ساعت کاری به صورت شبانه روزی
ساعت کاری به صورت شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان 24 ساعته

تلفن تماس: 02188590855

اشتراک گذاری در

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

انجام تزریق واکسن گارداسیل در منزل یکی از مهم ترین راهکار ها برای پیشگیری از ویروس (HPV) که عامل زگیل تناسلی می باشد. بهترین مرکز خدمات درمانی و پرستاری در منزل کیان آماده است تا به افراد حاضر در تهران و کرج خدمات تزریق آمپول گارداسیل در منزل را ارائه دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی ها، عوارض جانبی، موارد منع و نحوه تزریق گارداسیل و انواع واکسن ها و آمپول های HPV از جمله واکسن گارداسیل را برای شما بیان کنیم:

تزریق واکسن گارداسیل در منزل

آمپول گارداسیل چیست؟

اغلب می پرسیم گارداسیل چیست؟ و تزریق واکسن گارداسیل در منزل چه مزایای دارد؟ باید گفت : واکسن ضد ویروس پاپلیوم انسانی (hpv) که عامل زگیل تناسلی و سرطان های مربوط به آن ناحیه است را گارداسیل می نامند. تاکنون بالغ بر 100 سویه از ویروس پاپلیوم انسانی شناسایی شده است. بسیاری از افراد برای جلوگیری و پیشگیری از ویروس های تناسلی اقدام به تزریق آمپول و واکسن گارداسیل می کنند.

تزریق گارداسیل در منزل

ساختار واکسن گارداسیل

گارداسیل یک واکسن نو ترکیب است. پس در ساختار آن  از ویروس ضعیف شده و کشته شده ساخته نشده است. همین امر موجب می شود خطرناک بودن تزریق آمپول گارداسیل به حداقل برسد. این واکسن یکی از بهترین آمپول ها برای جلوگیری و درمان بیماری زگیل تناسلی ناشی از ویروس HPV  می باشد.

آمپول گارداسیل برای چیست؟

اینکه قرار است در برابر چه چیزی محافظت شوید اهمیت این پرسش که آمپول گارداسیل برای چیست؟ را نشان می دهد. باید بگوییم تزریق واکسن گارداسیل در منزل با هدف پیشگیری از بیماری های زگیل تناسلی و انواع سرطان (دهانه رحم _ واژن _ فرج) انجام می شود.

خوشبختانه این درمان بیماری های مربوط به ویروس HPV نیاز به آمبولانس خصوصی نیست.

برای درمان در منزل می توانید با تزریق سرم های تقویتی و مفید به بهبود بیماری سرعت ببخشید.

تزریق واکسن زگیل تناسلی واکسن HPV

نکته!

دقت داشته باشید این واکسن برای درمان زگیل تناسلی و بیماری های ناشی از ویروس پاپلیوم انسانی نیست بلکه باعث پیشگیری از ابتلا به سایر ویروس های ایجاد کننده این بیماری ها می شود.

آیا این آمپول فقط مختص به زنان است؟

از آنجاییکه زگیل تناسلی هر دو جنس مردان و زنان را آلوده می کند دریافت آمپول یا واکسن گارداسیل؛ هم برای آقایان و هم بانوان بلامانع است. اما به دلیل جلوگیری از سرطان های ناحیه تناسلی بهتر است خانم ها توجه بیشتری به دریافت آمپول hpv داشته باشد. در صورت تمایل می توانید تزریق گارداسیل در منزل را با پرستاران آقا و خانم تجربه کنید.

افراد معاف از تزریق گارداسیل در منزل

همه ی افراد مجاز به دریافت و تزریق آمپول گارداسیل در منزل نیستند. اگر در گروه های زیر قرار دارید یا عزیزانتان در این شرایط هستند لطفا از دریافت واکسن های hpv خودداری کنید.

 • افراد دارای آلرژی به مخمر.
 • کودکان زیر 9 سال.
 • بانوان باردار و شیرده.
 • افرادی که تب زیاد ناشی از عفونت بالا دارند. سرماخوردگی باعث عدم تزریق نمی شود.
 • اشخاص با سیستم ایمنی ضعیف مانند: بیماران HIV ، شیمی درمان ها ، پیوندشدگان اعضا ، بیماران ام اس و…

 

بهترین سن و زمان تزریق گارداسیل در منزل

تزریق آمپول گارداسیل چه در منزل و چه مراکز بهداشتی محدودیت سنی دارد. هرچه سن فرد بالاتر باشد میزان کارایی واکسن اچ پی وی کاهش می یابد. بهترین سن برای تزریق گارداسیل در بانوان 9-26 سال و در مردان 9-21 سال می باشد اما امکان دریافت آمپول hpv تا 45 سال نیز وجود دارد فقط اثر بخشی آن کاهشی است. بهترین زمان دریافت گارداسیل نیز قبل از برقراری رابطه جنسی است.

ایمنی زایی و تولید آنتی بادی واکسن های hpv تا چندسال است؟

هر نوع واکسن ، زمان ماندگاری و ایمنی زایی مخصوص به خود را دارد این زمان در آمپول گارداسیل 8 سال ، در سرواریکس 9 سال و در پاپیلوگارد 8 سال می باشد.

تزریق دوز دوم و سوم در دوران بارداری 

اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید حتما با پزشک خانوادگی خود در باب تزریق گارداسیل در منزل یا مراکز بهداشتی مشورت کنید. در صورتی که دوز اول یا دوم را قبل از بارداری دریافت کرده اید و اکنون با وضعیت بارداری مواجه اید سعی کنید تزریق دوز های بعدی را به زمان بعد از زایمان موکول کنید.

کدام داروها و واکسن ها تداخل دارویی ایجاد می کنند؟

اگر داروهای خاصی را در طول زندگی خود مصرف می کنید موارد زیر را قبل از تزریق آمپول گارداسیل در منزل برای عدم ایجاد تداخل دارویی جدی بگیرید:

 • اگر داروهای تضعیف کننده سیستم دفاعی بدن را مصرف می کنید یا سیستم ایمنی ضعیفی دارید. با پزشک معالج خود درباره دریافت گارداسیل مشورت کنید. روز تزریق واکسن گارداسیل در منزل نباید هیچ گونه داروی تضعیف کننده سیستم ایمنی مصرف کرده باشید.
 • درصورت دریافت داروهای صرع و تشنج ، تزریق گارداسیل در منزل را با احتیاط دنبال کنید.
 • بیماران هموفیلی باید احتیاط کنند.
 • داروهای هورمونی ضد بارداری مانع تزریق واکسن نیست.
 • دریافت سایر واکسن ها مثل : هپاتیت ، کزاز ، دیفتری ، سیاه سرفه و… هیچ گونه تداخلی با تزریق گارداسیل در منزل نخواهند داشت .

 

مقدار آمپول و نحوه تزریق گارداسیل در منزل

تزریق واکسن گارداسیل در منزل یا مراکز درمانی معمولا در سه نوبت و طی 6 ماه و هر بار 5/. ml به صورت عضلانی در بازو انجام می شود. فاصله دوز اول با دوم 1-2 ماه و دوز سوم 4 ماه بعد از تزریق دوم خواهد بود.

انواع آمپول های hpv موجود در بازار

گارداسیل

یک شرکت خارجی آمریکایی با نام مرک برای اولین بار آمپول گارداسیل را تولید و موفق به کسب مجوز تجاری سازی آن از ( FDA ) سازمان غذا و دارو ایالات متحده شد. آمپول های های گارداسیل موجود در بازار در سه نوع : دو ظرفیتی ( حاوی سویه های 16، 18) ، 4 ظرفیتی ( دارای سویه های 6 ، 11 ، 16 ، 18 ) و 9 ظرفیتی ( شامل سویه های 6 ، 11 ، 16 ، 18، 32 ، 33 ، 45 ، 52 ، 58 ) هستند.

سرواریکس

شرکت گلاسکو اسمیت کلاین ؛ آمپول hpv را که حاوی سویه های 16 ,18 است با نام تجاری سرواریکس وارد بازار کرد. شما می توانید با خدمات تزریق گارداسیل در منزل ، جهت دریافت و تزریق سرواریکس نیز اقدام کنید.

پاپیلوگارد

ایران نیز چندین سال است که پا در این عرصه گذاشته و واکسن اچ پی وی با کارایی بالا را تحت نام تجاری پاپیلوگارد در اختیار هموطنان قرار می دهد.

واکسن اچ پی وی ایرانی یا خارجی ؟

بر اساس مطالعات انجام گرفته بر روی میزان کارایی پاپیلوگارد به عنوان واکسن hpv ایرانی در مقایسه با گارداسیل خارجی بر روی سویه های 16 ، 18  گفته می شود که هر دو دارای اثر بخشی تقریبا یکسانی دارند. با توجه به اینکه عامل اصلی سرطان رحم این دو سویه هستند. ثابت شده است که پاپیلوگارد ؛ آنتی بادی و تحریک زایی بیشتری ایجاد می کند. همچنین دست یابی به آمپول گارداسیل خارجی به دلیل تحریم ها با مشکل تعداد و قیمت رو بروست. نوع خارجی طبیعتا نرخ بالاتری نسبت به آمپول اچ پی وی ایرانی دارد. تهیه ، خرید و تزریق گارداسیل در منزل را می توانید به ما بسپارید.

فواید تزریق و موارد مصرف آمپول گارداسیل

تزریق گارداسیل فوایدی را برای تزریق کنندگان آن در پی دارد. دقت کنید که کدام نوع گارداسیل (  2 یا 4 یا 9 ظرفیتی ) را دریافت می کنید. زیرا ایمنی زایی هر کدام با دیگری متفاوت خواهد بود. مهمترین مزایای تزریق گارداسیل به شرح زیر است:

 • پیشگیری از سرطان رحم ناشی از سویه 16 و 18 در گارداسیل دو ظرفیتی.
 • پیشگیری از سرطان رحم و زگیل تناسلی ناشی از تیپ 6، 11، 16 و 18 در گارداسیل 4 ظرفیتی.
 • پیشگیری از سرطان ها و زگیل تناسلی ناشی از سویه 6، 11، 16 ، 18، 32، 33، 45، 52 ، 58 توسط گارداسیل 9.
 • پیشگیری از تومورهای سلول های پوششی دهانه رحم تا 70/.
 • پیشگیری از سرطان واژن، مقعد و دهانه رحم ناشی از زگیل تناسلی.

 

عوارض و معایب گارداسیل

از معایب آمپول گارداسیل می توان به جامع نبودن آن اشاره کرد زیرا این واکسن؛ پیشگیری از همه سویه های ویروس پاپلیوم انسانی را پوشش نمی دهد. بر اساس آمار 97 درصد عوارض مشاهده شده هنگام تزریق گارداسیل در منزل از نوع خفیف بوده اند و شامل موارد زیر می شوند :

 • سردرد
 • درد ، تورم و قرمزی در محل تزریق
 • کبودی ، خارش در محل تزریق
 • حالت تهوع و تب.

 

عوارض جانبی جدی تزریق گارداسیل

باید توجه داشت واکنش سیستم ایمنی هر فرد با دیگری متفاوت می باشد همین عوارض مختلفی را برای افراد تزریق کننده آمپول گارداسیل در منزل رقم می زند. عوارض جدی عبارتند از:

 • کهیر( از هر هزار نفر یک مورد)
 • مشکلات تنفسی( از هر ده هزار نفر یک مورد)
 • غش کردن( از هر 1میلیون نفر یک مورد).

برای اطمینان از غش نکردن؛ متقاضی باید 15 دقیقه بعد از تزریق تحت نظر باشد. همچنین سعی کنید هرگونه عوارض و تغییر حالت ، پس از تزریق گارداسیل در منزل را به مراقب سلامت خود گزارش دهید.

مزایای تزریق گارداسیل در منزل

دلایل زیادی را می توان به عنوان مزایای تزریق گارداسیل در منزل برشمرد. از جمله :

 • در امان ماندن از ابتلا به بیماریهای تنفسی مثل: کرونا ، آسم و.. ناشی از ریزگرد ها ، آلودگی هوا و میکروب ها
 • بجای صرف زمان در صفهای طولانی آن را به درمان اختصاص می دهید.
 • کاهش استرس و ناراحتی ناشی از حضور در محیط های بیمارستانی به ویژه در کودکان 9-13 سال که ممکن است از تزریق گارداسیل واهمه داشته باشند.
 • دوری از ترافیک های سنگین و آلودگی صوتی
 • حضور عزیزان هنگام تزریق و بودن در محیط امن خانه باعث می شود تزریق گارداسیل در منزل با کمترین خطر ناشی از سفت کردن عضلات انجام شود.
 • دریافت آمپول گارداسیل می تواند شبانه روزی در خانه صورت گیرد. حال آنکه همه مراکز و مطب ها شبانه روزی نیستند.
 • امکان تهیه ، خرید و تزریق آمپول گارداسیل از طریق موسسات ارائه دهنده این خدمات ؛ شما را بی نیاز از گشتن در داروخانه های تهران می کند.
تزریق واکسن گارداسیل در تهران

تزریق گارداسیل در منزل تهران

اگر به دنبال یافتن و تزریق گارداسیل 9 ظرفیتی در پایتخت ایران یعنی تهران هستید با ما تماس بگیرید. موسسه شبانه روزی کیان اقدام به ارائه خدمات تزریق گارداسیل در منزل برای تمام مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران کرده است. خدمات پرستاری در تهران توسط پرستاران مجرب آقا و خانم در طول 24 ساعته شبانه روز با صرف کمترین زمان برای حضور در خانه متقاضیان انجام می شود. مناطق دریافت کننده آمپول گارداسیل عبارتند از:

شمال تهران

پرستاران با تجربه و متعهد کیان در سریعترین زمان آماده ارائه خدمات تزریق گارداسیل در منزل شمال تهران به مناطقی مانند: تجریش ، ولنجک ، قیطریه، کامرانیه ، زعفرانیه ، آجودانیه ، جردن، دارآباد ، نلسون ماندلا ، الهیه ، قلهک ، شریعتی ، پاسداران ، میرداماد ، فرمانیه ، اقدسیه ، فرشته ، هروی ، نیاوران ، یوسف آباد ، خیابان دولت ، نوبنیاد ، اندرزگو ، اختیاریه ،  سوهانک ، دیباجی ، جمشیدیه ، درکه ، کاشانک ، شهرک محلاتی ، ازگل ، جماران ، شهرک نفت ، سعادت آباد ، دزاشیب ، امام زاده قاسم ، باغ فردوس ، اوین و… به صورت شبانه روزی هستند.

غرب تهران

اهالی ساکن غرب تهران که خواهان تزریق گارداسیل در منزل هستند می توانند با موسسه خدمات پرستاری کیان ؛ بهترین پرستاران را در اسرع وقت به صورت شبانه روزی در مناطق : ستارخان ، جنت آباد ، منطقه 5 ، شهران ، منطقه 22 ، ایوانک ، صادقیه ، ونک ، پونک ، سعادت آباد ، شهر زیبا ، شهرگ گلستان ، اکباتان ، طرشت ، چیتگر ، مرزداران ، گیشا ، تهرانسر ، دهکده المپیک ، کوهک و… دریافت کنند.

شرق تهران

تزریق گارداسیل در منزل شرق تهران برای بانوان و مردان ساکن در مناطق : تهرانپارس ، پیروزی ، نیرو هوایی ، شهید کلاهدوز ، نبرد ، بلوار ابوذر ، افسریه ، مشیریه ، شهرک رضویه ، پاکدشت ، هنگام ، مجیدیه ، حکیمیه ، استخر ،  نارمک ، سرسبز ، میدان صد ، رسالت ، علم و صنعت ، تکاوران ، دلاوران ، شمیران نو ، تهران نو ، پردیس ، بومهن ، رودهن ، جاجرود ، فیروزکوه ، فرجام ، لواسان ، سراج و… با بالاترین کیفیت و بهترین پرستاران آموزش دیده دانشگاهی که شاغل در بیمارستان های مطرح تهران هستند در اسرع وقت به صورت شبانه روزی و 24 ساعته قابل دریافت است.

جنوب تهران

موسسه خدمات درمانی کیان آماده اعزام نیروهای باتجربه پرستاری به جنوب تهران برای انجام تزریق گارداسیل در منزل به صورت شبانه روزی می باشد. مناطق تحت پوشش این مرکز شامل : نازی آباد ، خانی آباد ، شهرک ولیعصر ، پرند ، یافت آباد ، شاد آباد ، شهرری ، خزانه ، بازار آهن و موبایل ، مولوی ، شوش ، راه آهن ، گمرگ ، اتابک ، خاوران ، میدان خراسان ، رباط کریم ، قیامدشت ، شهریار ، اسلامشهر ،  منریه ، تختی ، آذری ، جوادیه ، فلاح ، دروازه غار ، خلیج فارس ، یاخچی آباد و… می باشد.

برای دریافت انواع خدمات پرستاری و ویزیت پزشک در منزل به صورت شبانه روزی می توانید همین حالا از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

بازدیدها: 23

مقالات سایت
پرستاری در منزل

⚕️ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل⚕️

⚕️خدمات درمانی در منزل ⚕️

⚕️اعزام پزشک به تمامی نقاط تهران و کرج⚕️

✔️تزریقات

✔️سرم تراپی

✔️ویزیت پزشک در منزل

☎️پاسخگویی و پشتیبانی 24ساعته