیرید.

استوس لترالیس ران

در مواقعی که فرد قصد دارد خودش تزریق را انجام دهد این قسمت استفاده می شود. عضلات جلویی ران را 3 قسمت مساوی کنید به قسمت بالای قسمت میانی تزریق کنید.

ونتروگلوتئال لگن

برای خود تزریقی دشوار است در عین حال به دلیل حجم بالای عضله محدودیت مقدار مصرف دارو ندارد. امن ترین عضله برای تزریق عضلانی محسوب می شود.

دورسوگلوتئال باسن

 امروزه به دلیل آسیب به اعصاب سیاتیک کمتر در تزریقات در کرج در منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تزریق عضلانی در کرج _ تزریقات بانوان باردار در منزل کرج

 

تزریقات بانوان در منزل کرج _ تماس با ما
عوارض تزریق عضلانی

در صورت داشتن اضطراب از ارائه کنندگان خدمات تزریقات در کرج در منزل بخواهید توضیحات مربوط به تزریق و عوارض آن را با شما در میان بگذارند تا با خیال راحت دارو را دریافت کنید. داشتن احساس ناراحتی بعد از تزریق عضلانی طبیعی محسوب می شود. در صورت مشاهده هرگونه علائم غیر عادی یا عفونت شدید، پزشک یا مسئول تزریقات در کرج در منزل را در جریان بگذارید. ساکنان کرج که درخواست خدمات تزریقات در کرج در منزل را داشته اند می تواند در حین تزریق به اعمال پرستار ارسالی نظارت کنند. می توان با کمک گرفتن از افراد مجرب عوارضی مثل : درد زیاد، خونریزی، گرما، قرمزی، تورم، بی حسی یا گزگز را کاهش داد یا برای مدیریت آنها آماده بود.

 

روش z-track

اگر در تزریقات در کرج در منزل نیاز به تزریق عضلانی دارید. با شیوه ی z-track  آشنا شوید. در این روش ابتدا پوست یا بافت را کشیده و نگه می دارند سپس سوزن را به عضله فرو کرده و پس از تزریق، پوست یا بافت را رها می کنند. این عمل باعث ایجاد حالت  Z در مسیر سوزن می شود به همین دلیل به افراد مجرب در تزریقات در کرج در منزل نیاز است. مسیر زیگزاگ، از نشت دارو به اطراف بافت و تیره شدن آن جلوگیری می کند. پرستار ارسالی از طریق خدمات تزریقات در کرج در منزل موسسه کیان، با در نظر گرفتن وزن، سن، آناتومی شما در تزریق  Z-Trackسوزن و سرنگ خاصی را انتخاب می کند. سرسوزن مورد استفاده برای کودکان کوچکتر از بزرگسالان است. هدف از انجام تزریق z-track توسط پرستار در تزریقات در کرج در منزل را می توان موارد زیر برشمرد:

 • درد و تورم کمتر نسبت به تزریق IM سنتی
 • کاهش لک شدگی وتیرگی محل تزریق

عوارض جانبیZ-Track

تزریق  Z-Trackیک روش ایمن به شمار می رود و عوارض خفیفی مانند: درد و کبودی دارد. برخی عوارض جدی اما کمتر رایج عبارت اند از:

 • آبسه
 • عفونت، گرما
 • آسیب به بافت، عصب، رگ، استخوان
 • خونریزی. در صورت داشتن اختلالات خونریزی به مسئول تزریقات در کرج در منزل اطلاع دهید.
تزریقات در کرج
مراحل تزریق عضلانی

مراحل تزریق عضلانی توسط پرستار در تزریقات در کرج در منزل به شرح زیر است:

 • شستشوی دست ها یا استفاده از ضدعفونی کننده ها
 • جمع آوری تجهیزات مورد نیاز
 • پیداکردن محل دقیق تزریق
 • ضدعفونی کردن محل
 • پرکردن سرنگ از دارو
 • وارد کردن سرنگ با زاویه 90درجه به ماهیچه
 • انجام تزریق
 • فشار دادن محل تزریق

 

نکاتی برای تزریق عضلانی راحت تر

از افراد ماهر و مجرب اعزامی توسط موسسات خدمات پزشکی_پرستاری تحت عنوان تزریقات در کرج در منزل استفاده کنید و توصیه ها را جدی بگیرید: قبل از تزریق محل آن را با یخ یا کرم های بی حس کننده ،کمی بی حس کنید. جهت جلوگیری از سوزش، مطمئن شوید الکل خشک شده باشد. ویال دارو را در بین دستان خود گرم کنید.

 

تزریق زیر جلدی SC

دراین نوع تزریق، دارو به بافت چربی بین پوست و عضله وارد می شود و سر سوزن کوتاهتر _ نازکتر، جذب دارو به دلیل نبود سیستم گردش خون کندتر است. درد و عفونت در این روش کمتر است. محل هایی که در تزریقات در کرج در منزل برای تزریق زیرجلدی انتخاب می شود شامل بافت چربی در مناطق پشت بازو، شکم، ران است. برای مصرف برخی دارو به این روش، نیاز به تزریقات در کرج در منزل داشته دارید. موارد زیر احتیاج به تزریق زیر جلدی دارند:

واکسن

آبله مرغان، زونا، MMR(سرخک، اوریون، سرخجه)

انسولین

منحصرا به صورت زیر جلدی تزریق می شود.

مسکن

فنتانیل و مورفین از جمله داروهایی هستند که به روش زیر جلدی تزریق می شوند.

اپی نفرین

به هر دو صورت عضلانی و زیرجلدی، توسط مراقب بهداشتی در تزریقات در کرج در منزل تزریق می شود.

هپارین

کادر درمان در تزریقات این ماده را به صورت زیرجلدی تزریق می کنند.

داروهای خانگی

دوپیکسنت به عنوان داروی خانگی از طریق زیر جلدی در هنگام تزریقات در کرج در منزل تزریق می شود.

 

تزریقات در منزل کرج _ تماس با ما

تزریق داخل پوستی ID

در این نوع تزریق، دارو به لایه پوست که ما بین اپیدرم و بافت چربی است، تزریق می شود. عمق تزریق، بسیار کوتاه و با زاویه 5-15 درجه انجام می شود. هرچه عمق کمتر، زمان جذب بیشتر و درمان کندتر خواهد بود. به همین دلیل، تعداد متقاضیان تزریقات در کرج در منزل برای انجام این نوع تزریق، کمتر است. در تزریق پوستی اثرات تزریق دارو شامل قرمزی وتورم به خوبی قابل مشاهده است. محل هایی که در تزریقات در کرج در منزل برای تزریق داخل پوستی انتخاب می شود شامل بافت چربی در مناطق ساعد و پایین کمر است. پرستار در هنگام تزریقات در کرج در منزل ، تزریق داخل پوستی را برای موارد زیر انجام می دهد:

 • تست پوستی توبرکولین
 • تست های آلرژی
 • تست حساسیت به دارو 

تزریق داخل استخوانی یا انفوزیون

در این روش، مغز یک استخوان بزرگ، هدف تزریق دارو قرار می گیرد. میزان سرعت انتشار دارو و بهبودی، در این روش بالاست و معادل تزریق وریدی محسوب می شود. اگر پرستار ارسالی برای تزریقات در کرج در منزل ماهر باشد نیاز چندانی به این روش نیست. در تزریق داخل استخوانی، استخوان بازو مد نظر قرار می گیرد. هرگاه امکان تزریق وریدی هنگام انجام تزریقات در کرج در منزل وجود نداشت از این نوع، تزریق تهاجمی استفاده می شود. دلایل کاهش امکان تزریق وریدی عبارتند از:

 • فروپاشی رگ درنتیجه رگ گیری مکرر
 • نبود زمان کافی برای رگ گیری مجدد
 • عدم دسترسی به رگ، مخصوصا درافراد سن پایین و چاق
 • محدودکردن اثرات دارو به یک مکان خاص
 • کاهش عوارض جانبی تزریق وریدی

تزریق داخل حفره ای

برای درمان بیماری های مربوط به آلت تناسلی از این نوع تزریق استفاده می شود و در آن، دارو را به صورت موضعی به داخل حفره ای آلت تناسلی تزریق می کنند. از عوارض این نوع تزریق، می توان فیبروز، درد و کبودی در محل تزریق را نام برد.در صورت نیاز می توان با تزریقات در کرج در منزل تماس گرفت. هدف از تزریق حفره ای توسط پرستار در تزریقات در کرج در منزل به شرح زیر است:

درمان اختلال نعوظ

 ممکن است به دنبال افزایش یا کاهش طول مدت نعوظ (با داروی سمپاتومیمتیک) باشید.

ناکارآمدی روشهای درمانی

 داروهایی مثل: مهارکننده های PDE5، پاپاورین، فنتولامین و آوپیتادین را به روش داخل حفره ای در خدمات تزریقات در کرج در منزل تزریق می کنند.

تزریقات در کرج در خانه

تزریق داخل زجاجیه

تزریق داخل زجاجیه یعنی دارو مستقیما به داخل زجاجیه چشم تزریق شود. جهت کاهش عوارض دارو در جریان خون و افزایش غلظت آن در چشم، ازاین روش بجای تزریق وریدی استفاده می شود. در این روش بعد از استفاده از یک قطره بی حسی و یک قطره میدریاتیک جهت گشاد کردن مردمک، تزریق از راه مردمک به زجاجیه چشم صورت می گیرد. پزشک یا پرستار ماهر در تزریقات در کرج در منزل درمان عفونت داخلی چشم، ادم ماکولا و دژنراسیون ماکولا از این نوع تزریق استفاده می شود.

تزریق دپو

در تزریق دپو دارو در محل تزریق رسوب می کند. سپس آرام آرام جذب بافت می گردد این تزریق ممکن است به صورت عضلانی ، داخل پوستی یا زیر جلدی باشد. تزریقات دپو بر پایه روغن یا سوسپانسیون آبی هستند. از جمله داروهایی که می توان  به روش دپو تزریق کرد، داروهای هالوپریدول دکانوت، نالترکسون و مدروکسی پروژسترون استات هستند که ممکن است به صورت نمک دارو در دسترس باشند. این روش تزریق توسط افراد اعزامی از موسسه شبانه روزی کیان نیز انجام می شود جهت دریافت خدمات تزریقات در کرج در منزل با موسسه تماس بگیرید.

تزریق داخل مفصلی

از جمله تزریقاتی که تحت عنوان تزریقات در کرج در منزل توسط موسسه کیان ارائه می شود تزریقات داخل مفصلی است. در این نوع از تزریق که دارو به فضای مفصلی اطراف مفصل تزریق می شود، ممکن است هدف کاهش درد و التهاب مفصل یا حتی جایگزینی مایع سینوویال باشد. مثلا در درمان استئوآرتریت، یک دوز استروئید را برای کاهش درد و التهاب به مفصل تزریق می کنند. که اثرات دارو تا شش ماه در بدن باقی می ماند. هم چنین می توانید جهت تزریق اسید هالورونیک به مفصل خود برای جایگزینی سینوویال طبیعی بدن  به تزریقات در کرج در منزل این موسسه اعتماد کنید. تزریق اسید هیالورونیک که باعث کاهش اصطحکاک و سفتی مفصل خواهد شد، با سونوگرافی همراه است تا بدون آسیب رساندن به اعضای دیگر دارو به محل مورد نظر تزریق شود. از مزایای موسسه شبانه روزی کیان، ارائه  همزمان  خدمات تزریقات در کرج در منزل و خدمات سونوگرافی در منزل است.

ایمپلنت

برای تزریق مواد جامد یا نیمه جامد از روش ایمپلنت استفاده می شود.این تزریق نیز از طریق تزریقات در کرج در منزل در دسترس عزیزان ساکن کرج می باشد. ایمپلنت ها موقتی، قابل تعویض یا قابل برداشتن هستند. در این روش، دارو پس از تزریق، به آرامی در طول زمان اثرمی گذارد و اغلب به روش زیر جلدی صورت می گیرد.در تهیه ایمپلنت ها از پلیمرهای زیست تخریب پذیر، سیستم انتشار اسمزی و مواد حل شونده در بدن استفاده می کنند. ساکنان کرج در صورت درخواست موارد زیر که از نمونه های تزریق ایمپلنت هستند. می توانند با تزریقات در کرج در منزل تماس حاصل کنند:

 • ایمپنت های بارداری
 • درمان اعتیاد (بوپرنورفین)

تزریقات در کرج شبانه روزی در منزل _ تماس با ما

تزریق داخل صفاقی

در تزریق صفاقی دارو را مستقیما به درون صفاق تزریق می کنند. این نوع از تزریق نیز از طریق خدمات تزریقات در کرج در منزل موسسه کیان در دسترس است. ممکن است به دلیل بیماری های قلبی هنگام تزریق صفاقی نیازمند نوار قلب در منزل باشید. 

اثرات تزریقات نا ایمن

تزریقات، براساس پروتکل های سازمان جهانی بهداشت و استاندارد های خاصی انجام میشود در صورت رعایت نکردن آنها ممکن است عوارض و بیماری های جبران ناپذیری متوجه سلامتی فرد شود. خدمات تزریقات در کرج در منزل طبق این پروتکل ها ودستور العمل ها برای حفاظت شما وپرسنل آن انجام می گیرد. از جمله خطرات تزریقات ناایمن می توان به آسیب های ناشی از سوزن آلوده اشاره کرد. ممکن است در حین ارائه خدمات پرشکی _ پرستاری سوزنی که قبلا با خون، بافت، یا سایر مایعات بدن در تماس بوده است به بدن مراقب یا بیمار وارد شود. در حالی که احتمال آلودگی مخاطی، بینایی و… وجود دارد. بیماری های زیر، مهمترین بیماری های منتقله از سوزن آلوده هستند.

هپاتیت B

بیشترین شانس انتقال از سوزن وسرنگ آلوده مربوط به هپاتیت B  وخطرانتقال آن  37_ 62 درصد تخمین زده می شود. تزریقات در کرج در منزل برای محافظت شما پیشنهاد ما به شماست.

هپاتیت c

خطر انتقال هپاتیت  cحدودا 0.3-0.74٪ است . هپاتیت c واکسنی برای پیشگیری ندارد. در صورت ابتلا می توانید برای درمان از تزریقات در کرج در منزل جهت دریافت دارو استفاده کنید.

ایدز

 0.3% احتمال انتقال ایدز از طریق سرنگ و سوزن آلوده وجود دارد. با رعایت دستورالعمل ها و استفاده از افراد مجرب با خدمات تزریقات در کرج در منزل، احتمال این بیماری ها را کاهش دهید.

اثرات روانی

اثرات روانی شامل: مشکل در افشای بیماری ، انتقال به شریک جنسی، اضطراب و افسردگی گریبان گیر فرد می شوند که در روند روزانه زندگی و تعاملات فرد اثرگذار هستند. گاهی اثرات روانی پایدار و گاهی با تکمیل آزمایشات و نتیجه منفی بیماری کاهش می یابند. با انجام تزریقات در کرج در منزل این اثرات را به حداقل برسانید.

اثرات تزریق در کرج در منزل 

عمل تزریق اثراتی را بر بدن دارد. این اثرات از دید کارشناس ارسالی جهت تزریقات در کرج در منزل پنهان نیست.

درد

وجود درد در حین تزریق یک حس طبیعی است .مکانیسم های مختلفی برای کاهش درد توسط پرستار در تزریقات در کرج در منزل ارائه می شود. علی الخصوص اگر فرد بیمار کودک باشد یا دچار اضطراب بیش از حدی باشد . این مکانیسم ها شامل : پرت کردن حواس، استفاده از یخ ومواد بی حسی قبل از تزریق، نیشگون گرفتن پوست حین تزریق، سرفه اجباری حین تزریق یا در کودکان دادن آبنات و… هستند.

عفونت

 اگر عوامل بیماریزا توسط سوزن به بافت های بدن وارد شوند، شاهد عفونت سوزنی خواهیم بود. بروز این مشکل در معتادین به مواد مخدر شایع است که ناشی از عدم رعایت بهداشت در استفاده از سوزن برای اولین بار یا استفاده مشترک از سوزن است. بروز عفونت در تزریقات در کرج در منزل توسط افراد مجرب بسیار نادر است.عفونت های رایج عبارتند از: انواع هپاتیت (B_C)، ایدز، عفونت پوستی، آبسه ، قانقاریا و در صورت ورود به جریان خون ممکن است به مرگ منتهی شود.

آسیب به عصب

تزریق وریدی و عضلانی ممکن است با آسیب به عصب همراه باشد اگر عصب اصلی باشد امکان فلجی وجود دارد. با انجام تزریقات در کرج در منزل، احتمال این نوع آسیب به شدت کاهش می یابد. موسسه کیان خدمات رادیولوژی در منزل را نیز در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

هماتوم

توده بزرگ خونی یا هماتوم می تواند از عواض پارگی رگ در حین تزریق باشد. گاهی در برخی از افراد (کودکان_افراد چاق)، رگ گیری بسیار مشکل است. پرستاران ارسالی برای تزریقات در کرج در منزل از بهترین های این کار هستند.

فیبروز یا انقباض

در برخی از افراد تریق عضلانی منجر به فیبروز یا انقباض عضلات می شود.

 

نزریقات کودکان در کرج در منزل _ تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل

 

تزریق در کرج _ تماس با ما

تزریقات در منزل کرج عظیمیه

اگر ساکن عظیمیه کرج هستید و بنا دارید به هر دلیلی خدمات تزریقات در کرج در منزل را به کار گیرید، می توانید به موسسه معتبر کیان که به صورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات متنوع پزشکی و پرستاری نموده است اعتماد کنید. خدمات تزریقات در کرج در منزل عظیمیه با بهترین و تایید شده ترین افراد کادر درمان اعم از پرستار آقا یا خانم در اختیار شماست.

 

تزریقات در کرج در منزل گلشهر

موسسه خدمات پرستاری کیان، جهت رفاه حال هموطنان عزیز در گلشهر کرج مخصوصا در ایام کرونا خدمات تزریقات در منزل کرج گلشهر را 24 ساعته و شبانه روزی در اختیار این عزیزان قرار می دهد. از مزایای این تزریقات در منزل گلشهر کرج  می توان به صرفه جویی در زمان, مشکلات رزرو ویزیت، شبانه روزی بودن، ترافیک های سنگین و … اشاره کرد.

 

تزریقات در کرج  در منزل کمالشهر 

ساکنان محترم کمالشهر اگر در پی دریافت خدمات تزریقات در کرج در منزل هستند و به دنبال افراد معتبر می گردند بهتر است آنها را در موسسات یا مراکز جست وجو کنند. زیرا افراد تحت نظر موسسات برای ارائه خدمات تزریقات در منزل کمالشهر کرج مجبور به ارائه مدارک معتبر به موسسه هستند ضمن اینکه به دلیل تجمیع افراد در یک موسسه، آنان می تواند از نظرات مراقبان دیگر برای انجام بهتر تزریقات در منزل کمالشهر کرج  استفاده کنند.

 

تزریقات در کرج در منزل هشتگرد 

هشتگرد کرج دارای مردمانی با فرهنگ و خونگرم است .مردمانی که اهمیت بهداشت و سلامت را در عصر کنونی به خوبی درک کرده و سعی می کنند بهترین ارائه کنندگان این خدمات را به کار بگیرند. ساکنان هشتگرد کرج، بهترین خدمات تزریقات در کرج در منزل هشتگرد را می توانند در موسسه کیان بیابند. کافیست با کارشناسان تماس گرفته و درخواست دهند. رضایت دریافت کنندگان خدمات تزریقات در کرج در منزل هشتگرد گواه کارآمدی سیستم نظارتی این موسسه بر اعزام کنندگان خود است.

 

تزریقات در کرج در منزل جهانشهر

از جمله مناطقی که تزریقات در کرج در منزل توسط موسسه معتبر کیان ارائه می شود منطقه جهانشهر است. برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری با موسسه کیان تماس بگیرید. خطوط ارتباطی این موسسه به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز شما در تزریقات در کرج در منزل جهانشهر هستند در لحظاتی که ثانیه ها برای زندگی افراد مهم هستند، توسط اپراتور ها معطل نخواهید شد به این موسسه اطمینان داشته باشید.

 

تزریقات در کرج در منزل مهرشهر

برای دریافت خدمات تزریقات در کرج در منزل مهرشهر می توانید به موسسه معتبر کیان که دارای مجوز از وزارت بهداشت است اعتماد کنید. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ماست. 

 

تزریقات در محمد شهر کرج در منزل

از جمله مناطقی که می توانند تزریقات شبانه روزی در منزل را بدون هیچ دغدغه ای دریافت کند محمد شهر کرج است. پرستاران ماهر و فارق التحصیل دانشگاهی آماده اعزام جهت ارائه انجام تزریقات در  محمدشهر کرج در منزل هستند.

 

تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل کیان

موسسه کیان با گرد آوری بهترین، مجرب ترین و متعهدترین فوق تخصصان، متخصصان، پزشکان ،پرستاران خدمات پزشکی و پرستاری گوناگونی را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد که می توان تزریقات شبانه روزی در کرج در منزل را نام برد. علاوه بر خدمات تزریقات در کرج در منزل شبانه روزی ، خدمات دیگر ارائه شده توسط این موسسه وصل سوند در منزل، تزریقات در منزل ،ارسال آمبولانس خصوصی می باشد.

بازدیدها: 685

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته