غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل ( فرانسوی _ هلندی )

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا اصل ( فرانسوی _ هلندی )

خرید واکسن آنفولانزا یکی از مهم ترین راه های پیشگیری از ابتلا به آنفولانزا در فصل پاییز و زمستان است. مرکز خدمات سلامتی در منزل کیان سعی نموده شما را در تمام مراحل پیشگیری ، درمان و پسا بهبودی همراهی کند. در این راستا آماده است تا به ساکنین تهران و کرج ، خدمات تهیه واکسن آنفوانزا را ارائه دهد. با ما همراه باشید تا درباره نحوه ی خرید واکسن آنفولانزا برای کودکان و بزرگسالان در تهران و کرج ، انواع آن  ( فرانسوی _ هلندی و..) ، تعداد دوز مورد نیاز ، افراد دارای منع مصرف ، عوارض جانبی ، مدت زمان ایمنی زایی ، زمان مورد نیاز برای تزریق ، آدرس مراکز تزریق واکسن آنفولانزا در تهران و… بیشتر بدانید.

پرستاری از کودک خود را به افراد مطمئن بسپار : پرستار کودک در منزل

آنچه که باید قبل از خرید اینترنتی یا آنلاین واکسن آنفولانزا بدانید!

 نام واکسن آنفولانزا flu vaccinesرا کمتر کسی نشنیده است. از انجایی که هرکسی خواستار خرید اینترنتی یا آنلاین واکسن آنفولانزا چه از نوع فرانسوی چه هلندی باشد؛ باید اطلاعات خودش رو افزایش داده و چند تا نکته مهم رو مرورکند . به طور مثال ، اینکه تهیه و تزریق واکسن آنفولانزا چه موقعی اثر بخشی بالایی دارد ؟ آیا نمونه های داخلی و خارجی دارد ؟ کیفیت واکسن آنفولانزای ایرانی بهتر است یا خارجی ؟ کدوم برند از بین خارجی ها یا داخلی ها پر تقاضاتر است ؟ واکسن گارداسیل قیمت 1402 اش چنده ؟ در چه سِنی اجازه تزریق آن را داریم؟ آیا میتوان در دوران بارداری یا شیردهی تهیه و تزریق کرد؟ ما اینجا هستیم تا علاوه بر معرفی کامل این دارو ؛ خدمات مربوط به فروش یا خرید واکسن آنفولانزا در تهران و کرج را ارائه دهیم. بدون اینکه نیاز داشته باشید به داروخانه های فروش واکسن آنفولانزا مراجعه کنید. زیرا با ارسال به درب منزل ، خرید واکسن آنفولانزا را برای شما به کمترین زمان تقلیل داده ایم.

گستردگی شرکت خدمات پزشکی کیان محدود به تهران نیست : ویزیت در منزل مشهد 

بهترین زمان خرید واکسن آنفولانزا در تهران

بهترین زمان خرید واکسن آنفولانزا در تهران و سایر استان ها  ؛ از اول شهریور تا اواسط آبان می باشد. تمامی افراد بالای 6 ماه سن می توانند آن را خریداری کرده و تزریق کنند. لذا؛ میتوان گفت فقط برای نوزادان زیر 6 ماه  ، محدودیت سنی برای تزریق و خرید واکسن آنفولانزا وجود دارد.

انجام خدمات فصد در منزل کلیک کنید: فصد خون در منزل 

خرید اینترنتی واکسن آنفولانزا

واکسن آنفولانزا برای چیست؟

اگر قبل از خرید واکسن آنفولانزا ، می خواهید بدانید این آمپول برای چیست ؟ اول باید درباره بیماری آنفولانزا دانسته و تفاوت آن را با سرماخوردگی معمولی بدانید. 

آنفولانزا _ بیماری است که توسط ویروس ایجاد می شود . علائمی شبیه به سرماخوردگی داشته اما شدید تر با عوارض بیشتر است. تاکنون 4 سویه برای ایجاد آن شناسایی شده است. علائم آن شامل : تب ، ضعف و بی حالی ، سردرد ناگهانی ، درد عضلات ، عفونت دستگاه تنفسی که می تواند به ذات الریه منجر شود. آبریزش یا گرفتگی بینی به ندرت در آن اتفاق می افتد.

خرید واکسن آنفولانزا برای جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا در کودکان ( حتی کودکان زیر 3 – 5 سال ) و بزرگسالان  توصیه می شود. از آنجایی که ویروسِ عامل این بیماری ، دارای 4 سویه ی شناخته شده است. واکسن های مختلفی از آن ساخته شده است. طبیعتا بهترین گزینه برای خرید واکسن آنفولانزا خارجی یا داخلی باید دربرگیرنده حفاظت در برابر هر 4 سویه باشد که البته منوط به شناخت انواع واکسن آنفولانزا موجود در بازار خواهد بود.

انجام کارهای درمانی و پرستاری از سالمند با کلیک بر : پرستار سالمند در منزل

واکسن آنفولانزا را از کجا باید تهیه کرد ؟

بسیاری از افراد به خرید آنلاین و اینترنتی واکسن آنفولانزا خارجی اعتقاد دارند و این پرسش را در ذهن خود مرور می کنند که واکسن آنفولانزا را باید از کجا تهیه کنیم ؟ یک راه حل ساده وجود دارد و آن پرداخت هزینه ، درب منزل است.پیدا کردن مرکز عرضه معتبر که واکسن آنفولانزای خارجی سالم و اصل در اختیار داشته باشد نیاز به کمی تیزبینی و فراست دارد.

انواع واکسن آنفولانزا موجود در بازار ( فرانسوی _ هلندی _ فلوگارد )

انواع واکسن آنفولانزا توسط شرکت های ایرانی و خارجی ساخته شده است. البته خرید واکسن آنفولانزا فرانسوی و هلندی بیشتر از سایرین مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است.

خرید واکسن آنفولانزا هلندی

داروخانه های فروش واکسن آنفولانزا هلندی ، آن را با نام اینفلوواک تترا عرضه می کنند.. ایمنی زایی آن دربرابر هر 4 سویه از ویروس آنفولانزا ثابت شده است. پس ، خرید آن را می توان خرید واکسن آنفولانزا ۴ ظرفیتی نیز دانست. 2- 3 هفته بعد از تزریق ، ایمنی شما دربرابر ویروس آنفولانزا آغاز شده و تا 6 ماه الی یکسال باقی خواهد ماند. البته به دلیل جهش هرساله ی ویروس ، باید تزریق و خرید اینترنتی یا آنلاین واکسن آنفولانزا هلندی را هرساله تکرار کنید. تزریق واکسن آنفولانزای هلندی برای کودکان ( بجزافراد زیر 6 ماه ) و بزرگسالان منعی ندارد.

خرید واکسن آنفولانزا فرانسوی

اگر قصد خرید واکسن آنفولانزا فرانسوی را دارید ابتدا باید نام آن ، یعنی گریپ تترا (Vaxigrip Tetra  ) را بدانید. این واکسن نیز ، هم برای کودکان هم برای بزرگسالان ، حفاظت از هر 4  سویه ویروس آنفولانزا را انجام میدهد. خرید واکسن آنفولانزا 4 ظرفیتی از نوع فرانسوی در دوران بارداری منوط به تجویز پزشک خواهد بود. فروش واکسن آنفولانزا فرانسوی ، هم آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد و هم می توان از داروخانه های معتبر تهیه کرد.

خرید آنلاین واکسن آنفولانزا فلوگارد

واکسن فلوگارد دومین واکسن در جهان بر پایه فناوری ژنتیکی نوترکیب و ساخته شده توسط ایران است که توانایی حفاظت از بزرگسالان ( افراد بالای 18 سال ) را دربرابر هر 4 سویه از ویروس آنفولانزا دارد. خرید آن نیز به منزله خرید واکسن آنفولانزای 4 ظرفیتی است.

نکته : واکسن های آنفولانزا فرانسوی و هلندی  با استفاده از ویروس رشد یافته در تخم مرغ تولید می شوند و برای افرادی که به تخم مرغ حساسیت دارند، مناسب نیستند . درحالیکه واکسن آنفولانزا فلوگارد ، این محدویت را ندارد.

خرید واکسن آنفولانزا اینترنتی 

امروزه امکان خرید آنلاین واکسن آنفولانزا فراهم شده است. موسسات معتبر ، داروخانه ها یا هلال احمر از طریق درگاه های اینترنتی اقدام به فروش اینترنتی واکسن آنفولانزا در تهران نموده اند. در این مراکز می توان خرید واکسن چهار ظرفیتی از نوع فرانسوی ، هلندی و فلوگارد را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام داد. مرکز شبانه روزی کیان در این راستا آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

جوانی و شادابی پوست و مو خود را از همین الان جدی بگیر : مزوتراپی مو در منزل

قیمت واکسن آنفولانزا 1402چنده ؟

وقتی انواع مختلفی از واکسن آنفولانزا خارجی و داخلی وجود داشته باشد. طبیعتا خرید واکسن آنفولانزا قیمت های متفاوتی خواهد داشت. با توجه به اینکه مبادلات ارزی با اتحادیه اروپا با مواجه بوده و در تهیه و خرید واکسن آنفولانزای فرانسوی و هلندی ( چهار ظرفیتی ) اثرگذار است؛ نمیتوان قیمت واکسن آنفولانزا فرانسوی و هلندی  1402 را به صورت مقطوع برای همه زمان ها بیان کرد. قیمت واکسن آنفولانزا در سال 1401 به طور میانگین 230 هزار تومان اعلام شد اما امسال با توجه به نوسانات اخیر باید رقمی بالاتر از این عدد را انتظار داشت.

اینجا می خوانید : آشنایی با عامل سرطان دهانه رحم و خرید گارداسیل خارجی

خرید واکسن آنفولانزا در بارداری و شیردهی

با اینکه بهتر است هر گونه تزریق در دوران حاملگی با نظر پزشک متخصص صورت گیرد اما  به دلیل زیر می توان خرید واکسن آنفولانزا خارجی در بارداری و شیردهی را بالامانع دانست:

  • افراد باردار بیش از سایرین در معرض ابتلا به آنفولانزا هستند؛ به طوریکه ممکن است در بیمارستان بستری شوند.
  • درگیری مادر با ویروس فعال آنفولانزا به مراتب خطرناک تر از دریافت ویروس غیر فعال آن در دوران حاملگی برای جنین است.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest