غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل جیحون در کمترین زمان { شبانه روزی }

تزریقات در منزل جیحون

انجام تزریقات در منزل جیحون با پرستاران با تجربه

اگر قصد استفاده از خدمات تزریقات در منزل جیحون یا ویزیت دکتر در منزل را دارید بد نیست از توانایی های مرکز خدمات پرستاری کیان باخبر شوید. این مرکز خصوصی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت شروع به فعالیت کرده و شعب مختلفی در چند استان کشور اعم از : تهران ، کرج و کرمانشاه دارد. برای اعزام سریع تر نیرو و دور زدن ترافیک های سنگین تهران نیز چندین شعبه در پایتخت در نظر گرفته است. مثلا برای زدن سرم در شرق تهران می توانید از خدمات تزریقات در منزل شرق تهران استفاده نمایید. پرستاران خانم و آقا به صورت 24 ساعته در سراسر تهران آماده انجام کلیه خدمات پرستاری به ویژه تزریق سرم شبانه روزی و انواع تزریقات در منزل جیحون هستند.

تزریقات شبانه روزی جیحون

فواید انجام تزریقات شبانه روزی در جیحون

حفاظت از آلاینده ها

انجام تزریقات شبانه روزی جیحون ، شما را از آلودگی هوا ، آلاینده های صوتی و عفونت های بیمارستانی مصون میدارد.

ذخیره نیرو و روحیه

انجام تزریقات در خانه موجب کاهش تردد و خستگی ، حفظ روحیه در اثر ندیدن بیماران بدحال و درمان در محیط امن می شود.

توجه و تمرکز بیشتر

ذهن پرستار درگیر انجام کارهای چندین بیمار به طور همزمان نیست در نتیجه تمرکز در انجام تزریق در جیحون بالا خواهد بود.

خدمات همزمان

وقتی پرستار بتواند در خانه حضور یابد چرا متخصص یا تجهیزاتی مثل رادیولوژی نتوانند؟ کلیه اقدامات درمانی در خانه انجام میشوند.

صرفه جویی در زمان

صرف زمان برای پیدا کردن درمانگاه باز ، ماندن در ترافیک یا صف طولانی و.. موجب شده تزریقات شبانه روزی در منزل جیحون بصرفه باشد.

قیمت تزریقات در جیحون

برای به دست آوردن یک برآورد کامل از قیمت تزریقات در منزل جیحون باید ابتدا مشخص کرد چه نوع تزریقی مد نظر بیمار است. مثلا قیمت سرم تراپی در منزل با هزینه تزریق عضلانی متفاوت است. تعداد تزریق ، ساعت انجام  ( شبانه روزی بودن ) روز تزریق ( ایام تعطیل ) ، مسافت طی شده توسط پرستار و.. نیز از دیگر مولفه های اثر گذار در قیمت تزریقات است. البته لازم است که شرایط خود را در هنگام تماس با کارشناسان مطرح کنید تا برآورد هزینه انجام شود و به شما اعلام گردد. در صورت تمایل به اعزام از شما خواسته می شود آدرس و موقعیت مکانی خود را برای کارشناسان ارسال کنید. 

انواع تزریقات جیحون

کدام تزریقات در منزل جیحون انجام میشود؟

چیزی درباره تزریق عضلانی یا وریدی می دانید ؟ از تفاوت آنها و نحوه انجام آنها خبر دارید؟  

 

  • تزریق وریدی . به روشی از تزریق گفته میشود که در آن دارو مستقیما به رگ بیمار وارد می شود. سرم زدن نمونه ای از این روش است. برخی از دارو ها را نیز می توان با تزریق وریدی یا داخل سرم به بیمار رساند. موسسه شبانه روزی کیان آمادگی دارد در روز های تعطیل حتی روزهای عید نوروز به شما در زمینه انجام سرم تراپی در منزل جیحون خدمات رسانی کند.
  • تزریق عضلانی .در این تزریق ، دارو به ماهیچه ها تزریق می شود. بسیاری از داروها از جمله : پنی سیلین ، بتامتازون ، دگزا متازون ، واکسن زگیل تناسلی ، کرونا ، آنفولانزا ، ب کمپلس و… را با روش تزریق عضلانی به بدن می رسانند. زدن آمپول عضلانی یا حتی خرید آنها را از موسسه کیان بخواهید. به طور مثال ما به عنوان یکی از مراکز فروش واکسن گارداسیل در تهران مطرح هستیم.
  • سایر تزریقات . بجز تزریق عضلانی و وریدی انواع دیگری از تزریق نیز وجود دارند که عبارتند از : تزریق زیر جلدی ، مفصلی ، جلدی ، صفاقی ، درون نخاع و…. شما بدون نگرانی از نداشتن مهارت کافی پرستار یا در دسترس نبودن آنها می توانید تقاضای اعزام پرستار برای انجام تزریقات شبانه روزی جیحون را داشته باشید.
 

وظایف پرستار در هنگام تزریقات شبانه روزی جیحون

جمع آوری اطلاعات بیمار

پرداختن به درمان بدون داشتن اطلاعات زمینه ای از پرونده پزشکی بیمار موجب بروز عوارض جبران ناپذیر خواهد شد. مثلا در صورت حساسیت به پنی سیلین خطر جانی برای بیمار در پی دارد. خصوصا اگر فرد دریافت کننده مادر باردار باشد.

آماده سازی بیمار و محیط

بعد از جمع آوری اطلاعات ، نوبت به آماده سازی بیمار از لحاظ روحی و قرار گرفتن در پوزیشن مناسب می رسد. اگر تزریق سرم مد نظر باشد، باید مکان آویزان کردن مخزن سرم به درستی تعیین شود. در صورت تزریق عضلانی نیز موارد احتیاطی رعایت می شود.

انجام تزریق در منزل جیحون

اجرای دستورالعمل های ستاد کرونا و نظام پرستاری مو به مو خواهد بود تا کمترین عوارض را شاهد باشیم. از شستن دستها و ضد عفونی کردن محل تزریق تا چک کردن علائم حیاتی بیمار در قبل ، حین و بعد از تزریق؛ همه و همه رعایت می شود.

آموزش نکات لازم به بیمار

از آنجاییکه که دریافت برخی از داروها ممکن است موجب پدید آمدن عوارضی در بیمار گردند، پرستار کلیه آموزش های لازم درباره اقدامات بعد از تزریقات در منزل جیحون اعم از تزریق سرم یا زدن آمپول عضلانی را به بیمار و اطرافیان او خواهد داد.  

دلایل انجام تزریقات در منطقه جیحون چه میتواند باشد ؟

از آنجایی که انجام تزریقات به عنوان یکی از راه‌ های درمانی بسیار پرکاربرد مطرح است. دلایل مختلفی برای آن ذکر میشود.

بعضی از دلایل مهم تزریقات در منزل جیحون عبارتند از:

  1. درمان بیماری : تزریقات می‌توانند برای درمان بیماری‌ هایی مانند افسردگی ، دیابت ، سرطان ، آرتریت روماتوئید ، افتراقی ، سردردها و بسیاری از بیماری‌ های دیگر استفاده شوند.
  2.  کنترل درد : برخی تزریقات ، مانند تزریقات مسکن ، می‌ توانند به کنترل درد کمک کنند.
  3.  دسترسی سریعتر به درمان : در برخی موارد ، تزریقات می‌ توانند به دلیل داشتن اثر سریعتر از داروهای خوراکی برای درمان بیماری به کار رود.
  4. . تقویت سیستم ایمنی : برخی تزریقات ، مانند واکسن‌ ها ، می‌ توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کنند.
  5.  دسترسی آسان : تزریقات معمولاً با استفاده از سوزن و یا ابزاری شبیه به آن صورت می‌ گیرند که این روش نسبت به روش‌ های دیگر دسترسی آسان‌ تری به درمان فراهم می‌ کند.

تزریق دارو برای دیسک کمر 

تزریق دارو برای درمان دیسک کمر، یک روش درمانی غیرجراحی است که در صورتی که درمان های دیگر نتیجه‌ی مطلوب را به دنبال نداشته باشند مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

پشتیبانی خدمات 

همیشه ارائه خدمات پرستاری یا پزشکی در منزل جنوب تهران از جمله منطقه 10 یعنی جیحون با مشکلات و نارضایتی هایی همراه بوده است موسسه شبانه روزی کیان سعی کرده با راه اندازی سیستم خدمات پشتیبانی تزریقات شبانه روزی جیحون به این مشکلات رسیدگی کرده و درصد نارضایتی ها را به حداقل برساند. لذا ثبت نظرات در سایت یا تماس با کارشناسان برابر است با رسیدگی فوری به مسئله به وجود آمده ، هرگز گزارش دهی را دست کم نگیرید زیرا می تواند مانع اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان گردیده و این خدمتی از جانب شما می باشد. اقدامات موسسه می تواند از عودت هزینه اضافی دریافتی از توافق اولیه تا صرف نظر کردن از اعزام فرد خاطی برای درمان سایرین، متفاوت باشد. 

از دیگر خدمات موسسه کیان : در صورت نیاز به تزریقات در منزل سعادت آباد با ما تماس بگیرید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest