غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

سونوگرافی در منزل کرج |کمترین هزینه [شبانه روزی+متخصص زن و مرد]

سونوگرافی در منزل کرج

سونوگرافی در منزل کرج 

همگان از اهمیت سونوگرافی در منزل کرج و نحوه کار آن تا حدودی باخبریم اما آنچه ما را مجاب به انتخاب گزینه بهتر درمانی می کند اطلاعات کامل از چگونگی انجام آن ، انواع سونوگرافی و گزینه های دریافت آن در شهر کرج می باشد.

ما در اینجا به هر آنچه که شما باید از سونوگرافی در کرج بدانید پرداخته ایم باشد که مورد رضایت شما قرار گیرد و انجام سونوگرافی در منزل کرج را به تکنسین ها و متخصصان تیز بین این مرکز شبانه روزی بسپارید.

چرا سونوگرافی در منزل کرج

تا به امروز فقط بیمارستان های مجهز و مراکز درمانی بزرگ قادر به ارائه خدمات مربوط به سونوگرافی یا عکسبرداری های تشخیصی بوده‌اند اما روش نوینی در کشور عزیزمان ایران پایه‌گذاری شده است و آن ارائه خدمات سونوگرافی در منزل کرج می باشد. شرکت های خدمات پرستاری در کرج به ویژه مرکز خدمات پزشکی در منزل کیان سعی نموده اند بهترین تکنسین ها در خوانش تصاویر سونوگرافی را از نظر دارا بودن سابقه طولانی فعالیت در بیمارستان های مطرح پایتخت ، داشتن تراز علمی بالا و مدارک تحصیلی معتبر شناسایی کرده و به منزل بیماران اعزام کنند. از مزایای درخواست سونوگرافی در منزل کرج می توان ؛ بهره مندی از تجارب این موسسات در سنجش مهارت تکنسین ها و سپردن کار به کاردان در انتخاب افراد مجرب را نام برد.

انجام سونوگرافی در منزل کرج

 

وضعیت سخت بارداری خصوصا در ماه های اول حاملگی ، داشتن درد در اندام مختلف ، مشکلات جابه جایی و عواملی از این دست باعث می شود که نیاز به انجام سونوگرافی در منزل کرج برای بیماران زن ، مرد و کودک بیش از پیش حس شود. موسسه شبانه روزی کیان در راستای تحقق جامعه سلامت محور سعی نموده کلیه خدمات درمانی از جمله سونوگرافی را در خانه هموطنان ساکن کرج با بهترین تکنسین ها و دستگاه های روز دنیا انجام دهد. این مرکز دارای مجور رسمی از وزارت بهداشت بوده و تمامی موازین قانونی ، اخلاقی ، پزشکی را در هنگام ارائه خدمات سونوگرافی کرج بزرگ رعایت می کند. دسترسی به تکنسین های مجرب برای انجام سونوگرافی در منزل کرج به صورت 24 ساعته و برای تمام مناطق این شهر خواهد بود.

گرفتن سونوگرافی در منزل کرج . سونوگرافی زنان و مردان . سونوگرافی در خانه کرج . سونوگرافی سیار در کرج بزرگ
 

تعرفه سونوگرافی در منزل کرج  

برآورد تعرفه سونوگرافی در منزل کرج را باید تحت تاثیر : نوع سونوگرافی درخواستی ، دستگاه های مورد استفاده ، مسافت طی شده ، مدت زمان حضور تکنسین در خانه بیمار ، درخواست ویزیت در منزل کرج و… دانست. قیمت سونوگرافی در کرج بعد از در نظرگرفتن تمام شرایط ذکر شده به بیماران ابلاغ می شود. به طور کلی یک قیمت پایه برای هر شرایطی ( مثلا میزان مسافت طی شده یا زمان حضور ) توسط وزارت بهداشت به موسسات خدمات درمان در منزل کرج اعلام شده است. این هزینه ها جمع بسته شده سپس به متقاضیان گفته می شود. هزینه یا تعرفه سونوگرافی در منزل کرج مطمئنا شفاف و منصفانه خواهد بود. اگر پزشک در حین انجام سونوگرافی در خانه احساس کند نیاز به سایر خدمات مانند تزریقات در منزل کرج می باشد یا اینکه بیمار این درخواست را داشته باشد ، تعرفه آنها جداگانه محاسبه می گردد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

1. نام و نام خانوادگی

2. بیماری زمینه ای

3. حساسیت دارویی

4. سن و جنسیت

5. توان حرکتی

اطلاعات قبل از تماس با سونوگرافی سیار در کرج .

سونوگرافی در منزل کرج به چه کسانی ارائه می شود؟

احتیاج به انجام سونوگرافی در منزل کرج ؛ مرد و زن یا کودک و پیر نمی شناسد. موسسه ای را برای انجام عکسبرداری تشخیصی خود انتخاب کنید که تمام شرایط و ضوابط را سنجیده باشد و متناسب با آنها خدمات سونوگرافی سیار در کرج را ارائه دهد. ثبت سونوگرافی برای گروه های زیر انجام می شود :

سونوگرافی دکتر زن در کرج

در برخورداری از خدمات سونوگرافی در منزل کرج باید توجه نمود که زندگی زنان را به چندین دوره خاص تقسیم بندی می کنند . 1. قبل از پریودی 2. بعد از قائدگی 3. قبل از بارداری 4. بعد از حاملگی 5. پس از زایمان 6. بعد از یائسگی.

اهمیت سونوگرافی زنان به دلیل شرایط خاص بانوان در این دوره ها و نحوه انجام عکسبرداری است.از آنجایی که خانم ها با توجه به فرهنگ عرفی و شرعی ترجیح می دهند سونوگرافی دکتر زن در کرج را تجربه کنند. ما بهترین تکنسین زن یا متخصص زنان را جهت انجام سونوگرافی در منزل کرج اعزام می کنیم. محیط کاملا خصوصی و رعایت دستورالعمل های who  مربوط پاندمی کرونا از مزیت های انجام سونوگرافی زنانه در کرج در خانه برای زنان باردار و… می باشد.

سونوگرافی شکم در زنان . سونوگرافی زنان . سونوگرافی بانوان . سونوگرافی زنانه . سونوگرافی زدر زنان باردار . سونوگرافی در منزل کرج برای خانم ها توسط دکتر زن

سونوگرافی مردانه

سونوگرافی مردانه علاوه بر بیماری ها و مشکلاتی که بین خانم و آقایان مشترک هستند به شناسایی برخی از بیماری ها مانند مشکلات بیضه یا پروستات که فقط مختص به جنسیت مردان نیز می باشند می پردازد. مرکز شبانه روزی تصویربرداری پزشکی کیان به شما اطمینان می دهد بهترین سونوگرافی مردان کرج را با متخصصان این مرکز تجربه خواهید کرد. تشخیص بیماری های شکم و لگن از جمله در کبد ، پروستات نیاز به دقت و تیز بینی پزشک هنگام انجام سونوگرافی در منزل مردان دارد.

سونوگرافی کودک کرج

آیا از مشکلات نحوه انجام سونوگرافی کودکان در کرج باخبرید؟ نگه داشتن کودک یا نوزاد برای انجام سونوگرافی در منزل کرج به صورت ثابت بسیار دشوار است و مهارت تکنسین یا متخصص در پرت کردن حواس کودکان و نوزادان را می طلبد ضمن اینکه هرچه بدن اندام تحت معاینه کوچک تر باشد نیاز به دقت تشخیصی بالاتری است. ترس از محیط بیمارستان و نظارت بر حُسن انجام سونوگرافی در منزل کرج توسط والدین باعث می شود؛ متخصص اطفال اعزامی از طریق مرکز شبانه روزی کیان که دارای این ویژگی های منحصر به فرد می باشد بتواند گزینه خوبی برای انجام سونوگرافی نوزادان کرج باشد. مهم نیست کودکان در چه رِنج سنی هستند تشخیص و عکسبرداری های پزشکی دلبندان خود را  از نوزادی گرفته تا نوجوانی به سونوگرافی کودکان کرج ارائه شده توط موسسه 24 ساعته کیان بسپارید.

سونوگرافی کودکان کرج . سونوگرافی کودک کرج . سونوگرافی نوزادان کرج . سونوکرافی در منزل کرج

سونوگرافی سالمندان در منزل کرج

همه ما پدربزرگ یا مادر بزرگی را داریم که پیش خود انواع داروهای فشار خون ، چربی ، دیابت و.. را دارد. همیشه احتیاجات درمانی به دارو ختم نمیشود در برخی از موارد ممکن است نصب سوند ادراری یا انجام سونوگرافی در منزل کرج جهت رفاه حال آنها لازم باشد. گرفتن وقت سونوگرافی برای سالمندان یا بازنشستگان محترم چه خانم چه آقا دیگر دغدغه محسوب نمی شود زیرا سونوگرافی در منزل آنها به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه در نوبت صبح و عصر با دکتر زن یا مرد انجام می شود.

مزایایی انجام سونوگرافی در منزل کرج

آشنایی با مزایایی انجام سونوگرافی در منزل کرج به شما در انتخاب روش درمانی درست کمک می کند. فواید استفاده از سونوگرافی سیار در کرج عبارتند از :

انواع سونوگرافی در منزل کرج . سونوگرافی داپلر . سونوگرافی nt . سونوگرافی آنومالی اسکن . مزایایی سونوگرافی در منزل کرج

 • عدم مواجهه با ترافیک های سنگین شهری
 • پیشگیری از بیماری های تنفسی و قلبی
 • جلوگیری از ابتلا به عفونت های بیمارستانی
 • دریافت همزمان چندین خدمات مانند تزریق سرم در منزل کرج
 • شبانه روزی بودن سونوگرافی در منزل کرج
 • عدم اتلاف وقت در پشت صف های طولانی بیمارستان ها
 • درمان در محیط امن خانه و بدون استرس
 • عدم مشاهده مرگ و میر در بیمارستان و حفظ روحیه
 • تمرکز بیشتر پزشک یا تکنسین به دلیل تک بیمار بودن
 • استفاده از دستگاه های نوین سونوگرافی در منزل کرج توسط موسسات خصوصی

انواع سونوگرافی در منزل کرج

انواع سونوگرافی را بر حسب اعضای مورد بررسی ، چگونگی انجام عکسبرداری ، نوع دستگاه و هدف از انجام آن به موارد زیر تقسیم بندی می کنند.

 1. سونوگرافی رحم و تخمدان

انواع سونوگرافی های دوران بارداری از حاملگی های خارج رحمی گرفته تا بارداری های طبیعی هفته چهارم تا چهلم در واقع زیر مجموعه سونوگرافی رحم و تخمدان طبقه بندی می شوند. بسیاری از بانوان دوست دارند تعیین جنسیت فرزند خود به خصوص در بارداری اول را قبل از خرید سیسمونی و لباس کودک از طریق تجویز سونوگرافی توسط پزشک متوجه شوند.

 1. سونوگرافی شکم و لگن

برای بررسی ارگان های داخل شکمی و اندام های وابسته به آن شامل : کلیه ها ، کبد ، کیسه صفرا ، طحال ، لوالزمعده یا پانکراس ، عروق مرکزی از سونوگرافی شکم و لگن در مردان و زنان استفاده می شود. درباره چگونگی سونوگرافی شکم و لگن باید گفت نحوه انجام آن کاملا به نوع عکسبرداری تجویز شده در نسخه شما بستگی دارد. از نکات قابل تامل که باید قبل از انجام سونوگرافی شکم و لگن لحاظ شود ناشتا بودن تا 8 ساعت قبل می باشد. خوردن غذاهای چرب یا کلسترول بالا با تاثیر بر اندام های درون شکم در نتایج سونوگرافی در منزل کرج اختلال ایجاد می کند. افرادی که نفح زیادی را تجربه می کنند حتما دو الی 3 روز قبل از انجام سونوگرافی شکمی از مصرف حبوبات نفاخ مثل نخود ، لپه ، عدس و لوبیا خودداری کنند. دقت کنید سونوگرافی از شکم و لگن شامل معده و روده ها به دلیل وجود هوا در این اندام نمی شود زیرا هوا یا گاز موجب اختلال در ثبت سونوگرافی می شود.

 1. سونوگرافی واژینال

از انواع سونوگرافی در منزل کرج می توان انجام سونوگرافی واژینال را نام برد. این عکسبرداری برای تشخیص بیماری های زنانه و بررسی حفره داخلی لگن از طریق واژن کاربرد دارد. آیا سونوگرافی واژینال درد دارد ؟ خیر انجام این عکسبرداری در بانوان با درد همراه نیست گرچه برخی از خانم ها در هنگام ورود دستگاه ثبت احساس ناراحتی جزئی را گزارش کرده اند. برای تشخیص : مشکلات ناباروری ، سرطان تخمدان و لوله رحم ، انواع کیست ، بارداری ، سقط جنین ، فیبروم ، جفت سرراهی و مشکلات قاعدگی از سونوگرافی واژینال استفاده می شود. در رابطه با چگونگی سونوگرافی واژینال در زمان پریودی یا بارداری باید گفت امکان انجام وجود دارد اما باید قبل از اجرای صحیح  نحوه گرفتن سونوگرافی واژینال اقداماتی همچون برداشتن نوار بهداشتی یا پد صورت گیرد.

در صورت تمایل کلیک کنید: خرید واکسن گارداسیل در کرج

 1. سونوگرافی داپلر

آیا تا به حال نام سونوگرافی داپلر را شنیده اید یا می دانید برای چه اهدافی تجویز می شود اگر مایل به دریافت انواع سونوگرافی داپلر ( رنگی _ دوبلکس _  پاور داپلر _ داپلر طیفی _ موج مداوم ) هستید با ما همراه شوید. یکی از انواع عکسبرداری که توسط خدمات سونوگرافی در منزل کرج پوشش داده می شود. سونوگرافی داپلر است که با هدف اندازه گیری جریان خون و فشار خون توسط امواج اولتراسوند تجویز می شود. از آنجایی که خون در سراسر بدن جریان می یابد این سونوگرافی را می توان برای تشخیص بیماری مربوط به عروق خونی در سراسر بدن به کار برد. موارد استفاده از سونوگرافی داپلر شامل : عکسبرداری در بارداری برای تشخیص چسبندگی جفت ، شناسایی گرفتگی یا مشکلات در عروق پا ، لخته شدن خون ، انسداد عروق ، بیماری مادرزادی قلبی ، نقص دریچه های قلب ، تنگی شریان کاروتید ، بیماری های جنین در هفته های مختلف از جمله 34 بارداری و… می باشد. با سونوگرافی در منزل کرج ؛ هیچ نگرانی درباب سپری کردن زمانتان در ترافیک نخواهید داشت.

 1. سونوگرافی پروستات

متخصص اورولوژی از سونوگرافی پروستات برای تعیین اندازه پروستات و تشخیص علت ناباروری در مردان استفاده می کند. پروستات به اندازه یک فندق بوده و در زیر مثانه قرار دارد. سونوگرافی پروستات ترانس رکتال از روی شکم و در حال ناشتا انجام می شود.

 1. سونوگرافی آنومالی

یکی از انواع سونوگرافی ها که در منزل کرج انجام می شود سونوگرافی آنومالی اسکن می باشد. این عکسبرداری در سه ماه دوم بارداری از هفته 18 الی 22 انجام میشود و در آن رشد جنین اعم از : وضعیت قلب ، مغز، نخاع ، صورت جنین ، کلیه ها ، شکم بررسی شده و رشد استخوان ران پا ، دور سر و دور سینه اندازه گیری می گردد. اکثر بانوان قبل از انجام می پرسند آیا سونوگرافی آنومالی همان غرباگری است و چگونه انجام میشود ؟  خیر غربالگری نیست و اهمیت سونوگرافی آنومالی از آن روست که بیماری های نظیر شکاف لب ، فتق دیافراگم ، فتق ناف ، مهره شکاف دار، تریزومی 13-و 18 و چندین بیماری دیگر در جنین با دقت بیشتری پیگیری می شود. نحوه انجام سونوگرافی آنومالی در منزل کرج را باید همانند سایر سونوگرافی ها دانست فقط به شکم مادر کمی فشار بیشتری برای ثبت جزئیات وارد میشود. یکی از نکات مهم قبل از انجام این عکسبرداری پُر بودن مثانه مادر می باشد.

شاید برایتان جالب باشد : پانسمان زخم در منزل

 1. سونوگرافی nt

برخی از مراحل غربالگری سه ماه اول بارداری با سونوگرافی nt صورت می گیرد. در این سونوگرافی سعی می شود که میزان مایع جمع شده در پشت گردن جنین اندازه گیری شود. زیاد بودن میزان این مایع نشان دهنده ابتلا به تریزومی 13 و 18 و سندرم داون می باشد. مناسب ترین زمان برای انجام سونوگرافی در منزل کرج برای nt  ؛ هفته 11 تا 13 بارداری است.

    8. سونوگرافی قلب 

این نوع سونوگرافی برای بررسی ساختار و عملکرد قلب استفاده شده و عروق قلبی را بررسی می نماید.

مناطق دریافت کننده سونوگرافی سیار در کرج

آیا می خواهید بدانید محل زندگی شما جزء مناطق دریافت کننده خدمات سونوگرافی در منزل کرج ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان می باشد؟ این مرکز در تمام مناطق کرج انواع سونگرافی را برای زنان و مردان انجام می دهد. از جمله این مناطق عبارتند از:
 

سونوگرافی کرج عظیمیه

انواع سونوگرافی در عظیمیه کرج شامل : عکسبرداری از رحم و تخمدان ، شکم و لگن ، داپلر ، بیضه و پروستات مردان ، آنومالی ، واژینال زنان و … برای  ساکن این شهر به صورت 24 ساعته انجام می شود. کبد و کلیه از جمله اندام های حیاتی هستند که بیشترین آمار مربوط به سونوگرافی داخل شکم را به خود اختصاص داده اند.

سونوگرافی کرج گلشهر

اشعه اولتراسوند که در دستگاه سونوگرافی استفاده می شود از اشعه های بی خطر محسوب میشود. انجام سونوگرافی بدون نسخه پزشک امکانپذیر نیست. شما می توانید جهت دریافت انواع سونوگرافی کرج گلشهر از ویزیت پزشک در منزل برای نوشتن نسخه و تجویز عکسبرداری تشخیصی و ثبت تصاویر آن در خانه استفاده کنید.

سونوگرافی چهارراه طالقانی

چگونگی تشخیص جنسیت در سونوگرافی با پزشک خانوادگی و تکنسین مجرب خواهد بود. افرادی که چهار راه طالقانی زندگی می کنند و نیازمند سونوگرافی در منزل کرج هستند نیاز نیست با وجود درد و بیماری ، مسیر طولانی را تا مراکز درمانی و بیمارستان ها طی کنند با یک تماس ؛ متخصص برای انجام سونوگرافی در خانه کرج در نزد آنان حاضر خواهد بود.

سونوگرافی کرج خیابان بهار

اگر بانوان خواستار این هستند که بدانند آیا سونوگرافی کرج خیابان بهار در منزل انجام میشود یا خیر؟ چه سونوگرافی هایی قابلیت انجام در خانه را دارند ؟ باید بگوییم بله هرگونه عکسبرداری اولتراسوند که مد نظر پزشک باشد در منزل بیماران ساکن خیابان بهار انجام می شود خواه بیمار کودک باشد یا از گروه سالمندان باشد.

سونوگرافی کرج گوهردشت

گوهردشت را به مردمانی اصیل و بافرهنگ می شناسند. مردمانی که به سلامتی خود بیش از سایر مولفه های زندگی اهمیت می دهد. در همین راستا همیشه بهترین موسسه ارائه دهنده خدمات سونوگرافی در منزل کرج  را انتخاب کرده اند. شمار زیاد متقاضیان درخواست کننده سونوگرافی از طریق مرکز شبانه روزی کیان گواه خوبی بر این مدعاست.

سونوگرافی در مهرشهر کرج

ما آماده ارائه خدمات سونوگرافی در منزل کرج در مهر شهر با بهترین تکنسین ها و متخصصان به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل مانند پنج شنبه و جمعه یا نوبت صبح و عصر در اسرع وقت هستیم . مرکز 24 ساعته کیان به دلیل داشتن شعب مختلف در سطح شهر کرج و پایتخت دارای سریع ترین سیستم اعزام پزشک و پرستار به منزل بین موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل می باشد.

در چه مواقعی نیاز به سونوگرافی در کرج هست؟

در سونوگرافی با استفاده از امواج فرا صوت ، تصاویری از داخل بدن بیمار به دست می‌ آید. بیماران در موارد زیر به سونوگرافی در منزل کرج نیاز دارند:

 • برای تشخیص وضعیت جنین در دوران بارداری و همچنین تشخیص انواع اختلالات بارداری نظیر عفونت‌ های رحم و توده‌ های خوش‌ خیم و بدخیم در رحم و تخمدان.
 •  برای تشخیص وضعیت سیستم ادراری و جریان ادرار ، تشخیص انواع اختلالات کلیه‌ ها ، مثلاً سنگ کلیه و اندازه کلیه ، تشخیص بیماری‌ های پروستات و سایر مشکلات مربوط به این منطقه.
 • برای تشخیص وضعیت سیستم گوارشی و تشخیص بیماری‌ های مربوط به شکم و روده ، نظیر التهاب‌ ها ، سرطان شکم و روده و مشکلات دیگر.

نحوه درخواست سونوگرافی در منزل کرج

آیا می خواهید درباره چگونگی نحوه درخواست سونوگرافی در منزل کرج بدانید؟ اگر بنا به هردلیلی که می تواند ناشی از معرفی یک دوست یا سرچ در گوگل و خواندن مطالب سایت باشد تصمیم گرفتید از سونوگرافی سیار کرج برای تشخیص بارداری ، بررسی روند رشد جنین و یا حتی مقاصد دیگر استفاده کنید با یک تماس سعی می کنید اطلاعات بیمار ( در بالا ذکر شده اعم از سن ، جنسیت و…) را با کارشناسان در میان بگذارید بعد از برآورد هزینه و اطلاع یافتن آن از طریق کارشناسان اگر موافق اعزام تکنسین به منزل هستید آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود به شماره های خواسته شده ارسال می کنید. کارشناسان ؛ هماهنگی ها را با نزدیک ترین نیرو به محل جهت انجام سونوگرافی در منزل انجام می دهند. بعد از هماهنگی ها دکتر با تجهیزات در منزل شما حاضر خواهد بود.

پشتیبانی سونوگرافی در خانه کرج

هرگاه پیشنهاد ، انتقاد یا اعتراضی درباره چگونگی نحوه انجام سونوگرافی در خانه کرج داشتید با این فکر که کسی رسیدگی نمی کند از بیان آن به کارشناسان ما سر باز نزنید. شما حتی می توانید میزان مبلغ پرداختی را به کارشناسان اطلاع دهید خصوصا زمانی که هزینه سونوگرافی در منزل کرج را به صورت نقدی پرداخت می کنید. زیرا امکان وقوع تخلف از طریق فرد اعزامی وجود دارد. ما پشتیبانی خدمات سونوگرافی در خانه کرج به طور کامل برعهده داریم . این پشتیبانی می تواند شامل : عودت هزینه اضافی مازاد بر توافق اولیه ، جبران نواقص خدمات ارائه شده ، تجدید نظر درباره اعزام دوباره فرد خاطی به منزل سایر هم وطنان و.. باشد تمام این اقدامات بر مبنای گزارشات شما اتخاذ می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest