موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

رادیولوژی در منزل | سونوگرافی در منزل {شبانه روزی}

رادیولوژی در منزل | سونوگرافی در منزل

مهم نیست نسخه شما حاوی چه نوع عسکبرداری پزشکی باشد با یک تماس میتوانید رادیولوژی در منزل تهران یا سونوگرذافی در منزل تهران را از مرکز شبانه روزی کیان که یک شرکت تخصصی درمانی با قابلیت اعزام پزشک عمومی و انواع متخصص، پرستاران مجرب، تجهیزات درمانی مثل اکو ، نوار قلب، نوار مغر، تست خواب ، دستگاه فتوتراپی و… است درخواست کنید. 

رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل

ویژگی رادیولوژی در منزل تهران

قبل از درخواست انجام تصویربرداری رادیولوژی در منزل تهران بیایید از ویژگی های این خدمات آگاه شویم که عبارتند از :

مطالعه کنید : صدور گواهی فوت 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات رادیولوژی در خانه تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان و تجهیزات برای انجام رادیولوژی و سونوگرافی شبانه روزی در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

پرستاران آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که بانوان ایرانی در رابطه با مسائل عرفی و شرعی دارند، تکنسین های خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام سونوگرافی در منزل شبانه روزی، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

امروزه با پیشرفت علم و تجهیزات مختلف پزشکی نه تنها مشاهده درون بافتها و ارگانهای انسانی غیرممکن نیست بلکه حتی انجام رادیولوژی و سونوگرافی در منزل هم تبدیل به خدمتی معمول و در دسترس شده است. اما نباید فراموش کنیم که در گذشته مشاهده درون بدن یک موجود زنده در حد یک رویا بود.

در سال 1985 ویلهلم کنراد رونتگن اولین کسی بود که نوع جدیدی از تشعشعات را کشف کرد. رونتگن آنها را اشعه ایکس نامید. وی تکنیکی پایه گذاری کرد که از طریق آن برای اولین بار امکان عکس برداری از داخل بدن و بدون عمل جراحی فراهم می شد. این کشف در سال 1901 جایزه نوبل فیزیک را برای او به ارمغان آورد. عکسی که رونتگن با استفاده از پرتو ایکس از استخوان های دست همسرش و انگشتری ازدواج او گرفت هنوز هم یکی از مهمترین عکس های تاریخ علم محسوب می شود.

در علم رادیولوژی با کمک پرتو افشانی امکان رویت اعضای داخلی و پی بردن به ریشه مشکل فراهم شده است. رادیولوژی ممکن است مداخله ای باشد مثلا برای تشخیص وجود یا عدم وجود تومور در ریه، علاوه بر تصویر برداری، برشی کوچک جهت برداشت لخته یا نمونه انجام می پذیرد. با توجه به هدف و درخواست پزشک، تکنیک های متنوعی از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل در دسترس است که همگی طیف وسیعی از بیماری ها را پوشش می دهند.

اولین سند مربوط به استفاده از امواج فر‌اصوت به سال 1794 برمی گردد. زمانی که فیزیکدان ایتالیایی لازارو اسپالانزانی مکانیسم جهت یابی خفاش ها در تاریکی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. امروزه می دانیم خفاش ها از امواج فراصوت در جهت یابی استفاده می کنند. سونوگرافی در حال حاضر یکی از آزمایشات استاندارد برای زنان باردار بوده و بی خطر بودن آن برای جنین به اثبات رسیده است. با این حال، ایجاد تصویر سیاه و سفید از یک جنین در حال رشد و مشاهده آن داخل رحم در زمان خود انقلابی در علم پزشکی بود.

کاربرد عکس رادیولوژی

به طور کلی می توان گفت مهم ترین کاربرد عکس رادیولوژی کمک به پزشک و بیمار برای پیدا کردن مشکل با کمترین روش های تهاجمی و بدون درد است. تصور کنید چقدر عذاب آور بود اگر پزشکان بدون رادیولوژی در منزل ناچار بودند هر بار برای بررسی یک عضو مشکوک به شکستگی و یا پیدا کردن علت یک درد داخلی، پوست شما را شکافته و اقدام به جراحی کنند. در دوره ای که ما امکان انجام رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل را داریم؛ حتی تصورش هم دردناک است. پزشک متخصص هنگام ویزیت دکتر در منزل با تفسیر عکس می تواند مشکلات پزشکی را شناسایی یا رد کرده و روند درمان را مشخص کند. پزشکانی که در قرائت این عکس ها تخصص دارند، رادیولوژیست تشخیصی نامیده می شوند. به خاطر داشته باشید که قرائت و تفسیر یک عکس رادیولوژی به مانند تمام حوزه های پزشکی یک عمل تخصصی است و هرگز نباید توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد. پس صرف دیدن یک نقطه یا خط تیره بر روی عکستان تشخیص سرطان یا شکستگی ندهید.

مزایای انجام رادیولوژی در منزل چیست؟

عدم جابه جایی : معمولا جابجایی سالمندان و یا معلولین یا کسانی که به هر صورتی از مشکلات حرکتی رنج می برند و آسیب دیده اند ، فرآیندی طاقت فرسا و البته در برخی موارد پرخطر است. انجام رادیولوژی در منزل یا دیالیز در منزل در واقع اقدامی برای تسهیل این فرآیند و حفاظت بیشتر سلامت از این عزیزان است.

دستگاه‌ های رادیولوژی در منزل

به طور کلی دستگاه های رادیولوژی در منزل بسته به نوع آنها از اشعه ایکس، امواج اولتراسوند و امواج مغناطیسی جهت تهیه تصویر استفاده می کنند. مدل های مختلف دستگاه های رادیولوژی، سونوگرافی، ام آر آی و سیتی اسکن موجود است که بسته به نظر پزشک و نوع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد. خوشبختانه در حال حاضر با پیشرفت روز افزون این تجهیزات پیچیده، امکان انجام سونوگرافی و رادیولوژی در منزل فراهم شده است. تیم پزشکی شامل پزشک رادیولوژیست و تکنسین های همراه آن دستگاهای لازم را به منزل بیمار آورده و بدون نگرانی از شرایط پر اضطراب آزمایشگاه ها، تخصصی ترین آزمایش ها را در منزل خودتان انجام می دهند.
بدیهی است پزشک زمانی درخواست عکس برداری ناحیه ای از بدن را می دهد که بیمار در آن قسمت احساس درد کند و این درد با گذشت زمان تغییر نکرده یا بدتر شود. یکی از مهمترین فواید ارائه خدمات رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل همین موضوع است.

منتقل کردن بیمار به آزمایشگاه یا بیمارستان های مختلف در حالی که درد می‌کشد بسیار طاقت فرسا است. به این شرایط، معطلی ها و دقایق طولانی سالن انتظار برای رسیدن نوبت را هم اضافه کنید. سونوگرافی و رادیولوژی در منزل برای چنین بیمارانی یک اقدام ضروری است که به شما امکان می دهد از تمامی تخصص پزشک و دستگاههای های رادیولوژی در خانه خودتان استفاده کنید.

با ارائه خدمات رادیولوژی در منزل توسط سایت پزشک خصوصی کیان ، بیماران می توانند با اطمینان و امنیت بیشتری به آزمایش های خود بپردازند. علاوه بر این، استفاده از دستگاه های رادیولوژی در منزل، زمان و هزینه بیشتری را نسبت به سفر به بیمارستان ها به شما صرفه جویی می کند.

عکس رادیولوژی زانو در منزل

تصویربرداری از زانو که بزرگترین مفصل در بدن می باشد با استفاده از پرتو ایکس انجام شده و رادیوگرافی زانو خوانده می شود. اغلب پس از ضربه یا شکایت بیمار از درد مزمن، پزشک درخواست عکس رادیولوژی در منزل برای زانو می دهد. زانو به خاطر تاندونها و لیگامان های فراوان و همچنین موقعیت خاصی که در حفظ تعادل ایستایی بدن دارد؛ بسیار مستعد آسیب دیدگی است. در هنگام عکسبرداری عموما زانو خمشی معادل ۲۰ تا ۴۵ درجه دارد. از معمول ترین آسیب دیدگی های این عضو می توان به شکستگی کشکک زانو، پارگی رباط صلیبی، پارگی مینیسک و انواع دررفتگی ها اشاره کرد. اغلب اشخاص در زمان آسیب دیدگی صدایی مانند پارگی می شنوند و راه رفتن اگر بسیار دردناک نباشد توام با خالی کردن زانو در هنگام قدم برداشتن است. سونوگرافی و رادیولوژی در منزل در هنگام آسیب دیدگی زانو این امکان را به شخص می دهد که بتواند پا را بی حرکت نگاه داشته و به روند درمان هم ادامه دهد.

عکس رادیولوژی ریه و سینه

زمانی که پزشک مشکوک به درگیری شش ها در بیمار است، درخواست عکس رادیولوژی ریه می کند. در این حالت دوز بسیار کمی از اشعه یونیزان توسط دستگاه تولید و تصاویری از داخل قفسه سینه به پزشک ارائه می شود. هدف از عکسبرداری توسط رادیولوژی در خانه می تواند ارزیابی ریه ها، قلب و دیواره قفسه سینه باشد و برای کمک به تشخیص علت تنگی نفس، سرفه مداوم، درد قفسه سینه یا میزان آسیب در اثر ضربه استفاده می شود. همچنین ممکن است رادیولوژی  در خانه برای کمک به نظارت بر درمان انواع بیماری های ریوی مانند پنومونی، آمفیزم، سرطان و بیماری شایع این روزها یعنی کرونا استفاده شود.

با توجه به همه گیری کرونا و مسری بودن شدید آن توصیه پزشکان برای عکسبرداری ریه استفاده از امکانات رادیولوژی و سونوگرافی در منزل است. در این حالت شما از تیم پزشکی که برای رسیدن به آنها قصد داشتید از خانه خارج شوید؛ در منزل خودتان بهره مند گشته و تماس با محیط درمانی آلوده و عفونت های ثانویه بسیار کاهش می یابد. به یاد داشته باشید زنجیره انتقال بیماری کرونا تنها با حفظ فاصله از دیگران می شکند. شما با در خانه ماندن و استفاده از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل نقشی مثبت در رهایی جامعه از این بیماری مهلک ایفا می کنید .

رادیوگرافی قفسه سینه ساده و آسان است و به آمادگی کمی نیاز دارد. هنگام انجام رادیولوژی در خانه در صورت احتمال بارداری شرایط خود را به پزشک و تکنسین اطلاع دهید. حتما در حین انجام رادیولوژی در خانه زیورآلات را درآورده و لباس های خانگی گشاد و راحتتان را بپوشید.

تفسیر عکس رادیولوژی ریه

رادیولوژی قفسه سینه معمولاً اولین آزمایش تصویربرداری برای کمک به تشخیص علت علائم زیر است:
• مشکلات تنفسی
• سرفه بد یا مداوم
• درد قفسه سینه
• تب بی دلیل
پزشک در زمان قرائت و تفسیر عکس رادیولوژی ریه در منزل به دنبال شناسایی یا رد مشکلات زیر است:
• پنومونی
• نارسایی قلبی و سایر مشکلات قلبی عروقی
• آمفیزم
• سرطان ریه
• جمع شدن مایع در اطراف ریه ها
• خونریزی ریوی

یک رادیولوژیست که دکتری آموزش دیده برای نظارت و قرائت تست های رادیولوژی است؛ تصاویر را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. رادیولوژیست گزارش خود را به پزشک شما ارسال یا نتایج را با شما در میان می گذارد. هرگز برای تفسیر عکس رادیولوژی ریه از کمک افرادی غیر از رادیولوژیست ها استفاده نکنید. قرائت هر عکس یک تخصص پیشرفته پزشکی بوده و تفسیر اشتباه آن حتی اگر تنها در حد حرف بماند، باز هم می تواند روی روحیه و ذهنیت بیمار تاثیرات مخرب فراوانی داشته باشد.
پزشک معالجتان در مواردی ممکن است آزمایش را تجدید کند یا تکنیک تصویربرداری دیگری را درخواست نماید. اگر چنین باشد به راحتی می توانید با سونوگرافی و رادیولوژی در منزل ادامه درمان تان را پیگیری کنید..
به طور معمول از دو سمت قفسه سینه عکس گرفته می شود. یکی از پشت و دیگری از کنار بدن. در هنگام استفاده از رادیولوژی و سونوگرافی در منزل تکنسین یعنی فردی که به طور ویژه برای انجام معاینات و کمک به بیمار آموزش دیده است؛ تکنسین هنگام رادیولوژی در منزل ، محل قرار گیری دستهای بیمار را اصلاح کرده و به استقرار او در محل مناسب رو به دستگاه کمک می کند. بیمارانی که نمی توانند بایستند ممکن است لازم باشد برای عکسبرداری دراز بکشند.

سونوگرافی پیشرفته

به مجموعه‌ ای از تکنولوژی‌ های پیشرفته جهت کنکاش در بینی ، شکم و عروق گفته می شود که برای تشخیص بیماری‌ ها و مشکلات پزشکی استفاده می‌ شود. این تکنولوژی‌ ها شامل سونوگرافی دو بعدی ، سه بعدی و چهار بعدی ، سونوگرافی مغز و اعصاب ، سونوگرافی قلبی ، سونوگرافی ترانس _ استخوانی و غیره می‌ شوند. با توسعه تکنولوژی سونوگرافی پیشرفته ، دقت تشخیص و درمان بیماری‌ های پزشکی افزایش یافته است و اطلاعات بیشتری درباره‌ ی نحوه‌ی عملکرد بدن فراهم می‌ شود. با درخواست سونوگرافی در منزل تهران به این نوع از سونوگرافی دسترسی خواهید داشت.

سونوگرافی کبد

کبد از اجزای سیستم گوارش انسان است که وظایف حیاتی را در بدن بر عهده دارد. با بروز مشکل و اختلال در این اندام، علائم و نشانه هایی  را مشاهده می کنیم. اختلالاتی مانند ورود عوامل میکروبی، تغذیه نامناسب و…  براین اندام اثر گدار است. اگر بنا به درخواست پزشک نیازمند سونوگرافی کبد هستید؛ امروزه امکانات درمانی مانند سونوگرافی کبد در منزل ارائه می شود. سونوگرافی کبد در همه سنین و شرایط مختلف مانند بارداری انجام می گیرد.سونوگرافی کبد چرب  میزان تغییرات کبد را در زمینه چربی می سنجد. تکنسین های مجربی برای خوانش سونوگرافی کبد نیاز است. این تکنسین های جزئی نگر و با دقت، در امر تشخیص و سونوگرافی کبد را در موسسه شبانه روزی کیان خواهید یافت. کافی  است که تماس گرفته و سونوگرافی کبد در منزل تهران را درخواست کنید.

سونوگرافی داپلر یک اندام 

این نوع سونوگرافی ، سونوگرافی است که برای بررسی جریان خون در رگ ها و شریان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

برای مثال برای تشخیص بیماری هایی همچون:

  • لختگی خون
  • تنگی عروق
  • ناهنجاری دریچه قلب
  • آنوریسم (بیماری که موجب پارگی شریان ها میشود به اصطلاح فتق شریان)

پزشکان مرکز کیان به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند : سونوگرافی در منزل یا شستشوی گوش در منزل کرج

رادیولوژی ریه در منزل

به دلیل مسری بودن بیماری کرونا ویروس (19COVID-)، شناسایی و جداسازی سریع بیماران بسیار مهم است. در این زمینه، معاینات تصویربرداری قفسه سینه، به ویژه اشعه ایکس قفسه سینه (CXR)، می تواند نقش اساسی در تشخیص به موقع بیماری داشته باشد. استفاده از تجهیزات سیار اشعه ایکس برای انجام رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل ایمن ترین روش جهت چکاپ ریه در شرایط پاندمی است.

همانطور که بارها تاکید کردیم در دوران کرونا مراجعه تیم پزشکی به خانه بیمار جهت سونوگرافی و رادیولوژی در منزل او خطر مراجعه فرد و خانواده را به مطب های آلوده و اورژانس ها کاهش می دهد. هنگام انجام سونوگرافی در خانه با توجه به اینکه کلیه دستگاه ها و تجهیزات از قبل کاملا تمیز و ضدعفونی می‌شود، ریسک آلودگی به صفر می رسد و از اتلاف وقت های معمول اتاق انتظار و ترافیک مسیر خبری نیست. استفاده از رادیولوژی ریه در منزل از پتانسیل بالایی برای مبارزه با ویروس کرونا و سویه های جدید آن برخوردار است و می تواند سلامت جامعه را تقویت کند و در عین حال ارتباط قوی بین بیمار و پزشک برقرار نماید. در ایام کرونا علاوه بر انجام سونوگرافی در منزل ، شما می توانید داروهای تزریقی خود را با خدمات تزریق در منزل مرکز کیان دریافت کنید. مطالعات نشان داده استفاده از خدمات پزشکی خانگی مانند رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل روزی آنچنان همه گیر خواهد شد که عملا مراجعه حضوری بیماران به مراکز درمان را به صفر می رساند.

رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل _کیان مد

 

 

قیمت سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

هیچکس نمی‌تواند ادعا کند که خدمات پزشکی ارزان هستند. استفاده از تجهیزات گران قیمت و متخصصینی که بعضاً تمام عمر و ساعات زندگی شان در حال مطالعه و کسب تجربه بودند؛ در همه جای دنیا هزینه بر است. اما زمانی که بیماری اتفاق می افتد مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات اجتناب ناپذیر است. رادیولوژی در منزل تهران  و سونوگرافی در منزل تهران این امکان را برای شما مهیا می کند تا لااقل از بسیاری از هزینه هایی مادی و معنوی سابق در جهت رسیدن به خدمات درمانی معاف شوید. زمانی که صحبت از سلامتی و گریز از بیماری است هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید. شما شایسته بهترین ها هستید.

قیمت و هزینه سی تی اسکن

در ابتدا بهتر است بگوییم سی تی اسکن چگونه به دستگاه های پزشکی اضافه شد. اولین دستگاه اسکنر سی تی اسکن توسط مهندسی بریتانیایی به نام گادفری هاونسفیلد از آزمایشگاه EMI و فیزیکدانی به اسم دکتر آلن کورمک در سال 1972 ساخته شد. هر دو محقق بعدها به طور مشترک جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی 1979 را دریافت کردند. در سال 1981، هانسفیلد مفتخر به دریافت لقب شوالیه شد و سر گادفری هانسفیلد نام گرفت.
اسکن توموگرافی کامپیوتری یا (CT) از رایانه ها و دستگاه های چرخشی اشعه ایکس برای گرفتن تصاویر مقطعی از بدن استفاده می کند. این تصاویر اطلاعات دقیق تری نسبت به تصاویر معمولی اشعه ایکس ارائه می دهند. با کمک این تجهیزات می توان بافت های نرم، رگ های خونی و استخوان ها را در قسمت های مختلف بدن نشان داد. سی تی اسکن ممکن است برای عکس برداری از موارد زیر استفاده شود:
• سر
• شانه ها
• ستون فقرات
• قلب
• شکم
• زانو
• قفسه سینه
در طول یک سی تی اسکن، شما در یک دستگاه تونل مانند دراز می کشید در حالی که قسمت داخلی دستگاه به دور شما می چرخد و مجموعه ای از پرتوهای ایکس را از زوایای مختلف به بدن می تاباند. سپس این عکس ها به کامپیوتر فرستاده می‌شوند و در آنجا با هم ترکیب شده تا تصاویری به شکل برش‌های مقطعی از بدن ارائه دهند. آنها همچنین ممکن است برای تولید یک تصویر سه بعدی از ناحیه خاصی از بدن استفاده شوند.

سی تی اسکن کاربردهای زیادی دارد اما به ویژه برای تشخیص بیماری ها و ارزیابی هایی که با دستگاه های دیگر تشخیص داده نشده؛ مناسب است. تکنیک تصویربرداری می تواند به پزشک شما برای تشخیص موارد زیر کمک کند:
• تشخیص عفونت ها، اختلالات عضلانی و شکستگی استخوان
• مشخص کردن محل توده ها و تومورها (از جمله سرطان)
• رگ های خونی و سایر ساختارهای داخلی
• میزان آسیب های داخلی و خونریزی داخلی
• کمک به انتخاب روش جراحی‌ها و بایوپسی‌ها
• نظارت بر اثربخشی درمان‌ها از جمله در سرطان و بیماری های قلبی
سیتی اسکن یک آزمایش کم تهاجمی است و می تواند به سرعت انجام گیرد و در منزل امکان پزیر نیست.
در تلاش هستیم در کنار امکاناتی همچون سونوگرافی و رادیولوژی در منزل تهران ،سایر امکانات درمانی از قبیل سرم زدن به شما عزیزان ارائه دهیم. 

رادیولوژی در منزل تهران

خدمات رادیولوژی در منزل تهران و سونوگرافی در خانه که موسسه کیان در نظر گرفته است به پهنای استان تهران گسترش یافته است. مهم نیست در خود شهر تهران باشید یا در حومه آن و جزء استان تهران محسوب شوید. هر جای تهران که باشید در سریع ترین زمان ممکن؛ بهترین متخصص با مدرن ترین تجهیزات جهت رادیولوژی در خانه تهران یا سوگرافی در منزل تهران در اختیارتان خواهد بود. علاوه بر رادیولوژی در منزل؛ انجام نوار قلب در خانه توسط متخصصان از دیگر خدمان موسسه کیان می باشد. از جمله مناطقی که مرکز شبانه روزی کیان به آنها خدمات رادیولوژی در منزل تهران را ارائه می کند شامل:

منطقه گلستان می تواند مقصد متخصصان مرکز شبانه روزی کیان برای ارائه خدمات رادیولوژی در منزل تهران باشد. اهالی محترم حسن آباد در صورت نیاز می توانند رادیولوژی در منزل تهران را امتحان کنند. مرکز کیان آماده اعزام تجهیزات با تکنسین مجرب جهت رادیولوژی در خانه تهران در ملارد می باشد. رباط کریم از جمله شهرهایی است که هدف موسسه کیان برای ارسال رادیولوژی در منزل تهران قرار گرفته است.ساکنان ناحیه فیروزکوه هیچ مشکلی برای دریافت رادیولوژی در خانه تهران نخواهند داشت.

شهر قدس از جمله مناطق دریافت کننده رادیولوژی در منزل تهران با بهترین کیفیت خواهد بود. رادیولوژی در خانه تهران برای ساکنان پیشوا نیز ارائه می گردد. برای ساکنان ری رادیولوژی در خانه تهران با بهترین کیفیت فراهم شده است. مرکز شبانه روزی کیان آماده ارائه خدمات رادیولوژی شبانه روزی در منزل تهران به اهالی شمشک می باشد. رادیولوژی شبانه روزی در خانه تهران برای مردم نصیر شهر قابل دریافت می باشد.

رادیولوژی در منزل تهران در شهر قرچک توسط بهترین متخصصان و تجهیزات ارائه می گردد. اهالی محترم ورامین دیگر نگران دریافت خدمات رادیولوژی در خانه تهران نباشند. مرکز شبانه روزی کیان برای مردم بهارستان نیز خدمات با کیفیت رادیولوژی در منزل تهران را در نظر گرفته است. رادیولوژی در خانه تهران شبانه روزی در کهریزک قابل ارائه می باشد. همچنین ساکنان این مناطق برای استفاده از سونوگرافی در منزل می توانند درخواست خود را ارائه دهند.
در ادامه به معرفی تعداد دیگری از محله ها و مناطق تهران و امکان استفاده آنها ار رادیولوژی در منزل تهران و سونوگرافی در منزل تهران می پردازیم:

رادیولوژی در منزل تهران _ سونوگرافی در منزل _ موسسه شبانه روزی کیان

سونوگرافی در منزل تهران

کثرت بیماری ها و جمعیت تهران منجر به صف های طولانی در مراکز درمانی جهت  انجام خدماتی همچون سونوگرافی شده است. همچنین همه گیری کرونا همگان را به استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل تهران ترغیب نموده است. یکی از افتخارات مرکز شبانه روزی کیان ارائه خدمات سونوگرافی در منزل تهران و برداشتن باری از دوش سیستم درمانی در ایام کروناست. از دیگر مزایای این مرکز به کارگیری بهترین متخصصان و تجهیزات جهت انجام سونوگرافی در منزل تهران می باشد. علاوه بر خدمات سونوگرافی در منزل تهران  ، شما می توانید تعویض سوند را با موسسه کیان امتحان کنید. خدمات سونوگرافی در منزل تهران به ساکنان مناطق زیر ارائه می گردد:

ساکنان محترم شهر تهران خدمات سونوگرافی در منزل تهران را با بهترین کیفیت در اسرع وقت در یافت خواهند کرد.خدمات سونوگرافی در منزل تهران با مدرنترین تجهیزات در اختیار ساکنان صالحیه می باشد. متخصصان کیان آماده ارائه سونوگرافی در خانه تهران به ساکنین صفادشت هستند. مرکز شبانه کیان بهترین متخصصان و تجهیزات را برای سونوگرافی در خانه تهران در پاکدشت در نظر گرفته است. منطقه لواسان می تواند مقصد متخصصان ما برای انجام سونوگرافی در خانه تهران باشد.

سونوگرافی در منزل تهران برای ساکنان آبسرد با بهترین کیفیت و در اسرع وقت مهیا شده است.، اگر اهالی آبعلی قصد استفاده از سونوگرافی در خانه تهران را دارند از طریق موسسه ما اقدام کنند.متخصصان حاذق ما آماده ارائه خدمات سونوگرافی در منزل تهران در منطقه فشم هستند. بیماران ساکن درمنطقه کیلان نگران دریافت سونوگرافی در خانه تهران نباشد آنرا از ما بخواهند. از جمله مناطق هدف موسسک کیان برای ارائه خدمات سونوگرافی در منزل تهران شهر اندیشه می باشد.

سونوگرافی در منزل تهران برای اهالی بومهن قابل دسترس شده است. از جمله مناطق دریافت کننده خدمات سونوگرافی در منزل تهران شهر رودهن می باشد. مرکز شبانه روزی ما آماده ارسال سونوگرافی در خانه تهران به پردیس می باشد. اهالی محترم  پرند می توانند سونوگرافی در منزل تهران را از طریق موسسه کیان دریافت کنند. سونوگرافی در منزل تهران برای ساکنین قیام دشت توسط موسسه کیان مهیا شده است.

رادیولوژی در منزل شمال تهران

شاید یکی از آزار دهنده ترین مشکلات پایتخت نشینی همانا شلوغی و ترافیک تمام نشدنی خیابان ها باشد. البته اگر در شمال تهران سکونت دارید شاید این مشکل کمتر به چشمتان بیاید. در هر کجای شمال تهران که سکونت دارید رادیولوژی در منزل شمال تهران به راحتی و در کوتاه ترین زمان در دسترستان خواهد بود. انجام رادیولوژی در خانه شمال تهران شبانه روزی شما را از جابه جایی و درد در مسیر انتقال نجات می دهد. ضمن اینکه رادیولوژی در منزل شمال تهران به شما امکان می دهد به صورت اختصاصی درمان شده و تمامی زوایای بیماری شما شناسایی گردد.

افرادی که به رادیولوژی در منزل شمال تهران احتیاج دارند نگران تاخیر در اعزام نیرو متخصص و تکنسین ماهر نباشد برای انجام رادیولوژی در منزل شمال تهران بهترین و مجرب ترین افراد و تجهیزات اعزام خواهند شد. کافیست با موسسه ما تماس گرفته و درخواست خدمات رادیولوژی در خانه شمال تهران را مطرح کنید بعد از ارسال آدرس و لوکیشن تکنسین مورد تایید موسسه در اسرع وقت اعزام و برای انجام رادیولوژی در خانه شمال تهران به صورت شبانه روزی حاضر خواهد بود. رادیولوژی در خانه شمال تهران شبانه روزی در مناطق زیر ارائه می گردد:

ازگل از جمله مناطق دریافت کننده رادیولوژی در منزل شمال تهران در کمترین زمان و بالاترین کیفیت است. مرکز شبانه روزی ما آماده ارائه خدمات رادیولوژی در خانه شمال تهران با بهترین کیفیت در اقدسیه می باشد. تکنسین های مجرب می توانند در اسرع وقت در محله اوین برای انجام رادیولوژی در منزل شمال تهران حاضر شوند. بیماران ساکن درکه با خاطری آسوده درخواست خود مبنی بر رادیووژی در خانه شمال تهران را با ما در میان بگذارند.

اگر ساکنین کاشانک قصد استفاده از رادیولوژی در منزل شمال تهران را دارند با اعتماد به ما ضرر نخواهند کرد. سوهانک از جمله مناطقی است که رادیولوژی در خانه شمال تهران با بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان برای بیماران ساکن آن قابل دریافت است. رادیولوژی در منزل شمال تهران برای اهالی جماران مزیتی چون کیفیت بالا، شبانه روزی بودن و سرعت بالای ارائه دارد. اهالی دارآباد سریعترین خدمات رادیولوژی در خانه شمال تهران با مجرب ترین تکنسین ها به صورت شبانه روزی را با ما تجربه خواهند کرد.

سونوگرافی در منزل شمال تهران 

یکی از پر کاربردترین تجهیزات مدرن در عصر حاضر؛ استفاده از دستگاه سونوگرافی است امروزه با پیشرفت علم دستگاه های قابل حمل و سیاری برای انجام سونوگرافی در منزل شمال تهران تعبیه شده است سونوگرافی در منزل شمال تهران توسط موسسات متعددی عرضه می شود. موسسه کیان مفتخر است که خدمات سونوگرافی در منزل شمال تهران را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. در هر گروه سنی یا وضعیت بدنی که قرار دارید می تواند سونوگرافی در منزل شمال تهران را دریافت کنید. مناطق که خدمات سونوگرافی در منزل شمال تهران را دریافت می کنند شامل: 

اهالی اندرزگو می توانند در صورت نیاز در هر ساعت از شبانه روز خدمات سونوگرافی در خانه شمال تهران را با کیفیت عالی دریافت کنند. سونوگرافی در منزل شمال تهران برای مردم ساکن دزاشیب با مجرب ترین تکنسین ها و مدرن ترین تجهیزات قابل دریافت است. پاسداران یکی از مقاصد موسسه ما برای اعزام تکنسین ماهر برای انجام سونوگرافی در خانه شمال تهران در اسرع وقت است. در صورت نیاز و تمایل مردم شهرک نفت ما می توانیم در زمانی کوتاه بهترین متخصص را برای انجام سونوگرافی در منزل شمال تهران اعزام کنیم.

منطقه میرداماد یکی از مناطق دریافت کننده سونوگرافی در خانه شمال تهران با کیفیت عالی و شبانه روزی است. اگر بیماران ساکن اختیاریه تمایل داشته باشد در کمترین زمان با بهترین متخصصان سونوگرافی در منزل شمال تهران را دریافت خواهند کرد. اهالی محترم دیباجی با درخواست از مرکز شبانه روزی کیان خدمات سونوگرافی در خانه شمال تهران را دور از هیاهوی شهری با بهترین کیفیت دریافت خواهند کرد. سونوگرافی در منزل شمال تهران به صورت شبانه روزی و در اسرع وقت برای ساکنین شهرک محلاتی نیز قابل دریافت است.

رادیولوژی در منزل شمال تهران برای بیماران منطقه امام زده قاسم با حاذق ترین متخصصان و بهترین تجهیزات در اسرع وقت انجام می شود. مردم محترم شریعتی با درخواست رادیولوژی در خانه شمال تهران از موسسه کیان گامی مهم در مسیر شناسایی و بهبود وضعیت جسمانی و اجتماعی خود خواهند برداشت. تصور حضور متخصصان باتجربه ما در منطقه جمشیدیه برای انجام رادیولوژی در منزل شمال تهران در اسرع وقت و شبانه روزی دور از ذهن نیست. باغ فروس از دیگر مناطق هدف اعزام نیروی متخصص برای رادیولوژی در خانه شمال تهران در سریعترین زمان با کیفیت عالی است.

سونوگرافی در خانه شمال تهران برای مردم منطقه هروی با بهترین متخصصان و تجهیزات در سریعترین زمان اعزام می گردد. خدمات شبانه روزی سونوگرافی در منزل شمال تهران به بیماران محله نوبنیاد در اسرع وقت صورت می گیرد. امروزه دریافت سونوگرافی در خانه شمال تهران بیماران ساکن منطقه نلسون ماندلا را از صرف زمان در صف های طولانی متخصصان بی نیاز کرده است. بهتر است به جای صرف زمان در تردد شهری ، آن را در استراحت درون خانه با دریافت سونوگرافی در منزل شمال تهران در پارک وی صرف کنید.

رادیولوژی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب و سعادت آباد از جذاب ترین محله های غرب تهران و دریافت کننده خدمات رادیولوژی در خانه شهرک غرب و سعادت آباد هستند. محله هایی پرطرفدار که به بافت شهری خاص و ساختمان های لاکچری معروف اند. با این وجود رفتن به مراکز درمانی و دغدغه رسیدن به آزمایشگاه ها در هیچ نقطه از تهران طرفدار ندارد. رادیولوژی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد در تمامی ساعات شبانه روز در تمام نقاط در کنار شما خواهد بود.

سونوگرافی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

بسیاری از پزشکان برای شناسایی دقیق تر بیماری و مشکل عکسبرداری بی خطر سونوگرافی را تجویز می کنند با وجود بیماری کرونا و آلودگی هوا بهترین راهکار دریافت و انجام سونوگرافی در منزل است. سونوگرافی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد به متقاضیان این امکان را می دهد وقت خود را بجای صرف کردن در مراکز درمانی ، در خانه و استراحت صرف کنند. به ویژه بانوان بارداری که استراحت مطلق هستند سونوگرافی در خانه شهرک غرب و سعادت آباد کمک شایانی به آنها می کند. موسسات متعدی سونوگرافی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد را ارائه می دهند اما موسسه ما مفتخر است علاوه بر کیفیت بالای خدمات سونوگرافی در خانه شهرک غرب و سعادت آباد، آنرا به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارائه و کیفیت سونوگرافی در منزل شهرک غرب و سعادت آباد تهران با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید.

رادیولوژی در منزل تهران

رادیولوژی در منزل ولنجک و زعفرانیه

زعفرانیه و ولنجک را شاید بتوان یکی از مرتفع ترین نقاط تهران دانست. محله هایی خوش آب و هوا که ترکیبی از بافت سنتی و شهرسازی نوین را به نمایش می گذارند. اگر ساکن ولنجک و زعفرانیه هستید بدون داشتن دغدغه رفتن به آزمایشگاه، از امکان  رادیولوژی در منزل ولنجک و زعفرانیه تهران بهره ببرید. کافیست درخواست رادیولوژی در خانه ولنجک و زعفرانیه تهران را با کارشناسان ما مطرح کنید. سعی ما بر جلب رضایت متقاضیان رادیولوژی در منزل ولنجک و زعفرانیه تهران با بهترین کیفیت در سریعترین زمان خواهد بود.

سونوگرافی در منزل ولنجک و زعفرانیه

ولنجک و زعفرانیه به مردمش فهیم اش شناخته می شوند. مردمی که از اهمیت خدمات درمانی و پیشگیری به خوبی آگاه اند دسترسی به سونوگرافی در منزل ولنجک و زعفرانیه گام بلندی در راستای تحقق جامعه ای مترقی است. زمان و استراحت در درمان بیماری ها سخن اول را می زند با انجام سونوگرافی در خانه ولنجک و زعفرانیه تهران این دو عنصر در اختیار شما خواهند بود. هرچه زمان شروع درمان و تشخیص دقیق تر باشد بهبود و رفع مشکل سریعتر اتفاق می افتد با سونوگرافی در منزل ولنجک و زعفرانیه تهران این دو مهم تحقق خواهند یافت. مرکز شانه روزی کیان سونوگرافی در خانه ولنجک و زعفرانیه رابا متخصص مجرب و تجهیزات روز دنیا در اسرع وقت ارائه می دهد. کافیست با ما تماس گرفته و درخوست سونوگرافی در منزل ولنجک و زعفرانیه تهران را داشته باشید.

رادیولوژی در منزل جردن و الهیه

جردن و الهیه محله های با ساختمان ها و مراکز تجاری شیک و آسمان‌خراش های سر به فلک کشیده از بهترین نقاط پایتخت محسوب می شود. خدمات رادیولوژی در منزل شمال تهران به شکل شبانه روزی برای تمامی ساکنین جردن و الهیه قابل دسترسی است. برای دستبابی به خدمات رادیولوژی در منزل یا خانه شمال تهران در جردن و الهیه مشکل زمان و مکان وجود ندارد.

سونوگرافی در منزل جردن و الهیه

علاوه بر رادیولوژی در منزل ؛ اعزام تکنسین و متخصص مجرب برای انجام سونوگرافی در منزل شمال تهران به ویژه در مناطق جردن و الهیه توسط مرکز شبانه روزی کیان صورت می گیرد. از مزایای انجام سونوگرافی در منزل شمال تهران در مناطق جردن و الهیه کاهش تردد شهری برای گروه های حساس و بیماران است. مردم این مناطق با فرهنگ بالای سلامت و بهداشت، همیشه به دنبال برترین های هر خدماتی هستند خدمات پزشکی در منزل مانند سونوگرافی در منزل شمال تهران عرضه شده در ولنجک و الهیه توسط مرکز ما از این قاعده مثتسنی نیست. کافیست برای شناسایی مشکل خود یکبار خدمات سونوگرافی در خانه شمال تهران این مرکز را امتحان کنید. یقین بدانید مشتری دائم خدمات درمانی از قبیل ویزیت متخصص داخلی در منزل یا متخصص زنان در منزل آن خواهید شد.

رادیولوژی در منزل فرمانیه و آجودانیه

از گرانترین نواحی شمال پایتخت هستند و از آنجا که بخشی از شمیران محسوب می شوند؛ در کوچه پس کوچه‌های این محلات می توان تضادهای زیبایی بین بافت قدیمی و جدید مشاهده کرد. اگر ساکن فرمانیه و آجودانیه هستید بدون اتلاف وقت و انرژی، آزمایشگاه را به خانه بیاورید. استفاده از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل انجام پذیر است.

سونوگرافی در منزل فرمانیه و آجودانیه

فرمانیه و آجودانیه از جمله مناطق زیبا و با اصالت تهران هستند. درمان های موفق در گرو تشخیص درست می باشد. انجام سونوگرافی در منزل فرمانیه و آجودانیه با پزشکان مجرب و جزئی نگر در اسرع وقت از ویژگی های منحصر موسسه شبانه روزی کیان است. زندگی و آسایش بیماران با همدلی و درمان به موقع امکانپذیراست. زمان را تلف نکرده و سونوگرافی در منزل شمال تهران را با ما امتحان کنید. علاوه بر سونوگرافی در منزل شمال تهران ؛ استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل شمال تهران نیز توسط مرکز شبانه روزی کیان در دسترس است.

رادیولوژی در منزل قیطریه و فرشته

اگر بخواهیم به بالا شهر تهران برویم بی شک یکی از انتخاب هایمان محله قیطریه و خیابان فرشته است. بدون محدودیت زمانی از رادیولوژی و سونوگرافی در منزل قیطریه و فرشته بهره مند شوید.

سونوگرافی در منزل قیطریه و فرشته

بیماران نیازمند سونوگرافی در منزل قیطریه و فرشته که در پی یافتن موسسه ای معتبر در شمال تهران  می باشند؛ سرعت در اعزام ، دسترسی شبانه روزی ، تخصص پزشکان خدمات سونوگرافی در منزل قیطریه و فرشته موسسه کیان راهنمایی خوبی برای این افراد در به کارگیری آن است. علاوه بر انجام سونوگرافی در منزل شمال تهران ، دسترسی به رادیولوژی در منزل شمال تهران نیز ممکن شده است.

رادیولوژی در منزل کامرانیه و یوسف آباد

چنانچه ساکن محله های کامرانیه و یوسف آباد هستید امکان استفاده از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل به صورت ۲۴ ساعته برای شما مهیا است.

سونوگرافی در منزل کامرانیه و یوسف آباد

علاوه بر رادیولوژی در منزل تهران، سونوگرافی در منزل تهران در کامرانیه و یوسف آباد قابل ارائه می باشد. اگر ساکنین مناطق یوسف آباد و کامرانیه بر اساس تجویز پزشک به سونوگرافی در منزل کامرانیه و یوسف آباد یا حتی رادیولوژی در منزل  شمال تهران به صورت شبانه روزی نیاز داشتند آن را از ما بخواهند.

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل تجریش و نیاوران

نیاوران آرام و سرسبز و تجریش پرخاطره از قوی ترین محلات تهران در زمینه امکانات و دسترسی هستند. رادیولوژی و سونوگرافی در منزل می تواند آرامش را در طول درمان برای ساکنین این نواحی به همراه بیاورد.

رادیولوژی در منزل شرق تهران

جاذبه های توریستی شرق تهران همواره زبانزد بوده و بخش عظیمی از مساحت تهران را به خود اختصاص داده است. با این وجود رادیولوژی و سونوگرافی در منزل در تمامی نقاط شرق تهران آماده همراهی با شما خواهد بود. افراد ساکن مجیدیه در کمترین زمان با بهتریت کیفیت رادیولوژی در منزل شرق تهران دریافت خواهند کرد.

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل تهرانپارس و پیروزی

تهرانپارس که نتیجه کار مهندسین فرانسوی بوده و به همین خاطر تهران پاریس خوانده می شد و پیروزی که در قدیم فرح آباد نام داشت هر دو از محلات خاص تهران محسوب می شوند. هر لحظه در هر کجا از تهرانپارس و پیروزی می توانید از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل برای انجام آزمایشات و پروسه درمانی خود استفاده کنید. ساکنان تهران در صورت نیاز می توانند آمبولانس خصوصی را از طریق موسسه شبانه روزی کیان دریافت کنند.

رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزلرادیولوژی در منزل غرب تهران

غرب تهران به نوعی قطب سیاسی و اقتصادی کشور محسوب می شود‌. در هرکدام از نواحی غرب تهران که نیاز به سونوگرافی و رادیولوژی در منزل داشته باشید می توانید با خیالی آسوده و در کمترین زمان از این امکان برخوردار شوید.

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل جنت آباد و ستارخان

ساکنان قدیمی تهران، جنت آباد و ستارخان را از اصیل ترین محله های پایتخت می دانند. رادیولوژی و سونوگرافی در منزل همانند تمامی نقاط تهران در این محله ها هم آماده خدمت رسانی است.

رادیولوژی در منزل صادقیه و اکباتان

این دو منطقه از نقاط مهم و سوق الجیشی تهران بوده و به لحاظ رفت و آمد و دسترسی مهم هستند. صادقیه و اکباتان مراکز خرید غرب تهران محسوب می شوند. با استفاده از سونوگرافی و رادیولوژی در منزل تمامی انرژی خود را به روند درمان معطوف خواهید کرد.

رادیولوژی در منزل جنوب تهران

جنوب تهران از گذشته تا به امروز به مردمان خونگرم و لوطی منش آن معروف بوده است. خدمات رادیولوژی و سونوگرافی در منزل تمامی مناطق جنوب تهران را پوشش می دهد.

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار با باغها، میوه ها و فضای سبزش و اسلامشهر پرجمعیت که بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان کشور از آنجا پا گرفته اند؛ از محله های معروف جنوب تهران محسوب می شوند. در هرکدام از این محله ها و سونوگرافی و رادیولوژی در منزل به راحتی و با یک تماس در دسترس خواهد بود.

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل شبانه روزی کیان

در زمان استفاده از خدمات رادیولوژی و سونوگرافی در منزل انتخاب کلینیک معتبر و کارآمد اهمیت ویژه ای دارد. سونوگرافی و رادیولوژی در منزل کیان علاوه بر داشتن متخصصین با تجربه و دلسوز جهت ویزیت پزشک در منزل، کادری حرفه ای برای انجام آزمایشات رادیولوژی و سونوگرافی در منزل در اختیار دارد. همچنین شما می توانید تزریق سرم در منزل خود را از ما بخواهید.

سونوگرافی پیشرفته

به مجموعه‌ ای از تکنولوژی‌ های پیشرفته جهت کنکاش در بینی ، شکم و عروق گفته می شود که برای تشخیص بیماری‌ ها و مشکلات پزشکی استفاده می‌ شود.این تکنولوژی‌ ها شامل سونوگرافی دو بعدی ، سه بعدی و چهار بعدی ، سونوگرافی مغز و اعصاب ، سونوگرافی قلبی ، سونوگرافی ترانس _ استخوانی و غیره می‌ شوند.

مزایای انجام رادیولوژی و سونوگرافی در منزل تهران چیست؟

از فواید انجام رادیولوژی و سونوگرافی در منزل در تهران می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد :

صرفه جویی در زمان : با انجام این تست‌ ها در منزل ، نیازی به سفر به مراکز تصویربرداری نخواهید داشت و به همین دلیل، زمان شما برای انجام کارهای دیگر آزاد خواهد شد.

راحت تر هستید : با داشتن دستگاه‌ های رادیولوژی و سونوگرافی در منزل ، نیازی به انتقال بیمار به مراکز تصویربرداری نخواهید داشت و این موضوع می ‌تواند برای بیمارانی که به دلیل بیماری یا کمبود حرکت قادر به حرکت نیستند، راحتی بیشتری فراهم کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.