موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه (تمامی مناطق)

پزشک در منزل کرمانشاه

ویزیت دکتر در منزل کرمانشاه

همیشه برای دست یابی به خدمات درمانی در کرمانشاه نیاز نیست به مراکز درمانی مراجعه کنید با یک تماس می توانید بهترین و مجرب ترین پزشک را برای ویزیت دکتر در منزل خود به خدمت بگیرید. کافیست از موسسات معتبر خواسته خود را دنبال کنید مرکز شبانه روزی کیان با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات به پایتخت نشینان ، این بار خدمات پرستاری و پزشکی در منزل کرمانشاه 24 ساعته را برای مردم فهیم این خطه در نظر گرفته است. 

انتخاب بهترین متخصص برای ارائه خدمات دکتر در منزل کرمانشاه طبق موازین قانونی ، علمی و پزشکی بوده است. با خاطری آسوده که مدارک و روزمه کاری از متخصصان اعزامی اخذ گردیده و سلامت اخلاقی _ روانی و مهارت بالای آنان مورد تایید است درخواست ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه را مطرح کنید.

ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه استان کرمانشاه

تعرفه ویزیت در منزل کرمانشاه

اگر خواستار حضور دکتر در خانه ی خود جهت ویزیت و اطلاعاتی درباره هزینه آن هستید، بد نیست بدانید که هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل کرمانشاه با متخصص کاملا متفاوت بوده و طبیعتا قیمت پزشک عمومی در محل کمتر است. ضمن اینکه قیمت گفته شده فقط مختص به خود ویزیت است یعنی اگر متخصص بعد از معاینه تشخیص دهد که بیمار به تزریق دارو  یا دیگر خدمات پزشکی در منزل نیاز دارد. برای دریافت آنها هزینه جدا محاسبه می گردد. 

روابط فی ما بین علاوه بر حس انسان دوستی باید بر اساس صداقت نیز پیش رود لذا ما قبل از اعلام نرخ یا تعرفه ویزیت در منزل پزشک یا متخصص کرمانشاه ؛ مبنای و اصول مرکز را عنوان می کنیم. مطمئن باشید طبق ابلاغیه سال 1401 وزارت بهداشت به موسسات خدمات پزشکی ؛ هزینه ویزیت در منزل کرمانشاه بیان خواهد شد.

جایگاه بیمه در کاهش هزینه پزشک در منزل کرمانشاه

برای درک جایگاه بیمه در کاهش هزینه های درمان بهتر است به این نکات توجه کنید که پزشکان با بیمه های متفاوتی قرارداد دارند ضمن اینکه پوشش دهی خدمات پزشکی از جمله ویزیت در منزل کرمانشاه توسط همه بیمه ها یکسان نیست. به این دلایل از شما می خواهیم هنگام تماس با کارشناسان موسسه شبانه روزی کیان برای اعزام دکتر در منزل ، نام شرکت بیمه ی خود اعم از : تامین اجتماعی ، تکمیلی ، نیروهای مسلح ، فرهنگیان و.. گفته و اطلاعات کامل را از کیان یعنی مرکز اعزام پزشک درب منزل در کرمانشاه دریافت کنید.

مزایای خدمات درمانی در منزل کرمانشاه

بسیاری از افرادی که توان حرکتی ندارند یا پزشک برای آنها استراحت مطلق را تجویز کرده است بیش از دیگران به خدمات درمانی در منزل کرمانشاه احتیاج دارند. علاوه بر ضرورت نیاز این عزیزان ؛ دریافت خدمات درمانی مانند ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه مزایای دیگری نیز دارد که ما برای شما گرامیان برمی شماریم تا انتخاب بهتری داشته باشید این پوئن های مثبت عبارتند از:

  • کاهش اتلاف وقت در مراکز درمانی و رزرو نوبت پزشک متخصص
  • عدم تجربه خستگی ناشی از جابه جایی بیمار و تردد در سطح شهر
  • کاهش ابتلا به بیماری های جمعی و واگیردار مانند کرونا ، آنفولانزا و…..
  • جلوگیری از ابتلا به عفونت بیمارستانی 
  • بیماران تنفسی ( آسم ) یا بیماران قلبی کمتر در معرض هوای آلوده یا آلودگی صوتی هستند.
  • تمرکز پزشک حین معاینه و ویزیت به دلیل عدم وجود سایر بیماران در نوبت بیشتر است.
  • خدمات ویزیت در منزل کرمانشاه شبانه روزی است.
  • چندین خدمات از جمله وصل سرم در منزل ، گرفتن نمونه آزمایش ، انجام اکو و نوار قلب ، سونوگرافی را یکجا دریافت میکنید.

گیرندگان خدمات پزشکی در منزل کرمانشاه

خدمات پزشکی در منزل در استان کرمانشاه توسط موسسه پرستاری در منزل کیان به کدام اقشار و افراد ارائه می شود؟

زنان

تازه های ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه برای درمان بیماری های بانوان ساکن در تمام مناطق کرمانشاه توسط متخصص زنان در دسترس است اگر به ما اعتماد کنند. برخی از بیماری ها مختص به خانم هاست و مسائل عرفی و شرعی می طلبد که ویزیت دکتر و اعزام پرستار با توجه به رعایت این ضروریات با پرستار و پزشک خانم در منزل صورت گیرد. بهترین خدمات پزشکی در خانه کرمانشاه برای زنان را با ما تجربه خواهید کرد.

مردان

مشکلات مربوط به پروستات و بسیاری از بیماری ها که مردان را درگیر می کنند بهتر است درمان بیماری آنها با ویزیت دکتر آقا در منزل پیگیری شود. کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کرمانشاه برای آقایان با بهترین و مجرب ترین پزشکان و پرستاران به صورت شبانه روزی انجام می گیرد.

کودکان

ویزیت دکتر عمومی در منزل کرمانشاه برای تمام گروه های سنی مثل کودکان قابل دریافت می باشد. بیماری در اطفال موجب کندی و تعویق در رشد آنها می شود هرچه درمان توسط متخصص اطفال زودتر پیگیری شود آثار و پیامد بیماری کمتر خواهد بود. از مزایای خدمات پزشکی کیان این است که ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه شبانه روزی می باشد.

سالمندان

دوره سالمندی با ضعف عمومی و احتمال زمین خوردن همراه است. سالمندان در این دوره از زندگی ، بیش از پیش به خدمات پزشکی و پرستاری سالمند من جمله ویزیت در منزل پزشک متخصص و عمومی در کرمانشاه احتیاج پیدا می کنند. از آنجایی که سالمندان و بازنشستگان محترم دارای روحیه لطیف با انبوهی از داروهای چربی ، فشار خون و.. هستند. نوشتن آزمایش ، معاینه سالیانه ، نوشتن آزمایشات چکاپ ، تفسیر برگه آزمایش ، تمدید دارو یا گرفتن نسخه مجدد و درمان سالمند باید با نظر و مشاوره پزشک باشد این امکان با خدمات ویزیت دکتر در منزل کرمانشاه محقق شده است.

معلولان

افراد کم توان یا معلول باید در برخورداری از موقعیت درمان مانند خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کرمانشاه شانس برابر با سایر افراد جامعه داشته باشند مرکز کیان در راستای تحقق عدالت اجتماعی و رشد جامعه ای بالنده اقدام به اعزام پزشک درب منزل در کرمانشاه مخصوص افراد دارای معلولیت نموده است.

ویزیت بیمار توسط پزشک در منزل کرمانشاه

برای درخواست ویزیت بیمار توسط دکتر در کرمانشاه نوع بیماری مطرح نیست کلیه بیماری های شناخته شده تا به امروز می توانند با مرکز خدمات درمان در منزل کرمانشاه مورد مداوا قرار گیرند. موسسه شبانه روزی کیان به عنوان یکی بهترین از مراکز درمان در منزل پایتخت این خدمات را در شهر شما ارائه می دهد. ما اینجا به بیماری های پر شیوع اشاره می کنیم. که عبارتند از :

کرونا

ویزیت دکتر متخصص در منزل کرمانشاه برای درمان کرونا که یک بیماری نوپدید در جهان است با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود. از ویژگی های این بیماری می توان به شناخت سویه های متفاوتی از این ویروس و امکان اوج گیری آن با تجمعات اشاره کرد. اما مهم ترین خصیصه آن حمله به سیستم ایمنی افراد دارای بیماری های زمینه ای است با توجه به این معیار ؛ قشر سالمند بیشترین آسیب را متحمل می شوند. هر گونه علائم اعم از سر درد ، بدن درد ، درد معده ، آبریزش بینی و تب را داشتید آنرا به حساب اومیکرون یا کرونا دلتا بگذارید. ویزیت بیمار توسط پزشک در منزل کرمانشاه برای بیماران کرونایی به صورت شبانه روزی در اسرع وقت صورت می پذیرد.

گاستروآنتریت

نوعی عفونت روده ای با عامل ویروسی است که منجر به اسهال و استفراغ شدید در افراد به خصوص در مسافران می گردد. ویزیت بیمار در منزل کرمانشاه و اعزام به موقع دکتر به خانه متقاضیان برای معاینه و تجویز سرم باعث خواهد شد که بدن بیمار نیروی زیادی را از دست ندهد.

گرمازدگی

در فصول گرم سال اتفاق می افتد برای جبران مایعات از دست رفته و کاهش دمای بدن استفاده از سرم توصیه می شود. کیان به عنوان مرکز اعزام پزشک درب منزل در کرمانشاه در سریعترین زمان ممکن ، دکتر را به محل مورد نظر متقاضی جهت معاینه و تجویز دارو و سرم می فرستد.

بیماری های قلبی

در عصر کنونی ؛ مرگ و میر بر اثر بیماری هایی با منشا میکروارگانیسم نسبت به بیماری های مزمن و ناشی از سبک غلط زندگی کاهش چشمگیری داشته است. بیماریهای قلبی روز به روز در بین جوامع گسترش می یابند. ویزیت متخصص در منزل کرمانشاه برای درمان بیماران قلبی به دلیل کاهش تماس بیمار با مواد آلاینده موجود در هوای شهری و مهم بودن تک تک ثانیه ها هنگام حمله قلبی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیماری های خاص

سرطان ، کبد چرب ، هپاتیت ، ایدز ، دیابت ، کلسترول و فشار خون بالا ، شکستگی ها و … می تواند جزء بیماری های خاص تلقی شوند که با ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کرمانشاه درمان می شوند. دکتر علاوه بر ویزیت به نوشتن دارو یا تجویز مجدد نسخه ، تفسیر برگه آزمایش و عکسبرداری ها ، مشاوره برای درمان بیماری و راهنمایی درباره کمک گرفتن از تجارب سایر بیماران تحت خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرمانشاه می پردازد.

خدمات پزشکی در استان کرمانشاه

آیا دستیابی به تمام خدمات پزشکی در استان کرمانشاه به صورت یکجا امکانپذیر است ؟ پاسخ مثبت است. هرگونه خدمات درمانی که دکتر تجویز کند دسترسی به آن توسط مرکز اعزام پزشک درب منزل امکانپذیر است. حتما می پرسید چگونه و شامل چه مواردی است؟ امروزه تصور اینکه سونوگرافی یا رادیولوژی درون منزل انجام شود دور از ذهن نیست. به جز دستگاه های بزرگ عکس برداری مثل سی تی اسکن ، سایر تجهیزات پزشکی مثل اکو ، رادیولوژی ، سونو ، نوار قلب و… به گونه ای ساخته شده اند که قابل حمل و جابه جایی باشند. لذا هرگونه عکسبرداری ، معاینات و خدمات پزشکی ، تزریق در محل و خدمات پرستاری در منزل که در استان کرمانشاه لازم باشد با مرکز کیان انجام میشود.

خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرمانشاه

انواع خدمات پزشکی در منزل در کرمانشاه

آیا می دانید مراکزی وجود دارند که انواع خدمات پزشکی در منزل کرمانشاه را ارائه می دهند؟ شما با انتخاب این موسسات ؛ گزینش پیشرفته ترین تجهیزات و بهترین پزشکان _ پرستاران را به افراد متخصص در این زمینه می سپارید زیرا این مجموعه ها برای ادامه حیات خود سعی می کنند از بین پزشکان و تجهیزات ؛ بهترین آنها را گزینش کرده و به خدمت بگمارند.

درمان زخم بستر

در اثر فشار و اصطحکاک ناشی از تماس طولانی مدت بدن با زمین بخشی از بافت پوست از بین رفته و تبدیل به زخم در افراد ویلچر نشین ، بستری در بیمارستان ، فرد موظف به استراحت مطلق و… می شود. تعریق و ترشحات موجب شدت یافتن زخم بستر خواهد شد. برای به حداقل رساندن درد و درمان زخم بستر می توانید از خدمات پزشکی در منزل مانند ویزیت پزشک و اعزام پرستار به خانه خود در کرمانشاه استفاده کنید. زخم بستر بر اساس میزان پیشرفت از پوست تا استخوان و غیر قابل بازگشت بودن به 4 درجه طبقه بندی می شود. ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه برای درمان هر 4 درجه از زخم بستر کابرد دارد.

معاینه بیمار

از درمان سرماخوردگی ساده گرفته تا سرطان های پیشرفته ؛ همگی نیازمند تشخیص درست با معاینه دقیق بیمار هستند. تبحر پزشک حین ویزیت دکتر در منزل کرمانشاه کلید شناسایی به موقع و درست بیماری هاست. شما می توانید معاینه بیمار را برای تشخیص هرگونه اختلال سلامتی مثل : مشکلات گوارشی ، تغییر وضعیت عمومی بدن ، بروز درد در قسمت های مختلف بدن ، انجام چکاپ های سالیانه ، معاینات زنان در دوران بارداری و… به ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه که بهترین پزشکان را از بین جامعه پزشکی دستچین کرده بسپارید.

آزمایش خون

خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرمانشاه کلیه آزمایشات از قبیل : آزمایش خون کامل CBC ، نمونه گیری ادرار و مدفوع ، تست کبد چرب ، آزمایش ایدز ، بیوپسی یا تست بافت ، نمونه برداری از بزاق و مو ، تست CPR یا کرونا ، تست آنتی بادی یا سرولوژی و.. را پوشش می دهند بهره مندی از این خدمات منوط به این است که ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کرمانشاه یا اعزام پرستار از طریق مرکز کیان باشد.

سونداژ

همانگونه که می دانید سوندگذاری دائم یا موقت برای برخی از سالمندان ، بیماران تازه جراحی کرده و یا افراد مبتلا به تکرر ادرار حیاتی است که از طریق خدمات سونداژ ادراری در منزل کرمانشاه قابل دسترس است. کافیست برای وصل سوند یا تعویض آن توسط پرستار یا متخصص از طریق موسسه شبانه روزی کیان که مرکز اعزام پزشک درب منزل کرمانشاه است اقدام کنید. نصب سوند با بالاترین دقت و توسط جدیدترین ابزارآلات پزشکی مربوط به سوند های ادرار اعم از خارجی یا داخلی صورت می پذیرد.

فصد خون

فصد خون از انواع خدمات پزشکی در منزل کرمانشاه است. افرادی که غلظت خون بالایی دارند یا از بیماری پرخونی ( پلی سیتمی ) رنج می برند از این روش برای درمان استفاده می کنند در واقع فصد خون نوعی خونگیری یا رگ زنی است که در گذشته با تیخ انجام می شد اما امروزه پرستاران یا پزشکان آن را با سرنگ انجام می دهند. ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کرمانشاه شما را در تشخیص پلی سیتمی و درمان آن با فصد خون یاری می کند.

زخم پای دیابتی

امکان ویزیت بیمار توسط پزشک در منزل کرمانشاه برای درمان قطعی زخم پای دیابتی نیز فراهم شده است. یکی از عوارض دیابت در بیماران دیابتیک ایجاد زخم پا است که طبق آمار فقط 15 درصد از مجموع بیماران را درگیر می کند اما اگر دچار این عارضه شده اید باید بدانید در صورت عدم درمان حدود 84 درصد امکان قطع عضو وجود دارد. استفاده از آنتی بیوتیک ، شستشوی زخم و پانسمان درست اقداماتی است که با خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرمانشاه ارائه می شود.

ساکشن

ساکشن به خروج ترشحات حلق ، بینی ، دهان و… توسط دستگاه مکنده مخصوص گفته می شود. از خدمات پزشکی در منزل کرمانشاه می توان به ارسال تجهیزات ساکشن یا ویزیت شبانه روزی بیمار توسط پزشک برای معاینه اشاره کرد.

متخصص عفونی

بیماری هایی که منشا میکروارگانیسم دارند برای درمان به تخصص و مهارت متخصص عفونی نیاز دارند از سقط جنین گرفته تا هپاتیت می تواند زیر نظر متخصص عفونی درمان شود. از انواع خدمات پزشکی در منزل می توان : اعزام پزشک یا متخصص عفونی درب منزل در استان کرمانشاه را نام برد.

فیزیوتراپی

تصادفات شدید منجر به شکستگی ، پارگی رباط یا تاندون در اثر ورزش هایی مثل فوتبال ، سکته مغزی یا فلج شدگی و… از عواملی هستند که افراد را نیازمند خدمات فیزیوتراپی می کنند که از طریق مرکز خدمات درمان در منزل کرمانشاه قابل دریافت است این خدمات شامل : اعزام پزشک درب منزل جهت ویزیت و درمان با تجهیزات قابل حمل فیزیوتراپی می باشد.

سونوگرافی

ارسال تجهیزات سونوگرافی به خانه بیماران برای عکسبرداری از شکم و لگن یا سایر نقاط بدن همراه با ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه ازجمله اقداماتی است که مرکز شبانه روزی کیان به عنوان مرکز خدمات درمان در منزل انجام می دهد. کیفیت دستگاه های عکسبرداری ارسالی به خانه متقاضیان با دستگاه های موجود در مراکز درمانی نه تنها برابری می کند بلکه بیشتر نیز هست. وجود تنکسین های مجرب در خوانش تصاویر از مزایای انجام سونوگرافی در منزل کرمانشاه است.

نوار قلب

نوار قلب وجود اختلال در عملکرد عضله قلب را نشان می دهد قلب انسان برای تپیدن با ریتم منظم به جریانی با هدایت الکتریکی احتیاج دارد. دستگاه نوار قلب این پالس ها با ریتم منظم را به شکل موج منحنی ثبت می کند. از آنجایی که هر فراز و فرود در این منحنی نشان دهنده فعالیت یک قسمت از قلب می باشد پس ، طبیعی است که اختلال و جابجایی خطوط منحنی حاکی از مشکلات قسمت معینی از قلب باشند. اما میزان و محل دقیق مشکل قلبی با اکو مشخص می شود. در عصر کنونی دستگاه نوار قلب و اکو را قابل حمل ساخته اند. از انواع خدمات پزشکی در منزل دسترسی به نوار قلب است که همزمان با ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه انجام میشود.

نصب اکسیژن و تست خواب

مشکلاتی مثل خروپف ، آپنه خواب ، بی خوابی و… را با خدمات تست خواب منشایابی می کنند در این تست ؛ دستگاه هایی به بدن فرد خوابیده متصل می شود تا علائم حیاتی مثل ضربان قلب ، میزان اکسیژن خون ، ورودی هوا به شش ها و فرکانس های مغزی توسط دستگاه های مخصوص ثبت گردد. با اینکه غیر قابل باور به نظر می رسد اما انجام تست خواب توسط مرکز خدمات درمان در منزل کرمانشاه فراهم شده است. ابتدا باید ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه را درخواست کنید تا دکتر یا متخصص این تست را برای شما تجویز کند.

رادیولوژی

عکسبرداری از بدن با استفاده از پرتو ایکس را رادیولوژی می نامند که انجام آن به تکنسین های مجرب احتیاج دارد. ویزیت متخصص در منزل کرمانشاه برای تشخیص و انجام رادیولوژی به شما در درمان بیماری کمک می کند. موسسه شبانه روزی کیان به عنوان مرکز خدمات درمان در منزل کرمانشاه اقدامات موثری را در این زمینه ازقبیل اعزام متخصص و تجهیزات مدرن به خانه هموطنان انجام می دهد.

مرکز خدمات پزشکی در منزل کرمانشاه

مرکز خدمات درمان در منزل کرمانشاه

مرکز خدمات درمان در منزل کرمانشاه وظیفه ارائه کلیه خدمات درمانی به بیماران در منزل و پشتیبانی این خدمات را دارد. مرکز کیان یکی از این مراکز معتبر می باشد. شما نیز می توانید هرگونه اخلال در نحوه انجام خدمات دریافتی از این موسسه ، بی مبالاتی فرد اعزامی ، دریافت وجه اضافه ، برخورد نادرست پرسنل ، دریافت خدمات ناقص و.. را از طریق خطوط ارتباطی با کارشناسان مربوطه این موسسه در میان بکذارید.

ویزیت دکتر در منزل کرمانشاه تمام مناطق

منطقه 1

ویزیت شبانه روزی دکتر در منزل کرمانشاه در اختیار ساکنین منطقه 1 شامل : محله بیست و دو بهمن ، باغ نی ، حافظیه و منطقه برق به صورت 24 ساعته و در کمترین زمان خواهد بود.

منطقه 2

اهالی منطقه 2 شهر کرمانشاه شامل : فرهنگیان فاز یک ، دولت آباد ، گمرک ، شهرک امام خمینی ، اربابی ، وکیل آقا ، سنجابی ، شهرک اسلامی ، تاکسیرانی و.. که خواستار ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل هستند کافیست با مرکز شبانه روزی کیان تماس بگیرند و در خواست خود مبنی بر اعزام پزشک درب منزل کرمانشاه را مطرح کنند.

منطقه 3

مناطق : بسیج ، کل هواس ، رشیدی ، بعثت ، فیض آبادی جلیلی ، ملا حسینی ، کیهانشهر ، آریا شهر ، فدک ، جعفرآباد ، پرزه دماغ و.. جز منطقه 3 هستند که ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه شبانه روزی را دریافت می کنند.

منطقه 4

مرکز کیان آماده ارائه خدمات درمان در منزل کرمانشاه از قبیل ویزیت پزشک عمومی یا متخصص در خانه به بیماران ساکن در منطقه 4 شامل : معلم شرقی و غربی ، مصوری ، ناصری ، فاطمیه ، اشرفی اصفهانی ، کاشانی ، فردوسی ، سعدی ، سرچشمه ، شهید نامجو ، سراب قنبر ، صادقیه ، خیام ، شریعتی ، بهار ، منزه و… می باشد.

منطقه 5

ویزیت دکتر در منزل کرمانشاه برای ساکنین منطقه 5 اعم از : دانش ، مسکن ظفر ، شهید رجایی ، فرهنگیان فاز دو ، طاقبستان ، کارمندان ، مخابرات ارتش ، نصر ، نساجی ، جهاد ، جوادیه ، پرواز ، پردیس به صورت 24 ساعته در دسترس است.

منطقه 6

خدمات پزشکی در استان کرمانشاه مانند اعزام کادر درمانی جهت ویزیت بیمار توسط پزشک در منزل برای مردم ساکن در منطقه 6 شامل : بهداری ، میدان و شهرک رسالت ، چقامیرزا و فاز دو چقامیرزا ، شهید نجفی ، الهیه ، دادگستری ، ولایت و اتوبوسرانی در اسرع وقت و شبانه روزی صورت می پذیرد.

منطقه 7

بلوار طاقبستان ، آناهیتا ، تعاون ، معلم ، دانشگاه رازی ، سرخه لیژه ، چقاکبود ، گلها ، حکمت آباد و باغ ابریشم محله هایی از منطقه 7 هستند که ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کرمانشاه را تجربه می کنند.

منطقه 8

کیان به عنوان مرکز خدمات درمان در منزل کرمانشاه آماده اعزام پزشک عمومی و متخصص برای درمان بیماری های ساکنین منطقه 8 شامل : صدرا ، ده مجنون ، متخصصین ، آزادگان ، چمن زین العابدین ، صایونی ، زیباشهر ، نقلیه ، پردیس و ژاندرمری در خانه شان به صورت 24 ساعته می باشد.

خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرمانشاه

حملات قلبی ، بیماری ها ، مشکلات زنان در دوران بارداری وقت نمی شناسند امکان بروز آنها در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد. ضرورت ایجاد و ارائه خدمات پزشکی 24 ساعته در منزل کرمانشاه در این گونه موارد به شدت حس می شود. کشور ایران از نظر خدمات درمانی در منزل نسبت به کشور های غربی پیشتاز است. دلیل این امر ؛ توجه به درمان و گسترش موسسات رابط بین پزشک و بیمار می باشد.

نحوه اعزام پزشک درب منزل در کرمانشاه

در صورتی که درخواست ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه داشته باشید با خطوط ارتباطی موسسه تماس گرفته و شرایط بیمار اعم از : سن ، وزن ، جنسیت ، وضعیت بیماری ، شرایط جسمانی ، توان حرکتی ، داروهای مصرفی ( جهت عدم تداخل دارویی ) و آنچه در ابتدای مقاله خواسته شده را به کارشناسان اطلاع می دهید سپس درباره هزینه دکتر در منزل کرمانشاه توافق صورت می گیرد در صورت توافق شما باید آدرس خود را از طریق پیامک یا لوکیشن واتساپ به شماره اعلامی مرکز شبانه روزی کیان ارسال کنید. کارشناسان هماهنگی ها را با نزدیک ترین نیرو برای اعزام و ویزیت بیمار توسط پزشک در منزل کرمانشاه انجام می دهند.

ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کرمانشاه

این موسسه ابتدا فعالیت خود را در زمینه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل پایتخت آغاز نمود سپس این خدمات به استان البرز گسترش یافت . اکنون نیز کرمانشاه به عنوان استان هدف این موسسه در نظر گرفته شده است. 

کلیه فعالیت های این موسسه به صورت 24 ساعته می باشد که از جمله آنها ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کرمانشاه است. هرگونه فعالیت پزشکی که به ذهن شما خطور کند اعم از اعزام انواع متخصص و پزشکی عمومی یا گواهی فوت در منزل با این مرکز در اختیار شماست. خدمات پرستاری در منزل از انواع تزریقات گرفته تا وصل سوند معده توسط پرستاران مجرب این مرکز شبانه روزی انجام میشود.

برای آشنایی بیشتر با خدمات ارائه شده توسط این شرکت بهتر است به قسمت خدمات در سایت موسسه پرستاری و پزشکی رجوع کنید. علاوه بر اعزام افراد ؛ می توانید تجهیزات پزشکی مثل نوار قلب ، اکو قلب ، سونوگرافی ، رادیولوژی، نصب اکسیژن ، دستگاه ساکشن ، دستگاه زردی نوزاد یا فتوتراپی در استان کرمانشاه را نیز از طریق این موسسه تامین کنید.

دکتر در منزل کرمانشاه

مهارت و دانش مورد نیاز برای پزشک در خانه کرمانشاه  چیست ؟

دکتر در منزل کرمانشاه به دلیل نوع فعالیت‌ های این شغل ، باید دانش و مهارت‌  های زیر را داشته باشد :

 دانش کافی در زمینه بیماری ‌های مزمن و معمول مربوط به سنین مختلف

توانایی تجزیه و تحلیل علائم بیماری و بررسی نظام جسمانی بیمار

دانش کافی در زمینه داروهای مصرفی و تأثیرات آن‌ ها بر بیمار

پشتیبانی خدمات پزشکی کرمانشاه

موسسه کیان با تجربه ای که طی چندین سال ارائه خدمات درمانی در منزل به پایتخت نشینان اندوخته است. از اهمیت عدالت رفتاری ، جایگاه رضایت بیمار ، نحوه اجرای خدمات ، امکان بروز مشکلات و نوع آنها به خوبی آگاه است. لذا با در نظر گرفتن تمام این مسائل سعی نموده پشتیبانی خدمات ویزیت پزشک در منزل کرمانشاه را به نحو احسن برعهده گیرد. 

خواهشمندیم اگر مشکلی یا نارضایتی در حین ارائه خدمات ویزیت در منزل کرمانشاه پیش آمد آنرا با کارشناسان کیان در میان بگذارید تا اصلاح رویه اتفاق بیافتد. کمترین اثر این گزارشات در صورت اثبات می تواند این باشد که از اعزام فرد خاطی به منزل سایر همشهری ها جلوگیری شود. سایر اقدامات اصلاحی ؛ متناسب با مشکل به وجود آمده اتخاذ خواهد شد. ارائه و پشتیبانی خدمات پزشکی در استان کرمانشاه امری پویاست و باید توسط شما به روز رسانی شود.

ویزیت حضوری در منزل به خصوص در کرمانشاه ، به عنوان یک روش ارائه خدمات پزشکی پیشرفته مطرح است. این روش توسط برخی از پزشکان و مراکز درمانی در ایران ارائه می‌شود. در واقع ؛ در شرایطی که بیمار به دلیل شرایط پزشکی خود نمی‌ تواند به محل پزشک یا بیمارستان برود، این روش به عنوان گزینه‌ ای برای ملاقات با پزشک خود قابل استفاده است.

به عنوان مثال ، در برخی موارد، پزشکان با هماهنگی با بیماران خود، برای انجام ویزیت در منزل آنها حاضر می‌شوند و در صورت لزوم، مراقبت و درمان لازم را انجام می‌دهند.

مهارت و دانش مورد نیاز برای پزشک در خانه کرمانشاه چیست ؟

دکتر در منزل کرمانشاه به دلیل نوع فعالیت‌ های این شغل ، باید دانش و مهارت‌  های زیر را داشته باشد :

  • دانش کافی در زمینه بیماری ‌های مزمن و معمول مربوط به سنین مختلف
  • توانایی تجزیه و تحلیل علائم بیماری و بررسی نظام جسمانی بیمار
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.