ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

تزریق سرم در کرج

مهارت رگ گیری در تزریق سرم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سابقه کار بالای ده سال در بخش نوزادان بیمارستان که سخت ترین رگ را دارند، پرستاران موسسه کیان را در این زمینه منحصر به فرد نموده است. موسسه کیان جهت تداوم فعالیت خود از پرسنل اعزامی: روزمه، مدارک تحصیلی معتبر و ضمانت نامه های مربوطه را دریافت کرده است. از دیگر ویژگی های پرستاران این موسسه می توان: داشتن تخصص و دانش بالا در زمینه انواع تزریق، درک بالا، توانایی کنترل شرایط بحرانی، تاییدیه وزارت بهداشت و اخلاق مداری را نام برد. ضمن اینکه تزریق سرم به صورت شبانه روزی در همه نقاط کرج در اسرع وقت با پرسنل آقا و خانم انجام می شود.
تزریق سرم در کرج در منزل
وظایف پرستار جهت وصل سرم در کرج در منزل

چکاپ بیمار

چک کردن علائم حیاتی بیمار در هر سه مرحله: قبل تزریق، حین تزریق و بعد از تزریق مورد توجه پرستار واقع می شود. ممکن است سرعت تزریق را با توجه به علائم کم یا زیاد کند.

انتخاب ورید

پرستار ورید (رگ) مناسب را با توجه به راحتی بیمار، توانایی نگهداری سوزن در ورید، وسعت استفاده از وسایل مهارکننده، صدمات احتمالی محل تزریق و نوع محلول انتخاب می کند.

تزریق سرم

پرستار تجهیزات تزریق سرم را آماده کرده سپس با توجه به حجم، نوع دارو و محل تزریق، اندازه سوزن را تعیین می کند. بعد از ضد عفونی کردن محل تزریق، تزریق انجام می شود.

توجه اجتماعی

کارشناش یا پرستاردر زمانی که تزریق را انجام می دهد جنبه های عاطفی و اجتماعی تزریق را در نظر می گیرد و خدمات تزریق سرم در کرج در منزل به صورت VIP انجام می شود.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

۱. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه ای

4. توان حرکتی

5. جنسیت

6. سن

اطلاعات تماس

قیمت تزریق سرم در کرج در منزل

از سرشناس ترین موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل که گوگل به شما پیشنهاد می دهد یا اینکه خودتان می توانید از طریق افرادی که رضایت کامل از خدمات دریافتی مانند تزریق سرم در کرج در منزل داشته اند متوجه شوید، موسسه شبانه روزی کیان است که خدماتی همچون: تزریق سرم در کرج در منزل را با پرستاران ماهر ارائه می دهد. قیمت یا هزینه وصل سرم در کرج در منزل با توجه به ابلاغیه وزارت بهداشت است .این تعرفه شفاف و منصفانه است. اگر پرسشی درباره چگونگی دریافت خدمات یا قیمت و هزینه تزریق سرم در کرج در منزل دارید با خطوطی این موسسه تماس بگیرید. کارشناسان به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی و ارئه خدمات به شما هستند.

 

تزریق سرم در کرج در منزل

اگر ساکن کرج هستید و دنبال بهترین پرستاران، بهترین تجهیزات و نایاب ترین خدمات سلامتی می گردید در پی موسسات معتبر باشید تا از انواع کلاهبرداریهای  اشخاص در امان بمانید. زیرا موسسات در هنگام جذب نیرو، تعهدات، آزمون ها و مدارکی (پیشنیه_مدرک تحصیلی و..) را از متقاضیان کسب کرده و بهترین ها را گزینش می کنند. ضمن اینکه کار گروهی و نظرجمعی حول یک موسسه، درمان بهتر را برای بیماران رقم می زند.

امروزه به دلیل مشغله افراد در زندگی روزمره وهجوم عوامل ناشناخته ای مثل اثرات آلودگی هوا، استرس ، همه گیری کرونا و… نیاز به آرامش وتقویت بدن حس میشود. تزریقات سرم و زمانی که برای این کار اختصاص می دهید شما را اندکی از سختی های زندگی دور می کند. تزریق سرم در کرج در منزل را توسط افراد مجرب پیگیری کنید.

از دیگر مزایای وصل سرم در کرج در منزل می توان به عدم مراجعه حضوری، دور ماندن از ترافیک سنگین، عدم صرف وقت در محیط های آلوده مراکز بهداشتی، انتخاب از بین بهترین ها و.. اشاره کرد.

 

سرم تراپی چیست؟

نزدیک به70/. بدن انسان ازآب تشکیل شده است. مایعات در بدن افراد مختلف تحت تاثیر سن، میزان چربی، جنسیت و… متغیراست. مثلا در افراد مسن یا چاق مایعات بدن نسبت به افراد لاغر و جوان کمتر است. از دیگر عوامل کاهش مایعات، بروز یک مشکل یا بیماری دربدن است. این مشکلات می تواند شامل: مسمومیت، اسهال، سوختگی، استفراغ و.. باشد. تزریق سرم در کرج در منزل ممکن است برای تامین الکترولیت های بدن یا دریافت دارو مورد درخواست بیماران باشد.

 

تزریق سرم برای کرونا

سرم ها حاوی املاح، مواد تقویتی و دارویی هستند. یکی از علائم بیماری کرونا، ضعف وبی حالی است ضمن اینکه می توان داروهای دیگر را از طریق سرم زدن وارد بدن کرد. موسسه کیان برای بیمارانی کرونایی، دریافت این نوع سرم را از طریق خدمات تزریق سرم در کرج در منزل امکان پذیرکرده است.

 

نکات و مراحل تزریق سرم در کرج در منزل

انجام مراحل تزریق سرم در کرج در منزل توسط پرستار را تحت نظر داشته باشید. گزارش عملکرد را در قسمت تزریقات سرم در کرج در منزل به موسسه ارائه دهید. این گزارش دهی به بهبود رفتار و عملکرد پرسنل در خدمات رسانی و برخورد با سایر هم وطنان منجرمی شود.

 1. شستشوی دست یا ضدعفونی کردن آن ها قبل از تزریق
 2. توجه به شرایط نگهداری سرم(دما_نور)
 3. برنداشتن درپوش از روی سرنگ تا زمان تزریق
 4. ضدعفونی محل تزریق و درب پلاستیکی ویال ها
 5. پرهیز از سوراخ کردن محفظه سرم جهت افزلیش سرعت تزریق
 6. استفاده از سرم هایی با تاریخ مصرف زیاد
 7. ثبت زمان شروع سرم تراپی در منزل کرج، ترکیبات اضافه شده به سرم، میزان سرم در ساعت، تعداد قطرات در دقیقه، نام پرستار، پایان سرم تراپی بر روی برچسب سرم

رعایت نکات و اقدامات بالا تزریقی ایمن را برای شما که خواستار تزریق سرم در کرج در منزل هستید رقم می زند.

تزریق سرم در کرج در منزل

بیماری های نیازمند تزریق سرم در کرج در منزل

در اکثر مواقع تزریق سرم در کرج در منرل برای کسانی در نظر گرفته می شود که آب و مایعات بدن خود را از دست می دهند. اما در برخی موارد از وصل سرم در کرج در خانه برای دارو درمانی برخی بیماری ها نیز استفاده می شود. از جمله مواردی که ممکن است به تزریق سرم در کرج در منزل احتیاج پیدا کنید به شرح زیر است:

سرماخوردگی

سرماخورگی ساده نیازی به تزریقات سرم ندارد و با درخواست خدمات تزریق سرم در کرج در منزل، فقط وقت و هزینه زیادی را متحمل می شوید.

 

آنفولانزا

آنفولانزا بیماری شایع تنفسی است که با شروع فصل پاییز گسترش می یابد و تا اواخر زمستان ادامه دار است. گاهی دربرخی افراد با توجه به تضعیف قدرت سیستم ایمنی علائم شدیدی بروز می کند و شما را نیازمند تزریق سرم در کرج در منزل خواهد کرد.

 

گاستروآنتریت( اسهال _ استفراغ)

یک ویروس عفونی در این بیماری باعث اسهال، درد شکمی، تب، لزر و استفراغ در بیماران می شود.آنتی بیوتیک در درمان بیماری بی تاثیر است. درمان فقط با جایگزینی آب و املاح از دست رفته از طریق وصل سرم در کرج در منزل امکان پذیر است.

 

بی اشتهایی

برای تامین کمبود مواد معدنی و ویتامین ها ناشی از بی اشتهایی در بیماری هایی مثل بی اشتهایی عصبی، کرونا، اختلالات گوارشی، سرطان ها یا حتی مشکلاتی مانند: عوارض دارو،  بارداری  و…تزریق سرم در کرج در منزل راهکار خوبی است.

 

نارسایی کلیه

در نارسایی کلیه برای جبران کاهش سدیم از دست رفته ی بدن می توان از تزریقات سرم در کرج در منزل کمک گرفت و کم کم سطح سدیم خون را به حد نرمال رساند.

 

افت قند

چندین عامل از قبیل: عوارض جانبی داروهای دیابت، نوشیدن الکل زیاد، هپاتیت و اختلالات کلیوی باعث افت قند خون می شوند.در این گونه موارد تزریق سرم در کرج در منزل برای افزایش و رساندن قند خون به حالت نرمال توصیه می شود.

 

کاهش تب

در تب های بسیار بالا که سایر روش ها برای کاهش تب پاسخگو نیستند، پزشکان تزریق برخی سرم ها را تجویز می کنند. اگر از تشنج ناشی از تب بالا برای فرزندتان نگران هستید؛ می توانید به درخواست از موسسه کیان برای خدمات تزریق سرم در کرج در منزل فکر کنید.

 

سوختگی

طبق تحقیقات در سوختگی های شدید تامین مایعات بدن از طریق مایع درمانی و تزریقات سرم 48/. مرگ ومیر را کاهش می دهد. پرستار برای تزریق سرم در کرج در منزل، در درمان سوختگی محلول رینگرلاکتات یا نرمال سالین را تزریق می کند.

 

خونریزی

در برخی زنان قاعدگی با خونریزی های شدید اتفاق می افتد و ما شاهد افت فشارخون هستیم.  از تزریق سرم برای بالا بردن فشار خون و جبران کاهش مواد معدنی و غذایی استفاده میشود. گاهی برای تقویت بدن خود وصل سرم در کرج در منزل را در نظر بگیرید.

مسمومیت

 

مسمومیت می تواند ناشی ازمصرف دارو، غذای آلوده، مواد شیمیایی و… باشد که شایعترین نوع آن، مسمومیت غذایی است. سرم زدن در کرج در منزل را می توان به منظور خروج مواد مسموم کننده از خون از طریق اجبار کلیه به ادرار یا درمان علامتی(اسهال _ تهوع) به کار برد.

 

بیماری قلبی

در بیماری های قلبی نظیر: آریتمی قلبی، اختلال دریچه های قلبی و ایسکمی میوکارد امکان کاهش حجم خون ناشی از عدم پمپاژ خون کافی توسط قلب وجود دارد که منجر به شوک می شود. برای احیای هیپولمی تزریق سرم در کرج در منزل گزینه مناسبی است.

 

گرمازدگی

در گرما زدگی به دلیل افزایش دمای بدن و هم زمانی تعریق وکاهش مایعات، نیاز به زدن سرم هست شما می توانید بدون رفتن به مراکز بهداشتی از طریق تزریق سرم در کرج در منزل این حالت راپشت سر بگذراید.

 

پوکی استخوان

همچنین تزریق سرم در کرج در منزل می تواند به صورت اقدام پیشگیرانه برای پوکی استخوان در نظر گرفته شود. املاح و مواد معدنی را که باعث کاهش پوکی استخوان می شوند از طریق زدن سرم درکرج در منزل دریافت کنید.

 

بارداری

در بارداری ها بدن مادر به دلیل تغذیه نوزاد از خون مادر با کاهش مواد مغذی رو به روست. بنابراین جهت تامین این مواد مغذی یا برطرف شدن غلظت خون ناشی از مواد دفعی نوزاد می توانید تزریق سرم در کرج در منزل را امتحان کنید.

 

شوک

شوک می تواند ناشی از مشکلات متعددی مثل:خونریزی شدید، مشکلات قلبی، مشکل عصبی، برخی عفونت ها و حساسیت دارویی (پنی سیلین)باشد. برای افزایش خون در حال گردش، خدمات  زدن سرم در کرج در منزل پیشنهاد می شود.

 

سرم زدن در کرج _ تماس با ما

تنظیم سرعت سرم

نحوه تزریق سرم در کرج در منزل یا مراکز بهداشتی یکسان است اما شرایط محیطی، اجتماعی متغیر است. در هنگام دریافت سرم عامل سرعت قابل تنظیم است. پرستار می تواند سرعت تزریقات سرم در کرج در منزل را با توجه به نوع ست انفوزیون، تشخیص پزشک، مقدار ونوع سرم کم یا زیاد بنماید. تنظیم سرعت در تزریق سرم در کرج در منزل توسط وسیله ای به نام چکاننده (انفوزیون) انجام می گیرد. تعداد چکه قطره در دقیقه روی محفظه سرم توسط شرکت سازنده درج شده است. در ست های معمولی تعداد چکه 10-20 قطره در دقیقه است درحالیکه این تعداد آن در میکروست ها 60 قطره در دقیقه است. پزشکان یا پرستاران برای تعیین سرعت و میزان ریزش سرم در هنگام وصل سرم در کرج در منزل محاسبانی را انجام می دهند.فرمول این محاسبات برابر است با:

حجم کل مایع ضربدر میزان قطره مشخص شده روی محفظه ی سرم تقسیم برساعت انفوزیون (درج شده روی محفظه) ضربدر 60

 

پاسخ بدست آمده میزان قطره به دقیقه در سرم را نشان می دهد. تغییر سرعت زیاد رو به کاهش یا افزایش هنگام سرم زدن در کرج در منزل برای بدن مضر و آسیب زا است. رنج معینی برای این تغییر سرعت وجود دارد. هرگز خودسرانه این سرعت را تغییر ندهید از کارشناس ارسالی برای تزریق سرم در کرج در منزل مشورت بگیرید.

تزریق سرم در کرج در منزل

 

عوامل موثر بر سرعت سرم

چندین عامل موثر برای تنظیم سرعت سرم در تزریق سرم در کرج در منزل وجود دارد این عوامل به شرح زیر است.

 1. گرفتگی لوله سرم
 2. کم شدن فشار هوا در سطح مایع
 3. ارتفاع پایه ای محفظه ی سرم روی آن قرار داده شده است.
 4. وجود هوا در ست سرم
 5. پوزیشن عضو پذیرنده سرم در منزل کرج

 

مزایای تزریق سرم

انسان داروها را به شکل های قرص، قطره های بینی وچشم، شربت، پماد، داروهای استنشاقی کرم، کپسول، آمپول وسرم می تواند دریافت کند. برخی از داروها در درمان بر برخی دیگر ارجحیت دارند. آنچه باید در مصرف دارو لحاظ شود این است که مصرف خودسرانه، اصرار به دریافت دارو به شکل معینی توجیه پزشکی و درمانی ندارد. در هنگام درخواست خدمات تزریق سرم در منزل این نکات را مورد توجه قرار دهید. دریافت دارو به شکل وصل سرم در کرج در منزل دارای مزایای زیر است:

 1. جلوگیری از تخریب دارو در مسیر گوارشی (داروهای خوراکی)
 2. عدم آسیب ناشی از دریافت غلظت زیاد برخی دارو ها (دریافت آرام دارو)
 3. مناسب برای همه افراد (کسانی که مشکل بلع دارند).

 

سرم تراپی در کرج در منزل

درگذشته خدمات پزشکی _پرستاری پیشرفته همراه با تجهیزات به صورت عمده درمراکز بهداشتی صورت میگرفت و فقط درمان علامتی در منزل انجام می شد. امروزه به دلیل در دسترس بودن تجهیزات قابل حمل، بسیاری از خدمات پزشکی پیشرفته در منزل انجام می شود. از این خدمات می توان تزریقات سرم در کرج در منزل را نام برد.

 

مزایای تزریق سرم در کرج در منزل

حضور پرستار یا پزشک در تزریق سرم در کرج در منزل دارای مزایایی مانند:

 • انجام چکاب کامل علائم حیاتی و بالینی
 • انجام تست قند خون و فشار در صورت نیاز
 • در هنگام وخامت حال بیمار، انجام اقدامات اورژانسی
 • عدم مراجعه به بیمارستان در شرایط کرونا
 • آرامش بیشتر بیمار به دلیل حضور عزیزانش
 • دور ماندن از آلودگی هوا و ترافیک سنگین
 • عدم صرف وقت در صف های طولانی برای رزرو نوبت
 • گزیش بهترین تیم درمانی توسط موسسه و دریافت آن توسط بیمار
 • دسترسی سریع به خدمات پزشکی در هر منطقه ای که هستید.

شما عزیزان می توانید با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد زدت سرم در کرج در منزل را به موسسه کیان بسپاریداین موسسه تمام هم وغم خود را برای ارائه بهترین های هر رشته، بهترین تجهیزات؛ به کار گرفته است.

 

زدن سرم در کرج در منزل _ تزریق سرم در کرج در منزل _تماس با ما

معایب تزریق سرم

اگر خواهان سرم زدن در کرج در منزل هستید بهتر است با معایب آن نیز آشنا شوید. این معایب عبارت اند از:

 • مصرف نابجا باعث کاهش میل به مصرف مواد غذایی می شود.
 • سرم های قندی و نمکی، جایگزین مواد غذایی نیستند.
 • در صورت افزودن آنتی بیوتیک به سرم، عوارض دور از انتظار نیست .
 • مصرف طولانی مدت کورتون ها (دگزامتازون)، کورتیکواستروئیدها از طریق تزریق سرم در کرج در منزل باعث افزایش قند خون، افزایش خطر پوکی استخوان، افزایش فشار خون می شود.

 

تزریق سرم کودکان در منزل

تامین آب و دفع آن مکانسیم خاصی در بدن دارد اگر در این مکانیسم ها اختلالی پیش بیاید، منجر به کم آبی می شود. علت های زیادی برای اختلال وجود دارد اگر کودک شما با بیماری ها و مشکلاتی که منجر به افت قند، کم آبی،کاهش الکترولیت های بدن مواجه است. با متخصص اطفال تماس بگیرید. متخصص اطفال با تجویز زدن سرم کودکان در منزل سعی در جبران این کمبود ها دارد. شما می توانید تزریق سرم کودکان در کرج در منزل  را داشته باشید. وصل سرم در کودکان در منزل بسیار متفاوت تر از بزرگسالان است پرستار حین سرم زدن کودکان در کرج در منزل محاسبات خاصی را برای این طیف انجام می دهد شامل:

 

نحوه محاسبه مایع نگهدارنده

کودکان زیر 10 کیلو: cc100به ازای هر کیلوگرم

کودکان زیر20 کیلو: cc50 به ازای هرکیلو وزن بدن

بیشتر از20کیلو: به ازای هر کیلو اضافی cc20

مقدار دوز STATرا از مایع نگهدارنده کم کرده به کودک تزریق می کنند.سرمی که پرستار برای تزریق سرم در کرج در منزل برای کودک استفاده می کند معمولا دکستروز واتر10 است. اگر خواستار تزریق سرم در کرج در منزل برای کودک خود هستید. آن را به مرکز شبانه روزی کیان محول کنید.

 

تماس با ما

تزریق سرم زنان در منزل

در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات مختصر و مفیدی را درباره تزریق سرم در بانوان کرج بیان کنیم. با ما همراه باشید تا از جوانب، مزایا و معایب تزریق سرم در کرج در منزل مخصوص بانوان آگاه شوید.

بانوان به دلیل شرایط ویژه ای که دارند بیشتر از آقایان دچار کاهش مواد مغذی در بدن می شوند از دلایل نیاز به تزریقات سرم تقویتی و درمانی بانوان می توان قاعدگی، بارداری، گرگرفتگی یائسگی، افت فشار خون و بیماری ها را نام برد. موسسه شبانه روزی کیان افراد مجرب، تاییدشده، متعهد خانم را جهت انجام تزریق سرم بانوان در کرج در منزل به خدمت گرفته است اگر خواستار زدن سرم زنان در کرج در منزل یا انواع تزریقات در کرج در منزل شبانه روزی هستید آن را از یک موسسه معتبری مثل کیان بخواهید. موسسات بهترین گزینه برای دور ماندن از انواع سوءاستفاده ها و درمان بیماری هستند. زیرا در یک موسسه افراد با تخصص های گوناگون به تبادل نظر می پردازند. این باعث ارائه بهترین شیوه درمان و خدمات درمانی مثل تزریق سرم در کرج در منزل می شود.

 

تزریق سرم سالمندان در منزل

از آنجاییکه با افزایش سن؛ آب و مایعات بدن کاهش می یابد و غلظت مواد مصرفی در بدن با افزایش روبروست. برای تامین آب مورد نیاز بدن در سطح داخل سلولی بهترین روش تزریق سرم سالمندان در منزل کرج است. همچنین اکثر سالمندان داروهای زیادی مصرف می کنند برای کاهش عوارض دارویی و خروج مواد مضر از کلیه ها نیاز به زدن سرم سالمندان در منزل کرج وجود دارد. موسسه معتبر کیان با مجوز از وزارت بهداشت اقدام به ارائه خدمات تزریق سرم در کرج در منزل مخصوص سالمندان نموده است. سالمندان عزیز از روحیه بسیار لطیف و تجربه بالایی برخوردارند و به خوبی به اهمیت دریافت خدمات از موسسات واقف اند. در لحظاتی که زندگی به ثانیه هایی بند است این موسسه از خدمتگزاری دریغ نمی کند.

اگر خواهان تزریق سرم سالمندان در کرج در منزل شبانه روزی از طریق موسسه کیان هستید با خطوط ارتباطی این موسسه تماس گرفته و وصل شبانه روزی سرم کرج در منزل را درخواست کنید. کارشناسان این مرکز به صورت 24ساعته آماده پاسخگویی و اعزام متخصص یا کارشناس مربوطه هستند.

 

تزریق سرم در کرج در منزل بصورت شبانه روزی

یکی از موسساتی که اقدام به ارائه خدمات تزریق شبانه روزی سرم در کرج در منزل برای انواع گروه ها شامل: کودکان، جوانان، سالمندان، زنان و مردان متناسب با درخواست آنان نموده، موسسه شبانه روزی کیان است.

موسسه خدمات پرستاری کیان علاوه بر تزریق سرم در کرج در منزل، به صورت گسترده ای خدمات پزشکی_ پرستاری را تحت پوشش قرار می دهد. از جمله ی این خدمات می توان به نوار قلب در منزل، پانسمان زخم در منزل، رادیولوژی در منزل، نوار مغز در منزل، صدور گواهی فوت در منزل، تست خواب در منزل و… اشاره کرد

بازدیدها: 308

پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته