ساعت کاری به صورت شبانه روزی

نمونه گیری در منزل در تهران

تمامی افراد جامعه مخصوصا بیماران محترم و عزیز میتوانند در هر زمان و مکانی که حضور داشته باشند، بدون مراجعه به پزشک و آزمایشگاه از خدمات آزمایش در منزل به صورت شبانه روزی استفاده نمایند.در هر زمان از شبانه روز که شما این خدمات را درخواست نمایید ،موسسه کیان ، خدمات اعزام نمونه گیر به منزل در تهران را همراه با تجهیزات کامل آزمایشگاهی ارائه کرده و پرستاران ما در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار شما حاضر خواهند شد.

با ما تماس بگیرید

02166268533

 

در چه شرایطی آزمایش در منزل توصیه می شود؟

به میزان قابل توجهی از افراد جامعه به دلیل داشتن شرایط خاص خود توانایی مراجعه حضوری به آزمایشگاه را ندارند. بعنوان مثال افرادی که عمل جراحی کرده باشند، معلولین، کودکان، بیماران، افراد سالمند یا زنان باردار، حوصله و توانایی ایستادن در صف شلوغ آزمایشگاه ها را ندارند. به همین علت بهتر است از خدمات نمونه گیری در منزل استفاده شود.
همچنین در مواردی برخی افراد محل زندگیشان فاصله زیادی را تا آزمایشگاه دارد و با انجام آزمایش در خانه از رفت و آمد و گرفتار شدن در ترافیک راحت میشوند.
عده ای دیگر از افراد نیز برنامه بسیار فشرده ای در زندگی دارند و برای مراجعه به آزمایشگاه زمان کافی ندارند.در این موارد استفاده از سرویس ازمایش در منزل کمک کننده است. با یک تماس تلفنی با موسسه کیان آزمایشگاه را در خانه ببینید. آزمایش در منزل خدمتی نوین از موسسه کیان می باشد که برای درمان بیماری کمک کننده است.

آزمایش در منزل - آزمایش خون در منزل - نمونه گیری - نمونه گیری در منزل

روند انجام آزمایش در منزل

هر فردی که به یکی از خدمات موسسه خدمات پرستاری کیان نیاز پیدا کند. ابتدا باید با ما تماس حاصل فرماید .بعد از آن شرایط و خدماتی مورد نیاز خود را به کارشناسان ما اعلام کند.به عنوان مثال اگر نیاز به خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل را داشته باشید ، ابتدا باید شرایط بیماری و محل زندگی خود را به ما اعلام کنید تا پزشکان ما در کمترین زمان ممکن همراه با تجهیزات کامل معاینه در منزل حاضر شوند.اما اگر به خدمات آزمایش خون در منزل نیاز پیدا کردید باید شرایط خود یا بیمار و دیگر مسائل را به کارشناسان ما بگویید تا همراه با تجهیزات کامل آزمایشگاهی در محل مورد نظر حضور یابند.پرستاران ما خدمات نمونه گیری در منزل را انجام خواهند داد و نتیجه آزمایش شما در کمترین زمان به دست تان خواهد رسید یا میتوانید به صورت آنلاین نتیجه را در سایت ما مشاهده کنید.

با ما تماس بگیرید

02166268533

 

آزمایشات و نمونه هایی که از بیمار در منزل گرفته میشود:

شما هر آزمایشی که فکرش را بکنید در منزل شما انجام میگیرد. شما مشخص خواهی کرد که نسخه پزشک دارید یا بدون داشتن نسخه برای چکاب سلامتی تان می خواهید آزمایش دهید.

برای روشن تر شدن موضوع لیستی از آزمایش های قابل ارائه در منزل را در زیر آورده ایم:

 آزمایش قند خون ناشتا
 آزمایش اوره خون
 آزمایش کراتینین خون
 آزمایش اسید اوریک خون
 آزمایش کلسترول خون
 آزمایش تری گلیسرید خون
 آزمایش انزیم های کبدی
 آزمایش کلسیم خون
 آزمایش اهن خون
 آزمایش هورمون های تیروئیدی
 آزمایش انالیز ادرار
 آزمایش پروترومبین
 آزمایش پتاسیم خون
 آزمایش سدیم خون
 آزمایش فسفرخون
 آزمایش ویتامین D خون
 آزمایش کشت ادرار
 آزمایش ترومبوپلاستین نسبی فاکتور انعقادی خون
 آزمایش پروستات
 آزمایش بیلی روبین
آزمایش کرونا
 آزمایش شمارش کامل سلول های خون (cbc )

آزمایش در منزل - آزمایش ادرار در منزل - آزمایش ادرار

چرا آزمایش در منزل؟

 مقابل آزمایشگاه جای پارک پیدا نمیشود. آزمایش را در منزل انجام دهید.
 سرتان خیلی شلوغ می باشد و وقت ندارید در آزمایشگاه حضور پیدا کنید. آزمایش را در منزل انجام دهید.
 حوصله در ترافیک ماندن جهت رفتن به آزمایشگاه را ندارید.نمونه گیری در منزل انجام دهید.
 از بوی الکل آزمایشگاه خوشتان نمی آید.نمونه گیری در منزل انجام دهید.
 باید در آزمایشگاه معطل بمانید. آزمایش را در منزل انجام دهید.
 بیماری دارید و حرکت کردن برایتان مشکل است. نمونه گیری در منزل انجام دهید.
 والدین شما توانایی رفتن به آزمایشگاه را ندارند. آزمایش را در منزل انجام دهید.
 کودک عزیزاتان از محیط آزمایشگاه ترس دارد. آزمایش را در منزل انجام دهید.

آزمایش خون در منزل

آزمایش خون از مهم ترین و رایج ترین آزمایشات و نمونه گیری هایی می باشد که نیاز نیست حتما در آزمایشگاه انجام بشود وشما عزیزان میتوانید آزمایش خون در منزل را توسط موسسه کیان انجام دهید. به همین علت میتوان آزمایش خون را در منزل انجام داد که به تجهیزات پزشکی مدرن و بزرگ نیاز نمی باشد .
آزمایش خون یکی از آزمایشات معمولی می باشد که پزشک معالج جهت تشخیص بیماری یا مدیریت بیماری برای هر فردی درخواست میکند و امروزه اکثر آزمایشگاه ها خدمات آزمایش در منزل را انجام می دهند.
با انجام آزمایش خون در منزل دیگر نیازی به مراجعه حضوری به آزمایشگاه نمی باشد و در زمان خود صرفه جویی کرده اید. انجام آزمایش خون در منزل و آزمایش ادرار و آزمایشات دیگر که در منزل انجام می شود را دراولین مرحله خود در استان تهران شروع کردیم و هم اکنون هدف ماست که این خدمات را در دیگر نقاط کشور عزیزمان انجام دهیم.
البته که برای انجام آزمایش خون در منزل نیز باید از طریق شماره های تماس ما توصیه هایی همچون ناشتا بودن و یا نبودن را دانسته تا آزمایش شما دقیق ترین نتیجه را داشته باشد.

آزمایش تست های عملکرد تیروئید در منزل

آزمایش تیروئید یکی از پرتکرارترین و متداول‌ترین آزمایشاتی می باشد که انجام می‌شود.اگر در خودتان یا اطرافیان تان ، تغییرات ناگهانی وزن، ریزش شدید مو، تغییر در روحیات و انرژی بدن، ملتهب شدن گردن یا احساس سرما و گرمای شدید را مشاهده نمودید، بهتر می باشد با یک آزمایش تیروئید در منزل علت آن را دریابید. عموم مردم هر پنج سال باید یک آزمایش تیروئید بدهند و کسانی که سابقه مشکلات تیروئید را دارند باید تحت نظر پزشک متخصص غدد بوده و در زمان های کوتاه تری وضعیت تیروئید خود را چک نمایند.

آزمایش چکاب کامل در منزل

با افزایش سن، نیاز به بررسی دوره ای وضعیت بدن بیشتر از قبل مشهود است . به این علت میباشد که آزمایش چکاپ کامل در منزل همواره از سوی پزشکان توصیه می شود. بهتر می باشد که افراد میانسال و نیز کسانی که سابقه ی بیماری یا شرایط خاص را دارند هر سال یک بار و افراد جوانتر هر 2 الی 3 سال یکبار چکاپ کامل انجام دهند. چکاپ کامل در منزل، شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم است.

با ما خدمات پرستار سالمند در منزل و وصل سوند معده در منزل را همراه باشید.

خدمات آزمایش و تست کرونا در منزل

موسسه کیان با تکیه بر سابقه درخشان خود و با کادر تحصیل کرده دانشگاهی و به پشتوانه مجموعه بیمارستان های تهران  آماده ارائه خدمات آزمایش در منزل جهت رفاه و آسایش متقاضیان است. خدمات آزمایش کرونا در منزل را برای شما فراهم می سازیم . تا در کمترین زمان ممکن به صورت شبانه روز، تست کرونا در منزل خودتان انجام شود. لذا نمونه گیری ویروس کرونا توسط کادر مجرب موسسه کیان باعث می شود در برنامه کاری روزانه خود تغییر ایجاد نکنید و در ترافیک شهری وقت شما تلف نشود. همچنین این روش انجام تست کرونا در منزل برای بیمارانی که از مشکلات حرکتی رنج می برند بسیار کارآمد می باشد.

چه آزمایش هایی ویروس کرونا را تشخیص می دهند؟

برای تشخیص دادن  ویروس کرونا و درگیری با آن  آزمایش های اولیه ای مثل CPK, CRP, CBC, LDH, ESR را انجام می دهند. که دارای حساسیت نسبی برای تشخیص ویروس می باشند اما این آزمایشات هیچ کدام اختصاصی نیستند. در حقیقت این آزمایش ها هرگونه علائم التهابی و التهاب را شناسایی نموده و جواب تست انجام شده را مثبت نشان می‌دهد.

اما آزمایش اصلی و کلیدی برای تشخیص دادن کرونا، تست PCR می باشد که به کمک یه سواپ برای نمونه گیری بزاق از انتهای حلق یا بینی انجام می‌گیرد.

با ما تماس بگیرید

02166268533

 

آزمایش آنتی بادی در منزل

امروزه هر کسی ممکن میباشد به خودش یا دیگران برای داشتن ویروس کرونا شک کند و در آن موقعیت بهترین راه استفاده کردن از خدمات آزمایش و تست آنتی بادی کرونا در منزل یا محل کار بوده که توسط موسسه کیان به صورت تمام وقت ارائه میشود.

آزمایش کرونا - آزمایش کرونا در منزل - تست کرونا در منزل

هزینه نمونه گیری در منزل

آزمایش‌های پزشکی به دو دسته‌ی آزمایشات روتین و آزمایشات غیر روتین تقسیم می شوند. آزمایش‌های روتین شامل آزمایش خون، ادرار و مدفوع بوده و آزمایش‌های غیر روتین مثل مغز نخاع، خلط یا بزاق، کشت تراشه و نمونه سلولی و دیگر نمونه‌ها است. روش نمونه گیری هر کدام از این آزمایش‌ها متفاوت است. در رابطه با نوع آزمایش، کارشناس نمونه گیری در منزل با ابزارهای مورد نیاز در محل حضورشما حاضر شده و نمونه گیری را انجام خواهد داد. هزینه‌ی نمونه گیری بر اساس روش کار و ابزارهای لازم و مسافت طی شده، متفاوت می باشد. همکاران ما همواره آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما در مورد هزینه‌ی ازمایش در منزل برای آزمایش‌های مورد نظر شما می باشند. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

02166268533

 

آزمایش و نمونه گیری در منزل با موسسه کیان

موسسه کیان با تکیه بر سابقه درخشان خود و با کادر تحصیل کرده دانشگاهی و به پشتوانه مجموعه بیمارستان های تهران آماده ارائه خدمات آزمایش خون در منزل جهت رفاه و آسایش متقاضیان است. خدمات آزمایش در منزل موسسه کیان  به صورت شبانه روز انجام شده و جواب آزمایش نیز در منزل شما به دست تان میرسد و با استفاده از این خدمات شما خواهید توانست بدون خراب کردن برنامه روزمره خود به کارتان برسید.

خدمات نمونه گیری در منزل هم برای افرادی که توانایی خروج از منزل را ندارند و هم افرادی که وقت برایشان بسیار مهم است، مفید بوده همچنین موسسه کیان همراه با این کار، خدمات ویزیت پزشک در منزل را نیز ارائه داده تا اگر در آزمایش بیمارمشکل خاصی وجود داشت ،درمان سریعا توسط پزشک آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *