موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

واکسن گارداسیل ( خرید گارداسیل با قیمت مناسب )

خرید واکسن گارداسیل

 واکسن گارداسیل 

 واکسن گارداسیل یکی از مهم ترین راه های پیشگیری از ابتلا به سرطان رحم و زگیل  تناسلی است که در اثر یک ویروس به وجود می آیند. درمان در منزل کیان سعی نموده شما را در تمام مراحل پیشگیری ، درمان و پسا بهبودی همراهی کند. در این راستا آماده است تا به ساکنین تهران و کرج ، خدمات خرید آمپول گارداسیل را ارائه دهد. با ما همراه باشید تا درباره نحوه ی خرید واکسن زگیل تناسلی ، انواع آن ، تعداد دوز مورد نیاز ، افراد دارای منع مصرف ، عوارض جانبی ، مدت زمان ایمنی زایی ، زمان مورد نیاز برای تزریق و… بیشتر بدانید.

در صورت نیاز می توانید با خدمات تزریقات در منزل شمال تهران آشنا شوید.

فروش واکسن گادراسیل

 

واکسن گارداسیل چیست ؟

آمپول گارداسیل را با نام های : واکسن اچ پی وی ( hpv ) یا زگیل تناسلی نیز صدا می زنند. از اونجایی که هرکی بخواد واکسن گارداسیل رو خرید اینترنتی یا آنلاین داشته باشه با خودش چند تا نکته مهم رو مرور می کنه . اینکه این دارو واسه چی تجویز شده ؟ نمونه های داخلی و خارجی داره ؟ کیفیت واکسن گارداسیل ایرانی بهتره یا خارجی ؟ کدوم برند از بین خارجی ها یا داخلی ها معروف تره؟ واکسن گارداسیل قیمت 1401 اش چنده؟ تو چه سِنی باید بزنیم؟ واسه بارداری یا شیردهی خطر نداره ؟ ما اینجا هستیم تا علاوه بر معرفی کامل این دارو ؛ خدمات مربوط به فروش یا خرید واکسن گارداسیل در تهران و کرج را ارائه دهیم.

Gardasil . خرید گارداسیل تهران . خرید واکسن گارداسیل خارجی . خرید آمپول گارداسیل ایرانی

بهترین زمان خرید واکسن گارداسیل

بهترین زمان خرید واکسن گارداسیل ؛ پیش از ازدواج بوده و برای زنان در سنین 9 تا 26 سال و در مردان در سنین 9 تا 21 سال می باشد. البته تا سن 45 سال نیز امکان آن وجود دارد فقط از کارایی آمپول اچ پی وی ( hpv )کم می شود.

واکسن گارداسیل برای چیه؟

اگه می خوای قبل از خرید واکسن گارداسیل ، بدونی این آمپول برای چیه ؟ اول باید بیماری زگیل تناسلی و سرطان دهانه رحم رو بشناسی .

زگیل تناسلی _ بیماری که در آن ، زاده های گوشتی و نرمی توسط ویروس پاپیلومای انسانی در ناحیه تناسلی و مقعد ایجاد شده و علاوه بر ظاهر زشت ؛ ممکن است درد ، خارش و ناراحتی برای فرد به وجود آورد. 

خرید واکسن گارداسیل برای جلوگیری از ابتلا به زگیل تناسلی و انواع سرطان ( رحم ، مقعد ، واژن ) توصیه می شود. از آنجایی که ویروسِ عامل این بیماری ، بیش از 100 سویه ی شناخته شده دارد، واکسن های مختلفی از آن ساخته شده است. طبیعتا خرید واکسن گارداسیل منوط به شناخت انواع موجود در بازار آن خواهد بود.

انواع واکسن زگیل تناسلی 

انواع واکسن زگیل تناسلی ( HPV ) توسط شرکت های ایرانی و خارجی ساخته شده است. برند گارداسیل آمریکایی است و نام واکسن ایرانی “پاپیلوگارد” است. پس ، واکسنی با نام گارداسیل ایرانی نباید وجود خارجی داشته باشد. هنگام خرید واکسن گارداسیل به معتبر بودن فروشگاه دقت کنید. البته یک شرکت دیگر هم در جهان وجود دارد که واکسن hpv خارجی با نام سرواریکس را تولید می کند که ایمنی زایی آن 9 سال می باشد.

خرید گارداسیل 9 . واکسن گارداسیل خرید آنلاین . فروش گارداسیل در تهران . واکسن گارداسیل خرید اینترنتی

انواع واکسن گارداسیل

یک شرکت آمریکایی به نام مرک ، تمام حقوق تولید و پخش واکسن گارداسیل در جهان را در انحصار خود داشته و آن را در سه تیپ زیر به بازار عرضه می کند.

 1. گارداسیل دو ظرفیتی( ایمنی زایی در برابر دو سویه 18و 16)
 2. گارداسیل 4 ظرفیتی ( ایجاد ایمنی در برابر 4 سویه :6 ، 11 ، 16 ، 18 )
 3. گارداسیل 9 ظرفیتی( ایمنی در برابر سویه های 6 ، 11 ، 16 ، 18، 32 ، 33 ، 45 ، 52 ، 58 )

خرید واکسن گارداسیل 9 ظرفیتی

ما به شما خرید واکسن گارداسیل 9 ظرفیتی را پیشنهاد میکنیم زیرا بیشترین محافظت را در برابر 9 سویه از ویروس پاپیلوم انسانی دارد. بعد از زدن آمپول گارداسیل در منزل یا مراکز درمانی باید عوارض آن شامل : درد ، تورم در محل ، سر درد ، کبودی در محل ، خارش ، حالت تهوع و تب را تحمل نمایید.

واکسن گارداسیل 9 ظرفیتی بیشتر در تهران ارائه میگردد با اینکه شما میتوانید این دارو را از سایر مراکز تهیه کنید اما بهترین راه دستیابی به واکسن HPV اصل در تهران تماس با مراکز شبانه روزی کیان و درخواست خرید واکسن گارداسیل 9 ظرفیتی و دریافت آن درب منزل است.

خرید واکسن گارداسیل 4 ظرفیتی

دقت کنید هیچ کدام از واکسن های HPV نمی تواند سرطان را مداوا کند بلکه واکسن ها فقط جنبه پیشگیری از ابتلا را دارند. خرید واکسن گارداسیل 4 ظرفیتی شما را از عوارض مبتلا شدن به سویه های 6 ، 11 ، 16 و 18 ویروس پاپیلومای انسانی شامل : زگیل تناسلی ایجاد شده با این سویه ها و سرطان رحم مصون می دارد.

خرید واکسن گارداسیل 2 ظرفیتی 

آمار بالای ابتلا به سرطان رحم با سویه های 16 و 18 پاپیلومای انسانی نشان از جایگاه این دو ویروس در تحقیقات بشری دارد. در واقع این دو سویه عامل اصلی سرطان رحم هستند. خرید واکسن گارداسیل 2 ظرفیتی با هدف محافظت در برابر این دو سویه می باشد.

خرید آنلاین گارداسیل 

امروزه امکان خرید آنلاین گارداسیل فراهم شده است. موسسات معتبر ، داروخانه ها یا هلال احمر از طریق درگاه های اینترنتی اقدام به فروش گارداسیل در تهران نموده اند. در این مراکز می توان خرید واکسن 9 گانه گارداسیل یا حتی گارداسیل 4 ظرفیتی  و 2 ظرفیتی را به صورت 24 ساعته انجام داد. مرکز شبانه روزی کیان در این راستا آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد. ضمن اینکه می توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل برای درمان زگیل تناسلی استفاده کنید.

واکسن گارداسیل از کجا بخریم؟

بسیاری از افراد به خرید آنلاین و اینترنتی گارداسیل خارجی اعتقادی داشته و مدام این پرسش را تکرار می کنند که حالا واکسن گارداسیل از کجا بخریم ؟ یک راه حل ساده وجود دارد و آن پرداخت هزینه ، درب منزل است. پیدا کردن مرکز عرضه معتبر که آمپول سالم و اصل در اختیار داشته باشد نیاز به کمی تیزبینی و فراست دارد. مرکزی همچون کیان که چندین سال در زمینه ارائه خدمات درمانی فعال است آبرو و اعتبار خود را برای فروش آمپول زگیل تناسلی به صورت تقلبی و تاریخ گذشته به خطر نمی اندازد و گزینه مناسبی برای خرید واکسن گارداسیل خواهد بود.

تزریق واکسن گارداسیل به طور کلی توسط پزشکان و متخصصان بهداشت انجام میشود. در برخی کشورها ، این واکسن توسط داروخانه ها نیز عرضه میشود و افراد با داشتن نسخه پزشکی میتوانند آن را تهیه کنند و به صورت خودمختار تزریق کنند، اما با توجه به جدی بودن این واکسن و خطراتی که ممکن است به همراه داشته باشد، توصیه میشود که همیشه با مشاوره پزشک قبل از تزریق هر نوع واکسنی اقدام شود.

 
 
 
 

ایمنی زایی آمپول گارداسیل خارجی

 با یک بار خرید گارداسیل خارجی و تزریق آن ، 8 سال ایمنی کسب می کنید. تزریق در سه دوز و در مدت زمان 6 ماهه خواهد بود. لذا در خرید واکسن گارداسیل می توانید سه دوز را همزمان یا به صورت تک تک تهیه کنید.

قیمت گارداسیل خارجی 1401

وقتی انواع مختلفی از واکسن Hpv وجود داشته باشد. طبیعتا خرید واکسن گارداسیل قیمت های متفاوتی خواهد داشت. با توجه به اینکه گارداسیل آمریکایی است و در ما تحریم بسر می بریم همچنین بازار ارز توسط دلالان دارو افت و خیز دارد. نمیتوان قیمت گارداسیل خارجی 1401 را به صورت مقطوع برای همه زمان ها بیان کرد. ضمنا بسته به اینکه گارداسیل 9 گانه می خواهید یا 4 ظرفیتی و 2 ظرفیتی ؛ قیمت گارداسیل خارجی متغیر است. قیمت واکسن زگیل تناسلی در سال 1400 به طور میانگین 450 هزار تومان اعلام شد اما امسال با توجه به نوسانات اخیر باید رقمی بالاتر از این عدد را انتظار داشت.

قیمت گارداسیل ایرانی . قیمت واکسن خارجی 1401 . قیمت گارداسیل خارجی و آمریکایی . واکسن گارداسیل قیمت 1401

شرایط نگهداری بعد از تهیه واکسن گارداسیل در تهران

از آنجایی که واکسن گارداسیل را باید در سه نوبت تزریق کرد، بسیاری از افراد به دلیل نوسانات بازار سعی می کنند هر سه دوز را به یکباره خریده و در خانه نگهداری کنند تا از هزینه کرد اضافی در چند ماه بعد جلوگیری شود.

لذا نیازمند دانستن شرایط و نحوه نگهداری بعد از تهیه واکسن گارداسیل در خانه تهران به ویژه در یخچال هستند. این شرایط عبارتند از: 

 • دمای مورد نیاز برای سالم ماندن ویال دارو 2 الی 8 درجه سانتیگراد می باشد.

 دوز واکسن گارداسیل و نحوه تزریق

بعد از خرید واکسن گارداسیل ، نوبت به آشنایی با نحوه تزریق می رسد. شما باید این واکسن را در 3 دوز متوالی تزریق کنید. دوز ها نیم میلی لیتری (5/0 ml ) هستند و با تزریق عضلانی به بازو وارد بدن میشوند. نحوه زدن آمپول گارداسیل اینگونه است که اگر امروز تزریق انجام دادید نوبت بعدی 1-2 ماه دیگر بوده و بین تزریق دوم و سوم باید 4 ماه فاصله باشد. پس ، باید 3 بار اقدام به خرید آمپول گارداسیل کنید. 

تزریق سرم در منزل از روش های بی خطر و بدون عوارض بوده که مشکلات جا به جایی بیماران کم توان را به حداقل می رساند. 

خرید واکسن گارداسیل در بارداری و شیردهی

استفاده یا خرید واکسن گارداسیل در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود مگر اینکه دارو دارای تاریخ انقضای زیاد باشه که بتوان بعد از پایان دوران حاملگی و شیر دادن ، آن را مصرف نمود. البته نحوه نگهداری بعد از خرید واکسن گارداسیل از هلال احمر ، داروخانه ، آنلاین و یا اینترنتی در سالم ماندن آن , بسیار مهم است.

همه می توانند واکسن اج پی وی را بزنند؟

داشتن هر یک از شرایط زیر می تواند مانع خرید واکسن گارداسیل باشد :

 • اگر تب بالای ناشی از عفونت دارید.
 • در دوران بارداری یا شیردهی هستید.
 • سن فرزندتان پایین تر از 9 سال است.
 • از بیماری هایی نظیر : ایدز ، ام اس ، هموفیلی ، صرع و تشنج و سرطان رنج می برید. به مخمر حساسیت دارید.
 • به تازگی پیوند عضو داشته اید. 

خرید واکسن گارداسیل خارجی در تهران . خرید واکسن گارداسیل در تهران . خرید گارداسیل تهران . خرید واکسن گارداسیل تهران

خرید واکسن گارداسیل در تهران

هیچی بدتر از این نیست که از این طرف شهر بکوبی بری اون سمت شهر واسه خرید واکسن گارداسیل در تهران ، اما تهش یا پیدا نکنی یا خدای نکرده با گیر آوردن یه آمپول تقلبی جونت به خطر بیفته. تازه از تنفس هوای آلوده در زمستان یا سپری کردن زمان با ارزش در ترافیک های سنگین بگذریم! وقتی میشه تو خونه نشست و از یه جای مطمئن خرید گارداسیل تهران رو به صورت اینترنتی و آنلاین انجام داد چرا نکرد؟ در هر منطقه و محله از پاتخت هستید میتوانید خرید واکسن گارداسیل تهران را از طریق موسسه کیان انجام دهید.

خرید گارداسیل شرق تهران

ساکنان مناطق و محلات شرق پایتخت اگر قصد خرید واکسن گارداسیل در شرق تهران را دارند می توانند به شرکت خدمات درمانی کیان به عنوان یکی از مراکز واکسن زگیل تناسلی در تهران اعتماد کنند اگر ساکن : افسریه ، تهرانپارس ( فلکه اول _ فلکه دوم _ فلکه سوم ) ، استخر ، پیروزی ، نبرد ، بلوار ابوذر ، مشیریه ، نارمک ، علم و صنعت ، رسالت ، مجیدیه ، امام حسین ، نیرو هوایی ، تهران نو ، شمیران نو ، فرجام ، دلاوران ، هنگام ، منطقه 4 ، منطقه 14 ، منطقه 15 و.. هستید برای خرید واکسن گارداسیل قیمت مناسب یا ویزیت پزشک در منزل شرق تهران با ما تماس بگیرید.

خرید واکسن گارداسیل غرب تهران

شرکت کیان ضمن اعزام پرستار مجرب جهت انجام تزریقات در منزل آمادگی دارد که خرید واکسن گارداسیل غرب تهران را برای اهالی : صادقیه ، جنت آباد ، دادمان ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، پونک ، کوهک ، ونک ، ایوانک ، مرزداران ، گیشا ، دهکده المپیک ، تهرانسر ، شهران ، منطقه 5 ، منطقه 22 ، شهر زیبا ، اکباتان ، شهرک گلستان ، طرشت ، چیتگر و… تسهیل نموده و خرید واکسن گارداسیل خارجی را به امری بدون دغدغه تبدیل نماید. کیان معتبرترین مرکز از بین مراکز واکسن hpv در تهران می باشد. ضمن اینکه می توانید درخواست ویزیت پزشک در منزل غرب تهران را نیز از طریق این موسسه داشته باشید.

خرید واکسن گارداسیل شمال تهران

شمار افراد متقاضی خرید واکسن گارداسیل شمال تهران به نسبت سایر مناطق پایتخت بالاست شاید دلیل این امر ، آگاهی مردمان این خطه از عوارض عدم تزریق این واکسن باشد. خرید واکسن گارداسیل 9 برای ساکنین محلات : منطقه 1 ، منطقه 3 ، منطقه 2 ، شامل : ولنجک ، قلهک ، زعفرانیه ، کامرانیه ، اختیاریه ، جماران ، پاسداران ، شریعتی ، میرداماد ، تجریش ، قیطریه ، جردن ، دارآباد ، اقدسیه ، الهیه ، فرمانیه ، سوهانک ، دیباجی ، اندرزگو ، نیاوران ، نوبنیاد ، یوسف آباد ، فرشته ، هروی ، خیابون دولت ، اوین ، ازگل ، دزاشیب ، جمشیدیه ، درکه ، نلسون ماندلا و.. به صورت 24 ساعته و شبانه روزی خواهد بود. در کنار خرید واکسن گارداسیل خارجی می توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل شمال تهران نیز بهره مند شوید. 

شما در هر کجای تهران که باشید میتوانید از طریق مرکز کیان واکسن مدنظر خود را خریداری کنید و در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

خرید واکسن گارداسیل جنوب تهران

از آنجایی که یکی از راه های انتقال زگیل تناسلی با روابط زناشویی است، جمعیت زیاد جنوب پایتخت می طلبد که ساکنان آن بیش از سایر نقاط به فکر خرید واکسن گارداسیل خارجی و ایرانی در جنوب تهران باشند. مناسب ترین قیمت گارداسیل خارجی را با ما تجربه خواهید کرد. در صورتی که ساکن : یافت آباد ، هفده شهریور ، شهرک ولیعصر ، خانی آباد نو ، شهریار ، اسلامشهر ، منیریه ، تختی ، آذری ، شاد آباد ، پرند ، شهرری ، خزانه ، نازی آباد ، بازار آهن ، شوش ، مولوی ، راه آهن ، گمرک ، منطقه 18 ، منطقه 19 ، اتابک ، فلاح ، خلیج فارس ، یاخچی آباد و… خرید واکسن گارداسیل 9 ظرفیتی یا واکسن 9 گانه و ویزیت متخصص داخلی در منزل را از طریق مراکز اچ پی وی در تهران همچون موسسه کیان دنبال کنید.

مراکز خرید واکسن گارداسیل کرج

خرید واکسن گارداسیل کرج

کرج نیز همانند تهران کلانشهری است که دوندگی درون آن برای یافتن آمپول گارداسیل ایرانی و خارجی نیاز به پوشیدن چکمه های پولادی دارد. تا زمانی که روش راحت تر هست چرا خودمون را به مشقت بندازیم؟ با خرید واکسن گارداسیل کرج به صورت آنلاین ، تلفنی یا اینترنتی از طریق هلال احمر ، داروخانه های بزرگ و موسسات معتبری همچون کیان می توان از خستگی مسیر و گز کردن خیابان ها در امان بود. مناطقی که خدمات خرید واکسن گارداسیل کرج ارائه می شود عبارتند از : جهانشهر ، گلشهر ، محمد شهر ، فردیس ، عظیمیه ، خیابان طالقانی ، مهرشهر ، هشتگرد ، باغستان و.. 

 

ویزیت پزشک در منزل کرج خدمات نوینی است که در آن ؛ دکتر در خانه بیماران حاضر شده و شروع به معاینه می کند. نوشتن نسخه یا تفسیر آزمایشات و عکسبرداری ها یا انجام سونوگرافی در کرج شبانه روزی  ، و همچنین خدمات نوین پرستاری مانند: تنقیه در منزل ، تزریقات آمپول در منزل شبانه روزی و فصد خون در منزل … را به این مرکز بسپارید

مراکز فروش واکسن گارداسیل در تهران

تهران کلانشهری است که در آن ، مراکز فروش گارداسیل به تعداد محدود یافت می شوند. از داروخانه های مهم گرفته تا مراکزی مثل هلال احمر ، این واکسن را عرضه می کنند. البته هستند ؛ موسساتی همچون کیان که همزمان با ارائه خدمات سلامتی در منزل ، می توانند این واکسن را برای شما تهیه کنند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از تخصص کارشناسان این موسسات در شناخت واکسن گارداسیل اصل می باشد. ساعت کاری مراکز فروش گارداسیل در تهران متغیر می باشد. برخی عرضه شبانه روزی داشته و برخی دیگر ؛ در ساعات روز فعال هستند. در حالیکه ؛ اگر انتخاب شما مرکز شبانه روزی کیان باشد، در هر ساعت از شبانه روز که قصد خرید واکسن گارداسیل در تهران را داشته باشید، می توانید با خطوط درج شده در بالای سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید و در کمتر از یک ساعت دریافت کنید.

کیان عرضه کننده گارداسیل در ایران

دسترسی به انواع واکسن گارداسیل در ایران با یک تماس امکانپذیر است. در هر جای ایران که زندگی می کنید نگران ارسال دارو از تهران به سایر استان ها نباشید. امروزه با وجود پست سریع می توان اقدام به خرید واکسن گارداسیل از تهران و دریافت در کمترین زمان نمود. البته، محدودیت هایی از طرف وزارت بهداشت در عرضه ی برخی از دارو ها در فواصل خاص وجود دارد که باید در انتظارات شما لحاظ شوند. یکی از این موارد : خرید یا فروش واکسن گارداسیل 9 در ایران می باشد.

واکسن گارداسیل ایرانی بهتر است یا خارجی ؟

اکثر متقاضیان می خواهند ، بدانند که واکسن گارداسیل ایرانی بهتر است یا خارجی ؟ در جواب باید گفت : اولا گارداسیل ایرانی ، وجود خارجی نداشته و باید دنبال نام پاپیلوگارد باشید. زیرا گارداسیل نامی است که شرکت آمریکایی مرک برای محصول خود انتخاب نموده است و استفاده از این نام بر روی بسته بندی واکسن از طرف سایر شرکت های دارویی پیگرد قانونی دارد. پس ، سوال درست این است : گارداسیل آمریکایی یا پاپیلوگارد ایرانی ؟

تحقیقات ثابت کرده است که علت عمده ایجاد کننده زگیل تناسلی و سرطان رحم ( دو سویه  16 و 18 ویروس پاپیلوم ) هستند و هر دو واکسن از نظر توان بازدارندگی ، اثر بخشی و کیفیت دارویی در برابر این دو سویه ، قدرت یکسانی دارند. تنها تفاوت می تواند قیمت و واکنش حساسیتی متفاوت بدن هر فرد به واکسن گارداسیل باشد که این هم به توان شناسایی سیستم ایمنی هر فرد بستگی دارد. ناگفته نماند که قیمت گارداسیل آمریکایی  به دلیل تحریم و ارزبری نسبت به پاپیلوگارد بسیار بالاست.

دقت کنید ! پاپیلوگارد ایرانی در برابر سایر سویه ها ایمنی ایجاد نمی کند درحالیکه با خرید واکسن گارداسیل 4 ظرفیتی یا 9 ظرفیتی ؛ در برابر تعداد بیشتری از سویه ها مصون خواهید بود. پس ، هنگام خرید آمپول گارداسیل در تهران یا سایر نقاط ایران ، حواستان به ظرفیت واکسن گارداسیل ارائه شده باشد.

لیست داروخانه هایی که واکسن گارداسیل دارند

ما با اینکه خودمان ، اقدام به تهیه و فروش واکسن گارداسیل اصل نموده ایم و یکی از مراکز فروش واکسن گارداسیل در ایران به خصوص در تهران به شمار می رویم |اما برای راحتی شما لیست داروخانه هایی که واکسن گارداسیل دارند را تهیه کرده و در زیر قرار داده ایم که عبارتند از :

 • داروخانه 13 آبان
 • داروخانه مرکزی هلال احمر ( تهرانپارس )
 • داروخانه نمونه طالقانی

عوارض واکسن گارداسیل برای زنان و مردان

اگر هنگام خرید واکسن گارداسیل ، یکی از نگرانی های شما عوارض جانبی و احتمالی آمپول گارداسیل است ، خیالتان را راحت کنیم. زیرا داروی داخل ویال ها به ندرت باعث بروز عوارض جانبی جدی و تهدید کننده زندگی میشود.تنها عوارض می تواند مربوط به نحوه تزریق نادرست از طرف پرستار یا فرد تزریقاتی باشد. عوارض تزریق واکسن گارداسیل برای زنان و مردان شامل موارد زیر می باشد.

 • تب و لرز 
 • درد گلو یا مفاصل
 • سردرد و سرگیجه
 • شکم درد
 • خستگی
 • افت فشار بلافاصله بعد از تزریق
 • قرمز شدن و ورم در ناحیه تزریق
 • احساس گرفتگی در ماهیچه ها چند روز بعد از تزریق 

برای خرید کلیک کنید: خرید واکسن گارداسیل 

واکسن آنفولانزا 

مرکز خدمات سلامتی در منزل کیان علاوه بر اینکه واکسن گارداسیل را به همه مناطق و استان های ایران عرضه میکند، واکسن های دیگری نیز مانند اصل واکسن آنفولانزا را هم میتوانید از مرکز کیان به بهترین قیمت تهیه کنید.

پس برای خرید واکسن آنفولانزا همراه ما باشید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest