غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریق سرم در منزل کرج با پرستار بیمارستان [شبانه روزی]

تزریق سرم در کرج در منزل

تزریق سرم در منزل کرج

مهارت رگ گیری در تزریق سرم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سابقه کار بالای ده سال در بخش نوزادان بیمارستان که سخت ترین رگ را دارند، پرستاران موسسه کیان را در این زمینه منحصر به فرد نموده است. موسسه کیان جهت تداوم فعالیت خود از پرسنل اعزامی: روزمه، مدارک تحصیلی معتبر و ضمانت نامه های مربوطه را دریافت کرده است. از دیگر ویژگی های پرستاران این موسسه می توان: داشتن تخصص و دانش بالا در زمینه انواع تزریق ، درک بالا ، توانایی کنترل شرایط بحرانی ، تاییدیه وزارت بهداشت و اخلاق مداری را نام برد. ضمن اینکه تزریق سرم به صورت شبانه روزی در همه نقاط کرج در اسرع وقت با پرسنل آقا و خانم انجام می شود. موسسه پرستاری در منزل کیان همیشه در ارائه خدمات تزریقات در منزل جزء برترین ها بوده است.

تزریق سرم در کرج در منزل
وظایف پرستار جهت وصل سرم در منزل کرج

چکاپ بیمار

چک کردن علائم حیاتی بیمار در هر سه مرحله: قبل ، حین و بعد از وصل سرم مورد توجه پرستار واقع می شود. ممکن است سرعت تزریق را با توجه به علائم کم یا زیاد کند.

انتخاب ورید

پرستار ورید (رگ) مناسب را با توجه به راحتی بیمار، توانایی نگهداری سوزن در ورید ، وسعت استفاده از وسایل مهارکننده ، صدمات احتمالی محل تزریق و نوع محلول انتخاب می کند.

تزریق سرم

پرستار تجهیزات تزریق سرم را آماده کرده سپس با توجه به حجم ، نوع دارو و محل زدن سرم ، اندازه سوزن را تعیین می کند. بعد از ضد عفونی کردن محل سرم ، تزریق انجام می شود.

توجه اجتماعی

کارشناس یا پرستار در زمانی که تزریق را انجام می دهد جنبه های عاطفی و اجتماعی تزریق را در نظر می گیرد و خدمات تزریق سرم در منزل کرج به صورت VIP انجام می شود.

قیمت تزریق سرم در منزل کرج

اگر به دنبال فهمیدن قیمت تزریق سرم در منزل کرج هستید از سرشناس ترین موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل که گوگل به شما پیشنهاد می دهد یا اینکه خودتان می توانید از طریق افرادی که رضایت کامل از خدمات دریافتی داشته اند متوجه شوید، موسسه شبانه روزی کیان است که خدماتی همچون: وصل سرم در منزل کرج را با پرستاران ماهر ارائه می دهد. قیمت یا هزینه زدن سرم در منزل کرج با توجه به ابلاغیه وزارت بهداشت در سال 1401 است. این تعرفه به صورت شفاف و منصفانه و بر طبق معیار هایی همچون : میزان مسافت طی شده ، مواد مورد استفاده هنگام خدمات ، مدت زمان سرم زدن در خانه ، در ایام تعطیل بودن و… متغیر است. اگر پرسشی درباره چگونگی دریافت خدمات یا قیمت و هزینه تزریق سرم در منزل کرج دارید با خطوطی این موسسه تماس بگیرید. کارشناسان به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی و ارئه خدمات به شما هستند.

جایگاه بیمه در خدمات تزریق سرم کرج

امروزه تنوع خدمات درمانی ارائه شده مانند تزریق سرم در منزل کرج و افزایش هزینه های تمام شده , کار با بیمه های مختلف را می طلبد. مرکز شبانه روزی کیان سعی نموده است با شرکت های مختلف بیمه ای و آزمایشگاه های معتبر قرارداد های همکاری امضا کند. شمار زیاد بیمه ها اعم از : تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ،  فرهنگیان ، تکمیلی ، تاکسیرانی ، طلایی ، سلامت و… باعث شده است نوع و میزان چتر حمایتی آنها در خدمات درمانی متفاوت باشد. لذا هنگام تماس برای دریافت وصل سرم در منزل کرج به صورت 24 ساعته و شبانه روزی حتما نوع بیمه خود را اطلاع دهید. در صورت لزوم و تمایل برگه حاوی اطلاعات ویزیت به شما برای ارائه به شرکت بیمه مد نظرتان داده خواهد شد.

سرم در منزل کرج

اگر ساکن کرج هستید و دنبال بهترین پرستاران، بهترین تجهیزات و نایاب ترین خدمات سلامتی می گردید در پی موسسات معتبر باشید تا از انواع کلاهبرداریهای  اشخاص در امان بمانید. زیرا موسسات در هنگام جذب نیرو، تعهدات، آزمون ها و مدارکی (پیشنیه_مدرک تحصیلی و..) را از متقاضیان کسب کرده و بهترین ها را گزینش می کنند. ضمن اینکه کار گروهی و نظرجمعی حول یک موسسه، درمان بهتر را برای بیماران رقم می زند.

امروزه به دلیل مشغله افراد در زندگی روزمره و هجوم عوامل ناشناخته ای مثل اثرات آلودگی هوا ، استرس ، همه گیری کرونا و… نیاز به آرامش و تقویت بدن حس می شود. تزریقات سرم و زمانی که برای این کار اختصاص می دهید شما را اندکی از سختی های زندگی دور می کند. تزریق سرم در منزل کرج را توسط افراد مجرب پیگیری کنید.

از دیگر مزایای وصل سرم در منزل کرج می توان به عدم مراجعه حضوری ، دور ماندن از ترافیک سنگین ، عدم صرف وقت در محیط های آلوده مراکز بهداشتی ، انتخاب از بین بهترین ها و.. اشاره کرد.

سرم تراپی چیست؟

نزدیک به70/. بدن انسان از آب تشکیل شده است. مایعات در بدن افراد مختلف تحت تاثیر سن ، میزان چربی ، جنسیت و… متغیر است. مثلا در افراد مسن یا چاق مایعات بدن نسبت به افراد لاغر و جوان کمتر است. از دیگر عوامل کاهش مایعات ، بروز یک مشکل یا بیماری در بدن است. این مشکلات می تواند شامل: مسمومیت ، اسهال ، سوختگی ، استفراغ و.. باشد. سرم تراپی یا تزریق سرم در منزل کرج ممکن است برای تامین الکترولیت های بدن یا دریافت دارو مورد درخواست بیماران باشد.پس در نتیجه سرم تراپی در واقع یک روش درمانی است که با تزریق مایعات به بدن، الکترولیت‌ها و مواد مغذی لازم برای بدن فراهم می‌آورد و این امر در آب و هوای گرم و خشک مفید میباشد.

تزریق سرم برای کرونا یا آنفولانزا

سرم ها حاوی املاح ، مواد تقویتی و دارویی هستند. یکی از علائم بیماری کرونا یا آنفولانزا ، ضعف و بی حالی است ضمن اینکه می توان داروهای دیگر را از طریق سرم زدن وارد بدن بیمار کرد. موسسه کیان برای بیمارانی کرونایی ، دریافت این نوع سرم را از طریق خدمات تزریق سرم در منزل کرج امکانپذیر کرده است.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

در این نوع خدمات همیشه قبل از انجام تزریق ، در ویزیت پزشک در منزل ، یک سری اطلاعات برای پرستاران و یا پزشکان مهم است. اطلاعاتی مثل:

 1. نام و نام خانوادگی
 2. حساسیت های دارویی
 3. بیماری های زمینه ای
 4. توان حرکتی بیمار
 5. جنسیت بیمار
 6. سن بیمار.
اطلاعات تماس

نکات و مراحل تزریق سرم در منزل کرج

انجام مراحل تزریق سرم در منزل کرج توسط پرستار را تحت نظر داشته باشید. گزارش عملکرد را در قسمت تزریقات سرم در منزل کرج به موسسه ارائه دهید. این گزارش دهی به بهبود رفتار و عملکرد پرسنل در خدمات رسانی و برخورد با سایر هم وطنان منجر می شود.

 1. شستشوی دست یا ضدعفونی کردن آن ها قبل از تزریق
 2. توجه به شرایط نگهداری سرم (دما_نور)
 3. برنداشتن درپوش از روی سرنگ تا زمان تزریق
 4. ضدعفونی محل تزریق و درب پلاستیکی ویال ها
 5. پرهیز از سوراخ کردن محفظه سرم جهت افزلیش سرعت تزریق
 6. استفاده از سرم هایی با تاریخ مصرف زیاد
 7. ثبت زمان شروع سرم تراپی در منزل کرج ، ترکیبات اضافه شده به سرم ، میزان سرم در ساعت ، تعداد قطرات در دقیقه ، نام پرستار ، پایان سرم تراپی بر روی برچسب سرم

رعایت نکات و اقدامات بالا تزریقی ایمن را برای شما که خواستار تزریق سرم در منزل کرج هستید رقم می زند.

بیماری های نیازمند وصل سرم در منزل کرج

در اکثر مواقع تزریق سرم در منزل کرج برای کسانی در نظر گرفته می شود که آب و مایعات بدن خود را از دست می دهند. اما در برخی موارد از وصل سرم در منزل کرج  برای دارو درمانی برخی بیماری ها نیز استفاده می شود. از جمله مواردی که ممکن است به زدن سرم در کرج در خانه احتیاج پیدا کنید موارد زیر هستند:

انواع تزریق سرم در منزل کرج 

برای معرفی انواع تزریق سرم در منزل کرج باید گفت اینجا مقصود ما نوع سرم (تقویتی یا دارویی ) نیست. هرچند شما به هرکدام از آن ها احتیاج داشته باشید ما آن را در اختیارتان قرار می دهیم. اینجا نوع تزریق و ابزار آن مد نظر می باشد. در وصل سرم ، یک لوله ی پلاستیکی نرم و نازک و انعطاف پذیر به نام کاتتر توسط سوزن در رگ های دست ، ساعد یا حتی پا کار گذاشته می شود. کاتتر با سوزن وارد بدن وارد می شود سپس سوزن را بیرون می کشند و کاتتر درون رگ باقی می ماند. زدن سرم در منزل کرج به دو صورت انجام می شود که شامل :

تزریق قطره چکانی. با استفاده از جاذبه زمین ، مقدار دوز تعیین شده در یک بازه زمانی معین از طریق کاتتر وارد بدن بیمار می شود. در این روش دارو ها و محلول سرم به صورت قطره چکانی از ست سرم وارد لوله سرم شده سپس وارد کاتتر می شود.

تزریق با پمپ . وقتی که بخواهیم دوز دارو را با سرعت معین و یکنواخت وارد بدن کنیم از روش تزریق با پمپ استفاده می کنیم. در این روش پمپ مستقیما به رگ وصل شده و دارو یا محلول سرم را به صورت ثابت و آهسته به بدن تزریق می کند. از این روش ، کمتر در تزریق سرم در منزل کرج استفاده می شود.

ویژگی های خدمات تزریق سرم در کرج 

قبل از درخواست خدمات سرم زدن در منزل کرج بیایید از ویژگی های این خدمات آگاه شویم که عبارتند از : 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات وصل سرم در منزل کرج با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

پرستاران آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که در زنان ایرانی مربوط به مسائل عرفی و اجتماعی وجود دارد، پرستار خانم و آقا برای سرم تراپی در منزل کرج اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پرستاران برای زدن سرم در منزل کرج در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

تزریق سرم در کرج در منزل

سرماخوردگی

سرماخورگی ساده نیازی به تزریقات سرم ندارد و با درخواست خدمات تزریق سرم در منزل کرج ، فقط وقت و هزینه زیادی را متحمل می شوید. در صورتی که احتمال بیماری کرونا را می دهید با تجویز دکتر ، سرم تراپی در خانه را تجربه کنید.

آنفولانزا

آنفولانزا بیماری شایع تنفسی است که با شروع فصل پاییز گسترش می یابد و تا اواخر زمستان ادامه دار است. گاهی در برخی از افراد با توجه به تضعیف قدرت سیستم ایمنی علائم شدیدی بروز می کند و شما را نیازمند تزریق سرم در منزل کرج خواهد کرد.

گاستروآنتریت( اسهال _ استفراغ)

یک ویروس عفونی در این بیماری باعث اسهال ، درد شکمی ، تب ، لزر و استفراغ در بیماران می شود. آنتی بیوتیک در درمان بیماری بی تاثیر است. درمان فقط با جایگزینی آب و املاح از دست رفته از طریق وصل سرم در منزل کرج امکان پذیر است.

بی اشتهایی

برای تامین کمبود مواد معدنی و ویتامین ها ناشی از بی اشتهایی در بیماری هایی مثل بی اشتهایی عصبی ، کرونا ، اختلالات گوارشی ، سرطان ها یا حتی مشکلاتی مانند: عوارض دارو ، بارداری  و… تزریق سرم در منزل کرج راهکار خوبی است.

نارسایی کلیه

در نارسایی کلیه برای جبران کاهش سدیم از دست رفته ی بدن می توان از تزریقات سرم در منزل کرج کمک گرفت و کم کم سطح سدیم خون را به حد نرمال رساند.

افت قند

چندین عامل از قبیل: عوارض جانبی داروهای دیابت ، نوشیدن الکل زیاد ، هپاتیت و اختلالات کلیوی باعث افت قند خون می شوند.در این گونه موارد زدن سرم در منزل کرج برای افزایش و رساندن قند خون به حالت نرمال توصیه می شود.

کاهش تب

در تب های بسیار بالا که سایر روش ها برای کاهش تب پاسخگو نیستند، پزشکان تزریق برخی سرم ها را تجویز می کنند. اگر از تشنج ناشی از تب بالا برای فرزندتان نگران هستید؛ می توانید به درخواست از موسسه کیان برای خدمات وصل سرم در منزل کرج فکر کنید.

سوختگی

طبق تحقیقات در سوختگی های شدید تامین مایعات بدن از طریق مایع درمانی و تزریقات سرم 48/. مرگ و میر را کاهش می دهد. پرستار برای تزریق سرم در منزل کرج ، در درمان سوختگی محلول رینگرلاکتات یا نرمال سالین را استفاده می کند.

خونریزی

در برخی زنان قاعدگی با خونریزی های شدید اتفاق می افتد و ما شاهد افت فشارخون هستیم.  از تزریق سرم برای بالا بردن فشار خون و جبران کاهش مواد معدنی و غذایی استفاده میشود. گاهی برای تقویت بدن خود ، وصل کردن سرم در منزل کرج را در نظر بگیرید.

مسمومیت

مسمومیت می تواند ناشی از مصرف دارو ، غذای آلوده ، مواد شیمیایی و… باشد که شایعترین نوع آن ، مسمومیت غذایی است. سرم زدن در منزل کرج را می توان به منظور خروج مواد مسموم کننده از خون از طریق اجبار کلیه به ادرار یا درمان علامتی ( اسهال _ تهوع) به کار برد.

بیماری قلبی

در بیماری های قلبی نظیر: آریتمی قلبی ، اختلال دریچه های قلبی و ایسکمی میوکارد امکان کاهش حجم خون ناشی از عدم پمپاژ خون کافی توسط قلب وجود دارد که منجر به شوک می شود. برای احیای هیپولمی تزریق سرم یا سرم تراپی در منزل کرج گزینه مناسبی است. ویزیت متخصص قلب برای یافتن راه حل درمانی قطعی ، بهترین انتخاب است.

گرمازدگی

در گرما زدگی به دلیل افزایش دمای بدن و هم زمانی تعریق و کاهش مایعات ، نیاز به زدن سرم هست شما می توانید بدون رفتن به مراکز بهداشتی از طریق تزریق سرم در منزل کرج این حالت را پشت سر بگذراید.

پوکی استخوان

همچنین تزریق سرم در منزل کرج می تواند به صورت اقدام پیشگیرانه برای پوکی استخوان در نظر گرفته شود. املاح و مواد معدنی را که باعث کاهش پوکی استخوان می شوند از طریق زدن سرم در منزل کرج دریافت کنید. ویزیت متخصص داخلی در منزل برای تشخیص و درمان بیماری هایی مانند پوکی استخوان راه گشاست.

بارداری

در بارداری ها بدن مادر به دلیل تغذیه نوزاد از خون مادر با کاهش مواد مغذی رو به روست. بنابراین جهت تامین این مواد مغذی یا برطرف شدن غلظت خون ناشی از مواد دفعی نوزاد می توانید تزریق سرم در دوران بارداری در شهر کرج داخل منزل را امتحان کنید.

شوک

شوک می تواند ناشی از مشکلات متعددی مثل : خونریزی شدید ، مشکلات قلبی ، مشکل عصبی ، برخی عفونت ها و حساسیت دارویی ( پنی سیلین ) باشد. برای افزایش خون در حال گردش ، خدمات زدن سرم در منزل کرج پیشنهاد می شود.

تنظیم سرعت سرم

نحوه تزریق سرم در منزل کرج یا مراکز بهداشتی یکسان است اما شرایط محیطی، اجتماعی متغیر است. در هنگام دریافت سرم عامل سرعت قابل تنظیم است. پرستار می تواند سرعت تزریقات سرم در منزل کرج را با توجه به نوع ست انفوزیون ، تشخیص پزشک ، مقدار و نوع سرم کم یا زیاد بنماید. تنظیم سرعت در هنگام زدن سرم در خانه کرج توسط وسیله ای به نام چکاننده (انفوزیون) انجام می گیرد. تعداد چکه قطره در دقیقه روی محفظه سرم توسط شرکت سازنده درج شده است. در سِت های معمولی تعداد چکه 10-20 قطره در دقیقه است درحالیکه این تعداد آن در میکروست ها 60 قطره در دقیقه است. پزشکان یا پرستاران برای تعیین سرعت و میزان ریزش سرم در هنگام وصل سرم در منزل کرج محاسبانی را انجام می دهند. فرمول این محاسبات برابر است با:

حجم کل مایع ضربدر میزان قطره مشخص شده روی محفظه ی سرم تقسیم بر ساعت انفوزیون (درج شده روی محفظه) ضربدر 60

پاسخ بدست آمده میزان قطره به دقیقه در سرم را نشان می دهد. تغییر سرعت زیاد رو به کاهش یا افزایش هنگام سرم زدن در منزل کرج برای بدن مضر و آسیب زا است. رِنج معینی برای این تغییر سرعت وجود دارد. هرگز خودسرانه این سرعت را تغییر ندهید از کارشناس ارسالی برای تزریق سرم در منزل کرج مشورت بگیرید.

عوامل موثر بر سرعت سرم

چندین عامل موثر برای تنظیم سرعت سرم وجود دارد این عوامل به شرح زیر است.

 1. گرفتگی لوله سرم
 2. کم شدن فشار هوا در سطح مایع
 3. ارتفاع پایه ای محفظه ی سرم روی آن قرار داده شده است.
 4. وجود هوا در ست سرم
 5. پوزیشن عضو پذیرنده سرم در منزل کرج
تزریق سرم در کرج در منزل

مزایای تزریق سرم

انسانها داروها را به شکل های قرص ، قطره های بینی و چشم، شربت ، پماد ، داروهای استنشاقی ، کرم ، کپسول ، آمپول و سرم می توانند دریافت کنند. برخی از داروها در درمان بر برخی دیگر ارجحیت دارند. آنچه باید در مصرف دارو لحاظ شود این است که مصرف خودسرانه ، اصرار به دریافت دارو به شکل معینی توجیه پزشکی و درمانی ندارد. در هنگام درخواست خدمات تزریق سرم در منزل کرج این نکات را مورد توجه قرار دهید. دریافت دارو به شکل وصل سرم دارای مزایای زیر است:

 1. جلوگیری از تخریب دارو در مسیر گوارشی (داروهای خوراکی)
 2. عدم آسیب ناشی از دریافت غلظت زیاد برخی دارو ها (دریافت آرام دارو)
 3. مناسب برای همه افراد (کسانی که مشکل بلع دارند).

 

مزایای سرم زدن در منزل کرج

حضور پرستار یا پزشک در تزریق سرم در منزل کرج دارای مزایایی مانند:

 • انجام چکاب کامل علائم حیاتی و بالینی
 • انجام تست قند خون و فشار در صورت نیاز
 • در هنگام وخامت حال بیمار، انجام اقدامات اورژانسی
 • عدم مراجعه به بیمارستان در شرایط کرونا
 • آرامش بیشتر بیمار به دلیل حضور عزیزانش
 • دور ماندن از آلودگی هوا و ترافیک سنگین
 • عدم صرف وقت در صف های طولانی برای رزرو نوبت
 • گزیش بهترین تیم درمانی توسط موسسه و دریافت آن توسط بیمار
 • دسترسی سریع به خدمات پزشکی در هر منطقه ای که هستید.

شما عزیزان می توانید با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد زدن سرم در منزل کرج را به موسسه کیان بسپارید. این موسسه تمام هم و غم خود را برای ارائه بهترین های هر رشته با بهترین تجهیزات به کار گرفته است.

معایب تزریق سرم

اگر خواهان زدن سرم در منزل کرج هستید بهتر است با معایب یا مضرات آن نیز آشنا شوید. این آسیب ها عبارت اند از:

 • مصرف نابجا باعث کاهش میل به مصرف مواد غذایی می شود.
 • سرم های قندی و نمکی ، جایگزین مواد غذایی نیستند.
 • در صورت افزودن آنتی بیوتیک به سرم ، عوارضی مانند افزایش بیماری های قارچی و.. دور از انتظار نیست.
 • مصرف طولانی مدت کورتون ها ( دگزامتازون ) ، کورتیکواستروئیدها از طریق تزریق سرم در منزل کرج باعث افزایش قند خون ، افزایش خطر پوکی استخوان ، افزایش فشار خون می شود.

سرم تراپی در منزل کرج

در گذشته خدمات پزشکی _ پرستاری پیشرفته همراه با تجهیزات به صورت عمده در مراکز بهداشتی صورت می گرفت و فقط درمان علامتی در منزل انجام می شد. امروزه به دلیل در دسترس بودن تجهیزات قابل حمل ، بسیاری از خدمات پزشکی پیشرفته در منزل انجام می شود. از این خدمات می توان تزریقات در منزل کرج را نام برد.

تماس با ما . تزریق سرم در منزل کرج . آمپول زن در منزل کرج . وصل سرم در منزل کرج . سرم زدن در کرج . زدن سرم در کرج . وصل کردن سرم کرج

 

مشاوره درباره تزریق سرم در منزل کرج

دسترسی مجازی به پزشک یا امکان استفاده از مشاوره آنلاین و تلفنی باعث می شود شما دیگر از طی کردن مسیر خانه تا مراکز درمانی فقط برای یک سرم زدن بی نیاز شوید لذا برای یافتن پاسخ هرگونه سوال درباره تزریق سرم در منزل کرج می توانید از خدمات آنلاین مرکز شبانه روزی کیان استفاده کنید. نوشتن نسخه ، راهنمایی درباره انواع دارو ها ( دوز دارو _ زمان استفاده _ امکان تزریق در سرم داشتن ) ، زمان تزریقات ، مدت زمان بین دو وصل سرم ، بیماری های نیازمند زدن سرم و سوالاتی از این قبیل را می توانید از طریق ویزیت آنلاین پزشک دنبال کنید.

گیرندگان تزریق سرم در منزل کرج . دلایل وصل سرم . سرم زدن . زدن سرم

گیرندگان خدمات زدن سرم در کرج

بودن در گروه های سنی مانند کودکان و سالمندان یا داشتن شرایط حساس مثل حاملگی در زنان ؛ نیازمند توجهات ویژه و متخص به آن دوران در هنگام زدن سرم در منزل کرج است. شرایط جسمانی ، اجتماعی و محیطی افراد با یکدیگر متفاوت می باشد. از این رو پرستار اعزامی برای انجام تزریق سرم در منزل کرج باید تمام جوانب امر را سنجیده و اقدام به وصل سرم کند. چه بسا یک شوک عصبی ؛ بیماری را تشدید کند. پس، کارشناس باید به علوم روانشناختی نیز مسلط باشد.   

تزریق سرم کودکان در منزل کرج

تامین آب و دفع آن مکانسیم خاصی در بدن دارد اگر در این مکانیسم ها اختلالی پیش بیاید، منجر به کم آبی می شود. علت های زیادی برای اختلال وجود دارد اگر کودک شما با بیماری ها و مشکلاتی که منجر به افت قند ، کم آبی ،کاهش الکترولیت های بدن مواجه است. با متخصص اطفال تماس بگیرید. متخصص اطفال با تجویز زدن سرم کودکان در منزل کرج سعی در جبران این کمبود ها دارد. شما می توانید تزریق سرم در منزل کرج برای کودکان را داشته باشید. وصل سرم اطفال در خانه بسیار متفاوت تر از بزرگسالان است پرستار حین سرم زدن به کودکان کرج محاسبات خاصی را برای این طیف انجام می دهد.

تزریق سرم کودکان کرج در منزل ، زدن سرم کودک در منزل کرج ، سرم زدن اطفال کرج در منزل . سرم در منزل کرج خانه ، وصل سرم کرج برای کودکان و نوزادان به صورت خانگی ، تزریقات کودکان کرج در منزل شبانه روزی و 24 ساعته ، سرم در منزل کرج ، تزریق سرم کرج ، وصل سرم کرج ، سرم زدن کرج ، زدن سرم کرج

نحوه محاسبه مایع نگهدارنده در کودکان

 

کودکان زیر 10 کیلو : cc100 به ازای هر کیلوگرم

کودکان زیر 20 کیلو : cc50 به ازای هر کیلو وزن بدن

بیشتر از 20 کیلو : به ازای هر کیلو اضافی cc20

مقدار دوز STAT را از مایع نگهدارنده کم کرده به کودک تزریق می کنند. سرمی که پرستار برای تزریق سرم در منزل کرج برای کودک استفاده می کند معمولا دکستروز واتر 10 است. اگر خواستار وصل سرم در کرج برای کودک خود در منزل تان هستید. آن را به مرکز شبانه روزی کیان محول کنید.

تزریق سرم زنان کرج در منزل ، زدن سرم بانوان کرج در خانه ، سرم زدن خانم ها خانگی در کرج ، وصل سرم زن ها یا زنان در کرج در دوران بارداری

 

تزریق سرم زنان در منزل

در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات مختصر و مفیدی را درباره وصل سرم در کرج برای زنان به ویژه زن باردار  بیان کنیم. با ما همراه باشید تا از جوانب ، مزایا و معایب تزریق سرم در منزل کرج مخصوص زنان آگاه شوید. خانم ها به دلیل شرایط ویژه ای که دارند بیشتر از آقایان دچار کاهش مواد مغذی در بدن می شوند از دلایل نیاز به تزریقات سرم تقویتی و درمانی بانوان می توان : قاعدگی ، بارداری ، گر گرفتگی یائسگی ، افت فشار خون و بیماری های دیگر را نام برد. موسسه شبانه روزی کیان افراد مجرب ، تایید شده ، متعهدِ خانم را جهت سرم زدن زنان در کرج در منزل به خدمت گرفته است. اگر خواستار زدن سرم زنان یا انواع تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی هستید آن را از یک موسسه معتبری مثل کیان بخواهید.

موسسات بهترین گزینه برای دور ماندن از انواع سوء استفاده ها و درمان بیماری هستند. زیرا در یک موسسه افراد با تخصص های گوناگون به تبادل نظر می پردازند. این باعث ارائه بهترین شیوه درمان و خدمات درمانی مثل تزریق سرم در منزل کرج می شود.

وصل سرم سالمندان در منزل

از آنجاییکه با افزایش سن ؛ آب و مایعات بدن کاهش می یابد و غلظت مواد مصرفی در بدن با افزایش روبروست. برای تامین آب مورد نیاز بدن در سطح داخل سلولی بهترین روش تزریق سرم سالمندان در منزل کرج است. همچنین اکثر سالمندان و بازنشستگان داروهای زیادی مصرف می کنند برای کاهش عوارض دارویی و خروج مواد مضر از کلیه ها نیاز به زدن سرم سالمندان کرج در خانه وجود دارد. موسسه کیان با مجوز از وزارت بهداشت اقدام به ارائه خدمات وصل سرم در منزل کرج مخصوص سالمندان و افراد بازنشسته نموده است. افراد سالمند از روحیه بسیار لطیف و تجربه بالایی برخوردارند و به خوبی به اهمیت دریافت خدمات از موسسات واقف اند.اگر خواهان تزریق سرم سالمندان در کرج در منزل هستید با خطوط ارتباطی این موسسه تماس گرفته و وصل شبانه روزی سرم را درخواست کنید. کارشناسان این مرکز به صورت 24ساعته آماده پاسخگویی و اعزام متخصص یا کارشناس مربوطه هستند.

 
تزریق شبانه روزی سرم سالمندان در منزل یا خانه ، وصل سرم بازنشستگان و سالمندان کرج در خانه ، زدن خانگی سرم سالمند در کرج ، سرم زدن افراد مسن در کرج در منزل

انواع سرم در منزل کرج

سرم نمکی 

سرم نمکی با نام نرمال سالین نیز شناخته می شود و در بسته های 500 و 1000 سی سی یافت می شود. از پرکاربردترین انواع تزریق سرم در منزل کرج می توان سرم سالین را نام برد. سرم نمکی برای اهدافی همچون : بازگشت مایعات به بدن فردی که بر اثر استفراغ دچار کم آبی شده ، هیدراتاسیون در افراد دیابتی ، تامین سدیم افراد دارای نارسایی کلیه ، جایگزینی ترشحات آسپیره شده در بدن افراد جراحی کرده ، شستشوی معده یا بینی ، شستشوی زخم ، جهت غرغره کردن هنگام ورم لوزه ها و.. مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد استفاده از سرم سدیم کلراید هنگام تزریق سرم در منزل کرج را دارید بهتر است پزشک یا پرستار را از وضعیت فشار خون خود آگاه کنید. با مشاهده ذرات غیر معمول در داخل سرم از وصل کردن سرم در منزل کرج صرف نظر کنید.  تاریخ مصرف سرم را چک کنید. 

سرم نمکی کرج . انواع سرم کرج . آمپول زن در منزل کرج . امپ.ل زن در خانه . تزریق سرم در منزل کرج . وصل سرم کرج . سرم زدن کرج . زدن سرم کرج . سرم نرمال سالین . سرم سدیم کلرید

سرم قندی

در بسته های 500 و 1000 CC در بازار موجود می باشد. این سرم با انواع : دکستروز 5 درصد _ قندی 10 درصد _ سرم قندی 20 درصد و بالاتر شناخته می شود. دکستروز 5 % در مواقع : درمان کمر درد ، بعد از ورزش طولانی ( کاهش شدید گلوگز خون ) ، سوء تغذیه و افت انرژی ، رفع دهیدراتاسیون ، NOP  و عمل جراحی استفاده می شود که شما می توانید از خدمات تزریق سرم در منزل کرج برای دریافت آن بهره ببرید.

 سرم قندی 10 درصد برای اهدافی از قبیل : درمان اِدِم ریوی ، بهبود بیماری دارای تب ، رفع مسمومیت با پتاسیم یا انسولین ، تامین انرژی بیمار ، رفع هیپوگلیسمی و درمان نارسایی کلیه تجویز می شود که از طریق خدمات تزریق سرم در منزل کرج ارائه شده توسط موسسه شبانه روزی کیان قابل دریافت است.

تزریق سرم قندی 20 درصد با ملاحظات بیشتری همراه است مثلا باید فشارخون افراد قبل از تزریق چک شود. وصل سرم در افراد دیابتی باید همراه با انسولین باشد. تزریق زیر چلدی به علت دردناک بود ممنوع است. تزریق سرم در منزل کرج از نوع قندی 20 درصد و بالاتر برای بیماران : دچار شوک هیپوگلیسمی ، اِدِم کلی و مسمومیت با آب توصیه می شود.

سرم قندی . تزریق سرم در منزل کرج . وصل کردن سرم کرج . ردن سرم کرج . سرم زدن کرج

سرم رینگر 

یکی از انواع سرم است که با خدمات تزریق سرم در منزل کرج در اختیار هموطنان قرار می گیرد. از این نوع سرم در درمان بیماری های : گاستروآنتریت ( عفونت روده با علائم اسهال و استفراغ شدید ) ، شوک هیپوولمیک ، جبران مایعات در افراد جراحی شده ، جلوگیری ار هیپوکالمی و تغذیه پانترال کوتاه مدت استفاده می شود. دقت کنید که هرگز نباید هیپرتونیک بی کربنات سدیم را وارد سرم زینگر کرد زیرا باعث رسوب مواد می شود. 

سرم رینگر لاکتات

اشخاص دارای بیماری هایی مثل : هپاتیت ، نارسایی کبدی ، نارسایی کلیه و بیماران قلبی برای تجویز سرم رینگر لاکتات منع مصرف دارند. در سایر افراد با قرار گرفتن در شرایطی همچون : اسهال ، سوختگی ، مسمومیت با داروهای اسیدی ، اسیدوز و داشتن اختلال آب و الکترولیک بعد از عمل جراحی می توان از رینگر لاکتات هنگام تزریق سرم در منزل کرج استفاده کرد.

سرم رینگر . سرم زدن کرج . زدن سرم کرج . وصل سرم کرج . تزریق سرم در منزل کرج

سرم قندی نمکی

اگر خواستار تزریق سرم در منزل کرج از نوع قندی نمکی هستید باید توجه داشته باشید مصرف این نوع سرم در افراد دیابتیک و مصرف کننده کورتون ممنوع می باشد. اجزای تشکیل دهنده سرم قندی نمکی ؛ سدیم کلراید 9% و دکستروز 5 درصد می باشد و برای درمان انواع مسمومیت ، گاستروآنتریت ( التهاب و عفونت روده با علائم اسهال و استفراغ ) و جبران آب و الکترولیت های از دست رفته بدن مورد استفاده بیماران خواهد بود.

سرم آمینواسیدی

هنگام سرم تراپی در منزل کرج از این نوع سرم به عنوان کمک تغذیه ای برای بیماران هپاتیتی ، افراد دارای سیروز کبدی ، رفع اختلال جذب در روده و معده ، کمک به بهبود سوء تغذیه و تامین پروتئین بدن به دنبال تکمیل زنجیره پروتئین سازی استفاده می شود. سرم آمینواسیدی به اشکال 5 درصد و 10 درصد در بازار یافت می شوند که دسترسی به هر دو نوع با تزریق سرم در منزل کرج امکانپذیر است.  مواد درون این سرم شامل : انواع آمینو اسید ضروری و غیر ضروری ، نیتروژن و الکترولیت می باشد.

سرم تراپی در منزل کرج . سرم در منزل کرج . تزریق سرم در خانه کرج . سرم عظیمیه . سرم جهانشهر . سرم گلشهر . سرم فردیس . سرم مهرشهر . سرم هشتگرد .

 سرم دکستران 40

از سرم دکستران 40 به عنوان جایگزین پلاسمای خون نیز یاد می کنند. اگر دچار ادم ریوی شده اید یا نارسایی کلیه دارید هرگز از سرم دکستران 40 استفاده نکنید یا اگر قصد دارید از طریق خدمات تزریقات در منزل کرج سرام تراپی را انجام دهید به پرستار مجرب حتما این نکته را گوشزد کنید. خونریزی و جراحی از دلایل عمده سرام تراپی در منزل کرج با دکستران 40 می باشد. 

تزریق سرم در مناطق کرج 

آیا از سرعت خدمات رسانی و مهارت پرستاران کیان جهت انجام تزریق سرم در منزل کرج برای ساکنین تمام مناطق اعم از : عظیمیه ، گلشهر ، محمد شهر ، مهرشهر فاز 1 ، 2 و 3 ، جهانشهر ، باغستان ، گوهردشت ، کوی اتحاد ، کوی بنفشه ، قلمستان ، حصارک ، فردیس و… با خبرید شما می توانید برای دریافت خدمات تزریق یا وصل سرم در منزل کرج به صورت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه از طریق مرکز شبانه روزی کیان اقدام کنید. 

در صورت تمایل بخوانید : انجام اکو قلب در منزل

تزریق سرم در منزل فردیس

بانوان باردار ، افراد مبتلا به آنفولانزا یا کرونا ، اشخاصی که شیمی درمانی می کنند و سایر بیمارانی که به تزریق سرم در منزل فردیس احتیاج دارند با موسسه کیان می توانند سریع ترین دریافت خدمات درمانی در منزل کرج را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی تجربه کنند.  

نحوه ارائه تزریق سرم در منزل کرج

شاید از طریق یک دوست با خدمات تزریق سرم در منزل کرج این مرکز آشنا شده باشید یا بعد از خواندن مطالب سایت نظرتان برای دریافت خدمات جلب شده باشد. در هر صورت از شما خواسته می شود ابتدا : سن ، جنسیت ، نوع درخواست ، توان حرکتی ، حساسیت های دارویی ، نام و نشان بیمار و…را به کارشناسان اطلاع دهید. اگر درخواست ویژه ای اعم از پرستار مدنظر ، مواد مصرفی (داخلی یا خارجی بودن ) و…. دارید مطرح کنید تا برای جلب رضایت شما این شرایط لحاظ شود. سپس هزینه تزریق سرم در منزل کرج بیان می شود در صورت تمایل به ادامه همکاری از شما خواسته می شود از طریق پیام رسان ها یا پیامک آدرس و لوکیشن خود را بفرستید . کارشناسان با نزریک ترین نیرو ( مرکز شعب گوناگونی در سطح شهر دارد) هماهنگی ها را برای اعزام انجام می دهند و در کمترین زمان پرستار با تجربه برای ارائه وصل سرم در منزل حضور می یابد. 

 

پشتیبانی وصل کردن سرم در منزل کرج

هرگاه در حین انجام خدمات تزریق سرم در منزل کرج مشکلی پیش آمد یا از نحوه ارائه خدمات راضی نبودید با یک تماس می توانید نوع مشکل خود را با کارشناسان موسسه کیان درمیان بگذارید تا آنها متناسب با مشکل به وجود آمده اقدامات لازم را اتخاذ کنند اقدامات می توانند از عودت هزینه اضافی دریافتی از توافق اولیه تا کاهش اعزام کارشناس خاطی به منزل سایر هموطنان برای وصل کردن سرم در منزل کرج باشد. ما بهترین ها را انتخاب کرده ایم اما رضایت شماست که در  ادامه همکاری ما با افراد اعزامی تعیین کننده است این موسسه خصوصی توسط شما به پرسنل خود هنگام ارائه خدمات درمانی به ویژه زدن سرم در منزل کرج نظارت می کند.

تزریق سرم شبانه روزی در منزل کرج . تزریق سرم در منزل شبانه روزی کرج . سرم در منزل شبانه روزی کرج . وصل سرم در منزل شبانه روزی کرج ، عظیمیه ، جهانشهر ، فردیس ، گوهردشت ، هشتگرد ، باغستان ، طالقانی ، مهرشهر ،

 

سرم در منزل کرج شبانه روزی

بیماری ساعت و زمان نمی شناسد ممکن است بعد از نیمه شب به سراغ شما بیاید. بیمارستان ها و درمانگاه های خصوصی و شبانگاهی آماده خدمات رسانی به شما هستند که برای یافتن آنها نیازمند مراجعه به فضای مجازی و سرچ گوگل هستید ما به شما راه حل ساده تر را پیشنهاد می کنیم با وجود دردی که دارید از خدمات تزریق سرم در منزل کرج شبانه روزی استفاده کنید اگر یک محاسبه سرانگشتی هم بکنید خواهید دید هزینه رفت و آمد یا پیدا کردن دارو در سطح شهر در حالیکه از درد رنج می برید با دریافت آن در خانه یکسان خواهد بود.

تزریق سرم در منزل کرج با چه هدفی درخواست میشه؟

تزریق سرم در منزل کرج با هدف پیشگیری یا درمان بیماری‌ هایی از جمله کرونا، آنفولانزا ، تب نقرس و… انجام می‌ شود. این خدمت به دلیل راحتی و سهولت برای بیمارانی که توانایی رفتن به مراکز درمانی را ندارند یا نمی‌خواهند به مراکز درمانی بروند.

و همچنین به منظور افزایش دسترسی به خدمات پزشکی در محل زندگی بیماران ارائه می‌شود. برای دریافت خدمات وصل سرم در منزل کرج ، بهتر است با پزشک خود تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.

وصل سرم در منزل عظیمیه

در صورتی که ساکن عظیمیه کرج هستید ، نگران باز بودن مراکز درمانی برای تزریق سرم نباشید زیرا با استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل کرج می توانید در هر ساعت از شبانه روز که به انواع سرم از جمله تقویتی احتیاج داشتید، با ما تماس بگیرید.

تزریق سرم در منزل کرج موسسه کیان

یکی از موسساتی که اقدام به ارائه خدمات تزریق شبانه روزی سرم در منزل کرج برای انواع گروه ها شامل: کودکان ، جوانان ، سالمندان، زنان و مردان متناسب با درخواست آنان نموده، موسسه شبانه روزی کیان است.

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری ، خدمات پزشکی ، خدمات درمانی ، درمان خانگی

شرکت خدمات پرستاری کیان علاوه بر تزریق  24 ساعته سرم کرج در منزل ، به صورت گسترده ای خدمات پزشکی_ پرستاری را تحت پوشش قرار می دهد. از جمله ی این خدمات می توان به نوار قلب در منزل ، پانسمان زخم در منزل ، ویزیت در منزل کرج ، رادیولوژی در منزل ، نوار مغز در منزل ، صدور گواهی فوت در منزل ، تست خواب در منزل و… اشاره کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest