غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

دیالیز در منزل، اعزام پزشک متخصص دیالیز در منزل | شبانه روزی

دیالیز در منزل

دیالیز در منزل

دیالیز نقش کلیه ها را در بدن ایفا می کند. افرادی که با تجویز پزشک باید خدمات دیالیز را دریافت کنند از این پس این امکان برای آنها در خانه محقق شده است. بهترین تجهیزات ، کادر درمان و سرعت بالا در انجام دیالیز در منزل تهران را با مرکز خدمات پزشکی شبانه روزی کیان تجربه خواهید کرد. با ما تماس بگیرید و درخواست اعزام دکتر به منزل کرج و تهران برای انجام دیالیز  را مطرح کنید. در کمتر از یک ساعت ، پرستار یا پزشک با تجهیزات در خانه شما خواهد بود. ضمنا در ادامه با کیفیت پرستاری  ، نکات مهم درباره آن ، مزایا و عوارض ، اهمیت تغذیه در قبل و بعد از دیالیز ، انواع و نحوه انجام ، آزمایشات و… اطلاعات لازم درباره دیالیز آشنا می شوید.

دیالیز چیست؟

دیالیز یک روش درمانی برای جایگزین کردن عملکرد کلیه های ناکارآمد یا آسیب دیده است. در این روش، خون بیمار از طریق لوله هایی به دستگاه دیالیز منتقل می شود تا فلوئیدات و مواد مضر را از خون تصفیه کند. دیالیز بیماران با بیماری های کلیوی مزمن، مثل بیماری قند، فشار خون بالا، فشار خون پایین، اختلالات ایمنی و سایر بیماری هایی که با آسیب کلیه ها همراه هستند، استفاده می شود.

به روشی که در آن با استفاده تجهیزات و دستگاه های مخصوص سعی می شود خون را از مواد زائد اضافی ، نمک و سموم پاک سازی کرده و بدن به حالت نرمال خود بازگرداننده شود دیالیز می گویند. شاید به جرات می توان گفت: اگر دیالیز ابداع نمی شد، چیزی جز کوتاهی عمر و مرگ در انتظار افراد دچار نارسایی کلیه نبود.

هدف از دیالیز یا نقش کلیه ها در بدن چیست؟

در صورتی که شخصی با نارسایی یا از کار افتادگی کلیه مواجه شود کادر پزشکی برای دست یابی به اهداف زیر دیالیز در منزل یا بیمارستان را پیشنهاد می دهند:

 • تصفیه خون از مایعات اضافی و سموم
 • جلوگیری از افت فشار خون در اثر بازگشت خون به سیستم گردش خون
 • پیشگیری از اِدم و تورم ناشی از ماندگاری مواد مضر در رگ های خونی
 • تاثیر غیر مستقیم در افزایش تولید سلول های خونی و بازیابی سلامت استخوان 
 
شاید نیاز داشته باشید: تزریقات شبانه روزی 

دیالیز چگونه انجام می شود؟

برای پاسخ به این پرسش که دیالیز چگونه انجام می شود؟ ابتدا باید با انواع آن آشنا شد زیرا هر نوع از Dialysis روش منحصر به فرد و مخصوص به خود را داراست. تمام تلاش ما بر این خواهد بود از استرس شما هنگام دریافت دیالیز در منزل کاسته شود. در زیر با انواع دیالیز آشنا می شوید.

انواع شناخته شده دیالیز

 1. همو دیالیز
 2. دیالیز صفاقی

همودیالیز یعنی چه ؟

در همودیالیز از رگ بازو یا ران برای دیالیز استفاده می شود. پرکاربردترین روش برای انجام دیالیز در منزل یا مراکز درمانی است. و در آن ؛ خون از رگ به داخل دستگاه دیالیز جریان یافته و از فیلتر های مخصوص جداسازی سموم و مواد زائد اضافی عبور می کند سپس به صورت تصفیه شده به رگ دیگر بدن باز می گردد. زمان همودیالیز حدودا 4 ساعت می باشد . امکان انجام این نوع از دیالیز در منزل یا بیمارستان وجود دارد.

فاصله دو همو دیالیز از هم چقدر است؟

بیمارانی که این روش از دیالیز را در منزل یا بیمارستان انتخاب کرده اند ممکن است چندین بار در هفته به آن نیاز داشته باشند. تعداد ، دوام و فاصله دو همودیالیز از هم به عوامل زیر بستگی دارد:

 • کیفیت دستگاه دیالیز استفاده شده
 • وزن بیمار
 • مقدار مواد زائد جمع شده در بدن بعد از آخرین Dialysis
 • مقدار مایع سالم و تصفیه شده موجود در بدن بعد از آخرین دیالیز
 • میزان کارکرد کلیه ها
در صورت نیاز بروی لینک کلیک کنید : تزریق بهترین سرم تقویتی بدن در منزل با پرستاران مجرب کیان

همچنین دیالیز نباید به عنوان یک درمان دائمی در نظر گرفته شود، بلکه به عنوان یک روش موقت تا زمانی که بیمار به ترتیب دکتر خود بتواند کلیه‌ های خود را به صورت طبیعی استفاده کند. اغلب بیمارانی که به دیالیز نیاز دارند، به عنوان نتیجه‌ ای از نارسایی کلیوی یا بیماری‌ های مزمنی هستند که منجر به خرابی عملکرد کلیه ها شده‌اند.

آیا می توان همودیالیز در خانه را به تنهایی انجام داد؟

با اینکه دستگاه های همودیالیز خانگی با نام System One به صورت سبک ، قابل حمل و آموزش یادگیری آسان ساخته شده است و شخص به تنهایی قادر به استفاده از آن خواهد بود اما پیشنهاد می شود در حین استفاده و دیالیز در منزل از یک پرستار یا مراقب کمک گرفته شود. نیازی به حضور پزشک متخصص در هنگام استفاده از دستگاه پروتابل همودیالیز نیست.

انجام دیالیز در خانه

 

دیالیز صفاقی چیست؟

در دیالیز صفاقی سعی می شود که محلول مخصوص پاک کننده توسط یک لوله پلاستیکی به درون حفره شکم تزریق شود و از این طریق ؛ خون از مواد دفعی زائد ، سموم و آب اضافی پاکسازی خواهد شد.

در این روش ؛ نیاز به یک عمل جراحی قبل از اولین دیالیز وجود دارد تا یک حفره کوچک در ناحیه شکم عموما نزریک ناف ایجاد شده و کاتتری از جنس پلاستیک در آن جاسازی شود سپس محلول پاک کننده یا دیالیست در داخل آن (کاتتر) قرار گیرد. دسترسی از طریق کاتتر با نام cvc نیز شناخته می شود که در آن سعی می شود از دو لوله پلاستیکی برای رسیدن به سیاهرگ بزرگ مثل ورید باب از طریق سیاهرگ گردن معروف جوکولار استفاده شود. 

مزیت دیالیز صفاقی

بیمار در حین انجام این نوع از دیالیز در منزل تهران یا کرج ،هیچ گونه محدودیت حرکتی ندارد و می تواند فعالیت روزانه و کار خود را انجام دهد یا در حالت خوابیده باشد.

معایب دیالیز صفاقی

در دیالیز صفاقی احتمال عفونت پرده صفاق بالاست و توصیه ها بر رعایت بهداشت در ناحیه ناف خواهد بود. ضمن اینکه ضعیف شدن عضلات شکم دور از انتظار نیست.

در صورت نیاز به ویزیت شدن با بهترین پزشک داخلی تهران کلیک کنید.

مراحل دیالیز صفاقی

در دیالیز صفاقی به ترتیب سه مرحله زیر وجود دارد:

 • پر کردن: جریان یافتن دیالیست از طریق کاتتر به حفره شکمی بیمار را پرکردن می گویند.
 • سکون: مدت زمان سکون بین 4-6 ساعت است. در این زمان؛ مواد زائد و مایعات اضافی بدن از لایه نازک صفاقی عبور کرده و جذب محلول پاک کننده می شوند.
 • تخلیه: محلول پاک کننده حاوی مواد اضافی و سموم از بدن تخلیه می شود.

زمان و دفعات دیالیز صفاقی در روز

با حذف زمان سکون می توان گفت که مرحله پر کردن و تخلیه 30 الی 40 دقیقه به طول می انجامد. به فرآیند پرکردن و تخلیه ، تبادل نیز گفته می شود. امکان دارد روزانه بسته به نیاز و شرایط بیمار، 4 بار تبادل صورت گیرد.

انواع دیالیز صفاقی

دیالیز صفاقی بسته به اینکه از دستگاه های سیار استفاده شود یاخیر به دو نوع 1. پیوسته سیار ( CAPD) 2. با سایکلر (CCPD) تقسیم می شود.

پیوسته سیار

 بدون کمک دستگاه بوده و فقط کافیست محلول دیالیست درون کاتتر قرار گیرد. بیمار می تواند خوابیده یا در حال فعالیت روزانه باشد 4-5 بار در روز نیز انجام خواهد شد.

CCPD با سایکلر

خروج ماده دیالیست با دستگاه خانگی در منزل به نام سایکلر خواهد بود. این نوع از دیالیز صفاقی معمولا در زمان خواب بیمار استفاده می شود.

بعد از دیالیز چه عوارضی را حس می کنید؟

عوارض بعد از دیالیز در منزل یا مطب ها بستگی به نوع دیالیزی دارد که شما انتخاب کرده اید. بیشترین عوارض گزارش شده شامل موارد زیر می باشد :

 • خستگی
 • گرفتگی عضلات
 • خارش پوست 
 • افسردگی و مشکلات روحی
 • افزایش قند خون
 • افزایش وزن
 • کم خونی
 • اختلالات خواب
 • کاهش فشار خون
 • خونریزی 
 • استفراغ بعد از دیالیز با علت افت فشار و یا سندروم عدم تعادل 

 

دیگر خدمات کیان : صدور گواهی فوت در منزل توسط پزشک 

مزایایی و فواید دیالیز در منزل 

مزایای دیالیز در منزل را می توان در گزینه های زیر جستجو کرد.

1. کمتر در معرض عفونت بیمارستانی هستید.

عفونت بیمارستانی یک پدیده شایع است و با هرگونه شکاف یا بریدگی مانند انجام رگ گیری و یا ورود کاتتر به بدن ، احتمال آلودگی میکروبی افزایش می یابد. دیالیز در منزل این خطر را به حداقل می رساند.

2. کاهش ابتلا به بیماریهای تنفسی و قلبی.

با وجود همه گیری کرونا و آلودگی صوتی که در تهران وجود دارد. می توان با دیالیز در منزل و اجتناب از حضور در محیط های تجمعی ؛ احتمال ابتلای همزمان به بیماری های تنفسی و قلبی را کاهش داد.

3. زمان شما صرف درمان می شود.

صف های طولانی انتظار در مراکز درمانی ، کلینیک ها و یا مطب ها بیشتر از خود بیماری می تواند موجب رنجش بیمار شود. با انجام دیالیز در منزل دیگر نگران اتلاف وقت و انتظار طولانی نخواهید بود.

4. کاهش هزینه های اقتصادی

اگر بخواهیم هزینه دیالیز در منزل را با هزینه های : رفت و آمد با آمبولانس خصوصی _ دولتی و یا شخصی  ،  ویزیت ، تزریقات همراه ، استفاده از دستگاه دیالیز و… مقایسه کنیم خواهیم دید قیمت دیالیز در منزل در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه است. 

 5. کاهش خستگی و تحمل جابه جایی.

اگر به جای دیالیز در منزل بخواهید آن را در بیمارستان انجام دهید، باید متحمل رنج جابه جایی ، خستگی و عبور از ترافیک های سنگین سطح کلانشهر تهران شوید. همین امر می تواند باعث افزایش عوارض دیالیز شود.

6. آرامش شما در خانه بیشتر است.

حضور در محیط امن خانه همراه با بودن عزیزان در کنار بیمار جهت دیالیز در منزل ، آرامش و روحیه بالا را در پی دارد خصوصا اگر بیمار در رده سنی و یا گروه : کودکان ، سالمندان و یا بانوان باشد.

7. کمتر در معرض اخبار بد هستید.

بودن در محیط بیمارستان و مواجه با بیمارانی که شدت بیماری آنها بالاست یا دیدن مرگ افراد دیالیز کننده موجب تضعیف روحیه متقاضی خواهد بود. انجام خدمات دیالیز در منزل می تواند روحیه مبارزه ی بیمار را افزایش دهد.

8. دریافت درمان اختصاصی و بهتر

تعدد بیماران از کیفیت درمان می کاهد و این اتفاقی است که در اکثر بیمارستان ها و مراکز درمانی می افتد. حضور اختصاصی متخصص جهت انجام دیالیز در منزل باعث می شود که تمام تمرکز و توجه به بهبود شخص شما باشد.

9. دریافت دیالیز به طور شبانه روزی 

مطب ها ، کلینیک ها ، مراکز درمانی ، بیمارستان ها و.. اغلب یا به صورت شبانه روزی نیستند یا در طی شب برخی خدمات خود شامل تجهیزات پزشکی را کاهش می دهند. اگر خواستار دیالیز در منزل شبانه روزی هستید با موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل به آن دست خواهید یافت.

شاید برایتان جالب باشد : ویزیت متخصص ارتوپد در منزل 

نحوه انجام دیالیز در منزل 

نحوه انجام دیالیز در منزل بستگی به نوع آن دارد. اما در کل اقداماتی که قبل و بعد از انجام آن صورت می گیرد به شرح زیر است:

 1. حضور پرسنل مجرب در منزل ، گرفتن شرح حال از بیمار و مشاهده آزمایشات انجام گرفته قبل از دیالیز
 2. توجه به درخواست های بیمار مبنی بر VIP بودن خدمات 
 3. اگر همودیالیز را انتخاب کرده باشید ضدعفونی کردن محل رگ گیری و سپس اتصال رگ به دستگاه دیالیز 
 4. اگر دیالیز صفاقی انتخاب شده باشد استریل کردن اطراف کاتتر و اتصال مایع دیالیست و انجام سایر اقدامات دیالیز در منزل
 5. چکاپ علائم حیاتی و بالینی در طول دیالیز
 6. بررسی سطح هپارین و در تنظیم دستگاه جهت تزریق آن 
 7. بررسی عوارض Dialysis مانند کم خونی و ارائه راهکار متناسب با آن البته با مشورت پزشک
 8. اتمام دیالیز در منزل با چک کردن شاخص های اطمینان بخش از اجرای آن و محاسبه میزان کفایت
 9. جداسازی دستگاه از بیمار
 10. شستشوی دستگاه دیالیز براساس استانداردها 
اهمیت تغذیه قبل و بعد از دیالیز

حدود یک سوم افراد دیالیزی با مشکلات تغذیه ای مواجه اند که در صورت ادامه داشتن ، منجر به سوء تغذیه و در نهایت مرگ خواهد شد. 

براساس آزمایشات و تحقیقات انجام گرفته چندین مولفه در بدن بعد از انجام دیالیز در منزل یا مراکز درمانی تغییر می کند. آزمایشات نشان از افزایش میزان PH و کلیسم خون دارند در عین حال میزان گلوتاتیون و FRAP خون نیزکاهش می باید. مجموع این شرایط نشان دهنده افزایش سطح اکسیداتیو می باشدکه برای حل آن باید سیستم دفاعی با مصرف آنتی اکسیدان ها تقویت گردد.

اگر پرسش شما این است که بعد از دیالیز چه چیزی یا چی بخوریم؟ سعی کنید قبل و بعد از دیالیز در منزل شاخصه های زیر در تغذیه را در نظر بگیرید:

 • افزایش دریافت آنتی اکسیدان ها – اغلب در میوه ها و سبزیجات یافت می شود.
 • افزلیش مصرف پروتئین _ مصرف تخم مرغ و گوشت سفید توصیه می گردد.
 • کالری دریافتی خود را افزایش دهید. 
 • مصرف فسفر باید به حداقل برسد.
 • میزان دریافتی نمک بعد از دیالیز در منزل نباید بیشتر از 5/1 گرم در روز باشد.
 • مصرف آب برای افراد بدون خروجی ادرار 1-5/1 لیتر در روز در نظر گرفته می شود. برای افراد دارای خروجی ادرار باید حجم ادرار به این میزان افزوده شود.
 • افزایش مصرف مواد حاوی آهن از قبیل عدس ، ماهیچه و… برای کم خونی ناشی از دیالیز در منزل یا بیمارستان
 مشکلات عصبی _مغزی را با متخصص مغز و اعصاب در منزل در میان بگذارید.
 

دیالیز برای چه گروه هایی را انجام می شود؟

خدمات دیالیز در منزل برای تمام رده های سنی اعم از کودکان ، نوجوانان ، جوانان ، میانسالان و سالمندان ارائه می شود همچنین شرایط ویژه ی بدنی از قبیل : معلولیت در افراد کم توان ، بیماری های خاص و.. نمی تواند مانع دریافت دیالیز در منزل توسط بانوان یا مردان باشد. فقط باید هماهنگی لازم با پزشک خانوادگی صورت گیرد. البته که بسیاری از مردم هنگامی که به دنبال درمان بیماری‌های کلیوی هستند، به دیالیز نیاز دارند. علاوه بر درمان در مراکز دیالیز، خدمات دیالیز در منزل نیز به عنوان یک گزینه دیگر برای درمان کلیوی وجود دارد.

ویژگی موسسه مناسب برای دیالیز کدام است؟

موسسه ای را انتخاب کنید که تمام دغدغه های شما را برطرف می کند و دیالیز در منزل را با متخصصین خانم یا آقا که دارای کارت تایید شده از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی هستند ارائه می دهد همچنین شاغل بودن افراد اعزامی در بیمارستان های مطرح پایتخت می تواند از دیگر ملاک ها برای انتخاب موسسه مناسب جهت دیالیز در منزل باشد. ارائه خدمات تجمیعی توسط موسسات از اهمیت بالایی برخوردار است بدین معنی که گستردگی خدمات یک موسسه چه در بحث تجهیزات و چه در بحث اعزام افراد متخصص؛ نشان از برطرف شدن یکباره همه نیازها و دغدغه های شما می باشد.

پوشش بیمه ای برای دیالیز در منزل 

اغلب هموطنان درباره نحوه و میزان پوشش بیمه ای برای خدمات درمانی در منزل به ویژه دیالیز سوالاتی را مطرح می کنند اینکه : 

آیا بیمه ی آنها اعم از: تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ، فرهنگیان ، تکمیلی و.. تا چه مقدار از هزینه ها را تقبل می کنند؟ کدام بیمه بیشترین کاهش هزینه را برای دیالیز در منزل در پی دارد؟ نحوه ارجاع و ارائه برگه کاهش قیمت به بیمه چگونه خواهد بود؟ و بسیاری از این قبیل پرسش ها ذهن متقاضیان را به خود مشغول کرده است.

پاسخ هر گونه پرسش خود را در خصوص جایگاه بیمه برای دیالیز در منزل می توانید از طریق مشاوره آنلاین و تلفنی دنبال کنید. لطفا در هنگام تماس نوع بیمه خود را بیان کنید. زیرا باید توجه داشت که هر مرکز خدمات درمانی بسته به اینکه با کدام متخصصان و تکنسین ها قرارداد دارد بیمه های خاصی را پوشش می دهد.

نحوه شکایت از خدمات درمانی دریافتی

هرگونه انتقاد ، پیشنهاد ، راهنمایی یا شکایت خود از خدمات دیالیز در منزل را قبل از مطرح کردن با مراجع قضایی با مسئولین موسسه در میان بگذارید زیرا موسسه به عنوان یک رابط بین متخصصین اعزامی و بیماران می باشد. هرگونه تخلف آن ها قابل اغماض نیست و پای اعتبار ما در میان است. لذا در قرارداد و اعزام آنان به منزل سایر متقاضیان تجدید نظر خواهد شد. ضمن عذرخواهی و جایگزینی خدمات مربوطه ، سعی می شود اگر هزینه مازاد بر مبلغ اولیه طی شده دریافت شده باشد عودت داده شود. 

قیمت و هزینه دیالیز در منزل

تعرفه و قیمت پایه برای دیالیز در منزل برگرفته از ابلاغیه وزارت بهداشت در سال 1401 می باشد. این هزینه شامل : حضور متخصص ، استفاده از دستگاه ، مدت درمان ، تعداد دفعات و.. می باشد. یقین بدانید با موسسه خدمات درمانی در منزل کیان می توانید دیالیز در منزل را با بالاترین کیفیت در تجهیزات ، نازلترین قیمت و باتجربه ترین متخصصان  به صورت شبانه روزی در تهران دریافت کنید. 

تماس با ما 

در صورتی که نیازمند دیالیز در منزل تهران به طور شبانه روزی یا مشاوره در این خصوص هستید با خطوط ارتباطی موسسه خدمات درمانی کیان تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید سعی می شود به کارشناس مربوطه متصل شوید. بعد از پرسش و پاسخ درباره وضعیت و شرایط بیمار از شما خواسته می شود آدرس و لوکیشن خود را ارسال کرده و در اسرع وقت شاهد حضور کارشناسان عمومی و متخصص با تجهیزات مدرن جهت انجام دیالیز درمنزل خود باشید.

مشاوره آنلاین و تلفنی درباره دیالیز

اگر مطالب این مقاله نتوانست به همه سوالات شما درباره دیالیز و ارائه آن در منزل پاسخ دهد مشاوره رایگان تلفنی و آنلاین در : حیطه پزشکی و پرستاری ، استفاده از تجهیزات و دستگاه ها ، کمک های فوری درمانی و… می تواند جایگزین خوبی برای آن باشد.

دیالیز در منزل تهران

موسسه کیان آماده اعزام شبانه روزی  و 24 ساعته ی نیرو های متخصص و تجهیزات پیشرفته جهت دیالیز در منزل در سریعترین زمان به تمام مناطق شرق ، غرب ، شمال ، جنوب تهران می باشد. 

شرق تهران

دیالیز در منزل شرق تهران برای اهالی ساکن در : تهرانپارس ( فلکه اول ، دوم ، سوم) ، پیروزی ، نبرد ، بلوار ابوذر ، افسریه ، منطقه 4 ، هنگام ، مجیدیه ، تهران نو ، شمیران نو ، مشیریه ، رضویه ، دلاوران ، تکاوران ، فرجام ، سراج ، حکیمیه ، استخر ، نیرو هوایی ، امام حسین ، نظام آباد ، نارمک ، سرسبز ، رسالت ، علم و صنعت ، رودهن ، بومهن ، لواسان ، جاجرود و… به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

غرب تهران

شما می توانید به صورت شبانه روزی در مناطقی از قبیل : منطقه 22 ، گیشا ، شهر زیبا ، مرزداران ، آریا شهر ، چیتگر ، کوهک ،آزادی ، ونک ، دهکده المپیک ، فردوس ، تهرانسر ، طرشت ، شهرک گلستان ، شهرک آپادانا ، سعادت آباد ، جنت آباد ،کن ، صادقیه ، پونک ،حصارک ، ایوانک ، ستارخان ، شهران ، شهرک اکباتان ، منطقه 5 و..  خدمات دیالیز در منزل غرب تهران را دریافت کنید.

شمال تهران

مهم نیست ساکن کجای شمال تهران باشید در: تجریش ، فرشته ، آجودانیه ، جردن ، کامرانیه ، اقدسیه ، زعفرانیه ، یوسف آباد ، قیطریه ، فرمانیه ، نیاوران ، الهیه ، هروی دارآباد ، ازگل ، نلسون ماندلا ، نوبنیاد ، خیابان قلهک ، دیباجی ، اختیاریه ، دزاشیب ، شریعتی ،  درکه ، اندرزگو ، کاشانک ، امام زاده قاسم ،جماران ، شهرک غرب ، اوین ، شهرک نفت ، پاسداران ، سوهانک ، شهرک محلاتی ، جمشیدیه ، میرداماد و… خدمات دیالیز در منزل شبانه روزی در دسترس شما خواهد بود.

جنوب تهران

موسسه خدمات درمانی کیان آماده اعزام پرسنل با تجربه و متعهد به مناطق جنوب تهران شامل : نازی آباد ، خانی آباد ، شهرک ولیعصر ، خزانه ، شوش ، مولوی ، راه آهن ، آذری ، اتابک ، خاوران ، شهرری ، اسلامشهر ، شهریار ، قیامدشت ، پاکدشت ، رباط کریم ، پرند ، گمرک ، تختی ، منیریه ، یافت آباد ، جهت انجام دیالیز در منزل شبانه روزی می باشد.

خدمات دیالیز در منزل شبانه روزی کیان 

موسسه خدمات پزشکی و پرستاری کیان سعی کرده است تمام جوانب مورد توجه بیماران مثل : شرکت های بیمه ای ، شبانه روزی بودن ، سرعت حضور در محل ، ارائه خدمات با متخصص آقا و خانم ، قانونمندی ، اخلاق مداری و… را در نظر گرفته و نسبت به آنها خدمات دیالیز در منزل شبانه روزی تهران را ارائه دهد.

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »

دیالیز و مرگ چه رابطه ای دارند ؟ 

 همانطور که می ‌دانید، هرچه قدرت و عمر کلیه آسیب دیده بیشتر باشد، پارامترهای زیستی بیمار برای انجام دیالیز مناسب نخواهد بود. در برخی موارد، نتایج دیالیز قادر به اصلاح کامل کیفیت زندگی بیماران نیست و در چندین مورد، فرایند دیالیز ممکن است با مشکلاتی مانند عفونت ‌ها و توسعه بیماری ‌های دیگر همراه باشد. به طور کلی، در صورتی که نارسایی کلیه به حدی پیشرفت کند که با تمامی روش ‌های در دسترس برای مدیریت آن قابلیت کنترل و مدیریت نداشته باشد، ممکن است مرگ نیز اتفاق بیافتد

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest