موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

تزریق سرم در کرج در منزل با پرستار بیمارستان [شبانه روزی]

تزریق سرم در کرج در منزل

تزریق سرم در کرج

مهارت رگ گیری در تزریق سرم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سابقه کار بالای ده سال در بخش نوزادان بیمارستان که سخت ترین رگ را دارند، پرستاران موسسه کیان را در این زمینه منحصر به فرد نموده است. موسسه کیان جهت تداوم فعالیت خود از پرسنل اعزامی: روزمه، مدارک تحصیلی معتبر و ضمانت نامه های مربوطه را دریافت کرده است. از دیگر ویژگی های پرستاران این موسسه می توان: داشتن تخصص و دانش بالا در زمینه انواع تزریق ، درک بالا ، توانایی کنترل شرایط بحرانی ، تاییدیه وزارت بهداشت و اخلاق مداری را نام برد. ضمن اینکه تزریق سرم به صورت شبانه روزی در همه نقاط کرج در اسرع وقت با پرسنل آقا و خانم انجام می شود. موسسه پرستاری در منزل کیان همیشه در ارائه خدمات تزریقات در منزل جزء برترین ها بوده است.

تزریق سرم در کرج در منزل
وظایف پرستار جهت وصل سرم در کرج در منزل

چکاپ بیمار

چک کردن علائم حیاتی بیمار در هر سه مرحله: قبل ، حین و بعد از تزریق مورد توجه پرستار واقع می شود. ممکن است سرعت تزریق را با توجه به علائم کم یا زیاد کند.

انتخاب ورید

پرستار ورید (رگ) مناسب را با توجه به راحتی بیمار، توانایی نگهداری سوزن در ورید، وسعت استفاده از وسایل مهارکننده، صدمات احتمالی محل تزریق و نوع محلول انتخاب می کند.

تزریق سرم

پرستار تجهیزات تزریق سرم را آماده کرده سپس با توجه به حجم، نوع دارو و محل تزریق، اندازه سوزن را تعیین می کند. بعد از ضد عفونی کردن محل تزریق، تزریق انجام می شود.

توجه اجتماعی

کارشناش یا پرستاردر زمانی که تزریق را انجام می دهد جنبه های عاطفی و اجتماعی تزریق را در نظر می گیرد و خدمات تزریق سرم در کرج در منزل به صورت VIP انجام می شود.

قیمت تزریق سرم در کرج در منزل

از سرشناس ترین موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل که گوگل به شما پیشنهاد می دهد یا اینکه خودتان می توانید از طریق افرادی که رضایت کامل از خدمات دریافتی مانند تزریق سرم در کرج در منزل داشته اند متوجه شوید، موسسه شبانه روزی کیان است که خدماتی همچون: وصل سرم در کرج در منزل را با پرستاران ماهر ارائه می دهد. قیمت یا هزینه زدن سرم در کرج در منزل با توجه به ابلاغیه وزارت بهداشت است .این تعرفه شفاف و منصفانه است. اگر پرسشی درباره چگونگی دریافت خدمات یا قیمت و هزینه تزریق سرم در کرج در منزل دارید با خطوطی این موسسه تماس بگیرید. کارشناسان به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی و ارئه خدمات به شما هستند.

جایگاه بیمه در خدمات تزریق سرم کرج

امروزه تنوع خدمات درمانی ارائه شده مانند تزریق سرم کرج در منزل و افزایش هزینه های تمام شده , کار با بیمه های مختلف را می طلبد. مرکز شبانه روزی کیان سعی نموده است با شرکت های مختلف بیمه ای و آزمایشگاه های معتبر قراردادهای همکاری امضا کند. شمار زیاد بیمه ها اعم از : تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ،  فرهنگیان ، تکمیلی ، تاکسیرانی ، طلایی ، سلامت و… باعث شده است نوع و میزان چتر حمایتی آنها در خدمات درمانی متفاوت باشد. لذا هنگام تماس برای دریافت تزریق سرم در کرج به صورت 24 ساعته و شبانه روزی حتما نوع بیمه خود را اطلاع دهید. در صورت لزوم و تمایل برگه حاوی اطلاعات ویزیت به شما برای ارائه به شرکت بیمه مد نظرتان داده خواهد شد.

تزریق سرم در کرج در منزل

اگر ساکن کرج هستید و دنبال بهترین پرستاران، بهترین تجهیزات و نایاب ترین خدمات سلامتی می گردید در پی موسسات معتبر باشید تا از انواع کلاهبرداریهای  اشخاص در امان بمانید. زیرا موسسات در هنگام جذب نیرو، تعهدات، آزمون ها و مدارکی (پیشنیه_مدرک تحصیلی و..) را از متقاضیان کسب کرده و بهترین ها را گزینش می کنند. ضمن اینکه کار گروهی و نظرجمعی حول یک موسسه، درمان بهتر را برای بیماران رقم می زند.

امروزه به دلیل مشغله افراد در زندگی روزمره و هجوم عوامل ناشناخته ای مثل اثرات آلودگی هوا ، استرس ، همه گیری کرونا و… نیاز به آرامش و تقویت بدن حس می شود. تزریقات سرم و زمانی که برای این کار اختصاص می دهید شما را اندکی از سختی های زندگی دور می کند. تزریق سرم در کرج در منزل را توسط افراد مجرب پیگیری کنید.

از دیگر مزایای وصل سرم در کرج در منزل می توان به عدم مراجعه حضوری ، دور ماندن از ترافیک سنگین ، عدم صرف وقت در محیط های آلوده مراکز بهداشتی ، انتخاب از بین بهترین ها و.. اشاره کرد.

سرم تراپی چیست؟

نزدیک به70/. بدن انسان از آب تشکیل شده است. مایعات در بدن افراد مختلف تحت تاثیر سن ، میزان چربی ، جنسیت و… متغیر است. مثلا در افراد مسن یا چاق مایعات بدن نسبت به افراد لاغر و جوان کمتر است. از دیگر عوامل کاهش مایعات ، بروز یک مشکل یا بیماری در بدن است. این مشکلات می تواند شامل: مسمومیت ، اسهال ، سوختگی ، استفراغ و.. باشد. سرم تراپی یا تزریق سرم در کرج در منزل ممکن است برای تامین الکترولیت های بدن یا دریافت دارو مورد درخواست بیماران باشد.

تزریق سرم برای کرونا

سرم ها حاوی املاح ، مواد تقویتی و دارویی هستند. یکی از علائم بیماری کرونا ، ضعف و بی حالی است ضمن اینکه می توان داروهای دیگر را از طریق سرم زدن وارد بدن بیمار کرد. موسسه کیان برای بیمارانی کرونایی ، دریافت این نوع سرم را از طریق خدمات تزریق سرم در کرج در منزل امکانپذیر کرده است.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

در این نوع خدمات همیشه قبل از انجام تزریق ، در ویزیت پزشک در منزل ، یک سری اطلاعات برای پرستاران و یا پزشکان مهم است. اطلاعاتی مثل:

 1. نام و نام خانوادگی
 2. حساسیت های دارویی
 3. بیماری های زمینه ای
 4. توان حرکتی بیمار
 5. جنسیت بیمار
 6. سن بیمار.
اطلاعات تماس

نکات و مراحل تزریق سرم در کرج در منزل

انجام مراحل تزریق سرم در کرج در منزل توسط پرستار را تحت نظر داشته باشید. گزارش عملکرد را در قسمت تزریقات سرم در کرج در منزل به موسسه ارائه دهید. این گزارش دهی به بهبود رفتار و عملکرد پرسنل در خدمات رسانی و برخورد با سایر هم وطنان منجر می شود.

 1. شستشوی دست یا ضدعفونی کردن آن ها قبل از تزریق
 2. توجه به شرایط نگهداری سرم (دما_نور)
 3. برنداشتن درپوش از روی سرنگ تا زمان تزریق
 4. ضدعفونی محل تزریق و درب پلاستیکی ویال ها
 5. پرهیز از سوراخ کردن محفظه سرم جهت افزلیش سرعت تزریق
 6. استفاده از سرم هایی با تاریخ مصرف زیاد
 7. ثبت زمان شروع سرم تراپی در منزل کرج ، ترکیبات اضافه شده به سرم ، میزان سرم در ساعت ، تعداد قطرات در دقیقه ، نام پرستار ، پایان سرم تراپی بر روی برچسب سرم

رعایت نکات و اقدامات بالا تزریقی ایمن را برای شما که خواستار تزریق سرم در کرج در منزل هستید رقم می زند.

بیماری های نیازمند تزریق سرم در کرج در منزل

در اکثر مواقع تزریق سرم در کرج در منزل برای کسانی در نظر گرفته می شود که آب و مایعات بدن خود را از دست می دهند. اما در برخی موارد از وصل سرم در کرج در خانه برای دارو درمانی برخی بیماری ها نیز استفاده می شود. از جمله مواردی که ممکن است به زدن سرم در کرج در منزل احتیاج پیدا کنید موارد زیر هستند:

تزریق سرم در کرج در منزل

سرماخوردگی

سرماخورگی ساده نیازی به تزریقات سرم ندارد و با درخواست خدمات تزریق سرم در کرج در منزل ، فقط وقت و هزینه زیادی را متحمل می شوید. در صورتی که احتمال بیماری کرونا را می دهید با تجویز دکتر ، سرم تراپی در خانه را تجربه کنید.

آنفولانزا

آنفولانزا بیماری شایع تنفسی است که با شروع فصل پاییز گسترش می یابد و تا اواخر زمستان ادامه دار است. گاهی در برخی از افراد با توجه به تضعیف قدرت سیستم ایمنی علائم شدیدی بروز می کند و شما را نیازمند تزریق سرم در کرج در منزل خواهد کرد.

گاستروآنتریت( اسهال _ استفراغ)

یک ویروس عفونی در این بیماری باعث اسهال ، درد شکمی ، تب ، لزر و استفراغ در بیماران می شود. آنتی بیوتیک در درمان بیماری بی تاثیر است. درمان فقط با جایگزینی آب و املاح از دست رفته از طریق وصل سرم در کرج در منزل امکان پذیر است.

بی اشتهایی

برای تامین کمبود مواد معدنی و ویتامین ها ناشی از بی اشتهایی در بیماری هایی مثل بی اشتهایی عصبی ، کرونا ، اختلالات گوارشی ، سرطان ها یا حتی مشکلاتی مانند: عوارض دارو ، بارداری  و…تزریق سرم در کرج در منزل راهکار خوبی است.

نارسایی کلیه

در نارسایی کلیه برای جبران کاهش سدیم از دست رفته ی بدن می توان از تزریقات سرم در کرج در منزل کمک گرفت و کم کم سطح سدیم خون را به حد نرمال رساند.

افت قند

چندین عامل از قبیل: عوارض جانبی داروهای دیابت ، نوشیدن الکل زیاد ، هپاتیت و اختلالات کلیوی باعث افت قند خون می شوند.در این گونه موارد زدن یا تزریق سرم در کرج در منزل برای افزایش و رساندن قند خون به حالت نرمال توصیه می شود.

کاهش تب

در تب های بسیار بالا که سایر روش ها برای کاهش تب پاسخگو نیستند، پزشکان تزریق برخی سرم ها را تجویز می کنند. اگر از تشنج ناشی از تب بالا برای فرزندتان نگران هستید؛ می توانید به درخواست از موسسه کیان برای خدمات وصل سرم در کرج در منزل یا خانه تان فکر کنید.

سوختگی

طبق تحقیقات در سوختگی های شدید تامین مایعات بدن از طریق مایع درمانی و تزریقات سرم 48/. مرگ و میر را کاهش می دهد. پرستار برای تزریق سرم در کرج در منزل ، در درمان سوختگی محلول رینگرلاکتات یا نرمال سالین را استفاده می کند.

خونریزی

در برخی زنان قاعدگی با خونریزی های شدید اتفاق می افتد و ما شاهد افت فشارخون هستیم.  از تزریق سرم برای بالا بردن فشار خون و جبران کاهش مواد معدنی و غذایی استفاده میشود. گاهی برای تقویت بدن خود ، وصل سرم در کرج در منزل را در نظر بگیرید.

مسمومیت

مسمومیت می تواند ناشی از مصرف دارو ، غذای آلوده ، مواد شیمیایی و… باشد که شایعترین نوع آن ، مسمومیت غذایی است. سرم زدن در کرج در منزل را می توان به منظور خروج مواد مسموم کننده از خون از طریق اجبار کلیه به ادرار یا درمان علامتی ( اسهال _ تهوع) به کار برد.

بیماری قلبی

در بیماری های قلبی نظیر: آریتمی قلبی ، اختلال دریچه های قلبی و ایسکمی میوکارد امکان کاهش حجم خون ناشی از عدم پمپاژ خون کافی توسط قلب وجود دارد که منجر به شوک می شود. برای احیای هیپولمی تزریق سرم یا سرم تراپی در کرج در منزل گزینه مناسبی است.

گرمازدگی

در گرما زدگی به دلیل افزایش دمای بدن و هم زمانی تعریق و کاهش مایعات ، نیاز به زدن سرم هست شما می توانید بدون رفتن به مراکز بهداشتی از طریق تزریق سرم در کرج در منزل این حالت را پشت سر بگذراید.

پوکی استخوان

همچنین تزریق سرم در کرج در منزل می تواند به صورت اقدام پیشگیرانه برای پوکی استخوان در نظر گرفته شود. املاح و مواد معدنی را که باعث کاهش پوکی استخوان می شوند از طریق زدن سرم درکرج در منزل دریافت کنید.

بارداری

در بارداری ها بدن مادر به دلیل تغذیه نوزاد از خون مادر با کاهش مواد مغذی رو به روست. بنابراین جهت تامین این مواد مغذی یا برطرف شدن غلظت خون ناشی از مواد دفعی نوزاد می توانید تزریق سرم در دوران بارداری در شهر کرج داخل منزل را امتحان کنید.

شوک

شوک می تواند ناشی از مشکلات متعددی مثل : خونریزی شدید ، مشکلات قلبی ، مشکل عصبی ، برخی عفونت ها و حساسیت دارویی ( پنی سیلین ) باشد. برای افزایش خون در حال گردش ، خدمات زدن سرم در کرج در منزل پیشنهاد می شود.

تنظیم سرعت سرم

نحوه تزریق سرم در کرج در منزل یا مراکز بهداشتی یکسان است اما شرایط محیطی، اجتماعی متغیر است. در هنگام دریافت سرم عامل سرعت قابل تنظیم است. پرستار می تواند سرعت تزریقات سرم در کرج در منزل را با توجه به نوع ست انفوزیون ، تشخیص پزشک ، مقدار و نوع سرم کم یا زیاد بنماید. تنظیم سرعت در هنگام زدن سرم در کرج در خانه توسط وسیله ای به نام چکاننده (انفوزیون) انجام می گیرد. تعداد چکه قطره در دقیقه روی محفظه سرم توسط شرکت سازنده درج شده است. در ست های معمولی تعداد چکه 10-20 قطره در دقیقه است درحالیکه این تعداد آن در میکروست ها 60 قطره در دقیقه است. پزشکان یا پرستاران برای تعیین سرعت و میزان ریزش سرم در هنگام وصل سرم در کرج در منزل محاسبانی را انجام می دهند. فرمول این محاسبات برابر است با:

حجم کل مایع ضربدر میزان قطره مشخص شده روی محفظه ی سرم تقسیم بر ساعت انفوزیون (درج شده روی محفظه) ضربدر 60

پاسخ بدست آمده میزان قطره به دقیقه در سرم را نشان می دهد. تغییر سرعت زیاد رو به کاهش یا افزایش هنگام سرم زدن در کرج در منزل برای بدن مضر و آسیب زا است. رِنج معینی برای این تغییر سرعت وجود دارد. هرگز خودسرانه این سرعت را تغییر ندهید از کارشناس ارسالی برای تزریق سرم در کرج در منزل مشورت بگیرید.

عوامل موثر بر سرعت سرم

چندین عامل موثر برای تنظیم سرعت سرم در تزریق سرم کرج در منزل وجود دارد این عوامل به شرح زیر است.

 1. گرفتگی لوله سرم
 2. کم شدن فشار هوا در سطح مایع
 3. ارتفاع پایه ای محفظه ی سرم روی آن قرار داده شده است.
 4. وجود هوا در ست سرم
 5. پوزیشن عضو پذیرنده سرم در منزل کرج
تزریق سرم در کرج در منزل

مزایای تزریق سرم

انسانها داروها را به شکل های قرص ، قطره های بینی و چشم، شربت ، پماد ، داروهای استنشاقی ، کرم ، کپسول ، آمپول و سرم می توانند دریافت کنند. برخی از داروها در درمان بر برخی دیگر ارجحیت دارند. آنچه باید در مصرف دارو لحاظ شود این است که مصرف خودسرانه ، اصرار به دریافت دارو به شکل معینی توجیه پزشکی و درمانی ندارد. در هنگام درخواست خدمات تزریق سرم در منزل این نکات را مورد توجه قرار دهید. دریافت دارو به شکل وصل سرم دارای مزایای زیر است:

 1. جلوگیری از تخریب دارو در مسیر گوارشی (داروهای خوراکی)
 2. عدم آسیب ناشی از دریافت غلظت زیاد برخی دارو ها (دریافت آرام دارو)
 3. مناسب برای همه افراد (کسانی که مشکل بلع دارند).

 

مزایای سرم زدن در کرج در منزل 

حضور پرستار یا پزشک در تزریق سرم در کرج در منزل دارای مزایایی مانند:

 • انجام چکاب کامل علائم حیاتی و بالینی
 • انجام تست قند خون و فشار در صورت نیاز
 • در هنگام وخامت حال بیمار، انجام اقدامات اورژانسی
 • عدم مراجعه به بیمارستان در شرایط کرونا
 • آرامش بیشتر بیمار به دلیل حضور عزیزانش
 • دور ماندن از آلودگی هوا و ترافیک سنگین
 • عدم صرف وقت در صف های طولانی برای رزرو نوبت
 • گزیش بهترین تیم درمانی توسط موسسه و دریافت آن توسط بیمار
 • دسترسی سریع به خدمات پزشکی در هر منطقه ای که هستید.

شما عزیزان می توانید با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد زدن سرم در کرج در منزل را به موسسه کیان بسپارید. این موسسه تمام هم و غم خود را برای ارائه بهترین های هر رشته با بهترین تجهیزات به کار گرفته است.

معایب تزریق سرم

اگر خواهان زدن سرم در کرج در منزل هستید بهتر است با معایب یا مضرات آن نیز آشنا شوید. این آسیب ها عبارت اند از:

 • مصرف نابجا باعث کاهش میل به مصرف مواد غذایی می شود.
 • سرم های قندی و نمکی، جایگزین مواد غذایی نیستند.
 • در صورت افزودن آنتی بیوتیک به سرم ، عوارضی مانند افزایش بیماری های قارچی و.. دور از انتظار نیست.
 • مصرف طولانی مدت کورتون ها ( دگزامتازون )، کورتیکواستروئیدها از طریق تزریق سرم کرج در منزل باعث افزایش قند خون ، افزایش خطر پوکی استخوان ، افزایش فشار خون می شود.

سرم تراپی در کرج در منزل

در گذشته خدمات پزشکی _پرستاری پیشرفته همراه با تجهیزات به صورت عمده در مراکز بهداشتی صورت می گرفت و فقط درمان علامتی در منزل انجام می شد. امروزه به دلیل در دسترس بودن تجهیزات قابل حمل ، بسیاری از خدمات پزشکی پیشرفته در منزل انجام می شود. از این خدمات می توان تزریقات سرم در کرج در منزل را نام برد.

 

گیرندگان خدمات زدن سرم در کرج

بودن در گروه های سنی مانند کودکان و سالمندان یا داشتن شرایط حساس مثل حاملگی در زنان ؛ نیازمند توجهات ویژه و متخص به آن دوران در هنگام زدن سرم برای ساکنان کرج است.  

تزریق سرم کودکان در منزل

تامین آب و دفع آن مکانسیم خاصی در بدن دارد اگر در این مکانیسم ها اختلالی پیش بیاید، منجر به کم آبی می شود. علت های زیادی برای اختلال وجود دارد اگر کودک شما با بیماری ها و مشکلاتی که منجر به افت قند، کم آبی،کاهش الکترولیت های بدن مواجه است. با متخصص اطفال تماس بگیرید. متخصص اطفال با تجویز زدن سرم کودکان در منزل سعی در جبران این کمبود ها دارد. شما می توانید تزریق سرم کودکان در کرج در منزل را داشته باشید. وصل سرم اطفال در منزل بسیار متفاوت تر از بزرگسالان است پرستار حین سرم زدن کودکان در کرج در خانه محاسبات خاصی را برای این طیف انجام می دهد.

تزریق سرم کودکان کرج در منزل ، زدن سرم کودک در کرج در منزل ، سرم زدن اطفال کرج در خانه ، وصل سرم کرج برای کودکان و نوزادان به صورت خانگی ، تزریقات کودکان کرج در منزل شبانه روزی و 24 ساعته ، سرم در منزل کرج ، تزریق سرم کرج ، وصل سرم کرج ، سرم زدن کرج ، زدن سرم کرج

 

نحوه محاسبه مایع نگهدارنده در کودکان

کودکان زیر 10 کیلو: cc100 به ازای هر کیلوگرم

کودکان زیر 20 کیلو: cc50 به ازای هر کیلو وزن بدن

بیشتر از 20 کیلو: به ازای هر کیلو اضافی cc20

مقدار دوز STAT را از مایع نگهدارنده کم کرده به کودک تزریق می کنند. سرمی که پرستار برای تزریق سرم در کرج در منزل برای کودک استفاده می کند معمولا دکستروز واتر 10 است. اگر خواستار وصل سرم در کرج برای کودک خود در منزل تان هستید. آن را به مرکز شبانه روزی کیان محول کنید.

تزریق سرم زنان کرج در منزل ، زدن سرم بانوان کرج در خانه ، سرم زدن خانم ها خانگی در کرج ، وصل سرم زن ها یا زنان در کرج در دوران بارداری

 

تزریق سرم زنان در منزل

در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات مختصر و مفیدی را درباره وصل سرم بانوان در کرج بیان کنیم. با ما همراه باشید تا از جوانب ، مزایا و معایب تزریق سرم در کرج در منزل مخصوص زنان آگاه شوید. خانم به دلیل شرایط ویژه ای که دارند بیشتر از آقایان دچار کاهش مواد مغذی در بدن می شوند از دلایل نیاز به تزریقات سرم تقویتی و درمانی بانوان می توان : قاعدگی ، بارداری ، گر گرفتگی یائسگی ، افت فشار خون و بیماری های دیگر را نام برد. موسسه شبانه روزی کیان افراد مجرب ، تایید شده ، متعهد خانم را جهت سرم زدن بانوان در کرج در منزل به خدمت گرفته است. اگر خواستار زدن سرم زنان کرج در خانه یا انواع تزریقات در کرج در منزل شبانه روزی هستید آن را از یک موسسه معتبری مثل کیان بخواهید.

موسسات بهترین گزینه برای دور ماندن از انواع سوء استفاده ها و درمان بیماری هستند. زیرا در یک موسسه افراد با تخصص های گوناگون به تبادل نظر می پردازند. این باعث ارائه بهترین شیوه درمان و خدمات درمانی مثل تزریق سرم در کرج در منزل می شود.

تزریق سرم سالمندان در منزل

از آنجاییکه با افزایش سن ؛ آب و مایعات بدن کاهش می یابد و غلظت مواد مصرفی در بدن با افزایش روبروست. برای تامین آب مورد نیاز بدن در سطح داخل سلولی بهترین روش تزریق سرم سالمندان در منزل کرج است. همچنین اکثر سالمندان و بازنشستگان داروهای زیادی مصرف می کنند برای کاهش عوارض دارویی و خروج مواد مضر از کلیه ها نیاز به زدن سرم سالمندان کرج در خانه وجود دارد. موسسه معتبر کیان با مجوز از وزارت بهداشت اقدام به ارائه خدمات وصل سرم در کرج در منزل مخصوص سالمندان و افراد بازنشسته نموده است. افراد سالمند از روحیه بسیار لطیف و تجربه بالایی برخوردارند و به خوبی به اهمیت دریافت خدمات از موسسات واقف اند. در لحظاتی که زندگی به ثانیه هایی بند است این موسسه از خدمتگزاری دریغ نمی کند.

 
تزریق شبانه روزی سرم سالمندان در منزل یا خانه ، وصل سرم بازنشستگان و سالمندان کرج در خانه ، زدن خانگی سرم سالمند در کرج ، سرم زدن افراد مسن در کرج در منزل

اگر خواهان تزریق سرم سالمندان در کرج در منزل شبانه روزی از طریق موسسه کیان هستید با خطوط ارتباطی این موسسه تماس گرفته و وصل شبانه روزی سرم کرج در منزل را درخواست کنید. کارشناسان این مرکز به صورت 24ساعته آماده پاسخگویی و اعزام متخصص یا کارشناس مربوطه هستند.

تزریق سرم در مناطق کرج 

ساکنین تمام مناطق کرج اعم از : عظیمیه ، گلشهر ، محمد شهر ، مهرشهر فاز 1 ، 2 و 3 ، جهانشهر ، باغستان ، گوهردشت ، کوی اتحاد ، کوی بنفشه ، قلمستان و… می توانند برای دریافت خدمات تزریق یا وصل سرم کرج در منزل به صورت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه از طریق مرکز شبانه روزی کیان اقدام کنند.  

تزریق سرم در کرج در منزل بصورت شبانه روزی

یکی از موسساتی که اقدام به ارائه خدمات تزریق شبانه روزی سرم کرج در منزل برای انواع گروه ها شامل: کودکان ، جوانان ، سالمندان، زنان و مردان متناسب با درخواست آنان نموده، موسسه شبانه روزی کیان است.

موسسه شبانه روزی کیان ، مرکز خدمات پرستاری ، خدمات پزشکی ، خدمات درمانی ، درمان خانگی

موسسه خدمات پرستاری کیان علاوه بر تزریق  24 ساعته سرم کرج در منزل ، به صورت گسترده ای خدمات پزشکی_ پرستاری را تحت پوشش قرار می دهد. از جمله ی این خدمات می توان به نوار قلب در منزل، پانسمان زخم در منزل ، رادیولوژی در منزل ، نوار مغز در منزل ، صدور گواهی فوت در منزل ، تست خواب در منزل و… اشاره کرد.

 
برچسب ها و دسته های مقاله
اشتراک گذاری این پست در:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest