موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت بهترین متخصص ریه در منزل شبانه روزی

ویزیت متخصص ریه در منزل

 متخصص ریه در منزل

اگر سرفه های شدید، نشانه های آسم، آلرژی یا عفونت ریه شما را نگران کرده است. با خاطری آسوده، درمان خود و عزیزانتان را با ویزیت بهترین متخصص ریه تهران در منزل انجام دهید. از ویژگی های دکتر متخصص یا فوق تخصص ریه اعزامی از طریق موسسه کیان می توان به داشتن مدرک دوره تخصص و فلوشیب از کالج انگلستان ، تبحرخاص و ویژه در تشخیص درست و به موقع بیماری ، توجه بسیار دقیق و حرفه ای ، مشاوره عالی درباره بیماری ها ، پذیرش 24 ساعته بیماران اشاره کرد. فقط یک پزشک متعهد از اهمیت ثانیه ها برای نجات بیمار آگاه است و از آسایش خویش می گذرد.

ویزیت متخصص ریه در منزل

وظایف متخصص ریه در منزل

تشخیص بیماری ریوی

با معاینه فیزیکی(صداها _کلمات_علائم ) تشخیص اولیه بیماری ممکن است. برای تشخیص تکمیلی نوع بیماری، آزمایشات تخصصی تر تجویز می شود. شامل: آزمایشات خون، برونکوسکوپی، اشعه ایکس، اسپیرومتری 

مدیریت بیماری ریوی

متخصص ریه برای بهبود سیستم تنفسی از روش های مدیریتی، مانند: بهداشت ریوی (پاک کردن ریه ها از مخاط و مایع) ، فرسایش راه هوایی (باز کردن مسیر هوایی مسدود شده) استفاده می کند.

درمان بیماری ریوی

متخصص، درمان بیماری های ریوی را که شامل اقداماتی از قبیل: تغییر سبک زندگی (ورزش کردن، تغذیه مناسب، سیگار نکشیدن، تعادل وزنی و…)، دارو درمانی، عمل های جراحی یا پیوند است، دنبال می کند.

پیگیری بیماری ریوی

برخی از بیماری ها با یک جلسه ویزیت، درمان نمی شوند و احتیاج به درمان طولانی مدت و یا ویزیت دوباره دارند. متخصص می تواند جهت اطلاع از پیشرفت بیماری یا راهنمایی درباره تغییر سبک زندگی، همراه بیمار باشد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت و سن

اطلاعات تماس

تعرفه متخصص ریه در منزل

در خواستار دانستن درباره ی تعرفه خدمات این موسسه هستید در ابتدا  باید گفت: تعرفه متخصص ریه در منزل، بر اساس مولفه هایی مانند: ویزیت، دارو ، جزء حرفه ای توسط وزرات بهداشت ، داشتن ابزار عکسبرداری همراه متخصص ، شبانه روزی بودن ، مدت زمان حضور و.. تعیین شده است .موسسه شبانه روزی کیان بهترین متخصص ریه را در اختیار شما قرار می دهد. قیمت متخصص ریه در منزل ، مختص به ویزیت پزشک ، مشخص ، شفاف و منصفانه می باشد و جدا از خدمات وصل سرم و یا تزریقات در منزل محاسبه می شود در صورت تمایل به دریافت این خدمات، تعرفه آنها جدا محاسبه می گردد. اگر پرسش یا نظری درباره تعرفه متخصص ریه در خانه دارید خطوط ارتباطی این موسسه به صورت 24 ساعته  پذیرای شما عزیزان است.

ویژگی خدمات متخصص ریه در منزل

آگاهی از ویژگی های خدمات متخصص ریه در منزل تهران به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. آنها را در زیر با هم مرور می کنیم :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات اعزام متخصص ریه تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد .

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت شبانه روزی دکتر ریه در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت شبانه روزی متخصص ریه آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

مهارت و دانش مورد نیاز برای متخصص ریه چیست ؟

متخصص ریه یک پزشک تخصصی است که به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ریه و سیستم تنفسی می ‌پردازد. دانش و مهارت‌ های مورد نیاز برای متخصص ریه شامل :

 1. دانش عمومی پزشکی
 2.  دانش تخصصی در زمینه بیماریهای ریه و سیستم تنفسی
 3. توانایی بالینی و شناسایی علائم ، نشانه‌ ها و اختلالات مرتبط با بیماریهای ریه

 4. تجربه در تعیین تشخیص و درمان در حوزه امراض ریه

 5. توانایی در انجام تست‌ های پزشکی مرتبط با ریه و سیستم تنفسی
 6. . توانایی در تجویز درمان‌ های فیزیکی ، شیمیایی و دارویی برای بیماری های ریه
 7. توانایی در ارائه مشاوره به بیماران در مورد پیشگیری ، درمان و مراقبت پس از درمان

در کل، متخصص ریه باید دانش و تجربه کافی در زمینه بیماری‌ های ریه داشته باشد تا بتواند به صورت دقیق تشخیص دهد و درمان مناسبی را به بیماران ارائه دهد.

بیماری هایی که حجم ریه را محدود میکنند

بیماری هایی باعث کاهش ظرفیت ریه ها برای ذخیره هوا میشوند حجم ریه را محدود میکنند که علائمی مانند: تنگیی نفس ، خستگی و سرفه ایجاد میکند.

در ادامه به برخی از بیماری های دیگر که حجم ریه ر ا محدود میکنند اشاره خواهیم کرد:

بیماری مزمن انسداد ریه

یک بیماری است که موجب التهاب ریه ها میشود.

فیبروز ریه

این بیماری موجب بافت اسکار در ریه ها میشود که جریان هوا در ریه را کاهش میدهد. ویزیت متخصص ریه در منزل ، شما را از آلاینده های هوا دور نگه می دارد.

بیماری های قلبی

داشتن بیماری های قلب تاثیر بر روی ریه ها نیز دارد برای مثال اگر شخصی نارسایی قلبی داشته باشد باععث کاهش ظرفیت ریه ها میشود.

جایگاه بیمه در کاهش هزینه ویزیت دکتر ریه

معمولا بیمه های زیادی در ایران فعال هستند از بیمه تامین اجتماعی گرفته تا بیمه تکمیلی . طبیعی است که استفاده کنندگان از خدمات ویزیت متخصص ریه در منزل بخواهند از طریق بیمه ها هزینه های خود را کاهش دهند اما توجه داشته باشید که شرکت های بیمه میزان متفاوتی از چتر حمایتی را از خدمات ارائه می دهند لذا در هنگام تماس نوع بیمه خود را به کارشناسان اطلاع دهید.

تماس با موسسه کیان : ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

متخصص ریه در خانه

متخصص ریه پس از گذراندن 13 سال تحصیلات دانشگاهی، موفق به کسب مدرک فوق تخصص ریه می شود. متخصص ریه، وظیفه تشخیص، مدیریت و درمان بیماری های اثر گذار بر دستگاه تنفسی را برعهده دارد. درخواست متخصص ریه در منزل برای بیماری های ریوی که بر قلب تأثیر می گذارند، نیز کاربرد دارد .

موسسه خدمات پزشکی_پرستاری کیان به صورت شبانه روزی با داشتن پزشکان مجرب، با اخلاق و متناسب با درخواست شما مبنی بر متخصص ریه آقا باشد یا خانم، اقدام به ارائه خدمات متخصص ریه در منزل کرده است.

مزایای ویزیت متخصص ریه در منزل

• دور ماندن از عفونت های مقاوم به درمان بیمارستانی
• در امان بودن از آلاینده های هوا و استرس آلودگی صوتی
• عدم ابتلا به بیمارهای واگیردار جمعی مثل آنفولانزا و کرونا
• خستگی جابه جایی و ترافیک سنگین را تجربه نمی کنید.
• روحیه بیمار به دلیل عدم مواجه با بیماران بدحال حفظ می شود.
• ترس کودکان هنگام ویزیت دکتر ریه در منزل در مقایسه با بیمارستان کمتر است.
• تمرکز و زمان پزشک ریه برای معاینه و درمان در خانه بیشتر خواهد بود.
• امکان دریافت سایر خدمات همزمان با ویزیت فوق تخصص ریه در منزل تهران وجود دارد.
• زمانتان بجای ماندن در صف مراکز درمانی به استراحت صرف خواهد شد.

 کلیک کنید: مایل به خرید یا تزریق واکسن گارداسیل خارجی 

متخصص ریه؛ کدام اندام ها را بررسی می کند؟

متخصص ریه در منزل با کاهش امکان انتقال سایر سویه ها از دیگران و جلوگیری از تشدید علائم، به بهبود شما کمک می کند. پزشک  به درمان بیماری های ریوی در قسمت های زیر می پردازد:

 • دهان و بینی
 • نای
 • سینوس ها
 • گلو
 • لوله های برونش
 • ریه ها
 • دیافراگم

کی به متخصص ریه مراجعه کنیم؟

پزشک ، بیماری های ریوی را که بر اساس نوع اثر به بدن، به سه نوع: بیماری هایی که عروق خونی ریه را متاثر می کنند، بیماری هایی که موجب انسداد ریه می شوند، بیماری هایی که بر دیواره قفسه سینه اثر می گذارند.تقسیم می شوند؛ بررسی می کند.شرایطی که در آن به خدمات ویزیت متخصص ریه در منزل نیاز دارید:

پیچیده بودن بیماری ریه 

 گاهی درمان و مدیریت بیماری به دلیل ماهیت، سن بیمار و سایر عوامل موثر بر سلامت بیمار دشوار تر است و باید با مشاوره گیری از فوق تخصص ریه در منزل یا مطب درپی درمان باشید. بیماری هایی مانند ایدز تشدید کننده بیماری های ریوی هستند.

نیاز به تغییر داروی بیمار ریوی

درمان بیماران ریوی بوسیله دارو ، تحت نظارت مداوم متخصص ریه انجام می گیرد. ممکن است بسته به شرایط بیمار، دوز دارو یا کل نسخه تغییر کند.

مراقبت پس از جراحی

در صورت انجام عمل جراحی مانند پیوند ریه، برای مدیریت یا پیشگیری ازخطرات و عوارض جراحی ها مانند خونریزی، عفونت، یا پس نزدن پیوند عضو، بلافاصله پس از ترخیص از بیمارستان نیاز به پیگیری پزشک دارید. اما به مرور زمان، طی یک دوره چند ماهه هر 2-3 هفته یکبار به پزشک مراجعه کنید.

ترخیص از بیمارستان

نظارت بر بهبود بیمار در محیط های کنترل شده مانند بیمارستان ، آسان تر است. خطر بستری مجدد پس از ترخیص از بیمارستان، وجود دارد. بیمار برای ارزیابی مجدد سلامتی اش به پیگیری درمان نیازدارد.

تغییر سبک زندگی

برای درمان یا مدیریت برخی بیماری های ریوی مانند آمفیزم، بیمار نیاز به تغییر سبک زندگی (مثلا ترک سیگار ) دارد. با دریافت خدمات فوق تخصص ریه در منزل ، پزشک در جریان پیشرفت یا بهبود بیماری خواهد بود.

بیماری سارکوئیدوز

سارکوئیدوز یک بیماری التهابی نادر است که باعث می شود تکه های کوچکی از بافت بدن قرمز و متورم شود. به این بافت های تغییر شکل یافته گرانولوما می گویند که اندام های بدن از جمله ریه ها و پوست را درگیر می کند . خدمات ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل  یا ویزیت متخصص ریه در منزل این امکان را برای شما فراهم میکند تا در صورت ابتلا به بیماری سارکوئیدوز در منزل تحت مراقبت و درمان باشید .

اینجا بخوانید : انجام گچ گرفتن در منزل با پزشک متخصص ارتوپد

ویزیت متخصص ریه در منزل

رسیدگی به شکایات و پشتیبانی خدمات

توجه به انتقادات و پشتیبانی خدمات، نشان از همت بلند یک موسسه ارائه دهنده خدمات درمانی در کسب رضایت متقاضیان دارد. از این رو مرکز شبانه روزی کیان سعی نموده مشکلاتی را که متقاضیان در رابطه با ویزیت متخصص ریه در منزل گزارش می دهند بررسی کرده و در صدد جبران آن برآید. نحوه برخورد با پزشک یا پرستار متخلف، بسته به نوع تخلف متفاوت خواهد بود. در صورت اثبات تخلف ممکن است از اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان اجتناب شود.

خدمات دکتر در منزل کرج و تهران از گزینه های پیش روی شما در درمان سرطان ریه است که بهترین متخصص ریه ایران را در اختیارتان قرار می دهد.

دکتر فوق تخصص ، کدام بیماری های ریه را درمان میکند؟

دیگر نیاز نیست به دنبال این باشید که کدام بیمارستان متخصص ریه دارد. بلکه می توانید بیماری های ریوی زیر را با تقاضای ویزیت متخصص ریه در منزل از طریق موسسات معتبر همچون کیان درمان کرده و منتظر اعزام پزشک درب منزل باشید:

آسم

 در این بیماری، راه های هوایی ملتهب و تنگ می شوند و تنفس برای بیمار مشکل است.

سرطان ریه

نوعی سرطان که در سلول های ریه به وجود می آید و می تواند خوش خیم، بدخیم یا پیشرونده به سمت قلب باشد. این نوع سرطان بسیار کشنده است.

فیبروز کیستیک

بیماری ژنتیکی که مخاط چسبنده در ریه ها را به وجود می آورد. می تواند یکی از دلایل مراجعه به پزشک باشد.

آمفیزم

باعث آسیب به کیسه های هوایی در بدن انسان می شود.

کرونا

امروزه بیشترین مراجعات، مربوط به بیماران کرونایی به دلیل مشکلات شدید تنفسی و نارسایی تنفسی هست. ناقل بی علامت بودن برخی مبتلایان یا داشتن سویه های گوناگون، باعث افزایش این درخواست شده است.

بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)

 شامل برخی بیماریهای‌ ریوی مثل برونشیت مزمن و…است

برونشیت

یک بیماری که در آن راه های هوایی بدن مسدود می شوند و همراه با سرفه و خلط، عفونت گسترش می یابد.

بیماری بینابینی ریه

در گروهی از بیماری های ریوی ریه ها زخمی و سفت می شوند.

آپنه انسدادی خواب

عامل این بیماری باعث مکث های مکرر در تنفس انسان در هنگام خواب می شود. ممکن است درخواب، خفگی رخ دهد. انجام تست خواب در منزل به درمان بیماری کمک می کند.

فشار خون ریوی

در شریان های ریه فشار خون بالا وجود دارد. فشار خون خود راکنترل کنید.

سل

یک بیماری عفونی مهلک برای گروهای حساس مانند کودکان ، سالمندان و افراد دارای نقص ایمنی است. اولین رتبه مرگ در جهان براثر بیماری های عفونی متعلق به بیماری سل است با کمک گرفتن و ویزیت متخصص ریه در منزل آن را مداوا کنید.

ذات الریه

 در این بیماری، کیسه های هوایی (آلوئول ها) در ریه ها به دلیل عفونت، ملتهب و پر از چرک می شوند. با درمان به موقع توسط فوق تخصص ریه در منزل ، از پیشرفت بیماری جلوگیری کنید.

برونشکتازی

برای درمان این بیماری که موجب آسیب به مجاری تنفسی (گشاد یا زخمی شدن آن ها) می شود، می توان از ویزیت دکتر ریه که توسط موسسات ارائه دهنده طرح درمان در منزل شبانه روزی تهران ارائه می شود، کمک گرفت.

روماتیسم ریه 

بیماری روماتیسم ریه یک بیماری خود ایمنی بوده و شامل دسته ای از مشکلات ریوی است که با آرتریت روماتوئید در ارتباط می باشد . آرتریت روماتوئید معمولا بر مفاصل تاثیر می گذارد اما می تواند بر ریه ها ام اثر بگذارد .

ویزیت متخصص ریه در منزل برای چه گروه هایی است؟

بسته به اینکه بیمار در چه رِنجِ سنی یا چه جنسیتی باشد میتوان از پزشک ریه با ویژگی های مد نظر استفاده نمود. یقینا متخصص ریه اطفال با بزرگسالان متفاوت بوده و برخی از افراد از دکتر آقا و خانم استقبال می کنند. موسسه شبانه روزی کیان آمادگی دارد که اعزام انواع متخصص به ویژه ویزیت متخصص ریه در منزل را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در گروه های زیر ارائه دهد.

ویزیت متخصص ریه در منزل

کودکان

متخصص ریه کودکان برای بیماران خردسالی که توان خروج از منزل را ندارند، بهترین گزینه درمانی است.متخصص اعزامی از طریق مرکز کیان به علوم روانشناختی کودک آشنا بوده و تمام آنها را در طی معاینه و درمان به کار می بندد.

زنان

بانوان ایرانی همیشه ترجیح داده اند معاینه و درمان خود را با متخصص ریه زن پیگیری کنند. ما آماده ایم تا بهترین متخصص ریه خانم را به خانه تان بفرستیم حتی اگر بعد از ساعات نیمه شب باشد. این پزشکان از بهترین دانشگاه های جهان فارغ التحصیل شده اند.

مردان

مردان نیز حساسیت های خانوادگی خاص خود را دارند. مهم نیست سالمند یا آقای جوان باشید، می توانید بهترین متخصص ریه مرد را در خانه خود ملاقات کنید. آزمایشات خود را نشان دهید و تفسیر آنها را بخواهید یا از پزشک درخواست نوشتن نسخه کنید.

 • علائم خطرناک بیماری ریوی

نوع و مکان صداهای ریه، در تشخیص نوع بیماری توسط متخصص ریه کمک کننده هستند. در هنگام معاینه پزشک به صداهای زیر توجه می کند:

خس خس سینه

اگر ناگهان بعد از نیش حشره یا خوردن غذا، دچار خس خس سینه می شود و یا تنفس سریع ، آبی شدن رنگ پوست را تجربه می کنید. فورا به پزشک مراجعه یا از ویزیت متخصص ریه در منزل را استفاده کنید.

کراکلینگ

پزشک یک سری صداهای کوتاه و انفجاری مانند حباب ، جغجغه یا کلیک کردن را در تنفس می شنود. احتمال اتفاق افتادن این صدا در دم بیشتر از بازدم است. با مراجعه به پزشک از منشا بیماری اطمینان پیدا کنید.

استریدور

متخصص در هر نفس صدای جیر جیر را حس می کند. گاهی صدا تندو بلند است. این نشانه، نشان دهنده مسیر هوایی مسدود شده است.

رونچی

این صدا شبیه خروپف است و هنگام بازدم اتفاق می افتد و نشانه ای از ضخیم شدن لوله های برونش به دلیل مخاط است. این صدا درپی معاینه ،توسط فوق تخصص ریه تهران در منزل به تشخیص برونشیت کمک می کند.

اووو

اگر پس از یک دوره طولانی سرفه ، در حین نفس کشیدن صدای “اووو” را می شنوید، امکان دارد نشانه ی سیاه سرفه باشد. این بیماری خطرناک نیاز به مراجعه به متخصص یا دریافت ویزیت متخصص ریه در منزل دارد.

کرانچ مدیاستن

این صدا ترد و خش دار است و همراه با ضربان قلب اتفاق می افتد و نشان دهنده هوای محبوس شده در بین ریه هاست. تشخیص بیماری هایی که منجر به تولید این صدا می شوند با ویزیت فوق تخصص ریه در منزل امکان پذیر است. 

علائم عمومی بیماری های ریوی

بیماری های قلبی و ریوی علائم نسبتا مشابهی دارند. بدین منظور برای تشخیص بهتر، متخصصان ریه و قلب با یکدیگر همکاری می کنند. موسسه کیان نیز در این راستا خدماتی مانند اکو قلب در منزل را در دسترس بیماران قرار می دهد. برخی از علائم مانند سرفه خونی مهمترین علامت برای مراجعه به پزشک یا دریافت ویزیت متخصص ریه در منزل محسوب می شوند. در صورت مشاهده علائم زیر، آن را با متخصص درمیان بگذارید:

 • سرفه ی شدید باشد یا مزمن
 • درد قفسه سینه
 • سرگیجه
 • تنگی تنفس
 • خستگی
 • برونشیت یا سرما خوردگی مدوام
 • خلط مداوم
 • خس خس سینه

ویزیت متخصص ریه در منزل تهران

روزهای هوای پاک در شمارش سالانه برای شهر تهران بسیار کم است. علی الخصوص در زمستان و با وارونگی دما میزان غلظت آلاینده ها به شدت بالا می رود و این مستقیما بر تنفس انسان اثر گذار است. با داشتن بیماری مثل اومیکرون، لزوم استفاده از متخصص ریه بدون خروج از خانه حس می شود این می تواند با خدمات ویزیت فوق تخصص ریه در منزل تهران محقق شود. علاوه بر حضور پزشک در محل مورد نظرتان، تزریق سرم در منزل نیز ممکن است برای تقویت بدن در جهت مقابله با بیماری ها تجویز شود. آلاینده ها از طریق تنفس وارد سایر قسمت های بدن می شوند. مراجعه به موقع به متخصص ریه در منزل از بروز سایر مشکلات جلوگیری می کند.

جمعیت بالای تهران با وجود همه گیری کرونا عاملی است که انسان را از حضور در اجتماعات آلوده، به ویژه بیمارستان ها برحذر می دارد. خدمات پزشکی مرتبط با ریه و دستگاه تنفس را می توان از طریق ویزیت متخصص ریه در منزل تهران دریافت کرد.

متخصص ریه در منزل شمال تهران

متخصص ریه در منزل شمال تهران یکی از ایمن ترین روش های دریافت خدمات پزشکی در بخش ریه می باشد. برای افرادی که به مشکلات حاد تنفسی مانند: درد در ناحیه قفسه سینه ، سرفه های طولانی  و قرنطینه شدگان کرونا توصیه می شود. خدمات ویزیت فوق تخصص ریه در منزل تهران را موسسه شبانه روزی کیان به ساکنان مناطق زیر ارائه می گردد:

زعفرانیه، ازگل، تجریش، فرشته ، فرمانیه ، کاشانک، قیطریه، سوهانک، جماران، آجودانیه، اوین، دارآباد، شهرک نفت، شهرک محلاتی، ولنجک ، امام‌زاده قاسم، کامرانیه ، باغ فردوس ، نیاوران ، الهیه و …

مرکز خدمات پزشکی کیان بهترین و مسئولیت پذیرترین پزشکان را به منظور خدمات فوق تخصص ریه در منزل شمال تهران اعزام می کند. در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده و هماهنگی ها جهت اعزام متخصص ریه در منزل شمال تهران صورت می گیرد. در کمترین زمان ، متخصص در نزد شما حضور می یابد. تعهد به سخن از اخلاق بانیان این موسسه است تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ماست.

متخصص ریه در تهران منطقه 1

با اینکه منطقه 1 تهران جزء مناطق مرفه نشین پایتخت محسوب می شود اما قیمت و کیفیت خدمات رسانی بخصوص ویزیت متخصص ریه در منزل برای همه بیماران در جای جای پایتخت یکسان است. مگر اینکه پزشک در حین معاینه متوجه نکته خاصی شده که برای تشخیص بهتر نیاز به سایر خدمات تشخیصی و عکسبرداری مثل سونوگرافی در منزل باشد در اینگونه موارد هزینه ها به صورت مجموع بیان می شود. 

دسترسی همزمان به خدمات تزریق در منزل شمال تهران 

 متخصص ریه در منزل شهرک غرب و سعادت آباد

بسیاری از بیماری ها زمینه ساز بیماری های دیگر هستند. از جمله می توان سرطان ریه را که به قلب سرایت می کند نام برد. دریافت متخصص ریه در منزل شهرک غرب به همراه خدمات تزریق در منزل سعادت آباد می تواند از پیشروی این بیماری ها جلوگیری کند. مرکز خدمات پزشکی کیان بهترین و مسئولیت پذیرترین پزشکان را جهت خدمات ویزیت فوق تخصص ریه در منزل اعزام می کند. متخصص را در کمترین زمان ممکن ملاقات خواهید کرد. از مهمترین مزایای خدمات در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش استرس
 • کاهش سرایت بیماری ها از دیگران
 • کاهش خستگی
 • صرفه ‌جویی در وقت
 • انجام معاینه بدون رزرو نوبت
 • تشخیص زودتر و دلگرمی ناشی ازحضور خانواده در کنار بیمار

تماس با مرکز کیان و ثبت سفارش: ویزیت متخصص ریه در منزل یا ویزیت متخصص عفونی در منزل

ویزیت متخصص ریه در منزل

متخصص ریه در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه

تمایز در تشخیص ذات الریه که یکی از شایع ترین انواع عفونت های ریوی ناشی از باکتری است و یا کرونا ویروس که بیماری نوپدید با شیوع بالاست توسط متخصص ریه امکان پذیر است. درحالیکه انتشار هر دو از طریق قطرات تنفسی است با خدمات فوق تخصص ریه در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه منشا آن را بیابید. در صورت نیاز هنگام حضور متخصص در خانه شما، رادیولوژی در منزل نیز در خدمت شما خواهد بود.

ترجیح اکثر خانم ها بر درمان توسط متخصص خانم است شرکت خدمات پزشکی ما با در نظر گرفتن این موضوع خدمات متخصص ریه در منزل ولنجک و زعفرانیه و الهیه توسط پزشک خانم انجام می دهد. کافیست با شرکت کیان تماس گرفته و در مورد نحوه اعزام ، زمان حضور و … اطلاعات لازم را به دست آورید .با درخواست شما بهترین و مجرب ترین پزشک در اختیار شماست. 

 

متخصص ریه در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه

ریه ها وظیفه تصفیه هوای وارد شده به بدن را دارند. در عمل دم و بازدم ، اکسیژن وارد نایژک ها شده و با خون ترکیب می شود و CO2 تولیدی بدن از خون خارج و وارد نایژک ها شده که با بازدم خارج خواهد شد. آثار هر نوع آسیب به این سیستم در کاهش اکسیژن خون مشهود است. ساکنان جردن ، فرمانیه و آجودانیه برای دانستن چرایی کاهش اکسیژن خون می توانند با خدمات فوق تخصص ریه در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه تماس حاصل کنند. همچنین در صورت افت اکسیژن خون یا کاهش ضربان قلب می توانند از آمبولانس خصوصی که موسسه کیان ارائه می دهد، جهت اعزام به بیمارستان استفاده کنند.

در مورد چگونگی دریافت ویزیت متخصص ریه در منزل جردن و فرمانیه و آجودانیه از قبیل نحوه اعزام، زمان حضور و … اطلاعات لازم را به دست آورید. با ثبت درخواست شما، در سریع ترین حالت  ممکن پزشک در اختیار شماست.

ویزیت متخصص ریه در منزل غرب تهران

گاهی علائم بیماری گول زننده هستند ممکن است شما بیماری جدی داشته باشید اما با درمان خانگی علائم را کاهش داده و بیماری در آینده عود کند و یا با علائم شدید روبرو باشید اما بدن شما قسمت اعظم مبارزه با عامل بیماری را انجام داده باشد. برای اطمینان از مرحله بیماری خود و یا میزان خطر با خدمات متخصص ریه در منزل غرب تهران تماس بگیرید.

خدمات پزشکی در منزل غرب تهران در مناطق: پونک ، شهر زیبا ، صادقیه ، گیشا ، جنت‌آباد ، طرشت ، ستارخان ، تهرانسر ، اکباتان و .. ارائه می گردد. ساکنان این مناطق می توانند با خیال راحت در هر ساعت از شبانه روز برای درخواست فوفق تخصص ریه در منزل غرب تهران اقدام کنند تا پزشکی متعهد، با تجربه و تایید شده اعزام شود در کمترین زمان با رسیدگی به درخواست شان، نگرانی آنها برطرف می شود.

متخصص ریه در منزل جنت آباد و ستارخان

متخصص ریه اکثرا با بیمارانی که مشکلات تنفسی مزمن دارند، روبروست او قادر به تفسیر عکسبرداری ها و آزمایشات می باشد. بهترین راهکار را برای عدم پیشرفت بیماری ارائه می دهد. بنابراین توصیه می کنیم که متخصص ریه در منزل جنت آباد و ستارخان را حتماً به شرکتهای معتبر، مانند شرکت شبانه روزی کیان بسپارید. کیفیت هوا در جنت آباد و ستارخان پایین است بیماران ریوی بیشترین صدمه را می بینند. این خدمات برای همه ی عزیزان یکسان است.

بهتر است زمان بودن در ترافیک را برای حضور پزشک در پی درخواست از موسسه شبانه روزی کیان مبنی بر فوق تخصص ریه در منزل تهران را در نظر بگیرید. مدارک لازم و محیط امن ترجیحا اتاق شخصی بیمار را جهت معاینه بیمار یا انجام تزریقات در منزل غرب تهران آماده کنید. با این کار پزشک اعزامی ، بلافاصله به درمان می پردازد. برای درخواست پزشک ریه در منزل صادقیه و اکباتان و دریافت پزشکی متعهد، با تجربه و تایید شده در کمترین زمان با موسسه شبانه روزی خدمات پزشکی کیان تماس بگیرید. با این خدمات ، بدون نگرانی از حرکت دادن یا خارج کردن بیمار، امکان بهبودی افزایش می یابد.

ویزیت متخصص ریه در منزل شرق تهران

مناطق هدفی که در شرق تهران، توسط مرکز خدمات پزشکی _پرستاری کیان خدمات متخصص ریه در منزل شرق تهران دریافت می کنند شامل : نارمک، تهران نو، دلاوران، تهرانپارس ، شمیران نو ، فرجام ، هنگام ، افسریه ، پیروزی ، بلوار ابوذر ، نبرد ، شهید کلاهدوز ، استخر ، حکیمیه ، سراج ، مجیدیه و …است. در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده و هماهنگی ها جهت اعزام و ویزیت پزشک در منزل شرق تهران صورت می گیرد. هر یک از بیماری های ریوی نوع درگیری شان با ریه متفاوت است و این به قدرت تهاجم عامل بیماری و ضعف در سیستم ایمنی فرد بستگی دارد. عواملی که سبب گسترش بیماری های ریوی می شوند عبارتند از:

 • سبک زندگی سالم
 • نبود عوامل محیطی تقویت کننده بیماری
 • نداشتن بیماری ارثی
 • قرار نگرفتن در معرض ویروس

 

متخصص ریه در منزل تهرانپارس و پیروزی

عامل برخی از بیماری های ریوی ورود عامل خارجی نیست. بلکه مانند بیماری پسوریازیس ، حمله سیستم ایمنی فرد به دستگاه تنفسی به ویژه بر ریه ها اثر می گذارد. مصرف برخی داروها ، ابتلا به بیماری های ریوی را افزایش دهد.

تشخیص نوع و منشا بیماری ریوی ، نیاز به متخصص ریه دارد بدین منظور می توانید با مرکز خدمات پزشکی شبانه روزی کیان تماس گرفته و در مورد چگونگی دریافت متخصص ریه در منزل تهرانپارس و پیروزی از قبیل نحوه اعزام ، زمان حضور و … اطلاعات لازم را به دست آورید. در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده و هماهنگی ها جهت اعزام متخصص صورت می گیرد. پزشک اعزامی متعهد، با تجربه و تایید شده است. اقدامات صورت گرفته برای متقاضیان فوق تخصص ریه یا تزریق در منزل تهرانپارس و پیروزی ،گواه خوبی برای ارائه خدمات ماست.

ویزیت متخصص ریه در منزل جنوب تهران

عوامل محیطی با افزایش بیماری های ریوی ارتباط مستقیم دارند. از این عوامل می توان آلودگی هوا ، بهداشت پایین، الگوی تغذیه نامناسب و…. را نام برد. با کنترل یا کاهش دسترسی به این عوامل محیطی سلامت جامعه رقم می خورد. اعزام متخصص ریه در منزل جنوب تهران برای ساکنان مناطق: شوش ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، محله امام‌زاده حسن ، شهرک ولیعصر ، شهریار ، اسلام شهر ، خلیج فارس ، شهرک صاحب الزمان و  … صورت می گیرد.

در صورت نیاز می توانید با مرکز خدمات پزشکی شبانه روزی کیان تماس گرفته و در مورد چگونگی دریافت ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران از قبیل نحوه اعزام ، زمان حضور و … اطلاعات لازم را به دست آورید در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شده و هماهنگی ها جهت اعزام متخصص صورت می گیرد. در کمترین زمان پزشک در اختیار شماست.

متخصص ریه در منزل شهریار و اسلامشهر

شهریار و اسلا‌مشهر یکی از مناطق پر جمعیت تهران با مردمانی خونگرم و مهربان هستند و به همین دلیل خدمات متخصص ریه در منزل شهریار و اسلامشهر ارائه می شود. برای درمان اومیکرون ، سوختگی ، مسمومیت و.. می توانید ویزیت پزشک در منزل کرج را برای تمام طول سال یا 24 ساعت شبانه روز درخواست کنید.

اگر شما هم ساکن این مناطق هستید، می توانید از طریق مرکز شبانه روزی کیان درخواست خود را پیگیری کنید. در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی و هماهنگی ها جهت اعزام متخصص یا فوق تخصص ریه در منزل شهریار و اسلامشهر صورت می گیرد. در کمترین زمان پزشک در اختیار شماست. پزشک اعزامی متعهد ، مجرب ، با اخلاق ، مسئولیت پذیر است رضایت متقاضیان ، سخن ما را اثبات می کند.

ویزیت متخصص ریه در منزل شبانه روزی کیان

موسسه شبانه روزی خدمات پزشکی _پرستاری کیان ، مجموعه ای متشکل از بهترین، متعهدترین و مسئولیت پذیرترین فوق تخصصان ، متخصصان ، پزشکان ، پرستاران و پیراپزشکان است هریک از خدمات به نحوه احسن انجام خواهد شد. از جمله متخصص ریه در منزل شبانه روزی کیان را می توان نام برد.

علاوه بر متخصص ریه در منزل شبانه روزی کیان این مرکز اقدام به ارائه خدماتی مثل: تزریقات در منزل ، تست خواب در منزل و صدور گواهی فوت در منزل می کند. بهبود بیمار خود را به ما بسپارید تامین رضایت شما هدف و سرلوحه ی تلاش ماست.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest