موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل ( فرانسوی _ هلندی )

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل ( فرانسوی _ هلندی )

خدمات خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل ( فرانسوی _ هلندی) بدین معناست شما از لحظه ای که تصمیم به خرید آمپول آنفولانزا گرفته اید تا بعد از تزریق آن، پشتیبانی شرکت خدمات تخصصی کیان را به طور کامل خواهید داشت. کافیست این واکسن را از این مرکز بخرید تا درب منزل تحویل بگیرید یا برای تزریق آن، درخواست اعزام پرستار به خانه خودتان را بدهید.

دلایل اعتماد به موسسه کیان جهت خرید واکسن آنفولانزا

قبل از درخواست خرید واکسن آنفولانزا و ارسال آن از طریق شرکت های اینترنتی بیایید از ویژگی های شرکت خدمات درمانی کیان آگاه شویم که عبارتند از :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات فروش واکسن آنفولانزای فرانسوی و هلندی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

تحویل درب منزل

بعد از تماس برای دریافت بهترین واکسن آنفولانزا از مرکز شبانه روزی کیان، آن را درب منزل تحویل می گیرید.

پاسخگویی شبانه روزی

پاسخگویی 24 ساعته بوده و ارسال واکسن آنفولانزا در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

ارسال در کمترین زمان

مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم ارسال دست یافته است و در عصر سرعت، بهترین خدمات رسانی را داشته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل ( فرانسوی _ هلندی ) ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

خرید واکسن آنفولانزا یکی از مهم ترین راه های پیشگیری از ابتلا به آنفولانزا در فصل پاییز و زمستان است. مرکز خدمات سلامتی در منزل کیان سعی نموده شما را در تمام مراحل پیشگیری ، درمان و پسا بهبودی همراهی کند. در این راستا آماده است تا به ساکنین تهران و کرج ، خدمات تهیه واکسن آنفوانزا را ارائه دهد. با ما همراه باشید تا درباره نحوه ی خرید واکسن آنفولانزا برای کودکان و بزرگسالان در تهران و کرج ، انواع آن  ( فرانسوی _ هلندی و..) ، تعداد دوز مورد نیاز ، افراد دارای منع مصرف ، عوارض جانبی ، مدت زمان ایمنی زایی ، زمان مورد نیاز برای تزریق ، آدرس مراکز تزریق واکسن آنفولانزا در تهران و… بیشتر بدانید.

پرستاری از کودک خود را به افراد مطمئن بسپار : پرستار کودک در منزل

آنچه که باید قبل از خرید اینترنتی یا آنلاین واکسن آنفولانزا بدانید!

 نام واکسن آنفولانزا flu vaccinesرا کمتر کسی نشنیده است. از انجایی که هرکسی خواستار خرید اینترنتی یا آنلاین واکسن آنفولانزا چه از نوع فرانسوی چه هلندی باشد؛ باید اطلاعات خودش رو افزایش داده و چند تا نکته مهم رو مرورکند. قبل از خرید، به سولات ذهنی خود پاسخ دهیدکه به طور مثال ، اینکه تهیه و تزریق واکسن آنفولانزا چه موقعی اثر بخشی بالایی دارد ؟ آیا نمونه های داخلی و خارجی دارد ؟ کیفیت واکسن آنفولانزای ایرانی بهتر است یا خارجی ؟ کدوم برند از بین خارجی ها یا داخلی ها پر تقاضاتر است ؟ واکسن گارداسیل قیمت 1403 اش چنده ؟ در چه سِنی اجازه تزریق آن را داریم؟ آیا میتوان در دوران بارداری یا شیردهی تهیه و تزریق کرد؟ 

ما اینجا هستیم تا علاوه بر معرفی کامل این دارو ؛ خدمات مربوط به فروش یا خرید واکسن آنفولانزا در تهران و کرج را ارائه دهیم. بدون اینکه نیاز داشته باشید به داروخانه های فروش واکسن آنفولانزا مراجعه کنید. زیرا با ارسال به درب منزل ، خرید واکسن آنفولانزا را برای شما به کمترین زمان تقلیل داده ایم.

گستردگی شرکت خدمات پزشکی کیان محدود به تهران نیست : ویزیت در منزل مشهد 

بهترین زمان خرید واکسن آنفولانزا در تهران

بهترین زمان خرید واکسن آنفولانزا در تهران و سایر استان ها  ؛ از اول شهریور تا اواسط آبان می باشد. تمامی افراد بالای 6 ماه سن می توانند آن را خریداری کرده و تزریق کنند. لذا؛ میتوان گفت فقط برای نوزادان زیر 6 ماه  ، محدودیت سنی برای تزریق و خرید واکسن آنفولانزا وجود دارد.

انجام خدمات فصد در منزل کلیک کنید: فصد خون در منزل تهران 

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا

واکسن آنفولانزا برای چیست؟

اگر قبل از خرید واکسن آنفولانزا ، می خواهید بدانید این آمپول برای چیست ؟ اول باید درباره بیماری آنفولانزا دانسته و تفاوت آن را با سرماخوردگی معمولی بدانید. 

آنفولانزا _ بیماری است که توسط ویروس ایجاد می شود . علائمی شبیه به سرماخوردگی داشته اما شدید تر با عوارض بیشتر است. تاکنون 4 سویه برای ایجاد آن شناسایی شده است. علائم آن شامل : تب ، ضعف و بی حالی ، سردرد ناگهانی ، درد عضلات ، عفونت دستگاه تنفسی که می تواند به ذات الریه منجر شود. آبریزش یا گرفتگی بینی به ندرت در آن اتفاق می افتد.

خرید واکسن آنفولانزا برای جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا در کودکان ( حتی کودکان زیر 3 – 5 سال ) و بزرگسالان  توصیه می شود. از آنجایی که ویروسِ عامل این بیماری ، دارای 4 سویه ی شناخته شده است. واکسن های مختلفی از آن ساخته شده است. طبیعتا بهترین گزینه برای خرید واکسن آنفولانزا خارجی یا داخلی باید دربرگیرنده حفاظت در برابر هر 4 سویه باشد که البته منوط به شناخت انواع واکسن آنفولانزا موجود در بازار خواهد بود.

انجام کارهای درمانی و پرستاری از سالمند با کلیک بر : پرستار سالمند در منزل

انواع واکسن آنفولانزا موجود در بازار ( فرانسوی _ هلندی _ فلوگارد )

انواع واکسن آنفولانزا توسط شرکت های ایرانی و خارجی ساخته شده است. البته خرید واکسن آنفولانزا فرانسوی و هلندی بیشتر از سایرین مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است.

خرید واکسن آنفولانزا هلندی

داروخانه های فروش واکسن آنفولانزا هلندی ، آن را با نام اینفلوواک تترا عرضه می کنند.. ایمنی زایی آن دربرابر هر 4 سویه از ویروس آنفولانزا ثابت شده است. پس ، خرید آن را می توان خرید واکسن آنفولانزا ۴ ظرفیتی نیز دانست. 2- 3 هفته بعد از تزریق ، ایمنی شما دربرابر ویروس آنفولانزا آغاز شده و تا 6 ماه الی یکسال باقی خواهد ماند. البته به دلیل جهش هرساله ی ویروس ، باید تزریق و خرید اینترنتی یا آنلاین واکسن آنفولانزا هلندی را هرساله تکرار کنید. تزریق واکسن آنفولانزای هلندی برای کودکان ( بجزافراد زیر 6 ماه ) و بزرگسالان منعی ندارد.

خرید واکسن آنفولانزا فرانسوی

اگر قصد خرید واکسن آنفولانزا فرانسوی را دارید ابتدا باید نام آن ، یعنی گریپ تترا (Vaxigrip Tetra  ) را بدانید. این واکسن نیز ، هم برای کودکان هم برای بزرگسالان ، حفاظت از هر 4  سویه ویروس آنفولانزا را انجام میدهد. خرید واکسن آنفولانزا 4 ظرفیتی از نوع فرانسوی در دوران بارداری منوط به تجویز پزشک خواهد بود. فروش واکسن آنفولانزا فرانسوی ، هم آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد و هم می توان از داروخانه های معتبر تهیه کرد.

خرید آنلاین واکسن آنفولانزا فلوگارد

واکسن فلوگارد دومین واکسن در جهان بر پایه فناوری ژنتیکی نوترکیب و ساخته شده توسط ایران است که توانایی حفاظت از بزرگسالان ( افراد بالای 18 سال ) را دربرابر هر 4 سویه از ویروس آنفولانزا دارد. خرید آن نیز به منزله خرید واکسن آنفولانزای 4 ظرفیتی است. ما با خدمات خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل ( فرانسوی _ هلندی ) در کنارتان هستیم.

نکته : واکسن های آنفولانزا فرانسوی و هلندی  با استفاده از ویروس رشد یافته در تخم مرغ تولید می شوند و برای افرادی که به تخم مرغ حساسیت دارند، مناسب نیستند . درحالیکه واکسن آنفولانزا فلوگارد ، این محدویت را ندارد.

خرید واکسن آنفولانزا اینترنتی 

امروزه امکان خرید آنلاین واکسن آنفولانزا فراهم شده است. موسسات معتبر ، داروخانه ها یا هلال احمر از طریق درگاه های اینترنتی اقدام به فروش اینترنتی واکسن آنفولانزا در تهران نموده اند. در این مراکز می توان خرید واکسن چهار ظرفیتی از نوع فرانسوی ، هلندی و فلوگارد را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام داد. مرکز شبانه روزی کیان در این راستا آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

جوانی و شادابی پوست و مو خود را از همین الان جدی بگیر : مزوتراپی مو در منزل

قیمت واکسن آنفولانزا 1403چنده ؟

وقتی انواع مختلفی از واکسن آنفولانزا خارجی و داخلی وجود داشته باشد. طبیعتا خرید واکسن آنفولانزا قیمت های متفاوتی خواهد داشت. با توجه به اینکه مبادلات ارزی با اتحادیه اروپا با مواجه بوده و در تهیه و خرید واکسن آنفولانزای فرانسوی و هلندی ( چهار ظرفیتی ) اثرگذار است؛ نمیتوان قیمت واکسن آنفولانزا فرانسوی و هلندی  1403 را به صورت مقطوع برای همه زمان ها بیان کرد. قیمت واکسن آنفولانزا در سال قبل به طور میانگین یک میلیون تومان اعلام شد اما امسال با توجه به نوسانات اخیر باید رقمی بالاتر از این عدد را انتظار داشت.

اینجا می خوانید : آشنایی با عامل سرطان دهانه رحم و خرید گارداسیل خارجی

آیا بیمه در کاهش قیمت واکسن آنفولانزا تهران موثر هستند؟

خیر. اگر اقدام به خرید واکسن آنفولانزا از شرکت های واردکننده به طور مستقیم نمایید؛ باید بدانید تحت پوشش بیمه نیستید و قیمت هر دوز ، تحت تاثیر بازار ارز قرار گرفته و متغیر است. البته این واکسن در برخی کشورها مانند ایران، در داروخانه ها نیز عرضه می شود و افراد با داشتن نسخه پزشکی میتوانند آن را تهیه کرده و به صورت خودمختار تزریق کنند، اما با توجه به جدی بودن خطرات ناشی از عوارض تزریق نادرست این آمپول، بهتر است تهیه و تزریق را از طریق مراکز معتبر دنبال کنید. 

خرید واکسن آنفولانزا در تهران از شرکت وارد کننده

واکسن آنفولانزا را از کجا باید تهیه کرد ؟

بسیاری از افراد به خرید آنلاین و اینترنتی واکسن آنفولانزا خارجی اعتقاد دارند و این پرسش را در ذهن خود مرور می کنند که واکسن آنفولانزا را باید از کجا تهیه کنیم ؟ یک راه حل ساده وجود دارد و آن پرداخت هزینه ، درب منزل است.پیدا کردن مرکز عرضه معتبر که واکسن آنفولانزای خارجی سالم و اصل در اختیار داشته باشد نیاز به کمی تیزبینی و فراست دارد. مرکزی همچون کیان که چندین سال در زمینه ارائه خدمات درمانی فعال است آبرو و اعتبار خود را برای فروش واکسن آنفولانزا به صورت تقلبی و تاریخ گذشته به خطر نمی اندازد و گزینه مناسبی برای خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا فرانسوی و هلندی خواهد بود.

 

خرید واکسن آنفولانزا در بارداری و شیردهی

با اینکه بهتر است هر گونه تزریق در دوران حاملگی با نظر پزشک متخصص صورت گیرد اما  به دلیل زیر می توان خرید واکسن آنفولانزا خارجی در بارداری و شیردهی را بالامانع دانست:

  • افراد باردار بیش از سایرین در معرض ابتلا به آنفولانزا هستند؛ به طوریکه ممکن است در بیمارستان بستری شوند.
  • درگیری مادر با ویروس فعال آنفولانزا به مراتب خطرناک تر از دریافت ویروس غیر فعال آن در دوران حاملگی برای جنین است.
  • آنتی بادی هایی تولید شده در اثر دریافت واکسن آنفولانزا توسط مادر می تواند پس از تولد نیز برای نوزاد ایمنی زایی ایجاد کنند.
  • آنتی بادی ها از طریق شیر مادر نیز امکان انتقال به نوزاد را دارند که مصونیت نوزاد را در پی خواهد داشت.

خرید بهترین نوع واکسن آنفولانزا برای کودکان

نگرانی والدین باتوجه به سنی که کودکشان دارد؛ اینکه در جستجوی بهترین نوع واکسن برای کودکان خود هستند از کودکان زیر 2 سال گرفته تا زیر 5 سال طبیعی است. هر دو نوع واکسن هلندی یا فرانسوی برای کودکان مناسب هستند. 

دوز واکسن آنفولانزا برای کودکان

شروع فصل پاییز بهتر است با ایمنی زایی کودکان با آمپول آنفولانزا باشد. این آمپول در دو دوز برای کودکانی که تاکنون تزریق نداشته اند تزریق می شود. هر دوز، نیم میلی لیتر و با فاصله یک ماهه تزریق می شود. پس، برای خرید آمپول انفولانزا برای کودکان بدون سابقه داشتن واکسیناسیون آنفولانزا، باید دو دوز در نظر بگیرید.

خرید واکسن آنفولانزا فرانسوی - قیمت واکسن آنفولانزا هلندی

خرید واکسن آنفولانزا تهران

مهم نیست ساکن کدام منطقه از شهر تهران باشید یا حتی از شهرستان های پایتخت تماس بگیرید،  یا سوالتان این باشد که واکسن آنفولانزا برای کودکان از کجا تهیه کنیم؟ مرکز شبانه روزی کیان، خود را موظف می داند تا تمامی نیازهای شما در رابطه با خرید واکسن آنفولانزا تهران را برطرف نماید. مناطق زیر تحت پوشش شرکت خدمات تخصصی درمانی کیان هستید:

خرید آنلاین واکسن آنفولانزا هلندی یا فرانسوی در شمال تهران

محلات شمال تهران، از مناطق تحت پوشش مرکز شبانه روزی کیان برای ارسال آمپول آنفولانزا برای کودکان و بزرگسالان به صورت آنلاین و اینترنتی به درب منزل است. در هر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید؛ ساکن منطقه یک _ دو یا سه باشید ما به طور 24 ساعته آماده ارائه این خدمات هستیم.

فروش اینترنتی واکسن آنفولانزا فرانسوی یا هلندی در الهیه

الهیه از جمله مناطق شمال تهران است که ساکنین آن برای دسترسی به واکسن آنفولانزای اصل چه از نوع فرانسوی چه از نوع هلندی به صورت اینترنتی با تحویل درب منزل در 24 ساعت شبانه روز با کمترین اتلاف وقت برای منتظر ماندن تا رسیدن آمپول خریداری شده مشکلی نخواهند داشت. فروش بهترین واکسن آنفولانزا در شمال تهران به ویژه الهیه توسط این مرکز صورت می پذیرد.

عرضه واکسن آنفولانزا در ولنجک

یکی از مراکز فروش اینترنتی واکسن آنفولانزا هلندی یا فرانسوی در شمال تهران به ویژه محله ولنجک ، مرکز شبانه روزی کیان می باشد. این واکسن برای نوزادان ، کودکان، زنان باردار ، شیرده و یا حتی سالمندان در دسترس است.

خرید واکسن آنفولانزا هلندی در شمال تهران

جردن و نیاوران 

ما مفتخریم که توانسته ایم رضایت ساکنین محلات جردن و نیاوران را برای عرضه به موقع و تحویل آنی واکسن آنفولانزای هلندی یا فرانسوی درب منزلشان کسب نماییم. دقیق ترین سیستم خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا را با مرکز کیان تجربه خواهید کرد.

آجودانیه و اقدیسه

یافتن مراکز عرضه کننده واکسن آنفولانزای مناسب برای کودکان یا بزرگسالان در مناطقی مثل آجودانیه یا اقدیسه از این پس آسان است. زیرا با خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل هلندی یا فرانسوی از طریق مرکز کیان با خدمات پس از فروش و سایر خدمات درمانی ارائه شده توسط این مرکز آشنا می شوید.

زعفرانیه و فرمانیه

ساکنین زعفرانیه و فرمانیه توجه داشته باشند که ایمنی زایی واکسن آنفولانزا چیزی حدود 67 درصد ثبت شده است و از زمان دریافت آمپول شروع شده و تا سال بعد ادامه می یابد اما برای ایمنی زایی مجدد باید هر ساله مجددا اقدام به خرید آمپول آنفولانزا در اواخر تابستان و اوایل پاییز نمایند و تزریق آن را به بعد موکول ننمایند.

 

واکسن آنفولانزا چه مدت موثر است؟

ایمنی زایی این واکسن از زمان تزریق آن تا یک سال برآورد شده است. بهترین زمان تزریق آن اواخر تابستان و اوایل فصل پاییز می باشد.

تفاوت واکسن آنفولانزا هلندی و فرانسوی

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest